Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal wynajmę

Sortowanie:
Znaleziony: 17 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal wynajmę w Jasienica
Klimatyczna piwnica przy dworcu Jasienica-Jaworze
Klimatyczna piwnica przy dworcu Jasienica-Jaworze
1500 zł
nowe Jasienica 26 dni plecy

DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący Tel.: +48 530 003 008  Chciałbym zaprezentować Państwu do wynajęcia lokale handlowo - usługowe do użytku komercyjnego, a preferowany rodzaj prowadzonej tam działalności gospodarczej to salon fryzjerski, salon kosmetyczny, winnica lub pod biuro. Znajdują się one w ponad stuletnich pomieszczeniach piwnicznych wolnostojącej kamienicy z dużym parkingiem, a zlokalizowanej przy głównej drodze na granicy Jasienica/Jaworze. Doskonale sprawdzi się jako miejsce na małą kancelarię, biuro podatkowe, agencję nieruchomości, winiarnię lub kameralny gabinet urody estetycznej. Koszt najmu to 1500zł miesięcznie plus media za cały lokal o powierzchni użytkowej około 100m2. Ponieważ lokale są do wykończenia we własnym zakresie daje to wyjątkową i rzadką możliwość aranżacji i zaprojektowania powierzchni według własnego uznania i gustu! Koszty inwestycji poniesione przez nowego najemcę, odliczane będą miesięcznie od czynszu (szczegóły do uzgodnienia). Kompleks lokali usługowo-handlowych położony jest przy głównej drodze Bielsko - Cieszyn, około 1km od granicy z Bielskiem dzielnica Wapienica. Ulica ta została gruntownie zmodernizowana dlatego jest bardzo dogodny dojazd zarówno z centrum Bielska jak i obwodnicy S1. Atutem położenia tej nieruchomości jest fakt, że znajduje się ona w rejonie jednej z najbogatszych dzielnic zarówno Bielska jak i Śląska, a zaplanowana i zatwierdzona modernizacja linii kolejowej Bielsko-Skoczów daje nowe możliwości inwestycyjne.Świetna lokalizacja lokalu pozwala na szybki dojazd doBielska Białej ( 13 minut – 9 km),Skoczowa ( 12 minut – 14 km),Ustronia (21 minut - 21 km),Wisły ( 38 minut- 30 km),Szczyrku (32 minut - 22 km),Katowic (55 minut-66 km),Tychów(50 km),Żywca ( 55 minut – 66 km).Gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia!Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – WYNAJMUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel: 33 821 90 05   Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Wynajmę pomieszczenie.
Wynajmę pomieszczenie.
1500 zł
Jasienica 28 dni plecy
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Wynajmę pomieszczenie pod warsztat itp 50m2. Bardzo dobrze oświetlone(LED). Przed budynkiem ogrodzony plac. Dostęp do toalety. Cena ostateczna.

Stanowisko kosmetyczne do wynajęcia
Stanowisko kosmetyczne do wynajęcia
1400 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Oferujemy do wynajęcia gotowe stanowiska kosmetyczne. Oferta kierowana do osób które bez żadnego nakładu finansowego chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek.Lokal znajdujący się w centrum Jasienicy z gotową bazą klientów!!!Oferujemy do wynajęcia:- 1 stanowisko manicure + pedicure wraz z wyposażeniem- 1 stanowisko kosmetyka biała wraz z wyposażeniemDo stanowiska dodatkowo możliwość korzystania z zaplecza, toalet i przede wszystkim recepcji, dostęp do komputera oraz programu WERSUM z gotową bazą klientów. Dostęp do Booksy oraz dostęp do stałego numeru telefonu który znają już wszystkie klientki. Salon kosmetyczny istniejący od 14 lat z szeroka bazą klientów i obłożeniem prawie 100 %.Zapewniamy sprzęty stałe takie jak biurko, fotel, lampy oraz inne, natomiast produkty zużywalne typu lakiery i inne produkty do zabiegów po stronie najemcy. Cena stanowiska to 1400 zł/mc z mediami. dostęp do programu, recepcji, Internet oraz media w cenie.  Więcej informacji pod numerem telefonu:(użyj formularza kontaktowego) Aleksandra MrzykLicencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr.: 28073 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 28073)

Lokal handlowy Jasienica
Lokal handlowy Jasienica
9333 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia15

Oferujemy do wynajęcia gotowe stanowiska kosmetyczne . Oferta kierowana do osób które bez żadnego nakładu finansowego chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek. Lokal znajdujący się w centrum Jasienicy z gotową bazą klientów! Oferujemy do wynajęcia: - 1 stanowisko manicure + pedicure wraz z wyposażeniem - 1 stanowisko kosmetyka biała wraz z wyposażeniem Do stanowiska dodatkowo możliwość korzystania z zaplecza, toalet i przede wszystkim recepcji, dostęp do komputera oraz programu WERSUM z gotową bazą klientów. Dostęp do Booksy oraz dostęp do stałego numeru telefonu który znają już wszystkie klientki. Salon kosmetyczny istniejący od 14 lat z szeroka bazą klientów i obłożeniem prawie 100 %. Zapewniamy sprzęty stałe takie jak biurko, fotel, lampy oraz inne, natomiast produkty zużywalne typu lakiery i inne produkty do zabiegów po stronie najemcy. Cena stanowiska to 1400 zł/mc z mediami. dostęp do programu, recepcji, Internet oraz media w cenie. Więcej informacji pod numerem telefonu:   Aleksandra Mrzyk Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr.: 28073 Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Budynek użytkowy Jasienica
Budynek użytkowy Jasienica
1500 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia100

DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący Tel.:   Chciałbym zaprezentować Państwu do wynajęcia lokale handlowo - usługowe do użytku komercyjnego, a preferowany rodzaj prowadzonej tam działalności gospodarczej to salon fryzjerski, salon kosmetyczny, winnica lub pod biuro. Znajdują się one w ponad stuletnich pomieszczeniach piwnicznych wolnostojącej kamienicy z dużym parkingiem, a zlokalizowanej przy głównej drodze na granicy Jasienica/Jaworze. Doskonale sprawdzi się jako miejsce na małą kancelarię, biuro podatkowe, agencję nieruchomości, winiarnię lub kameralny gabinet urody estetycznej. Koszt najmu to 1500zł miesięcznie plus media za cały lokal o powierzchni użytkowej około 100m2. Ponieważ lokale są do wykończenia we własnym zakresie daje to wyjątkową i rzadką możliwość aranżacji i zaprojektowania powierzchni według własnego uznania i gustu! Koszty inwestycji poniesione przez nowego najemcę, odliczane będą miesięcznie od czynszu (szczegóły do uzgodnienia). Kompleks lokali usługowo-handlowych położony jest przy głównej drodze Bielsko - Cieszyn, około 1km od granicy z Bielskiem dzielnica Wapienica. Ulica ta została gruntownie zmodernizowana dlatego jest bardzo dogodny dojazd zarówno z centrum Bielska jak i obwodnicy S1. Atutem położenia tej nieruchomości jest fakt, że znajduje się ona w rejonie jednej z najbogatszych dzielnic zarówno Bielska jak i Śląska, a zaplanowana i zatwierdzona modernizacja linii kolejowej Bielsko-Skoczów daje nowe możliwości inwestycyjne. Świetna lokalizacja lokalu pozwala na szybki dojazd do Bielska Białej ( 13 minut 9 km), Skoczowa ( 12 minut 14 km), Ustronia (21 minut - 21 km), Wisły ( 38 minut- 30 km), Szczyrku (32 minut - 22 km), Katowic (55 minut-66 km), Tychów(50 km), Żywca ( 55 minut 66 km). Gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia! Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży. CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI WYNAJMUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel:   Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Lokal handlowy Jasienica
Lokal handlowy Jasienica
15 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia100

DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący Tel.:   Chciałbym zaprezentować Państwu do wynajęcia lokale handlowo - usługowe do użytku komercyjnego, a preferowany rodzaj prowadzonej tam działalności gospodarczej to salon fryzjerski, salon kosmetyczny, winnica lub pod biuro. Znajdują się one w ponad stuletnich pomieszczeniach piwnicznych wolnostojącej kamienicy z dużym parkingiem, a zlokalizowanej przy głównej drodze na granicy Jasienica/Jaworze. Doskonale sprawdzi się jako miejsce na małą kancelarię, biuro podatkowe, agencję nieruchomości, winiarnię lub kameralny gabinet urody estetycznej. Koszt najmu to 1500zł miesięcznie plus media za cały lokal o powierzchni użytkowej około 100m2. Ponieważ lokale są do wykończenia we własnym zakresie daje to wyjątkową i rzadką możliwość aranżacji i zaprojektowania powierzchni według własnego uznania i gustu! Koszty inwestycji poniesione przez nowego najemcę, odliczane będą miesięcznie od czynszu (szczegóły do uzgodnienia). Kompleks lokali usługowo-handlowych położony jest przy głównej drodze Bielsko - Cieszyn, około 1km od granicy z Bielskiem dzielnica Wapienica. Ulica ta została gruntownie zmodernizowana dlatego jest bardzo dogodny dojazd zarówno z centrum Bielska jak i obwodnicy S1. Atutem położenia tej nieruchomości jest fakt, że znajduje się ona w rejonie jednej z najbogatszych dzielnic zarówno Bielska jak i Śląska, a zaplanowana i zatwierdzona modernizacja linii kolejowej Bielsko-Skoczów daje nowe możliwości inwestycyjne. Świetna lokalizacja lokalu pozwala na szybki dojazd do Bielska Białej ( 13 minut 9 km), Skoczowa ( 12 minut 14 km), Ustronia (21 minut - 21 km), Wisły ( 38 minut- 30 km), Szczyrku (32 minut - 22 km), Katowic (55 minut-66 km), Tychów(50 km), Żywca ( 55 minut 66 km). Gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia! Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży. CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI WYNAJMUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel:   Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Klimatyczna piwnica przy dworcu Jasienica-Jaworze
Klimatyczna piwnica przy dworcu Jasienica-Jaworze
1500 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu

DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący Tel.: +48 530 003 008  Chciałbym zaprezentować Państwu do wynajęcia lokale handlowo - usługowe do użytku komercyjnego, a preferowany rodzaj prowadzonej tam działalności gospodarczej to salon fryzjerski, salon kosmetyczny, winnica lub pod biuro. Znajdują się one w ponad stuletnich pomieszczeniach piwnicznych wolnostojącej kamienicy z dużym parkingiem, a zlokalizowanej przy głównej drodze na granicy Jasienica/Jaworze. Doskonale sprawdzi się jako miejsce na małą kancelarię, biuro podatkowe, agencję nieruchomości, winiarnię lub kameralny gabinet urody estetycznej. Koszt najmu to 1500zł miesięcznie plus media za cały lokal o powierzchni użytkowej około 100m2. Ponieważ lokale są do wykończenia we własnym zakresie daje to wyjątkową i rzadką możliwość aranżacji i zaprojektowania powierzchni według własnego uznania i gustu! Koszty inwestycji poniesione przez nowego najemcę, odliczane będą miesięcznie od czynszu (szczegóły do uzgodnienia). Kompleks lokali usługowo-handlowych położony jest przy głównej drodze Bielsko - Cieszyn, około 1km od granicy z Bielskiem dzielnica Wapienica. Ulica ta została gruntownie zmodernizowana dlatego jest bardzo dogodny dojazd zarówno z centrum Bielska jak i obwodnicy S1. Atutem położenia tej nieruchomości jest fakt, że znajduje się ona w rejonie jednej z najbogatszych dzielnic zarówno Bielska jak i Śląska, a zaplanowana i zatwierdzona modernizacja linii kolejowej Bielsko-Skoczów daje nowe możliwości inwestycyjne.Świetna lokalizacja lokalu pozwala na szybki dojazd doBielska Białej ( 13 minut – 9 km),Skoczowa ( 12 minut – 14 km),Ustronia (21 minut - 21 km),Wisły ( 38 minut- 30 km),Szczyrku (32 minut - 22 km),Katowic (55 minut-66 km),Tychów(50 km),Żywca ( 55 minut – 66 km).Gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia!Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – WYNAJMUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel: 33 821 90 05   Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Hala ogrodzona Jasienica
Hala ogrodzona Jasienica
9335 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia777.90

BIELSKO-BIAŁA, JASIENICA Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 777,9m 2 położoną w Jasienicy. Lokal składa się z trzech powierzchni hal 140,2m 2 , 280m 2 i 357,7m 2 oraz sanitariatów obok w budynku administracyjnym. Istnieje możliwość powiększenia powierzchni o dodatkowe 670m 2 . Hala o przeznaczeniu magazynowym położona w ogrodzonym i monitorowanym kompleksie handlowo-usługowym. Przy obiekcie utwardzony plac manewrowy z możliwością dojazdu samochodów dostawczych i TIR. Bardzo dobra lokalizacja z dobrym dojazdem do dróg wylotowych na Cieszyn, Katowice, Żywiec. Stan budynku: Obiekt murowany do adaptacji. Na podłodze posadzka betonowa. Wysokość w obiekcie zróżnicowana od 2,76m w najniższym miejscu poprzez 3,7m do 5,6m. Bramy 3,0x3,0m i 1,8x2,5m z przejazdami w środku 1,8x2,2m. Monitoring zewnętrzny. Parking. Media : prąd, siła, w obiekcie przydział mocy 1500kW. Ogrzewania brak. Czynsz najmu: 12zł/m 2 netto + media (prąd, opłata za wodę i ścieki). Kaucja zwrotna: jednomiesięczny czynsz. Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Hala/Magazyn, 777,90 m², Jasienica
Hala/Magazyn, 777,90 m², Jasienica
9335 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu

BIELSKO-BIAŁA, JASIENICA Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 777,9m2 położoną w Jasienicy. Lokal składa się z trzech powierzchni hal 140,2m2, 280m2 i 357,7m2 oraz sanitariatów obok w budynku administracyjnym. Istnieje możliwość powiększenia powierzchni o dodatkowe 670m2. Hala o przeznaczeniu magazynowym położona w ogrodzonym i monitorowanym kompleksie handlowo-usługowym. Przy obiekcie utwardzony plac manewrowy z możliwością dojazdu samochodów dostawczych i TIR. Bardzo dobra lokalizacja z dobrym dojazdem do dróg wylotowych na Cieszyn, Katowice, Żywiec.Stan budynku: Obiekt murowany do adaptacji. Na podłodze posadzka betonowa. Wysokość w obiekcie zróżnicowana od 2,76m w najniższym miejscu poprzez 3,7m do 5,6m. Bramy 3,0x3,0m i 1,8x2,5m z przejazdami w środku 1,8x2,2m. Monitoring zewnętrzny. Parking. Media: prąd, siła, w obiekcie przydział mocy 1500kW. Ogrzewania brak.Czynsz najmu: 12zł/m2 netto + media (prąd, opłata za wodę i ścieki). Kaucja zwrotna: jednomiesięczny czynsz.Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.::KONTAKT DO AGENTA Katarzyna Kierznowska33 470 64 69508 251 500Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Kierznowska (licencja nr: 7134)

Lokal: Jasienica / śląskie / ul. Jasienica
Lokal: Jasienica / śląskie / ul. Jasienica
31115 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia635
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal: Jasienica / śląskie / ul. JasienicaPowierzchnia: 635 (550 parter +85 antresola)Czynsz: 25 zł/m2 Obiekt położony zaraz za Biedronką, wokół lokalne instytucje użyteczności publicznej, blisko stacja paliw, McDonald ’s, urządzona pełna komunikacja.W oferowanym budynku na tą chwile działa Supermarket Stokrotka.Na podłodze położony gres spoinowy.Możliwość umieszczenia bezpłatnie reklamy na elewacji budynku.Możliwość negocjacji warunków umowy pod indywidualne potrzeby.  Opłaty dodatkowe: centralne ogrzewanie (gaz), woda, ścieki, energia elektryczna, wywóz nieczystości.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Wynajem!!! Lokal Usługowy 10 km od Bieska-Białej
Wynajem!!! Lokal Usługowy 10 km od Bieska-Białej
3900 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia100

Centrum Jasienicy!!! Wygodny duży parking !!!Jasienica ul. Strumieńska  Oferujemy do wynajęcia budynek o powierzchni ok 100 m2. Przeznaczenie lokalu m.in. usługowe, biurowe. Przedstaw propozycję swojego biznesu sprawdzimy, czy jest możliwość prowadzenia go właśnie tu.Możliwość indywidualnej aranżacji. Budynek dwu piętrowy na parterze dwa niezależne pomieszczenia z możliwością wejścia zarówno z klatki schodowej jak również z zewnątrz. Na piętrze dwa niezależne pomieszczenia, kuchnia oraz toaleta. Media płacone wg zużycia, ogrzewanie węglowe – własna kotłownia obsługiwana przez właściciela. Na podłogach płytki oraz panele.Główne atuty:- duży parking- świetnia komunikacja (odległość. do Hulanki 2,4 km)- wygodny dojazd- 24h/7 dni w tygodniu dostęp do lokalu- możliwość własnej aranżacji Czynsz  3900 zł/mcKaucja  3900 zł/mcMedia wg zużycia    Zapraszamy na prezentację!!!Więcej informacji pod numerem telefonu: (użyj formularza kontaktowego) Katarzyna Szczepaniec Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 28073)

Wynajmę lokal użytkowy 28,5 m2
Wynajmę lokal użytkowy 28,5 m2
800 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia28,50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 28,5 m2. Możliwość adaptacji do swoich potrzeb.

Wynajmę pomieszczenie.
Wynajmę pomieszczenie.
2500 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Wynajmę pomieszczenie pod warsztat itp 50m2. Bardzo dobrze oświetlone(LED). Przed budynkiem ogrodzony plac. Dostęp do toalety.

Stanowisko kosmetyczne do wynajęcia
Stanowisko kosmetyczne do wynajęcia
1500 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Oferujemy do wynajęcia gotowe stanowiska kosmetyczne. Oferta kierowana do osób które bez żadnego nakładu finansowego chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek.Lokal znajdujący się w centrum Jasienicy z gotową bazą klientów!!!Oferujemy do wynajęcia:- 1 stanowisko manicure + pedicure wraz z wyposażeniem- 1 stanowisko kosmetyka biała wraz z wyposażeniemDo stanowiska dodatkowo możliwość korzystania z zaplecza, toalet i przede wszystkim recepcji, dostęp do komputera oraz programu WERSUM z gotową bazą klientów. Dostęp do Booksy oraz dostęp do stałego numeru telefonu który znają już wszystkie klientki. Salon kosmetyczny istniejący od 14 lat z szeroka bazą klientów i obłożeniem prawie 100 %.Zapewniamy sprzęty stałe takie jak biurko, fotel, lampy oraz inne, natomiast produkty zużywalne typu lakiery i inne produkty do zabiegów po stronie najemcy. Cena stanowiska to 1500 zł/mc dostęp do programu, recepcji, Internet oraz media w cenie.  Więcej informacji pod numerem telefonu:(użyj formularza kontaktowego) Aleksandra MrzykLicencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr.: 28073 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 28073)

Budynek użytkowy Jasienica
Budynek użytkowy Jasienica
2000 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia50

PRZEDSTAWIOAMY NA WYNAJEM LOKAL Lokal o powierzchni około 50 m 2 na działce około 600m2,może być z przeznaczeniem na biura, usługi, siedzibę firmy. Budynek składa się z dwóch pomieszczeń, kuchni i łazienki. Usytuowany w miejscu dobrze dostępnym dla Klientów. Lokalizacja zapewnia dogodny i szybki dojazd z uwagi na bliskość drogi S52. Ogrzewanie budynku gazowe grzejnikowe. Przed budynkiem parking dostępny tylko dla najemców, do budynku przynależy hala magazynowa nieogrzewana. PODANA CENA JEST CENĄ NETTO Serdecznie zapraszamy na prezentację! Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Lokal handlowy umeblowany Jasienica
Lokal handlowy umeblowany Jasienica
100 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia15

Oferujemy do wynajęcia gotowe stanowiska kosmetyczne . Oferta kierowana do osób które bez żadnego nakładu finansowego chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek. Lokal znajdujący się w centrum Jasienicy z gotową bazą klientów! Oferujemy do wynajęcia: - 1 stanowisko manicure + pedicure wraz z wyposażeniem - 1 stanowisko kosmetyka biała wraz z wyposażeniem Do stanowiska dodatkowo możliwość korzystania z zaplecza, toalet i przede wszystkim recepcji, dostęp do komputera oraz programu WERSUM z gotową bazą klientów. Dostęp do Booksy oraz dostęp do stałego numeru telefonu który znają już wszystkie klientki. Salon kosmetyczny istniejący od 14 lat z szeroka bazą klientów i obłożeniem prawie 100 %. Zapewniamy sprzęty stałe takie jak biurko, fotel, lampy oraz inne, natomiast produkty zużywalne typu lakiery i inne produkty do zabiegów po stronie najemcy. Cena stanowiska to 1500 zł/mc dostęp do programu, recepcji, Internet oraz media w cenie. Więcej informacji pod numerem telefonu:   Aleksandra Mrzyk Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr.: 28073 Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Lokal handlowy Jasienica
Lokal handlowy Jasienica
49 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia635

Lokal: Jasienica / śląskie / ul. Jasienica Powierzchnia: 635 (550 parter +85 antresola) Czynsz: 25 zł/m2 Obiekt położony zaraz za Biedronką, wokół lokalne instytucje użyteczności publicznej, blisko stacja paliw, McDonald s, urządzona pełna komunikacja. W oferowanym budynku na tą chwile działa Supermarket Stokrotka. Na podłodze położony gres spoinowy. Możliwość umieszczenia bezpłatnie reklamy na elewacji budynku. Możliwość negocjacji warunków umowy pod indywidualne potrzeby. Opłaty dodatkowe: centralne ogrzewanie (gaz), woda, ścieki, energia elektryczna, wywóz nieczystości. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Filtr