Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biura i Lokale

Sortowanie:
Znaleziony: 24 ogłoszenie w kategorii Biura i Lokale w Jasienica
Klimatyczna piwnica przy dworcu Jasienica-Jaworze
Klimatyczna piwnica przy dworcu Jasienica-Jaworze
1500 zł
nowe Jasienica 25 dni plecy

DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący Tel.: +48 530 003 008  Chciałbym zaprezentować Państwu do wynajęcia lokale handlowo - usługowe do użytku komercyjnego, a preferowany rodzaj prowadzonej tam działalności gospodarczej to salon fryzjerski, salon kosmetyczny, winnica lub pod biuro. Znajdują się one w ponad stuletnich pomieszczeniach piwnicznych wolnostojącej kamienicy z dużym parkingiem, a zlokalizowanej przy głównej drodze na granicy Jasienica/Jaworze. Doskonale sprawdzi się jako miejsce na małą kancelarię, biuro podatkowe, agencję nieruchomości, winiarnię lub kameralny gabinet urody estetycznej. Koszt najmu to 1500zł miesięcznie plus media za cały lokal o powierzchni użytkowej około 100m2. Ponieważ lokale są do wykończenia we własnym zakresie daje to wyjątkową i rzadką możliwość aranżacji i zaprojektowania powierzchni według własnego uznania i gustu! Koszty inwestycji poniesione przez nowego najemcę, odliczane będą miesięcznie od czynszu (szczegóły do uzgodnienia). Kompleks lokali usługowo-handlowych położony jest przy głównej drodze Bielsko - Cieszyn, około 1km od granicy z Bielskiem dzielnica Wapienica. Ulica ta została gruntownie zmodernizowana dlatego jest bardzo dogodny dojazd zarówno z centrum Bielska jak i obwodnicy S1. Atutem położenia tej nieruchomości jest fakt, że znajduje się ona w rejonie jednej z najbogatszych dzielnic zarówno Bielska jak i Śląska, a zaplanowana i zatwierdzona modernizacja linii kolejowej Bielsko-Skoczów daje nowe możliwości inwestycyjne.Świetna lokalizacja lokalu pozwala na szybki dojazd doBielska Białej ( 13 minut – 9 km),Skoczowa ( 12 minut – 14 km),Ustronia (21 minut - 21 km),Wisły ( 38 minut- 30 km),Szczyrku (32 minut - 22 km),Katowic (55 minut-66 km),Tychów(50 km),Żywca ( 55 minut – 66 km).Gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia!Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – WYNAJMUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel: 33 821 90 05   Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Wynajmę pomieszczenie.
Wynajmę pomieszczenie.
1500 zł
Jasienica 27 dni plecy
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Wynajmę pomieszczenie pod warsztat itp 50m2. Bardzo dobrze oświetlone(LED). Przed budynkiem ogrodzony plac. Dostęp do toalety. Cena ostateczna.

Stanowisko kosmetyczne do wynajęcia
Stanowisko kosmetyczne do wynajęcia
1400 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Oferujemy do wynajęcia gotowe stanowiska kosmetyczne. Oferta kierowana do osób które bez żadnego nakładu finansowego chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek.Lokal znajdujący się w centrum Jasienicy z gotową bazą klientów!!!Oferujemy do wynajęcia:- 1 stanowisko manicure + pedicure wraz z wyposażeniem- 1 stanowisko kosmetyka biała wraz z wyposażeniemDo stanowiska dodatkowo możliwość korzystania z zaplecza, toalet i przede wszystkim recepcji, dostęp do komputera oraz programu WERSUM z gotową bazą klientów. Dostęp do Booksy oraz dostęp do stałego numeru telefonu który znają już wszystkie klientki. Salon kosmetyczny istniejący od 14 lat z szeroka bazą klientów i obłożeniem prawie 100 %.Zapewniamy sprzęty stałe takie jak biurko, fotel, lampy oraz inne, natomiast produkty zużywalne typu lakiery i inne produkty do zabiegów po stronie najemcy. Cena stanowiska to 1400 zł/mc z mediami. dostęp do programu, recepcji, Internet oraz media w cenie.  Więcej informacji pod numerem telefonu:(użyj formularza kontaktowego) Aleksandra MrzykLicencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr.: 28073 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 28073)

Lokal handlowy Jasienica
Lokal handlowy Jasienica
9333 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia15

Oferujemy do wynajęcia gotowe stanowiska kosmetyczne . Oferta kierowana do osób które bez żadnego nakładu finansowego chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek. Lokal znajdujący się w centrum Jasienicy z gotową bazą klientów! Oferujemy do wynajęcia: - 1 stanowisko manicure + pedicure wraz z wyposażeniem - 1 stanowisko kosmetyka biała wraz z wyposażeniem Do stanowiska dodatkowo możliwość korzystania z zaplecza, toalet i przede wszystkim recepcji, dostęp do komputera oraz programu WERSUM z gotową bazą klientów. Dostęp do Booksy oraz dostęp do stałego numeru telefonu który znają już wszystkie klientki. Salon kosmetyczny istniejący od 14 lat z szeroka bazą klientów i obłożeniem prawie 100 %. Zapewniamy sprzęty stałe takie jak biurko, fotel, lampy oraz inne, natomiast produkty zużywalne typu lakiery i inne produkty do zabiegów po stronie najemcy. Cena stanowiska to 1400 zł/mc z mediami. dostęp do programu, recepcji, Internet oraz media w cenie. Więcej informacji pod numerem telefonu:   Aleksandra Mrzyk Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr.: 28073 Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Budynek użytkowy Jasienica
Budynek użytkowy Jasienica
1500 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia100

DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący Tel.:   Chciałbym zaprezentować Państwu do wynajęcia lokale handlowo - usługowe do użytku komercyjnego, a preferowany rodzaj prowadzonej tam działalności gospodarczej to salon fryzjerski, salon kosmetyczny, winnica lub pod biuro. Znajdują się one w ponad stuletnich pomieszczeniach piwnicznych wolnostojącej kamienicy z dużym parkingiem, a zlokalizowanej przy głównej drodze na granicy Jasienica/Jaworze. Doskonale sprawdzi się jako miejsce na małą kancelarię, biuro podatkowe, agencję nieruchomości, winiarnię lub kameralny gabinet urody estetycznej. Koszt najmu to 1500zł miesięcznie plus media za cały lokal o powierzchni użytkowej około 100m2. Ponieważ lokale są do wykończenia we własnym zakresie daje to wyjątkową i rzadką możliwość aranżacji i zaprojektowania powierzchni według własnego uznania i gustu! Koszty inwestycji poniesione przez nowego najemcę, odliczane będą miesięcznie od czynszu (szczegóły do uzgodnienia). Kompleks lokali usługowo-handlowych położony jest przy głównej drodze Bielsko - Cieszyn, około 1km od granicy z Bielskiem dzielnica Wapienica. Ulica ta została gruntownie zmodernizowana dlatego jest bardzo dogodny dojazd zarówno z centrum Bielska jak i obwodnicy S1. Atutem położenia tej nieruchomości jest fakt, że znajduje się ona w rejonie jednej z najbogatszych dzielnic zarówno Bielska jak i Śląska, a zaplanowana i zatwierdzona modernizacja linii kolejowej Bielsko-Skoczów daje nowe możliwości inwestycyjne. Świetna lokalizacja lokalu pozwala na szybki dojazd do Bielska Białej ( 13 minut 9 km), Skoczowa ( 12 minut 14 km), Ustronia (21 minut - 21 km), Wisły ( 38 minut- 30 km), Szczyrku (32 minut - 22 km), Katowic (55 minut-66 km), Tychów(50 km), Żywca ( 55 minut 66 km). Gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia! Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży. CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI WYNAJMUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel:   Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Lokal handlowy Jasienica
Lokal handlowy Jasienica
15 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia100

DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący Tel.:   Chciałbym zaprezentować Państwu do wynajęcia lokale handlowo - usługowe do użytku komercyjnego, a preferowany rodzaj prowadzonej tam działalności gospodarczej to salon fryzjerski, salon kosmetyczny, winnica lub pod biuro. Znajdują się one w ponad stuletnich pomieszczeniach piwnicznych wolnostojącej kamienicy z dużym parkingiem, a zlokalizowanej przy głównej drodze na granicy Jasienica/Jaworze. Doskonale sprawdzi się jako miejsce na małą kancelarię, biuro podatkowe, agencję nieruchomości, winiarnię lub kameralny gabinet urody estetycznej. Koszt najmu to 1500zł miesięcznie plus media za cały lokal o powierzchni użytkowej około 100m2. Ponieważ lokale są do wykończenia we własnym zakresie daje to wyjątkową i rzadką możliwość aranżacji i zaprojektowania powierzchni według własnego uznania i gustu! Koszty inwestycji poniesione przez nowego najemcę, odliczane będą miesięcznie od czynszu (szczegóły do uzgodnienia). Kompleks lokali usługowo-handlowych położony jest przy głównej drodze Bielsko - Cieszyn, około 1km od granicy z Bielskiem dzielnica Wapienica. Ulica ta została gruntownie zmodernizowana dlatego jest bardzo dogodny dojazd zarówno z centrum Bielska jak i obwodnicy S1. Atutem położenia tej nieruchomości jest fakt, że znajduje się ona w rejonie jednej z najbogatszych dzielnic zarówno Bielska jak i Śląska, a zaplanowana i zatwierdzona modernizacja linii kolejowej Bielsko-Skoczów daje nowe możliwości inwestycyjne. Świetna lokalizacja lokalu pozwala na szybki dojazd do Bielska Białej ( 13 minut 9 km), Skoczowa ( 12 minut 14 km), Ustronia (21 minut - 21 km), Wisły ( 38 minut- 30 km), Szczyrku (32 minut - 22 km), Katowic (55 minut-66 km), Tychów(50 km), Żywca ( 55 minut 66 km). Gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia! Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży. CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI WYNAJMUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel:   Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Klimatyczna piwnica przy dworcu Jasienica-Jaworze
Klimatyczna piwnica przy dworcu Jasienica-Jaworze
1500 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu

DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący Tel.: +48 530 003 008  Chciałbym zaprezentować Państwu do wynajęcia lokale handlowo - usługowe do użytku komercyjnego, a preferowany rodzaj prowadzonej tam działalności gospodarczej to salon fryzjerski, salon kosmetyczny, winnica lub pod biuro. Znajdują się one w ponad stuletnich pomieszczeniach piwnicznych wolnostojącej kamienicy z dużym parkingiem, a zlokalizowanej przy głównej drodze na granicy Jasienica/Jaworze. Doskonale sprawdzi się jako miejsce na małą kancelarię, biuro podatkowe, agencję nieruchomości, winiarnię lub kameralny gabinet urody estetycznej. Koszt najmu to 1500zł miesięcznie plus media za cały lokal o powierzchni użytkowej około 100m2. Ponieważ lokale są do wykończenia we własnym zakresie daje to wyjątkową i rzadką możliwość aranżacji i zaprojektowania powierzchni według własnego uznania i gustu! Koszty inwestycji poniesione przez nowego najemcę, odliczane będą miesięcznie od czynszu (szczegóły do uzgodnienia). Kompleks lokali usługowo-handlowych położony jest przy głównej drodze Bielsko - Cieszyn, około 1km od granicy z Bielskiem dzielnica Wapienica. Ulica ta została gruntownie zmodernizowana dlatego jest bardzo dogodny dojazd zarówno z centrum Bielska jak i obwodnicy S1. Atutem położenia tej nieruchomości jest fakt, że znajduje się ona w rejonie jednej z najbogatszych dzielnic zarówno Bielska jak i Śląska, a zaplanowana i zatwierdzona modernizacja linii kolejowej Bielsko-Skoczów daje nowe możliwości inwestycyjne.Świetna lokalizacja lokalu pozwala na szybki dojazd doBielska Białej ( 13 minut – 9 km),Skoczowa ( 12 minut – 14 km),Ustronia (21 minut - 21 km),Wisły ( 38 minut- 30 km),Szczyrku (32 minut - 22 km),Katowic (55 minut-66 km),Tychów(50 km),Żywca ( 55 minut – 66 km).Gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia!Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – WYNAJMUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel: 33 821 90 05   Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Hala ogrodzona Jasienica
Hala ogrodzona Jasienica
9335 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia777.90

BIELSKO-BIAŁA, JASIENICA Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 777,9m 2 położoną w Jasienicy. Lokal składa się z trzech powierzchni hal 140,2m 2 , 280m 2 i 357,7m 2 oraz sanitariatów obok w budynku administracyjnym. Istnieje możliwość powiększenia powierzchni o dodatkowe 670m 2 . Hala o przeznaczeniu magazynowym położona w ogrodzonym i monitorowanym kompleksie handlowo-usługowym. Przy obiekcie utwardzony plac manewrowy z możliwością dojazdu samochodów dostawczych i TIR. Bardzo dobra lokalizacja z dobrym dojazdem do dróg wylotowych na Cieszyn, Katowice, Żywiec. Stan budynku: Obiekt murowany do adaptacji. Na podłodze posadzka betonowa. Wysokość w obiekcie zróżnicowana od 2,76m w najniższym miejscu poprzez 3,7m do 5,6m. Bramy 3,0x3,0m i 1,8x2,5m z przejazdami w środku 1,8x2,2m. Monitoring zewnętrzny. Parking. Media : prąd, siła, w obiekcie przydział mocy 1500kW. Ogrzewania brak. Czynsz najmu: 12zł/m 2 netto + media (prąd, opłata za wodę i ścieki). Kaucja zwrotna: jednomiesięczny czynsz. Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Hala/Magazyn, 777,90 m², Jasienica
Hala/Magazyn, 777,90 m², Jasienica
9335 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu

BIELSKO-BIAŁA, JASIENICA Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 777,9m2 położoną w Jasienicy. Lokal składa się z trzech powierzchni hal 140,2m2, 280m2 i 357,7m2 oraz sanitariatów obok w budynku administracyjnym. Istnieje możliwość powiększenia powierzchni o dodatkowe 670m2. Hala o przeznaczeniu magazynowym położona w ogrodzonym i monitorowanym kompleksie handlowo-usługowym. Przy obiekcie utwardzony plac manewrowy z możliwością dojazdu samochodów dostawczych i TIR. Bardzo dobra lokalizacja z dobrym dojazdem do dróg wylotowych na Cieszyn, Katowice, Żywiec.Stan budynku: Obiekt murowany do adaptacji. Na podłodze posadzka betonowa. Wysokość w obiekcie zróżnicowana od 2,76m w najniższym miejscu poprzez 3,7m do 5,6m. Bramy 3,0x3,0m i 1,8x2,5m z przejazdami w środku 1,8x2,2m. Monitoring zewnętrzny. Parking. Media: prąd, siła, w obiekcie przydział mocy 1500kW. Ogrzewania brak.Czynsz najmu: 12zł/m2 netto + media (prąd, opłata za wodę i ścieki). Kaucja zwrotna: jednomiesięczny czynsz.Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.::KONTAKT DO AGENTA Katarzyna Kierznowska33 470 64 69508 251 500Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Kierznowska (licencja nr: 7134)

Lokal: Jasienica / śląskie / ul. Jasienica
Lokal: Jasienica / śląskie / ul. Jasienica
31115 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia635
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal: Jasienica / śląskie / ul. JasienicaPowierzchnia: 635 (550 parter +85 antresola)Czynsz: 25 zł/m2 Obiekt położony zaraz za Biedronką, wokół lokalne instytucje użyteczności publicznej, blisko stacja paliw, McDonald ’s, urządzona pełna komunikacja.W oferowanym budynku na tą chwile działa Supermarket Stokrotka.Na podłodze położony gres spoinowy.Możliwość umieszczenia bezpłatnie reklamy na elewacji budynku.Możliwość negocjacji warunków umowy pod indywidualne potrzeby.  Opłaty dodatkowe: centralne ogrzewanie (gaz), woda, ścieki, energia elektryczna, wywóz nieczystości.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Wynajem!!! Lokal Usługowy 10 km od Bieska-Białej
Wynajem!!! Lokal Usługowy 10 km od Bieska-Białej
3900 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia100

Centrum Jasienicy!!! Wygodny duży parking !!!Jasienica ul. Strumieńska  Oferujemy do wynajęcia budynek o powierzchni ok 100 m2. Przeznaczenie lokalu m.in. usługowe, biurowe. Przedstaw propozycję swojego biznesu sprawdzimy, czy jest możliwość prowadzenia go właśnie tu.Możliwość indywidualnej aranżacji. Budynek dwu piętrowy na parterze dwa niezależne pomieszczenia z możliwością wejścia zarówno z klatki schodowej jak również z zewnątrz. Na piętrze dwa niezależne pomieszczenia, kuchnia oraz toaleta. Media płacone wg zużycia, ogrzewanie węglowe – własna kotłownia obsługiwana przez właściciela. Na podłogach płytki oraz panele.Główne atuty:- duży parking- świetnia komunikacja (odległość. do Hulanki 2,4 km)- wygodny dojazd- 24h/7 dni w tygodniu dostęp do lokalu- możliwość własnej aranżacji Czynsz  3900 zł/mcKaucja  3900 zł/mcMedia wg zużycia    Zapraszamy na prezentację!!!Więcej informacji pod numerem telefonu: (użyj formularza kontaktowego) Katarzyna Szczepaniec Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 28073)

Budynek użytkowy Jasienica
Budynek użytkowy Jasienica
2200000 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia20427

Województwo śląskie Powiat bielski Gmina Jasienica Obręb Jasienica Numer działki   _2.0005.681/2) Pole pow. w ewidencji gruntów (ha)2.0427 Działka oznaczona symbolem 40 MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Działka ze sporym potencjałem inwestycyjnym. Z górnej części działki roztacza się piękny widok na góry i okolicę . Nieopodal DROGA EKSPRESOWA S52 Cieszyn Bielsko-Biała(S69) Kraków (A4 i S7) Media: Woda, prąd, gaz. #deweloper #jasienica #dużainwestycja #zabudowamieszkaniowa #działkabielkobiała Agent prowadzący Anna Nieboras Tel:   e-mail:   /hp CAŁOŚĆ PROWIZJI POKRYWA TYLKO STRONA SPRZEDAJĄCA! Nr licencji zawodowej 13 560 RE/MAX Home Professional ul. Lipnicka 4 43-300 Bielsko-Biała tel.   e-mail:   /hp W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Wynajmę lokal użytkowy 28,5 m2
Wynajmę lokal użytkowy 28,5 m2
800 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia28,50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 28,5 m2. Możliwość adaptacji do swoich potrzeb.

Wynajmę pomieszczenie.
Wynajmę pomieszczenie.
2500 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Wynajmę pomieszczenie pod warsztat itp 50m2. Bardzo dobrze oświetlone(LED). Przed budynkiem ogrodzony plac. Dostęp do toalety.

Stanowisko kosmetyczne do wynajęcia
Stanowisko kosmetyczne do wynajęcia
1500 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Oferujemy do wynajęcia gotowe stanowiska kosmetyczne. Oferta kierowana do osób które bez żadnego nakładu finansowego chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek.Lokal znajdujący się w centrum Jasienicy z gotową bazą klientów!!!Oferujemy do wynajęcia:- 1 stanowisko manicure + pedicure wraz z wyposażeniem- 1 stanowisko kosmetyka biała wraz z wyposażeniemDo stanowiska dodatkowo możliwość korzystania z zaplecza, toalet i przede wszystkim recepcji, dostęp do komputera oraz programu WERSUM z gotową bazą klientów. Dostęp do Booksy oraz dostęp do stałego numeru telefonu który znają już wszystkie klientki. Salon kosmetyczny istniejący od 14 lat z szeroka bazą klientów i obłożeniem prawie 100 %.Zapewniamy sprzęty stałe takie jak biurko, fotel, lampy oraz inne, natomiast produkty zużywalne typu lakiery i inne produkty do zabiegów po stronie najemcy. Cena stanowiska to 1500 zł/mc dostęp do programu, recepcji, Internet oraz media w cenie.  Więcej informacji pod numerem telefonu:(użyj formularza kontaktowego) Aleksandra MrzykLicencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr.: 28073 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 28073)

Budynek użytkowy Jasienica
Budynek użytkowy Jasienica
13000000 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia15278.35

OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości CERAMIKA PILCH sp. z o.o. Sp.K. w upadłości z siedzibą Jasienica 357, 43-385 Jasienica ogłasza aukcję na sprzedaż: zorganizowanej części przedsiębiorstwa CERAMIKA PILCH sp. z o.o. Sp.K obejmującej: - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00061836/1 o pow. 12a 74 m² - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00086791/4 o pow. 60a 03 m² - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00007943/8 o pow. 22a 69 m² - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00021467/1 o pow. 39a 75 m² - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00046651/9, KW/BB1B/00064167/1, KW/BB1B/00077708/0 o pow. 3 ha 46a 60m², zabudowanej budynkami o pow. 15 278,35 m2, Minimalna łączna cena wywoławcza sprzedaży w/w nieruchomości wynosi 13.000.000,00 zł (trzynaście milionów złotych) Warunkiem przystąpienia do aukcji jest: - wpłata wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej przedmiotu aukcji na rachunek bankowy upadłego: SANTANDER BANK:   - oświadczenie, że oferent zapoznał się ze stanem faktycznym i stanem prawnym przedmiotu przetargu i nie wnosi do niego zastrzeżeń oraz wyraża zgodę na wyłączenie rękojmi za wady fizyczne i prawne na zasadzie art. 558 1 kodeksu cywilnego. - zobowiązanie się nabywcy do pokrycia wszelkich kosztów i ciężarów /podatki, opłaty/ związane z zawarciem umowy sprzedaży oraz z przeniesieniem praw, - złożenie oświadczenia, że oferent zapoznał się z warunkami i regulaminem aukcji. W przypadku ewentualnego zaistnienia obowiązku podatkowego, do cen sprzedaży zostanie doliczony podatek VAT. Aukcja odbędzie się w dniu 26 lutego 2024 r. godzina 12.00 w siedzibie Sądu Rejonowego Wydział VI Gospodarczy w Bielsku-Białej, ul. Bogusławskiego 24, sala nr 16. Wpłata wadium musi być zaksięgowana na rachunku bankowym masy upadłości najpóźniej w dniu 23 luty 2024 r. Syndyk zastrzega sobie możliwość zmiany warunków sprzedaży oraz odwołania aukcji w każdym czasie bez jakichkolwiek roszczeń wobec masy upadłości. Regulamin aukcji oraz informacje dotyczące nieruchomości można uzyskać pod nr telefonu   oraz pocztą elektroniczną:   . Kontakt: Syndyk Piotr Lener tel:   Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Aukcja
Aukcja
13000000 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu

OGŁOSZENIESyndyk masy upadłości CERAMIKA PILCH” sp. z o.o. Sp.K. w upadłości z siedzibą Jasienica 357, 43-385 Jasienica ogłasza aukcję na sprzedaż: zorganizowanej części przedsiębiorstwa CERAMIKA PILCH” sp. z o.o. Sp.K obejmującej: - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00061836/1 o pow. 12a 74 m²- prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00086791/4 o pow. 60a 03 m² - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00007943/8 o pow. 22a 69 m² - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00021467/1 o pow. 39a 75 m² - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00046651/9, KW/BB1B/00064167/1, KW/BB1B/00077708/0 o pow. 3 ha 46a 60m², zabudowanej budynkami o pow. 15 278,35 m2, Minimalna łączna cena wywoławcza sprzedaży w/w nieruchomości wynosi13.000.000,00 zł (trzynaście milionów złotych) Warunkiem przystąpienia do aukcji jest:- wpłata wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej przedmiotu aukcji na rachunek bankowy upadłego: SANTANDER BANK: 62 1090 1740 0000 0001 4769 6057- oświadczenie, że oferent zapoznał się ze stanem faktycznym i stanem prawnym przedmiotu przetargu i nie wnosi do niego zastrzeżeń oraz wyraża zgodę na wyłączenie rękojmi za wady fizyczne i prawne na zasadzie art. 558 § 1 kodeksu cywilnego.- zobowiązanie się nabywcy do pokrycia wszelkich kosztów i ciężarów /podatki, opłaty/ związane z zawarciem umowy sprzedaży oraz z przeniesieniem praw,- złożenie oświadczenia, że oferent zapoznał się z warunkami i regulaminem aukcji.W przypadku ewentualnego zaistnienia obowiązku podatkowego, do cen sprzedaży zostanie doliczony podatek VAT.Aukcja odbędzie się w dniu 26 lutego 2024 r. godzina 12.00 w siedzibie Sądu Rejonowego Wydział VI Gospodarczy w Bielsku-Białej, ul. Bogusławskiego 24, sala nr 16.Wpłata wadium musi być zaksięgowana na rachunku bankowym masy upadłości najpóźniej w dniu 23 luty 2024 r.Syndyk zastrzega sobie możliwość zmiany warunków sprzedaży oraz odwołania aukcji w każdym czasie bez jakichkolwiek roszczeń wobec masy upadłości.Regulamin aukcji oraz informacje dotyczące nieruchomości można uzyskać pod nr telefonu 604 097 702, 509 165 047 oraz pocztą elektroniczną: .Kontakt: Syndyk Piotr Lener tel: 604 097 702

Budynek użytkowy Jasienica
Budynek użytkowy Jasienica
2000 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia50

PRZEDSTAWIOAMY NA WYNAJEM LOKAL Lokal o powierzchni około 50 m 2 na działce około 600m2,może być z przeznaczeniem na biura, usługi, siedzibę firmy. Budynek składa się z dwóch pomieszczeń, kuchni i łazienki. Usytuowany w miejscu dobrze dostępnym dla Klientów. Lokalizacja zapewnia dogodny i szybki dojazd z uwagi na bliskość drogi S52. Ogrzewanie budynku gazowe grzejnikowe. Przed budynkiem parking dostępny tylko dla najemców, do budynku przynależy hala magazynowa nieogrzewana. PODANA CENA JEST CENĄ NETTO Serdecznie zapraszamy na prezentację! Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Lokal handlowy umeblowany Jasienica
Lokal handlowy umeblowany Jasienica
100 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia15

Oferujemy do wynajęcia gotowe stanowiska kosmetyczne . Oferta kierowana do osób które bez żadnego nakładu finansowego chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek. Lokal znajdujący się w centrum Jasienicy z gotową bazą klientów! Oferujemy do wynajęcia: - 1 stanowisko manicure + pedicure wraz z wyposażeniem - 1 stanowisko kosmetyka biała wraz z wyposażeniem Do stanowiska dodatkowo możliwość korzystania z zaplecza, toalet i przede wszystkim recepcji, dostęp do komputera oraz programu WERSUM z gotową bazą klientów. Dostęp do Booksy oraz dostęp do stałego numeru telefonu który znają już wszystkie klientki. Salon kosmetyczny istniejący od 14 lat z szeroka bazą klientów i obłożeniem prawie 100 %. Zapewniamy sprzęty stałe takie jak biurko, fotel, lampy oraz inne, natomiast produkty zużywalne typu lakiery i inne produkty do zabiegów po stronie najemcy. Cena stanowiska to 1500 zł/mc dostęp do programu, recepcji, Internet oraz media w cenie. Więcej informacji pod numerem telefonu:   Aleksandra Mrzyk Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami - licencja nr.: 28073 Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Hala Jasienica
Hala Jasienica
29900000 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia6420.61

BIELSKO, GMINA JASIENICA TEREN PRZEMYSŁOWY Proponuję do sprzedaży nowoczesną halę wraz z budynkiem administracyjno-biurowym o łącznej powierzchni 6420,61m 2 położoną na obrzeżach miasta w planowanym kompleksie obiektów logistycznych i magazynowych z rozbudowaną siecią dróg wewnętrznych wraz z parkingami. Obiekt składa się z hali o powierzchni 5504,59m 2 i budynku socjalno-biurowego usytuowanego w poziomie parteru i piętra 818,02m 2 oraz wolnostojącego garażu 98m 2 i położony jest na działce 1,9032ha z możliwością dobudowy kolejnej powierzchni produkcyjnej 4430m 2 oraz ustawienia wolnostojącego namiotu o powierzchni 618m 2 . Przeznaczenie hali: logistyka, dystrybucja, magazynowanie, składowanie, produkcja, handel wielkopowierzchniowy. Dojazd bez ograniczeń tonażowych. Charakterystyka hali : Hala szerokości 48,52m i długości 115,41m z wydzielonymi na hali biurami, pomieszczeniami magazynowymi i zapleczem sanitarnym osobno dla mężczyzn i kobiet. Konstrukcja hali stalowa w całości ocynkowana, poszycie płytą warstwową z rdzeniem poliuretanowym PIR/S 120, przykryta dachem dwuspadowym konstrukcji stalowej. Wysokość na hali od 9,1m do 10,1m (do przęsła 7,78m), posadzka zbrojona, niepyląca, przemysłowa o nośności 5T/m 2 . Bramy wjazdowe na halę trzy o wymiarze 5,0x5,0m. Instalacje i urządzenia: instalacja elektryczna (lampy ledowe), instalacja wodno-kanalizacyna, p-poż (zbiornik zewnętrzny 300tys. litrów), teletechniczna (kamery 64szt), informatyczna, agregat prądotwórczy, wentylacja mechaniczna. Ogrzewania brak. Budynek administracyjno-biurowy : Budynek klimatyzowany wykończony z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 818,02m 2 , murowany z pustaków ceramicznych POROTHERM 25cm, ocieplony wełną mineralną 12cm, z podziałem na wiele niezależnych pomieszczeń biurowych w poziomie piętra 405,56m 2 i biurowo-socjalnych (szatnie, umywalnie, pomieszczenia techniczne) w poziomie parteru 412,46m 2 z dostępem do zaplecza sanitarnego na obu poziomach. Wysokość w pomieszczeniach 3,4m. W budynku rozprowadzona instalacja teletechniczna i monitoringu. Ogrzewanie podłogowe - pompa ciepła. Media: Prąd, siła, przydział mocy-własny transformator 630kW, woda i kanalizacja miejska, deszczówka, gaz w granicy działki. Cena sprzedaży: 29 900 000zł netto. Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Hala/Magazyn, 6 420,61 m², Jasienica
Hala/Magazyn, 6 420,61 m², Jasienica
29900000 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu

BIELSKO, GMINA JASIENICATEREN PRZEMYSŁOWYProponuję do sprzedaży nowoczesną halę wraz z budynkiem administracyjno-biurowym o łącznej powierzchni 6420,61m2 położoną na obrzeżach miasta w planowanym kompleksie obiektów logistycznych i magazynowych z rozbudowaną siecią dróg wewnętrznych wraz z parkingami. Obiekt składa się z hali o powierzchni 5504,59m2 i budynku socjalno-biurowego usytuowanego w poziomie parteru i piętra 818,02m2 oraz wolnostojącego garażu 98m2 i położony jest na działce 1,9032ha z możliwością dobudowy kolejnej powierzchni produkcyjnej 4430m2 oraz ustawienia wolnostojącego namiotu o powierzchni 618m2. Przeznaczenie hali: logistyka, dystrybucja, magazynowanie, składowanie, produkcja, handel wielkopowierzchniowy. Dojazd bez ograniczeń tonażowych.Charakterystyka hali : Hala szerokości 48,52m i długości 115,41m z wydzielonymi na hali biurami, pomieszczeniami magazynowymi i zapleczem sanitarnym osobno dla mężczyzn i kobiet. Konstrukcja hali stalowa w całości ocynkowana, poszycie płytą warstwową z rdzeniem poliuretanowym PIR/S 120, przykryta dachem dwuspadowym konstrukcji stalowej. Wysokość na hali od 9,1m do 10,1m (do przęsła 7,78m), posadzka zbrojona, niepyląca, przemysłowa o nośności 5T/m2. Bramy wjazdowe na halę trzy o wymiarze 5,0x5,0m. Instalacje i urządzenia: instalacja elektryczna (lampy ledowe), instalacja wodno-kanalizacyna, p-poż (zbiornik zewnętrzny 300tys. litrów), teletechniczna (kamery 64szt), informatyczna, agregat prądotwórczy, wentylacja mechaniczna. Ogrzewania brak.Budynek administracyjno-biurowy: Budynek klimatyzowany wykończony z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 818,02m2, murowany z pustaków ceramicznych POROTHERM 25cm, ocieplony wełną mineralną 12cm, z podziałem na wiele niezależnych pomieszczeń biurowych w poziomie piętra 405,56m2 i biurowo-socjalnych (szatnie, umywalnie, pomieszczenia techniczne) w poziomie parteru 412,46m2 z dostępem do zaplecza sanitarnego na obu poziomach. Wysokość w pomieszczeniach 3,4m. W budynku rozprowadzona instalacja teletechniczna i monitoringu. Ogrzewanie podłogowe - pompa ciepła.Media: Prąd, siła, przydział mocy-własny transformator 630kW, woda i kanalizacja miejska, deszczówka, gaz w granicy działki.Cena sprzedaży: 29 900 000zł netto.Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.::KONTAKT DO AGENTA Katarzyna Kierznowska33 470 64 69508 251 500Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Kierznowska (licencja nr: 7134)

Budynek użytkowy Jasienica
Budynek użytkowy Jasienica
13500000 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia15278.35

OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości CERAMIKA PILCH sp. z o.o. Sp.K. w upadłości z siedzibą Jasienica 357, 43-385 Jasienica ogłasza aukcję na sprzedaż: zorganizowanej części przedsiębiorstwa CERAMIKA PILCH sp. z o.o. Sp.K obejmującej: - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00061836/1 o pow. 12a 74 m² - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00086791/4 o pow. 60a 03 m² - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00007943/8 o pow. 22a 69 m² - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00021467/1 o pow. 39a 75 m² - prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00046651/9, KW/BB1B/00064167/1, KW/BB1B/00077708/0 o pow. 3 ha 46a 60m², zabudowanej budynkami o pow. 15 278,35 m2, Minimalna łączna cena wywoławcza sprzedaży w/w nieruchomości wynosi 13.500.000,00 zł (trzynaście milionów pięćset tysięcy złotych) Warunkiem przystąpienia do aukcji jest: - wpłata wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej przedmiotu aukcji na rachunek bankowy upadłego: SANTANDER BANK:   - oświadczenie, że oferent zapoznał się ze stanem faktycznym i stanem prawnym przedmiotu przetargu i nie wnosi do niego zastrzeżeń oraz wyraża zgodę na wyłączenie rękojmi za wady fizyczne i prawne na zasadzie art. 558 1 kodeksu cywilnego. - zobowiązanie się nabywcy do pokrycia wszelkich kosztów i ciężarów /podatki, opłaty/ związane z zawarciem umowy sprzedaży oraz z przeniesieniem praw, - złożenie oświadczenia, że oferent zapoznał się z warunkami i regulaminem aukcji. W przypadku ewentualnego zaistnienia obowiązku podatkowego, do cen sprzedaży zostanie doliczony podatek VAT . Aukcja odbędzie się w dniu 18 grudnia 2023 r. godzina 12.30 w siedzibie Sądu Rejonowego Wydział VI Gospodarczy w Bielsku-Białej, ul. Bogusławskiego 24, sala nr 16. Wpłata wadium musi być zaksięgowana na rachunku bankowym masy upadłości najpóźniej w dniu 15 grudnia 2023 r. Syndyk zastrzega sobie możliwość zmiany warunków sprzedaży oraz odwołania aukcji w każdym czasie bez jakichkolwiek roszczeń wobec masy upadłości. Regulamin aukcji oraz informacje dotyczące nieruchomości można uzyskać pod nr telefonu   oraz pocztą elektroniczną:   . Kontakt: Syndyk Piotr Lener tel:   Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Aukcja
Aukcja
13500000 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu

OGŁOSZENIESyndyk masy upadłości CERAMIKA PILCH” sp. z o.o. Sp.K. w upadłości z siedzibą Jasienica 357, 43-385 Jasienica ogłasza aukcję na sprzedaż:zorganizowanej części przedsiębiorstwa CERAMIKA PILCH” sp. z o.o. Sp.K obejmującej:- prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00061836/1 o pow. 12a 74 m²- prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00086791/4 o pow. 60a 03 m²- prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00007943/8 o pow. 22a 69 m²- prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00021467/1 o pow. 39a 75 m²- prawo własności nieruchomości obj. KW/BB1B/00046651/9, KW/BB1B/00064167/1,KW/BB1B/00077708/0 o pow. 3 ha 46a 60m², zabudowanej budynkami o pow. 15 278,35 m2, Minimalna łączna cena wywoławcza sprzedaży w/w nieruchomości wynosi13.500.000,00 zł (trzynaście milionów pięćset tysięcy złotych)Warunkiem przystąpienia do aukcji jest:- wpłata wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej przedmiotu aukcji na rachunek bankowy upadłego: SANTANDER BANK: 62 1090 1740 0000 0001 4769 6057- oświadczenie, że oferent zapoznał się ze stanem faktycznym i stanem prawnym przedmiotu przetargu i nie wnosi do niego zastrzeżeń oraz wyraża zgodę na wyłączenie rękojmi za wady fizyczne i prawne na zasadzie art. 558 § 1 kodeksu cywilnego.- zobowiązanie się nabywcy do pokrycia wszelkich kosztów i ciężarów /podatki, opłaty/ związane z zawarciem umowy sprzedaży oraz z przeniesieniem praw,- złożenie oświadczenia, że oferent zapoznał się z warunkami i regulaminem aukcji.W przypadku ewentualnego zaistnienia obowiązku podatkowego, do cen sprzedaży zostanie doliczony podatek VAT .Aukcja odbędzie się w dniu 18 grudnia 2023 r. godzina 12.30 w siedzibie Sądu Rejonowego Wydział VI Gospodarczy w Bielsku-Białej, ul. Bogusławskiego 24, sala nr 16.Wpłata wadium musi być zaksięgowana na rachunku bankowym masy upadłości najpóźniej w dniu 15 grudnia 2023 r.Syndyk zastrzega sobie możliwość zmiany warunków sprzedaży oraz odwołania aukcji w każdym czasie bez jakichkolwiek roszczeń wobec masy upadłości.Regulamin aukcji oraz informacje dotyczące nieruchomości można uzyskać pod nr telefonu 604 097 702, 509 165 047 oraz pocztą elektroniczną: .Kontakt: Syndyk Piotr Lener tel: 604 097 702

Lokal handlowy Jasienica
Lokal handlowy Jasienica
49 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
Powierzchnia635

Lokal: Jasienica / śląskie / ul. Jasienica Powierzchnia: 635 (550 parter +85 antresola) Czynsz: 25 zł/m2 Obiekt położony zaraz za Biedronką, wokół lokalne instytucje użyteczności publicznej, blisko stacja paliw, McDonald s, urządzona pełna komunikacja. W oferowanym budynku na tą chwile działa Supermarket Stokrotka. Na podłodze położony gres spoinowy. Możliwość umieszczenia bezpłatnie reklamy na elewacji budynku. Możliwość negocjacji warunków umowy pod indywidualne potrzeby. Opłaty dodatkowe: centralne ogrzewanie (gaz), woda, ścieki, energia elektryczna, wywóz nieczystości. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Filtr