Kompleks handlowo - usługowy

Sortowanie:
Znaleziony: 202 ogłoszenie w kategorii Biura i Lokale Polska: Wszystkie miasta
Lokal handlowo-usługowy z witryną, nowoczesny kompleks
Lokal handlowo-usługowy z witryną, nowoczesny kompleks
7490 zł
nowe Gliwice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia114
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Wynajmę lokal handlowy lub usługowy (do indywidualnego dostosowania) w Gliwicach na nowoczesnym kompleksie przy ul. Piwnej. Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej okazji wynajmu przestronnego lokalu handlowego, zlokalizowanego w kompleksie biurowo-handlowo-usługowym DL Prime w Gliwicach przy ul. Piwnej. Świetna lokalizacja oferuje niepowtarzalne możliwości biznesowe dla przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnej przestrzeni do prowadzenia swojej działalności. Lokalizacja: Lokal znajduje się w Gliwicach przy ul. Piwnej, dogodnej lokalizacji, cieszącej się dużym natężeniem ruchu zarówno pieszych, jak i samochodowego, co zapewnia doskonałą widoczność i dostępność zarówno dla klientów zmotoryzowanych jak i pieszych. Przestrzeń Lokalu: Ofertowany lokal handlowy obejmuje powierzchnię 114 m.kw. idealną do aranżacji według potrzeb i wymagań prowadzonej działalności. Cechy Lokalu: Duże witryny zapewniające świetną ekspozycję Przestronna powierzchnia do dowolnej aranżacji Dogodna lokalizacja kompleksu Łatwy dostęp zarówno pieszy, jak i samochodowy Wysoki standard obsługi i utrzymania DL Prime jest kompleksem typu mixed-use, który ma celu zaspokoić potrzeby zarówno pracowników obiektów jak i okolicznych mieszkańców. Dostępność: Wolna powierzchnia jest dostępna od zaraz. Zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację lokalu. Skontaktuj się już dziś i dołącz do sukcesu w prestiżowym kompleksie DL Prime Gliwice! telefon: 53*******88.

Lokal usługowy ul. Sportowa
Lokal usługowy ul. Sportowa
1600 zł
Kwidzyn 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia lokal usługowy, lokal nadaje się pod magazyn lub warsztat . Lokal wyposażony jest bramę przemysłową o wysokości 3,5 m, pomieszczenie socjalne (biuro/szatnia) oraz WC z kuchnią. Lokalizacja: Kompleks handlowo- usługowy Sportowa 2, teren zagospodarowany, ogrodzony, monitorowany , brama elektryczna, zamykana. Lokal dostępny od 9.08.2023 Istnieje możliwość najmu we wcześniejszym terminie.

Nowy lokal użytkowy ul. Grunwaldzka 82a
Nowy lokal użytkowy ul. Grunwaldzka 82a
2179275 zł
Pobierowo 30+ kilka dni temu
Powierzchnia124.53

Przedstawiamy Państwu lokal handlowo-usługowy w budynku C inwestycji PINEA Resort & Apartments o powierzchni 124,53 m2. Pinea to całoroczne luksusowe apartamenty, uzdrowiskowy condohotel oraz hotel renomowanej sieci HILTON. To także całoroczne restauracje, kompleks basenów oraz luksusowe SPA i gabinety fizjoterapii.

Lokal handlowo-usługowy /magazyn dostępny od ręki
Lokal handlowo-usługowy /magazyn dostępny od ręki
27900000 zł
14 dnia plecy

Mamy do zaoferowania Państwu lokal handlowo-usługowy (magazyn) w centrum  Sławna o powierzchni 267m2 położony na działce o powierzchni 217m2 z możliwością dowolnej aranżacji wedle uznania nowego inwestora. Na parterze (ok.140m2) znajdował się sklep odzieżowy z pomieszczeniem gospodarczym, toaletą oraz kotłownią.Na piętrze przestrzeń wykorzystywana była do celów magazynowych (wymaga remontu)Ogrzewanie gazowe piec marki "De Dietrich"KanalizacjaWoda miejskaOdległości do najważniejszych punktów :500m - kompleks handlowo - usługowy (rossman,kik,lidl,tedi)1km    - Droga krajowa nr.61,5km - Dworzec PKP2km    - Centrum SławnaZapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na prezentację.

Pasaż Handlowy ul.Retkińska Łódź + ogródek
Pasaż Handlowy ul.Retkińska Łódź + ogródek
5500 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia68
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Lokal handlowo usługowy z możliwością prowadzenia gastronomii do Wynajęcia w nowo powstającym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Wileńskiej 60 (skrzyżowanie z Retkińską)  w Łodzi na osiedlu Retkinia/KarolewMożliwość powiększenia lokalu do 150m2Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania . Wszystkie lokal na parterze z witryną od strony ulicy.Pozostały ostatnie wolne lokale od 50 do 500 m2. Kryteria dotyczące lokalu:- Przystanki autobusowe bezpośrednio przy obiekcie-Kompleks-usługowo handlowy, 10 lokali -lokal na poziomie „0”-lokal z możliwością dowolnego zagospodarowania- lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków - bez pośredników - dobra widoczność obiektu z ulicy - wejście bezpośrednio z ulicy  - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona) - parking - dobre sąsiedztwo  - kompleks  usługowy - faktura - nowoczesny budynek - przeznaczony pod dowolną działalność - monitoring - dojazd asfaltową ulicą - możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu - w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka

37500000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia647

Wierzytelność zabezpieczona hipoteczniePrzedmiotem sprzedaży jest wierzytelność zabezpieczona hipotecznie na nieruchomości gruntowej o powierzchni 1415 m2, zabudowana budynkiem biurowym o pow. użytkowej 156,82 m2 i wiatami magazynowymi o powierzchniach: 144 m2, 102 m2, 244,40 m2Budynki stanowią kompleks handlowo – usługowy z możliwością składowania materiałów wykorzystywanych w prowadzonej działalności gospodarczej. Budynki wzniesione w technologii tradycyjnej, w dobrym stanie techniczno - użytkowym.Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktuID CODE: 532

Dochodowe lok. han.-usł. centrum Chełma z najemcą
Dochodowe lok. han.-usł. centrum Chełma z najemcą
4700000 zł
Chełm 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia794
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

DOCHODOWE LOKALE UŻYTKOWE - USŁUGOWO - HANDLOWE W CENTRUM MIASTA CHEŁM, WOJ. LUBELSKIE Z NAJEMCAMI!Kompleks handlowo – usługowy położony w ścisłym centrum miasta przy ul. Lwowskiej 30. W bezpośrednim otoczeniu nieruchomości znajduje się Centrum Handlowe GRAF, hipermarket spożywczy. Inwestycja obejmuje parterowy budynek handlowo – usługowy oddany do użytku w 2006 roku.Na łącznej powierzchni 794 m2 znajdują się trzy lokale handlowe.Każdy z lokali posiada duże, dobrze wyeksponowane witryny oraz bezpośrednie wejście od ulicy Lwowskiej. Za budynkiem znajduje się 27 miejsc parkingowych. Zatowarowanie i parking z tyłu budynku od strony Tesco – służebność.Obecnie lokale handlowe są dzierżawione. Znajdują się w nich: sklep RTV EURO AGD, Audika oraz Gastronomia. Przychód z dzierżawy lokali rocznie to 475 579,97 PLN. Roczny dochód z nieruchomości to prawie 450 000,00 PLN.

do wynajęcia Łódź Retkinia ul. Wileńska 68 m2
do wynajęcia Łódź Retkinia ul. Wileńska 68 m2
5500 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
Powierzchnia68

Lokal handlowo usługowy z możliwością prowadzenia gastronomii do Wynajęcia w nowo powstającym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Wileńskiej 60 (skrzyżowanie z Retkińską)  w Łodzi na osiedlu Retkinia/Karolew Możliwość powiększenia lokalu do 150m2 Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania . Wszystkie lokal na parterze z witryną od strony ulicy. Pozostały ostatnie wolne lokale od 50 do 500 m2.  Kryteria dotyczące lokalu: - Przystanki autobusowe bezpośrednio przy obiekcie -Kompleks-usługowo handlowy, 10 lokali  -lokal na poziomie „0” -lokal z możliwością dowolnego zagospodarowania - lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków  - bez pośredników - dobra widoczność obiektu z ulicy - wejście bezpośrednio z ulicy  - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona) - parking - dobre sąsiedztwo  - kompleks  usługowy - faktura - nowoczesny budynek - przeznaczony pod dowolną działalność - monitoring - dojazd asfaltową ulicą - możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu - w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka ul. Wileńska, Łódź Retkinia Do wynajęcia nieruchomość komercyjna o powierzchni 68 m² Dostępne do wynajęcia od zaraz Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Łódź Retkinia, Wileńska Poland - lokalizacja przybliżona

Wierzytelność zabezpieczona hipotecznie...
Wierzytelność zabezpieczona hipotecznie...
375000 zł
30+ kilka dni temu

Wierzytelność zabezpieczona hipotecznie Przedmiotem sprzedaży jest wierzytelność zabezpieczona hipotecznie na nieruchomości gruntowej o powierzchni 1415 m2, zabudowana budynkiem biurowym o pow. użytkowej 156,82 m2 i wiatami magazynowymi o powierzchniach: 144 m2, 102 m2, 244,40 m2 Budynki stanowią kompleks handlowo – usługowy z możliwością składowania materiałów wykorzystywanych w prowadzonej działalności gospodarczej. Budynki wzniesione w technologii tradycyjnej, w dobrym stanie techniczno - użytkowym. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu

Kompaktowe biuro na Mokotowie
Kompaktowe biuro na Mokotowie
6776 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia110
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 110 m2 znajdujący się budynku DL IRIS. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Mokotów przy ul. Cybernetyki 9. Obiekt ten to nowoczesny kompleks biurowo usługowy zaspokający codzienne potrzeby pracowników oraz pobliskich mieszkańców. Na parterze znajdują się lokale usługowe, natomiast na piętrach lokale biurowe. Zaraz pod budynkiem znajduje się przystanek autobusowy pozwalający dojechać bezpośrednio do większości dzielnic miasta. Lokal ma powierzchnię 110 metrów kwadratowych i składa się z dużej sali open space oraz włacnego aneksu kuchennego. Miesięczny czynsz dla wynajmującego to: 14,00 € za metr kwadratowy powierzchni Service Charge: 25 zł za metr kwadratowy powierzchni lokalu Zapraszam do kontaktu oraz zapoznania z innymi moimi ofertami.

Lokal użytkowy Głogów
Lokal użytkowy Głogów
1562 zł
Głogów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia160

DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY 2-POZIOMOWY W CENTRUM MIASTA! W swojej ofercie posiadamy lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 160 m2, zlokalizowany na 2 poziomach (parter oraz poziom -1) Wejście od strony głównej ulicy. Parking przy lokalu. Wysokość lokalu 3,5 m parter oraz ok. 3m niższy poziom. Nieruchomość znajduje przy jednej z głównych ulic komunikacyjnych miasta - bardzo dobra lokalizacja. Lokal posiada dużą witrynę, w najbliższej okolicy kompleks lokali handlowo - usługowych oraz supermarket Lidl. Lokal 2-poziomowy, po ok. 80m2 na każdym poziomie . Lokal posiada ogromne możliwości aranżacyjne (brak ścianek działowych, pozwala na dogodne dopasowanie powierzchni do danej działalności gospodarczej). Lokal doskonale nadaje się m.in. pod sklep, aptekę, salę fitness, salon sukien ślubnych, gabinety lekarskie, usługi . Istnieje możliwość adaptacji lokalu pod własne potrzeby. Media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, ogrzewanie gazowe. Lokal posiada umeblowaną kuchnię oraz zaplecze socjalne. Czynsz najmu: 2.500 zł netto + opłaty za media wg zużycia ZAINTERESOWAŁA CIĘ TA OFERTA? ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ tel.   Sylwia Ankutowicz Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr licencji 18987 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

EUROPLEX
EUROPLEX
765000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Europlex to wielofunkcyjny obiekt, w którym znajdują się powierzchnie biurowe, lokale gastronomiczne oraz pasaż handlowo-usługowy. Kompleks oferuje do wynajęcia około 16 700 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej. Dzięki możliwości różnorodnego komponowania modułów gabinetowych jak i wyboru strefy open space, najemcy mogą swobodnie dostosowywać powierzchnię do swoich potrzeb. Budynek dysponuje 3 kondygnacjami garaży podziemnych, zapewniających w sumie 270 miejsc parkingowych.Do wynajęcia atrakcyjny powierzchnia biurowa 510 m2 . W ofercie moduł 600 m2.Serdecznie zapraszam na prezentację.Niniejsze informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

EUROPLEX
EUROPLEX
487500 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Europlex to wielofunkcyjny obiekt, w którym znajdują się powierzchnie biurowe, lokale gastronomiczne oraz pasaż handlowo-usługowy. Kompleks oferuje do wynajęcia około 16 700 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej. Dzięki możliwości różnorodnego komponowania modułów gabinetowych jak i wyboru strefy open space, najemcy mogą swobodnie dostosowywać powierzchnię do swoich potrzeb. Budynek dysponuje 3 kondygnacjami garaży podziemnych, zapewniających w sumie 270 miejsc parkingowych.Do wynajęcia atrakcyjny powierzchnia biurowa 325 m2 . W ofercie moduł 490 m2.Serdecznie zapraszam na prezentację.Niniejsze informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Oświęcim
Lokal handlowy z wejściem od ulicy Oświęcim
9545 zł
Oświęcim 30+ kilka dni temu
Powierzchnia36.67

Lokal użytkowy w ścisłym centrum miasta Oświęcimia, Mały Rynek Oferujemy do wynajmu lokal handlowo - usługowy, o pow. użytkowej wynoszącej 36,67 m2 umiejscowiony w ścisłym centrum miasta - Mały Rynek. Lokal znajduje się na parterze budynku, który został poddany generalnemu remontowi i stanowi kompleks kilku pomieszczeń handlowo - usługowych połączonych częścią komunikacyjną. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu pozostałych pomieszczeń, w skład których wchodzą: lokal na parterze o pow. 41,92 m2 lokal na I piętrze o pow . ok. 85 m2 Do lokali przynależne są pomieszczenia socjalne oraz komunikacja wspólna. Charakterystyka:, Budynek handlowo - usługowy w którym znajduje się lokal składa się z dwóch poziomów i może funkcjonować jako jeden kompleks. Istnieje możliwość wynajmu całego obiektu. Lokale w budynku mogą funkcjonować jako gabinety kosmetyczne lub biurowe. Pomieszczenia nieruchomości ogrzewane są centralnie z instalacji miejskiej. Na podłogach pomieszczeń znajdują się odporne na ścieranie płytki. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa usługowa, handlowa oraz wielorodzinna. Niewątpliwym atutem lokalu jest jego atrakcyjna lokalizacja, ścisłe centrum miasta przy głównym szlaku komunikacji pieszych jak również zmotoryzowanych. Do budynku prowadzą dwoje drzwi z czego jedne z nich wychodzą na "Mały Rynek" drugie od strony podwórka. Budynek posiada dwie duże witryny. Opłaty: Odstępne w wysokości 3500 zł na miesiąc, do którego należy doliczyć opłaty za zużyte media oraz pozostałe koszty eksploatacji. Dodatkowo najemca musi pamiętać o kaucji gwarancyjnej w wysokości jednomiesięcznego odstępnego. Jest to opłata jednorazowa zwracana najemcy po zakończeniu umowy najmu. Zapraszamy do prezentacji! Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Oświęcim
Lokal handlowy z wejściem od ulicy Oświęcim
9542 zł
Oświęcim 30+ kilka dni temu
Powierzchnia41.92

Lokal użytkowy w ścisłym centrum miasta Oświęcimia, Mały Rynek Oferujemy do wynajmu lokal handlowo - usługowy, o pow. użytkowej wynoszącej 41,92 m2 umiejscowiony w ścisłym centrum miasta - Mały Rynek. Lokal znajduje się na parterze budynku, który został poddany generalnemu remontowi i stanowi kompleks kilku pomieszczeń handlowo - usługowych połączonych częścią komunikacyjną. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu pozostałych pomieszczeń, w skład których wchodzą: lokal na parterze o pow. 36,67 m2 lokal na I piętrze o pow . ok. 85 m2 Do lokali przynależne są pomieszczenia socjalne oraz komunikacja wspólna. Charakterystyka:, Budynek handlowo - usługowy w którym znajduje się lokal składa się z dwóch poziomów i może funkcjonować jako jeden kompleks. Istnieje możliwość wynajmu całego obiektu. Lokale w budynku mogą funkcjonować jako gabinety kosmetyczne lub biurowe. Pomieszczenia nieruchomości ogrzewane są centralnie z instalacji miejskiej. Na podłogach pomieszczeń znajdują się odporne na ścieranie płytki. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa usługowa, handlowa oraz wielorodzinna. Niewątpliwym atutem lokalu jest jego atrakcyjna lokalizacja, ścisłe centrum miasta przy głównym szlaku komunikacji pieszych jak również zmotoryzowanych. Do budynku prowadzą dwoje drzwi z czego jedne z nich wychodzą na "Mały Rynek" drugie od strony podwórka. Budynek posiada dwie duże witryny. Opłaty: Odstępne w wysokości 4000 zł na miesiąc, do którego należy doliczyć opłaty za zużyte media oraz pozostałe koszty eksploatacji. Dodatkowo najemca musi pamiętać o kaucji gwarancyjnej w wysokości jednomiesięcznego odstępnego. Jest to opłata jednorazowa zwracana najemcy po zakończeniu umowy najmu. Zapraszamy do prezentacji! Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Lokal biurowy / handlowo-usługowy Zagnańska
Lokal biurowy / handlowo-usługowy Zagnańska
1290 zł
Kielce 14 dnia plecy
Poziom1
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Lokal biurowy, handlowo-usługowy przy ul. Zagnańskiej, zlokalizowany na terenie dużego kompleksu handlowego. Lokal znajduje się na 1 piętrze. W bliskim sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, OBI, Merkury. Kompleks znakomicie usytuowany przy drodze krajowej nr 74 i drodze wojewódzkiej 762 2 km od centrum. Bardzo dobra lokalizacja, która dobrze jest skomunikowana transportem miejskim autobusowym, rowerowym oraz pieszym, bliskie sąsiedztwo stacji PKP Kielce-Piaski. Media: prąd, woda. Teren ogrodzony z dwoma bramami wjazdowymi, monitoring, ochrona. Parking - bezpośrednio przy lokalu. Cena najmu 1290 zł netto + opłaty eksploatacyjne.

Park Handlowy Wileńska - Retkinia
Park Handlowy Wileńska - Retkinia
7250 zł
Łódź 29 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia93
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Lokal do Wynajęcia w nowo powstałym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Wileńskiej (skrzyżowanie z Retkińską)  w Łodzi na osiedlu Retkinia Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania . Wszystkie lokal na parterze z witryną od strony ulicy. Kryteria dotyczące lokalu:- Przystanki autobusowe bezpośrednio przy obiekcie-Kompleks-usługowo handlowy, 10 lokali -lokal na poziomie „0”-lokal z możliwością dowolnego zagospodarowania- lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków - bez pośredników - dobra widoczność obiektu z ulicy - wejście bezpośrednio z ulicy  - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona) - parking - dobre sąsiedztwo  - kompleks  usługowy - faktura - nowoczesny budynek - przeznaczony pod dowolną działalność - monitoring - dojazd asfaltową ulicą - możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu - w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka

Lokal użytkowy 88m² Opole os ARMII krajowej (ZWM)
Lokal użytkowy 88m² Opole os ARMII krajowej (ZWM)
3000 zł
Opole 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia88
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal przy ul. Sosnkowskiego 8, na każdą działalność, składa się z dwóch pomieszczeń (po39m) oraz pomieszczenia socjalnego wraz z sanitariatami (10m²). Posiada dwa niezależne wejścia do każdego z pomieszczeń. Połączenia są połączone. Przed lokalem znajduje się parking na trzy samochody osobowe, a w odległości 50m darmowy duży parking (strefa darmowego parkowania). Nad lokalem znajdują się garaże wielopoziomowe, 250szt. Po sąsiedzku ośrodek zdrowia przy ul. Szarych Szeregów oraz kompleks handlowo-usługowy Skaut. Do kwoty najmu należy dodać opłaty administracyjne(400zł) oraz za media. O kontakt proszę tylko w godzinach od 15-20 lub SMS-em, oddzwonię.

Lokal biurowy handlowo-usługowy Zagnańska
Lokal biurowy handlowo-usługowy Zagnańska
2980 zł
Kielce 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia115
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Lokal biurowy, handlowo-usługowy przy ul. Zagnańskiej, zlokalizowany na terenie dużego kompleksu handlowego. Lokal znajduje się na 1 piętrze. W bliskim sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, OBI, Merkury. Kompleks znakomicie usytuowany przy drodze krajowej nr 74 i drodze wojewódzkiej 762 2 km od centrum. Bardzo dobra lokalizacja, która dobrze jest skomunikowana transportem miejskim autobusowym, rowerowym oraz pieszym, bliskie sąsiedztwo stacji PKP Kielce-Piaski. Media: prąd, woda, centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Teren ogrodzony z dwoma bramami wjazdowymi, monitoring, ochrona. Parking - bezpośrednio przy lokalu. Cena najmu 2980 zł netto + opłaty eksploatacyjne.

Lokal usługowy Wileńska/Retkińska - Łódź- Retkinia
Lokal usługowy Wileńska/Retkińska - Łódź- Retkinia
14000 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia189

Lokal do Wynajęcia w nowo powstającym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Wileńskiej 60 (skrzyżowanie z Retkińską) w Łodzi na osiedlu Retkinia.Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania .Wszystkie lokale znajdują się na parterze z witryną od strony ulicy.Pozostały ostatnie wolne lokale od 50 do 500 m2. Kryteria dotyczące lokalu:- Przystanki autobusowe bezpośrednio przy obiekcie-Kompleks-usługowo handlowy, 10 lokali -lokal na poziomie „0”-lokal z możliwością dowolnego zagospodarowania- lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków - bez pośredników- dobra widoczność obiektu z ulicy- wejście bezpośrednio z ulicy - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona)- parking- dobre sąsiedztwo - kompleks usługowy- faktura- nowoczesny budynek- przeznaczony pod dowolną działalność- monitoring- dojazd asfaltową ulicą- możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu- w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka

Pryncypalna Park - Łódź - lokale do 800m2
Pryncypalna Park - Łódź - lokale do 800m2
6552 zł
Łódź 27 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia91
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Lokal do Wynajęcia w nowo powstającym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Pryncypalnej (skrzyżowanie z Tuszyńska)  w Łodzi na osiedlu Chojny. Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania . Wszystkie lokale na parterze z witryną od strony ulicy.Posiadamy także inne lokale od 70 do 800 m2. Kryteria dotyczące lokalu:- Przystanki autobusowe bezpośrednio przy obiekcie-Kompleks-usługowo handlowy, 9 lokali -lokal na poziomie „0”-lokal z możliwością dowolnego zagospodarowania- lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków - bez pośredników - dobra widoczność obiektu z ulicy - wejście bezpośrednio z ulicy  - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona) - parking - dobre sąsiedztwo  - kompleks  usługowy - faktura - nowoczesny budynek - przeznaczony pod dowolną działalność - monitoring - dojazd asfaltową ulicą - możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu - w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka , kościół 

Powierzchnia w Showroom z wyp. wnętrz 10-100m2
Powierzchnia w Showroom z wyp. wnętrz 10-100m2
6000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Showroom w Warszawie poszukuje firm chcących współdzielić powierzchnię ekspozycyjną w nowatorskim post industrialnym wnętrzu o powierzchni ponad 400m2 dla klientów z segmentu medium+ oraz premium. W lokalu aktualnie prezentują się firmy sprzedające podłogi drewniane, meble tapicerowane, tapety, zasłony i firany. Wynajmujący powierzchnie zapewnia pełną obsługę sprzedażową, cykliczną organizację spotkań dla architektów itp. elastyczne warunki współpracy. Możliwość wynajmu od kliku do kilkudzisięciu m2. Mile widziane branże oświetleniowe oraz stolarskie (kuchnia, drzwi, schody, zabudowy). Bardzo niskie opłaty za media i ogrzewanie. Lokalizacja: Warszawa Białołęka kompleks handlowo-usługowy przy ul. Elektronowej 2, przy samej trasie S8 Więcej informacji na pw. lub tel. Link do wirtualnego spaceru

Wynajmę lokal użytkowy 88m² Opole os.  ARMII KRAJOWEJ (ZWM)
Wynajmę lokal użytkowy 88m² Opole os. ARMII KRAJOWEJ (ZWM)
3000 zł
Opole 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia88
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal składa się z dwóch pomieszczeń(po 39m²) oraz pomieszczenia socjalnego wraz z sanitariatami(10m²). Do strefy działania lokalu należy parking na trzy samochody osobowe. W odległości 50m znajduje się duży darmowy parking(strefa darmowego parkowania). W lokalu znajdują się dwa wejścia. W sąsiedztwie znajduje się ośrodek zdrowia przy ul. Szarych Szeregów oraz kompleks handlowo-usługowy Skaut. Nad lokalem znajdują się garaże wielopoziomowe(250 szt). Lokal doskonale nadaje się na wiele rodzajów działalności. W sprawie najmu proszę o kontakt telefoniczny tylko w godzinach od 15-20 lub SMS, oddzwonię. Do kwoty najmu należy dodać koszty administracyjne ok 400 oraz media.

Lokal usługowy Wileńska/Retkińska - Łódź- Retkinia
Lokal usługowy Wileńska/Retkińska - Łódź- Retkinia
1442600 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Lokal do Wynajęcia w nowo powstającym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Wileńskiej 60 (skrzyżowanie z Retkińską) w Łodzi na osiedlu Retkinia które, to osiedle mieszkaniowe, nazywane jest największą sypialnią Łodzi.Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania . Wszystkie lokale znajdują się na parterze z witryną od strony ulicy.Pozostały ostatnie wolne lokale od 50 do 500 m2. Kryteria dotyczące lokalu:- Przystanki autobusowe bezpośrednio przy obiekcie-Kompleks-usługowo handlowy, 10 lokali -lokal na poziomie „0”-lokal z możliwością dowolnego zagospodarowania- lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków - bez pośredników- dobra widoczność obiektu z ulicy- wejście bezpośrednio z ulicy - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona)- parking- dobre sąsiedztwo - kompleks usługowy- faktura- nowoczesny budynek- przeznaczony pod dowolną działalność- monitoring- dojazd asfaltową ulicą- możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu- w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka

Pasaż Handlowy Wileńska/Retkińska - Retkinia
Pasaż Handlowy Wileńska/Retkińska - Retkinia
750000 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Lokal do Wynajęcia w nowo powstającym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Wileńskiej 60 (skrzyżowanie z Retkińską) w Łodzi na osiedlu Retkinia które, to osiedle mieszkaniowe, nazywane jest największą sypialnią Łodzi.Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania . Wszystkie lokale znajdują się na parterze z witryną od strony ulicy.Pozostały ostatnie wolne lokale od 50 do 500 m2. Kryteria dotyczące lokalu:- Przystanki autobusowe bezpośrednio przy obiekcie-Kompleks-usługowo handlowy, 10 lokali -lokal na poziomie „0”-lokal z możliwością dowolnego zagospodarowania- lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków - bez pośredników- dobra widoczność obiektu z ulicy- wejście bezpośrednio z ulicy - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona)- parking- dobre sąsiedztwo - kompleks usługowy- faktura- nowoczesny budynek- przeznaczony pod dowolną działalność- monitoring- dojazd asfaltową ulicą- możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu- w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka

Pasaż Handlowy Wileńska - Retkinia
Pasaż Handlowy Wileńska - Retkinia
7450 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia93
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Lokal do Wynajęcia w nowo powstającym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Wileńskiej (skrzyżowanie z Retkińską)  w Łodzi na osiedlu Retkinia które, to  osiedle mieszkaniowe, nazywane jest największą sypialnią Łodzi.Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania . Wszystkie lokal na parterze z witryną od strony ulicy.Pozostały ostatnie wolne lokale od 50 do 500 m2. Kryteria dotyczące lokalu:- Przystanki autobusowe bezpośrednio przy obiekcie-Kompleks-usługowo handlowy, 10 lokali -lokal na poziomie „0”-lokal z możliwością dowolnego zagospodarowania- lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków - bez pośredników - dobra widoczność obiektu z ulicy - wejście bezpośrednio z ulicy  - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona) - parking - dobre sąsiedztwo  - kompleks  usługowy - faktura - nowoczesny budynek - przeznaczony pod dowolną działalność - monitoring - dojazd asfaltową ulicą - możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu - w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka

Nowy lokal usługowy + parking WIEŻA JEŻYCE
Nowy lokal usługowy + parking WIEŻA JEŻYCE
5500 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia77,67
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Dostępny na wynajem lokal usługowy położony przy ul. Janickiego 25 w obrębie nowo powstającego osiedla Wieża Jeżyce, wraz z miejscem postojowym w hali garażowej. Wieża Jeżyce to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy w rozwijającej się części Jeżyc. Lokal usługowy nr LU7 o powierzchni 77,67 m2, którego dotyczy ogłoszenie, położony jest na parterze budynku B, klatka nr 2.Przestrzeń otwarta, z wieloma możliwościami zagospodarowania, ustawna. Lokal jest łatwo dostępny, dobrze widoczny, zlokalizowany przy planowanym szlaku komunikacyjnym, co czyni go miejscem atrakcyjnym do prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Charakteryzuje go duża, bardzo dobrze widoczna przeszklona witryna. Wejścia do lokalu z dwóch stron, od strony chodnika oraz z klatki schodowej budynku. Do lokalu przynależy również miejsce parkingowe w hali garażowej, które będzie udostępnione najemcy w cenie najmu.Szczegóły dotyczące standardu wykończenia lokalu:* posadzki - wylewka betonowa* ściany - murowane nietynkowane, żelbetowe odczyszczone* sufit - strop odczyszczony* drzwi wejściowe - aluminiowe* okna - aluminiowe* instalacje C.O. - grzejniki stalowe płytowe z zaworami termostatycznymi* instalacje wentylacji - wentylacja mechaniczna wyciągowa; możliwość podłączenia klimatyzacje we własnym zakresieLokal do własnej aranżacji.Koszty najmu:czynsz - 5.500 zł netto + opłaty administracyjne + media+ podatki

Lokal Usługowy Przy Motławie
Lokal Usługowy Przy Motławie
5200 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia60,65
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

LOKAL USŁUGOWY W NOWEJ INWESTYCJI PRZY MOTŁAWIE  Lokal usługowy z możliwością prowadzenia gastronomii (dostosowana wentylacja, klimatyzacja, separatory), salon sprzedaży, gabinet medyczny, salon kosmetyczny, masażu, salon fryzjerski/Barber, placówki obsługi klienta itp.Lokal znajdujący się na terenie inwestycji mieszkalno-usługowej w pobliżu ścisłego centrum Gdańska przy zbiegu Motławy i Raduni, przy bulwarze turystycznym w sąsiedztwie Muzeum II Wojny Światowej, Filharmonii Bałtyckiej, Żurawia Gdańskiego i Hotelu Hilton.Luksusowy kompleks apartamentów wraz z sąsiadującą przystanią oraz aleją spacerową, wzdłuż której powstały lokale handlowo-usługowo-gastronomiczne, stwarza miejsce, które będzie odwiedzane nie tylko przez lokalnych mieszkańców. Możliwość dostosowania aranżacji lokalu do specyfiki działalności. Dodatkowe koszty: czynsz wspólnotowy, media, podatek od nieruchomości.  NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJIPrezentowana oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.  Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Adam Nowacki (licencja nr: 12428)

Lokal Usługowy Przy Motławie
Lokal Usługowy Przy Motławie
5200 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia60,65
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

LOKAL USŁUGOWY W NOWEJ INWESTYCJI PRZY MOTŁAWIE  Lokal usługowy z możliwością prowadzenia gastronomii (dostosowana wentylacja, klimatyzacja, separatory), salon sprzedaży, gabinet medyczny, salon kosmetyczny, masażu, salon fryzjerski/Barber, placówki obsługi klienta itp.Lokal znajdujący się na terenie inwestycji mieszkalno-usługowej w pobliżu ścisłego centrum Gdańska przy zbiegu Motławy i Raduni, przy bulwarze turystycznym w sąsiedztwie Muzeum II Wojny Światowej, Filharmonii Bałtyckiej, Żurawia Gdańskiego i Hotelu Hilton.Luksusowy kompleks apartamentów wraz z sąsiadującą przystanią oraz aleją spacerową, wzdłuż której powstały lokale handlowo-usługowo-gastronomiczne, stwarza miejsce, które będzie odwiedzane nie tylko przez lokalnych mieszkańców. Możliwość dostosowania aranżacji lokalu do specyfiki działalności. Możliwość powiększenia lokalu do ok. 103m2Dodatkowe koszty: czynsz wspólnotowy, media, podatek od nieruchomości.  NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJIPrezentowana oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.  Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Adam Nowacki (licencja nr: 12428)

Wynajem powierzchni w showroom z wyposażeniem wnętrz
Wynajem powierzchni w showroom z wyposażeniem wnętrz
6000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Showroom w Warszawie poszukuje firm chcących współdzielić powierzchnię ekspozycyjną w nowatorskim post industrialnym wnętrzu o powierzchni ponad 400m2 dla klientów z segmentu medium+ oraz premium. W lokalu aktualnie prezentują się firmy sprzedające podłogi drewniane, meble tapicerowane, tapety, zasłony i firany. Wynajmujący powierzchnie zapewnia pełną obsługę sprzedażową, cykliczną organizację spotkań dla architektów itp. elastyczne warunki współpracy. Możliwość wynajmu od kliku do kilkudzisięciu m2. Mile widziane branże oświetleniowe oraz stolarskie (kuchnia, drzwi, schody, zabudowy). Bardzo niskie opłaty za media i ogrzewanie. Lokalizacja: Warszawa Białołęka kompleks handlowo-usługowy przy ul. Elektronowej 2, przy samej trasie S8 Więcej informacji na pw. lub tel. Link do wirtualnego spaceru https://my.matterport.com/show/?m=MjnKsMcG7pJ

Kraśnik, Narutowicza - Obiekt usługowo-magazynowy
Kraśnik, Narutowicza - Obiekt usługowo-magazynowy
30000 zł
Kraśnik 30+ kilka dni temu
Powierzchnia850
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Oferuję do wynajecia obiekt o powierzchni użytkowej 784 m2 - usytuowany na działce 2002 m2. Kraśnik, ul Narutowicza 29, obręb Ośrodek. Działka zabudowana budynkami o charakterze komercyjnym (usługowo-magazynowym).Nieruchomość składa się z : Obiekt nr 1 (kompleks 2 budynków usługowo-magazynowe z zapleczem socjalnym) o powierzchni użytkowej łącznej 322m2, Obiekt komercyjny nr 2 (budynek handlowo-usługowy) o powierzchni użytkowej łącznej 462m2. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną. Media - przyłącza: energetyczne, wodociągowe, gazowe, kanalizacyjne. Podana cena jest ceną netto i nie zawiera podatku VAT. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji z przyjemnością udzielę telefonicznie oraz na prezentacji. Zapraszam na prezentacjęMarek Dejnek(użyj formularza kontaktowego) ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Lokal użytkowy 88m² Opole os ARMII krajowej (ZWM)
Lokal użytkowy 88m² Opole os ARMII krajowej (ZWM)
3000 zł
Opole 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia88
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal przy ul. Sosnkowskiego 8, na każdą działalność, składa się z dwóch pomieszczeń (39m² i 39m²) oraz pomieszczenia socjalnego wraz z sanitariatami (10m²). Posiada dwa niezależne wejścia do każdego z pomieszczeń. Pomieszczenia są połączone przejściem. Przed lokalem znajduje się parking na trzy samochody osobowe, a w odległości 50m darmowy duży parking (strefa darmowego parkowania). Nad lokalem znajdują się garaże wielopoziomowe, 250szt. Po sąsiedzku ośrodek zdrowia przy ul. Szarych Szeregów oraz kompleks handlowo-usługowy Skaut. Idealny na gabinet lekarski, rehabilitacyjny, fryzjerski, kosmetyczny. Do kwoty najmu należy dodać opłaty administracyjne(400zł) oraz za media. O kontakt proszę tylko w godzinach od 15-20 lub SMS-em, oddzwonię.

Lokal do wynajęcia Łódź Retkinia ul. Wileńska 93 m2
Lokal do wynajęcia Łódź Retkinia ul. Wileńska 93 m2
7450 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
Powierzchnia93

Lokal do Wynajęcia w nowo powstającym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Wileńskiej (skrzyżowanie z Retkińską)  w Łodzi na osiedlu Retkinia które, to  osiedle mieszkaniowe, nazywane jest największą sypialnią Łodzi. Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania . Wszystkie lokal na parterze z witryną od strony ulicy. Pozostały ostatnie wolne lokale od 50 do 500 m2.  Kryteria dotyczące lokalu: - Przystanki autobusowe bezpośrednio przy obiekcie -Kompleks-usługowo handlowy, 10 lokali  -lokal na poziomie „0” -lokal z możliwością dowolnego zagospodarowania - lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków  - bez pośredników - dobra widoczność obiektu z ulicy - wejście bezpośrednio z ulicy  - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona) - parking - dobre sąsiedztwo  - kompleks  usługowy - faktura - nowoczesny budynek - przeznaczony pod dowolną działalność - monitoring - dojazd asfaltową ulicą - możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu - w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka ul. Wileńska, Łódź Retkinia Do wynajęcia lokal o powierzchni 93 m² Dostępne do wynajęcia od zaraz Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Łódź Retkinia, Wileńska Poland - lokalizacja przybliżona

Lokal do wynajęcia Łódź Retkinia ul. Wileńska 189 m2
Lokal do wynajęcia Łódź Retkinia ul. Wileńska 189 m2
14426 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
Powierzchnia189

Lokal do Wynajęcia w nowo powstającym Centrum Handlowo Usługowym przy ulicy Wileńskiej 60 (skrzyżowanie z Retkińską) w Łodzi na osiedlu Retkinia. Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania . Wszystkie lokale znajdują się na parterze z witryną od strony ulicy. Pozostały ostatnie wolne lokale od 50 do 500 m2.  Kryteria dotyczące lokalu: - Przystanki autobusowe bezpośrednio przy obiekcie -Kompleks-usługowo handlowy, 10 lokali  -lokal na poziomie „0” -lokal z możliwością dowolnego zagospodarowania - lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków  - bez pośredników - dobra widoczność obiektu z ulicy - wejście bezpośrednio z ulicy  - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona) - parking - dobre sąsiedztwo  - kompleks usługowy - faktura - nowoczesny budynek - przeznaczony pod dowolną działalność - monitoring - dojazd asfaltową ulicą - możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu - w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka ul. Wileńska, Łódź Retkinia Do wynajęcia lokal o powierzchni 189 m² Dostępne do wynajęcia od zaraz Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Łódź Retkinia, Wileńska Poland - lokalizacja przybliżona

84900000 zł
30+ kilka dni temu

0% Prowizji od Kupującego. Lokal Handlowo-Usługowy na Sprzedaż w sercu Mazur. Cena podlega negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w Galerii Mazurskiej w Centrum Ostródy. Lokal o powierzchni 120 m2 z możliwością podziału lokalu na dwa odrębne lokale handlowo - usługowe. Obecnie w lokalu prowadzona jest działalność franczyzy Reporter Young, którą można kontynuować lub rozpocząć działalność własnej firmy. Galeria Mazurska to ponad 20 tys. metrów kwadratowych, z czego największa część zajmuje powierzchnia handlowa ponad 7 tys. m2. W odległości 760 m dalej znajduje się Amfiteatr oraz bulwar Jez. Drwęckiego, 1200 m dalej znajduje się zespół budynków Kompleks sportowo - rekreacyjny. W obiekcie parking podziemny oraz naziemny. Sama Galeria Mazurska to centrum Ostródy świetnie połączona linią komunikacyjną z innymi obszarami Ostródy czy S7 z Gdańskiem oraz Warszawą. Zapraszam na prezentacje i do kontaktu733-890-821- odbieram telefony także późnymi wieczorami i w weekendy.

Lokal użytkowy Ostróda, Jana Pawła II
Lokal użytkowy Ostróda, Jana Pawła II
930000 zł
Ostróda 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia120
SprzedażPośrednik

Opis oferty0% Prowizji od Kupującego. Lokal Handlowo-Usługowy na Sprzedaż w sercu Mazur. Cena podlega negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w Galerii Mazurskiej w Centrum Ostródy. Lokal o powierzchni 120 m2 z możliwością podziału lokalu na dwa odrębne lokale handlowo - usługowe. Obecnie w lokalu prowadzona jest działalność franczyzy Reporter Young, którą można kontynuować lub rozpocząć działalność własnej firmy. Galeria Mazurska to ponad 20 tys. metrów kwadratowych, z czego największa część zajmuje powierzchnia handlowa ponad 7 tys. m2. W odległości 760 m dalej znajduje się Amfiteatr oraz bulwar Jez. Drwęckiego, 1200 m dalej znajduje się zespół budynków Kompleks sportowo - rekreacyjny. W obiekcie parking podziemny oraz naziemny. Sama Galeria Mazurska to centrum Ostródy świetnie połączona linią komunikacyjną z innymi obszarami Ostródy czy S7 z Gdańskiem oraz Warszawą. Zapraszam na prezentacje i do kontaktu tel: 733 - pokaż numer telefonu - - odbieram telefony także późnymi wieczorami i w weekendy. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: WITT-LS-865-1

Lokal użytkowy Ostróda, Jana Pawła II
Lokal użytkowy Ostróda, Jana Pawła II
849000 zł
Ostróda 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia120
SprzedażPośrednik

Opis oferty0% Prowizji od Kupującego. Lokal Handlowo-Usługowy na Sprzedaż w sercu Mazur. Cena podlega negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w Galerii Mazurskiej w Centrum Ostródy. Lokal o powierzchni 120 m2 z możliwością podziału lokalu na dwa odrębne lokale handlowo - usługowe. Obecnie w lokalu prowadzona jest działalność franczyzy Reporter Young, którą można kontynuować lub rozpocząć działalność własnej firmy. Galeria Mazurska to ponad 20 tys. metrów kwadratowych, z czego największa część zajmuje powierzchnia handlowa ponad 7 tys. m2. W odległości 760 m dalej znajduje się Amfiteatr oraz bulwar Jez. Drwęckiego, 1200 m dalej znajduje się zespół budynków Kompleks sportowo - rekreacyjny. W obiekcie parking podziemny oraz naziemny. Sama Galeria Mazurska to centrum Ostródy świetnie połączona linią komunikacyjną z innymi obszarami Ostródy czy S7 z Gdańskiem oraz Warszawą. Zapraszam na prezentacje i do kontaktu tel: 733 - pokaż numer telefonu - - odbieram telefony także późnymi wieczorami i w weekendy. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: WITT-LS-984-2

Lokal użytkowy Ostróda, Jana Pawła II
Lokal użytkowy Ostróda, Jana Pawła II
790000 zł
Ostróda 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia120
SprzedażPośrednik

Opis oferty0% Prowizji od Kupującego. Lokal Handlowo-Usługowy na Sprzedaż w sercu Mazur. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w Galerii Mazurskiej w Centrum Ostródy. Lokal o powierzchni 120 m2 z możliwością podziału lokalu na dwa odrębne lokale handlowo - usługowe. Obecnie w lokalu prowadzona jest działalność franczyzy Reporter Young, którą można kontynuować lub rozpocząć działalność własnej firmy. Galeria Mazurska to ponad 20 tys. metrów kwadratowych, z czego największa część zajmuje powierzchnia handlowa ponad 7 tys. m2. W odległości 760 m dalej znajduje się Amfiteatr oraz bulwar Jez. Drwęckiego, 1200 m dalej znajduje się zespół budynków Kompleks sportowo - rekreacyjny. W obiekcie parking podziemny oraz naziemny. Sama Galeria Mazurska to centrum Ostródy świetnie połączona linią komunikacyjną z innymi obszarami Ostródy czy S7 z Gdańskiem oraz Warszawą. Zapraszam na prezentacje i do kontaktu tel: 733 - pokaż numer telefonu - - odbieram telefony także późnymi wieczorami i w weekendy. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: WITT-LS-1051-3

GOTOWY LOKAL TANIO w Pasażu w centrum Brodnicy
GOTOWY LOKAL TANIO w Pasażu w centrum Brodnicy
2400 zł
Brodnica 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia63
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia mam lokal użytkowy 63m2 w dobrze prosperującym pasażu w centrum Brodnicy (dwa wejścia:od ulicy Mostowej i Kościelnej). Pasaż umiejscowiony jest na parterze ekskluzywnego apartamentowca w którym jest ponad 100 mieszkań. Ponadto w budynku znajduje się parking podziemny z windą do pasażu. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo Galerii Brodnica, która wraz z owym pasażem tworzy największy kompleks handlowo-usługowy w Brodnicy. Lokal wykończony jest w wysokim standardzie, wyposażony w klimatyzację. Posiada pomieszczenie socjalno- magazynowe i toaletę. Najem od osoby prywatnej. Lokal wystawiony na sprzedaż- w przypadku najmu w umowę wpisana gwarancja nie sprzedaży lokalu na cały okres najmu. Cena najmu 2400 zł brutto za miesiąc. Więcej informacji pod nr telefonu 7*9*0*7*9*1*9*9*6*

Kraśnik, Narutowicza - Obiekt usługowo-magazynowy
Kraśnik, Narutowicza - Obiekt usługowo-magazynowy
30000 zł
Kraśnik 30+ kilka dni temu
Powierzchnia850
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Z powodu rozwoju naszej firmy - co równa się ze zmianą lokalizacji - Oferujęmy do wynajecia obiekt o powierzchni użytkowej 784 m2 - usytuowany na działce 2002 m2. Kraśnik, ul Narutowicza 29, obręb Ośrodek. Działka zabudowana budynkami o charakterze komercyjnym (usługowo-magazynowym).Nieruchomość składa się z :Obiekt nr 1 (kompleks 2 budynków usługowo-magazynowe z zapleczem socjalnym) o powierzchni użytkowej łącznej 322m2, Obiekt komercyjny nr 2 (budynek handlowo-usługowy) o powierzchni użytkowej łącznej 462m2. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną. Media - przyłącza: energetyczne, wodociągowe, gazowe, kanalizacyjne. Podana cena jest ceną netto i nie zawiera podatku VAT. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji z przyjemnością udzielę telefonicznie oraz na prezentacji. Zapraszam na prezentacjęMarek Dejnek(użyj formularza kontaktowego)::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Lokal handlowy Warszawa
Lokal handlowy Warszawa
95 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Powierzchnia98.50

Wilanów obfituje w atrakcyjne miejsca spędzania czasu wolnego: liczne restauracje i centrum handlowe, zabytkowy pałac i muzeum, a dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie centra fitness i baseny, ścieżki rowerowe i biegowe, boiska, a nawet stadnina koni czy pole do gry w golfa. Mieszkańcy Wilanowa mogą korzystać również z rozwiniętej infrastruktury, w której mieszczą się szpitale i przychodnie, żłobki, przedszkola i szkoły, supermarkety. Nowo powstały kompleks osiedlowy oferuje mnóstwo możliwości dla osób, które chciałyby ruszyć z własnym pomysłem na biznes. Oferujemy lokal handlowo - usługowy 98,5 m2 usytuowany na parterze. Dotychczas lokal był już wynajmowany i można go zaadoptować na dowolną działalność oprócz gastronomii. Do czynszu najmu należy doliczyć opłaty za media to jest około 1300 PLN Zapraszam na prezentację :) Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Kraśnik, Narutowicza - Obiekt usługowo-magazynowy
Kraśnik, Narutowicza - Obiekt usługowo-magazynowy
3000000 zł
Kraśnik 30+ kilka dni temu
Powierzchnia850
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Na sprzedaż obiekt o powierzchni użytkowej 784 m2 - usytuowany na działce 2002 m2. Kraśnik, ul Narutowicza 29, obręb Ośrodek. Działka zabudowana budynkami o charakterze komercyjnym (usługowo-magazynowym).Nieruchomość składa się z : Obiekt nr 1 (kompleks 2 budynków usługowo-magazynowe z zapleczem socjalnym) o powierzchni użytkowej łącznej 322m2, Obiekt komercyjny nr 2 (budynek handlowo-usługowy) o powierzchni użytkowej łącznej 462m2. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną. Media - przyłącza: energetyczne, wodociągowe, gazowe, kanalizacyjne. Podana cena jest ceną netto i nie zawiera podatku VAT.Cena brutto wynosi 3 000 000 PLN +23% VAT = 3 690 000 PLN.Sprzedaż od firmy - Kupujący zwolniony z podatku PCC. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji z przyjemnością udzielę telefonicznie oraz na prezentacji. Zapraszam na prezentacjęMarek Dejnek(użyj formularza kontaktowego) ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Lokal Park Handlowy Strażacka - Łódź
Lokal Park Handlowy Strażacka - Łódź
13085 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia207,70
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Lokal do Wynajęcia w chętnie odwiedzanym Centrum Handlowo Usługowym ulicy Strażackiej 5 w Łodzi w dzielnicy Górna osiedle Chojny. Lokal dostępny od września - obecnie znajduje się w Lokalu sklep rowerowy . W centrum znajduje się  wielkoformatowy sklep spożywczy Stokrotka , Piekarnia , kebab , Żabka  ,  Diagnostyka lekarska, optyk, pizzeria itp.  Na piętrze znajduje się znane centrum fitness FitFabric -Benefit. W pobliżu stacja benzynowa, mc donalds, apteka.Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania . Lokal wykończony. Istnieje możliwość pozostawienia wyposażenia.Bezpośrednie sąsiedztwo wielkoformatowego sklepu Stokrotka. Kryteria dotyczące lokalu:- Mieszkańcy korzystający z komunikacji miejskiej w łatwy sposób przemieszczą się tramwajami nr 6, 15, 16 i 16A z przystanku przy ulicy Rzgowskiej oraz autobusem z przystanku na ulicy strażackiej.Szybki dojazd do obiektu zapewnia mieszkańcom biegnąca obok droga krajowa nr 1-Kompleks-usługowo handlowy, 14 lokali -lokal na poziomie „0”-lokal typu z możliwością dowolnego zagospodarowania- lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków - bez pośredników - dobra widoczność obiektu z ulicy - wejście bezpośrednio z ulicy  - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona) - parking - dobre sąsiedztwo  - kompleks  usługowy - faktura - nowoczesny budynek - przeznaczony pod dowolną działalność - monitoring - dojazd asfaltową ulicą - możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu - w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka

Lokal Park Handlowy Strażacka - Łódź
Lokal Park Handlowy Strażacka - Łódź
1308500 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Lokal do Wynajęcia w chętnie odwiedzanym Centrum Handlowo Usługowym ulicy Strażackiej 5 w Łodzi w dzielnicy Górna osiedle Chojny. W centrum znajduje się wielkoformatowy sklep spożywczy Stokrotka , Piekarnia , kebab , Żabka , Diagnostyka lekarska, optyk, pizzeria itp. Na piętrze znajduje się znane centrum fitness FitFabric -Benefit. W pobliżu stacja benzynowa, mc donalds, apteka.Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania . Lokal wykończony. Istnieje możliwość pozostawienia wyposażenia.Bezpośrednie sąsiedztwo wielkoformatowego sklepu Stokrotka. Kryteria dotyczące lokalu:- Mieszkańcy korzystający z komunikacji miejskiej w łatwy sposób przemieszczą się tramwajami nr 6, 15, 16 i 16A z przystanku przy ulicy Rzgowskiej oraz autobusem z przystanku na ulicy strażackiej.Szybki dojazd do obiektu zapewnia mieszkańcom biegnąca obok droga krajowa nr 1-Kompleks-usługowo handlowy, 14 lokali -lokal na poziomie „0”-lokal typu z możliwością dowolnego zagospodarowania- lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków - bez pośredników- dobra widoczność obiektu z ulicy- wejście bezpośrednio z ulicy - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona)- parking- dobre sąsiedztwo - kompleks usługowy- faktura- nowoczesny budynek- przeznaczony pod dowolną działalność- monitoring- dojazd asfaltową ulicą- możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu- w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka

Lokal Park Handlowy Strażacka - Łódź
Lokal Park Handlowy Strażacka - Łódź
13085 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia207,70
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Lokal do Wynajęcia w chętnie odwiedzanym Centrum Handlowo Usługowym ulicy Strażackiej 5 w Łodzi w dzielnicy Górna osiedle Chojny. W centrum znajduje się  wielkoformatowy sklep spożywczy Stokrotka , Piekarnia , kebab , Żabka  ,  Diagnostyka lekarska, optyk, pizzeria itp.  Na piętrze znajduje się znane centrum fitness FitFabric -Benefit. W pobliżu stacja benzynowa, mc donalds, apteka.Lokal posiada duże przeszklone witryny, dostępność miejsc Parkingowych, lokal do dowolnej aranżacji/zagospodarowania . Lokal wykończony. Istnieje możliwość pozostawienia wyposażenia.Bezpośrednie sąsiedztwo wielkoformatowego sklepu Stokrotka. Kryteria dotyczące lokalu:- Mieszkańcy korzystający z komunikacji miejskiej w łatwy sposób przemieszczą się tramwajami nr 6, 15, 16 i 16A z przystanku przy ulicy Rzgowskiej oraz autobusem z przystanku na ulicy strażackiej.Szybki dojazd do obiektu zapewnia mieszkańcom biegnąca obok droga krajowa nr 1-Kompleks-usługowo handlowy, 14 lokali -lokal na poziomie „0”-lokal typu z możliwością dowolnego zagospodarowania- lokal nie podlegający Konserwatorowi Zabytków - bez pośredników - dobra widoczność obiektu z ulicy - wejście bezpośrednio z ulicy  - duże okna/witryna (cała zewnętrzna powierzchnia jest przeszklona) - parking - dobre sąsiedztwo  - kompleks  usługowy - faktura - nowoczesny budynek - przeznaczony pod dowolną działalność - monitoring - dojazd asfaltową ulicą - możliwość zainstalowania Panelu reklamowego od frontu - w pobliżu plac zabaw , szkoła, stacja benzynowa, mc donalds, apteka

Atrakcyjnie połozony lokal usługowo-handlowy
Atrakcyjnie połozony lokal usługowo-handlowy
915400 zł
Żory 30+ kilka dni temu
Powierzchnia228
Liczba pokoi3

Przedstawiamy Państwu lokal handlowo-usługowy o pow. 228,85 m2 w samym środku dużego osiedla gdzie w bezpośrednim otoczeniu skupia się handel i usługi o bardzo zróżnicowanym charakterze. Lokal znajduje się na parterze w pawilonie stanowiącym bardzo dobrze prosperujący kompleks hadlowo-usługowy gdzie większość mieszkańców osiedla robi codzienne zakupy. Budynek z własnym parkingiem dla klientów oraz pracowników kompleksu. Pawilon posiada przyłącza do wszystkich sieci medialnych, ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym. Lokal składa się z dużej sali sprzedaży, pomieszczenia technicznego/magazynu, pomieszczenia socjalnego z aneksem kuchennym, wc i kotłownią, posiada główne wejście od frontu oraz 2 wejścia techniczne od zaplecza. Lokal doskonale nadaje się na prowadzenie działalności handlowej w zakresie: sklep spożywczy, drogeria, artykuły RTV, AGD, wyposażenie wnętrz, sklep odzieżowy, sportowy zoologiczny, wędkarski a po dostosowaniu się do ogólnych wymagań również w zakresie gastronomicznym. Koszty najmu: czynsz najmu 40 zł netto/m2 ( 9 154 zł netto) + czynsz administracyjny ( opłaty eksploatacyjne) 9 zł brutto/m2 ( 2059,65 zł brutto) + media według odczytów liczników. Kaucja zwrotna w wysokości 2 czynszy najmu Istnieje także możliwość kupienia lokalu w cenie 7000 zł netto/m2 Więcej informacji w naszym biurze Polecamy i zapraszamy na prezentację.

Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym
Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym
2490000 zł
Żary 30+ kilka dni temu

Masz pomysł na biznes? A może chciałbyś przenieść swój biznes w lepsze miejsce i dopilnować go osobiście w wygodnym mieszkaniu? Przyjrzyj się naszej ofercie – może jest właśnie dla Ciebie. Przedstawimy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w doskonale rozwijających się Żarach. Miasto to jest jednym z największych ośrodków gospodarczych na południu województwa lubuskiego. Na działce o pow. 4995 m2 znajdują się: - budynek handlowo – usługowy z częścią mieszkalną na I piętrze o pow.  526,20 m2, (wysokość pomieszczeń od 3,60 m do 6,50 m). W części mieszkalnej gotowe do wprowadzenia dwa  3-pokojowe klimatyzowane mieszkania o pow. 117 m2 i 93,30 m2, - budynek warsztatowo – handlowo – usługowy o pow. 189,90 m2, (wysokość pomieszczeń od 2,60m do 3,10 m), - budynek mieszkalno – usługowy o pow. 185,50 m2, (wysokość pomieszczeń 3,00 m), - budynek garażowy o pow. 120 m2 – 4 boksy garażowe, - murowane wiaty garażowe o pow. 70 m2. Budynki są stale użytkowane. Ogrzewanie centralne – piec na opał stały. Nieruchomość uzbrojona w sieci: elektryczną, wodno – kanalizacyjną i telekomunikacyjną, gaz w drodze na granicy działki. Część budynków wybudowano przed 1939 r. a część w latach 80 – tych ubiegłego wieku.  Na wszystkich budynkach wymieniono połać dachową. Teren ogrodzony płotem z siatki. Dojazd do posesji z dwóch stron bezpośrednio z dróg publicznych. Teren działki płaski w dużej części utwardzony nawierzchnią z płyt betonowych przeznaczony na parking i plac manewrowy, część działki (około 1500 m2) porośnięta trawą stanowiąca ogród właściciela. Nieruchomość wyposażona w instalację fotowoltaiczną o mocy 30 kW. Niewątpliwym atutem prezentowanej nieruchomości jest lokalizacja – kompleks  oddalony od ścisłego centrum miasta zaledwie około 1500 m, położony wśród zabudowy mieszkalnej oraz terenów inwestycyjnych. Nieruchomość może mieć szerokie zastosowanie  zarówno w celach produkcyjnych, handlowych, usługowych, magazynowych jak i mieszkaniowych. Zapraszamy do obejrzenia tej niecodziennej nieruchomości,  która może okazać się początkiem udanego biznesu. Po szczegóły zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr 600 947 253.

Produkcja, magazyn, biura, mieszkania - Żary
Produkcja, magazyn, biura, mieszkania - Żary
249000000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1091
Liczba pokoi30

Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym. Masz pomysł na biznes? A może chciałbyś przenieść swój biznes w lepsze miejsce i dopilnować go osobiście w wygodnym mieszkaniu? Przyjrzyj się naszej ofercie – może jest właśnie dla Ciebie. Przedstawimy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w doskonale rozwijających się Żarach. Miasto to jest jednym z największych ośrodków gospodarczych na południu województwa lubuskiego. Na działce o pow. 4995 m2 znajdują się: - budynek handlowo – usługowy z częścią mieszkalną na I piętrze o pow. 526,20 m2 (wysokość pomieszczeń od 3,60 m do 6,50 m). W części mieszkalnej gotowe do wprowadzenia dwa 3-pokojowe klimatyzowane mieszkania o pow. 117 m2 i 93,30 m2, - budynek warsztatowo – handlowo – usługowy o pow. 189,90 m2, (wysokość pomieszczeń od 2,60 m do 3,10 m), - budynek mieszkalno – usługowy o pow. 185,50 m2, (wysokość pomieszczeń 3,00 m), - budynek garażowy o pow. 120 m2 – 4 boksy garażowe, - murowane wiaty garażowe o pow. 70 m2. Budynki są stale użytkowane. Ogrzewanie centralne – piec na opał stały. Nieruchomość uzbrojona w sieci: elektryczną, wodno – kanalizacyjną i telekomunikacyjną, gaz w drodze na granicy działki. Część budynków wybudowano przed 1939 r. a część w latach 80 – tych ubiegłego wieku. Na wszystkich budynkach wymieniono połać dachową. Teren ogrodzony płotem z siatki. Dojazd do posesji z dwóch stron bezpośrednio z dróg publicznych. Teren działki płaski w dużej części utwardzony nawierzchnią z płyt betonowych przeznaczony na parking i plac manewrowy, część działki (około 1500 m2) porośnięta trawą stanowiąca ogród właściciela. Nieruchomość wyposażona w instalację fotowoltaiczną o mocy 30 kW. Niewątpliwym atutem prezentowanej nieruchomości jest lokalizacja – kompleks oddalony od ścisłego centrum miasta zaledwie około 1500 m, położony wśród zabudowy mieszkalnej oraz terenów inwestycyjnych. Nieruchomość może mieć szerokie zastosowanie zarówno w celach produkcyjnych, handlowych, usługowych, magazynowych jak i mieszkaniowych. Zapraszamy do obejrzenia tej niecodziennej nieruchomości, która może okazać się początkiem udanego biznesu. Po szczegóły zapraszam do kontaktu telefonicznego600 947 253.

Produkcja, magazyn, biura, mieszkania - Żary
Produkcja, magazyn, biura, mieszkania - Żary
2490000 zł
Żary 30+ kilka dni temu

Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym. Masz pomysł na biznes? A może chciałbyś przenieść swój biznes w lepsze miejsce i dopilnować go osobiście w wygodnym mieszkaniu? Przyjrzyj się naszej ofercie – może jest właśnie dla Ciebie. Przedstawimy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w doskonale rozwijających się Żarach. Miasto to jest jednym z największych ośrodków gospodarczych na południu województwa lubuskiego. Na działce o pow. 4995 m2 znajdują się: - budynek handlowo – usługowy z częścią mieszkalną na I piętrze o pow.  526,20 m2 (wysokość pomieszczeń od 3,60 m do 6,50 m). W części mieszkalnej gotowe do wprowadzenia dwa  3-pokojowe klimatyzowane mieszkania o pow. 117 m2 i 93,30 m2, - budynek warsztatowo – handlowo – usługowy o pow. 189,90 m2, (wysokość pomieszczeń od 2,60 m do 3,10 m), - budynek mieszkalno – usługowy o pow. 185,50 m2, (wysokość pomieszczeń 3,00 m), - budynek garażowy o pow. 120 m2 – 4 boksy garażowe, - murowane wiaty garażowe o pow. 70 m2. Budynki są stale użytkowane. Ogrzewanie centralne – piec na opał stały. Nieruchomość uzbrojona w sieci: elektryczną, wodno – kanalizacyjną i telekomunikacyjną, gaz w drodze na granicy działki. Część budynków wybudowano przed 1939 r. a część w latach 80 – tych ubiegłego wieku.  Na wszystkich budynkach wymieniono połać dachową. Teren ogrodzony płotem z siatki. Dojazd do posesji z dwóch stron bezpośrednio z dróg publicznych. Teren działki płaski w dużej części utwardzony nawierzchnią z płyt betonowych przeznaczony na parking i plac manewrowy, część działki (około 1500 m2) porośnięta trawą stanowiąca ogród właściciela. Nieruchomość wyposażona w instalację fotowoltaiczną o mocy 30 kW. Niewątpliwym atutem prezentowanej nieruchomości jest lokalizacja – kompleks  oddalony od ścisłego centrum miasta zaledwie około 1500 m, położony wśród zabudowy mieszkalnej oraz terenów inwestycyjnych. Nieruchomość może mieć szerokie zastosowanie  zarówno w celach produkcyjnych, handlowych, usługowych, magazynowych jak i mieszkaniowych. Zapraszamy do obejrzenia tej niecodziennej nieruchomości,  która może okazać się początkiem udanego biznesu. Po szczegóły zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr 600 947 253. Pokaż mniej

410000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Polecam do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, który idealnie nadaje się na działalność biurową, gabinety, sklepy itpPowierzchnia użytkowa 54,65m2 całkowicie wyremontowana i użytkowana obecnie jako gabinet kosmetyczny.Lokal mieści się na parterze w nowym budynku przy ul. Droga Dębińska/ul. Bielniki - duży kompleks mieszkaniowy.Lokal posiada dużą witrynę jest dobrze widoczny z ulicy.Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem, przy ulicy lub w na pobliskich parkingach strzeżonych.Wspólnota wyraża zgodę na:-zainstalowanie baneru/reklamy przed budynkiem-zainstalowanie klimatyzacji w lokalu-w przypadku sklepu spożywczego sprzedaż alkoholuLokal wolny od zaraz.Okres minimalny wynajmu: 3 lataOpłaty:4100 zł netto czynsz najmu (właściciel wystawia fakturę w Vatem)Dodatkowe opłaty:400 zł czynsz do wspólnoty (zawiera opłatę za wodę, ścieki, śmieci, zarządzanie, ogrzewanie itp)dodatkowo prąd wg licznika, wg zużyciaKaucja: dwumiesięczny czynsz najmuKontakt i prezentacja:Ewelina OwczarkowskaDoradca ds. Nieruchomości:607-174-991Van Hausen Sp.j.mail: e.owczarkowska@Odpowiedzialność zawodowa: numer licencji 9479

Filtr