Office kraków - biuro serwisowane o wysokim standardzie.

Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Biura i Lokale Polska: Wszystkie miasta
Małe serwisowane biuro - Kraków
Małe serwisowane biuro - Kraków
2400 zł
nowe Kraków 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia16
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Niezależne biuro serwisowane o wysokim standardzie w pobliżu centrum Krakowa.Biuro znajduje się na pierwszym piętrze w biurowcu przy ul. Kapelanka 12.Powierzchnia biurowa w Office Kraków to unikalne połączenie przestrzeni prywatnej oraz wspólnej.Do Państwa dyspozycji poza prywatną przestrzenią biurową pozostają:-Recepcja, która zadba o Państwa klientów oraz odbierze korespondencję.-2 sal konferencyjnych, które położone są na parterze naszego biurowca, gdzie znajdują się telewizory, stoły, krzesła oraz tablice.-Aneksy kuchenne na każdym piętrze, które mają na wyposażeniu czajnik, mikrofalówkę, lodówki, zamykane na klucz szafki, ekspres do kawy oraz kawę.-Do każdego piętra przynależy osobna toaleta.-Dodatkowo części wspólne sprzątane są przez nasze Panie sprzątające.Lokal biurowy jest klimatyzowany oraz jasny, dodatkowo biuro jest bardzo dobrze oświetlony.Dostęp do biurowca jest przez całą dobę w ciągu całego tygodnia.Biurowiec mieści się w doskonałej lokalizacji przy ul. Kapelanka 12, do którego zapewniony jest dojazd komunikacją miejską z różnych punktów miasta. Zaletą jest bliskość do ścisłego centrum, a jednocześnie położenie poza strefą płatnego parkowania.Lokalizacja zapewnia ogromny potencjał w każdej dziedzinie działalności.Cena najmu to 2000 zł netto.Bez prowizji.Zachęcamy do kontaktu.

Małe serwisowane biuro - Kraków
Małe serwisowane biuro - Kraków
2300 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia16
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Niezależne biuro serwisowane o wysokim standardzie w pobliżu centrum Krakowa.Biuro znajduje się na pierwszym piętrze w biurowcu przy ul. Kapelanka 12.Powierzchnia biurowa w Office Kraków to unikalne połączenie przestrzeni prywatnej oraz wspólnej.Do Państwa dyspozycji poza prywatną przestrzenią biurową pozostają:-Recepcja, która zadba o Państwa klientów oraz odbierze korespondencję.-2 sal konferencyjnych, które położone są na parterze naszego biurowca, gdzie znajdują się telewizory, stoły, krzesła oraz tablice.-Aneksy kuchenne na każdym piętrze, które mają na wyposażeniu czajnik, mikrofalówkę, lodówki, zamykane na klucz szafki, ekspres do kawy oraz kawę.-Do każdego piętra przynależy osobna toaleta.-Dodatkowo części wspólne sprzątane są przez nasze Panie sprzątające.Lokal biurowy jest klimatyzowany oraz jasny, dodatkowo biuro jest bardzo dobrze oświetlony.Dostęp do biurowca jest przez całą dobę w ciągu całego tygodnia.Biurowiec mieści się w doskonałej lokalizacji przy ul. Kapelanka 12, do którego zapewniony jest dojazd komunikacją miejską z różnych punktów miasta. Zaletą jest bliskość do ścisłego centrum, a jednocześnie położenie poza strefą płatnego parkowania.Lokalizacja zapewnia ogromny potencjał w każdej dziedzinie działalności.Cena najmu to 2300 zł netto.Bez prowizji.Zachęcamy do kontaktu.

Biuro do wynajęcia Kraków Dębniki ul. Kapelanka 16 m2
Biuro do wynajęcia Kraków Dębniki ul. Kapelanka 16 m2
2400 zł
Kraków 4 kilka dni temu
Powierzchnia16

Niezależne biuro serwisowane o wysokim standardzie w pobliżu centrum Krakowa. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze w biurowcu przy ul. Kapelanka 12. Powierzchnia biurowa w Office Kraków to unikalne połączenie przestrzeni prywatnej oraz wspólnej. Do Państwa dyspozycji poza prywatną przestrzenią biurową pozostają: -Recepcja, która zadba o Państwa klientów oraz odbierze korespondencję. -2 sal konferencyjnych, które położone są na parterze naszego biurowca, gdzie znajdują się telewizory, stoły, krzesła oraz tablice. -Aneksy kuchenne na każdym piętrze, które mają na wyposażeniu czajnik, mikrofalówkę, lodówki, zamykane na klucz szafki, ekspres do kawy oraz kawę. -Do każdego piętra przynależy osobna toaleta. -Dodatkowo części wspólne sprzątane są przez nasze Panie sprzątające. Lokal biurowy jest klimatyzowany oraz jasny, dodatkowo biuro jest bardzo dobrze oświetlony. Dostęp do biurowca jest przez całą dobę w ciągu całego tygodnia. Biurowiec mieści się w doskonałej lokalizacji przy ul. Kapelanka 12, do którego zapewniony jest dojazd komunikacją miejską z różnych punktów miasta. Zaletą jest bliskość do ścisłego centrum, a jednocześnie położenie poza strefą płatnego parkowania. Lokalizacja zapewnia ogromny potencjał w każdej dziedzinie działalności. Cena najmu to 2400 zł netto. Bez prowizji. Zachęcamy do kontaktu. ul. Kapelanka, Kraków Dębniki Do wynajęcia biuro o powierzchni 16 m² Dostępne do wynajęcia od zaraz Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Kraków Dębniki, Kapelanka Poland - lokalizacja dokładna

Filtr