Powierzchnia na parterze, budynek wolnostojący

Sortowanie:
Znaleziony: 57 ogłoszenie w kategorii Biura i Lokale Polska: Wszystkie miasta
lokal biurowo-handlowo-usługowy 570m2, Wejherowo
lokal biurowo-handlowo-usługowy 570m2, Wejherowo
12000 zł
nowe Wejherowo 11 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia570
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wolnostojący budynek w Wejherowie ul. Brygady Pancernej 9 (centrum miasta bezpośrednio przy trasie nr6). Do wynajęcia powierzchnia   570 m2 na parterze..Cena najmu 12.000zł/m-c netto  plus koszt zużytych mediów.Możliwość  dzielenia i  łączenia powierzchni.Zadaszona przestrzeń rozładunkowa, parking na samochody osobowe.Obiekt przystosowany do obsługiwania TIR-ów.

Oferujemy sprzedaż nieruchomości w Brzozowie
Oferujemy sprzedaż nieruchomości w Brzozowie
3900000 zł
Brzozów 18 dni plecy
Powierzchnia931,70
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Nieruchomość położona w miejscowości Brzozów woj. podkarpackie. Budynek produkcyjny, dwukondygnacyjny ,wolnostojący z 1995 roku. Usytuowany jest na następujących działkach 1086/7,1087/1,1087/10,1087/12.Dojazd do nieruchomości jest poprzez most na rzece Stobnicy. Budynek wyposażony w dźwig towarowo-osobowy. Powierzchnia zabudowy 571,20 m2,powierzchnia użytkowa 931,7m2.Kubatura 5849,4m2.Na parterze budynku znajdują się następujące pomieszczenia: hale produkcyjne, biura, kotłownia gazowa, zaplecze sanitarne. Na piętrze hala produkcyjna, pomieszczenia magazynowe, zaplecze sanitarne oraz  socjalne. Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: elektryczną ,odgromową,  wodociągową i kanalizacyjną,  gazową,  centralnego ogrzewania z własnej kotłowni opalanej gazem ziemnym, wentylacja grawitacyjna i mechaniczna 

Powierzchnia biurowa Warszawa Włochy
Powierzchnia biurowa Warszawa Włochy
12900 zł
Warszawa 4 kilka dni temu
Powierzchnia215
SprzedażPośrednik

Rejon ul. Hynka/ Al. Krakowskiej, Budynek wolnostojący z parkingiem zewnętrznym, istnieje możliwość realizacji dostaw. Do wynajęcia powierzchnia biurowo - usługowa na parterze (ok. 95 mkw.) i pierwszym piętrze 120 mkw. Najem biur na piętrze 120 mkw. to 7500 zł/m-c netto plus opłaty za energię elektryczną oraz wodę i ogrzewanie (gazowe). Miejsca parkingowe dostępne na terenie posesji przed budynkiem. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: BW-13711

Budynek hotelowo-gastronomiczny b.dobry standard
Budynek hotelowo-gastronomiczny b.dobry standard
6720000 zł
Warszawa 5 dni plecy
Powierzchnia1 000
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do sprzedaży budynek wolnostojący, hotelowo-gastronomiczny, który położony jest 10km od portu lotniczego Warszawa-Modlin. Budynek trzykondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, zlokalizowany na terenie ogrodzonym, monitorowanym z zewnętrznymi miejscami parkingowymi. Pow. całkowita 1000m2, powierzchnia działki 1830m2. Na parterze znajdują się  sale konsumpcyjne, bar, sanitariaty, zaplecze kuchenne, socjalne i administracyjne. Na I i II piętrze 11 pokoi gościnnych(6 pokoi dwuosobowych z dwoma pojedynczymi łóżkami, 4 pokoje dwuosobowe z podwójnymi łóżkami 1 pokój czteroosobowy) z indywidualnymi łazienkami. W części piwnicznej zlokalizowano pomieszczenie węzła cieplnego oraz pomieszczenia magazynowo-gospodarcze.Obiekt obecnie funkcjonuje i może zostać sprzedany jako działający biznes.

Biuro, gabinet, usługi metro 8min
Biuro, gabinet, usługi metro 8min
6500 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia78
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia powierzchnia na 1 albo 2 piętrze budynku.Możliwe także wynajęcie dodatkowej powierzchni na parterze z witrynami.Lokalizacja: Zacisze - Targówek, w okolicy ul. Radzymińskiej i ul. Jórskiego, okolica tras wylotowych S8, Białystok, Wołomin , Ząbki.Komunikacja: Komunikacja miejska ul. Radzymińska (250m), stacja metra Trocka (800m), stacja PKP Warszawa Zacisze-Wilno (1500m).Opis budynku: Wolnostojący nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia oraz reprezentacyjnej elewacji, z przeznaczeniem biurowym z możliwością prowadzenia usług na parterze, wybudowany w 2019 roku, trzykondygnacyjny.Budynek wyposażony w klimatyzację, uchylne okna, kontrolę dostępu, monitoring, sieć LAN, okablowanie elektryczne oraz telefoniczne, światłowód, oświetlenie biurowe oraz wykładzinę.Niezależne wejście, osobna klatka schodowa, 10 miejsc parkingowych.Pomieszczenie na parterze na usługi/handel albo recepcję z dużą witryną i niezależnym dostępem.Obiekt posiada dostęp do mediów: gaz, woda , prąd, kanalizacja. Budynek oraz ciepła woda ogrzewana jest za pomocą pieca gazowego, ogrzewanie podłogowe. Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane.Czynsz plus opłaty eksploatacyjne.Możliwe wynajęcie większej powierzchni w budynku.Kontakt: tel. (użyj formularza kontaktowego)

Biuro, gabinet, usługi metro 8min
Biuro, gabinet, usługi metro 8min
11530 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia144
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia powierzchnia na 1 i 2 piętrze budynku.Możliwe także wynajęcie dodatkowej powierzchni na parterze z witrynami.Lokalizacja: Zacisze - Targówek, w okolicy ul. Radzymińskiej i ul. Jórskiego, okolica tras wylotowych S8, Białystok, Wołomin , Ząbki.Komunikacja: Komunikacja miejska ul. Radzymińska (250m), stacja metra Trocka (800m), stacja PKP Warszawa Zacisze-Wilno (1500m).Opis budynku: Wolnostojący nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia oraz reprezentacyjnej elewacji, z przeznaczeniem biurowym z możliwością prowadzenia usług na parterze, wybudowany w 2019 roku, trzykondygnacyjny.Budynek wyposażony w klimatyzację, uchylne okna, kontrolę dostępu, monitoring, sieć LAN, okablowanie elektryczne oraz telefoniczne, światłowód, oświetlenie biurowe oraz wykładzinę.Niezależne wejście, osobna klatka schodowa, 10 miejsc parkingowych.Pomieszczenie na parterze na usługi/handel albo recepcję z dużą witryną i niezależnym dostępem.Obiekt posiada dostęp do mediów: gaz, woda , prąd, kanalizacja. Budynek oraz ciepła woda ogrzewana jest za pomocą pieca gazowego, ogrzewanie podłogowe. Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane.Czynsz plus opłaty eksploatacyjne.Możliwe wynajęcie większej powierzchni w budynku.Kontakt: tel. (użyj formularza kontaktowego)

Budynek handlowo-usługowo- mieszkalny
Budynek handlowo-usługowo- mieszkalny
2000000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia829,57
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Oferta bezpośredni właściciel. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Skęczniew w pobliży Zbiornika Jeziorsko. Działka w kształcie trójkąta o powierzchni 32 arów. Budynek wolnostojący o powierzchni zabudowy 600,37 m2, powierzchnia użytkowa 829,57 m2. Na parterze znajduje się wykończona sala sprzedaży detalicznej z niezbędnymi pomieszczeniami ( tj biuro, magazyn, zmywalnia, wc, jadalnia) , wykończona część barowa i wc przystosowanym dla osób niepełnosprawnych, kotłownia z magazynem opału oraz niewykończone sala bankietowa z zapleczem kuchennym, szatnią i wc. Na poddaszu (do wykończenia) znajduje się 13 pokoi w tym pokoje z wc dla osób niepełnosprawnych, pomieszczenie socjalne, wc dla personelu oraz niezbędne pomieszczenia dodatkowe. Budynek wyposażony w szyb pod windę osobową. Przed budynkiem parking.

Wynajmę lokal usługowy w Konstancin Jeziorna
Wynajmę lokal usługowy w Konstancin Jeziorna
120 zł
Konstancin-Jeziorna 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia prestiżowy budynek w Konstancinie Jeziorna, powierzchnia 90 m2 na 1 piętrze budynku z możliwością podziału na mniejsze pomieszczenia, według uznania. To miejsce, gdzie spotykają się stylowy wizerunek z funkcjonalnością i wygodą. * 1 zamknięte pomieszczenie – 20 m2 * 1 otwarta przestrzeń 35 m2 (możliwość podzielenia na 2 mniejsze gabinety) * 1 zamknięte pomieszczenie 35 m2 (możliwość podzielenia na 2 mniejsze gabinety) Przy podziale wyszłoby: 1 x gabinet 20 m2 4 x gabinet 14 m2 Możliwe także wynajęcie dodatkowej powierzchni na parterze z witrynami 20 m2. Jednym z wynajmujących będzie branża Kosmetologia estetyczna. A więc mile widziane branże takie jak: - kosmetyka (biała) - lasery na ciało - masaże - makijaż permanentny - podologia - dietetyk - fizjoterapia - lekarze * do każdego gabinetu może być doprowadzona woda (według życzenia klienta) Lokalizacja:
Konstancin Jeziorna, w okolicy ul. Kolejowa. Bardzo ruchliwa droga. Opis budynku:
Wolnostojący nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia oraz reprezentacyjnej elewacji, z przeznaczeniem usługowym z możliwością prowadzenia dodatkowo usług na parterze. Na parterze dodatkowo dostęp do wyposażonej kuchni oraz wc i 1piętrze wc. Budynek wyposażony w klimatyzację, uchylne okna aluminiowe, kontrolę dostępu, monitoring, sieć LAN, na podłodze gres. Wysoki poziom wykończenia. Na parterze możliwość korzystania z pięknych szaf socjalnych. Niezależne wejście, osobna klatka schodowa, obok przy gminie duży parking bezpłatny. Na samej posesji 2 miejsca parkingowe. Obiekt posiada dostęp do mediów: gaz, woda, prąd, kanalizacja.
Budynek oraz ciepła woda ogrzewana jest za pomocą pieca gazowego. Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane.

Wynajmę lokal usługowy dla branży Beauty
Wynajmę lokal usługowy dla branży Beauty
120 zł
Konstancin-Jeziorna 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Szukam firm do współpracy w branży: - kosmetyka (biała) - lasery na ciało - masaże - makijaż permanentny - podologia - dietetyk - fizjoterapia - lekarze Do wynajęcia prestiżowy budynek w Konstancinie Jeziorna, powierzchnia 90 m2 na 1 piętrze budynku z możliwością podziału na mniejsze pomieszczenia, według uznania. To miejsce, gdzie spotykają się stylowy wizerunek z funkcjonalnością i wygodą. * 1 zamknięte pomieszczenie – 20 m2 * 1 otwarta przestrzeń 35 m2 (możliwość podzielenia na 2 mniejsze gabinety) * 1 zamknięte pomieszczenie 35 m2 (możliwość podzielenia na 2 mniejsze gabinety) Przy podziale wyszłoby: 1 x gabinet 20 m2 4 x gabinet 14 m2 Cena do uzgodnienia w zależności o metrażu. Możliwe także wynajęcie dodatkowej powierzchni na parterze z witrynami 20 m2. Jednym z wynajmujących będzie branża Kosmetologia estetyczna. * do każdego gabinetu może być doprowadzona woda (według życzenia klienta) Lokalizacja:
Konstancin Jeziorna, w okolicy ul. Kolejowa. Bardzo ruchliwa droga. Opis budynku:
Wolnostojący nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia oraz reprezentacyjnej elewacji, z przeznaczeniem usługowym z możliwością prowadzenia dodatkowo usług na parterze. Na parterze dodatkowo dostęp do wyposażonej kuchni oraz wc i 1piętrze wc. Budynek wyposażony w klimatyzację, uchylne okna aluminiowe, kontrolę dostępu, monitoring, sieć LAN, na podłodze gres. Wysoki poziom wykończenia. Na parterze możliwość korzystania z pięknych szaf socjalnych. Niezależne wejście, osobna klatka schodowa, obok przy gminie duży parking bezpłatny. Na samej posesji 2 miejsca parkingowe. Obiekt posiada dostęp do mediów: gaz, woda, prąd, kanalizacja.
Budynek oraz ciepła woda ogrzewana jest za pomocą pieca gazowego. Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane.

Sopot - lokal handlowy/usługowy/biuro
Sopot - lokal handlowy/usługowy/biuro
3300 zł
Sopot 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia23
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

wynajmę wolnostojący budynek z podpiwniczeniem na każdy rodzaj działalności. Powierzchnia parteru to 23m2, piwnica - drugie tyle. Istnieje również możliwość późniejszej adaptacji poddasza (na część biurową lub mieszkalną). Front z witrynami i przeszklonymi drzwiami wejściowymi. Na parterze znajduje się 1 duże pomieszczenie,  Na poziomie -1  toaleta oraz kominek typu "koza" do ogrzewania całości. Pomieszczenie piwniczne ma zamontowaną dodatkową wymuszoną wentylację. Miejsce parkingowe jest w cenie i znajduje się na ogrodzonej posesji obok Okoliczni sąsiedzi są życzliwi i spokojni. Najem tylko długoterminowy. Kaucja 2-miesięczna (do uzgodnienia). Podana jest cena netto Koszt mediów jest po stronie Najemcy.  Wcześniej, przed odświeżeniem, znajdował się tu zakład fryzjerski Ulica Jacka Malczewskiego jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Sopotu 

powierzchnia biurowa i magazynowa, Kraśnica
powierzchnia biurowa i magazynowa, Kraśnica
9313 zł
30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia464
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Przedmiot wynajmu: - pomieszczenia biurowe i magazynowe w budynku handlowo-biurowo-magazynowym   Położenie: Kraśnica 78, Golina   Budynek handlowo-usługowo-magazynowym wolnostojący jest zlokalizowany przy: Kraśnica 78 w gminie Golina. Do budynku prowadzi bezpośredni dojazd. Do dyspozycji są parkingi i place manewrowe utwardzone kostką betonową.   ZESPÓŁ POMIESZCZEŃ BIUROWYCH - znajduje się na I piętrze części handlowo – biurowej. W skład zespołu wchodzą: dwa samodzielne pokoje biurowe, pokój  biurowy otwarty (typu open-space) oraz zaplecze socjalne. Pomieszczenia są wykończone. Dostępna jest winda.   POMIESZCZENIE MAGAZYNOWE – znajduje się na parterze budynku, posiada oddzielne wejście, wysokość 4,9 m, posadzka betonowa.   Powierzchnia: Pom. biurowe   - 285 m2 Pom. magazynowe – 179 m2   Cena: Pom. biurowe   - 22 zł netto/m2                          6270 zł netto/m-c Pom. magazynowe – 17 zł netto/m2                                3043 zł netto/m-c

Lokal użytkowy Chodzież
Lokal użytkowy Chodzież
1800000 zł
Chodzież 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia490

Prezentujemy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalny z wydzieloną częścią usługową, o łącznej powierzchni 490m2, położony w Chodzieży w bliskiej odległości jeziora miejskiego. Budynek wolnostojący dwukondygnacyjny, nawiązujący formą architektoniczną do istniejącej historycznej zabudowy ulicy, usytułowany na działce nr 1502. Wykonany został w latach 2012-2016 jako rewitalizacja istniejącego budynku połączona z jego rozbudową. Powierzchnia zabudowy: 277,25 Powierzchnia użytkowa: 409,77 Kubatura: 1567,85 Obecnie w części obiekt restauracyjny z kręgielnią. Wnętrze na parterze wyposażone jest w bar główny, mniejsza sala to tory do kręgielni, wc oraz maszynownia na zapleczu połączona z kotłownią. Na piętrze znajduje się duża sala przeznaczona na imprezy okolicznościowe, drugi bar z kameralnymi boksami; kanapami, fotelami i stolikami. Kącik dziecięcy, trzy pełnowymiarowe stoły bilardowe, wc, w pełni wyposażona pod gastronomię kuchnia, zmywalnia, zaplecze socjalne, łazienka z prysznicem oraz biuro. Ogrzewanie centralne zasilane z sieci miejskiej, instalacja gazowa, wentylacja grawitacyjna, instalacja monitoringu. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ruchliwej ulicy prowadzącej na promenadę, w centralnej części miasta. Całość ogrodzona z bramą wjazdową, bardzo ładnie się prezentująca. Istnieje możliwość zmiany sposobu użytkowania obiektu! Budynek może być przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne lub wielorodzinne, do przekształcenia na kilka niezależnych mieszkań. POLECAMY! ta nieruchomość posiada duże możliwości oraz potencjał. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ORAZ NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI. Kontakt: Izabela Polcyn tel.:734 - pokaż numer telefonu - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 49

Restauracja w Leszczynach *świetna lokalizacja*
Restauracja w Leszczynach *świetna lokalizacja*
1499000 zł
Czerwionka-Leszczyny 28 dni plecy
Poziom2
Powierzchnia500

oferta na wyłączność biuraOpis:Partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentowania Państwu ofertę lokalu położonego w Leszczynach przy ulicy Biskupa Pluty. Prezentowany lokal to budynek oddany do użytkowania w 2003 roku położony na działce o powierzchni około 1750 m2. Lokal dwukondygnacyjny o powierzchni około 500 m2 z możliwością adaptacji poddasza na część mieszkalną. Nieruchomość z dachem dwuspadowym pokrytym gontem bitumicznym, stropy żelbetonowe. Budynek ocieplony i klimatyzowany. Okna PCV, kafle w pomieszczeniach. Nieruchomość ogrzewana nowym piecem na ekogroszek. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, na wyposażeniu zostają meble i sprzęty widoczne na zdjęciach. W cenie nieruchomości budynek gospodarczy wolnostojący znajdujący się na terenie obiektu. Dojazd do posesji z drogi głównej. Idealna propozycja dla osób szukających lokalu przystosowanego do prowadzenia biznesu w branży gastronomicznej. Do końca 2022 roku w budynku prosperowała restauracja. Układ budynku i spora powierzchnia daje wiele możliwości inwestycyjnych.Budynek przystosowany do organizowania dwóch niezależnych imprez okolicznościowych. Na Parterze sala konsumpcyjna o powierzhcni około 80m2 mieszcząca do 50 osób jednocześnie. Na piętrze duża sala konsumpcyjna o powierzchni 180m2 mieszcząca do 100 osób. Media: - prąd,- woda,- kanalizacja.Atuty inwestycji:- budynek wyposażony w dwie sale,- prosperująca do niedawna restauracja z wysoką renomą,- lokalizacja- budynek mieści się przy głównej drodze w najbliższym sąsiedztwie kościoła.Wszystkie zdjęcia oraz film dostępny na naszej stronie: /Kontakt w sprawie oferty:Koordynator do spraw sprzedażyKamil Kozaczuktel: (użyj formularza kontaktowego)

Lokal użytkowy Rydułtowy
Lokal użytkowy Rydułtowy
3000000 zł
Rydułtowy 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieInne przeznaczenie
Powierzchnia7440
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

TYLKO U NAS! Na sprzedaż duża działka o powierzchni 7440 mkw. z budynkami usługowymi i halą. W skład nieruchomości wchodzą: - Budynek handlowo - mieszkalny o pow. 191,7 mkw. - Pawilon handlowy o pow. 68,83 mkw. - Budynek sklepu ogrodniczego o pow. 363,70 mkw. - Hala rozbioru drobiu o pow. 351,70 mkw. Cały obiekt obecnie działa pod nazwą: RANCZO w Rydułtowach. Budynek handlowo - mieszkalny jest obiektem piętrowym z poddaszem użytkowym, o łącznej powierzchni 191,70 mkw. Wykonany w technologii murowanej. Na parterze mieści się lokal użytkowy natomiast piętro i poddasze służą jako część mieszkalna. Pawilon handlowy jest obiektem parterowym, nie podpiwniczonym, dobudowanym do budynku handlowo - mieszkalnego. Powierzchnia użytkowa wynosi 68,83 mkw. Technologia murowana. Budynek sklepu ogrodniczego to obiekt parterowy, częściowo podpiwniczony, wolnostojący, o powierzchni użytkowej 363,70 mkw. technologia szkieletowa, w 1992 r. zaadaptowany do funkcji sklepu ogrodniczego. Hala rozbioru drobiu to obiekt parterowy, nie podpiwniczony, wolnostojący, o powierzchni 351,70 mkw. Technologia szkieletowa. Hala wyposażona w instalację elektryczną oraz wod-kan. Nieruchomość jest w dobrym stanie technicznym, eksploatowana zgodnie z jej przeznaczeniem. Własny parking dla klientów. Teren ogrodzony. Podana cena jest ceną netto. Zapraszam na prezentację, tel. 784 - pokaż numer telefonu - DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: co. z własnej kotłowni Prąd: jest Woda: własna Osiedle zamknięte: tak Typ parkingu: parking niestrzeżony Stan lokalu: dobry Kształt działki: nieregularny Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: mieszane Monitoring: tak Rampa: tak Przeznaczenie: usługowe DANE KONTAKTOWE: Bogdan Milota +48 784 - pokaż numer telefonu - @ LINK DO OFERTY: http://www.investhome.nieruchomosci.pl/numer/1360 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 1360

Lokal Rydułtowy
Lokal Rydułtowy
Rydułtowy 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²403 zł/m²
Powierzchnia7440 m²

TYLKO U NAS! Na sprzedaż duża działka o powierzchni 7440 mkw. z budynkami usługowymi i halą. W skład nieruchomości wchodzą: - Budynek handlowo - mieszkalny o pow. 191,7 mkw. - Pawilon handlowy o pow. 68,83 mkw. - Budynek sklepu ogrodniczego o pow. 363,70 mkw. - Hala rozbioru drobiu o pow. 351,70 mkw. Cały obiekt obecnie działa pod nazwą: RANCZO w Rydułtowach. Budynek handlowo - mieszkalny jest obiektem piętrowym z poddaszem użytkowym, o łącznej powierzchni 191,70 mkw. Wykonany w technologii murowanej. Na parterze mieści się lokal użytkowy natomiast piętro i poddasze służą jako część mieszkalna. Pawilon handlowy jest obiektem parterowym, nie podpiwniczonym, dobudowanym do budynku handlowo - mieszkalnego. Powierzchnia użytkowa wynosi 68,83 mkw. Technologia murowana. Budynek sklepu ogrodniczego to obiekt parterowy, częściowo podpiwniczony, wolnostojący, o powierzchni użytkowej 363,70 mkw. technologia szkieletowa, w 1992 r. zaadaptowany do funkcji sklepu ogrodniczego. Hala rozbioru drobiu to obiekt parterowy, nie podpiwniczony, wolnostojący, o powierzchni 351,70 mkw. Technologia szkieletowa. Hala wyposażona w instalację elektryczną oraz wod-kan. Nieruchomość jest w dobrym stanie technicznym, eksploatowana zgodnie z jej przeznaczeniem. Własny parking dla klientów. Teren ogrodzony. Podana cena jest ceną netto. Zapraszam na prezentację, tel. *** *** *** DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: co. z własnej kotłowni Prąd: jest Woda: własna Osiedle zamknięte: tak Typ parkingu: parking niestrzeżony Stan lokalu: dobry Kształt działki: nieregularny Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: mieszane Monitoring: tak Rampa: tak Przeznaczenie: usługowe DANE KONTAKTOWE: Bogdan Milota +48 *** *** *** bo***n@i***********************.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

HIT! Obiekt wolnostojący / parking!
HIT! Obiekt wolnostojący / parking!
5000 zł
Szczecin 27 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia112
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokal handlowo - usługowy zlokalizowany przy Dyskoncie spożywczym, markecie budowlanym, biurach oraz fitness! W odległości 50 m przystanki komunikacji miejskiej. Dostępne liczne miejsca postojowe oraz prywatny plac. Oferta dostępna Tylko u Nas! Budynek wolnostojący! Dostępna chłodnia (istnieje możliwość usunięcia)! Idealna powierzchnia do prowadzania działalności weteranyjnej, usługowej, handlowej, biurowej, fitness bądź medycznej! Dobry dojazd do Centrum 6 min oraz 10 min. do PKP. W celu zapewnienia jak najlepszych usług wykonujemy dla naszych klientów, pełne zestawienie ofert powierzchni dostępnych na rynku. Tylko u Nas niepublikowane nigdzie indziej oferty powierzchni biurowych, w tym także powierzchni do ponownego najmu oraz te, które aktualnie znajdują się w trakcie budowy zadzwoń do agenta! Jako kwalifikowany agent nieruchomości komercyjnych, zapewniam pomoc przy negocjowaniu stawek najmu a także dbam o kompleksową obsługę transakcji. Specyfikacja obiektu: -Obiekt wolnostojący o powierzchni 112 m2, -Składa się z open space o pow. 72 m2, dwóch biur z podłączeniem pod wodę każdy o pow. 5,8 m2, korytarza z wydzieloną chłodnią o pow. 25 m2 oraz toalety 3 m2, -Witryny, -Wejście od ulicy oraz dwa od placu, -Powierzchnia dobrze doświetlona światłem dziennym, -Ogrzewanie gazowe, -Alarm, -Powierzchnia zlokalizowana na parterze, -Dostępny parking! -Możliwa reklama na elewacji. Otoczenie: -Lokal zlokalizowany Szczecin - Niebuszewo, -W odległości 50 m przystanki komunikacji miejskiej autobusowej, -W pobliżu biurowce, dyskonty, usługi oraz handel, -Dobry dojazd do drogi A6 18 km oraz 6 min do Centrum, 10 min. do PKP. Koszt netto plus opłaty za media. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Śródmieście-parter-175m2-witryna-obejrzyj koniecznie!
Śródmieście-parter-175m2-witryna-obejrzyj koniecznie!
3500 zł
Żory 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia175
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

TWOJE MIEJSCE NA BIZNES! DOSKONAŁA LOKALIZACJA W ŚRÓDMIEŚCIU PARTER ! Powierzchnia: 175m2 - śródmieście Żor, - budynek wolnostojący, - w doskonałej lokalizacji, - duży ciąg pieszych, - przy jednej z głównych ulic -wokół inne lokale użytkowo-handlowe, bogata infrastruktura handlowo-usługowa Oferujemy do wynajęcia w Żorach, lokal usługowo-handlowo-biurowy, o powierzchni użytkowej 175 m2, usytuowany na parterze w budynku wolnostojącym, w którym prowadzona jest także inna działalność gospodarcza. Dostępny do wynajęcia jest także lokal usługowy o powierzchni 120m2, położony także na parterze tego budynku. - doskonale widoczny, usytuowany blisko jednej z głównych dróg, - umiejscowiony na parterze, - jedno duże pomieszczenie usługowo-handlowe, z możliwością wydzielenia dodatkowych pomieszczeń, - dwa mniejsze wydzielone pomieszczenia, - zaplecze socjalne, - toalety, - doskonale nadający się na działalność usługowo-handlowo-biurową, - witryna wystawowa, - ogrzewanie gazowe. Koszty najmu: 3.500 zł m-c odstępne plus media wg zużycia (woda, prąd, centralne ogrzewanie, odpady komunalne, internet). Kaucja zwrotna: 3.500 zł. Najemca będzie zobowiązany do podpisania indywidualnych umów z dostawcami mediów. Doskonała lokalizacja miasta Żory, dodatkowo wpływa na atrakcyjność wynajmowanej nieruchomości: - Droga krajowa Nr 81 - Żory-Katowice -A4, Żory - Skoczów - S1, - Droga wojewódzka nr 932 - Żory- Wodzisław Śląski, - Droga wojewódzka nr 935 -Żory- Racibórz, Żory- Pszczyna. ZOBACZ CZY TO JEST TO CZEGO SZUKASZ! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA!! WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W BIURZE BĄDŹ POD NR TEL.607 - pokaż numer telefonu - LUB 324 - pokaż numer telefonu -

Lokal  Kraków Henryka Pachońskiego
Lokal Kraków Henryka Pachońskiego
4000 zł
17 dni plecy
Powierzchnia110 m²
Wejścieod ulicy

BIURA DO WYNAJĘCIA Do wynajęcia powierzchnia biurowa budynek biurowy leżący na Krowodrzy w Krakowie . Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy przy ul. Pachońskiego w Krakowie . Powierzchnia biurowa leży na I piętrze w budynku o powierzchni 110 m2 Budynek składa się z II kondygnacji : I piętro obecnie użytkowane w całości na biura. Prawe skrzydło biurowe : pokój 59 m2 / w tym wydzielona część na WC/ pokój 28 m2 pokój 23 m2 razem 110 m2 komunikacja Możliwość wynajmu powierzchni magazynowo -handlowej na parterze . Budynek nadaje się na ekspozycje , sklep , biura. Dedykowane miejsce postojowe w ilości 1-2 szt. Budynek murowany , ocieplony niskie koszty eksploatacyjne . Ogrzewanie gazowe oraz nowoczesna klimatyzacja . Media : Prąd, gaz, woda, kanalizacja światłowód ochrona , własny parking , klimatyzacja Cena najmu 40 zł/1m2 netto + media Możliwość wynajmu całego piętra około 460 m2 . UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ KONTAKT RAFAŁ DUDA tel *** *** *** ra**l@d********************.pl ::DODATKOWE INFORMACJE Rodzaj budynku: budynek wolnostojący Dojazd: asfalt Ogrzewanie: gazowe Linie telefoniczne: TAK Alarm: TAK Komunikacja publ.: autobus miejski, miejska Sąsiedztwo: zabudowa mieszana, park, działki zabudowane, bloki Usytuowanie: dwustronne Klimatyzacja: TAK Klimatyzacja opis: Klimatyzacja we wszystkich pomieszczeniach biurowych na I piętrze Recepcja: TAK Sieć komputerowa: TAK Sufity podwieszane: TAK Możliwość parkowania: tak Własny parking: TAK Położenie lokalu: ciąg komunikacyjny Witryna wystawowa: duża Wejście: od ulicy Liczba wejść: 2 Teren ogrodzony: TAK Stan lokalu: bardzo dobry Instalacje: dobre Rok budowy: 2012 Rodzaj lokalu: jednopoziomowy Przeznaczenie lokalu: usługowy, handlowo-usługowy, biurowo - magazynowy Typ kaucji: dwumiesięczna ::LINK DO STRONY http*********************************** Zobacz Wirtualny Spacer: http************************************** ::KONTAKT DO AGENTA Rafał Duda +48 ***-***-*** ra**l@s*******.pl ::DANE BIURA Oddział BS3, Lubomirskiego Lubomirskiego 39/1 31-509 Kraków 12 429-11-00 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Sadurski (licencja nr: 803) -------------------------- ::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. ::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na sadurscy.pl/zwrot-zadatku/

Śródmieście-parter-120m2-zobacz, negocjuj, wynajmij
Śródmieście-parter-120m2-zobacz, negocjuj, wynajmij
3000 zł
Żory 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia120
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

TWOJE MIEJSCE NA BIZNES! DOSKONAŁA LOKALIZACJA W ŚRÓDMIEŚCIU PARTER ! Powierzchnia: 120m2 - śródmieście Żor, - budynek wolnostojący, - w doskonałej lokalizacji, - duży ciąg pieszych, - przy jednej z głównych ulic -wokół inne lokale użytkowo-handlowe, bogata infrastruktura handlowo-usługowa Oferujemy do wynajęcia w Żorach, lokal usługowo-handlowo-biurowy, o powierzchni użytkowej 120 m2, usytuowany na parterze w budynku wolnostojącym, w którym prowadzona jest także inna działalność gospodarcza. Dostępny do wynajęcia jest także lokal usługowy o powierzchni 175m2, położony także na parterze tego budynku. - doskonale widoczny, usytuowany blisko jednej z głównych dróg, - umiejscowiony na parterze, - jedno duże pomieszczenie usługowo-handlowe, z możliwością wydzielenia dodatkowych pomieszczeń, przystosowany także pod prowadzenie działalności w zakresie apteki, - zaplecze socjalne, - toaleta, - doskonale nadający się na działalność usługowo-handlową, - witryna wystawowa, - ogrzewanie gazowe. Koszty najmu: 3.000 zł m-c odstępne plus media wg zużycia (woda, prąd, centralne ogrzewanie, odpady komunalne, internet). Kaucja zwrotna: 3.000 zł. Najemca będzie zobowiązany do podpisania indywidualnych umów z dostawcami mediów. Doskonała lokalizacja miasta Żory, dodatkowo wpływa na atrakcyjność wynajmowanej nieruchomości: - Droga krajowa Nr 81 - Żory-Katowice -A4, Żory - Skoczów - S1, - Droga wojewódzka nr 932 - Żory- Wodzisław Śląski, - Droga wojewódzka nr 935 -Żory- Racibórz, Żory- Pszczyna. ZOBACZ CZY TO JEST TO CZEGO SZUKASZ! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA!! WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W BIURZE BĄDŹ POD NR TEL.607 - pokaż numer telefonu - LUB 324 - pokaż numer telefonu -

Nowoczesny obiekt biurowy z parkingiem Ursynów
Nowoczesny obiekt biurowy z parkingiem Ursynów
7350 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieInne przeznaczenie
Powierzchnia150

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa ok 150 m 2 , w nowoczesnym obiekcie biurowym na Ursynowie . Lokalizacja ; okolice stacji metra Stokłosy , dwa przystanki autobusowe od linii metra .(12 minut pieszo ) Sąsiedztwo niska zabudowa wielorodzinna .Również sąsiedztwo wielu prestiżowych firm .Blisko Szpital Południowy ,Galeria Ursynów . Dobry dojazd do obiektu , alternatywne możliwości dojazdu od strony ulicy Puławskiej , Węzła Poleczki , obwodnicy S2 , lotniska Chopina ((14 minut samochodem) Okolica bezpieczna i uporządkowana . Nowoczesny biurowiec , reprezentacyjne komfortowe lokale na 3 kondygnacjach. Ergonomiczna powierzchnia idealnie nadająca się do pracy. Lokale przygotowane pod swobodną aranżację. Budynek klasy A stanowiący połączenie nowoczesności z kameralnym designem. Główną cechą jest to, że jest on wolnostojący dzięki czemu najemcy pozyskują pełną niezależność przestrzeni, własny parking oraz szczególnie istotną prywatność. Co więcej budynek oprócz rozmieszczonej na 2 piętrach powierzchni biurowej posiada również zagospodarowanie usługowe na poziomie -1 oraz parterze. Kondygnacje to otwarte przestrzenie , z możliwym podziałem na lokal o pow. ok 150 m2 plus części wspólne ; zaplecze socjalno- sanitarne , korytarze z windami i komunikacją . Standard obiektu ;system kontroli dostępu , sieć strukturalna, światłowód ,klimatyzacja , uchylne okna , inteligentne zarządzanie budynkiem, stała konserwacja Całodobowy dostęp do obiektu , bez ograniczeń dni wolnych od pracy . Całodobowa ochrona i monitoring . Własny parking w budynku (garaż podziemny ) i przy obiekcie . Możliwość dostosowania biura dla Najemcy pod klucz . Czynsz najmu : 49 zł/m2 netto Administracja: 14,90 zł/m2 Miejsce garażowe: 250 zł netto Miejsce postojowe: 150 zł netto Kaucja dwumiesięczna . Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Nowoczesny obiekt biurowy z parkingiem Ursynów
Nowoczesny obiekt biurowy z parkingiem Ursynów
20090 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieInne przeznaczenie
Powierzchnia410

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa ok 410 m 2 , w nowoczesnym obiekcie biurowym na Ursynowie . Lokalizacja ; okolice stacji metra Stokłosy , dwa przystanki autobusowe od linii metra .(12 minut pieszo ) Sąsiedztwo niska zabudowa wielorodzinna .Również sąsiedztwo wielu prestiżowych firm .Blisko Szpital Południowy ,Galeria Ursynów . Dobry dojazd do obiektu , alternatywne możliwości dojazdu od strony ulicy Puławskiej , Węzła Poleczki , obwodnicy S2 , lotniska Chopina ((14 minut samochodem) Okolica bezpieczna i uporządkowana . Nowoczesny biurowiec , reprezentacyjne komfortowe lokale na 3 kondygnacjach. Ergonomiczna powierzchnia idealnie nadająca się do pracy. Lokale przygotowane pod swobodną aranżację. Budynek klasy A stanowiący połączenie nowoczesności z kameralnym designem. Główną cechą jest to, że jest on wolnostojący dzięki czemu najemcy pozyskują pełną niezależność przestrzeni, własny parking oraz szczególnie istotną prywatność. Co więcej budynek oprócz rozmieszczonej na 2 piętrach powierzchni biurowej posiada również zagospodarowanie usługowe na poziomie -1 oraz parterze. Kondygnacje to otwarte przestrzenie o pow. do pracy ok 385 m2 plus zaplecze socjalno- sanitarne , korytarze z windami i komunikacją . Standard obiektu ;system kontroli dostępu , sieć strukturalna, światłowód ,klimatyzacja , uchylne okna , inteligentne zarządzanie budynkiem, stała konserwacja Całodobowy dostęp do obiektu , bez ograniczeń dni wolnych od pracy . Całodobowa ochrona i monitoring . Własny parking w budynku (garaż podziemny ) i przy obiekcie . Możliwość dostosowania biura dla Najemcy pod klucz . Czynsz najmu : 49 zł/m2 netto Administracja: 14,90 zł/m2 Miejsce garażowe: 250 zł netto Miejsce postojowe: 150 zł netto Kaucja dwumiesięczna . Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Atrakcyjny Lokal w centrum miasta Przysucha
Atrakcyjny Lokal w centrum miasta Przysucha
2100 zł
Przysucha 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia67
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Krótki opis nieruchomości w Przysusze  przy ul. Krakowskiej 42:Piętrowy budynek murowany, wolnostojący przy głównej ulicy w mieście.Narożny u zbiegu ulic Krakowskiej (droga krajowa 12) i Brzozowej, z wejściem z poziomu ulicy, przy dwóch przejściach dla pieszych.Atutami są:- Sąsiedztwo sklepów Elektro/AGD, Banku PeKao, Salonu Orange, PZU, Komendy Policji, Straży Pożarnej, urzędów oraz zrewitalizowanego parku dodatkowo podnosi atrakcyjność położenia. W pobliżu również szkoła podstawowa oraz  Kościół.  - Powierzchnia 67 m.kw. Na parterze 40m.kw typu Open Space, przygotowana do dowolnej aranżacji. (Można połączyć z przyległym lokalem co da łącznie ok. 75m.kw. powierzchni handlowo-usługowej) Dodatkowo 6.m.kw. zaplecza socjalnego oraz 26m.kw. powierzchni biurowej na piętrze.- Duża liczba witryn, - przedszkolne wejście z poziomu chodnika- własny parking przyległy do budynku oraz duża liczba miejsc parkingowych w pobliżu- wysoki standard wykończenia zewnętrznego i wewnętrznego- atrakcyjna architektura (budynek nagrodzony za architekturę)- doskonała komunikacja przy głównej ulicy w mieście, przy drodze krajowej nr 12- lokale klimatyzowane, z doskonałym doświetleniem dziennym i sztucznym. - monitoring, alarm, szyby i drzwi antywłamaniowe, internet, telefon, siła.-lokal posiada podlicznik energii, dodatkowo płatne media i ogrzewanie zgodnie ze zużyciem bądź proporcjonalnie. - za wynajem jest wystawiana FV23%, podana cena netto.- dotychczasowi najemcy, Salon Plus a następnie Salon Kosmetyczny generowały duży ruch klientów i pozytywną historię lokalizacji.

Atrakcyjny Lokal w centrum miasta Przysucha
Atrakcyjny Lokal w centrum miasta Przysucha
2100 zł
Przysucha 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia67
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Krótki opis nieruchomości w Przysusze  przy ul. Krakowskiej 42:Pitrowy budynek murowany, wolnostojący przy głównej ulicy w mieście.Narożny u zbiegu ulic Krakowskiej (droga krajowa 12) i Brzozowej, z wejściem z poziomu ulicy, przy dwóch przejściach dla pieszych.Atutami są:- Sąsiedztwo sklepów Elektro/AGD, Banku PeKao, Salonu Orange, PZU, Komendy Policji, Straży Pożarnej, urzędów oraz zrewitalizowanego parku dodatkowo podnosi atrakcyjność położenia. W pobliżu również szkoła podstawowa oraz  Kościół.  - Powierzchnia 67 m.kw. Obecnie na parterze 40m.kw typu Open Space, przygotowana do dowolnej aranżacji. (Można połączyć z przyległym lokalem co da łącznie ok. 75m.kw. powierzchni handlowo-usługowej) Dodatkowo 6.m.kw. zaplecza socjalnego oraz 26m.kw. powierzchni biurowej na piętrze.- Duża liczba witryn, - przedszkolne wejście z poziomu chodnika- własny parking przyległy do budynku oraz duża liczba miejsc parkingowych w pobliżu- wysoki standard wykończenia zewnętrznego i wewnętrznego- atrakcyjna architektura (budynek nagrodzony za architekturę)- doskonała komunikacja przy głównej ulicy w mieście, przy drodze krajowej nr 12- lokale klimatyzowane, z doskonałym doświetleniem dziennym i sztucznym. - monitoring, alarm, szyby i drzwi antywłamaniowe, internet, telefon, siła.-lokal posiada podlicznik energii, dodatkowo płatne media i ogrzewanie zgodnie ze zużyciem bądź proporcjonalnie. - za wynajem jest wystawiana FV23%, podana cena netto.- dotychczasowi najemcy, Salon Plus a następnie Salon Kosmetyczny generowały duży ruch klientów i pozytywną historię lokalizacji.

Oferta wynajmu lokalu 160m2 Kraków Łokietka
Oferta wynajmu lokalu 160m2 Kraków Łokietka
6100 zł
10 dni plecy
Powierzchnia160 m²
Wejścieod ulicy

Do wynajęcia dwupoziomowy budynek wolnostojący z własnym parkingiem o powierzchni ok. 160 m2 przy ul. Łokietka. Właściciele budynku otwarci są na wynajem poszczególnych części budynku, pod dowolną działalność handlowo-usługową. Budynek znajduje się w ruchliwym miejscu z bardzo dobrze skomunikowany z dogodnym dojazdem. Budynek można wynająć dla kilku osobnych najemców lub w całości, wjazd bezpośrednio od ulicy. Rozkład pomieszczeń: Budynek posiada dwa osobne wejścia i może stanowić dwie niezależne części np. część biurowa i magazynowa. Pierwsza część składa się z parteru oraz poddasza, Na parterze są dwa pomieszczenia do własnej adaptacji oraz zaplecze sanitarne i kuchnia, oraz komunikacja na piętro, na którym znajdują się dwa duże pomieszczenia biurowe- lub sale konferencyjne. Drugie wejście prowadzi do dużego pomieszczenia do dowolnej aranżacji (w chwili obecnej pełniącego rolę magazynu) oraz pomieszczeń sanitarnych i zaplecza kuchennego. Idealny dla firm obsługujących stacjonarnie klientów czy też może nadawać się na Centrum Medyczne z apteką jak i działalność biurowa czy CallCenter. Zapraszam do kontaktu Grzegorz Zębala tel *** *** *** ::DODATKOWE INFORMACJE Nazwa obiektu: budynek handlowo-usługowy, ul Łokietka Rodzaj budynku: dom wolnostojący Dozór budynku: możliwy Gaz: tak - miejski Woda: ciepła - piecyk gazowy Dojazd: asfalt Otoczenie: osiedle Ogrzewanie: centralne Komunikacja publ.: autobus miejski Odległość do komunikacji publicznej [m]: 100 Usytuowanie: trójstronne Klimatyzacja: TAK Sieć komputerowa: TAK Własny parking: TAK Naziemn. miejsc parking.: 10 Opis miejsc parking.: naziemne miejsca przy budynku Położenie lokalu: ruchliwa ulica Witryna wystawowa: mała Wejście: od ulicy Liczba wejść: 2 Podłogi: panele podłogowe Teren ogrodzony: TAK Min. okres naj. (mies.): 12 Opłaty w czynszu: - Opłaty wg liczników: woda, prąd, gaz Stan lokalu: bardzo dobry Okna: PCV Instalacje: dobre Powierzchnia użytkowa [m2]: 150 Rok budowy: 2016 Rodzaj lokalu: wielopoziomowy Przeznaczenie lokalu: usługowy, magazynowy, handlowy, biurowy, handlowo-usługowy Pow. zaplecza [m2]: 30 Liczba pokoi: 5 Liczba kondyg. biurowych: 2 Liczba pomieszczeń biurowych: 5 Liczba pomieszczeń magazynowych: 2 Liczba pomieszczeń socjalnych: 2 Liczba pomieszczeń sanitarnych: 4 Typ kaucji: do uzgodnienia ::LINK DO STRONY http*********************************** ::KONTAKT DO AGENTA Grzegorz Zębala +48 ***-***-*** gr*****k@s*******.pl ::DANE BIURA Oddział BS5, Nowa Huta Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski Os. Kazimierzowskie 36 31-844 Kraków 12 265 10 29 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Sadurski (licencja nr: 803)

Atrakcyjny Lokal w centrum miasta Przysucha PARTER
Atrakcyjny Lokal w centrum miasta Przysucha PARTER
2100 zł
Przysucha 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia77
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Krótki opis nieruchomości w Przysusze  przy ul. Krakowskiej 42:Piętrowy budynek murowany, wolnostojący przy głównej ulicy w mieście.Narożny u zbiegu ulic Krakowskiej (droga krajowa 12) i Brzozowej, z narożnym wejściem z poziomu ulicy, przy dwóch przejściach dla pieszych.Atutami są:- Sąsiedztwo sklepów Elektro/AGD, Banku PeKao, Salonu Orange, PZU, Komendy Policji, Straży Pożarnej, urzędów oraz zrewitalizowanego parku dodatkowo podnosi atrakcyjność położenia. W pobliżu również szkoła podstawowa oraz  Kościół.  - Duża liczba witryn,- przedszkolne wejście z poziomu chodnika- własny parking przyległy do budynku oraz duża liczba miejsc parkingowych w pobliżu- wysoki standard wykończenia zewnętrznego i wewnętrznego- atrakcyjna architektura (budynek nagrodzony za architekturę)- doskonała komunikacja przy głównej ulicy w mieście, przy drodze krajowej nr 12- KLIMATYZACJA, doskonałe doświetlenie dzienne i sztuczne. - monitoring, alarm, szyby i drzwi antywłamaniowe, internet, telefon, siła, nagłośnienie sufitowe BT.-lokal posiada podlicznik energii, dodatkowo płatne media i ogrzewanie zgodnie ze zużyciem bądź proporcjonalnie.- Powierzchnia 45m.kw. + 6.m.kw. zaplecza socjalnego = 51m.kw. Czynsz przy tej konfiguracji 2100netto. Obecnie na parterze 45m.kw typu Open Space, przygotowana do dowolnej aranżacji. Można połączyć z widocznym na planie przyległym lokalem (26m.kw.) co da łącznie 71m.kw. powierzchni handlowo-usługowej) + 6m.kw zaplecza = 77m.kw całość po ewentualnym połączeniu lokali na parterze.(czynsz przy konfiguracji 77m.kw= 3100netto. Podsumowując są 2 możliwości wynajmu 1 części 51m.kw za 2100netto lub całość parteru 77m.kw. za 3100nettoNa zdjęciach są widoczne ścianki GK, które można zdemontować i zrobić jedno duże pomieszczenie. - za wynajem jest wystawiana FV23%, podana cena netto za 51m.kw.- dotychczasowi najemcy, Salon Plus a następnie Salon Kosmetyczny generowały duży ruch klientów i pozytywną historię lokalizacji.

Budynek +duża działka ul. Warsztatowa
Budynek +duża działka ul. Warsztatowa
17000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu
Powierzchnia372
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Oferujemy do wynajęcia budynek biurowo – magazynowy o pow. 372 m2 na działce o pow. 3666m2, ul. Warsztatowa 1D,  Starosielce, Białystok TEREN: Nieruchomość składa się 2 działek tworzących prostokąt o regularnych granicach, teren płaski, ogrodzony i zagospodarowany. Podejścia i podjazdy z betonowej kostki brukowej. Duża powierzchnia działki umożliwia zlokalizowanie na niej dodatkowych obiektów, np. hal namiotowych, w tym namiotów magazynowych, przemysłowych, warsztatowych, garażowych, zadaszenia parkingu lub myjni samochodowej, co znacznie zwiększa potencjał inwestycyjny nieruchomości. Działka wyposażona w następujące sieci infrastruktury technicznej: energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja i gaz. Na działce zlokalizowane  są: budynek biurowo – magazynowy oraz 3 garaże. Bezpośredni dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową. BUDYNEK: Budynek usługowo - biurowy, wolnostojący, piętrowy, niepodpiwniczony. Wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Rok budowy - lata 1950- te. Budynek po modernizacji w 2015 r i 2022 r. Na parterze budynku znajdują się dwa niezależne magazyny, pomieszczenie kotłowni i pomieszczenia gospodarcze. Piętro stanowi część biurową z zapleczem socjalnym. Powierzchnia zabudowy Pz - 257 m2 Powierzchnia użytkowa Pu – 382 m2 (pow. wynikająca z dokumentacji projektowej) Instalacje w budynku:  elektryczna w tym siły, centralnego ogrzewania – piec gazowy oraz pompa ciepła, wentylacja grawitacyjna, system alarmowy, klimatyzacja w pomieszczeniach biurowych. Stan techniczny: gotowy do użytkowania z wykończoną powierzchnią biurowo-socjalną i magazynową. Obiekt oraz działka nie wymagają nakładów celem prowadzenia działalności. Bezpośrednio przy obiekcie zorganizowany jest plac manewrowy oraz parking dla pracowników i klientów. Zapraszam do kontaktu.   Agnieszka Bartoszewicz Te. (użyj formularza kontaktowego) Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Budynek biurowo–magazyn. ul. Warsztatowa
Budynek biurowo–magazyn. ul. Warsztatowa
17000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu
Powierzchnia372
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Oferujemy do wynajęcia budynek biurowo – magazynowy o pow. 372 m2 na działce o pow. 3666m2, ul. Warsztatowa 1D,  Starosielce, Białystok TEREN: Nieruchomość składa się 2 działek tworzących prostokąt o regularnych granicach, teren płaski, ogrodzony i zagospodarowany. Podejścia i podjazdy z betonowej kostki brukowej. Działka wyposażona w następujące sieci infrastruktury technicznej: energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja i gaz. Na działce zlokalizowane  są: budynek biurowo – magazynowy oraz 3 garaże. Bezpośredni dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową. BUDYNEK: Budynek usługowo - biurowy, wolnostojący, piętrowy, niepodpiwniczony. Wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Rok budowy - lata 1950- te. Budynek po modernizacji w 2015 r i 2022 r. Na parterze budynku znajdują się dwa niezależne magazyny, pomieszczenie kotłowni i pomieszczenia gospodarcze. Piętro stanowi część biurową z zapleczem socjalnym. Powierzchnia zabudowy Pz - 257 m2 Powierzchnia użytkowa Pu – 382 m2 (pow. wynikająca z dokumentacji projektowej) Instalacje w budynku:  elektryczna w tym siły, centralnego ogrzewania – piec gazowy oraz pompa ciepła, wentylacja grawitacyjna, system alarmowy, klimatyzacja w pomieszczeniach biurowych. Duża powierzchnia działki umożliwia zlokalizowanie na niej dodatkowych obiektów, np. hal namiotowych, w tym namiotów magazynowych, przemysłowych, warsztatowych, garażowych, zadaszenia parkingu lub myjni samochodowej, co znacznie zwiększa potencjał inwestycyjny nieruchomości. Stan techniczny: gotowy do użytkowania z wykończoną powierzchnią biurowo-socjalną i magazynową. Obiekt oraz działka nie wymagają nakładów celem prowadzenia działalności. Bezpośrednio przy obiekcie zorganizowany jest plac manewrowy oraz parking dla pracowników i klientów. Zapraszam do kontaktu.   Agnieszka Bartoszewicz Te. (użyj formularza kontaktowego) Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska
Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska
4480 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia128
SprzedażPośrednik

lokal magazynowo- biurowy o pow. 128 m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na parterze w budynku wolnostojącym w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Property Office (tel. 731 - pokaż numer telefonu - , mail: @ ------------------------------------------ Najemca nie płaci prowizji dla Agencji ------------------------------------------ Dostępność od zaraz. Budynek wolnostojący na terenie obiektu biurowo-magazynowego. Wysokość około 2,3 m Terakota na podłodze. Powierzchnia doświetlona światłem dziennym. Brak ogrzewania. Powierzchnia w podziale na: -open space, -1 gabinet biurowy, -pomieszczenie na recepcję, -łazienka, -pomieszczenie socjalne, Najemca otrzymuje lokal w stanie zastanym. Kwestia ewentualnych dostosowań powierzchni-do ustalenia z Wynajmującym, Dwoje drzwi wejściowych bezpośrednio z dziedzińca obiektu. Lokal nie jest widoczny od strony ulicy. Dostęp do lokalu przez cała dobę. Na miesięczne koszty najmu składają się: -czynsz: 4480 PLN, -zużycie mediów. Internet: -opcjonalnie, -Najemca indywidualnie podpisuje umowę z operatorem telekomunikacyjnym. Parking: -Stanowiska naziemne przy budynku. -250 PLN netto/stanowisko/miesiąc. Umowa: -czas nieokreślony, -kaucja: 2 miesiące, -okres wypowiedzenia: do ustalenia, Brak możliwości najmu na osobę prywatną. Opis budynku: Obiekt użytkowy o charakterze biurowo-magazynowym. Teren całkowicie ogrodzony. Całodobowa ochrona. Zalety lokalizacji: Korzystna lokalizacja na warszawskim Mokotowie. Dogodna komunikacja miejska: przystanek autobusowy w sąsiedztwie budynku. Sąsiedztwo budynków wielorodzinnych i biurowców. Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23% Polecam i zapraszam do oglądania: @ ; tel. 731 - pokaż numer telefonu - www.propertyoffice.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 235235

Wynajmę lokal 44.2 metry Włocławek
Wynajmę lokal 44.2 metry Włocławek
4200 zł
Włocławek 30+ kilka dni temu
Powierzchnia44.2 m²

Biuro Arkadia Oferuje do wynajęcia zaopatrzony w siłę lokal o powierzchni użytkowej 44,20 m2 na parterze w osiedlowym pawilonie na osiedlu Mielęcin. Lokal użytkowy idealny na prowdzenie biura rachunkowego , handel, usługi kosmetyczne, fryzjerskie. Nieruchomość składa się z sali obsługi klienta ok 27 m 2 / pomieszczenia socjalnego,sanitarnego i magazynowego (ok.10 m 2 ) Pomieszczenie do wprowadzenia.Zopatrzone w umywalkę z podgrzewaczem wody, WC, zlewozmywak, regały. Okna PCV z zabezpieczeniami w postaci krat. Cena wynajmu : 1000 zł netto + media wg zużycia ( prąd, woda) Kaucja : 1000 zł Lokalizacja Budynek położony na osiedlu Mielęcin.Nieopodal znajdują się punkty handlowo-usługowe,przystanek autobusowy. Kontakt do agenta prowadzącego *** *** *** Dorota Sołtys P rzed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez - zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa - na poszukiwanie nieruchomości. UWAGA - Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Nowakowska licencja 20302. ::DODATKOWE INFORMACJE Rodzaj budynku: budynek wolnostojący Dojazd: asfaltowa/kostka Komunikacja publ.: MPK, autobus miejski Winda: NIE Sąsiedztwo: osiedle, bloki Usytuowanie: jednostronne Pow. całk. budynku [m2]: 44 Pow. całk. biurowa [m2]: 27 Pow. całk. handlowa [m2]: 44 Opłaty wg liczników: administracja, woda, prąd Stan lokalu: do odświeżenia Okna: PCV Instalacje: dobre Powierzchnia użytkowa [m2]: 44,2000 Rodzaj lokalu: jednopoziomowy Przeznaczenie lokalu: usługowy, handlowo-usługowy, gastronomia, biurowy, biurowo - magazynowy Pow. sali sprzedaży [m2]: 27 Pow. zaplecza [m2]: 10 Miejsce na reklamę: okno wystawowe Czynsz najmu netto /m2: 1000 Liczba pomieszczeń magazynowych: 2 Powierzchnia pomieszczeń magazynowych [m2]: 14,2000 Liczba pomieszczeń socjalnych: 1 Powierzchnia pomieszczeń socjalnych [m2]: 1,5000 Liczba pomieszczeń sanitarnych: 1 Powierzchnia pomieszczeń sanitarnych [m2]: 1,5000 Kaucja zabezp. [zł]: 1000 Typ kaucji: jednomiesięczna ::LINK DO STRONY http****************************************************** ::KONTAKT DO AGENTA Dorota Sołtys *** *** *** *** *** *** do***a@a********************.pl ::DANE BIURA ARKADIA NIERUCHOMOŚCI BOJAŃCZYKA 3/5/1 87-800 Włocławek 54 426 27 24 www.************************ Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: NOWAKOWSKA AGNIESZKA (licencja nr: 20302) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Super dom wolnostojący na biuro z parkingiem, Krzyki okolice Gaju
Super dom wolnostojący na biuro z parkingiem, Krzyki okolice Gaju
12500 zł
Wrocław 21 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia280
Przeznaczenie lokaluBiurowe

KOMFORTOWY BUDYNEK BIUROWY WOLNOSTOJĄCY Z WŁASNYM PARKINGIEM NA KRZYKACH GAJ ! Oferuję dom wolnostojący w całości przeznaczony na biuro lub gabinety. Zapraszam do miejsca, w którym pełnej koncentracji zawodowej sprzyja otoczenie zieleni, zagwarantowana jest prywatność przy jednoczesnej bliskości miasta. Dom znajduje się w okolicy osiedla Gaj z bliskim dostępem do szerokiej oferty gastronomicznej i usługowej w Ferio Gaju, w pobliżu Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej. Bardzo dobra komunikacja miejska - autobusy i tramwaje ok. 10 min. spacerem. Działka o powierzchni 10 arów pomieści komfortowo około 15 samochodów na prywatnym, ogrodzonym parkingu, dodatkowo garaż na 2 samochody. Do biura przynależy zadbany teren zielony, trawnik z wiekowym orzechem dającym cień, cała działka otoczona jest pięknym żywopłotem, przed domem postawiono maszt na flagę Państwa przedsiębiorstwa. Budynek ma cztery kondygnacje po 70 m2, których łączna powierzchnia to ok. 280 m2 powierzchni biurowej/gabinetowej, a wszystkie kondygnacje łączy zewnętrzna klatka schodowa. - przyziemie, w którym znajdują się dwie sale konferencyjne (ok. 10 m2 każda), wyposażona kuchnia z jadalnią (ok. 25 m2), wc, prysznic, kotłownia - parter – trzy pokoje biurowe (2 mniejsze ok. 10 m2 oraz jeden większy ok. 30 m2), wc z dwoma kabinami, umywalką - piętro – trzy pokoje biurowe (2 mniejsze ok. 10 m2 oraz jeden większy ok. 30 m2), wc z dwoma kabinami, aneks socjalny/schowek - poddasze – pokój biurowy ok. 10 m2, sala typu open space/bardzo duża sala konferencyjna (ok. 50 m2), mały aneks kuchenny zapewniający serwowanie napojów i posiłków. Przyziemie, klatka schodowa, korytarze oraz łazienki wyłożono kaflami. Pokoje biurowe oraz sale konferencyjne na parterze, piętrze oraz poddaszu pokryto wykładziną. Niezależna klatka schodowa wyłożona kaflami, przeszklona luksferami, prowadzi na każde piętro indywidualnie. Istnieje możliwość prowadzenia różnych typów działalności na różnych piętrach, ponieważ każde z nich ma odrębne, zamykane wejście bezpośrednio z klatki schodowej (całość wyposażona w system alarmowy, obsługujący budynek w całości lub jako odrębne przestrzenie). Dodatkowo jest opcja wynajęcia na posesji murowanego garażu na 2 samochody o pow. 40 m2, który może być wykorzystywany jako podręczny magazynek. Budynek jest przystosowany do prowadzenia działalności biurowej, nadaje się też na przychodnię. (Internet szerokopasmowy, światłowód, brama na pilota, ogrzewanie gazowe, system alarmowy, parking) W razie potrzeby istnieje możliwość wynajęcia budynku wraz z wyposażeniem (biurka, krzesła, regały). Do negocjacji wyposażenie/ przystosowanie budynku według potrzeb. Termin wynajęcia do uzgodnienia czerwiec/lipiec/sierpień 2023 r. Możliwość zainstalowania klimatyzacji. Czynsz najmu 12.500 zł netto + koszty eksploatacyjne ŚWIETNA OFERTA NA PRESTIŻOWĄ SIEDZIBĘ FIRMY ! BARDZO DOBRA LOKALIZACJA ! TYLKO W NASZYM BIURZE !

Lokal Handlowo-usługowy ul. Łokietka
Lokal Handlowo-usługowy ul. Łokietka
8000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia160
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia dwupoziomowy budynek wolnostojący z własnym parkingiem o powierzchni ok. 160 m2 przy ul. Łokietka.Właściciele budynku otwarci są na wynajem poszczególnych części budynku, pod dowolną działalność  handlowo-usługową.Budynek znajduje się w ruchliwym miejscu z bardzo dobrze skomunikowany z dogodnym dojazdem. Budynek można wynająć dla kilku osobnych najemców lub w całości, wjazd bezpośrednio od ulicy.Rozkład pomieszczeń:Budynek posiada dwa osobne wejścia i może stanowić dwie  niezależne części np. część biurowa i magazynowa. Pierwsza część składa się z parteru oraz poddasza, Na parterze są dwa pomieszczenia do własnej adaptacji oraz zaplecze sanitarne i kuchnia, oraz komunikacja na piętro, na którym znajdują się dwa duże pomieszczenia biurowe- lub sale konferencyjne. Drugie wejście  prowadzi do dużego pomieszczenia do dowolnej aranżacji (w chwili obecnej pełniącego rolę magazynu) oraz pomieszczeń sanitarnych i zaplecza kuchennego. Idealny dla firm obsługujących stacjonarnie klientów czy też może nadawać się na Centrum Medyczne z apteką jak i działalność biurowa czy CallCenter.Zapraszam do kontaktuGrzegorz Zębalatel (użyj formularza kontaktowego)::DODATKOWE INFORMACJE Nazwa obiektu: budynek handlowo-usługowy, ul Łokietka Rodzaj budynku: dom wolnostojący Dozór budynku: możliwy Gaz: tak - miejski Woda: ciepła - piecyk gazowy Dojazd: asfalt Otoczenie: osiedle Ogrzewanie: centralne Komunikacja publ.: autobus miejski Odległość do komunikacji publicznej [m]: 100 Usytuowanie: trójstronne Klimatyzacja: TAK Sieć komputerowa: TAK Własny parking: TAK Naziemn. miejsc parking.: 10 Opis miejsc parking.: naziemne miejsca przy budynku Położenie lokalu: ruchliwa ulica Witryna wystawowa: mała Wejście: od ulicy Liczba wejść: 2 Podłogi: panele podłogowe Teren ogrodzony: TAK Min. okres naj. (mies.): 12 Opłaty w czynszu: - Opłaty wg liczników: woda, prąd, gaz Stan lokalu: bardzo dobry Okna: PCV Instalacje: dobre Powierzchnia użytkowa [m2]: 150 Rok budowy: 2016 Rodzaj lokalu: wielopoziomowy Przeznaczenie lokalu: usługowy, magazynowy, handlowy, biurowy, handlowo-usługowy Pow. zaplecza [m2]: 30 Liczba pokoi: 5 Liczba kondyg. biurowych: 2 Liczba pomieszczeń biurowych: 5 Liczba pomieszczeń magazynowych: 2 Liczba pomieszczeń socjalnych: 2 Liczba pomieszczeń sanitarnych: 4 Typ kaucji: do uzgodnienia ::KONTAKT DO AGENTA Grzegorz Zębala (użyj formularza kontaktowego) ::DANE BIURA Oddział BS5, Nowa Huta Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski Os. Kazimierzowskie 36 31-844 Kraków (użyj formularza kontaktowego)Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Sadurski (licencja nr: 803)

Świetne miejsce na firmę
Świetne miejsce na firmę
2590000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Powierzchnia230

NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM! Biuro nieruchomości SLOW HOME prezentuje przestronny, wykończony pod klucz, budynek na sprzedaż! Budynek o powierzchni ponad 280 m2, usytuowany na dużej działce 2100 m2 doskonale sprawdzi się jako miejsce na biuro, niewielki showroom, kameralną siedzibę firmy lub na wynajem. Budynek zlokalizowany jest na Ursynowie, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Dogodna lokalizacja pomiędzy ul. Puławską i TrasąS7 umożliwia sprawny dojazd w pozostałe części miasta samochodem! Jednocześnie w odległości kilkuminutowego spaceru znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a około 20 min zajmuje spacer do stacji PKP.Budynek jest wolnostojący, usytuowany centralnie na działce. Teren jest zagospodarowany i ogrodzony, z automatycznie otwieraną bramą. Na posesji znajduje się dwustanowiskowy garaż oraz 16 miejsc postojowych zewnętrznych, wyłożonych kostką betonową. Nieruchomość ze starodrzewem! Budynek wybudowany w latach 80-tych, po generalnym remoncie w 2022 r. Trzy kondygnacje naziemne. Konstrukcja tradycyjna, murowana. Dach pokryty gontem bitumicznym. Stolarka okienna PCV - nowa. Dom jest w całości podpiwniczony, pomieszczenia w piwnicy są doświetlone światłem dziennym, można je wykorzystać także na magazyn czy archiwum. Dom z bardzo ciekawym rozkładem powierzchni, idealny na biuro, ma kilkanaście pomieszczeń i jeszcze możliwość wydzielenia kolejnych. Duża powierzchnia pozwala na komfortowe funkcjonowanie firmy, znajdziemy tu przestronne przestrzenie wspólne, ale też miejsca, gdzie można w ciszy skupić się i pracować. Z poziomu parteru można wyjść na taras i do ogrodu. Z poziomu 1. piętra na rozległy balkon. Bezpieczeństwo zapewniają rolety antywłamaniowe na parterze i instalacja alarmowa. Jak pisałam wcześniej, w 2022 r. budynek został wyremontowany, doposażony w ogrzewanie podłogowe na podczerwień, nowe oświetlenie, zabudowy aneksów kuchennych z AGD, szafę serwerową. Budynek ma niskie koszty utrzymania, ma własne ujęcie wody - na terenie działki znajduje się studnia. Jeszcze krótko na temat potencjału inwestycyjnego tej nieruchomości. Aktualna zabudowa działki to około 10% gruntu. Dokumenty planistyczne wskazują na: wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy na poziomie 0,6, powierzchnię biologicznie czynną 50%, wysokość zabudowy do 12 m. Zatem jeśli Państwa firma dynamicznie się rozwija, to absolutnie jest przestrzeń na rozbudowę istniejącego budynku! Przy zakupie inwestycyjnym, tym bardziej warto mieć na uwadze, że można powiększyć powierzchnię najmu i poprawić zyskowność inwestycji. Zatem, jeśli szukacie Państwo nieruchomości pod wynajem czy też miejsca idealnego na siedzibę swojej firmy, absolutnie polecam tę nieruchomość! Zapraszam do obejrzenia i zakupu!Agnieszka Soluch SLOW HOME tel. (użyj formularza kontaktowego)Zapraszam do kontaktu osoby, dla których praca pośrednika stanowi wartość, gdyż pobieramy za nią prowizję.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Soluch (licencja nr: 21567)

Kamienica Racibórz
Kamienica Racibórz
1200000 zł
Racibórz 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia919

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomość zabudowaną tj. kamienicę w Raciborzu (Markowice) przy ul. Gliwickiej 8 o pow. użytkowej około 919 m2, na parceli o powierzchni 2590 m2. Na tyłach kamienicy znajduje się wolnostojący murowany parterowy garaż, cały teren nieruchomości jest ogrodzony. Budynek składa się z dwóch kondygnacji plus poddasze. Na parterze o powierzchni użytkowej około 600 m2 dotychczas była i jest prowadzona działalność gastronomiczna (restauracja). Lokal ma dwa wejścia gdzie można przejść z sali bankietowej do dużej sali restauracyjnej, są dwie kuchnie przy czym jedna kuchnia jest bardzo duża i z powodzeniem nadaje się pod działalność gastronomiczną o znacznie szerszym przeznaczeniu (catering). Na I piętrze pomieszczenia podobnie jak strych są nie używane i wymagają kompleksowego remontu w przyszłości mogłyby stanowić bazę noclegowo-mieszkaniową lub inną w zależności od potrzeb przyszłego właściciela. Nieruchomość jest położona w centrum dzielnicy i jest świetnie widoczna z dwóch stron od ulicy Gliwickiej. Powierzchnia działki daje możliwość ewentualnej rozbudowy. Budynek objęty jest miejską ochroną konserwatora zabytków. Nieruchomość wymaga remontu i nakładu w zależności od charakteru przyszłej działalności. Dach jest w stanie dobrym, stropy pomiędzy parterem a piętrem są drewniane. W budynku jest prąd, siła i gaz (z sieci), centralne ogrzewanie jest węglowe. Idealna lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej handlowej, usługowej gastronomicznej, hotelarskiej, medycznej (przychodnia) oraz dla inwestorów pod wynajem. Nieruchomość położona jest w strefie E3U. Cena sprzedaży nieruchomości 1.200.000,000 zł.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferta na wyłączność!  Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.

Sala weselna i restauracja na Jurze
Sala weselna i restauracja na Jurze
2195000 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 007
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Proponuję na sprzedaż kompleks restauracyjno-hotelowy, zlokalizowany w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej w malowniczej miejscowości Olsztyn, tuż pod Ruinami Zamku. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 2891 m2 o wymiarach 35m x 80m. Obiekt z dostępem do drogi asfaltowej przy ulicy Kuhna 22, 300 m od centrum administracyjno-handlowego miejscowości Olsztyn. W SKŁAD NIERUCHOMOŚCI WCHODZĄ: SALA WESELNA na 130 osób (90 osób na parterze, 40 osób na antresoli) – budynek parterowy z antresolą, częściowo podpiwniczony, wolnostojący, rok budowy 2013 r.  konstrukcja – tradycyjna murowana;  ławy i stropy fundamentowe – żelbetowe, monolityczne;  ściany fundamentowe i piwnic – żelbetowe, monolityczne;  ściany nadziemia – murowane z pustaków ceramicznych, szczelinowych z rdzeniami żelbetowymi;  ścianki działowe – cegła ceramiczna;  nadproża – monolityczne, żelbetowe, prefabrykowane;  słupy – żelbetowe, monolityczne;  dach – kryty gontem bitumicznym, bateria fotowoltaiczna 8kV  schody wewnętrzne – żelbetowe, monolityczne;  balustrady – konstrukcji stalowej z wypełnieniami z linek stalowych oraz szkła;  obróbki blacharskie oraz rynny spustowe – z blachy stalowej, ocynkowanej;  podłogi/posadzki, panele, płytki ceramiczne;  tynki wewnętrzne – cementowo-wapienne, płytki ceramiczne;  przewody kominowe – cegła ceramiczna pełna oraz wkłady kominowe;  stolarka okienno-drzwiowa -okna jednoramowe z PCV, ślusarka aluminiowa, drzwi drewniane, płytowe;  tynki zewnętrzne – tynk cienkowarstwowy, ocieplony. Budynek restauracji stanowi sala restauracyjna z holem wejściowym oraz zapleczem kuchennym. Z sali restauracyjnej dostępna jest antresola. Wejście odrębne dla restauracji i zaplecza kuchennego. Dwie klatki schodowe. INSTALACJE: elektryczna, wodociągowa, gazowa, kanalizacyjna, ogrzewanie gazowe, klimatyzacja DANE OGÓLNE: powierzchnia użytkowa 423,17 m2 powierzchnia zabudowy 389,50 m2 kubatura 2.250,00 m3 BUDYNEK SZKOLENIOWO-REPREZENTACYJNY – wolnostojący, II kondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, rok budowy 1930 r. w późniejszych latach rozbudowy, remonty i modernizacje  konstrukcja – tradycyjna murowana;  ściany fundamentowe – kamień łamany, wylewane betonowo częściowo;  ściany zewnętrzne i nośne – kamień wapienny łamany oraz cegła ceramiczna;  ścianki działowe i kominy – cegła ceramiczna;  stropy – drewniane tzw. ślepy pułap;  dach – konstrukcja drewniana, w części parterowej ramowo-jętkowy czterospadowy, kryty podwójnie dachówką klinkierową;  więźba dachu przybudówek – płatwiowo-krokwiowa;  schody – żelbetowe, jednobiegowe;  tynki wewnętrzne –cementowo – wapienne, łazienki i kuchnia – płytki ceramiczne, sala narad i bar – boazeria dębowa, hol – płyty marmuropodobne, pokoje – tapeta;  podłogi/posadzki – płytki ceramiczne, pokoje mozaika z drzewa szlachetnego;  stolarka okienno-drzwiowa – okna drewniane, skrzynkowe, podwójne, drzwi wejściowe frontowe z PCV, od zachodu drewniane okute, w Sali narad dębowe, pozostałe drewniane;  schody wewnętrzne - płyty marmuropodobne, poręcze stalowe;  kominek – cegła klinkierowa z olicowaniem płytami marmuropodobnymi;  obróbki blacharskie i rynny spustowe – plastikowe;  tynki zewnętrzne – akrylowy biały, cokół ścian wyłożony płytkami elewacyjnymi na wysokości 60 cm. Instalacje: elektryczna, wodociągowa, gazowa, kanalizacyjna, ogrzewanie gazowe DANE OGÓLNE: powierzchnia użytkowa 225,30 m2 powierzchnia zabudowy 215,60 m2 kubatura 1.183,00 m3 BUDYNEK HOTELOWY (15 pokoi, które pomieszczą łącznie 40 osób) – I i III kondygnacyjny, niepodpiwniczony, rok budowy 1994 r., w późniejszych latach modernizacje i remonty  konstrukcja – tradycyjna murowana;  ławy fundamentowe – betonowe, wylewane;  mury fundamentów – kamień łamany i cegła silikatowa z izolacją pionową i poziomą;  ściany nadziemia – warstwowe z cegły pełnej i styropianu gr. 5 cm;  ścianki działowe – cegła pełna;  stropy – Ackermana o grubości 22 cm;  stolarka okienno-drzwiowa – typowa;  dach – drewniany, jednospadowy, izolacja styropianem i papą, pokryty blachą trapezową powlekaną, część parterowa dachówka plastykową;  schody – żelbetowe wylewane, na II piętro drewniane;  tynki wewnętrzne – cementowo-wapienne, łazienki i część rekreacyjna – płytki ceramiczne;  podłogi/posadzki – pokoje panele, pozostała cześć płytki ceramiczne;  stolarka okienno – drzwiowa – okna PCV; drzwi drewniane przeszklone (parter i I piętro), drewniane (II piętro), w recepcji PCV;  obróbki blacharskie i rynny spustowe – PCV;  tynki zewnętrzne – cementowo-wapienny, ściany tarasów i balustrady – drewno. INSTALACJE: elektryczna, wodociągowa. gazowa, kanalizacyjna, ogrzewanie gazowe DANE OGÓLNE: powierzchnia użytkowa 359,70 m2 powierzchnia zabudowy 230,90 m2 kubatura 1.495,00 m3 Niewątpliwie jedynym z głównych atutów jest lokalizacja. Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Bezpośrednio przez jej teren przebiega droga krajowa nr 46 oraz szlak kolejowy Kielce - Częstochowa. Gmina Olsztyn obejmuje obszar o powierzchni 10913 ha. i zamieszkuje ją 7650 mieszkańców. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego i jego otuliny. Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Zapraszam na prezentację!W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Budynek + działka + parking handel-usługi-produkcja
Budynek + działka + parking handel-usługi-produkcja
2120000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia720
SprzedażBez pośredników

Do sprzedaży budynek komercyjny o przeznaczeniu handlowo-usługowym lub produkcyjnym wraz z dużym parkingiem i działką umożliwiającą zabudowę. Budynek po remoncie, w dobrym stanie technicznym i wizualnym, nowe instalacje i urządzenia. LOKALIZACJA: Budynek położony na terenie usługowo-produkcyjnym (UP1.-UP.7) w Przytkowicach, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 953 pomiędzy Krakowem/Skawiną, a Kalwarią Zebrzydowską. Gminę zamieszkuje ponad 20 tys. mieszkańców, a okolica jest zagłębiem produkcyjno-handlowym związanym z zakładami rzemieślniczymi wytwarzającymi meble i obuwie. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 2654 m2 wybrukowanej od frontu i boku budynku. W odległości 20km autostrada A4, 23km Kraków, 5km Kalwaria Zebrzydowska, 15km Wadowice. BUDYNEK: O bardzo dobrej ekspozycji, ogrodzony, wolnostojący, częściowo podpiwniczony, posiadający dwie naziemne kondygnacje o wysokiej funkcjonalności i dużej powierzchni. W skład budynku wchodzi parter o powierzchni 328,52 m2, piętro o powierzchni 285 m2 oraz piwnica o powierzchni 105,1 m2. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi ~720 m2. Do budynku prowadzą trzy niezależne wejścia, oraz dwie bramy garażowe. Komunikację pomiędzy kondygnacjami zapewnia klatka schodowa wydzielona drzwiami przeciwpożarowymi, oraz dodatkowe schody wewnętrzne. Budynek może pełnić funkcję usługowo-handlową z magazynami i zapleczem socjalnym jak również produkcyjną. Dodatkowym atutem jest duży plac manewrowy, który może zostać również wykorzystany jako parking, a także teren znajdujący się za budynkiem mogący stanowić otwarte zaplecze magazynowe lub miejsce do dalszej zabudowy. Budynek posiada ściany trójwarstwowe wykończone z zewnątrz sidingiem, dwuszybowe okna, dach pokryty dachówką ceramiczną, ocieplony wełną mineralną. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, kanalizacyjną (szambo), wodną z sieci, C.O. (gazową - dwufunkcyjne nowoczesne kotły - nowe grzejniki stalowe płytowe) oraz wentylację grawitacyjną. WYKOŃCZENIE: Podłogi na piętrze wykończone płytkami gresowymi, na parterze wykończone płytkami gresowymi oraz lastrykiem (poddane kompleksowej renowacji), w piwnicy wykończone płytkami gresowymi oraz nową żywicą epoksydową, ściany pokryte tynkiem cementowo-wapiennym wykończone farbą łatwozmywalną lateksową, zabudowa sufitowa poddasza z płyt mineralnych. Drzwi antywłamaniowe, okna drewniane dwuszybowe. W pełni wyposażone zaplecze sanitarne, dwie łazienki, jedna kuchnia z możliwością aranżacji drugiej. Ze względu na duże otwarte przestrzenie, istnieje duża dowolność w aranżacji i adaptacji budynku na potrzeby własne jak i przyszłego najemcy. Istnieje wydzielenia w budynków dwóch niezależnych lokali, każdy mający odrębne opomiarowanie wody, prądu i gazu, pierwsza część obejmująca fragment parteru o powierzchni 176 m2, druga obejmująca dalszy fragment parteru, piwnicę oraz całe piętro o łącznej powierzchni 544 m2. Budynek bardzo dobrze nadaje się pod działalność typu: - hurtownia motoryzacyjna, tapicerska, obuwnicza, meblowa, hydrauliczna, - market spożywczy, - gabinety medyczne, - przychodnia medyczna, - szwalnia, - zakład stolarski, - zakład szklarski, - zakład ślusarski, - sklep ze sprzętem ogrodniczym, - skład budowlany, - dom weselny, i wiele innych. Rzuty poszczególnych kondygnacji znajdują się pośród zdjęć. Podana cena jest ceną netto, natomiast istnieje możliwość sprzedaży bez VAT (netto=brutto), w takim wypadku dodatkowym kosztem w miejsce podatku VAT jest PCC 2%. Możliwy również wynajem całej nieruchomości, czynsz 13 000 zł netto (18zł/m2) + media (woda, prąd, gaz) według zużycia. OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - od właściciela.

Lokal Handlowo - Usługowy - Nabróż-Kolonia
Lokal Handlowo - Usługowy - Nabróż-Kolonia
399999 zł
30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia290
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Oferujemy Państwu lokal handlowo-usługowy na sprzedaż położony w miejscowości Nabróż-Kolonia koło Tyszowiec. Budynek znajduje się na 14 arowej działce (98/2) w sąsiedztwie szkoły podstawowej, świetlicy i Sanktuarium . Nieruchomość została przebudowana i oddana do użytku przez Inspektorat Nadzoru Budowlanego w 2009 roku. Lokal świetnie nadający się do prowadzenia działalności gospodarczej (agroturystyka, sklep spożywczy, bar, gastronomia, sklep z środkami ochrony roślin) .Obecnie w lokalu znajduje się sklep spożywczy, bar z salą małej gastronomi oraz duża sala z kuchnią do organizacji imprez okolicznościowych. OPIS LOKALU : – Budynek wolnostojący piętrowy – Kondygnacje : parter, pierwsze piętro, strych – Budynek ocieplony styropianem 10 i otynkowany – Odwodnienie wokół domu wykonane kostką brukową – Dach pokryty blachodachówką – Stolarka okienna PCV – Podłogi na parterze : terakota antypoślizgowa – Podłogi na 1 piętrze : terakota (korytarz) i panele podłogowe – Ściany wewnętrzne na parterze : tynki mineralne wewnętrzne w barze i korytarzu , glazura w sklepie, WC i pomieszczeniach socjalnych, siding w magazynie i biurze – Ściany wewnętrzne na pierwszym piętrze : gładzie gipsowe OPIS DZIAŁKI: – Powierzchnia : 14 arów – Teren płaski nie ogrodzony – Dojazd utwardzoną drogą asfaltową MEDIA: – Woda z sieci wodociągowej (instalacja wodociągowa wykonana z rur stalowych ocynkowanych) – Ciepła woda z podgrzewacza pojemnościowego ARISTON V = 100 l z grzałką elektryczną (instalacja wykonana z rur stalowych ocynkowanych pogrubioną warstwą cynku) – Instalacja kanalizacyjna do bezodpływowego zbiornika na ścieki (instalacja wykonana z rur PCV) – Instalacja centralnego ogrzewania z własnej kotłowni zasilanej z kotła stalowego węglowego o Typu KWD o mocy 17 kW (całość instalacji wykonana z rur miedzianych, grzejniki stalowe płytowe typu PURMO z głowicami termostatycznymi oraz automatycznymi odpowietrznikami) – Instalacja elektryczna zasilana obwodem trójfazowym (instalacja: oświetlenia, gniazd wtynkowych, oświetlenia nocnego, sygnalizacji wejściowej, podświetlenia szyldu reklamowego, alarmową, ochronę od porażeń, ochronę przepięciową oraz instalację odgromową). – Wentylacja grawitacyjna – System alarmowy – Monitoring wewnętrzny WYKAZ POMIESZCZEŃ : Parter 1. Sala sprzedaży – 46,4 m2 2. Sala małej gastronomi – 13,6 m2 3. Przedsionek – 3,5 m2 4. Pokój socjalny – 3,8 m2 5. WC – 7,4 m2 6. Korytarze – 6,4 m2 7. Magazyn – 4,3 m2 8. Magazyn 2 – 9,4 m2 9. Pomieszczenie techniczne 4,8 m2 Piętro : 1. Łazienka – 1,9 m2 2. Kuchnia – 3 m2 3. Sala – ok 160 m2 Więcej zdjęć oraz spacer wirtualny znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela. Oferujemy kompleksową pomoc przy wyborze oferty finansowania kredytem bankowym na zakup nieruchomości. Współpracujemy z ekspertami, którzy porównają oferty banków i wybiorą najkorzystniejszą propozycję indywidualnie dla każdego klienta, a także zajmą się wszelkimi formalnościami związanymi z uruchomieniem kredytu bankowego. Agent nieruchomości Kamil Majkutewicz HDJ Nieruchomości Koszary 54 22-400 Zamość +48 723 - pokaż numer telefonu -

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość w woj. łódzkim
Na sprzedaż zabudowana nieruchomość w woj. łódzkim
1450000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia464,86

Oferujemy Państwu na sprzedaż zabudowaną nieruchomość, położoną w miejscowości Zieleniew, województwo łódzkie, powiat kutnowski, gmina Krośniewice. Nieruchomość ta stanowi dawne siedlisko rolne zabudowane budynkiem mieszkalnym (dawna obora), budynkiem mieszkalnym z częścią garażowo-gospodarczą (dawna stodoła) oraz budynkiem mieszkalnym docelowo przeznaczonym do rozbiórki, o łącznej powierzchni budynków 464,86 m2, składająca się z sześciu działek o łącznej powierzchni 7,9159 ha. Dodatkową atrakcją jest staw o powierzchni ok. 2000 m² oraz teren o powierzchni ok. 3,30 ha, który stanowi wyrobisko po powierzchniowym poborze kruszywa, zrekultywowane jako zbiornik wodny ze skarpami obsianymi trawą. Rekultywacja wyrobiska nadała nieruchomości cech rekreacyjnych. Dojazd do nieruchomości drogą powiatową o nawierzchni asfaltowej. Odległość do drogi krajowej nr 91 ok. 900 m. Odległość do Krośniewic ok. 5,50 km. Odległość do Łodzi ok. 48,0 km. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny w części zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi oraz z zabudową siedliskową, w części niezabudowane użytkowane rolniczo.Zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez Burmistrza Krośniewic na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Krośniewice, zatwierdzonego Uchwałą Nr 69/XII/03 Rady Miejskiej w Krośniewicach z dnia 27 sierpnia 2003 r. (ogłoszonego w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego z dnia 15.11.2003 r., Nr 309, poz. 2641): - działka o powierzchni 0,2671 ha przeznaczona jest pod tereny o przewadze zabudowy zagrodowej (oznaczenie w planie „MR”). Oznaczenie użytków: Br-RVI;- działka o powierzchni 1,6218 ha przeznaczona jest pod tereny o przewadze zabudowy zagrodowej (oznaczenie w planie „MR”), pod tereny do zalesienia (oznaczenie w planie „Lp”) oraz pod tereny użytków zielonych (oznaczenie w planie „Ł”). Oznaczenie użytków: PsIV, RV, RVI, W-PsIV, Ws;- działka o powierzchni 0,0039 ha przeznaczona pod poszerzenie drogi powiatowej nr 574 relacji Kutno – Ogrodzona klasy Z (oznaczenie w planie „574 KZ”). Oznaczenie użytków: RVI;- działka o powierzchni 0,0111 ha przeznaczona pod poszerzenie drogi powiatowej nr 574 relacji Kutno – Ogrodzona klasy Z (oznaczenie w planie „574 KZ”). Oznaczenie użytków: Br-RVI;Zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez Burmistrza Krośniewic na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części działek położonych w obrębie Zieleniew, zatwierdzonego Uchwałą XLII/303/14 Rady Miejskiej w Krośniewicach z dnia 16 czerwca 2014 r. (ogłoszonego w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego z dnia 21.07.2014 r., poz. 2800): - działka o powierzchni 3,1945 ha przeznaczona jest pod tereny eksploatacji powierzchniowej (oznaczenie w planie „PG”) oraz pod tereny rolnicze (oznaczenie w planie „R”). Oznaczenie użytków: RIVb, RV, RVI, W-PsIV;- działka o powierzchni 2,8175 ha przeznaczona jest pod tereny eksploatacji powierzchniowej (oznaczenie w planie „PG”) oraz pod tereny rolnicze (oznaczenie w planie „R”). Oznaczenie użytków: RV, RVI, W-PsIV;Wjazd na nieruchomość dwoma bramami przesuwnymi o konstrukcji stalowej. Jedna z bram wyposażona w automatykę zdalnie sterowaną. Teren nieruchomości jest częściowo ogrodzony siatką na słupkach stalowych osadzonych w gruncie, a wzdłuż granicy południowej ogrodzeniem z paneli stalowych na słupkach stalowych osadzonych w betonowym prefabrykowanym cokole. Niezabudowana część siedliska w części obsiana trawą i obsadzona zielenią ozdobną, w części południowej utwardzona betonowymi płytami drogowymi, w pozostałej części nieutwardzona i nieużytkowana. BUDYNEK MIESZKALNY Budynek o powierzchni użytkowej 218,86 m², powierzchnia zabudowy 180,00 m², rok budowy lata 70-te XX w., rok przebudowy i modernizacji lata 2016 – 2018. Obiekt wybudowany w technologii tradycyjnej, dwukondygnacyjny, parterowy z poddaszem mieszkalnym, niepodpiwniczony, wolnostojący. Obiekt pierwotnie pełnił funkcję budynku inwentarskiego, obecnie po adaptacji pomieszczeń gospodarczych w całości pełni funkcję mieszkalno-rekreacyjną. W parterze budynku wyodrębniono dwa pokoje, dwie kuchnie, dwie łazienki z WC, hall wejściowy, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownię (nie wliczona do powierzchni użytkowej budynku). W poziomie poddasza budynku wydzielono trzy sypialnie, pokój ogólnego przeznaczenia i łazienkę z WC. Fundamenty i ściany fundamentowe budynku betonowe, monolityczne. Ściany murowane z pustaków betonowych, ocieplone warstwą styropianu metodą lekką mokrą. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, w większości szpachlowane, malowane 9 farbami emulsyjnymi i akrylowymi. W poziomie poddasza tynki w części wykonane z płyt gipsowo-kartonowych. W pomieszczeniach sanitarnych i w części pomieszczeń kuchennych ściany licowane glazurą. Elewacje tynkowane tynkiem cienkowarstwowym, akrylowym. Strop nad parterem w części żelbetowy, monolityczny, w części stropy gęstożebrowe. Schody na poddasze zabiegowe, o konstrukcji nośnej stalowej, ze stopniami drewnianymi. Dach dwuspadowy, o konstrukcji drewnianej, kryty blachodachówką powlekaną. Obróbki dachu i orynnowanie z blachy powlekanej. Posadzki budynku betonowe, wyłożone płytkami ceramicznymi. Stolarka okienna z profili PCV obustronnie okleinowanych, z szybami zespolonymi o obniżonej przenikalności cieplnej. Okna połaciowe drewniane. Stolarka drzwiowa wewnętrzna płycinowa, typowa, o podwyższonej jakości. Drzwi wejściowe do budynku antywłamaniowe. Budynek wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodną zasilaną z sieci gminnej, kanalizacyjną z odpływem do przydomowego szamba szczelnego oraz c.o. zasilaną piecem olejowym marki Buderus. Standard wykończenia wnętrz i wyposażenia budynku podwyższony. W pomieszczeniach kuchennych i aneksach kuchennych wykonano trwałą zabudowę, w części z montażem sprzętu AGD. W jednym z pokoi zamontowano kominek z wkładem żeliwnym. Stan techniczny budynku, po przeprowadzonej w ostatnich latach modernizacji i przebudowie, bardzo dobry. BUDYNEK MIESZKALNO – GOSPODARCZY powierzchnia użytkowa 196,00 m² w tym powierzchnia użytkowa mieszkalna 131,00 m², powierzchnia użytkowa garażu 65,00 m², powierzchnia zabudowy 159,00 m², rok budowy lata 70-te XX w., rok przebudowy i modernizacji lata 2016 – 2018. Obiekt wybudowany w technologii tradycyjnej, w części dwukondygnacyjny, w części parterowy z poddaszem mieszkalnym, niepodpiwniczony, wolnostojący. Obiekt pierwotnie pełnił funkcję budynku stodoły, obecnie po adaptacji i przebudowie w pełni funkcję w części mieszkalno-rekreacyjną, w części funkcje garażowo-gospodarczą. W parterze budynku wyodrębniono dwa pokoje z aneksami kuchennymi, dwie łazienki z WC, wiatrołap i pomieszczenie garażowo-gospodarcze. W poziomie poddasza budynku wydzielono dwa pokoje z aneksami kuchennymi i korytarz. Fundamenty i ściany fundamentowe budynku betonowe, monolityczne. Ściany murowane z pustaków betonowych, ocieplone warstwą styropianu metodą lekką mokrą. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, w większości szpachlowane, malowane farbami emulsyjnymi i akrylowymi. W poziomie poddasza tynki w części wykonane z płyt gipsowo-kartonowych. W pomieszczeniach sanitarnych i aneksach kuchennych ściany licowane glazurą. Elewacje tynkowane tynkiem cienkowarstwowym, akrylowym. Strop nad parterem w części żelbetowy, monolityczny, w części stropy gęstożebrowe. Schody na poddasze o konstrukcji nośnej stalowej, ze stopniami z kratek WEMA. Dach dwuspadowy, o konstrukcji drewnianej, kryty blachodachówką powlekaną. Obróbki dachu i orynnowanie z blachy powlekanej. Posadzki budynku betonowe, wyłożone w części mieszkalnej płytkami ceramicznymi. W części garażowo-gospodarczej posadzki zatarte na gładko, bez warstw wykończeniowych. Stolarka okienna z profili PCV obustronnie okleinowanych, z szybami zespolonymi o obniżonej przenikalności cieplnej. Okna połaciowe drewniane. Stolarka drzwiowa wewnętrzna płycinowa, typowa, o podwyższonej jakości. Drzwi wejściowe do budynku antywłamaniowe. Wrota garażowe segmentowe, typu przejazdowego (2 szt.). Budynek wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodną zasilaną z sieci gminnej, kanalizacyjną z odpływem do przydomowego szamba szczelnego oraz c.o. zasilaną z kotłowni mieszczącej się w budynku mieszkalnym. Standard wykończenia wnętrz i wyposażenia budynku podwyższony. W aneksach kuchennych wykonano trwałą zabudowę. Stan techniczny budynku, po przeprowadzonej w ostatnich latach modernizacji i przebudowie, bardzo dobry. BUDYNEK MIESZKALNY (DO ROZBIÓRKI) powierzchnia użytkowa 50,00 m², rok budowy ok. 1965 r. Budynek parterowy z poddaszem gospodarczym, niepodpiwniczony, wolnostojący. Składa się z dwóch pokoi, kuchni i przedpokoju. Obiekt obecnie nieużytkowany. Fundamenty budynku kamienne. Ściany nadziemia w części wylewane z żużlobetonu, w części murowane z cegły ceramicznej. Dach dwuspadowy, kryty eternitem falistym. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne. Elewacje w części z tynkiem cementowo-wapiennym, w części nietynkowane. Obróbek blacharskich i orynnowania brak. Okna i drzwi drewniane. Stan techniczny budynku zły. Obiekt może służyć jako tymczasowy budynek gospodarczy – docelowo przeznaczony jest do rozbiórki. Budynek wyposażony jest w instalacje elektryczną, tuż przy budynku znajduje się studnia.MEDIA - CO lokalne (piec olejowy) - CW (elektryczny przepływowy podgrzewacz wody) - prąd - woda miejska - studnia - siła - kanalizacja (szambo)Podatek od nieruchomości za 2022 r. wynosi 104 zł. Wolne od zaraz.Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia terminu prezentacji nieruchomości.W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Lokal Handlowo - Usługowy - Nabróż-Kolonia
Lokal Handlowo - Usługowy - Nabróż-Kolonia
399999 zł
30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia290
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Oferujemy Państwu lokal handlowo-usługowy na sprzedaż położony w miejscowości Nabróż-Kolonia koło Tyszowiec.Budynek znajduje się na 14 arowej działce (98/2) w sąsiedztwie szkoły podstawowej, świetlicy i Sanktuarium .Nieruchomość została przebudowana i oddana do użytku przez Inspektorat Nadzoru Budowlanego w 2009 roku.Lokal świetnie nadający się do prowadzenia działalności gospodarczej (agroturystyka, sklep spożywczy, bar, gastronomia, sklep z środkami ochrony roślin) .Obecnie w lokalu znajduje się sklep spożywczy, bar z salą małej gastronomi oraz duża sala z kuchnią do organizacji imprez okolicznościowych.OPIS LOKALU :– Budynek wolnostojący piętrowy– Kondygnacje : parter, pierwsze piętro, strych– Budynek ocieplony styropianem 10 i otynkowany– Odwodnienie wokół domu wykonane kostką brukową– Dach pokryty blachodachówką– Stolarka okienna PCV– Podłogi na parterze : terakota antypoślizgowa– Podłogi na 1 piętrze : terakota (korytarz) i panele podłogowe– Ściany wewnętrzne na parterze : tynki mineralne wewnętrzne w barze i korytarzu , glazura w sklepie, WC i pomieszczeniach socjalnych, siding w magazynie i biurze– Ściany wewnętrzne na pierwszym piętrze : gładzie gipsoweOPIS DZIAŁKI:– Powierzchnia : 14 arów– Teren płaski nie ogrodzony– Dojazd utwardzoną drogą asfaltowąMEDIA:– Woda z sieci wodociągowej (instalacja wodociągowa wykonana z rur stalowych ocynkowanych)– Ciepła woda z podgrzewacza pojemnościowego ARISTON V = 100 l z grzałką elektryczną (instalacja wykonana z rur stalowych ocynkowanych pogrubioną warstwą cynku)– Instalacja kanalizacyjna do bezodpływowego zbiornika na ścieki (instalacja wykonana z rur PCV)– Instalacja centralnego ogrzewania z własnej kotłowni zasilanej z kotła stalowego węglowego o Typu KWD o mocy 17 kW (całość instalacji wykonana z rur miedzianych, grzejniki stalowe płytowe typu PURMO z głowicami termostatycznymi oraz automatycznymi odpowietrznikami)– Instalacja elektryczna zasilana obwodem trójfazowym (instalacja: oświetlenia, gniazd wtynkowych, oświetlenia nocnego, sygnalizacji wejściowej, podświetlenia szyldu reklamowego, alarmową, ochronę od porażeń, ochronę przepięciową oraz instalację odgromową).– Wentylacja grawitacyjna– System alarmowy– Monitoring wewnętrznyWYKAZ POMIESZCZEŃ :Parter1. Sala sprzedaży – 46,4 m22. Sala małej gastronomi – 13,6 m23. Przedsionek – 3,5 m24. Pokój socjalny – 3,8 m25. WC – 7,4 m26. Korytarze – 6,4 m27. Magazyn – 4,3 m28. Magazyn 2 – 9,4 m29. Pomieszczenie techniczne 4,8 m2Piętro :1. Łazienka – 1,9 m22. Kuchnia – 3 m23. Sala – ok 160 m2Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.Oferujemy kompleksową pomoc przy wyborze oferty finansowania kredytem bankowym na zakup nieruchomości. Współpracujemy z ekspertami, którzy porównają oferty banków i wybiorą najkorzystniejszą propozycję indywidualnie dla każdego klienta, a także zajmą się wszelkimi formalnościami związanymi z uruchomieniem kredytu bankowego.Agent nieruchomości Kamil MajkutewiczHDJ NieruchomościKoszary 54 22-400 Zamość(użyj formularza kontaktowego)

Budynek handel usługi produkcja + parking +działka
Budynek handel usługi produkcja + parking +działka
1999000 zł
18 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia720
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do sprzedaży budynek komercyjny o przeznaczeniu handlowo-usługowym lub produkcyjnym wraz z dużym parkingiem i działką umożliwiającą zabudowę. Budynek po generalnym remoncie, w dobrym stanie technicznym i wizualnym, nowe instalacje i urządzenia.LOKALIZACJA: Budynek położony na terenie usługowo-produkcyjnym (UP1.-UP.7) w Przytkowicach, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 953 pomiędzy Krakowem/Skawiną, a Kalwarią Zebrzydowską. Gminę zamieszkuje ponad 20 tys. mieszkańców, a okolica jest zagłębiem produkcyjno-handlowym związanym z zakładami rzemieślniczymi wytwarzającymi meble i obuwie. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 2654 m2 wybrukowanej od frontu i boku budynku. W odległości 20km autostrada A4, 23km Kraków, 5km Kalwaria Zebrzydowska, 15km Wadowice.BUDYNEK: O bardzo dobrej ekspozycji, ogrodzony, wolnostojący, częściowo podpiwniczony, posiadający dwie naziemne kondygnacje o wysokiej funkcjonalności i dużej powierzchni.W skład budynku wchodzi parter o powierzchni 328,52 m2, piętro o powierzchni 285 m2 oraz piwnica o powierzchni 105,1 m2. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi ~720 m2.Do budynku prowadzą trzy niezależne wejścia, oraz dwie bramy garażowe. Komunikację pomiędzy kondygnacjami zapewnia klatka schodowa wydzielona drzwiami przeciwpożarowymi, oraz dodatkowe schody wewnętrzne. Budynek może pełnić funkcję usługowo-handlową z magazynami i zapleczem socjalnym jak również produkcyjną. Dodatkowym atutem jest duży plac manewrowy, który może zostać również wykorzystany jako parking, a także teren znajdujący się za budynkiem mogący stanowić otwarte zaplecze magazynowe lub miejsce do dalszej zabudowy.Budynek posiada ściany trójwarstwowe wykończone z zewnątrz sidingiem, dwuszybowe okna, dach pokryty dachówką ceramiczną, ocieplony wełną mineralną.Budynek wyposażony w instalację elektryczną, kanalizacyjną (szambo), wodną z sieci, C.O. (gazową - dwufunkcyjne nowoczesne kotły - nowe grzejniki stalowe płytowe) oraz wentylację grawitacyjną.WYKOŃCZENIE: Podłogi na piętrze wykończone płytkami gresowymi, na parterze wykończone płytkami gresowymi oraz lastrykiem (poddane kompleksowej renowacji), w piwnicy wykończone płytkami gresowymi oraz żywicą epoksydową, ściany pokryte tynkiem cementowo-wapiennym wykończone farbą łatwozmywalną lateksową, zabudowa sufitowa poddasza z płyt mineralnych.Drzwi antywłamaniowe, okna drewniane dwuszybowe. W pełni wyposażone zaplecze sanitarne, dwie łazienki, jedna kuchnia z możliwością aranżacji drugiej. Ze względu na duże otwarte przestrzenie, istnieje duża dowolność w aranżacji i adaptacji budynku na potrzeby własne jak i przyszłego najemcy.Istnieje wydzielenia w budynków dwóch niezależnych lokal, każdy mający odrębne opomiarowanie wody, prądu i gazu, pierwsza część obejmująca fragment parteru o powierzchni 176 m2, druga obejmująca dalszy fragment parteru, piwnicę oraz całe piętro o łącznej powierzchni 544 m2.Budynek bardzo dobrze nadaje się pod działalność typu: hurtownia motoryzacyjna, tapicerska, obuwnicza, meblowa, hydrauliczna, market spożywczy, gabinety, szwalnia, zakład stolarski, zakład szklarski, zakład ślusarski, sklep ze sprzętem ogrodniczym, skład budowlany, dom weselny, i wiele innych.Rzuty poszczególnych kondygnacji znajdują się pośród zdjęć.Podana cena jest ceną netto, natomiast istnieje możliwość sprzedaży bez VAT (netto=brutto), w takim wypadku dodatkowym kosztem w miejsce podatku VAT jest PCC 2%.Możliwy również wynajem całej nieruchomości, czynsz 13 000 zł netto (18zł/m2) + media (woda, prąd, gaz) według zużycia.Wartość rynkowa nieruchomości na podstawie operatu szacunkowego wynosi 2 193 000 zł.OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - od właściciela.

Budynek handel usługi produkcja + parking +działka
Budynek handel usługi produkcja + parking +działka
2120000 zł
30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia720
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do sprzedaży budynek komercyjny o przeznaczeniu handlowo-usługowym lub produkcyjnym wraz z dużym parkingiem i działką umożliwiającą zabudowę. Budynek po generalnym remoncie, w dobrym stanie technicznym i wizualnym, nowe instalacje i urządzenia.LOKALIZACJA: Budynek położony na terenie usługowo-produkcyjnym (UP1.-UP.7) w Przytkowicach, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 953 pomiędzy Krakowem/Skawiną, a Kalwarią Zebrzydowską. Gminę zamieszkuje ponad 20 tys. mieszkańców, a okolica jest zagłębiem produkcyjno-handlowym związanym z zakładami rzemieślniczymi wytwarzającymi meble i obuwie. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 2654 m2 wybrukowanej od frontu i boku budynku. W odległości 20km autostrada A4, 23km Kraków, 5km Kalwaria Zebrzydowska, 15km Wadowice.BUDYNEK: O bardzo dobrej ekspozycji, ogrodzony, wolnostojący, częściowo podpiwniczony, posiadający dwie naziemne kondygnacje o wysokiej funkcjonalności i dużej powierzchni.W skład budynku wchodzi parter o powierzchni 328,52 m2, piętro o powierzchni 285 m2 oraz piwnica o powierzchni 105,1 m2. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi ~720 m2.Do budynku prowadzą trzy niezależne wejścia, oraz dwie bramy garażowe. Komunikację pomiędzy kondygnacjami zapewnia klatka schodowa wydzielona drzwiami przeciwpożarowymi, oraz dodatkowe schody wewnętrzne. Budynek może pełnić funkcję usługowo-handlową z magazynami i zapleczem socjalnym jak również produkcyjną. Dodatkowym atutem jest duży plac manewrowy, który może zostać również wykorzystany jako parking, a także teren znajdujący się za budynkiem mogący stanowić otwarte zaplecze magazynowe lub miejsce do dalszej zabudowy.Budynek posiada ściany trójwarstwowe wykończone z zewnątrz sidingiem, dwuszybowe okna, dach pokryty dachówką ceramiczną, ocieplony wełną mineralną.Budynek wyposażony w instalację elektryczną, kanalizacyjną (szambo), wodną z sieci, C.O. (gazową - dwufunkcyjne nowoczesne kotły - nowe grzejniki stalowe płytowe) oraz wentylację grawitacyjną.WYKOŃCZENIE: Podłogi na piętrze wykończone płytkami gresowymi, na parterze wykończone płytkami gresowymi oraz lastrykiem (poddane kompleksowej renowacji), w piwnicy wykończone płytkami gresowymi oraz żywicą epoksydową, ściany pokryte tynkiem cementowo-wapiennym wykończone farbą łatwozmywalną lateksową, zabudowa sufitowa poddasza z płyt mineralnych.Drzwi antywłamaniowe, okna drewniane dwuszybowe. W pełni wyposażone zaplecze sanitarne, dwie łazienki, jedna kuchnia z możliwością aranżacji drugiej. Ze względu na duże otwarte przestrzenie, istnieje duża dowolność w aranżacji i adaptacji budynku na potrzeby własne jak i przyszłego najemcy.Istnieje wydzielenia w budynków dwóch niezależnych lokal, każdy mający odrębne opomiarowanie wody, prądu i gazu, pierwsza część obejmująca fragment parteru o powierzchni 176 m2, druga obejmująca dalszy fragment parteru, piwnicę oraz całe piętro o łącznej powierzchni 544 m2.Budynek bardzo dobrze nadaje się pod działalność typu: hurtownia motoryzacyjna, tapicerska, obuwnicza, meblowa, hydrauliczna, market spożywczy, gabinety, szwalnia, zakład stolarski, zakład szklarski, zakład ślusarski, sklep ze sprzętem ogrodniczym, skład budowlany, dom weselny, i wiele innych.Rzuty poszczególnych kondygnacji znajdują się pośród zdjęć.Podana cena jest ceną netto, natomiast istnieje możliwość sprzedaży bez VAT (netto=brutto), w takim wypadku dodatkowym kosztem w miejsce podatku VAT jest PCC 2%.Możliwy również wynajem całej nieruchomości, czynsz 13 000 zł netto (18zł/m2) + media (woda, prąd, gaz) według zużycia.OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - od właściciela.

Budynek użytkowy Siedlce ul. Dylewicza
Budynek użytkowy Siedlce ul. Dylewicza
1250000 zł
Siedlce 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia270,90

Oferujemy do sprzedaży budynek użytkowy położony w zachodniej części Siedlec przy ul. Dylewicza, woj. mazowieckie. Budynek z przeznaczeniem pod działalność usługowo-oświatową, murowany, podpiwniczony, dwukondygnacyjny. Budynek oddany do użytku w 2010 r.Powierzchnia całkowita: 270,90 m2 Powierzchnia użytkowa: 180,60 m2 Powierzchnia zabudowy: 101,00 m2Układ pomieszczeń: Parter: stanowisko recepcji, korytarz, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z wc, gabinet, sala rehabilitacji. I piętro: korytarz, gabinet masażu, sala rehabilitacji, gabinet lekarski, sala rehabilitacji, Podpiwniczenie: korytarz, wc (2 pomieszczenia) kotłownia, pomieszczenia socjalne, sala hydromasażu, łazienka.Na parterze od strony zachodniej przy wejściu znajduje się podjazd - pochylnia dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.Budynek posadowiony na ławach fundamentowych, ściany fundamentowe z bloczków betonowych o grubości 24 cm. Ściany zewnętrzne gazobeton na zaprawie centowo-wapiennej, ocieplony styropianem, strop płyta żelbetowa wylewana, dach dwuspadowy kryty blachą, ściany wewnętrzne konstrukcyjne i działowe: gazobeton, kominy murowane z kształtek ceramicznych obłożone cegłą ceramiczną, schody żelbetonowe monolityczne.Wykończenie budynku: Stolarka okienna PCV, stolarka drzwiowa drzwi zewnętrzne PCV, wewnętrzne: PCV płytowe Wykończenie: na podłogach terakota oraz wykładziny PCV, ściany: tynki i glazura w zależności od pomieszczenia, sufity: tynki Sanitariaty: umywalki, sedesy, kabina prysznicowa Wykończenie pomieszczeń w dobrym standardzie.Instalacje w budynku: Wodociągowa, elektroenergetyczna, kanalizacyjna, gazowa, wentylacja grawitacyjna, instalacja alarmowa i monitoring. Przy wejściu do budynku kurtyna powietrzna. W budynku własna kotłownia - piec gazowy. Stan techniczny budynku typowy dla wieku i wykorzystanej technologii. Obiekt małogabarytowy o powierzchni użytkowej umożliwiającej racjonalne wykorzystanie. Funkcja obiektu: obiekt oświatowo usługowy, funkcjonalnie wykorzystywany i dostosowany do usług medycznych. Na dzień dzisiejszy funkcjonuje w nim centrum rehabilitacji. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 356 m2. Kształt działki nieregularny. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej asfaltowej. Teren częściowo utwardzony kostką brukową, w części porośnięty trawą, teren nie jest ogrodzony. Wskaźnik zabudowy: 0,28.Otoczenie: W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, obiekty handlowo- usługowe, obiekt oświatowy. Dalsze otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, nowo wybudowany hotel, obiekty handlowe, tereny rekreacyjne Zalew nad Muchawką. Do stacji PKP Siedlce Zachodnie około 800 m, przystanki komunikacji miejskiej MPK w odległości około 300m.Istnieje możliwość wynajęcia budynku. Cena najmu 9.030,00 zł za 180,70 m2 pow. użytkowej tj: 50 zł za m2 netto plus opłaty za media. Najem na okres minimum rok. Najem z wyposażeniem. Pobierana jest kaucja za minimum dwa miesiące. Pomagamy w uzyskaniu kredytowania na zakup nieruchomości. Zapytaj naszego doradcy. Oferta na wyłączność, nie szukaj innych ogłoszeń tylko zadzwoń do nas: Emilia Jastrzębska tel. (użyj formularza kontaktowego)ProMedius Nieruchomości ul. Sienkiewicza 55 Siedlce DH Domino II p tel. (użyj formularza kontaktowego) DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Materiał budowlany: beton komórkowy Standard: bardzo dobry Typ podłogi: terakota Łącze internetowe: tak Liczba pokoi: 12 Piętro: 0 Liczba pięter: 1 Rok budowy: 2010 Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: gazowe Prąd: jest Gaz: jest Woda: miejska Typ budynku: wolnostojący Typ parkingu: miejsce postojowe Stan lokalu: bardzo dobry Meble: tak Oświetlenie: halogenowe Forma najmu: najem od właściciela Liczba wejść: 1 Kaucja: 18000 PLN Okres wynajmu: min. rok Parking: tak Witryna: tak Pomieszczenie socjalne: tak Typ drogi: asfaltowaDANE KONTAKTOWE: Emilia Jastrzębska (użyj formularza kontaktowego) LINK DO OFERTY: Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Unikalna nieruchomość mieszkalno- handlowa!
Unikalna nieruchomość mieszkalno- handlowa!
3999000 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu
Powierzchnia592,55
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Przedmiotem oferty jest nieruchomość usługowo-mieszkalna, którą można dowolne zaaranżować pod własne potrzeby w doskonałej lokalizacji w Olsztynie na osiedlu Jaroty przy ulicy Boenigka. DZIAŁKA: Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1569 m2, zabudowana budynkiem mieszkalno-handlowym (do tej pory hurtownia farmaceutyczna) w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej. Teren w całości zagospodarowany, ogrodzony, płaski, uzbrojony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz gazową. Działka utwardzona kostką Polbruk. Dojazd drogą asfaltową. Duża ilość miejsc postojowych. BUDYNEK: Budynek mieszkalny z częścią handlową, wolnostojący, podpiwniczony, trzykondygnacyjny pochodzący z lat 90, kolejno rozbudowany w roku 2000 oraz 2002. Jego powierzchnia zabudowy wynosi 325 m2 oraz powierzchnia użytkowa wraz z piwnicami 592,55 m2. Na część mieszkalną budynku składają się 4 mieszkania zlokalizowane na parterze, I oraz II piętrze o łącznej powierzchni użytkowej 347,35 m2 Pozostałą część budynku, na którą się składa piwnica, część parteru oraz I piętro zajmują pomieszczenia tj. sala ekspozycyjna, komora przyjęć, zaplecze socjalne oraz liczne magazyny. W jednym z pomieszczeń znajduje się kotłownia z piecem gazowym, a na piętrze wydzielono pomieszczenia biurowe. Warto zaznaczyć, że do części mieszkalnej budynku oraz części handlowej prowadzą osobne wejścia. Dodatkowo w bryle znajduje się garaż. Stolarka okienna PCV. Dach kryty blachodachówka oraz gontem bitumicznym. Budynek ocieplony styropianem, z zewnątrz wyłożone sidingiem. Niewątpliwym atutem są korzyści finansowe płynące z zawartej umowy najmu tytułem posadowienia na gruncie nadajnika. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji oraz większej ilości zdjęć zapraszam do kontaktu mailowego. Chcesz zainwestować swój kapitał, aby nie tracił na własności lub szukasz miejsca pod swoją działalność? Jeżeli tak, to ta nieruchomość jest dla Ciebie! Serdecznie Zapraszam, Dni pokazowe odbywają się po uprzednim kontakcie telefonicznym. Kontakt: Natalia Bucińska tel. (użyj formularza kontaktowego) e-mail: Ta oferta objęta jest programem "Współpracuję", co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości. Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku. Zapraszam również do naszego olsztyńskiego oddziału, który mieści się przy ulicy Adama Mickiewicza 21/23 lok. 420 , IV piętro. "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Dom Wolnostojący/Wojszyce 242​​​​​​​m2/Możl.Usługi
Dom Wolnostojący/Wojszyce 242​​​​​​​m2/Możl.Usługi
2500000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia242
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Polecam na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy z 2000r. w znakomitej lokalizacji Wrocław - Wojszyce.Idealna inwestycja na wynajem pod gabinety lekarskie, biura, kwatery pracownicze lub siedzibę firmy. Duża powierzchnia budynku pozwala na wiele możliwości przebudowy.Niezależne 2 wejścia do budynku! Możliwość podziału zagospodarowania na dwóch kondygnacjach!Budynek w znakomitej lokalizacji, świetnie widoczny i rozpoznawalny. Układ funkcjonalny charakteryzuje się wysoką ergonomią i gwarantuje wygodę użytkowania budynku.Powierzchnia użytkowa: 242 m², budynek ma dwa oddzielne wejścia i ma bardzo duży potencjał w zakresie układu funkcjonalnego.PODSTAWOWE INFORMACJE:- Rodzaj budynku: wolnostojący- Dojazd: asfalt- Ogrzewanie: miejskie - Linie telefoniczne: TAK - Alarm: TAK - Internet: TAK - Komunikacja publ.: tak, autobus miejski, podmiejski- wysokość kondygnacji: 296 cm- w każdym gabinecie doprowadzone zostały instalacje wodne- Sąsiedztwo: działki zabudowane - Przystosowania dla niepełnosprawnych: na parterze- Klimatyzacja: TAK- Recepcja: TAK - Możliwość parkowania: TAK- Własny parking: Tak, przed budynkiem- Położenie budynku: przy ulicy- Wejście: od ulicy- Balkon - TAK- Liczba wejść: 2 niezależne wejścia- Podłogi: wykładzina, glazura- Okna: PCV - Rodzaj budynku: dwukondygnacyjny- Przeznaczenie budynku: mieszkalny, usługowy, inny, biurowy,  Budynek dwukondygnacyjny składa się z:Parteru: 4 gabinety (pokoje), korytarz, toaleta, 2 pomieszczenia gospodarcze, kuchnia.Poddasza użytkowego: 4 gabinety (pokoje), korytarz, toaleta, 2 pomieszczenia gospodarcze.Ze względu na swoje atrakcyjne położenie oraz fakt, że przez ostatnie lata budynek był z powodzeniem wynajmowany, nieruchomość może stanowić również świetną inwestycję i jednocześnie zabezpieczenie kapitału. Układ pomieszczeń został dostosowany poprzez postawienie ścianek działowych, aby zmaksymalizować zyski z najmu. Bez problemu, z odpowiednim nakładem finansowym można wrócić do pierwotnego układu.W okolicy znajdziemy sklepy małe i wielkopowierzchniowe, przystanki autobusowe, placówki medyczne, szkoły, przedszkola, restauracje, kawiarnie oraz mnóstwo innych lokali usługowych. Szybki wyjazd na Wschodnią Obwodnicę Wrocławia oraz dojazd do węzła komunikacyjnego Bielany Wrocławskie.CENA: 2 500 000 zł. Do negocjacji !Gorąco polecam, zapraszam do kontaktu.Anna JarosławskaAgent Nieruchomościtel. (użyj formularza kontaktowego)nr oferty: POTR-LS-41email: Jeśli planujesz kupić lub sprzedać swoją nieruchomość chętnie Ci w tym pomogę. Zapraszam do bezpłatnej konsultacji, która pomoże Ci dobrać najlepszą strategię. * Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. _POTER Nieruchomości kompleksowo zajmuje się obsługą sprzedaży/kupna nieruchomości, współpracujemy z doradcą kredytowym, który wybierze dla Państwa najlepszą i korzystną opcję kredytu, posiadamy ubezpieczenie OC, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji.Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Poter Nieruchomości.

Oferta sprzedaży lokalu Rewa
Oferta sprzedaży lokalu Rewa
3400000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Ilość pomieszczeń6

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego !WYJĄTKOWA OKAZJA - PIĘKNY NOWOCZESNY BUDYNEK FANTASTYCZNIE POŁOŻONY NA PLAŻY z NIESAMOWITYM WIDOKIEM NA MORZE ! GOTOWA KONCEPCJA NOWEJ ARANŻACJI WNĘTRZA NA 15 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW z WIDOKIEM NA MORZE ! MIESZKAJ, ZARABIAJ I CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA TYM WYJĄTKOWYM  MIEJSCEM ! Zobacz na youtube: https://youtu.be/GVPbyyU_xGE Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 733m2 położony na działce 1436m2 w unikalnej lokalizacji- bezpośrednio nad brzegiem morza w Rewie koło Gdyni, do tej pory funkcjonowała tu restauracja z apartamentem dla Właściciela, jaką teraz będzie pełnił funkcję - zależy wyłącznie od Ciebie :-) BUDYNEK Całoroczny wolnostojący piętrowy budynek, trzy kondygnacje naziemne. KONCEPCJA ARANŻACJI  - PODZIAŁU WNĘTRZA NA 15 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW (w cenie) PARTER: 7 apartamentów o powierzchni od 37 - 50m2, w tym 5 apartamentów 2-pokojowych i 2 apartamenty 1-pokojowe PIĘTRO i ANTRESOLA: 8 apartamentów o powierzchni od 41 - 81m2, w tym 5 apartamentów 2-pokojowych i 3 apartamenty 3-pokojowe W każdym apartamencie zaprojektowano aneks kuchenny. STAN OBECNY Budynek został wybudowany w 2014r i dostosowany został do funkcji restauracji i wypożyczalni sprzętów do sportów wodnych z częścią mieszkalną. PARTER 350m2 - sala restauracyjna z barem 184m2 z olbrzymimi panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami na dwóch ścianach z wyjściem na zewnętrzny taras i widokiem na morze, toalety dla gości, kuchnia, zaplecze kuchenne 113m2 (kuchnia z windą kuchenną , chłodnia, zmywak, przygotowalnie, magazyny, zaplecze socjalne personelu - szatnia i toalety personelu, biuro) PIĘTRO 345m2 - sala restauracyjna z barem 200m2 , podobnie jak na parterze - dwie ściany przeszklone panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami z wyjście na balkony skąd roztacza się niepowtarzalny i niczym nie zasłonięty przepiękny widok na morze, druga mniejsza sala 63m2, toalety dla gości, 2 - poziomowy apartament 91m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka i sypialną STAN TECHNICZNY - WYSOKI STANDARD Budynek oddany do użytkowania w 2014r, wybudowany w wysokim standardzie, posiadający aktualne odbiory potrzebne do funkcjonowania restauracji. Ponieważ budynek znajduje się w zasadzie na plaży w bezpośredniej bliskości morza, wzniesiony został w specjalnej technologii dostosowanej do warunków - na 36 studniach/palach żelbetowych zbrojonych o średnicy  1,2 -2,5 m i długości 3-5 m, na podłoże została wylana płyta żelbetowa zbrojona / płyta samonośna/ i na niej jest usytuowany budynek, konstrukcja budynku jest żelbetowa, zbrojona, a beton wysokiej jakości z chemią wodoszczelny, główna konstrukcja dachowa /koperta/ na której leży cały dach też jest z żelbetu zbrojonego, elewacja ocieplona i pokryta klinkierem, dach kryty dachówką ceramiczną, stolarka okienna aluminiowa ciepła z przesuwnymi drzwiami tarasowymi i balkonowymi, szyby hartowane 6mm,  posadzki wyłożone gresem, toalety wykończone w glazurze, balustrady stalowe, balkony i tarasy wyłożone deską modrzewiową impregnowaną. Cały obiekt przed odbiorem sprawdzany był kamerą termowizyjną - jest perfekcyjnie zaizolowany termicznie ! Obiekt sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem - nowoczesną wyposażoną kuchnią, wyposażeniem i umeblowaniem sal restauracyjnych i apartamentu. DZIAŁKA Działka o powierzchni 1436m2 w całości ogrodzona ozdobnym murowanym ogrodzeniem, pokrytym klinkierem i elementami drewna, z oświetleniem całego terenu posesji, część terenu pokryta jest tarasami wyłożonymi deską modrzewiową impregnowaną. Obiekt posiada własny parking. MEDIA i UZBROJENIE Wszystkie media miejskie w budynku - gaz, woda, kanalizacja, energia elektryczna, instalacja alarmowa, kamery, monitoring, wentylacja i klimatyzacja, nagłośnienie sal restauracyjnych Budynek ogrzewany jest pompą ciepła z zasobnikiem na ciepłą wodę,  z rozprowadzonym wodnym ogrzewaniem podłogowym - jest to bardzo ekonomiczna forma ogrzewania - miesięczny koszt ogrzania budynku (o powierzchni ponad 700m2) w sezonie zimowym wynosi ok. 1000zł ! MPZP Nieruchomość położona jest w pasie nadmorskim , bezpośrednio przy plaży i lini brzegowej w pierwszej linii zabudowy w jednostce oznaczonej "Ut, Kp - teren usług turystycznych - wypożyczalnie sprzętu do sportów wodnych, obiekty związane z uprawianiem żeglarstwa, surfingu, rybołówstwa itp" o następujących parametrach: - funkcje uzupełniające - obiekty i urządzenia zaplecza przystani jachtowej. - dopuszcza się pensjonat, gastronomię oraz inne funkcje niezbędne dla funkcjonowania ośrodka usług turystycznych, także w formie sezonowych punktów gastronomicznych i handlowych. - intensywność zabudowy - do 0.60 - wysokość zabudowy - do 10.0 m - minimalna powierzchnia działki - 900 m2 (nie dotyczy obiektów sezonowych) ZALETY - wyjątkowa nadmorska lokalizacja w pierwszej lini zabudowy bezpośrednio przy lini brzegowej morza i plaży - zaledwie 15 km od Trójmiasta - wyjątkowy, piękny i niczym nie ograniczony widok na morze - gotowa koncepcja aranżacji wnętrza - podziału na 15 luksusowych apartamentów - w cenie ! - budynek perfekcyjnie wybudowany i wykończony - gotowy biznes - możliwość adaptacji na pensjonat czy apartamenty pod wynajem - na terenie historycznych holenderskich kanałów w okolicach Rewy ma powstać marina dla nawet 2 tys. jachtów, prace mają ruszyć w 2020 roku a jej powstanie może mieć kolosalny wpływ na rozwój żeglarstwa Cudowna i wyjątkowa nadmorska lokalizacja z unikalnym widokiem na morze, nowoczesna bryła, wysoki standard - od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten potencjał - mieszkaj, zarabiaj i ciesz się morzem non stop ! Cena: 11 mln. zł + VAT WOLNY OD ZARAZ - POLECAM ! Rewa - nadmorska miejscowość położona bezpośrednio nad morzem w Nadmorskim Parku Krajobrazowym, 15km od Trójmiasta, z kąpieliskami, przystanią morską, molem. Ruch turystyczny związany jest z położeniem. Piaszczysty Cypel Rewski osłaniający niewielką zatoczkę, sprzyja up

Lokal  Rewa
Lokal Rewa
29000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Ilość pomieszczeń6

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego !WYJĄTKOWA OKAZJA - PIĘKNY NOWOCZESNY BUDYNEK FANTASTYCZNIE POŁOŻONY NA PLAŻY z NIESAMOWITYM WIDOKIEM NA MORZE ! GOTOWA KONCEPCJA NOWEJ ARANŻACJI WNĘTRZA NA 15 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW z WIDOKIEM NA MORZE ! MIESZKAJ, ZARABIAJ I CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA TYM WYJĄTKOWYM  MIEJSCEM ! Zobacz na youtube: https://youtu.be/GVPbyyU_xGE Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 733m2 położony na działce 1436m2 w unikalnej lokalizacji- bezpośrednio nad brzegiem morza w Rewie koło Gdyni, do tej pory funkcjonowała tu restauracja z apartamentem dla Właściciela, jaką teraz będzie pełnił funkcję - zależy wyłącznie od Ciebie :-) BUDYNEK Całoroczny wolnostojący piętrowy budynek, trzy kondygnacje naziemne. KONCEPCJA ARANŻACJI  - PODZIAŁU WNĘTRZA NA 15 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW (w cenie) PARTER: 7 apartamentów o powierzchni od 37 - 50m2, w tym 5 apartamentów 2-pokojowych i 2 apartamenty 1-pokojowe PIĘTRO i ANTRESOLA: 8 apartamentów o powierzchni od 41 - 81m2, w tym 5 apartamentów 2-pokojowych i 3 apartamenty 3-pokojowe W każdym apartamencie zaprojektowano aneks kuchenny. STAN OBECNY Budynek został wybudowany w 2014r i dostosowany został do funkcji restauracji i wypożyczalni sprzętów do sportów wodnych z częścią mieszkalną. PARTER 350m2 - sala restauracyjna z barem 184m2 z olbrzymimi panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami na dwóch ścianach z wyjściem na zewnętrzny taras i widokiem na morze, toalety dla gości, kuchnia, zaplecze kuchenne 113m2 (kuchnia z windą kuchenną , chłodnia, zmywak, przygotowalnie, magazyny, zaplecze socjalne personelu - szatnia i toalety personelu, biuro) PIĘTRO 345m2 - sala restauracyjna z barem 200m2 , podobnie jak na parterze - dwie ściany przeszklone panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami z wyjście na balkony skąd roztacza się niepowtarzalny i niczym nie zasłonięty przepiękny widok na morze, druga mniejsza sala 63m2, toalety dla gości, 2 - poziomowy apartament 91m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka i sypialną STAN TECHNICZNY - WYSOKI STANDARD Budynek oddany do użytkowania w 2014r, wybudowany w wysokim standardzie, posiadający aktualne odbiory potrzebne do funkcjonowania restauracji. Ponieważ budynek znajduje się w zasadzie na plaży w bezpośredniej bliskości morza, wzniesiony został w specjalnej technologii dostosowanej do warunków - na 36 studniach/palach żelbetowych zbrojonych o średnicy  1,2 -2,5 m i długości 3-5 m, na podłoże została wylana płyta żelbetowa zbrojona / płyta samonośna/ i na niej jest usytuowany budynek, konstrukcja budynku jest żelbetowa, zbrojona, a beton wysokiej jakości z chemią wodoszczelny, główna konstrukcja dachowa /koperta/ na której leży cały dach też jest z żelbetu zbrojonego, elewacja ocieplona i pokryta klinkierem, dach kryty dachówką ceramiczną, stolarka okienna aluminiowa ciepła z przesuwnymi drzwiami tarasowymi i balkonowymi, szyby hartowane 6mm,  posadzki wyłożone gresem, toalety wykończone w glazurze, balustrady stalowe, balkony i tarasy wyłożone deską modrzewiową impregnowaną. Cały obiekt przed odbiorem sprawdzany był kamerą termowizyjną - jest perfekcyjnie zaizolowany termicznie ! Obiekt sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem - nowoczesną wyposażoną kuchnią, wyposażeniem i umeblowaniem sal restauracyjnych i apartamentu. DZIAŁKA Działka o powierzchni 1436m2 w całości ogrodzona ozdobnym murowanym ogrodzeniem, pokrytym klinkierem i elementami drewna, z oświetleniem całego terenu posesji, część terenu pokryta jest tarasami wyłożonymi deską modrzewiową impregnowaną. Obiekt posiada własny parking. MEDIA i UZBROJENIE Wszystkie media miejskie w budynku - gaz, woda, kanalizacja, energia elektryczna, instalacja alarmowa, kamery, monitoring, wentylacja i klimatyzacja, nagłośnienie sal restauracyjnych Budynek ogrzewany jest pompą ciepła z zasobnikiem na ciepłą wodę,  z rozprowadzonym wodnym ogrzewaniem podłogowym - jest to bardzo ekonomiczna forma ogrzewania - miesięczny koszt ogrzania budynku (o powierzchni ponad 700m2) w sezonie zimowym wynosi ok. 1000zł ! MPZP Nieruchomość położona jest w pasie nadmorskim , bezpośrednio przy plaży i lini brzegowej w pierwszej linii zabudowy w jednostce oznaczonej "Ut, Kp - teren usług turystycznych - wypożyczalnie sprzętu do sportów wodnych, obiekty związane z uprawianiem żeglarstwa, surfingu, rybołówstwa itp" o następujących parametrach: - funkcje uzupełniające - obiekty i urządzenia zaplecza przystani jachtowej. - dopuszcza się pensjonat, gastronomię oraz inne funkcje niezbędne dla funkcjonowania ośrodka usług turystycznych, także w formie sezonowych punktów gastronomicznych i handlowych. - intensywność zabudowy - do 0.60 - wysokość zabudowy - do 10.0 m - minimalna powierzchnia działki - 900 m2 (nie dotyczy obiektów sezonowych) ZALETY - wyjątkowa nadmorska lokalizacja w pierwszej lini zabudowy bezpośrednio przy lini brzegowej morza i plaży - zaledwie 15 km od Trójmiasta - wyjątkowy, piękny i niczym nie ograniczony widok na morze - gotowa koncepcja aranżacji wnętrza - podziału na 15 luksusowych apartamentów - w cenie ! - budynek perfekcyjnie wybudowany i wykończony - gotowy biznes - możliwość adaptacji na pensjonat czy apartamenty pod wynajem - na terenie historycznych holenderskich kanałów w okolicach Rewy ma powstać marina dla nawet 2 tys. jachtów, prace mają ruszyć w 2020 roku a jej powstanie może mieć kolosalny wpływ na rozwój żeglarstwa Cudowna i wyjątkowa nadmorska lokalizacja z unikalnym widokiem na morze, nowoczesna bryła, wysoki standard - od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten potencjał - mieszkaj, zarabiaj i ciesz się morzem non stop ! Cena: 11 mln. zł + VAT WOLNY OD ZARAZ - POLECAM ! Rewa - nadmorska miejscowość położona bezpośrednio nad morzem w Nadmorskim Parku Krajobrazowym, 15km od Trójmiasta, z kąpieliskami, przystanią morską, molem. Ruch turystyczny związany jest z położeniem. Piaszczysty Cypel Rewski osłaniający niewielką zatoczkę, sprzyja up

Dom Wolnostojący/Wojszyce 242​​​​​​​m2/Możl.Usługi
Dom Wolnostojący/Wojszyce 242​​​​​​​m2/Możl.Usługi
2500000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
Powierzchnia242

Polecam na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy z 2000r. w znakomitej lokalizacji Wrocław - Wojszyce.Idealna inwestycja na wynajem pod gabinety lekarskie, biura, kwatery pracownicze lub siedzibę firmy. Duża powierzchnia budynku pozwala na wiele możliwości przebudowy.Niezależne 2 wejścia do budynku! Możliwość podziału zagospodarowania na dwóch kondygnacjach!Budynek w znakomitej lokalizacji, świetnie widoczny i rozpoznawalny. Układ funkcjonalny charakteryzuje się wysoką ergonomią i gwarantuje wygodę użytkowania budynku.Powierzchnia użytkowa: 242 m², budynek ma dwa oddzielne wejścia i ma bardzo duży potencjał w zakresie układu funkcjonalnego.PODSTAWOWE INFORMACJE:- Rodzaj budynku: wolnostojący- Dojazd: asfalt- Ogrzewanie: miejskie - Linie telefoniczne: TAK - Alarm: TAK - Internet: TAK - Komunikacja publ.: tak, autobus miejski, podmiejski- wysokość kondygnacji: 296 cm- w każdym gabinecie doprowadzone zostały instalacje wodne- Sąsiedztwo: działki zabudowane - Przystosowania dla niepełnosprawnych: na parterze- Klimatyzacja: TAK- Recepcja: TAK - Możliwość parkowania: TAK- Własny parking: Tak, przed budynkiem- Położenie budynku: przy ulicy- Wejście: od ulicy- Balkon - TAK- Liczba wejść: 2 niezależne wejścia- Podłogi: wykładzina, glazura- Okna: PCV - Rodzaj budynku: dwukondygnacyjny- Przeznaczenie budynku: mieszkalny, usługowy, inny, biurowy,  Budynek dwukondygnacyjny składa się z:Parteru: 4 gabinety (pokoje), korytarz, toaleta, 2 pomieszczenia gospodarcze, kuchnia.Poddasza użytkowego: 4 gabinety (pokoje), korytarz, toaleta, 2 pomieszczenia gospodarcze.Ze względu na swoje atrakcyjne położenie oraz fakt, że przez ostatnie lata budynek był z powodzeniem wynajmowany, nieruchomość może stanowić również świetną inwestycję i jednocześnie zabezpieczenie kapitału. Układ pomieszczeń został dostosowany poprzez postawienie ścianek działowych, aby zmaksymalizować zyski z najmu. Bez problemu, z odpowiednim nakładem finansowym można wrócić do pierwotnego układu.W okolicy znajdziemy sklepy małe i wielkopowierzchniowe, przystanki autobusowe, placówki medyczne, szkoły, przedszkola, restauracje, kawiarnie oraz mnóstwo innych lokali usługowych. Szybki wyjazd na Wschodnią Obwodnicę Wrocławia oraz dojazd do węzła komunikacyjnego Bielany Wrocławskie.CENA: 2 500 000 zł. Do negocjacji !Gorąco polecam, zapraszam do kontaktu.Anna JarosławskaAgent Nieruchomościtel. (użyj formularza kontaktowego)nr oferty: POTR-BS-41email: Jeśli planujesz kupić lub sprzedać swoją nieruchomość chętnie Ci w tym pomogę. Zapraszam do bezpłatnej konsultacji, która pomoże Ci dobrać najlepszą strategię. * Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie. _POTER Nieruchomości kompleksowo zajmuje się obsługą sprzedaży/kupna nieruchomości, współpracujemy z doradcą kredytowym, który wybierze dla Państwa najlepszą i korzystną opcję kredytu, posiadamy ubezpieczenie OC, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji.Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy.

Lokal użytkowy Wrocław Wrocław-Śródmieście, Zacisze
Lokal użytkowy Wrocław Wrocław-Śródmieście, Zacisze
2099000 zł
Wrocław 2 dnia plecy
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia197
SprzedażPośrednik

Na sprzedaż budynek wolnostojący wraz z lokalem użytkowym w jednej z najpiękniejszych dzielnic willowych we Wrocławiu. KONTAKT: 607 - pokaż numer telefonu - Nieruchomość o powierzchni prawie 200m2 (156m2 dom + powierzchnia magazynowa 42m2) na działce 432m2. Może pełnić zarówno funkcje usługowe jak i mieszkalne. Nieruchomości składa się z: Parter oraz część komercyjna: - wiatrołap 4,9m2 - przedpokój 5,4m2 - klatka schodowa 5,8m - garderoba 5,4m2 - salon z tarasem 30m2+ taras 14,5m2 - kuchnia 11,8m2 - łazienki 2,8m2 - salon sprzedaży 25.1m2 (posiada wejście z poziomu parkingu poprzez szerokie drzwi) - biuro/gabinet 10,4m2 Piętro: - przedpokój 4,4m2 - sypialnia 15,2m2 - sypialnia z balkonem 14,7m2 - balkon 4,2 m2 - sypialnia 10,3m2 - garderoba/loggia zabudowana 3,9m2 - łazienka 4,5m2 - poddasze do ewentualnej adaptacji o wysokość 200cm w szczycie dachu o powierzchni 45m2 Podpiwniczenie o wysokość 220cm w przeszłości stanowiło przestrzeń magazynową - 42m2 dla lokalu usługowego pozostałe powierzchnia to pomieszczenia gospodarcze. Łączna powierzchnia to około 55m2. Teren od frontu oraz od strony północno-wschodniej jest wybrukowany kostką betonową tak aby zapewnić miejsca postojowe dla 4 aut co stanowi parking zarówno dla przestrzeni komercyjnej jak i mieszkalnej. Na terenie posesji znajduje się także garaż na jedno auto osobowe. Jeśli istnieje taka potrzeba z łatwością przyszły właściciel może przeorganizować parking na teren zielony. Wjazd na teren posesji jest bezpośrednio z ulicy Kochanowskiego. Za domem znajduje się osłonięty ogródek z zejściem z salonu poprzez taras. Część ogrodu jest utwardzona oraz pokryta glazurą mrozoodporną, która stanowi podstawę do niezrealizowanej pergoli lub ogrodu zimowego. Dom jest wybudowany z cegły w latach 60 -tych, jednak została całkowicie przebudowana i i wyremontowana w latach 2000-2001r. (część komercyjna, dach, wymienione wszystkie okna, nowe instalacje, elewacja wraz z ociepleniem). Ogrzewanie gazowe z piecem dwufunkcyjnym, na podłogach parkiet (mozaika) na piętrze oraz glazura i panele na parterze. Na wszystkich ścianach została położona gładź gipsowa. W salonie znajduje się sprawny kominek obłożony naturalnym piaskowcem. Okoliczna infrastruktura zapewnia komfort zarówno dla młodszych jak i starszych mieszkańców. W pobliżu znajdują się liczne placówki edukacyjne i usługowe. 5 minut autem jedziemy do centrum handlowego Korona oraz tyle samo do w Pasażu Grunwaldzkiego. Tuż obok liczne tereny zielone nad Odrą oraz przepiękny park Szczytnicki z ogrodem Japońskim. Okolica sprzyja aktywności ruchowej zarówno spacerom jak i uprawianiu sportu ( liczne korty tenisowe, boiska, pływalnie itp.). Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację. KONTAKT: Jan Bąkowski 607 - pokaż numer telefonu - We speak English, German and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 2383

Sprzedaż lokalu  Rewa Bursztynowa
Sprzedaż lokalu Rewa Bursztynowa
39900000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Ilość pomieszczeń6

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego !WYJĄTKOWA OKAZJA - PIĘKNY NOWOCZESNY BUDYNEK FANTASTYCZNIE POŁOŻONY NA PLAŻY z NIESAMOWITYM WIDOKIEM NA MORZE ! GOTOWA KONCEPCJA NOWEJ ARANŻACJI WNĘTRZA NA 15 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW z WIDOKIEM NA MORZE ! MIESZKAJ, ZARABIAJ I CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA TYM WYJĄTKOWYM  MIEJSCEM ! Zobacz na youtube: https://youtu.be/GVPbyyU_xGE Możesz tu robić cokolwiek, mieszkać, prowadzić biznes...albo nie robić NIC tylko podziwiać morze, ale cokolwiek będziesz robić zawsze towarzyszyć Ci będzie szum fal i cudowny, wyjątkowy widok na morze.Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 733m2 położony na działce 1436m2 w unikalnej lokalizacji- bezpośrednio nad brzegiem morza w Rewie koło Gdyni, do tej pory funkcjonowała tu restauracja z apartamentem dla Właściciela, jaką teraz będzie pełnił funkcję - zależy wyłącznie od Ciebie :-) BUDYNEK Całoroczny wolnostojący piętrowy budynek, trzy kondygnacje naziemne. KONCEPCJA ARANŻACJI  - PODZIAŁU WNĘTRZA NA 15 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW (w cenie) PARTER: 7 apartamentów o powierzchni od 37 - 50m2, w tym 5 apartamentów 2-pokojowych i 2 apartamenty 1-pokojowe PIĘTRO i ANTRESOLA: 8 apartamentów o powierzchni od 41 - 81m2, w tym 5 apartamentów 2-pokojowych i 3 apartamenty 3-pokojowe W każdym apartamencie zaprojektowano aneks kuchenny. STAN OBECNY Budynek został wybudowany w 2014r i dostosowany został do funkcji restauracji i wypożyczalni sprzętów do sportów wodnych z częścią mieszkalną. PARTER 350m2 - sala restauracyjna z barem 184m2 z olbrzymimi panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami na dwóch ścianach z wyjściem na zewnętrzny taras i widokiem na morze, toalety dla gości, kuchnia, zaplecze kuchenne 113m2 (kuchnia z windą kuchenną , chłodnia, zmywak, przygotowalnie, magazyny, zaplecze socjalne personelu - szatnia i toalety personelu, biuro) PIĘTRO 345m2 - sala restauracyjna z barem 200m2 , podobnie jak na parterze - dwie ściany przeszklone panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami z wyjście na balkony skąd roztacza się niepowtarzalny i niczym nie zasłonięty przepiękny widok na morze, druga mniejsza sala 63m2, toalety dla gości, 2 - poziomowy apartament 91m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka i sypialną STAN TECHNICZNY - WYSOKI STANDARD Budynek oddany do użytkowania w 2014r, wybudowany w wysokim standardzie, posiadający aktualne odbiory potrzebne do funkcjonowania restauracji. Ponieważ budynek znajduje się w zasadzie na plaży w bezpośredniej bliskości morza, wzniesiony został w specjalnej technologii dostosowanej do warunków - na 36 studniach/palach żelbetowych zbrojonych o średnicy  1,2 -2,5 m i długości 3-5 m, na podłoże została wylana płyta żelbetowa zbrojona / płyta samonośna/ i na niej jest usytuowany budynek, konstrukcja budynku jest żelbetowa, zbrojona, a beton wysokiej jakości z chemią wodoszczelny, główna konstrukcja dachowa /koperta/ na której leży cały dach też jest z żelbetu zbrojonego, elewacja ocieplona i pokryta klinkierem, dach kryty dachówką ceramiczną, stolarka okienna aluminiowa ciepła z przesuwnymi drzwiami tarasowymi i balkonowymi, szyby hartowane 6mm,  posadzki wyłożone gresem, toalety wykończone w glazurze, balustrady stalowe, balkony i tarasy wyłożone deską modrzewiową impregnowaną. Cały obiekt przed odbiorem sprawdzany był kamerą termowizyjną - jest perfekcyjnie zaizolowany termicznie ! Obiekt sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem - nowoczesną wyposażoną kuchnią, wyposażeniem i umeblowaniem sal restauracyjnych i apartamentu. DZIAŁKA Działka o powierzchni 1436m2 w całości ogrodzona ozdobnym murowanym ogrodzeniem, pokrytym klinkierem i elementami drewna, z oświetleniem całego terenu posesji, część terenu pokryta jest tarasami wyłożonymi deską modrzewiową impregnowaną. Obiekt posiada własny parking. MEDIA i UZBROJENIE Wszystkie media miejskie w budynku - gaz, woda, kanalizacja, energia elektryczna, instalacja alarmowa, kamery, monitoring, wentylacja i klimatyzacja, nagłośnienie sal restauracyjnych Budynek ogrzewany jest pompą ciepła z zasobnikiem na ciepłą wodę,  z rozprowadzonym wodnym ogrzewaniem podłogowym - jest to bardzo ekonomiczna forma ogrzewania - miesięczny koszt ogrzania budynku (o powierzchni ponad 700m2) w sezonie zimowym wynosi ok. 1000zł ! MOŻLIWOŚĆ ZNACZNEJ ROZBUDOWY ! Nieruchomość położona jest w pasie nadmorskim , bezpośrednio przy plaży i lini brzegowej w pierwszej linii zabudowy w jednostce oznaczonej "Ut, Kp - teren usług turystycznych - wypożyczalnie sprzętu do sportów wodnych, obiekty związane z uprawianiem żeglarstwa, surfingu, rybołówstwa itp" o następujących parametrach: - funkcje uzupełniające - obiekty i urządzenia zaplecza przystani jachtowej. - dopuszcza się pensjonat, gastronomię oraz inne funkcje niezbędne dla funkcjonowania ośrodka usług turystycznych, także w formie sezonowych punktów gastronomicznych i handlowych. - intensywność zabudowy - do 0.60 - wysokość zabudowy - do 10.0 m - minimalna powierzchnia działki - 900 m2 (nie dotyczy obiektów sezonowych) ZALETY - wyjątkowa nadmorska lokalizacja w pierwszej lini zabudowy bezpośrednio przy lini brzegowej morza i plaży - zaledwie 15 km od Trójmiasta - wyjątkowy, piękny i niczym nie ograniczony widok na morze - gotowa koncepcja aranżacji wnętrza - podziału na 15 luksusowych apartamentów - w cenie ! - budynek perfekcyjnie wybudowany i wykończony - gotowy biznes - możliwość adaptacji na pensjonat czy apartamenty pod wynajem - na terenie historycznych holenderskich kanałów w okolicach Rewy ma powstać marina dla nawet 2 tys. jachtów, prace mają ruszyć w 2020 roku a jej powstanie może mieć kolosalny wpływ na rozwój żeglarstwa Cudowna i wyjątkowa nadmorska lokalizacja z unikalnym widokiem na morze, nowoczesna bryła, wysoki standard - od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten potencjał - mieszkaj, zarabiaj i ciesz się morzem non stop ! Cena: 11 mln.zł + VAT WOLNY OD ZARAZ - POLECAM ! Rewa - nadmorska miejscowość położona bezpośrednio nad morzem w Nadmorskim Parku Kra...

Lokal  Rewa
Lokal Rewa
762000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Ilość pomieszczeń6

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego !WYJĄTKOWA OKAZJA - PIĘKNY NOWOCZESNY BUDYNEK FANTASTYCZNIE POŁOŻONY NA PLAŻY z NIESAMOWITYM WIDOKIEM NA MORZE ! GOTOWA KONCEPCJA NOWEJ ARANŻACJI WNĘTRZA NA 15 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW z WIDOKIEM NA MORZE ! MIESZKAJ, ZARABIAJ I CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA TYM WYJĄTKOWYM  MIEJSCEM ! Zobacz na youtube: https://youtu.be/JkyUBZpVNHw Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 733m2 położony na działce 1436m2 w unikalnej lokalizacji- bezpośrednio nad brzegiem morza w Rewie koło Gdyni, do tej pory funkcjonowała tu restauracja z apartamentem dla Właściciela, jaką teraz będzie pełnił funkcję - zależy wyłącznie od Ciebie :-) BUDYNEK Całoroczny wolnostojący piętrowy budynek, trzy kondygnacje naziemne. KONCEPCJA ARANŻACJI  - PODZIAŁU WNĘTRZA NA 15 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW (w cenie) PARTER: 7 apartamentów o powierzchni od 37 - 50m2, w tym 5 apartamentów 2-pokojowych i 2 apartamenty 1-pokojowe PIĘTRO i ANTRESOLA: 8 apartamentów o powierzchni od 41 - 81m2, w tym 5 apartamentów 2-pokojowych i 3 apartamenty 3-pokojowe W każdym apartamencie zaprojektowano aneks kuchenny. STAN OBECNY Budynek został wybudowany w 2014r i dostosowany został do funkcji restauracji i wypożyczalni sprzętów do sportów wodnych z częścią mieszkalną. PARTER 350m2 - sala restauracyjna z barem 184m2 z olbrzymimi panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami na dwóch ścianach z wyjściem na zewnętrzny taras i widokiem na morze, toalety dla gości, kuchnia, zaplecze kuchenne 113m2 (kuchnia z windą kuchenną , chłodnia, zmywak, przygotowalnie, magazyny, zaplecze socjalne personelu - szatnia i toalety personelu, biuro) PIĘTRO 345m2 - sala restauracyjna z barem 200m2 , podobnie jak na parterze - dwie ściany przeszklone panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami z wyjście na balkony skąd roztacza się niepowtarzalny i niczym nie zasłonięty przepiękny widok na morze, druga mniejsza sala 63m2, toalety dla gości, 2 - poziomowy apartament 91m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka i sypialną STAN TECHNICZNY - WYSOKI STANDARD Budynek oddany do użytkowania w 2014r, wybudowany w wysokim standardzie, posiadający aktualne odbiory potrzebne do funkcjonowania restauracji. Ponieważ budynek znajduje się w zasadzie na plaży w bezpośredniej bliskości morza, wzniesiony został w specjalnej technologii dostosowanej do warunków - na 36 studniach/palach żelbetowych zbrojonych o średnicy  1,2 -2,5 m i długości 3-5 m, na podłoże została wylana płyta żelbetowa zbrojona / płyta samonośna/ i na niej jest usytuowany budynek, konstrukcja budynku jest żelbetowa, zbrojona, a beton wysokiej jakości z chemią wodoszczelny, główna konstrukcja dachowa /koperta/ na której leży cały dach też jest z żelbetu zbrojonego, elewacja ocieplona i pokryta klinkierem, dach kryty dachówką ceramiczną, stolarka okienna aluminiowa ciepła z przesuwnymi drzwiami tarasowymi i balkonowymi, szyby hartowane 6mm,  posadzki wyłożone gresem, toalety wykończone w glazurze, balustrady stalowe, balkony i tarasy wyłożone deską modrzewiową impregnowaną. Cały obiekt przed odbiorem sprawdzany był kamerą termowizyjną - jest perfekcyjnie zaizolowany termicznie ! Obiekt sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem - nowoczesną wyposażoną kuchnią, wyposażeniem i umeblowaniem sal restauracyjnych i apartamentu. DZIAŁKA Działka o powierzchni 1436m2 w całości ogrodzona ozdobnym murowanym ogrodzeniem, pokrytym klinkierem i elementami drewna, z oświetleniem całego terenu posesji, część terenu pokryta jest tarasami wyłożonymi deską modrzewiową impregnowaną. Obiekt posiada własny parking. MEDIA i UZBROJENIE Wszystkie media miejskie w budynku - gaz, woda, kanalizacja, energia elektryczna, instalacja alarmowa, kamery, monitoring, wentylacja i klimatyzacja, nagłośnienie sal restauracyjnych Budynek ogrzewany jest pompą ciepła z zasobnikiem na ciepłą wodę,  z rozprowadzonym wodnym ogrzewaniem podłogowym - jest to bardzo ekonomiczna forma ogrzewania - miesięczny koszt ogrzania budynku (o powierzchni ponad 700m2) w sezonie zimowym wynosi ok. 1000zł ! MPZP Nieruchomość położona jest w pasie nadmorskim , bezpośrednio przy plaży i lini brzegowej w pierwszej linii zabudowy w jednostce oznaczonej "Ut, Kp - teren usług turystycznych - wypożyczalnie sprzętu do sportów wodnych, obiekty związane z uprawianiem żeglarstwa, surfingu, rybołówstwa itp" o następujących parametrach: - funkcje uzupełniające - obiekty i urządzenia zaplecza przystani jachtowej. - dopuszcza się pensjonat, gastronomię oraz inne funkcje niezbędne dla funkcjonowania ośrodka usług turystycznych, także w formie sezonowych punktów gastronomicznych i handlowych. - intensywność zabudowy - do 0.60 - wysokość zabudowy - do 10.0 m - minimalna powierzchnia działki - 900 m2 (nie dotyczy obiektów sezonowych) ZALETY - wyjątkowa nadmorska lokalizacja w pierwszej lini zabudowy bezpośrednio przy lini brzegowej morza i plaży - zaledwie 15 km od Trójmiasta - wyjątkowy, piękny i niczym nie ograniczony widok na morze - gotowa koncepcja aranżacji wnętrza - podziału na 15 luksusowych apartamentów - w cenie ! - budynek perfekcyjnie wybudowany i wykończony - gotowy biznes - możliwość adaptacji na pensjonat czy apartamenty pod wynajem - na terenie historycznych holenderskich kanałów w okolicach Rewy ma powstać marina dla nawet 2 tys. jachtów, prace mają ruszyć w 2020 roku a jej powstanie może mieć kolosalny wpływ na rozwój żeglarstwa Cudowna i wyjątkowa nadmorska lokalizacja z unikalnym widokiem na morze, nowoczesna bryła, wysoki standard - od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten potencjał - mieszkaj, zarabiaj i ciesz się morzem non stop ! Cena: 11 mln. zł + VAT WOLNY OD ZARAZ - POLECAM ! Rewa - nadmorska miejscowość położona bezpośrednio nad morzem w Nadmorskim Parku Krajobrazowym, 15km od Trójmiasta, z kąpieliskami, przystanią morską, molem. Ruch turystyczny związany jest z położeniem. Piaszczysty Cypel Rewski osłaniający niewielką zatoczkę, sprzyja uprawianiu windsurfingu i kitesurfingu. Re...

Oferta sprzedaży lokalu 733 metry Rewa Bursztynowa
Oferta sprzedaży lokalu 733 metry Rewa Bursztynowa
481500 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²15006 zł/m²
Powierzchnia733 m²
Ilość pomieszczeń6

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego !WYJĄTKOWA OKAZJA - PIĘKNY NOWOCZESNY BUDYNEK FANTASTYCZNIE POŁOŻONY NA PLAŻY z NIESAMOWITYM WIDOKIEM NA MORZE ! GOTOWA KONCEPCJA NOWEJ ARANŻACJI WNĘTRZA NA 15 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW z WIDOKIEM NA MORZE ! MIESZKAJ, ZARABIAJ I CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA TYM WYJĄTKOWYM  MIEJSCEM ! Zobacz na youtube: https://youtu.be/JkyUBZpVNHw Możesz tu robić cokolwiek, mieszkać, prowadzić biznes...albo nie robić NIC tylko podziwiać morze, ale cokolwiek będziesz robić zawsze towarzyszyć Ci będzie szum fal i cudowny, wyjątkowy widok na morze.Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 733m2 położony na działce 1436m2 w unikalnej lokalizacji- bezpośrednio nad brzegiem morza w Rewie koło Gdyni, do tej pory funkcjonowała tu restauracja z apartamentem dla Właściciela, jaką teraz będzie pełnił funkcję - zależy wyłącznie od Ciebie :-) BUDYNEK Całoroczny wolnostojący piętrowy budynek, trzy kondygnacje naziemne. KONCEPCJA ARANŻACJI  - PODZIAŁU WNĘTRZA NA 15 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW (w cenie) PARTER: 7 apartamentów o powierzchni od 37 - 50m2, w tym 5 apartamentów 2-pokojowych i 2 apartamenty 1-pokojowe PIĘTRO i ANTRESOLA: 8 apartamentów o powierzchni od 41 - 81m2, w tym 5 apartamentów 2-pokojowych i 3 apartamenty 3-pokojowe W każdym apartamencie zaprojektowano aneks kuchenny. STAN OBECNY Budynek został wybudowany w 2014r i dostosowany został do funkcji restauracji i wypożyczalni sprzętów do sportów wodnych z częścią mieszkalną. PARTER 350m2 - sala restauracyjna z barem 184m2 z olbrzymimi panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami na dwóch ścianach z wyjściem na zewnętrzny taras i widokiem na morze, toalety dla gości, kuchnia, zaplecze kuchenne 113m2 (kuchnia z windą kuchenną , chłodnia, zmywak, przygotowalnie, magazyny, zaplecze socjalne personelu - szatnia i toalety personelu, biuro) PIĘTRO 345m2 - sala restauracyjna z barem 200m2 , podobnie jak na parterze - dwie ściany przeszklone panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami z wyjście na balkony skąd roztacza się niepowtarzalny i niczym nie zasłonięty przepiękny widok na morze, druga mniejsza sala 63m2, toalety dla gości, 2 - poziomowy apartament 91m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka i sypialną STAN TECHNICZNY - WYSOKI STANDARD Budynek oddany do użytkowania w 2014r, wybudowany w wysokim standardzie, posiadający aktualne odbiory potrzebne do funkcjonowania restauracji. Ponieważ budynek znajduje się w zasadzie na plaży w bezpośredniej bliskości morza, wzniesiony został w specjalnej technologii dostosowanej do warunków - na 36 studniach/palach żelbetowych zbrojonych o średnicy  1,2 -2,5 m i długości 3-5 m, na podłoże została wylana płyta żelbetowa zbrojona / płyta samonośna/ i na niej jest usytuowany budynek, konstrukcja budynku jest żelbetowa, zbrojona, a beton wysokiej jakości z chemią wodoszczelny, główna konstrukcja dachowa /koperta/ na której leży cały dach też jest z żelbetu zbrojonego, elewacja ocieplona i pokryta klinkierem, dach kryty dachówką ceramiczną, stolarka okienna aluminiowa ciepła z przesuwnymi drzwiami tarasowymi i balkonowymi, szyby hartowane 6mm,  posadzki wyłożone gresem, toalety wykończone w glazurze, balustrady stalowe, balkony i tarasy wyłożone deską modrzewiową impregnowaną. Cały obiekt przed odbiorem sprawdzany był kamerą termowizyjną - jest perfekcyjnie zaizolowany termicznie ! Obiekt sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem - nowoczesną wyposażoną kuchnią, wyposażeniem i umeblowaniem sal restauracyjnych i apartamentu. DZIAŁKA Działka o powierzchni 1436m2 w całości ogrodzona ozdobnym murowanym ogrodzeniem, pokrytym klinkierem i elementami drewna, z oświetleniem całego terenu posesji, część terenu pokryta jest tarasami wyłożonymi deską modrzewiową impregnowaną. Obiekt posiada własny parking. MEDIA i UZBROJENIE Wszystkie media miejskie w budynku - gaz, woda, kanalizacja, energia elektryczna, instalacja alarmowa, kamery, monitoring, wentylacja i klimatyzacja, nagłośnienie sal restauracyjnych Budynek ogrzewany jest pompą ciepła z zasobnikiem na ciepłą wodę,  z rozprowadzonym wodnym ogrzewaniem podłogowym - jest to bardzo ekonomiczna forma ogrzewania - miesięczny koszt ogrzania budynku (o powierzchni ponad 700m2) w sezonie zimowym wynosi ok. 1000zł ! MOŻLIWOŚĆ ZNACZNEJ ROZBUDOWY ! Nieruchomość położona jest w pasie nadmorskim , bezpośrednio przy plaży i lini brzegowej w pierwszej linii zabudowy w jednostce oznaczonej "Ut, Kp - teren usług turystycznych - wypożyczalnie sprzętu do sportów wodnych, obiekty związane z uprawianiem żeglarstwa, surfingu, rybołówstwa itp" o następujących parametrach: - funkcje uzupełniające - obiekty i urządzenia zaplecza przystani jachtowej. - dopuszcza się pensjonat, gastronomię oraz inne funkcje niezbędne dla funkcjonowania ośrodka usług turystycznych, także w formie sezonowych punktów gastronomicznych i handlowych. - intensywność zabudowy - do 0.60 - wysokość zabudowy - do 10.0 m - minimalna powierzchnia działki - 900 m2 (nie dotyczy obiektów sezonowych) ZALETY - wyjątkowa nadmorska lokalizacja w pierwszej lini zabudowy bezpośrednio przy lini brzegowej morza i plaży - zaledwie 15 km od Trójmiasta - wyjątkowy, piękny i niczym nie ograniczony widok na morze - gotowa koncepcja aranżacji wnętrza - podziału na 15 luksusowych apartamentów - w cenie ! - budynek perfekcyjnie wybudowany i wykończony - gotowy biznes - możliwość adaptacji na pensjonat czy apartamenty pod wynajem - na terenie historycznych holenderskich kanałów w okolicach Rewy ma powstać marina dla nawet 2 tys. jachtów, prace mają ruszyć w 2020 roku a jej powstanie może mieć kolosalny wpływ na rozwój żeglarstwa Cudowna i wyjątkowa nadmorska lokalizacja z unikalnym widokiem na morze, nowoczesna bryła, wysoki standard - od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten potencjał - mieszkaj, zarabiaj i ciesz się morzem non stop ! Cena: 11 mln.zł + VAT WOLNY OD ZARAZ - POLECAM ! Rewa - nadmorska miejscowość położona bezpośrednio nad morzem w Nadmorskim Parku Kr...

Filtr