Wszystkie ogłoszenia w kategorii Działki na sprzedaż

Sortowanie:
Znaleziony: 1523 ogłoszenie w kategorii Działki na sprzedaż w Poznań
Działka budowlana w centrum Rokietnicy os. Parkowe - wyjątkowa
Działka budowlana w centrum Rokietnicy os. Parkowe - wyjątkowa
495000 zł
nowe Poznań dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia726
Cena za m²681.82 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o metrażu 726 m2 na osiedlu Parkowym w Rokietnicy. Działka ma świetną lokalizację, bardzo dobry układ stron świata, a także prostokątny kształt pod budowę domu. Działka uzbrojona we wszystkie media (woda, prąd, gaz, kanalizacja). Zostały wykonane badania geologiczne oraz geodezyjne wytyczenie granic. Teren objęty MPZP - zabudowa jednorodzinna. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Ogrodzona działka na Starołęce ! ul. Zęborzycka 7
Ogrodzona działka na Starołęce ! ul. Zęborzycka 7
415000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Powierzchnia801
Cena za m²518.1 zł/m²

                                                           !! BEZ PROWIZJI !!  Polecam działkę o powierzchni 801m2 zlokalizowaną w Poznaniu przy ul. Zemborzyckiej 7 . Nieruchomość z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod dom jednorodzinny lub nieuciążliwą działalność gospodarczą .Działka usytuowana w cichej i spokojnej okolicy pośród terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej . Dużym atutem oferowanej nieruchomości jest szybki i łatwy dojazd do centrum oraz bliskość pełnej infrastruktury takiej jak sklepy , szkoła , przedszkole , przystanek autobusowy .Media : woda , prąd , gaz oraz telefon w drodze przy działce , kanalizacja w odległości 90m .Dojazd do działki drogą utwardzoną .Zainteresowanych szczegółami proszę o kontakt .        BEZPŁATNIE POMAGAMY W DOBRANIU NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY KREDYTOWEJ* powyższa wiadomość nie stanowi oferty .

Działka, 11 838 m², Poznań - od syndyka
Działka, 11 838 m², Poznań - od syndyka
4887300 zł
nowe Poznań dzisiaj
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia11 838
Cena za m²412.85 zł/m²

Sprzedaż w toku postępowania upadłościowego. Sprzedającym jest syndyk.Syndyk masy upadłości EKO-AL spółka z o.o. (KRS: (użyj formularza kontaktowego)) w toku postępowania upadłościowego toczącego się przed Sądem Rejonowym Poznań - Stare Miasto w Poznaniu Wydział XI Gospodarczy do Spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych pod sygnaturą akt PO1P/GUp/31/2023 sprzeda z wolnej ręki składnik majątkowy wchodzący w skład masy upadłości w postaci nieruchomości składającej się z działek:- o numerze 3/11 o powierzchni 0,9330 ha objętej księgą wieczystą PO1P/(użyj formularza kontaktowego) prowadzoną przez Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu, V Wydział Ksiąg Wieczystych- o numerze 3/3 o powierzchni 0,2508 ha objętej księgą wieczystą PO1P/(użyj formularza kontaktowego) prowadzoną przez Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu, V Wydział Ksiąg WieczystychWyłonienie nabywcy nastąpi w drodze pisemnego konkursu ofert. Termin składania ofert: 30.09.2024 r.Warunki i przebieg konkursu ofert ściśle określa Regulamin. Udostępniam operat szacunkowy z dokładnym opisem nieruchomości. W celu otrzymania regulaminu oraz operatu proszę o wysłanie sms o treści "Kotowo email" z podaniem swojego adresu email, na który będę mógł przesłać regulamin i operat. Nie odpowiadam na wiadomości na portalu.Podana kwota jest:- kwotą minimalną- kwotą wynikająca z operatu szacunkowego- kwotą netto, należy do niej doliczyć podatek VAT (aktualnie występuję o interpretację podatkową).Według informacji zawartych w operacie (stan na styczeń 2024 r.) nieruchomość objęta Studium (uchwała Rada Miasta Poznania z 11.07.2023 r.) z przeznaczeniem U/P - tereny zabudowy usługowej lub produkcyjnej.

Działka budowlana w centrum Rokietnicy os. Parkowe - wyjątkowa
Działka budowlana w centrum Rokietnicy os. Parkowe - wyjątkowa
495000 zł
nowe Poznań dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia726
Cena za m²681.82 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o metrażu 726 m2 na osiedlu Parkowym w Rokietnicy. Działka ma świetną lokalizację, układ stron świata, a także prostokątny kształt i bardzo dobre wymiary pod budowę domu. Jest uzbrojona we wszystkie media (woda, prąd, gaz, kanalizacja). Zostały również wykonane badania geologiczne oraz geodezyjne wytyczenie granic. Teren objęty MPZP - zabudowa jednorodzinna. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka Inwestycyjna - budowlana, na obrzeżach Poz
Działka Inwestycyjna - budowlana, na obrzeżach Poz
7785600 zł
nowe Poznań dzisiaj

Na sprzedaż atrakcyjna inwestycyjnie nieruchomość- tj. dwie sąsiadujące ze sobą działki o nr ewidencyjnym 233/1 oraz 233/2 położone w Wysogotowie ( na obrzeżach Poznania ) przy ul. Batorowskiej o łącznej powierzchni 25.952 m2.W pełni uregulowany stan prawny nieruchomości, pełna własność z KW.Sprzedaż ww. działek nastąpi tylko łącznie.Nieruchomość z przeznaczeniem pod zabudowę: produkcyjną, produkcyjno- usługową, usługową.Działka w pełni uzbrojona, bezpośrednio przy granicy działki dostęp do sieci wodociągowej, gazowej, elektroenergetycznej.Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości. tj. w pobliżu lotniska Ławica oraz obwodnicy Poznania, przy drodze krajowej S11 – drodze wylotowej na Wrocław, Łódź, Warszawę czy Berlin.Działka położona w rejonie przemysłowym, w bliskiej okolicy wiele magazynów, punktów usługowych oraz hal produkcyjnych.W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się Producent Farmaceutyków Curtis Health Caps oraz duże centrum logistyczne, zajmowane m. in. przez GLP Poznań Airport, Mastermedia oraz Van del Velde.Kolejnym atutem nieruchomości jest brak MPZP dla tego terenu, dzięki czemu nie ma sztywnych wytycznych co do rodzaju zabudowy. Istnieje studium, które jest bardzo ogólne, ale z którego jasno wynika, że działka jest przeznaczona pod zabudowę: produkcyjną, produkcyjno- usługową oraz usługową.Taki stan prawna stwarza możliwość dostosowania warunków zabudowy do własnych potrzeb.Dla przykładu dla działki obok ( działka o nr ew. 233/3) została wydana decyzja o warunkach zabudowy, która ustala warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku magazynowo- biurowo-usługowo- handlowego z planowanym układem dróg oraz niezbędną infrastrukturą techniczną, a także z pomieszczeniami socjalno - biurowymi o parametrach :-do 65% powierzchni zabudowy,-10 % powierzchni biologiczno czynnej,- do wysokości 15 metrów.Działka w pełni uzbrojona, bezpośrednio przy granicy działki dostęp do sieci wodociągowej, gazowej, elektroenergetycznej.Działka przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej.Cena nieruchomości: 7.785.600 zł.Nieruchomość sprzedawana od osoby prywatnej, brak podatku VAT.Zapraszam na prezentację.Tel.: 503 130 981Tomasz TrzeciakiewiczEl Dorado NieruchomościPośrednik odpowiedzialny zawodowo Patryk Wierciszewski - numer licencji 25818.

Działka ROD z domkiem całorocznym
Działka ROD z domkiem całorocznym
18000000 zł
nowe Poznań wczoraj

Na sprzedaż prawo do rodzinnego ogrodu działkowego prowadzonego przez Polski Związek Działkowców ROD " Leśna polana " w Poznaniu przy ul. Bukowskiej, o powierzchni 440 m2. Na działce znajduje murowany całoroczny domek z antresolą ,wybudowany w 2022 r. Ocieplony styropianem - 12 cm. Łączna powierzchnia ok .70  m2 . Parter ok. 35 m2, antresolaok.35 m2 ( po podłodze). Budynek składa się z salonu z aneksem kuchennym , łazienki z prysznicem W salonie znajduje się piec wolnostojący typu ` koza`. Okna plastikowe, na podłogach panele, w łazience wylewka betonowa( mikrocement). Wysokość parteru ok.- 2,5 m. Do budynku dobudowana mini szklarnia, która może stanowić idealne miejsce do wypoczynku. Dojazd do działki z Ogrodów komunikacją miejską- autobus 148 , możliwość zaparkowania samochodu  na parkingu  tuż za bramą wjazdową na teren działek. Opłata roczna za działkę w 2024 r. wyniosła ok. 700 zł . Działka w pełni  zagospodarowana, z nasadzeniami  tj. iglaki, byliny, bambusy, trawy  drzewa  owocowe-  jabłoń , wiśnia (2x). Dodatkowo drewniany domek ogrodowy na narzędzia o pow. ok. 6m2 PRZEZNACZENIE  DZIAŁKI: Działka letniskowa . W POBLIŻU : Żabka - ok. 2 km Apteka ` Złotowska ` -ok. 2 km Jezioro Kierskie - Plaża Smocza - ok.6,3 km King Cross Marcelin - ok. 4,1 km Auchan- ok.  6,0 km Na sąsiednim ogrodzie znajduje się sklep spożywcz y gdzie można zaopatrzyć się w podstawowe artykuły. KRZTAŁT : Prostokąt. Działka  nieogrodzona od frontu . MEDIA : Prąd, woda- własne ujęcie ( hydrofor), terma do podgrzewania wody 40 litrów, szambo ok. 3 m3 STAN PRAWNY : Prawo dzierżawy działkowej, nowy właściciel nabywa prawa użytkowania działki. Ciche i spokojne miejsce odpoczynku, relaksu i uprawy roślin dla całej rodziny , blisko Centrum a zarazem cicho i spokojnie, wśród bujnej zieleni można oddać się niezmąconemu niczym wypoczynkowi. CENA   : 180  000,00 zł Zapraszam na prezentację : Mirek 694 45 19 63 ms@ POWYŻSZY OPIS MA CHARAKTER INFORMACYJNY I NIE STANOWI OFERTYW ROZUMIENIU PRZEPISÓW KODEKSU CYWILNEGO. NASZE BIURO JEST UBEZPIECZONE W ZAKRESIE PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI POŚREDNICTWA. OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC SPRAWDZONYCH DORADCÓW KREDYTOWYCH OFERTA BANKUDOBRANA INDYWIDUALNIE DO POTRZEB KLIENTA. Z NAMI JESTEŚ BEZPIECZNY OD POCZĄTKU DO PRZEKAZANIA KLUCZY==ZAPRASZAMY== LOGRO sp. z o.o. , HAPPY CONSULTING sp. z o.o., sp. K. Nieruchomości i Finanse BIURO WYSOGOTOWO ul SKÓRZEWSKA 37 lok. 8 .pl             Oferta nr8980775 wysłana z systemu LocumNet Online

53 działki pod zabudowę mieszkaniową w Poznaniu
53 działki pod zabudowę mieszkaniową w Poznaniu
15900000 zł
Poznań wczoraj

Atrakcyjny teren inwestycyjny w Poznaniu o powierzchni 4,5 Ha z obowiązującym miejscowym planem z przeznaczeniem pod zabudowę budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi i bliźniaczymi. Uzyskano pozytywne zaopiniowanie przez  Geopoz proponowanego podziału na 53 działki budowlanych o powierzchni około 700m2 każda  wraz z drogami. Sąsiednia zabudowa to nowoczesne, atrakcyjne zabudowania mieszkalne bliźniacze i dwulokalowe oraz wolnostojące. Teren położony w spokojnej części w sąsiedztwie zalesień i terenów spacerowo-rowerowych. W niewielkiej odległości od atrakcyjnych przyrodniczo lasów oraz plaż nad rzeką Warta. Na skraj inwestycji doprowadzone są media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, telekomunikacja. Dojazd drogami asfaltowymi i utwardzonymi, który przechodzi przed samą inwestycją w drogę nieutwardzoną. Sąsiednie zrealizowane inwestycje domów mieszkalnych zostały sprzedane „na pniu”. Teren bardzo atrakcyjny i poszukiwany do zamieszkania przez klientów Poznania i okolic.   ZAPISY MIEJSCOWEG PLANU W zakresie parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenów ustala się: 1) lokalizację na działce budowlanej jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego, z dopuszczeniem lokalizacji jednego budynku pomocniczego jako wolno stojącego lub dobudowanego do budynku mieszkalnego; 2) lokalizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych jako wolno stojących, z dopuszczeniem lokalizacji budynków bliźniaczych na terenach 3) powierzchnię zabudowy działki budowlanej nie większą niż: - 30% dla zabudowy wolno stojącej na działkach mniejszych niż 900 m2, - 35% dla zabudowy bliźniaczej; 4) udział powierzchni biologicznie czynnej działki budowlanej nie mniejszy niż: - 50% dla zabudowy wolno stojącej na działkach mniejszych niż 900 m2, - 45% dla zabudowy bliźniaczej; 5) intensywność zabudowy: - nie mniejszą niż 0,1 i nie większą niż 0,9 dla zabudowy wolno stojącej na działkach mniejszych niż 900 m2, - nie mniejszą niż 0,1 i nie większą niż 1,05 dla zabudowy bliźniaczej; 6) dachy strome dla budynków mieszkalnych, z dopuszczeniem zastosowania dachu płaskiego stanowiącego nie więcej niż 30% powierzchni całego dachu, w szczególności dla części dachu pełniącej funkcję tarasu; 8) wysokość budynków mieszkalnych nie większą niż 2 kondygnacje nadziemne i nie więcej niż 10,0 m; Kontakt celem uzyskania szczegółów oferty pod nr telefonu: + 48 535 885 535. Zapraszamy inwestorów oraz developerów

Dzialka Rod Poznań
Dzialka Rod Poznań
60000 zł
Poznań wczoraj
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia312
Cena za m²192.31 zł/m²

Altana 25m² (do remontu). Woda działkowa, studnia głębinowa sezonowa. Szambo 4m³. Na działce nasadzenia krzewy, drzewa owocowe i kwiaty.

Działka budowlana. WARUNKI ZABUDOWY
Działka budowlana. WARUNKI ZABUDOWY
440000 zł
Poznań wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 300
Cena za m²102.33 zł/m²

Działka o powierzchni 4 300 m.kw. Wydane warunki zabudowy z możliwością podziału na 5 mniejszych działek. W miejscowości znajdują się: - Przedszkole - Szkoła podstawowa - Hala sportowa - Klub piłki nożnej - Służba zdrowia + apteka Boruja Kościelna to miejscowość, bardzo dobrze skomunikowana z miastami powiatowymi. W miastach tych są liczne zakłady produkcyjne, zapewniające łatwość podjęcia pracy. W każdym z miast znajdują się: - Szpitale - Szkoły podstawowe i średnie - Wydziały zamiejscowy szkół wyższych Od wjazdu na autostradę A2 (trasa Berlin - Warszawa) dzieli miejscowość 12 km. Dzięki temu podróż do i z Poznania zajmuje ca 45 minut. W sąsiedztwie miejscowości liczne jeziora i lasy. Możliwość sprzedaży pojedynczych działek. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt +48 6 0 9 9 7 9 9 9 6

działka w sąsiedztwie Parku Sołackiego
działka w sąsiedztwie Parku Sołackiego
1290000 zł
Poznań wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia594
Cena za m²2171.72 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknej działki położonej w sąsiedztwie Parku Sołackiego. Działka o łącznej powierzchni 594m2, o kształcie wąskiego prostokąta, o wymiarach 41,5x14,5m. Prestiżowa lokalizacja gwarantuje prywatność i ciszę. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Typ własności: pełna własność z KW Lokalizacja: Jedną z największych zalet nieruchomości jest jej lokalizacja łącząca w sobie bliskość centrum Poznania ze spokojnym otoczeniem, w którym można wypocząć i złapać oddech po aktywnym dniu. Na terenie samej dzielnicy działa wiele sklepów i punktów usługowych, dzięki czemu wszystkie najważniejsze sprawy można załatwić na miejscu.  Serdecznie zapraszam na prezentację! Karolina Adamczak (użyj formularza kontaktowego) Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka rekreacyjna
Działka rekreacyjna
90000 zł
Poznań wczoraj
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia294
Cena za m²306.12 zł/m²

Polecam działkę rekreacyjną znajdującą się na ROD "Kolejarz-Edwardowo" na os. Bajkowym przy ul. Jana Brzechwy. Powierzchnia działki to 294m2. Na niej znajduje się drewniany , ocieplony domek o pow. 25m2. W 2023r zaimpregnowany. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki oraz miejsca do przechowywania np kosiarki, leżaków itp. Działka położona jest w przepięknym miejscu bo zaledwie kilka minut od lasku Marcelińskiego. Dogodny dojazd komunikacją miejską. Opłaty roczne ok 1000 zł. Zainteresowanych serdecznie zapraszam!

Działka budowlana Grunwald 1016 m2
Działka budowlana Grunwald 1016 m2
1790000 zł
Poznań wczoraj

Na sprzedaż bezpośrednio działka budowlana z przedwojenną willą miejską do kapitalnego remontu lub rozbiórki. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1016 m2 przy spokojnej jednokierunkowej ulicy, co zapewnia spokój i ciszę od gwaru miejskiego oraz daje duże możliwości zagospodarowanie terenu. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - uchwała Rady Miasta Poznania nr LXIV/1002/VI/2014. Zgodnie z MPZP nieruchomość przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne 3 MN. Istnieje możliwość podziału działki pod zabudowę bliźniaczą. ·           Cena: 1 790 000,- zł  ·           Lokalizacja: Poznań, stary Grunwald ·           Powierzchnia działki: 1016 m2 - wymiary 22m x 46,18m ·           Charakter działki: kształt prostokąta , działka  porośnięta starodrzewiem, ogrodzona, w przedniej części zabudowana budynkiem mieszkalnym, w głębi ogrodu mały budynek gospodarczy. ·           Rodzaj budynku: budynek mieszkalny trzykondygnacyjny z niskim poddaszem (1,8m) i częściowo podpiwniczony; dach płaski z nadbudówką, gdzie znajduje się poddasze. Fundamenty i ściany zewnętrzne murowane z cegły pełnej. ·           Układ budynku: 4 niezależne księgi wieczyste  Piwnica – powierzchnia użytkowa 41,2m2 | wysokość pomieszczenia 2,3m Parter prawa strona – 42,63m2 |  wysokość 3,2mParter lewa strona – 40,64m2 |  wysokość 3,2m Piętro prawa strona – 42,63m2 |  wysokość 3,2mPiętro lewa strona – 40,64m2 |  wysokość 3,2m Poddasze / Strych – powierzchnia użytkowa 28,45m2 | wysokość 1,8m Wysokość budynku 8,3m ·           Stan budynku: do kapitalnego remontu/rozbiórki ·           Media: pełne uzbrojenie (prąd, woda, gaz, kanalizacja). ·           Odległość od komunikacji miejskiej – ok. 100 m (ul. Grunwaldzka lub ul. Jugosłowiańska).   Opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów K.C.

Atrakcyjna działka budowlana w Poznaniu, 884m2
Atrakcyjna działka budowlana w Poznaniu, 884m2
1150000 zł
Poznań wczoraj

Idealna działka pod Twój wymarzony dom!Lokalizacja:Podolany, PoznańSzczegóły:działka budowlanapowierzchnia - 884m2wymiary - front 19m, długość 50mZapraszamy do zapoznania się z jedyną taką działką budowlaną na poznańskich Podolanach. Działka ma powierzchnię 884m2 i znajduje się w pobliżu skrzyżowania Obornicka/Omańkowskiej. Oferuje ona ciszę i kameralność spokojnego osiedla, a jednocześnie jest to miejsce świetnie skomunikowane z centrum miasta oraz z Suchym Lasem.Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy, działka jest przeznaczona pod jednorodzinny budynek mieszkalny z garażem, maksymalnie dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem (powierzchnia zabudowy do 19%, tj. 2 kondygnacje po 167m2 każda).MEDIA: Działka posiada kanalizację oraz przyłącza gazu i prądu w drodze.Zapraszam do kontaktu!Małgorzata Marszałek   510209116Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.#działkabudowlana #dom #sprzedaż #sprzedażdziałka #poznań #podolany #castlenieruchomości #kupiędziałkę #inwestycja #ofertaspecjalna #działkapodbudowę

Działka dom rod Poznań jacuzzi klimatyzacja całoroczny do negocjacji
Działka dom rod Poznań jacuzzi klimatyzacja całoroczny do negocjacji
389000 zł
Poznań 2 dnia plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia400
Cena za m²972.5 zł/m²

Sprzedam dom 70m2 z przepięknymi tarasami i wyposażeniem. Więcej zdjęć na priva. Cena do negocjacji. 7x9x1x7x0x2x1x0x0 Dom wykończony w wersji VIP w 2024r. Posiada wszystko co potrzeba do zamieszkania. Nowe instalacje sanitarne i elektryczne. Ściany ocieplone i otynkowane. Dach to blachodachówka plus izolacja, wełna mineralna i podbitka z pcv której nie trzeba malować. W domu nowe tynki. Łazienki wykończone w płytach. Przegotowane odpływy do zamontowania we własnym zakresie kabiny prysznicowej lub wanny. Na dole dwie umywalki, na górze jedna umywalka. Wprowadzone podejście pod hydrofor i bojler. Całość jest podłączona do ekologicznej oczyszczalni ścieków. Okna i rolety zew. aluminiowe na silnik o najlepszych parametrach Uw.0.8 na rok 2024. Drzwi drewniane Stolpaw z dwoma zamkami z pochwytem ze stali nierdzewnej, a z zewnątrz do otwierania jest specjalny ukryty guzik w pochwycie pod elektrozaczep. Panele na parterze są winylowe montowane metodą na klej bardzo odporne na użytkowanie. Szafki kuchenne z okuciami Blum. Blaty kuchenne drewniane. Płyta gazowa Elektrolux z żeliwnymi rusztami. Kominek jest mega wydajny i ogrzeje cały dom w 15 min. Do kominka wchodzą pałąki drewniane 40cm. Dom jest klimatyzowany z funkcją grzania. Do dodatkowych atrakcji należą 3 tarasy zewnętrzne z czego jeden zadaszony. Z domu jest wyjście na taras dzienny zadaszony lekkim płótnem typu żagiel lub na drugi taras zadaszony na stałe gdzie znajduje się jacuzzi. Na pierwszym piętrze duży pokój z możliwością przegrodzenia na dwa niniejsze pokoje. Na podłodze wykładziny dywanowe bardzo dobrej jakości. Na piętrze jest, także łazienka i wyjście na taras także zadaszony lekkim płótnem na którym jest drewniany wypoczynek-narożnik do relaksu i stół. Z tarasu jest piękny widok na ogród i okolicę. Na terenie działki jest posiana gęsta trawa sportowa, drzewka ozdobne i dwa drzewka z czereśniami, a od tyłu domu rosną winogrona. Działka jest oświetlona co daje w nocy piękny efekt. Do użytku jest duży grill murowany. Na działce jest prąd i woda. Polecam ten dom i działkę bo druga podobna inwestycja w podobnej cenie i lokalizacji nie występuje lub bardzo trudno znaleźć. Większości to nisko budżetowe działki za duże pieniądze i daleko za Poznaniem. Z tej działki dojeżdżasz do centrum Poznania ul. Św. Marcina w 14 min. Polecam bo sami włożyliśmy dużo serca i czasu aby uzyskać taki nietuzinkowy efekty. Orzełek na ścianie to antyk.

Sprzedam działkę nad jeziorem Raczyńskim,Zamiemyśl-Zwola
Sprzedam działkę nad jeziorem Raczyńskim,Zamiemyśl-Zwola
140000 zł
Poznań 2 dnia plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia340
Cena za m²411.76 zł/m²

Sprzedam działkę całoroczną o powierzchni 370m² , nad jeziorem Raczyńskim.Na działce znajduje się domek drewniano-murowany łącznie 70m² . Część drewniana dwa pokoje,natomiast w częsci murowanej kuchnia,łazienka z prysznicem i pokój z kominkiem.Domek posiada dwa osobne wejscia.Aktualnie podłączona jest woda ze studni i szambo ale do działki doprowadzona jest woda miejska i kanaliza.Atutem jest odległość do jeziora 150m i mnóstwo atrakcj np. wąskotorówka Zaniemyśl-Środa Wlkp,coroczne Bitwy morskie,wyspa Edwarda Raczyńskiego,raj dla wędkarzy i grzybiarzy.

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
672000 zł
Poznań 2 dnia plecy

Sprzedam działkę w spokojnej cichej okolicy.Posiadam jeszcze 4 inne działki o różnych powierzchnia.Wiecej informacji pod nr.telefonu 606-770-660 CENNA DO NEGOCJACJI........

Działka budowlana inwestycyjna WZ wielorodzinny
Działka budowlana inwestycyjna WZ wielorodzinny
4900000 zł
Poznań 2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 032
Cena za m²4748.06 zł/m²

Działka Budowlana w Poznaniu pod inwestycję deweloperską - idealna lokalizacja! Sprzedam przestronną działkę budowlaną w spokojnej, unikalnej lokalizacji w Poznaniu, niecałe 300 m od rezerwatu przyrody Żurawiniec! Dla działki uzyskano projekt decyzji ustalającej warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego wielorodzinnego (zdjęcie nr 4). To doskonała okazja dla deweloperów pod inwestycję lub osób poszukujących miejsca na własny dom - takich działek w Poznaniu już po prostu nie ma! Powierzchnia: 1032 m2. Wszystkie media doprowadzone na działkę: cieplik, woda, prąd, gaz, kanalizacja. Działka ogrodzona, zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym (duży garaż do którego doprowadzone są media: prąd, gaz, woda, kanalizacja). Serdecznie zapraszam do obejrzenia działki i rozważenia tej unikalnej oferty! Ogłoszenie prywatne - sprzedaż bez pośredników.

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
672000 zł
Poznań 2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 590
Cena za m²422.64 zł/m²

Sprzedam działkę w spokojnej cichej okolicy.Posiadam jeszcze 4 inne działki o różnych powierzchnia.Wiecej informacji pod nr.telefonu (użyj formularza kontaktowego)CENNA DO NEGOCJACJI........

Działka ROD Krzyżowniki nad jeziorem 800m plaża ROD Camping pod Lasem
Działka ROD Krzyżowniki nad jeziorem 800m plaża ROD Camping pod Lasem
120000 zł
Poznań 2 dnia plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia257
Cena za m²466.93 zł/m²

Dzień dobry, mam do sprzedania działkę ROD Camping Pod Lasem w Krzyżownikach nad jeziorem Kierskim (800m plaża) w otoczeniu lasu. To zaledwie 6o ogródków działkowych na zamkniętym terenie. Świetlica i plac zabaw dla dzieci. Tu spędza się całe wakacje. Rodzice prosto z ogrodu jadą do pracy a dzieci spędzają wakacje życia. Bardzo miłe sąsiedztwo, kameralnie. Ogródki bardzo zadbane - prowadzone przez wspaniały Zarząd. To z pewnością OKAZJA. Domek tylko do odświerzenia, murowany, ma nowy dach. Powierzchnia działki 257 m2 Domek 32 m2 + taras / duży pokój z jadalnia / sypialnia / kuchnia / łazienka z prysznicem-bojler. Kominek w środku i na tarasie. Cisza i spokój - teren do zagospodarowania niewielkim wysiłkiem. Zapraszam do kontaktu Magda

Działka z warunkami zabudowy Poznań morasko
Działka z warunkami zabudowy Poznań morasko
1800000 zł
Poznań 2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 048
Cena za m²590.55 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana położona w Poznaniu, dzielnica Morasko (położona bezpośrednio przy ulicy Morasko). - Powierzchnia: 3048 m² - Warunki zabudowy: tak - Otoczenie: bezpośrednio zabudowa jednorodzinna, po drugiej stronie ulicy las. Działka jest doskonale zlokalizowana z pełnym dostępem do mediów w ulicy: prąd, woda, gaz. Przy ulicy znajduje się oświetlony chodnik, który umożliwia dojście do komunikacji miejskiej. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu.

Sprzedam działkę rod im 2armii wojska polskiego ul Bukowska
Sprzedam działkę rod im 2armii wojska polskiego ul Bukowska
70000 zł
Poznań 2 dnia plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia300
Cena za m²233.33 zł/m²

Sprzedam działkę im 2,armii wojska polskiego na ulicy Bukowskiej więcej informacji udzielę telefonicznie

Duża działka rod blisko malty
Duża działka rod blisko malty
65000 zł
Poznań 2 dnia plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia470
Cena za m²138.3 zł/m²

Witam jak w temacie sprzedam działkę rod blisko centrum i jeziora maltańskiego duża działka 470 M2. Do sprzedania wszystko co jest na zdjęciach cena 65 tys.

Sprzedam Działkę Rod Olszynka
Sprzedam Działkę Rod Olszynka
35000 zł
Poznań 2 dnia plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia294
Cena za m²119.05 zł/m²

Sprzedam prawo do użytkowania działki Rod Olszynka. Działka zaniedbana z powodu przeprowadzki. Doprowadzona woda miejska i prąd. Cena do negocjacji. Jeśli nie odbieram poproszę o sms

Działka ROD Poznań Krzesiny
Działka ROD Poznań Krzesiny
32000 zł
Poznań 2 dnia plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia400
Cena za m²80 zł/m²

Odstąpię prawa do dzialki znajdującej się na ROD Krzesiny ul. Jarosławska. Lokalizacja sprzyjająca mieszkańcom Rataj - szybki i łatwy dojazd. Działka w większości z nasadzeniami owocowymi. Altanka do remontu,

Mały biały domek ROD działka
Mały biały domek ROD działka
149099 zł
Poznań 3 kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia306
Cena za m²487.25 zł/m²

Odstąpię prawa do użytkowania działki ROD Smochowice w Poznaniu. Działka o powierzchni 306 m.kw.,narożna z wjazdem. Własne ujęcie wody,prąd całoroczny, centralne ogrzewanie z pieca na drewno i węgiel., szambo. Domek murowany o powierzchni 35m.kw, dwa pokoje kuchnia , łazienka, przedpokój. Łazienka z kabiną prysznicową WC i umywalką. Antena telewizyjna. Domek po kapitalnym remoncie. Dach nowy pokryty dachówką modułową, domek ocieplony i pomalowany. Wewnątrz wszystkie pomieszczenia odmalowane, panele podłogowe nowe.

działka na sprzedaż Poznań Morasko 2109 m2
działka na sprzedaż Poznań Morasko 2109 m2
699000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
Lokalizacjawielkopolskie, Poznań, Morasko

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 2109m2 położona w pięknej, zielonej części Poznania - na Morasku. Działka z dostępem do drogi publicznej, objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Istnieje możliwość podziału jej na dwie mniejsze. Na każdej z działek budowlanych można posadowić maksymalnie jeden budynek mieszkalny wolno stojący (może być dwulokalowy). Pozostałe ustalenia planu miejscowego: - dopuszczenie posadowienia wolno stojącego garażu lub budynku gospodarczego na każdej działce (o powierzchni maksymalnej 50m2); - powierzchnia zabudowy 25% powierzchni działki budowlanej, przy czym nie więcej niż 250m2; - wysokość zabudowy do 2 kondygnacji nadziemnych i nie więcej niż 7,5m; - kąt nachylenia połaci dachowych do 12 stopni; - powierzchnia nowo wydzielanej działki budowlanej: minimum 1.000 m2; - dopuszcza się lokalizację kondygnacji podziemnych. Media - prąd, woda, gaz, znajdują się w drodze głównej przylegającej bezpośrednio do działki. W planach jest również podciągnięcie kanalizacji. W najbliższym otoczeniu znajdują się niezabudowane działki (również objęte MPZP), las, tereny zielone oraz REZERWAT METEORYTÓW. W bliskiej odległości ma powstać kompleks szkolno-przedszkolny oraz boiska sportowe. Ciekawa okolica pozwala na wiele możliwości wypoczynku. Jednocześnie bardzo dobry dojazd do centrum miasta zapewnia szybkie dotarcie do wielu miejsc pracy. W ofercie posiadam jeszcze działkę budowlaną o powierzchni 2282 m2 w tej samej lokalizacji. Cena działek jest bardzo atrakcyjna - ok. 330zł/m2. Zachęcam obejrzeć je osobiście. Kontakt: Anna Jagielska Home Emperor Tel. 727pokaż telefon Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania na zakup działki oraz na budowę domu, współpracujemy z notariuszem, doradcą finansowym oraz prawnikiem. Zastanawiasz się co zrobić z posiadaną już nieruchomością? - Oferujemy kompleksową pomoc w sprzedaży lub jej wynajmie, pomagamy uregulować stan prawny i uzyskać wszelkie niezbędne informacje. Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: EMP-GS-9309-10

Działka na sprzedaż Poznań Ławica  300 m2
Działka na sprzedaż Poznań Ławica 300 m2
115000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
Cena115 000
Powierzchnia300 m²
Cena za m²383

Działka Rod Złotowska 2 ok. 300 M2 z murowanym domkiem 2 poziomowym częściowo podpiwniczonym. 2 pokoje( jeden podpiwniczony ), kuchnia, łazienka, pom. Techniczne oraz pomieszczenie gospodarcze. Prąd cały rok , wjazd na posesję cały rok . woda własne ujęcie + miejska w okresie letnim szambo Ogrzewanie piec typu koza, komin murowany. Poznań Ławica Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 300 m². Media: szambo Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Poznań Ławica Poland - lokalizacja przybliżona

Działka ROD- murowany domek. im. ks. Przyłuskiego
Działka ROD- murowany domek. im. ks. Przyłuskiego
110000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia264
Cena za m²416.67 zł/m²

Sprzedam prawa do pięknej działki na terenie Ogródków Działkowych im. Ks. L. Przyłuskiego przy ulicy Dojazd w Poznaniu. Działka ma powierzchnię 264 m². Na działce znajduje się budynek rekreacyjny, murowany, z izolacją cieplną (wełna mineralna) o powierzchni 51 m² (parter 25m2 i piętro 26m2). Na piętrze znajduje się balkon. Budynek jest podpiwniczony (8m2), a dach pokryty onduliną. Budynek ogrzewany jest energią elektryczną, a ciepła woda pochodzi z bojlera. Na działce znajduje się szambo oraz własna studnia głębinowa (brakuje pompy).Działka jest otoczona drzewami, co zapewnia pełną prywatność. W domku znajduje się łazienka, kuchnia, salon. Na piętrze jest otwarta przestrzeń. Wnętrze wymaga niewielkiego remontu - na pewno naprawy rury w łazience ponieważ woda w łazience zamarzła zimą. Dodatkowo, na działce znajduje się grill, który latem porasta winorośl, zapewniając cień i umożliwiając korzystanie z niego nawet podczas bardzo ciepłych dni. Jest także huśtawka dla dzieci. Dodatkowym atutem jest pomieszczenie na narzędzia. Narzędzia zostają do dyspozycji nowych właścicieli. Komunikacja miejska – zaraz przy bramie znajduje się przystanek autobusowy. Na działce znajdują się następujące nasadzenia: żywotniki, jałowce, świerki, bluszcz pospolity, berberys, winorośl, cyprysy, jabłoń oraz morela, róża. Uwaga działka znajduje się w obszarze, w którym od wielu lat jest planowany do uchwalenia miejscowy plan zagospodarowania terenu przewidujący na terenie ROD-u przebieg przedłużenia alei Solidarności. Od lat nic się z tym nie zadziało i póki co nic się z tym nie dzieje. W przypadku likwidacji ROD, działkowcom przysługuje odszkodowanie na podstawie opinii rzeczoznawcy majątkowego w formie operatu szacunkowego. (Art. 22 Ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych). W związku z tym okazuje operat szacunkowy od rzeczoznawcy dla działki - kwota w operacie to 130 200 zł! Cena niższa ze względu na potrzebę odświeżenia. Zapraszam do kontaktu. Cena do małej negocjacji. ;)

Piękna działka rod 460m kw ul Jarosławska Krzesiny Poznań 45ys zl
Piękna działka rod 460m kw ul Jarosławska Krzesiny Poznań 45ys zl
45000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia460
Cena za m²97.83 zł/m²

CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI 45TYS ZL ! Prosze nie pytać już o cenę OGŁOSZENIE GRZECZNOSCIOWE Sprzedam piękną działkę rod POZNAN KRZESINY UL JAROSLAWSKA DZIAŁKA 460M BARDZO ŁADNY STARODZEW i nasadzenia domek drewniany 2 letni 12mkw który można przestawić w dowolne miejsce idealny na czas budowy a pużniej jako domek gospodarczy lub do sprzedania 2 lata temu kosztował 8tys zl prąd woda na działce 150 m od bramy wjazdowej Graniczy z główną ulicą jarosławską ,można wchodzić prosto z ulicy postawić auto przy samej działce DZIAŁKA idealnie nadaje się na postawienie nowego domku 35 m kw pietrowy 5m wysokosci taras 12m lub ładnego parterowego całorocznego Działka uprzątnięta do postawienia nowego domku Nie posiada żadnego starego domku co wiąże się ze zburzeniem i wywozem ,z dużymi kosztami opłacona do czerwca 2025r

Dzialka Rod Poznan
Dzialka Rod Poznan
98000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia300
Cena za m²326.67 zł/m²

Witam serdecznie super dzialka w świetnej lokalizacji King cross marcelin oddalony o 200m

Działka Rod "Szafirek" Poznań ul. Gorajska
Działka Rod "Szafirek" Poznań ul. Gorajska
275000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia300
Cena za m²916.67 zł/m²

Oferujemy na sprzedaż działkę o charakterze rekreacyjnym (ROD). Działka położona na terenie ROD „SZAFIREK" przy ul. Gorajskiej, Poznań - Smochowice. Powierzchnia działki: 300 mkw. - działka zadbana, przestronna. Media: prąd, woda działkowa miejska (dostępna w okresie wiosna-lato-jesień), zbiornik na nieczystości (6 kręgów). Planowana jest inwestycja przyłącza wody miejskiej całorocznej. Na działce znajduje się murowany domek, ocieplony, otynkowany. Ogrzewanie - kominek. Budynek po całkowitym remoncie. Prace budowlane obejmowały: - ocieplenie budynku styropianem, tynkowanie. - posadzka ocieplona styropianem, - położone zostały płytki, - okna PCV - drzwi antywłamaniowe, - nowa instalacja elektryczna, - nowa instalacja hydrauliczna, - montaż kominka, - nowa więźba dachowa, dach ocieplony (płyta OSB, wełna mineralna) - dach pokryty papą termozgrzewalną, wykończony antracytowym opierzeniem, - schody oraz strop - drewniany,  - pokoje na piętrze wykończone płytą nida, gipsowane, Powierzchnia całkowita zabudowy wynosi ok 70mkw. Rozkład pomieszczeń. Parter: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym - łazienka - pomieszczenie gospodarcze. Piętro: - pokój - pokój z garderobą ATUTY: Możliwość wjazdu autem na teren działki. Ułożona została kostka brukowa. Bardzo dobra komunikacja - droga krajowa 92 Zaletą działki jest łatwy i szybki dojazd miejską linią autobusową nr. 61, 56 (Ogrody) 161, 219, 258, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 833, 834. Bliskość do Jeziora Rusałka 3km, Odległość do Jeziora Kierskiego, plaży i Molo w Chybach 6km, Tereny leśne, ścieżki rowerowe. Możliwość użyczenia sali. Plac zabaw. Zapraszam do kontaktu. MP Inwestycje *Powyższe ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Duża działka Rod z domkiem- Dojazd
Duża działka Rod z domkiem- Dojazd
81900 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia300
Cena za m²273 zł/m²

UWAGA! OFERTA ZWOLNIONA Z PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Opiekun oferty Mateusz Sawicki (użyj formularza kontaktowego) Szukasz miejsca do odpoczynku i spokoju a jednocześnie zależy Ci na bliskiej dostępności do centrum miasta? A może interesuje Cię korzystanie z nieruchomości cało rocznie ale bez dużych inwestycji finansowych? BINGO! Nieruchomość gruntowa typu ROD dostępna od zaraz, z ogromnym potencjałem mieszkalnym cało rocznie dla osób, które nie są aktualnie gotowe na inwestycję w działkę typowo budowlaną. Idealna także dla tych, którzy pragną swojego "kawałka zieleni" z możliwością uprawy roślin, warzyw, owoców oraz zaproszenia przyjaciół na grilla w weekend. Działka zlokalizowana na terenie Rekreacyjnych Ogródków Działkowych przy ulicy Dajazd, z zagospodarowanym ogrodem (trawa, starodrzew, krzewy, nowe nasadzenia),  oraz z postawionym na niej domem murowanym. Świetna lokalizacja gwarantuje ogromne możliwości rekreacyjno - sportowo- spacerowe. Mnóstwo tras rowerowych, wybieg dla psów i scieżki spacerowe. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo- handlowa. Dostęp do komunikacji miejskiej: przystanek BUS - 2 min pieszo Na działce znajduje się domek murowany, ocieplony, po generalnym remoncie tj. elektryka,dach, okna, drzwi, instalacja wod-kan. Domek ma elektryczne ogrzewanie podłogowe, podgrzewacz wody, rozbudowaną instalacją elektryczną. W skład budynku wchodzi: Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Pomieszczenie gospodarcze Możliwość studni głębinowej Sprzedaż na zasadzie zapłaty kwoty odstępnego + cesja umowy przeniesienia własności na dzierżawę dożywotnio gruntu od ROD. Podpisanie umowy w obecności notariusza z poświadczonym podpisem. dodatkowo jednorazowa opłata za przepisanie dzierżawy ok 1000zl Zapraszam na prezentacje! Mateusz Sawicki (użyj formularza kontaktowego) Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka Dopiewiec - 1086m2
Działka Dopiewiec - 1086m2
430000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 086
Cena za m²395.95 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w Dopiewcu gm. Dopiewo, ul. Podgrzbkowa. Powierzchnia 1086m2 , bardzo blisko lasu. Media w drodze. Kw bez obciążeń. Wokół pełno nowych domów. Nieopodal duże osiedle jednego z deweloperów. Szybki dojazd do Poznania. Zapraszam do kontaktu

ROD Rodzinne Ogródki Działkowe
ROD Rodzinne Ogródki Działkowe
100000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia300
Cena za m²333.33 zł/m²

Jestem zmuszony sprzedać działkę Mieszkam na stałę za granicą i niestety nie mogę jej poświęcać tyle czasu i uwagi ile bym chciał.. Od wtorku 23 lipca do 1 sierpnia będe na miejscu w Poznaniu więc zainteresowanych zapraszam do kontaktu.. Wszystkie niezbędne informacje udzielę osobiście na miejscu +47 46 599 524 +48***********43

Działka ROD Dębinka
Działka ROD Dębinka
79000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia200
Cena za m²395 zł/m²

Działka ROD Dębinka „B” Mam do zaoferowania działkę ROD znajdującą przy Drodze Dębińskiej w Poznaniu o powierzchni około 200 m kw. Działka idealna do celów rekreacyjnych. Na działce znajduje drewniany domek (powierzchnia 16 m kw.), w którym można schronić się przed słońcem, spędzić noc. W domku znajduje się drewniany stół i dwie ławki oraz drewniany regał. Na działce korzystaliśmy z namiotu, dziecięcego basenu, ślizgawki wodnej, graliśmy w badmintona, urządzaliśmy grilla czy urodzinowe pikniki. Działka jest obsadzona kilkoma młodymi drzewkami owocowymi oraz krzewami (winogrono, porzeczki, wiśnia, czereśnia, maliny). Dodatkowo po obwodzie krzewy ozdobne i tuje. Na działce jest drewniana toaleta, kompostownik. Do działki doprowadzony jest prąd i woda. Zaletą działki jest łatwy i szybki dojazd miejskimi liniami autobusowymi oraz samochodem. Przyjazne i miłe sąsiedztwo i młody, pełen zapału zarząd działkowców. W cenie działki są narzędzia ogrodowe (motyki, grabie, łopaty, w tym łopata do wykrawania brzegów) oraz wyposażenie domku. Zapraszam do obejrzenia

Działka ROD im Piotra Skargi Poznań ul. Leszczyńska
Działka ROD im Piotra Skargi Poznań ul. Leszczyńska
99000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia300
Cena za m²330 zł/m²

Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD Poznań Świerczewo im Piotra Skargi. Działka prostokątną o powierzchni 300m2, ogrodzona siatką. Na działce domek murowany o powierzchni do 35m2, z możliwością całorocznego przebywania - stan do remontu lub rozbiórki w zależności od preferencji przyszłego użytkownika. W środku ogrzewanie elektryczne, kuchenka gazowa z piekarnikiem (gaz z butli gazowej). Przy domku skrytka na akcesoria działkowe. Woda ze studni typu abisynka. Na działce trawnik i drzewa owocowe: 2 czereśnie, 2 jabłonie, grusza, śliwa, wiśnia i orzech. Możliwość wjazdu samochodem na teren ogrodów, ogrodzony parking na terenie działek. Doskonała lokalizacja, dojazd autobusem z pętli Górczyńskiej, przystanek autobusowy przy bramie ogrodu.W pobliżu szachty. Blisko sklepów m.in Dino i miasta. Roczny koszt utrzymania to około 700 zł+prąd. Cena: 99000 do negocjacji.

Działka Rekreacyjna ROD Złotowska Media
Działka Rekreacyjna ROD Złotowska Media
38000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia300
Cena za m²126.67 zł/m²

Sprzedam narożnikową działkę rekreacyjną znajdującą się na ROD \"Złotowska II\" przy ulicy Złotowska 67A w Poznaniu. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana z centrum miasta Liniami autobusowymi 177, 729, zachowując jednocześnie walory idealnego miejsca na relaks pod miastem. Działka jest umiejscowiona blisko lasu, i bocznego wejscia zaraz przy parkingu. Na działce znajduje się - DREWNIANY DOMEK OK 30 M2, w domku znajduje sie salon z aneksem kuchennym, weranda, WC, Schowek na narzędzia. - własne ujęcie wody - hydrofor. -energia elektryczna - SZAMBO - ZADBANA DZIAŁKA wiele nasadzeń i kwiatów, drzewa owocowe, winogrono, morela itp. - miejsce postojowe - WC. - oczko wodneOPIS DOMKU: Na 300 metrowej działce znajduje się drewniany domek około 30 metrów kwadratowych. Domek składa się z pomieszczeń dziennych, dużej zadaszonej werandy, niezależnej WC, schowanka na narzędzia ogrodowe. Do domku podłączone jest szambo. Domek posiada także zadaszenie zewnętrzne idealnie nadające się na rodzinne grille! Naturalnie w domku poprowadzona jest całoroczna instalacja elektryczna oraz woda hydrofor. OPIS DZIAŁKI: 300 metrowa działka zagospodarowana praktycznie. Na działce znajduje się kilka drzew owocowych takich jak morela, czereśnia czy jabłoń, dojrzała winorośl oraz kwiaty. Jeżeli pragniesz zostać właścicielem tej działki i cieszyć się z posiadania nieruchomości w świetnej lokalizacji w bliskiej okolicy miasta - masz na to wyjątkową okazję. Działkę sprzedaje bezpośrednio - zadzwoń napewno sie dogadamy.. Zapraszam do BEZPOŚREDNIEGO kontaktu!

Ogłoszenie o przetargu nieruchomości w Poznaniu
Ogłoszenie o przetargu nieruchomości w Poznaniu
43399616 zł
Poznań 4 kilka dni temu
Powierzchnia208 652
Cena za m²208 zł/m²

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NIERUCHOMOŚCI1. Departament Sprzedaży Nieruchomości Modex (dalej zwanym: Organizator przetargu) zaprasza do składania ofert na zakup niezabudowanej nieruchomości gruntowej, położonej w Poznaniu przy ul. Lutyckiej, w obrębie 0025 Strzeszyn, oznaczonej numerem ewidencyjnym 12 o łącznej powierzchni 20,8652 ha, dla której Sąd Rejonowy w Iławie prowadzi księgę wieczystą o numerze PO1P/(użyj formularza kontaktowego).2. Nieruchomość stanowi własność Organizatora przetargu, który oświadcza, iż oferowana nieruchomość jest wolna od obciążeń oraz wad prawnych i fizycznych, które według najlepszej wiedzy powinny być mu znane. Nie występują również inne ograniczenia wynikające z przepisów prawa, które wykluczałyby możliwość sprzedaży nieruchomości albo powodowałyby nieważność umowy sprzedaży z mocy prawa.4. Cenę jednostkową na podstawie wyceny biegłego rzeczoznawcy ustala się na kwotę 208 zł za 1m2 gruntu, co przy powierzchni nieruchomości daje cenę wywoławczą wynoszącą 43.399.616,00 zł (słownie: czterdzieści trzy miliony trzysta dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy i sześćset szesnaście złotych 00/100)5. Zainteresowani, winni składać oferty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.08.2024 r. osobiście w biurze podawczym Departamentu Sprzedaży Nieruchomości pod adresem, o którym mowa w pkt 7, bądź wysyłając ofertę pocztą tradycyjną (liczy się data wpływu oferty) lub elektronicznie za pośrednictwem niniejszego portalu w opcji "Wyślij wiadomość" z podaniem danych i kontaktu oferenta oraz oferowanej ceny.6. Oferowana cena nie może być niższa od wartości wskazanej w pkt 4. Oferty zawierające cenę niższą są odrzucane bez ich rozpatrzenia i nie biorą udziału w dalszym postępowaniu, o którym mowa w pkt 8. Organizator zastrzega jednak możliwość indywidualnej negocjacji ceny po złożeniu oferty nie niższej niż cena wywoławcza.7. Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 04.09.2024 r. o godzinie 12.00 w biurze Organizatora przetargu pod adresem: Departament Sprzedaży Nieruchomości PHP Modex Sp. z o.o. ul. Sztumska 9 82-500 Kwidzyn Na powyższy adres należy wysłać ofertę z dopiskiem na kopercie: „PRZETARG – OFERTA NABYCIA NIERUCHOMOŚCI_POZNAŃ-STRZESZYN.” sygn. akt DSN.P.47/20248. W przypadku, gdy złożone zostaną równorzędne oferty Organizator przetargu może wyznaczyć i przeprowadzić dodatkową aukcję z udziałem Oferentów, którzy złożyli podobne oferty i będą obecni na posiedzeniu w przedmiocie rozpoznania ofert. W trakcie aukcji Oferenci będą zobowiązani do ustnego postąpienia ceny, nie niższego niż o10.000,00 (dziesięć tysięcy) złotych.Przetarg i akcja odbędą się zgodnie z warunkami przewidzianym przez przepisy Kodeksu Cywilnego.9. Umowa w formie aktu notarialnego powinna zostać zawarta w terminie do 1 miesiąca od dnia wyboru oferty. Oferent, którego oferta zostanie wybrana, zobowiązany jest do wpłaty oferowanej ceny nie później, niż w dniu podpisania notarialnej umowy sprzedaży. Wszelkie koszty, podatki i opłaty związane z zawarciem umowy, w tym koszty notarialne ponosi kupujący. Zawarcie umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego nastąpi w kancelarii notarialnej wskazanej przez Organizatora przetargu.16. Sprzedaż i nabycie nieruchomości nastąpi w takim stanie faktycznym, w jakim znajduje się ona w dacie sprzedaży. Nieruchomość będąca przedmiotem przetargu ma dostęp do drogi publicznej. Oględziny działki możliwe są we własnym zakresie w każdym czasie bądź na życzenie zainteresowanego - z udziałem przedstawiciela Organizatora przetargu po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.Zapraszamy do składania ofert. Szczegółowych informacji udziela Organizator przetargu telefonicznie pod numerem: (użyj formularza kontaktowego) lub za pośrednictwem niniejszego portalu.

Działka ROD Kolejarz Edwardowo Poznań
Działka ROD Kolejarz Edwardowo Poznań
85000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia299
Cena za m²284.28 zł/m²

Sprzedam Działkę ROD KOLEJARZ EDWARDOWO 299m². Na działce znajduje się woda oraz prąd, skrytka na narzędzia oraz altana z aneksem kuchennym. Z nasadzeń drzewka owocowe, maliny, winogrono,od głównej drogi rząd z tujami. Jest również miejsce do odpoczynku przed słońcem. Sprzedaję ze względu przeprowadzki poza Poznań. Cena na miejscu do negocjacji. DOMEK OCIEPLONY W ŚRODKU ORAZ 3 LATA TEMU ZROBIONA NA NOWO WERANDA Z DESKI KOMPOZYTOWEJ. Zapraszam. Na priv więcej zdjęć.

Działka na sprzedaż Poznań Stare Miasto  632 m2
Działka na sprzedaż Poznań Stare Miasto 632 m2
140000 zł
Poznań 5 dni plecy
Cena140 000
Powierzchnia632 m²
Cena za m²222

Odstąpię praw do działki ROD "Urodzaj" w Poznaniu‼️ Działka o powierzchni 632m2. Na jej terenie znajduję się również domek gospodarczy, miejsce do składowania opału oraz schowek na narzędzia. Murowany, dwupoziomowy dom z tarasm o powierzchni ok. 70m2. Na piętrze znajduje się: - toaleta - kuchnia z lodówką oraz kuchenka z możliwością podłączenia gazu - pokój Na drugim poziomie: - łazienka z wanną oraz z pralką - hydrofor - pokój - piec i bojler Działkę sprzedaję z całym jej wyposażeniem, tzn. Kosiarka, podposiarka, różne narzędzia, węże ogrodowe, meble, basen+ akcesoria do niego, itp. Działka posiada prąd, wodę miejską oraz ze studni, co oznacza, że może służyć jako działka całoroczna. Cena: 140 000zł do negocjacji.  Poznań Stare Miasto Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 632 m². Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Poznań Stare Miasto Poland - lokalizacja przybliżona

Działka na sprzedaż Poznań Spławie  970 m2
Działka na sprzedaż Poznań Spławie 970 m2
510000 zł
Poznań 5 dni plecy
Cena510 000
Powierzchnia970 m²
Cena za m²526

Mam na sprzedaż działkę o powierzchni 970 m2 w Poznaniu. Rejon Spławie, Szczepankowo.Działka budowlana -plan zagospodarowania terenu. Działka ogrodzona. Teren płaski, dojazd drogą utwardzoną. Prąd na działce.Dzialka idealna pod budowę wymarzonego domu. Jest to wyjątkowa nieruchomość. Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, a zarazem blisko centrum miasta.\u003Cspan class=\\ Poznań Spławie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 970 m². Dojazd: utwardzony Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Poznań Spławie Poland - lokalizacja przybliżona

Działka budowlana w Żelichowo
Działka budowlana w Żelichowo
250000 zł
Poznań 5 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 400
Cena za m²56.82 zł/m²

Mam na sprzedaż działkę budowlaną z zabudowaniami. Właściwie stoi tam ładny dom, który może da się jeszcze uratować lub w jego miejsce postawić coś innego. Działka budowlana ma powierzchnię 1700m2 z przynależną do niej działką rolną o powierzchni 2700m2. Do działki doprowadzone są wszystkie media tzn w granicy działki zostało umieszczone przyłącze ZK z licznikiem - dobra sprawa przy budowie bo nie trzeba się męczyć z załatwianiem dokumentów z zakładem energetycznym. Doprowadzone są także instalacje światłowodowe co pozwoli później przyłączyć się do multimediów oraz przyłącze wody miejskiej. Brak kanalizacji. Na podwórku jest także studnia z wodą a na części rolnej niewielki stawek.

Poznań Morasko działka bud. z warunkami zabudowy w pięknej okolicy
Poznań Morasko działka bud. z warunkami zabudowy w pięknej okolicy
670000 zł
Poznań 5 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 031
Cena za m²649.85 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Łysy Młyn na Morasku w Poznaniu. Działka nr 200/6 o powierzchni 1031 m2, w kształcie trapezu o wymiarach: szerokość frontu 26 m, długości dwóch boków: 49 m i 54 m, szerokość tyłu działki 14 m. Dla działki wydano decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego: – powierzchnia zabudowy: do 14% powierzchni działki, – szerokość elewacji frontowej 12 m, – wysokość zabudowy: 9 metrów do kalenicy, – dach stromy od 20 do 45 stopni nachylenia. Dostęp do działki poprzez projektowany przepust drogowy z ulicy Łysy Młyn. Wykonanie przepustu planuję na wrzesień tego roku. Sieć elektroenergetyczna, wodociągowa i gazowa w ulicy Łysy Młyn. Odprowadzanie ścieków do zbiornika bezodpływowego. Nieruchomość jest pięknie położona na lekkim wzniesieniu, na terenie częściowo zabudowanym domami jednorodzinnymi, okolonym łąkami, polami i lasami. Okolica jest spokojna, bardzo atrakcyjna pod względem rekreacyjnym – idealna do spacerów i wycieczek rowerowych. W pobliżu znajduje się Las Moraski i Rezerwat Przyrody Meteoryt Morasko, plac zabaw dla dzieci, przystanek autobusowy (linie nr 188 – miejski MPK i 209 – podmiejski ZKP), sklepy i punkty gastronomiczne. U miejscowych rolników można zaopatrywać się w naturalne artykuły mleczne i miód. Cena: 670 000 zł (650 zł/m2). Mam również do sprzedania sąsiednie działki o podobnych parametrach - proszę o kontakt.

Szczepankowo - działka w cichej okolicy
Szczepankowo - działka w cichej okolicy
819000 zł
Poznań 5 dni plecy

Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną przy ul. Skibowej. Powierzchnia działki - 1 214 mkw. Regularny, płaski kształt. Wszystkie media w drodze.   Cicha okolica - trzecia linia zabudowy.  Jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza, 25% zabudowy itp. Pełna własność osób fizycznych. Zapraszam na prezentacje !!!  

Sprzedam działkę niebudowlaną, 1600 m2 ,ul. Przelot 39 ,Poznań
Sprzedam działkę niebudowlaną, 1600 m2 ,ul. Przelot 39 ,Poznań
349000 zł
Poznań 6 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 600
Cena za m²218.13 zł/m²

Mam do sprzedania NIEBUDOWLANĄ opłotowaną działkę-plac 1600 m2 .Działka znajduje się w Poznaniu przy ul.Przelot 39/Skalskiego boczna od jednej z głównych ulic Poznania ul. Dąbrowskiego,przeznaczenie w MPZ : parkingi i zieleń,obręb Jeżyce arkusz 3 ,symbol 52Z/P, nr działki 33/6 (do sprzedaży jej część 1600m2 , 50m2 zostaje na moje potrzeby),KW PO1P/00184994/1.Szerokość działki ok.19 m,długość ok.75m,brama wjazdowa 4 m. Na działce jest dostęp do prądu , kanalizacja w działce,przyłącze wody może być wybudowane w zależności od potrzeb.W razie pytań tel. 5 0 4 1 1 6 9 3 4,cena do negocjacji.

Działka budowlana ulica Radłowa bezpośrednio
Działka budowlana ulica Radłowa bezpośrednio
444030 zł
Poznań 6 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia722
Cena za m²615 zł/m²

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną z uchwalonym planem zagospodarowania przestrzennego położoną w dzielnicy Naramowice na ulicy Radłowej.Możliwość połączenia dwóch działek o powierzchni 722 m2 oraz 735 m2. W okolicy liczna nowa zabudowa deweloperska. Dodatkowym atutem są tereny zielone. Cisza spokój, łono natury. Przyjaźni sąsiedzi. Dojazd do działki drogą utwardzoną. W drodze przebiega  woda oraz prąd. 

Działka ROD Poznań Zieliniec ul. Rugijska
Działka ROD Poznań Zieliniec ul. Rugijska
61000 zł
Poznań 6 dni plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia300
Cena za m²203.33 zł/m²

Sprzedam działkę ROD ul. Rugijska Poznań Super spokojna okolica. Domek na działce, woda, prąd. Działka zadbana. Więcej informacji udzielam przez OLX.

działka pod zabudowę mieszkaniową 4 kondygnacje
działka pod zabudowę mieszkaniową 4 kondygnacje
620000 zł
Poznań 6 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia349
Cena za m²1776.5 zł/m²

działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania PrzestrzennegoPowierzchnia zabudowy 40% do 4 kondygnacji1,5miejsca postojowego na lokalOferta tylko w naszym biurzeZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO Anna Jaxa- Kwiatkowska JAXANieruchomościtel. (użyj formularza kontaktowego)Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami biura na stronie

Sprzedam działkę ROD Seneka Poznań Świerczewo
Sprzedam działkę ROD Seneka Poznań Świerczewo
79500 zł
Poznań 6 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia317
Cena za m²250.79 zł/m²

Sprzedam ładną, zadbaną działkę ROD Seneka Poznań, ul. Korfantego (świerczewo). Działka o powierzchni 317m2 z murowanym domkiem z tarasem wyłożonym płytkami - pokój z aneksem kuchennym, osobne wejście do WC z magazynkiem na narzędzia. Na działce liczne różnorodne nasadzenia - o wartości kilku tysięcy złotych. 2 lata temu robiony gruntowny remont dachu - dach pokryty grubą papą. Na terenie działki doprowadzona woda, prąd doprowadzony do domku - dostępne cały rok. Wjazd na działkę przez bramę otwieraną telefonicznie. Dojazd samochodem możliwy pod samą działkę. Jedne z nielicznych ROD w Poznaniu, którym nie grozi wysiedlenie na cele deweloperskie. Nie odpowiadam na SMS, w przypadku gdy nie odbieram proszę próbować później. Więcej informacji pod numerem: +4*8*5*3*6*8*5*0*8*7*1 ( pięć trzy sześć 850 osiem siedem jeden) Dla konkretnie zdecydowanej osoby możliwość drobnej negocjacji ceny.

Sprzedam działkę ze stawem położona w przepięknej i cichej okolicy
Sprzedam działkę ze stawem położona w przepięknej i cichej okolicy
960000 zł
Poznań 6 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia8 000
Cena za m²120 zł/m²

Sprzedam działkę ze stawem położona w przepięknej i cichej okolicy 50 km od Poznania. Media w drodze. Możliwość przekształcenia działki w budowlana. Działka ma ok 8000 m2 - 120 zł/ m2 Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu

Filtr