Atrakcyjny grunt

Sortowanie:
Znaleziony: 260 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Atrakcyjny grunt w Pietrzwałdzie
Atrakcyjny grunt w Pietrzwałdzie
29000000 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Biuro Nieruchomości Expert oferuje atrakcyjny grunt rolno-budowlany o pow. 1,65 ha / 16500 m2 położony w miejscowości Pietrzwałd. Na działkę wydane warunkami zabudowy , które dopuszczają budowę domu mieszkalnego z garażem. Dojazd do działki drogą asfaltową. W sąsiedztwie działki, znajduję się las i grunty niezabudowane. Media: prąd, wodociąg i kanalizacja na działce Największymi atutami nieruchomości jest położenie na uboczu wsi w bliskiej odległości od centrum oraz atrakcyjna cena dzięki której, inwestycję możemy potraktować jako korzystną lokatę kapitału. Cena podlega negocjacji. ::DODATKOWE INFORMACJE Zagosp. działki: niezagospodarowanaOgrodzenie działki: brakWarunki zabudowy: tak::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Beata Demska784 435 951784 435 951biuro@::DANE BIURA Biuro Nieruchomości Expert Jana III Sobieskiego 3A/114-100 Ostróda89 652 16 48 kom.784 435 951Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Beata Demska (licencja nr: 15958)

Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Poznaniem
Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Poznaniem
2605000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
Pow. działki20845
Rodzaj działkiInwestycyjna

Sprzedam grunt pod inwestycję położony w Rosnowie Mam do zaoferowania atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 20.845 m2 , zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Rosnowo. Grunt położony jest przy ulicy Jarzębinowej. Nieruchomość sąsiaduje z działkami zabudowanymi nowymi budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Bardzo dobra inwestycja dla dewelopera. Nieruchomość nie jest objęta MPZP , możliwość wystąpienia o warunki zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej. Media znajdują się w ulicy. W najbliższej okolicy cała infrastruktura sklep , przystanek autobusowy , szkoła , przedszkole , centrum handlowe. Bardzo dobry dojazd do Poznania, bliskość autostrady A2 umożliwia bezkolizyjny wylot z Poznania w stronę zachodnią jak również wschodnią. Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! ! "Szczegóły oferty i więcej foto na www.mat-invest.pl Szukajcie nas na Facebook i YouTube . " KONTAKT: Wojciech Matuszak tel. 606 - pokaż numer telefonu - W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Poznaniem
Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Poznaniem
Komorniki 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²125 zł/m²
Powierzchnia20845 m²
Typinwestycyjna
Ogrodzeniesiatka
Drogaasfalt

Sprzedam grunt pod inwestycję położony w Rosnowie Mam do zaoferowania atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 20.845 m2 , zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Rosnowo. Grunt położony jest przy ulicy Jarzębinowej. Nieruchomość sąsiaduje z działkami zabudowanymi nowymi budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Bardzo dobra inwestycja dla dewelopera. Nieruchomość nie jest objęta MPZP , możliwość wystąpienia o warunki zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej. Media znajdują się w ulicy. W najbliższej okolicy cała infrastruktura sklep , przystanek autobusowy , szkoła , przedszkole , centrum handlowe. Bardzo dobry dojazd do Poznania, bliskość autostrady A2 umożliwia bezkolizyjny wylot z Poznania w stronę zachodnią jak również wschodnią. Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! ! "Szczegóły oferty i więcej foto na www.************* Szukajcie nas na Facebook i YouTube . " KONTAKT: Wojciech Matuszak tel. +48********* ma***********o@g*****com W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Atrakcyjny grunt inwestycyjny Wola Rasztowska
Atrakcyjny grunt inwestycyjny Wola Rasztowska
1430000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 900
Cena za m²207.25 zł/m²

Atrakcyjny grunt inwestycyjny Wola Rasztowska Działka położona w centrum Woli Rasztowskiej przy ulicy Warszawskiej 112. Objęta w całości  MPZP jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna / usługi nieuciążliwe. Do wydzielenia 12 działek budowlanych pod zabudowę jednorodzinną. W ulicy media : gaz, elektryczność, wodociąg. Możliwość zagospodarowania pod działalność komercyjną, zgodnie z MPZP. Znakomity dojazd do Warszawy trasą S8 zajmuje około 20 min. Zapraszam do obejrzenia filmu i na prezentację. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, a wszelkie informacje pochodzą od właścicieli nieruchomości i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji, oraz usunięcia, czy zapomnienia.

Atrakcyjny grunt idealny na budowę rezydencji
Atrakcyjny grunt idealny na budowę rezydencji
3850000 zł
Nowy Tomyśl 30+ kilka dni temu
Pow. działki94567
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Sprzedam atrakcyjny grunt położony w Cichej Górze Mam do zaoferowania atrakcyjny grunt o powierzchni 9,4567 ha , zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Cicha Góra w okolicy ul.Bukowieckiej. Nieruchomość sąsiaduje z działkami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi. Nieruchomość nie jest objęta MPZP, możliwość wystąpienia o warunki zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej, zabudowy zagrodowej itp. Bardzo dobry dojazd do Poznania, bliskość autostrady A2 umożliwia bezkolizyjny wylot w stronę zachodnią jak również wschodnią. Idealne miejsce na posiadłość zlokalizowaną w przepięknej, urokliwej okolicy. Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! ! "Szczegóły oferty i więcej foto na www.mat-invest.eu Szukajcie nas na Facebook i YouTube . " KONTAKT: Wojciech Matuszak tel. 606 - pokaż numer telefonu - @ W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Nowym Tomyślem
Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Nowym Tomyślem
345000 zł
Nowy Tomyśl 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²41 zł/m²
Powierzchnia94566 m²
Typinwestycyjna
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Sprzedam atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Cichej Górze pod Nowym Tomyślem Mam do zaoferowania atrakcyjny grunt o powierzchni 9,4567 ha , zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Cicha Góra w okolicy ul.Bukowieckiej. Nieruchomość sąsiaduje z działkami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi. Nieruchomość nie jest objęta MPZP, możliwość wystąpienia o warunki zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej, zabudowy zagrodowej itp. Bardzo dobry dojazd do Poznania, bliskość autostrady A2 umożliwia bezkolizyjny wylot w stronę zachodnią jak również wschodnią. Idealne miejsce na posiadłość zlokalizowaną w przepięknej, urokliwej okolicy. Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! ! "Szczegóły oferty i więcej foto na mat-invest.eu Szukajcie nas na Facebook i YouTube . " KONTAKT: Wojciech Matuszak tel. +48********* ma***********o@g*****com W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Atrakcyjny grunt idealny na budowę rezydencji
Atrakcyjny grunt idealny na budowę rezydencji
15 zł
Nowy Tomyśl 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²41 zł/m²
Powierzchnia94567 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Sprzedam atrakcyjny grunt położony w Cichej Górze Mam do zaoferowania atrakcyjny grunt o powierzchni 9,4567 ha , zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Cicha Góra w okolicy ul.Bukowieckiej. Nieruchomość sąsiaduje z działkami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi. Nieruchomość nie jest objęta MPZP, możliwość wystąpienia o warunki zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej, zabudowy zagrodowej itp. Bardzo dobry dojazd do Poznania, bliskość autostrady A2 umożliwia bezkolizyjny wylot w stronę zachodnią jak również wschodnią. Idealne miejsce na posiadłość zlokalizowaną w przepięknej, urokliwej okolicy. Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! ! "Szczegóły oferty i więcej foto na www.************* Szukajcie nas na Facebook i YouTube . " KONTAKT: Wojciech Matuszak tel. +48********* ma***********o@g*****com W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Nowym Tomyślem
Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Nowym Tomyślem
3850000 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam atrakcyjny grunt położony w Cichej Górze   Mam do zaoferowania atrakcyjny grunt o powierzchni 9,4567 ha , zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Cicha Góra w okolicy ul.Bukowieckiej. Nieruchomość sąsiaduje z działkami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi. Nieruchomość nie jest objęta MPZP, możliwość wystąpienia o warunki zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej, zabudowy zagrodowej itp. Bardzo dobry dojazd do Poznania, bliskość autostrady A2 umożliwia bezkolizyjny wylot w stronę zachodnią jak również wschodnią. Idealne miejsce na posiadłość zlokalizowaną w przepięknej, urokliwej okolicy. Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! ! "Szczegóły oferty i więcej foto na .mat-invest.eu Szukajcie nas na Facebook i YouTube . " KONTAKT: Wojciech Matuszak tel. +48606468811 W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.  Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Nowym Tomyślem
Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Nowym Tomyślem
3850000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia94 567
Cena za m²40.71 zł/m²

Sprzedam atrakcyjny grunt położony w Cichej Górze Mam do zaoferowania atrakcyjny grunt o powierzchni 9,4567 ha , zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Cicha Góra w okolicy ul.Bukowieckiej. Nieruchomość sąsiaduje z działkami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi. Nieruchomość nie jest objęta MPZP, możliwość wystąpienia o warunki zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej, zabudowy zagrodowej itp. Bardzo dobry dojazd do Poznania, bliskość autostrady A2 umożliwia bezkolizyjny wylot w stronę zachodnią jak również wschodnią. Idealne miejsce na posiadłość zlokalizowaną w przepięknej, urokliwej okolicy.Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! !"Szczegóły oferty i więcej foto na .mat-invest.eu Szukajcie nas na Facebook i YouTube . "KONTAKT:Wojciech Matuszaktel. (użyj formularza kontaktowego)W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Atrakcyjny grunt inwestycyjny
Atrakcyjny grunt inwestycyjny
1111111 zł
Giżycko 15 dni plecy
Powierzchnia1 000 000
Cena za m²1.11 zł/m²

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w powiecie giżyckim Częściowo zabudowany z dostępem do jeziora Zapraszam do kontaktu przed południem 

Atrakcyjny grunt inwestycyjny w Dopiewie
Atrakcyjny grunt inwestycyjny w Dopiewie
2999000 zł
Dopiewo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²125 zł/m²
Powierzchnia7301 m²
Szerokość27 m
Długość270 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Atrakcyjny grunt inwestycyjny w Dopiewie Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną przy drodze asfaltowej w miejscowości Dopiewo. Nieruchomość ma powierzchnię 7301 m2 i położona jest w idealnym miejscu do budowy domu z dala od zgiełku miasta. Działka w kształcie prostokąta , płaska , niezagospodarowana , nieogrodzona , media (prąd, woda, gaz) znajdują się w ulicy. Nieruchomość nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, graniczy z działkami zabudowanymi i przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej. W najbliższej okolicy znajdują się sklep, szkoła, apteka, bankomat, PKP, autobus itd. Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! ! "Szczegóły oferty i więcej foto na mat-invest.eu Szukajcie nas na Facebook i YouTube . " KONTAKT: Wojciech Matuszak tel. +48********* ma***********o@g*****com W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną

atrakcyjny grunt rolny z perspektywą inwestycyjną
atrakcyjny grunt rolny z perspektywą inwestycyjną
130000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia10 000
Cena za m²13 zł/m²

sprzedam ok. 0,9 ha gruntu rolnego w 2 działkach w jednym obszarze - połączonych jedna 4,5 tys mkw, droga ponad 4 tys m.kw., usytuowane jedna za drugą od szosy, aktualnie nieużytkowane, przylegającego do drogi powiatowej w m-ci Kiełczew Kolonia, nieopodal rzeki Bug i jeziorek-starorzeczy. Okolica malownicza. Działka z perspektywą zabudowy zagrodowej lub letniskowej , szerokość działek 24/25 m. Przyszły właściciel może sobie wydzielić mniejsze działki. W drodze asfaltowej linia energetyczna. Sprzedaż oferuję tylko w całości, dlatego uważam, że jest to oferta interesująca i okazyjna patrząc na ceny oferowanych działek. Mogę też zamienić się na grunt równie atrakcyjny pod względem budowy domu.

Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Komornikami
Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Komornikami
1400000 zł
Komorniki 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²100 zł/m²
Powierzchnia6495 m²
Typinwestycyjna
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Sprzedam atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną , nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Rosnowo , gm. Komorniki. Nieruchomość ma powierzchnię 6495 m2 , jest w kształcie prostokąta , położona w spokojnej okolicy. Wielkość działki jak również usytuowanie przy asfaltowej drodze daje duże możliwości wybudowania wymarzonego domu. Nieruchomość jest nietuzinkowa ponieważ wymarzony dom można wybudować na skarpie , w malowniczej części działki z widokiem na staw. Bliskość trasy do Poznania zdecydowanie ułatwia komunikację , a jednocześnie nie zakłóca spokoju. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , zgodnie z uzyskanymi warunkami powierzchnia zabudowy wynosi 6% (389,70 m2) , powierzchnia biologicznie czynna min. 60% , wysokość budynku - dnie kondygnacje max. 8,50 m od poziomu terenu do głównej kalenicy , dopuszcza się podpiwniczenie budynku , dach dwu lub czterospadowy o nachyleniu połaci dachowych od 20 -40 stopni. Działka graniczy z nieruchomościami zabudowanymi , gdzie powstają nowe budynki mieszkalne . Media (prąd , woda , gaz, kanalizacja) znajdują się w drodze przed działką. Warunki określają możliwość zabudowy nieruchomości dwoma kameralnymi budynkami w zabudowie bliźniaczej. Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! ! "Szczegóły oferty i więcej foto na www.************* Szukajcie nas na Facebook i YouTube . " Link do wirtualnej wizyty/filmu (kliknij lub kopiuj) : https://youtu.be/VZYr1cnOZzE KONTAKT: Wojciech Matuszak tel. +48 ********* ma***********o@g*****com W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Atrakcyjny grunt obok osiedla wielorodzinnego
Atrakcyjny grunt obok osiedla wielorodzinnego
260000 zł
Warszawa 18 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia168
Cena za m²1547.62 zł/m²

Atrakcyjny grunt w sąsiedztwie osiedla wielorodzinnego, w warszawskiej dzielnicy Wesoła.Działka nr ew. 58/7 o powierzchni 168 m2 i regularnym kształcie, zbliżonym do trapezu. Na terenie znajdują się 2 kontenery, nietrwale związane z gruntem: stacja transformatorowa zakładu energetycznego PGE i agregat prądotwórczy będący własnością sprzedającego. Nieruchomość przylega północną krawędzią bezpośrednio do pasa drogowego ul. Jeździeckiej. W pobliżu:punkty handlowo-usługowe 100 m – szkoła podstawowa, Park Linowy Wesoła 350 m – przystanki komunikacji miejskiej 600 m – Trakt Brzeski (droga krajowa nr 2) 15 km – centrum Warszawy Lokalizacja Możliwe wykorzystanie nieruchomości Z uwagi na charakter działki i najbliższe otoczenie, nieruchomość można przeznaczyć na poszerzenie sąsiadujących działek."Orange Polska S.A. zastrzega, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację Orange Polska S.A. i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty." Uwarunkowania planistyczne Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość znajduje się na terenie M.2.12 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Założenia sprzedaży Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie służebności gruntowej (służebność przesyłu oraz służebność drogi) polegającej na bezpłatnym prawie OPL oraz ich następców prawnych, w stosunku do każdego właściciela tej działki, na które to prawo ma się składać: swobodne przejście, dojście oraz swobodne korzystanie z tej części działki, na której zlokalizowana jest sieć telekomunikacyjna i sieć teletechniczna. Ponadto służebność drogi na wjazd, wyjazd, postój, parkowanie pojazdów służb technicznych na terenie posesji.Pas służebności przesyłu w gruncie: 40,76 m². Użytkowania na gruncie: 20 m². Stan prawny Właścicielem gruntu jest Orange Polska S.A., działka nr 58/7, obręb ewidencyjny nr 07-15, o powierzchni 168 m². Nieruchomość została nabyta Aktem Notarialnym nr 3042/94 z dn. 19.09.1994 r. Dla nieruchomości prowadzona jest Księga Wieczysta. W dziale III i IV brak wpisów.  Ochrona konserwatora NIE Strefa komunikacyjna autobus,droga krajowa, Media brak danych,

Atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando 3468m2
Atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando 3468m2
1352520 zł
30+ kilka dni temu

Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości | Na sprzedaż bardzo atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando Powierzchnia działki - 3468 m2 Wszystkie media w drodze  Wymiary działki - 35 x 104 Teren ogrodzony płotem betonowy, od frontu panele ogrodzeniowe i brama na pilota  Grunt utwardzony  Szeroki wjazd przystosowany do działalności gospodarczej  Pełna treść MPZP: G 86 U/UR - na terenie tym obowiązują następujące ustalenia szczegółowe: a) przeznaczenie terenów na cele zabudowy usługowej i usług rzemieślniczych, mieszkania zespolonego z obiektem usługowym, możliwość realizacji przepisów b) istniejące obiekty do adaptacji z możliwością rozbudowy, przebudowy na warunkach szczególnych, c) lokalizacja obiektów na podstawie projektu zagospodarowania terenu uzgodnionego z organami ds. środowiska i inspektorem sanitarnym, d) uciążliwość prowadzonej działalności gospodarczej nie może wykraczać poza granice własności działki, e) minimum 30% terenu przeznaczyć na zieleń ekologiczną, f) obsługa komunikacyjna z istniejących dróg gminnych, nieprzekraczalne linie zabudowy 15,0 m od krawędzi jezdni, g) zaopatrzenie w energię elektryczną przewiduje się z projektowanej linii nn, którą wyprowadzić z istniejącej stacji transformatorowej Przyłęki 4, należy zachować odległość zgodną z obowiązującymi przepisami między projektowanymi obiektami a linią napowietrzną SN, h) zaopatrzenie w wodę z istniejącego wodociągu wiejskiego na warunkach gestora sieci, i) odprowadzenie ścieków do szczelnego zbiornika okresowo opróżnianego z możliwością jego wykorzystania (podłączenia) docelowo do kanalizacji, j) obsługa terenów rolnych i istniejącego rowu melioracyjnego z istniejącego gospodarstwa rolnego (z działki nr ew. 322/1). Zapraszam na prezentację  Bartosz Jagła  Tel. 666 686 606  ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Bartosz Jagła | +48 666 686 606 | +48 666 686 606 | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Beata Jagła (licencja nr: 16176) - Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Więcej informacji / |

Atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando 3468m2
Atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando 3468m2
135252000 zł
30+ kilka dni temu

Oferta TYLKO w Jagła NieruchomościNa sprzedaż bardzo atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando Powierzchnia działki - 3468 m2 Wszystkie media w drodze Wymiary działki - 35 x 104 Teren ogrodzony płotem betonowy, od frontu panele ogrodzeniowe i brama na pilota Grunt utwardzony Szeroki wjazd przystosowany do działalności gospodarczej Pełna treść MPZP: G 86 U/UR - na terenie tym obowiązują następujące ustalenia szczegółowe: a) przeznaczenie terenów na cele zabudowy usługowej i usług rzemieślniczych, mieszkania zespolonego z obiektem usługowym, możliwość realizacji przepisów b) istniejące obiekty do adaptacji z możliwością rozbudowy, przebudowy na warunkach szczególnych, c) lokalizacja obiektów na podstawie projektu zagospodarowania terenu uzgodnionego z organami ds. środowiska i inspektorem sanitarnym, d) uciążliwość prowadzonej działalności gospodarczej nie może wykraczać poza granice własności działki, e) minimum 30% terenu przeznaczyć na zieleń ekologiczną, f) obsługa komunikacyjna z istniejących dróg gminnych, nieprzekraczalne linie zabudowy 15,0 m od krawędzi jezdni, g) zaopatrzenie w energię elektryczną przewiduje się z projektowanej linii nn, którą wyprowadzić z istniejącej stacji transformatorowej Przyłęki 4, należy zachować odległość zgodną z obowiązującymi przepisami między projektowanymi obiektami a linią napowietrzną SN, h) zaopatrzenie w wodę z istniejącego wodociągu wiejskiego na warunkach gestora sieci, i) odprowadzenie ścieków do szczelnego zbiornika okresowo opróżnianego z możliwością jego wykorzystania (podłączenia) docelowo do kanalizacji, j) obsługa terenów rolnych i istniejącego rowu melioracyjnego z istniejącego gospodarstwa rolnego (z działki nr ew. 322/1). Zapraszam na prezentację Bartosz Jagła 666 686 606 ::KONTAKT DO AGENTA Bartosz Jagła+48666 686 606+48666 686 606bartosz@Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Beata Jagła (licencja nr: 16176)Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Więcej informacji

Atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando 3468m2
Atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando 3468m2
1352520 zł
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości | Na sprzedaż bardzo atrakcyjny grunt inwestycyjny przy ZalandoPowierzchnia działki - 3468 m2Wszystkie media w drodze Wymiary działki - 35 x 104Teren ogrodzony płotem betonowym, od frontu panele ogrodzeniowe i brama na pilota Grunt utwardzony Szeroki wjazd przystosowany do działalności gospodarczej Pełna treść MPZP:G 86 U/UR - na terenie tym obowiązują następujące ustalenia szczegółowe:a) przeznaczenie terenów na cele zabudowy usługowej i usług rzemieślniczych, mieszkania zespolonego z obiektem usługowym, możliwość realizacji przepisówb) istniejące obiekty do adaptacji z możliwością rozbudowy, przebudowy na warunkach szczególnych,c) lokalizacja obiektów na podstawie projektu zagospodarowania terenu uzgodnionego z organami ds. środowiska i inspektorem sanitarnym,d) uciążliwość prowadzonej działalności gospodarczej nie może wykraczać poza granice własności działki,e) minimum 30% terenu przeznaczyć na zieleń ekologiczną,f) obsługa komunikacyjna z istniejących dróg gminnych, nieprzekraczalne linie zabudowy 15,0 m od krawędzi jezdni,g) zaopatrzenie w energię elektryczną przewiduje się z projektowanej linii nn, którą wyprowadzić z istniejącej stacji transformatorowej Przyłęki 4, należy zachować odległość zgodną z obowiązującymi przepisami między projektowanymi obiektami a linią napowietrzną SN,h) zaopatrzenie w wodę z istniejącego wodociągu wiejskiego na warunkach gestora sieci,i) odprowadzenie ścieków do szczelnego zbiornika okresowo opróżnianego z możliwością jego wykorzystania (podłączenia) docelowo do kanalizacji,j) obsługa terenów rolnych i istniejącego rowu melioracyjnego z istniejącego gospodarstwa rolnego (z działki nr ew. 322/1).Zapraszam na prezentację Bartosz Jagła Tel. 666 686 606 ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Bartosz Jagła | +48 666 686 606 | +48 666 686 606 | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Beata Jagła (licencja nr: 16176)-Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Więcej informacji / |

Atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando 3468m2
Atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando 3468m2
1352520 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 468
Cena za m²390 zł/m²

Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości | Na sprzedaż bardzo atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando Powierzchnia działki - 3468 m2 Wszystkie media w drodze  Wymiary działki - 35 x 104 Teren ogrodzony płotem betonowym, od frontu panele ogrodzeniowe i brama na pilota  Grunt utwardzony  Szeroki wjazd przystosowany do działalności gospodarczej  Pełna treść MPZP: G 86 U/UR - na terenie tym obowiązują następujące ustalenia szczegółowe:a) przeznaczenie terenów na cele zabudowy usługowej i usług rzemieślniczych, mieszkania zespolonego z obiektem usługowym, możliwość realizacji przepisówb) istniejące obiekty do adaptacji z możliwością rozbudowy, przebudowy na warunkach szczególnych,c) lokalizacja obiektów na podstawie projektu zagospodarowania terenu uzgodnionego z organami ds. środowiska i inspektorem sanitarnym,d) uciążliwość prowadzonej działalności gospodarczej nie może wykraczać poza granice własności działki,e) minimum 30% terenu przeznaczyć na zieleń ekologiczną,f) obsługa komunikacyjna z istniejących dróg gminnych, nieprzekraczalne linie zabudowy 15,0 m od krawędzi jezdni,g) zaopatrzenie w energię elektryczną przewiduje się z projektowanej linii nn, którą wyprowadzić z istniejącej stacji transformatorowej Przyłęki 4, należy zachować odległość zgodną z obowiązującymi przepisami między projektowanymi obiektami a linią napowietrzną SN,h) zaopatrzenie w wodę z istniejącego wodociągu wiejskiego na warunkach gestora sieci,i) odprowadzenie ścieków do szczelnego zbiornika okresowo opróżnianego z możliwością jego wykorzystania (podłączenia) docelowo do kanalizacji,j) obsługa terenów rolnych i istniejącego rowu melioracyjnego z istniejącego gospodarstwa rolnego (z działki nr ew. 322/1).Zapraszam na prezentację Bartosz Jagła Tel. (użyj formularza kontaktowego) ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Bartosz Jagła | (użyj formularza kontaktowego) | (użyj formularza kontaktowego) | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Beata Jagła (licencja nr: 16176)-Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Więcej informacji / |

Atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando 3468m2
Atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando 3468m2
1352520 zł
23 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 468
Cena za m²390 zł/m²

Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości | Na sprzedaż bardzo atrakcyjny grunt inwestycyjny przy Zalando Powierzchnia działki - 3468 m2 Wszystkie media w drodze  Wymiary działki - 35 x 104 Teren ogrodzony płotem betonowym, od frontu panele ogrodzeniowe i brama na pilota  Grunt utwardzony  Szeroki wjazd przystosowany do działalności gospodarczej  Pełna treść MPZP: G 86 U/UR - na terenie tym obowiązują następujące ustalenia szczegółowe:a) przeznaczenie terenów na cele zabudowy usługowej i usług rzemieślniczych, mieszkania zespolonego z obiektem usługowym, możliwość realizacji przepisówb) istniejące obiekty do adaptacji z możliwością rozbudowy, przebudowy na warunkach szczególnych,c) lokalizacja obiektów na podstawie projektu zagospodarowania terenu uzgodnionego z organami ds. środowiska i inspektorem sanitarnym,d) uciążliwość prowadzonej działalności gospodarczej nie może wykraczać poza granice własności działki,e) minimum 30% terenu przeznaczyć na zieleń ekologiczną,f) obsługa komunikacyjna z istniejących dróg gminnych, nieprzekraczalne linie zabudowy 15,0 m od krawędzi jezdni,g) zaopatrzenie w energię elektryczną przewiduje się z projektowanej linii nn, którą wyprowadzić z istniejącej stacji transformatorowej Przyłęki 4, należy zachować odległość zgodną z obowiązującymi przepisami między projektowanymi obiektami a linią napowietrzną SN,h) zaopatrzenie w wodę z istniejącego wodociągu wiejskiego na warunkach gestora sieci,i) odprowadzenie ścieków do szczelnego zbiornika okresowo opróżnianego z możliwością jego wykorzystania (podłączenia) docelowo do kanalizacji,j) obsługa terenów rolnych i istniejącego rowu melioracyjnego z istniejącego gospodarstwa rolnego (z działki nr ew. 322/1).Zapraszam na prezentację Bartosz Jagła Tel. (użyj formularza kontaktowego) ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Mateusz Kosiedowski | (użyj formularza kontaktowego) | (użyj formularza kontaktowego) | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 16358)-Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Więcej informacji / |

Sprzedam atrakcyjny grunt rolny
Sprzedam atrakcyjny grunt rolny
57000 zł
Brzeziny 30+ kilka dni temu

Do sprzedania atrakcyjny areał gruntu rolnego położony w Brzezinach w Gminie Wielopole Skrzyńskie. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch numerów działek:- 744 o pow., klasoużytek RIIIb, - 743 o pow., klasoużytek RIIIb.Na sprzedaż jest zarówno lewa część działki jak i prawa strona. Każda działka po wydzieleniu geodezyjnym będzie miała powierzchnię około 32,57 ara. Powyższe działki są o płaskiej powierzchni i kształtem przybierają formę prostokąta o wymiarach: szerokość: 50 m, długość: 32 m.Dojazd pod samą nieruchomość drogą asfaltową. MEDIA: - Słup z prądem na działce,- Woda w tym obszarze głównie występują studnie najbliższa ok. 100 metrów od granicy działki,- Kanalizacja - brak dostępu w tym obszarze,- Gaz - brak dostępu w tym obszarze.Istnieje możliwość zakupu całości gruntu o areale 65,15 w cenie ofertowej 114 000 zł brutto.W okolicy znaleźć można mnóstwo zieleni, lasy, ośrodek zdrowia, szkołę oraz kościół.Zapraszam Państwa do umówienia terminu oglądnięcia poprzez kontakt.Domowe NieruchomościTelefon: 783 783 343e-mail:

Sprzedam atrakcyjny grunt rolny
Sprzedam atrakcyjny grunt rolny
54500 zł
Brzeziny 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia3 257
Cena za m²16.73 zł/m²

Do sprzedania atrakcyjny areał gruntu rolnego położony w Brzezinach w Gminie Wielopole Skrzyńskie. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch numerów działek: - 744 o pow., klasoużytek RIIIb, - 743 o pow., klasoużytek RIIIb. Na sprzedaż jest zarówno lewa część działki jak i prawa strona. Każda działka po wydzieleniu geodezyjnym będzie miała powierzchnię około 32,57 ara. Powyższe działki są o płaskiej powierzchni i kształtem przybierają formę prostokąta o wymiarach: szerokość: 50 m, długość: 32 m. Dojazd pod samą nieruchomość drogą asfaltową. MEDIA: - Słup z prądem na działce, - Woda w tym obszarze głównie występują studnie najbliższa ok. 100 metrów od granicy działki, - Kanalizacja - brak dostępu w tym obszarze, - Gaz - brak dostępu w tym obszarze. Istnieje możliwość zakupu całości gruntu o areale 65,15 w cenie ofertowej 109000 zł brutto. W okolicy znaleźć można mnóstwo zieleni, lasy, ośrodek zdrowia, szkołę oraz kościół. Zapraszam Państwa do umówienia terminu oglądnięcia poprzez kontakt. Domowe Nieruchomości Telefon: (użyj formularza kontaktowego) e-mail:

Atrakcyjny grunt przemysłowy - Przypisówka
Atrakcyjny grunt przemysłowy - Przypisówka
1359000 zł
14 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia23 441
Cena za m²57.98 zł/m²

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną przemysłową zlokalizowaną w miejscowości Przypisówka, w gminie Firlej. Nieruchomość ta stanowi doskonałą okazję dla inwestorów poszukujących terenu pod obiekty produkcyjne.  Rozległy grunt o powierzchni całkowitej ok 2,3 ha i szerokości frontu wynoszącej 201 m - ulokowany jest w pierwszej linii zabudowy od utwardzonej drogi wewnętrznej. Działka położona jest w strategicznym miejscu, w otoczeniu lokalnych przedsiębiorstw, zakładów oraz gospodarstw, co zapewnia dogodne warunki do prowadzenia działalności produkcyjnej. Teren jest doskonale skomunikowany z głównymi drogami, co umożliwia szybki i łatwy transport towarów oraz pracowników.  Działka daje szerokie możliwości zabudowy, co pozwala na realizację różnorodnych projektów produkcyjnych. Teren jest płaski, co ułatwia prace budowlane i minimalizuje koszty przygotowania gruntu. Dzięki odpowiedniemu zagospodarowaniu przestrzennemu, działka może stać się miejscem działalności produkcyjnej, która przyczyni się do dalszego rozwoju gospodarczego regionu.  Dostępne media:   prąd (w działce) woda (około 100 m) telekomunikacja  W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, działka została oznaczona jako tereny obiektów produkcyjnych w tym, z dopuszczeniem mogących znaczącooddziaływać na środowisko (symbol XI.P/1).  Dodatkowe ustalenia planu:  1) przeznaczenie podstawowe – tereny obiektów produkcyjnych w tym, z dopuszczeniem mogących znacząco oddziaływać na środowisko;  2) przeznaczenie uzupełniające: a) usługi, w tym z dopuszczeniem mogących znacząco oddziaływać na środowisko, b) zieleń izolacyjna i urządzona; 3) zasady, warunki i standardy kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: a) obiekty produkcyjne, składy i magazyny wraz z urządzeniami pomocniczymi, b) dopuszczalne obiekty towarzyszące, w tym zabudowa biurowa, socjalna, itp., c) dopuszczalne obiekty małej architektury, altany, zadaszenia, itp., d) maksymalna wysokość zabudowy – 12 m, e) maksymalna powierzchnia zabudowy na działce budowlanej - 60%, f) minimalna powierzchnia biologicznie czynna na działce budowlanej – 20%, g) dachy symetryczne, dwu lub wielospadowe, o kącie nachylenia głównych połaci dachowych od 20 do 45° włącznie z dopuszczeniem dachów jednospadowych płaskich tj. o spadkach w granicach 2-15°, h) zagospodarowanie terenu zielenią ozdobną i izolacyjną, i) od strony sąsiednich działek z zabudową obowiązek wykonania co najmniej 5m pasa nasadzeń zieleni wielopoziomowej; 4) zasady obsługi w zakresie komunikacji: a) z przyległej drogi publicznej, położonej poza obszarem zmiany planu, oznaczonej symbolem [KDD], b) z przyległej drogi wewnętrznej, położonej poza obszarem zmiany planu, oznaczonej symbolem [KDW].  Nieruchomość w Przypisówce to idealna oferta dla inwestorów planujących budowę obiektów produkcyjnych. Doskonała lokalizacja, bliskość innych przedsiębiorstw, dobrze rozwinięta infrastruktura oraz duży potencjał inwestycyjny sprawiają, że jest to miejsce warte uwagi.  Dojazd do drogi krajowej nr 19 zajmie nie więcej niż 6 minut, natomiast do centrum Firleja - 8 minut.  Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację oferowanego gruntu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi działkami na sprzedaż na stronie internetowej Biura:   Opiekun oferty Anita Górkiewicztelefon: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  Opiekun oferty Ewelina Kanadystelefon: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 5,20-807 Lublin

Atrakcyjny grunt dla dewelopera
Atrakcyjny grunt dla dewelopera
317820000 zł
Konstancin-Jeziorna 30+ kilka dni temu

Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w miejscowości Czarnów gm. Konstancin-Jeziorna. Grunty znajdują się na terenie objętym planem zagospodarowania i leżą w obszarze C7MN oraz C4MN. Podstawowe zapisy planu dla tego obszaru to m.in.: obszar zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej, powierzchnia zabudowy do 25% wskaźnik intensywności zabudowy 0,3, powierzchnia biologicznie czynna min. 70%, maksymalna wysokość kalenicy do 11m, dopuszczalne są dachy płaskie.Istnieje możliwość odkupu od KOWR sąsiednich działek i powiększenia terenu inwestycji o ok. 0,74ha.Zapraszamy na prezentację.Więcej zdjęć i plan powierzchni na /WACO875ZADZWOŃ:724 730 782. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Atrakcyjny grunt pod miastem
Atrakcyjny grunt pod miastem
400000 zł
Skoczów 24 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 200
Cena za m²125 zł/m²

Skoczów -OBSZAR WIEJSKI, KICZYCE NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością gruntową położoną na obrzeżach Skoczowa, we wsi Kiczyce w odległości 3,5 km od centrum miasta.Nieruchomość gruntowa zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Sołectwa Kiczyce w Gminie Skoczów, Uchwała Nr XXXI/348/2017 z dn. 27.06.2017 r., znajduje się  w jednostce planu "9MN" oraz w:- obszarze Natura 2000 -"Dolina Górnej Wisły" PLB240001 - cały obszar planu,- granicach głównego zbiornika wód podziemnych 347 "Dolina rzeki Górna Wisła"Przeznaczenie podstawowe nieruchomości to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Przeznaczenie dopuszczalne: zabudowa gospodarcza, usługi nieuciążliwe.Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy:- dachy dwuspadowe lub wielospadowe,- maksymalna wysokość budynków mieszkalnych 10 metrów,- obowiązek zapewnienia 2 miejsc postojowych dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej łącznie na 1 budynek,- powierzchnia zabudowy nie może przekraczać 30% powierzchni działki budowlanej,- powierzchnia biologicznie czynna powinna wynosić 50% powierzchni działki- ustalony maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy 1,2.Opis nieruchomości:Nieruchomość składa się z 3 działek o powierzchniach 1246 m2 (31x42), 874 m2 (28x32), 882 m2 (31x26), dodatkowo udział w wydzielonej drodze wewnętrznej 186m2. Nieruchomość charakteryzuje się płaskim terenem co ułatwia proces budowy i pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału.Nieruchomość w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej, pól, łąk i lasu. W pobliżu wiele atrakcji rekreacyjnych takich jak: trasy rowerowe, łowiska wędkarskie, widokowe treny rekreacyjne i góry Beskidy.Lokalizacja nieruchomości w bliskiej odległości od Skoczowa (3 km), Ustronia (14 km), Strumienia (16 km) i Bielska-Białej (27km) zapewnia wygodny dostęp do różnorodnych usług i udogodnień, a także do drogi ekspresowej S52 -umożliwiającej szybki i bezproblemowy dojazd na Śląsk czy w kierunku Krakowa.Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja w ulicy. Dojazd drogą gminną asfaltowa, droga wewnętrzna -udział.Polecam i zapraszam serdecznie do kontaktu.  ::DODATKOWE INFORMACJE Nazwa obiektu: działka budowlana Prąd: w ulicy Gaz: w ulicy Woda: w ulicy Dojazd: asfalt Otoczenie: luźna zabudowa domków Kanalizacja: na działce Komunikacja publ.: autobus podmiejski Odległość do komunikacji publicznej [m]: 1500 Odległość od centrum [m]: 3,2000 Odl. do sklepu [m]: 520 Odl. do szkoły [m]: 1200 Odl. do przedszkola [m]: 1500 Położenie: poza miastem Wymiary działki [m]: 66X71 Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: nieregularny Ogrodzenie działki: brak Warunki zabudowy: są aktualne warunki zabudowy Zabudowa działki: niezabudowana ::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Agnieszka Kowalska (użyj formularza kontaktowego) Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Kowalska (licencja nr: 2657)

REZERWACJA!!! Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Komornikami
REZERWACJA!!! Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Komornikami
912600 zł
Komorniki 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²100 zł/m²
Powierzchnia6495 m²
Typinwestycyjna
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Sprzedam atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną , nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Rosnowo , gm. Komorniki. Nieruchomość ma powierzchnię 6495 m2 , jest w kształcie prostokąta , położona w spokojnej okolicy. Wielkość działki jak również usytuowanie przy asfaltowej drodze daje duże możliwości wybudowania wymarzonego domu. Nieruchomość jest nietuzinkowa ponieważ wymarzony dom można wybudować na skarpie , w malowniczej części działki z widokiem na staw. Bliskość trasy do Poznania zdecydowanie ułatwia komunikację , a jednocześnie nie zakłóca spokoju. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , zgodnie z uzyskanymi warunkami powierzchnia zabudowy wynosi 6% (389,70 m2) , powierzchnia biologicznie czynna min. 60% , wysokość budynku - dnie kondygnacje max. 8,50 m od poziomu terenu do głównej kalenicy , dopuszcza się podpiwniczenie budynku , dach dwu lub czterospadowy o nachyleniu połaci dachowych od 20 -40 stopni. Działka graniczy z nieruchomościami zabudowanymi , gdzie powstają nowe budynki mieszkalne . Media (prąd , woda , gaz, kanalizacja) znajdują się w drodze przed działką. Warunki określają możliwość zabudowy nieruchomości dwoma kameralnymi budynkami w zabudowie bliźniaczej. Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! ! "Szczegóły oferty i więcej foto na www.************* Szukajcie nas na Facebook i YouTube . " Link do wirtualnej wizyty/filmu (kliknij lub kopiuj) : https://youtu.be/VZYr1cnOZzE KONTAKT: Wojciech Matuszak tel. +48 ********* ma***********o@g*****com W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Atrakcyjny grunt w Łysomicach przy ul. Granicznej
Atrakcyjny grunt w Łysomicach przy ul. Granicznej
347000 zł
Łysomice 30+ kilka dni temu

Kujawsko-pomorskie, Łysomice, ul. Graniczna.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana, w kształcie prostokąta, płaska, o powierzchni 2500 m2.Grunt położony jest w miejscowości Łysomice, graniczącej z Toruniem od strony północnej. Atrakcyjny teren usytuowany tuż przy drodze asfaltowej gminnej, z widokiem na Obserwatorium Astronomiczne UMK w Piwnicach.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa, co następuje:- przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa i produkcyjna związana z funkcją ogrodniczą- wysokość zabudowy maksymalnie 2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe, dachy o nachyleniu połaci dachowych 30-40 stopniW okolicy znajdują się:- szkoła podstawowa- sklepy m.in.: Stokrotka, Biedronka- poczta- przystanki komunikacji miejskiej.Media:- woda na działce- kanalizacja, gaz i prąd w drodze przy granicy działkiSzerokość: ok 48 metryDługość: ok. 52 metry.Działka posiada dostęp do gminnej drogi publicznej. Zainteresowany? Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i umów się aby zobaczyć działkę.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszystkie zawarte w nim informacje zostały sporządzone na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od Właściciela. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora jest zabronione. Kluczowe Biuro Nieruchomości działa zgodnie z zasadami kodeksu etyki zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Atrakcyjny grunt w Łysomicach przy ul. Granicznej
Atrakcyjny grunt w Łysomicach przy ul. Granicznej
347000 zł
Łysomice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²138.8 zł/m²

Kujawsko-pomorskie, Łysomice, ul. Graniczna. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana, w kształcie prostokąta, płaska, o powierzchni 2500 m2. Grunt położony jest w miejscowości Łysomice, graniczącej z Toruniem od strony północnej. Atrakcyjny teren usytuowany tuż przy drodze asfaltowej gminnej,  z widokiem na Obserwatorium Astronomiczne UMK w Piwnicach. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa, co następuje: - przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa i produkcyjna związana z funkcją ogrodniczą - wysokość zabudowy maksymalnie 2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe, dachy o nachyleniu połaci dachowych 30-40 stopni W okolicy znajdują się: - szkoła podstawowa - sklepy m.in.: Stokrotka, Biedronka - poczta - przystanki komunikacji miejskiej. Media: - woda na działce - kanalizacja, gaz i prąd w drodze przy granicy działki Szerokość: ok 48 metry Długość: ok. 52 metry. Działka posiada dostęp do gminnej drogi publicznej.  Zainteresowany? Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i umów się aby zobaczyć działkę.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszystkie zawarte w nim informacje zostały sporządzone na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od Właściciela. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora jest zabronione. Kluczowe Biuro Nieruchomości działa zgodnie z zasadami kodeksu etyki zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Atrakcyjny grunt Gliwice-Czechowice Zachód.
Atrakcyjny grunt Gliwice-Czechowice Zachód.
3943800 zł
Gliwice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia13 146
Cena za m²300 zł/m²

Sprzedam atrakcyjną nieruchomość gruntową - Działka Nr 227 o powierzchni 13146 m2, Czechowice Zachód, ul. Nad Łąkami, dla której  Księgę Wieczystą prowadzi VIII Wydział Ksiąg Wieczystych w Gliwicach. Bezpośredni dojazd do działki od ul. Jachtowej i od ul. Rumiankowej pomiędzy posesjami nr 27A lewa strona i 34A prawa strona. Grunt posiada plan zagospodarowania przestrzennego ( link powyżej w ogłoszeniu ), w którym przewidziano tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - istniejące, o symbolach od 1MN do 26 MN, usługowej i inne o charakterze nieuciążliwym. Działkę otaczają tereny zielone, co stanowi idealny rozwiązanie pod inwestycję deweloperską. Powyższa nieruchomość stanowi pełną własność i jest wolna od zajęć sądowych, komorniczych i hipotecznych. Sprzedający jest osobą fizyczną, niebędącą płatnikiem podatku VAT, dlatego do podanej ceny, nie zostanie on doliczony. Zachęcam do kontaktu.

Atrakcyjny grunt przy trasie katowickiej
Atrakcyjny grunt przy trasie katowickiej
7800000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia13 000
Cena za m²600 zł/m²

Podwarszawskie Janki - grunt z bezpośrednim zjazdem z trasy katowickiej. Teren w doskonałej lokalizacji. Działka uzbrojona. Wymiary działki 43 x 320 m. Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Raszyn działka znajduje się w obszarze o wiodącej funkcji usługowo-magazynowej. Plan zagospodarowania w trakcie uchwalania. Termin wydania decyzji o warunkach zabudowy - około 2 miesięcy. Jest też zgoda samorządu na podział działki celem wybudowania osiedla domów. Jest możliwość dokupienia 1850m2 na uzupełnienie powierzchni. Jest możliwość negocjacji ceny.- Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Atrakcyjny grunt przy trasie katowickiej
Atrakcyjny grunt przy trasie katowickiej
5590000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki13000
Rodzaj działkiInwestycyjna

Podwarszawskie Janki - grunt z bezpośrednim zjazdem z trasy katowickiej. Teren w doskonałej lokalizacji. Działka uzbrojona. Wymiary działki 43 x 320 m. Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Raszyn działka znajduje się w obszarze o wiodącej funkcji usługowo-magazynowej. Plan zagospodarowania w trakcie uchwalania. Termin wydania decyzji o warunkach zabudowy - około 2 miesięcy. Jest też zgoda samorządu na podział działki celem wybudowania osiedla domów. Jest możliwość negocjacji ceny. -------------------------------------------------------------------------------------- Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie. Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Dratów Kolonia - Atrakcyjny grunt inwestycyjny
Dratów Kolonia - Atrakcyjny grunt inwestycyjny
149000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 297
Cena za m²34.68 zł/m²

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę pod zabudowę usługową , zagrodową bądź jednorodzinną z lokalem usługowym. Działka znajduje się na Pojezierzu Łęczyńsko - Włodawskim w miejscowości Dratów Kolonia, gmina Ludwin.Wspomniana działka położona jest przy asfaltowej drodze gminnej. Prostokątna nieruchomość o powierzchni całkowitej 4297 m2, oraz szerokości 42 m to ustawny teren, położony pośród pól uprawnych i zabudowań jednorodzinnych.Dostępne media: - prąd - woda  - telekomunikacja W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość objęta jest planem terenów zabudowy zagrodowej/usługowej (symbol 2RM, U) z dopuszczeniem infrastruktury technicznej i obsługi komunikacji (drogi wewnętrzne).W obrębie 5 km od działki mieszczą się takie jeziora jak: Dratów, Krzczeń, Rogóźno, Piaseczno, Uściwierz, Brzeziczno.Działka ulokowana jest w oddaleniu 4 kilometrów od miejscowości Ludwin, gdzie znajdziecie Państwo szkołę, bank, centrum kultury i sportu i wiele innych.Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację oferowanego gruntu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi działkami na sprzedaż na stronie internetowej Biura: Opiekun oferty: Dominik Hałastelefon: (użyj formularza kontaktowego)e-mail: Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 5,20-807 Lublin 

ATRAKCYJNY GRUNT INWESTYCYJNY magazyn osiedle
ATRAKCYJNY GRUNT INWESTYCYJNY magazyn osiedle
184778000 zł
30+ kilka dni temu

Przedmiotem oferty jest grunt inwestycyjny o powierzchni ok. 8.400 mkw. W tej chwili stanowi on część większej działki, z wstępnym planem podziału całej nieruchomości na ponad 30 foremnych działek, na których można postawić osiedle domów lub przeznaczyć pod zabudowę magazynowo-przemysłową.Atuty nieruchomości:przydział mocy 1MW (złożony wniosek o 10MW)szybki dostęp do portu lotniczegobliskie sąsiedztwo tras krajowych i drogi ekspresowejdobry dostęp do stacji PKPasfaltowa droga dojazdowaDostępne media:energia,wodociąg,kanalizacja,teleinformatyka,gazW bezpośrednim sąsiedztwie działki rozpoczęto realizację głównego punktu zasilającego.Przeznaczenie w MPZP:a) budynki magazynowe;b) budynki usługowe,c) budynki mieszkalno-usługowe z dopuszczeniem przeznaczenia maksymalnie 50% powierzchni uz?ytkowej budynku na funkcje? usługowa?, wyła?cznie z zakresu działalnos?ci nieucia?z?liwych,d) budynki mieszkalne jednorodzinne, wolnostoja?ce.Wybrane parametry MPZP:maksymalna intensywnos?ci zabudowy: 3,00;maksymalna powierzchnia zabudowy: 50%;minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej: 40%;maksymalnaa wysokos?c? budynko?w: magazynowych: 15,0 m;usługowych: 12,0 m; mieszkalnych i mieszkalno-usługowych: 9,0m; gospodarczych, garaz?owo-gospodarczych i garaz?y: 6,0 m; budowli: 10,0 m; Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.PodstawoweCena netto: 1 847 780 PLNCena za mkw. : 220,00 PLNPowierzchnia : 8 399,00 mkw.VAT : 23%PodstawowePrzeznaczenie : Zabudowa jednorodzinna (dom), Zabudowa jednorodzinna (dwulokalowa), Zabudowa jednorodzinna (bliźniak), Przemysł, Ogrodzenie : BrakKształt działki : ProstokątDziałka narożna : NieMożliwość podziału : NieStan prawnyStudium : NieWarunki zabudowy : NieAktualne pozwolenie na budowe : NieMiejscowy plan zagosp. : TakMediaWoda : Brak, Prąd : W drodzeNasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność * Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Maxon Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

ATRAKCYJNY GRUNT INWESTYCYJNY magazyn, osiedle
ATRAKCYJNY GRUNT INWESTYCYJNY magazyn, osiedle
311740000 zł
30+ kilka dni temu

Przedmiotem oferty jest grunt inwestycyjny o powierzchni ok. 1,5ha. W tej chwili stanowi on część większej działki, z wstępnym planem podziału całej nieruchomości na ponad 30 foremnych działek, na których można postawić osiedle domów lub przeznaczyć pod zabudowę magazynowo-przemysłową.Atuty nieruchomości:przydział mocy 1MW (złożony wniosek o 10MW)szybki dostęp do portu lotniczegobliskie sąsiedztwo tras krajowych i drogi ekspresowejdobry dostęp do stacji PKPasfaltowa droga dojazdowaDostępne media:energia,wodociąg,kanalizacja,teleinformatyka,gazW bezpośrednim sąsiedztwie działki rozpoczęto realizację głównego punktu zasilającego.Przeznaczenie w MPZP:a) budynki magazynowe;b) budynki usługowe,c) budynki mieszkalno-usługowe z dopuszczeniem przeznaczenia maksymalnie 50% powierzchni uz?ytkowej budynku na funkcje? usługowa?, wyła?cznie z zakresu działalnos?ci nieucia?z?liwych,d) budynki mieszkalne jednorodzinne, wolnostoja?ce.Wybrane parametry MPZP:maksymalna intensywnos?ci zabudowy: 3,00;maksymalna powierzchnia zabudowy: 50%;minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej: 40%;maksymalna wysokos?c? budynko?w: magazynowych: 15,0 m;usługowych: 12,0 m; mieszkalnych i mieszkalno-usługowych: 9,0m; gospodarczych, garaz?owo-gospodarczych i garaz?y: 6,0 m; budowli: 10,0 m; Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.PodstawoweCena netto: 3 117 400 PLNCena za mkw. : 200,00 PLNPowierzchnia : 15 587,00 mkw.VAT : 23%PodstawowePrzeznaczenie : Zabudowa jednorodzinna (dom), Zabudowa jednorodzinna (dwulokalowa), Zabudowa jednorodzinna (bliźniak), Przemysł, Ogrodzenie : BrakKształt działki : ProstokątDziałka narożna : NieMożliwość podziału : TakStan prawnyStudium : NieWarunki zabudowy : NieAktualne pozwolenie na budowe : NieMiejscowy plan zagosp. : TakMediaWoda : Brak, Prąd : W drodzeNasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność * Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Maxon Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Atrakcyjny grunt rolny - 9,5 ha
Atrakcyjny grunt rolny - 9,5 ha
739000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia94 700
Cena za m²7.8 zł/m²

Oferuję do sprzedaży grunt rolny o łącznej powierzchni 9,47 ha znajdujący się w miejscowości Masłowice, województwo łódzkie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Klasa grunty na działkach: IV oraz częściowo V. Nieruchomość bez żadnych obciążeń - pełna własność z księgą wieczystą. Idealny pod inwestycje. Zapraszam do kontaktu!

Polecam atrakcyjny grunt, MPZP, prostokąt
Polecam atrakcyjny grunt, MPZP, prostokąt
46000000 zł
30+ kilka dni temu

Polecam foremną działkę. Dostępna zabudowa bliźniacza lub wolnostojąca. Wjazd z dwóch stronGłówne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• piekny widokDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Jeden z sześciu sąsiadujących ze sobą gruntów z możliwością (zgodnie z MPZP) zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym.Grunt w pobliżu centralnej części wsi.Kształt trapezu (41 m. X 42 m.)10 km od granicy Wrocławia.Stosownie do zapisów z MPZP:- pow. zabudowy – maksymalnie 30% pow. działki budowlanej;- pow. biologicznie czynna – minimalnie 40% pow. działki budowlanej;- wskaźnik intensywności zabudowy: minimalna - 0, maksymalna - 0,8;- nieprzekraczalne linie zabudowy:>- 6 m od strony drogi publicznej klasy dojazdowej oraz ciągu pieszo-jezdnego,>- 10 m od strony drogi publicznej klasy zbiorczej >- 3 m od strony terenu wód powierzchniowych śródlądowych,- dachy dwuspadowe lub wielospadowe, o symetrycznym układzie głównych połaci dachowych, o spadkach połaci dachowych od 25° - 45°,Media - odległość w metrach od granicy działki:- prąd - 4- woda - 38Klasa bonitacyjna: RIIIa/RIIIbW trakcie uzyskiwania decyzji o trwałym wyłączeniu z produkcji rolnejW ofercie mamy również pięć sąsiednich gruntów o pow. od 1.645 mkw. do 1.964 mkw., w cenach od 260 zł/mkw do 354 zł/mkw.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. Więcej zdjęć i plan powierzchni na /KEGO488ZADZWOŃ:883 376 200. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Atrakcyjny grunt na wynajem w strefie ekonomicznej
Atrakcyjny grunt na wynajem w strefie ekonomicznej
30000 zł
Głogów Małopolski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia10 000
Cena za m²3 zł/m²

Jeśli szukasz gruntu na wynajem, w dobrej lokalizacji, w strefie ekonomicznej lotniska w Jasionce, lub chcesz powiększyć swój biznes o nowy teren, oferta skierowana jest do Ciebie.Oferta najmu dotyczy gruntu w Głogowie Małopolskim, ul. Pod Borem, o powierzchni 1 ha (możliwość wydzielenia większego obszaru, jednak max. 1.8 ha). Na działce obecnie prowadzona jest działalność produkcyjna, przetwórcza i magazynowa w kilku budynkach należących do prywatnego przedsiębiorstwa. Resztę działki 2134/1 właściciel chce przeznaczyć do wynajmu. Działka jest obecnie ogrodzona, płaska, zaopatrzona we wszystkie media, kanalizacja wraz z przepompownią ścieków, dodatkowo jest możliwość postawienia własnej stacji trafo (wydane pozwolenie). Jest możliwość również dostosowania nieruchomości pod oczekiwania przyszłego najemcy np. postawienie budynku, hali, utwardzenia itp.Lokalizacja działki daje szerokie spektrum inwestycji - bliskość DK 9, autostrady A4, strefy ekonomicznej wokół lotniska w Jasionce, stanowi ogrom możliwości do rozwoju biznesu lub wykorzystania jako dodatkowa przestrzeń do wykorzystania przez sąsiednie firmy i instytucje.Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.Oferta działki dostępna wyłącznie w naszym biurze freedom nieruchomości.Mateusz Chmiel – opiekun oferty. Serdecznie zapraszam.Tel. (użyj formularza kontaktowego)Email: Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18L."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Atrakcyjny grunt dla inwestora w Tarnowie Podg.
Atrakcyjny grunt dla inwestora w Tarnowie Podg.
795000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²120 zł/m²
Powierzchnia6025 m²
Szerokość30 m
Długość180 m
Typinwestycyjna
Drogaasfalt

Atrakcyjnym grunt dla inwestora w Tarnowie Podgórnym Mam do zaoferowania atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o wymiarach 30m x 180m w kształcie prostokąta o powierzchni 6025 m2 , położoną w spokojnej części Tarnowa Podgórnego. Bardzo dobra inwestycja dla dewelopera. W sąsiedztwie działki znajdują się Termy Tarnowskie. Nieruchomość ma MPZP , w którym przeznaczenie działki jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Max 30% zabudowy działki , max wysokość zabudowy to dwie kondygnacje naziemne : parter oraz poddasze użytkowe i 10 m do najwyższego punktu dachu. Przy podziale wielkość dzielonych działek nie może być mniejsza niż 800 m2. Otoczenie to działki niezabudowane jak również zabudowane. W promieniu ok. 500 m cała infrastruktura sklep, przystanek, szkoła, przedszkole, żłobek, korty, boisko, bank, poczta. Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! ! "Szczegóły oferty i więcej foto www.************** Szukajcie nas na Facebook i YouTube . " KONTAKT: Wojciech Matuszak tel. +48 *** ** ** ** ma***********o@g*****com W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Atrakcyjny grunt na Warszewie-do szybkiej zabudowy
Atrakcyjny grunt na Warszewie-do szybkiej zabudowy
872080 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia991
Cena za m²880 zł/m²

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 991m2. w prestiżowej dzielnicy Szczecina. Działka ma kształ regularny - w kwadracie. Działka jest narożna, z każdej strony posadowione są już domy. Dojazd drogą utwardzoną. Na terenie obowiązuje MPZP. Przeznaczenie terenu - zabudowo mieszkaniowa jednorodzinna z możliwością usług wbudowanych. Możliwa zabudowa wolnostojąca lub bliżniacza. Możliwośc 2 kondygnacji do 9,5m. Maksymalna powierzchnia zabudowy 30%. Media: prąd, kanalizacja i woda znajdują się na działce, gaz w drodze. Polecam i zapraszam na prezentację.

Atrakcyjny Grunt z Szybkim Dojazdem do A4
Atrakcyjny Grunt z Szybkim Dojazdem do A4
1550000 zł
30+ kilka dni temu

DOLNOŚLĄSKIE, WROCŁAWSKI, KĄTY WROCŁAWSKIE, NOWA WIEŚ WROCŁAWSKA 1,5 KM DO AUTOSTRADY A4 POWIERZCHNIA NIERUCHOMOŚCI 5870 M² M – TERENY ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ JEDNORODZINNEJ, ZAGRODOWEJ I USŁUG MPZP - UCHWAŁA NR XLIII/553/18 RADY MIEJSKIEJ W KĄTACH WROCŁAWSKICH z dnia 28 czerwca 2018 r.LOKALIZACJA: Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Nowej Wsi Wrocławskiej w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość gruntowa numer 12/29 o powierzchni 5870 m² w MPZP oznaczona symbolem M –tereny zabudowy jednorodzinnej mieszkaniowej, zagrodowej i usług. Przedmiotowa nieruchomość zabudowana jest: jednym budynkiem gospodarczymi o pow. ok. 600 m² jednym budynkiem gospodarczym o pow. ok. 260 m² budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 280 m²MEDIA: prąd, woda.KONTAKT: Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszam na niezobowiązującą prezentacje oraz proszę o bezpośredni kontakt: Krzysztof Huniak tel. +48 508 221 051, Szanowni Państwo, zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej dokładne i aktualne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Atrakcyjny grunt na wynajem w strefie ekonomicznej
Atrakcyjny grunt na wynajem w strefie ekonomicznej
10000 zł
Głogów Małopolski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 500
Cena za m²4 zł/m²

Jeśli szukasz gruntu na wynajem, w dobrej lokalizacji, w strefie ekonomicznej lotniska w Jasionce, lub chcesz powiększyć swój biznes o nowy teren, oferta skierowana jest do Ciebie. Oferta najmu dotyczy gruntu w Głogowie Małopolskim, ul. Pod Borem, o powierzchni 0,25 ha (możliwość wydzielenia większego obszaru, jednak max. 1.8 ha). Na działce obecnie prowadzona jest działalność produkcyjna, przetwórcza i magazynowa w kilku budynkach należących do prywatnego przedsiębiorstwa. Resztę działki 2134/1 właściciel chce przeznaczyć do wynajmu. Działka jest obecnie ogrodzona, płaska, zaopatrzona we wszystkie media, kanalizacja wraz z przepompownią ścieków, dodatkowo jest możliwość postawienia własnej stacji trafo (wydane pozwolenie). Jest możliwość również dostosowania nieruchomości pod oczekiwania przyszłego najemcy np. postawienie budynku, hali, utwardzenia itp. Lokalizacja działki daje szerokie spektrum inwestycji - bliskość DK 9, autostrady A4, strefy ekonomicznej wokół lotniska w Jasionce, stanowi ogrom możliwości do rozwoju biznesu lub wykorzystania jako dodatkowa przestrzeń do wykorzystania przez sąsiednie firmy i instytucje. Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Oferta działki dostępna wyłącznie w naszym biurze freedom nieruchomości. Mateusz Chmiel – opiekun oferty. Serdecznie zapraszam. Tel. (użyj formularza kontaktowego) Email: Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18L.If you are looking for land for rent, in a good location, in the economic zone of the airport in Jasionka, or you want to expand your business to a new area, the offer is addressed to you. The lease offer concerns land in Głogów Małopolski, ul. Pod Borem, with an area of 0.25 ha (possibility of separating a larger area, but max. 1.8 ha). Currently, production, processing and storage activities are carried out on the plot in several buildings belonging to a private company. The owner wants to use the rest of plot 2134/1 for rent. The plot is currently fenced, flat, equipped with all utilities, sewage system with a sewage pumping station, and it is also possible to build your own transformer station (permit issued). It is also possible to adapt the property to the expectations of the future tenant, e.g. construction of a building, hall, hardening, etc. The location of the plot offers a wide range of investments - the proximity of DK 9, the A4 motorway, the economic zone around the airport in Jasionka, provides a lot of opportunities for business development or use as additional space for neighboring companies and institutions. Are you interested in this property? Call and ask for details. Plot offer available only in our freedom real estate office. Mateusz Chmiel – offer supervisor. I cordially invite you. Tel. (użyj formularza kontaktowego) Email: We also invite you to our sales office in Rzeszów at ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18YearsЯкщо ви шукаєте землю в оренду, в хорошому місці, в економічній зоні аеропорту в Ясьонці, або бажаєте розширити свій бізнес на новий район, пропозиція адресована вам. Пропозиція оренди стосується землі в Глогуві Малопольському, вул. Під борем, площею 0,25 га (можливість відокремлення більшої території, але макс. 1,8 га). Зараз на ділянці в кількох будівлях, що належать приватній компанії, здійснюється виробництво, переробка та зберігання. Решту ділянки 2134/1 власник хоче використовувати в оренду. На даний момент ділянка огороджена, рівна, підведені всі комунікації, каналізація з каналізаційною насосною станцією, також є можливість побудувати свою трансформаторну станцію (дозвіл надано). Також є можливість адаптувати нерухомість до очікувань майбутнього орендаря, наприклад, будівництво будівлі, залу, загартовування тощо. Розташування ділянки пропонує широкий спектр інвестицій - близькість ДК 9, автомагістралі А4, економічної зони навколо аеропорту в Ясьонці, надає багато можливостей для розвитку бізнесу або використання як додаткового простору для сусідніх компаній та установ. Вас цікавить це майно? Телефонуйте і уточнюйте деталі. Пропозиція ділянки доступна тільки в нашому офісі нерухомості Freedom. Матеуш Хміль – керівник пропозиції. Я вас щиро запрошую. Тел. (użyj formularza kontaktowego) Електронна адреса: Запрошуємо також до нашого торгового офісу в Жешуві за адресою ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18 років"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Atrakcyjny grunt rolny pod inwestycje- 9,5 ha
Atrakcyjny grunt rolny pod inwestycje- 9,5 ha
739000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia94 700
Cena za m²7.8 zł/m²

Oferuję do sprzedaży grunt rolny o łącznej powierzchni 9,47 ha znajdujący się w miejscowości Masłowice, województwo łódzkie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Klasa grunty na działkach: IV oraz częściowo V. Nieruchomość bez żadnych obciążeń - pełna własność z księgą wieczystą. Idealny pod inwestycje. Zapraszam do kontaktu!

Atrakcyjny grunt na wynajem w strefie ekonomicznej
Atrakcyjny grunt na wynajem w strefie ekonomicznej
30000 zł
Głogów Małopolski 29 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia10 000
Cena za m²3 zł/m²

Jeśli szukasz gruntu na wynajem, w dobrej lokalizacji, w strefie ekonomicznej lotniska w Jasionce, lub chcesz powiększyć swój biznes o nowy teren, oferta skierowana jest do Ciebie. Oferta najmu dotyczy gruntu w Głogowie Małopolskim, ul. Pod Borem, o powierzchni 1 ha (możliwość wydzielenia większego obszaru, jednak max. 1.8 ha). Na działce obecnie prowadzona jest działalność produkcyjna, przetwórcza i magazynowa w kilku budynkach należących do prywatnego przedsiębiorstwa. Resztę działki 2134/1 właściciel chce przeznaczyć do wynajmu. Działka jest obecnie ogrodzona, płaska, zaopatrzona we wszystkie media, kanalizacja wraz z przepompownią ścieków, dodatkowo jest możliwość postawienia własnej stacji trafo (wydane pozwolenie). Jest możliwość również dostosowania nieruchomości pod oczekiwania przyszłego najemcy np. postawienie budynku, hali, utwardzenia itp. Lokalizacja działki daje szerokie spektrum inwestycji - bliskość DK 9, autostrady A4, strefy ekonomicznej wokół lotniska w Jasionce, stanowi ogrom możliwości do rozwoju biznesu lub wykorzystania jako dodatkowa przestrzeń do wykorzystania przez sąsiednie firmy i instytucje. Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Oferta działki dostępna wyłącznie w naszym biurze freedom nieruchomości. Mateusz Chmiel – opiekun oferty. Serdecznie zapraszam. Tel. (użyj formularza kontaktowego) Email: Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18L. Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię: EU - użytkową (kWh/m2*rok): 0.00; EK - końcową (kWh/m2*rok): 0.00; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 0.00; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.00; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 0.00; If you are looking for land for rent, in a good location, in the economic zone of the airport in Jasionka, or you want to expand your business to a new area, the offer is addressed to you. The lease offer concerns land in Głogów Małopolski, ul. Pod Borem, with an area of 1 ha (possibility of separating a larger area, but max. 1.8 ha). Currently, production, processing and storage activities are carried out on the plot in several buildings belonging to a private company. The owner wants to use the rest of plot 2134/1 for rent. The plot is currently fenced, flat, equipped with all utilities, sewage system with a sewage pumping station, and it is also possible to build your own transformer station (permit issued). It is also possible to adapt the property to the expectations of the future tenant, e.g. construction of a building, hall, hardening, etc. The location of the plot offers a wide range of investments - the proximity of DK 9, the A4 motorway, the economic zone around the airport in Jasionka, provides a lot of opportunities for business development or use as additional space for neighboring companies and institutions. Are you interested in this property? Call and ask for details. Plot offer available only in our freedom real estate office. Mateusz Chmiel – offer supervisor. I cordially invite you. Tel. (użyj formularza kontaktowego) Email: We also invite you to our sales office in Rzeszów at ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18YearsЯкщо ви шукаєте землю в оренду, в хорошому місці, в економічній зоні аеропорту в Ясьонці, або бажаєте розширити свій бізнес на новий район, пропозиція адресована вам. Пропозиція оренди стосується землі в Глогуві Малопольському, вул. Під борем, площею 1 га (можливість відокремлення більшої території, але макс. 1,8 га). Зараз на ділянці в кількох будівлях, що належать приватній компанії, здійснюється виробництво, переробка та зберігання. Решту ділянки 2134/1 власник хоче використовувати в оренду. На даний момент ділянка огороджена, рівна, підведені всі комунікації, каналізація з каналізаційною насосною станцією, також є можливість побудувати свою трансформаторну станцію (отримано дозвіл). Також є можливість адаптувати нерухомість до очікувань майбутнього орендаря, наприклад, будівництво будівлі, залу, загартовування тощо. Розташування ділянки пропонує широкий спектр інвестицій - близькість ДК 9, автомагістралі А4, економічної зони навколо аеропорту в Ясьонці, надає багато можливостей для розвитку бізнесу або використання як додаткового простору для сусідніх компаній та установ. Вас цікавить це майно? Телефонуйте і уточнюйте деталі. Пропозиція ділянки доступна тільки в нашому офісі нерухомості Freedom. Матеуш Хміль – керівник пропозиції. Сердечно запрошую. Тел. (użyj formularza kontaktowego) Електронна адреса: Запрошуємо також до нашого торгового офісу в Жешуві за адресою ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18 років"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Atrakcyjny grunt na wynajem w strefie ekonomicznej
Atrakcyjny grunt na wynajem w strefie ekonomicznej
10000 zł
Głogów Małopolski 30+ kilka dni temu
Pow. działki2500
Rodzaj działkiUsługowa
SprzedażPośrednik

Opis ofertyJeśli szukasz gruntu na wynajem, w dobrej lokalizacji, w strefie ekonomicznej lotniska w Jasionce, lub chcesz powiększyć swój biznes o nowy teren, oferta skierowana jest do Ciebie. Oferta najmu dotyczy gruntu w Głogowie Małopolskim, ul. Pod Borem, o powierzchni 0,25 ha (możliwość wydzielenia większego obszaru, jednak max. 1.8 ha). Na działce obecnie prowadzona jest działalność produkcyjna, przetwórcza i magazynowa w kilku budynkach należących do prywatnego przedsiębiorstwa. Resztę działki 2134/1 właściciel chce przeznaczyć do wynajmu. Działka jest obecnie ogrodzona, płaska, zaopatrzona we wszystkie media, kanalizacja wraz z przepompownią ścieków, dodatkowo jest możliwość postawienia własnej stacji trafo (wydane pozwolenie). Jest możliwość również dostosowania nieruchomości pod oczekiwania przyszłego najemcy np. postawienie budynku, hali, utwardzenia itp. Lokalizacja działki daje szerokie spektrum inwestycji - bliskość DK 9, autostrady A4, strefy ekonomicznej wokół lotniska w Jasionce, stanowi ogrom możliwości do rozwoju biznesu lub wykorzystania jako dodatkowa przestrzeń do wykorzystania przez sąsiednie firmy i instytucje. Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Oferta działki dostępna wyłącznie w naszym biurze freedom nieruchomości. Mateusz Chmiel – opiekun oferty. Serdecznie zapraszam. Tel. 881 - pokaż numer telefonu - Email: @ Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18L. If you are looking for land for rent, in a good location, in the economic zone of the airport in Jasionka, or you want to expand your business to a new area, the offer is addressed to you. The lease offer concerns land in Głogów Małopolski, ul. Pod Borem, with an area of 0.25 ha (possibility of separating a larger area, but max. 1.8 ha). Currently, production, processing and storage activities are carried out on the plot in several buildings belonging to a private company. The owner wants to use the rest of plot 2134/1 for rent. The plot is currently fenced, flat, equipped with all utilities, sewage system with a sewage pumping station, and it is also possible to build your own transformer station (permit issued). It is also possible to adapt the property to the expectations of the future tenant, e.g. construction of a building, hall, hardening, etc. The location of the plot offers a wide range of investments - the proximity of DK 9, the A4 motorway, the economic zone around the airport in Jasionka, provides a lot of opportunities for business development or use as additional space for neighboring companies and institutions. Are you interested in this property? Call and ask for details. Plot offer available only in our freedom real estate office. Mateusz Chmiel – offer supervisor. I cordially invite you. Tel. 881 - pokaż numer telefonu - Email: @ We also invite you to our sales office in Rzeszów at ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18Years Якщо ви шукаєте землю в оренду, в хорошому місці, в економічній зоні аеропорту в Ясьонці, або бажаєте розширити свій бізнес на новий район, пропозиція адресована вам. Пропозиція оренди стосується землі в Глогуві Малопольському, вул. Під борем, площею 0,25 га (можливість відокремлення більшої території, але макс. 1,8 га). Зараз на ділянці в кількох будівлях, що належать приватній компанії, здійснюється виробництво, переробка та зберігання. Решту ділянки 2134/1 власник хоче використовувати в оренду. На даний момент ділянка огороджена, рівна, підведені всі комунікації, каналізація з каналізаційною насосною станцією, також є можливість побудувати свою трансформаторну станцію (дозвіл надано). Також є можливість адаптувати нерухомість до очікувань майбутнього орендаря, наприклад, будівництво будівлі, залу, загартовування тощо. Розташування ділянки пропонує широкий спектр інвестицій - близькість ДК 9, автомагістралі А4, економічної зони навколо аеропорту в Ясьонці, надає багато можливостей для розвитку бізнесу або використання як додаткового простору для сусідніх компаній та установ. Вас цікавить це майно? Телефонуйте і уточнюйте деталі. Пропозиція ділянки доступна тільки в нашому офісі нерухомості Freedom. Матеуш Хміль – керівник пропозиції. Я вас щиро запрошую. Тел. 881 - pokaż numer telefonu - Електронна адреса: @ Запрошуємо також до нашого торгового офісу в Жешуві за адресою ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18 років "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny." Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Atrakcyjny grunt na wynajem w strefie ekonomicznej
Atrakcyjny grunt na wynajem w strefie ekonomicznej
10000 zł
Głogów Małopolski 30+ kilka dni temu

Jeśli szukasz gruntu na wynajem, w dobrej lokalizacji, w strefie ekonomicznej lotniska w Jasionce, lub chcesz powiększyć swój biznes o nowy teren, oferta skierowana jest do Ciebie.Oferta najmu dotyczy gruntu w Głogowie Małopolskim, ul. Pod Borem, o powierzchni 0,25 ha (możliwość wydzielenia większego obszaru, jednak max. 1.8 ha). Na działce obecnie prowadzona jest działalność produkcyjna, przetwórcza i magazynowa w kilku budynkach należących do prywatnego przedsiębiorstwa. Resztę działki 2134/1 właściciel chce przeznaczyć do wynajmu. Działka jest obecnie ogrodzona, płaska, zaopatrzona we wszystkie media, kanalizacja wraz z przepompownią ścieków, dodatkowo jest możliwość postawienia własnej stacji trafo (wydane pozwolenie). Jest możliwość również dostosowania nieruchomości pod oczekiwania przyszłego najemcy np. postawienie budynku, hali, utwardzenia itp.Lokalizacja działki daje szerokie spektrum inwestycji - bliskość DK 9, autostrady A4, strefy ekonomicznej wokół lotniska w Jasionce, stanowi ogrom możliwości do rozwoju biznesu lub wykorzystania jako dodatkowa przestrzeń do wykorzystania przez sąsiednie firmy i instytucje.Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.Oferta działki dostępna wyłącznie w naszym biurze freedom nieruchomości.Mateusz Chmiel – opiekun oferty. Serdecznie zapraszam.Tel. 881 201 750Email: Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18L.If you are looking for land for rent, in a good location, in the economic zone of the airport in Jasionka, or you want to expand your business to a new area, the offer is addressed to you. The lease offer concerns land in Głogów Małopolski, ul. Pod Borem, with an area of 0.25 ha (possibility of separating a larger area, but max. 1.8 ha). Currently, production, processing and storage activities are carried out on the plot in several buildings belonging to a private company. The owner wants to use the rest of plot 2134/1 for rent. The plot is currently fenced, flat, equipped with all utilities, sewage system with a sewage pumping station, and it is also possible to build your own transformer station (permit issued). It is also possible to adapt the property to the expectations of the future tenant, e.g. construction of a building, hall, hardening, etc. The location of the plot offers a wide range of investments - the proximity of DK 9, the A4 motorway, the economic zone around the airport in Jasionka, provides a lot of opportunities for business development or use as additional space for neighboring companies and institutions. Are you interested in this property? Call and ask for details. Plot offer available only in our freedom real estate office. Mateusz Chmiel – offer supervisor. I cordially invite you. Tel. 881 201 750 Email: We also invite you to our sales office in Rzeszów at ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18YearsЯкщо ви шукаєте землю в оренду, в хорошому місці, в економічній зоні аеропорту в Ясьонці, або бажаєте розширити свій бізнес на новий район, пропозиція адресована вам. Пропозиція оренди стосується землі в Глогуві Малопольському, вул. Під борем, площею 0,25 га (можливість відокремлення більшої території, але макс. 1,8 га). Зараз на ділянці в кількох будівлях, що належать приватній компанії, здійснюється виробництво, переробка та зберігання. Решту ділянки 2134/1 власник хоче використовувати в оренду. На даний момент ділянка огороджена, рівна, підведені всі комунікації, каналізація з каналізаційною насосною станцією, також є можливість побудувати свою трансформаторну станцію (дозвіл надано). Також є можливість адаптувати нерухомість до очікувань майбутнього орендаря, наприклад, будівництво будівлі, залу, загартовування тощо. Розташування ділянки пропонує широкий спектр інвестицій - близькість ДК 9, автомагістралі А4, економічної зони навколо аеропорту в Ясьонці, надає багато можливостей для розвитку бізнесу або використання як додаткового простору для сусідніх компаній та установ. Вас цікавить це майно? Телефонуйте і уточнюйте деталі. Пропозиція ділянки доступна тільки в нашому офісі нерухомості Freedom. Матеуш Хміль – керівник пропозиції. Я вас щиро запрошую. Тел. 881 201 750 Електронна адреса: Запрошуємо також до нашого торгового офісу в Жешуві за адресою ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18 років"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Atrakcyjny grunt w Koszanowie z dostępem do mediów
Atrakcyjny grunt w Koszanowie z dostępem do mediów
700000 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam grunt inwestycyjny składający się z dwóch numerów geodezyjnych w doskonałej lokalizacji w Koszanowie tuż przy Śmiglu - w sąsiedztwie licznej zabudowy. Atrakcyjna oferta składa się z następujących numerów geodezyjnych: 75/5 obręb Koszanowo - o powierzchni 3547 m2, z czego 3534 m2 klasa RIIIA, 13 m2 IVa 75/6 obręb Koszanowo - o powierzchni 3582 m2, z czego 1085 m2 klasa RIIIa, 1840 m2 klasa IVa oraz 657 m2 symbol ŁIII. Łączna powierzchnia 7125 m2. Teren nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, jednakże w związku z nowym przepisem jaki wszedł w życie w ubiegłym roku (2023) Gmina będzie miała obowiązek sporządzenia "PLANU OGÓLNEGO" dla działek nie objętych MPZP do 1 stycznia 2026 r. Jest to równoznaczne z tym iż jeżeli sąsiedztwo działek stanowi zabudowę mieszkaniową lub jednorodzinną - grunt sąsiadujący z nią zostanie objęty terenem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Śmigiel - miasto w województwie wielkopolskim, powiecie kościańskim, z dostępem do drogi ekspresowej S5 Poznań-Wrocław. Odległość od: Kościana - 13 km, Leszna - 20 km, Poznania - 60 km, Wrocławia - 123 km. W Śmiglu znajdziesz liczne sklepu spożywcze, piekarnie, stacje benzynową, kościół, przedszkola, Szkołę Podstawową, supermarkety.  Podsumowanie - na sprzedaż grunt inwestycyjny w przyszłości pod usługi lub mieszkaniówkę  - szeroka działka 27 m - wszystkie media w drodze przy działce - kształt działki: prostokąt  - cena za całość 700 000 zł  Jeśli jesteś zainteresowany, masz pytania serdecznie zapraszam do kontaktu. Tel. +48 724 716 780. *Pomagamy uzyskać wszystkie dokumenty potrzebne do zakupu nieruchomości i uzyskania kredytu, a także pozwoleń na budowę jak i samą budowę domu. Ponadto posiadamy zaprzyjaźnioną firmę budowlaną, która pomoże Ci w szybkim czasie spełnić marzenia o nowym kącie. Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Informację na temat nieruchomości zostały sporządzone na podstawie danych uzyskanych od właściciela. Zapraszamy zatem do wcześniejszego kontaktu, w celu ich weryfikacji. Jeżeli w naszej ofercie nie znalazłeś działki spełniającej Twoje kryteria – zapraszamy do kontaktu, podczas którego będziesz mógł zapoznać nas z tematem poszukiwanej działki.

Atrakcyjny grunt w Koszanowie z dostępem do mediów
Atrakcyjny grunt w Koszanowie z dostępem do mediów
700000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 125
Cena za m²98.25 zł/m²

Sprzedam grunt inwestycyjny składający się z dwóch numerów geodezyjnych w doskonałej lokalizacji w Koszanowie tuż przy Śmiglu - w sąsiedztwie licznej zabudowy.Atrakcyjna oferta składa się z następujących numerów geodezyjnych:75/5 obręb Koszanowo - o powierzchni 3547 m2, z czego 3534 m2 klasa RIIIA, 13 m2 IVa75/6 obręb Koszanowo - o powierzchni 3582 m2, z czego 1085 m2 klasa RIIIa, 1840 m2 klasa IVa oraz 657 m2 symbol ŁIII.Łączna powierzchnia 7125 m2.Teren nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, jednakże w związku z nowym przepisem jaki wszedł w życie w ubiegłym roku (2023) Gmina będzie miała obowiązek sporządzenia "PLANU OGÓLNEGO" dla działek nie objętych MPZP do 1 stycznia 2026 r. Jest to równoznaczne z tym iż jeżeli sąsiedztwo działek stanowi zabudowę mieszkaniową lub jednorodzinną - grunt sąsiadujący z nią zostanie objęty terenem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Śmigiel - miasto w województwie wielkopolskim, powiecie kościańskim, z dostępem do drogi ekspresowej S5 Poznań-Wrocław.Odległość od: Kościana - 13 km, Leszna - 20 km, Poznania - 60 km, Wrocławia - 123 km.W Śmiglu znajdziesz liczne sklepu spożywcze, piekarnie, stacje benzynową, kościół, przedszkola, Szkołę Podstawową, supermarkety. Podsumowanie- na sprzedaż grunt inwestycyjny w przyszłości pod usługi lub mieszkaniówkę - szeroka działka 27 m- wszystkie media w drodze przy działce- kształt działki: prostokąt - cena za całość 700 000 zł Jeśli jesteś zainteresowany, masz pytania serdecznie zapraszam do kontaktu.Tel. (użyj formularza kontaktowego). *Pomagamy uzyskać wszystkie dokumenty potrzebne do zakupu nieruchomości i uzyskania kredytu, a także pozwoleń na budowę jak i samą budowę domu. Ponadto posiadamy zaprzyjaźnioną firmę budowlaną, która pomoże Ci w szybkim czasie spełnić marzenia o nowym kącie.Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Informację na temat nieruchomości zostały sporządzone na podstawie danych uzyskanych od właściciela. Zapraszamy zatem do wcześniejszego kontaktu, w celu ich weryfikacji.Jeżeli w naszej ofercie nie znalazłeś działki spełniającej Twoje kryteria – zapraszamy do kontaktu, podczas którego będziesz mógł zapoznać nas z tematem poszukiwanej działki.

Atrakcyjny grunt w bliskości gór Ślęży i Raduni
Atrakcyjny grunt w bliskości gór Ślęży i Raduni
241000 zł
30+ kilka dni temu

Urokliwa, kameralna działka w otulinie Ślężańskiego Parku KrajobrazowegoGłówne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• bliskość terenów zielonychDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Atrakcyjna, kameralna działka z trzema granicami obrośniętymi piękną, bujną zielenią.Domy wolnostojące z trzech stron, a od północy otwarty teren pól ornych.Z szybkim dojazdem do głównej drogi przechodzącej przez miejscowość.Wjazd od strony północnej z możliwością zrobienia ogrodu od strony zachodniej lub południowej, co zapewni dobre nasłonecznienie.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako teren zabudowy mieszkaniowej niskiej intensywności lub zagrodowej (RM/MN1)Klasa bonitacyjna: PsIIIW trakcie uzyskiwania decyzji o trwałym wyłączaniu z produkcji rolnej i warunków zasilania na wodę i prąd.Wymiary: 31. X 35 m.Media:- woda na działce- prąd w drodze dojazdowej do działki.6 minut autem od Jordanowa Śląskiego i DK8 i 30 km do granic WrocławiaW ofercie mamy również sąsiednią działkę, o pow. 950 mkw.Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania.Nie zwlekaj, umów się na prezentację już dziś.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: 883 376 200. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Atrakcyjny grunt w bliskości gór Ślęży i Raduni
Atrakcyjny grunt w bliskości gór Ślęży i Raduni
185000 zł
30+ kilka dni temu

Urokliwa, kameralna działka w otulinie Ślężańskiego Parku KrajobrazowegoGłówne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• piekny widok• bliskość terenów zielonychDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Atrakcyjna, kameralna działka z trzema granicami obrośniętymi piękną, bujną zielenią.Domy wolnostojące z trzech stron, a od północy otwarty teren pól ornych.Z szybkim dojazdem do głównej drogi przechodzącej przez miejscowość.Wjazd od strony północnej z możliwością zrobienia ogrodu od strony zachodniej lub południowej, co zapewni dobre nasłonecznienie.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako teren zabudowy mieszkaniowej niskiej intensywności lub zagrodowej (RM/MN1)Klasa bonitacyjna: PsIIIW trakcie uzyskiwania decyzji o trwałym wyłączaniu z produkcji rolnej i warunków zasilania na wodę i prąd.Wymiary: 28. X 33 m.Media:- woda na działce- prąd w drodze dojazdowej do działki.6 minut autem od Jordanowa Śląskiego i DK8 i 30 km do granic WrocławiaW ofercie mamy również sąsiednią działkę, o pow. 1.238 mkw.Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania.Nie zwlekaj, umów się na prezentację już dziś.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: 883 376 200. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Atrakcyjny grunt w bliskości gór Ślęży i Raduni
Atrakcyjny grunt w bliskości gór Ślęży i Raduni
18500000 zł
Sobótka 30+ kilka dni temu

Atrakcyjna, kameralna działka z trzema granicami obrośniętymi piękną, bujną zielenią.Domy wolnostojące z trzech stron, a od północy otwarty teren pól ornych.Z szybkim dojazdem do głównej drogi przechodzącej przez miejscowość.Wjazd od strony północnej z możliwością zrobienia ogrodu od strony zachodniej lub południowej, co zapewni dobre nasłonecznienie.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako teren zabudowy mieszkaniowej niskiej intensywności lub zagrodowej (RM/MN1)Klasa bonitacyjna: PsIIIW trakcie uzyskiwania decyzji o trwałym wyłączaniu z produkcji rolnej i warunków zasilania na wodę i prąd.Wymiary: 28. X 33 m.Media:- woda na działce- prąd w drodze dojazdowej do działki.6 minut autem od Jordanowa Śląskiego i DK8 i 30 km do granic WrocławiaW ofercie mamy również sąsiednią działkę, o pow. 1.238 mkw.Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania.Nie zwlekaj, umów się na prezentację już dziś.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

działka na sprzedaż Nochowo 29857 m2
działka na sprzedaż Nochowo 29857 m2
5374260 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaNochowo
Cena5 374 260 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o pow. 2,9857 ha. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod obiekty produkcyjne, składy, magazyny. Działka posiada regularny kształt. Niezależnie od wybranej działalności, ten grunt inwestycyjny oferuje ogromny potencjał rozwoju. Bardzo dobrze wyeksponowany teren widoczny z głównej trasy. W bezpośrednim sąsiedztwie prężnie działający zakład produkcyjny. Dogodny dojazd do Śremu, Leszna, Poznania, Kościana. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja w drodze przy działce.