Duża działka z możliwością podziału

Sortowanie:
Znaleziony: 181 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Duża działka z możliwością podziału
Duża działka z możliwością podziału
780000 zł
nowe Tuchom 19 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 666
Cena za m²117.01 zł/m²

Duża działka mieszkaniowo usługowa o powierzchni 6666 m2 z możliwością podziału na mniejsze. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: numer planu XVI/167/2015, numer karty terenu 21.MNU. Działka nr. 75/18.  Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, jednorodzinną dwulokalową oraz usługową. MPZP przewiduje:  - zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę usługową, - maksymalna liczba lokali mieszkalnych w jednym budynku- 2, - maksymalna powierzchnia zabudowy - 60%, - maksymalna intensywność zabudowy - 0,9, - powierzchna biologicznie czynna - 20%, - maksymalna powierzchnia zabudowy usługowej, w tym handlu na jednej działce budowlanej- 400 m2, - dopuszcza się realizację garaży i budynków gospodarczych max 6m, - maksymalna wysokość zabudowy 12m, - kształt dachu: dachy dwuspadowe lub wielospadowe- kąt nachylenia głównej 22 - 45 st. Nieopodal transport publiczny obsługiwany przez komunikację miejską. Odległości: szkoła podstawowa - 2,3 km, sklep spożywczy - 1km. Działka dobrze skomunikowana z sąsiadującymi gminami: Żukowo 10 km, Chwaszczyno 3 km, Gdynia 16 km, Gdańsk 27 km Media: woda w granicy działki, prąd na działce. Polecam i zapraszam na prezentację!!! Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług biura Stalko Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Współpracując z nami otrzymujesz: - patronat doświadczonych agentów, - ubezpieczenie transakcji, - doradztwo kredytowe i prawne. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym.

Duża działka z możliwością podziału Dębogórze
Duża działka z możliwością podziału Dębogórze
2449000 zł
Dębogórze 30+ kilka dni temu
Pow. działki8153
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

CENA DO NEGOCJACJI! Na sprzedaż duża atrakcyjna działka budowlana w Dębogórzu z możliwością podziału. LOKALIZACJA: Na sprzedaż działka znajdująca się w zacisznej części Dębogórza przy ulicy Okopowej, niedaleko działek z zabudową jednorodzinną (ok. 150 m najbliższe domy). Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie niedaleko Gdyni (5km) oraz miejscowości turystycznych takich jak: Mechelinki (3,8km), Rewa (5km). Najbliższa szkoła podstawowa i przedszkole znajdują się w Dębogórzu w odległości ok. 900m od działki. Kolejnym atutem lokalizacji jest jej dobre skomunikowanie, z łatwym wyjazdem na drogę główną - ul. Pomorską (250m). Najbliższe przystanki autobusowe znajdują się w odległości ok. 300 m, zapewniający szybki transport publiczny w kierunku Gdyni (do centrum), a także Rewy (linie: 165, 173, N65). Działka stanowi idealne miejsce do zamieszkania oraz wszechstronnego wypoczynku dla całej rodziny w zacisznej okolicy. DZIAŁKA: Działka budowlana nr 51/3, o lekkim nachyleniu, o powierzchni 8153 m2, o wymiarach ok. 50x164 m w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren, na którym położona jest nieruchomość objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - oznaczenie terenu 7MN, 8MN, 011KDW (droga wewnętrzna). Główne założenia planu dotyczące działki: - przeznaczenie: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, dopuszcza się lokalizację usług nieuciążliwych; - forma zabudowy: wolnostojąca; - maksymalna powierzchnia zabudowy (dla działki budowlanej): 30%; - maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,9, w tym dla kondygnacji nadziemnych 0,6; - minimalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,1; - minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki budowlanej: 1000m2; - minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej: 50%; - maksymalna liczba kondygnacji nadziemnych: 2, dopuszcza się 1 kondygnację podziemną; - maksymalna wysokość zabudowy: 9m; - dach symetryczny dwuspadowy o kącie nachylenia 30-45 stopni, pokryty dachówką lub materiałem dachówko podobnym, w kolorze naturalnej dachówki ceramicznej, brązu, szarości, grafitu, - w dobudowanych budynkach garażowych dopuszcza się dachy płaskie. Duża powierzchnia działki oraz zapisy planu miejscowego tworzą idealną możliwość jej podziału na kilka mniejszych. Nabywca otrzyma gotowy wniosek o podział na 6 działek wraz z drogą wewnętrzną - kompletny, przygotowany do złożenia w urzędzie. Projekt podziału wykonany przez geodetę przedstawia jedno ze zdjęć. Można zaproponować inny podział. Podana cena jest poniżej ceny rynkowej - aktualny operat szacunkowy do wglądu potencjalnemu nabywcy. DODATKOWE INFORMACJE: Dostępne sieci: wod.-kan, gazowa, elektroenergetyczna - 150 m przy najbliższych zabudowaniach. Link do działki: https://kosakowo.e-mapa.net/?ParcelsForSale=221105_2.0008.AR_2.51/3 Miejscowy plan: Uchwała nr LII/377/2021 Rady Gminy Kosakowo z dnia 15.04.2021 r. Wydanie nieruchomości od zaraz. Napisz lub zadzwoń do mnie, z chęcią odpowiem na wszystkie pytania :)

Duża działka z możliwością podziału
Duża działka z możliwością podziału
168000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 600
Cena za m²30 zł/m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu urokliwą działkę o powierzchni 5600 m2, która znajduje się na malowniczym pagórku, w otoczeniu pól i zieleni, z dala od miejskiego hałasu. Jest to wymarzone miejsce dla osób, które pragną ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy pozwalające na postawienie budynku mieszkalnego wolnostojącego, budynku garażowego i oczyszczalni ścieków. Dzięki swojemu położeniu działka zapewnia możliwość podziwiania piękna natury. Do nieruchomości prowadzi dojazd asfaltowy Dzięki swojej wielkości działka posiada duże możliwości aranżacyjne co daje przyszłym właścicielom wiele opcji i swobodę w projektowaniu swojego wymarzonego miejsca na ziemi. Media: prąd i woda w drodze.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Duża działka z możliwością podziału!
Duża działka z możliwością podziału!
402500 zł
30+ kilka dni temu

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę działki budowlanej w uroczej wsi Pobiedna.Działka 3500m2, płaska o kształcie prostokąta.Na ten moment brak warunków zabudowy.Bardzo atrakcyjne położenie, spokojna, cicha i zielona okolica. Niespełna 10 minut drogi samochodem dzieli nas do miasta Mirsk i znanego kurortu uzdrowiskowego Świeradów-Zdrój. Ponadto granica czeska około 3km od wioski. Obok również bardzo znana miejscowość skupiająca wielu artystów - Wolimierz.Prąd na miejscu. Ze względu na brak podłączenia wody i kanalizacji - wymagana studnia głębinowa oraz szambo.UWAGA! Możliwość podziału na życzenie potencjalnego inwestora.Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu lub w wiadomości na platformie ogłoszeniowej.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Duża działka z możliwością podziału!
Duża działka z możliwością podziału!
410000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 039
Cena za m²134.91 zł/m²

Grzebienisko - działka o powierzchni 3039 m2. Numer działki 264/16. Możliwość wydzielenia mniejszej działki. Media: -prąd, woda, gaz - odprowadzenie ścieków do sieci kanalizacyjnej. Działka ma dostęp do drogi powiatowej. We wsi znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, sklepy spożywcze, kaplica pw. Świętej Trójcy i Św. Izydora, Ochotnicza Straż Pożarna. Miejscowość oddalona od Poznania ok. 25 km. Dojechać do Poznania można też autobusem podmiejskim - linia 812. Okolica bardzo cicha i spokojna.

Duża działka z możliwością podziału na 4 mniejsze
Duża działka z możliwością podziału na 4 mniejsze
436940 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia3 121
Cena za m²140 zł/m²

Oferta na wyłączność. Duża działka w Rurzycy w trakcie podziału. Działka o powierzchni 3121 m2 położona jest w pobliżu lasu, z dojazdem utwardzoną drogą gruntową, która łączy się bezpośrednio z główną drogą asfaltową, z ulicąGoleniowska, w odległości około 500 m. Przez miejscowość przejeżdżają busy, a w odległości około 4 kilometrów znajduje się przystanek PKP w kierunkach Szczecin - Świnoujście. Szybki dojazd do tras szybkiego ruchu S3, E65, E28. Odległość od Goleniowa to 10 kilometrów, a od Szczecina-Dąbia 11 kilometrów. Przedmiotem oferty jest działka położona na płaskim, niezalesionym terenie o powierzchni 3121 m2. Kształt działki jest kwadratowy o wymiarach 55,09x57,59 metra, z dostępem z obu stron do drogi. Odległość od głównej drogi asfaltowej to około 500 m, co sprawia, że okolica jest cicha i spokojna. Grunt jest piaszczysty, co znacznie ogranicza koszt prac ziemnych. Obok działki dostępny jest prąd, a o pozostałe media trzeba wystąpić do instytucji (szambo, studnie na bieżącą wodę, gaz, który znajduje się przy głównej drodze asfaltowej). Aktualnie na tym obszarze brak planu zagospodarowania przestrzennego, natomiast gmina w Goleniowie udziela warunków na zabudowę budownictwa mieszkaniowego. W okolicy znajdują się rozpoczęte i ukończone domy. Działka z możliwością podziału na 4 mniejsze. Dokumentacja dostępna w naszym biurze. Jest doskonałą inwestycją ze względu na potencjał i położenie - szybki dostęp do trasy szybkiego ruchu S3, E65, E28. Aktualne warunki do zabudowy wygasły, trzeba wystąpić o nowe. Główne atuty: -odległość od głównej asfaltowej drogi około 500 m,  -dojazd utwardzoną drogą, -szybki dojazd do S3, E65, E28, -płaski teren, piaszczysty grunt,  -zielona okolica. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zapraszam. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Oferta na wyłączność . Duża działka w Rurzycy w trakcie podziału  Działka o powierzchni 3121 m2 położona jest w pobliżu lasu, z dojazdem utwardzoną drogą gruntową, która łączy się bezpośrednio z  główną drogą asfaltową ul. Goleniowska w odległości około 500m.  Przez miejscowość przejeżdżają busy, a w odległości około 4 kilometrów jest przystanek PKP w kierunkach SZCZECIN - ŚWINOUJŚCIE. Szybki dojazd do tras szybkiego ruchu S3, E65, E28 . Odległość od Goleniowa 10 kilometrów, Szczecin-Dąbie 11 kilometrów. Przedmiotem oferty jest działka położona na płaskim, niezalesionym terenie o powierzchni 3121 m2. Kształt działki jest kwadratowy o wymiarach 55,09+57,59 metra  z dostępem z obu  stron do utwardzonej drodze gruntowej. Odległość od głównej drogi asfaltowej to około 500 m co sprawia że okolica jest cicha i spokojna. Grunt jest piaszczysty co znacznie ogranicza koszt prac ziemnych.  Obok działki dostępny jest prąd, a o pozostałem media trzeba wystąpić do instytucji ( szambo , studnie na bieżącą wodę czy gaz który znajduje się przy głównej drodze asfaltowej). Aktualnie na tym obszarze brak planu zagospodarowania przestrzennego, natomiast gmina w Goleniowie udziela  warunków na  zabudowę budownictwa mieszkaniowego, w okolicy znajdują się rozpoczęte i ukończone domy. Działka z możliwością  podziału na 4 mniejsze , dokumentacja dostępna w naszym biurze , jest  doskonałą inwestycją ze względu na potencjał i położenie - szybki dostęp do trasy szybkiego ruchu S3 , E65 , E28. Aktualne warunki do zabudowy wygasły trzeba wystąpić o nowe. Główne atuty: - odległość od głównej  asfaltowej drogi drogi  około 500 m, - dojazd utwardzoną drogą, - szybki dojazd do S3, E65, E28, - płaski teren, - piaszczysty grunt, - zielona okolica. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zapraszam , chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Duża działka z możliwością podziału, MPZP.
Duża działka z możliwością podziału, MPZP.
1250000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 434
Cena za m²513.56 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 2434 m2 , nieruchomość zlokalizowana na poznańskich Smochowicach w okolicy ulicy Wejherowskiej. Jeżeli szukasz miejsca na budowę domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej, lub bliźniaczej, z dala od zgiełku, pośród ciszy i spokoju a jednocześnie z łatwym dostępem do wielkomiejskich atrakcji Poznania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie i Twojej rodziny. Powierzchnia 2434 m2, wymiary : front 26 m, długość 95 m.Media : prąd , woda i gaz , kanalizacja.Na przedmiotowym obszarze, obowiązuje MPZP – Smochowice Południe.Teren płaski, suchy, dobre warunki wodno – gruntowe, nieruchomość idealna pod budowę domu w zabudowie bliźniaczej lub wolnostojącej z usługami, możliwość podziału geodezyjnego. Dojazd do posesji drogą asfaltową, nieuciążliwe sąsiedztwo, zabudowa wolnostojąca, szeregowa i bliźniacza, bliskość terenów zielonych i placówek usługowo-handlowych, komunikacja miejska.  Zadzwoń i porozmawiaj, zapytaj o szczegóły.(użyj formularza kontaktowego),   Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.   

Duża działka z możliwością podziału na trzy
Duża działka z możliwością podziału na trzy
302640 zł
Kaliska Kościerskie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 044
Cena za m²60 zł/m²

Działka mieszkaniowo- usługowa w Kaliskach Kościerskich, pomorskie. Powierzchnia gruntu 5044m2, nr działki 122/5, obręb nr 0008 Dojazd do działki z dwóch stron. Droga asfaltowa. Nieruchomość posiada wodę gminną, kanalizację, prąd. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego gminy Kościerzyna (uchwała nr IX/446/18) Działkę można podzielić na trzy mniejsze. Istnieje możliwość wynajmu (warunki do uzgodnienia). Dla zainteresowanych osób możliwość utwardzenia terenu lub przygotowanie pod budowę. Sprzedaż gruntu z Vat-em: 60zł/m2 netto /≈ 73zł/m2 Zapraszam do kontaktu Elżbieta Synak tel.(użyj formularza kontaktowego)  GR Nieruchomości  Polecam inne nieruchomości na stronie Nr licencji zawodowej 21647 Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, obsługę prawną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Duża działka z możliwością podziału na mniejsze
Duża działka z możliwością podziału na mniejsze
44900000 zł
30+ kilka dni temu

Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną działkę znajdującą się w Przyborowie gm. Władysławów. Nieruchomość o łącznej  wielkości 0,7466 ha (dwie działki o wielkości 0.4463 ha i 0.3003) położona jest w pobliżu lasów i terenów zielonych. Media (woda, prąd) w drodze przy nieruchomości. Odległość do Konin ok 17 kmOdległość do Turku ok 22 kmOdległość do A2 ok 10 km Działka znajduje się na terenie, dla którego obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Zapraszam na prezentacje mieszkania.Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Konin ul. Al. 1 Maja 3 – Tomasz Sobczak ,735 005 496 lub63 307 05 01Bezpieczna transakcja za pośrednictwem INVESTOR NIERUCHOMOŚCI:- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku- preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży w oparciu o polisę OC- doradztwo prawne- kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji Wszystkie nasze oferty są dokładnie sprawdzane pod względem formalno-prawym.Przeprowadzając transakcję w naszym biurze masz pewność, że będziesz w pełni bezpieczny!Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Duża działka z możliwością podziału na mniejsze
Duża działka z możliwością podziału na mniejsze
449000 zł
Przyborów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 466
Cena za m²60.14 zł/m²

Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną działkę znajdującą się w Przyborowie gm. Władysławów. Nieruchomość o łącznej  wielkości 0,7466 ha (dwie działki o wielkości 0.4463 ha i 0.3003) położona jest w pobliżu lasów i terenów zielonych. Media (woda, prąd) w drodze przy nieruchomości. Odległość do Konin ok 17 km Odległość do Turku ok 22 km Odległość do A2 ok 10 km Działka znajduje się na terenie, dla którego obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zapraszam na prezentacje mieszkania. Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Konin ul. Al. 1 Maja 3 – Tomasz Sobczak , tel. (użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego) Bezpieczna transakcja za pośrednictwem INVESTOR NIERUCHOMOŚCI: - darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku - preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza - pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży w oparciu o polisę OC - doradztwo prawne - kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji Wszystkie nasze oferty są dokładnie sprawdzane pod względem formalno-prawym. Przeprowadzając transakcję w naszym biurze masz pewność, że będziesz w pełni bezpieczny! Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Duża działka z możliwością podziału na dwie
Duża działka z możliwością podziału na dwie
199000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 100
Cena za m²24.57 zł/m²

Działka z dużym potencjałem. Do sprzedania teren o powierzchni 81 arów, uzbrojony w prąd, gaz i wodociąg, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej gminnej. Wymiary 42m szeroka daje możliwość podziału jej na conajmniej 3 parcele.  Brak planu zagospodarowania przestrzennego gminy. Można wystąpić o warunki zabudowy.  Z jednej strony działka graniczy z małym potokiem co daje możliwość wykopania stawu.  W najbliższej okolicy znajdują się szkoła, komunikacja i sklepy.  Możliwość negocjacji ceny. Zapraszamy na prezentację.

Piękna duża działka z możliwością podziału, dojazd drogą asfaltową.
Piękna duża działka z możliwością podziału, dojazd drogą asfaltową.
159900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 095
Cena za m²51.66 zł/m²

Działka rolno-budowlana o numerze 80/7, powierzchnia 0,3095 ha, długość 78 m (od strony drogi asfaltowej) i szerokość 40 m. Działka położona w obrębie geodezyjnym Łukomierz, gmina Siemkowice, powiat pajęczański, woj. łódzkie. Dojazd do działki drogą asfaltową, wodociąg i prąd przy działce. Działkę można podzielić na dwie lub trzy mniejsze działki.

Piękna duża działka z możliwością podziału, dojazd drogą asfaltową.
Piękna duża działka z możliwością podziału, dojazd drogą asfaltową.
144900 zł
18 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 095
Cena za m²46.82 zł/m²

Działka budowlana o numerze 80/7, powierzchnia 0,3095 ha, długość 78 m (od strony drogi asfaltowej) i szerokość 40 m. Działka położona w obrębie geodezyjnym Łukomierz, gmina Siemkowice, powiat pajęczański, woj. łódzkie. Dojazd do działki drogą asfaltową, wodociąg i prąd przy działce. Działkę można podzielić na dwie lub trzy mniejsze działki.

Duża działka budowlana z możliwością podziału
Duża działka budowlana z możliwością podziału
265000 zł
30+ kilka dni temu

SPRZEDAŻKategoria: Działka pod zabudowę jednorodzinnąLokalizacja: SkorzynicePowierzchnia terenu: 50 arNAJWIĘKSZE ZALETY! Duża powierzchniaAtrakcyjna lokalizacjaPod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz działalność Na sprzedaż duża działka budowlana o pow.50 ar. Teren jest przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową oraz pod działalność.Położenie działki jest bardzo atrakcyjne, dające możliwość wybudowania domu na terenie gdzie nie będzie w pobliżu sąsiadów.Dojazd do działki drogą asfaltową. W drodze biegnącej wzdłuż działki znajduje się woda oraz prąd.Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze działki budowlane..Cena działki 50 ar 265 000.pln z możliwością negocjacjiCena działek przy podziale 7000 pln za ar. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji. Kontakt:HomeMaxUl. Skarbowa 1Legnica 59-220tel 533 185 759Tel: 794 369 869 Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Rafał Borsuk533 185 759

Duża działka nad jeziorem z możliwością podziału!
Duża działka nad jeziorem z możliwością podziału!
333000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 900
Cena za m²67.96 zł/m²

W ofercie duża działka z własną linią brzegową nad jeziorem z możliwością podziału na dwie osobne działki w malowniczej miejscowości 7 km od Świdwina!!!! Dla nieruchomości został wydany plan zagospodarowania przestrzennego, umożliwiający budowę budynku rekreacyjnego oraz budynku gospodarczego! W okolicy pobudowane domy jednorodzinne. Działka uzbrojona (woda na działce, skrzynka na skraju działki). Dodatkowo pociągnięte światłowody. Wymiary działki 30m na 175 m. Niewątpliwym atutem jest bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora oraz możliwość podziału na dwie niezależne działki, dzięki czemu nowemu nabywcy może się zwrócić część inwestycji. Można wybudować pomost. Idealna alternatywa dla osób ceniących spokój, ciszę i bezpośredni kontakt z przyrodą. W miejscowości znajduje się wypożyczalnia sprzętu ( kajaki, łódki, rowery wodne) Jedyne 45km od Kołobrzegu!!! Cena podlega negocjacji!!!!! LINK DO FILMIKU :  Zapraszam na prezentację!!!! Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług: - pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości, - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, - doradztwo finansowe, - zarządzanie najmem, - skup nieruchomości - kompleksowa obsługa deweloperów. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas już dziś lub odwiedź naszą stronę Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Duża działka budowlana z możliwością podziału
Duża działka budowlana z możliwością podziału
465000 zł
Tuszyn 23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 920
Cena za m²159.25 zł/m²

Oferuję do sprzedaży dużą, atrakcyjną działkę budowlaną przy ulicy Kaczeńcowej w Tuszynie. Działka posiada MPZP, przeznaczona jest do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i może zostać podzielona na dwie mniejsze, o powierzchni minimum 1200 m2. Działka położona jest przy ulicy Kaczeńcowej jej szerokość to 35m, a długość około 90 m. Prąd i woda w ulicy. Po obu stronach działki znajdują się nowe domy jednorodzinne, obok las. Cicha i spokojna okolica, rezerwat przyrody, brak uciążliwego ruchu samochodowego i hodowli zwierząt. . Dobra komunikacja z Łodzią i Piotrkowem Trybunalskim, około 2 km do centrum miasta Tuszyna (szkoły, basen, liceum, przychodnia, szpital, centrum handlowe, urzędy). Do sprzedaży mam też sąsiednią działkę rolną (łąka) o powierzchni 9800m2, w atrakcyjnej cenie przy zakupie całości. W przypadku pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Duża działka budowlana z możliwością podziału
Duża działka budowlana z możliwością podziału
1371000 zł
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 386
Cena za m²404.9 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki budowlanej zlokalizowanej w Dąbrowie G przy ulicy Malinowej. W MPZP oznaczona jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z nieuciążliwymi usługami jako funkcją uzupełniającą. Nieruchomość sprzedawana wraz z udziałem w drodze. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki lub powiększenia powierzchni o dodatkowe 1003m2 (zdjęcie nr 2) Działka ma regularny kształt prostokąta, wymiary 21m/173m, brak ogrodzenia. Media: -woda- w drodze -prąd- w drodze -gaz- w drodze Kanalizacja miejska- w drodze. Lokalizacja idealna dla rodziny oraz osób ceniących sobie spokój. Sąsiedztwo terenów zielonych oraz niska zabudowa jednorodzinna gwarantuje ciszę i bezpieczeństwo. Jednocześnie zapewnia dostęp do wszelkich udogodnień potrzebnych w życiu codziennym takich jak szkoła, sklepy czy punkty usługowe. Lokalizacja daje komfortowy dojazd do reszty aglomeracji, zarówno dla osób zmotoryzowanych jak i korzystających z komunikacji miejskiej. Jeżeli chcesz poznać szczegóły zachęcam do kontaktu: Opiekun oferty: Magdalena Kuchnia Telefon kontaktowy: (użyj formularza kontaktowego) Freedom Nieruchomości, Sosnowiec ul. Żytnia 8 "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Duża działka budowlana z możliwością podziału
Duża działka budowlana z możliwością podziału
495000 zł
Tuszyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 920
Cena za m²169.52 zł/m²

Oferuję do sprzedaży dużą, atrakcyjną działkę budowlaną przy ulicy Kaczeńcowej w Tuszynie. Działka posiada MPZP, przeznaczona jest do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i może zostać podzielona na dwie mniejsze, o powierzchni minimum 1200 m2. Działka położona jest przy ulicy Kaczeńcowej jej szerokość to 35m, a długość około 90 m. Prąd i woda w ulicy. Po obu stronach działki znajdują się nowe domy jednorodzinne, obok las. Cicha i spokojna okolica, rezerwat przyrody, brak uciążliwego ruchu samochodowego i hodowli zwierząt. . Dobra komunikacja z Łodzią i Piotrkowem Trybunalskim, około 2 km do centrum miasta Tuszyna (szkoły, basen, liceum, przychodnia, szpital, centrum handlowe, urzędy). Do sprzedaży mam też sąsiednią działkę rolną (łąka) o powierzchni ok 1 hektara w atrakcyjnej cenie przy zakupie całości. W przypadku pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Duża działka budowlana z możliwością podziału
Duża działka budowlana z możliwością podziału
1371000 zł
Dąbrowa Górnicza 4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 386
Cena za m²404.9 zł/m²

CENA DO NEGOCJACJI!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki budowlanej zlokalizowanej w Dąbrowie G przy ulicy Malinowej. W MPZP oznaczona jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z nieuciążliwymi usługami jako funkcją uzupełniającą. Nieruchomość sprzedawana wraz z udziałem w drodze. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki lub powiększenia powierzchni o dodatkowe 1003m2 (zdjęcie nr 2) Działka ma regularny kształt prostokąta, wymiary 21m/173m, brak ogrodzenia. Media: -woda- w drodze -prąd- w drodze -gaz- w drodze Kanalizacja miejska- w drodze. Lokalizacja idealna dla rodziny oraz osób ceniących sobie spokój. Sąsiedztwo terenów zielonych oraz niska zabudowa jednorodzinna gwarantuje ciszę i bezpieczeństwo. Jednocześnie zapewnia dostęp do wszelkich udogodnień potrzebnych w życiu codziennym takich jak szkoła, sklepy czy punkty usługowe. Lokalizacja daje komfortowy dojazd do reszty aglomeracji, zarówno dla osób zmotoryzowanych jak i korzystających z komunikacji miejskiej. Jeżeli chcesz poznać szczegóły zachęcam do kontaktu: Opiekun oferty: Magdalena Kuchnia Telefon kontaktowy: (użyj formularza kontaktowego) Freedom Nieruchomości, Sosnowiec ul. Żytnia 8 "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Duża działka budowlana z możliwością podziału Tuszyn
Duża działka budowlana z możliwością podziału Tuszyn
590000 zł
Tuszyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia13 000
Cena za m²45.38 zł/m²

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną przy ulicy Kaczeńcowej w Tuszynie (powiat łódzki-wschodni). Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest do zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej jednorodzinnej i może zostać podzielona na dwie mniejsze, o powierzchni min. 1200 m2. Działka ma powierzchnię 2940m2, jest w kształcie prostokąta (35m szerokość, 90 m długość), położona jest przy ulicy Kaczeńcowej, dojazd drogą szutrową (w niedalekiej przyszłości asfaltową). Po jednej i drugiej stronie działki znajdują się nowe domy jednorodzinne, prąd i woda w ulicy. Cicha i spokojna okolica, brak uciążliwego ruchu samochodowego, jednocześnie odległość i możliwość dojazdu do dróg ekspresowych S8 i autostrady A1 pozwala na szybki dojazd do centrum Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego. W odległości ok 2 km znajduje się centrum miasta Tuszyna (szkoły, basen, liceum, przychodnia, szpital, centrum handlowe, urzędy). Po przeciwnej stronie ulicy las, bez możliwości zabudowy gwarantuje komfort zamieszkania. Drugą część nieruchomości stanowi działka rolna o powierzchni 10 000m2, cena 80 000 pln, do negocjacji. Dzialka może być wykorzystana do celów rekreacyjnych lub pod uprawy rolne. W pobliżu działki znajduje się Rezerwat Przyrody Rzeki Wolbórki, co jest gwarancją braku uciążliwych inwestycji. Czyste i naturalne środowisko, a jednocześnie bliskość infrastruktury zapewni wysoki komfort zamieszkania. Oferuję do sprzedaży całość, jednak rozważę też inny wariant, uwaga: osoba kupująca nie musi posiadać statusu rolnika. W przypadku pytań zachęcam do kontaktu pod nr telefonu +48**********08. Film dostępny na YouTube "kaczencowa".

Duża działka przy jeziorze z możliwością podziału
Duża działka przy jeziorze z możliwością podziału
24000000 zł
Czaplinek 30+ kilka dni temu

Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 3012m2 w malowniczej miejscowości Ostroróg niedaleko Czaplinka na Pojezierzu Drawskim. Nieruchomość położona jest kilka kroków od jeziora Niewlino w otoczeniu lasu .Według miejscowego planu zagospodarowania teren przeznaczony jest pod :-zabudowę rekreacji indywidualnej-zabudowę usług turystyki w oparciu o obiektu rekreacji indywidualnejMożliwy jest również podział na 3 mniejsze działki (min 800m2)Dodatkowo zakupić można działkę sąsiadującą o pow. 2122m2ATUTYPołożenie w małej miejscowości letniskowej, która od lat stanowi atrakcyjną odskocznie od zaludnionych obszarów turystycznych w otoczeniu lasu oraz jeziora, gdzie jest nowy pomost, nawieziono piasek, powstały ławki, śmietniki oraz z  miejscem na ognisko *udziały w drodze dojazdowej wewnętrznejZapraszam po więcej informacji Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie, Białymstoku, Lublinie i Zamościu. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Duża działka budowlana (z możliwością podziału) 30
Duża działka budowlana (z możliwością podziału) 30
449999 zł
13 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 040
Cena za m²148.03 zł/m²

Przedmiotem oferty, jest budowlana działka gruntu o powierzchni 3040 m2 w miejscowości Radziszewo w powiecie Gryfińkim.Działka jest uzbrojona w prąd. Możliwa zabudowa jednorodzinna na podstawie warunków zabudowy - sąsiedztwo już się buduje. Ze względu na brak kanalizacji w miejscowości Radziszewo, gospodarstwa domowe korzystają ze studni głębinowej oraz szamba. Numer działki: 3007/11, obręb RADZISZEWO 1Możliwość podzielenia działki na dwa parcele (minimum 900m2 mniejszy) przed zabudową!Aktualnie działka gruntu w jednym kawałku o powierzchni 3040m2. Możliwość zamiany działki na mieszkanie w mieście - jakimkolwiek (proszę o kontakt w tej sprawie) W pobliżu: Szkoła podstawowa, sklep żabka, restauracje, kościół, przystanki autobusowe. Zapraszam do kontaktu,Szymon KonackiKrawiec Nieruchomości Tel. (użyj formularza kontaktowego) ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Duża działka budowlana z możliwością podziału Tuszyn
Duża działka budowlana z możliwością podziału Tuszyn
590000 zł
Tuszyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia13 000
Cena za m²45.38 zł/m²

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną przy ulicy Kaczeńcowej w Tuszynie (powiat łódzki-wschodni). Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest do zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej jednorodzinnej i może zostać podzielona na dwie mniejsze, o powierzchni min. 1200 m2. Działka ma powierzchnię 2920m2, jest w kształcie prostokąta (35m szerokość, ok 90 m długość), położona jest przy ulicy Kaczeńcowej, dojazd drogą szutrową (w niedalekiej przyszłości asfaltową). Po jednej i drugiej stronie działki znajdują się nowe domy jednorodzinne, prąd i woda w ulicy. Cicha i spokojna okolica, brak uciążliwego ruchu samochodowego, jednocześnie odległość i możliwość dojazdu do dróg ekspresowych S8 i autostrady A1 pozwala na szybki dojazd do centrum Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego. W odległości ok 2 km znajduje się centrum miasta Tuszyna (szkoły, basen, liceum, przychodnia, szpital, centrum handlowe, urzędy). Po przeciwnej stronie ulicy las, bez możliwości zabudowy gwarantuje komfort zamieszkania. Dodatkowo oferuję działkę rolna o powierzchni 10 000m2. Dzialka może być wykorzystana do celów rekreacyjnych lub pod uprawy rolne. Cena za całość 13000 m2 to 590 000 pln, do negocjacji. W pobliżu działki znajduje się Rezerwat Przyrody Rzeki Wolbórki, co jest gwarancją braku uciążliwych inwestycji. Czyste i naturalne środowisko, a jednocześnie bliskość infrastruktury zapewni wysoki komfort zamieszkania. Uwaga: osoba kupująca nie musi posiadać statusu rolnika. W przypadku pytań zachęcam do kontaktu pod nr telefonu +48**********08. Film dostępny na YouTube "kaczencowa".

Duża działka blisko LESZNA z możliwością podziału
Duża działka blisko LESZNA z możliwością podziału
265000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 093
Cena za m²126.61 zł/m²

W ofercie sprzedaży UZBROJONA działka 10km od ścisłego CENTRUM Leszna.LESZNO --> Święciechowa --> PIOTROWICE.* powierzchnia 2093 m2,* MEDIA na działce : woda, prąd, kanalizacja - w ulicy światłowód,* położonie działki bezpośrednio przy drodze asfaltowej wraz z chodnikiem, cisza i spokój a jednocześnie możliwość szybkiego i łatwego dojazdu do LESZNA,* 3 km od Święciechowy i węzła ŚWIĘCIECHOWA przy drodze S5 - szybko można wyjechać w kierunku Poznania czy Wrocławia,* w bliskiej odległości od drogi krajowej nr 12,* możliwość podziału - jedno ze zdjęć przedstawia koncepcję,* dodatkowy atut droga za działką - możliwość wjazdu z dwóch stron działki,* działka czysta tzn. bez żadnych fundamentów czy pozostałości po budynkach gopodarczych, bez rozpoczętej budowy, itp., * uregulowany stan prawny, prowadzona księga wieczysta, brak obciążeń,OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ dostępna tylko w naszym biurze.Kupujący nie płaci prowizji.tel. (użyj formularza kontaktowego) ZAPRASZAMY do kontaktu zainteresowane osoby. 

Duża działka budowlana 5433 m2 z możliwością podziału
Duża działka budowlana 5433 m2 z możliwością podziału
809500 zł
Chojna 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 433
Cena za m²149 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaż dużej działki budowlanej o powierzchni 5433 m² (54,3 arów),położonej w miejscowości Chojna. Działka ma dostęp do drogi publicznej. Jednym bokiem graniczy z utwardzoną działką drogową. Teren uzbrojony. W drodze znajduje się sieć energetyczna, oraz sieć wodociągowa. Bark sieci kanalizacyjnej – szczelny zbiornik bądź przydomowa oczyszczalnia w własnym zakresie. Istnieje możliwość podziału działki na 5 mniejszych działek budowlanych.

Duża działka budowlana 5433 m2 z możliwością podziału
Duża działka budowlana 5433 m2 z możliwością podziału
809500 zł
Chojna 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 433
Cena za m²149 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki budowlanej o powierzchni 5433 m² (54,3 arów), położonej w miejscowości Chojna. Działka ma dostęp do drogi publicznej. Jednym bokiem graniczy z utwardzoną działką drogową. Teren uzbrojony. W drodze znajduje się sieć energetyczna, oraz sieć wodociągowa. Brak sieci kanalizacyjnej – szczelny zbiornik bądź przydomowa oczyszczalnia w własnym zakresie. Istnieje możliwość podziału działki na 5 mniejszych działek budowlanych.

Działka budowlana Lutomierz gmina Stoszowice powiat Ząbkowic
Działka budowlana Lutomierz gmina Stoszowice powiat Ząbkowic
126000 zł
Ząbkowice Śląskie 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²64 zł/m²
Powierzchnia2505 m²
Typbudowlana
Drogaasfalt

Duża Działka o powierzchni 25 arów z możliwością podziału działka nr 101/1 Nr księgi wieczystej KW 62119 W bliskiej odległości Srebrna Góra z łatwym dojazdem do Ząbkowice Śląskie Bielawa Dzierżoniów.

Atrakcyjna Działka Budowlano - Rekreacyjna
Atrakcyjna Działka Budowlano - Rekreacyjna
198000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 100
Cena za m²24.44 zł/m²

Witam, Do sprzedania duża działka budowlano-rolna o powierzchni 81ar. Położona w pięknej okolicy, przy drodze asfaltowej i nad rzeczką. Działka w pełni uzbrojona w kształcie prostokąta z możliwością podziału na mniejsze.

Działka budowlana z MPZP idealna pod inwestycję
Działka budowlana z MPZP idealna pod inwestycję
470000 zł
Bobrowniki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 000
Cena za m²94 zł/m²

Działka budowlana o powierzchni  5 000 m2 z MPZP, dojazdem i możliwością podziału na 10 działek, idealna na Twoją inwestycję!Jest to ładna, duża działka budowlana pod Łowiczem w zadbanej miejscowości Bobrowniki.  Idealne miejsce do ucieczki od miejskiego zgiełku, wypoczynku i zamieszkania. W okolicy  lasy, ścieżki rowerowe, blisko szkoła podstawowa, kościół oraz stacja kolejowa.Dla kogo:Dla osób chcących w spokojnym i  jednocześnie dobrze zurbanizowanym  miejscu  wybudować  dom, dla inwestora - możliwość  podziału nieruchomości na mniejsze działki.O działce: Działka 5 000 m2  z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i możliwością podziału na działki o minimalnej wielkości 500 m2. Powierzchnia zabudowy max 70 %, powierzchnia biologicznie czynna 30% Dojazd szeroką drogą asfaltową Media: Prąd, woda, kanalizacja w drodze Cena oczywiście do negocjacji. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego. 

Działka rolna o pow. 4, 4778 ha - gm. ZABŁUDÓW
Działka rolna o pow. 4, 4778 ha - gm. ZABŁUDÓW
240000 zł
Zabłudów 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²15 zł/m²
Powierzchnia44778 m²
Typrolna

Ładna, duża działka rolna o pow. 4, 4778 ha, z możliwością podziału i uzyskania war. zabudowy, położona w obr. wsi Folwarki M. , gm. Zabłudów. Media - prąd. Godne obejrzenia. B. dobra cena. Poleca: DARDEM Nieruchomości ul. Suraska 1 lok. 216 15-093 Białystok

Działka na Wieprzycach
Działka na Wieprzycach
400000 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²80 zł/m²
Powierzchnia11400 m²
Szerokość75 m
Długość180 m
Typbudowlana

Duża działka o regularnym kształcie, o pow. 11400 m.kw. z możliwością podziału na mniejsze; z przeznaczeniem pod zabudowe. Dojazd drogą wewnętrzną. Media w pobliżu. Położona na Wieprzycach - teren przy planowanej nowej trasie kostrzyńskiej. ZACHÓD NIERUCHOMOŚCIUL:KOSYNIERÓW GDYŃSKICH 76GORZÓW WLKPWięcej informacji na:www.********************************* *** *** *** Oferta nr 450248 wysłana z systemu LocumNet Online

SPRZEDAM działkę budowlaną 22 000 m2
SPRZEDAM działkę budowlaną 22 000 m2
3300000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia22 000
Cena za m²150 zł/m²

Duża działka budowlana o powierzchni 22 000 m2 z możliwością podziału. Działka znajdująca się w miejscowości Nowa Gadka na obrzeżach Łodzi i Pabianic w Gminie Ksawerów. Media w ulicy (woda, kanalizacja, prąd, internet, kablówka, oraz gaz). Dogodny dojazd do autostrady A1 oraz dróg ekspresowych S8 i S14. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 60*****14, gdzie udzielę szczegółowych informacji.

Działka 1,8 ha Wólka Panieńska pod Zamościem
Działka 1,8 ha Wólka Panieńska pod Zamościem
3150000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia18 000
Cena za m²175 zł/m²

Wólka Panieńska Duża działka 1,8 ha pod zabudowę mieszkaniową z możliwością podziału na mniejsze i poprowadzenia drogi. Długość 474 m. Szerokość 38 m. Cena 175 zł / metr kw. Razem 3 150 000 zł. Lokalizacja: Wólka Panieńska pod Zamościem. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 60*******17.

Działka Budowlana 4800m2. Domki jednorodzinne i budownictwo zagrodowe.
Działka Budowlana 4800m2. Domki jednorodzinne i budownictwo zagrodowe.
260000 zł
Wołów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 802
Cena za m²54.14 zł/m²

Działka budowlana w Lipnicy z możliwością budowy domów jednorodzinnych jak i budynków gospodarczych (budowle zagrodowe). Nr działki 171/6. 4802 m2. Duża, prostokątna, dzięki temu ustawna z możliwością podziału na mniejsze działki. Dobry dojazd do działki drogą gminną, która przylega do jej dłuższego boku od południowej strony. Na brzegu północnej strony działki rośnie stary dąb. Naprzeciw działki po jej południowej stronie jest stary sad.

Działka 0.8 ha Radosty
Działka 0.8 ha Radosty
120000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia8 000
Cena za m²15 zł/m²

Duża działka 0.8 położona w centrum malowniczej wsi Radosty z możliwością zabudowy (prąd woda w drodze) są promesy. Na działce znajduje się spore wzniesienie opadające w stronę południową dające możliwość odizolowania się od wsi z pięknym widokiem na okoliczne łąki i lasy. Możliwość podziału. numer działki 217 obręb Radosty 18 km od Olsztyna

Działka budowlana 1 km od stacji PKP Jesionka
Działka budowlana 1 km od stacji PKP Jesionka
23900000 zł
30+ kilka dni temu

Duża, ustawna działka budowlana, idealna pod budowę dużego domu lub z możliwością podziału nawet na 3 mniejsze. Działka położona jest w zacisznym, ładnym miejscu, w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, jednocześnie w kilka minut pieszo [max.10min.] można dojść do sklepów, szkoły podstawowej, przedszkola, czy stacji PKP [regularne połączenia]. Działka jest ogrodzona, na działce znajduje się garaż blaszany oraz drewniany domek rekreacyjny. Dostępne media: prąd, wodociąg, światłowód. Kontakt: Małgorzata516-052-932

Ładna, duża działka rolna o pow. 4, 4778 ha - gm. ZABŁUDÓW
Ładna, duża działka rolna o pow. 4, 4778 ha - gm. ZABŁUDÓW
671670 zł
Zabłudów 30+ kilka dni temu
Pow. działki44778
Rodzaj działkiRolna
SprzedażPośrednik

Opis ofertyŁadna, duża działka rolna o pow. 4, 4778 ha, z możliwością podziału i uzyskania war. zabudowy, położona w obr. wsi Folwarki M. , gm. Zabłudów. Media - prąd. Wymiary 121m x 410m. Do głównej drogi ok. 400-500m. Godne obejrzenia. B. dobra cena. Poleca: DARDEM Nieruchomości ul. Suraska 1 lok. 216 15-093 Białystok

Najniższa cena 61,07zł za metr !!!Działka budowlana w Złottniku
Najniższa cena 61,07zł za metr !!!Działka budowlana w Złottniku
119000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 538
Cena za m²61.07 zł/m²

Okazja!Jedyne 61,07zł za metr!!! Piękna duża działka. Nowe osiedle domków jednorodzinnych.Jezeli marzysz o miejscu w którym powstanie Twój wymarzony dom,to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.Działka z możliwością podziału na dwie mniejsze.Pozwoli to na zabezpieczenie przyszłość.Wydane warunki zabudowy! Działka budowlana nr. 737/2 o powierzchni 0,2538 ha oraz udział 1/7 w niezabudowanej nieruchomości,działce 737/4 w m. Złotnik koło Żar. Cena do negocjacji

Morgi okolice ul Pukowca działka budowlana
Morgi okolice ul Pukowca działka budowlana
370000 zł
Mysłowice 30+ kilka dni temu

Morgi duża działka z możliwością podziału jej na dwie po ok 1000m2 lub więcej.Działka znajduje się w rejonie ulicy Pukowca, w niedalekiej odległości od nowego osiedla. Powierzchnia całkowita działki 2510m2, wymiary od ulicy 36,5, w głąb 70m. Dojazd drogą utwardzoną w której znajduje się woda prąd i gaz. Okolica spokojna, budowa kilku nowych domów.Istnieje możliwość zakupu części działki, teren możliwy do podziału na minimum działki o powierzchni 600m2 z wjazdem na działkę min 20m.Cena działki 370zł za m.kw do uzgodnieniaZapraszam

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
1058000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 600
Cena za m²230 zł/m²

Na sprzedaż duża działka budowlana, położona w Łapszance, powiat Nowotarski, Gmina Łapsze Niżne. Miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i spokój z widokiem na góry, w sąsiedztwie rzeki oraz lasu. Działka oddalona od Bukowiny Tatrzańskiej oraz Białki Tatrzańskiej 10 min. jazdy samochodem. W odległości 2 km. znajduje się przejście graniczne na Słowację, z piękną panoramą Tatr. Istnieje możliwość podziału działki. Cena: 230 zł za metr kwadratowy z możliwością negocjacji.

Duża działka z możliwością zabudowy
Duża działka z możliwością zabudowy
265000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia7 500
Cena za m²35.33 zł/m²

Duża działka z możliwością zabudowy jako działka siedliskowa, okolica bardzo spokojna z dojazdem drogą asfaltową. W pobliżu prąd i woda. Działka z trzech stron ogrodzona. Aktualnie w trakcie podziału na 7500mkw i drugą mniejszą. Na działce sad orzechów laskowych w pełni owocujących i część w trakcie odmładzania(będzie owocował za rok). Kształtem zbliżony do trapezu o wymiarach 35/140/90/150m . Na mapie jest to część działki nr 44 w Wieńcu. Klasa ziemi IIIa ,IIIb i IVa

działka na sprzedaż Budy-Grzybek 11048 m2
działka na sprzedaż Budy-Grzybek 11048 m2
1100000 zł
30+ kilka dni temu
Lokalizacjamazowieckie, Budy-Grzybek
Cena1 100 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkinieregularny

Duża działka rekreacyjno-budowlana w spokojnej okolicy, pod miastem. Położona przy drodze gminnej, utwardzonej. Kształt zbliżony do prostokąta Media: woda, prąd i gaz w linii drogi. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem: - w obszarze około 5200m2 pod budynki mieszkalne jednorodzinne, z możliwością podziału przy normatywie 1500m2 - w pozostałej części rolno-leśna. Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 5405/6166/OGS

Działka budowlana z lasem, media w drodze,
Działka budowlana z lasem, media w drodze,
110000000 zł
30+ kilka dni temu

Duża działka rekreacyjno-budowlana w spokojnej okolicy, pod miastem.Położona przy drodze gminnej, utwardzonej.Kształt zbliżony do prostokątaMedia: woda, prąd i gaz w linii drogi.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem:- w obszarze około 5200m2 pod budynki mieszkalne jednorodzinne, z możliwością podziału przy normatywie 1500m2- w pozostałej części rolno-leśna.Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomościOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

PILNE!!! Duża Działka |Mazowieckie|TURZE |Wołomin|Poświętne | Sprzedaż
PILNE!!! Duża Działka |Mazowieckie|TURZE |Wołomin|Poświętne | Sprzedaż
300000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia10 000
Cena za m²40 zł/m²

Duża Działka | Mazowieckie | TURZE | Wołomin | Poświętne | Sprzedaż Przedmiotem sprzedaży jest duża działka rolna pod Wołominem, gm. Poświętne bez MPZP z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Nr. 750 i 751 w obwodzie 0021. Możliwośc pózniejszego podziału na kilka mniejszych działek. W miejscowości: szkoła podstawowa, sklepy, kąpielisko letnie. Działka w bliskim sąsiedztwie lasu , rzeka Rządza w odległości ok 300m. Mały wodospad, W sezonie letnim, kąpielisko nad rzeką dla mieszkańców. Działka rolna Miejscowość: TURZE Brak MPZP Należy wystąpić o WZ 9023m2 Szerokość ok 27m Długość ok. 360m Teren płaski, częściowo lekki drzewostan, młodnik, samosiew Dojazd drogą ubitą Prąd w gospodarstwie po drugiej stronie drogi Do Warszawy 45 min Odległość z pod PKiN 42KM

OKAZJA- PILNE !!! Duża Działka |Mazowieckie|TURZE |Wołomin|Poświętne |
OKAZJA- PILNE !!! Duża Działka |Mazowieckie|TURZE |Wołomin|Poświętne |
300000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia10 000
Cena za m²30 zł/m²

Duża Działka | Mazowieckie | TURZE | Wołomin | Poświętne | Sprzedaż Przedmiotem sprzedaży jest duża działka rolna pod Wołominem, gm. Poświętne bez MPZP z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Nr. 750 i 751 w obwodzie 0021. Możliwośc pózniejszego podziału na kilka mniejszych działek. W miejscowości: szkoła podstawowa, sklepy, kąpielisko letnie. Działka w bliskim sąsiedztwie lasu , rzeka Rządza w odległości ok 300m. Mały wodospad, W sezonie letnim, kąpielisko nad rzeką dla mieszkańców. Działka rolna Miejscowość: TURZE Brak MPZP Należy wystąpić o WZ 9023m2 Szerokość ok 27m Długość ok. 360m Teren płaski, częściowo lekki drzewostan, młodnik, samosiew Dojazd drogą ubitą Prąd w gospodarstwie po drugiej stronie drogi Do Warszawy 45 min Odległość z pod PKiN 42KM

Najniższa cena 46,89zł za metr !Działka w Złotniku
Najniższa cena 46,89zł za metr !Działka w Złotniku
119000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 538
Cena za m²46.89 zł/m²

Okazja!Jedyne 46,89zł za metr!!! Piękna duża działka. Nowe osiedle domków jednorodzinnych.Jezeli marzysz o miejscu w którym powstanie Twój wymarzony dom,to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.Działka z możliwością podziału na dwie mniejsze.Pozwoli to na zabezpieczenie przyszłość.Wydane warunki zabudowy. Działka budowlana nr. 737/2 o powierzchni 0,2538 ha oraz udział 1/7 w niezabudowanej nieruchomości,działce 737/4 w m. Złotnik koło Żar. Tel 5*3*7*6*1*1*3*9*0

Najniższa cena 46,89zł za metr !!!Działka budowlana w Złotniku
Najniższa cena 46,89zł za metr !!!Działka budowlana w Złotniku
119000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 538
Cena za m²46.89 zł/m²

Okazja!Jedyne 46,89zł za metr!!! Piękna duża działka. Nowe osiedle domków jednorodzinnych.Jezeli marzysz o miejscu w którym powstanie Twój wymarzony dom,to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.Działka z możliwością podziału na dwie mniejsze.Pozwoli to na zabezpieczenie przyszłość.Wydane warunki zabudowy. Działka budowlana nr. 737/2 o powierzchni 0,2538 ha oraz udział 1/7 w niezabudowanej nieruchomości,działce 737/4 w m. Złotnik koło Żar. Tel 5*3*7*6*1*1*3*9*0

Pilna sprzedaż! Okazja! cena 42,95zł Działka budowlana w Złotniku
Pilna sprzedaż! Okazja! cena 42,95zł Działka budowlana w Złotniku
109000 zł
27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 538
Cena za m²42.95 zł/m²

PILNA SPRZEDAŻ!OkazjaJedyne 42,94ł za metr!!! Piękna duża działka. Nowe osiedle domków jednorodzinnych.Jezeli marzysz o miejscu w którym powstanie Twój wymarzony dom,to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.Działka z możliwością podziału na dwie mniejsze.Pozwoli to na zabezpieczenie przyszłość.Wydane warunki zabudowy. Działka budowlana nr. 737/2 o powierzchni 0,2538 ha oraz udział 1/7 w niezabudowanej nieruchomości,działce 737/4 w m. Złotnik koło Żar. Tel 5*3*7*6*1*1*3*9*0

Najniższa cena 50,82zł za metr !!!Działka budowlana w Złotniku
Najniższa cena 50,82zł za metr !!!Działka budowlana w Złotniku
129000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 538
Cena za m²50.83 zł/m²

Okazja!Jedyne 50,82zł za metr!!! Piękna duża działka. Nowe osiedle domków jednorodzinnych.Jezeli marzysz o miejscu w którym powstanie Twój wymarzony dom,to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.Działka z możliwością podziału na dwie mniejsze.Pozwoli to na zabezpieczenie przyszłość.Wydane warunki zabudowy. Działka budowlana nr. 737/2 o powierzchni 0,2538 ha oraz udział 1/7 w niezabudowanej nieruchomości,działce 737/4 w m. Złotnik koło Żar. Tel 5*3*7*6*1*1*3*9*0

Grunt 5166m2 Kuriany
Grunt 5166m2 Kuriany
145000 zł
Kuriany 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²90 zł/m²
Powierzchnia5166 m²
Szerokość54 m
Długość96 m
Typinwestycyjna
Drogaasfalt

Na sprzedaż duża, ładnie położona działka w otulinie lasu. Idealnie nadaję się pod budowę domu. Dodatkowym atutem jest możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. Działka z pozwoleniem na budowę: - domu jednorodzinnego o powierzchni 190 m2, - hali produkcyjno-usługowej o powierzchni 385 m2, wysokości 4 m, z możliwością podziału na dwa oddzielne pomieszczenia (każde z wjazdem dla Tir-a). Działka o powierzchni 5166 m2 i o wymiarach: 96 m x 54 m. Istnieje możliwość podziału działki na dwie mniejsze o następujących powierzchniach: 2300 m2 i 2800 m2. Dostępne media: - doprowadzona do działki woda z wodociągów miejskich, - prąd, W bliskiej odległości gaz. Dojazd do działki drogą asfaltową, następnie niewielki odcinek - drogą utwardzoną. Cały teren działki utwardzony. Kontakt: Bartosz Leoniuk *** ** ** ** ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Filtr