Działka budowlana blisko jeziora

Sortowanie:
Znaleziony: 133 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana blisko jeziora
Działka budowlana blisko jeziora
315000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²70 zł/m²
Powierzchnia1068 m²
Szerokość28 m
Długość38 m
Typbudowlana

Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna blisko jeziora. Działka budowlana o powierzchni 1 068 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 38 m i szerokości ok. 28 m. Od strony południowej działka graniczy z drogą dojazdową. Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy wydaną w dniu 5 sierpnia 2019 r., działka przeznaczona jest do samodzielnego zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą. Wielkość powierzchni zabudowy do 200 mkw., szerokość elewacji frontowej do 25 m. Wysokość zabudowy do 9 m. Dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia od 25 do 45 stopni. Działka płaska, równa, oznakowana w terenie. Sąsiednie działki niezabudowane, dojazd do działki drogą asfaltową, ostatni odcinek ok. 30 m drogą utwardzoną. Woda i kanalizacja w drodze asfaltowej. Działka położona na Obszarze Chronionego Krajobrazu pod nazwą „Koszaliński Pas Nadmorski”, poza obszarem szczególnego zagrożenia powodzią. Do najbliższych zabudowań mieszkalnych w miejscowości Podamirowo ok. 350 m, jezioro Jamno w odległości ok. 600 m. Miejscowość Dobiesławiec leży w odległości ok. 2 km od Mścic, 3 km od Mielna i 7 km od Koszalina.

Muchocin - działka budowlana blisko jeziora
Muchocin - działka budowlana blisko jeziora
135000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia966
Cena za m²139.75 zł/m²

Muchocin - gmina Międzychód, działka nr 74/149 Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Świerkowej w Muchocinie. Piękna lokalizacja w leśnym sąsiedztwie, na skarpie blisko Jeziora Tuczno. Kompleks podlega zapisom obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w zakresie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dostępne media - prąd (szafka), woda - dostępny wodociąg. Powierzchnia działki - 966 m2 Cena - 135 000 zł Zapraszam na prezentację Polecam - nieruchomości najlepszą lokatą! Agent nieruchomości - Roksana Izabela Miszkiel, Licencja zawodowa nr 7401 Opis zawarty na stronie internetowej ma charakter informacyjny i sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w rozumieniu K.C.

Muchocin- działka budowlana blisko jeziora
Muchocin- działka budowlana blisko jeziora
138 000 zł
Międzychód 30+ kilka dni temu

Muchocin - gmina Międzychód, działka nr 74/149. Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Świerkowej w Muchocinie.Piękna lokalizacja w leśnym sąsiedztwie blisko Jeziora Tuczno.Kompleks podlega zapisom obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w zakresie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dostępne media - prąd (szafka), woda - dostępny wodociąg. Powierzchnia działki - 966 m2 Cena - 138 000 zł Zapraszam na prezentację Polecam - nieruchomości najlepszą lokatą! Agent nieruchomości - Roksana Izabela Miszkiel, Licencja zawodowa nr 7401 Opis zawarty na stronie internetowej ma charakter informacyjny i sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w rozumieniu K.C.

Działka budowlana blisko jeziora Jamno
Działka budowlana blisko jeziora Jamno
75 000 zł
Koszalin 22 dnia plecy

Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna blisko jeziora. Działka budowlana o powierzchni 1 068 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 38 m i szerokości ok. 28 m. Od strony południowej działka graniczy z drogą dojazdową. Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy wydaną w dniu 5 sierpnia 2019 r. wydanej dla działki sąsiedniej, działka przeznaczona jest do samodzielnego zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą. Wielkość powierzchni zabudowy do 200 mkw., szerokość elewacji frontowej do 25 m. Wysokość zabudowy do 9 m. Dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia od 25 do 45 stopni. Działka płaska, równa, oznakowana w terenie. Sąsiednie działki niezabudowane, dojazd do działki drogą asfaltową, ostatni odcinek ok. 30 m drogą utwardzoną. Woda i kanalizacja w drodze asfaltowej. Działka położona na Obszarze Chronionego Krajobrazu pod nazwą „Koszaliński Pas Nadmorski”, poza obszarem szczególnego zagrożenia powodzią. Do najbliższych zabudowań mieszkalnych w miejscowości Podamirowo ok. 350 m, jezioro Jamno w odległości ok. 600 m. Miejscowość Dobiesławiec leży w odległości ok. 2 km od Mścic, 3 km od Mielna i 7 km od Koszalina.

Działka budowlana blisko jeziora
Działka budowlana blisko jeziora
Kościan 30+ kilka dni temu

CENA DO NEGOCJACJI Sprzedam działkę w Strykowie Wielkopolskim. Działka o powierzchni 1000m2 na planie trójkąta, posiada podlaczenie do wody i prądu, bliskość sklepów takich jak dino czy lewiatan, oraz 15 minut drogi od jeziora.

działka budowlana blisko jeziora
działka budowlana blisko jeziora
315000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²230 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniesiatka
Drogaasfalt

CENA DO NEGOCJACJI Sprzedam działkę w Strykowie Wielkopolskim. Działka o powierzchni 1000m2 na planie trójkąta, posiada podlaczenie do wody i prądu, bliskość sklepów takich jak dino czy lewiatan, oraz 15 minut drogi od jeziora.

działka budowlana blisko jeziora
działka budowlana blisko jeziora
75000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²230 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniesiatka
Drogaasfalt

CENA DO NEGOCJACJI Działka budowlana o powierzchni 1000m2 na planie trójkąta. Kilka minut do sklepów takich jak dino czy lewiatan,15 minut drogi do jeziora, Posiada podłączenie do wody i prądu.

Działka budowlana blisko jeziora
Działka budowlana blisko jeziora
228640 zł
19 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia11 432
Cena za m²20 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną nad jeziorem Urszulewskim. Położona jest na skraju lasu zaledwie 500 metrów od jeziora Urszulewskiego, które znajduje się 15 km na północ od Sierpca (woj.mazowieckie) w kierunku Rypina (woj. Kujawsko-pomorskie), 140 km od Warszawy. Jezioro to jest największym jeziorem w okolicy. Powierzchnia wynosi 295 ha, długość 4,8 km, szerokość ok. 1,2 km. Głębokość tego jeziora nie jest duża, maksymalna to ok. 6 m Jezioro o III Klasie czystości wód, wokół lasy. Działka o powierzchni 1,1432ha jest z możliwością zabudowy na dom całoroczny. Uzbrojona w prąd i wodę (studnia głębinowa). Gratka dla wędkarzy ponieważ jeziorze występują: płocie, okonie, krąpie, leszcze, węgorze, ukleje, jazgarze i szczupaki. Szczególnie należy nastawić się na połów węgorzy, gdyż jest ich tu naprawdę sporo i to niemałych. W pobliżu działki znajdują się tereny zalesione, zachęcające do spacerów, korzystania z bogactwa runa leśnego. Szczególnie zapraszam do obejrzenia miłośników ciszy i spokoju oraz osób kochających lasy i jeziora. Położenie działki jest bardzo atrakcyjne i zachęcające do budowy własnego domu. Biuro zapewnia kompleksową obsługę przy zakupie nieruchomości włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Kontakt (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana blisko jeziora i lasów
Działka budowlana blisko jeziora i lasów
118 800 zł
Wałcz 30+ kilka dni temu

Ciekawa działka w pięknej okolicy słynącej z wielu jezior i lasów, w miejscowości Zdbice, które słyną z historii walk o Wał Pomorski i były jednym z popularniejszych miejsc turystycznych Pojezierza Wałeckiego. Do dziś można znaleźć w Zdbicach i okolicy ślady i pamiątki po tamtym czasie. Działka budowlana umiejscowiona jest w samym centrum Zdbic, skąd bardzo blisko jest do lokalnego sklepu, świetlicy wiejskiej, dostępu do jeziora, placu zabaw, kościoła. Niedaleko znajduje się Półwysep Zdbiczno na jeziorze o tej samej nazwie. Jezioro jest największą atrakcją, ma powierzchnię ok. 270 ha, średnią głębokość 5,9 m, a maksymalną 29 m. Nad jeziorem znajdują się camping i pola namiotowe. Odległość od Wałcza to 17,5 km (18 minut jazdy samochodem), od Poznania ok. 148 km (2,5 h), od Szczecina 147 km (lekko ponad 2 h), od Bydgoszczy 128 km (2 h). Miejsce idealne pod domek holenderski, bądź przyczepę kempingową. Idealnie wpasuje się również klasyczny domek murowany na który warunki zabudowy zostały już wydane. Brak jeszcze pozwolenia na budowę. Działka ma powierzchnię 1188 m2, kształt prostokątny nieregularny, delikatny spadek do drogi. Nie jest to działka narożna. Z jednej strony ogrodzona siatką, z pozostałych sąsiadująca z aktualnym właścicielem bez ogrodzenia. Aktualnie na działce znajduje się posiana trawa, małe drzewka i krzewy. Dojazd do działki drogą asfaltową gminną, bezpośrednio umiejscowioną przy działce. Przy działce znajduje się instalacja wodna gminna z możliwością dołączenia. Prąd do działki można podłączyć z sąsiadującej linii, która dostarcza energię do pozostałych okolicznych zabudowań. Kanalizację należy zaplanować indywidualną, np. przydomową oczyszczalnię lub szambo ekologiczne. Instalacji gazowej nie ma w okolicy. Doradcy finansowi współpracujący z Freedom Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń! Zapraszamy na osobistą prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Prowadzimy również prezentacje online za pośrednictwem aplikacji Zoom, Whatsapp lub Messenger. Skontaktuj się z Agentem na określony dzień prezentacji. Agent dzwoni do Państwa, będąc już na nieruchomości i poprzez aplikacje do video rozmów, odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania. Kontakt do opiekuna oferty: Bartosz Ćmiel tel.: 602 327 360 e-mail: b.cmiel@freedom-nieruchomosci.pl Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość? Zapraszamy do naszego oddziału mieszczącego się w Wałczu przy ul. Bydgoskiej 21A/1; lub zadzwoń pod numer tel.: 884 80 50 18 Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\" Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Numer oferty w biurze: 4770/3685/OGSLokalizacja: Zachodniopomorskie, Wałecki, WałczPowie...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Malownicza działka budowlana blisko jeziora!
Malownicza działka budowlana blisko jeziora!
199000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 100
Cena za m²39.02 zł/m²

Sprzedam malowniczą działkę budowlaną o powierzchni 5100m2. Idealna pod dom całoroczny lub letnie siedlisko. To również dobra lokata kapitału. Bliskość lasu, liczna zieleń, lasy, jezioro oraz własny piękny staw pozwalają na odprężenie i wypoczynek. Bliskość miasta Rypin, oddalonego o 10km od działki pozwala na załatwienie wszelkich spraw codziennych, min. zakupów w supermarketach, galerii handlowej, urzędach czy aptekach. Działka znajduje się w miejscowości Huta, gmina Rogowo. Położona 120 metrów od linii brzegowej jeziora z dostępem do plaży gminnej, po drugiej stronie znajduje się ośrodek "Sitnica". Bliskość natury pozwala na bezpieczne spacery, przejażdżki rowerowe czy spływy kajakowe. Okolica to także raj dla miłośników grzybobrania oraz wędkarstwa. Na środku działki został wykopany staw dzielący ją na dwie symetryczne połowy. Bardzo dobry dojazd do działki drogą asfaltową. Działka z doprowadzonymi mediami, prąd i woda. Działka nie podlega pod ustawę o ochronie przed handlem gruntami. Może ją kupić każdy obywatel naszego kraju. Być może to Twój wymarzony kawałek ziemi. Zapraszam do kontaktu i zakupu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Piękna działka budowlana blisko jeziora
Piękna działka budowlana blisko jeziora
150000 zł
Rudzienice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 617
Cena za m²92.76 zł/m²

Działka budowlana o pow. 1617 m2 położona w malowniczej miejscowości Rudzienice/Iławy w woj. Warmińsko – Mazurskim w kompleksie innych działek na których obecnie prowadzona jest budowa domów jednorodzinnych. W załączeniu mapka działki oznaczona kolorem czerwonym. Działka jest w pełni uzbrojona (woda, kolektor ściekowy, prąd) i posiada bezpośredni dostęp do drogi. Położona jest w bliskości dwóch jezior Kałdunek Duży i Kałdunek Mały - ok. 150 m. od ich linii brzegowej.

Mazury działka budowlana blisko jeziora
Mazury działka budowlana blisko jeziora
110000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia907
Cena za m²121.28 zł/m²

Działka niezabudowana położona w miejscowości Żywy gm. Kruklanki pow. Giżycki. Do jeziora 70m, na załączonym szkicu oznaczona kolorem czerwonym. Przez działkę przebiega wodociąg, w pobliżu linia energetyczna kablowa podziemna. Wraz z działką sprzedawane będą udziały: w działce położonej naprzeciwko przy jeziorze po drugiej stronie drogi powiatowej (na załączonym szkicu oznaczona kolorem zielonym), w drodze wewnętrznej (na załączonym szkicu oznaczona kolorem żółtym). Powierzchnie w ogłoszeniu to powierzchnia samej działki budowlanej. Działka ma warunki zabudowy (zabudowa jednorodzinna). Działka położona na lekkiej pochyłości, nie użytkowana od ok. 10 lat w związku z czym porośnięta jest częściowo drzewami i krzakami. Do sprzedania również inne działki.

Działka budowlana blisko Jeziora Powidzkiego
Działka budowlana blisko Jeziora Powidzkiego
48000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²40 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną 1200 m kw. w miejscowości Skąpe, z dala od miejskiego zgiełku, z pozwoleniem na budowę. Miejsce to oddalone jest około 10 km przez las do Jeziora Powidzkiego. Droga asfaltowa przy samej działce. Blisko również do agroturystyki i jazdy konnej. Możliwość wytyczenia większej działki na życzenie. Prąd i woda przy działce.tel 72*****75

Działka budowlana blisko jeziora Białego
Działka budowlana blisko jeziora Białego
89000 zł
20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 807
Cena za m²31.71 zł/m²

DZIAŁKA budowlana w miejscowości Orchówek Powierzchnia działki 0,2807 ha Nr działki: 130 CENA 98.000 zł  do negocjacji Działka zlokalizowana jest w bardzo spokojnej i cichej okolicy, w bliskim sąsiedztwie rzeki Bug, jeziora Glinki oraz jeziora Białego. 1,5 km do granic Włodawy Działka w przybliżonych  wymiarach 58m x 40m x 59m x 60m Zapraszam do kontaktu. Kamil Błaszczak (użyj formularza kontaktowego) 

Działka budowlana blisko jeziora --- bez prowizji!
Działka budowlana blisko jeziora --- bez prowizji!
175000 zł
Przerośl 23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 400
Cena za m²39.77 zł/m²

Działka budowlana, położona w Przerośli, na skraju miasteczka, w urokliwym miejscu na Suwalszczyźnie, wśród licznych jezior, łąk, zagajników leśnych. Działka jest gotowa do budowy, posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, przyłącze elekrtoenergetyczne ze skrzynką ZKP jest na terenie działki, możliwość przyłączenia do wodociągu, który biegnie w drodze - ul. Dwornej. Działka leży w pobliżu dwóch jezior - Krzywólka i Kościelne. Do plaży miejskiej przy jeziorze Krzywólka dzieli odległość 300m drogą (w linii prostej przez pola 150m). Teren działki jest lekko nachylony ze spadkiem ku drodze, rośnie na niej kilka niewielkich drzew iglastych. Kształt działki zbliżony do trapezu o bokach 63x132x32x95m. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Anna Chmurska, nr licencji 10317. Całość wynagrodzenia pośrednika pochodzi od sprzedającego.

Działka budowlana blisko jeziora, okazja 35 zł/m2
Działka budowlana blisko jeziora, okazja 35 zł/m2
104800 zł
Olecko 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²34.93 zł/m²

Witam serdecznie, Sprzedam działkę budowlaną 4 km od centrum Olecka, 19-400, bardzo atrakcyjne położena, 800 m od miejskiej plaży. Doskonała lokalizacja. Więcej informacji na temat tej oferty pod poniższym linkiem: Link wyślę na życzenie że względów technicznych dotyczących dodawania ogłoszeń. Zapraszam do kontaktu pod nr telefonu 72*****38.

Działka budowlana - spokojna okolica, ładne miejsce, blisko jeziora
Działka budowlana - spokojna okolica, ładne miejsce, blisko jeziora
44900 zł
Mikołajki 7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia900
Cena za m²49.89 zł/m²

YouHouse prezentuje: Zdecydowanie godna uwagi działka budowlana położona w Mikołajkach blisko Jeziora Skarlińskiego. Powierzchnia działki wynosi 900m2. Skopiuj link i obejrzyj okolicę w panoramie 360: roundme.com/tour/773861/edit/2438201/ ATUTY DZIAŁKI: - lokalizacja 1800 m od Jeziora Skarlińskiego - zaciszne miejsce bardzo dobre na budowę domu - wydana decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu - dobry dojazd drogą asfaltową oraz bezpośredni drogą gminną z kostki brukowej - względnie płaska i optymalnej wielkości powierzchnia terenu - kształt działki o bardzo dobrych proporcjach boków pozwalający na swobodny wybór projektu budowlanego - uzbrojenie w, e na działce sąsiedniej - blisko sklep, kościół, plac zabaw LOKALIZACJA: 150 m do sklepu 6 km do centrum Nowego Miasta Lub. 85 km Toruń 85 km Olsztyn Zapraszam do kontaktu!

Działka budowlana z widokiem, blisko jeziora, ogłoszenie prywatne
Działka budowlana z widokiem, blisko jeziora, ogłoszenie prywatne
70000 zł
11 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²70 zł/m²

Ogłoszenie od osoby prywatnej, więc nie ma mowy o dodatkowych kosztach pośredników. Możliwość negocjacji. Do sprzedania, Działka budowlana o powierzchni 960mkw. Szerokość 11m , numer działki 10165. Działka znajduje się we wsi Koziniec, gmina Mucharz. Blisko jeziora Mucharskiego. Do działki z jednej strony przylega działka z zabudową ale z drugiej strony jest kawałek rolny więc widok zostanie na lata. Piękna malownicza okolica przy małym Beskidzie. Nad działką rolną obok przebiegają linie wysokiego napięcia, jednak nie ma to wpływu na budowe, byliśmy w urzędzie gminy i nie ma żadnych przeciwwskazań. Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. 5.3.0.8.8.3.4.4.3

Działka Budowlana 27ar blisko jeziora
Działka Budowlana 27ar blisko jeziora
202500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 700
Cena za m²75 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną położoną w miejscowości Skawce gm. Mucharz z przepięknym widokiem na Jezioro Mucharskie. Dojazd do działki jest nie utwardzany, bezpośredni z drogi krajowej 28. Działka jest delikatnie nachylona na południowy stok. Numer działki: 620/1 Powierzchnia działki: około 27ar.

Działka budowlana Łagodzin blisko jeziora
Działka budowlana Łagodzin blisko jeziora
85000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia10 000
Cena za m²8.5 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Łagodzin. Nieruchomość jest ujęta w planie zagospodarowania pod budownictwo jednordzinne. W pobliżu są media - prąd gaz kanalizacja. Działka w położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Okolica jest spokojna, nie daleko jest połączenie autobusowe, przedszkole,oraz szkoła. 

Działka budowlana Przerośl blisko jeziora
Działka budowlana Przerośl blisko jeziora
145000 zł
Przerośl 18 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 328
Cena za m²43.57 zł/m²

Działka budowlana, położona w Przerośli. Działka jest gotowa do budowy, posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny, możliwość przyłącza elekrtoenergetycznego, możliwość przyłączenia do wodociągu. Działka leży w pobliżu jeziora Krzywólka. Do jeziora w linii prostej jest 100m.Teren działki jest równy.

Działka budowlana 1678 m2 blisko jeziora
Działka budowlana 1678 m2 blisko jeziora
115000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 678
Cena za m²68.53 zł/m²

Polecam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Paliwodzizna. Działka położona w odległości 0,5 do 1 km od jeziora Grodno i Słupno, około 4 km od granic Golubia-Dobrzynia. Działka graniczy z linią lasu, częściowo zadrzewiona.  W okolicy doskonałe tereny na wycieczki piesze lub rowerowe. Bardzo malownicza okolica. Bardzo cicha i spokojna okolica, idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu. Działka o pow. 1678 m2 w kształcie prostokąta. Prąd i woda w drodze. Dojazd do głównej drogi, drogą utwardzoną. Serdecznie zapraszam na prezentację. CENA DO NEGOCJACJI. Usługa pośrednictwa jest płatna. Pośrednik odpowiedzialny za wykonanie umowy pośrednictwa - Krzysztof Drosd. "Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego" Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana blisko morza i jeziora
Działka budowlana blisko morza i jeziora
320000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²80 zł/m²
Powierzchnia2502 m²
Szerokość50 m
Długość50 m
Typbudowlana

Działka położona w odległości 1,5 km od jeziora i 4 km od morza Działka budowlana o powierzchni 2 502 mkw., w kształcie kwadratu o długości boku 50 m, położona w odległości ok. 1,5 km od jeziora Bukowo i 4 km od morza. Zgodnie z obowiązującym MPZP Gminy Darłowo działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej o maksymalnym w.i.z. 0,75, oznaczonym symbolem MU-1. Maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalnie dwie pełne kondygnacje, dopuszcza się trzecią w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30% powierzchni działki, maksymalna powierzchnia zabudowy 50% powierzchni działki. Działka płaska, równa, położona w ustronnym miejscu. Woda w drodze asfaltowej, energia elektryczna przy działkach, telekomunikacja w drodze utwardzonej. Dojazd drogą utwardzoną płytami jumbo długości 150 m od asfaltu. W bezpośrednim sąsiedztwie są działki niezabudowane, dalej wolno stojące domy mieszkalne i domki letniskowe. Działka położona w miejscowości Gleźnowo (198 mieszkańców), w odległości 14 km od Darłowa, 22 km od Koszalina i 35 km od Sławna. Jest możliwość zakupu działki sąsiedniej, która od północy graniczy z oferowaną przez nas działką. Działka jest o powierzchni 2 495 mkw., w sprzedaży w cenie 200 000 zł.

Działka budowlana 1678 m2 blisko jeziora
Działka budowlana 1678 m2 blisko jeziora
115000 zł
26 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 678
Cena za m²68.53 zł/m²

Polecam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Paliwodzizna. Działka położona w odległości 0,5 do 1 km od jeziora Grodno i Słupno, około 4 km od granic Golubia-Dobrzynia. Działka graniczy z linią lasu, częściowo zadrzewiona.  W okolicy doskonałe tereny na wycieczki piesze lub rowerowe. Bardzo malownicza okolica. Bardzo cicha i spokojna okolica, idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu. Działka o pow. 1678 m2 w kształcie prostokąta. Prąd i woda w drodze. Dojazd do głównej drogi, drogą utwardzoną. Serdecznie zapraszam na prezentację - Krzysztof (użyj formularza kontaktowego) CENA DO NEGOCJACJI. Usługa pośrednictwa jest płatna. Pośrednik odpowiedzialny za wykonanie umowy pośrednictwa - Krzysztof Drosd. "Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego" Zapraszam na prezentację Krzysztof (użyj formularza kontaktowego) Drosd Nieruchomości Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana w lesie blisko jeziora
Działka budowlana w lesie blisko jeziora
163000 zł
16 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 630
Cena za m²100 zł/m²

Pięknie usytowana działka budowlana w Nadni koło Zbaszynia. Działka otoczona z dwóch stron lasem, po drugiej stronie znajduje się jezioro Błędno i ośrodki wypoczynkowe. Działka o wymiarach 1630 m2. Numer działki 399/6, Nądnia, ul. Spokojna. Zapraszamy do kontaktu pod nr +48**********37.

Działka budowlana Dzikowo 2000 m2, blisko jeziora
Działka budowlana Dzikowo 2000 m2, blisko jeziora
149 000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu

Działka budowlana 2000 m2, położona w Dzikowie, powiat toruński, gmina Obrowo, około 3 km na zachód od Osieka. Piękna, spokojna okolica, w pobliżu jeziora Dzikowo i lasu. Prąd doprowadzony do granicy działki. Opiekun oferty: Anna Wróbel 798 000 106 Północ Nieruchomości Toruń Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Numer oferty w biurze: 41104/3877/OGSLokalizacja: Kujawsko-pomorskie, ToruńPowierzchnia: 2000Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowlana 682m pod lasem blisko jeziora
Działka budowlana 682m pod lasem blisko jeziora
90000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia682
Cena za m²131.96 zł/m²

Posiadam na sprzedaż piękna działkę budowlana w miejscowości Kuźnica Zbąska o powierzchni 682m. Działka znajduje się ppd samym lasem około 500m od jeziora Kuźnickiego. Dojazd do działki droga utwardzona. Wszystkie media w drodze. W cenie działki sprzedaje 1/34 czesci własności drogi dojazdowej. Kontakt : 50*******39

Działka budowlana 780m Pod lasem blisko jeziora
Działka budowlana 780m Pod lasem blisko jeziora
100000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia780
Cena za m²128.21 zł/m²

Posiadam na sprzedaż piękna działkę budowlana w miejscowości Kuźnica Zbąska o powierzchni 780m. Działka znajduje się przy lesie w odległości około 500m do jeziora Kuźnickego. Dojazd droga utwardzona,w cenie działki zawarta jest własność 1/34 czesci drogi dojazdowej. Powierzchnia działki: 780m Nr księgi wieczystej : KW PO1S/00040322/1 Nr działki : 553/15 Gmina : Rakoniewice Kontakt : 50*******51

Działka budowlana w Krępsku blisko jeziora 1831m2
Działka budowlana w Krępsku blisko jeziora 1831m2
40 000 zł
Człuchów 30+ kilka dni temu

Na wstępie zapraszam do zapoznania się z nagraniem z drona, na którym znajduje się prezentacja działki jak i informacje szczegółowe odnośnie jej, link znajduje się poniżej: https://www.youtube.com/watch?v=BAtlCJj2wik (gdyby wystąpił problem z odtworzeniem linku, proszę o wpisanie w tytule na youtube \"Działki w Krępsku nieopodal jeziora\") W ofercie Działka 1831m2 o wymiarach 68.02m/26.12m/73.08m/24.79m znajdująca się w miejscowości Krępsk w powiecie Człuchowskim w cenie 40.000zł, 21.85zł za m2. Działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową, z racji sprzedaży pozostałych działek z pola oznaczonego warunki zabudowy zostały wydane najpierw na 3 pierwsze od strony drogi asfaltowej, co nie wyklucza uzyskania ich na pozostałych. W miejscowości znajduje się przede wszystkim jezioro Krępsko w odległości 15-20 minut spacerem na którym można popływać osobiście jak i na łódce; w planach wybudowanie pomostu w celu cumowania ich na stałe. Dodatkowo znajdziemy tam sklep, świetlice, kościół a w promieniu 10km znajduję się miejscowość Człuchów, gdzie załatwimy większość potrzebnych spraw na co dzień, nie mówiąc o miejscowościach które znajdują się po drodze. Dla osób które cenią sobie ciszę, spokój jak i piękny krajobraz na co dzień jest to strzał w 10! Serdecznie zapraszam do kontaktu jak i na prezentacje nieruchomości Radosław Mrozek Gliszczynski tel. 735 914 013 mail. r.mrozek.gliszczynski@freedom-nieruchomosci.pl \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\" Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Numer oferty w biurze: 3820/3685/OGSLokalizacja: Pomorskie, Człuchowski, CzłuchówPowierzchnia: 1831Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Okazja!!! DZIAŁKA BUDOWLANA 6804m2 blisko jeziora Władysławowo
Okazja!!! DZIAŁKA BUDOWLANA 6804m2 blisko jeziora Władysławowo
389000 zł
Władysławowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 804
Cena za m²57.17 zł/m²

Działka znajduje się w miejscowości Władysławowo-Annowo gm. Łabiszyn 25 min jazdy samochodem od Bydgoszczy, w cichej i spokojnej okolicy blisko dwóch jezior. Zgodnie z obecnym planem miejscowym można na niej wybudować trzy domy jednorodzinne całoroczne. Wokoło lasy, trasy rowerowe, malownicza rzeka Noteć, a także miejscowe sklepy. Do pięknego kąpieliska jest 750 metrów czyli 10 minut pieszo - w sam raz żeby pójść w klapkach z dmuchanym flamingiem :) Najbliższa szkoła podstawowa oddalona o 8 kilometrów. Dzięki dobrej komunikacji z trasą S5 do Poznania można dojechać w 1 godzinę 30 minut. Działka jest w całości ogrodzona, posiada prąd oraz własne ujęcie wody. Działka posiada dużo pięknych drzew oraz niewielki, urokliwy staw na samym końcu. Jest również niewielkie utwardzony plac, który można wykorzystać na czas budowy domu (np. stawiając wiatę lub mały domek na zgłoszenie - niedługo domki na zgłoszenie będą mogły mieć nie 35 ale aż 70 m2) Miejsce doskonałe na rezydencję z jednym dużym domem lub jako trzy oddzielne działki (obecny podział) lub po prostu pod inwestycję. W tym ostatnim przypadku działka daje się łatwo podzielić na 5 mniejszych działek z dojazdem do każdej z nich. Serdecznie zapraszam bo to naprawdę wyjątkowa i ciekawa działka. W tej okolicy brakuje już takich.

Działka budowlana w Opalinie - blisko jeziora Żarnowieckiego
Działka budowlana w Opalinie - blisko jeziora Żarnowieckiego
130 000 zł
Wejherowo 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1198m2 położona w miejscowości Opalino, obręb Czymanowo, gmina Gniewino. Teren o nieregularnym kształcie. Nieruchomość objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego który zezwala: - powierzchnia zabudowy 30 %, - wysokość nie więcej niż 8,5m od poziomu terenu do kalenicy, - zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza, - rodzaj dachu: dwuspadowe, pokrycia dachu się nie określa, - kąt nachylenia połaci dachowej 30 -45 stopni.Woda na działce, energia w granicy działki. W pobliżu sąsiedztwo domów jednorodzinnych.W bliskiej odległości Jezioro Żarnowieckie. Zapraszamy!!!www.soldnieruchomosci.com

Działka budowlana w otulinie lasu blisko jeziora.
Działka budowlana w otulinie lasu blisko jeziora.
69000 zł
Dąbrowa 3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²69 zł/m²

Pragnę zaoferować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w cichej i malowniczej miejscowości Dąbrowa, gm. Ludwin. Nieruchomość położona w pierwszej linii zabudowy posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi powiatowej, istnieje również możliwość wjazdu z drogi wewnętrznej. Prostokątna działka o wymiarach około 40 m długości i 25 m szerokości, o powierzchni całkowitej 1000 mkw. Położona w otulinie lasu nieruchomość, stanowi gratkę dla tych, którzy cenią sobie relaks i odpoczynek na łonie natury. Bliskość jeziora Rogóźno stanowi niewątpliwy atut, odległość do jeziora to niecałe 2 km. Media dostępne na działce: - woda - prąd W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oferowany grunt oznaczony został jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (symbol MN) oraz zabudowa zagrodowa (symbol 81RM), z dopuszczeniem usług agroturystycznych. Bezpośrednie sąsiedztwo działki stanowią malownicze pola uprawne i lasy, w otoczeniu lokalnych jezior i sadzawek m.in. Jezioro Dratów i Rogóźno. Okolica sprzyja wszelkim aktywnościom na świeżym powietrzu, od atrakcji wodnych, po wędrówki piesze i rowerowe. W niedalekiej odległości znajduje się wyjątkowy okaz potęgi przyrody - lokalna atrakcja - zatopiony las. Pojezierze łęczyńsko - włodawskie, to idealna lokalizacja dla tych, którzy cenią sobie spokój i rekreację. W odległości 5 km od działki znajduje się miejscowość Ludwin, gdzie znajdziecie Państwo takie punkty użyteczności publicznej jak: szkoła podstawowa, przychodnia, sklepy spożywcze i usługowe, biblioteka, kościół, restauracje, bank, oraz wiele innych. 750 m od działki znajduje się stacja benzynowa. Dojazd do centrum Łęcznej to zaledwie 13 minut.

Działka rekreacyjna budowlana 6,68A Pilica blisko jeziora
Działka rekreacyjna budowlana 6,68A Pilica blisko jeziora
52000 zł
6 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia668
Cena za m²77.84 zł/m²

Sprzedam działkę rekreacyjną z możliwością budowy domu całorocznego. Działka położona w środku osiedla domków letniskowych i jednorodzinnych. Bardzo zaciszna i spokojna. Ogrodzona z 3 stron. Woda i prąd jest w pobliżu działki. W planach jest sieć gazowa. Dojazd utwardzony drogą gminną. W pobliżu jest zalew z kąpieliskiem, 2 wyciągi narciarskie Smoleń i Cisowa, jura Krakowsko-Częstochowska, Las. Zapraszam do kontaktu i na oględziny. Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela.

Działka budowlana gm.Słupca blisko jeziora Słupeckiego 1000 m2
Działka budowlana gm.Słupca blisko jeziora Słupeckiego 1000 m2
75000 zł
Słupca 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²75 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną 10 arową w miejscowości Bielawy,gmina Słupca. Działka położona w cichej okolicy bez terenów przemysłowych, około 600 m od jeziora.Do centrum Słupcy 2 km. Działka w trakcie uzbrojenia. Więcej informacji pod nr tel: 73*****94

Działka budowlana gm.Słupca blisko jeziora Słupeckiego 1000 m2
Działka budowlana gm.Słupca blisko jeziora Słupeckiego 1000 m2
80000 zł
Słupca 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²80 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną 10 arową w miejscowości Bielawy,gmina Słupca. Działka położona w cichej okolicy bez terenów przemysłowych, około 600 m od jeziora.Do centrum Słupcy 2 km. Działka w trakcie uzbrojenia prąd, woda. Więcej informacji pod nr tel: 73*****94

Działka budowlana Karpicko blisko jeziora plazy i lasu
Działka budowlana Karpicko blisko jeziora plazy i lasu
249999 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia400
Cena za m²625 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 400m2 z planem zagospodarowana przestrzennego i wydaną decyzją pod budowę całorocznego domu letniskowego wraz z garażem. Działka położona nad jeziorem wolsztyńskim w miejscowości Karpicko. w załączeniu dokumenty na Karpicko: - decyzja o warunkach zabudowy - decyzja o zmianie decyzji o warunkach zabudowy - mapa do celów projektowych Nowy właściciel działki ma wszystko do rozpoczęcia projektu. Musi jedynie wystąpić o warunki techniczne na przyłącza wody, gazy, prądu i przenieść decyzję o warunkach zabudowy na siebie.

Budowlana działka blisko jeziora, 9 km od Giżycka
Budowlana działka blisko jeziora, 9 km od Giżycka
275 000 zł
Giżycko 30+ kilka dni temu

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na Mazurach a konkretnie w niewielkiej miejscowości Sterławki Małe oddalonej zaledwie 9 km od Żeglarskiej Stolicy Polski Giżycka. Sterławki Małe należą do gm. Giżycko i usytuowane są przy wojewódzkiej drodze nr 592, jest to miejscowość bardzo dobrze skomunikowana z miastami takimi jak Kętrzyn, Ryn czy wspomniane Giżycko. Przedmiotowa nieruchomość położona jest pomiędzy jeziorami takimi jak Dejgunek (750m), Dejguny (1km) czy Tajty (1km) które natomiast stanowi Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Lokalizacja ta przypadnie do gustu każdemu wodniakowi z uwagi na bliskość jezior jak i również każdemu kto szuka bliskiej naturze, cichej i spokojnej okolicy z racji odległości od najbliższego miasta. Nieruchomość ta w 2020r otrzymała decyzje o warunkach zabudowy która określa budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Parametry budynku w przedziale 135 m2 165 m2 powierzchni zabudowy, szerokości frontowej elewacji do 13 m i wysokości od 8m do 10m. Dopuszcza się 2 kondygnacje naziemne (parter z użytkowym poddaszem) oraz możliwość podpiwniczenia. Całość wykończenia z zewnątrz powinna nawiązywać do tradycyjnej zabudowy na Warmii i Mazurach. Przez działkę przebiega linia energetyczna oraz wodociąg, natomiast odprowadzenie nieczystości należy rozwiązać za pomocą szczelnego, bezodpływowego zbiornika (szambo), docelowo należy przyłączyć się do sieci kanalizacji sanitarnej. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń! Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Kontakt do opiekuna oferty: Artur Reckwald tel. 783-575-500 a.reckwald@freedom-nieruchomosci.pl Chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość? - Zapraszam do naszego oddziału mieszczącego się w Mrągowie przy ul. 8-go Maja 25 lok.4 (piętro I - wejście od strony rynku). tel. 600-575- 500, e-mail: mragowo@freedom-nieruchomosci.pl \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\" Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Numer oferty w biurze: 4353/3685/OGSLokalizacja: Warmińsko-mazurskie, Giżycki, GiżyckoPowierzchnia: 4035Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowlana na sprzedaż- atrakcyjna okolica, blisko jeziora!
Działka budowlana na sprzedaż- atrakcyjna okolica, blisko jeziora!
118800 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 188
Cena za m²100 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1188 m2 wraz z warunkami zabudowy. Media: woda, prąd. Dogodny dojazd z drogi asfaltowej. Na działce są nasadzenia: drzewka, krzewy. Działka częściowo ogrodzona. Działka znajduje się w Zdbicach niedaleko Wałcza ( woj.zachodniopomorskie). Wieś otoczona jest pięknymi lasami i jeziorami, cicha spokojna okolica. Blisko sklep. Więcej informacji udzielę telefonicznie: Bożena +49 17657701148

Działka budowlana w lesie blisko jeziora. Nowa cena.
Działka budowlana w lesie blisko jeziora. Nowa cena.
146500 zł
11 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 630
Cena za m²89.88 zł/m²

Pięknie usytowana działka budowlana w Nadni koło Zbaszynia. Działka otoczona z dwóch stron lasem, po drugiej stronie znajduje się jezioro Błędno i ośrodki wypoczynkowe. Działka o wymiarach 1630 m2. Numer działki 399/6, Nądnia, ul. Spokojna. Zapraszamy do kontaktu pod nr +48**********37.

Działka budowlana, Kolonia Rybacka, 578 m2, blisko jeziora,, Mazury,
Działka budowlana, Kolonia Rybacka, 578 m2, blisko jeziora,, Mazury,
90000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia578
Cena za m²155.71 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w Kolonii Rybackiej przy ul. Milenijnej, powiat Węgorzewo. Media: prąd, gaz, kanalizacja. Powierzchnia 578 m2. Działka nr: 374 obręb Ogonki. Działka w pobliżu jeziora Święcajty, należącego do szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W drugiej linii zabudowy od drogi Węgorzewo - Giżycko. Idealne miejsce na dom rodzinny lub domek letniskowy w centrum Mazur. Kontakt: 50*****67

Atrakcyjna działka budowlana z mpzp Sieraków Góra 2734m2 blisko Jeziora Jaroszewskiego
Atrakcyjna działka budowlana z mpzp Sieraków Góra 2734m2 blisko Jeziora Jaroszewskiego
178 000 zł
Międzychód 30+ kilka dni temu

!!! Uwaga Okazja Została do sprzedania ostatnia działka budowlana !!! Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 2734m2 we wsi Góra trzy kilometry od Sierakowa, 70km od Poznania, 70km od Gorzowa Wlkp (oznaczenie na geoportalu 147/3, 147/4(sprzedana)). Działka budowlana ma zatwierdzony przez radę miasta Sierakowa plan zagospodarowania przestrzennego (uchwała nr XXXVII/341/06 ). Zgodnie z nim mogą na niej powstać budynki mieszkalne jednorodzinne, budynki gospodarczo-garażowe, budynki usługowe, obiekty małej architektury z możliwością prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej. Działka jest położona na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego( Kraina 100jezior) na skraju Puszczy Noteckiej. Najbliższe jezioro znajduje się około 100m od działki (do jeziora Wielkiego 130m, do jeziora Jaroszewskiego 700m, do lasu 30m). Działka znajduję się 100m od drogi asfaltowej (dojazd drogą utwardzoną gminną). Ogólnie w promieniu 5km znajduję się około 20 jezior w tym najgłębsze w województwie wielkopolskim jezioro Śremskie( około 1km od działki) tzw kryptodepresją. Przy granicy działki biegnie prąd i woda z ujęcia gminnego( około 10m). Z działki rozpościera się piękny widok na jezioro i las( szczególnie urokliwe są zachody słońca na styku tafli wody i lasu). Z działki można dojść lasem do tzw dzikiej plaży przy jeziorze Jaroszewskim. Jest to jezioro flagowe, wizytówka Pojezierza Sierakowskiego z pierwszą klasą czystości wody( również jezioro Śremskie ma 1 klasę czystości wody). Wymiary działki szerokość od czoła 27m(na końcu 32m) długość 93m. Klasa ziemi grunt orny RVI. W pobliżu działki znajduje się plaża z siłownią oraz placem zabaw i sklepem.. Koło działki biegną pieszo-rowerowe szlaki turystyczne( w okolicy jest ich około 40km) a w niedalekiej odległości znajduję się również winnica. Jako ciekawostka, trasa legendarnego triathlonu sierakowskiego również biegnie przy działce. Warto wspomnieć również o atrakcjach w bliższej lub dalszej okolicy tj stadnina koni Sieraków(gdzie można uczyć się jazdy na koniu), zamek Opalińskich Sieraków, kościół katolicki Sieraków, centrum edukacji przyrodniczej Chalin, plaża główna Słoneczko. Reasumując jest to działka idealne dla osób szukających spokoju i wypoczynku, raj dla wędkarzy, grzybiarzy i miłośników pieszych wędrówek. Jak ktoś szuka malowniczego położenia, bliskości jezior( szczególnie z krystaliczno czystą wodą (jezioro Jaroszewskie, Sremskie) i możliwości dość szybkiego rozpoczęcia procesu budowy to ta działka jest idealną propozycją. Może być również ciekawą alternatywą pod lokatę kapitału. Dzięki lokalizacji, bliskości mediów, aktualnemu mpzp (zresztą jedynego w tamtej okolicy) stanowi potencjał do sporych zwyżek w przyszłości. Działkę sprzedaję jako osoba prywatna także odpada prowizja pośrednika.Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 886-129-407

Atrakcyjna działka budowlana z mpzp Sieraków Góra 2734m2 blisko Jeziora Jaroszewskiego lasu
Atrakcyjna działka budowlana z mpzp Sieraków Góra 2734m2 blisko Jeziora Jaroszewskiego lasu
178 000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Uwaga Okazja Została do sprzedania ostatnia działka budowlana !!! Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 2734m2 we wsi Góra trzy kilometry od Sierakowa, 70km od Poznania, 70km od Gorzowa Wlkp (oznaczenie na geoportalu 147/3, 147/4(sprzedana)). Działka budowlana ma zatwierdzony przez radę miasta Sierakowa plan zagospodarowania przestrzennego (uchwała nr XXXVII/341/06 ). Zgodnie z nim mogą na niej powstać budynki mieszkalne jednorodzinne, budynki gospodarczo-garażowe, budynki usługowe, obiekty małej architektury z możliwością prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej. Działka jest położona na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego( Kraina 100jezior) na skraju Puszczy Noteckiej. Najbliższe jezioro znajduje się około 100m od działki (do jeziora Wielkiego 130m, do jeziora Jaroszewskiego 700m, do lasu 30m). Działka znajduję się 100m od drogi asfaltowej (dojazd drogą utwardzoną gminną). Ogólnie w promieniu 5km znajduję się około 20 jezior w tym najgłębsze w województwie wielkopolskim jezioro Śremskie( około 1km od działki) tzw kryptodepresją. Przy granicy działki biegnie prąd i woda z ujęcia gminnego( około 10m). Z działki rozpościera się piękny widok na jezioro i las( szczególnie urokliwe są zachody słońca na styku tafli wody i lasu). Z działki można dojść lasem do tzw dzikiej plaży przy jeziorze Jaroszewskim. Jest to jezioro flagowe, wizytówka Pojezierza Sierakowskiego z pierwszą klasą czystości wody( również jezioro Śremskie ma 1 klasę czystości wody). Wymiary działki szerokość od czoła 27m(na końcu 32m) długość 93m. Klasa ziemi grunt orny RVI. W pobliżu działki znajduje się plaża z siłownią oraz placem zabaw i sklepem.. Koło działki biegną pieszo-rowerowe szlaki turystyczne( w okolicy jest ich około 40km) a w niedalekiej odległości znajduję się również winnica. Jako ciekawostka, trasa legendarnego triathlonu sierakowskiego również biegnie przy działce. Warto wspomnieć również o atrakcjach w bliższej lub dalszej okolicy tj stadnina koni Sieraków(gdzie można uczyć się jazdy na koniu), zamek Opalińskich Sieraków, kościół katolicki Sieraków, centrum edukacji przyrodniczej Chalin, plaża główna Słoneczko. Reasumując jest to działka idealne dla osób szukających spokoju i wypoczynku, raj dla wędkarzy, grzybiarzy i miłośników pieszych wędrówek. Jak ktoś szuka malowniczego położenia, bliskości jezior( szczególnie z krystaliczno czystą wodą (jezioro Jaroszewskie, Sremskie) i możliwości dość szybkiego rozpoczęcia procesu budowy to ta działka jest idealną propozycją. Może być również ciekawą alternatywą pod lokatę kapitału. Dzięki lokalizacji, bliskości mediów, aktualnemu mpzp (zresztą jedynego w tamtej okolicy) stanowi potencjał do sporych zwyżek w przyszłości. Działkę sprzedaję jako osoba prywatna także odpada prowizja pośrednika. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 886-129-407

DZIAŁKA BUDOWLANA PIECHOWICE 3 X JEZIORO DZIEMIANY WDZYDZE
DZIAŁKA BUDOWLANA PIECHOWICE 3 X JEZIORO DZIEMIANY WDZYDZE
449750 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²41 zł/m²
Powierzchnia1400 m²
Typbudowlana

Piękna Działka Budowlana Piechowice Obok Dziemian. Bardzo Blisko 3 Jeziora, Trochę Dalej Dużo Więcej Jezior. Piękna Przyroda, Cicha Okolica, Czyste Jeziora. Na Sprzedaż 2 Działki Do Wyboru.

Malownicza działka bud-rek. nad jeziorem Zbyszewice wlkp. Margonin
Malownicza działka bud-rek. nad jeziorem Zbyszewice wlkp. Margonin
159000 zł
5 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 235
Cena za m²128.74 zł/m²

Malownicza działka budowlana-rekreacyjna nad jeziorem Zbyszewice wielkopolska (powiat chodzieski gmina Margonin). Działka na wzniesieniu z pięknym widokiem oraz nad samym jeziorem!!! Działka znajduje się na przeciwko ośrodka EUROCAMP (zdjęcie) na drugiej stronie jeziora) Działka 129/13-1235m2 Kraina ciszy i spokoju (jeziora, lasy) Zaledwie 50 minut od Poznania Działka budowlana ,rekreacyjna. W drodze przy działce woda,prąd) Droga dojazdowa polbruk. Kraina jezior!! Blisko urokliwe miejscowości z wieloma atrakcjami dla całej rodziny. Więcej informacji proszę dzwonić.

Malownicza działka bud-rek. nad jeziorem Zbyszewice wlkp. Margonin
Malownicza działka bud-rek. nad jeziorem Zbyszewice wlkp. Margonin
159000 zł
wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 235
Cena za m²128.74 zł/m²

Malownicza działka budowlana-rekreacyjna nad samym jeziorem Zbyszewice wielkopolska (powiat chodzieski gmina Margonin). Działka na wzniesieniu z pięknym widokiem oraz nad samym jeziorem!!! Działka znajduje się na przeciwko ośrodka EUROCAMP (zdjęcie) na drugiej stronie jeziora) Działka 129/13-1235m2 Kraina ciszy i spokoju (jeziora, lasy) Zaledwie 50 minut od Poznania Działka budowlana ,rekreacyjna. W drodze przy działce woda,prąd) Droga dojazdowa polbruk. Kraina jezior!! Blisko urokliwe miejscowości z wieloma atrakcjami dla całej rodziny. Więcej informacji proszę dzwonić.

Działka budowlana 2900m Lubień Kujawski warunki zabudowy
Działka budowlana 2900m Lubień Kujawski warunki zabudowy
150000 zł
Lubień Kujawski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 900
Cena za m²51.72 zł/m²

Działka rolno -budowlana nr 39/1 Stępka/Lubień Kujawski , blisko jeziora w Lubieniu Kujawskim, bardzo dobry dojazd do Łodzi i Włocławka, blisko Lubień Kujawski. Wydane warunki zabudowy, możliwość podziału działki na 3 działki po około 1000 metrów każda. W pobliżu plaża miejska a jeszcze bliżej naturalne zejście do jeziora

Działka budowlana
Działka budowlana
100000 zł
Goleniów 20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²100 zł/m²

Działka budowlana w Lubczynie na ul. Kasztanowej , w drugiej lini zabudowy od drogi , blisko jeziora Dąbie (500m od plaży), w razie pytań proszę o kontakt

Atrakcyjna działka budowlana -Olsztyn, Redykajny
Atrakcyjna działka budowlana -Olsztyn, Redykajny
880000 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²586.67 zł/m²

Atrakcyjna działka budowlana położona na osiedlu Redykajny w Olsztynie. Działka w pełni uzbrojona, w bardzo dogodnej lokalizacji. W pobliżu centrum (5 km od ratusza) a zarazem blisko natury (na skraju lasu, 350 m od jeziora Tyrsko (Żbik); 800 m od jeziora Ukiel). W sąsiedztwie zabudowy rezydencjonalnej.   Dla działki wydano warunki zabudowy. Sprzedaż bezpośrednio od właścicieli.  

Atrakcyjna działka budowlana -Olsztyn, Redykajny
Atrakcyjna działka budowlana -Olsztyn, Redykajny
880000 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²586.67 zł/m²

Atrakcyjna działka budowlana położona na osiedlu Redykajny w Olsztynie. Działka w pełni uzbrojona, w bardzo dogodnej lokalizacji. W pobliżu centrum (5 km od ratusza) a zarazem blisko natury (na skraju lasu, 350 m od jeziora Tyrsko (Żbik); 800 m od jeziora Ukiel). W sąsiedztwie zabudowy rezydencjonalnej.   Dla działki wydano wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Sprzedaż bezpośrednio od właścicieli.  

Działka budowlana Michałki , Pasym , jezioro Kalwa
Działka budowlana Michałki , Pasym , jezioro Kalwa
99000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 004
Cena za m²98.61 zł/m²

Wyjątkowa działka w osadzie Michałki w powiecie szczycieńskim nad jeziorem Kalwa. Działka budowlana nr 30/10 o pow. 1004 m2. 200 metrów od pięknego jeziora Kalwa i 450 metrów od plaży miejskiej. 200 km od Warszawy. Przy działce nowe ładne domy. Przy ulicy gminnej bezpośrednio prąd i wodociąg miejski. Działka budowlana z dostępem do drogi publicznej. Główne atuty działki: • cicha i spokojna okolica • blisko jeziora Kalwa (200m) •bezproblemowy dojazd drogą asfaltową do Olsztyna i Szczytna. Idealna propozycja dla miłośników lasów i jezior. W sprzedaży również działka nr 30/11. Wyjątkowa okazja !!! Sprzedaż bezpośrednia tel. 51***********72 Jakub 60***********60 Mariusz.