Działka budowlana w atrakcyjnej cenie!

Sortowanie:
Znaleziony: 265 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka Budowlana W Atrakcyjnej Cenie!
Działka Budowlana W Atrakcyjnej Cenie!
173000 zł
nowe Gościcino 30+ kilka dni temu

WYJĄTKOWA, PIĘKNIE POŁOŻONA DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ CENIE!!!Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Gościcinie, przy ul. Pomorskiej. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową, powierzchnia całkowita 1391 m2, kształt zbliżony do trapezu. Wszystkie media w drodze ( prąd, woda, gaz).Bliskość lasów sprawia iż z działki roztacza się piękny widok . Jest to miejsce dla osób ceniących sobie bliskość z naturą, pragnących zamieszkać z dala od zgiełku miasta.Ustalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, powierzchnia zabudowy do 35%, minimalna powierzchnia biologicznie czynna minimum 65%, intensywność zabudowy działki budowlanej (terenu objętego inwestycją): minimalna 0,00, maksymalna 0,06, forma zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca, wysokość do 9 m, dopuszcza się podpiwniczenie budynków, dachy o symetrycznych kątach nachylenia połaci dachowych, kąt nachylenia połaci dachu od 30 do 45 stopni; poziom posadowienia parteru do 0,6 m. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Dojazd do działki drogą utwardzoną ul. Pomorską.Jeden właściciel, uregulowany stan prawny, nr działki 354/97.Gościcino to malownicza miejscowość położona w otulinie lasów Parku Krajobrazowego, w powiecie wejherowskim. Dzięki linii Szybkiej Kolei Miejskiej jest dobrze skomunikowana z miastem Wejherowem, Lęborkiem czy Trójmiastem.Serdecznie zapraszam do kontaktu!!Doradcy ONYX HOME zapewniają kompleksową obsługę na każdym etapie transakcji. Gwarantujemy bezpieczeństwo i oszczędność czasu dla wszystkich naszych klientów. Nasi partnerzy zapewnią Ci najlepszą obsługę z zakresu doradztwa finansowego. Współpracujące notariaty zaproponują Ci preferencyjną stawkę podczas finalizacji umowy. Transakcja realizowane są pod nadzorem licencjonowanego pośrednika, dodatkowo ubezpieczeni jesteśmy na podstawie polisy OC pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Działka budowlana w atrakcyjnej cenie!!!
Działka budowlana w atrakcyjnej cenie!!!
199000 zł
Serock 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 251
Cena za m²61.21 zł/m²

Do sprzedaży duża, zadbana działka budowlana o powierzchni 3 251 m2, 10 min od Serocka, w miejscowości Błędostowo. Warunki zabudowy wydane przez Urząd Gminy w Winnicy z czerwca 2023 roku: zabudowa jednorodzinnego domu mieszkalnego lub budynku gospodarczego. Ta atrakcyjna, zadbana nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej. Media: prąd i woda w drodze. Dla kogo nieruchomość? Dla pasjonatów natury, przyrody, ponieważ spełnia walory turystyczne i rekreacji, z pewnością może posłużyć jako miejsce wypoczynku wśród licznych drzew: iglastych, owocowych oraz krzewów. Dla zainteresowanych budową własnego lokum to ciekawa propozycja, by spędzać czas na własnej, dużej działce w otulinie przyrody, z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszam wszystkich chętnych na oględziny, na żywo nieruchomość prezentuje się jeszcze ciekawiej niż na zdjęciach.

Oddział. Działka budowlana w atrakcyjnej cenie!
Oddział. Działka budowlana w atrakcyjnej cenie!
185000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 498
Cena za m²123.5 zł/m²

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEDzień dobry.Dziś w ofercie mam dla Państwa piękną działkę budowlaną w miejscowości Oddział, gm. Żabia Wola, o powierzchni 1498 m2. Działka jest w drugiej linii zabudowy od gminnej drogi asfaltowej. Wymiary działki to 26x58 m. Działka słoneczna, cicha, otoczona drzewami. Dojazd do działki drogą prywatną (służebność).Media: prąd - skrzynka przy działce,  gaz - planowane doprowadzenie do działki w najbliższym czasie,  woda, internet - 40 m od działki. W MPZP działka jest oznaczona symbolem MN (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej).Podstawowe parametry z MPZP: powierzchnia biologicznie czynna - 50% maksymalna wysokość budynków mieszkalnych jednorodzinnych – 10.0 m dachy płaskie, jedno-, dwu- lub wielospadowe o nachyleniu połaci dachowych do 45°. Sprawny dojazd do Warszawy drogą ekspresową S8 - 30 km (wjazd na trasę - 2 km).W bliskiej odległości jest szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy oraz ośrodek zdrowia. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę, ale również komfort szybkiego dojazdu do miasta.Serdecznie zapraszam na prezentację.Przy zakupie, jako biuro nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.Wszystkie informacje powyżej przedstawiono z należytą starannością na podstawie danych przekazanych przez właściciela nieruchomości. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Duża działka budowlana w atrakcyjnej cenie. Świebodzin- Zacisze.
Duża działka budowlana w atrakcyjnej cenie. Świebodzin- Zacisze.
131500 zł
Świebodzin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 731
Cena za m²75.97 zł/m²

Sprzedam działke budowlana w Świebodzinie, przy ulicy Zacisze. Wydane warunki zabudowy a wszystkie media znajdują się w drodze gminnej. Powierzchnia działki to 1731 m2 za atrakcyjną cene 76 zł za m2. Kontakt tel. 88*****37.

Dobromyśl 2120 m2 działka budowlana w atrakcyjnej cenie i lokalizacji
Dobromyśl 2120 m2 działka budowlana w atrakcyjnej cenie i lokalizacji
19900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 120
Cena za m²9.39 zł/m²

Oferuję działkę: - o powierzchni 2120 m2 znajdującą się w Miejscowości Dobromyśl, gmina Kodeń, powiat bialski woj. lubelskie, nr geodezyjny 30/24, - z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, - w spokojnej i cichej okolicy na skraju wsi, - lokalizacja google: https://maps.app.goo.gl/pm1w2ua8EyPuFjFf6 - częściowo porośniętą młoda sosną do zagospodarowania wg uznania nabywcy, drzewa to młode samosiejki nie wymagające zgody na ich wycinkę, - z dostępem do mediów przy drodze, - z dostępem do publicznej drogi dojazdowej, - z przeznaczeniem na budowę domu jednorodzinnego całorocznego lub letniskowego. Dodatkowych informacji mogę udzielić telefonicznie pod nr z ogłoszenia. Akt notarialny do spisania w Białej Podlaskiej. Działka jest wolna od wszelkich obciążeń. Może ją nabyć każdy gdyż ma powierzchnię mniejszą niż 30 arów.

Dobromyśl 2120 m2 działka budowlana w atrakcyjnej cenie i lokalizacji
Dobromyśl 2120 m2 działka budowlana w atrakcyjnej cenie i lokalizacji
15900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 120
Cena za m²7.5 zł/m²

Oferuję działkę: - o powierzchni 2120 m2 znajdującą się w Miejscowości Dobromyśl, gmina Kodeń, powiat bialski woj. lubelskie, nr geodezyjny 30/24, - z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, - w spokojnej i cichej okolicy na skraju wsi, - lokalizacja google: maps.app.goo.gl/pm1w2ua8EyPuFjFf6 - częściowo porośniętą młoda sosną do zagospodarowania wg uznania nabywcy, drzewa to młode samosiejki nie wymagające zgody na ich wycinkę, - z dostępem do mediów przy drodze, - z dostępem do publicznej drogi dojazdowej, - z przeznaczeniem na budowę domu jednorodzinnego całorocznego lub letniskowego. Dodatkowych informacji mogę udzielić telefonicznie pod nr z ogłoszenia. Akt notarialny do spisania w Białej Podlaskiej. Działka jest wolna od wszelkich obciążeń i ma założoną księgę wieczystą. Może ją nabyć każdy gdyż ma powierzchnię mniejszą niż 30 arów.

#Działka Budowlana#41.34a w atrakcyjnej  cenie!  pow. Mielec, Czajkowa
#Działka Budowlana#41.34a w atrakcyjnej cenie! pow. Mielec, Czajkowa
138000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 134
Cena za m²33.38 zł/m²

Bezpośrednio od właściciela, bez pośredników, bez prowizji. W atrakcyjnej cenie! Chcesz rozpocząć budowę? A może myślisz o odsprzedaży z zyskiem w przyszłości? Działka budowlana w pięknej i cichej okolicy blisko natury. Dojazd drogą gminną asfaltową. Lasy, łąki, pola oraz mała rzeczka tworzy niesamowity klimat! A to wszystko jedynie 12km od Mielca. Osobiście przekonaj się o zaletach tej nieruchomości. *Powierzchnia - 41.34a + notarialny udział w drodze wewnętrznej *Nr działki - 95/2; 95/3 *Cena - 138tys., 3330zł/a *Media - prąd, woda, przydomowa oczyszczalnia *Czysta sytuacja w dokumentach, założone księgi wieczyste Zapraszam do kontaktu!

Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej cenie
Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej cenie
310000 zł
Mikołów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 621
Cena za m²118.28 zł/m²

Do sprzedaży działka rolna z możliwością przekształcenia w budowlaną, w Mikołowie, w dzielnicy Mokre przy ul. Wojska Polskiego (skrzyżowanie z ul. Podgórną). Działka o powierzchni 2621 m2, częściowo ogrodzona. Wjazd na działkę od strony północnej, dojazd drogą publiczną, asfaltową. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna rozproszona oraz tereny rolne. Dostępne wszelkie media : woda, prąd, gaz, kanalizacja, teletechnika. Działka jest bardzo ładnie położona, sąsiaduje z ul. Zamkową, a w odległości kilkuset metrów znajduje się Śląski Ogród Botaniczny. Odległość do Centrum Mikołowa 2 km, Kamionka ok. 5 km. W obowiązującym studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego symbol M1. CENA : 310.000 zł. ZAPRASZAMY!

Działka budowlana w Rudniku w atrakcyjnej cenie
Działka budowlana w Rudniku w atrakcyjnej cenie
279000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 058
Cena za m²135.57 zł/m²

Oferujemy Państwu interesujący grunt budowlany zlokalizowany w Rudniku gm. Wólka. Działka dostępna wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości, położona w pierwszej linii zabudowy posiada dostęp do drogi gminnej.   Nieruchomość o całkowitej powierzchni 2058 mkw, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Mieści się z dala od ruchliwych tras dzięki czemu możecie się Państwo cieszyć ciszą i spokojem, z dala od zgiełku i hałasu. Najbliższe sąsiedztwo stanowią zabudowania jednorodzinne, gospodarstwa rolne oraz pola uprawne. To świetna przestrzeń na budowę domu dla rodziny.   Lokalizacja oferowanego gruntu pozwala na zamieszkanie w spokojnej i cichej okolicy bez konieczności rezygnacji z dostępu do miasta. W pobliżu znajduje się przystanek Komunikacji Miejskiej MPK (linia 74) i sklep spożywczy. Nieopodal znajduje się także plac zabaw, a odległość od Lublina (galeria Olimp) wynosi niespełna 4,5 km.  Dostępne media:  -prąd- w pasie drogowym-woda- w pasie drogowym-gaz- w pasie drogowym   W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego grunt określono jako tereny zabudowy zagrodowej (symbol RM).  Na terenach zabudowy zagrodowej obowiązuje:a) wysokość całkowita budynków nie może przekraczać II kondygnacji mieszkalnych, z których II może być realizowana wyłącznie jako poddasze użytkowe w stromym dachu,b) pokrycie dachem spadzistym o symetrycznym nachyleniu połaci, o spadku powyżej 300c) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenie – poziom podłogi parteru max. 1 m od poziomu terenu: dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max.: poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu.  Na w/w dopuszcza się:a) możliwość realizacji dodatkowego budynku mieszkalnego dla członków rodziny,b) doinwestowanie poszczególnych działek o brakujące elementy zagospodarowania komplementarnego (garaże, budynki gospodarcze).c) przekształcanie siedlisk na zabudowę letniskową.d) lokalizację obiektów usługowych, jeżeli możliwe są do zapewnienia właściwe warunki obsługi komunikacyjnej (zaopatrzenie, parkowanie),  Na w/w terenach ustala się:a) optymalną wielkość działki zagrodowej 2000-2500 m2 – o ile na rysunku planu nie pokazano inaczej,b) maksymalną powierzchnię zainwestowania – do 30% całkowitej powierzchni działki,c) adaptację, modernizację i budowę obiektów budowlanych w granicach siedlisk,d) zakaz lokalizacji funkcji kolidujących z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem oraz wywołujących uciążliwości wykraczające poza granicę własności,e) wyklucza się lokalizację ferm hodowlanych mogących pogorszyć stan środowiska.  Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura:  Opiekun oferty Ewelina Kanadystelefon: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  Opiekun oferty: Anita Górkiewicztelefon: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 5,20-807 Lublin  

Działka budowlana w Rudniku w atrakcyjnej cenie
Działka budowlana w Rudniku w atrakcyjnej cenie
279000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 058
Cena za m²135.57 zł/m²

Oferujemy Państwu interesujący grunt budowlany zlokalizowany w Rudniku gm. Wólka. Działka dostępna wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości, położona w pierwszej linii zabudowy posiada dostęp do drogi gminnej.   Nieruchomość o całkowitej powierzchni 2058 mkw, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Mieści się z dala od ruchliwych tras dzięki czemu możecie się Państwo cieszyć ciszą i spokojem, z dala od zgiełku i hałasu. Najbliższe sąsiedztwo stanowią zabudowania jednorodzinne, gospodarstwa rolne oraz pola uprawne. To świetna przestrzeń na budowę domu dla rodziny.   Lokalizacja oferowanego gruntu pozwala na zamieszkanie w spokojnej i cichej okolicy bez konieczności rezygnacji z dostępu do miasta. W pobliżu znajduje się przystanek Komunikacji Miejskiej MPK (linia 74) i sklep spożywczy. Nieopodal znajduje się także plac zabaw, a odległość od Lublina (galeria Olimp) wynosi niespełna 4,5 km.  Dostępne media:  -prąd- w pasie drogowym-woda- w pasie drogowym-gaz- w pasie drogowym   W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego grunt określono jako tereny zabudowy zagrodowej (symbol RM).  Na terenach zabudowy zagrodowej obowiązuje:a) wysokość całkowita budynków nie może przekraczać II kondygnacji mieszkalnych, z których II może być realizowana wyłącznie jako poddasze użytkowe w stromym dachu,b) pokrycie dachem spadzistym o symetrycznym nachyleniu połaci, o spadku powyżej 300c) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenie – poziom podłogi parteru max. 1 m od poziomu terenu: dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max.: poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu.  Na w/w dopuszcza się:a) możliwość realizacji dodatkowego budynku mieszkalnego dla członków rodziny,b) doinwestowanie poszczególnych działek o brakujące elementy zagospodarowania komplementarnego (garaże, budynki gospodarcze).c) przekształcanie siedlisk na zabudowę letniskową.d) lokalizację obiektów usługowych, jeżeli możliwe są do zapewnienia właściwe warunki obsługi komunikacyjnej (zaopatrzenie, parkowanie),  Na w/w terenach ustala się:a) optymalną wielkość działki zagrodowej 2000-2500 m2 – o ile na rysunku planu nie pokazano inaczej,b) maksymalną powierzchnię zainwestowania – do 30% całkowitej powierzchni działki,c) adaptację, modernizację i budowę obiektów budowlanych w granicach siedlisk,d) zakaz lokalizacji funkcji kolidujących z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem oraz wywołujących uciążliwości wykraczające poza granicę własności,e) wyklucza się lokalizację ferm hodowlanych mogących pogorszyć stan środowiska.  Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura:  Opiekun oferty: Ewelina Kanadystel.: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  ewelina.kanadys@Opiekun oferty: Anita Górkiewicztel.: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  anita.gorkiewicz@Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 520-807 Lublin

Działka budowlana w Rudniku w atrakcyjnej cenie
Działka budowlana w Rudniku w atrakcyjnej cenie
279000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 058
Cena za m²135.57 zł/m²

Oferujemy Państwu interesujący grunt budowlany zlokalizowany w Rudniku gm. Wólka. Działka dostępna wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości, położona w pierwszej linii zabudowy posiada dostęp do drogi gminnej. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 2058 mkw, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.Mieści się z dala od ruchliwych tras dzięki czemu możecie się Państwo cieszyć ciszą i spokojem, z dala od zgiełku i hałasu. Najbliższe sąsiedztwo stanowią zabudowania jednorodzinne, gospodarstwa rolne oraz pola uprawne. To świetna przestrzeń na budowę domu dla rodziny. Lokalizacja oferowanego gruntu pozwala na zamieszkanie w spokojnej i cichej okolicy bez konieczności rezygnacji z dostępu do miasta. W pobliżu znajduje się przystanek Komunikacji Miejskiej MPK (linia 74) i sklep spożywczy. Nieopodal znajduje się także plac zabaw, a odległość od Lublina (galeria Olimp) wynosi niespełna 4,5 km.Dostępne media:-prąd- w pasie drogowym-woda- w pasie drogowym-gaz- w pasie drogowym  W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego grunt określono jako tereny zabudowy zagrodowej (symbol RM).Na terenach zabudowy zagrodowej obowiązuje:a) wysokość całkowita budynków nie może przekraczać II kondygnacji mieszkalnych, z których II może być realizowana wyłącznie jako poddasze użytkowe w stromym dachu,b) pokrycie dachem spadzistym o symetrycznym nachyleniu połaci, o spadku powyżej 300c) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenie – poziom podłogi parteru max. 1 m od poziomu terenu: dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max.: poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu.Na w/w dopuszcza się:a) możliwość realizacji dodatkowego budynku mieszkalnego dla członków rodziny,b) doinwestowanie poszczególnych działek o brakujące elementy zagospodarowania komplementarnego (garaże, budynki gospodarcze).c) przekształcanie siedlisk na zabudowę letniskową.d) lokalizację obiektów usługowych, jeżeli możliwe są do zapewnienia właściwe warunki obsługi komunikacyjnej (zaopatrzenie, parkowanie),Na w/w terenach ustala się:a) optymalną wielkość działki zagrodowej 2000-2500 m2 – o ile na rysunku planu nie pokazano inaczej,b) maksymalną powierzchnię zainwestowania – do 30% całkowitej powierzchni działki,c) adaptację, modernizację i budowę obiektów budowlanych w granicach siedlisk,d) zakaz lokalizacji funkcji kolidujących z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem oraz wywołujących uciążliwości wykraczające poza granicę własności,e) wyklucza się lokalizację ferm hodowlanych mogących pogorszyć stan środowiska.Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura: Opiekun oferty: Ewelina Kanadystel.: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  ewelina.kanadys@Opiekun oferty: Anita Górkiewicztel.: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  anita.gorkiewicz@Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 520-807 Lublin

Działka budowlana przy KPN w atrakcyjnej cenie
Działka budowlana przy KPN w atrakcyjnej cenie
37400000 zł
5 dni plecy

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, o pow. 1500 m2, położona w miejscowości Leszno (gmina Leszno, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie) przy ul. Marysieńki.Nieruchomość przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (MPZP) gminy Leszno pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.Działka częściowo ogrodzona, o nieregularnym kształcie, bezpośrednio przylegająca do drogi gminnej o nawierzchni utwardzonej (ul. Marysieńki).Teren nieruchomości płaski, zadbany, z założonym trawnikiem oraz niewielkimi nasadzeniami.Nieruchomość położona w niewielkiej odległości od Kampinowskiego Parku narodowego (ok. 250 metrów) z bezpośrednim dojściem do lasu. Wokół nieruchomości nowe domy o ciekawej architekturze.Media: sieć elektroenergetyczna, wodociągowa (wodociąg gminny) i gazowa w pasie drogowym ul. Marysieńki, bezpośrednio przy działce. Cena ofertowa: 374 000 PLNZapraszam do obejrzenia nieruchomości – Wiesław Krześniak (tel. 606 887 650)KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI WIESŁAW KRZEŚNIAK05-084 Leszno, ul. Jaśminowa 10606 887 650 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka budowlana przy Kpn w atrakcyjnej cenie
Działka budowlana przy Kpn w atrakcyjnej cenie
374000 zł
Leszno 5 dni plecy

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, o pow. 1500 m2, położona w miejscowości Leszno (gmina Leszno, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie) przy ul. Marysieńki. Nieruchomość przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (MPZP) gminy Leszno pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Działka częściowo ogrodzona, o nieregularnym kształcie, bezpośrednio przylegająca do drogi gminnej o nawierzchni utwardzonej (ul. Marysieńki). Teren nieruchomości płaski, zadbany, z założonym trawnikiem oraz niewielkimi nasadzeniami. Nieruchomość położona w niewielkiej odległości od Kampinowskiego Parku narodowego (ok. 250 metrów) z bezpośrednim dojściem do lasu. Wokół nieruchomości nowe domy o ciekawej architekturze. Media: sieć elektroenergetyczna, wodociągowa (wodociąg gminny) i gazowa w pasie drogowym ul. Marysieńki, bezpośrednio przy działce. Cena ofertowa: 374 000 PLN Zapraszam do obejrzenia nieruchomości – Wiesław Krześniak (tel. 606 887 650)KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI WIESŁAW KRZEŚNIAK05-084 Leszno, ul. Jaśminowa 10tel. 606 887 650 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Okazja!!! Działka Budowlana  w Rabce-Zdroju w atrakcyjnej cenie.
Okazja!!! Działka Budowlana w Rabce-Zdroju w atrakcyjnej cenie.
265000 zł
Rabka-Zdrój 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 800
Cena za m²147.22 zł/m²

Działka budowlana o pow. 1800 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 30x59, płaska. Nieruchomość położona Rabce- Zdrój blisko centrum około 5 minut samochodem. Media: prąd, gaz na działce, wodociąg przebiega w drodze. Działka położona przy drodze asfaltowej. Do centrum Rabki około 5 min drogi. Atutami działki są: Rozmiary, położenie, bliskość do centrum, brak zabudowy bezpośrednio przy granicach działki, uzbrojenie, odpowiednia powierzchnia, adekwatna i niewygórowana cena, brak konkurencyjnych ofert o tym przeznaczeniu w tej okolicy Tel. 60*******88

Okazja!!! Działka Budowlana  w Rabce-Zdroju w atrakcyjnej cenie.
Okazja!!! Działka Budowlana w Rabce-Zdroju w atrakcyjnej cenie.
265000 zł
Rabka-Zdrój 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 800
Cena za m²147.22 zł/m²

Działka budowlana o pow. 1800 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 30x59, płaska. Nieruchomość położona Rabce- Zdrój blisko centrum około 5 minut samochodem. Media: prąd, gaz na działce, wodociąg przebiega w drodze. Działka położona przy drodze asfaltowej. Do centrum Rabki około 5 min drogi. Atutami działki są: Rozmiary, położenie, bliskość do centrum, brak zabudowy bezpośrednio przy granicach działki, uzbrojenie, odpowiednia powierzchnia, adekwatna i niewygórowana cena, brak konkurencyjnych ofert o tym przeznaczeniu w tej okolicy.

Okazja - Działka budowlana 6 ar w Nowym Targu w atrakcyjnej cenie
Okazja - Działka budowlana 6 ar w Nowym Targu w atrakcyjnej cenie
194000 zł
Nowy Targ 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia600
Cena za m²323.33 zł/m²

Okazja - Działka budowlana ok 6 ar w Nowym Targu z dojazdem i dostępem do mediów w malowniczej okolicy z widokiem na Tatry- trudno o lepszą nieruchomość pod Twój wymarzony dom! Na zdjęciach przykładowe koncepcje na tą działkę z możliwością kontynuacji ( wykonania projektu ) 1.Koncepcja – 3 niezależne mieszkania – każde mieszkanie o pow. między 60 – 70m2 – czyli budynek o pow. 180 -210 m2 2.Koncepcja – 2 niezależne mieszkania 3.Koncepcja - dom piętrowy jednorodzinny o pow. około 100m2 lub inna według własnego pomysłu. Cena : 194 000 zł , Kupując oszczędzasz dodatkowo na podatku 2% od kupna sprzedaży ( masz w kieszeni 3 880 zł ). Przyjedźcie i zobaczcie. Chcesz dowiedzieć się więcej - Nie czekaj zadzwoń .

Okazja - Działka budowlana 6 ar w Nowym Targu w atrakcyjnej cenie
Okazja - Działka budowlana 6 ar w Nowym Targu w atrakcyjnej cenie
189000 zł
Nowy Targ 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia600
Cena za m²315 zł/m²

Okazja - Działka budowlana ok 6 ar w Nowym Targu z dojazdem i dostępem do mediów w malowniczej okolicy z widokiem na Tatry- trudno o lepszą nieruchomość pod Twój wymarzony dom! Na zdjęciach przykładowe koncepcje na tą działkę z możliwością kontynuacji ( wykonania projektu ). 1.Koncepcja – 3 niezależne mieszkania – każde mieszkanie o pow. między 60 – 70m2 – czyli budynek o pow. 180 -210 m2 2.Koncepcja – 2 niezależne mieszkania 3.Koncepcja - dom piętrowy jednorodzinny o pow. około 100m2 lub inna według własnego pomysłu. Cena : 189 000 zł , Kupując oszczędzasz dodatkowo na podatku 2% od kupna sprzedaży ( masz w kieszeni 3 880 zł ). Przyjedźcie i zobaczcie. Chcesz dowiedzieć się więcej - Nie czekaj zadzwoń .

Działka budowlana 3000m... Ładna lokalizacja
Działka budowlana 3000m... Ładna lokalizacja
139900 zł
Gniezno 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²67 zł/m²
Powierzchnia3000 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Okazja działka budowlana o pow.3000m w atrakcyjnej cenie. przy ul.Szopena. Piękna lokalizacja. Plan zagospodarowania przestrzennego, media: prąd woda,gaz. Możliwość podziału działki!!!

działka na sprzedaż Żelechów 1700 m2
działka na sprzedaż Żelechów 1700 m2
374000 zł
27 dni plecy
Lokalizacjamazowieckie, Żelechów

Żelechów piękna działka budowlana o powierzchni 1700m2 w atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka budowlana 1700m2 o wymiarach 47x32x53,5x32. Działka zlokalizowana blisko lasu młochowskiego. W drodze media: prąd, woda i gaz /gaz w odległości ok. 50m/. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Blisko sklep, przystanek autobusowy dla autobusów podmiejskich Grodzisk Mazowiecki, Warszawa oraz autobusów szkolnych. Szkoła w odległości ok. 2,5 km. Przedszkole ok. 3 km. Blisko sklepy spożywcze, punkty usługowe, myjnia samochodowa, apteka, przychodnia zdrowia, kościół. Bardzo atrakcyjna nieruchomość w bardzo atrakcyjnej cenie. Serdecznie polecam. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: AKM-GS-54097-4

DZIAŁKA BUDOWLANA 50x100 m
DZIAŁKA BUDOWLANA 50x100 m
49900000 zł
Łazy 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej okolicy z dostępem do mediów (woda, prąd, gaz). Rozmiar działki 50x100 m. Do sprzedaży bezpośrednio baz prowizji w atrakcyjnej cenie z możliwością negocjacji.

Działka budowlana 47/10 w Mysłakowice. Mapka w zdjeciach.
Działka budowlana 47/10 w Mysłakowice. Mapka w zdjeciach.
180000 zł
wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 120
Cena za m²160.71 zł/m²

Działka budowlana 47/10 uzbrojona, w atrakcyjnej lokalizacji i cenie!!! Mapka ostatnie zdjęcie . Oferta prywatna. Możliwość kredytowania. Powierzchnia 1120 m2. Wydane wz na zabudowa jednorodzinna. Świetna lokalizacja! Zachęcam do kontaktu telefonicznego 509x326x914

Działka budowlana pod Stargardem
Działka budowlana pod Stargardem
71280 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia792
Cena za m²90 zł/m²

Działka budowlana w Marianowie Działki położone w centrum miejscowości, z widokiem na jezioro. Przy granicy działki prąd, woda i kanalizacja. Cena to 90 zł za metr kwadratowy. Oferujemy również budowę domu w technologii szkieletowej w atrakcyjnej cenie.

Działka budowlana RADOMICE Karkonosze,dolina bobru...OKAZJA
Działka budowlana RADOMICE Karkonosze,dolina bobru...OKAZJA
265000 zł
Lwówek Śląski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²245.83 zł/m²

Do zaoferowania działka budowlana- 12 arów, we wsi Radomice w bliskiej odległości Szklarskiej Poręby oraz Świeradowa Zdrój. Niesamowita okolica i wyjątkowy widok na góry oraz pogórze w intymnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku. Do działki wykonana droga dojazdowa utwardzona. Piękny widok na Karkonosze. Panorama zapiera dech w piersiach. Działka objęta MPZP - MN/MNU - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Media: prąd - podłączony bezpośrednio na działce woda - budowa studni - możliwość wykonania w ramach współpracy w atrakcyjnej cenie kanalizacja - możliwość wykonania szamba w ramach współpracy w atrakcyjnej cenie Więcej informacji udzielę telefonicznie. Bartek 69*****70

Działka rekreacyjno -budowlana w sąsiedztwie lasu.
Działka rekreacyjno -budowlana w sąsiedztwie lasu.
100000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki3058
Rodzaj działkiRolna z warunkami

Do sprzedania bezpośrednio w atrakcyjnej cenie,działka rekreacyjno-budowlana nr 14/8 o powierzchni 3058m.kw z możliwością podziału na mniejsze,45 km od warszawy dojazd trasą s8. Działka znajduje się w miejscowości Podgać w Gminie Zabrodzie.Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu,miejsce to zachwyca pięknymi krajobrazami, śpiewem kolorowych ptaków i bliskością natury.Jest znakomitym miejscem do wypoczynku. Działka posiada księgę wieczystą.

Piękna działka budowlana 1260m2
Piękna działka budowlana 1260m2
112000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 260
Cena za m²88.89 zł/m²

Pięknie położona działka budowlana w Szymanowie ( 58-170 Gmina Dobromierz) 1260m² na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową oraz droga wewnątrzna. Współwłasności drogi dojazdowej w cenie zakupu dzialki ! Działka częściowo uzbrojona teren płaski w formie prostokąta. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji zapewnia dogodny dojazd do: -Wrocław 50min -Świebodzice 4 min -Wałbrzych 10 min -Świdnica 15 min -Strzegom 12 min Cena za metr 88,88zl

Działka budowlana Radomice
Działka budowlana Radomice
339000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1121

Do zaoferowania działka budowlana we wsi Radomice w bliskiej odległości Szklarskiej Poręby oraz Świeradowa Zdrój. Niesamowita okolica i wyjątkowy widok na góry oraz pogórze w intymnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku. Do działki wykonana droga dojazdowa utwardzona. Piękny widok na Karkonosze. Panorama zapiera dech w piersiach. Działka objęta MPZP - MN/MNU - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Media: prąd - podłączony bezpośrednio na działce woda - budowa studni - możliwość wykonania w ramach współpracy w atrakcyjnej cenie kanalizacja - możliwość wykonania szamba w ramach współpracy w atrakcyjnej cenie Więcej informacji udzielę telefonicznie. OKAZJA! Kowalski Maciej Nieruchomości Sowa   Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Działka w aktrakcyjnej cenie!
Działka w aktrakcyjnej cenie!
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²117 zł/m²
Powierzchnia470 m²
Typbudowlana

Szukasz małej działki w atrakcyjnej cenie? Przyjrzyj się tej ofercie! Działka o numerze ewid. 2332/6 Położona w miejscowości Ostrowsko, przy ulicy Pienińskiej. Powierzchnia ok 470m2 Droga dojazdowa zaznaczona w mpzp, fizycznie rolna. Parcela częściowo budowlana (ok 2,5ar), a częściowo rolna (ok 2,5ar) Działka znajduje się ok 5km od Nowego Targu. KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA AGENCJI Zadzwoń teraz!!! tel. *** *** *** Jan Gryguś Re/Max Duo Ogrodowa 74 nr do biura: 182755541 ja*******s@r***********.pl

Działka budowlana Zamość 1,5 km od centrum
Działka budowlana Zamość 1,5 km od centrum
259000 zł
Zamość 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²259 zł/m²

UWAGA!!! OKAZJA!!! Działka budowlana w Zamościu położona w cichej i spokojnej okolicy zaledwie 1,5 km od Starego Miasta, 1 km od Parku Miejskiego, 700 m od ZOO. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w bardzo atrakcyjnej cenie! Idealne miejsce dla osób, które szukają działki w spokojnej okolicy, jednocześnie z możliwością szybkiego dotarcia lub powrotu z centrum miasta spacerkiem :) Zapraszam do kontaktu i obejrzenia miejsca.

działka na sprzedaż Radomice 1121 m2
działka na sprzedaż Radomice 1121 m2
339000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaRadomice
Cena339 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

Do zaoferowania działka budowlana we wsi Radomice w bliskiej odległości Szklarskiej Poręby oraz Świeradowa Zdrój. Niesamowita okolica i wyjątkowy widok na góry oraz pogórze w intymnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku. Do działki wykonana droga dojazdowa utwardzona. Piękny widok na Karkonosze. Panorama zapiera dech w piersiach. Działka objęta MPZP - MN/MNU - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Media: prąd - podłączony bezpośrednio na działce woda - budowa studni - możliwość wykonania w ramach współpracy w atrakcyjnej cenie kanalizacja - możliwość wykonania szamba w ramach współpracy w atrakcyjnej cenie Więcej informacji udzielę telefonicznie. OKAZJA ! Kowalski Maciej Nieruchomości Sowa 506pokaż telefon Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 610/14328/OGS

Działka na sprzedaż Konikowo ul. Jasna 845 m2
Działka na sprzedaż Konikowo ul. Jasna 845 m2
125000 zł
Konikowo 30+ kilka dni temu
Cena125 000
Powierzchnia845 m²
Cena za m²148

Atrakcyjna działka! Działka nr 3/21 w atrakcyjnej cenie o powierzchni 845m2 w miejscowości Konikowo, ul. Jasna. Działka posiada wydane warunki zabudowy i jest położona w pobliżu domów jednorodzinnych. W miejscowości znajdują się sklepy, szkoła i przedszkole. Cena do negocjacji! Sprzedaż bez pośredników. W celu umówienia się na prezentację zachęcam do kontaktu. ul. Jasna, Konikowo, gmina Świeszyno, powiat koszaliński Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 845 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Konikowo, Jasna Poland - lokalizacja przybliżona

Duża działka budowlana Pamiątkowo ul. Szamotulska
Duża działka budowlana Pamiątkowo ul. Szamotulska
484000 zł
2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 025
Cena za m²160 zł/m²

OSTATNIA Z CZTERECH - DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA W ATRAKCYJNEJ CENIE Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy na dom wolnostojący w Pamiątkowie przy ulicy Szamotulskiej: nr 353/8 o powierzchni 3025 m2. Do w/w nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący. Wymiar działki 55 x 55 m, kształt kwadratu. Media: prąd, woda. Współudział w drodze dojazdowej do działki. Działka znajduje się w pobliżu asfaltowej drogi na trasie Szamotuły - Poznań. Bardzo dobre połączenie z miastami poprzez: stację PKP, autobusy. W okolicy: markety spożywcze: Dino, Biedronka, apteka, zakład fryzjerski, przychodnia lekarska, szkoła podstawowa, przedszkole, plac zabaw, orlik, kościół, stacja paliw. Nieopodal znajduję się las i jezioro Pamiątkowskie, ścieżki rowerowe. Serdecznie polecam 50*******22. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny.

Działka budowlana z warunkami zabudowy jednorodzinnej.
Działka budowlana z warunkami zabudowy jednorodzinnej.
120000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²150 zł/m²

Działka budowlana o powierzchni 800 m2 w cenie 150 zł/m2, posiada decyzję o warunkach zabudowy, Położona w miejscowości Krakulice, gmina Wicko w powiecie lęborskim. Dojazd drogą asfaltową od drogi wojewódzkiej nr. 214. Działka posiada dostęp do infrastruktury technicznej. Do letniskowej miejscowości Łeba jest 9 km. W sąsiedztwie dominują lasy i łąki naturalne, oraz graniczy z pobliskim Słowińskim Parkiem Narodowym, jeziorem Łebsko i rzeką Łebą. Ze względów powyższych lokalizację działki należy zaliczyć do atrakcyjnej mieszkaniowo i turystycznie.

OKAZJA! Piękna działka budowlana 1260m2 NOWA CENA!
OKAZJA! Piękna działka budowlana 1260m2 NOWA CENA!
89000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 260
Cena za m²70.63 zł/m²

UWAGA! NOWA CENA!! (Było 112 000 zł) Pięknie położona działka budowlana w Szymanowie ( 58-170 Gmina Dobromierz) 1260m² na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową oraz droga wewnątrzna. Współwłasności drogi dojazdowej w cenie zakupu dzialki ! Działka częściowo uzbrojona teren płaski w formie prostokąta. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji zapewnia dogodny dojazd do: -Wrocław 50min -Świebodzice 4 min -Wałbrzych 10 min -Świdnica 15 min -Strzegom 12 min Cena za metr ok 70 zł! NOWA OKAZYJNA CENA!

Atrakcyjna cenowo działka w Jaktorowie
Atrakcyjna cenowo działka w Jaktorowie
14500000 zł
30+ kilka dni temu

Do sprzedania działka budowlana w atrakcyjnej cenie położona w miejscowości Jaktorów KoloniaDobrze zlokalizowana druga linia zabudowy z dostępem do (prąd, gaz, woda, kanalizacja, internet ) Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pozwalającym na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.Zapraszam na prezentację.Lokalizacja: Jaktorów-KoloniaPowierzchnia: 929 m2, Rodzaj działki: budowlana, Cena: 145 000 zł ( 156 zł/m2 )Cena podlega negocjacjiPowierzchnia w hektarach: 929 ha, dojazd: asfaltowy, wymiary działki: 35x27, Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania: Agent prowadzący: Janusz BłaszczakGrupa PL Nieruchomości - oddział PLN Milanówek.pltel.:22 724 61 20Nad jakością obsługi oferty czuwa pan Adach Paweł - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, nr licencji 11655Godziny otwarcia: pon. - pt.: 9:00 - 19:00; sob.: 9:00 - 14:00--- Zapraszamy ---

Duża działka z planem miejscowym blisko centrum
Duża działka z planem miejscowym blisko centrum
237000 zł
Ciechocinek 30+ kilka dni temu

Działka w Ciechocinku - blisko centrumDziałka budowlana o powierzchni 1976m2 położona w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu strefa uzdrowiskowa i Park Sosnowy. Dojazd do działki drogą wewnętrzną 25m. Działka o wymiarach 33/60m.Nieruchomość w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Wszystkie media (woda, prąd, kanalizacja i gaz) bezpośrednio przy drodze wjazdowej na działkę.Działka znajduje się na obszarze, dla którego obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.Możliwość podziału na dwie mniejsze działki. W sąsiedztwie na sprzedaż działka o powierzchni 1020 m2 w cenie 150.000,- zł.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Rafał Łęgowski (licencja nr: 21688)-

działka na sprzedaż świdnicki Szymanów 1260 m2
działka na sprzedaż świdnicki Szymanów 1260 m2
112000 zł
30+ kilka dni temu
Lokalizacjaświdnicki, Szymanów
Cena112 000 zł
Rodzaj działkibudowlana

Oferta dodana za pomocą MULTIPORTALU B e b r o k e r . pl Pięknie położona działka budowlana w Szymanowie ( 58-170, Powiat Świdnicki, Gmina Dobromierz) 1260m² na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową oraz droga wewnątrzna. Współwłasności drogi dojazdowej w cenie zakupu dzialki ! Działka częściowo uzbrojona teren płaski w formie prostokąta. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji zapewnia dogodny dojazd do: -Wrocław 50min -Świebodzice 4 min -Wałbrzych 10 min -Świdnica 15 min -Strzegom 12 min Telefon: 886pokaż telefon Numer oferty: 827400

Działka budowlana 5 minut od miasta super cena !
Działka budowlana 5 minut od miasta super cena !
75000 zł
30+ kilka dni temu

**Atrakcyjna Działka Budowlana** Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej zaledwie 5 minut od Bartoszyc, w kierunku Gorowa Iławeckiego. Działka znajduje się przy nowo wybudowanej drodze, co zapewnia łatwy dostęp i komfortowe warunki dla przyszłych mieszkańców. **Kluczowe Informacje:** - **Powierzchnia:** 1974 m² - **Lokalizacja:** blisko Bartoszyc, droga na Gorowo Iławeckie - **Media:** Wszystkie niezbędne media dostępne na działce (prąd, woda) - **Teren:** Działka sucha i płaska, idealna pod budowę - **Sąsiedztwo:** W okolicy powstają nowe domy, co świadczy o atrakcyjności lokalizacji **Cena:** Bardzo atrakcyjna, znacznie niższa niż oferty w tej lokalizacji – to idealna okazja dla osób szukających terenu pod budowę domu w przystępnej cenie. Działka stanowi doskonałą inwestycję zarówno dla osób pragnących zbudować dom marzeń, jak i dla inwestorów rozważających budowę nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Bliskość Bartoszyc zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, a jednocześnie działka oferuje spokój i prywatność. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Działka budowlana w tak atrakcyjnej cenie i lokalizacji to rzadkość na rynku. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na oglądanie, aby na własne oczy przekonać się o walorach tej oferty. **Kontakt:** +48571676353 Nie czekaj, ta oferta nie będzie dostępna długo!

działka na sprzedaż Szymanów 1260 m2
działka na sprzedaż Szymanów 1260 m2
89000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaSzymanów
Cena89 000 zł
Rodzaj działkibudowlana

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker UWAGA! NOWA , OKAZYJNA CENA! (wcześniej 112 000zł) Pięknie położona działka budowlana w Szymanowie ( 58-170, Powiat Świdnicki, Gmina Dobromierz) 1260m² na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową oraz droga wewnątrzna. Współwłasności drogi dojazdowej w cenie zakupu dzialki ! Działka częściowo uzbrojona, teren płaski w formie prostokąta. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji zapewnia dogodny dojazd do: -Wrocław 50min -Świebodzice 4 min -Wałbrzych 10 min -Świdnica 15 min -Strzegom 12 min NOWA CENA! Telefon: 886pokaż telefon Numer oferty: 827400

Okazja! Działka budowlana w Karkonoszach
Okazja! Działka budowlana w Karkonoszach
225000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 396
Cena za m²161.17 zł/m²

Ładnie położona działka budowlana w Komarnie. Usytuowana na słonecznym, płaskim terenie l powierzchni 1396 m2,  z dojazdem z drogi asfaltowej. Media prąd, woda, kanalizacja przy granicy działki. Piękny widok na pobliskie góry, w doskonałej lokalizacji 10 minut autem od centrum Jeleniej Góry. W miejscowości sklep, przystanek MZK. W okolicy zielone tereny, zlokalizowana na osiedlu domków jednorodzinnych. Okazja w bardzo atrakcyjnej cenie. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację Nieruchomości Rychlewski tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działka na sprzedaż Warszawa Białołęka ul. Zdziarska 1120 m2
Działka na sprzedaż Warszawa Białołęka ul. Zdziarska 1120 m2
699000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Cena699 000
Powierzchnia1120 m²
Cena za m²624

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę zakupu działki budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Zdziarskiej. Działka o numerze 22/13, bez obciążeń, w bardzo atrakcyjnej cenie co stanowi doskonałą okazję dla potencjalnych nabywców. Podstawowe Parametry: Przeznaczenie zgodne z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) - tereny mieszkaniowe, umożliwiające budowę domów jednorodzinnych, szeregówek, bliźniaków oraz budynków wielorodzinnych niskich, Wysokość zabudowy do 12 metrów, co odpowiada 3,5 kondygnacji, Minimalna powierzchnia biologicznie czynna wynosząca 40%, Dostępność mediów: gaz w drodze, prąd w drodze, woda w drodze głównej (1 działka dalej), Kształt działki to prostokąt o szerokości 24,25 metra i długości 46,28 metra, Charakterystyka terenu: płaski, niezalesiony, co ułatwia planowanie i realizację budowy. Cena i Warunki Zakupu: Działka dostępna jest do natychmiastowego zakupu za gotówkę w atrakcyjnej cenie 699 000 zł. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. ul. Zdziarska, Warszawa Białołęka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1120 m². Długość: 46 m, szerokość: 24 m Dojazd: utwardzony Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości. Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Warszawa Białołęka, Zdziarska Poland - lokalizacja przybliżona

Piękna widokowa działka
Piękna widokowa działka
99000 zł
Krajno-Parcele 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia5 700
Cena za m²17.37 zł/m²

Sprzedam dwie działki położone w gminie Górno w odrębie geodezyjnym Krajno-Parcele oznaczone nr 210 i 188 o łącznej powierzchni około 5700m². Na działki nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jednak działka nr 210 może być jako budowlana tymbardziej, że do przystanku autobusowego zaledwie 20m oraz prąd i linia wodociągu przebiegają przez działkę. Działka nr 210 ma 3334m² jest długa na około 320m i szeroka około 10m. Działka nr 188 ma 2575m² jest długa około 232m i szeroka około 10m. Sprzedam najchętniej obie razem w atrakcyjnej cenie 99 tysięcy. Wszelkich informacji udzielę pod nr telefonu 72*******36.

działka na sprzedaż Szymanów 1260 m2
działka na sprzedaż Szymanów 1260 m2
112000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaSzymanów
Cena112 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Liczba pokoi0
PiętroParter
Liczba pięter w budynku0
Rok budowy0

Oferta dodana za pomocą MULTIPORTALU B e b r o k e r . pl Pięknie położona działka budowlana w Szymanowie ( 58-170, Powiat Świdnicki, Gmina Dobromierz) 1260m² na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową oraz droga wewnątrzna. Współwłasności drogi dojazdowej w cenie zakupu dzialki ! Działka częściowo uzbrojona teren płaski w formie prostokąta. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji zapewnia dogodny dojazd do: -Wrocław 50min -Świebodzice 4 min -Wałbrzych 10 min -Świdnica 15 min -Strzegom 12 min Telefon: 886pokaż telefon Numer oferty: ZS827400Osoba odpowiedzialna zawodowo: Jakub Nr licencji zawodowej: brak danych

Sprzedam działkę Przybiernów koło Goleniowa
Sprzedam działkę Przybiernów koło Goleniowa
79940 zł
23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 249
Cena za m²64 zł/m²

OPIS Na sprzedaż działka budowlana 1249 m2 w Przybiernowie (koło Goleniowa) Zachodniopomorskie Sprzedaje osoba prywatna, wydany projekt decyzji o warunkach zabudowy Idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie bliski kontakt z naturą, nie tracąc szybkiego połączenia z miastem. !!! DZIAŁKA W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE !!! Działka wspaniale usytuowana, z pięknym widokiem na las. Dojazd drogą asfaltową, gminną. W bezpośredniej okolicy znajdują się zabudowania jednorodzinne. WALORY NIERUCHOMOŚCI: 1. Działka położona przy ścianie lasu 2. Spokojne sąsiedztwo - domy wolnostojące, pola, łąki. 3. Udział w drodze wewnętrznej w cenie działki. 4. Kształt prostokątny, bardzo ustawny. 5. Teren płaski, porośnięty trawą. 6. Znakomity dojazd do Goleniowa, 10min samochodem oraz do Kamienia Pomorskiego. 7. W pobliżu szkoła. MEDIA: - przy działce LOKALIZACJA: -10 min samochodem od Goleniowa Koszt 64 zł/m2 Zapraszam serdecznie do kontaktu: 73*******43 Anna

Działka, ul. Żołnierzy I AWP
Działka, ul. Żołnierzy I AWP
37700 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1257

Na sprzedaż działka budowlana w atrakcyjnej cenie. Niezabudowana działka z ustanowioną służebnością.!ATRAKCYJNA CENA! Nieruchomość oddalona ok 50 m od drogi wojewódzkiej DW844, łącząca Chełm - Hrubieszów - Dołhobyczów. Odległość do Chełma 25 km, do Hrubieszowa 30 km. Wymiary działki - ok 53 m x 22 m Nieruchomość położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki z drewnianym domkiem oraz murowanymi pomieszczeniami gospodarczymi. Lokalizacja nieruchomości daje dostęp do podstawowych usług, sklepów, kościoła, szkoły itp. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Aleksandra Skraińska   Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Działka budowlana 5 minut od miasta super cena !
Działka budowlana 5 minut od miasta super cena !
75000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 974
Cena za m²37.99 zł/m²

**Atrakcyjna Działka Budowlana** Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej zaledwie 5 minut od Bartoszyc, w kierunku Gorowa Iławeckiego. Działka znajduje się przy nowo wybudowanej drodze, co zapewnia łatwy dostęp i komfortowe warunki dla przyszłych mieszkańców. **Kluczowe Informacje:** - **Powierzchnia:** 1974 m² - **Lokalizacja:** blisko Bartoszyc, droga na Gorowo Iławeckie - **Media:** Wszystkie niezbędne media dostępne na działce (prąd, woda) - **Teren:** Działka sucha i płaska, idealna pod budowę - **Sąsiedztwo:** W okolicy powstają nowe domy, co świadczy o atrakcyjności lokalizacji **Cena:** Bardzo atrakcyjna, znacznie niższa niż oferty w tej lokalizacji – to idealna okazja dla osób szukających terenu pod budowę domu w przystępnej cenie. Działka stanowi doskonałą inwestycję zarówno dla osób pragnących zbudować dom marzeń, jak i dla inwestorów rozważających budowę nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Bliskość Bartoszyc zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, a jednocześnie działka oferuje spokój i prywatność. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Działka budowlana w tak atrakcyjnej cenie i lokalizacji to rzadkość na rynku. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na oglądanie, aby na własne oczy przekonać się o walorach tej oferty. **Kontakt:** (użyj formularza kontaktowego) Nie czekaj, ta oferta nie będzie dostępna długo!

Działka budowlana 15 ar Glinik bez pośredników
Działka budowlana 15 ar Glinik bez pośredników
120000 zł
Gorzów Wielkopolski 16 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 559
Cena za m²76.97 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się przy ulicy Cedrowej w Gliniku gmina Deszczno nr działki 157/13. Działka w kształcie prostokąta, o powierzchni 1559 m2. Działka w atrakcyjnej lokalizacji ok 1km od jeziora w linii prostej, 300m od lasu. W rogu działki rośnie "mini las" iglasty (w razie potrzeby możliwość wycięcia na zgłoszenie bez formalności i zezwoleń). Media: prąd przy granicy działki, woda i kanalizacja w projekcie - zostanie wykonana po zgloszeniu do PWiK rozpoczęcia budowy. Klasa: RV i RVI, wydane warunki zabudowy pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną. Wraz z działką, w cenie sprzedawane są udziały w drodze wewnętrznej. Księga wieczysta bez obciążeń. Ogłoszenie prywatne bez pośredników.

Działka budowlana Zamość 1,5 km od centrum
Działka budowlana Zamość 1,5 km od centrum
259000 zł
Zamość 12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²259 zł/m²

UWAGA!!! OKAZJA!!! Działka budowlana w Zamościu położona w cichej i spokojnej okolicy zaledwie 1,5 km od Starego Miasta, 1 km od Parku Miejskiego, 700 m od ZOO. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w bardzo atrakcyjnej cenie! Idealna wielkość 10 arów, regularne kształty i dobre wymiary sprawiają że działka jest przystosowana pod budowę praktycznie każdego rodzaju domu (wymiary 22 m x 45 m), w drodze znajdują się wszystkie media (gaz, prad, woda i kanalizacja). Idealne miejsce dla osób, które szukają działki w spokojnej okolicy, jednocześnie z możliwością szybkiego dotarcia lub powrotu z centrum miasta spacerkiem :) Zapraszam do kontaktu i obejrzenia miejsca.

Działka na sprzedaż Krajno-Parcele  5700 m2
Działka na sprzedaż Krajno-Parcele 5700 m2
99000 zł
Krajno-Parcele 30+ kilka dni temu
Cena99 000
Powierzchnia5700 m²
Cena za m²17

Sprzedam dwie działki położone w gminie Górno w odrębie geodezyjnym Krajno-Parcele oznaczone nr 210 i 188 o łącznej powierzchni około 5700m². Na działki nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Działka nr 210 ma 3334m² jest długa na około 320m i szeroka około 10m. Działka nr 188 ma 2575m² jest długa około 232m i szeroka około 10m. Sprzedam najchętniej obie razem w atrakcyjnej cenie 99 tysięcy. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie. Krajno-Parcele, gmina Górno, powiat kielecki Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 5700 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Krajno-Parcele Poland - lokalizacja przybliżona

Piękna widokowa działka
Piękna widokowa działka
69900 zł
Krajno-Parcele 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia5 700
Cena za m²12.26 zł/m²

Sprzedam dwie działki położone w gminie Górno w odrębie geodezyjnym Krajno-Parcele oznaczone nr 210 i 188 o łącznej powierzchni około 5700m². Na działki nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jednak działka nr 210 może być jako budowlana tymbardziej, że do przystanku autobusowego zaledwie 20m oraz prąd i linia wodociągu przebiegają przez działkę. Działka nr 210 ma 3334m² jest długa na około 320m i szeroka około 10m. Działka nr 188 ma 2575m² jest długa około 232m i szeroka około 10m. Sprzedam najchętniej obie razem w atrakcyjnej cenie 99 tysięcy. Wszelkich informacji udzielę pod nr telefonu 7*2*9* 3*9*3* 7*3*6.

Działka pod zabudowę jednorodzinną 1000 mkw w Pelagii
Działka pod zabudowę jednorodzinną 1000 mkw w Pelagii
2235900 zł
Pabianice 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²94 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Szerokość23 m
Długość44 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebetonowe
Drogaasfalt

!! OKAZJA !! DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ W ATRAKCYJNEJ CENIE I LOKALIZACJI !! Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana o powierzchni 1000 mkw w miejscowości Pelagia niedaleko Wodzierad. ATUTY : -działka ogrodzona jest z trzech stron płotem betonowym i z jednej strony siatką (łącznie z bramą i furtką). -skrzynka elektryczna w ogrodzeniu, woda przy ulicy -warunki zabudowy: zabudowa jednorodzinna. -cena do negocjacji -piękny widok z działki LOKALIZACJA: Działka znajduje się w miejscowości Pelagia w woj. łódzkim niedaleko Wodzierad/Łasku/Lutomierska. Dookoła znajdują się lasy oraz tereny zielone. Z dala od zgiełku ulic i hałasu. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. -15 km do Pabianic -13 km do Łasku Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego i na prezentację! 605 150 772 *** *** ***

Filtr