Działka budowlana w cichej okolicy

Sortowanie:
Znaleziony: 2915 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
180000 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe (np. Bezpieczny Kredyt 2%).   PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o regularnym kształcie w spokojnej okolicy w gminie Godziesze Wielkie.   DZIAŁKA ·        wymiary: ok. 27x43m, ·        przeznaczenie: działka budowlana, ·        woda, prąd w drodze, a gaz bezpośrednio na działce, ·        kanalizacja: szambo. Działka znajduje się w cichej okolicy (naprzeciwko jest las). W bliskiej odległości są niezabudowane działki lub zabudowa domów jednorodzinnych.   LOKALIZACJA ·        5 km od miejscowości Godziesze Wielkie, ·        9 km do miasta Kalisz. Opiekunem oferty jest: Maciej Krzemiński Tel. 507 763 887 ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI! Nasze usługi to gwarancja weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, doradzamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zakupu nieruchomości, współpracujemy z 17 bankami, za usługi finansowe nie pobieramy wynagrodzenia. W przypadku skorzystania z finansowania zakupu nieruchomości za pośrednictwem Prime Finance wycena nieruchomości gratis. PRIME FINANCE TO : KREDYTY HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, FIRMOWE; LEASINGI; UBEZPIECZENIA - NIERUCHOMOŚCI, NA ŻYCIE, KOMUNIKACYJNE, FIRM, UPRAW ; POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI; ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE; ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
180000 zł
18 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 150
Cena za m²156.52 zł/m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe.   PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o regularnym kształcie w spokojnej okolicy w gminie Godziesze Wielkie.   DZIAŁKA ·        wymiary: ok. 27x43m, ·        przeznaczenie: działka budowlana, ·        woda, prąd w drodze, a gaz bezpośrednio na działce, ·        kanalizacja: szambo. Działka znajduje się w cichej okolicy (naprzeciwko jest las). W bliskiej odległości są niezabudowane działki lub zabudowa domów jednorodzinnych.   LOKALIZACJA ·        5 km od miejscowości Godziesze Wielkie, ·        9 km do miasta Kalisz. Opiekunem oferty jest: Maciej Krzemiński Tel. (użyj formularza kontaktowego) ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI! Nasze usługi to gwarancja weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, doradzamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zakupu nieruchomości, współpracujemy z 17 bankami, za usługi finansowe nie pobieramy wynagrodzenia. W przypadku skorzystania z finansowania zakupu nieruchomości za pośrednictwem Prime Finance wycena nieruchomości gratis. PRIME FINANCE TO: KREDYTY HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, FIRMOWE; LEASINGI; UBEZPIECZENIA - NIERUCHOMOŚCI, NA ŻYCIE, KOMUNIKACYJNE, FIRM, UPRAW ; POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI; ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE; ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
180000 zł
18 dni plecy

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o regularnym kształcie w spokojnej okolicy w gminie Godziesze Wielkie. DZIAŁKA · wymiary: ok. 27x43m, · przeznaczenie: działka budowlana, · woda, prąd w drodze, a gaz bezpośrednio na działce, · kanalizacja: szambo. Działka znajduje się w cichej okolicy (naprzeciwko jest las). W bliskiej odległości są niezabudowane działki lub zabudowa domów jednorodzinnych. LOKALIZACJA · 5 km od miejscowości Godziesze Wielkie, · 9 km do miasta Kalisz. Opiekunem oferty jest: Maciej Krzemiński Tel. 507 763 887 ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI! Nasze usługi to gwarancja weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, doradzamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zakupu nieruchomości, współpracujemy z 17 bankami, za usługi finansowe nie pobieramy wynagrodzenia. W przypadku skorzystania z finansowania zakupu nieruchomości za pośrednictwem Prime Finance wycena nieruchomości gratis. PRIME FINANCE TO: KREDYTY HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, FIRMOWE; LEASINGI; UBEZPIECZENIA - NIERUCHOMOŚCI, NA ŻYCIE, KOMUNIKACYJNE, FIRM, UPRAW ; POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI; ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE; ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
180000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 150
Cena za m²156.52 zł/m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe (np. Mieszkanie na start 0%).   PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o regularnym kształcie w spokojnej okolicy w gminie Godziesze Wielkie.   DZIAŁKA ·        wymiary: ok. 27x43m, ·        przeznaczenie: działka budowlana, ·        woda, prąd w drodze, a gaz bezpośrednio na działce, ·        kanalizacja: szambo. Działka znajduje się w cichej okolicy (naprzeciwko jest las). W bliskiej odległości są niezabudowane działki lub zabudowa domów jednorodzinnych.   LOKALIZACJA ·        5 km od miejscowości Godziesze Wielkie, ·        9 km do miasta Kalisz. Opiekunem oferty jest: Maciej Krzemiński Tel. (użyj formularza kontaktowego) ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI! Nasze usługi to gwarancja weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, doradzamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zakupu nieruchomości, współpracujemy z 17 bankami, za usługi finansowe nie pobieramy wynagrodzenia. W przypadku skorzystania z finansowania zakupu nieruchomości za pośrednictwem Prime Finance wycena nieruchomości gratis. PRIME FINANCE TO: KREDYTY HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, FIRMOWE; LEASINGI; UBEZPIECZENIA - NIERUCHOMOŚCI, NA ŻYCIE, KOMUNIKACYJNE, FIRM, UPRAW ; POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI; ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE; ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
265000 zł
Jaworzno 30+ kilka dni temu

Szanowni Państwo wyjątkowa oferta! Działka budowlana z rozpoczętą budową na wyciągnięcie ręki! W cenie działki pełna dokumentacja m.in.: pozwolenie na budowę, projekt domu... CENA DO NEGOCJACJI!! Jeśli poszukują Państwo działki w cichej i spokojnej okolicy, to ta ofert jest dla Państwa!!! Działka zlokalizowana jest w Jaworznie - Ciężkowicach. OPIS DZIAŁKI:Działka o powierzchni 904 m2Działka w kształcie trapezu o wymiarach 47m x 36m x 23m x 28mDroga dojazdowa we współudziałach (udział w cenie)Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej)Działka płaskaNa działce - w centralnej części - rozpoczęta budowę domu jednorodzinnego (fundamenty)W cenie projekt domu jednorodzinnego wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym o powierzchni użytkowej 206,63m2 (parter 113,91m2, piętro 92,72m2) MEDIA:prąd na działcewoda i kanalizacja w drodze wewnętrznej CENA:265,000 zł (cena do negocjacji z konkretnym klientem) LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w idealnym miejscu, z dala od ruchliwych ulic, a jednak pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki (przystanek autobusowy 270m (3 minuty pieszo), ośrodek jeździecki 600m, sklep ogólnospożywczy 650m, przedszkole 1,2km, szkoła podstawowa 1,5km, apteka 1,6km, parking przy Dolinie Żabnika 1,6km, Park Gródek 4,6km, ). Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: Tel.: +48 607-984-194 @: Dla naszych Klientów mamy przygotowane bardzo korzystne rabaty na zakupy w Leroy Merlin. Szczegóły w naszym biurze lub pod numerem telefonu 607-984-194. Współpracujemy z: - Doświadczonymi doradcami kredytowymi - Uznanymi firmami ubezpieczeniowymi - Kancelariami notarialnymi (specjalne zniżki dla naszych klientów) Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i zalecamy jej weryfikację.

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
210000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 467
Cena za m²143.15 zł/m²

Na sprzedaż działka, która w Planach Zagospodarowania Przestrzennego stanowi teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, położona w miejscowości Przybędza. Działka płaska w kształcie prostokąta, o szerokości ok. 105 m i długości ok 14 m. Nieruchomość niezagospodarowana, położona bezpośrednio przy drodze publicznej, gminnej, asfaltowej.  Prąd i kanalizacja w drodze dojazdowej, woda na działkach sąsiednich. W pobliżu luźna zabudowa jednorodzinna oraz działki niezabudowane. Nieruchomość z dala od ruchliwej drogi, z pięknym widokiem na panoramę gór i lasów.  Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację. Wynagrodzenie pośrednika wynosi 3% od faktycznej kwoty sprzedaży nieruchomości i płatne jest po zakończonej transakcji przez Kupującego. Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KC, a zawarte w nim dane mają charakter informacyjny. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Antonina Szczotka, nr licencji 24128 tel. (użyj formularza kontaktowego) Pomagamy w uzyskaniu kredytu

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
173900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 739
Cena za m²100 zł/m²

Na sprzedaż połączone na gruncie dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1739 m2, w miejscowości Radziechowy koło Żywca. Wymiary ok. 17 m x ok. 105 m. Nieruchomość lekko nachylona, w kształcie prostokąta. Niezagospodarowana, nieogrodzona, dojazd drogą gminną, asfaltową. Kanalizacja, woda i prąd w drodze. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację. Wynagrodzenie pośrednika wynosi 3% od faktycznej kwoty sprzedaży nieruchomości i płatne jest po zakończonej transakcji przez Kupującego. Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KC, a zawarte w nim dane mają charakter informacyjny. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Antonina Szczotka, nr licencji 24128 tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
290000 zł
Kłobuck 7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 080
Cena za m²94.16 zł/m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - dużej działki z przeznaczeniem do zabudowy mieszkaniowej, położonej w spokojnej okolicy nieopodal centrum Kłobucka. Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo cichej i spokojnej części miasta, co niewątpliwie wpływa na jej atrakcyjność. Cisza, spokój, sąsiadujące łąki, kontakt z naturą to tylko kilka z atutów wyróżniających naszą ofertę. Kolejnym jest to, że w przeciągu 10 minut dojeżdżamy do głównej drogi na której znajdują się sklepy i przychodnia.  To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o wybudowaniu domu blisko miasta, ceniąc sobie jednocześnie ciszę i spokój. Ważną cechą tej nieruchomości jest bliski dostęp do mediów, takich jak woda i prąd (dostępnych w drodze publicznej), oraz MPZP obejmujący ją w części (około 50 m od drogi) Dojazd do działki bezpośrednio z drogi publicznej. Chcesz zobaczyć jak wygląda okolica, zapraszamy do obejrzenia filmu. Zapraszam na prezentacje. Paweł Gębuś (użyj formularza kontaktowego) . Zapraszam również do naszego biura w Częstochowie przy ul. Krakowskiej 10/2. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Freedom Nieruchomości to Gwarancja bezpieczeństwa. Rozważacie Państwo również kredytowanie nieruchomości? Zespół ekspertów Notus Finanse S.A. współpracujący z Freedom Nieruchomości porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
75000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 500
Cena za m²21.43 zł/m²

Dzień dobry, mam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 24ar w kształcie prostokąta położona w cichej i spokojnej okolicy na obszarze Natura 2000 Dolina Kostrzynia w miejscowości Kłódzie 08-114. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny. Dojazd drogą utwardzoną. Z zalet należy wymienić bliski dostęp do rzeki Kostrzyń około 800-1000m oraz widok na Dolinę Kostrzynia na której znajdują się chronione gatunki ptaków. Szybki dojazd z Warszawy nowym odcinkiem autostrady A2 który ma być oddany do użytku jeszcze w tym roku. Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania

Działka budowlana w cichej okolicy.
Działka budowlana w cichej okolicy.
225000 zł
Czeladź 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia901
Cena za m²249.72 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną położoną w Czeladzi przy Ul. Wiśniowej. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (teren zabudowy jednorodzinnej).Działka położona w cichej spokojnej okolicy obok ogródków działkowych, teren płaski.Powierzchnia działki wynosi 901 m2 - 12 x 75.Media w drodze.Dla zdecydowanych klientów cena do negocjacji. 

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
197790 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 041
Cena za m²190 zł/m²

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka budowlana w pięknej, spokojnej, zielonej okolicy. 8 km. od Wołomina ,doskonała dla osób ceniących piękno przyrody i ciszę. Prąd przy działce, gaz oraz woda planowane podłączenie w 2024r. Światłowód 2023r. Zapraszam (użyj formularza kontaktowego) Zainteresowany? Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie online

DUSZNIKI!!! Działka budowlana w cichej okolicy.
DUSZNIKI!!! Działka budowlana w cichej okolicy.
99000 zł
14 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia741
Cena za m²133.6 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 741m2.  Spokojna okolica, tylko 2 sąsiadów. Prąd i woda do doprowadzania. Wydane WZ na zabudowę jednorodzinną. Duszniki znajdują się ok 10 km od Buku, 12 km od Pniew i 38 km do Poznania położone, pomiędzy trasą 92 i A2. Jeżeli zależy Ci na cichej okolicy, to jest idealne miejsce dla Ciebie!!!Zapraszam do kontaktu

Piękna działka budowlana w cichej okolicy
Piękna działka budowlana w cichej okolicy
200000 zł
12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 720
Cena za m²34.97 zł/m²

Sprzedam piękną działkę budowlaną w malowniczej oraz wyjątkowej okolicy zlokalizowaną tuż pod lasem i w sąsiedztwie rzeki Nidy w miejscowości Szymany gm. Kozłowo. Działka usytuowana w odległości ok.4km od węzła drogi krajowej S7 (Warszawa-Gdańsk) oraz 8km do najbliższego miasta Nidzica. W okolicy (ok. 2,5km) znajduje się Wioska Garncarska wraz Rajskim Ogrodem i Gospodą Ptasie Radio stanowiąca atrakcję turystyczną oraz doskonałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Działka znajduje się w centrum wsi i posiada dostęp do drogi publicznej (nowa nawierzchnia). W chwili obecnej częściowo zabudowana jest budynkiem gospodarczym o pow. ok. 144m2 z dużym potencjałem pod adaptację na cele mieszkalne, rekreacyjne bądź agroturystyczne. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki. Posiada aktualne warunki zabudowy. Dane ogólne: Działka nr 47/1 obr. Szymany gm. Kozłowo Pow. działki 5720m2 Pow. budynku gosp. 144m2

Płaska widokowa działka budowlana w cichej okolicy
Płaska widokowa działka budowlana w cichej okolicy
110000 zł
Dobra 30+ kilka dni temu
Powierzchnia845
Cena za m²130.18 zł/m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży  pięknie położoną działkę budowlaną zlokalizowaną w rejonie miejscowości Skrzydlna w Beskidzie Wyspowym w odległości zaledwie 200m od lasu na stoku góry Śnieżnica.Działka delikatnie pochyła; w kształcie kwadratu o idealnych wymiarach 29x29m, świetnie nasłoneczniona przez cały dzień. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pozwala na posadowienie zarówno domu jednorodzinnego, jak i letniskowego lub prowadzenie nieuciążliwych usług.Okolica niezwykle cicha, zapewniająca spokój i czyste powietrze. W sąsiedztwie sporo terenów zielonych, luźna zabudowa jednorodzinna i letniskowa oraz duży kompleks leśny, który z pewnością zachwyci amatorów pieszych wędrówek oraz grzybiarzy. Z kolei niewielka odległość (kilka kilometrów) do stoku narciarskiego Kasina SKI zapewni rozrywkę zarówno amatorom sportów zimowych, jak i wielbicielom sportów ekstremalnych.Dojazd drogą gminną asfaltową i następnie na odcinku ok. 70m drogą zapewnioną na zasadzie służebności przejazdu wpisanej w księgę wieczystą (ten odcinek jest nieutwardzony).Media: prąd w odległości 30 metrów  gaz oraz wodociąg około 70 metrów.Więcej informacji pod tel: (użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego)BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU NAJBARDZIEJ OPTYMALNEGO KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI ZAPEWNIA LICENCJONOWANY POŚREDNIK. Nr licencji 7803. Jeżeli ta oferta nie spełnia państwa oczekiwań to zapraszamy na naszą stronę gdzie znajduje się więcej atrakcyjnych ofert nieruchomości do sprzedaży. Zapraszamy.::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: jest Gaz: jest Woda: jest Wymiary działki [m]: 29x29 Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: kwadrat Warunki zabudowy: MPZP ::LINK DO STRONY Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Arkadiusz Mazgaj (licencja nr: 7803)

Wodzisław Śl. Działka budowlana w cichej okolicy.
Wodzisław Śl. Działka budowlana w cichej okolicy.
188000 zł
Wodzisław Śląski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 018
Cena za m²93.16 zł/m²

Dla osoby prywatnej lub inwestora.Co oferujemy?Sprzedaż działki budowlanej w atrakcyjnej , zielonej części Wodzisławia Śląskiego.Działka ma kształt prostokąta 48m x 46m z pozwoleniem i projektem na budowę domu. (Oczywiście można zrobić swój projekt - możliwość inwestycyjna na 3 domy)Max wys. zabudowy jednorodzinnej: 3 kondygnacjeDziałka nieogrodzonaIstnieje możliwość podzielenia działki na 3 (po ok 670m2 każda)Miejsce działki : Działka znajduje się w spokojnej i zielonej części Wodzisławia Śląskiego na granicy z Zawadą. Położona na terenie zabudowy jednorodzinnej z asfaltową droga dojazdu.MEDIA :Prąd w drodzewoda w drodzekanalizacja w drodzePrzeznaczenie działki w planie miejscowym :Przeznaczenie podstawowe- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna (szeregowce)Przeznaczenie uzupełniające-zieleń urządzona-dojścia, dojazdy, garaże-sieci infrastruktury technicznejOTOCZENIEDziałka z jednej strony blisko strumyka i stawiku. Dużo zieleni, drzew. W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej .W pobliżu(ok 1 km) szkoła, przedszkole, restauracja i sklepy.Dogodny dojazd do centrum WodzisławiaZapraszamy na prezentacjęJesteśmy biurem, które jest z Tobą w czasie całego procesu zakupu. Pomagamy we wszystkich formalnościach łącznie z pomocą w uzyskaniu kredytu.Dariusz ŚwierczewskiSpecjalista ds. nieruchomościLBD 888 NIERUCHOMOŚCI44-200 RybnikUL. Św. Jadwigi 14Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny.Pokaż mniej

Działka budowlana w cichej okolicy blisko miasta
Działka budowlana w cichej okolicy blisko miasta
53500000 zł
Konstancin-Jeziorna 30+ kilka dni temu

Działka o powierzchni 1280 mkw w malowniczej miejscowości pod Konstancinem Jeziorną!Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• bliskość terenów zielonych• położenie z dala od głównej jezdniDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. ✔️ Lokalizacja: Powiat Piaseczyński, Gmina Konstancin Jeziorna, HabdzinZaledwie 2,5 km od Konstancina-Jeziorny! 20 km do centrum Warszawy!✔️ Nr działki: 66/1✔️ Własność z Księgą Wieczystą✔️ Działka budowlana✔️ Powierzchnia działki: 1280 m2 ( wymiary: 21x 61)✔️Dojazd do posesji drogą asfaltową✔️Wszystkie media w drodzeMam do zaoferowania działkę budowlaną objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z symbolem 3MN/RM (teren zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej), główne parametry zabudowy:- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa- jako funkcja uzupełniająca wbudowana zabudowa usługowa- powierzchnia nowo wydzielanych działek minimum 1500m 2 (dopuszcza się zabudowę na mniejszych działkach jeśli zostały wydzielone przed wejściem MPZP)- powierzchnia biologicznie czynna minimalnie 60%- maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy 0,7- wysokość zabudowy do 11 metrów maksymalnie 3 kondygnacje nadziemneWspaniała malownicza okolica, dużo zieleni - lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz bliskość terenów zielonych! Tuż obok dwa jeziorka, gdzie mieszkają piekne łabędzie :)Blisko sklep, szkoła podstawowa i jedno z najpiękniejszych podwarszawskich miast - Konstancin JeziornaOferta dostępna tylko w Metrohouse. Więcej zdjęć i plan powierzchni na /DEZE763ZADZWOŃ:572 042 106. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka budowlana w cichej okolicy przy Śnieżniku
Działka budowlana w cichej okolicy przy Śnieżniku
6800000 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę budowlaną w rejonie górskim w miejscowości Domaszków woj. dolnośląskie powiat Kłodzki. Działka o powierzchni 10,0 ar (1000 m2). Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który stanowi zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, usługi turystyki i agroturystyki. Prąd i woda znajduje się w pobliżu działki. Działka w kształcie prostokąta. Działka znajduje się u podnóża Masywu Śnieżnika z pięknym widokiem na góry w cichej i spokojnej okolicy. Bardzo dobra komunikacja na działkę. W pobliskiej odległości znajduje się stacja kolejowa Domaszków. W niedalekiej odległości od działki znajduje się Snieżnicki Park Krajobrazowy, Rezerwaty, Uzdrowiska, Parki Zdrojowe, Singeltracki, Wieże widokowe, Ośrodki narciarskie, Wodospady, Zjeżdzalnia Grawitacyjna, Muzeum Tvrz Hanička, Orlické hory, Obiekty historyczne Tvrz Hanička, Tereny spacerowe - Bartošovice v Orlických horách, najdłuższy most wiszący na świecie - Sky Bridge 721 - Dolní Morava. Zapraszam do kontaktu!

Działka budowlana w cichej okolicy. 3497m2, Krośnice
Działka budowlana w cichej okolicy. 3497m2, Krośnice
525000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 497
Cena za m²150.13 zł/m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki pod zabudowę, położonej w malowniczej miejscowości Krośnice przy ulicy Spacerowej. Ta urokliwa wieś usytuowana jest w sercu Doliny Baryczy i Stawów Milickich, zaledwie 60 km od Wrocławia i 10 km od Milicza. Otoczenie nieruchomości stanowią malownicze pola, lasy oraz urokliwe domki jednorodzinne. Dostęp do działki ułatwia nowa, oświetlona asfaltowa droga. Miejscowość oferuje bogatą infrastrukturę, w tym basen kryty, korty, halę sportową, szkoły, przedszkole, kolejkę wąskotorową, stawy, winiarnię, trasy rowerowe oraz pełną gamę udogodnień socjalno-bytowych. Działka o regularnym kształcie prostokąta (26.59 m x 131.89 m) obejmuje powierzchnię 3497 m2. Pełne uzbrojenie oraz dostępność mediów w drodze przylegającej do nieruchomości sprawiają, że jest gotowa do natychmiastowej zabudowy. Istnieje również możliwość podziału na 3 lub 4 mniejsze działki, a także dokupienia dodatkowych 500 m2. Ta unikalna oferta otwiera perspektywę zamiany działki na gotowy dom, spełniający Twoje najwyższe oczekiwania. Jeżeli pragniesz zaczerpnąć spokoju, podziwiać piękno natury, a jednocześnie być blisko pulsującego życiem Wrocławia, to ta propozycja jest dla Ciebie idealna. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, abyś mógł osobiście przekonać się o wyjątkowym potencjale tej nieruchomości.

Piękna widokowa działka budowlana w cichej okolicy
Piękna widokowa działka budowlana w cichej okolicy
189000 zł
30+ kilka dni temu

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAKUP TYLKO ZA POŚREDNICTWEM BIURA BIURO NIERUCHOMOŚCI DIVO OFERUJE DO SPRZEDAŻY: Piękna, urokliwa działka budowlana w miejscowości Myślachowice. Myślachowice to mała, malownicza miejscowość w gminie Trzebinia, wokół, duża ilość lasów,  terenów zielonych, rekreacyjnych, a także ścieżek rowerowych. Działka położona jest w cichym, spokojnym miejscu. Opis nieruchomości - działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, ale ze względu na przylegające wokół zabudowania jednorodzinne stanowi teren budowlany, - działka ma powierzchnię 3255 mkw (32,55 ar),  - działka posiada dostęp do drogi gminnej, dojazd drogą asfaltową, - woda, prąd, gaz oraz kanalizacja w drodze,  - działka o lekkim nachyleniu. Cena 189 000 zł  Zapraszam Państwa do prezentacji działki, tel. 731_070_344 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _DIVO, zapewniamy profesjonalne wsparcie przy sprzedaży nieruchomości. Możemy pomóc podczas sprzedaży Państwa nieruchomości. Możemy bezpośrednio ją od Państwa odkupić. Jeśli chcecie Państwo kupić nieruchomość zapewnimy Państwu pełną obsługę prawną, a nasz doradca kredytowy znajdzie dla Państwa najlepszy kredyt na rynku. Zapraszamy do kontaktu.  Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego

Działka budowlana w cichej okolicy, blisko centrum
Działka budowlana w cichej okolicy, blisko centrum
155000 zł
Koniecpol 18 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 026
Cena za m²38.5 zł/m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę - dużej działki z przeznaczeniem do zabudowy mieszkaniowej, w uroczej okolicy nieopodal centrum Koniecpola. Nieruchomość  zlokalizowana jest w zielonej i spokojnej części miasta, co wpływa na jej atrakcyjność. Cisza, spokój, kontakt z naturą to tylko kilka z atutów wyróżniających naszą ofertę.  Kolejnym jest to, że w odległości kilkuset metrów znajduje się centrum miasta, a co za tym idzie dostęp do sklepów, szkoły, apteki, ośrodka zdrowia, dworca PKP, PKS i innych udogodnień. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o wybudowaniu domu blisko miasta, ceniąc sobie jednocześnie ciszę i spokój.  Ważną cechą tej nieruchomości jest bliski dostęp do mediów, takich jak kanalizacja, woda i prąd (dostępnych w drodze publicznej), oraz MPZP obejmujący jej znaczną cześć. Dojazd do działki jest możliwy z drogi publicznej, poprzez sąsiednią nieruchomość, na której ustanowiona jest nieodpłatna służebność gruntowa polegająca na prawie bezpłatnego przechodu i przejazdu o szerokości 5 m. Zapraszam na prezentacje. Adrian Kępski (użyj formularza kontaktowego) Zapraszam również do naszego biura w Częstochowie przy ul. Krakowskiej 10/2. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Freedom Nieruchomości to Gwarancja bezpieczeństwa. Rozważacie Państwo również kredytowanie nieruchomości? Zespół ekspertów Notus Finanse S.A. współpracujący z Freedom Nieruchomości porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Państwa  potrzeb. "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Działka budowlana w cichej okolicy, blisko centrum
Działka budowlana w cichej okolicy, blisko centrum
125000 zł
Koniecpol 18 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 189
Cena za m²57.1 zł/m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - dużej działki z przeznaczeniem do zabudowy mieszkaniowej, położonej w spokojnej okolicy nieopodal centrum Koniecpola. Nieruchomość  zlokalizowana jest w bardzo cichej i spokojnej części miasta, co niewątpliwie wpływa na jej atrakcyjność. Cisza, spokój, sąsiadujące łąki,  kontakt z naturą to tylko kilka z atutów wyróżniających naszą ofertę.  Kolejnym jest to, że w odległości kilkuset metrów znajduje się centrum miasta, a co za tym idzie dostęp do sklepów, szkoły, apteki, ośrodka zdrowia, dworca PKP, PKS i innych udogodnień. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o wybudowaniu domu blisko miasta, ceniąc sobie jednocześnie ciszę i spokój.  Ważną cechą tej nieruchomości jest bliski dostęp do mediów, takich jak kanalizacja, woda i prąd (dostępnych w drodze publicznej), oraz MPZP obejmujący ją w całości. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi publicznej Zapraszam na prezentacje. Adrian Kępski (użyj formularza kontaktowego) Zapraszam również do naszego biura w Częstochowie przy ul. Krakowskiej 10/2. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Freedom Nieruchomości to Gwarancja bezpieczeństwa. Rozważacie Państwo również kredytowanie nieruchomości? Zespół ekspertów Notus Finanse S.A. współpracujący z Freedom Nieruchomości porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Państwa  potrzeb. "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Płaska widokowa działka budowlana w cichej okolicy
Płaska widokowa działka budowlana w cichej okolicy
110000 zł
Dobra 30+ kilka dni temu

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży pięknie położoną działkę budowlaną zlokalizowaną w rejonie miejscowości Skrzydlna w Beskidzie Wyspowym w odległości zaledwie 200m od lasu na stoku góry Śnieżnica.Działka delikatnie pochyła; w kształcie kwadratu o idealnych wymiarach 29x29m, świetnie nasłoneczniona przez cały dzień. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pozwala na posadowienie zarówno domu jednorodzinnego, jak i letniskowego lub prowadzenie nieuciążliwych usług.Okolica niezwykle cicha, zapewniająca spokój i czyste powietrze. W sąsiedztwie sporo terenów zielonych, luźna zabudowa jednorodzinna i letniskowa oraz duży kompleks leśny, który z pewnością zachwyci amatorów pieszych wędrówek oraz grzybiarzy. Z kolei niewielka odległość (kilka kilometrów) do stoku narciarskiego Kasina SKI zapewni rozrywkę zarówno amatorom sportów zimowych, jak i wielbicielom sportów ekstremalnych.Dojazd drogą gminną asfaltową i następnie na odcinku ok. 70m drogą zapewnioną na zasadzie służebności przejazdu wpisanej w księgę wieczystą (ten odcinek jest nieutwardzony).Media: prąd w odległości 30 metrów gaz oraz wodociąg około 70 metrów.Więcej informacji pod tel: 880 558 481 lub 18 33 10 759BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU NAJBARDZIEJ OPTYMALNEGO KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI ZAPEWNIA LICENCJONOWANY POŚREDNIK. Nr licencji 7803. Jeżeli ta oferta nie spełnia państwa oczekiwań to zapraszamy na naszą stronę gdzie znajduje się więcej atrakcyjnych ofert nieruchomości do sprzedaży. Zapraszamy.::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: jestGaz: jestWoda: jestWymiary działki [m]: 29x29Ukształtowanie działki: płaskaKształt działki: kwadratWarunki zabudowy: MPZP::LINK DO STRONY Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Arkadiusz Mazgaj (licencja nr: 7803)

Płaska widokowa działka budowlana w cichej okolicy
Płaska widokowa działka budowlana w cichej okolicy
11000000 zł
30+ kilka dni temu

| Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży pięknie położoną działkę budowlaną zlokalizowaną w rejonie miejscowości Skrzydlna w Beskidzie Wyspowym w odległości zaledwie 200m od lasu na stoku góry Śnieżnica. Działka delikatnie pochyła; w kształcie kwadratu o idealnych wymiarach 29x29m, świetnie nasłoneczniona przez cały dzień. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pozwala na posadowienie zarówno domu jednorodzinnego, jak i letniskowego lub prowadzenie nieuciążliwych usług. Okolica niezwykle cicha, zapewniająca spokój i czyste powietrze. W sąsiedztwie sporo terenów zielonych, luźna zabudowa jednorodzinna i letniskowa oraz duży kompleks leśny, który z pewnością zachwyci amatorów pieszych wędrówek oraz grzybiarzy. Z kolei niewielka odległość (kilka kilometrów) do stoku narciarskiego Kasina SKI zapewni rozrywkę zarówno amatorom sportów zimowych, jak i wielbicielom sportów ekstremalnych. Dojazd drogą gminną asfaltową i następnie na odcinku ok. 70m drogą zapewnioną na zasadzie służebności przejazdu wpisanej w księgę wieczystą (ten odcinek jest nieutwardzony). Media: prąd w odległości 30 metrów gaz oraz wodociąg około 70 metrów. Więcej informacji pod880 558 481 lub18 33 10 759 BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU NAJBARDZIEJ OPTYMALNEGO KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI ZAPEWNIA LICENCJONOWANY POŚREDNIK. Nr licencji 7803. Jeżeli ta oferta nie spełnia państwa oczekiwań to zapraszamy na naszą stronę gdzie znajduje się więcej atrakcyjnych ofert nieruchomości do sprzedaży. Zapraszamy. ::LINK DO STRONY | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Arkadiusz Mazgaj (licencja nr: 7803)

Piękna widokowa działka budowlana w cichej okolicy
Piękna widokowa działka budowlana w cichej okolicy
159000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 255
Cena za m²48.85 zł/m²

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAKUP TYLKO ZA POŚREDNICTWEM BIURA BIURO NIERUCHOMOŚCI DIVO OFERUJE DO SPRZEDAŻY:Piękna, urokliwa działka budowlana w miejscowości Myślachowice. Myślachowice to mała, malownicza miejscowość w gminie Trzebinia, wokół, duża ilość lasów,  terenów zielonych, rekreacyjnych, a także ścieżek rowerowych. Działka położona jest w cichym, spokojnym miejscu.Opis nieruchomości- działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, ale ze względu na przylegające wokół zabudowania jednorodzinne stanowi teren budowlany,- działka ma powierzchnię 3255 mkw (32,55 ar), - działka posiada dostęp do drogi gminnej, dojazd drogą asfaltową,- woda, prąd, gaz oraz kanalizacja w drodze, - działka o lekkim nachyleniu.Cena 159 000 zł Zapraszam Państwa do prezentacji działki, tel. 731_070_344_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ DIVO, zapewniamy profesjonalne wsparcie przy sprzedaży nieruchomości.Możemy pomóc podczas sprzedaży Państwa nieruchomości. Możemy bezpośrednio ją od Państwa odkupić. Jeśli chcecie Państwo kupić nieruchomość zapewnimy Państwu pełną obsługę prawną, a nasz doradca kredytowy znajdzie dla Państwa najlepszy kredyt na rynku. Zapraszamy do kontaktu. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego

Działka budowlana w cichej okolicy/Lipa Piotrowska
Działka budowlana w cichej okolicy/Lipa Piotrowska
549000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia700
Cena za m²784.29 zł/m²

Tylko u nas! Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego w atrakcyjnej lokalizacji na Lipie Piotrowskiej. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona na planie symbolem 18MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Zgodnie z planem wybudujesz na niej 2-kondygnacyjny dom wolnostojący jednorodzinny, z dachem płaskim lub spadzistym, o wysokości nie wyższej niż 9m. Plan także dopuszcza budowę domu z lokalem usługowym w kategorii: a) pracownie artystyczne, b) biura, c) usługi drobne, d) obiekty opieki nad dzieckiem, e) edukacja, f) poradnie medyczne, g) zakłady lecznicze dla zwierząt, h) obiekty kształcenia dodatkowego; Cisza i spokój - Na działkach sąsiadujących plan zezwala również tylko na niską zabudowę jednorodzinną oraz na zagospodarowanie zielenią parkową. Nieruchomość w kształcie prostokątu, wymiary ok. 24x29m Do działki został doprowadzony prąd. Dojazd - droga utwardzona, częściowo kostka, częściowo szuter. Działka powstanie z podziału większej nieruchomości, w związku z czym istnieje możliwość zakupu większego metrażu - zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Zapraszam do kontaktu, Dawid Sokół tel./WhatsApp: (użyj formularza kontaktowego) ... Oferta wystawiona przez Biuro nieruchomości Falcon Estate. Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.

Działka budowlana w cichej okolicy domów jednorodzinnych - Kalna
Działka budowlana w cichej okolicy domów jednorodzinnych - Kalna
21000000 zł
30+ kilka dni temu

WYŁĄCZNOŚĆ!Nieruchomość zlokalizowana w Kalnej, składająca się z działki budowlanej o powierzchni 1069 m2.Działki położone w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.W MPZP zlokalizowana w jednostce ME (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej niskiej intensywności).Możliwość zabudowy 15%, tereny biologicznie czynne 70%.Wysokości budynków do 10 m, minimalna działka 600 mkw, na każde mieszkanie 2 miejsca parkingowe, dachy 30-45 stopni.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach długość ok. 53 m, szerokość ok. 20 m.Media: kanalizacja, prąd, gaz, woda.Do najbliższego sklepu ok. 1 km, kompleks sportowy (boisko, kort) ok. 500 m, szkoła ok. 2 km, poczta ok. 1,4 km, do Szczyrku ok. 5 km.Kontakt: Biuro Konior 503481 437 664 714 027 biuro@szczyrk. Pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniej działki/nieruchomości, wykonamy projekt budowlany, poprowadzimy nadzór budowy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Powyższa oferta ma charakter informacyjny, zawarte w niej treści mogą ulec zmianie. Licencja zawodowa11876 23512 i 22649

Działka budowlana w cichej okolicy 4525m2 - 70km od Warszawy
Działka budowlana w cichej okolicy 4525m2 - 70km od Warszawy
588250 zł
Łochów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 525
Cena za m²150 zł/m²

Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną w Łochowie (Łochów gm., obręb Jasiorówka) DZIAŁKA O POWIERZCHNI - 4525m" Szerokość działki od ulicy 44,8m" DZIAŁKA BUDOWLANA, ALE WYMAGA „WZ”. Działka przylega bezpośrednio do drogi publicznej asfaltowej, gdzie w pasie drogowym są sieci: energetyczna, wodociągowa i kanalizacyjna. Więcej informacji telefonicznie.

Działka budowlana w cichej okolicy 4525m2 - 70km od Warszawy
Działka budowlana w cichej okolicy 4525m2 - 70km od Warszawy
588250 zł
Łochów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 525
Cena za m²130 zł/m²

Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną w Łochowie (Łochów gm., obręb Jasiorówka) DZIAŁKA O POWIERZCHNI - 4525m" Szerokość działki od ulicy 44,8m" DZIAŁKA BUDOWLANA - DZIAŁKA POSIADA WYDANĄ DECYZJĘ O WARUNKACH ZABUDOWY. Działka przylega bezpośrednio do drogi publicznej asfaltowej, gdzie w pasie drogowym są sieci: energetyczna, wodociągowa i kanalizacyjna. Więcej informacji telefonicznie.

Działka Budowlana w Cichej, Spokojnej Okolicy!
Działka Budowlana w Cichej, Spokojnej Okolicy!
183680 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 148
Cena za m²160 zł/m²

DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY - KOTY, PRZY LASIE! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1148 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona w Tworogu - dzielnica Koty. Urokliwa, cicha okolica, z dala od zgiełku ulicznego, z widokiem na las, oaza spokoju. Działka w kształcie prostokąta, media: prąd na działce, gaz w drodze, woda, dojazd do działki drogą prywatną - udział drogi w cenie działki. Bardzo dobra lokalizacja, świetny dojazd do Tarnowskich Gór, Lublińca ,Bytomia ,Gliwic,Zabrza i ościennych miast - 59 km od Katowic, 15 km od Lublińca, 17 km od Tarnowskich Gór, 51 km od Częstochowy.Agent prowadzący ofertę: Agnieszka Toś-Przybyłek, tel. (użyj formularza kontaktowego)Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Toś-Przybyłek (licencja nr: 21733).Oferujemy bezpłatną i fachową pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka Budowlana w Cichej, Spokojnej Okolicy!
Działka Budowlana w Cichej, Spokojnej Okolicy!
183680 zł
30+ kilka dni temu

DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY - KOTY, PRZY LASIE!Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1148 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona w Tworogu - dzielnica Koty.Urokliwa, cicha okolica, z dala od zgiełku ulicznego, z widokiem na las, oaza spokoju.Działka w kształcie prostokąta, media: prąd na działce, gaz w drodze, woda, dojazd do działki drogą prywatną - udział drogi w cenie działki.Bardzo dobra lokalizacja, świetny dojazd do Tarnowskich Gór, Lublińca ,Bytomia ,Gliwic,Zabrza i ościennych miast - 59 km od Katowic, 15 km od Lublińca, 17 km od Tarnowskich Gór, 51 km od Częstochowy. Agent prowadzący ofertę: Agnieszka Toś-Przybyłek, tel. 533 777 965 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Toś-Przybyłek (licencja nr: 21733). Oferujemy bezpłatną i fachową pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka budowlana w cichej i pięknej okolicy
Działka budowlana w cichej i pięknej okolicy
55000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²36.67 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana nr 237/13 o pow. 15 arów (1500 metrów kwadratowych) Położona w miejscowości Wola Zofiowska gm. Gnojno. Działka ma regularny, kwadratowy kształt, płaską, równą powierzchnię. Położona jest bezpośrednio przy drodze publicznej asfaltowej i oświetlonej (latarnie uliczne), wzdłuż której znajdują się media: linia energetyczna i wodociąg. Do głównej drogi krajowej DW765 (Chmielnik-Staszów) jest około 500 metrów. W pobliżu znajduje się: -przedszkole (Gnojno) -szkoły podstawowe(Gnojno, Jarząbki, Raczyce) -sklep spożywczy (około 1km) -supermarket (około 4km) Działka znajduje się w pięknej i cichej okolicy, gdzie nie będzie nam brakowało prywatności. Do sprzedania są trzy działki zaznaczone na zdjęciu, wszystkie o tej samej powierzchni. W razie pytań proszę dzwonić pod jeden z numerów, w razie braku odezwu proszę sms (oddzwonię) - 6 0 9 1 2 1 8 5 1 - 7 8 3 7 0 3 5 1 2

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ ZIELONEJ OKOLICY – BLISKO WARSZAWY
ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ ZIELONEJ OKOLICY – BLISKO WARSZAWY
23598000 zł
Tłuszcz 30+ kilka dni temu

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ ZIELONEJ OKOLICY – BLISKO WARSZAWY  - POSTOLISKA, UL. ZACISZNA 44C – DZIAŁKA NR 561/1 O POW. 1311 M- W SĄSIEDZTWIE ZABUDOWA JEDNORODZINNA- UL. ZACISZNA JEST ULICĄ „ŚLEPĄ” – TYLKO RUCH LOKALNY – 4 LINIA ZABUDOWY- DROGA DOJAZDOWA DO DZIAŁKI JEST WŁASNOŚCIĄ GMINY- DZIAŁKA UZBROJONA W PRĄD – BLISKO GAZ- W ODLEGŁOŚCI 2 KM STACJA KOLEJOWA, SZKOŁA, PRZEDSZKOLE, CENTRUM HANDLOWE W TŁUSZCZU- CENA 180,-ZŁ/ M

Działka rolno-budowlana w cichej okolicy - 1,56 ha
Działka rolno-budowlana w cichej okolicy - 1,56 ha
199000 zł
30+ kilka dni temu

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe (np. Bezpieczny Kredyt 2%). PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną w spokojnej okolicy w Starych Grądach. DZIAŁKA ·       wymiary: 50x312m, ·       przeznaczenie: działka rolno-budowlana, ·       klasa: IV, V, VI, las, Działka znajduje się w cichej okolicy, w otoczeniu lasów. Na działce znajduje się las – 5000 m2. LOKALIZACJA ·       5 km do trasy Kalisz-Konin ·       15 km do autostrady A2, ·       20 km do miasta Konin, ·       28 km do miasta Kalisz. Najbliższe zabudowania w odległości 300m. DODATKOWE INFORMACJE Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. Opiekunem oferty jest: Piotr Skórecki Tel. 605 685 868 JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI! Nasze usługi to gwarancja weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, doradzamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zakupu nieruchomości, współpracujemy z 17 bankami, za usługi finansowe nie pobieramy wynagrodzenia. W przypadku skorzystania z finansowania zakupu nieruchomości za pośrednictwem Prime Finance wycena nieruchomości gratis. PRIME FINANCE TO : KREDYTY HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, FIRMOWE; LEASINGI; UBEZPIECZENIA - NIERUCHOMOŚCI, NA ŻYCIE, KOMUNIKACYJNE, FIRM, UPRAW ; POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI; ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Piękna działka budowlana 1535 m2 przy ul. Spokojnej w cichej okolicy
Piękna działka budowlana 1535 m2 przy ul. Spokojnej w cichej okolicy
250000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 535
Cena za m²162.87 zł/m²

Duża piękna działka w popularnej, wyjątkowo cichej okolicy w Czarnym Błocie. Działka objęta Miejscowym Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Świetna lokalizacja działki - 10 km od Torunia z szybkim dojazdem DK 80 od strony Bydgoszczy. Działka o powierzchni 1535 m2 jest w kształcie prostokąta. Wymiary: szerokość: ok. 30 m, długość ok. 50 m. Położona jest przy utwardzonej drodze. W sąsiedztwie znajduje się luźna zabudowa oraz lasy. Sieć wodociągowa i energetyczna przy działce. Polecam i zapraszam po bliższe informacje! Typ oferty: działka na sprzedaż Cena: 250 000 zł Forma własności: własność, księga wieczysta Działka: budowlana, 1 535 m² Kształt: prostokąt; długość: 50m; szerokość: 30m; pusta, zalesiona Dojazd: drogą utwardzoną Ogrodzenie: częściowe (70%) Określone warunki zabudowy Media: prąd, woda w drodze Lokalizacja: ul. Spokojna, Czarne Błoto, Zławieś Wielka, toruński, kujawsko-pomorskie Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, łąka, las, wyjątkowo cicha okolica

Działka budowlana w cichej spokojnej okolicy!
Działka budowlana w cichej spokojnej okolicy!
1200000 zł
30+ kilka dni temu

Działka 143 o łącznej powierzchni 3291 mkw - w trakcie podziału na dwie mniejsze działki 1500 i 1791Sielski klimat wsi pod miastem!Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.1) przeznaczenie podstawowe- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca2) przeznaczenie dopuszczalne: a) usługi nieuciążliwe, wbudowane w budynki mieszkalne, jako funkcja uzupełniająca3)minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej działki: 70%;a)maksymalny procent zabudowy działki: 25%;b) maksymalną intensywność zabudowy: 0,5;4) maksymalną wysokość zabudowy:a) dla budynków mieszkalnych i usługowych: 9m / 2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe;b) dla garaży i budynków pomocniczych: 4m / 1 kondygnacja;c) dla budynków gospodarczych 11m/1 kondygnacja;5) minimalną wielkość działki budowlanej:1500m2Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka budowlana w cichej spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej spokojnej okolicy
120000000 zł
Konstancin-Jeziorna 30+ kilka dni temu

Działka 143 o łącznej powierzchni 3291 mkw - w trakcie podziału na dwie mniejsze działki 1500 i 1791Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• piekny widok• uzbrojonaDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Sielski klimat wsi pod miastem! Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.1) przeznaczenie podstawowe- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca2) przeznaczenie dopuszczalne: a) usługi nieuciążliwe, wbudowane w budynki mieszkalne, jako funkcja uzupełniająca3)minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej działki: 70%;a)maksymalny procent zabudowy działki: 25%;b) maksymalną intensywność zabudowy: 0,5;4) maksymalną wysokość zabudowy:a) dla budynków mieszkalnych i usługowych: 9m / 2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe; b) dla garaży i budynków pomocniczych: 4m / 1 kondygnacja; c) dla budynków gospodarczych 11m/1 kondygnacja;5) minimalną wielkość działki budowlanej:1500m2Oferta dostępna tylko w Metrohouse. Więcej zdjęć i plan powierzchni na /FUZE444ZADZWOŃ:572 042 106. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy
148000 zł
28 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 653
Cena za m²89.53 zł/m²

Biuro Nieruchomości OAKESTATE ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 1116/11 w miejscowości Potok Wielki w powiecie jędrzejowskim, w gminie Jędrzejów województwo świętokrzyskie.  --OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ--                                                  Działka o powierzchni 0,1653 ha w kształcie prostokąta  o wymiarach 30m x 54m – IDEALNA POD DOM Z OGRODEM !!! Marzy Ci się przestrzeń ? Chciałbyś budować dom i odpocząć z dala od miejskiego zgiełku? To propozycja idealna dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkową ofertę atrakcyjnej działki, zlokalizowanej w bardzo zielonej i spokojnej części miejscowości Potok Wielki. Na posesji absolutna cisza, przy jednoczesnym poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Brak sąsiadów z 3 stron zapewni pełną prywatność! W bliskim otoczeniu nowa zabudowa jednorodzinna. Działka płaska, niezadrzewiona w pięknej scenerii terenów leśnych. MEDIA: >Prąd w granicy działki  >Woda w drodze >Kanalizacja na działce. LOKALIZACJA: Potok Wielki to miejscowość leżąca >5 km od Jędrzejowa >45 km od Kielc >70 km od Krakowa >blisko trasy S7 Kraków-Warszawa Zadzwoń zapytaj o szczegóły ogłoszenia >>(użyj formularza kontaktowego)

Działka Budowlana w cichej spokojnej okolicy
Działka Budowlana w cichej spokojnej okolicy
100000 zł
30+ kilka dni temu

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - uroczej dużej działki z przeznaczeniem do zabudowy mieszkaniowej, znajdującej się w spokojnej okolicy, z łatwym dojazdem dzięki drodze asfaltowej.W pobliżu znajdują się lasy i stawy, co sprawia, że po oddaleniu się kilkaset metrów przeniesiemy się w otoczenie dla miłośników natury i spokoju. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną mieszkać w spokojnej, mniejszej miejscowości, ciesząc się jednocześnie wygodą i dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień. Ważną cechą tej działki jest dostęp do mediów takich jak woda, czy prąd a nawet gaz, są one dostępne w drodze. Dzięki temu potencjałowi nowi nabywcy nie będą mieli problemów z podłączeniem tych usług do swojej przyszłej nieruchomości. Przedstawiana nieruchomość, dzięki swojej wielkości 2000 m2 w kształcie prostokąta i posiadaniu elastycznego planu zagospodarowania przestrzennego, sprawia, że możemy zastosować na niej wiele różnych projektów, a co za tym idzie wybudować swój wymarzony Dom :) Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na prezentację - ta oferta z pewnością przypadnie Państwu do gustu ! "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Działka Budowlana w cichej spokojnej okolicy
Działka Budowlana w cichej spokojnej okolicy
10000000 zł
30+ kilka dni temu

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę -  uroczej dużej działki  z przeznaczeniem do zabudowy mieszkaniowej, znajdującej się w spokojnej okolicy, z łatwym dojazdem dzięki drodze asfaltowej.W pobliżu znajdują się lasy i stawy, co sprawia, że po oddaleniu się kilkaset metrów przeniesiemy się w otoczenie  dla miłośników natury i spokoju. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną mieszkać w spokojnej, mniejszej miejscowości, ciesząc się jednocześnie wygodą i dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień.  Ważną cechą tej działki jest dostęp do mediów takich jak woda, czy prąd a nawet gaz, są one dostępne w drodze. Dzięki temu potencjałowi  nowi  nabywcy nie będą mieli problemów z podłączeniem tych usług do swojej przyszłej nieruchomości. Przedstawiana nieruchomość, dzięki swojej wielkości 2000 m2 w kształcie prostokąta i posiadaniu  elastycznego planu zagospodarowania przestrzennego, sprawia, że możemy zastosować  na niej wiele różnych projektów, a co za tym idzie wybudować swój wymarzony Dom   :) Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na prezentację - ta oferta z pewnością przypadnie Państwu do gustu ! "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka Budowlana w cichej spokojnej okolicy
Działka Budowlana w cichej spokojnej okolicy
110000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²55 zł/m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę -  uroczej dużej działki  z przeznaczeniem do zabudowy mieszkaniowej, znajdującej się w spokojnej okolicy, z łatwym dojazdem dzięki drodze asfaltowej. W pobliżu znajdują się lasy i stawy, co sprawia, że po oddaleniu się kilkaset metrów przeniesiemy się w otoczenie  dla miłośników natury i spokoju. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną mieszkać w spokojnej, mniejszej miejscowości, ciesząc się jednocześnie wygodą i dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień.  Ważną cechą tej działki jest dostęp do mediów takich jak woda, czy prąd a nawet gaz, są one dostępne w drodze. Dzięki temu potencjałowi  nowi  nabywcy nie będą mieli problemów z podłączeniem tych usług do swojej przyszłej nieruchomości. Przedstawiana nieruchomość, dzięki swojej wielkości 2000 m2 w kształcie prostokąta i posiadaniu  elastycznego planu zagospodarowania przestrzennego, sprawia, że możemy zastosować  na niej wiele różnych projektów, a co za tym idzie wybudować swój wymarzony Dom   :) Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na prezentację - ta oferta z pewnością przypadnie Państwu do gustu ! "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Działka budowlana w zielonej, cichej okolicy
Działka budowlana w zielonej, cichej okolicy
641250 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 375
Cena za m²270 zł/m²

 Posiadam 2 działki na sprzedaż. Zlokalizowane w miejscowości Budziska (blisko Sulejówka) gmina Halinów.Powierzchnia działek to 1293 m2 + 1082m2.Działki znajduje się w drugiej linii zabudowy. Dostępne media w drodze asfaltowej: woda, prąd. Przy zakupie 2 działek cena do negocjacji. Można też kupić jedną z działek Działki objęte są MPZP, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Sprzedaż bezpośrednia

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy!
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy!
945000 zł
Piekary Śląskie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 380
Cena za m²215.75 zł/m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4380 m2 z przeznaczeniem w MPZP jako MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dla działki została przygotowana wstępna koncepcja z planem zabudowy 14 budynków.  Opis nieruchomości: działka o regularnym kształcie, położona na delikatnym wzniesieniu, woda i prąd w sąsiadujących działkach linia gazu przebiega przy granicy działki,  Główne zapisy w MPZP: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, przeznaczenie uzupełniające - zabudowa usługowa, Dzięki swojej powierzchni jak i ukształtowaniu działka może być przeznaczona na: dom jednorodzinny, osiedle domów jednorodzinnych, usługi, Lokalizacja: dostęp do drogi gminnej, cicha i spokojna okolica, blisko do DK 94,  6km do węzła A1, Opiekun oferty:Bartłomiej - (użyj formularza kontaktowego)Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
59500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia850
Cena za m²70 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 851m² położoną w miejscowości Kania (gm. Ostrowite).  Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Warunki zabudowy można sprawdzić w treści Uchwały nr XLII/379/2021 Rady Gminy Ostrowite . Działka znajduje się na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego w pięknej i malowniczej okolicy Jeziora Powidzkiego oraz Jeziora Budzisławskiego. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i kontakt z naturą. Posiadam także w ofercie działki o innych powierzchniach: 847 m²,1144 m²,1604 m²,807 m², 804 m², 803 m². Media będą znajdowały się w drodze przyległej do działek – rozpoczęta została urzędowa procedura przyłączenia. Cena do rozsądnej negocjacji. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, aby uzyskać więcej informacji.   

Działka Budowlana W Cichej I Spokojnej Okolicy
Działka Budowlana W Cichej I Spokojnej Okolicy
386000 zł
30+ kilka dni temu

DZIAŁKA BUDOWLANA W SPOKOJNEJ OKOLICYDo sprzedania działka budowlana 1500m2 położona w rozwijającej się miejscowości, gdzie po sąsiedzku powstają nowe domy.Okolica cicha i spokojna, blisko las.Dobry dojazd do Warszawy, Radzymina oraz Wołomina.Ofertę kieruję do osób, które by chciały zamieszkać blisko stolicy, bądź zakupić działkę jako inwestycję.Wymiary działki: 44x34,5Dojazd drogą utwardzoną - udziały w drodzeMedia: prąd w drodzeMPZP - możliwość wybudowania domu jednorodzinnego lub dwu lokalowego .Zapraszam do kontaktu i prezentacji działki.Lokalizacja: CiemnePowierzchnia: 1500 m2, Rodzaj działki: budowlana, Cena: 386 000 zł ( 257 zł/m2 )Powierzchnia w hektarach: 0,15 ha, położenie: domy jednorodzinne, łąki , lasy, dojazd: utwardzony, dojazd (opis): drogą utwardzoną, media: prąd, kanalizacja: brak, woda: brak, elektryczność, Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania: Agent prowadzący: Sylwia Serwackatel.: 508561848Grupa PL Nieruchomości - Wołomińskie Centrum Nieruchomościtel.: 508 561 839Dyżur telefoniczny w każdy dzień tygodnia do godziny 21:00 pod numerem 508 561 839.Godziny otwarcia: pon. - pt.: 9:00 - 19:00; sob.: 9:00 - 14:00--- Zapraszamy ---

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
130000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²62 zł/m²
Powierzchnia1047 m²
Typbudowlana

Sprzedam działkę budowlaną w rejonie górskim w miejscowości Długopole Górne woj. Dolnośląskie powiat Kłodzki. Działka o powierzchni 10 ar (1000 m2). Obok działki znajduję się przyłącz prądu. Dojazd do działki drogą gminną. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który stanowi zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, usługi turystyki i agroturystyki. Działka w kształcie prostokąta. Typ własności: Odrębna własność. Działka znajduje się u podnóży Masywu Śnieżnika z pięknym widokiem na góry w cichej i spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości od działki znajduje się Snieżnicki Park Krajobrazowy, Rezerwaty, Uzdrowiska, Parki Zdrojowe, Singeltracki, Wieże widokowe, Ośrodki narciarskie, Wodospady, Zjeżdzalnia Grawitacyjna, Muzeum Tvrz Hanička, Orlické hory, Obiekty historyczne Tvrz Hanička, Tereny spacerowe - Bartošovice v Orlických horách, najdłuższy most wiszący na świecie - Sky Bridge 721 - Dolní Morava. Zapraszam do kontaktu!

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
72000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²60 zł/m²

Witam, Posiadam na sprzedaż cztery działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnie działek: 35/1 - 1500m2 - 30x50m 35/2 - 1200m2 - 30x40m 35/3 - 1200m2 - 30x40m 35/4 - 1500m2 - 30x50m Cena: 60zł/m2 Działki znajdują się w doskonałej lokalizacji przy drodze asfaltowej około 10km od Włocławka w miejscowości Chełmica Mała. W pobliżu Stokrotka, Lewiatan, przedszkola, szkoły, ośrodki zdrowia, jezioro. Media (prąd, woda) znajdują się w drodze. Więcej informacji udzielę pod wskazanym numerem telefonu.

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
70000 zł
Gniewkowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²46.67 zł/m²

Działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 1500 m2, przy drodze w spokojnej okolicy. Media (woda, prąd w drodze). Do asfaltowej drogi ok. 100 m. W otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych. Spokojna i cicha okolica. Do sklepów (biedronka, centrum) dojazd zajmuje 5min. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Wielowsi koło Gniewkowa , Gmina Gniewkowo, powiat Inowrocławski. nr działki 16/16 Działka prywatna , jeżeli szukacie Państwo miejsca na dom w spokojnym i cichym miejscu - ta działka nadaje się idealnie :) blisko do centrum, a jednocześnie prywatnie i na uboczu. Zapraszam na oględziny Bez pośredników, cena do negocjacji.

Działka Budowlana w Cichej i Malowniczej Okolicy
Działka Budowlana w Cichej i Malowniczej Okolicy
235000 zł
Garbów I 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 117
Cena za m²111.01 zł/m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu interesującą działkę budowlaną mieszczącą się w cichej i malowniczo położonej miejscowości Garbów, gmina Garbów.  Nieruchomość zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, od ul. Południowej. W cenie nabywają Państwo udział w wewnętrznej drodze dojazdowej.  Teren działek jest lekko nachylony i falisty, co pozwala na zagospodarowanie przestrzeni w efektowny i ciekawy sposób oraz daje możliwość napawania się widokiem zielonych pól uprawnych, łąk i rozległych terenów leśnych.  Okolica jest spokojna i cicha, dzięki czemu będą mogli Państwo odpocząć od miejskiego zgiełku. Jednocześnie zapewniony jest łatwy dostęp do miasta, dzięki bliskości węzła „Kolonia Bogucin” drogi ekspresowej S17, która zapewnia sprawną komunikację w regionie. Dojechać do granic Lublina zajmuje około 12 min.  W oddalonym o 2,5 km centrum Garbowa znajdą Państwo liczne punkty handlowo-usługowe, niezbędne w codziennym funkcjonowaniu m.in. sklepy wielobranżowe, restauracje, szkołę podstawową, stadion, urząd gminy, ośrodek zdrowia i wiele innych.  W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość została przeznaczona pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej (symbol MR).  Dodatkowe ustalenia: dopuszcza się dla nowych podziałów na działki budowlane o powierzchni nie mniejszej niż 800m2 w granicach terenu MN; minimalną szerokość nowo wydzielanej działki ustala się na 18 metrów; dopuszcza się realizowanie wolnostojącej parterowej zabudowy gospodarczej; dopuszcza się zabudowanie łącznie do 15% powierzchni działki; wprowadza się obowiązek zapewnienia możliwości zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce; ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkaniowej: wysokość do 2 kondygnacji, z których drugą stanowi poddasze użytkowe, posadowienie parteru do 1,0 metra powyżej najwyższego punktu terenu w obrysie budynku, wysokość kalenicy do 9 metrów, dach o symetrycznych połaciach, nachylonych pod kątem 30-45o, z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp., pokrycie dachu materiałami posiadającymi atest, wyklucza się realizację budynków w odległości mniejszej niż 30 metrów od ściany lasu; dopuszcza się realizację na terenach MN zabudowy letniskowej - według warunków ustalonych dla terenów ML. dopuszcza się lokalizowanie parterowych obiektów usługowych o powierzchni do 50 m2, a także użytkowanie budynków mieszkalnych i gospodarczych dla funkcji usługowych; wyklucza się lokalizację usług szczególnie szkodliwych dla środowiska i zdrowia ludzi lub mogących pogorszyć stan środowiska; obowiązuje nasadzenie zieleni izolacyjnej od strony dróg krajowych i wojewódzkich; dopuszcza się nadto lokalizację: obiektów usług publicznych, obiektów usług komercyjnych, wyodrębnienia terenów zieleni publicznej, urządzeń infrastruktury technicznej, urządzeń komunikacyjnych - parkingi, zatoki, przystanki; na działkach zabudowanych i działkach wąskich o szerokości frontu mniejszej niż 18 m oraz o powierzchni mniejszej niż 1000 m2, położonych w terenach wyznaczonych w planie pod zabudowę mieszkaniową, dopuszcza się sytuowanie zabudowy w zbliżeniu do granic sąsiednich działek budowlanych na odległość min. 1,5 m lub przy granicy działki, z zachowaniem przepisów szczególnych, w przypadkach uzasadnionych istniejącym zainwestowaniem i warunkami lokalnymi dopuszcza się realizację budynku bez poddasza użytkowego o kącie nachylenia mniejszym niż 30° oraz pokrycie budynku dachem płaskim,  Zapraszam serdecznie do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące działki lub chcą się Państwo umówić na prezentację nieruchomości. Zachęcam do zapoznania się z innymi ofertami dostępnymi na stronie internetowej:  Opiekun oferty: Radosław ChomiarczukTelefon: (użyj formularza kontaktowego)E-mail:  Alternatywne Biuro Nieruchomości20-807 Lublin,ul. Czeremchowa 5

Działka budowlana pod lasem w cichej okolicy
Działka budowlana pod lasem w cichej okolicy
185000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 559
Cena za m²33.28 zł/m²

Do sprzedaży posiadam działkę budowlaną o pow. 5559 m² w miejscowości Cielętniki gm Zawonia woj. Dolnośląskie. Działka w pięknej spokojnej okolicy, granicząca z lasem. Możliwość kupna całości lub wydzielenie połowy pod klienta..Powierzchnia zostanie wydzielona pod nabywcę. Podana cena dotyczy połowy działki. Wydane warunki zabudowy.

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
132000 zł
Zawiercie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia650
Cena za m²203.08 zł/m²

Działka znajduje się w Zawierciu ulica Kamienna. Powierzchnia 650 m2. Teren słoneczny, równy, dobrze skomunikowany z okolicznymi sklepami, szkołą, najważniejszą infrastrukturą. Cicha i spokojna okolica pozwala na pełen relaks jednocześnie oddalona 5 minut od centrum Zawiercia.

Filtr