Działka budowlana w otoczeniu zieleni.

Sortowanie:
Znaleziony: 610 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Przestronna działka budowlana w otoczeniu zieleni
Przestronna działka budowlana w otoczeniu zieleni
279000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²111.6 zł/m²

Przestronna działka budowlana o powierzchni 2500 m2 położona w miejscowości Zębówiec w pod Toruniem. Doskonała lokalizacja - nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy w odległości kilkuset metrów od DK10, ale także w pobliżu lasu i całej niezbędnej do codziennego funkcjonowania infrastruktury. Dojazd do działki utwardzoną drogą gruntową.  Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Zębówiec w gminie Obrowo oraz w odległości około 15 kilometrów od granic administracyjnych Torunia. W sąsiedztwie domy wolnostojące zamieszkałe głownie przez rodziny z dziećmi. Korzystne położenie nieruchomości w otoczeniu zieleni, oraz w bezpośrednim sąsiedztwie z terenami rolnymi po dwóch stronach działki zapewnia spokój oraz prywatność. W pobliżu niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: bank, restauracja, bar, Szkoła Podstawowa, przedszkole, fitness, apteka, fryzjer, sklep spożywczy, supermarket, weterynarz.  Działka Działka o powierzchni 2500 m2 i o przeznaczeniu pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość o prostokątnym kształcie i płaskim terenie. Droga dojazdowa utwardzona. Prąd, woda oraz kanalizacja znajdują się w drodze. Nieruchomość gotowa do wydania. Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną lub telefonicznie (użyj formularza kontaktowego).

Przestronna działka budowlana w otoczeniu zieleni
Przestronna działka budowlana w otoczeniu zieleni
27900000 zł
30+ kilka dni temu

Przestronna działka budowlana o powierzchni 2500 m2 położona w miejscowości Zębówiec w pod Toruniem. Doskonała lokalizacja - nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy w odległości kilkuset metrów od DK10, ale także w pobliżu lasu i całej niezbędnej do codziennego funkcjonowania infrastruktury. Dojazd do działki utwardzoną drogą gruntową. LokalizacjaNieruchomość położona w miejscowości Zębówiec w gminie Obrowo oraz w odległości około 15 kilometrów od granic administracyjnych Torunia. W sąsiedztwie domy wolnostojące zamieszkałe głownie przez rodziny z dziećmi. Korzystne położenie nieruchomości w otoczeniu zieleni, oraz w bezpośrednim sąsiedztwie z terenami rolnymi po dwóch stronach działki zapewnia spokój oraz prywatność. W pobliżu niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: bank, restauracja, bar, Szkoła Podstawowa, przedszkole, fitness, apteka, fryzjer, sklep spożywczy, supermarket, weterynarz. Działka Działka o powierzchni 2500 m2 i o przeznaczeniu pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość o prostokątnym kształcie i płaskim terenie. Droga dojazdowa utwardzona. Prąd, woda oraz kanalizacja znajdują się w drodze. Nieruchomość gotowa do wydania.Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną biuro@ lub telefonicznie58 380 13 15.

Przestronna działka budowlana w otoczeniu zieleni
Przestronna działka budowlana w otoczeniu zieleni
279000 zł
30+ kilka dni temu

Przestronna działka budowlana o powierzchni 2500 m2 położona w miejscowości Zębówiec w pod Toruniem. Doskonała lokalizacja - nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy w odległości kilkuset metrów od DK10, ale także w pobliżu lasu i całej niezbędnej do codziennego funkcjonowania infrastruktury. Dojazd do działki utwardzoną drogą gruntową. LokalizacjaNieruchomość położona w miejscowości Zębówiec w gminie Obrowo oraz w odległości około 15 kilometrów od granic administracyjnych Torunia. W sąsiedztwie domy wolnostojące zamieszkałe głownie przez rodziny z dziećmi. Korzystne położenie nieruchomości w otoczeniu zieleni, oraz w bezpośrednim sąsiedztwie z terenami rolnymi po dwóch stronach działki zapewnia spokój oraz prywatność. W pobliżu niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: bank, restauracja, bar, Szkoła Podstawowa, przedszkole, fitness, apteka, fryzjer, sklep spożywczy, supermarket, weterynarz. Działka Działka o powierzchni 2500 m2 i o przeznaczeniu pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość o prostokątnym kształcie i płaskim terenie. Droga dojazdowa utwardzona. Prąd, woda oraz kanalizacja znajdują się w drodze. Nieruchomość gotowa do wydania.Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną lub telefonicznie 58 380 13 15.

Działka budowlana w otoczeniu zieleni.
Działka budowlana w otoczeniu zieleni.
650000 zł
30+ kilka dni temu

Szanowni Państwo oferujemy do sprzedaży naprawdę uroczą, foremną, położoną pomiędzy nowymi domami działkę w Góraszce koło Warszawy. Świetny dojazd do Warszawy zaledwie 20 – 30 minut . W pobliżu znajdują się trasy S17 i S2. Wokół nowe ładne domy, tylko zabudowa jednorodzinna, cisza, spokój, zieleń. Wszystkie media w ulicy (woda, kanalizacja, prąd, gaz) Działka z 3 stron ogrodzona siatką, od ulicy słupki i podmurówka z klinkieru; Dojazd  drogą asfaltową, w końcówce drogą utwardzoną Obszar działki objęty MPZP; Na działce może powstać dom wolnostojący, rezydencja lub bliźniak; Wokół działki  w dużej części zabudowane. Są to wyłącznie nowe, ładne domy; Na działce znajdują się drzewa. Tak jak na zdjęciach. W okolicy ( 5 min autem, 30 min pieszo ) znajduje się  „Majaland”, jeden z największych w Polsce rodzinnych parków rozrywki. W planie ogromne centrum handlowe. Projekt Góraszka jest wielofunkcyjną inwestycją, która połączy handel, rozrywkę, rekreację i usługi oraz gastronomię. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację działki Dorota Jackiewicz tel. 515322756

Działka budowlana w otoczeniu zieleni
Działka budowlana w otoczeniu zieleni
134280 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 119
Cena za m²120 zł/m²

LOKALIZACJANieruchomość położona w Jodłownie gm. Przywidz, graniczy z główną drogą w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz lokali handlowych. W pobliżu działki znajduje się sklep oraz Ochotnicza Straż Pożarna. Do najbliższego sklepu mamy 400m, zaś do centrum handlowego, szkoły czy przedszola - 5km. Działka znajduje się zaledwie 12 minut od Obwodnicy Trójmiasta, w odległość 7 km do Przywidza i 8 km do Kolbud.DZIAŁKA Działka numer 16/4 ma powierzchnię 1119 m2. Teren płaski, niezadrzewiony kształtem przybliżającym prostokąt (wymiary29x52) położony razem z bocznymi działkami na delikatnym wzniesieniu. Na działce znajduje się staw ( zbiornik sztuczny). Media dostępne w drodze dojazdowej, na granicy działki. Droga dojazdowa asfaltowa z gruntową.    WARUNKI ZABUDOWY  Działki objęta miejscowym planem zagospodarowania, który określa parametry budynku:  - max. 2 kondygnacje nadziemne,  - wysokość zabudowy max. 9m,  - pow. zabudowy max. 30% powierzchni działki,  - wymiary max. zabudowy głównej 10x18m,  - dach dwuspadowy 22-45st,  - dopuszcza się zabudowę towarzyszącą (garaż, bud. gospodarcze).Rejestr aktów planowania przestrzennego (e-mapa.net)Uchwala XXXVIII/299/2022 (e-mapa.net)Cena ofertowa 120 zł/m2 .Cena przy zakupie dwóch działek wynosi 110 zł/m2. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Działka budowlana w otoczeniu zieleni
Działka budowlana w otoczeniu zieleni
14900000 zł
Kielce 5 dni plecy

TYLKO U NAS - BRAK PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO NA SPRZEDAŻ "zgrabna" działka budowlana zlokalizowana przy ul. Laskowej w Zagnańsku.INFORMACJE PODSTAWOWE O DZIAŁCE:- Numer ewidencyjny działki: 1033 (ID działki: 260419_2.0017.1033)- Powierzchnia działki: 600m2- Wymiary działki: ok 20m x 30m- Pierwsza linia zabudowy, działka zlokalizowana bezpośrednio przy drodze. - Działka w kształcie prostokąta- Działka o lekkim nachyleniu (położona na niewielkim wzniesieniu, co będzie gwarantowało piękne widoki) MEDIA:Woda: Tak (w drodze: bezpośrednio przy działce)Prąd: TAK (w drodze: bezpośrednio przy działce) MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO Przeznaczenie działki w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego: Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Działka położona w sąsiedztwie wydzielonych działek budowlanych (przy nowo powstających domach jednorodzinnych)Działka częściowo zalesiona. LOKALIZACJA:Działka znajduje się przy ul. LaskowejDojazd do Kielc to około 10min jazdy samochodem (przez piękne tereny zielony)DOSTĘP DO USŁUG PUBLICZNYCH/INFRASTRUKTURY:- Publiczne Przedszkole w Zagnańsku przy ul. Turystycznej 59- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zagnańsku przy ul. Turystycznej 59- Szkoła Podstawowa nr 1 w Zagnańsku ul. Chrusty 60- Technikum Leśne w Zagnańsku ul. Spacerowa 4Zapraszam na prezentację nieruchomości H O M E L I A nieruchomości, ul. 1-go Maja 56 - JUSTYNA CHAMERSKA ,730-008-654HOMELIA Nieruchomości to  biuro, które NIE POBIERA PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO,dzięki czemu jest najchętniej wybierane jako wyłączne biuro sprzedaży-kupna nieruchomości w woj. świętokrzyskim:- Posiadamy licencje państwowe i ubezpieczenia.- Dajemy gwarancję bezpieczeństwa sprzedaży i zakupu.- Więcej UNIKALNYCH ofert TYLKO W NASZYM BIURZE zobaczysz na naszej stronie - Doradzamy i pomagamy w regulacji stanów prawnych- Weryfikujemy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu- Zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży- Gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie NASZE ATUTY:- BRAK DUPLIKOWANYCH OFERT- naszych ofert nie znajdziesz w innych biurach,- DARMOWE DORADZTWO KREDYTOWE (12 topowych Banków BEZ PROWIZJI)- oszczędność czas i pieniędzy na nietrafione wybory nieruchomości,- weryfikację dokumentów NIERUCHOMOŚCI  od strony formalno-prawnej,- jawność dokumentów nieruchomości przed zawarciem umowy u sprawdzonych Notariuszy,  INFORMACJE DOTYCZACE PREZENTACJI I ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI:1. Prezentacja nieruchomości przeprowadzana jest zawsze w obecności Agenta Biura Nieruchomości.2. Ze względów bezpieczeństwa, osoby biorące udział w prezentacji, zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr PESEL oraz złożenia podpisu na okazaniu adresowym.3. Koszty zakupu zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem w Polsce:-taksa notarialna,-wpisy do księgi wieczystej.- 2% PCC (w przypadku osób nabywających kolejną nieruchomość)4. Zapewniamy pełną obsługę formalno - prawną, skuteczne uczestnictwo w ustalaniu warunków transakcji.5. Przygotowujemy niezbędne umowy (przedwstępne, warunkowe), potrzebne do przeprowadzenia bezpiecznej transakcji kupna - sprzedaży.6. Zapewniamy pomoc współpracującej z nami kancelarii notarialnej.  HOMELIA Nieruchomości, ul. 1-go Maja 56,730-008-654(obok sklepu meblowego Bodzio przy rondzie IX wieków/Okrzei)   Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością biura (HOMELIA Nieruchomości) lub podmiotu współpracującego. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody właściciela (HOMELIA Nieruchomości) lub podmiotów współpracujących nie jest dozwolone i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.Przedstawione informacje dotyczące opisu nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny na podstawie informacji podanych od właściciela i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka budowlana w otoczeniu zieleni, cisza!
Działka budowlana w otoczeniu zieleni, cisza!
73900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia720
Cena za m²97.08 zł/m²

Działka budowlana o wymiarach około 28x28. Działka płaska i równa. Posiada dostęp do nieutwardzonej drogi gminnej. Dojazd gminny możliwy z dwóch stron. Idealne miejsce na dom całoroczny w spokojnym miejscu lub domek letniskowy. Można dokupić większą powierzchnie. Uregulowany stan prawny. Link do filmu: s://youtu.be/_LacMdk1rRY

Atrakcyjna działka budowlana w otoczeniu zieleni
Atrakcyjna działka budowlana w otoczeniu zieleni
78000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 300
Cena za m²60 zł/m²

W ofercie  sprzedaży  działka budowlana oznaczona numerem 468/1 o pow. 1300 mkw. w regularnym prostokącie z udziałem w drodze. Niewątpliwym walorem działki jest jej położenie w sąsiedztwie malowniczych łąk i lasów (w lasach mnóstwo grzybów), blisko Narwi. Tereny rekreacyjne, w okolicy znajduje się wiele stawów kąpieliskowych powstałych po żwirowni, świetne miejsce dla wędkarzy. Blisko sklep spożywczo-przemysłowy, nieco dalej boisko sportowe i ogólnodostępny plac zabaw. W sąsiedniej miejscowości Brzuze oddalonej o około 3km możesz skorzystać z przepięknych plaż gdzie czeka na Ciebie dużo atrakcji. Znajduje się tam bar, gdzie można coś na szybko przekąsić, sklep, knajpka, wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych, ogrodzony plac zabaw dla najmłodszych, natomiast nieco dalej coś dla miłośników jazdy konnej - stadnina koni. Świetne miejsca na camping czy pod namiot. W innej sąsiedniej miejscowości Rzewnie oddalonej o około 8 km załatwisz szybko wszystkie sprawy urzędowe, sprawy zdrowotne w przychodni, jest apteka, poczta, Kościół, liczne sklepy, szkoła, przedszkole, bank, piękne boisko sportowe. Do najbliższego miasta Różan jest około 10 km tam z kolei znajdują się duże supermarkety, liczne bary i restauracje. Zajezdnia autobusowa z której dojedziesz w kierunku Warszawy jak i kierunku Mazur. W wakacje odbywają się festyny muzyczne ze znanymi gwiazdami… Działka znajduje się w województwie mazowieckim, powiecie makowskim, gminie Rzewnie, miejscowości Nowe Łachy w odległości 80 km od Warszawy. Bardzo dobry dojazd trasą Pułtusk-Różan bądź tracą Wyszków, gdzie przez Narew w odległości około 2 km można przeprawić się czynnym promem.  Wkrótce ruszają prace budowlane mostu, co znacznie ułatwi komunikację. Media: na ten moment brak Prąd: słup energetyczny blisko działki Woda: możliwość wywiercenia studni, a w  niedalekich planach zostanie  poprowadzony  kolejny odcinek wodociągu Dojazd: asfaltem, a tuż przy samej działce 100 metrów drogą gminną gruntową Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: regularny prostokąt Piękne miejsce, zachęcam do kontaktu i obejrzenia. Istnieje możliwość zakupienia sąsiednich działek. Szczególnie polecam miłośnikom wędkarstwa i wszystkim tym, którzy z dala od miejskiego zgiełku szukają spokoju i relaksu. >>>Niniejsza oferta, nie stanowi oferty w art. 66 kodeksu cywilnego

Działka budowlana w otoczeniu zieleni bezpośrednio
Działka budowlana w otoczeniu zieleni bezpośrednio
737000 zł
4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 700
Cena za m²110 zł/m²

Działka budowlana w Szczepanowie przy ul. Lipnickiej. Działka częściowo zadrzewiona i osłonięta od sąsiednich działek drzewami. Przy granicy działki dostępne media (woda, kanalizacja, prąd). Do stacji kolejowej Środa Śl. 1,8 km. Asfaltowa ścieżka rowerowa tuż przy granicy działki. Cicha i spokojna okolica w otoczeniu domów jednorodzinnych. Sprzedaż bezpośrednia, w sprawie oglądania działki proszę kontaktować się pod numerem tel. 60*****36.

Działka budowlana w otoczeniu zieleni - ul. Cicha.
Działka budowlana w otoczeniu zieleni - ul. Cicha.
269000 zł
Myszków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 093
Cena za m²128.52 zł/m²

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 20,93 ar, która znajduje się w Myszkowie przy ulicy Cichej. Parcela objęta miejscowym planem zagospodarowania. Teren płaski, kształt trapezu. Dojazd drogą utwardzoną, która zawiera się w cenie. Długość dojazdu: 530 metrów. Możliwość przyłącza mediów od sąsiada: gaz, prąd, woda. Działka idealnie pasuje do ludzi ceniących spokój. W bliskiej okolicy las, sad, łąki. Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej. Zapraszamy do oględzin w obecności agenta: (użyj formularza kontaktowego). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA w otoczeniu zieleni 900m2
PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA w otoczeniu zieleni 900m2
220000 zł
30+ kilka dni temu

Oferta bezpośrednia - do negocjacji!Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Dobroszowie Oleśnickim, gmina Długołęka.Zaledwie 9 km do Wrocławia, 7 km do pierwszego marketu Selgros. W odległości około 8 km obwodnica miasta.Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Umiejscowiona na małym osiedlu domków jednorodzinnych na wjeździe do Dobroszowa Oleśnickiego.Wokół lasy i stawy wędkarskie.Działka graniczy z przepięknym sadem (zdjęcia wykonane 21.04.2023)Możliwość zakupu wraz z projektem domu parterowego.Dojazd drogą asfaltową i około 50 m drogą utwardzoną.Polecam i zapraszam do kontaktu. ul. Duńska, Dobroszów Oleśnicki, gmina Długołęka, powiat wrocławski Numer ewidencyjny działki: 022302_2.011.279/16 Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia Media: szambo, prąd, gaz nieprzyłączony Cena do negocjacji Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela

Działka budowlana w otoczeniu zieleni - ul. Cicha
Działka budowlana w otoczeniu zieleni - ul. Cicha
26900000 zł
30+ kilka dni temu

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 20,93 ar, która znajduje się w Myszkowie przy ulicy Cichej.Parcela objęta miejscowym planem zagospodarowania.Teren płaski, kształt trapezu.Dojazd drogą utwardzoną, która zawiera się w cenie.Długość dojazdu: 530 metrów.Możliwość przyłącza mediów od sąsiada: gaz, prąd, woda.Działka idealnie pasuje do ludzi ceniących spokój.W bliskiej okolicy las, sad, łąki.Oferta na wyłączność!Nie szukaj dalej.Zapraszamy do oględzin w obecności agenta: Miłosz Gordel530 290 047.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka budowlana w otoczeniu zieleni 1h od WAW
Działka budowlana w otoczeniu zieleni 1h od WAW
73000 zł
17 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²73 zł/m²

Prostokątna, foremna i pusta działka, gotowa do zabudowy. Dostępna decyzja o warunkach zabudowy oraz media.Media: prąd - gotowe przyłącze! i wodociąg w drodze tuż przy działce.Dobry dojazd: ok. 1h od Warszawy samochodem, dostępna również stacja kolejowa PKP Strzyżyna.Warunki zabudowy:- dom jednorodzinny całoroczny;- 2 kondygnacje naziemne;- wskaźnik zabudowy – max 15% powierzchni działki.Uwaga: Wydana bezterminowa decyzja o warunkach zabudowy oraz dostępne media powodują, że taka działka jest dobrem dość szybko zbywalnym na rynku.

Działka w otoczeniu zieleni | budowlana | Pławy
Działka w otoczeniu zieleni | budowlana | Pławy
170000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 673
Cena za m²63.6 zł/m²

Biuro Szymon Hanczar Nieruchomośći oferuje na sprzedaż działkę w Pławach przy ul. Pławianka.  Jeśli marzysz o działce w spokojnej okolicy przy jednoczesnym łatwym i szybkim dojedzie do Brzeszcze, Oświęcimia, Bielska Białej, to ta oferta jest idealna dla Ciebie.Dojazd do nieruchomości drogą o szerokości 5 m. Działka o numerze: 343/4 budowlana o powierzchni 2673 m2 i wymiarach:Płaska w kształcie prostokąta o wymiarach :- długość 106 metrów,- szerokość 25 metrów. Media takie jak prąd, woda, gaz w sąsiedztwie domów graniczących z działką.  Działka bardzo słoneczna, w okolicy dużo zieleni i atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój oraz przyjemne sąsiedztwo.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Zlokalizowana w otoczeniu lasu i zieleni w spokojnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych w odległości 5 km od Oświęcimia.Okolica:✔ Brzezinka 2,5 km.✔ Brzeszcze 8 km.✔ Tychy 22 km.✔  Bielsko Biała 30 km. Możliwość podziału na dwie mniejsze działki. Zapewniam wsparcie na każdym etapie transakcji. Kupujący nie ponosi prowizji. Własność, nieruchomość posiada księgę wieczystą bez obciążeń - możliwość zakupu na kredyt jak i za gotówkę. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Działka budowlana 1600m2 w otoczeniu zieleni.
Działka budowlana 1600m2 w otoczeniu zieleni.
110 zł
Pniewy 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²63 zł/m²
Powierzchnia1600 m²
Typbudowlana

Polecam do zakupu działkę budowlaną 1600m2 zlokalizowaną tuż pod Pniewami w otoczeniu działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. W okolicy lasy i jeziora. Prąd, woda w drodze. Dojazd drogą asfaltową, później utwardzoną. Dla działek MPZP przewiduje zabudowę jednorodzinną. Jak widać na zdjęciach miejsce znajduje się w otoczeniu zieleni. Z tyłu działki znajduje się lasek.. Dojazd od głównej drogi w kierunku Białokoszyc lub w Rudce przed strażnicą OSP w lewo. Miejsce z pewnością docenią osoby szanujące spokój i kontakt z naturą.Jest to ostatnia działka tak więc spokoju nie będą zagłuszały przejeżdżające samochody. Serdecznie polecam.

Działka budowlana 1500 m2 w otoczeniu zieleni
Działka budowlana 1500 m2 w otoczeniu zieleni
205000 zł
Lutomiersk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 484
Cena za m²138.14 zł/m²

Szukasz swojego miejsca na ziemi – tej, jedynej wymarzonej działki pod Twój dom? Świetnie trafiłeś/aś! Estates by Ozonly ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej w okolicach Lutomierska. Przedmiotem sprzedaży jest kształtna działka budowlana o powierzchni 1484 m2 zlokalizowana w Dziektarzewie w gminie Lutomiersk. Działka jest ogrodzona, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa niska w postaci domów jednorodzinnych i terenów zielonych. Prąd i woda z sieci w drodze. Dojazd drogą asfaltową. W zasięgu kilku minut Dino, szkoła, sklepy. Swoim kształtem działka pozwala bez problemu zaprojektować swój wymarzony dom. Przeznaczenie w MPZP – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Pomagamy uzyskać kredyt na zakup nieruchomości.Umów się na dzień pokazowy!Estates by OzonlyTel. (użyj formularza kontaktowego)Jakub Ziąbka – pośrednik nr licencji 23468 

działka budowlana
działka budowlana
91000 zł
Odolanów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia700
Cena za m²130 zł/m²

działka budowlana o pow. 700m2 w atrakcyjnym miejscu, w otoczeniu zieleni, z łatwym dostępem do szosy Odolanów -Ostrów Wlkp na wylocie z Odolanowa, wokół tereny spacerowe i łąki. Działka ma dostęp do sieci wodnej. Administarcyjnie należy do Huty - Osiedle Harych.

działka na sprzedaż Warszawa Ornecka 1232 m2
działka na sprzedaż Warszawa Ornecka 1232 m2
740000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
LokalizacjaWarszawa, Ornecka
Cena740 000 zł
Rodzaj działkibudowlana

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Na sprzedaż działka budowlana idealna pod zabudowę domu wolnostojącego. Znajduje się na terenie Białołęka Dworskiej w otoczeniu lasu. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Jest możliwość uzbrojenia działki. Cicha i spokojna okolica w otoczeniu zieleni oraz domów jednorodzinnych. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl Numer oferty: 24234

działka na sprzedaż Warszawa Białołęka Ornecka 1232 m2
działka na sprzedaż Warszawa Białołęka Ornecka 1232 m2
616000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
LokalizacjaWarszawa, Białołęka, Ornecka
Cena616 000 zł
Rodzaj działkibudowlana

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Na sprzedaż działka budowlana idealna pod zabudowę domu wolnostojącego. Znajduje się na terenie Białołęka Dworskiej w otoczeniu lasu. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Jest możliwość uzbrojenia działki. Cicha i spokojna okolica w otoczeniu zieleni oraz domów jednorodzinnych. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl Numer oferty: 24234

Działka budowlana pod Trzebnicą  18,6a.
Działka budowlana pod Trzebnicą 18,6a.
225000 zł
Trzebnica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 861
Cena za m²120.9 zł/m²

Sprzedam! Działka budowlana w Komorowie, gm. Trzebnica. Działka o pow. 18,6a Działka wg WZ nadaje się pod zabudowę bliźniaczą jak i jednorodzinną. Media w drodze ( prąd i woda ). Działka zlokalizowana w malowniczej miejscowości. W pobliżu lasu, w otoczeniu zieleni, wśród nowo wybudowanych domków jednorodzinnych . W miejscowości znajduje się m.in. -ścieżka rowerowa - przystanek autobusowy - sklep - świetlica wiejska - plac zabaw Zainteresowanych proszę o kontakt 60*******44 .

Zabierzów-pod inwestycję,rezydencję,media-15a-MPZP
Zabierzów-pod inwestycję,rezydencję,media-15a-MPZP
579000 zł
Zabierzów 30+ kilka dni temu

ZABIERZÓW- -atrakcyjna działka budowlana w spokojnym, zielonym otoczeniu, media DZIAŁKA POD MAŁĄ INWESTYCJĘ LUB DOM JEDNORODZINNY Z DUŻYM OGRODEM działka budowlana (MPZP) o pow. 1500 m2 - szerokość 25 m w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną /usługi -M1U Możliwość zabudowy wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. ustalenia z MPZP: Wysokość budynków jednorodzinnych do 9 m -2 kondygnacje nadziemne Intensywność zabudowy mieszkaniowej 0,4 powierzchnia biologicznie czynna min 30% Powierzchnia nowych działki 7ar.( istnieje możliwość podziału:). Pełna uzbrojenie w bezpośrednim sąsiedztwie działki oraz częściowo w działce: gaz, prąd, woda, kanalizacja. OKOLICA w otoczeniu nowa zabudowa,dużo zieleni, tereny rekreacyjne. KOMUNIKACJA działka z dojazdem ulicą asfaltową Wygodny dojazd do Krakowa- pociągiem do centrum 15 min! samochodem ok 18 min na lotnisko w Balicach, Zabierzów  Business Park dotrzemy w kilka minut Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu. LOKALIZACJA Wygodne miejsce do zamieszkania- w okolicy pełna infrastruktura: blisko przedszkole,nowoczesna szkoła z dużym basenem, ośrodek zdrowia, sklepy, urząd, stacja benzynowa, kościół,  boisko piłkarskie, korty tenisowe, place zabaw, dużo zieleni

Zabierzów-pod inwestycję,rezydencję,media-15a-MPZP
Zabierzów-pod inwestycję,rezydencję,media-15a-MPZP
579000 zł
Zabierzów 30+ kilka dni temu

ZABIERZÓW- -atrakcyjna działka budowlana w spokojnym, zielonym otoczeniu, media DZIAŁKA POD MAŁĄ INWESTYCJĘ LUB DOM JEDNORODZINNY działka budowlana (MPZP) o pow. 1500 m2 - szerokość 25 m w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną /usługi -M1U Możliwość zabudowy wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. ustalenia z MPZP: Wysokość budynków jednorodzinnych do 9 m -2 kondygnacje nadziemne Intensywność zabudowy mieszkaniowej 0,4 powierzchnia biologicznie czynna min 30% Powierzchnia nowych działki 7ar.( istnieje możliwość podziału:). Pełna uzbrojenie w bezpośrednim sąsiedztwie działki oraz częściowo w działce: gaz, prąd, woda, kanalizacja. OKOLICA w otoczeniu nowa zabudowa,dużo zieleni, tereny rekreacyjne. KOMUNIKACJA działka z dojazdem ulicą asfaltową Wygodny dojazd do Krakowa- pociągiem do centrum 15 min! samochodem ok 18 min na lotnisko w Balicach, Zabierzów  Business Park dotrzemy w kilka minut Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu. LOKALIZACJA Wygodne miejsce do zamieszkania- w okolicy pełna infrastruktura: blisko przedszkole,nowoczesna szkoła z dużym basenem, ośrodek zdrowia, sklepy, urząd, stacja benzynowa, kościół,  boisko piłkarskie, korty tenisowe, place zabaw, dużo zieleni

Działka budowlana koło Zalewu Nielisz
Działka budowlana koło Zalewu Nielisz
210000 zł
22 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 400
Cena za m²87.5 zł/m²

Rewelacyjna działka budowlana 1260/2 w Nieliszu o powierzchni 21 arów, w otoczeniu zieleni, w cichym i spokojnym miejscu, przy lesie, 300-400m do plaży Moczydło,szuka nowego właściciela. Przyłącza znajdują się w pobliżu. Działka Idealna dla osób szukającyh odpoczynku na łonie natury-możliwość podziału. Jeżeli ktoś ma pytania, chętnie odpowiem na nie.Cena do niewielkich negocjacji. Zapraszam do kontaktu.

Działka budowlana koło Zalewu Nielisz
Działka budowlana koło Zalewu Nielisz
336000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 400
Cena za m²140 zł/m²

Rewelacyjna działka budowlana 1260/2 w Nieliszu o powierzchni 24 arów, w otoczeniu zieleni, w cichym i spokojnym miejscu, przy lesie, 300-400m do plaży Moczydło,szuka nowego właściciela. Przyłącza znajdują się w pobliżu. Działka Idealna dla osób szukającyh odpoczynku na łonie natury-możliwość podziału. Jeżeli ktoś ma pytania, chętnie odpowiem na nie.Cena do niewielkich negocjacji. Zapraszam do kontaktu.

Działka na sprzedaż Komorowo  1861 m2
Działka na sprzedaż Komorowo 1861 m2
225000 zł
30+ kilka dni temu
Cena225 000
Powierzchnia1861 m²
Cena za m²121

Sprzedam! Działka budowlana w Komorowie, gm. Trzebnica. Działka o pow. 18,6a Działka wg WZ nadaje się pod zabudowę bliźniaczą jak i jednorodzinną. Media w drodze ( prąd i woda ). Działka zlokalizowana w malowniczej miejscowości. W pobliżu lasu, w otoczeniu zieleni, wśród nowo wybudowanych domków jednorodzinnych . W miejscowości znajduje się m.in. -ścieżka rowerowa - przystanek autobusowy - sklep - świetlica wiejska - plac zabaw Zainteresowanych proszę o kontakt. Komorowo, gmina Trzebnica, powiat trzebnicki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1861 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Komorowo Poland - lokalizacja przybliżona

Atrakcyjna działka budowlana blisko Częstochowy
Atrakcyjna działka budowlana blisko Częstochowy
21900000 zł
30+ kilka dni temu

Działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny Działka zlokalizowana przy ul. Hutniczej w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Media: - prąd, gaz, woda, szambo. Informacje dodatkowe: - powierzchnia działki: 1228 m2, - działka w kształcie prostokąta, - szerokość od frontu: ~41m2, - komfortowy dojazd do Częstochowy. Polecam i zapraszam do oglądania. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznegoPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Eliza Pabis (licencja nr: 21721)

Widokowa działka budowlana o pow. 30 arów z możliwością podziału
Widokowa działka budowlana o pow. 30 arów z możliwością podziału
540000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²180 zł/m²

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3 000 m2 położona w Porąbce z widokiem na kaskadę rzeki Soły, zaporę wodną i Jezioro Czanieckie. Możliwość podziału działki - w zależności od preferencji kupującego. Dojazd do działki drogą gminną. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna, sporo wolnej przestrzeni, dużo zieleni. Działka w otoczeniu łąk, lasu. Spokojna okolica czyni to miejsce idealnym dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego - budowlana. Na działce znajduje się altana – wiata. Działka jest w całości ogrodzona. Działka uzbrojona: prąd na działce, wodociąg w odległości 50m. Sprzedaż bez pośredników, bezpośrednio od właściciela.

działka na sprzedaż Warszawa Białołęka Szamocin 1232 m2
działka na sprzedaż Warszawa Białołęka Szamocin 1232 m2
616000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
LokalizacjaWarszawa, Białołęka, Szamocin
Cena616 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

Działka budowlana idealna pod zabudowę domu wolnostojącego. Znajduje się na terenie Białołęki Szamocin , bliżej Białołęki Dworskiej, w otoczeniu lasu. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Jest możliwość uzbrojenia działki. Cicha i spokojna okolica w otoczeniu zieleni oraz domów jednorodzinnych. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. licencja 4355; Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 9097/3098/OGSNr licencji zawodowej: 12677

Działka Stawki ul.Okreżna
Działka Stawki ul.Okreżna
80000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia940
Cena za m²85.11 zł/m²

Opis Działka rolno budowlana w kształcie prostokąta w miejscowości Stawki położona w okolicach ul Okrężnej nr działki 18/7 pomiędzy Aleksandrowem Kuj a Ciechocinkiem -woda, prąd w pasie drogowym. Atrakcyjna i spokojna okolica, w otoczeniu zieleni, w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne, blisko do zjazdu na autostradę,w pobliżu szkoła oraz sklepy

Działka budowlana, Białołęka, Szamocin
Działka budowlana, Białołęka, Szamocin
790000 zł
Warszawa 11 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 216
Cena za m²649.67 zł/m²

Do sprzedania działka budowlana 1216 m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, możliwa zabudowa jednorodzinna lub jednorodzinna dwulokalowa. Nieruchomość położona jest w otoczeniu ciszy i zieleni a jednocześnie w sąsiedztwie nowobudowanych domów. Do działki prowadzi częściowo droga asfaltowa Szamocin a częściowo utwardzona ul.Stary Dwór. Prąd I ŚWIATŁOWODY w drodze. Działka ma kształt nieregularnego prostokąta o wymiarach 34,5/47/46/18,5. Numer ID działki 146503_8.1608.8/28

działka na sprzedaż Wrzosowa 1228 m2
działka na sprzedaż Wrzosowa 1228 m2
219000 zł
30+ kilka dni temu
Lokalizacjaśląskie, Wrzosowa
Cena219 000 zł
Rodzaj działkiinna
Kształt działkiprostokat

Działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny Działka zlokalizowana przy ul. Hutniczej w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Media: - prąd, gaz, woda, szambo. Informacje dodatkowe: - powierzchnia działki: 1228 m2, - działka w kształcie prostokąta, - szerokość od frontu: ~41m2, - komfortowy dojazd do Częstochowy. Polecam i zapraszam do oglądania. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Eliza Pabis (licencja nr: 21721) Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Numer oferty: EPN-GS-5643

Atrakcyjna działka w Rogóźnie w pobliżu Narwi
Atrakcyjna działka w Rogóźnie w pobliżu Narwi
310000 zł
Rogóźno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia22 500
Cena za m²19.07 zł/m²

Do sprzedaży działka o powierzchni 22500m z czego 1500m to działka budowlana, 800m las, 6000m działka rolna,14200 pastwiska Działka usytuowana jest na skraju wsi Rogóźno nad Narwią w gminie Rząśnik. Do działki prowadzi droga gminna, woda, prąd oraz światłowód przy drodze gminnej. Okolica ze względu na swoje usytuowanie w otoczeniu zieleni i w bliskiej odległości od rzeki Narwi, a także szybki dojazd S8 do Wyszkowa i Warszawy jest azylem dla mieszkańców dużych aglomeracji miejskich, szczególnie ulubionym przez mieszkańców Warszawy. Działka została wyceniona przez właściciela na kwotę 429 tysięcy zł, zważywszy na różnorodność działki a także na fakt iż część działki jest budowlana oferta jest atrakcyjna. ZAPRASZAM DO KONTAKTU 78*****53 OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI

Atrakcyjna działka w Rogóźnie w pobliżu Narwi
Atrakcyjna działka w Rogóźnie w pobliżu Narwi
310000 zł
Rogóźno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia22 500
Cena za m²17.73 zł/m²

Do sprzedaży działka o powierzchni 22500m z czego 1500m to działka budowlana, 800m las, 6000m działka rolna,14200 pastwiska Działka usytuowana jest na skraju wsi Rogóźno nad Narwią w gminie Rząśnik. Do działki prowadzi droga gminna, woda, prąd oraz światłowód przy drodze gminnej. Okolica ze względu na swoje usytuowanie w otoczeniu zieleni i w bliskiej odległości od rzeki Narwi, a także szybki dojazd S8 do Wyszkowa i Warszawy jest azylem dla mieszkańców dużych aglomeracji miejskich, szczególnie ulubionym przez mieszkańców Warszawy. Działka została wyceniona przez właściciela na kwotę 399 tysięcy zł, około( 17,73 zł )za metr zważywszy na różnorodność działki a także na fakt iż część działki jest budowlana oferta jest atrakcyjna. ZAPRASZAM DO KONTAKTU 78*****53 OFERTA BIURA NIERUCHOMOŚCI

działka na sprzedaż Zabierzów Polska Polska 1500 m2
działka na sprzedaż Zabierzów Polska Polska 1500 m2
579000 zł
Zabierzów 30+ kilka dni temu
LokalizacjaZabierzów, Polska, Polska
Cena579 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność

ZABIERZÓW- -atrakcyjna działka budowlana w spokojnym, zielonym otoczeniu, media DZIAŁKA POD MAŁĄ INWESTYCJĘ LUB DOM JEDNORODZINNY działka budowlana (MPZP) o pow. 1500 m2 - szerokość 25 m w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną /usługi -M1U Możliwość zabudowy wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. ustalenia z MPZP: Wysokość budynków jednorodzinnych do 9 m -2 kondygnacje nadziemne Intensywność zabudowy mieszkaniowej 0,4 powierzchnia biologicznie czynna min 30% Powierzchnia nowych działki 7ar.( istnieje możliwość podziału) Pełna uzbrojenie w bezpośrednim sąsiedztwie działki oraz częściowo w działce: gaz, prąd, woda, kanalizacja. OKOLICA w otoczeniu nowa zabudowa,dużo zieleni, tereny rekreacyjne. KOMUNIKACJA działka z dojazdem ulicą asfaltową Wygodny dojazd do Krakowa- pociągiem do centrum 15 min! samochodem ok 18 min na lotnisko w Balicach, Zabierzów Business Park dotrzemy w kilka minut Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu. LOKALIZACJA Wygodne miejsce do zamieszkania- w okolicy pełna infrastruktura: blisko przedszkole, nowoczesna szkoła z dużym basenem, ośrodek zdrowia, sklepy, urząd, stacja benzynowa, kościół, boisko piłkarskie, korty tenisowe, place zabaw, dużo zieleni CENA 579000 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 942Nr licencji zawodowej: 2356

działka na sprzedaż Zabierzów 1500 m2
działka na sprzedaż Zabierzów 1500 m2
597000 zł
Zabierzów 30+ kilka dni temu
Lokalizacjamałopolskie, Zabierzów
Cena597 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność

ZABIERZÓW- -atrakcyjna działka budowlana w spokojnym, zielonym otoczeniu, media DZIAŁKA POD MAŁĄ INWESTYCJĘ LUB DOM JEDNORODZINNY działka budowlana (MPZP) o pow. 1500 m2 - szerokość 25 m w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną /usługi -M1U Możliwość zabudowy wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. ustalenia z MPZP: Wysokość budynków jednorodzinnych do 9 m -2 kondygnacje nadziemne Intensywność zabudowy mieszkaniowej 0,4 powierzchnia biologicznie czynna min 30% Powierzchnia nowych działki 7ar.( istnieje możliwość podziału) Pełna uzbrojenie w bezpośrednim sąsiedztwie działki oraz częściowo w działce: gaz, prąd, woda, kanalizacja. OKOLICA w otoczeniu nowa zabudowa,dużo zieleni, tereny rekreacyjne. KOMUNIKACJA działka z dojazdem ulicą asfaltową Wygodny dojazd do Krakowa- pociągiem do centrum 15 min! samochodem ok 18 min na lotnisko w Balicach, Zabierzów Business Park dotrzemy w kilka minut Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu. LOKALIZACJA Wygodne miejsce do zamieszkania- w okolicy pełna infrastruktura: blisko przedszkole, nowoczesna szkoła z dużym basenem, ośrodek zdrowia, sklepy, urząd, stacja benzynowa, kościół, boisko piłkarskie, korty tenisowe, place zabaw, dużo zieleni CENA 597000 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 997Nr licencji zawodowej: 2356

działka na sprzedaż Zabierzów 1500 m2
działka na sprzedaż Zabierzów 1500 m2
597000 zł
Zabierzów 15 dni plecy
Lokalizacjamałopolskie, Zabierzów

ZABIERZÓW- -atrakcyjna działka budowlana w spokojnym, zielonym otoczeniu, media DZIAŁKA POD MAŁĄ INWESTYCJĘ LUB DOM JEDNORODZINNY działka budowlana (MPZP) o pow. 1500 m2 - szerokość 25 m w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną /usługi -M1U Możliwość zabudowy wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. ustalenia z MPZP: Wysokość budynków jednorodzinnych do 9 m -2 kondygnacje nadziemne Intensywność zabudowy mieszkaniowej 0,4 powierzchnia biologicznie czynna min 30% Powierzchnia nowych działki 7ar.( istnieje możliwość podziału) Pełna uzbrojenie w bezpośrednim sąsiedztwie działki oraz częściowo w działce: gaz, prąd, woda, kanalizacja. OKOLICA w otoczeniu nowa zabudowa,dużo zieleni, tereny rekreacyjne. KOMUNIKACJA działka z dojazdem ulicą asfaltową Wygodny dojazd do Krakowa- pociągiem do centrum 15 min! samochodem ok 18 min na lotnisko w Balicach, Zabierzów Business Park dotrzemy w kilka minut Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu. LOKALIZACJA Wygodne miejsce do zamieszkania- w okolicy pełna infrastruktura: blisko przedszkole, nowoczesna szkoła z dużym basenem, ośrodek zdrowia, sklepy, urząd, stacja benzynowa, kościół, boisko piłkarskie, korty tenisowe, place zabaw, dużo zieleni CENA 597000 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 1021Nr licencji zawodowej: 2356

działka na sprzedaż Zabierzów 1500 m2
działka na sprzedaż Zabierzów 1500 m2
597000 zł
Zabierzów 30+ kilka dni temu
Lokalizacjamałopolskie, Zabierzów
Cena597 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność

ZABIERZÓW- -atrakcyjna działka budowlana w spokojnym, zielonym otoczeniu, media DZIAŁKA POD MAŁĄ INWESTYCJĘ LUB DOM JEDNORODZINNY działka budowlana (MPZP) o pow. 1500 m2 - szerokość 25 m w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną /usługi -M1U Możliwość zabudowy wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. ustalenia z MPZP: Wysokość budynków jednorodzinnych do 9 m -2 kondygnacje nadziemne Intensywność zabudowy mieszkaniowej 0,4 powierzchnia biologicznie czynna min 30% Powierzchnia nowych działki 7ar.( istnieje możliwość podziału) Pełna uzbrojenie w bezpośrednim sąsiedztwie działki oraz częściowo w działce: gaz, prąd, woda, kanalizacja. OKOLICA w otoczeniu nowa zabudowa,dużo zieleni, tereny rekreacyjne. KOMUNIKACJA działka z dojazdem ulicą asfaltową Wygodny dojazd do Krakowa- pociągiem do centrum 15 min! samochodem ok 18 min na lotnisko w Balicach, Zabierzów Business Park dotrzemy w kilka minut Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu. LOKALIZACJA Wygodne miejsce do zamieszkania- w okolicy pełna infrastruktura: blisko przedszkole, nowoczesna szkoła z dużym basenem, ośrodek zdrowia, sklepy, urząd, stacja benzynowa, kościół, boisko piłkarskie, korty tenisowe, place zabaw, dużo zieleni CENA 597000 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 980Nr licencji zawodowej: 2356

Działka budowlana Ostropa-Stara Cegielnia Gliwice
Działka budowlana Ostropa-Stara Cegielnia Gliwice
336000 zł
Gliwice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²420 zł/m²

Sprzedam działke budowlana w Gliwicach w atrakcyjnej dzielnicy Ostropa obok Starej Cegielni .Działka o pow.arów. Działka ma zapewniony dostęp do drogi publicznej -Ulicy Trzcinowej. Położona jest w pięknej dzielnicy Gliwic, w otoczeniu dużo zieleni, staw, bardzo dobre połączenie komunikacyjne, blisko autostrada A-4, A-1,obwodnica, DTŚ. W bliskim sąsiedztwie sklepy, szkoła, żłobek, przedszkole. Istnieje możliwość zakupienia również działek sąsiednich o powierzchni 8 arów (położonej obok w/w działki )Super oferta dla dewelopera

Sprzedam
Sprzedam
790000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²633.33 zł/m²

Nieruchomość położona nieopodal Krakowa (12 kilometrów). Dojazd MPK- 222. Piętnastoarowa działka budowlana       w pobliżu lasu. W sąsiedztwie boisko sportowe, dom strażaka. W okolicy szkoła, sklep, przedszkole. Utwardzona, wyprofilowana, ogrodzona. Na działce budynki gospodarcze- garaże, waga towarowa. W działce prąd, woda, gaz, telefon. W otoczeniu zieleni i drzew,   w sąsiedniej miejscowości  Kaplica św. Otylii i św. Łucji w Wilkowie. Dojazd drogą asfaltową. 

Działka budowlana, Kraków, Kocmyrzów- Luborzyca -15 arów
Działka budowlana, Kraków, Kocmyrzów- Luborzyca -15 arów
790000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²526.67 zł/m²

Nieruchomość położona nieopodal Krakowa (12 kilometrów). Dojazd MPK- 222. Piętnastoarowa działka budowlana w pobliżu lasu. W sąsiedztwie boisko sportowe, dom strażaka. W okolicy szkoła, sklep, przedszkole. Utwardzona, wyprofilowana, ogrodzona. Na działce budynki gospodarcze- garaże, waga towarowa. W działce prąd, woda, gaz, telefon. W otoczeniu zieleni i drzew, w sąsiedniej miejscowości Kaplica św. Otylii i św. Łucji w Wilkowie. Dojazd drogą asfaltową.

Działka (Budowlana) - Obok Trzebnicy
Działka (Budowlana) - Obok Trzebnicy
299000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 137
Cena za m²95.31 zł/m²

Działka budowlana (na podstawie wydanych WZ) o powierzchni 3137m2, o numerze 52/2, zlokalizowana w miejscowości Sucha Wielka. Działka znajduje się na skraju miejscowości w otoczeniu zieleni i pól z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej (asfaltowej). Kształt działki zbliżony jest do prostokąta o bokach około 40x75m Uzbrojenie: - Woda w drodze - Gaz ok. 50m - Prąd na działce - Kanalizacja w drodze, około 130 metrów od działki Lokalizacja: Wrocław: 30 km Trzebnica: 8 km Oleśnica: 23 km

Świetna okazja 57 arów Łyczanka 330 tyś
Świetna okazja 57 arów Łyczanka 330 tyś
330000 zł
Wieliczka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia5 700
Cena za m²57.89 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna, rolno-budowlana działka o powierzchni 57 arów zlokalizowana w Łyczance, w tym część budowlana to 9,9 ara. Nieruchomość jest usytuowana na uboczu, w otoczeniu zieleni. Jest to druga linia zabudowy. Sama działka jest częściowo zadrzewiona, co zdecydowanie dodaje jej uroku. Idealne miejsce gdzie można odpocząć z dala od zgiełku miasta. Polecam każdemu kto marzy o ciszy, spokoju, a jednocześnie chciałby mieć blisko sklepy, szkołę, przystanek autobusowy. Bardzo dobry dojazd do Sieprawia, Wieliczki jak i Krakowa czy Myślenic. Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego.

Działka na sprzedaż Wrzosowa ul. Hutnicza 1228 m2
Działka na sprzedaż Wrzosowa ul. Hutnicza 1228 m2
219000 zł
30+ kilka dni temu
Cena219 000
Powierzchnia1228 m²
Cena za m²178

Działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny Działka zlokalizowana przy ul. Hutniczej w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Media: - prąd, gaz, woda, szambo. Informacje dodatkowe: - powierzchnia działki: 1228 m2, - działka w kształcie prostokąta, - szerokość od frontu: 41m2, - komfortowy dojazd do Częstochowy. Polecam i zapraszam do oglądania. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Eliza Pabis (licencja nr: 21721) ul. Hutnicza, Wrzosowa, gmina Poczesna, powiat częstochowski Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1228 m². Długość: 24 m, szerokość: 41 m Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości. Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Wrzosowa, Hutnicza Poland - lokalizacja przybliżona

działka na sprzedaż Rybna 929 m2
działka na sprzedaż Rybna 929 m2
130000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaRybna
Cena130 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkikwadrat

Działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny w Rybnej (gm. Mykanów). Działka zlokalizowana przy ul. Brzozowej w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Media: - prąd, gaz, woda ze studni, szambo. Informacje dodatkowe: - powierzchnia działki: 929m2, - działka w kształcie kwadratu, - szerokość od frontu: ~31m2, - działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (oznaczenie MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ) - komfortowy dojazd do Częstochowy. Polecam i zapraszam do oglądania. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Eliza Pabis (licencja nr: 21721) Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Numer oferty: EPN-GS-5516

Działka w Nieliszu
Działka w Nieliszu
400000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 699
Cena za m²148.2 zł/m²

Atrakcyjna działka w Nieliszu szuka nowego właściciela. Działka budowlana w otoczeniu zieleni, w spokojnym i cichym miejscu, w idealnej odleglości od plaży gminnej ( 5 minut pieszo, ale jednocześnie na tyle daleko, że nie słychać hałasu). Działka przy lesie, w pobliżu przyłącza. Idealna dla osób szukającyh odpoczynku na łonie natury. Miejscowość coraz bardziej popularna i rozwijająca się turystycznie. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące numeru działki czy powierzchni zawarte są na załączonych zdjęciach z geoportalu. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Cena do negocjacji.

DZIAŁKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI
DZIAŁKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI
72000000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Bardzo atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana przy granicy Grabowa i Pyr. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwa budowa w granicy działki. Na działce są wszystkie media. Dojazd do działki uliczką z kostki brukowej. W otoczeniu dużo zieleni, zabudowa willowa. Bardzo blisko szkoła i przedszkole. Do ulicy Puławskiej trzy minuty pieszo. GRUPA HOME NIERUCHOMOŚCI ul Ludowa 3 05- 500 Piaseczno 22 750 54 84Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka W Doskonałej Lokalizacji!
Działka W Doskonałej Lokalizacji!
720000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Bardzo atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana przy granicy Grabowa i Pyr. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwa budowa w granicy działki. Na działce są wszystkie media. Dojazd do działki uliczką z kostki brukowej. W otoczeniu dużo zieleni, zabudowa willowa. Bardzo blisko szkoła i przedszkole. Do ulicy Puławskiej trzy minuty pieszo. GRUPA HOME NIERUCHOMOŚCI ul Ludowa 3 05- 500 Piaseczno tel 22 750 54 84Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

6300000 zł
18 dni plecy

Działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny w miejscowości Olszyna (Gmina Herby ) . Działka zlokalizowana przy ul. Jałowcowej w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej ,w bardzo niewielkiej odległości od akwenu wodnego. Media : - prąd , - gaz w drodze głównej , Informacje dodatkowe: - powierzchnia działki: 760 m2, - działka w kształcie prostokąta - szerokość od frontu: 22 m2, - działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (oznaczenie MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ) - miejscowość Herby około 3 km - miejscowość Blachownia około 8 km Polecam i zapraszam do oglądania. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Eliza Pabis (licencja nr: 21721)

Działka, 760 m², Olszyna
Działka, 760 m², Olszyna
63000 zł
Olszyna 18 dni plecy

Działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny w miejscowości Olszyna (Gmina Herby ) .Działka zlokalizowana przy ul. Jałowcowej w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej ,w bardzo niewielkiej odległości od akwenu wodnego. Media :- prąd , - gaz w drodze głównej , Informacje dodatkowe: - powierzchnia działki: 760 m2,- działka w kształcie prostokąta - szerokość od frontu: 22 m2,- działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (oznaczenie MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna)- miejscowość Herby około 3 km - miejscowość Blachownia około 8 km Polecam i zapraszam do oglądania.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Eliza Pabis (licencja nr: 21721)

Działka budowlana na Sprzedaż - Cieszyn - Dobra Lokalizacja
Działka budowlana na Sprzedaż - Cieszyn - Dobra Lokalizacja
252210 zł
Cieszyn 28 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 201
Cena za m²210 zł/m²

Na sprzedaż Działka Budowlana uzbrojona, w Cieszynie. Działka zlokalizowana przy ul. Tadeusza Kościuszki , w przyjaznej zielonej okolicy, a zarazem w niedalekiej odległości od centrum Cieszyna ok. 2km, oraz z bliskim dostępem do drogi Ekspresowej S52 ok. 2,5km. Powierzchnia działki 12,01 ar. Położona w otoczeniu innych działek budowlanych, teren otacza dużo zieleni, jest cicho i spokojnie. Działka jest t objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem MN teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Zapraszamy do kontaktu przekażemy wszystkie szczegóły dotyczące, działki, lokalizacji, warunków, mediów itp. Pomagamy również w uzyskaniu finansowania.

Filtr