Działka budowlana z pięknymi widokami

Sortowanie:
Znaleziony: 246 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana z pięknymi widokami!
Działka budowlana z pięknymi widokami!
199000 zł
nowe 15 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 122
Cena za m²177.36 zł/m²

Działka budowlana z pięknymi widokami ! Na sprzedaż oferujemy widokową działkę budowlaną w miejscowości Rycerka Górna. Działka ma powierzchnie 1122m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość znajduję się na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd do działki drogą utwardzoną.Brak kanalizacji. Prąd w niewielkiej odległości od działki. Jako źródło wody zdecydowanie polecamy własną studnie głębinową.Z działki rozpościera się piękny widok na góry. Nieruchomość znajduję się na lekkim wzniesieniu, dzięki temu posiadamy panoramiczny widok na wszystkie strony świata. Dodatkowym atutem jest brak zabudowy w bezpośredniej okolicy. Przyszły właściciel będzie mógł cieszyć się ogromną prywatnością oraz ciszą i spokojem wiejskiej okolicy.Serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości!

Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami
Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami
13900000 zł
30+ kilka dni temu

Pietrzykowice, gmina Łodygowice, powiat żywiecki Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 753m2, usytuowanej w atrakcyjnej części Beskidu Żywieckiego w miejscowości Pietrzykowice. Działka znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowopowstałej luźnej zabudowy jednorodzinnej oraz działek niezagospodarowanych. Jest to bardzo urokliwe miejsce z pięknymi widokami, idealne dla osób które chcą wybudować swój wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd do działki zapewnia gminna droga asfaltowa, ostatnie 50m prywatna utwardzona droga. Atuty działki: - bardzo spokojna okolica - przepiękne widoki - łatwy dojazd do centrum i dróg wylotowych, - bliskość miejsc rekreacyjnych Media: prąd w ulicy, gaz w ulicy, światłowód w ulicy. Lokalizacja : Pietrzykowice to piękna miejscowość położona w powiecie żywieckim, otoczona Beskidami i w sąsiedztwie jeziora Żywieckiego. Doskonale skomunikowana z Żywcem, Bielskiem, Krakowem czy Katowicami. To idealne miejsce dla miłośników turystyki górskiej, sportów zimowych oraz sportów wodnych. W bliskiej odległości wszystkie najistotniejsze punkty użyteczności publicznej takie jak apteka(2,5km), ośrodek zdrowia(3km), szkoła podstawowa(2,5km), sklep spożywczy (2,5km) restauracja Twoja Kolejka (1,5km) czy kościół (2,5km). Działka usytuowana jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Uchwała nr XLIII/284/14, oznaczona symbolem F30MN tj. teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Umów się na prezentację już dziś! ::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: w ulicyGaz: w ulicyWoda: brakDojazd: asfaltOtoczenie: luźna zabudowa domkówKanalizacja: brakKomunikacja publ.: autobus miejskiPołożenie: poza miastemWymiary działki [m]: 26x27Zagosp. działki: niezagospodarowanaUkształtowanie działki: płaskaKształt działki: prostokatOgrodzenie działki: brakWarunki zabudowy: są aktualne warunki zabudowyZabudowa działki: brak::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Jakub Waluś533630772jakub@biurokonkret.com::DANE BIURA AGNIESZKA KOWALSKA -BIURO KONKRETBohaterów Warszawy 1A43-300 BIELSKO-BIAŁAPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Kowalska (licencja nr: 2657)

Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami!
Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami!
139000 zł
30+ kilka dni temu

Pietrzykowice, gmina Łodygowice, powiat żywieckiAtrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 753m2, usytuowanej w atrakcyjnej części Beskidu Żywieckiego w miejscowości Pietrzykowice.Działka znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowopowstałej luźnej zabudowy jednorodzinnej oraz działek niezagospodarowanych. Jest to bardzo urokliwe miejsce z pięknymi widokami, idealne dla osób które chcą wybudować swój wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd do działki zapewnia gminna droga asfaltowa, ostatnie 50m prywatna utwardzona droga. Atuty działki:- bardzo spokojna okolica- przepiękne widoki- łatwy dojazd do centrum i dróg wylotowych,- bliskość miejsc rekreacyjnych Media: prąd w ulicy, gaz w ulicy, światłowód w ulicy. Lokalizacja: Pietrzykowice to piękna miejscowość położona w powiecie żywieckim, otoczona Beskidamii w sąsiedztwie jeziora Żywieckiego. Doskonale skomunikowana z Żywcem, Bielskiem, Krakowem czy Katowicami. To idealne miejsce dla miłośników turystyki górskiej, sportów zimowych oraz sportów wodnych.W bliskiej odległości wszystkie najistotniejsze punkty użyteczności publicznej takie jak apteka(2,5km), ośrodek zdrowia(3km), szkoła podstawowa(2,5km), sklep spożywczy (2,5km) restauracja Twoja Kolejka (1,5km) czy kościół (2,5km).Działka usytuowana jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Uchwała nr XLIII/284/14, oznaczona symbolem F30MN tj. teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Umów się na prezentację już dziś!::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: w ulicyGaz: w ulicyWoda: brakDojazd: asfaltOtoczenie: luźna zabudowa domkówKanalizacja: brakKomunikacja publ.: autobus miejskiPołożenie: poza miastemWymiary działki [m]: 26x27Zagosp. działki: niezagospodarowanaUkształtowanie działki: płaskaKształt działki: prostokatOgrodzenie działki: brakWarunki zabudowy: są aktualne warunki zabudowyZabudowa działki: brak::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Jakub Waluś533630772Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Kowalska (licencja nr: 2657)

Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami!
Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami!
139000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia752
Cena za m²184.84 zł/m²

Pietrzykowice, gmina Łodygowice, powiat żywiecki Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 752m2, usytuowanej w atrakcyjnej części Beskidu Żywieckiego w miejscowości Pietrzykowice.Działka znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowopowstałej luźnej zabudowy jednorodzinnej oraz działek niezagospodarowanych. Jest to bardzo urokliwe miejsce z pięknymi widokami, idealne dla osób które chcą wybudować swój wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd do działki zapewnia gminna droga asfaltowa, ostatnie 50m prywatna utwardzona droga.  Atuty działki:- bardzo spokojna okolica- przepiękne widoki- łatwy dojazd do centrum i dróg wylotowych,- bliskość miejsc rekreacyjnych Media: prąd w ulicy, gaz w ulicy, światłowód w ulicy. Lokalizacja: Pietrzykowice to piękna miejscowość położona w powiecie żywieckim, otoczona Beskidamii w sąsiedztwie jeziora Żywieckiego. Doskonale skomunikowana z Żywcem, Bielskiem, Krakowem czy Katowicami. To idealne miejsce dla miłośników turystyki górskiej, sportów zimowych oraz sportów wodnych.W bliskiej odległości wszystkie najistotniejsze punkty użyteczności publicznej takie jak apteka(2,5km), ośrodek zdrowia(3km), szkoła podstawowa(2,5km), sklep spożywczy (2,5km) restauracja Twoja Kolejka (1,5km) czy kościół (2,5km).Działka usytuowana jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Uchwała Rady Gminy Łodygowice z dnia 16.02.2017 r. nr XXI/243/2017, oznaczona symbolem 13MN tj. teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Umów się na prezentację już dziś!::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: w ulicy Gaz: w ulicy Woda: brak Dojazd: asfalt Otoczenie: luźna zabudowa domków Kanalizacja: brak Komunikacja publ.: autobus miejski Położenie: poza miastem Wymiary działki [m]: 26x27 Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: prostokat Ogrodzenie działki: brak Warunki zabudowy: są aktualne warunki zabudowy Zabudowa działki: brak ::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Jakub Waluś (użyj formularza kontaktowego) Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Kowalska (licencja nr: 2657)

Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami!
Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami!
219000 zł
3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 324
Cena za m²165.41 zł/m²

Łękawica, powiat żywiecki Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1324m2 usytuowanej w malowniczej części Beskidu Żywieckiego w miejscowości Łękawica. Działka znajduje się w spokojnej, cichej okolicy z onieśmielającym widokiem na jezioro Żywieckie, Kotlinę Żywiecką ze szczytami Babiej Góry, Pilska, Skrzycznego, Magurki, Kocierza. Działka zadbana - nasadzenia drzew iglastych wokół działki oraz nasadzenia drzew i krzewów owocowych.Teren ogrodzony mocną siatką oraz ocynkowanymi słupkami wraz z bramą wjazdową. Teren o niewielkim nachyleniu, częściowo wypoziomowany pod budowę domu. Dodatkowo na terenie działki toaleta oraz prysznic podłączone pod kanalizację i bieżącą wodę, studzienka murowana z kranem - możemy podłączyć np. wąż ogrodowy oraz zrealizowana zbrojona płyta o grubości ok. 30cm o wymiarach 4mx3m pod domek gospodarczego lub garaż. Na działce znajduje się przyczepa kempingowa zabudowana drewnianą wiatą - jest możliwość zakupu wraz z działką. Jest to wyjątkowe miejsce z pięknymi widokami, idealne dla osób które chcą wybudować swój wymarzony dom letniskowy lub całoroczny z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd do działki zapewnia asfaltowa droga gminna, ostatnie 200m droga polna, nieutwardzona.Media: woda i kanalizacja gminna na działce, prąd i gaz w ulicy.  Lokalizacja: Łękawica to malownicza miejscowość położona w powiecie żywieckim, otoczona górami i lasami doskonale skomunikowana z Żywcem, Bielskiem, Krakowem czy Katowicami. To idealne miejsce dla miłośników turystyki górskiej, sportów zimowych oraz sportów wodnych. W bliskiej odległości wszystkie najistotniejsze punkty użyteczności publicznej takie jak apteka(400m), ośrodek zdrowia(550m), szkoła podstawowa(750m), sklep ABC oraz Carrefour,(600m) restauracja (600m) czy kościół (1,5km).  Działka usytuowana jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Uchwała Nr XXVIII/199/2013 oznaczona symbolem A MN 24 tj. teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.  Nie zwlekaj, tylko umów się na prezentację już dziś! ::DODATKOWE INFORMACJE Nazwa obiektu: Działka budowlana Prąd: w ulicy Gaz: w ulicy Woda: na działce Dojazd: droga polna Otoczenie: góry Kanalizacja: na działce Komunikacja publ.: bus, autobus miejski Odległość do komunikacji publicznej [m]: 800 Odległość od centrum [m]: 800 Odl. do sklepu [m]: 600 Odl. do szkoły [m]: 750 Odl. do przedszkola [m]: 750 Położenie: poza miastem Teren ogrodzony: TAK Wymiary działki [m]: 43x33 Zagosp. działki: częściowo zagospodarowana Ukształtowanie działki: lekko pochyła Kształt działki: prostokat Ogrodzenie działki: siatka Warunki zabudowy: są aktualne warunki zabudowy Zabudowa działki: altanka ::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Agnieszka Kowalska (użyj formularza kontaktowego) Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Kowalska (licencja nr: 2657)

Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami
Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami
21900000 zł
30+ kilka dni temu

Łękawica, powiat żywiecki Atrakcyjna działka budowlana z pięknymi widokami! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1324m2 usytuowanej w malowniczej części Beskidu Żywieckiego w miejscowości Łękawica. Działka znajduje się w spokojnej, cichej okolicy z onieśmielającym widokiem na jezioro Żywieckie, Kotlinę Żywiecką ze szczytami Babiej Góry, Pilska, Skrzycznego, Magurki, Kocierza. Działka zadbana - nasadzenia drzew iglastych wokół działki oraz nasadzenia drzew i krzewów owocowych. Teren ogrodzony mocną siatką oraz ocynkowanymi słupkami wraz z bramą wjazdową. Teren o niewielkim nachyleniu, częściowo wypoziomowany pod budowę domu. Dodatkowo na terenie działki toaleta oraz prysznic podłączone pod kanalizację i bieżącą wodę, studzienka murowana z kranem - możemy podłączyć np. wąż ogrodowy oraz zrealizowana zbrojona płyta o grubości ok. 30cm o wymiarach 4mx3m pod domek gospodarczego lub garaż. Na działce znajduje się przyczepa kempingowa zabudowana drewnianą wiatą - jest możliwość zakupu wraz z działką. Jest to wyjątkowe miejsce z pięknymi widokami, idealne dla osób które chcą wybudować swój wymarzony dom letniskowy lub całoroczny z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd do działki zapewnia asfaltowa droga gminna, ostatnie 200m droga polna, nieutwardzona. Media : woda i kanalizacja gminna na działce, prąd i gaz w ulicy. Lokalizacja : Łękawica to malownicza miejscowość położona w powiecie żywieckim, otoczona górami i lasami doskonale skomunikowana z Żywcem, Bielskiem, Krakowem czy Katowicami. To idealne miejsce dla miłośników turystyki górskiej, sportów zimowych oraz sportów wodnych. W bliskiej odległości wszystkie najistotniejsze punkty użyteczności publicznej takie jak apteka(400m), ośrodek zdrowia(550m), szkoła podstawowa(750m), sklep ABC oraz Carrefour,(600m) restauracja (600m) czy kościół (1,5km). Działka usytuowana jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Uchwała Nr XXVIII/199/2013 oznaczona symbolem A MN 24 tj. teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nie zwlekaj, tylko umów się na prezentację już dziś! ::DODATKOWE INFORMACJE Nazwa obiektu: Działka budowlanaPrąd: w ulicyGaz: w ulicyWoda: na działceDojazd: droga polnaOtoczenie: góryKanalizacja: na działceKomunikacja publ.: bus, autobus miejskiOdległość do komunikacji publicznej [m]: 800Odległość od centrum [m]: 800Odl. do sklepu [m]: 600Odl. do szkoły [m]: 750Odl. do przedszkola [m]: 750Położenie: poza miastemTeren ogrodzony: TAKWymiary działki [m]: 43x33Zagosp. działki: częściowo zagospodarowanaUkształtowanie działki: lekko pochyłaKształt działki: prostokatOgrodzenie działki: siatkaWarunki zabudowy: są aktualne warunki zabudowyZabudowa działki: altanka::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Jakub Waluś533630772jakub@biurokonkret.com::DANE BIURA AGNIESZKA KOWALSKA -BIURO KONKRETKamińskiego 19/20543-300 BIELSKO-BIAŁAPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Kowalska (licencja nr: 2657)

Działka budowlana z pięknymi widokami blisko centrum Zawiercia.
Działka budowlana z pięknymi widokami blisko centrum Zawiercia.
269000 zł
Zawiercie 21 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 785
Cena za m²150.7 zł/m²

DO SPRZEDANIA DZIAŁKA Z PIĘKNYMI WIDOKAMI. Działka budowlana na Jurze Krakowsko Częstochowskiej w pięknym otoczeniu lasów ,skał ,ruin zamków w Zawierciu dzielnica SKARŻYCE ul. Turystyczna Działka w Miejscowym planie przestrzennego zagospodarowania widnieje jako działka budowlana. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej . Wokół nowe Ścieżki rowerowe 18km długości . Cicha ,spokojna okolica . Działka w całości ogrodzona . Brama wjazdowa z furtką. Woda na działce . Garaż do uzgodnienia . Energia w granicy . Internet . 1765w całości budowlana . Szerokość 43 metry długość 41,5 Regularny kształt . Nowa zabudowa jednorodzinna w sąsiedztwie . Dzielnica Skarżyce 8 km od Centrum Zawiercia. Ważne !!! Teren zbadany przez geologów i pod powierzchnią nie przechodzą żadne tunele zabytkowe ani jaskinie które często występują na terenach Jury Krakowsko Częstochowskiej i uniemożliwiają lub ograniczają budowę . Daleko od planowanej budowy C.P.K. 5 km do obwodnicy . Sprzedaż bezpośrednio od właściciela . Możliwość zamiany na małe mieszkanie w blokach na Żabkach lub Centrum , Cena w ogłoszeniu

Działka budowlana z pięknymi widokami
Działka budowlana z pięknymi widokami
210000 zł
30+ kilka dni temu

Na wyłączność Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni około 23a, położonej w miejscowości Wola Radziszowska. Działka z dojazdem drogą asfaltową gminną.Szerokość działki około 15m.Media: woda i kanalizacja w drodze, energia elektryczna na działce sąsiedniej.Działka w bardzo malowniczym zakątku wsi, na wzniesieniu, w bezpiecznym niezalewowym terenie, bez osuwisk.Zielony, czysty teren z fantastyczną panoramą na okoliczne lasy i wzgórza.Zapraszam!-Prezentacja nieruchomości odbywa się w obecności pośrednika i jest bezpłatna. Warunkiem zaprezentowania nieruchomości oraz podania jej lokalizacji jest podpisanie z biurem umowy pośrednictwa. Wynika to z obowiązujących nas przepisów i jest zgodne z oczekiwaniami właściciela nieruchomości.Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka budowlana z pięknymi widokami
Działka budowlana z pięknymi widokami
210000 zł
Krzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 685
Cena za m²124.63 zł/m²

Witam, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną z pięknymi widokami na Beskid Mały w spokojnej okolicy. Powierzchnia działki to 16,85 ar. Obok działki z mediów jest prąd i woda. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie spokój i piękne widoki. Ogłoszenie jest od osoby prywatnej ,a cena podlega negocjacji. Nie wyrażam zgody na wyłączność ogłoszenia. Zapraszam do kontaktu pod podany numer komórkowy. 

Działka budowlana z pięknymi widokami
Działka budowlana z pięknymi widokami
37000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki2500
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników
Zainteresowanie ofertą

Sprzedam piękną działkę budowlaną z ładnymi widokami .Na uboczu koło drogi asfaltowej z dala od sąsiadów . Dojedzie każdym samochodem . Działka ma 25 arów cena za ar1500 złotych . Numer działki 4193 Działka znajduje się Golcowa Gmina Domaradz szczegóły podam przez telefon

Działka budowlana z pięknymi widokami
Działka budowlana z pięknymi widokami
190000 zł
12 dnia plecy

Więcej informacji Aleksandra 5*0*5*7*9*6*8*2*1 Mail: Wszystkie oferty na stronie: Jeśli szukasz działki budowlanej, w pięknej i cichej okolicy niedaleko centrum to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :) - działka znajduje się w najpiękniejszym widokowo miejscu w Szarwarku. - powierzchnia 19 ar. - posiada status budowlany. - położona na płaskim terenie . -bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. -woda znajduję się na działce obok , prąd po drugiej stronie ulicy, kanalizacja w drodze, gaz dwie działki dalej. -światłowód w niedużej odległości. -możliwość kupienia również działki obok o takiej samej powierzchni. -tereny idealne do wycieczek rowerowych. -sąsiedztwo domków jednorodzinnych. -niecałe 6 km do Dąbrowy Tarnowskiej Zapraszam do kontaktu. Zapewniam kompleksową i bezpłatną obsługę finansową i prawną przy zakupie nieruchomości. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana z pięknymi widokami
Działka budowlana z pięknymi widokami
234900 zł
Krzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 685
Cena za m²139.41 zł/m²

Witam, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną z pięknymi widokami w spokojnej okolicy. Powierzchnia działki to 16,85 ar. (została oczyszczona z drzewek i zarośli) o niedużym spadku co jest plusem jeśli chodzi o budowę kanalizacji i odwodnienie działki. Obok działki z mediów jest prąd i woda, kanalizacji i gazu w tej okolicy nie ma. Ostatnie zdjęcie przedstawia orientacyjne wymiary działki, dojazd jest drogą gminną. Ogłoszenie jest od osoby prywatnej ,a cena podlega negocjacji. Nie wyrażam zgody na wyłączność ogłoszenia. Zapraszam do kontaktu pod podany numer komórkowy. 

Działka budowlana z pięknymi widokami
Działka budowlana z pięknymi widokami
280000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 470
Cena za m²190.48 zł/m²

Do sprzedania piękna, widokowa działka budowlana o powierzchni 1470m2. Działka jest w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną bez żadnych ograniczeń. Dojazd do działki drogą gminną. Wjazd na działke bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka w kształcie prostokąta, z pięknym widokiem na góry. Na działce jest prąd. - gotowa do budowy domu - położona na górze Ceretnik przy ulicy Widokowej - z jednej strony działka graniczy z lasem - w okolicy lasy, gdzie w porze jesiennej można zbierać grzyby - przejazd drogą asfaltową na drugą stronę góry do miejscowości Huciska (woj .małopolskie) - u podnóża góry (zjazd droga Widowkowa), prosto na ryneczek Ślemieński - na ryneczku sklep ogólnospozywczy i restauracja z możliwością organizacji imprez okolicznościowych i pokojami do wynajęcia - w odleglości okolo 100 metrów od ryneczku znajduje się Kościół katolicki oraz kilka sklepów - nieopodal remiza strażacka, z restauracją która serwuje obiady domowe przez cały tydzień. W razie pytań proszę o kontakt.

Działka budowlana z pięknymi widokami 15 min  od Bielsko-Białej
Działka budowlana z pięknymi widokami 15 min od Bielsko-Białej
180000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 020
Cena za m²147.06 zł/m²

Sprzedam piękną działkę budowlaną z pięknymi widokami . Dostęp do drogi gminnej ul. Łowiecka, prąd i woda w trakcie doprowadzenia do działki. Nie dodaje zdjęć warto tam pojechać to tylko 15 minut od Bielska .Przyłącze prądu i wody w trakcie realizacji , projektowania .Nowa droga do działki wybudowana z wjazdem do działki , zrobione odwodnienie drogi nic tylko się budować . Szkoła bardzo blisko, przychodnia itd .

Działka rolno budowlana z pięknymi widokami
Działka rolno budowlana z pięknymi widokami
240000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 700
Cena za m²51.06 zł/m²

Sprzedam działkę rolno-budowlaną 4700m2 w powiecie Przeworskim, w miejscowości Niżatyce przeznaczoną do zabudowy domu jednorodzinnego. Okolica bardzo spokojna, cicha z ładnymi widokami. Doskonała lokalizacja działki z dala od miejskiego zgiełku, zaledwie 2km od Kańczugi, 9km od Przeworska. Dojazd do działki drogą asfaltową gminną. W działce znajduje się gaz oraz kanalizacja, pozostałe media światłowód, prąd, woda znajdują się na głównej drodze dojazdowej i bez problemu można je podłączyć do działki. Warunki zabudowy w trakcie. Zapraszam do kupna. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 72*******61

Działka budowlana 10 arów Wysowa Zdrój południowy stok
Działka budowlana 10 arów Wysowa Zdrój południowy stok
172000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²172 zł/m²

Działka budowlana 10 arów w Wysowej Zdrój znajdująca się na poludniowym stoku z pięknymi widokami. Działka jest uzbrojona (woda, prąd, kanalizacja) , numer działki 54/11. Więcej informacji udzielę telefonicznie 69*******32.

Działka rolno-budowlana  Florczaki
Działka rolno-budowlana Florczaki
119000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 300
Cena za m²27.67 zł/m²

Działka rolno budowlana z WZ , bardzo dobry dojazd z drogi wojewódzkiej 527 ( 100m). bardzo spokojna okolica z pięknymi widokami oddalona 1 km od wsi .Na działce znajduje się naturalna sadzawka. Na granicy działki woda i kanalizacja światłowód. Działka 128/3

Działka rolno-budowlana  Florczaki z Warunkami Zabudowy
Działka rolno-budowlana Florczaki z Warunkami Zabudowy
99000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 300
Cena za m²23.02 zł/m²

Działka rolno budowlana z WZ , bardzo dobry dojazd z drogi wojewódzkiej 527 ( 100m). bardzo spokojna okolica z pięknymi widokami oddalona 1 km od wsi .Na działce znajduje się naturalna sadzawka. Na granicy działki woda i kanalizacja światłowód. Działka 128/3

Działka budowlana Cieniawa k. Nowy Sącz
Działka budowlana Cieniawa k. Nowy Sącz
549900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 120
Cena za m²89.85 zł/m²

Do sprzedania działka w całości budowlana 1192 z pięknymi widokami na góry od południa, od północy nowe zabudowania. Gaz w granicy, prąd na działce, planowana kanalizacja. Dojazd drogą gminną utwardzoną. 61,2 ar (0,612 ha)

działka na sprzedaż Mielnik 1591 m2
działka na sprzedaż Mielnik 1591 m2
89000 zł
30+ kilka dni temu
Lokalizacjadolnośląskie, Mielnik
Cena89 000 zł
Rodzaj działkibudowlana

Działka budowlana w Mielniku pow. kłodzki. Działka pięknie się prezentuje, ślicznie położona z pięknymi widokami na góry i dobrze skomunikowana z drogą krajową Kłodzko-Bystrzyca Kłodzka. W pobliżu, Czarna Góra, Polanica-Zdrój, Lądek- Zdrój, Międzygórze, Duszniki - Zdrój oraz Zieleniec. tel.534pokaż telefon

Działka budowlana Rychwałd okolice Żywca
Działka budowlana Rychwałd okolice Żywca
150000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 600
Cena za m²93.75 zł/m²

Witam mam do sprzedania działkę w miejscowości Rychwałd koło Żywca . Działka o powierzchni 1600m, budowlana Na działce nie ma mediów Działki z pięknymi widokami na góry i jezioro żywieckie idealna na domek letniskowy lub dom rodzinny

Działka rolno-budowlana Trzetrzewina
Działka rolno-budowlana Trzetrzewina
150000 zł
Nowy Sącz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia50
Cena za m²3000 zł/m²

Do sprzedania działka rolno budowlana o powierzchni 50 arów w miejscowości Trzetrzewina- Zadziele (nr działki 110). Działka jest lekko pochyła, nasłoneczniona z pięknymi widokami. Działkę można podzielić na mniejsze. Do działki zjeżdża się z drogi asfaltowej na betonową. Więcej informacji udzielę telefonicznie 50*******09.

Działka Stronie Śląskie
Działka Stronie Śląskie
1340900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia58 300
Cena za m²23 zł/m²

Działka rolno -leśno-budowlana, niezabudowana, łączna powierzchnia 5,83 ha w tym ok 2,5 ha lasu. Dostęp od drogi jezdnej. Położona między Stroniem Śląskim a Młynowcem z pięknymi widokami na Czarną Górę i Śnieżnik. Księga wieczysta bez obciążeń.

Działka rolno-budowlana z sadzawką Florczaki
Działka rolno-budowlana z sadzawką Florczaki
129000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 300
Cena za m²30 zł/m²

Działka rolno budowlana z WZ , bardzo dobry dojazd z drogi wojewódzkiej 527 ( 100m). bardzo spokojna okolica z pięknymi widokami . Na działce znajduje się naturalna sadzawka. Na granicy działki woda i kanalizacja . Posiadam inne działki w tej lokalizacji o różnej powierzchni.

Działka budowlana super widoki Cieniawa k. Nowy Sącz
Działka budowlana super widoki Cieniawa k. Nowy Sącz
549900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 120
Cena za m²89.85 zł/m²

Do sprzedania działka w całości budowlana 61,2 ar z pięknymi widokami na góry od południa, od północy nowe zabudowania. Gaz w granicy, prąd na działce, planowana kanalizacja. Dojazd drogą gminną utwardzoną. Możliwość sprzedaży mniejszej działki 15 ar. Nr działki 1192/

Działka budowlana super widoki Cieniawa k. Nowy Sącz
Działka budowlana super widoki Cieniawa k. Nowy Sącz
145500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 120
Cena za m²23.77 zł/m²

Do sprzedania działka w całości budowlana 15 ar z pięknymi widokami na góry od południa, od północy nowe zabudowania. Gaz w granicy, prąd na działce, planowana kanalizacja. Dojazd drogą gminną utwardzoną. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego na stronach Urzędu Gminy Grybów. Nr działki 1192/

Działka z widokiem na wodę! 1200m2 Stary Dwór
Działka z widokiem na wodę! 1200m2 Stary Dwór
110000 zł
Stary Dwór 30+ kilka dni temu

Bardzo atrakcyjna działka rolno budowlana 1200 m2, bezpośrednio przy drodze Barcikowo-Knopin.Bardzo spokojna okolica z pięknymi widokami oddalona 1 km od wsi Stary Dwór, 5 km od Dobrego Miasta, 5 km do jednego z najpiękniejszego jeziora na Warmii Limajno, 15 km (20min) do Olsztyna. Na granicy działki prąd.

działka na sprzedaż Bielsko-Biała Kamienica 980 m2
działka na sprzedaż Bielsko-Biała Kamienica 980 m2
635040 zł
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu
LokalizacjaBielsko-Biała, Kamienica
Cena635 040 zł
Rodzaj działkiinna
Kształt działkiprostokąt

DZIAŁKA BUDOWLANA W KAMIENICY Atrakcyjna działka budowlana w Kamienicy o powierzchni ok. 10a. Działka dobrze nasłoneczniona z pięknymi widokami na góry, lekko nachylona. Okolica cicha i spokojna, wokół luźna zabudowa domków jednorodzinnych. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - teren zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej lub bliźniaczej. MEDIA: - prąd, gaz, woda, kanalizacja. Możliwość zakupy większej powierzchni - 15ar i 20a. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ -------------------------- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Numer oferty: BBN-GS-19109-2

działka na sprzedaż Polska Polska Polska 2700 m2
działka na sprzedaż Polska Polska Polska 2700 m2
278000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaPolska, Polska, Polska
Cena278 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność

Działka budowlana o powierzchni 27ar zlokalizowana w malowniczej miejscowości Trzetrzewinie z pięknymi widokami. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową(Gminną).Działka lekko pochyła. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja w trakcie realizacji. Osoba prowadząca Sławek tel: 792pokaż telefon Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 3627Nr licencji zawodowej: 3925

Działka rolno-budowlana
Działka rolno-budowlana
120000 zł
Brzeziny 13 dnia plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia4 197
Cena za m²28.59 zł/m²

Do sprzedania działka rolno-budowlana w miejscowości Brzeziny (powiat rycki), ok. 100 km od Warszawy. Działka ma powierzchnię 0,4197 ha. Na działce jest rozpoczęta budowa budynku z funkcją mieszkalną. Istnieje możliwość jej dokończenia lub wyburzenia. Dodatkowo na działce wybudowana jest szklarnia. W okolicy jest dużo terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych z pięknymi widokami. Działkę można potraktować jako letniskową lub jako inwestycję na przyszłość

Działka na sprzedaż Cieniawa  1192 m2
Działka na sprzedaż Cieniawa 1192 m2
549900 zł
30+ kilka dni temu
Cena549 900
Powierzchnia1192 m²
Cena za m²461

Do sprzedania działka w całości budowlana 1192 z pięknymi widokami na góry od południa, od północy nowe zabudowania. Gaz w granicy, prąd na działce, planowana kanalizacja. Dojazd drogą gminną utwardzoną. 61,2 ar (0,612 ha) Cieniawa, gmina Grybów, powiat nowosądecki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1192 m². Dojazd: utwardzony Media: kanalizacja Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Cieniawa Poland - lokalizacja przybliżona

Działka budowlana 1200m2 Stary Dwór 20 min do Olsztyna
Działka budowlana 1200m2 Stary Dwór 20 min do Olsztyna
11000000 zł
Dobre Miasto 30+ kilka dni temu

Bardzo atrakcyjna działka rolno budowlana 1200 m2, bezpośrednio przy drodze Barcikowo-Knopin. Spokojna okolica z pięknymi widokami oddalona 1 km od wsi Stary Dwór, 5 km od Dobrego Miasta, 5 km do jednego z najpiękniejszego jeziora na Warmii Limajno, 15 km (20min) do Olsztyna. Na granicy działki prąd. Możliwość korzystania z małego jeziorka na który jest widok z nieruchomości.

Działka budowlana
Działka budowlana
118000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²47.2 zł/m²

Witam posiadam na sprzedaż działkę w cichej i spokojnej okolicy 13 km od Sącza zlokalizowana w gminie Korzenna. Idealnie miejsce dla osób ceniących sobie spokój i chcących odpocząć z pięknymi widokami . Działka 25 ar budowlana. Dojazd do działki z drogi asfaltowej . Zainteresowanych proszę o kontakt chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Możliwość negocjacji ceny Cena 4.700 ar

Działka budowlana
Działka budowlana
118000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²50 zł/m²

Witam posiadam na sprzedaż działkę w cichej i spokojnej okolicy 13 km od Sącza zlokalizowana w gminie Korzenna. Idealnie miejsce dla osób ceniących sobie spokój i chcących odpocząć z pięknymi widokami . Działka 25 ar budowlana. Dojazd do działki z drogi asfaltowej . Zainteresowanych proszę o kontakt chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Możliwość negocjacji ceny Cena 5.000 ar

Widokowa działka 38 arów,  Pawłokoma
Widokowa działka 38 arów, Pawłokoma
190000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 836
Cena za m²49.53 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 485 w cichej i spokojnej okolicy, rolno-budowlana 38 arów, idealna pod dom, z pięknymi widokami. W miejscowości Pawłokoma, teren pogórza Dynowskiego. W odległości od Sanu 3 km, od szkoly, kościola i sklepu 2 km, do Dynowa 8 km. Do Rzeszowa około 45 km. Klasa ziemi IV i V. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej. Media: -telefon i internet przy działce - prąd i gaz po drugiej stronie drogi

Działka budowlana 1100 m2 - Mójcza, Blisko Kielc
Działka budowlana 1100 m2 - Mójcza, Blisko Kielc
297000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1100
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż działka o powierzchni 1100 m2, w Mójczy, 1,5 km od Kielc. Działka ma wymiary 27,15x40,29 m, Jest to działka budowlana, plus media. W pobliżu działki znajduje się zalew w Mójczy, okolica cicha i spokojna, z pięknymi widokami. Działka położona jest blisko miasta, dzięki czemu załatwianie spraw oraz podróże na zakupy lub spotkania nie będą problemem. Poprzez przebudowy dróg, Mójcza posiada łatwy przejazd w każdym kierunku. Działka znajduje się w miejscu, gdzie dźwięki z ulicy nie będą problemem. Działka posiada podłączenie kanalizacyjne, prąd. W razie pytań proszę o kontakt, cena do negocjacji.

Działka na sprzedaż Nowa Ruda  2500 m2
Działka na sprzedaż Nowa Ruda 2500 m2
530000 zł
Nowa Ruda 30+ kilka dni temu
Cena530 000
Powierzchnia2500 m²
Cena za m²212

Działka położona przy granicy miasta (2km) w atrakcyjnym górzystym otoczeniu z pięknymi widokami (bezpośredni widok na Zielenic ).W pobliżu szkoły ,przedszkola ,centrum handlowe . Dom w trakcie budowy z uzbrojoną działką. Budowa wolna od obciążeń. Nowa Ruda, powiat kłodzki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2500 m². Dojazd: utwardzony Media: woda, prąd Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Nowa Ruda Poland - lokalizacja przybliżona

działkę budowlaną niedaleko Resort CZARNA GÓRA
działkę budowlaną niedaleko Resort CZARNA GÓRA
165000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²125 zł/m²
Powierzchnia2305 m²
Typbudowlana
Drogaasfalt

Na sprzedaż bardzo urokliwa działka budowlana o pow. 2305 m2 nr działki 473/5 z widokiem na masyw Śnieżnika. Działka ulokowana pomiędzy kurortem narciarskim Resort Czarna Góra (15 min jazdy autem) a Bystrzycą Kłodzką (5 km). Wspaniałe miejsce na zaciszny dom. W okolicy szlaki górskie, a także ścieżki rowerowe. Położenie w dolinie sprawia, że zewsząd jesteśmy otoczeni pięknymi widokami na góry. Bezpośredni widok na Czarną Górę oraz Sanktuarium Marii Śnieżnej na Iglicznej. Działka płaska zbliżona kształtem do prostokąta. Dojazd na działkę

działka na sprzedaż Polska Polska Polska 1400 m2
działka na sprzedaż Polska Polska Polska 1400 m2
120000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaPolska, Polska, Polska
Cena120 000 zł
Rodzaj działkibudowlana

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 14 ar, zlokalizowana w miejscowości Marcinkowice. Działka umiejscowiona na widokowym wzgórzu, w kształcie prostokąta, lekko pochylona, nasłoneczniona. Wszystkie media w pobliżu. Dojazd do działki drogą asfaltową, ostatni odcinek drogą utwardzoną. Cicha i spokojna okolica z pięknymi widokami. Nieruchomość warta obejrzenia!!!Zapraszamy na prezentację Osoba prowadząca Anna tel. 533pokaż telefon Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 3266Nr licencji zawodowej: 3925

Piękna działka widokowa 16 ar.
Piękna działka widokowa 16 ar.
300000 zł
Siepraw 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia16
Cena za m²18750 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana, położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Siepraw. Nieruchomość o powierzchni 16 ar. Okolica cicha i spokojna w bliskim sąsiedztwie lasu z wyjątkowo pięknymi widokami - idealne miejsce na wybudowanie domu jednorodzinnego. Dojazd do działki z drogi gminnej, asfaltowej. Media znajdują się na działce. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Cena do negocjacji. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego, chętnie udzielę więcej informacji i odpowiem na wszystkie pytania.

Działka budowlana w górach Dziwiszów
Działka budowlana w górach Dziwiszów
279000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1257

Pięknie położona działka budowlana w Dziwiszowie. Usytuowana na lekko pochyłym terenie, słoneczna z dobrym dojazdem. Powierzchnia działki 1257 m2, prąd na działce, możliwość podłączenia do wodociągu, studnia we własnym zakresie. Oznaczona w planie przestrzennego zagospodarowania gminy symbolem MN co oznacza tereny istniejącej i projektowanej zabudowy mieszkaniowej. Atrakcyjna lokalizacja, na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych z pięknymi widokami na góry. Cena 279 000 zł do negocjacji. Serdecznie zapraszam na prezentację Nieruchomości Rychlewski tel.  

Działka budowlana
Działka budowlana
150000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 140
Cena za m²131.58 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana, położona w Piwnicznej Zdrój, bardzo dobrze nasłoneczniona z pięknymi widokami na otaczające góry. Z racji swojego położenia działka robi niesamowite wrażenie o każdej porze i zadowoli wymagających.Działka idealnie nadaje się pod zabudowę domu jednorodzinnego, jak również domku letniskowego lub inwestycję.Dojazd na działkę drogą asfaltową.Odległość od rynku 1 km. Media: prąd na działce, woda ze studni głębinowej. Możliwość podłączenia wody z rurociągu znajdującego się w drodze obok działki. Numer działki na mapie: 2342/2. Oferta bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom nieruchomości dziękuję za współpracę.

Działka na sprzedaż Studzianki  788 m2
Działka na sprzedaż Studzianki 788 m2
118200 zł
30+ kilka dni temu
Cena118 200
Powierzchnia788 m²
Cena za m²150

Działki budowlane. Malownicza okolica, bardzo spokojna z pięknymi widokami. W najblizszej okolicy las i rzeka Supraśl. Sklep spożywczy i szkoła podstawowa oddalona ok 1 kilometra. Przystanek autobusowy ok 200 m. Zapraszam do kontaktu. Agencjom i posrednikom dziękuję. Studzianki, gmina Wasilków, powiat białostocki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 788 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Studzianki Poland - lokalizacja przybliżona

Działka budowlana z warunkami zabudowy pod Radomiem 1000 m Okazja
Działka budowlana z warunkami zabudowy pod Radomiem 1000 m Okazja
92000 zł
Radom 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²92 zł/m²

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Działka jest położona na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Kowala Duszocina w gminie Wolanów. Kowala Duszocina to urokliwa miejscowość z pięknymi widokami otoczona przyrodą. Kolejnym atutem jest nieduża odległość do Radomia. Jest to 7,5 km do znaku Radom. Działka posiada udział w drodze utwardzonej wiodącej przez osiedle. Do działki jest blisko z drogi gminnej asfaltowej. Media do działki są w drodze, bezpośrednio w granicy działki, tj. woda oraz prąd. Działka posiada warunki zabudowy, jest ustawna w kształcie prostokąta. (około 25x40) Jest ogrodzona z dwóch stron.(tył i jeden bok)

Działka budowlana 1000m2 z warunkami zabudowy
Działka budowlana 1000m2 z warunkami zabudowy
92000 zł
Radom 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²92 zł/m²

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Działka jest położona na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Kowala Duszocina w gminie Wolanów. Kowala Duszocina to urokliwa miejscowość z pięknymi widokami otoczona przyrodą. Kolejnym atutem jest nieduża odległość do Radomia. Jest to 7,5 km do znaku Radom. Działka posiada udział w drodze utwardzonej wiodącej przez osiedle. Do działki jest blisko z drogi gminnej asfaltowej. Media do działki są w drodze, bezpośrednio w granicy działki, tj. woda oraz prąd. Działka posiada warunki zabudowy, jest ustawna w kształcie prostokąta. (około 25x40) Jest ogrodzona z dwóch stron.(tył i jeden bok)

działkę budowlaną sprzedam 7600m2 Jasienica Rosielna
działkę budowlaną sprzedam 7600m2 Jasienica Rosielna
50000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²18 zł/m²
Powierzchnia7600 m²
Typbudowlana
Drogaasfalt

Piękna widokowa działka budowlana o pow. 76 ar, położona w miejscowości Wola Jasienicka w Gm. Jasienica Rosielna. Działka o regularnym kształcie,1 linia zabudowy, nasłoneczniona z pięknymi widokami na las oraz pagórki. Bardzo dobry dojazd droga asfaltowa gmina , w pełni uzbrojona - prąd, gaz, kanalizacja gminna w trakcie realizacji, woda z własnej studni, która znajduje się w pobliżu działki. Bardzo spokojna okolica, tereny pagórkowate i mocno zalesione, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Widokowa Działka Budowlana Blisko Rzeszowa - 15 a
Widokowa Działka Budowlana Blisko Rzeszowa - 15 a
195000 zł
Chmielnik 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²130 zł/m²

W ofercie biura Rzeszowskie - Nieruchomości do sprzedania działka w Chmielniku, 12 km od centrum Rzeszowa o powierzchni 15 arów. Dojazd do działki jest drogą asfaltową. Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub inwestycje.Cicha i spokojna okolica charakteryzująca się pięknymi widokami oraz walorami przyrodniczymi.DZIAŁKA BUDOWLANA!!!Wszystkie media na działce.Nieruchomość zlokalizowana przy drodze miejskiej. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Cicha i spokojna okolica z pięknym widokiem.NIE CZEKAJ !!! Zadzwoń i umów się na prezentację !!! Agent prowadzący to zlecenie: Paulina Stadnik Tel. (użyj formularza kontaktowego) Rzeszowskie nieruchomości, ul. Mickiewicza 12Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

działka na sprzedaż Chmielnik 1500 m2
działka na sprzedaż Chmielnik 1500 m2
195000 zł
Chmielnik 30+ kilka dni temu
Dostępne od26.02.2024r.
LokalizacjaChmielnik
Cena195 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie - Nieruchomości do sprzedania działka w Chmielniku, 12 km od centrum Rzeszowa o powierzchni 15 arów. Dojazd do działki jest drogą asfaltową. Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub inwestycje. Cicha i spokojna okolica charakteryzująca się pięknymi widokami oraz walorami przyrodniczymi. DZIAŁKA BUDOWLANA!!! Wszystkie media na działce. Nieruchomość zlokalizowana przy drodze miejskiej. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Cicha i spokojna okolica z pięknym widokiem. NIE CZEKAJ !!! Zadzwoń i umów się na prezentację !!! Agent prowadzący to zlecenie: Paulina Stadnik Tel. 690pokaż telefon Rzeszowskie nieruchomości, ul. Mickiewicza 12 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 650/5564/OGS

działka na sprzedaż Siedliska Siedliska gm. Tuchów 1121 m2
działka na sprzedaż Siedliska Siedliska gm. Tuchów 1121 m2
63000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaSiedliska, Siedliska gm. Tuchów
Cena63 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkitrapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11,21 ara m2 położona w Siedliskach koło Tuchowa . Działka w kształcie regularnym zbliżonym do trapezu, dojazd drogą gminną asfaltową . Prąd na sąsiedniej działce, na ten moment brak wody i kanalizacji. Działka położone na górce z pięknymi widokami na okolice. W pobliżu kościół, sklep, delikatesy, ośrodek zdrowia, szkoła. W okolicy wiele atrakcji turystycznych jak np. urocze szlaki dla turystyki pieszej i rowerowej a w pogodne dni widok na Tatry. Cena 63000 zł. Więcej informacji pod numerem 608 - 800 -125 Polecam!!! Mariusz Grochowiec Hebda Nieruchomości ul. Urszulańska 4/2 Oferta wysłana z systemu SzybkoPlus. Numer oferty: 14824185

Działka na sprzedaż Zembrze  3447 m2
Działka na sprzedaż Zembrze 3447 m2
120000 zł
30+ kilka dni temu
Cena120 000
Powierzchnia3447 m²
Cena za m²35

Sprzedam działkę budowlaną z domem po pożarze. Dom i działka jest położona w malowniczej miejscowości Zembrze, województwo Kujawsko-Pomorskie. Dom do rozbiórki. Działka budowlana jest na wzgórzu z pięknymi widokami, w pobliżu jest 7 jezior. Do najbliższego 500 m. Spokojna miejscowość. Działka duża 3447m2. Można podzielić na 3 działki budowlane. W pobliżu wiele rekreacyjnych i turystycznych atrakcji. Działka budowlana, posiada wodę miejską i studnie. Prąd 3 fazowy. Zabudowania gospodarcze również do rozbiórki (szopa, garaż). Na działce dużo drzew owocowych. Cena do negocjacji. Na miejscu domu można postawić nowy bez pozwoleń, Więcej informacji pod telefonem. Proszę dokładnie czytać opis. Zembrze, gmina Brzozie, powiat brodnicki Na sprzedaż działka o powierzchni 3447 m². Media: woda Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Zembrze Poland - lokalizacja przybliżona

Filtr