Działka budowlana z widokiem na morze

Sortowanie:
Znaleziony: 18 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
REWAL ! Działka budowlana z widokiem na MORZE~!
REWAL ! Działka budowlana z widokiem na MORZE~!
1300000 zł
nowe Rewal 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 225
Cena za m²1061.22 zł/m²

Pięknie położona działka budowlana 200 metrów od morza i z widokiem na morze  (do przekwalifikowania). Działka jest położona na obrzeżach Rewala w miejscu spokojnym i co jest rzadkością na wybrzeżu z działki widać morze! W drodze woda, prąd i kanalizacja. Obok działki niska zabudowa do pierwszego piętra. Blisko zejście na plażę. W niedalekiej odległości dużo atrakcji turystycznych (ruiny starego kościoła, molo, konie, sklepy i inne...) Położenie działki jest naprawdę unikalne! Uprzejmie proszę wysłać maila z zapytaniem oraz numerem telefonu, a oddzwonię. 

Działka budowlana z widokiem na morze w Cisowie
Działka budowlana z widokiem na morze w Cisowie
240000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²61 zł/m²
Powierzchnia1564 m²
Szerokość42 m
Długość85 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogapolna

Działka budowlana z widokiem na morze. Działka budowlana w kształcie trójkąta o wymiarach ok. 42 x 73 x 85 m, położona w odległości 2 km od morza. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usług nieuciążliwych na działkach nie mniejszych, niż 1 500 mkw., oznaczonym symbolem MNU-2. Maksymalny w.i.z. 0.5, maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych 2, dopuszcza się 3, jeśli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna pow. biologicznie czynna 50% pow. działki, maksymalna pow. zabudowana 40% pow. działki. Woda, prąd i kanalizacja w odległości 200 m od granicy działki. W odległości ok. 200 m od działki stoi wiatrak, który w chwili obecnej uniemożliwia jej zabudowę. W bezpośrednim sąsiedztwie są działki niezabudowane, dalej domy mieszkalne i pensjonatowe. Działka leży w miejscowości letniskowej Cisowo (320 mieszkańców), w odległości 2 km od Darłowa, 16 km od Jarosławca i 34 km od Ustki.

Działka budowlana z widokiem na morze w Cisowie
Działka budowlana z widokiem na morze w Cisowie
240000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²63 zł/m²
Powierzchnia1500 m²
Szerokość43 m
Długość35 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogapolna

Działka budowlana z widokiem na morze. Działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 43 x 35 m, położona w odległości 2 km od morza. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usług nieuciążliwych na działkach nie mniejszych, niż 1 500 mkw., oznaczonym symbolem MNU-2. Maksymalny w.i.z. 0.5, maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych 2, dopuszcza się 3, jeśli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna pow. biologicznie czynna 50% pow. działki, maksymalna pow. zabudowana 40% pow. działki. Woda, prąd i kanalizacja w odległości 300 m od granicy działki. W odległości ok. 200 m od działki stoi wiatrak, który w chwili obecnej uniemożliwia jej zabudowę. W bezpośrednim sąsiedztwie są działki niezabudowane, dalej domy mieszkalne i pensjonatowe. Działka leży w miejscowości letniskowej Cisowo (320 mieszkańców), w odległości 2 km od Darłowa, 16 km od Jarosławca i 34 km od Ustki.

Działka budowlana z widokiem na morze
Działka budowlana z widokiem na morze
240000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²70 zł/m²
Powierzchnia3000 m²
Szerokość56 m
Długość110 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogapolna

Działka budowlana w kształcie trójkąta o wymiarach ok. 110 x 102 x 56 m, położona w odległości 2 km od morza. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usług nieuciążliwych na działkach nie mniejszych, niż 1 500 mkw., oznaczonym symbolem MNU-2. Maksymalny w.i.z. 0.5, maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych 2, dopuszcza się 3, jeśli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna pow. biologicznie czynna 50% pow. działki, maksymalna pow. zabudowana 40% pow. działki. Minimalna pow. działki budowlanej 1 500 mkw. Woda, prąd i kanalizacja w odległości 300 m od granicy działki. W odległości ok. 200 m od działki stoi wiatrak, który w chwili obecnej uniemożliwia jej zabudowę. W bezpośrednim sąsiedztwie są działki niezabudowane, dalej domy mieszkalne i pensjonatowe. Działka leży w miejscowości letniskowej Cisowo (320 mieszkańców), w odległości 2 km od Darłowa, 16 km od Jarosławca i 34 km od Ustki.

Działka budowlana z widokiem na morze
Działka budowlana z widokiem na morze
95 000 zł
Darłowo 15 dni plecy

Działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 43 x 35 m, położona w odległości 2 km od morza.Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usług nieuciążliwych na działkach nie mniejszych, niż 1 500 mkw., oznaczonym symbolem MNU-2. Maksymalny w.i.z. 0.5, maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych 2, dopuszcza się 3, jeśli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna pow. biologicznie czynna 50% pow. działki, maksymalna pow. zabudowana 40% pow. działki.Woda, prąd i kanalizacja w odległości 300 m od granicy działki.W odległości ok. 200 m od działki stoi wiatrak, który w chwili obecnej uniemożliwia jej zabudowę. W bezpośrednim sąsiedztwie są działki niezabudowane, dalej domy mieszkalne i pensjonatowe.Działka leży w miejscowości letniskowej Cisowo (320 mieszkańców), w odległości 2 km od Darłowa, 16 km od Jarosławca i 34 km od Ustki.

Działka budowlana z widokiem na morze
Działka budowlana z widokiem na morze
210 000 zł
Darłowo 15 dni plecy

Działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 110 x 102 x 56 m, położona w odległości 2 km od morza.Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usług nieuciążliwych na działkach nie mniejszych, niż 1 500 mkw., oznaczonym symbolem MNU-2. Maksymalny w.i.z. 0.5, maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych 2, dopuszcza się 3, jeśli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna pow. biologicznie czynna 50% pow. działki, maksymalna pow. zabudowana 40% pow. działki. Minimalna pow. działki budowlanej 1 500 mkw.Woda, prąd i kanalizacja w odległości 300 m od granicy działki. W odległości ok. 200 m od działki stoi wiatrak, który w chwili obecnej uniemożliwia jej zabudowę. W bezpośrednim sąsiedztwie są działki niezabudowane, dalej domy mieszkalne i pensjonatowe.Działka leży w miejscowości letniskowej Cisowo (320 mieszkańców), w odległości 2 km od Darłowa, 16 km od Jarosławca i 34 km od Ustki.

Wyjątkowa działka budowlana z widokiem na morze
Wyjątkowa działka budowlana z widokiem na morze
Puck 30+ kilka dni temu

Wyjątkowa działka budowlana posiadająca warunki zabudowy (war. mieszkaniowo usługowe), położona nad morzem, na wzgórzu. Drogi dojazdowe- wliczone, spokój, cisza, pełna dokumentacja. Ogromny potencjał biznesowo- inwestycyjny

Działka budowlana z widokiem na morze i jezioro.
Działka budowlana z widokiem na morze i jezioro.
240000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²96 zł/m²
Powierzchnia4124 m²
Szerokość43 m
Długość96 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Działka o powierzchni 4 124 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 96 m i szerokości 43 m, położona w odległości ok. 2 km od jeziora Kopań i 4 km od morza. Zgodnie z obowiązującym mpzp Gminy Darłowo działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej o maksymalnym w.i.z. 0,75, oznaczonym symbolem MU-1. Maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalnie dwie pełne kondygnacje, dopuszcza się trzecią w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30% pow. działki, maksymalna powierzchnia zabudowy 50% pow. działki. Działka niezabudowana, woda, gaz, energia elektryczna i kanalizacja sanitarna w drodze dojazdowej. Dojazd drogą utwardzoną. Działka położona na wzniesieniu, z pięknym widokiem na morze i jezioro. W bezpośrednim sąsiedztwie są działki niezabudowane, dalej wolno stojące domy mieszkalne i domki letniskowe. Działka położona w górnej części miejscowości Zakrzewo (201 mieszkańców), w odległości 4 km od Darłowa i 43 km od Koszalina. Jest możliwość wydzielenia z działki powierzchni 1 000 mkw., na koszt kupującego. Cena nowo wydzielonej działki 95 000 zł.

Działka budowlana z widokiem na morze i jezioro
Działka budowlana z widokiem na morze i jezioro
240000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²120 zł/m²
Powierzchnia3146 m²
Szerokość40 m
Długość90 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Działka o powierzchni 3 146 mkw., w kształcie trapezu o długości 90 m i szerokości od 27 do 40 m, położona w odległości ok. 2 km od jeziora Kopań i 4 km od morza. Zgodnie z obowiązującym mpzp Gminy Darłowo działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej o maksymalnym w.i.z. 0,75, oznaczonym symbolem MU-1. Maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalnie dwie pełne kondygnacje, dopuszcza się trzecią w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30% pow. działki, maksymalna powierzchnia zabudowy 50% pow. działki. Działka niezabudowana, na terenie działki znajduje się studzienka na wodę, gaz, energia elektryczna i kanalizacja sanitarna w drodze dojazdowej. Dojazd drogą utwardzoną. Działka położona na wzniesieniu, z pięknym widokiem na morze i jezioro. W bezpośrednim sąsiedztwie są działki niezabudowane, dalej wolno stojące domy mieszkalne i domki letniskowe. Działka położona w górnej części miejscowości Zakrzewo (201 mieszkańców), w odległości 4 km od Darłowa i 43 km od Koszalina. Jest możliwość wydzielenia z działki powierzchni 1 000 mkw., na koszt kupującego. Cena nowo wydzielonej działki 120 000 zł.

Działka rolno-budowlana z widokiem na morze
Działka rolno-budowlana z widokiem na morze
336700 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²86 zł/m²
Powierzchnia12249 m²
Szerokość53 m
Długość231 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Działka rolno-budowlana z widokiem na morze i jezioro Kopań. Działka o powierzchni 12 249 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 231 m i szerokości ok. 53 m. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka leży częściowo (około 1/4 powierzchni działki) na terenie zabudowy mieszkaniowo-rekreacyjnej na działkach nie mniejszych, niż 1 000 mkw., oznaczonym symbolem MR-1 i (ok. 3/4 powierzchni działki) na terenie produkcji rolnej RO-1. Przeznaczenie terenu: wolno stojąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa rekreacyjna wraz z niezbędną infrastrukturą. Maksymalny w.i.z. 0.4, maksymalna wysokość zabudowy 9 m. Dopuszcza się 2 kondygnacje nadziemne, jeżeli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym o spadku wiekszym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60% powierzchni działki. Maksymalna powierzchnia zabudowy 30% powierzchni działki. Minimalna powierzchnia działki budowlanej 1 000 mkw. Tereny produkcji rolnej oznaczone symbolem RO-1 są przeznaczone dla zabudowy i zagospodarowania związanego z produkcją rolną i agroturystyką wraz z niezbędną infrastrukturą i drogami, z dopuszczeniem zalesień. Jest możliwość zakupu trzech działek sąsiednich, które wraz z oferowaną działką stanowią jeden grunt o powierzchni 64 869 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 235 m x 276 m. Działki położone w bardzo ładnej okolicy, na skraju wsi Kopnica, na lekkim wzniesieniu, w sąsiedztwie lasu. W odległości 2 km znajduje się jezioro Kopań. Dojazd do działek drogą utwardzoną, woda i prąd w odległości ok. 400 m od granicy działek. Kopnica (120 mieszkańcow) wieś letniskowa położona na terenie gminy Darłowo, w odległości 7 km od Darłowa (9 km od morza), 11 km od Jarosławca, 20 km od Sławna i 30 km od Ustki. Cena netto 1 050 000 zł.

Działka rolno-budowlana z widokiem na morze
Działka rolno-budowlana z widokiem na morze
336700 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²85 zł/m²
Powierzchnia16398 m²
Szerokość71 m
Długość231 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Działka rolno-budowlana z widokiem na morze i jezioro Kopań. Działka o powierzchni 16 398 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 231 m i szerokości ok. 71 m. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka leży częściowo (około 1/4 powierzchni działki) na terenie zabudowy mieszkaniowo-rekreacyjnej na działkach nie mniejszych, niż 1 000 mkw., oznaczonym symbolem MR-1 i (ok. 3/4 powierzchni działki) na terenie produkcji rolnej RO-1. Przeznaczenie terenu: wolno stojąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa rekreacyjna wraz z niezbędną infrastrukturą. Maksymalny w.i.z. 0.4, maksymalna wysokość zabudowy 9 m. Dopuszcza się 2 kondygnacje nadziemne, jeżeli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60% powierzchni działki. Maksymalna powierzchnia zabudowy 30% powierzchni działki. Minimalna powierzchnia działki budowlanej 1 000 mkw. Tereny produkcji rolnej oznaczone symbolem RO-1 są przeznaczone dla zabudowy i zagospodarowania związanego z produkcją rolną i agroturystyką wraz z niezbędną infrastrukturą i drogami, z dopuszczeniem zalesień. Jest możliwość zakupu trzech działek sąsiednich, które wraz z oferowaną działką stanowią jeden grunt o powierzchni 64 869 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 235 m x 276 m. Działki położone w bardzo ładnej okolicy, na skraju wsi Kopnica, na lekkim wzniesieniu, w sąsiedztwie lasu. W odległości 2 km znajduje się jezioro Kopań. Dojazd do działek drogą utwardzoną, woda i gaz w drodze dojazdowej, prąd i kanalizacja w odległości ok. 400 m od granicy działek. Kopnica (120 mieszkańców) wieś letniskowa położona na terenie gminy Darłowo, w odległości 7 km od Darłowa (9 km od morza), 11 km od Jarosławca, 20 km od Sławna i 30 km od Ustki. Cena netto 1 400 000 zł.

Działka rolno-budowlana z widokiem na morze
Działka rolno-budowlana z widokiem na morze
430000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²85 zł/m²
Powierzchnia17049 m²
Szerokość74 m
Długość231 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Działka o powierzchni 17 049 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 231 m i szerokości ok. 74 m. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka leży częściowo (około 1/6 powierzchni działki) na terenie zabudowy mieszkaniowo-rekreacyjnej na działkach nie mniejszych, niż 1 000 mkw., oznaczonym symbolem MR-1 i (ok. 5/6 powierzchni działki) na terenie produkcji rolnej RO-1. Przeznaczenie terenu: wolno stojąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa rekreacyjna wraz z niezbędną infrastrukturą. Maksymalny w.i.z. 0.4, maksymalna wysokość zabudowy 9 m. Dopuszcza się 2 kondygnacje nadziemne, jeżeli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60% powierzchni działki. Maksymalna powierzchnia zabudowy 30% powierzchni działki. Minimalna powierzchnia działki budowlanej 1 000 mkw. Tereny produkcji rolnej oznaczone symbolem RO-1 są przeznaczone dla zabudowy i zagospodarowania związanego z produkcją rolną i agroturystyką wraz z niezbędną infrastrukturą i drogami, z dopuszczeniem zalesień. Jest możliwość zakupu trzech działek sąsiednich, które wraz z oferowaną działką stanowią jeden grunt o powierzchni 64 869 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 235 m x 276 m. Działki położone w bardzo ładnej okolicy, na skraju wsi Kopnica, na lekkim wzniesieniu, w sąsiedztwie lasu. W odległości 2 km znajduje się jezioro Kopań. Dojazd do działek drogą utwardzoną, woda i prąd w odległości ok. 400 m od granicy działek. Kopnica (120 mieszkańców) wieś letniskowa położona na terenie gminy Darłowo, w odległości 7 km od Darłowa (9 km od morza), 11 km od Jarosławca, 20 km od Sławna i 30 km od Ustki. Cena netto 1 450 000 zł

Działka rolno-budowlana z widokiem na morze i jezioro Kopań.
Działka rolno-budowlana z widokiem na morze i jezioro Kopań.
1 450 000 zł
Darłowo 14 dnia plecy

Działka o powierzchni 17 049 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 231 m i szerokości ok. 74 m.W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka leży częściowo (około 1/6 powierzchni działki) na terenie zabudowy mieszkaniowo-rekreacyjnej na działkach nie mniejszych, niż 1 000 mkw., oznaczonym symbolem MR-1 i (ok. 5/6 powierzchni działki) na terenie produkcji rolnej RO-1. Przeznaczenie terenu: wolno stojąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa rekreacyjna wraz z niezbędną infrastrukturą. Maksymalny w.i.z. 0.4, maksymalna wysokość zabudowy 9 m. Dopuszcza się 2 kondygnacje nadziemne, jeżeli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym o spadku wiekszym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60% powierzchni działki. Maksymalna powierzchnia zabudowy 30% powierzchni działki. Minimalna powierzchnia działki budowlanej 1 000 mkw.Tereny produkcji rolnej oznaczone symbolem RO-1 są przeznaczone dla zabudowy i zagospodarowania związanego z produkcją rolną i agroturystyką wraz z niezbędną infrastrukturą i drogami, z dopuszczeniem zalesień.Jest możliwość zakupu trzech działek sąsiednich, które wraz z oferowaną działką stanowią jeden grunt o powierzchni 64 869 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 235 m x 276 m. Działki położone w bardzo ładnej okolicy, na skraju wsi Kopnica, na lekkim wzniesieniu, w sąsiedztwie lasu. W odległości 2 km znajduje się jezioro Kopań. Dojazd do działek drogą utwardzoną, woda i gaz w drodze dojazdowej, prąd i kanalizacja w odległości ok. 400 m od granicy działek.Kopnica (120 mieszkańców) wieś letniskowa położona na terenie gminy Darłowo, w odległości 7 km od Darłowa (9 km od morza), 11 km od Jarosławca, 20 km od Sławna i 30 km od Ustki.Cena netto 1 450 000 zł.

Działka rolno-budowlana z widokiem na morze i jezioro Kopań.
Działka rolno-budowlana z widokiem na morze i jezioro Kopań.
1 400 000 zł
Darłowo 14 dnia plecy

Działka o powierzchni 16 398 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 231 m i szerokości ok. 71 m.W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka leży częściowo (około 1/4 powierzchni działki) na terenie zabudowy mieszkaniowo-rekreacyjnej na działkach nie mniejszych, niż 1 000 mkw., oznaczonym symbolem MR-1 i (ok. 3/4 powierzchni działki) na terenie produkcji rolnej RO-1. Przeznaczenie terenu: wolno stojąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa rekreacyjna wraz z niezbędną infrastrukturą. Maksymalny w.i.z. 0.4, maksymalna wysokość zabudowy 9 m. Dopuszcza się 2 kondygnacje nadziemne, jeżeli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym o spadku wiekszym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60% powierzchni działki. Maksymalna powierzchnia zabudowy 30% powierzchni działki. Minimalna powierzchnia działki budowlanej 1 000 mkw.Tereny produkcji rolnej oznaczone symbolem RO-1 są przeznaczone dla zabudowy i zagospodarowania związanego z produkcją rolną i agroturystyką wraz z niezbędną infrastrukturą i drogami, z dopuszczeniem zalesień.Jest możliwość zakupu trzech działek sąsiednich, które wraz z oferowaną działką stanowią jeden grunt o powierzchni 64 869 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 235 m x 276 m. Działki położone w bardzo ładnej okolicy, na skraju wsi Kopnica, na lekkim wzniesieniu, w sąsiedztwie lasu. W odległości 2 km znajduje się jezioro Kopań. Dojazd do działek drogą utwardzoną, woda i gaz w drodze dojazdowej, prąd i kanalizacja w odległości ok. 400 m od granicy działek.Kopnica (120 mieszkańców) wieś letniskowa położona na terenie gminy Darłowo, w odległości 7 km od Darłowa (9 km od morza), 11 km od Jarosławca, 20 km od Sławna i 30 km od Ustki.Cena netto 1 400 000 zł.

Dzialka otoczona lasem
Dzialka otoczona lasem
1500000 zł
11 dni plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia10
Cena za m²150000 zł/m²

Sprzedam działkę (1,06ha) z przylegającym lasem (9.88ha). Działka w pięknej i spokojnej okolicy z widokiem na morze. Działka rekreacyjno budowlana z trzech stron otoczona lasem. Obok przy drodze woda, prąd, gaz i kanalizacja. Możliwość budowy sanatorium covidowego lub osiedla domków jednorodzinnych, Jak i również jakiś park linowy. Grunt jest w takim miejscu że nadaje się do relaksacji, terapeutycznego kontaktu z naturą jak możliwością przygotowania miejsc z adrenaliną. Niedaleko jest największy głaz narzutowy tzn "kamień diabelski". Zapraszam do kontaktu 50*******68

Działka budowlana - Tolkmicko
Działka budowlana - Tolkmicko
260000 zł
Tolkmicko 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia632
Cena za m²411.39 zł/m²

Działka budowlana w centrum Tolkmicka, blisko przystani jachtowej nad Zalewem Wiślanym (do lini brzegowej ok.300m). Nieruchomość składa się z trzech działek budowlanych o łącznej powierzchni 632m2. Działka z dobrym dojazdem, z dostępem do sieci wodociągowej, elektrycznej, kanalizacji czy sieci telekomunikacyjnej. Według MPZP miasta Tolkmicka, działka na terenie zabudowy mieszkaniowo- usługowej. Działka z widokiem na Zalew Wiślany, Starówkę w Tolkmicku, port i okoliczne lasy. Wymarzone miejsce do cumowania małych i średnich jednostek (gratka dla żeglarzy i motorowodniaków), w odległości kilkunastu kilometrów: Krynica Morska, Przekop Mierzei Wiślanej, Szkarpawa, Kanał Elbląski, Kanał Jagieloński, wkrótce wyjście na Morze Bałtyckie. Okoliczne kręte drogi pośród lasów i wzgórz, to wspaniałe trasy rowerowe. Gorąco polecam. Pewna lokata! DZWOŃ (użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego)

piękne działki BUDOWLANE nad morzem
piękne działki BUDOWLANE nad morzem
91360 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 438
Cena za m²63.53 zł/m²

*** do sprzedania 2 DZIAŁKI BUDOWLANE ... ... 881 m2 ... ... oraz ... ... 571 m2 160 zł za m2 W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działki oznaczone są jako MUR, tj. teren zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej. Działki położone są 50m na wschód od zabudowań wsi Cisowo przy górnej drodze z Cisowa do Zakrzewa. Droga o nawierzchni z kruszywa naturalnego, stanowi odcinek nadmorskiej trasy rowerowej . 3,5 km do plaży Kopań, tyle samo do plaży przy Bursztynowej Przystani. Działki leżą na szczycie niewielkiego wzniesienia z pięknym widokiem na okolicę. Prąd, gaz, wodociąg oraz kanalizacja znajdują się 50-100m od działek. *** do sprzedania również działki rolne: 10.247m2 - przylega do działek budowlanych - 100 zł za m2 13.100m2 - z widokiem na morze i jezioro - 70 zł za m2 AKTUALNIE TRWA PROCES ODRALNIANIA DZIAŁEK, co podniesie ich wartość TRZYKROTNIE *** do sprzedania także: - działka budowlana o powierzchni 6.000 m2 położona przy drodze asfaltowej z Darłowa do Ustki, 50 zł za m2 w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jako MUR, tj. teren zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej - przylegająca do niej działka rolna o powierzchni 14.239 m2, 10 zł za m2 -ZAREZERWOWANA !!!

piękne działki BUDOWLANE nad morzem
piękne działki BUDOWLANE nad morzem
201320 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia633
Cena za m²318.04 zł/m²

*** do sprzedania DZ IAŁKA BUDOWLANA 1438 m2 za 140 zł za m2 W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działki oznaczone są jako MUR, tj. teren zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej. Działki położone są 50m na wschód od zabudowań wsi Cisowo przy górnej drodze z Cisowa do Zakrzewa. Droga o nawierzchni z kruszywa naturalnego, stanowi odcinek nadmorskiej trasy rowerowej . 3,5 km do plaży Kopań, tyle samo do plaży przy Bursztynowej Przystani. Działki położone są na szczycie niewielkiego wzniesienia, stanowiącym najlepsze miejsce widokowe w okolicy. Z działek rozciąga się przepiękny widok na całą okolicę. Prąd, gaz, wodociąg oraz kanalizacja znajdują się 50-100m od działek. *** do sprzedania również działki rolne: 10.247m2 - przylega do działek budowlanych - 100 zł za m2 - ZAREZERWOWANA !!! 13.100m2 - z widokiem na morze i jezioro - 70 zł za m2 AKTUALNIE TRWA PROCES ODRALNIANIA DZIAŁEK, co podniesie ich wartość TRZYKROTNIE *** do sprzedania także: - działka budowlana o powierzchni 6.425m2 położona przy drodze asfaltowej z Darłowa do Ustki, 50 zł za m2 w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jako MUR, tj. teren zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej - przylegająca do niej działka rolna o powierzchni 14.239 m2, 10 zł za m2 -ZAREZERWOWANA !!!

Filtr