Działka budowlana z widokiem na tatry

Sortowanie:
Znaleziony: 143 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana z widokiem na Tatry - Klikuszowa
Działka budowlana z widokiem na Tatry - Klikuszowa
250000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²250 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w Klikuszowej z widokiem na Tatry. Działka ma powierzchnię 1000 m2, a jej wymiary w przybliżeniu to 33m x 30m. W miejscowym planie zagospodarowanie przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media (kanalizacja, prąd, gaz) są dostępne poniżej działki więc będzie można się przyłączyć. Działka w Klikuszowej położona jest na skraju wsi, co gwarantuje większą ciszę i spokój. Tereny 40m powyżej działki są już objęte zakazem zabudowy, więc nieprędko pojawią się tam sąsiedzi. W pobliżu są pojedyncze domy jednorodzinne i puste polany. Nieruchomość ma wystawę południowo-zachodnią i jest bardzo dobrze nasłoneczniona przez cały dzień. Widok na góry? Z samej działki widać Tatry, a żeby napawać się niemalże panoramicznym widokiem wystarczy podejść tylko kawałek na szczyt wzniesienia. To fantastyczne miejsce na długie spacery z obłędnym widokiem na Tatry, wycieczki rowerowe (niedaleko biegnie świetna ścieżka), spacery do lasu, wypady w Gorce czy Tatry. Miłośnicy biegówek czy skiturów też będą zadowoleni. Dwieście metrów nad działką biegnie czarny szlak, którym dotrzemy m.in. do schroniska Koliba na Łapsowej Polanie (ok. 4km / 1,2h) oraz na Turbaczu (dodatkowe 8km / 2h). Dokąd można stąd pojechać ? Gorczański Park Narodowy 2km Termy w Szaflarach 15 km Białka Tatrzańska (stoki narciarskie, termy) 18 km Przełom Białki (rezerwat przyrody) 18 km Jezioro Czorsztyńskie 21km Zakopane 27 km Słowacja 32 km Zapraszamy do kontaktu i oglądania również w weekendy. Kontakt: wiadomość prywatna do mnie lub telefon pod numer podany w ogłoszeniu (Filip Kasprzyk)

Działka budowlana z widokiem na Tatry - Klikuszowa
Działka budowlana z widokiem na Tatry - Klikuszowa
25000000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana w Klikuszowej z widokiem na Tatry. Działka ma powierzchnię 1000 m2, a jej wymiary w przybliżeniu to 33m x 30m. W miejscowym planie zagospodarowanie przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Numery działek 552/5 i 550/10. Działki zostały niedawno wydzielone, więc mogą być jeszcze niewidoczne w portalach mapowych. Media (kanalizacja, prąd, gaz) są dostępne poniżej działki więc będzie można się przyłączyć. Działka w Klikuszowej położona jest na skraju wsi, co gwarantuje większą ciszę i spokój. Tereny 40m powyżej działki są już objęte zakazem zabudowy, więc nieprędko pojawią się tam sąsiedzi. W pobliżu są pojedyncze domy jednorodzinne i puste polany. Nieruchomość ma wystawę południowo-zachodnią i jest bardzo dobrze nasłoneczniona przez cały dzień. Widok na góry? Z samej działki widać Tatry, a żeby napawać się niemalże panoramicznym widokiem wystarczy podejść tylko kawałek na szczyt wzniesienia. To fantastyczne miejsce na długie spacery z obłędnym widokiem na Tatry, wycieczki rowerowe (niedaleko biegnie świetna ścieżka), spacery do lasu, wypady w Gorce czy Tatry. Miłośnicy biegówek czy skiturów też będą zadowoleni. Dwieście metrów nad działką biegnie czarny szlak, którym dotrzemy m.in. do schroniska Koliba na Łapsowej Polanie (ok. 4km / 1,2h) oraz na Turbaczu (dodatkowe 8km / 2h). Dokąd można stąd pojechać ? Gorczański Park Narodowy - 2km Termy w Szaflarach - 15 km Białka Tatrzańska (stoki narciarskie, termy) - 18 km Przełom Białki (rezerwat przyrody) - 18 km Jezioro Czorsztyńskie - 21km Zakopane - 27 km Słowacja - 32 km Zapraszamy do kontaktu i oglądania również w weekendy.

Podhale, działka budowlana z widokiem na Tatry
Podhale, działka budowlana z widokiem na Tatry
200000 zł
30+ kilka dni temu

Witamy! Do sprzedania działka budowlana o ekspozycji południowej, z pięknym panoramicznym widokiem na Tatry. Lokalizacja: Bukowina-Osiedle, okolice Raby Wyżnej.  Działka o kształcie nieregularnego prostokąta, ok.60x17,5m. Bezpośredni dostęp do mało uczęszczanej drogi gminnej. Położona na skraju wsi, tuż przez lasem. Objęta gminnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działki położone w kierunku południowym są rolne i nie ma planów na przekształcenia, więc nic nie zasłoni widoku na góry. Idealna zarówno pod dom rodzinny jak i inwestycję rekreacyjną. Media do pociągnięcia z sąsiedniej działki. Możliwość wykopania studni, ekspertyza od geologa do wglądu. Oferujemy również indywidualny projekt i budowę domu drewnianego, wraz z tarasem, sauną, balią.

Działka budowlana z widokiem na Tatry - Rzepiska
Działka budowlana z widokiem na Tatry - Rzepiska
1750000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²700 zł/m²

Na sprzedaż działka w Rzepiskach z obłędnym i niezagrożonym widokiem na Tatry i okolicę. Są to właściwie 2 działki o łącznej powierzchni 2500 m2, które w całości przeznaczone są pod zabudowę. Gwarantujemy fenomenalne widoki z przyszłego domu :) To również doskonałe miejsce pod inwestycję i zabudowę tarasową. Widok na góry będzie z każdego domku i będą to zdecydowanie obiekty PREMIUM. Wymiary w przybliżeniu: 41 x 33m i 23x45m Dojazd drogą asfaltową od dołu lub utwardzoną od góry. Więcej informacji na stronie: dzialkipodtatrami.pl/2024/01/23/dzialka-budowlana-rzepiska/ Kto zna Rzepiska, temu nie trzeba mówić jak obłędne są tam widoki na Tatry i ile jest przepięknych miejsc na spacery czy skitury. Tam naprawdę można odpocząć i nacieszyć oczy cudownym widokiem na góry :) A w parę minut można znaleźć się nad wspaniałą rzeką Białką. Dokąd można pojechać z działki ? Stacja narciarska Jurgów Ski - 5,5 km Termy Białka Tatrzańska - 8,6 km Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska - 9 km Termy Bukowina Tatrzańska - 9 km Zakopane - 28 km Słowacja (Ždiar Strednica) - 32 km Kontakt: wiadomość prywatna do mnie lub telefon pod numer z ogłoszenia (Filip Kasprzyk)

Działka budowlana z widokiem na Tatry - Rzepiska
Działka budowlana z widokiem na Tatry - Rzepiska
1750000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²700 zł/m²

Na sprzedaż działka w Rzepiskach z obłędnym i niezagrożonym widokiem na Tatry i okolicę. Są to właściwie 2 działki o łącznej powierzchni 2500 m2, które w całości przeznaczone są pod zabudowę. Gwarantujemy fenomenalne widoki z przyszłego domu :) To również doskonałe miejsce pod inwestycję i zabudowę tarasową. Widok na góry będzie z każdego domku i będą to zdecydowanie obiekty PREMIUM. Wymiary w przybliżeniu: 41 x 33m i 23x45m Dojazd drogą asfaltową od dołu lub utwardzoną od góry. Więcej informacji na stronie: dzialkipodtatrami.pl/2024/01/23/dzialka-budowlana-rzepiska/ Kto zna Rzepiska, temu nie trzeba mówić jak obłędne są tam widoki na Tatry i ile jest przepięknych miejsc na spacery czy skitury. Tam naprawdę można odpocząć i nacieszyć oczy cudownym widokiem na góry :) A w parę minut można znaleźć się nad wspaniałą rzeką Białką. Treść Studium Uwarunkowań: „Tereny zabudowane lub przeznaczone do zabudowy w studium gminy, związane z funkcją mieszkaniową, zagrodową, usługową” Dokąd można pojechać z działki ? Stacja narciarska Jurgów Ski - 5,5 km Termy Białka Tatrzańska - 8,6 km Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska - 9 km Termy Bukowina Tatrzańska - 9 km Zakopane - 28 km Słowacja (Ždiar Strednica) - 32 km Kontakt: wiadomość prywatna do mnie lub telefon pod numer z ogłoszenia (Filip Kasprzyk)

Działka budowlana z widokiem na Tatry - Rzepiska
Działka budowlana z widokiem na Tatry - Rzepiska
1600000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²640 zł/m²

Na sprzedaż działka w Rzepiskach z obłędnym i niezagrożonym widokiem na Tatry i okolicę. Są to właściwie 2 działki o łącznej powierzchni 2500 m2, które w całości przeznaczone są pod zabudowę. Gwarantujemy fenomenalne widoki z przyszłego domu :) To również doskonałe miejsce pod inwestycję i zabudowę tarasową. Widok na góry będzie z każdego domku i będą to zdecydowanie obiekty PREMIUM. Cena jest do negocjacji - zachęcamy do kontaktu :) Wymiary w przybliżeniu: 41 x 33m i 23x45m Dojazd drogą asfaltową od dołu lub utwardzoną od góry. Więcej informacji na stronie: dzialkipodtatrami.pl/2024/01/23/dzialka-budowlana-rzepiska/ Kto zna Rzepiska, temu nie trzeba mówić jak obłędne są tam widoki na Tatry i ile jest przepięknych miejsc na spacery czy skitury. Tam naprawdę można odpocząć i nacieszyć oczy cudownym widokiem na góry :) A w parę minut można znaleźć się nad wspaniałą rzeką Białką. Treść Studium Uwarunkowań: „Tereny zabudowane lub przeznaczone do zabudowy w studium gminy, związane z funkcją mieszkaniową, zagrodową, usługową” Dokąd można pojechać z działki ? Stacja narciarska Jurgów Ski - 5,5 km Termy Białka Tatrzańska - 8,6 km Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska - 9 km Termy Bukowina Tatrzańska - 9 km Zakopane - 28 km Słowacja (Ždiar Strednica) - 32 km Kontakt: wiadomość prywatna do mnie lub telefon pod numer z ogłoszenia (Filip Kasprzyk)

Działka budowlana z widokiem na Tatry - Rzepiska
Działka budowlana z widokiem na Tatry - Rzepiska
1750000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²700 zł/m²

Na sprzedaż działka w Rzepiskach z obłędnym i niezagrożonym widokiem na Tatry i okolicę. Są to właściwie 2 działki o łącznej powierzchni 2500 m2, które w całości przeznaczone są pod zabudowę. Gwarantujemy fenomenalne widoki z przyszłego domu :) Wymiary w przybliżeniu: 41 x 33m i 23x45m Więcej informacji na stronie: www.dzialkipodtatrami.pl/2024/01/23/dzialka-budowlana-rzepiska/ To również doskonałe miejsce na inwestycję i zabudowę tarasową. Widok na góry będzie z każdego domku. Będą to zdecydowanie obiekty PREMIUM. Dokąd można pojechać z działki ? Jurgów Ski - 5,5 km Termy Białka Tatrzańska - 8,6 km Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska - 9 km Termy Bukowina Tatrzańska - 9 km Zakopane - 28 km Słowacja (Ždiar Strednica) - 32 km Kontakt: wiadomość prywatna do mnie lub telefon pod numer z ogłoszenia (Filip Kasprzyk)

Działka budowlana z widokiem na Tatry
Działka budowlana z widokiem na Tatry
450000 zł
Nowy Targ 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 073
Cena za m²419.38 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w Nowym Targu osiedle Nowe. Widok na panoramę Tatr i Babia Góra. Widok nie zagrożony. Ciche spokojne miejsce. Szybki dojazd do centrum, W zimie brak smogu. Nr ewidencyjny 3287/2. Własność księga wieczysta.Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,. Do działki prowadzi droga utwardzona od drogi Publicznej. Media w pobliżu działki. Powierzchnia 10,73 a plus wspólna droga 4,80 a.. Więcej informacji pod telefonem. Cena do negocjacji.Prywatne ogłoszenie bez pośredników.

Działka budowlana z widokiem na Tatry
Działka budowlana z widokiem na Tatry
270000 zł
30+ kilka dni temu

Obiektem sprzedaży jest działka budowlana w górskiej wsi Klikuszowa. Miejscowość położona jest w centrum Podhala u podnóża Gorców. Dookoła zielone pola i iglaste lasy. Lokalizacja stworzona dla osób ceniących sobie ciszę i kontakt z naturą. Nieopodal znajdują się szlaki w Gorce, schronisko na Starych Wierchach oddalone godzinę spacerem Niebieskim Szlakiem od działki. Lokalizacja w sąsiedztwie pełniącego funkcję centrum regionu Nowego Targu gwarantuje szybki dostęp do wszystkich potrzebnych do życia instytucji oraz sklepów i centrów rozrywki. W Klikuszowej zlokalizowane jest przedszkole i Szkoła Podstawowa. Jedną z dużych atrakcji regionu jest mieszczące się we wsi Centrum Narciarstwa Biegowego. Do Zakopanego 25 kilometrów. Wszystkie atrakcje regionu, takie jak: baseny termalne i wyciągi narciarskie, znajdują się w tym promieniu. Wielkim atutem działki jest widok na panoramę Tatr. W ładną pogoda krajobraz widziany z działki jest nie do wycenienia. Ogłoszenie dotyczy działki oznaczonej na grafice numerem "1". Szerokość działki: 27 mDługość działki: 45 mPowierzchnia: około 1212 m2Numery ewidencyjne działek: 3985/5, 3989/3Cena: 270 000 zł Możliwość kupienia dwóch działek. Parcela z oznaczeniem "2" ma powierzchnię 1313 m2. Kupujący nie płaci prowizji. Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Na pytania pod numerem 733 123 200 odpowie Bartosz Łaś.

Działka budowlana z widokiem na Tatry
Działka budowlana z widokiem na Tatry
21500000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 11 ar zlokalizowana w miejscowości Klimkówka gm. Chełmiec. Działka płaska w kształcie prostokąta. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług. Dojazd na działkę drogą asfaltową gminną, ostatnie 40m drogą nieutwardzoną. Media:- wodociąg miejski, prąd, gazNieruchomość z pięknymi widokami na okoliczne wzniesienia oraz Tatry. W pobliżu sklep spożywczy, punkty usługowe, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny niezabudowane. Odległość od Nowego Sącza to ok. 4 km.Cena: 215 000 złZapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i prezentacji nieruchomości !!!Nr oferty 1/66Biuro Obrotu Nieruchomościami WIGWAMul. Hallera34 33-300 Nowy Sącztel. +48730 000 025Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana z widokiem na Tatry
Działka budowlana z widokiem na Tatry
480000 zł
Nowy Targ 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 073
Cena za m²447.34 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w Nowym Targu osiedle Nowe. Ciche spokojne miejsce. Nr ewidencyjny 3287/2. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,. Do działki prowadzi droga utwardzona od drogi publicznej. Powierzchnia 10,73 a plus wspólna droga 4,80 a. Więcej informacji pod numerem 79*******13.

Działka budowlana z widokiem na Tatry
Działka budowlana z widokiem na Tatry
105000000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż niezwykła działka o powierzchni 1760m2.Nieruchomość idealna do zabudowy osady domków lub służąca jako posiadłość wypoczynkowa.Z parceli rozciąga się piękny widok na Tatry wysokiePosesja jest w kształcie prostokąta o powierzchni ponad 1760 m2, zaledwie 9 km od centrum ZakopanegoDziałka zlokalizowana jest w cichej spokojnej okolicy z bliskim dojazdem do głównej ulicyMEDIAPrąd, woda, kanalizacja na działce sąsiedniejLOKALIZACJADoskonałe położenie nieruchomości zapewnia dostęp do wielu atrakcji na Podhalu.Dojazd bezpośrednio z drogi gminnej.Ośrodek narciarsko rekreacyjny Małe Ciche - 5 kmBukowina Tatrzańska termy - 5 kmŁysa polana - 14 kmCentrum Zakopanego - 9 kmStacja Narciarska Murzasichle-Ski - 12 kmStacja Narciarska Witów-Ski - ok. 8 kmw bliskiej okolicy sklepy, restauracje, komunikacja miejskaZjazd z drogi asfaltowej miejskiej, dojazd drogą utwardzonąZapraszam do kontaktu:Grzegorz600404554NOTA PRAWNAOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka budowlana z widokiem na tatry !
Działka budowlana z widokiem na tatry !
46500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia645
Cena za m²72.09 zł/m²

Mam do sprzedania dzialke 6,45 ara. Działka w kształcie prostokąta , z ładnym widokiem na góry ( Tatry ). Działka w zaciszu , około 20 metrów od drogi gminnej i 60 metrów od drogi asfaltowej . Numer działki 3789/2 . Zapraszam do oględzin i kontaktu .

Działka budowlana z widokiem na Tatry
Działka budowlana z widokiem na Tatry
180000 zł
wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²150 zł/m²

Ofertą sprzedaży działka 12 arowa, w całości budowlana w kształcie prostokątu. Zjazd do nieruchomości z drogi gminnej asfaltowej o małym natężeniu ruchu. Atutem tej nieruchomości jest położenie w cichej spokojnej okolicy lekko pochylona w kierunku południowy z widokiem na Tatry.Wg miejscowego planu przeznaczenie nieruchomości MR1 - teren zabudowy mieszanej - mieszkaniowej, usługowej, produkcyjnej. W okolicy znajdują się: sklepy, szkoła przedszkole, kościół, ośrodek zdrowia, apteka, warsztat samochodowy, przychodnia prywatna oraz różnego rodzaju usługi.Media: woda i gaz na sąsiedniej działce, linia energetyczna w drodze gminnej.Istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek: - 15 ar - cena 240 000 pln w całości budowlana - 52 ary - cena 480 000 pln 11 arów budowlane, pozostała część działki 41 ary rola.Połączenie: Niepołomice około 20 min, Kraków-Nowa Huta Pl. Centralny około 25 minut, Proszowice około 15 minutSąsiedztwo - domy mieszkalne oraz gospodarstwa rolne.Pomagam w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości na miejscu.NOTA PRAWNAPowyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana z widokiem na Tatry
Działka budowlana z widokiem na Tatry
240000 zł
wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²160 zł/m²

Ofertą sprzedaży działka 15 arowa, w całości budowlana w kształcie trapezu. Zjazd do nieruchomości z drogi gminnej asfaltowej o małym natężeniu ruchu. Atutem tej nieruchomości jest położenie w cichej spokojnej okolicy z widokiem na Tatry.Wg miejscowego planu przeznaczenie nieruchomości MR1 - teren zabudowy mieszanej - mieszkaniowej, usługowej, produkcyjnej. W okolicy znajdują się: sklepy, szkoła przedszkole, kościół, ośrodek zdrowia, apteka, warsztat samochodowy, przychodnia prywatna oraz różnego rodzaju usługi.Media w działce: woda, linia energetyczna w drodze gminnej oraz gaz na sąsiedniej działce.Na działce znajdują się budynki: mieszkalny oraz tzw suszarnia z przeznaczeniem do gruntownego remontu lub do rozbiórki.Istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek: - 12 ar - cena 180 000 pln w całości budowlana - 52 ary - cena 480 000 pln 11 arów budowlane, pozostała część działki 41 ary rola.Połączenie: Niepołomice około 20 min, Kraków-Nowa Huta Pl. Centralny około 25 minut, Proszowice około 15 minutSąsiedztwo - domy mieszkalne oraz gospodarstwa rolne.Pomagam w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości na miejscu.NOTA PRAWNAPowyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana z widokiem na tatry Dzianisz
Działka budowlana z widokiem na tatry Dzianisz
960000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana widokowa o powierzchni około 1623 m2 położona w miejscowości Dzianisz (gmina Kościelisko).Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową oraz pensjonatową. Posiada bezpośredni dostęp do gminnej drogi. W sąsiedztwie nowe budynki w stylu góralskim oraz łąki. Działka nachylona w kierunku południowym, bardzo dobrze nasłoneczniona z niezagrożonym widokiem na panoramę Tatr. W kształcie zbliżonym do litery "L" o wymiarach 70m x 45m x 26m x 24m x 36,50m x 20,50m. Możliwość podziału na dwie działki. Media:- prąd na działce,- woda - wodociąg gminny w granicy,- kanalizacja - brak w okolicy.Nieruchomość zlokalizowana około:6 km od Term Chochołowskich,16 km od Zakopanego11 km od KościeliskaLink do zapisów w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Link do lokalizacji google maps: s://maps.app.goo.gl/GMc9mTxs1gmFZhmC6Współrzędne: 4919'43.9"N 1950'14.1"EIdentyfikator działki: 121704_2.0400.9765/1Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana z widokiem na tatry Dzianisz
Działka budowlana z widokiem na tatry Dzianisz
960000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 623
Cena za m²591.5 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana widokowa o powierzchni około 1623 m2 położona w miejscowości Dzianisz (gmina Kościelisko).Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową oraz pensjonatową. Posiada bezpośredni dostęp do gminnej drogi. W sąsiedztwie nowe budynki w stylu góralskim oraz łąki. Działka nachylona w kierunku południowym, bardzo dobrze nasłoneczniona z niezagrożonym widokiem na panoramę Tatr. W kształcie zbliżonym do litery "L" o wymiarach 70m x 45m x 26m x 24m x 36,50m x 20,50m. Możliwość podziału na dwie działki. Media: - prąd na działce, - woda - wodociąg gminny w granicy, - kanalizacja - brak w okolicy.Nieruchomość zlokalizowana około: 6 km od Term Chochołowskich, 16 km od Zakopanego 11 km od Kościeliska Link do zapisów w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Link do lokalizacji google maps: s://maps.app.goo.gl/GMc9mTxs1gmFZhmC6 Współrzędne: 4919'43.9"N 1950'14.1"E Identyfikator działki: 121704_2.0400.9765/1Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana z widokiem na Tatry w Naprawie
Działka budowlana z widokiem na Tatry w Naprawie
799000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 600
Cena za m²173.7 zł/m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Duża działka o powierzchni 46 arów zlokalizowana w Naprawie w malowniczej gminie Jordanów z gotowym projektem.Z nieruchomości rozciąga się niesamowity widok na Tatry, co dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter tego miejsca. Dużym atutem jest bliskość Stacji Moya (niezliczona ilość potencjalnych klientów) oraz szybki dojazd do Zakopianki, zaledwie 3 minuty drogi! Działka oznaczona jest symbolem MN - tereny pod zabudowę jednorodzinną.Dla terenów oznaczonych na rysunku planu MN ustala się:1. Przeznaczenie podstawowe:zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolnostojącej;2. Przeznaczenie uzupełniające:a) zabudowa usługowa wolnostojąca z zakresu ustug handlu detalicznego,b) budynki gospodarcze i garaże3. Dopuszczenie realizacji na jednej działce budowlanej: - zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej realizowanej bez zabudowy usługowej, - zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej z towarzyszeniem zabudowy usługowej;Działka posiada dogodny dostęp do asfaltowej drogi krajowej poprzez własną drogę wewnętrzną.Nie brakuje też atrakcji. W okolicy znajduje się kryta pływalnia, sklep Żabka oraz klub sportowy, co sprawia, że miejsce to jest nie tylko atrakcyjne pod względem inwestycyjnym, ale również komfortowe do zamieszkania. Ta oferta skierowana jest do wymagających inwestorów, którzy szukają doskonałej lokalizacji i potencjału rozwoju!Chętnie opowiem o innych atutach tej nieruchomości telefonicznie lub podczas osobistej prezentacji.Nie znalazłeś niczego dla siebie? Nie przejmuj się, w ofercie mamy inne nieruchomości – skontaktuj się z nami, a wspólnie coś wybierzemy. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji.Anna Kamińska Tel – (użyj formularza kontaktowego)Nasze biuro znajduje się w Mszanie Dolnej przy ul. Starowiejskiej 4CPowyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.Przy zakupie tej nieruchomości może obowiązywać prowizja. Więcej szczegółów w biurze.

Działka budowlana z widokiem na Tatry - Łapsze Niżne
Działka budowlana z widokiem na Tatry - Łapsze Niżne
990000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 200
Cena za m²235.71 zł/m²

Działka budowlana z własnym potokiem i widokiem na tatrzańskie szczyty! Na sprzedaż przepiękna i duża działka na Spiszu, która ma aż 4200 m² i własny strumień przy zachodniej granicy. Położona jest na skraju wsi. Wystawa południowa (w kierunku Tatr) sprawia, że jest to bardzo słoneczne miejsce. Teren wznosi się o ok 10m, gwarantując przepiękne widoki. 50 metrów nad działką jest wspaniały, gęsty las. Do działki prowadzą 2 drogi gminne (asfaltowa i szutrowa). Wymiary (w przybliżeniu): 65 x 65m Kanalizacja - w dole działki. Ok 45% powierzchni jest budowlane (zabudowa mieszkaniowa), a kolejne 55% to potok i tereny zielone. Zimą do najbliższego wyciągu można dojechać w 13 minut Film i dodatkowe informacje na stronie www.dzialkipodtatrami.pl/2024/02/02/dzialka-budowlana-z-potokiem-w-lapszach-niznych/ Dokąd można pojechać z działki ? Jurgów Ski – 17 km (20 min.) Termy Białka Tatrzańska – 16 km Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska – 15km Zakopane – 35 km Słowacja (Ždiar – Strednica) – 26 km Kontakt: wiadomość prywatna do mnie lub telefon pod numer podany w ogłoszeniu (Filip Kasprzyk)

Działka budowlana z widokiem na Tatry i potokiem
Działka budowlana z widokiem na Tatry i potokiem
990000 zł
30+ kilka dni temu

Działka budowlana z własnym potokiem i widokiem na tatrzańskie szczyty!Na sprzedaż przepiękna i duża działka na Spiszu, która ma aż 4200 m² i własny strumień przy zachodniej granicy. Położona jest na skraju wsi.Wystawa południowa (w kierunku Tatr) sprawia, że jest to bardzo słoneczne miejsce. Teren wznosi się o ok 10m, gwarantując przepiękne widoki. 50 metrów nad działką jest wspaniały, gęsty las.Do działki prowadzą 2 drogi gminne (asfaltowa i szutrowa).Wymiary (w przybliżeniu): 65 x 65mOk 50% powierzchni jest budowlane (zabudowa mieszkaniowa), a kolejne 50% to potok i tereny zielone.Zimą do najbliższego wyciągu można dojechać w 13 minut.Dokąd można pojechać z działki ?Jurgów Ski – 17 km (20 min.)Termy Białka Tatrzańska – 16 kmOśrodek narciarski Kotelnica Białczańska – 15kmZakopane – 35 kmSłowacja (Ždiar – Strednica) – 26 kmZapraszamy do kontaktu i oglądania również w weekendy :)

Działka budowlana z widokiem na Tatry - Łapsze Niżne
Działka budowlana z widokiem na Tatry - Łapsze Niżne
990000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 200
Cena za m²235.71 zł/m²

Działka budowlana z własnym potokiem i widokiem na tatrzańskie szczyty! Na sprzedaż przepiękna i duża działka na Spiszu, która ma aż 4200 m² i własny strumień przy zachodniej granicy. Położona jest na skraju wsi. Wystawa południowa (w kierunku Tatr) sprawia, że jest to bardzo słoneczne miejsce. Teren wznosi się o ok 10m, gwarantując przepiękne widoki. 50 metrów nad działką jest wspaniały, gęsty las. Do działki prowadzą 2 drogi gminne (asfaltowa i szutrowa). Wymiary (w przybliżeniu): 65 x 65m Ok 50% powierzchni jest budowlane (zabudowa mieszkaniowa), a kolejne 50% to potok i tereny zielone. Zimą do najbliższego wyciągu można dojechać w 13 minut Film i dodatkowe informacje na stronie www.dzialkipodtatrami.pl/2024/02/02/dzialka-budowlana-z-potokiem-w-lapszach-niznych/ Dokąd można pojechać z działki ? Jurgów Ski – 17 km (20 min.) Termy Białka Tatrzańska – 16 km Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska – 15km Zakopane – 35 km Słowacja (Ždiar – Strednica) – 26 km Kontakt: wiadomość prywatna do mnie lub telefon pod numer podany w ogłoszeniu (Filip Kasprzyk)

Działka budowlana z widokiem na Tatry w Naprawie
Działka budowlana z widokiem na Tatry w Naprawie
799000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 600
Cena za m²173.7 zł/m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Duża działka o powierzchni 46 arów zlokalizowana w Naprawie w malowniczej gminie Jordanów.Z nieruchomości rozciąga się niesamowity widok na Tatry, co dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter tego miejsca. Dużym atutem jest bliskość Stacji Moya (niezliczona ilość potencjalnych klientów) oraz szybki dojazd do Zakopianki, zaledwie 3 minuty drogi! Działka oznaczona jest symbolem MN - tereny pod zabudowę jednorodzinną.Dla terenów oznaczonych na rysunku planu MN ustala się:1. Przeznaczenie podstawowe:zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolnostojącej;2. Przeznaczenie uzupełniające:a) zabudowa usługowa wolnostojąca z zakresu ustug handlu detalicznego,b) budynki gospodarcze i garaże3. Dopuszczenie realizacji na jednej działce budowlanej: - zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej realizowanej bez zabudowy usługowej, - zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej z towarzyszeniem zabudowy usługowej;Działka posiada dogodny dostęp do asfaltowej drogi krajowej poprzez własną drogę wewnętrzną.Nie brakuje też atrakcji. W okolicy znajduje się kryta pływalnia, sklep Żabka oraz klub sportowy, co sprawia, że miejsce to jest nie tylko atrakcyjne pod względem inwestycyjnym, ale również komfortowe do zamieszkania. Ta oferta skierowana jest do wymagających inwestorów, którzy szukają doskonałej lokalizacji i potencjału rozwoju!Chętnie opowiem o innych atutach tej nieruchomości telefonicznie lub podczas osobistej prezentacji.Nie znalazłeś niczego dla siebie? Nie przejmuj się, w ofercie mamy inne nieruchomości – skontaktuj się z nami, a wspólnie coś wybierzemy. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji.Anna Kamińska Tel – (użyj formularza kontaktowego)Nasze biuro znajduje się w Mszanie Dolnej przy ul. Starowiejskiej 4CPowyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.Przy zakupie tej nieruchomości może obowiązywać prowizja. Więcej szczegółów w biurze.

Widokowa działka budowlana z widokiem na Tatry 8ar
Widokowa działka budowlana z widokiem na Tatry 8ar
89900000 zł
30+ kilka dni temu

homfi ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną 834m2 tuż przy Jeziorze Czorsztyńskim - 500m w lini prostej!Widokowa działka w Czorsztynie, z widokiem nie tylko na piękne jezioro - ale też majestatyczne Tatry. Idealna, by wybudować tam swoją ostoję i miejsce na lata, gdzie możesz wyjść z domu prosto na taras, wygodnie usiąść i napawać się pięknem krajobrazu. Świetnie miejsce na inwestycję i zapewnienie sobie pasywnego dochodu. Dzięki bliskości jeziora oraz gór będzie to idealny kierunek dla turystów.LOKALIZACJA:- Czorsztyn, pół kilometra od jeziora, z przepięknym widokiem na Tatry.- 900m do Zamku w Czorsztynie, 1,1km do Przystani Statków.- W obrębie 1km kilka restauracji, sklep.- 3km do szkoły.DZIAŁKi:nr: 215/5 - Powierzchnia 834m2- Własność,- Dostęp z drogi publicznej asfaltowej,- Kanalizacja i energia elektryczna w drodze. Woda przechodzi przez działkę.Wskaźniki wykorzystania terenów: a) powierzchnia zabudowy – max 30% pow. terenu inwestycji, b) powierzchnia biologicznie czynna – min 50% pow. terenu inwestycjiPrzeznaczenie działki wg planu przestrzennego zagospodarowania gminy:MN/MT – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, mieszkalno-usługowej (pensjonatowej) i rekreacji indywidualnej.Cena:899 000plnZainteresowany? Skontaktuj się z nami +48799 350 770 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.___Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.

Działka budowlana z widokiem na Tatry w Naprawie
Działka budowlana z widokiem na Tatry w Naprawie
799000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 600
Cena za m²173.7 zł/m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Duża działka o powierzchni 46 arów zlokalizowana w Naprawie w malowniczej gminie Jordanów.Z nieruchomości rozciąga się malowniczy widok na Tatry, co dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter tego miejsca. Dużym atutem jest bliskość Stacji Moya (niezliczona ilość potencjalnych klientów) oraz szybki dojazd do Zakopianki, zaledwie 3 minuty drogi! Działka oznaczona jest symbolem MN - tereny pod zabudowę jednorodzinną.Dla terenów oznaczonych na rysunku planu MN ustala się:1. Przeznaczenie podstawowe:zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolnostojącej;2. Przeznaczenie uzupełniające:a) zabudowa usługowa wolnostojąca z zakresu ustug handlu detalicznego,b) budynki gospodarcze i garaże3. Dopuszczenie realizacji na jednej działce budowlanej: - zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej realizowanej bez zabudowy usługowej, - zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej z towarzyszeniem zabudowy usługowej;Działka posiada dogodny dostęp do asfaltowej drogi krajowej poprzez własną drogę wewnętrzną.Nie brakuje też atrakcji. W okolicy znajduje się kryta pływalnia, sklep Żabka oraz klub sportowy, co sprawia, że miejsce to jest nie tylko atrakcyjne pod względem inwestycyjnym, ale również komfortowe do zamieszkania. Ta oferta skierowana jest do wymagających inwestorów, którzy szukają doskonałej lokalizacji i potencjału rozwoju!Chętnie opowiem o innych atutach tej nieruchomości telefonicznie lub podczas osobistej prezentacji.Nie znalazłeś niczego dla siebie? Nie przejmuj się, w ofercie mamy inne nieruchomości – skontaktuj się z nami, a wspólnie coś wybierzemy. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji.Anna Kamińska Tel – (użyj formularza kontaktowego)Nasze biuro znajduje się w Mszanie Dolnej przy ul. Starowiejskiej 4CPowyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.Przy zakupie tej nieruchomości może obowiązywać prowizja. Więcej szczegółów w biurze.

Działka budowlana z widokiem na tatry 18,37a Klimkówka – Nowy Sącz
Działka budowlana z widokiem na tatry 18,37a Klimkówka – Nowy Sącz
219000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia18 370
Cena za m²11.92 zł/m²

Sprzedam działkę we wsi Klimkówka o łącznej powierzchni 18,37a oddaloną od granicy Nowego Sącza około 2km. Parcela nr 217/6 w kształcie zbliżonym do prostokąta ma powierzchnię 1669m2 o bokach ok. 30x60 metrów z czego w przybliżeniu 12 arów stanowi działkę budowlaną a 5 arów działkę rolną obejmującą zgodnie z przepisami przestrzeń bezpośrednio przy granicy z lasem. Do całości w cenie dodatkowo dochodzi ½ udziału w drodze dojazdowej nr 217/8, co stanowi 168,5m2. Media to jest gaz, prąd, woda znajdują się na sąsiednich działkach. Nie ma możliwości zakupu samej działki bez udziału w drodze dojazdowej. Odległości drogowe od ważnych punktów: 1,0 km - Przystanek autobusowy 1,5 km - Świetlica miejska z placem zabaw 1,8 km - Stadnina koni 2,0 km - Granica Nowego Sącza 4,2 km - Szkoła, Przedszkole, Przychodnia 5,0 km - Biedronka 6,4 km - Rynek Nowego Sącza

Budowlana działka z widokiem na Tatry
Budowlana działka z widokiem na Tatry
59000000 zł
30+ kilka dni temu

Przedstawiamy Państwu widokową działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Brzegi.Parcela ma kształt przybliżony do prostokąta o szerokości 24m. i długości 55- 63m. Całkowita powierzchnia to 1402m2.Jest to doskonała baza wypadowa w Tatry Polskie jak i Słowackie, bliskość do termy.To tutaj może powstać Twoja oaza spokoju, wymarzony dom w górach lub inwestycja w której będzie można odpoczywać a jednocześnie zarabiać.Okolica jest cicha i spokojna, cechuje się swą bliskością natury, ciszą, spokojem oraz pięknymi widokami na panoramę Tatr.W granicy drogi znajduje się przyłącz prądu.Działka posiada wydane warunki zabudowy z możliwością budowy domu o powierzchni 130m2Brzegi wieś w gminie Bukowina Tatrzańska, znajduje się w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, na wschodnich i zachodnich stokach Brzegowskiego Działu – grzbietu odbiegającego w północnym kierunku od Tatr, ale należącego do Pogórza Bukowińskiego. Nad miejscowością wznosi się najwyższy szczyt tego pogórza – Cyrhla nad Białką (1155 m). Miejscowość położona jest w dolinach potoków spływających z tego grzbietu do Białki: Ryniasowego Potoku, Zawiersiańskiego Potoku, Brzegowskiego Potoku, Kozinieckiego Potoku. Zachodnimi stokami Brzegowskiego Działu biegnie szosa z Bukowiny Tatrzańskiej do Łysej Polany. Znajduje się tutaj bardzo widokowa polana Głodówka, z której roztacza się panorama obejmująca całe Tatry. Ze znajdujących się na wschodnich stokach zabudowań wioski zobaczyć można panoramę obejmującą m.in. Rysy, Gerlach, Murań, Szeroką Jaworzyńską, Mięguszowieckie Szczyty, czy Wołoszyn.W okolicy;- stacja narciarska w Jurgowie 3 km- Termy w Bukowinie 5 km- Łysa polana 11 km- Zakopane 23 km- Jezioro Czorsztyńskie 24 km- ścieżki rowerowe- szlaki turystyczne- las- góryZapraszam do kontaktu:Grzegorz600404554NOTA PRAWNAOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Budowlana działka z widokiem na Tatry
Budowlana działka z widokiem na Tatry
59000000 zł
30+ kilka dni temu

Przedstawiamy Państwu widokową działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Brzegi.Parcela ma kształt przybliżony do prostokąta o szerokości 24m. i długości 55m oraz 63m. Całkowita powierzchnia to 1402m2.Jest to doskonała baza wypadowa w Tatry Polskie jak i Słowackie, bliskość do termy.To tutaj może powstać Twoja oaza spokoju, wymarzony dom w górach lub inwestycja w której będzie można odpoczywać a jednocześnie zarabiać.Okolica jest cicha i spokojna, cechuje się swą bliskością natury, ciszą, spokojem oraz pięknymi widokami na panoramę Tatr.W granicy drogi znajduje się przyłącz prądu.Działka posiada wydane warunki zabudowy, dzisiaj kupujesz, jutro budujesz!Brzegi wieś w gminie Bukowina Tatrzańska, znajduje się w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, na wschodnich i zachodnich stokach Brzegowskiego Działu – grzbietu odbiegającego w północnym kierunku od Tatr, ale należącego do Pogórza Bukowińskiego. Nad miejscowością wznosi się najwyższy szczyt tego pogórza – Cyrhla nad Białką (1155 m). Miejscowość położona jest w dolinach potoków spływających z tego grzbietu do Białki: Ryniasowego Potoku, Zawiersiańskiego Potoku, Brzegowskiego Potoku, Kozinieckiego Potoku. Zachodnimi stokami Brzegowskiego Działu biegnie szosa z Bukowiny Tatrzańskiej do Łysej Polany. Znajduje się tutaj bardzo widokowa polana Głodówka, z której roztacza się panorama obejmująca całe Tatry. Ze znajdujących się na wschodnich stokach zabudowań wioski zobaczyć można panoramę obejmującą m.in. Rysy, Gerlach, Murań, Szeroką Jaworzyńską, Mięguszowieckie Szczyty, czy Wołoszyn.W okolicy;- stacja narciarska w Jurgowie 3 km- Termy w Bukowinie 5 km- Łysa polana 11 km- Zakopane 23 km

Działka Budowlana Z Pięknym Widokiem Na Tatry
Działka Budowlana Z Pięknym Widokiem Na Tatry
750000 zł
30+ kilka dni temu

Powierzchnia 1158 m2Cena 750 000 zł brutto ( cena zawiera 23% VAT), cena netto 609 756 zł.Nr ewidencyjne działki: 1687/9, 1687/8 i udział w drodze 1717/10 Działka położona Bukowinie Tatrzańskiej na Wierchu Rusińskim w odległości ok. 1 km od kompleksu narciarskiego Rusiń-Ski. Dla przedmiotowej nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji dotyczącej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z budowa infrastruktury towarzyszącą obejmującą budowę zjazdu z drogi gminnej publicznej, budowę drogi wewnętrznej stanowiącej dojazd do działki budowlanej, budowę przyłączy infrastruktury technicznej oraz budowę innych niezbędnych urządzeń budowlanych.Dla działki została tez sporządzona mapa do celów projektowych, a dla prognozowanego budynku jednorodzinnego został ustalony numer porządkowy 64.Oferowana nieruchomość położona jest w malowniczej części Bukowiny Tatrzańskiej na Wierchu Rusińskim. Dojazd drogą asfaltową i drogą wewnętrzną do urządzenia. Parcela dobrze nasłoneczniona, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 32 m szerokości i 36 m długości, lekko nachylona w kierunku południowym. Media: wodociąg - ustalone warunki przyłączeniowekanalizacja - złożony wniosek o wydanie warunków technicznych do projektowanego budynkuprąd – zawarta umowa o przyłącz do sieci energetycznej .W bezpośrednim sąsiedztwie działki brak zwartej zabudowy, dużo terenu zielonego i niezagrożony widok na całe Tatry.Lokalizacja działki pozwala na dogodny i szybki dojazd do centrum Bukowiny Tatrzańskiej- termy Bukovina ok.3 km, Białki Tatrzańskiej termy Bania ok. 2 km, Rusinski-ski 1 km, a także do ośrodków narciarskich w Jurgowie i Czarnej Gorze.Bukowina Tatrzańska leży na wysokości 860-1000 m n.p.m. i jest położona na Pogórzu Spisko-Gubałowskim na Skalnym Podhalu. Centrum sportów zimowych z rozbudowaną bazą noclegową, licznymi wyciągami narciarskimi w tym z popularnym kompleksem Rusiń-ski , miejsce nieskażonej przyrody, gorących wód ( Termy Bukovina ) i wielu tras turystycznych.KOSZTY PROWIZJI POKRYWA SPRZEDAJĄCYZapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomościJolanta Pyrtek-HorbińskaTel. + 48 784 126 018+48 18 20 73 773ul. Kasprowicza 2034-500 Zakopane Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAXW przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

DZIAŁKA BUDOWLANA Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA TATRY
DZIAŁKA BUDOWLANA Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA TATRY
75000000 zł
30+ kilka dni temu

Powierzchnia 1158 m2Cena 750 000 zł brutto ( cena zawiera 23% VAT), cena netto 609 756 zł.Nr ewidencyjne działki: 1687/9, 1687/8 i udział w drodze 1717/10 Działka położona Bukowinie Tatrzańskiej na Wierchu Rusińskim w odległości ok. 1 km od kompleksu narciarskiego Rusiń-Ski. Dla przedmiotowej nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji dotyczącej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z budowa infrastruktury towarzyszącą obejmującą budowę zjazdu z drogi gminnej publicznej, budowę drogi wewnętrznej stanowiącej dojazd do działki budowlanej, budowę przyłączy infrastruktury technicznej oraz budowę innych niezbędnych urządzeń budowlanych.Dla działki została tez sporządzona mapa do celów projektowych, a dla prognozowanego budynku jednorodzinnego został ustalony numer porządkowy 64.Oferowana nieruchomość położona jest w malowniczej części Bukowiny Tatrzańskiej na Wierchu Rusińskim. Dojazd drogą asfaltową i drogą wewnętrzną do urządzenia. Parcela dobrze nasłoneczniona, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 32 m szerokości i 36 m długości, lekko nachylona w kierunku południowym. Media: wodociąg - ustalone warunki przyłączeniowekanalizacja - złożony wniosek o wydanie warunków technicznych do projektowanego budynkuprąd – zawarta umowa o przyłącz do sieci energetycznej.W bezpośrednim sąsiedztwie działki brak zwartej zabudowy, dużo terenu zielonego i niezagrożony widok na całe Tatry.Lokalizacja działki pozwala na dogodny i szybki dojazd do centrum Bukowiny Tatrzańskiej- termy Bukovina ok.3 km, Białki Tatrzańskiej termy Bania ok. 2 km, Rusinski-ski 1 km, a także do ośrodków narciarskich w Jurgowie i Czarnej Gorze.Bukowina Tatrzańska leży na wysokości 860-1000 m n.p.m. i jest położona na Pogórzu Spisko-Gubałowskim na Skalnym Podhalu. Centrum sportów zimowych z rozbudowaną bazą noclegową, licznymi wyciągami narciarskimi w tym z popularnym kompleksem Rusiń-ski , miejsce nieskażonej przyrody, gorących wód ( Termy Bukovina ) i wielu tras turystycznych.KOSZTY PROWIZJI POKRYWA SPRZEDAJĄCYZapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomościJolanta Pyrtek-HorbińskaTel. +48784 126 018www.duo.remax-polska.plinfo.duo@remax-polska.pljolanta.horbinska@remax-polska.pl+4818 20 73 773ul. Kasprowicza 2034-500 ZakopaneNikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAXW przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka budowlana z pięknym widokiem na Tatry
Działka budowlana z pięknym widokiem na Tatry
640000 zł
13 dnia plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 387
Cena za m²188.96 zł/m²

Kupując działkę widokową na Podhalu, marzymy, aby każdego dnia nasze oczy zachwycał widok wspaniałych Tatr. Spoglądając w okno podczas przygotowywania porannej kawy, chcemy czuć się wyjątkowo. Widok z naszego tarasu podczas niedzielnego grilla ma być imponujący. Ma wzbudzać zachwyt nie tylko nasz, ale także odwiedzających nas gości.Odrowąż leży na granicy dwóch regionów geograficznych - Kotliny Nowotarskiej oraz Beskidu Orawsko-Podhalańskiego. Parcela leży na płaskim obszarze, dzięki czemu dookoła mamy piękne widoki. Działki w tym regionie budzą zainteresowanie najbardziej wymagających klientów. Okolica jest cicha i spokojna. Teren dookoła to pola, łąki i lasy. Oddalenie od głównych dróg gwarantuje prywatność i stwarza warunki do odpoczynku.Ogromną zaletą jest dojazd do działki. Do samej parceli dojeżdżamy wyasfaltowaną drogą.Parcela w kształcie prostokąta o wymiarach około 35 m szerokości i około 90 metrów długości mierząc przez środek działki. Regularny kształt i płaska powierzchnia pozwalają na zagospodarowanie całości terenu odpowiednio do swoich potrzeb. Według MPZP prawie cała działka oznaczona symbolem MNU2.43 - tereny zabudowy jednorodzinnej i usługowej. Fragment z tyłu działki oznaczony jako tereny rolne.Media w najbliższym sąsiedztwie.Nowy Targ 25 km; Zakopane 35 km; Czarny Dunajec 7 km; Białka Tatrzańska 33 km;Powierzchnia działki: ok. 3387 m2 Numer ewidencyjny działki: 4800/2 Współrzędne do wpisania w mapach Google: 49.486376, 19.868506 Cena: 640 000 zł Kupujący nie płaci prowizji.Zapraszamy na prezentację: Bartosz Łaś tel. (użyj formularza kontaktowego) Topdom Nieruchomości ul Szaflarska 42, Nowy Targ

Działka budowlana na Niwie z widokiem na Tatry
Działka budowlana na Niwie z widokiem na Tatry
745000 zł
Nowy Targ 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 392
Cena za m²219.63 zł/m²

Kupując działkę budowlaną na Podhalu, marzymy o zielonej okolicy z luźną zabudową i pięknym widoku na Tatry. Te wymagania spełnia parcela na osiedlu Niwa w Nowym Targu. Teren jest spokojny i dobrze nasłoneczniony. Działka ma powierzchnię około 3392 metrów kwadratowych, w tym około 1800 metrów kwadratowych to teren budowlany. To znakomite proporcje, aby zagospodarować część budowlaną. Na ten moment w MPZP dozwolone jest wybudowanie jednego domu na 600 metrów kwadratowych. Resztę wykorzystać można jako tereny do rekreacji lub parking, a być może w przyszłości przeznaczenie terenu się zmieni.Do działki prowadzi formalna droga dojazdowa.Parcela uzbrojona jest w prąd. Skrzynia przyłączeniowa znajduje się w granicach działki.W drodze znajduje się kanalizacja.Z parceli rozpościera się widok na panoramę Tatr.Szerokość działki: ok. 28 metrów na środku działki Długość działki: ok. 121 metrów Powierzchnia: ok. 3392 m2 w tym około 1800 m2 budowlane Cena: 745 000 zł Współrzędne do wpisania w mapach Google: 49.5*********.992062 Numer działki: 1144/3Kupujący nie płaci prowizji.Zapraszamy na prezentację: Bartosz Łaś tel. (użyj formularza kontaktowego) Topdom Nieruchomości ul Szaflarska 42, Nowy Targ

Działka budowlana w Ostrowsku z widokiem na Tatry
Działka budowlana w Ostrowsku z widokiem na Tatry
190000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia644
Cena za m²295.03 zł/m²

Obiektem sprzedaży jest działka budowlana w Ostrowsku. Nowe obszary pod zabudowę powstały dzięki komasacji gruntów. Teren wyjątkowy ze względu na lokalizację i widoki. Dzięki położeniu w centrum Podhala, wszystkie atrakcje regionu mamy na wyciągnięcie ręki. Baseny termalne (Termy Bania, Gorący Potok, Termy Szaflary) oraz wyciągi narciarskie (Kotelnica Białczańska, Jurgów) znajdują się kilkanaście minut jazdy samochodem od działki. Z parceli rozpościera się widok na panoramę Tatr i Gorce. Teren dookoła pełen ścieżek rowerowych, które oplatają Podhale.Dużym atutem działki jest też jej wielkość i kształt. Powierzchnia 644 m2 w zupełności wystarczy do postawienia wymarzonego domu z dużym ogrodem.Do działki prowadzi formalna droga dojazdowa. Ostatni fragment jest nieutwardzony.Powierzchnia działki: 644 m2 Szerokość działki: 25 m Długość działki: 26 mNumery działek: 444/10, 460***********494/11, 502/8 Cena: 190 000 złKupujący nie płaci prowizji.Zapraszamy na prezentację: Bartosz Łaś tel. (użyj formularza kontaktowego) Topdom Nieruchomości ul Szaflarska 42, Nowy Targ

Działka budowlana w Ostrowsku z widokiem na Tatry
Działka budowlana w Ostrowsku z widokiem na Tatry
190000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia819
Cena za m²256.41 zł/m²

Obiektem sprzedaży jest działka budowlana w Ostrowsku. Nowe obszary pod zabudowę powstały dzięki komasacji gruntów. Teren wyjątkowy ze względu na lokalizację i widoki. Dzięki położeniu w centrum Podhala, wszystkie atrakcje regionu mamy na wyciągnięcie ręki. Baseny termalne (Termy Bania, Gorący Potok, Termy Szaflary) oraz wyciągi narciarskie (Kotelnica Białczańska, Jurgów) znajdują się kilkanaście minut jazdy samochodem od działki. Z parceli rozpościera się widok na panoramę Tatr i Gorce. Teren dookoła pełen ścieżek rowerowych, które oplatają Podhale.Dużym atutem działki jest też jej wielkość i kształt. Powierzchnia 819 m2 w zupełności wystarczy do postawienia wymarzonego domu z dużym ogrodem.Do działki prowadzi formalna droga dojazdowa. Ostatni fragment jest nieutwardzony.Powierzchnia działki: 819 m2 Szerokość działki: 25 m Długość działki: 32 m Cena: 210 000 złKupujący nie płaci prowizji.Zapraszamy na prezentację: Bartosz Łaś tel. (użyj formularza kontaktowego) Topdom Nieruchomości ul Szaflarska 42, Nowy Targ

Działka budowlana w Ostrowsku z widokiem na Tatry
Działka budowlana w Ostrowsku z widokiem na Tatry
190000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia644
Cena za m²326.09 zł/m²

Obiektem sprzedaży jest działka budowlana w Ostrowsku. Nowe obszary pod zabudowę powstały dzięki komasacji gruntów. Teren wyjątkowy ze względu na lokalizację i widoki. Dzięki położeniu w centrum Podhala, wszystkie atrakcje regionu mamy na wyciągnięcie ręki. Baseny termalne (Termy Bania, Gorący Potok, Termy Szaflary) oraz wyciągi narciarskie (Kotelnica Białczańska, Jurgów) znajdują się kilkanaście minut jazdy samochodem od działki. Z parceli rozpościera się widok na panoramę Tatr i Gorce. Teren dookoła pełen ścieżek rowerowych, które oplatają Podhale.Dużym atutem działki jest też jej wielkość i kształt. Powierzchnia 644 m2 w zupełności wystarczy do postawienia wymarzonego domu z dużym ogrodem.Do działki prowadzi formalna droga dojazdowa. Ostatni fragment jest nieutwardzony.Powierzchnia działki: 644 m2 Szerokość działki: 25 m Długość działki: 26 mNumery działek: 444/10, 460***********494/11, 502/8 Cena: 210 000 złKupujący nie płaci prowizji.Zapraszamy na prezentację: Bartosz Łaś tel. (użyj formularza kontaktowego) Topdom Nieruchomości ul Szaflarska 42, Nowy Targ

Działka budowlana Stare Bystre z widokiem na Tatry
Działka budowlana Stare Bystre z widokiem na Tatry
22500000 zł
30+ kilka dni temu

Cena ofertowa: 225 000 złPowierzchnia: 793 m2Wymiary działki: szerokość ok. 24 m x długość ok. 34 mNr ew. działki 1282/9Działka budowlana w miejscowości Stare Bystre, województwie małopolskim, powiecie nowotarskim, gminie Czarny Dunajec.Dojazd do działki z dwóch stron - z drogi wojewódzkiej 957 oraz od strony wsi. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka leży w ternie oznaczonym symbolem 13 MNU2.3 - tereny zabudowy jednorodzinnej i usługowej.Prąd w drodze, możliwość doprowadzenia gazu (jest w drodze).Wynagrodzenie biura pokrywa tylko Sprzedający!Serdecznie zapraszam do kontaktu!Joanna Górecka697-815-798joanna.gorecka@remax-polska.plBiuro nieruchomości REMAX Duoul. Ogrodowa 74, 34-400 Nowy TargW przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka budowlana Stare Bystre z widokiem na Tatry
Działka budowlana Stare Bystre z widokiem na Tatry
225000 zł
30+ kilka dni temu

Cena ofertowa: 225 000 złPowierzchnia: 793 m2Wymiary działki: szerokość ok. 24 m x długość ok. 34 mNr ew. działki 1282/9Działka budowlana w miejscowości Stare Bystre, województwie małopolskim, powiecie nowotarskim, gminie Czarny Dunajec.Dojazd do działki z dwóch stron - z drogi wojewódzkiej 957 oraz od strony wsi. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka leży w ternie oznaczonym symbolem 13 MNU2.3 - tereny zabudowy jednorodzinnej i usługowej.Prąd w drodze, możliwość doprowadzenia gazu (jest w drodze).Wynagrodzenie biura pokrywa tylko Sprzedający!Serdecznie zapraszam do kontaktu!Joanna Góreckatel. 697-815-798e-mail: Biuro nieruchomości REMAX Duoul. Ogrodowa 74, 34-400 Nowy TargW przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana Nowy Targ z widokiem na Tatry
Działka budowlana Nowy Targ z widokiem na Tatry
45000000 zł
30+ kilka dni temu

Witam serdecznie mam do sprzedania działkę budowlaną w cichej, spokojnej okolicy w mieście Nowy Targ. Co ważne brak smogu w zimie, blisko wyciąg narciarski.Szybki dojazd do centrum, blisko droga Zakopianka. Powierzchnia działki to 10,73 a plus droga dojazdowa, wymiary na zdjęciu, teren lekko pochyły. Działka nie uzbrojona,woda i prąd w pobliżu, kanalizacja szambo.

Działka budowlana pow. 1472 m2 z widokiem na Tatry
Działka budowlana pow. 1472 m2 z widokiem na Tatry
17000000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1472 m2 położona w Odrowążu.Numer ewid. działki 693/2Działka  budowlana oznaczona w MPZPsymbolem MNU2 ( zabudowa jednorodzinna i usługowa) Działka o wymiarach szer. 8,3 m  i dł. 162 m. Dojazd drogą gminną asfaltową Nieruchomość położona w otoczeniu łąk i posiada  widok na całą panoramę TatrTo idealne miejsce dla osób szukających spokoju. Miejsce idealne na  wypady wakacyjne . Odrowąż posiada atrakcyjną ścieżkę rowerową prowadzącą przez torfowiska do Czarnego Dunajca i łączącą się ze ścieżką rowerową "Wokół Tatr".Do Term Chochołowskich jest ok 15 km i ok 20 km do najbliższych wyciągów narciarskich.Odległość do Zakopanego 35 km. Zapraszam na prezentację Sławomir Krupa +48601 875 710Start Biuro NieruchomościOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka budowlana pow. 1472 m2 z widokiem na Tatry
Działka budowlana pow. 1472 m2 z widokiem na Tatry
170000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1472 m2 położona w Odrowążu.Numer ewid. działki 693/2Działka budowlana oznaczona w MPZPsymbolem MNU2 ( zabudowa jednorodzinna i usługowa) Działka o wymiarach szer. 8,3 m i dł. 162 m. Dojazd drogą gminną asfaltową Nieruchomość położona w otoczeniu łąk i posiada widok na całą panoramę TatrTo idealne miejsce dla osób szukających spokoju. Miejsce idealne na wypady wakacyjne . Odrowąż posiada atrakcyjną ścieżkę rowerową prowadzącą przez torfowiska do Czarnego Dunajca i łączącą się ze ścieżką rowerową "Wokół Tatr".Do Term Chochołowskich jest ok 15 km i ok 20 km do najbliższych wyciągów narciarskich.Odległość do Zakopanego 35 km. Zapraszam na prezentację Sławomir Krupa Tel. +48 601 875 710Start Biuro Nieruchomości Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana z pieknym widokiem na Jezioro Czorsztyńskie i Tatry
Działka budowlana z pieknym widokiem na Jezioro Czorsztyńskie i Tatry
350000 zł
19 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²350 zł/m²

Dzień dobry, Sprzedam dwie działki budowlane o pow. ok 1000 m2 każda, w miejscowości Szlembark, z pięknym widokiem na jezioro Czorsztyńskie i Tatry. Dojazd drogą utwardzoną. Podpisana umowa na prąd, zaprojektowana studnia oraz indywidualne zbiorniki na nieczystości. Działki objęte MPZP - Uchwała Nr XXVIII/306/2021 Rady Gminy Nowy Targ z dnia 22 grudnia 2021 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszarów: “Szlembark – 1” i “Szlembark – 2, teren MRj. Możliwość budowy domów jednorodzinnych wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej. Wymiary działek ok 25x40 m Cena: 350 000 zł dolna działka 380 000 zł górna działka Sprzedaż prywatnie, bez prowizji. Zapraszam do kontaktu, Magdalena

Działka budowlana w Nowym Targu z widokiem na Góry-Tatry ,Gorce 20 ar
Działka budowlana w Nowym Targu z widokiem na Góry-Tatry ,Gorce 20 ar
900000 zł
Nowy Targ dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²450 zł/m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej części Nowego Targu, na osiedlu Marfiana Góra. Numer działki: 5909/12, powierzchnia 2000m2. doskonałe miejsce na realizację marzeń o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy. Działka położona jest na wzgórzu, co zapewnia spektakularne widoki - z lewej strony Gorce a z prawej Tatry. Osiedle Marfiana Góra to cicha i spokojna okolica, jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum Nowego Targu. W pobliżu znajdują się liczne tereny rekreacyjne, idealne na spacery, rowerowe wycieczki oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.W okolicy znajdują się szkoły, sklepy, restauracje i inne udogodnienia niezbędne do codziennego życia. Działka jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, co daje szerokie możliwości aranżacyjne i architektoniczne. Na działce jest prąd oraz kanalizacja. CENA 450zł za m2 Po więcej informacji zapraszam do kontaktu 79*******27

Działka budowlana
Działka budowlana
600000 zł
nowe 27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia982
Cena za m²611 zł/m²

Witam Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 982 m2 .działka znajduje się na pograniczu Witów/Dzianisz. Zdala od zabudowań cicha spokojna okolica z przepięknym widokiem na Tatry. Polecam oferta warta uwagi

Działka na sprzedaż Zubrzyca Górna  600 m2
Działka na sprzedaż Zubrzyca Górna 600 m2
75000 zł
30+ kilka dni temu
Cena75 000
Powierzchnia600 m²
Cena za m²125

Witam.Do sprzedania działka budowlana idealne pod domek letniskowy ,kamper .Z widokiem na Babia górę i Tatry Zubrzyca Górna, gmina Jabłonka, powiat nowotarski Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 600 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Zubrzyca Górna Poland - lokalizacja przybliżona

Działka budowlana widokowa 10arów
Działka budowlana widokowa 10arów
850000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²850 zł/m²

Działka budowlana z pięknym widokiem na Tatry. Położona przy drodze asfaltowej w Murzasichlu. Możliwość wydzielenia 10 lub 12 arów. Działka jest szeroka co ułatwia zabudowę, w pobliżu potok i las. Ulokowana jest w cichej spokojnej, dookoła duża otwarta przestrzeń. Cena 850zł za metr kwadratowy.

Działka budowlana Jabłonka
Działka budowlana Jabłonka
200000 zł
Jabłonka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 074
Cena za m²186.22 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana z pięknym widokiem na Tatry położona w Jabłonce nr 4420/2 o pow. 1074m2. Atrakcyjna lokalizacja, wszystkie media w pobliżu. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Bezpośredni dojazd do działki od ulicy (droga aflatowa, ostatnie 50m gruntowa) przez służebność.

628 m2 działka budowlana Nowe Bystre
628 m2 działka budowlana Nowe Bystre
550000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia628
Cena za m²1003.18 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej okolicy i z ładnym widokiem na Tatry. Powierzchnia 628 m2, wymiary ok 16x37, prąd i telefon znajduje się po drugiej stronie asfaltu, ogrodzona.Oznaczona symbolem 1MU2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.Działka z dojazdem drogą asfaltową do samej działki ( odśnieżana zimą ).Działka o niskim spadku terenu.

działka na sprzedaż Kraków Salwator Salwator 3089 m2
działka na sprzedaż Kraków Salwator Salwator 3089 m2
4920000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
LokalizacjaKraków, Salwator, Salwator
Cena4 920 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkinieregularny

Działka budowlana z najpiękniejszym widokiem w Krakowie. Nachylenie południowe, widok na Kraków (Wawel) , Beskidy, Tatry, Babią Górę. Uzbrojenie tuż przy działce. Teren ogrodzony, urządzony i zadbany ogród. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 378/10945/OGS

628 m2 działka budowlana Nowe Bystre
628 m2 działka budowlana Nowe Bystre
550000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia628
Cena za m²875.8 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej okolicy i z ładnym widokiem na Tatry. Powierzchnia 628 m2, wymiary ok 16x37, prąd i telefon znajduje się po drugiej stronie asfaltu, ogrodzona.Oznaczona symbolem 1MU2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, 30% na zabudowę lub 40% jeśli zabudowa będzie drewniana zrębowa ( dom z bali ).Działka z dojazdem drogą asfaltową do samej działki.Działka o niskim spadku terenu.

Działka rolno-budowlana w górach, ul. Za Strugiem
Działka rolno-budowlana w górach, ul. Za Strugiem
3209220 zł
Zakopane 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1404.60

Działka w Zakopanem na najwyżej położonej polanie widokowej ( Lipki ), pieszo 18 minut od Krupówek. W sąsiedztwie punktu widokowego Giewont Tatry (około 50 metrów). Rozciąga się z niej malowniczy widok na: - Giewont - Kasprowy Wierch - Skocznie narciarskie - Nosal - Gubałówka - Tatry Bielskie, Hawrań - Czerwone Wierchy Adres: ul. Za Strugiem Powierzchnia całej działki: 14,05 arów Część budowlana: 4,2 arów = 16,8 m x 25 m Część rolna: 9,85 arów Działka ma zapewniony dojazd w odległości ok. 100 m do drogi publicznej za pomocą utwardzonej drogi prywatnej. Działka posiada możliwość podłączenia do mediów (woda, prąd, telekomunikacja), znajdujących się w drodze prywatnej. Część rolna nadaje się na przydomowy ogród z widokiem podobnym do leżącego nieopodal punktu widokowego Giewont Tatry . Działka leży na wypłaszczonym grzbiecie wzgórza prowadzącego z Centrum Zakopanego do Doliny Strążyskiej. Proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 15:00.

Widokowa działka, spacerem 18 minut od Krupówek
Widokowa działka, spacerem 18 minut od Krupówek
3209220 zł
Zakopane 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 404,60
Cena za m²2284.79 zł/m²

Działka w Zakopanem na najwyżej położonej polanie widokowej ( Lipki ), pieszo 18 minut od Krupówek. W sąsiedztwie punktu widokowego Giewont Tatry (około 50 metrów). Rozciąga się z niej malowniczy widok na: - Giewont - Kasprowy Wierch - Skocznie narciarskie - Nosal - Gubałówka - Tatry Bielskie, Hawrań - Czerwone Wierchy Adres: ul. Za Strugiem Powierzchnia całej działki: 14,05 arów Część budowlana: 4,2 arów = 16,8 m x 25 m Część rolna: 9,85 arów Działka ma zapewniony dojazd w odległości ok. 100 m do drogi publicznej za pomocą utwardzonej drogi prywatnej. Działka posiada możliwość podłączenia do mediów (woda, prąd, telekomunikacja), znajdujących się w drodze prywatnej. Możliwość przyłączenia do kanalizacji sanitarnej. Część rolna nadaje się na przydomowy ogród z widokiem podobnym do leżącego nieopodal punktu widokowego Giewont Tatry. Działka leży na wypłaszczonym grzbiecie wzgórza prowadzącego z Centrum Zakopanego do Doliny Strążyskiej. Proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 15:00.

Filtr