Działka dla dewelopera

Sortowanie:
Znaleziony: 173 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Poznań Radojewo, działka dla dewelopera
Poznań Radojewo, działka dla dewelopera
7631000 zł
nowe Poznań 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia21 800
Cena za m²350.05 zł/m²

Działka dla dewelopera przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i rezydencjonalną. Zapraszam do obejrzenia filmu. Atuty: Gmina Poznań, Radojewo. Zabudowa rezydencjonalna lub jednorodzinna. 10min dojazdu do Naramowic. Otoczenie zieleni i lasu. Wytyczona droga wewnętrzna, położony wodociąg, prąd w drodze. Wymiary działki 247x83m2/74m2 Płaska działka w kształcie prostokąta.. Łączna powierzchnia działki wynosi 3,8 ha i obejmuje teren od ulicy Radojewo/Imbirowa do Poligonowej. Możliwość zakupu całości lub partiami, na przykład cały  wytyczony obszar  2,18 ha przeznaczony dla dewelopera (zaznaczony linią na profilowym zdjęciu). Cena 350zł/m2 plus PCC. Działka rolna z możliwością przekształcenia w budowlaną. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia i opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.

Poznań Radojewo, działka dla dewelopera
Poznań Radojewo, działka dla dewelopera
7631000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia21 800
Cena za m²350.05 zł/m²

Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i rezydencjonalną.Zapraszam do obejrzenia filmu.Atuty: Gmina Poznań, Radojewo. 10min dojazdu do Naramowic. Otoczenie zieleni i lasu. Wytyczona droga wewnętrzna, położony wodociąg, prąd w drodze. Wymiary działki 247x83m2/74m2 Płaska działka w kształcie prostokąta.. Łączna powierzchnia działki wynosi 3,8 ha i obejmuje teren od ulicy Radojewo/Imbirowa do Poligonowej.Możliwość zakupu całości lub partiami, na przykład cały  wytyczony obszar  2,18 ha przeznaczony dla dewelopera (zaznaczony linią na profilowym zdjęciu).Cena 350zł/m2 plus PCC.Działka rolna z możliwością przekształcenia w budowlaną. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający.Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia i opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.

Działka dla Dewelopera !!!
Działka dla Dewelopera !!!
6097670 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki37493
Rodzaj działkiRolna z warunkami

Mam do zaoferowania Państwu działkę w rozwijającej się okolicy, znajdującej się w Skwierzynce pod Koszalinem. Działka znajduje się około 2 km od Galerii Emka, natomiast do samego centrum miasta jest około 5 km. Działka o powierzchni 37 493 metry kwadratowe o regularnym kształcie. Działka położona jest przy głównej drodze asfaltowej i posiada już dwa asfaltowe wjazdy. Media w drodze głównej. Plan zagospodarowania pozwala na zabudowę jednorodzinną oraz dopuszcza się zabudowę szeregową, bliźniaczą, a także atrialną. Natomiast wysokość budynku dopuszczalna jest nie więcej niż 8 metrów do kalenicy, z kątem nachylenia dachu 30-45 stopni. Dopuszczalne też są dachy o mniejszym nachyleniu 0- 15 stopni.

Działka dla dewelopera
Działka dla dewelopera
Stare Miasto 23 dnia plecy
Rynekwtórny
Cena za m²140 zł/m²
Powierzchnia10700 m²
Szerokość52 m
Długość202 m
Typrolna

Działka położona w rozwijającej się części Starego Miasta. Działa oznaczona w ewidencji gruntów jako rolna o powierzchni 10700m2, wymiary 52m x 202m Teren nieruchomości jest nieuzbrojony, jednak istnieje możliwość przyłączenia jej do sieci energetycznej, wodnej oraz gazowej. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową oraz drogą gruntową utwardzoną. Działka bez MPZP idealna na podział. W okolicy powstały i powstają budynki mieszkalne. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację Naszym Klientom oferujemy bezpłatną pomoc eksperta w uzyskaniu kredytu na zakup i remont nieruchomości. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Działka dla dewelopera
Działka dla dewelopera
2480000 zł
Jelcz-Laskowice 20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia19 973
Cena za m²124.17 zł/m²

Działka w Jelczu-Laskowicach przy ulicy majowej 19973 m² w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Działka dla dewelopera, Gliczarów Górny
Działka dla dewelopera, Gliczarów Górny
3200000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia9 700
Cena za m²329.9 zł/m²

Działka w Gliczarowie (bezpośrednio). Wydane WZIZT. https://youtu.be/BANtSVpZsAw kontakt 60*****46

Działka dla Dewelopera na ok 40 domów lub więcej mieszkan
Działka dla Dewelopera na ok 40 domów lub więcej mieszkan
930000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²450 zł/m²
Powierzchnia22000 m²
Typbudowlana

Działka 22.000 mkw pod zabudowę domów /blizniaków /domów dwulokalowych / Teren z dostępem do kanalizacji i wszelkich innych mediów Przedmieścia Warszawy -Radzymin -blisko Centrum -7 minut do trasy S8 -Doskonała lokalizacja --kilka minut od Centrum Handlowego Marki /Carrefour Targówek Działka przy trasie Białystok Wyszków Radzymin Marki Warszawa Doskonała Inwestycja dla Dewelopera

Działka dla dewelopera, Michałow, gm. Klembów
Działka dla dewelopera, Michałow, gm. Klembów
108800 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²40 zł/m²
Powierzchnia36600 m²
Drogaasfalt

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI W naszej ofercie mamy atrakcyjną działkę budowlano-rolną położoną w miejscowości Michałow, gmina Klembów, powiat Wołomiński o powierzchni łącznej 36 600m2 z czego 8 383m2 jest ujęte w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Obejrzyj film z drona: https://youtu.be/dankTubF060 Działka położona jest przy szosie asfaltowej, w drodze jest prąd i wodociąg, kanalizacja: szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego na tym obszarze dopuszcza się zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, mieszkaniowo-pensjonatową, letniskową, obiekty i urządzenia związane z działalnością rzemieślniczą o uciążliwości mieszczącej się w granicach własności oraz inną nieuciążliwą działalnością gospodarczą i komunalną; - istniejąca zabudowa zagrodowa może podlegać wymianie, rozbudowie i przebudowie oraz zmianie sposobu użytkowania budynków pod warunkiem utrzymania przeznaczenia podstawowego; - minimalna szerokość działki budowlanej w zabudowie wolnostojącej wynosi 16 metrów; - dopuszcza się usytuowanie budynków mieszkalnych, gospodarczych oraz garaży w odległości mniejszej niż 3 metry lub bezpośrednio przy granicy działki budowlanej; - drogi wewnętrzne w obrębie wyznaczonych obszarów obsługujących więcej niż dwie działki budowlane muszą mieć szerokość nie mniejszą niż 6 metrów; - przy dokonywaniu podziałów działek geodezyjnych na działki budowlane minimalna szerokość dróg zapewniających dojazd do tych działek wynosi: a) 6 metrów jeżeli długość dzielonej działki wynosi do 100 metrów; b) 10 metrów jeżeli długość dzielonej działki wynosi powyżej 100 metrów. W opracowanej przez nas koncepcji do obszaru przeznaczonego pod zabudowę jednorodzinną w MPZP zaplanowaliśmy podział na dziewięć działek budowlanych o powierzchni: 6 działek po 730m2 i 3 działki po 715m2 z drogami wewnętrznymi o szerokości 10m2. *** Pozostała część (28 217 m2) stanowi ziemię rolną z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy i pod podział geodezyjny. Do tej części działki również opracowaliśmy wstępną koncepcję podziału na działki z drogą wewnętrzną (patrz załączone koncepcje podziału działek na dołączonych zdjęciach). Działki położone są w odległości 13 km od Radzymina i wjazdu na S8, 13 km od Tłuszcza, 14,5 km od Wołomina, 43 km od Warszawy. Najbliższa stacja PKP Krusze - około 7 km. Bardzo dobre połączenia PLK z Tłuszcza do Warszawy Wileńskiej (38 minut). Numer działki: 128/1, obręb Michałów, gmina Klembów. Cena: 1 470 000 zł. Nie pobieram prowizji/wynagrodzenia od kupującego. Moje wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************

Działka dla dewelopera Domasław 3,5ha. Wyłączność!
Działka dla dewelopera Domasław 3,5ha. Wyłączność!
5350500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia35 670
Cena za m²150 zł/m²

Na sprzedaż działka Domasław (gm. Kobierzyce) Oferta na wyłączność! Działka budowlana nr 6/2 AM-2 o powierzchni: 3,5670 ha (ok. 60 arów od strony ulicy Czereśniowej jest z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą, reszta gruntu pod zabudowę zagrodową z możliwością przekształcenia na budowlaną). Media w drodze. Księga wieczysta nieruchomości nie zawiera żadnych wpisów w dziale III i IV. Cena: 150 zł/ m2 całość: 5 350 500 zł Zapraszam na prezentację Informacje zawarte w ogłoszeniu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu Cywilnego.

Działka dla dewelopera: Opole dzielnica Czarnowąsy
Działka dla dewelopera: Opole dzielnica Czarnowąsy
365000 zł
Opole 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 960
Cena za m²186.22 zł/m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości niezabudowanej zlokalizowanej w miejscowości Opole dz. Czarnowąsy o łącznej powierzchni 1960m². Działka posiada warunki zabudowy pod trzy budynki jednorodzinne dwulokalowe. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media w drodze: woda, kanalizacja oraz energia elektryczna. Nieruchomość gruntowa idealnie nadaje się pod inwestycje budowy osiedla domów jednorodzinnych lub bliźniaków. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Zapraszamy na prezentacje. Cena do negocjacji!! Dostępne w okolicy: sklep, przychodnia lekarska, plac zabaw, kościół, bar, zabudowa niska, apteka, żłobek, gimnazjum, bank, restauracja, centrum handlowe, szkoła, przedszkole, las, jezioro oraz autobus MZK i PKS.

Działka dla dewelopera Pisary gm. Zabierzów
Działka dla dewelopera Pisary gm. Zabierzów
450000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²344 zł/m²
Powierzchnia2311 m²
Szerokość22.5 m
Długość139 m
Typbudowlana

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę 4 domów wolnostojących. Doskonała propozycja dla inwestora chcącego zaoszczędzić czas oraz kapitał w tych trudnych czasach. Działka znajduje się w miejscowości Pisary gm. Zabierzów przy ul. Widokowej Parcela w całości budowlana w kształcie nieregularnym. Ukształtowanie terenu płaskie. Powierzchnia 2311 mkw. Przybliżone wymiary działki: szerokość ok. 22.5 m, długość ok. 139 m. Sporządzony projekt z usytuowaniem budynków oraz przyłączami wszystkich mediów [prąd, woda, gaz, kanalizacja]. Wedle MPZP gminy Zabierzów teren jest objęty planem zagospodarowania z symbolami: „M3” - tereny zabudowy jednorodzinnej - powierzchnia ok 10,5a : Budynki jednorodzinne powinny być realizowane w układzie wolnostojącym. Maksymalna intensywność zabudowy działki budowlanej 0,20, % minimalnej powierzchni biologicznie czynnej na działce budowlanej - 60 „M1U” - tereny zabudowy jednorodzinnej oraz usług - powierzchnia ok 12,5a: Budynki jednorodzinne powinny być realizowane w układzie wolnostojącym, bliźniaczym lub szeregowym. Maksymalna intensywność zabudowy działki budowlanej 0,40, % minimalnej powierzchni biologicznie czynnej na działce budowlanej - 30 LOKALIZACJA: Odległość od granicy miasta Krakowa to 15 km. [20 min samochodem do granic miasta], odległość do centrum Krakowa to 22 km, natomiast do centrum Krzeszowic 5,5 km [8 min samochodem]. Złoty środek blisko na Śląsk i do Krakowa. Komunikacja MPK linia 278 relacji Krzeszowice - Kraków Bronowice oraz bus [przystanek w odległości 450m - 6 min pieszo]. Najbliższy przystanek komunikacyjny PKP, parkuj i jedź Rudawa - przystanek 3 km [Podróż PKP do centrum Krakowa trwa 20 min]. Sklep 5 min pieszo, szkoła, przedszkole, apteka Rudawa, Krzeszowice. Na miejscu wszystkie udogodnienia potrzebne do komfortowego życia. Atrakcyjna, zielona i dobrze skomunikowana lokalizacja cały czas zyskująca na wartości. CENA: 795 000 PLN NETTO Istnieje możliwość zakupu całości działki tj. 4111 mkw. w cenie 1 342 000 PLN NETTO Kupujący nie płaci prowizji.

Działka dla dewelopera * Budowlana * Dom 500m2 *
Działka dla dewelopera * Budowlana * Dom 500m2 *
2700000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 340
Cena za m²323.74 zł/m²

Witam, Mam na sprzedanie działkę przemysłowo - budowlaną wraz z domem. Dom około 500m2 z dwoma garażami. Więcej szczegółów pod nr (użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego)

Oferta Inwestycyjna - Duża Działka Dla Dewelopera
Oferta Inwestycyjna - Duża Działka Dla Dewelopera
1575000 zł
Zaścianki 30+ kilka dni temu
Powierzchnia3 500
Cena za m²450 zł/m²

POLECAM PAŃSTWU BARDZO ATRAKCYJNE CZTERY DZIAŁKI INWESTYCYJNE O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 3500m2 W ZAŚCIANKACH W POBLIŻU GRANIC BIAŁEGOSTOKUDOJAZD DO DZIAŁKI ULICĄ ASFALTOWĄ, W KTÓREJ SĄ PEŁNE MEDIA.DZIAŁKI OBJĘTE MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO - OZNACZONE SYMBOLEM 4 MN,U; PRZEZNACZA SIĘ POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ Z USŁUGAMI MAKSYMALNA DOPUSZCZALNA POWIERZCHNIA ZABUDOWY * DO 50% POWIERZCHNI DZIAŁKI W PRZYPADKU ZABUDOWY MIESZKANIOWO-USŁUGOWEJ* MIESZKANIOWA JEDNORODZINNA - DO 30% POWIERZCHNI CAŁEJ DZIAŁKI;NALEŻY PROJEKTOWAĆ BUDYNKI O WYSOKOŚCI DO DWÓCH KONDYGNACJI NADZIEMNYCH ZE STROPODACHEM LUB DO TRZECH KONDYGNACJI, W TYM OSTATNIA W FORMIE PODDASZA UŻYTKOWEGO, Z DACHEM WIELOSPADOWYM O NACHYLENIU POŁACI DACHOWYCH 300 - 450  DZIAŁKI POŁOŻONE W SĄSIEDZTWIE NOWEJ ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ.OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE.ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ I NEGOCJACJĘ CENY.W BIURZE POSIADAMY MOŻLIWE KONCEPCJE ZABUDOWY Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Justyna Wińska (licencja nr: 19033)

Działka budowlana dla dewelopera
Działka budowlana dla dewelopera
690000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia13 800
Cena za m²60 zł/m²

Witam. Mam na sprzedaż działkę dla dewelopera o powierzchni 1,38 ha z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe, położoną w miejscowości Tomaszewo (gm. Ostrowite, pow. słupecki, woj. wielkopolskie). Działka nr 185/2 przy trasie Ostrowite - Giewartów, w odległości 1 km od centrum Ostrowitego i ok. 6 km od jeziora powidzkiego. Więcej szczegółow udzielę telefonicznie pod nr tel. 69*******40.

Działka Budowlana Dla Dewelopera
Działka Budowlana Dla Dewelopera
125000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²125 zł/m²

Witam do sprzedania duża działka budowlana z możliwością do podziału na mniejsze. Możliwość zabudowy szeregówek i domów jednorodzinnych , czy bliźniaków. Bardzo fajne położenie blisko miejscowości Brzeg Dolny. Kościół praktycznie nie funkcjonuje , tylko sporadycznie . Bardzo zielona okolica w bliskości grzybowe lasy, idealne tereny do uprawiana sportu ,trasy rowerowe itp. Działka bardzo ustawna, bez problemu można ją podzielić na potrzebne wymiary  . Działka sprzedawana przez firmę cena zawiera VAT . Rożne możliwości zagospodarowania-podziału działki , dobra oferta dla dewelopera. Możliwa negocjacja ceny.Możliwość przyjęcia w rozliczeniu domu, mieszkania -  dolnośląskie , albo gdzieś nad morzem. :)Działki przed podziałem, możliwość dobrania areału do potrzeb. Działki bardzo ustawne, super położenie. Ponad 7000 m2.Zamiana.

Działka dla dewelopera lub inwestycję możliwość podziału
Działka dla dewelopera lub inwestycję możliwość podziału
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²300 zł/m²
Powierzchnia4000 m²
Szerokość50 m
Długość80 m
Typbudowlana
Ogrodzeniesiatka
Drogautwardzona

Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną 4000 m2. Działka znajduje się w Łodzi przy ul. Strykowskiej, ul. Chromowa 8 działka nr 134/4 Łódź-Widzew Przy działce jest prąd, gaz i woda w granicy, działka jest pusta, jest kilka drzew które możemy usunąć. Wymiary działki ok 50m x 80m W najbliższej okolicy powstają budynki wielorodzinne oraz jednorodzinne. Cena 300zł/m2 do negocjacji. Zapraszam do kontaktu *** *** ***

Działka dla dewelopera Nowe Grabie 3444m2 PKP
Działka dla dewelopera Nowe Grabie 3444m2 PKP
605000 zł
29 dni plecy
Powierzchnia3 444
Cena za m²175.67 zł/m²

->WYŁĄCZNIE

Działka dla dewelopera 5400 m2 wszystkie media
Działka dla dewelopera 5400 m2 wszystkie media
756000 zł
Rąbień 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 400
Cena za m²140 zł/m²

Polecam Państwu nieruchomość gruntową o przeznaczeniu budowlano-usługowym, inwestycyjnym, położoną przy ul. Poziomkowej w Rąbieniu, powiecie Zgierskim gm. Aleksandrów Łódzki.W skład nieruchomości wchodzą działki: nr 238/2 i 242/2 z jedną księgą wieczystą, nr 238/8 i 242/11 z własną kw oraz 238/1 i 242/2 z własną kw. o powierzchni całkowitej 5400 m2. Dodatkowo, kupujący w tej cenie otrzymuje udział w działce sąsiadującej nr 242/4, która jest w całości przeznaczona na drogę dojazdową.Uwaga! CENA SPECJALNA 140 zł za m2 dotyczy zakupu wszystkich w/w działek razem. 238/2 i 242/2 - 2000 m2; 238/8 i (użyj formularza kontaktowego) m2 oraz 238/4 i 242/7 - 1400 m2 czyli 5400 m2 po 140 zł/m2 = 756 000 zł. Możliwość postawienia 6 budynków mieszkalnych. Szerokość 44 m2, długość - 123 m2. Oferowana działka jest plaska, częściowo porośnięta drzewami, nie ogrodzona, w kształcie prostokątnym, regularnym. MPZP przewiduje postawienie max do 6 domów mieszkalnych 2-kondygnacyjnych w tym poddasze użytkowe, kont uchylenia dachu 45* oraz dodatkowo postawienia max. 6 budynków parterowych przeznaczonych dla nieuciążliwej działalności gospodarczej.Wymiary działki: szerokość 44 m x głębokość 123 mMedia: • Gaz, woda, kanalizacja, prąd, internet Netia – w ulicy Poziomkowej Nieruchomość położona na osiedlu domów jednorodzinnych. W pobliżu (1,1 km) Szkoła Podstawowa, sklepy spożywcze, punkty obsługi. Odległości: • Łódź, Teofilów – 5 km • Łódź (Salve Medica, Szparagowa 10) – 4,5 km • Aleksandrów Łódzki – 4,7 km • Konstantynów Łódzki – 6 km. • Zgierz – 11 km.Zapraszam do kontaktu!Agent prowadzący: Wadim Nowikow tel: (użyj formularza kontaktowego) email: CAŁOŚĆ PROWIZJI POKRYWA STRONA SPRZEDAJĄCA!RE/MAX Partners ul. Królewska 7/11 93-319 Łódź tel: (użyj formularza kontaktowego) email: W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka dla dewelopera 3 h plan miejscowy
Działka dla dewelopera 3 h plan miejscowy
7900000 zł
Płock 24 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia30 000
Cena za m²263.33 zł/m²

Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną w Płocku przy ul. Ośnickiej z widokiem na Wisłę. Nieruchomość nr ewidencyjny 1070. 9600 PUM. Pod planem miejscowym "Górna - Ośnicka". 

Super Atrakcyjna Działka Dla Dewelopera Łódź ul. Klinowa
Super Atrakcyjna Działka Dla Dewelopera Łódź ul. Klinowa
5500000 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia25 000
Cena za m²220 zł/m²

Atrakcyjna działka na osiedle domów. Wszystkie media!!! Sąsiedztwo domów jednorodzinnych jak również wielorodzinnych co daje ogromne możliwości.

Działka dla dewelopera z dziennik budowy 2840 PUM
Działka dla dewelopera z dziennik budowy 2840 PUM
4450000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

KTO: Metrohouse Józefów Anna Malczyk 666 - pokaż numer telefonu - CO: DZIAŁKA 7450m2 GDZIE: Warszawa Wawer ZA ILE: 4 450 000 PLN Jeśli szukasz działki w dobrze skomunikowanej, cichej okolicy, to idealnie trafiłeś ! ☎Jeżeli chcesz w najbliższym czasie umówić się na prezentacje, zadzwoń ! 666 - pokaż numer telefonu - Bliska odległość od nowo otwartej trasy S2 około 800m w linii prostej. Bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna, położona w (między Falenicą a Radości), z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę zespołu 12 budynków mieszkalnych , z możliwością wydzielenia DWUDZIESTU niezależnych, oddzielnych lokali mieszkalnych o powierzchniach 80-225 m2 mieszkania + 4 kawalerki o pow 20m2 Łączna powierzchnia użytkowa zaprojektowanych budynków wynosi 2840 PUM Budynki zaprojektowane według nowoczesnej stylizacji, z przepięknymi tarasami dachowymi Cała działka jest już ogrodzona siatką ogrodzeniową ocynkowaną na słupkach metalowych Na działce kilka lat temu wykonano prace ziemne, podnosząc teren o około 50cm, co uatrakcyjniło dodatkowo teren, który jest nieco wyżej od sąsiednich działek. Ponadto cała działka została ogrodzona siatką ogrodzeniową ocynkowaną na słupkach metalowych z podmurówką. Okolica spokojna, najbliższe sąsiedztwo - zwarta zabudowa jednorodzinna, w najbliższej okolicy nowych kilka osiedli domków jednorodzinnych + nowa inwestycja wawerpark, która właśnie rusza, zatem, teren bardzo atrakcyjny dla inwestora planującego wybudować sprawnie osiedle domków.

Działka dla dewelopera z dziennik budowy 2840 PUM
Działka dla dewelopera z dziennik budowy 2840 PUM
4450000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

KTO: Metrohouse Józefów Anna Malczyk 666 - pokaż numer telefonu - CO: DZIAŁKA 7450m2 GDZIE: Warszawa Wawer ZA ILE: 4 450 000 PLN Jeśli szukasz działki w dobrze skomunikowanej, cichej okolicy, to idealnie trafiłeś ! ☎Jeżeli chcesz w najbliższym czasie umówić się na prezentacje, zadzwoń ! 666 - pokaż numer telefonu - Bliska odległość od nowo otwartej trasy S2 około 800m w linii prostej. Bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna, położona w (między Falenicą a Radości), z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę zespołu 12 budynków mieszkalnych , z możliwością wydzielenia DWUDZIESTU niezależnych, oddzielnych lokali mieszkalnych o powierzchniach 80-225 m2 mieszkania + 4 kawalerki o pow 20m2 Łączna powierzchnia użytkowa zaprojektowanych budynków wynosi 2840 PUM Budynki zaprojektowane według nowoczesnej stylizacji, z przepięknymi tarasami dachowymi Cała działka jest już ogrodzona siatką ogrodzeniową ocynkowaną na słupkach metalowych Na działce kilka lat temu wykonano prace ziemne, podnosząc teren o około 50cm, co uatrakcyjniło dodatkowo teren, który jest nieco wyżej od sąsiednich działek. Ponadto cała działka została ogrodzona siatką ogrodzeniową ocynkowaną na słupkach metalowych z podmurówką. Okolica spokojna, najbliższe sąsiedztwo - zwarta zabudowa jednorodzinna, w najbliższej okolicy nowych kilka osiedli domków jednorodzinnych + nowa inwestycja wawerpark, która właśnie rusza, zatem, teren bardzo atrakcyjny dla inwestora planującego wybudować sprawnie osiedle domków. Kontakt bezpośredni: Imię: Anna Malczyk Telefon: 666 - pokaż numer telefonu -

Warszawa Radzymin Działka dla dewelopera 450 zł przyS8
Warszawa Radzymin Działka dla dewelopera 450 zł przyS8
532000 zł
Marki 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²450 zł/m²
Powierzchnia22000 m²
Szerokość80 m
Długość280 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Trasa Warszawa-Radzymin -Ciemne /przedmieścia Warszawy Działka ok 22000 mkw 10-15 minut samochodem od dużego Centrum Handlowego M1 Warszawa -Marki Działka pod inwestyche mieszkanz usługami ,domów i blizniaków Sprzedaż całości lub częsci gruntu Szanowni Państwo Ponizej wysyłam link do działki -mapa geoportal Działka 177 w kształcie delikatnego rombu Gaz w ulicy Prąd w ulicy Kanalizacja w ulicy od strony ulicy Długiej i Dziennikarskiej (z dwóch stron) Woda w ulicy Dojazd od ulicy Dziennikarskiej i ulicy Długiej Działka objęta planem przestrzennego zagospodarowania Mieszkaniowo -Usługowa Działka płaska ,na działce znajduje sie mały rów ze zgodą na przeniesienie -projekt w realizacji Plan Przestrzennego Zagospodarowania określony jest uchwałą nr 452/XXXIX/2014 Rady Miejskiej w Radzyminie z dnia 17 czerwca 2014 r w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Ciemne ETAP 1-A Po prawej stronie ekranu widoczna trasa S8 po lewej stronie trasa 629 czyli bezpośredni wjazd do Centrum Radzymina Pozdrawiam tel ********* http*************************************************************************

Warszawa Radzymin S8 Działka dla Dewelopera pod Osiedle
Warszawa Radzymin S8 Działka dla Dewelopera pod Osiedle
206000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²450 zł/m²
Powierzchnia22000 m²
Szerokość80 m
Długość280 m
Typbudowlana

Na sprzedaż całość lub część terenu Działka pod osiedle domów segmentów lub możliwość zabudowy wielorodzinnej . Współczynnik Intensywności Zabudowy 0,9 Wysokosć do 15 metrów dla obiektów lokali mieszkaniowych z usługami Wysokość 12 m w przypadku zabudowy jednorodzinnej Radzymin -Ciemne /przedmieścia Warszawy Działka ok 22000 mkw 10-15 minut samochodem od dużego Centrum Handlowego M1 Warszawa -Marki Działka z bardzo dobrym dojazdem od strony Marek lub Trasą S8 Ponizej wysyłam link do działki -mapa geoportal Działka 177 w kształcie delikatnego rombu Gaz w ulicy Prąd w ulicy Kanalizacja w ulicy od strony ulicy Długiej i Dziennikarskiej (z dwóch stron) Woda w ulicy Dojazd od ulicy Dziennikarskiej i ulicy Długiej Działka objęta planem przestrzennego zagospodarowania Mieszkaniowo -Usługowa Działka płaska ,na działce znajduje sie mały rów ze zgodą na przeniesienie -projekt w realizacji Plan Przestrzennego Zagospodarowania określony jest uchwałą nr 452/XXXIX/2014 Rady Miejskiej w Radzyminie z dnia 17 czerwca 2014 r w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Ciemne ETAP 1-A Po wejściu na mapę internetową -po prawej stronie ekranu widoczna trasa S8 po lewej stronie trasa 629 czyli bezpośredni wjazd do Centrum Radzymina Pozdrawiam tel ********* http*************************************************************************

Warszawa Radzymin Trasa S8 22000mkw Działka dla Dewelopera
Warszawa Radzymin Trasa S8 22000mkw Działka dla Dewelopera
2703000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²450 zł/m²
Powierzchnia22000 m²
Szerokość80 m
Długość275 m
Typbudowlana

Posiadam prawie 22 000 mkw w Radzymin Ciemne blisko obwodnicy Warszawy S8 .Działka ma charakter mieszkalno -biznesowy Idealna pod zamknięte osiedle domów rezydencji blizniaków i segmentów lub pod biznes np magazyny ,siedziba firmy itd Działka w obrębie NOWYCH I ZBUDOWANYCH domów o nowoczesnej i eleganckiej architekturze Teren zlokalizowany jest blisko asfaltu i ma dwie strony dojazdu Media takie jak kanalizacja woda i prąd w ulicy -instalacja terenu w oparciu o ilosc działek Uwaga na tym etapie teren jest jeszcze nie podzielony i preferuję sprzedaż całosci lub większej częsci terenu jednemu inwestorowi ...Możliwe wyodrębnienie 1/4 połowy lub sprzedaż całosci ...Teren zlokalizowany jest w dobrym punkcie blisko S8 (kilka minut samochodem) w dzielnicy Radzymin Ciemne co czyni idealną lokalizację na dom z dala od zgiełku warszawskich dzielnic cena 310 000zł to proponowana kwota za 1000 mkw wyodrebnionej działki z całego terenu Dom ze zdjecia jest tylko wizją jaką mozna realizowac na tym terenie .

Działka w Jaworze dla dewelopera
Działka w Jaworze dla dewelopera
1842500 zł
Jawor 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typbudowlana
Drogaasfalt

DZIAŁKA DLA DEWELOPERA !!! Polecamy działkę pod inwestycje w mieście Jawor. Teren z miejscowym planem pod zabudowę mieszkalno - usługową. Wszystkie media są dostępne w granicach działki. Zapraszamy inwestorów do składania ofert chęci zakupu działki. Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej www.***************   Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości! BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej!   Uzyskaj do 10% rabatu z programem House Invest PROFIT! Rabaty min. w Leroy Merlin, Domino, Biuro Projektowe, i wiele innych.   Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Teren dla dewelopera inwestora działka Złotno
Teren dla dewelopera inwestora działka Złotno
949000 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia5 900
Cena za m²160.85 zł/m²

Na sprzedaż teren inwestycyjny dla dewelopera. tel. (użyj formularza kontaktowego)Działka zlokalizowana na ul. Złotno. Cicha, spokojna, bezpieczna i ceniona okolica. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej (autobus 72A , 72B).  Założona księga wieczysta. Dojazd do nieruchomości drogą wewnętrzną.Media dostępne w ulicy Złotno: prąd, woda, gaz + światłowód ! (obecnie działka nieuzbrojona) Teren płaski, kształt regularny. Nieruchomość położona na terenie nie objętym MPZP. Wydana decyzja o Warunkach Zabudowy.Możliwy jest podział działki na 6 mniejszych.Całkowita powierzchnia  terenu wraz z drogą wewnętrzną 5900m2. Sprzedaż tylko w całości Pinezka na mapie odpowiada realnemu położeniu nieruchomości !Oferta na wyłączność.Pośrednik posiada licencję nr 22748.Biuro pobiera opłatę prowizyjną.Zapraszam na prezentację !Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1Kodeksu Cywilnego.

Działka dla dewelopera na ok 40 domów lub mieszkania
Działka dla dewelopera na ok 40 domów lub mieszkania
1 zł
Marki 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²450 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Typbudowlana

Działka na Trasie Warszawa -Białystok -blisko zjazdu z S8 //Radzymin -Ciemne -blisko do Centrum Radzymina -blisko kładki dla pieszysz przy wjezdzie do Radzymina od strony Warszawy ///Działka ma charakter budowlany lub usługowy -do wyboru // KANALIZACJA WODA PRĄD GAZ wszystkie media w ulicy Działka 22000mkw sprzedam całość lub na działki cena 310 zł za metr ogłoszenie dotyczy 1000mkw

Działka budowlana dla dewelopera i nie tylko - 33ary
Działka budowlana dla dewelopera i nie tylko - 33ary
370000 zł
Wodzisław Śląski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 300
Cena za m²112.12 zł/m²

Witam. Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3300 m2. Położona w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Radlińskie Chałupki, dzielnica Nowe Miasto. Wszystkie media w granicy działki. Wjazd z drogi publicznej, asfaltowej. Blisko stacje paliw, przystanek ,ośrodek zdrowia cicha i spokojna okolica Idealna działka dla dewelopera, można dużo podziałać... Lubisz ciszę ,spokój, oglądać sarny ,zające , kuropatwy... to miejsce jest do tego idealne. A może posiadasz konie ,kozy ,barany, alpaki, lamy?? bardzo duży wybieg możesz zaoferować swoim zwierzętom kupując tę działkę. Zapraszam do kontaktu.

Działka 3000m2 i 21500m2 Rzęczkowo -może być dla dewelopera
Działka 3000m2 i 21500m2 Rzęczkowo -może być dla dewelopera
55 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²28 zł/m²
Powierzchnia3000 m²
Typrolna

Witam, oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Rzęczkowie o powierzchni 3000m2. Jest możliwość kupna działki o większym obszarze tj. 21500m2. Działka znajduję się w cichym miejscu w sąsiedztwie wielu terenów zielonych. Dojazd do działki drogą asfaltową oraz 70m drogą gruntową - gminną. Działka może być również dobrym pomysłem pod inwestycją dla dewelopera. Działka nie jest objęta miejscowym Planem Zagospodarowania Zagospodarowania Przestrzennego. Media znajdują się w drodze przy działce tj. prąd, woda (na zdjęciu pokazane umiejscowienie mediów względem działki). Klasoużytki: IV, V Filmik: https://youtu.be/A0WLz4a49hM Wymiar działki znajdziecie Państwo na jednym ze zdjęć. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu *** *** *** Agnieszka Magic Nieruchomości

Działka 2 razy tańsza od sąsiednich. Dla Dewelopera.
Działka 2 razy tańsza od sąsiednich. Dla Dewelopera.
1310000 zł
Środa Śląska 2 dnia plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia20 869
Cena za m²62.77 zł/m²

Witam .Działka pięknie położona 3 km od Środy Śląskiej ,30 km.od Wrocławia- w Szczepanowie wśród lasów o pow. 20.869 m2 t.j szer 75 m , długość 280 m. Po lewej stronie drogi wewnętrznej znajduje się młody las, a za nim w/w działka . Z tylu działki tylko dwie rolne i wokół lasy. PO prawej stronie drogi znajdują się działki budowlane zabudowane i 4 szt w budowie a więc ze wszystkimi mediami. Jest to jeszcze działka rolna ,ale w trakcie drogi przekształcenia, zarejestrowana w poczet oczekujących na status budowlanej, ze wszystkimi atutami działki budowlanej, gdyż - posiada dostęp do drogi wewnętrznej -ziemia klasy IV i V , czyli pod budowę - przy drodze są sąsiadujące działki zadaszone i ze wszystkimi mediami Ceny działek graniczących to od 130-200 zł /m2 , a u mnie tylko 62,80zł / m2 Uciekając przed inflacją, można zainwestować, gdyż możliwości wykorzystania jest duża - podział działki na mniejsze -małe osiedle mieszkaniowe /okazja dla dewelopera - może duża posiadłość z mini zoo -a może domy opieki wśród lasów itp. - każda działalność gospodarcza Dziękuję i zapraszam.

działka, gratka dla dewelopera
działka, gratka dla dewelopera
1508700 zł
Dobroń dzisiaj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia14 100
Cena za m²107 zł/m²

Sprzedam działkę o powierzchni 14,100 metrów kwadratowych o wymiarach 564mx25m.Działka położona jest w na terenie gminy Dobroń wzdłuż zbiornika Pausznica,nr działki 256/1. Zbiornik o pow.10ha głębokość 5-6metrów o stałym poziomie lustra wody- wyższym o 1m od poziomu lustra w rzecze Pausznica.Zbiornik położony jest na żródłach. działka od pólnocy przylega na całej długośći do zbiornika,od zachodu graniczy z rzeką Pausznica,od wschodu z drogą Dobroń Duży-Mogilno Duże,od południa z działkami które można wykupic, Prawa własnościowe uregulowane-księga wieczysta ma właściciela. Cena za metr kwadratowy 107zł. Pozostałych informacji udzielę telefonicznie 66*******03. Ogłoszenie grzecznościowe.

Działka dla inwestora dewelopera
Działka dla inwestora dewelopera
1600000 zł
nowe Tłuszcz 23 dnia plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia10 000
Cena za m²160 zł/m²

Sprzedam działkę o powierzchni 10 000m2 położoną w miejscowości Tłuszcz oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod numerem: D15MN. Działka ma szerokość 60mb. Gdybym nie odbieral prosze o sms a oddzwonię. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Atrakcyjna działka budowlana dla Dewelopera
Atrakcyjna działka budowlana dla Dewelopera
15500000 zł
Szklarska Poręba 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia33 085
Cena za m²468.49 zł/m²

Do sprzedania jedyna, bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 33085m2, zlokalizowana w Szklarskiej Porębie (między ulicą Kolejową a Piastowską). Na działce znajdują się dwie wille-pensjonaty zabytkowe do remontu z bezpośrednim widokiem na Szrenicę, objęte w MPZP jako budownictwo mieszkaniowe, pozostała działka (ponad 3 ha) jako usługi turystyczne z możliwością budowy apartamentów. PUM ok. 14 000m2.  Na działce funkcjonował wyciąg narciarski, istnieje możliwość wybudowana oprócz apartamentów prywatnego stoku narciarskiego co jest ewenementem w Polsce. Z działki rozpościera się widok na Karkonosze i Szrenicę. Dogodny dojazd drogą asfaltową. Sprzedaż bez pośredników

Działka Miedzeszyn idealna dla Dewelopera
Działka Miedzeszyn idealna dla Dewelopera
2990000 zł
Warszawa 26 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 338
Cena za m²895.75 zł/m²

Działka budowlana zlokalizowana w Miedzeszynie Warszawa. Około 1,5 km do nowo budowanej obwodnicy południowej.Media: prąd, gaz, wodaDziałka składa się z 3 działek o łącznej powierzchni 3338 m2 wymiary 44 x 76 Działka czysta, bez drzew, ogrodzona blachą przygotowana pod budowę. Idealna pod bliźniaki dwulokalowe.Uwaga cena 2 990 000 zł netto do ceny należy doliczyć podatek Vat. Zlokalizowana na terenie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Kolonia Borków Zagóźdź oznaczona symbolem MN 40 o przeznaczeniu: teren zabudowy jednorodzinnej:Możliwość sytuowania budynków wyłącznie w układzie wolnostojącym i bliźniaczymMax wysokość – 12 m nie więcej jak dwie kondygnacje naziemne i poddasze użytkowe Minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 60% Ilość miejsc parkingowych na 2 lokale – 3 stanowiskaDopuszczalne usługi- bez przesądzania ich profilu, dla budynków usługowych powierzchnia użytkowa nie większa niż 80m, maksymalna wysokość zabudowy 8mObowizek realizacji dachu spadzistego

Działka inwestycyjna dla dewelopera Mn/Mw
Działka inwestycyjna dla dewelopera Mn/Mw
3900000 zł
Warszawa 10 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 691
Cena za m²1449.28 zł/m²

Warszawa - Rembertów, idealna lokalizacja MN/MW  możliwość 2000 m2 zabudowy Działka w samym centrum Rembertowa, lokalizacja umożliwia bardzo łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych usług. Atrakcyjność  podnosi fakt, iż nieruchomość pozwala na zabudowę wielorodzinną w otoczeniu domów jednorodzinnych (zdjęcie obrazujące rzut planu zagospodarowania przestrzennego). W okolicy obecnie ma miejsce modernizacja dróg dojazdowych (nowy asfalt, chodniki). Nieruchomość jest obecnie zabudowana dwupiętrowym budynkiem o pow. 700 m2, budynek nadaje się do kapitalnego remontu lub wyburzenia w celu budowy nowego obiektu. Oznaczenie dla omawianego terenu G2.10 MN/MW - maksymalna pow. zabudowy 40% - maksymalna wysokość zabudowy 12 m - minimalny udział pow. biologicznie czynnej 35% - maksymalna intensywność zabudowy 1,2 (w tym 0,8 części naziemnej i 0,4 części podziemnej) W celu bliższego zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu meilowego lub telefonicznego. Michał Kędzior tel. (użyj formularza kontaktowego) .buduje.my Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana Leśniewo , również dla dewelopera .
Działka budowlana Leśniewo , również dla dewelopera .
209000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 370
Cena za m²88.19 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni ok 2370m2 . Można wybudować na niej przynajmniej 2 bliźniaki . Dostęp do drogi publicznej ,a media obok w drodze .

Działka Inwestycyjna lub dla dewelopera, Obwodnica
Działka Inwestycyjna lub dla dewelopera, Obwodnica
1428525 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia19 047
Cena za m²75 zł/m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 19 047 m2 w miejscowości Leonów, gm. Kałuszyn, powiat miński. Działka znajduje się przy drodze krajowej nr 92, w bliskiej odległości od zjazdu z trasy A2. Część terenu została ogrodzona (ok. 9000 m2) i utwardzona oraz zostały zamontowane dwie bramy przesuwne do 10 m. Na działce znajduje się przyłącze wody i prądu. Teren atrakcyjny inwestycyjnie. W pobliżu działa wiele firm, a w odległości 6 km znajduje się Centrum Dystrybucyjne Lidl. Doskonałe położenie ( przy węźle Kałuszyn ) pozwala na sprawną komunikację. Do Warszawy można dotrzeć w 45 min, a do Siedlec w 35 min. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość ubiegania się o warunki zabudowy na realizację dowolnej inwestycji. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Budowlana działka w Wieliczce dla dewelopera
Budowlana działka w Wieliczce dla dewelopera
149000 zł
Wieliczka 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²164 zł/m²
Powierzchnia16733 m²
Szerokość70 m
Długość240 m
Typbudowlana

Oferta dotyczy działki pod inwestycję mieszkaniową - zabudowa szeregowa, bliźniacza i jednorodzinna wolnostojąca. Dodatkowo dla działki jest przygotowana analiza architekta na 54 budynki w zabudowie mieszanej (szeregowej i bliźniaczej). Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Wieliczka - 3,8km od ścisłego centrum Wieliczki i 4km od węzła obwodnicy Krakowa A4. Powierzchnia działki: 1,6733HA (167a) - całość działki to część budowlana (MN) Możliwość dokupienia terenu (zaznaczonego na zdjęciach) o powierzchni 3500m2 (MN) co daje w sumie 2,0233HA (202a) terenu pod zabudowę. Numer działki: 868 (+ dodatkowo 867) Dojazd do ul. Podgórskiej: po działce nr. 860 i 869 Media na działce: wodociąg, prąd, gaz, internet światłowód Media w drodze: wodociąg, prąd, gaz, kanalizacja Wymiary działki: a) pierwsze 70m długości to szerokość 53m (lub szerokość 80m przy zakupie działki 867) b) kolejne 170m długości to ok 80m szerokości Na działkę nr 868 przygotowana została analiza urbanistyczna terenu przez architekta (do wglądu): a) Ilość budynków na działce (według koncepcji): 54 b) Powierzchnia całkowita wszystkich budynków (tylko budynki): 7594 - 9698 m2 Analiza została przygotowana tylko na działkę o powierzchni 1,6HA. Parametry miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: 1. Przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, bliźniacza, szeregowa z możliwością wydzielenia w budynku lokalu na cele usługowe (67MN) 2. Zabudowa towarzysząca: garaże i budynki gospodarcze, zieleń przydomowa, dojścia i dojazdy, miejsca postojowe, obiekty małej architektury, urządzenia służące oczyszczaniu i gromadzeniu ścieków Parametry MPZP: Powierzchnia zabudowy: 60% (10 040m2) Teren czynny biologicznie: 40% (6 693m2) Wysokość zabudowy: 11m Intensywność zabudowy: brak Powierzchnia nowo wydzielonych działek: a) 600m2 - zabudowa wolnostojąca b) 300m2 - zabudowa bliźniacza c) 180m2 - zabudowa szeregowa PUM (na podst. MPZP): ok. 20 000m2 w zależności od projektu budynków. Działka widokowa (widok na Wieliczkę), zlokalizowana jest w otoczeniu zieleni i drzew. Jest to miejsce spokojne a zarazem bardzo blisko centrum Wieliczki i obwodnicy Krakowa a4. Miejsce dobrze skomunikowane. Odległości od działki: 1. Wieliczka (ścisłe centrum): 3,8km (8min) 2. Węzeł na obwodnicę Krakowa A4: 4km (8min) 3. Przystanek autobusowy Grabówki: 300m (4min pieszo) 4. Rynek główny w Krakowie: 13,5km (22min) Dojazd komunikacją miejską - kierunek Teatr Bagatela (ścisłe centrum Krakowa): Przystanek autobusowy (ul. Sadowa (1,2km) -> Teatr Bagatela: 48min (jedna przesiadka). Link do google maps: http********************************* Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości. Wynagrodzenie agencji ponosi tylko właściciel nieruchomości. Maciej Tomalak maciej.tomalak @ remax-polska.pl tel. +48 *** *** *** www. tomalak. com. pl Biuro nieruchomości RE/MAX Duo tel. 18 20 73 773 Nikt na świecie nie sprzedaje więcej niż RE/MAX.

Dla Dewelopera! Działka pod zabudowę wielorodzinną
Dla Dewelopera! Działka pod zabudowę wielorodzinną
500000 zł
Szamotuły 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Szerokość65 m
Długość65 m
Typbudowlana
Drogapolna

Oferujemy nieruchomość składającą się z 7 działek o łącznej powierzchni 2381m2, położoną w Szamotułach przy ul. Polnej i ul. Ogrodowej - prawie centrum miasta (900 metrów do rynku). W sąsiedztwie dominuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, jednorodzinna i bliźniacza. Nieruchomość składa się z 7 działek: 1546/4 - Powierzchnia: 447 m2 1546/5 - Powierzchnia: 48 m2 1547/1 - Powierzchnia: 668 m2 1547/2 - Powierzchnia: 148 m2 1547/3 - Powierzchnia: 654 m2 1546/1 - Powierzchnia: 92 m2 1548 - Powierzchnia: 324 m2 Dzielnica cicha, co jest dużym atutem dla osób ceniących sobie spokój, nie tracąc dobrej komunikacji z centrum. Kształt działki nieregularny; ukształtowanie terenu płaskie. Działka jest niezabudowana. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. W zasięgu ręki: dyskonty spożywcze, restauracje, kawiarnie, bary, cukiernie, apteki, lekarze, cukiernie, poczta, szkoły, przedszkola, usługi kosmetyczne, fryzjerskie. Na działce: Przyłącze wody, prądu, kanaliza Zachęcam do kontaktu - umów się na spotkanie! CASTLE Nieruchomości „Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC. Wszytkie dane zawarte w ofercie, uzyskane zostały od sprzedających." "Biuro Nieruchomości Castle zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatna pomoc przy doborze kredytu". Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka z potencjałem dla dewelopera/inwestora
Działka z potencjałem dla dewelopera/inwestora
1950000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 981
Cena za m²244.33 zł/m²

Masz umysł przedsiębiorcy i myślisz o wybudowaniu segmentów/bliźniaków pod Siedlcami?Szukasz ciekawego gruntu, który jest prawdziwą perełką wśród działek na sprzedaż?Może jesteś osobą prywatną i chcesz mieć dom pod Siedlcami na bardzo urokliwej działce?Grunty w takim miejscu jak to, obecnie nie trafiają się już w sprzedaży.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o atrakcyjnych wymiarach oraz z wielkim potencjałem. Dużym atutem działki jest lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja.Dodatkowo przy odpowiednim pomyśle na wykorzystanie działki można zarobić bardzo przyzwoite pieniądze. Działka znajduje się w Nowych Iganiach ul. Siedlecka. Okolica jest zabudowana prestiżowymi domami jednorodzinnymi, a w pierwszej linii zabudowy jest zlokalizowany hotel. Blisko do Siedlec - zaledwie 1km. Do trasy Siedlce - Warszawa 20 metrów. Działka jest wyposażona we wszystkie dostępne media:-woda-prąd-kanalizacja-gaz -internet W bliskiej okolicy znajdują się: – stacje benzynowe, – sklep, – plac zabaw, – komunikacja miejska, – PKP, – szkoła,Wymiary ok. 81x91m.Działka usytuowana jest w drugiej linii zabudowy od ulicy Siedleckiej, dojazd drogą wewnętrzną. Nieruchomość ma powierzchnię 7981 m 2Aktualnie na działce znajduje się budynek mieszkalny murowany z lat 80 o powierzchni zabudowy 172 m2, murowany domek całoroczny - podpiwniczony oraz trzy budynki gospodarcze (w tym garaż i sauna), a dopełnieniem jest funkcjonalna altana na letniego grilla.Sporą część obszaru stanowi las. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, gdzie wydzielić możemy trzy strefy: - część o powierzchni ok. 2500 m 2 oznaczona symbolem UC - teren usług komercyjnych - podstawowe przeznaczenie terenów pod usługi handlu, gastronomii, turystyki, komunikacji, centra wystawiennicze i instytucje finansowe; - część o powierzchni ok. 2380 m 2 oznaczona symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej; - część o powierzchni ok. 3100 m 2 oznaczona symbolem ZL - podstawowe przeznaczenie terenów pod lasy;Pomagamy w otrzymaniu najlepszego kredytu na tę nieruchomość. Kupujący nie płaci prowizji. 0% W razie pytań zapraszam do kontaktu: Pękala Karol (użyj formularza kontaktowego) Licencjonowany pośrednik nr 1592. Niniejsza oferta nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka inwestycyjna dla dewelopera w Gdańsku.
Działka inwestycyjna dla dewelopera w Gdańsku.
1939322 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia12 595
Cena za m²153.98 zł/m²

Działka inwestycyjna w Gdańsku, w bliskiej odległości od ścisłego centrumGłówne atuty nieruchomości: • atrakcyjna miejscowość • z dobrym dojazdem • cicha i spokojna okolicaDziałka rolna. Typ własności: Odrębna własność. Oferujemy do sprzedaży teren rolny w Gdańsku przy ul. Niegowo.Teren malowniczo położony w widełkach rzeki Radunia oraz dopływu Motławy. Łączna powierzchnia terenu wynosi 12 595 m2. Numery działek: 72*********** 72/13. Brak miejscowego planu zagospodarowania. Możliwość uzyskania warunków zabudowy. Woda prąd i gaz w drodze. W studium planu zagospodarowania działki leżą na terenie pod "rolniczą przestrzeń produkcyjną".Ewidencyjnie są to użytki rolne i łąki IV i V klasy.Działki wolne od napowietrznych linii energetycznych, płaskie, uprawiane jako pole.Działki dla inwestorów w Gdańsku!ZADZWOŃ: (użyj formularza kontaktowego). Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

GOTOWA INWESTYCJA! Działka z PNB dla dewelopera
GOTOWA INWESTYCJA! Działka z PNB dla dewelopera
699000 zł
4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 315
Cena za m²301.94 zł/m²

Oferuję na sprzedaż gotową inwestycję deweloperską - 8 segmentów w zabudowie bliźniaczej. Oferta zawiera działkę z prawomocnym pozwoleniem na budowę, potrzebne projekty i pozwolenia oraz wszystkie materiały reklamowe. Można rozpocząć inwestycję od razu. Lokalizacja: - Sarnów, woj. Śląskie, róg ul.Leśnej i Browarnej - Dojazd nową drogą asfaltową - 15 min od Katowic, 8 min od Będzina - Blisko terenów rekreacyjnych - zalewów Pogoria - Kilka minut od lasu - Zaraz przy wyjeździe na trasę S86 Katowice - Warszawa Oferta zawiera: - Działki podzielone na dwa etapy po 4 segmenty - w sumie 2315m2 - Prawomocne pozwolenie na budowę dwóch etapów - Projekt budowlany - Projekt wykonawczy konstrukcji i instalacji - Projekt przyłącza wody - Umowę z Tauronem - Zgodę gminy na realizację zjazdów - Zgody gestorów sieci - Badania geotechnicze - Wizualizacje - Wirtualny spacer - Strona internetowa - Nazwa i logo - Kosztorys inwestycji wraz z cashflow na dane miesiące - Wyliczenia szacujące zysk z inwestycji Inwestycja: - 8 segmentów w zabudowie bliźniaczej - Działka równa o regularnych wymiarach, bez drzew - PUM 760m2 + poddasza 170m2 - Duże działki nawet do 300m2 - 95m + poddasze do adaptacji = łącznie 116m powierzchni sprzedażowej - dwa miejsca postojowe - ogrzewanie pompą ciepła (możliwy również gaz, który jest w drodze) Istnieje możliwość zakupu jednego etapu 4 segmentów na jednej działce. Cena netto.

Działka z pozwoleniem na budowę - dla dewelopera.
Działka z pozwoleniem na budowę - dla dewelopera.
1297000 zł
Marki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 880
Cena za m²1000 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio działkę 41/6, 1880 m2, z projektem i pozwoleniem na budowę pięciu budynków dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Pum ok. 1200 m2. Wszystkie media. Budowę można zaczynać w każdej chwili. Księga wieczysta WA1W/(użyj formularza kontaktowego). Z przyczyn prywatnych nie jestem w stanie kontynuować inwestycji.

atrakcyjna działka w Polanicy dla dewelopera 1ha
atrakcyjna działka w Polanicy dla dewelopera 1ha
2750000 zł
Polanica-Zdrój 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia10 000
Cena za m²320 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w Polanicy Zdrój o powierzchni 10 000m2 Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia budowę hotelu,pensjonatu,apartemontowca.Istnieje możliwość podziału na mniejsze parcele.zapraszam do kontaktu 

KARŁOWICE 850m2 działka budowlana , wszystkie media, dla dewelopera
KARŁOWICE 850m2 działka budowlana , wszystkie media, dla dewelopera
1990000 zł
Wrocław wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia850
Cena za m²2341.18 zł/m²

Wrocław Karłowice Pod budynek wielorodzinny, powierzchnia 850m2 Wszystkie media. Dojazd do granicy działki drogą asfaltową. Działka położona jest w zacisznej części jednego z najbardziej prestiżowych osiedli Wrocławia- Karłowice. Jest dobrze nasłoneczniona. Działka została uporządkowana i ogrodzona. Cicho, zielono, jednocześnie blisko do sklepów, usług , przystanków komunikacji miejskiej i terenów rekreacyjnych. 10 minut samochodem do centrum handlowego Korona. 10-12 minut do obwodnic miasta. ZAPRASZAMY. AKN Nieruchomości Nr licencji zawodowej Pośrednika w obrocie nieruchomościami 23114 W razie konieczności zakupu kredytowego bezpłatna pomoc w wyborze najkorzystniejszych ofert. Kilkanaście lat doświadczenia.

DZIAŁKA OKAZJA dla dewelopera lub osoby prywatnej- możliwość
DZIAŁKA OKAZJA dla dewelopera lub osoby prywatnej- możliwość
50000 zł
Bochnia 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²3 zł/m²
Powierzchnia4000 m²
Typbudowlana

Witam Do sprzedania działka 30ar+10ar w Bochni w pięknym spokojnym miejscu. Działka znajduje się przy ul Strzeleckiej, blisko przystanku autobusowego. Jest to kawałek 30 arowy z możliwością podzielenia na mniejsze i jeszcze dokupienia 10ar (które w tym momencie są zagospodarowane i użytkowane). Działka znajduje się blisko lasu i małej rzeczki. Nieopodal jest atrakcja- strzelnica oraz jeziorko wgłębi lasu (ok 400 m od działki). Naprzeciwko tego jeziorka po drugiej stronie drogi jest staw, z którego można wyjść na piękna ścieżkę leśną i dalej w lesie dojść do drewnianego placu zabaw, gdzie jest bardzo duża huśtawka. Czar i urok tego miejsca jest bardzo zachęcający- wręcz baśniowy. Często można tu spotkać sarny. Za działką przy lesie jest ścieżka, którą można biegać, lub jeździć na rowerach. Dojazd do centrum Bochni to niecałe 10 min. W Bochni można zwiedzić bocheńską kopalnię soli. Działka sygn 42812, mapka 3919/3 Serdecznie zachęcam do zakupu cena 12000 za ar. Ogłoszenie zamieszczone grzecznościowo. O wszelkie informacje bardzo proszę dzwonić na podany w ogłoszeniu numer Właściciel- Dorota

Działka budowlana dla dewelopera - 8000 mkw w Marcinkowicach
Działka budowlana dla dewelopera - 8000 mkw w Marcinkowicach
2400000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²1200 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną 8000 mkw w Marcinkowicach gmina Oława. Działka objęta MPZP, możliwość zabudowy jednorodzinnej, wielorodzinnej i usług. Działka z bezpośrednim zjazdem z DK94. bardzo dobra lokalizacja.

Działka Budowlana 8303m w centrum Goleniowa. Oferta dla Dewelopera.
Działka Budowlana 8303m w centrum Goleniowa. Oferta dla Dewelopera.
3700000 zł
Goleniów 5 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 303
Cena za m²445.62 zł/m²

Działka w centrum Goleniowa o powierzchni 8303 m. MPZT- 9U/M, nr działki 110/2. Zabudowa usługowo- mieszkaniowa Możliwość wybudowania: -hotelu, -szeregu mieszkań, -pawilonów handlowych. . info na zdjęciu. Działka położona obok Starostwa Powiatowego oraz stacji PKP w Goleniowie. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Duża Działka 12432m2
Duża Działka 12432m2
2100000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia12 432
Cena za m²168.92 zł/m²

Duża działka nie tylko dla dewelopera dojazd drogą asfaltowa. Miejsce urokliwe spokojne , Dojazd do Warszawy 25min. Działka znajduje się za Radzyminem 10km.