Działka gmina łomianki

Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka pod zabudowę jednorodzinną. MPZP
Działka pod zabudowę jednorodzinną. MPZP
902550 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 735
Cena za m²330 zł/m²

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Sadowa (gmina Łomianki). Nieruchomość jest położona w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego. Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewidujący zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka ma powierzchnię 2735 m2 Tytuł prawny - własność. Działka ma dostęp do drogi publicznej (ul. Jagodowa).

Działka przy trasie Warszawa-Gdańsk, blisko Modlin
Działka przy trasie Warszawa-Gdańsk, blisko Modlin
1000000 zł
Załuski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia10 051
Cena za m²99.49 zł/m²

WYNAGRODZENIE AGENCJI POKRYWA TYLKO STRONA SPRZEDAJĄCA !!!Mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż działkę bezpośrednio przy trasie E-7 Warszawa - Gdańsk. Wieś Załuski, gmina Załuski, powiat płoński, województwo mazowieckie.  Działka przeznaczona jest w jest Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Teren posiada duży potencjał inwestycyjny. Znajduje się w dobrym punkcie komunikacyjnym, przez co jest atrakcyjna pod względem zabudowy usługowej (hali, magazynu, budynku biurowo-usługowego). Cała działka ma powierzchnię 12 261 m2. Zgodnie z planem miejscowym w terenie MN, U (tereny mieszkaniowo-usługowe) znajduje się 7 308 m2 działki, natomiast w terenie R, Z (tereny rolnicze i zieleni naturalnej) znajduje się 4709 m2.  Działka jest w kształcie funkcjonalnego prostokąta o wymiarach ok. 60mx200m. Prąd i woda znajdują się przy działce.  Lotnisko Modlin: 15 km 10 min. Łomianki: 27 km 19 min. Granice terytorialne Warszawy: 36 km 22 min. Wjazd na Wisłostradę: 38 km 26 min. Most Grota-Roweckiego: 42 km 29 min. Centrum Woli: 49 km 36 min. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Działka budowlana Dziekanów Polski -linia brzegowa i prawo do jeziora
Działka budowlana Dziekanów Polski -linia brzegowa i prawo do jeziora
1199000 zł
22 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 400
Cena za m²856.43 zł/m²

Sprzedam ostatnią i już jedyną działkę budowlaną z własną linią brzegową i prawem do części jeziora w Dziekanowie Polskim przy ul. Rolniczej gmina Łomianki. Działka ogrodzona, zadbana z nasadzeniami. Obecnie służy jako działka rekreacyjna. Aktualny wyrys i wypis z miejscowego planu zagospodarowania z dnia 25.08.2022r. - Wymiary działki: 15 x 70 m - Powierzchnia: 1400 m2 - Możliwość zabudowy: 25% powierzchni działki co daje ok 350 metrów zabudowy. - Ogrodzona: TAK (wjazd brama od ulicy Rolniczej, furtka na jezioro) - Prąd: TAK - Szambo: TAK - Kanalizacja: TAK w ulicy - Gaz: TAK w ulicy - Droga dojazdowa i wjazd: utwardzona, kostka, asfalt od ulicy Rolniczej. Działka jest wąska ale posiadamy pozwolenie oraz zgodę sąsiada na budowę w ostrej granicy. Możliwość budowy domu jednorodzinnego bądź zabudowy bliźniaczej. Przystanek autobusowy: 20 metrów od bramy wjazdowej. W linii brzegowej oraz w części jeziora można postawić pomost i zrobić własną plażę. Obecnie na działce znajduje się drewniany domek letniskowy, który nie wchodzi w ofertę działki i zostanie zabrany po sprzedaży działki. Na działce znajduje się również barakowóz (duży wagon), który możemy zostawić bądź zabrać po sprzedaży. Barakowóz jest również formą domku wakacyjnego może służyć początkowo jako domek lub pomieszczenie na narzędzia. Jest pokryty nową blachodachówką. Zapraszam do kontaktu i po więcej szczegółów. Agencjom nieruchomości - dziękujemy!

Filtr