Działka na sprzedaż, konin

Sortowanie:
Znaleziony: 21 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka na sprzedaż, Konin
Działka na sprzedaż, Konin
149 000 zł
nowe Konin 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka rolno-budowlana 3611m2 Konin, przedmieścia Morzysław - Kolonia Oferujemy na sprzedaż w Koninie, Morzysław - Kolonia działkę rolno budowlaną złożoną z dwóch działek przylegających do siebie o łącznej powierzchni 3611m2. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy oddalonej ok. 450m od lasu w Rudzicy oraz ok 500m od Kanału Warta - Gopło. Dojazd do działki od drogi asfaltowej to ok 400m, drogą gruntową wzdłuż torów kolejowych. Usytuowana jest na przedmieściach Konina z doskonałą komunikacją i dostępem do wszelakiej infrastruktury handlowo - usługowej. Działka nie jest objęta zagospodarowaniem przestrzennym, ale znajduje się w bliskim sąsiedztwie domów jednorodzinnych, których ilość cały czas się zwiększa. Działka położona w bliskim sąsiedztwie lasu w Rudzicy. Cicha spokojna okolica.

Działka na sprzedaż, Konin
Działka na sprzedaż, Konin
3 800 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego na zabudowę mieszkaniową i usł.-prod.! Grunt o powierzchni 7,7 ha położony w Koninie obręb Mieczysławów. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Konina Uchwały Nr 207 Rady Miasta Konina z dnia 28.10.2015 r. działka posiada przeznaczenie na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz tereny obiektów usługowych, produkcyjnych , składów i magazynów Przedzielona jest pasem zieleni. Jest możliwość jej podziału według potrzeb. Grunt znajduje się przy drodze asfaltowej , wzdłuż której przebiega sieć energetyczna, gazowa, i wodociągową. Bliskość DK25 oraz DW264 stanowi bardzo dobrą bazę logistyczną. Atutem z całą pewnością jest również dostęp do komunikacji miejskiej - przystanek MPK. Atrakcyjne położenie gruntu w okolicy , która rozwijać się będzie według planów zagospodarowania przestrzennego w kierunku rozwoju budownictwa mieszkaniowego jak również przemysłowego. Korzyścią jest również niedaleka odległość od centrum Konina .

Działka na sprzedaż, Konin ul. Przemysłowa
Działka na sprzedaż, Konin ul. Przemysłowa
180 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Działka budowlana o pow. 0,2017ha położona w Koninie przy ul. Przemysłowej na sprzedaż. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną, z wygodnym dojazdem bezpośrednio z ul. Przemysłowej w Koninie. Działka oddalona od pasa drogowego, znajduje się w spokojnym sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej i usługowej. Na działce znajduje się duży budynek garażowy. Media: cieplik miejski, gaz ziemny, woda, kanalizacja. Serdecznie zapraszamy na prezentację przedmiotowej oferty.

Działka budowlana na sprzedaż, Konin ul. Szpitalna
Działka budowlana na sprzedaż, Konin ul. Szpitalna
80 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Działka budowlana o pow. 809m2 położona w Koninie przy ul. Szpitalnej. Działka w całości objęta Planem Zagospodarowania (Uchwała Nr 67 Rady Miasta Konina z dnia 28. lutego 2007 roku w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Konina, rejon Pawłówek Północ.) z przeznaczeniem pod teren zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług. Działka posiada prawidłowe wymiary ok. 30m x 27,5m. Media przy głównej drodze (woda, kanalizacja, gaz ziemny).

Działka budowlana na sprzedaż, Konin ul. Szpitalna
Działka budowlana na sprzedaż, Konin ul. Szpitalna
100 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Działka budowlana o pow. 12,35 ara położona w Koninie przy ul. Szpitalnej. Działka w całości objęta Planem Zagospodarowania (Uchwała Nr 67 Rady Miasta Konina z dnia 28. lutego 2007 roku w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Konina, rejon Pawłówek Północ.) z przeznaczeniem pod teren zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług a w końcowej części działki teren zieleni objęte formami ochrony przyrody. Powierzchnia pod zabudowę ok. 830m2. Media przy głównej drodze (woda, kanalizacja, gaz ziemny).

Na sprzedaż działka rolno-budowlana 3611m2 Konin, Morzysław - Kolonia
Na sprzedaż działka rolno-budowlana 3611m2 Konin, Morzysław - Kolonia
149 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Oferujemy na sprzedaż w Koninie, Morzysław - Kolonia działkę rolno budowlaną złożoną z dwóch działek przylegających do siebie o łącznej powierzchni 3611m2. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy oddalonej ok. 450m od lasu w Rudzicy oraz ok 500m od Rzeki Warty. Dojazd do działki drogą gruntową wzdłuż torów kolejowych. Usytuowana jest na przedmieściach Konia z doskonałą komunikacją i dostępem do wszelakiej infrastruktury handlowo - usługowej. Działka nie jest objęta zagospodarowaniem przestrzennym, ale znajduje się w bliskim sąsiedztwie domów jednorodzinnych, których ilość cały czas się zwiększa. Działka położona w bliskim sąsiedztwie lasu w Rudzicy. Cicha spokojna okolica. Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: . Czekamy na telefon od Ciebie. Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Zgrany i doświadczony zespół specjalistów Gold Finance pomoże w procesie uzyskania finansowania. Kredyty : · Hipoteczne · Inwestycyjne · Firmowe · Obrotowe · Konsolidacyjne

działka na sprzedaż
działka na sprzedaż
149 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Działka na sprzedaż, Konin pow, Konin gm, KoninNumer zlecenia HIZU064Na sprzedaż działka rolno-budowlana 3611m2 Konin, przedmieścia Morzysław - KoloniaOferujemy na sprzedaż w Koninie, Morzysław - Kolonia działkę rolno budowlaną złożoną z dwóch działek przylegających do siebie o łącznej powierzchni 3611m2. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy oddalonej ok. 450m od lasu w Rudzicy oraz ok 500m od Kanału Warta - Gopło. Dojazd do działki od drogi asfaltowej to ok 400m, drogą gruntową wzdłuż torów kolejowych. Usytuowana jest na przedmieściach Konina z doskonałą komunikacją i dostępem do wszelakiej infrastruktury handlowo - usługowej. Działka nie jest objęta zagospodarowaniem przestrzennym, ale znajduje się w bliskim sąsiedztwie domów jednorodzinnych, których ilość cały czas się zwiększa.Działka położona w bliskim sąsiedztwie lasu w Rudzicy.Cicha spokojna okolica.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

sprzedam grunty rolne 1,86 ha; Konin
sprzedam grunty rolne 1,86 ha; Konin
210000 zł
Konin 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²645 zł/m²
Powierzchnia1860 m²
Szerokość60 m
Długość320 m
Typinwestycyjna
Drogaasfalt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,86 ha zlokalizowana w Koninie, przy ul. Zakładowej. Działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego podaktywizację gospodarczą. Wymiary: ok. 58 m x 322 m. Media: dostęp do wody, gazu i prądu. Nieruchomość położona w sąsiedztwie gruntów inwestycyjnych oraz zabudowy magazynowo-produkcyjnej, bezpośrednio przy drodze asfaltowej biegnącej z osiedla Zatorze na Chorzeń. Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, w Centrummiasta powiatowego Konin położonego w centralnej części Polski, w odległości ok. 3 km od drogi krajowej nr 25 (od nowego mostu łączącego Nowy Konin ze Starym Koninem) oraz ok. 10 km od wjazdu na autostradę A2. Możliwość sprzedaży połowy działki tj. 90 arów. cena do negocjacji

Działka budowlana blisko Konina, na osiedlu domów jednorodzinnych
Działka budowlana blisko Konina, na osiedlu domów jednorodzinnych
130 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1455 m2 zlokalizowana w Posadzie, gm. Kazimierz Biskupi. Wymiary działki: 19 m x 72 m. Media w drodze: woda, prąd, gaz, kanalizacja. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Atrakcyjna lokalizacja, cisza i spokój, a zarazem blisko do miasta Konin oraz obiektów użyteczności publicznej.

działka na sprzedaż
działka na sprzedaż
320 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Działka na sprzedaż, Kolski, Grzegorzew gm, Borysławice ZamkoweNumer zlecenia JELA415Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,11haOferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną na trasie Konin - Koło województwo wielkopolskie o powierzchni 1,11ha, która składa się z dwóch działek przylegających do drogi krajowej nr. 92. Nieruchomość miała wydana decyzję i projekt budowlany na zabudowę związaną z obsługą komunikacji samochodowej w tym stacji paliw. Zostało wydane pozwolenie na linie napowietrzno - kablowa 0,4 kV dla zasilania w energie elektryczną budynku stacji paliw. Była wydana również decyzja na przebudowę istniejącego publicznego zjazdu z drogi krajowej nr. 2 do działki nr. 194/2. Wszystkie niezbędne dokumenty decyzyjne na tą chwilę są do odnowienia.

Działka na sprzedaż, Koniński, Rychwał gmina Dąbroszyn
Działka na sprzedaż, Koniński, Rychwał gmina Dąbroszyn
1 300 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka z MPZP na tereny usługowe, produkcyjne, składy, magazyny Grunt o powierzchni 2,39 ha posiada bardzo atrakcyjne położenie- 100m od DK25 , z której jest bardzo dobrze widoczny. Według MPZP teren ten jest przeznaczony na zabudowę usługową, tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów. Działka posiada regularny kształt o wymiarach 73m X 300/366m. Prąd, gaz i woda w drodze dojazdowej. Niewątpliwym atutem gruntu jest jego położenie. W niedalekiej przyszłości planowana jest przebudowa węzła DK25, jako głównego połączenia trasy Konin- Kalisz- Ostrów Wielkopolski.

działka na sprzedaż
działka na sprzedaż
3 800 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Działka na sprzedaż, Konin pow, Konin gm, KoninNumer zlecenia RYXI693 Posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego na zabudowę mieszkaniową i usł.-prod.!Grunt o powierzchni 7,7 ha położony w Koninie obręb Mieczysławów. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Konina Uchwały Nr 207 Rady Miasta Konina z dnia 28.10.2015 r. działka posiada przeznaczenie na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz tereny obiektów usługowych, produkcyjnych , składów i magazynów Przedzielona jest pasem zieleni. Jest możliwość jej podziału według potrzeb. Grunt znajduje się przy drodze asfaltowej , wzdłuż której przebiega sieć energetyczna, gazowa, i wodociągową. Bliskość DK25 oraz DW264 stanowi bardzo dobrą bazę logistyczną. Atutem z całą pewnością jest również dostęp do komunikacji miejskiej - przystanek MPK.Atrakcyjne położenie gruntu w okolicy , która rozwijać się będzie według planów zagospodarowania przestrzennego w kierunku rozwoju budownictwa mieszkaniowego jak również przemysłowego. Korzyścią jest również niedaleka odległość od centrum Konina .

Działka inwestycyjna w Dobroszyn
Działka inwestycyjna w Dobroszyn
1 300 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka z MPZP - tereny usługowe, produkcyjne, składy, magazynyGrunt o powierzchni 2,39 ha położony jest w odległości 100m od DK25 , z której jest bardzo dobrze widoczny. Działka posiada kształt o wymiarach 73m X 300/366m. Prąd, gaz i woda w drodze dojazdowej.Niewątpliwym atutem gruntu jest jego położenie. W niedalekiej przyszłości planowana jest przebudowa węzła DK25, jako głównego połączenia trasy Konin- Kalisz- Ostrów Wielkolpolski.Każdy klient Metrohouse przy zakupie nieruchomości otrzymuje 10%-owy bon rabatowy na zakupy w Leroy Merlin oraz na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych firmy Adox Energy!

działka na sprzedaż
działka na sprzedaż
1 300 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Działka na sprzedaż, Koniński, Rychwał gm, DąbroszynNumer zlecenia TEMO394Na sprzedaż działka z MPZP na tereny usługowe, produkcyjne, składy, magazynyGrunt o powierzchni 2,39 ha posiada bardzo atrakcyjne położenie- 100m od DK25 , z której jest bardzo dobrze widoczny. Według MPZP teren ten jest przeznaczony na zabudowę usługową, tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów. Działka posiada regularny kształt o wymiarach 73m X 300/366m. Prąd, gaz i woda w drodze dojazdowej.Niewątpliwym atutem gruntu jest jego położenie. W niedalekiej przyszłości planowana jest przebudowa węzła DK25, jako głównego połączenia trasy Konin- Kalisz- Ostrów Wielkolpolski.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
3 800 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Działka na sprzedaż, Konin pow, Konin gm, Konin Numer zlecenia RYXI693 Posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego na zabudowę mieszkaniową i usł.-prod.! Grunt o powierzchni 7,7 ha położony w Koninie obręb Mieczysławów. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Konina Uchwały Nr 207 Rady Miasta Konina z dnia 28.10.2015 r. działka posiada przeznaczenie na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz tereny obiektów usługowych, produkcyjnych , składów i magazynów Przedzielona jest pasem zieleni. Jest możliwość jej podziału według potrzeb. Grunt znajduje się przy drodze asfaltowej , wzdłuż której przebiega sieć energetyczna, gazowa, i wodociągową. Bliskość DK25 oraz DW264 stanowi bardzo dobrą bazę logistyczną. Atutem z całą pewnością jest również dostęp do komunikacji miejskiej - przystanek MPK. Atrakcyjne położenie gruntu w okolicy , która rozwijać się będzie według planów zagospodarowania przestrzennego w kierunku rozwoju budownictwa mieszkaniowego jak również przemysłowego. Korzyścią jest również niedaleka odległość od centrum Konina . Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Zgrany i doświadczony zespół specjalistów Gold Finance pomoże w procesie uzyskania finansowania. Kredyty : · Hipoteczne · Inwestycyjne · Firmowe · Obrotowe · Konsolidacyjne

Działka na sprzedaż, Kolski, Grzegorzew gmina Borysławice Zamkowe
Działka na sprzedaż, Kolski, Grzegorzew gmina Borysławice Zamkowe
320 000 zł
Koło 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,11haOferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną na trasie Konin - Koło województwo wielkopolskie o powierzchni 1,11ha, która składa się z dwóch działek przylegających do drogi krajowej nr. 92. Nieruchomość miała wydana decyzję i projekt budowlany na zabudowę związaną z obsługą komunikacji samochodowej w tym stacji paliw. Zostało wydane pozwolenie na linie napowietrzno - kablowa 0,4 kV dla zasilania w energie elektryczną budynku stacji paliw. Była wydana również decyzja na przebudowę istniejącego publicznego zjazdu z drogi krajowej nr. 2 do działki nr. 194/2. Wszystkie niezbędne dokumenty decyzyjne na tą chwilę są do odnowienia.

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
1 300 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Działka na sprzedaż, Koniński, Rychwał gm, Dąbroszyn Numer zlecenia TEMO394 Na sprzedaż działka z MPZP na tereny usługowe, produkcyjne, składy, magazyny Grunt o powierzchni 2,39 ha posiada bardzo atrakcyjne położenie- 100m od DK25 , z której jest bardzo dobrze widoczny. Według MPZP teren ten jest przeznaczony na zabudowę usługową, tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów. Działka posiada regularny kształt o wymiarach 73m X 300/366m. Prąd, gaz i woda w drodze dojazdowej. Niewątpliwym atutem gruntu jest jego położenie. W niedalekiej przyszłości planowana jest przebudowa węzła DK25, jako głównego połączenia trasy Konin- Kalisz- Ostrów Wielkolpolski. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Zgrany i doświadczony zespół specjalistów Gold Finance pomoże w procesie uzyskania finansowania. Kredyty : · Hipoteczne · Inwestycyjne · Firmowe · Obrotowe · Konsolidacyjne

Atrakcyjny grunt 2,39 ha pod inwestycje
Atrakcyjny grunt 2,39 ha pod inwestycje
1 300 000 zł
Konin 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka z MPZP na tereny usługowe, produkcyjne, składy, magazynyGrunt o powierzchni 2,39 ha posiada bardzo atrakcyjne położenie- 100m od DK25 , z której jest bardzo dobrze widoczny. Według MPZP teren ten jest przeznaczony na zabudowę usługową, tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów. Działka posiada regularny kształt o wymiarach 73m X 300/366m. Prąd, gaz i woda w drodze dojazdowej.Niewątpliwym atutem gruntu jest jego położenie. W niedalekiej przyszłości planowana jest przebudowa węzła DK25, jako głównego połączenia trasy Konin- Kalisz- Ostrów Wielkolpolski.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka, 11 100 m2 Borysławice Zamkowe gm. Grzegorzew powiat Koło
Działka, 11 100 m2 Borysławice Zamkowe gm. Grzegorzew powiat Koło
320 000 zł
Koło 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,11ha Główne atuty nieruchomości: • z dobrym dojazdem Działka przemysłowo - usługowa. Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną na trasie Konin - Koło województwo wielkopolskie o powierzchni 1,11ha, która składa się z dwóch działek przylegających do drogi krajowej nr. 92. Nieruchomość miała wydana decyzję i projekt budowlany na zabudowę związaną z obsługą komunikacji samochodowej w tym stacji paliw. Zostało wydane pozwolenie na linie napowietrzno - kablowa 0,4 kV dla zasilania w energie elektryczną budynku stacji paliw. Była wydana również decyzja na przebudowę istniejącego publicznego zjazdu z drogi krajowej nr. 2 do działki nr. 194/2. Wszystkie niezbędne dokumenty decyzyjne na tą chwilę są do odnowienia. ZADZWOŃ: . Czekamy na telefon od Ciebie. Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Zgrany i doświadczony zespół specjalistów Gold Finance pomoże w procesie uzyskania finansowania. Kredyty : · Hipoteczne · Inwestycyjne · Firmowe · Obrotowe · Konsolidacyjne

Rybojady- Działka budowlana 1003m2
Rybojady- Działka budowlana 1003m2
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²47 zł/m²
Powierzchnia1003 m²
Szerokość0 m
Długość0 m
Typbudowlana

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z możliwością zabudowy jednorodzinnej lub pensjonatowej, położone w malowniczym otoczeniu lasów i jezior w miejscowości Rybojady gmina Trzciel. Działka jest położona w kompleksie działek, gdzie powstaje nowe osiedle domków jednorodzinnych. Powierzchnia działki 1003m2 Uzbrojenie - prąd Położenie - gmina Trzciel Odległość od Międzyrzecza- 27 km Odległość od Zielonej Góry - ok. 60 km Odległość od Poznania - ok. 80 km Odległość od Gorzowa - ok. 60 km Odległość od Berlina - ok. 170 km Sąsiedztwo akwenów wodnych - Jezioro Konin, Jezioro Wielkie, Jezioro Rybojadło, Jezioro Wędromierz, rzeka Obra, stawy hodowlane Odległość od autostrady A2 - ok. 5 minut od najbliższego zjazdu Turystyka - bogaty w różnorodne krajobrazy, liczną gatunkowo roślinność, dzikie ptactwo i zwierzynę Pszczewski Park Krajobrazowy, szlaki piesze, rowerowe i kajakowe. To wyjątkowe miejsce, gdzie można stworzyć sobie letniskową posiadłość na wakacyjny i weekendowy relaks lub postawić całoroczny dom na łonie natury. Świetny dojazd oraz bliska odległość od dużych miast to dodatkowy atut. W cenie udział w drodze wewnętrznej oraz działce przylegającej bezpośrednio do akwenu stanowiącej pas ochronny z przeznaczeniem na rekreację. Każdy właściciel działki ma więc zapewniony bezpośredni dostęp do rzeki i jeziora. agent prowadzący- Joanna szewczyk- 533 303 444 jo***a@z******************.pl

Włocławek, Bytoń, działka rekreacyjna z widokiem na jezioro
Włocławek, Bytoń, działka rekreacyjna z widokiem na jezioro
329000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²75 zł/m²
Powierzchnia1800 m²
Typrekreacyjna

Włocławek, Bytoń, działka rekreacyjna z widokiem na jezioro, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. POMAGAMY W NEGOCJACJI WARUNKÓW ZAKUPU. Nieruchomości WGN - Grupa Zachód MOŻLIWOŚĆ PRZYJĘCIA W ROZLICZENIU NIERUCHOMOŚCI KUPUJĄCEGO. Na sprzedaż bardzo ładnie usytuowana działka rekreacyjna o powierzchni 1800 m2, z malowniczym widokiem na jezioro Głuszyńskie. Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana wśród zabudowy letniskowej, z bliskim dostępem do jeziora i bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej. Po obu stronach działki droga szutrowa prowadząca nad jezioro. Niewielka, ale zadbana, piaszczysta plaża oferuje spokój i bezpieczeństwo, możliwości pływania oraz żeglowania. Jezioro i tereny wokół leżą na terenie objętym strefą ochrony akustycznej oraz chronionego krajobrazu. Według MPZP działka przeznaczona pod tereny rekreacyjno usługowe wielofunkcyjne. Nieruchomość położona na zboczu, ze względu na piękny krajobraz doskonale wpisuje się w koncepcję zabudowy całorocznej z funkcją usług turystycznych. Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji najbardziej odpowiada właścicielom firm, kadrze managerskiej, przedstawicielom wolnych zawodów, którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu na słonecznym tarasie z widokiem na jezioro, w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Więcej zdjęć i atrakcyjnych ofert znajdziesz na stronie naszego Biura rawicz.wgn.pl Wejdź! Miejscowość Stefanowo położona w gminie Bytoń, odległość do miast: Włocławek 40 km, Inowrocław 50 km, Konin 55 km, Licheń 44 km. POMAGAMY W NEGOCJACJI WARUNKÓW ZAKUPU. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TEL. 505 508 487; 533 550 225. Ze względu na będące w okolicy strzeżone kąpielisko (1,5 km) z dużą plażą, zagospodarowaną okolicą - plac zabaw, grill, zadaszenie, toalety i przebieralnie nieruchomość doskonała pod inwestycję letniskową. W pobliżu znajduje się sklep i bar, w którym można również zakupić świeże ryby. Jezioro Głuszyńskie posiada I klasę czystości wody, bogate w zasoby wielu gatunków ryb: sielawa, szczupak, okoń, sandacz i inne. Powierzchnia działki umożliwia inwestycję w budowę kilku domków letniskowych z widokiem na jezioro. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Powierzchnia działki: 1800 m2 Kształt działki: prostokąt Stan działki: uprawiana, nachylona w stronę jeziora Dojazd: droga asfaltowa Dostępne media: woda, prąd w drodze OTOCZENIE Natężenie hałasu: cisza W otoczeniu niska, zadbana zabudowa letniskowa, jednorodzinna Okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo, tereny zielone, zbiorniki wodne W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj. Grzegorz Chojaczyk 505108487 ra***z@w**.pl Nieruchomości WGN - Grupa Zachód Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Nieruchomości WGN - Grupa Zachód. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Filtr