Działka pod handel i usługi

Sortowanie:
Znaleziony: 458 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka pod handel i usługi na placu targowym
Działka pod handel i usługi na placu targowym
15000 zł
nowe Brzeszcze 30+ kilka dni temu
Pow. działki49
Rodzaj działkiUsługowa
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Sprzedam działkę o pow. 49m2 usytuowaną na placu targowym w Brzeszczach – Jawiszowicach, przy ul. Słowackiego. Działka niezabudowana, płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 4,24m x 11,53m2. Na działce można postawić lokal pod handel lub usługi. Media w działce. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona symbolem J.25.UN – obszar usług nieuciążliwych. Zapraszam do obejrzenia i zakupu nieruchomości. Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego. Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży. CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. Nr licencji zawodowej 19584 Agent prowadzący: Marta Kulawik Tel.: +48 665 - pokaż numer telefonu - e-mail: @ www.marta-kulawik.pl www.remax-gold.pl http://www.remax-polska.pl/marta_kulawik RE/MAX Gold ul. Kopernika 26 40-064 Katowice Tel.: +48 32 776 01 70 e-mail: @ www.remax-gold.pl www.remax-polska.pl/gold Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.

Sławno - działka inwestycyjna pod usługi i handel
Sławno - działka inwestycyjna pod usługi i handel
550000 zł
Sławno 30+ kilka dni temu
Pow. działki1992
Rodzaj działkiInwestycyjna
SprzedażPośrednik

Opis ofertyOFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu nieruchomość inwestycyjną składającą się z dwóch działek gruntu o łącznej powierzchni 0,1992 ha położonych w Sławnie przy ul. Władysława Jagiełły. O działkach… Niezabudowane działki usługowo-handlowe o pow. 0,1025 ha oraz o pow. 0,0967 ha to obszar o nieregularnym kształcie zbliżonym do prostokąta, położone obok siebie tworzą okazałą i atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 1992 mkw. Działki znajdują się w obrębie miasta, który nie ma uchwalonego planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania miasta Sławna teren ten oznaczony symbolem „B9”, przeznaczony jest na funkcję dominującą mieszkaniową oraz uzupełniającą miejską mało kubaturową działalność gospodarczą. Na działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku handlowo-usługowego, według której ustala się: - teren działek przeznaczony pod zabudowę usługową, - powierzchnię zabudowy nie większą niż 650 mkw., - budowę wolno-stojącego budynku handlowo-usługowego o pow. sprzedaży 400 m2 na następujących warunkach: . zabudowa parterowa, . maksymalna wysokość budynku 9 m, . dach dwuspadowy, o nachyleniu połaci nie mniejszym niż 16 stopni, . dach kryty dachówką lub blachodachówką, . elewacja w tynku, cegle, kamieniu lub drewnie w kolorystyce pastelowej. w ramach inwestycji dopuszcza się: - realizację zadaszenia nad strefą dostaw 5m x 8,30m, z dachem płaskim, jednospadowym o nachyleniu 8 stopni, - budowę billboardu reklamowego o wysokości do 4m i wymiarach tablicy reklamowej nie większej niż 5,20m x 2,54m, - budowę wewnętrznych dróg dojazdowych, placów manewrowych, miejsc parkingowych, ciągów pieszych, przebudowę zjazdu z publicznej drogi powiatowej. Uzbrojenie… Zarówno sieć energetyczna, wodociągowa, jak i kanalizacyjna znajduje się w drodze przylegającej do działek. Lokalizacja… Nieruchomość doskonale skomunikowana, położona przy drodze powiatowej ul. I Pułku Ułanów oraz ul. Jagiełły. Dostęp do działki z dwóch stron zapewnia duże natężenie ruchu oraz łatwiejsze zagospodarowanie terenu. W pobliżu Szpital Powiatowy, Urząd Gminy Sławno, Starostwo Powiatowe, Szkoła Podstawowa oraz zabudowa mieszkaniowa. Wymienione sąsiedztwo dodatkowo wzmaga natężenie ruchu pieszego i kołowego. Atuty… Największą zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja i przeznaczenie… To idealna inwestycja dla dewelopera, czy też zakup pod budowę obiektu handlowo-usługowego. Działki pozwalają na swobodną realizację własnej inicjatywy przy zagospodarowaniu oferowanej nieruchomości. Sam się przekonaj, jak atrakcyjną ofertą jest nieruchomość w Sławnie! Zapraszam serdecznie na prezentację! Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Sprzedam działkę inwestycyjną Sieradz
Sprzedam działkę inwestycyjną Sieradz
816000 zł
Sieradz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 100
Cena za m²160 zł/m²

Do sprzedania działka inwestycyjna około 0,51ha, położona w Sieradzu przy ulicy T.Grzesika i R.piwnika. Jest to teren pod usługi, handel, magazyn, zakład produkcyjny itp.

działka inwestycyjna z domem
działka inwestycyjna z domem
1899000 zł
Zamość 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia10 000
Cena za m²189.9 zł/m²

Działka w Zamościu przy ulicy Lubelskiej 96 o powierzchni 1h. Narożna,  przylega bezpośrednio do obwodnicy  Zamościa ulicy Legionów i ulicy Lubelskiej. Działka inwestycyjna, w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod usługi i handel. Wjazd od ul lubelskiej i planowany od obwodnicy. Wszystkie media.

Działka pod handel/usługi/budowę
Działka pod handel/usługi/budowę
99000000 zł
30+ kilka dni temu

Działka w centrum miejscowości Wojnicz o pow. 27 arów, położona przy drodze powiatowej i gminnej. Wymiary ~70x50mJedna z ostatnich wolnych działek w tej miejscowości w samym centrum. Blisko zespół Szkół, kościół i markety. Działka położona na terenie bez obowiązującego MPZP , więc możliwość zabudowy pod mieszkalnictwo, handel, usługi, Zapraszamy do kontaktu518-492-799, e-mail: biuro@

Działka inwestycyjną Stara Wieś, Puchaczów trasa Lublin-Włodawa
Działka inwestycyjną Stara Wieś, Puchaczów trasa Lublin-Włodawa
1490000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 000
Cena za m²212.86 zł/m²

Wynajmę działkę inwestycyjną przy trasie Lublin Włodawa, Stara Wieś, gmina Puchaczów przy samej drodze, wjazd z dwóch stron, obok myjka samochodowa i punk sprzedaży blachodachowki. Działka bezpośrednio graniczy z nowo budowlaną biedronką (w planie budowa nowych Dróg dojazdowych i nowej i infrastruktury) Działka 70 arów idealna pod inwestycję, market, usługi, handel. Na zdjęciach zielona łąka. Zapraszam 51*****57

Kęty działka 2,7 ha przemysłowa
Kęty działka 2,7 ha przemysłowa
6200000 zł
Kęty 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia27 000
Cena za m²229.63 zł/m²

Do sprzedaży teren przemysłowy w gminie Kęty rejon Nowa Wieś o pow. 2,7 ha w jednym kawałku. Działka z przeznaczeniem pod produkcję, halę, magazyny w dopuszczeniu handel i usługi. Teren położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej.Cena 6 200 000 zł. Zapraszamy do prezentacji oferty. Wyłączność. 

Działka  na sprzedaż
Działka na sprzedaż
228000 zł
Jarosław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 800
Cena za m²60 zł/m²

Witam, mam do sprzedania działkę w miejscowości Jarosław gm. Udanin powiat Średzki. Działka z przeznaczeniem na usługi i handel lub pod zabudowę jednorodzinną. Dogodna lokalizacja dojazd z dwóch kierunków , niedaleko węzeł autostrady A4 szybki dojazd z Wrocławia i Legnicy. Możliwość przyłączenia do prądu i kanalizacji. Zapraszam do kontaktu.

Działka budowlana Rybna
Działka budowlana Rybna
240000 zł
Tarnowskie Góry 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia824
Cena za m²291.26 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana położone w Tarnowskich Górach przy ul. Laryszowskiej. Powierzchnia 824 m2 Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja - w drodze asfaltowej. Dojazd droga asfaltową gminną a następnie drogą wewnętrzną.  Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową (usługi opieki zdrowotnej, społecznej, przedszkolnej, żłobki, handel detaliczny, obiekty biurowe) Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Atrakcyjna działka inwestycyjna
Atrakcyjna działka inwestycyjna
930000 zł
Drawsko Pomorskie 12 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 906
Cena za m²134.67 zł/m²

Witam do sprzedania mam ziemię atrakcyjną pod Usługi, Handel, można prowadzić wszelką działalność gospodarczą. Jedyna działka do której jest bezpośredni dojazd z drogi krajowej nr 20. Leży na skrzyżowaniu drogi  nr 20 na Szczecin i nr 175 Kalisz Pomorski. Więcej informacji telefonicznie cena do małej negocjacji.

Siemianowice Śl. - duża działka pod usługi !
Siemianowice Śl. - duża działka pod usługi !
499000 zł
Siemianowice Śląskie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 428
Cena za m²112.69 zł/m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą!Przedstawiamy działkę o powierzchni 4.428m2 położoną w Siemianowicach Śląskich przy u. ks. Pawła Lubiny.Zgodnie z MPZP działka ma przeznaczenie jako teren usługowy - usługi komercyjne tj. handel, gastronomia, turystyka, centra wystawiennicze, instytucje finansowe, zdrowia, sportu i rekreacji, obiekty handlowe poniżej 2.000m2 pow. sprzedaży oraz usługi publiczne.Zapraszam do kontaktu pod podanymi numerami telefonów. (użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego)

Siemianowice Śl. - duża działka pod usługi !
Siemianowice Śl. - duża działka pod usługi !
499000 zł
Siemianowice Śląskie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 428
Cena za m²112.69 zł/m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą!Przedstawiamy działkę o powierzchni 4.428m2 położoną w Siemianowicach Śląskich przy u. ks. Pawła Lubiny.Zgodnie z MPZP działka ma przeznaczenie jako teren usługowy - usługi komercyjne tj.:- handel,- gastronomia,- turystyka,- centra wystawiennicze,- instytucje finansowe, zdrowia, sportu i rekreacji,- obiekty handlowe poniżej 2.000m2 pow. sprzedaży- usługi publiczne.Zapraszam do kontaktu pod podanymi numerami telefonów. (użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego)

Siemianowice Śl. - duża działka pod usługi !
Siemianowice Śl. - duża działka pod usługi !
499000 zł
Siemianowice Śląskie 30+ kilka dni temu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą! Przedstawiamy działkę o powierzchni 4.428m2 położoną w Siemianowicach Śląskich przy u. ks. Pawła Lubiny. Zgodnie z MPZP działka ma przeznaczenie jako teren usługowy - usługi komercyjne tj.: - handel, - gastronomia, - turystyka, - centra wystawiennicze, - instytucje finansowe, zdrowia, sportu i rekreacji, - obiekty handlowe poniżej 2.000m2 pow. sprzedaży - usługi publiczne. Zapraszam do kontaktu pod podanymi numerami telefonów.  530-026-202 lub 537-499-539

Działka 20a Zebrzydowice na wynajem  przy DW937 pod handel lub usługi
Działka 20a Zebrzydowice na wynajem przy DW937 pod handel lub usługi
2000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 000
Cena za m²1 zł/m²

Do wynajęcia działka 20 arowa zlokalizowana bezpośrednio przy Drodze Wojewódzkiej 937 na pograniczu Zebrzydowic i Jastrzębia Zdroju. Działka położona na płaskim, równym terenie z wygodnym zjazdem z drogi. Idealne miejsce pod handel lub usługi. Działka na chwilę obecną nie posiada przyłączy mediów, woda i prąd w bezpośredniej bliskości. Teren nie utwardzony, suchy, porośnięty trawą. Interesuje mnie wynajem długoterminowy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Szczegóły do ustalenia. Podana cena za miesiąc wynajmu.

Działka na sprzedaż Kleszczele  712 m2
Działka na sprzedaż Kleszczele 712 m2
150000 zł
30+ kilka dni temu
Cena150 000
Powierzchnia712 m²
Cena za m²211

Sprzedam działkę położoną przy drodze krajowej 66 prowadzącej do Międzynarodowego Przejścia Granicznego Połowce. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania podlega pod usługi handel i budownictwo. Kleszczele, powiat hajnowski Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 712 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Kleszczele Poland - lokalizacja przybliżona

Działka pod Twoją inwestycje
Działka pod Twoją inwestycje
499000 zł
Siemianowice Śląskie 30+ kilka dni temu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą! Przedstawiamy działkę o powierzchni 4.428m2 położoną w Siemianowicach Śląskich przy u. ks. Pawła Lubiny. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka ma podstawowe zastosowanie jako: teren usługowy - usługi komercyjne tj. handel, gastronomia, turystyka, centra wystawiennicze, instytucje finansowe, zdrowia, sportu i rekreacji, obiekty handlowe poniżej 2.000m2 pow. sprzedaży oraz usługi publiczne. Zapraszam do kontaktu pod podanymi numerami telefonów.  530-026-202 lub 537-499-539

Wynajem działki wystawowej, świetna ekspozycja przy "Zakopiance"
Wynajem działki wystawowej, świetna ekspozycja przy "Zakopiance"
3500 zł
Mogilany 8 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia800
Cena za m²4.38 zł/m²

Wynajmę działkę wystawową w świetnej lokalizacji przy DK7 (tzw. Zakopiance) pod handel lub usługi. Obszar do wynajęcia to około 8a, działka jest wyposażona w instalację elektryczną oraz wodną. Świetne położenie gwarantuje znakomitą widoczność całego obszaru, a także bardzo dobry dojazd- wydzielony osobny pas do skrętu. Działka jest również ogrodzona i utwardzona. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto. Więcej informacji pod nr tel +48 6 6 2 0 0 2 0 4 8

Działka na sprzedaż Sieradz ul. T. Grzesika i R. Piwnika 5100 m2
Działka na sprzedaż Sieradz ul. T. Grzesika i R. Piwnika 5100 m2
816000 zł
Sieradz 30+ kilka dni temu
Cena816 000
Powierzchnia5100 m²
Cena za m²160

Do sprzedania działka inwestycyjna około 0,51ha, położona w Sieradzu przy ulicy T.Grzesika i R.piwnika. Jest to teren pod usługi, handel, magazyn, zakład produkcyjny itp. ul. T. Grzesika i R. Piwnika, Sieradz, powiat sieradzki Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5100 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Sieradz, T. Grzesika i R. Piwnika Poland - lokalizacja przybliżona

Kalino działka 2,6 ha przy drodze 714 blisko zjazdu na A1
Kalino działka 2,6 ha przy drodze 714 blisko zjazdu na A1
247000000 zł
Rzgów 30+ kilka dni temu

Kalino działka handlowo-usługowa z możliwością funkcji mieszkaniowej oraz rolna 26.000 m²(szeroka na ok. 80 metrów ) przy drodze 714 ok 1,5 km od zjazdu na A1.Na sprzedaż działka znajdująca się w miejscowości Kalino gmina Rzgów, Powiat Łódzki wschodni przy drodze wojewódzkiej 714 łączącej drogę krajową 91 z autostradą A1 .Łączna powierzchnia oferowanej działki to 26.000 m² z czego ok.10.000 m² ma przeznaczenie pod Handel i Usługi z możliwością funkcji mieszkaniowej, pozostała część to grunt rolny (klasa V).Oferowana działka stanowi ok połowę działki ewidencyjnej 109/2,do wydzielenia po ostatecznym ustaleniu Wymiary działki to około 80x 300 metrów. Do drogi 714 przylega 113 m działkiLinia energetyczna oraz wodociąg w drodze.Możliwy zakup większego terenu: 40.000 m²(w tym ok. 10.000 m² pod Handel i usługi oraz o 30.000 m² rolnej klasa V)oraz trójkątnej działki nr 106 usługowo- handlowej 1900 m² vis a vis patrząc przez drogę 714Łączna cena wówczas do negocjacji/ustaleniaSzczegółowe ustalenia MPZP:Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolem IUH ustala się:1) przeznaczenie podstawowe pod zabudowę usługową - handel, gastronomię, usługi rzemieślnicze, kulturę;2) przeznaczenie dopuszczalne mieszkaniowe;3) możliwość adaptacji zabudowy usługowej i lokalizację nowej zabudowy z zachowaniem następujących zasad:a) nieprzekraczalne przednie linie zabudowy 20 m od linii rozgraniczających dróg,b) nieprzekraczalna tylna linia zabudowy 4 m od linii rozgraniczającej z terenem rolniczym,c) wysokość do 2 kondygnacji, w tym poddasze użytkowe,d) funkcja usługowa (handel, gastronomia, usługi rzemieślnicze, kultura) co najmniej w parterze,e) funkcja mieszkaniowa wyłącznie na piętrze (poddaszu) od strony przeciwnej niż droga, z uwagi na jej uciążliwość;4) obowiązek połączenia własności w przypadku, gdy kąt między drogą, a granicami własności jest mniejszy niż 600 lub większy niż 1100, a następnie wtórny podział na działki prostopadłe do drogi i o długości frontu nie mniejszej niż 25 m;5) w pasie szerokości 20 m między linią rozgraniczającą drogi nr 714, a nieprzekraczalną linią zabudowy lokalizacja jezdni dla bezpośredniej obsługi zabudowy oraz parkingów;6) zakaz bezpośredniej obsługi komunikacyjnej od drogi nr 714 o znaczeniu regionalnym.Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego 

Działka Usługowa - Golejów
Działka Usługowa - Golejów
385200 zł
Rybnik 30+ kilka dni temu

Oferta tylko w naszym biurze  Na sprzedaż działka usługowa zlokalizowana w Rybniku dzielnicy Golejów.  Działka o numerach  1666/18 o pow. 2140 m2 znajduje się przy ul. Morwowej. Posiada bezpośredni dojazd do ul. Gliwickiej, jest on gminny utwardzony kostką brukową. W zasięgu działki są media woda, prąd kanalizacja. Działka 1666/18 jest działką nie zabudowaną o wymiarach ok 53x40m  W MPZP działki są oznaczone symbolem 9.U co oznacza, tereny zabudowy usługowej: 1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa usługowa w ramach której dopuszcza się: a) biura, b) usługi zdrowia za wyjątkiem szpitali, c) usługi pielęgnacyjne, d) handel detaliczny, e) rzemiosło, f) usługi naprawcze, g) usługi oświatowo- wychowawcze, h) gastronomię i rozrywkę, i) łączność i telekomunikację, j) opiekę nad zwierzętami za wyjątkiem schronisk dla zwierząt, k) usługi turystyczne, l) handel hurtowy, m) obsługę komunikacji drogowej, 2) przeznaczenie uzupełniające: a) zabudowa usług sportu i rekreacji w ramach której dopuszcza się: - sport i rekreację wyłącznie w zakresie siłowni, łaźni i saun, b) zabudowa produkcyjna w ramach której dopuszcza się: - produkcję drobną, - składy i magazyny, Lokalizacja jest bardzo dogodna, ponieważ działka posiada bardzo dobry dojazd do autostrady A4, A1 oraz  do  obwodnic Rybnika. Serdecznie zapraszam na prezentację. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr. 575 020 005, jeśli nie odbiorę to proszę o sms o treści „ Działka Golejów”, oddzwonię.   Powyższy opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C

Działka pod magazyn, handel
Działka pod magazyn, handel
2500000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Na terenie osiedla Wrocław Widawa, na sprzedaż działka z MPZP pod : - magazyn, - handel małopowierzchniowy, - produkcja drobna-nieuciążliwa, - pracowanie i usługi medyczne . Powierzchnia zabudowy działki - 60 %, wysokość budynku do 12 m. Działka znajduje się w rejonie węzła drogowego AOW Wrocław Północ . Wymiary przybliżone 40 x 175 m. Działka wymaga odrolnienia, umów na dostawę mediów nie zawarto, badań gruntu nie wykonano. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Kontakt BN Novena sc tel. 519 186 406. Informacja o działce nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC.

działka na sprzedaż Wojnicz Wojnicz Wojnicz Wojnicz 2700 m2
działka na sprzedaż Wojnicz Wojnicz Wojnicz Wojnicz 2700 m2
990000 zł
Wojnicz 30+ kilka dni temu
LokalizacjaWojnicz, Wojnicz, Wojnicz, Wojnicz
Cena990 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiinny

Działka w centrum miejscowości Wojnicz o pow. 27 arów, położona przy drodze powiatowej i gminnej. Wymiary ~70x50m Jedna z ostatnich wolnych działek w tej miejscowości w samym centrum. Blisko zespół Szkół, kościół i markety. Działka położona na terenie bez obowiązującego MPZP , więc możliwość zabudowy pod mieszkalnictwo, handel, usługi, Zapraszamy do kontaktu tel: 518pokaż telefon, e-mail: biuro@niskontaktuj się https://www.nicniesprzedajemy.pl/ Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: DUD-GS-82

Sprzedam działkę budowlaną Wrocław- Wojnów
Sprzedam działkę budowlaną Wrocław- Wojnów
1390000 zł
Wrocław 12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 007
Cena za m²1380.34 zł/m²

Witam Sprzedam piękną działkę we Wrocławiu - Wojnów Działka budowlana z domem do rozbudowy albo do wyburzenia . Unikatowa - w przepięknym miejscu przy lesie Strachocińskim . Dzialka ma powierzchnię 1007m2 i ma kształt regularnego prostokąta . Działka w całości objęta jest ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego- teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą ponadto plan dopuszcza przeznaczenie ; handel detaliczny mało powierzchniowy ( do 400 m2) gastronomia , usługi , biura , poradnie medyczne , przedszkola . Polecam Zakup bezpośrednio od właściciela 60*****40

działka na sprzedaż Ujazd Nogawczyce 13000 m2
działka na sprzedaż Ujazd Nogawczyce 13000 m2
600000 zł
Ujazd 30+ kilka dni temu
LokalizacjaUjazd, Nogawczyce
Cena600 000 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna
Kształt działkinieregularny

| Do sprzedania jest duża działka budowlana z przeznaczeniem na usługi komercyjne, usługi, handel, gastronomia itp. Pod zabudowę jest przewidziane około hektar. W sąsiedztwie stacja transformatorowa. Dogodny dojazd do strefy ekonomicznej i autostrady A4 oraz drogi krajowej. Polecam ::LINK DO STRONY | https://www.zurowska.com.pl/oferta/1041614 ::KONTAKT DO AGENTA | Jerzy Leśnik | 500pokaż telefon | 666pokaż telefon | j.lesnikskontaktuj się Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Ewa Żurowska (licencja nr: 7292) | Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Numer oferty: ZUR-GS-4614

działka na sprzedaż Szczytno 420 m2
działka na sprzedaż Szczytno 420 m2
225000 zł
Szczytno 30+ kilka dni temu
LokalizacjaSzczytno
Cena225 000 zł
Rodzaj działkikomercyjna

Działka usługowa w Szczytnie przy ul. Polskiej o pow. 420 m2. Działka znajduje się bezpośrednio przy głównym ciągu komunikacyjnym - pomiędzy sklepem monopolowym tzw. "Pałacykiem" a budynkiem biura TBS. Działka w miejscowym planie przeznaczona jest pod zabudowę szeregową - pod usługi i handel. W celu realizacji inwestycji budowlanej na przedmiotowej działce wymagane jest zagęszczenie gruntu. Cena do negocjacji. Do ceny ostatecznej należy doliczyć następujące koszty: taksa notarialna, podatek od czynności cywilno prawnej i opłata sądowa za dokonanie wpisu do księgi wieczystej (płatna u notariusza) oraz prowizja dla biura. Więcej informacji pod nr tel. 792pokaż telefon Numer oferty: 2131Nr licencji zawodowej: 10207

Działka do wynajęcia Mogilany  800 m2
Działka do wynajęcia Mogilany 800 m2
3500 zł
Mogilany 7 dni plecy
Pow. działki800

Wynajmę działkę wystawową w świetnej lokalizacji przy DK7 (tzw. Zakopiance) pod handel lub usługi. Obszar do wynajęcia to około 8a, działka jest wyposażona w instalację elektryczną oraz wodną. Świetne położenie gwarantuje znakomitą widoczność całego obszaru, a także bardzo dobry dojazd- wydzielony osobny pas do skrętu. Działka jest również ogrodzona i utwardzona. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto. Więcej informacji pod nr tel. Mogilany, powiat krakowski Do wynajęcia działka inwestycyjna o powierzchni 800 m². Dostępne do wynajęcia od zaraz Dojazd: utwardzony Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Mogilany Poland - lokalizacja przybliżona

Działka na sprzedaż Siedlce ul. Stefana Starzyńskiego
Działka na sprzedaż Siedlce ul. Stefana Starzyńskiego
6550000 zł
Siedlce 24 dnia plecy
Cena6 550 000
Powierzchnia1.39
Cena za m²473

Działka pod produkcję, handel i usługi ul. Stefana Starzyńskiego, Siedlce Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 13850 m² (1.39 ha). Numer ewidencyjny działki: 78-1/62,78-1/64,78-1/66. Długość: 230 m, szerokość: 60 m Dojazd: asfalt, ogrodzenie: betonowe Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz nieprzyłączony Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Siedlce, Stefana Starzyńskiego Poland - lokalizacja przybliżona

Działka, Płonia
Działka, Płonia
3500 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1760

Ofertą najmu jest działka usługowa w Szczecinie, na prawobrzeżu osiedle Płonia objęta planem zagospodarowania pod usługi, handel idealna na działalność komercyjną wymiary w przybliżeniu 40m/45m/43,5m/40m powierzchnia 1760mk2 rozdzielnia 440v/10A na placu wcześniej wykonane: - utwardzenie podbitka z grysem (duża część działki) - maszty oświetleniowe - ogrodzenie - teren płaski, nośny do dyspozycji nieodpłatnie socjal z WC grunt z przeznaczeniem pod magazynowanie, skład wszelkich materiałów (absolutnie żadnych odpadów), parking, logistyka, handel i inne usługi ograniczenia w weekendy - bez uciążliwości możliwość donajęcia na preferencyjnych warunkach frontu działki około 250m2, od głównej drogi idealna jako kompozycja towarów, lub też do umieszczenia reklamy bardzo dobra lokalizacja, wokół mnóstwo firm logistyczno-transportowych, usługowych, strefa ekonomiczna, 2 minuty do A6, blisko S10 wszystko z bardzo dobrym i bez korkowym wylotem Zapraszam na prezentację Maciej Borkowski   Rent-nieruchomości Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Działka usługowa 5039 m2 Wrocław Meliorancka przy AOW
Działka usługowa 5039 m2 Wrocław Meliorancka przy AOW
316200 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²496 zł/m²
Powierzchnia5039 m²
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Na sprzedaż działka usługowa nr 28/5 o powierzchni 5039 m2 w kształcie prostokąta w pobliżu węzła Widawa AOW, przy wyremontowanej drodze asfaltowej, obok funkcjonuje komis samochodowy. Media w drodze: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Działka znajduje się przy ul. Melioranckiej w sąsiedztwie głównej trasy Wrocław-Poznań (trasa S5), Wrocław-Warszawa (trasa A8, S8). Działka objęta MPZP, przeznaczona pod: handel detaliczny małopowierzchniowy, gastronomię, obiekty upowszechniania kultury, wystawy i ekspozycje, pracownie artystyczne, biura, usługi drobne, poradnie medyczne, obiekty kształcenia dodatkowego, obiekty naukowe i badawcze, obiekty hotelowe, pracownie medyczne, produkcja drobna, obsługa pojazdów, naprawa pojazdów, magazyny i handel hurtowy, kryte urządzenie sportowe, terenowe urządzenia sportowe, zakłady lecznicze dla zwierząt, hotele dla zwierząt, obiekty tresury zwierząt. Oferta bezpośrednio od właściciela! Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************

działka na sprzedaż Wrocław Psie Pole Meliorancka 5039 m2
działka na sprzedaż Wrocław Psie Pole Meliorancka 5039 m2
2500000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
LokalizacjaWrocław, Psie Pole, Meliorancka
Cena2 500 000 zł
Rodzaj działkiprzemysłowo-handlowa

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Na sprzedaż działka usługowa nr 28/5 o powierzchni 5039 m2 w kształcie prostokąta w pobliżu węzła Widawa AOW, przy wyremontowanej drodze asfaltowej, obok funkcjonuje komis samochodowy. Media w drodze: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Działka znajduje się przy ul. Melioranckiej w sąsiedztwie głównej trasy Wrocław-Poznań (trasa S5), Wrocław-Warszawa (trasa A8, S8). Działka objęta MPZP, przeznaczona pod: handel detaliczny małopowierzchniowy, gastronomię, obiekty upowszechniania kultury, wystawy i ekspozycje, pracownie artystyczne, biura, usługi drobne, poradnie medyczne, obiekty kształcenia dodatkowego, obiekty naukowe i badawcze, obiekty hotelowe, pracownie medyczne, produkcja drobna, obsługa pojazdów, naprawa pojazdów, magazyny i handel hurtowy, kryte urządzenie sportowe, terenowe urządzenia sportowe, zakłady lecznicze dla zwierząt, hotele dla zwierząt, obiekty tresury zwierząt. Oferta bezpośrednio od właściciela! Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl Numer oferty: 20937

Działka przemysłowa, ul. Meliorancka
Działka przemysłowa, ul. Meliorancka
2500000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
Powierzchnia5039

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Na sprzedaż działka usługowa nr 28/5 o powierzchni 5039 m2 w kształcie prostokąta w pobliżu węzła Widawa AOW, przy wyremontowanej drodze asfaltowej, obok funkcjonuje komis samochodowy. Media w drodze: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Działka znajduje się przy ul. Melioranckiej w sąsiedztwie głównej trasy Wrocław-Poznań (trasa S5), Wrocław-Warszawa (trasa A8, S8). Działka objęta MPZP, przeznaczona pod: handel detaliczny małopowierzchniowy, gastronomię, obiekty upowszechniania kultury, wystawy i ekspozycje, pracownie artystyczne, biura, usługi drobne, poradnie medyczne, obiekty kształcenia dodatkowego, obiekty naukowe i badawcze, obiekty hotelowe, pracownie medyczne, produkcja drobna, obsługa pojazdów, naprawa pojazdów, magazyny i handel hurtowy, kryte urządzenie sportowe, terenowe urządzenia sportowe, zakłady lecznicze dla zwierząt, hotele dla zwierząt, obiekty tresury zwierząt. Oferta bezpośrednio od właściciela! Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal

Działka Częstochowa Tysiąclecie
Działka Częstochowa Tysiąclecie
1200 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu
Pow. działki644
Rodzaj działkiBudowlana

Oferuję do wynajęcia działkę budowlaną położoną w dzielnicy Tysiąclecie okolice ul. Dekabrystów pow. działki to 644m2, Działka położona wśród zabudowy jednorodzinnej i usługowej Działka idealna pod handel, usługi, składy itp. działka ogrodzona, prąd na działce Zapraszamy na prezentację Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Halina Olejnik (licencja nr: 296) Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my Numer oferty: DOM-GW-864

Atrakcyjna działka w centrum dużego osiedla
Atrakcyjna działka w centrum dużego osiedla
580000 zł
Bytom 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia587
Cena za m²988.07 zł/m²

Bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna na rogu ulic Stolarzowickiej i Barlickiego ( stoi na niej niski, blaszany pawilon).Możliwa zabudowa pod handel, usługi, mieszkaniówkę. Powierzchnia całkowita do uzyskania 950m2 (3 kondygnacje), powierzchnia użytkowa 670m2 (parter 230m2).  Najmem parteru były zainteresowane sieci handlowe typu Duży Ben, sieć piekarni i sklepów mięsnych.Możliwość połączenia funkcji handlowej na parterze z mieszkaniami na wynajem na pierwszym i drugim piętrze. Lub inna konfiguracja odpowiadająca nabywcy. 

Oferta sprzedaży działki 5376m2 Wrocław
Oferta sprzedaży działki 5376m2 Wrocław
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²372 zł/m²
Powierzchnia5376 m²
Typinwestycyjna

Polecam do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 5376m2 w kształcie prostokąta w pobliżu Węzła Widawa Autostradowej Obwodnicy Wrocławia . Działka zlokalizowana przy ulicy Melioranckiej w bliskim sąsiedztwie głównej trasy Wrocław Poznań i nowo budowanej drogi S5. Działka objęta MPZP.. Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania działka jest przeznaczona pod : biura, usługi, handel hurtowy, hotele, gastronomię, zakłady pracy nieuciążliwej, zabudowa mieszkaniowo-handlowa, szeroko rozumiane usługi zdrowia. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media w drodze: prąd, woda, gaz , kanalizacja. W bliskim sąsiedztwie ul. Sułowska/ Żmigrodzka, obiekty usługowo-handlowe. Zapraszam na prezentację! Renata Stachera-Wolf AXC Nieruchomości Nr licencji 20571 tel.+48 0*** *** *** e-mail: ***@a******.pl Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

działka na sprzedaż Ujazd Nogawczyce 15000 m2
działka na sprzedaż Ujazd Nogawczyce 15000 m2
1200000 zł
Ujazd 30+ kilka dni temu
LokalizacjaUjazd, Nogawczyce
Cena1 200 000 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna
Kształt działkiprostokat

| Do sprzedania jest duża działka budowlana z przeznaczeniem na usługi komercyjne, usługi, handel, gastronomia itp. Jest możliwość wydzielenia działki budowlanej pod budownictwo mieszkaniowe o powierzchni około 2000 m2. Dogodny dojazd do strefy ekonomicznej i autostrady A4 oraz drogi krajowej. Polecam ::LINK DO STRONY | https://www.zurowska.com.pl/oferta/1047310 ::KONTAKT DO AGENTA | Jerzy Leśnik | 500pokaż telefon | 666pokaż telefon | j.lesnikskontaktuj się Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Ewa Żurowska (licencja nr: 7292) | Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Numer oferty: ZUR-GS-4650

Działka w centrum Kołobrzegu pod barber shop
Działka w centrum Kołobrzegu pod barber shop
330000 zł
Kołobrzeg 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1068 zł/m²
Powierzchnia140 m²
Szerokość5 m
Długość28 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną w Kołobrzegu przy ulicy Bałtyckiej 30, działka nr 4/28 obręb III. Jest to narożna działka położona przy ulicy Bałtyckiej, Łososiowej i Wylotowej. Działka posiada warunki zabudowy na budynek 2 kondygnacyjny do 7 m wysokości i zabudowę na granicy działki do 100 m kw powierzchni działki .Przy dwóch kondygnacjach powierzchnia użytkowa wynosi 200 m kw. Istnieje możliwość zmiany wysokości zabudowy w zakresie wysokości planowanego budynku. Działka graniczy z szerokim pasem zieleni gdzie istnieje możliwość wykonania parkingu na 6 stanowisk. Działka posiada przeznaczenie pod handel, usługi, przemysł i uciążliwą działalność. Zapraszamy do obejrzenia działki.

Działka inwestycyjna we Wrocławiu- Stabłowice !
Działka inwestycyjna we Wrocławiu- Stabłowice !
2797600 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 497
Cena za m²800 zł/m²

Na sprzedaż działka usługowa (4U), powierzchnia 3497 m2. - powierzchnia zabudowy – PUM ok. 2000 m2 3-kondygnacje - zabudowa 38% z planów, - intensywność zabudowy 0,7-1,2 Działka pod handel, usługi. Dla  terenu  oznaczonego  na  rysunku   planu   symbolem  4U ustala się przeznaczenie:   1) biura 2) obiekty kształcenia dodatkowego 3) gastronomia 4) rozrywka 5) obiekty upowszechniania kultury 6) pracownie artystyczne 7) handel detaliczny małopowierzchniowy A 8) usługi drobne 9) infrastruktura drogowa 10) stacje transformatorowe 11) obiekty infrastruktury technicznej. Działka uzbrojona z dostępem do wszystkich mediów (gaz, woda, prąd). W sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. Zapraszamy na prezentację! Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości! BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej! Uzyskaj do 10% rabatu z programem House Invest PROFIT! Rabaty min. w Leroy Merlin, Domino, Biuro Projektowe, i wiele innych. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

działka na sprzedaż Wrocław 3497 m2
działka na sprzedaż Wrocław 3497 m2
2797600 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
LokalizacjaWrocław
Cena2 797 600 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna
Forma własnościwłasność

Na sprzedaż działka usługowa (4U), powierzchnia 3497 m2. - powierzchnia zabudowy – PUM ok. 2000 m2 3-kondygnacje - zabudowa 38% z planów, - intensywność zabudowy 0,7-1,2 Działka pod handel, usługi. Dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem 4U ustala się przeznaczenie: 1) biura 2) obiekty kształcenia dodatkowego 3) gastronomia 4) rozrywka 5) obiekty upowszechniania kultury 6) pracownie artystyczne 7) handel detaliczny małopowierzchniowy A 8) usługi drobne 9) infrastruktura drogowa 10) stacje transformatorowe 11) obiekty infrastruktury technicznej. Działka uzbrojona z dostępem do wszystkich mediów (gaz, woda, prąd). W sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. Zapraszamy na prezentację! Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej www.house-invest.pl Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości! BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej! Uzyskaj do 10% rabatu z programem House Invest PROFIT! Rabaty min. w Leroy Merlin, Domino, Biuro Projektowe, i wiele innych. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 697/6038/OGSNr licencji zawodowej: 21408

Działka inwestycyjna na wynajem/dzierżawę
Działka inwestycyjna na wynajem/dzierżawę
Lublin 30+ kilka dni temu
Pow. działki8000
Rodzaj działkiInwestycyjna
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyDziałka idealnie nadaje się pod usługi, handel, stację paliw, myjnię. Dojazd do działki drogą asfaltową, teren ogrodzony, działka jest przemysłowa w całości do zabudowy. Dogodny dojazd z obwodnicy jak i również bliska odległość do centrum miasta wpływa na to, że teren jest bardzo atrakcyjny pod kątem prowadzenia własnej firmy, np. warsztat, magazyn, hala, itp. Teren bardzo dobrze skomunikowany, działka jest uzbrojona o powierzchni 80 ar. Cena najmu oraz warunki do uzgodnienia w zależności od rodzaju i okresu najmu. Istnieje możliwość najmu części nieruchomości. Więcej informacji pod numerem tel : 723 - pokaż numer telefonu - lub 508 - pokaż numer telefonu - Zapraszam do kontaktu

Oferta sprzedaży działki Warszawa 1220m2
Oferta sprzedaży działki Warszawa 1220m2
3900000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1651 zł/m²
Powierzchnia1220 m²
Typhandlowo-usługowa

Dobry punkt, okolice ul.Wólczyńskiej i projektowanej trasy mostu północnego, dobry dojazd samochodem oraz komunikacją miejską. Działka pod usługi, handel, biura. Wszystkie media. MPZP. Zabudowa max.16 m wysokości, 10% powierzchni biologicznie czynnej, intensywność zabudowy 1,0. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Jerzy Werczyński (licencja nr: 10681) -------------------------- Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Oferta sprzedaży działki 1220m2 Warszawa
Oferta sprzedaży działki 1220m2 Warszawa
2890000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1651 zł/m²
Powierzchnia1220 m²
Typhandlowo-usługowa

Dobry punkt, okolice ul.Wólczyńskiej i projektowanej trasy mostu północnego, dobry dojazd samochodem oraz komunikacją miejską. Działka pod usługi, handel, biura. Wszystkie media. MPZP. Zabudowa max.16 m wysokości, 10% powierzchni biologicznie czynnej, intensywność zabudowy 1,0. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Jerzy Werczyński (licencja nr: 10681) -------------------------- Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka przy trasie, S8, MOP, Radzymin, handel, autokomis
Działka przy trasie, S8, MOP, Radzymin, handel, autokomis
6000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²2 zł/m²

Wynajmę działkę w sąsiedztwie Mc Donald;s przy trasie S8, Warszawa- Wyszków Działka budowlana o pow.3000 m2,zlokalizowana w okolicach Radzymina .Działka w miejscowym planie ma przeznaczenie obsługa podróżnych (MOP)oraz handel i usługi. Możliwość budowy marketu do 2000m2. Na działce znajdują się wszystkie media oprócz kanalizacji. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji Mc Donald's oraz stacji paliw BP. Bardzo dobry punt pod aut-komis samochodowy lub sprzedaż maszyn budowlanych. W sąsiedztwie bardzo dużo firm min. Żabka centrum dystrybucyjne, Inter Europol piekarnia szwajcarska, Grodno, MAN,VOLVO, JFC,

Działka komercyjna, ul. Kilińskiego
Działka komercyjna, ul. Kilińskiego
740240 zł
Oława 30+ kilka dni temu
Powierzchnia0.39

Opiekun oferty Agnieszka tel.   Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 0,3896 m2 w Oławie przy ul. Kilińskiego. Teren przeznaczony pod zabudowę produkcyjno-usługową. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. 1. Dla terenów oznaczonych na rysunku planu miejscowego symbolami 5.P/U, ustala się przeznaczenie: 1) podstawowe: a) produkcja, budownictwo, b) usługi finanse, gastronomia, handel detaliczny, obsługa firm, obsługa ludności, rzemiosło, stacja paliw; 2) uzupełniające: ciągi piesze, parkingi, ulice wewnętrzne i place manewrowe, infrastruktura techniczna. Działka ma kształt prostokąta i przylegają bezpośrednio do drogi gminnej asfaltowej. Zapraszam

Działka INWESTYCYJNA przy drodze krajowej nr 16
Działka INWESTYCYJNA przy drodze krajowej nr 16
1676500 zł
Barczewo 30+ kilka dni temu

Działka zlokalizowana w Barczewie przy drodze krajowej nr 16, przy skrzyżowaniu z ul. Olsztyńską. Dogodny zjazd z dwóch kierunków drogi krajowej. Jadąc od Olsztyna jest to pierwszy zjazd z drogi krajowej do Barczewa.Idealna pod siedzibę firmy, magazyn, logistykę, handel. UNIKALNA OFERTA DO SZYBKIEJ REALIZACJI INWESTYCJI.DZIAŁKA OBJETA PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO.GOTOWA KONCEPCJA ZABUDOWY POD LOGISTYKĘ, MAGAZYNY, SIEDZIBĘ FIRMY, HANDEL I USŁUGI:- budynek nr 1 - 2124 m2- budynek nr 2 - 989 m2.Dodatkowo place manewrowe, miejsca postojowe, dok rozładunkowy i rampy. Powierzchnie według załączonej tabeli przygotowanej koncepcji zabudowy.MEDIA NA DZIAŁCE: PRĄD, WODA, KANALIZACJA, GAZTeren płaski o regularnym kształcie, nie wymaga dodatkowych nakładów. MOŻLIWE TRZY ZJAZDY Z ASFALTU NA NIERUCHOMOŚĆ.ZROBIONA GEOLOGIA.SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.W sprawie dodatkowych pytań proszę o kontakt na mój numer 6.0.2 7.0.0 7.1.0.

Działka komercyjna w Nowym Targu
Działka komercyjna w Nowym Targu
3300000 zł
Nowy Targ 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia8 000
Cena za m²412.5 zł/m²

Sprzedam piękną działkę z panoramicznym widokiem na Tatry i Babią Górę przy drodze krajowej nr 49 Nowy Targ- Białka Tatrzańska-Bukowina Tatrzańska. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o symbolu UC 5 - tereny usług komercyjnych, należy przez to rozumieć obiekty użyteczności publicznej służące obsłudze ludności a w szczególności z zakresu handlu, gastronomii, rzemiosła, administracji niepublicznej, turystyki, hotele, obsługi bankowej i usług finansowych, doradztwa, usług prawnych, ochrony zdrowia, usług projektowych. *Powierzchnia nieruchomości 8 000 mkw (80ar) * Działka płaska o szerokości ok. 40 metrów ( szerokość w najwęższym miejscu ok 23 m ) i długości ok. 225 metrów. Doskonała lokalizacja działki idealna pod hotele, motele, pensjonaty itp. handel, usługi zdrowia, usługi finansowe itd. Zapraszam do kontaktu tel. 73*******64

Działka usługowa 1,20 ha ,Radwanice Wrocław
Działka usługowa 1,20 ha ,Radwanice Wrocław
2150000 zł
Radwanice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia11 300
Cena za m²190.27 zł/m²

Działka usługowa , 1,2 ha, RadwaniceSuper cena !!W ofercie sprzedaży działka usługowa , położona między Radwanicami a Siechnicami, przy zjeżdzie na obwodnice wschodnią Wrocławia Działka przeznaczona pod usługi nie uciążliwe , handel i rzemiosło. Działka  40m na 300m .Media w pobliżu działki , asfaltowa droga dojazdowa i utwardzona.Cena:190zl/m2 / Do negocjacji/Więcej informacji udzieli Państwu Maria Drogowskatel:(użyj formularza kontaktowego)e-mail:Neodom o/Wrocławul. G Zapolskiej 1/313Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa , mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji , zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wynajmę działkę/plac z biurem, garażem. 1708m2 przy DK10, po
Wynajmę działkę/plac z biurem, garażem. 1708m2 przy DK10, po
2700 zł
Lipno 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1708 m²
Szerokość35 m
Długość50 m
Typhandlowo-usługowa

Mam do zaoferowania państwu niezwykłą działkę wraz z biurem i garażem wręcz stworzoną pod wszelkiej maści handel/usługi. Mam do zaoferowania państwu niezwykłą działkę wraz z biurem i garażem wręcz stworzoną pod wszelkiej maści handel/usługi. Działka mieści się w Lipnie województwo kujawsko-pomorskie. W klinie pomiędzy ul. Skępską a krajową drogą nr 10. Wokół działki jest intensywny ruch, zarówno z ulicy Skępskiej, lecz przede wszystkim z drogi DK10. Po kilku dniach działalności wszyscy w okolicy będą wiedzieć o nowym przedsiębiorstwie. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się dwie stacje paliw (orlen, circle K), zakłady produkcyjne i handlowe. Sumaryczna powierzchnia działki to 1708 mkw. Możliwość wynajęcia samego placu, bądź placu wraz z powierzchnią biurową (90mkw parter, 90mkw piętro) oraz dużym garażem na dwa auta. Cena podana w ogłoszeniu dotyczy wynajmu samego placu. W przypadku wynajmu placu z garażami i biurami, cena jest ustalana indywidualnie. Na działce znajduje się duży baner. Istnieje również możliwość wynajmu powierzchni reklamowej, wraz z działką. Granice działki zostały zaznaczone na zdjęciach czerwonymi kreskami. Szukasz działki pod swoją działalność handlową lub usługową? Gwarantuję że nie znajdziesz lepszego ogłoszenia w okolicy. Działka przyciąga klientów zarówno wjeżdżających, jak i przejeżdżających przed miasto. Duża elastyczność właścicieli. Jesteś zainteresowany ofertą, bądź masz dodatkowe pytania lub propozycje? proszę o kontakt mejlowy, lub na numer telefonu

działka budowlana / inwestycyjna idealna pod stację paliw i usługi
działka budowlana / inwestycyjna idealna pod stację paliw i usługi
760000 zł
Praszka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 600
Cena za m²100 zł/m²

Działka idealna pod stację benzynową/handel/usługi/produkcja. Znajduje się na drodze krajowej nr 45 w miejscowości Sołtysy w województwie opolskim. W 2023 została oddana obwodnica Gorzowa Śląskiego oraz Praszki, co spowodowało, że tranzyt dla pojazdów powyżej 12 ton został zakazany. Aktualnie pomiędzy miejscowością Bierdzany a Wieluniem na odcinku 60 kilometrów nie ma stacji benzynowej oraz parkingu dla aut ciężarowych na trasie Opole-Łódź. Informacje o działce: - Sołtysy województwo opolskie (na granicy z województwem łódzkim) - szerokość wjazdu 7 metrów - powierzchnia działki 78,5 arów - wjazd bezpośrednio z drogi krajowej numer 45 (Opole -Łódź) - teren o powierzchni 40 arów został utwardzony (wybrane zostało 1 metr ziemi i utwardzony kamieniem), część palcu jest również wybetonowana - w Praszce, to jest 6 km os Sołtys znajdują się dwa duże zakłady pracy (Neapco i Marcegaglia) gdzie odbywa się dużo dostaw i odbiorów autami ciężarowymi - działka przeznaczona do sprzedaży składa się z dwóch działek nr 172/8 i 172/5 o łącznej powierzchni 76 arów - działka jest przeznaczona na działalność gospodarczą (usługi, handel, transport, produkcja). Działka jest uzbrojona (prąd i woda), nadany jest numer działki 49. Gmina nie posiada miejscowego planu zagospodarowania. W przyszłości będzie zrobiona inwestycja kanalizacyjna z przyłączeniem Sołtys do Praszki. PS Kontakt tylko telefoniczny, nie odpisuję nie wiadomości pozostawione na OLX.

Grunt 3124m2 Krościenko Wyżne Wisłocza
Grunt 3124m2 Krościenko Wyżne Wisłocza
315900 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²31 zł/m²
Powierzchnia3124 m²
Typbudowlana
Drogapolna

>> Krótki opis nieruchomościOferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Krościenku Wyżnym (województwo podkarpackie, powiat krośnieński). Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach 1002 oraz 1005. Działka o łącznej powierzchni 31,24 ar objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową oraz przeznaczeniem uzupełniającym pod zabudowę mieszkaniową oraz usługi (w tym handel, rzemiosło, produkcja). Działka lekko pochyła, bardzo dobrze nasłoneczniona, pokryta trawą. Działka atrakcyjnie zlokalizowana z szybkim dostępem do centrum Krosna. Doskonałe miejsce dla osób marzących o domu w spokojnej okolicy pod miastem oraz w pobliżu domów jednorodzinnych.>> Media: Sieć elektroenergetyczna na działce. Sieć gazowa na działce. Wodociąg, kanalizacja w sąsiedztwie. >> Atuty Świetna lokalizacja. Piękne widoki. Cicha i spokojna okolica. Działka z dala od ruchliwej ulicy. Wokół zabudowa domów jednorodzinnych. Wszystko co potrzebne do życia codziennego w zasięgu ręki. Duża powierzchnia działki. >> Usługi dodatkowe Kwadraciaka: zakup nieruchomości za gotówkę, przeprowadzki i transport gabarytów, pomoc w uzyskaniu kredytu, wycena i analiza stanu technicznego nieruchomości, doradztwo prawne, techniczne i geodezyjne, usługi remontowo-budowlane. Cena: 99 000 zł Zadzwoń i umów się na prezentacje. Z przyjemnością pokażemy Ci to wyjątkowe miejsce!Kontakt do opiekuna oferty:Aleksandra Guzik-HecKwadraciak Biuro Nieruchomościtel: *** *** ***e-mail: al*******a@k****************************************.pl

Działka przy trasie, S8, MOP, Radzymin, handel, autokomis
Działka przy trasie, S8, MOP, Radzymin, handel, autokomis
6000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²2 zł/m²

Wynajmę działkę w sąsiedztwie Mc Donald;s przy trasie S8, Warszawa- Wyszków Działka budowlana o pow. około 3000 m2,zlokalizowana w okolicach Radzymina .Działka nr. 1/4 obręb Wola Rasztowska w miejscowym planie ma przeznaczenie obsługa podróżnych (MOP)oraz handel i usługi. Możliwość budowy marketu do 2000m2. Na działce znajdują się wszystkie media oprócz kanalizacji. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji Mc Donald's oraz stacji paliw BP. Bardzo dobry punt pod aut-komis samochodowy lub sprzedaż maszyn budowlanych. W sąsiedztwie bardzo dużo firm min. Żabka centrum dystrybucyjne, Inter Europol piekarnia szwajcarska, Grodno, MAN,VOLVO, JFC,