Sortowanie:
Znaleziony: 839 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka U/P przy 50 Łochów- Ostr. Mazowiecka
Działka U/P przy 50 Łochów- Ostr. Mazowiecka
3490000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
Powierzchnia37 840
Cena za m²92.23 zł/m²

Przedstawiam fantastycznie zlokalizowaną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 37 840 m kw. w miejscowości Jasiorówka przy trasie nr 50 Łochów - Ostrów Mazowiecka. Zaledwie 7 minut od Łochowa, przy uczęszczanym szlaku komunikacyjnym drogi krajowej nr 50 z której jest zjazd na posesję oraz dodatkowo zaplanowany drugi dojazd od ul. Przemysłowej, świetna komunikacja z drogą S8 Warszawa - Białystok, to tylko niektóre atuty tej atrakcyjnej oferty. Nadmienić mogę, że w cenie gruntu znajduje się także dom wolnostojący o powierzchni 154 m kw. który składa się z parteru oraz piętra, w sumie 6 pokoi, dwóch łazienek kuchni, wykończony w bardzo dobrym stanie. W tym miejscu drzemie ogromny potencjał inwestycyjny, działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na którym to oznaczona jest 2U/P. Nr. działek: 643, 646, 647/1 Ciężko w okolicy znaleźć tak obszerną działkę, w tak dogodnym miejscu, z MPZP. MPZP dla 2 U/P najważniejsze informacje: 1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa usługowo-produkcyjna; 2) przeznaczenie dopuszczalne: a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna związana z prowadzoną działalnością usługowo-produkcyjną, b) zieleń urządzona, obiekty małej architektury c) urządzenia i obiekty infrastruktury technicznej, d) budynki gospodarcze, parkingi i garaże niezbędne do obsługi terenów; 3) zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego - odpowiednio zgodnie z ustaleniami § 8; 4) parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: a) nieprzekraczalne linie zabudowy zgodnie z rysunkiem planu, b) maksymalna wysokość budynków – 12 m (3 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe) dla zabudowy usługowo – produkcyjnej oraz nie więcej niż 9 m (2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe, posadowione na fundamentach do wysokości 0,8 m) dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z zastrzeżeniem lit. d, c) dachy minimum dwuspadowe o nachyleniu połaci dachu 20° - 60°, z dopuszczeniem dla budynków lokalizowanych w granicy działki dachów jednospadowych o nachyleniu połaci dachu 20° - 60° ze spadkiem do wewnątrz działki, d) maksymalna wysokość budynków gospodarczych i garaży – 6 m, e) powierzchnia biologicznie czynna minimum 40%, f) wskaźnik powierzchni zabudowy maksymalnie 0,55, g) wskaźnik intensywności zabudowy maksymalnie 1,0; Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, jak również do umawiania się na prezentację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

ŁOZINA działka (MN + U/P) bezpośrednio
ŁOZINA działka (MN + U/P) bezpośrednio
3000000 zł
30+ kilka dni temu

Do sprzedaży działka inwestycyjna położona w Łozinie (Gmina Długołęka) o powierzchni łącznej 1.277 ha składająca się z trzech działek: działka nr 130/3 o powierzchni 0,4907 ha - przeznaczono częściowo pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy zagrodowej (MN) oraz częściowo pod tereny aktywności gospodarczej z wykluczeniem inwestycji uciążliwych (U/P) działka nr 130/4 o powierzchni 0,0614 ha - przeznaczona pod tereny wewnętrznej komunikacji drogowej (KPJ1) działka nr 130/5 o powierzchni 0,7156 ha - przeznaczona pod tereny aktywności gospodarczej z wykluczeniem inwestycji uciążliwych (U/P) Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na podstawie Uchwały NR XI/133/07 RADY GMINY DŁUGOŁĘKA z dnia 16 października 2007r w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu wsi Łozina. Bardzo dobra lokalizacja z potencjałem, bardzo blisko wjazd na S8 w kierunku Warszawa/Wrocław. Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela.

Idealne miejsce dla Twojej firmy-działka U-P
Idealne miejsce dla Twojej firmy-działka U-P
799000 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia7 038
Cena za m²113.53 zł/m²

Na sprzedaż działka usługowo-produkcyjna w Gorzowie Wielkopolskim przy ul.Łukasińskiego. Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 7038 m², przeznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (MPZP) pod usługi i produkcję. Działka położona jest w idealnej lokalizacji, bezpośrednio przy jednej z głównych tras w Gorzowie Wielkopolskim, co zapewnia doskonałą widoczność i łatwy dostęp. Przy działce znajduje się zjazd do strefy, co dodatkowo podnosi jej atrakcyjność. Szczegóły oferty Powierzchnia działki: 7038 m² Działki nr: 336/5 i 2155/3 - sprzedawane razem Przeznaczenie w MPZP: usługi i produkcja Lokalizacja: przy głównej trasie Gorzowa Wlkp. Cena: 799 000 zł brutto Teren jest w fazie dynamicznego rozwoju, co czyni tę ofertę niezwykle atrakcyjną inwestycją zarówno dla firm poszukujących miejsca pod działalność usługową, jak i produkcyjną. Zainteresowała Cię ta oferta? Zapraszam do kontaktu. Urszula Buchholtz Tel.: (użyj formularza kontaktowego) e-mail: Strona internetowa: Doradcy finansowi współpracujący z Muvon Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka Pod U/P nie uciążliwą w Budziwojowicach
Działka Pod U/P nie uciążliwą w Budziwojowicach
1058000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²133 zł/m²
Powierzchnia18100 m²
Typinwestycyjna
Drogautwardzona

SUPER OKAZJA! Działka U/P pod inwestycję aktywną nie uciążliwą w Budziwojowice. Operat szacunkowy na 2.700.000 Kształt działki to kwadrat troszkę nieregularny. 1.5km od węzła S8 Działka jest w fazie podziału na 7 mniejszych działek GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!!! Cena: 2 400 000 Interesuje Cię zakup tego mieszkania? numer oferty 219/3584/OGS Expresowy Sprzedawca: Robert Witkowski Licencja pośrednika odpowiedzialnego zawodowo nr 19883

Atrakcyjna działka inwestycyjna P-U Piechowice
Atrakcyjna działka inwestycyjna P-U Piechowice
2700000 zł
Piechowice 30+ kilka dni temu

Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość gruntowa niezabudowa, położona W Piechowicach przy ulicy Kryształowej, oznaczona jako działki nr 489/1 i 480/4, obręb 0008 o łącznej powierzchni 2,4134 ha, dla której w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze prowadzona jest księga wieczysta nr JG1J/00050358/7. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jednostki strukturalnej Piechowice-Południe w Piechowicach nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolem rysunku planu 3 P-U - tereny działalności gospodarczej: usługi komercyjne, rzemiosło usługowe i produkcyjne, drobna wytwórczość, bazy, składy, magazyny, obiekty gospodarki komunalnej i technicznej obsługi miasta. Księga wieczysta prowadzona dla nieruchomości będących przedmiotem przetargu nie zawiera wpisów obciążeń. Nieruchomość posiada możliwość pełnego uzbrojenia technicznego. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - ul. Kryształowej (droga wojewódzka nr 366).  Do ceny sprzedaży doliczony zostanie podatek VAT w stawce 23% na podstawie ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2022 r., poz. 931 ze zm.)  Miejscowy Plan Zagospodarowania funkcja podstawowa: tereny działalności gospodarczej:- usługi komercyjne,- rzemiosło usługowe i produkcyjne,- drobna wytwórczość,- bazy składy, magazyny,- obiekty gospodarki komunalnej itechnicznej obsługi miasta funkcje uzupełniające: - mieszkalnictwo istniejące,- komunikacja wewnętrzna i parkingi,- zieleń izolacyjna, Zasady kształtowania zabudowy i urządzenia terenu: - maksymalna intensywność zabudowy:- na wyodrębnionych działkach – 1,2,- w połączeniu z zabudową mieszkaniową – 1,0,- maksymalna wysokość obiektów projektowanych – 9,0m,- minimalny udział zieleni w zagospodarowaniu działki – 15%,- wymagana spójność zastosowanych rozwiązań architektonicznych,materiałowych i kolorystycznych we wszystkich obiektach sytuowanychw obrębie działki. Ustalenia adresowane: - działka wymaga opracowania koncepcji zagospodarowania i podziału w oparciu o ustalone potrzeby przyszłych inwestorów i dostosowany do nich program rozbudowy systemów uzbrojenia terenu,- obsługę komunikacyjną terenu należy zapewnić poprzez system dróg wewnętrznych włączonych do drogi nr 366 w maksimum 2 miejscach. Miejsca włączeń wymagają uzgodnienia z Zarządcą drogi,- w części zachodniej terenu dopuszcza się uzupełnienie ustalonej planem funkcji o mieszkalnictwo towarzyszące (MN)

Atrakcyjna działka inwestycyjna P-U Piechowice
Atrakcyjna działka inwestycyjna P-U Piechowice
2300000 zł
Piechowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia24 134
Cena za m²111.88 zł/m²

Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość gruntowa niezabudowa, położona W Piechowicach przy ulicy Kryształowej, oznaczona jako działki nr 489/1 i 480/4, obręb 0008 o łącznej powierzchni 2,4134 ha, dla której w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze prowadzona jest księga wieczysta nr JG1J/(użyj formularza kontaktowego).W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jednostki strukturalnej Piechowice-Południe w Piechowicach nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolem rysunku planu 3 P-U - tereny działalności gospodarczej: usługi komercyjne, rzemiosło usługowe i produkcyjne, drobna wytwórczość, bazy, składy, magazyny, obiekty gospodarki komunalnej i technicznej obsługi miasta.Księga wieczysta prowadzona dla nieruchomości będących przedmiotem przetargu nie zawiera wpisów obciążeń. Nieruchomość posiada możliwość pełnego uzbrojenia technicznego. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - ul. Kryształowej (droga wojewódzka nr 366). Do ceny sprzedaży doliczony zostanie podatek VAT w stawce 23% na podstawie ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2022 r., poz. 931 ze zm.) Miejscowy Plan Zagospodarowaniafunkcja podstawowa:tereny działalności gospodarczej: - usługi komercyjne, - rzemiosło usługowe i produkcyjne, - drobna wytwórczość, - bazy składy, magazyny, - obiekty gospodarki komunalnej i technicznej obsługi miastafunkcje uzupełniające:- mieszkalnictwo istniejące, - komunikacja wewnętrzna i parkingi, - zieleń izolacyjna,Zasady kształtowania zabudowy i urządzenia terenu:- maksymalna intensywność zabudowy: - na wyodrębnionych działkach – 1,2, - w połączeniu z zabudową mieszkaniową – 1,0, - maksymalna wysokość obiektów projektowanych – 9,0m, - minimalny udział zieleni w zagospodarowaniu działki – 15%, - wymagana spójność zastosowanych rozwiązań architektonicznych, materiałowych i kolorystycznych we wszystkich obiektach sytuowanych w obrębie działki.Ustalenia adresowane:- działka wymaga opracowania koncepcji zagospodarowania i podziału w oparciu o ustalone potrzeby przyszłych inwestorów i dostosowany do nich program rozbudowy systemów uzbrojenia terenu, - obsługę komunikacyjną terenu należy zapewnić poprzez system dróg wewnętrznych włączonych do drogi nr 366 w maksimum 2 miejscach. Miejsca włączeń wymagają uzgodnienia z Zarządcą drogi, - w części zachodniej terenu dopuszcza się uzupełnienie ustalonej planem funkcji o mieszkalnictwo towarzyszące (MN)

działka z planem pod U/P, przy S11
działka z planem pod U/P, przy S11
3821397 zł
dzisiaj

Na sprzedaż działka (19203m2) tuż przy drodze krajowej S11, około kilometra od węzła Kórnik/Północ oraz 10km od węzła autostradowego A2 - Poznań/ Krzesiny.Działka widoczna jest z S11 - niezwykle czytelna lokalizacja.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (symbol U/P) i przeznaczony jest pod zabudowę uslugową z obiektami produkcyjnymi, składami i magazynami.Najważniejsze parametry dopuszczalnej zabudowy:- maksymalna powierzchnia zabudowy to 40%, czyli ok 7681m2;- minimalna powierzchnia zieleni to 30%;- maksymalna wysokość do II kondygnacji i nie więcej niż 10 metrów;- konieczność zapewnienia miejsc postojowych na własnej posesjiNa działce oraz w przylegającej drodze znajdują się media (woda, gaz, prąd, kanalizacja). Przy S11 znajduje się zatoczka autobusowa (m.in. dla komunikacji podmiejskiej lub zakładowej)Jest to jedyna niezabudowana działka objęta mpzp przy S11 w bezpośrednim sąsiedztwie Kórnika, na której możliwa jest realizacja zabudowy pod tak szeroko rozumianą działalność gospodarczą.Podana cena jest ceną netto, do ktorej należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Działka Inwestycyjna Mn - P/U ul. Noskowska 2,75ha
Działka Inwestycyjna Mn - P/U ul. Noskowska 2,75ha
4955000 zł
nowe Kalisz dzisiaj
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia27 500
Cena za m²180.18 zł/m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej przedsiębiorców ! Działka od strony rzeczki Piwonia jest  terenem usługowo-produkcyjnym wpisanym w plan zagospodarowania o symbolu U/P. W części od ul. Noskowskiej jest terenem siedliskowym z możliwością zabudowy na działkę budowlaną- ten teren nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego. Aktualnie większość działki jest obsadzona drzewami owocowymi które pełnią rolę sadu. Działka z kształcie prostokąta o wymiarach : dł. 660m i szer.42m, teren płaski. Cena do negocjacji !! JAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W PLANIE MIEJSCOWYM ? Tereny zabudowy usługowej i obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.  - Funkcje usługowe i produkcyjne mogą być realizowane łącznie lub samodzielnie w granicach działki budowlanej;  - W zakresie zagospodarowania terenu ustala się: powierzchnia terenu biologicznie czynnego – nie mniejsza niż 15 % powierzchni działki budowlanej;   - Wskaźnik intensywności zabudowy – nie mniejszy niż 0,1 i nie większy niż 0,6;   - Powierzchnię nowo wydzielonych działek budowlanych nie mniejszą niż 2000 m2 ;  - Liczbę miejsc parkingowych zgodnie z § 10 ust. 4, przy czym dopuszcza się ich realizację w formie placów postojowych i garaży;  - W zakresie kształtowania zabudowy ustala się: wysokość nie większą niż 15 m, z dopuszczeniem dla budowli wysokości nie większej niż 35 m;  - Dachy płaskie lub wielospadowe o kącie nachylenia głównych połaci do 45°;  - Dla dachów stromych, pokrycie dachów w stonowanej kolorystyce: grafitu, szarości, czerni;  - Dla terenów, o których mowa w ust. 1 zakazuje się lokalizowania stacji przeładunkowych odpadów i segregacji odpadów; GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA ? Działka znajduje się przy ul. Noskowskiej JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW ? Media: - prąd : w drodze od ul. Noskowskiej - woda : w drodze od ul. Noskowskiej - sieć telekomunikacyjna od ul. Noskowskiej - kanalizacja od ul. Olszynowej - gaz : brak CO ZNAJDUJE SIĘ NA DZIAŁCE I W JEJ NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU ? Działka znajduje się w pobliżu terenów przemysłowo-magazynowych, gdzie znajdują się firmy logistyczne, hale magazynowe i produkcyjne, bazy transportowe, markety. W pobliżu również osiedle Zagorzynek. Zainteresowała Cię ta oferta ? Zapraszam na prezentację ! Jestem dostępna 7 dni w tygodniu Grażyna Micor-Kuźmińska Doradca ds. nieruchomości tel. (użyj formularza kontaktowego) PÓŁNOC Nieruchomości o. Radzionków Męczenników Oświęcimia 34/1 Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Tylko U Nas !!!Atrakcyjna Działka P/S/U
Tylko U Nas !!!Atrakcyjna Działka P/S/U
155000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 400
Cena za m²64.58 zł/m²

Kontakt: (użyj formularza kontaktowego) Jacek Pokora OKAZJA!!! Na sprzedaż działka przeznaczona pod funkcje podstawowe : - produkcyjną, - składową, - usługową  Media w drodze: - woda,  - prąd, - kanalizacja. Działka znajduję się blisko (ok 4 min) drogi dojazdowej do fabryki  MONDI Świecie SA Kontakt: (użyj formularza kontaktowego) Jacek Pokora Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Atrakcyjna działka inwestycyjna, przeznaczenie P/U
Atrakcyjna działka inwestycyjna, przeznaczenie P/U
1997520 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu

ATRAKCYJNE DZIAŁKI O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 6496,00M2                                                        UL. ZACISZNA W JAROCINIE   Nieruchomość zlokalizowana jest w Jarocinie na skrzyżowaniu ulic Zacisznej i ul. Handlowej, działki nr 327/2 i 326/2 o łącznej powierzchni 6496,00m2. Obie działki są niezabudowane z wjazdem od ulicy Zacisznej oraz możliwym wjazdem od ulicy Handlowej. FAKTURA VAT 23%   Działki położone są przy utwardzonej drodze. W najbliższym otoczeniu budynki handlowe, produkcyjne, usługowe, firmy, a także urzędy.   Atrakcyjna lokalizacja, znakomity dojazd do centrum Jarocina. Rejon przemysłowo – usługowym z znakomitej lokalizacji w Jarocinie.   Przeznaczenie nieruchomości Na przedmiotowym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, teren przeznaczony pod P/U - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów lub zabudowy usługowej. Kształt działek Regularny – prostokąt. Obie działki położone są obok siebie i tworzą razem całość gospodarczą. Kształt działki jak i jej powierzchnią gwarantują różne możliwości zabudowy. Długość działek około 118,00m i 116,00m, szerokość z jednej strony ok. 53,00m, z drugiej 57,00m. Powierzchnia 6496,00m2 Dostęp do drogi publicznej Bezpośredni dostęp do drogi publicznej – ulicy Zacisznej i ul. Handlowej. Infrastruktura techniczna W drodze wszystkie media: - energia elektryczna, - woda, - kanalizacja, - gaz, - światłowód.   Nieruchomość jest bardzo atrakcyjna ze względu na jej lokalizację, położenie przy drodze publicznej, dostęp do infrastruktury technicznej, regularny kształt, bliskość terenów o takim samym charakterze, urzędów, znakomity dojazd do centrum Jarocina.   Podstawowym walorem przedmiotowej nieruchomości jest jej lokalizacja, w tym przede wszystkim: ·        położenie nieruchomości ·        dogodny dojazd ·        kształt działek – regularny ·        Przedmiotowa nieruchomość znajduje się przy drodze utwardzonej, ·        połączenia komunikacyjne, ·        kształt działki, ·        dostępne wszystkie media – prąd, woda, kanalizacja, gaz, światłowód.

LOKALIZACJA TOP!!!Działka inwestycyjna Gołuski P/U
LOKALIZACJA TOP!!!Działka inwestycyjna Gołuski P/U
14700000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia42 000
Cena za m²350 zł/m²

Firma Bestland Investment przedstawia ofertę gruntu inwestycyjnego o powierzchni 4,2 ha, położonej w miejscowości Gołuski, powiat poznański.Działka ta posiada obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, który precyzyjnie określa zasady i parametry zabudowy, gwarantując Państwu możliwość realizacji planów inwestycyjnych w zgodzie z obowiązującymi przepisami.Media w drodze: - woda - prąd - kanalizacja deszczowa Aktualne działki na sprzedaż:1. 11 633 m22. 10 944 m23. 3275 m24. 15 740 m2 Łącznie: 4,2 ha Możliwość dokupienia dodatkowych działek 5. 5733 m2 6. 3651 m27. 2964 m28. 4591 m2 Łącznie: 1,6 ha Całkowita możliwa powierzchnia 5,8 haMiejscowy Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoTeren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej, oznaczony na rysunku planu symbolem P/U. Na terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem P/U dopuszczenie lokalizacji przedsięwzięć mogących potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko. Nakaz zapewnienia właściwego poziomu hałasu wewnątrz budynków przeznaczonych na pobyt ludzi, zlokalizowanych na terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem P/U, poprzez zastosowanie środków technicznych, technologicznych i organizacyjnych zmniejszających uciążliwości związane z hałasem, w tym komunikacyjnym i przemysłowym, do wartości dopuszczalnych, określonych w przepisach odrębnych. Wskaźnik intensywności zabudowy od 0,0 do 1,6 liczony jako stosunek powierzchni całkowitej zabudowy do powierzchni działki budowlanej; - maksymalną powierzchnię zabudowy – 80% powierzchni działki budowlanej; - minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego w stosunku do powierzchni działki budowlanej 10% - maksymalną wysokość: a) budynków – 20,0 m, b) budowli – 25,0 m; Dopuszczenie lokalizacji masztów, kominów, zbiorników oraz innych urządzeń technicznych, związanych z technologią produkcji o maksymalnej wysokości do 25,0 m; - dowolną geometrię dachów; - minimalną powierzchnię nowo wydzielanych działek budowlanych – 3000 m2 Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji oraz na prezentacje. Wiktoria Szwedek(użyj formularza kontaktowego)Bestland Investment Sp. z o.o.  Biuro Bestland Investment posiada w ofercie również: - hotele - apartamenty - ziemie rolne - obiekty produkcyjne - retail parki i inne obiekty handlowo-usługowe.Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Działka pod inwestycje, przeznaczenie P/U, Jarocin
Działka pod inwestycje, przeznaczenie P/U, Jarocin
1753920 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 496
Cena za m²270 zł/m²

ATRAKCYJNE DZIAŁKI O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 6496,00M2                                                        UL. ZACISZNA W JAROCINIE Nieruchomość zlokalizowana jest w Jarocinie na skrzyżowaniu ulic Zacisznej i ul. Handlowej, działki nr 327/2 i 326/2 o łącznej powierzchni 6496,00m2. Obie działki są niezabudowane z wjazdem od ulicy Zacisznej oraz możliwym wjazdem od ulicy Handlowej.FAKTURA VAT 23% Działki położone są przy utwardzonej drodze.W najbliższym otoczeniu budynki handlowe, produkcyjne, usługowe, firmy, a także urzędy.  Atrakcyjna lokalizacja, znakomity dojazd do centrum Jarocina.Rejon przemysłowo – usługowym z znakomitej lokalizacji w Jarocinie. Przeznaczenie nieruchomościNa przedmiotowym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, teren przeznaczony pod P/U - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów lub zabudowy usługowej.Kształt działekRegularny – prostokąt. Obie działki położone są obok siebie i tworzą razem całość gospodarczą. Kształt działki jak i jej powierzchnią gwarantują różne możliwości zabudowy.Długość działek około 118,00m i 116,00m, szerokość z jednej strony ok. 53,00m, z drugiej 57,00m.Powierzchnia6496,00m2Dostęp do drogi publicznejBezpośredni dostęp do drogi publicznej – ulicy Zacisznej i ul. Handlowej.Infrastruktura technicznaW drodze wszystkie media:- energia elektryczna,- woda,- kanalizacja,- gaz,- światłowód. Nieruchomość jest bardzo atrakcyjna ze względu na jej lokalizację, położenie przy drodze publicznej, dostęp do infrastruktury technicznej, regularny kształt, bliskość terenów o takim samym charakterze, urzędów, znakomity dojazd do centrum Jarocina. Podstawowym walorem przedmiotowej nieruchomości jest jej lokalizacja, w tym przede wszystkim:·        położenie nieruchomości·        dogodny dojazd·        kształt działek – regularny·        Przedmiotowa nieruchomość znajduje się przy drodze utwardzonej,·        połączenia komunikacyjne,·        kształt działki,·        dostępne wszystkie media – prąd, woda, kanalizacja, gaz, światłowód.

Sochaczew: 9000m2 na Biznes! Działka P/U WYNAJMĘ!
Sochaczew: 9000m2 na Biznes! Działka P/U WYNAJMĘ!
9000 zł
2 dnia plecy

9000m2 na Biznes! Działka w Sochaczewie - idealna pod wynajem! Szukasz przestronnej działki idealnej pod prowadzenie działalności gospodarczej? Mamy dla Ciebie propozycję, która Cię zachwyci! Działka o powierzchni 9000m2 i przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, zlokalizowana zaledwie 2km od Sochaczewa przy drodze Poznańskiej, to gotowy przepis na sukces! Dlaczego warto wynająć tę działkę? Strategiczna lokalizacja: Doskonała komunikacja dzięki bliskości drogi Poznańskiej Szybki dojazd do Warszawy Duży potencjał inwestycyjny Idealne miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej Możliwość zabudowy: Istnieje możliwość uzyskania pozwolenia na budowę hal magazynowych o powierzchni ok. 2000m2 Działka stwarza wiele możliwości aranżacji i zabudowy Dodatkowe atuty: Bezpośrednio od właściciela Możliwość wystawienia faktury VAT Kupujący zwolniony z podatku PCC Inwestycja w wynajem tej działki to pewna droga do biznesowego sukcesu! Cena wynajmu: 9000 zł miesięcznie Skontaktuj się z nami i umów się na prezentację!

Działka 2,39ha Stanisławowo gm. Pomiechówek P/U FV
Działka 2,39ha Stanisławowo gm. Pomiechówek P/U FV
2370000 zł
2 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia23 900
Cena za m²99.16 zł/m²

Ogłoszenie sprzedaży działki inwestycyjnej nr 228/1 o powierzchni 2,39 ha w Stanisławowie, gmina PomiechówekSzukasz idealnej lokalizacji pod działalność produkcyjną lub usługową?Mamy dla Ciebie propozycję nie do przegapienia!Działka o powierzchni 2,39 ha położona w Stanisławowie, w gminie Pomiechówek, to doskonałe miejsce na inwestycję w Twój biznes.Atuty działki: Doskonała lokalizacja: Działka znajduje się w pobliżu głównych dróg wyjazdowych, co zapewnia dogodny dojazd samochodem. W pobliżu znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej. Duża powierzchnia: Działka o powierzchni 2,39 ha daje szerokie możliwości zabudowy. Możesz wybudować tu hale produkcyjne, magazyny, biura, punkty usługowe lub dowolną inną kombinację obiektów. Media w granicy: Do działki doprowadzone są wszystkie niezbędne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. Możliwość zabudowy: Działka posiada aktualne warunki zabudowy, co pozwala na szybkie rozpoczęcie budowy. Szybka zabudowa: Działka położona jest w sąsiedztwie nowo wybudowanych obiektów komercyjnych, co stwarza sprzyjające warunki do szybkiej zabudowy.

Działka 4000m2 Stanisławowo gm. Pomiechówek P/U FV
Działka 4000m2 Stanisławowo gm. Pomiechówek P/U FV
750000 zł
2 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 000
Cena za m²187.5 zł/m²

Ogłoszenie sprzedaży działki inwestycyjnej 4000 m2 w Stanisławowie, gmina PomiechówekSzukasz idealnej lokalizacji pod działalność produkcyjną lub usługową?Mamy dla Ciebie propozycję nie do przegapienia!Działka o powierzchni 4000 m2 położona w Stanisławowie, w gminie Pomiechówek, to doskonałe miejsce na inwestycję w Twój biznes.Atuty działki: Doskonała lokalizacja: Działka znajduje się w pobliżu głównych dróg wyjazdowych, co zapewnia dogodny dojazd samochodem. W pobliżu znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej. Duża powierzchnia: Działka o powierzchni 4000 m2 daje szerokie możliwości zabudowy. Możesz wybudować tu hale produkcyjne, magazyny, biura, punkty usługowe lub dowolną inną kombinację obiektów. Media w granicy: Do działki doprowadzone są wszystkie niezbędne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz. Możliwość zabudowy: Działka posiada aktualne warunki zabudowy, co pozwala na szybkie rozpoczęcie budowy. Szybka zabudowa: Działka położona jest w sąsiedztwie nowo wybudowanych obiektów komercyjnych, co stwarza sprzyjające warunki do szybkiej zabudowy.

Działka pod AG - P/U | Przy Węźle A2 | Biogazownia
Działka pod AG - P/U | Przy Węźle A2 | Biogazownia
2325800 zł
Słupca 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia11 629
Cena za m²200 zł/m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w miejscowości Wierzbocice (na wysokości Słupcy pomiędzy Wrześnią a Koninem) bezpośrednio przy węźle autostrady A2 przeznaczonej na aktywizację gospodarczą pod halę produkcyjną, magazynową, usługi w (tym Biogazownię).Powierzchnia całkowita to 11 629 m2 (1,1629 ha). Na nieruchomość składają się działki geodezyjne nr: 439/2, 440/2, 445***********451/5, 451/6, 452/6 obręb Wierzbocice (gmina Słupca, powiat słupecki).Idealna lokalizacja - Usytuowanie bezpośrednio przy węźle zjazdowym (Słupca) z autostrady A2 pomiędzy Wrześnią a Koninem. Korzystne położenie: odległość od od Wrześni 20 km, Poznania ok. 60 km, od Warszawy 220 km. Teren z dala od zabudowy mieszkaniowej. Perfekcyjnie umiejscowiony pod działalność z dopuszczeniem przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko. Wjazd na działkę z asfaltowej drogi publicznej - powiatowej.W okolicy znajdują się stacje paliw oraz parking z serwisem TIR. Teren w większości niezabudowany.Dla terenu uchwalono miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego o następujących parametrach:a) lokalizację obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, budynków usługowych, budynków garażowych, gospodarczych, gospodarczo – garażowych, hal namiotowych, wiat, portierni wraz z towarzyszącymi budowlami, b) zakaz lokalizacji szpitali, domów opieki społecznej, hoteli i pensjonatów, obiektów związanych ze stałym lub czasowym pobytem dzieci i młodzieży, w tym przedszkoli, placówek edukacyjnych, d) dopuszczenie lokalizacji obiektów handlowych, w tym o powierzchni sprzedaży powyżej 2 000,0 m2, e) na terenach 7P/U, 9P/U, 11P/U, 12P/U dopuszczenie obiektów budowlanych z zakresu: - produkcji zwierzęcej, w tym uboju zwierząt oraz ich przetwórstwa, - produkcji roślinnej, w tym ich przetwórstwa, - instalacji służących do produkcji biogazu, f) zakaz lokalizacji obiektów i urządzeń do utylizacji zwierząt oraz odpadów zwierzęcych, g) dopuszczenie sieci i urządzeń infrastruktury technicznej, w tym stacji transformatorowych, przepompowni ścieków, dojść, dojazdów, miejsc parkingowych, placów manewrowych zgodnie z przepisami odrębnymi, h) intensywność zabudowy od 0 do 0,6, liczoną jako stosunek powierzchni całkowitej zabudowy do powierzchni działki, i) minimalną powierzchnię biologicznie czynną: 15% powierzchni działki, j) wysokość budynków z uwzględnieniem lit. k: nie więcej niż 25,0 m, k) dopuszczenie lokalizacji urządzeń technologicznych, budowli i instalacji przemysłowych o wysokości do 35,0 m, za wyjątkiem budowli z zakresu infrastruktury technicznej, w tym telekomunikacyjnej, dla których dopuszcza się wysokość zgodnie z potrzebami, l) dopuszczenie lokalizacji kondygnacji podziemnych, z uwzględnieniem warunków gruntowo – wodnych, m) geometrię dachów: dowolną geometrię połaci dachowych, jednak w przypadku stosowania dachów stromych w budynkach halowych ustala się kąt nachylenia połaci dachowych nie większy niż 20º, n) nakaz zapewnienia miejsc parkingowych dla samochodów osobowych w granicy działki, na powierzchni działki, w garażu lub budynku gospodarczo – garażowym w liczbie nie mniejszej niż: 3 miejsca parkingowe na każde 100 m2 powierzchni użytkowej budynku usługowego, produkcyjnego, magazynowego lub składowego lub 3 miejsca parkingowe na każdych 10 zatrudnionych, o) dla zabudowy usługowej wymagającej obsługi samochodami ciężarowymi lokalizację co najmniej 1 stanowiska przeładunku i 1 stanowiska postoju poza miejscami parkingowymi wymienionymi w lit. b, u) zapewnienie miejsc przeznaczonych na parkowanie pojazdów zaopatrzonych w kartę parkingową, zgodnie z przepisami odrębnymi. Dostępne media: woda w drodze, napowietrzna sieć energetyczna średniego napięcia w pobliżu działki, światłowód. Więcej informacji udzielę telefonicznie.Nie pobieramy prowizji od Kupujących!Warunki transakcji do negocjacji.Nota prawna Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. Ze względu na okoliczność, iż powyższe informacje pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, firma nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność

Działka komercyjna 1,31 ha P/U Stary Sącz ul. Jana Pawła II
Działka komercyjna 1,31 ha P/U Stary Sącz ul. Jana Pawła II
1400000 zł
Stary Sącz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia13 100
Cena za m²114.5 zł/m²

Do sprzedania mamy działkę w Starym Sączu pod zabudowę produkcyjną i usługową o powierzchni 1.31 ha. Lokalizacja: Stary Sącz, Kamieniec, w pobliżu ul. Polnej. Do samej działki prowadzi gminna droga z ulicy Jana Pawła II (zaznaczona na niebiesko). Na ten moment ustalony jest koszt doprowadzenia wszystkich mediów: - woda, kanalizacja: ok. 20 tys. zł, - przyłącze prądu 100 kW: ok. 9 tys. zł, - gaz: ok. 106 tys. zł,

działka na sprzedaż Biłgoraj 11832 m2
działka na sprzedaż Biłgoraj 11832 m2
830000 zł
Biłgoraj 30+ kilka dni temu
LokalizacjaBiłgoraj
Cena830 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

Działka pod działalność - produkcja, usługi, urządzenia wytwarzające energię z odnawialnych źródeł energii ul. Krzeszowska, Biłgoraj LOKALIZACJA - działka położona przy ulicy Krzeszowskiej w przemysłowej części miasta z dala od zabudowań - duże natężenie ruchu, blisko skrzyżowania z ulicą Graniczną Link do mapy https://goo.gl/maps/Ff4pHu6vQEM8nFnt8 DZIAŁKA Łączna powierzchnia działek 11 832 m 2 , szerokość ok. 26 m, długość ok. 435 m - działka nr 30 [id. 060201_1.0001.AR_76.30] o powierzchni 5341 m 2 , długość ok. 390 m, szerokość ok. 14 m w kształcie zbliżonym do prostokąta z możliwością zabudowy przemysłowej na powierzchni ok. 900 m 2 od strony ul. Krzeszowskiej - działka nr 31 [id. 060201_1.0001.AR_76.31] o powierzchni 633 m 2 , długość ok. 45 m, szerokość ok. 13 m w kształcie zbliżonym do prostokąta - działka nr 32 [id. 060201_1.0001.AR_76.32] o powierzchni 2639 m 2 , długość ok. 390 m, szerokość ok. 6 m w kształcie zbliżonym do prostokąta z możliwością zabudowy przemysłowej na powierzchni ok. 420 m 2 od strony ul. Krzeszowskiej - działka nr 33 [id. 060201_1.0001.AR_76.33] o powierzchni 315 m 2 , długość ok. 45 m, szerokość ok. 6 m w kształcie zbliżonym do prostokąta - działka nr 34 [id. 060201_1.0001.AR_76.34] o powierzchni 2623 m 2 , długość ok. 390 m, szerokość ok. 6 m w kształcie zbliżonym do prostokąta z możliwością zabudowy przemysłowej na powierzchni ok. 420 m 2 od strony ul. Krzeszowskiej - działka nr 35 [id. 060201_1.0001.AR_76.35] o powierzchni 281 m 2 , długość ok. 45 m, szerokość ok. 6 m w kształcie zbliżonym do prostokąta MEDIA - sieć kanalizacyjna w działce - sieć wodociągowa po drugiej stronie ul. Biłgorajskiej - sieć elektryczna w pasie drogowym - sieć gazowa w działce STAN PRAWNY - dla działek założone księgi wieczyste wolne od obciążeń - działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, zabudowy usługowej Link do MPZP: https://umbilgoraj.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//plan_opublikowany.pdf Obszar F.1 P/U 01 - strona 154 Przeznaczenie podstawowe: 1) tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, 2) zabudowa usługowa, 3) w terenach F.1.P/U 01, F.1.P/U 07, F.1.P/U 08, F.1.P/U 09, F.1.P/U 10 urządzenia wytwarzające energię z odnawialnych źródeł energii, w tym o mocy od 100 kW do 50 MW, za wyjątkiem turbin wiatrowych, 4) w terenie F.1.P/U 03 dopuszcza się budowę elektrociepłowni wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną, Przeznaczenie dopuszczalne: 1) w terenie F.1.P/U 03 dopuszcza się termiczne przekształcanie odpadów z produkcji mebli i wytwarzanie energii cieplnej oraz elektrycznej, 2) drogi wewnętrzne, miejsca postojowe, 3) ciągi piesze i ścieżki rowerowe, 4) zieleń izolacyjna i urządzona, 5) sieci, urządzenia i obiekty infrastruktury technicznej 7) lokalizację urządzeń wytwarzających energię z odnawialnych źródeł energii o mocy od 100 kW do 50 MW, w terenie F.1.P/U 01 w odległości min. 200 m od terenu F.2.MN/U.z 01, Obszar F.2.P/U.z 01 - strona 158 Wyznacza się tereny zabudowy techniczno-produkcyjnej, zabudowy usługowej, w obszarze zagrożenia zalaniem wodami powodziowymi, oznaczone na rysunku planu symbolami: F.2.P/U.z 01, F.2.P/U.z02. Przeznaczenie podstawowe: 1) tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, 2) zabudowa usługowa Przeznaczenie dopuszczalne: 1) drogi wewnętrzne, miejsca postojowe, 2) ciągi piesze i ścieżki rowerowe, 3) zieleń izolacyjna i urządzona, 4) sieci, urządzenia i obiekty infrastruktury technicznej. Szczegóły dotyczące oferty - skontaktuj się z pośrednikiem MACIEJ MAKSYMIUK tel. 606pokaż telefon | Maximum Nieruchomości | Biłgoraj Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: MXM-GS-253

Działka SZEROKA Biłgoraj
Działka SZEROKA Biłgoraj
1000 zł
Biłgoraj 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia500
Cena za m²2 zł/m²

Witam, Działka od : -35m szerokości -40m długości N a b ę d ę K#U#P#I#E Proszę o wiadomość

Myślibórz gm. Golina - działka inwestycyjna/ komercyjna
Myślibórz gm. Golina - działka inwestycyjna/ komercyjna
499000 zł
Myślibórz 30+ kilka dni temu
Pow. działki37290
Rodzaj działkiInwestycyjna
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Myślibórz gm. Golina - działka inwestycyjna/ komercyjna - 3,7290 ha Lokalizacja - Myślibórz gm. Golina Cena - 499 000 PLN Powierzchnia - 37290 m2 Cena za m2 - 13,38 zł Charakterystyka przeznaczenia - Studium: P,U Charakterystyka przeznaczenia - Nieruchomość przeznaczona w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Golina jako P,U - tereny o wiodącej funkcji działalności gospodarczej. Opis działki - Na sprzedaż działka o powierzchni 3,7290 ha w kształcie trapezu. Działka znajduje się pośrednio przy Drodze Krajowej 92. Idealna nieruchomości na prowadzenie działalności. Działka niezabudowana, nieogrodzona, niezagospodarowana oraz nieuzbrojona. Możliwość podłączenia ee i wody, kanalizacji gminnej oraz gazu ziemnego. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - DK 92. Dodatkowe informacje - Do centrum Konina ok 12 km, do centrum Słupcy ok 14 km, do A2 ok 8 km. Dodatkowe informacje - Klasoużytek: RV- 1,9863 ha; RVI- 1,6927 ha; N- 0,0500 ha.

Perze gm. Słupca- działka inwestycyjna/ komercyjna - 1,1444
Perze gm. Słupca- działka inwestycyjna/ komercyjna - 1,1444
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²17 zł/m²
Powierzchnia11444 m²
Szerokość75 m
Długość153 m
Typinwestycyjna
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Lokalizacja - Perze gm. Słupca Cena - 199 000 PLN Powierzchnia - 11444 m2 Cena za m2 - 17,39 zł Charakterystyka przeznaczenia - MPZP: 4.P/U* Charakterystyka przeznaczenia - Nieruchomość przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Słupca jako 4.P/U* - teren baz i składów oraz usług niekubaturowych. Opis działki - Na sprzedaż działka o powierzchni 1,1444 ha o regularnym kształcie prostokąta. Działka znajduje się przy Drodze Krajowej 92 i posiada z niej bezpośredni zjazd. Idealna nieruchomości na prowadzenie działalności. Działka niezabudowana, nieogrodzona, niezagospodarowana oraz nieuzbrojona. Możliwość podłączenia ee i wody. Wymiary działki: ok szer. 75 m, dł. 153 m. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - DK 92. Dodatkowe informacje - Do centrum Konina ok 17 km, do centrum Słupcy ok 10 km, do A2 ok 14,5 km.

Działka usługowo przemysłowa bardzo atrakcyjna lokalizacja 3000 m2
Działka usługowo przemysłowa bardzo atrakcyjna lokalizacja 3000 m2
1228770 zł
Szewce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²409.59 zł/m²

Do sprzedania działka budowlana nr 536/51 U/P, zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym położeniu miejscowości Szewce, przy ul. Topolowej. Całkowita powierzchnia oferowanej nieruchomości wynosi 3000 m2. Działka z przeznaczeniem usługowo / przemysłowym. Szafka z przyłączem energetycznym 60kW na działce. Cena brutto, VAT do odliczenia (229770 PLN). BEZ POŚREDNIKÓW.

działka na sprzedaż Oleśnica 10320 m2
działka na sprzedaż Oleśnica 10320 m2
4000000 zł
Oleśnica dzisiaj
Lokalizacjadolnośląskie, Oleśnica

Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Oleśnica. Działka w Wałbrzyskiej Strefie Ekonomicznej. Działka z ogromnym potencjałem. W pełni ogrodzona z asfaltowym wjazdem i bramą wjazdową. Prąd przy granicy działki, studnia głębinowa 1. Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolem 1.P/U, 2.P/U, 3.P/U, 4.P/U, 5.P/U, 6.P/U, 7.P/U ustala się: 1) przeznaczenie podstawowe: produkcja, usługi, 2) przeznaczenie uzupełniające: a) parkingi, ulice wewnętrzne i place manewrowe, niezbędne sieci i urządzenia infrastruktury technicznej, zieleń, b) mieszkania funkcyjne – mieszkania wbudowane w budynki usługowe i produkcyjne przeznaczone wyłącznie dla właścicieli oraz personelu, c) składy i magazyny. 2. Na terenach, o których mowa w ust. 1, w zakresie kształtowania zabudowy obowiązuje: 1) nieprzekraczalna linia zabudowy określona jak na rysunku planu w odległości 10 m od linii rozgraniczającej ulicy 1.KD-D, 1.KD-L, 2.KD-L i granicy istniejących terenów kolejowych oraz 25 m od linii rozgraniczającej ulicy 1.KD-G, 2) wysokość zabudowy max 30 m. 3. Na terenach, o których mowa w ust. 1, w zakresie zagospodarowania terenu i kształtowania ładu przestrzennego obowiązuje: 1) powierzchnia zabudowy max 50% powierzchni działki, 2) powierzchnia biologicznie czynna min 20% powierzchni działki, 3) obowiązek wprowadzenia obszaru zieleni wysokiej stanowiącej min 50% obszaru biologicznie czynnego, 4) konieczność zapewnienia swobodnego dostępu do wód publicznych na potrzeby powszechnego korzystania i wykonywania robót utrzymaniowych przez administratora, 5) dopuszcza się możliwość zarurowania cieków. 4. Na terenach, o których mowa w ust. 1, w zakresie obsługi komunikacyjnej obowiązuje: 1) obsługa terenu 1.P/U od ulicy 2.KD-L, 2) obsługa terenu 2.P/U od ulicy 1.KDW/P, 2.KD-L, 3) obsługa terenu 3.P/U od ulicy 2.KD-L, 4) obsługa terenu 4.P/U od ulicy 1.KD-D, 5) obsługa terenu 5.P/U od ulicy 1.KD-D, 1.KD-L, 6) obsługa terenu 6.P/U od ulicy 2.KDW/P, 1.KD-L, 7) obsługa terenu 7.P/U od ulicy 1.KD-L, 8) należy wprowadzić, w razie potrzeb, wewnętrzny układ komunikacyjny dla bezpośredniej obsługi poszczególnych obiektów, 9) zapewnienie co najmniej 1 stanowiska postojowego na 3 zatrudnionych w działalności produkcyjnej, 10) zapewnienie co najmniej 1 stanowiska postojowego na każde 20m2 powierzchni usługowej. 5. Na terenach, o których mowa w ust. 1, w zakresie zasad i warunków scaleń i podziałów nieruchomości obowiązuje: 1) powierzchnia działki budowlanej min 1500 m2, 2) szerokość frontu działki budowlanej min 30 m, 3) ustala się kąt położenia granic działki w stosunku do linii rozgraniczających drogi na 90o z zastrzeżeniem pkt 4, 4) dopuszcza się odchylenie kąta położenia granic działki w stosunku do linii rozgraniczających drogi do 15o od kąta 90o. 6. Na terenach, o których mowa w ust. 1, w zakresie stawek procentowych stanowiących podstawę określenia opłaty, o której mowa w art. 36 ust. 4 ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. nr 80 poz. 717 ze zmianami) obowiązuje wysokość stawki procentowej 25%. Cena do negocjacji !!! Jeśli potrzebujesz kredytu na realizację zakupu działki poinformuj mnie, a pomogę Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie - wszystko załatwisz w jednym miejscu!!! Współpraca z Naszym biurem odbywa się na podstawie umowy pośrednictwa-pobieramy wynagrodzenie. Bezpieczna transakcja za pośrednictwem INVESTOR NIERUCHOMOŚCI : - darmowa pomoc Doradcy przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu inwestycyjnego - preferencyjne stawki opłat i dogodne terminy u Notariusza - pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU - kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji Zapraszam Joanna Sajewicz - 573pokaż telefon Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 4516/9376/OGS

Działka usługowo przemysłowa Szewce, atrakcyjna lokalizacja 3000 m2
Działka usługowo przemysłowa Szewce, atrakcyjna lokalizacja 3000 m2
1228770 zł
nowe Szewce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 000
Cena za m²409.59 zł/m²

Do sprzedania działka usługowo przemysłowa (U/P) 3000 m2, bardzo atrakcyjnie położona, przy głównej drodze Wrocław - Oborniki Śl. w miejscowości SZEWCE ulica Topolowa. Wjazd na działkę z ulicy Liliowej. Gotowe przyłącze energetyczne 60kW. Cena 999 000 netto.

Działka budowlana z budynkiem gospodarczym Wojcieszów
Działka budowlana z budynkiem gospodarczym Wojcieszów
99900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 156
Cena za m²86.42 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana z budynkiem gospodarczym położona w Wojcieszowie. Budynek raczej do wyburzenia. Prąd i woda na działce. Teren objęty MPZP, możliwość przeznaczenia na działalność gospodarczą (usługi komercyjne, rzemiosło usługowe i produkcyjne, drobna wytwórczość, bazy, składy, magazyny) oraz możliwość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. (Oznaczenia MPZP symbolem U-P, MN.) Działka z potencjałem. Działka nr 153. Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez olx. Pozdrawiam

działka na sprzedaż Gliwice 6671 m2
działka na sprzedaż Gliwice 6671 m2
1799000 zł
Gliwice 30+ kilka dni temu
Dostępne od9.05.2024r.
Lokalizacjaśląskie, Gliwice
Cena1 799 000 zł
Rodzaj działkiprzemysłowo-handlowa
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położona na terenie Strefy Ekonomicznej w Gliwicach . Działka położona przy ulicy Wyczółkowskiego Działka ma powierzchnię 6671 m2 Objęta MPZP : 2 U,P Wymiary działki około : 68 x 96 m Działka ogrodzona. Gaz , prąd woda , kanalizacja Cena Netto , należy doliczyć podatek Vat Jako Agencja posiadamy wyłączność na ofertę. Kontakt Maciej : 575pokaż telefon We offer sale of a plot located in the Economic Zone in Gliwice. The plot is located at Wyczółkowskiego Street The plot has a space of 6671 m2 Covered by local spatial development plan: 2 U,P Plot dimensions approximately: 68 x 96 m The plot is fenced. Gas, electricity, water, canal Net price, VAT should be added As an agency with exclusive offer. Contact Maciej: 575pokaż telefon Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 44/15243/OGS

Działka przemysłowo - usługowa w Kosakowie
Działka przemysłowo - usługowa w Kosakowie
455000 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²280 zł/m²
Powierzchnia2857 m²
Typinwestycyjna
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Działka przemysłowo - usługowa w Kosakowie o powierzchni 2857 m2. Nr działki 57/6, obręb 0004 Kosakowo. Znajduje się w obszarze oznaczonym symbolem 01 U, P - produkcja oraz usługi i handel, rzemiosło, składy i hurtownie, usługi biurowe. Działka jest niezabudowana, uzbrojona w wodę i prąd. Dostęp do drogi publicznej gminnej od ul. Rzemieślniczej. Działka częściowo płaska z przyległą skarpą, którą porasta roślinność. OGŁOSZENIE BEZ POŚREDNIKÓW !! BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA !!

działka na sprzedaż Stojadła 1396 m2
działka na sprzedaż Stojadła 1396 m2
136000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaStojadła
Cena136 000 zł
Rodzaj działkikomercyjna
Kształt działkitrapez

Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa w miejscowości Stojadła, gmina Mińsk Mazowiecki. Działka o powierzchni 1396 m² ma kształt zbliżony do trapezu. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem P/U: zabudowa produkcyjno – usługowa. W szczególności obejmująca inwestycje związane z obsługą transportu w tym stacje benzynowe, stacje obsługi pojazdów samochodowych, bazy transportowe, hurtownie, hotele, zajazdy, centra logistyczne oraz magazyny i składy. W obrębie terenów P/U dopuszcza się zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz zakłady produkcyjne. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja dostępne są w drodze dojazdowej (do doprowadzenia) Działka jest równa i sucha, porośnięta trawą. Działka znajduje się przy Drodze Krajowej nr 50. W pobliżu znajduje się: Carrefour, Castorama, McDonald's, Galeria Handlowa Partner, Vita Park Galeria Handlowa. Wraz z działką sprzedawany jest udział w drodze dojazdowej. Nieruchomość posiada księgę wieczystą bez obciążeń. Pomagamy w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania (bezpłatna konsultacja doradcy kredytowego), w kwestiach prawnych i geodezyjnych oraz w wycenie nieruchomości. Zapraszam do kontaktu. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 373/11447/OGS

Działka inwestycyjna przy ul. Wierzbowej w Skarbimierzu Os.
Działka inwestycyjna przy ul. Wierzbowej w Skarbimierzu Os.
600000 zł
Skarbimierz Osiedle 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 888
Cena za m²207.76 zł/m²

Sprzedam działkę inwestycyjną nr 75/23, położoną przy ulicy Wierzbowej w Skarbimierzu- Osiedle o powierzchni 2 888 m.kw Działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Skarbimierz oznaczona jest symbolem U\P = Teren zabudowy usługowej i produkcyjnej. Media w drodze. Cena działki 600 tys. zł .

Działka inwestycyjna przy ul. Wierzbowej w Skarbimierzu Os.
Działka inwestycyjna przy ul. Wierzbowej w Skarbimierzu Os.
550000 zł
Skarbimierz Osiedle 7 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 888
Cena za m²190.44 zł/m²

Sprzedam działkę inwestycyjną nr 75/23, położoną przy ulicy Wierzbowej w Skarbimierzu- Osiedle o powierzchni 2 888 m.kw Działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Skarbimierz oznaczona jest symbolem U\P = Teren zabudowy usługowej i produkcyjnej. Media w drodze. Cena działki 550 tys. zł .

Działka 1396m2, Stojadła
Działka 1396m2, Stojadła
136000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa w miejscowości Stojadła, gmina Mińsk Mazowiecki.Działka o powierzchni 1396 m² ma kształt zbliżony do trapezu.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem P/U: zabudowa produkcyjno – usługowa. W szczególności obejmująca inwestycje związane z obsługą transportu w tym stacje benzynowe, stacje obsługi pojazdów samochodowych, bazy transportowe, hurtownie, hotele, zajazdy, centra logistyczne oraz magazyny i składy.W obrębie terenów P/U dopuszcza się zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz zakłady produkcyjne.Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja dostępne są w drodze dojazdowej (do doprowadzenia)Działka jest równa i sucha, porośnięta trawą.Działka znajduje się przy Drodze Krajowej nr 50. W pobliżu znajduje się: Carrefour, Castorama, McDonald's, Galeria Handlowa Partner, Vita Park Galeria Handlowa.Wraz z działką sprzedawany jest udział w drodze dojazdowej. Nieruchomość posiada księgę wieczystą bez obciążeń.Pomagamy w uzyskaniu najlepszych warunków finansowania (bezpłatna konsultacja doradcy kredytowego),w kwestiach prawnych i geodezyjnych oraz w wycenie nieruchomości.Zapraszam do kontaktu.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka inwestycyjna działki Krosno
Działka inwestycyjna działki Krosno
2940624 zł
Krosno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia8 830
Cena za m²333.03 zł/m²

Oferujemy do sprzedaży 2 działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 8830 m2 położone w Krośnie,w pobliżu strefy ekonomicznej – obręb Przemysłowa IV przy przy ul. Składowej i ul. Adama Ostaszewskiego. 1. Działka nr 268/8 o pow. 0,5865 ha ( ogrodzona, utwardzona, uzbrojona w prąd, wodę i kanalizację ), cena: 2 240 430 zł 2. Działka nr 287 o pow. 0,2965 ha ( ogrodzona, utwardzona płytami drogowymi i uzbrojona w prąd, wodę i kanalizację deszczową) cena: 700 194 zł Obowiązujący plan zagospodarowania Miasta Krosna "Przemysłowa IV" ( strefa 2.U/P i 3.U/P ) zakłada przeznaczenie podstawowe jako: zabudowa produkcyjno – usługowa, w tym parki przemysłowe, handel hurtowy i ekspozycyjny, składy, magazyny, bazy, usługi handlu detalicznego, usługi transportu, obsługa techniczna i naprawa pojazdów mechanicznych, handel paliwami i gazem płynnym, biura, obiekty administracji, banki, centra usługowo handlowe, hotele, gastronomia, centra konferencyjne i wystawiennicze.

Działka Pszczyna
Działka Pszczyna
13456 zł
Pszczyna 30+ kilka dni temu
Powierzchnia13456

PSZCZYNA GRUNT INWESTYCYJNY DO WYNAJĘCIA/ NA SPRZEDAŻ Proponuję Państwu do wynajęcia działkę inwestycyjną położoną w Pszczynie o powierzchni 13456 mkw. DZIAŁKA BARDZO DOBRZE SKOMUNIKOWANA. Niedaleko węzła komunikacyjnego w kierunku Katowic, Bielska - Białej, Rybnika. Działka w kształcie prostokąta, nieogrodzona, częściowo utwardzona, oznaczona w MPZP - H.3 U/P U/P - tereny zabudowy usługowej, obiektów produkcyjnych składów i magazynów, maksymalna powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej - 75% , maksymalna wysokość zabudowy: - budynków usługowych, produkcyjnych, składów i magazynów - 15,0 m, - budynków gospodarczych - 7,0 m  Dojazd drogą asfaltową, gminną, druga linia zabudowy od drogi DK1. GRUNT CZĘŚCIOWO UTWARDZONY! Wymiary działki: 130 m od frontu x 100m Media : woda, gaz na działce, prąd w drodze dojazdowej Osoba do kontaktu: Barbara Jelec tel:   , e-mail:   Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Działka przemysłowo usługowa 25ar Drezdenko Niegosław
Działka przemysłowo usługowa 25ar Drezdenko Niegosław
89999 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 500
Cena za m²36 zł/m²

Witam serdecznie. Na sprzedaz posiadam działkę o przeznaczeniu w MPZP jako P/U, przemysłowo usługowa o areale ok.25arow. Działka usytuowana przy drodze asfaltowej, w miejscowości Niegosław, 900metrów od granicy miasta Drezdenka. Przy działce przebiega sieć wodociągowa i energetyczna. Kontakt tylko telefoniczny, nie odpisuję na e-maile I smsy.

Działka budowlana inwestycyjna
Działka budowlana inwestycyjna
750000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia10 109
Cena za m²74.19 zł/m²

Bez pośrednikaDo sprzedania atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Rząśnia z potencjałem inwestycyjnym. LOKALIZACJA: Nieruchomość gruntowa niezabudowana w miejscowości Rząśnia - województwo łódzkie, gmina Rząśnia, powiat pajęczański. Działka bardzo atrakcyjna ze względu na swoje położenie - bezpośrednio przy drodze PARAMETRY I OPIS DZIAŁKI: Działka o łącznej powierzchni 10109 m² , w rejestrze gruntów oznaczona jako działki numer: 694/3 Nieruchomość w kształcie trapezu, płaska. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczona jest symbolem MR, MN/U, RU, P Polecam i zapraszam serdecznie.

Działka przemyslowa Stary Sącz 42 ary
Działka przemyslowa Stary Sącz 42 ary
1399000 zł
Stary Sącz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia42
Cena za m²33309.52 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka przemysłowo-usługowa w miejscowości Stary Sącz, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość znajduje się w Strefie Aktywności Gospodarczej. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem: 7.P/U - teren zabudowy produkcyjnej i usługowej. 11.MN/U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług Powierzchnia działki: 42 ar. Kształt działki: prostokątny. Ukształtowanie działki: płaska. Nieruchomość posiada dostęp do drogi. Forma prawna drogi dojazdowej: gminna/ publiczna. Media: dostęp do mediów w okolicy (działka nie ma zrobionych przyłączy): * woda, * kanalizacja sanitarna (w drodze), * gaz, * prąd (w drodze oraz na działce sąsiedniej). Nieruchomość jest wolna od wszelkich obciążeń, praw, ograniczeń oraz roszczeń. Zapraszam do kontaktu.

Działka przemysłowa, ul. Wyszyńskiego
Działka przemysłowa, ul. Wyszyńskiego
1399000 zł
Stary Sącz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia42

Przedmiotem sprzedaży jest działka przemysłowo-usługowa w miejscowości Stary Sącz, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość znajduje się w Strefie Aktywności Gospodarczej. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem: 7.P/U - teren zabudowy produkcyjnej i usługowej. 11.MN/U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług Powierzchnia działki: 42 ar. Kształt działki: prostokątny. Ukształtowanie działki: płaska. Nieruchomość posiada dostęp do drogi. Forma prawna drogi dojazdowej: gminna/ publiczna. Media: dostęp do mediów w okolicy (działka nie ma zrobionych przyłączy): * woda, * kanalizacja sanitarna (w drodze), * gaz, * prąd (w drodze oraz na działce sąsiedniej). Nieruchomość jest wolna od wszelkich obciążeń, praw, ograniczeń oraz roszczeń. Zapraszam do kontaktu.

Działka inwestycyjna Krosno
Działka inwestycyjna Krosno
287000 zł
Krosno 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²333 zł/m²
Powierzchnia8830 m²
Typinwestycyjna
Ogrodzeniesiatka
Drogautwardzona

Oferujemy do sprzedaży 2 działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 8830 m2 położone w Krośnie, w pobliżu strefy ekonomicznej – obręb Przemysłowa IV przy przy ul. Składowej i ul. Adama Ostaszewskiego. 1. Działka nr 268/8 o pow. 0,5865 ha ( ogrodzona, utwardzona, uzbrojona w prąd, wodę i kanalizację ), cena: 2 240 430 zł 2. Działka nr 287 o pow. 0,2965 ha ( ogrodzona, utwardzona płytami drogowymi i uzbrojona w prąd, wodę i kanalizację deszczową) cena: 700 194 zł Obowiązujący plan zagospodarowania Miasta Krosna "Przemysłowa IV" ( strefa 2.U/P i 3.U/P ) zakłada przeznaczenie podstawowe jako: zabudowa produkcyjno – usługowa, w tym parki przemysłowe, handel hurtowy i ekspozycyjny, składy, magazyny, bazy, usługi handlu detalicznego, usługi transportu, obsługa techniczna i naprawa pojazdów mechanicznych, handel paliwami i gazem płynnym, biura, obiekty administracji, banki, centra usługowo handlowe, hotele, gastronomia, centra konferencyjne i wystawiennicze. Dodatkowe nr kontaktowe: 603 637 581, 609 807 964, 13 43 76 300

Działka inwestycyjna 5554m2 Płaszewko
Działka inwestycyjna 5554m2 Płaszewko
683000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 554
Cena za m²122.97 zł/m²

Grunt inwestycyjny o powierzchni 5554m2. Ustalony MPZP. Przeznaczenie nieruchomości i sposób ich zagospodarowania: Działka Nr 156/31 położona w Płaszewku zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego oznaczone są jako 1.1.P,U – tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, tereny zabudowy usługowej. Media - gaz, prąd, woda, kanalizacja na granicy działki. Istnieje możliwość zakupu sąsiadującej działki.

Działka usługowa Zagacie (20 km od Krakowa) -media
Działka usługowa Zagacie (20 km od Krakowa) -media
235000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 100
Cena za m²213.64 zł/m²

Sprzedam działkę położoną w miejscowości Zagacie (gmina Czernichów) przy ulicy Jaśminowej. Działka o powierzchni 11 arów, w kształcie zbliżonym do prostokąta - numer ewidencyjny działki 197/5. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem U/P - usługowo-produkcyjna. Dojazd z drogi gminnej utwardzonej oraz z drogi wewnętrznej (udział w drodze). Prąd i woda w drodze, teren płaski, ogrodzony. Fragment działki był przygotowany pod utwardzenie wjazdu. Działka bardzo dobrze zlokalizowana - dojazd samochodem do Krakowa zajmuje około 25 minut. W niedalekiej odległości przystanek autobusowy.

Działkę budowlaną w Ługach przy lesie - sprzedam
Działkę budowlaną w Ługach przy lesie - sprzedam
11000000 zł
30+ kilka dni temu

Bez prowizji od strony kupującej , całą prowizję pokrywa strona sprzedająca ! Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną graniczącą z lasem z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1201m2 położoną w miejscowości Ługi gm. Otyń Działka o numerze geodezyjnym 247/73- można sprawdzić lokalizację w geoportalu. Działka ogrodzona ogrodzeniem tymczasowym widocznym na zdjęciach , prąd - skrzynka energetyczna na granicy działki.Przy zakupie tej nieruchomości oferujemy Państwu bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup !!Oferta 27 Banków !!F.H – U Agencja Nowosolskie Nieruchomości ( rok zał. 1999)67 – 100 Nowa Sólul. Wrocławska 2 ( pasaż handlowy) T e l.6 0 1 5 6 4 2 6 7e - mail : t y r a k @ p o c z t a . o n e t . p l

działka na sprzedaż Jawczyce 27000 m2
działka na sprzedaż Jawczyce 27000 m2
40000000 zł
9 dni plecy
Lokalizacjamazowieckie, Jawczyce

Szanowni Państwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stronią internetową gdzie często znajdziecie Państwo więcej ofert, informacji oraz zdjęć. Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 27 200m2 o wymiarach 360x112m. Jedna z ostatnich działek w tak dobrej lokalizacji. Zgodnie z MPZP  działka jest w terenie oznaczonym jako U/P ,  dopuszczalne różnego rodzaju usługi - składy, magazyny, produkcja, biuro itp. - powierzchnia zabudowy i powierzchni utwardzana na działce budowlanej do 80%, - maksymalna wysokość zabudowy 20 m - powierzchnia biologicznie czynna minimum 20%, -minimalna intensywność zabudowy 0,01, -maksymalna intensywność zabudowy 2,1,tualny MPZP z oznaczeniem U/P. Wszystkie media w drodze przy działce. Wjazd na działkę z ulicy Poznańskiej. Działka położona w miejscowości Jawczyce w bliskiej odległości Trasy Poznańskiej idealna pod inwestycje. Polecam i zapraszam do kontaktu!!! Gwarantujemy bezpieczny zakup lub najem nieruchomości. Zapewniamy także fachowe doradztwo oraz pomoc w uzyskaniu kredytu bez dodatkowych kosztów. Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66  K.C. oraz  innych właściwych przepisów prawnych. Numer oferty: KID01228041921Osoba odpowiedzialna zawodowo: Krystyna Iwan

gm. Słupca- działka inwestycyjna/ komercyjna przy DK 92
gm. Słupca- działka inwestycyjna/ komercyjna przy DK 92
45000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²17 zł/m²
Powierzchnia11444 m²
Szerokość75 m
Długość153 m
Typinwestycyjna
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Na sprzedaż działka inwestycyjna/ komercyjna o powierzchni 1,1444 ha. Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Słupca jako 4.P/U* - teren baz i składów oraz usług niekubaturowych. Działka posiada regularny kształt prostokąta. Doskonałą lokalizacja - przy Drodze Krajowej 92 i posiada z niej bezpośredni zjazd. Idealna nieruchomości na prowadzenie działalności. Działka nieogrodzona, niezagospodarowana oraz nieuzbrojona. Możliwość podłączenia ee i wody. Wymiary działki: ok szer. 75 m, dł. 153 m. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - DK 92. Do centrum Konina ok 17 km, do centrum Słupcy ok 10 km, do A2 ok 14,5 km.

Działka do wynajęcia Rzeszów Śródmieście  3515 m2
Działka do wynajęcia Rzeszów Śródmieście 3515 m2
4000 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Pow. działki3515

Do wynajęcia działka o pow. 3515m2 ( zaznaczona na żółto) w rejonie ulicy Rzecha i Ciepłowniczej. Działka z Miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu P/U - przeznacza się pod zabudowę produkcyjną, składów i magazynów oraz zabudowę usługową. Działka posiada dodatkowo drogę dojazdową o szerokości 13m wzdłuż całej długości działki utwardzoną jumbami ( zaznaczona na czerwono) co jest dodatkowym atutem. Media w drodze. Rzeszów Śródmieście Do wynajęcia działka inwestycyjna o powierzchni 3515 m². Dostępne do wynajęcia od zaraz Dojazd: utwardzony Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Rzeszów Śródmieście Poland - lokalizacja przybliżona

Działka pod Hale magazynowa Usługi Przemysł
Działka pod Hale magazynowa Usługi Przemysł
3990000 zł
30+ kilka dni temu

Działkę pod Hale magazynowa Na sprzedaż działka pod hale magazynową bądź produkcyjną  Teren atrakcyjny pod względem usług oraz przemysłu, położona 3km od zjazdu w Wypędach W najbliższej okolicy inne hale magazynowe, możliwość dojazdu dla TIR-ów Zapraszamy do kontaktu w godzina 7-22:00 przez 7 dni w tygodniu. Posiadamy również inne terenu U/P 

Działka pod Blok Mieszkaniowy 6-11 Kondygnacyjny
Działka pod Blok Mieszkaniowy 6-11 Kondygnacyjny
650000 zł
Zgierz 2 dnia plecy

Działka pod Blok Wielorodzinny 6-cio i 11-to Kondygnacyjny P U M 1850-3500 m2 Zysk 4-5 mln zł   Działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne (bloki).   - P U M w wysokości 1.850 m2 może zostać nawet podwojony   - Szacowany zysk z inwestycji przy P U M w wysokości 1.850 m2 w wysokości 4 - 5 mln zł   - Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, na osiedlu bloków mieszkalnych, z których wszystkie zostały zbudowane i zamieszkane, poza tym jednym (do zbudowania 6-cio lub 11-to kondygnacyjna „plomba”)   - Na tą nieruchomość wydana jest Decyzja o Warunkach Zabudowy (WZ-ka) na 6-cio kondygnacyjny blok mieszkalny wielorodzinny, która nadal jest aktualna.   - Wcześniej na tą nieruchomość była wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy (WZ-ka) na 11-to kondygnacyjny blok mieszkalny wielorodzinny, co oznacza, że na tej działce możliwe jest wybudowanie dziesięciopiętrowego wieżowca, a P U M inwestycji może wzrosnąć nawet dwukrotnie.   - Dostępna jest kompleta dokumentacja projektowa warta obecnie ponad 300.000,- zł w cenie za 50.000,- zł, co daje oszczędności min. 250.000,- zł na kosztach prac projektowych i oszczędności czasu 2-3 lata, na czasie wykonania i uzgodnienia kompletnej dokumentacji projektowej.   - Oszczędności na cenie zakupu samej działki 420 m2 wynoszą dodatkowo 250.000,- zł   - Budynek można podłączyć do miejskiej sieci ciepłowniczej   - Wielu mieszkańców sąsiednich bloków deklaruje chęć zakupu mieszkania w tej lokalizacji   - Właścicielem działki jest jedna osoba fizyczna, działka nie jest obciążona.     Miasto Zgierz ma blisko 60 tyś. mieszkańców (podobnie jak Bełchatów, Legionowo, Pruszków), leży w aglomeracji łódzkiej, łączy się z Łodzią; a jednak:   - obecna podaż mieszkań z rynku pierwotnego jest mała i niewystarczająca   - ceny mieszkań w nowych blokach to ok. 6.500,- zł – 7.500,- zł za 1 m2, a kawalerek przekraczają nawet 8.500,- zł za 1 m2 w stanie deweloperskim   - w związku z wielkością miasta i lokalizacją inwestycji w jego centrum popyt jest zagwarantowany   - lokalizacja na osiedlu z zabudową blokową, gdzie wszystkie mieszkania są dawno sprzedane   - zgodnie z ogólnie dostępnymi danymi w 2024 r. koszt budowy w woj. łódzkim (łącznie z ceną działki, marketingiem, architektem etc.) wynosi ok. 4.500,- zł – 5.500,- zł za m2. W przypadku tej inwestycji działka i projekty są już dostępne razem, zatem koszt budowy powinien wynosić ok. 4.000,- zł - 4.500,- zł za 1 m2 w stanie deweloperskim.   Podsumowanie: 1. Spodziewany przychód (przy P U M – 1.850,- m2) - ok. 12.025.000,- zł –13.882.500,- zł 2. Spodziewane koszty budowy - ok. 7.400.000,- zł – 8.325.000,- zł 3. Mała podaż duży popyt - spodziewana łatwość i szybkość w sprzedaży mieszkań 4. Możliwy do osiągnięcia zysk na poziomie 4 - 5 mln zł   Kontakt. 509-455-554

Działka pod Blok Mieszkaniowy 6-11 Kondygnacyjny
Działka pod Blok Mieszkaniowy 6-11 Kondygnacyjny
650000 zł
Zgierz 2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia450
Cena za m²1444.44 zł/m²

Działka pod Blok Wielorodzinny 6-cio i 11-to Kondygnacyjny P U M 1850-3500 m2 Zysk 4-5 mln zł Działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne (bloki). - P U M w wysokości 1.850 m2 może zostać nawet podwojony - Szacowany zysk z inwestycji przy P U M w wysokości 1.850 m2 w wysokości 4 - 5 mln zł - Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, na osiedlu bloków mieszkalnych, z których wszystkie zostały zbudowane i zamieszkane, poza tym jednym (do zbudowania 6-cio lub 11-to kondygnacyjna „plomba”) - Na tą nieruchomość wydana jest Decyzja o Warunkach Zabudowy (WZ-ka) na 6-cio kondygnacyjny blok mieszkalny wielorodzinny, która nadal jest aktualna. - Wcześniej na tą nieruchomość była wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy (WZ-ka) na 11-to kondygnacyjny blok mieszkalny wielorodzinny, co oznacza, że na tej działce możliwe jest wybudowanie dziesięciopiętrowego wieżowca, a P U M inwestycji może wzrosnąć nawet dwukrotnie. - Dostępna jest kompleta dokumentacja projektowa warta obecnie ponad 300.000,- zł w cenie za 50.000,- zł, co daje oszczędności min. 250.000,- zł na kosztach prac projektowych i oszczędności czasu 2-3 lata, na czasie wykonania i uzgodnienia kompletnej dokumentacji projektowej. - Oszczędności na cenie zakupu samej działki 420 m2 wynoszą dodatkowo 250.000,- zł - Budynek można podłączyć do miejskiej sieci ciepłowniczej - Wielu mieszkańców sąsiednich bloków deklaruje chęć zakupu mieszkania w tej lokalizacji - Właścicielem działki jest jedna osoba fizyczna, działka nie jest obciążona.  Miasto Zgierz ma blisko 60 tyś. mieszkańców (podobnie jak Bełchatów, Legionowo, Pruszków), leży w aglomeracji łódzkiej, łączy się z Łodzią; a jednak: - obecna podaż mieszkań z rynku pierwotnego jest mała i niewystarczająca - ceny mieszkań w nowych blokach to ok. 6.500,- zł – 7.500,- zł za 1 m2, a kawalerek przekraczają nawet 8.500,- zł za 1 m2 w stanie deweloperskim - w związku z wielkością miasta i lokalizacją inwestycji w jego centrum popyt jest zagwarantowany - lokalizacja na osiedlu z zabudową blokową, gdzie wszystkie mieszkania są dawno sprzedane - zgodnie z ogólnie dostępnymi danymi w 2024 r. koszt budowy w woj. łódzkim (łącznie z ceną działki, marketingiem, architektem etc.) wynosi ok. 4.500,- zł – 5.500,- zł za m2. W przypadku tej inwestycji działka i projekty są już dostępne razem, zatem koszt budowy powinien wynosić ok. 4.000,- zł - 4.500,- zł za 1 m2 w stanie deweloperskim. Podsumowanie:1. Spodziewany przychód (przy P U M – 1.850,- m2) - ok. 12.025.000,- zł –13.882.500,- zł2. Spodziewane koszty budowy - ok. 7.400.000,- zł – 8.325.000,- zł3. Mała podaż duży popyt - spodziewana łatwość i szybkość w sprzedaży mieszkań4. Możliwy do osiągnięcia zysk na poziomie 4 - 5 mln zł Kontakt. (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlano-uslugowa 3943m2
Działka budowlano-uslugowa 3943m2
435000 zł
17 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 943
Cena za m²110.32 zł/m²

Sprzedam dwie działki o łącznej powierzchni 3943 m2 znajdujące się w jednej bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działki inwestycyjne idealne pod działalność gospodarczą, obiekty handlowe do łącznej powierzchni 1000 m2, np. mini market, pawilony handlowe. - pod budowe domów jednorodzinnych - zabudowa bliźniacza Minimalna powierzchnia działki dla zabudowy mieszkaniowej 800m2. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. -działki posiadają osobne wjazdy bezpośrednio z drogi 589. - działka nr 105 (23 MN/U) o powierzchni 2400 m2 - działka 106/1 ( 23 MN/U) ( 20U/P) o powierzchni 1362 m2 - działka 106/2 o powierzchni 181 m2 - droga wewnętrzna -woda -prąd -Możliwość podlaczenia kanalizacji Działki niezabudowane. Lokalizacja: Grzywna 152,gmina Chełmża,powiat Toruński -15km do Torunia -4km do Chełmży Zapraszam do kontaktu telefonicznego

Działka budowlano-uslugowa 3943m2
Działka budowlano-uslugowa 3943m2
435000 zł
23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 943
Cena za m²110.32 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 3943 m2 znajdujące się w jednej bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działki inwestycyjne idealne pod działalność gospodarczą, obiekty handlowe do łącznej powierzchni 1000 m2, np. mini market, pawilony handlowe oraz teren zabudowy mieszkaniowej, Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Lokalizacja - Grzywna gmina Chełmża, powiat toruński województwo Kujawsko - Pomorskie . Działki znajdują się przy zjeździe z drogi krajowej 91 w centrum miejscowości, każda z działek posiada osobne wjazdy bezpośrednio z drogi 589. - działka nr 105 (23 MN/U) o powierzchni 2400 m2 - działka 106/1 ( 23 MN/U) ( 20U/P) o powierzchni 1362 m2 - działka 106/2 o powierzchni 181 m2 - droga wewnętrzna -woda -prąd -Możliwość podlaczenia kanalizacji Działki niezabudowane. Zapraszam do kontaktu telefonicznego

Działka inwestycyjna pod Toruniem
Działka inwestycyjna pod Toruniem
465000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 000
Cena za m²116.25 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 4000 m2 znajdujące się w jednej bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działki inwestycyjne idealne pod działalność gospodarczą, obiekty handlowe do łącznej powierzchni 1000 m2, np. mini market, pawilony handlowe oraz teren zabudowy mieszkaniowej, Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Lokalizacja - Grzywna gmina Chełmża, powiat toruński województwo Kujawsko - Pomorskie . Działki znajdują się przy zjeździe z drogi krajowej 91 w centrum miejscowości, każda z działek posiada osobne wjazdy bezpośrednio z drogi 589. - działka nr 105 (23 MN/U) o powierzchni 2400 m2 - działka 106/1 ( 23 MN/U) ( 20U/P) o powierzchni 1362 m2 - działka 106/2 o powierzchni 181 m2 - droga wewnętrzna Działki są niezabudowane. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.