Działka w aninie!

Sortowanie:
Znaleziony: 10 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Piękna działka na Hafciarskiej
Piękna działka na Hafciarskiej
720000 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 724
Cena za m²417.63 zł/m²

Do sprzedania 1724 m2 w pięknym zielonym Aninie na granicy Międzylesia, działka położona w pierwszej linii zabudowy z dojazdem i bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, szer ok 35m dł ok 55m, wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny - 20 % zabudowy , prąd w ulicy przy działce W okolicy zabudowa luzna, jednorodzinna - rezydencjonalna, dobre spokojne sąsiedztwo, nowe domy , po drugiej stronie ulicy Mazowiecki Park Krajobrazowy ze ścieżkami spacerowymi, wspaniałe trasy na wycieczki rowerowe W okolicy szkoły podstawowe, gimnazjum, liceum, sklepy spożywcze i przemysłowe, galeria Ferio, Lidl, kościół, przedszkola, szkoły prywatne, stacja benzynowa, restauracje. Anna Walczyna (użyj formularza kontaktowego)Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka inwestycyjna w Aninie/Międzylesiu, Warszawa, Wawer, 4400m
Działka inwestycyjna w Aninie/Międzylesiu, Warszawa, Wawer, 4400m
1000000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 400
Cena za m²227.27 zł/m²

Sprzedamy jako całość 3 przylegające działki, składające się na jedną piękną, zalesioną działkę o powierzchni 0,44ha (4400mkw). Działka jest pięknie usytuowana w Aninie / Międzylesiu, Warszawa, Wawer. Aktualnie działka nie jest wyłączona z produkcji leśnej. Po uchwaleniu miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego (proces się toczy, jest prawdopodobne, że powstanie w tym roku-2023) będzie można starać się o odlesienie i decyzję o warunkach zabudowy natomiast do tej pory działkę trzeba traktować inwestycyjnie — stąd ta bardzo atrakcyjna cena. Działki budowlane w tej okolicy dzisiaj kosztują min 1000 pln/mkw, a więc po odlesieniu w przyszłości zysk może być bardzo duży. Przyłącza znajdują się ok 60m (elektroenergetyczne) i 90m (gazowe). W okolicy jest dużo podobnie położonych działek budowlanych.

Działka leśna Warszawa Anin
Działka leśna Warszawa Anin
585000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki leśne
Powierzchnia2 325
Cena za m²251.61 zł/m²

Działka inwestycyjno-rekreacyjna o powierzchni 2.325m2 położona w Aninie. Własność prywatna z Księgą Wieczystą, nie obciążona zastawem hipotecznym. W najbliższym otoczeniu są działki leśne, a w dalszym sąsiedztwie działki budowlane. Obecnie nie ma jeszcze uchwalonego  Miejscowego Planu Zagospodarowania dla tej okolicy. Cena 585.000 zł.

Działka, Warszawa
Działka, Warszawa
6500000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia8 150
Cena za m²797.55 zł/m²

Anin działka budowlana, mieszkaniowo inwestycyjna 8150 m. kw. w Aninie (cena okazyjna). Zlokalizowana bardzo efektownym i prestiżowym miejscu Warszawy w parku krajobrazowym z dojazdem do głównej Warszawskiej arterii wyjazdowej w kierunku Mińsk Maz. Siedlce Terespol. Działka pod zabudowę mieszkalną rezydencyjną i usługową, Hotel, Restauracja, Handel. Reklama,  Bardzo duży potencjał biznesowy. Obszar usług oznaczony w MPZP symbolem - MJL/2U, teren zabudowy  o funkcjach mieszkaniowych jednorodzinnych i usług nieuciążliwych na działkach z zielenią leśną do 20% pow. zabudowy działki. Dla usług publicznych zabudowy też do 30%, , wysokość zabudowy do 12,5 m. Trzy kondygnacje naziemne + garaże podziemne.  Duży potencjał biznesowy z uwagi na znaczenie drogi przejazdowej na wschód i zachód Polski. Zmodernizowany Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje na przyszły rok 2023 zmianę parametru pow. zabudowy działki do 40 %Na całkowitą wielkość 8150 składają się niezależne trzy działki sąsiadujące, dwie z nich te większe i zewnętrzne mają dodatkowo dwa niezależne dojazdy od ulicy Krawieckiej w Aninie, rejon jest lokalizacją prestiżową dla Anina.

Działka budowlana uzbrojona, Anin
Działka budowlana uzbrojona, Anin
1170000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Powierzchnia640

Unikatową działka budowlana w Aninie o powierzchni 640m2. w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka objęta MPZP. Plan dopuszcza wszechstronną zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą, apartamenty. Media - w drodze, woda, kanalizacja, prąd, gaz. - komunikacja : do SKM Anin 6min. pieszo , do przystanku autobusowego 4min. pieszo - liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, banki w bezpośrednim pobliżu - placówki edukacyjne prywatne i publiczne - centrum handlowe - tereny spacerowe i rekreacyjne Starego Anina - placówki ochrony zdrowia: szpitale, przychodnie i apteki Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Działka w Aninie.
Działka w Aninie.
1650000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia850
Cena za m²1941.18 zł/m²

Do sprzedania nieruchomość: - działka o powierzchni 864 m2, od strony ulicy 30 m na 29 m, na działce dom, podpiwniczony 106 m2 z cegły do remontu, rozbudowy lub wyburzenia, - media: prąd, gaz, kanalizacja, woda z własnego ujęcia wodociąg w ulicy, Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego dla Anina MJ 12: - działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wraz z usługami, - typ zabudowy: budynki wolnostojące, szeregowe i bliźniacze oraz małe domy mieszkalne do 4 mieszkań, - wysokość budynków do 12 m, - wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy I = 0,7, - utrzymanie min. 50% powierzchni działki biologicznie czynnej. Anna Piotrowska (użyj formularza kontaktowego)

Działka leśna Warszawa
Działka leśna Warszawa
1300000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Powierzchnia4400

3 przylegające działki, składające się na jedną piękną, zalesioną działkę o powierzchni 0,44ha (4400mkw). Działka jest pięknie usytuowana w Aninie / Międzylesiu, Warszawa, Wawer. Aktualnie działka nie jest wyłączona z produkcji leśnej. Po uchwaleniu miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego (proces się toczy, jest prawdopodobne, że powstanie w tym roku-2023) będzie można starać się o odlesienie i decyzję o warunkach zabudowy natomiast do tej pory działkę trzeba traktować inwestycyjnie stąd ta bardzo atrakcyjna cena. Przyłącza znajdują się ok 60m (elektroenergetyczne) i 90m (gazowe). Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. licencja 4355; Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

działka na sprzedaż Warszawa Wawer Anin 1500 m2
działka na sprzedaż Warszawa Wawer Anin 1500 m2
2590000 zł
Warszawa 12 dnia plecy
LokalizacjaWarszawa, Wawer Anin
Cena2 590 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Nie ma takiej drugiej oferty sprzedaży działki w Starym Aninie przy ul. Kajki. Oferta aktualna do końca roku, nie czekaj, dzwoń. Cała działka ma 1844 m2, ale jest decyzja o rezerwie na drogę, więc do wykorzystania pod budowę jest ok 1500 m2, a do odzyskania od Miasta opłata za tę część, która jest w rezerwie.  Działka jest w obrębie planu zagospodarowania przestrzennego Osiedle Anin - symbol MJ-46. Ustalony typ zabudowy to budynki wolnostojące i bliźniacze, dopuszczalna jest zabudowa szeregowa z przyłączeniem do kanalizacji miejskiej oraz małe domy mieszkalne. Istnieje możliwość zabudowy nieruchomości w projekcie z 8 mieszkaniami,16 miejscami postojowymi, łącznie 720 m2 PUM.  Teren w pełni uzbrojony w media i bez drzew. Dojazd drogą asfaltową. Doskonała propozycja na prywatną rezydencję lub dla Inwestora. Zapraszam do kontaktu ! Numer oferty: 726180680Osoba odpowiedzialna zawodowo: Sławomir Mazur

działka na sprzedaż Warszawa Wawer 4400 m2
działka na sprzedaż Warszawa Wawer 4400 m2
1300000 zł
Warszawa 7 dni plecy
LokalizacjaWarszawa, Wawer
Cena1 300 000 zł
Rodzaj działkibudowlana

Obsługą transakcji zajmuje się pośrednik geodeta z 25-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Na sprzedaż działka inwestycyjna w Aninie/Międzylesiu, Warszawa, Wawer, 4400 m2 w rejonie ulic: Zorzy, Czatów, Hafciarska. Wymiary: ok. 74 m x 61 m. Piękna zalesiona działka, pięknie usytuowana. Aktualnie działka nie jest wyłączona z produkcji leśnej. Trwa obecnie proces uchwalenia Miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego (jest prawdopodobne, że MPZP zostanie zatwierdzony w tym roku). Na ten moment działkę nleży traktować inwestycyjnie — stąd bardzo atrakcyjna cena. W projekcie nowego Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego: - funkcja tereu: tereny istniejącej zabudowy w zieleni, - udział powierzchni biologicznie czynnej brutto 70%, - podstawowa wysokość zabudowy 12 m. Przyłącza znajdują się blisko działki: ok. 60 m (elektroenergetyczne) i 90 m (gazowe). Zapraszam do kontaktu. ::LINK DO STRONY http://www.brzozowski-nieruchomosci.pl/oferta.aspx?id=6396163 ::KONTAKT DO AGENTA Olga Brzozowska 605pokaż telefon olga.brzskontaktuj się Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Robert Brzozowski (licencja nr: 2424) -------------------------- Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: BRZ-GS-161401

Działka inwestycyjna 3068 m. kw. Anin
Działka inwestycyjna 3068 m. kw. Anin
2454000 zł
Warszawa 4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 068
Cena za m²799.87 zł/m²

Działka mieszkaniowo inwestycyjna 3068 m. kw. w Aninie. Zlokalizowana  Zlokalizowana w bardzo efektownym i prestiżowym miejscu w parku krajobrazowym z dojazdem do głównej Warszawskiej arterii wyjazdowej w kierunku Mińsk Maz. Siedlce Terespol. Działka pod zabudowę mieszkalną i usługową, Klinika,  Hotel, Restauracja, Handel. Reklama,  Bardzo duży potencjał biznesowy. Obszar usług oznaczony w MPZP symbolem - MJL/2U, teren zabudowy  o funkcjach mieszkaniowych jednorodzinnych i usług nieuciążliwych na działkach z zielenią leśną do 20% pow. zabudowy działki. Dla usług publicznych zabudowy też do 30%, wysokość zabudowy do 12,5 m. Trzy kondygnacje naziemne + garaże podziemne. Duży potencjał biznesowy z uwagi na znaczenie drogi przejazdowej na wschód i zachód Polski. Jest możliwość dokupienia terenu łącznie do 0,8 ha obok. 

Filtr