Działka w atrakcyjnej lokalizacji

Sortowanie:
Znaleziony: 235 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka w atrakcyjnej lokalizacji!
Działka w atrakcyjnej lokalizacji!
300000 zł
nowe Rawa Mazowiecka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 650
Cena za m²38.15 zł/m²

Na sprzedaż działka w miejscowości BABSK, przy ulicy Akacjowej. DZIAŁKA OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO: - przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami - powierzchnia zabudowy max 30% - udział powierzchni terenu biologicznie czynnej, co najmniej 50% działki budowlanej - wysokość do dwóch kondygnacji naziemnych - dachy skośne - minimalna wielkość wydzielonej działki 500m2 MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE: Działka zgodnie z aktualnym planem miejscowym pozwala na przykład na: - podział na 9 działek i budowę domów wakacyjnych wolnostojących, lub - wydzielenie działki takiej wielkości jakiej potrzebujesz i odsprzedaż z zyskiem pozostałej części PARAMETRY: Powierzchnia: 8650m2. Świeżo ustanowione granice działki przez geodetę. Numer ew.: 386, Wymiary: ok.35x245m, prostokątna Media: prąd i woda w działce. LOKALIZACJA: Działka charakteryzuje się atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i cichej miejscowości, wśród malowniczych pól i zadrzewień z komfortowym dojazdem do miast. - 10min. Do Rawy Mazowieckiej - 10min. Do Białej Rawskiej - 14min. Do Mszczonowa - 25min. Do Skierniewic - 40min. Do Warszawy (drogą ekspresową S8) - tuż obok szkoła podstawowa oraz kościół - spokojna, cicha okolica. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów leśnych oraz rezerwatu przyrody. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Działka w atrakcyjnej lokalizacji
Działka w atrakcyjnej lokalizacji
155000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 037
Cena za m²149.47 zł/m²

Na sprzedaż działka usługowo - mieszkaniowa w Golasowicach  o łącznej powierzchni 1 037 m2  Zdecydowanymi atutami działki są: media w drodze; atrakcyjna lokalizacja przy drodze wojewódzkiej 938; dojazd do działki drogą gminną; bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej; 20 km do Cieszyna; 12 km do Żor.  Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania na zakup nieruchomości. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszam do kontaktu lub na prezentację. Martyna Bała tel. (użyj formularza kontaktowego)

Duża działka w atrakcyjnej lokalizacji - Wrocław
Duża działka w atrakcyjnej lokalizacji - Wrocław
2476800 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
Pow. działki6192
Rodzaj działkiUsługowa

Duża działka pod aktywność gospodarczą, atrakcyjna lokalizacja - Wrocław Główne atuty nieruchomości: • prestiżowa lokalizacja • doskonała komunikacja z centrum • z dobrym dojazdem Działka usługowa (u). Typ własności: Odrębna własność. Na sprzedaż atrakcyjna działka pod aktywność gospodarcza, doskonale skomunikowana poprzez położenie w sąsiedztwie głównej trasy wylotowej z Wrocławia ( droga krajowa nr 8) na Warszawę. Dojazd do Nieruchomości drogą asfaltową. W sąsiedztwie swoje siedziby mają takie firmy jak salon Mercedes Benz, salon Volvo, stacje paliw czy centrum handlowe Korona. Nieruchomość tworzą trzy działki dz. nr 4/1, 1/1, 17/20. Obowiązuje MPZP - UCHWAŁA NR XXIX/2255/04 RADY MIEJSKIEJ WROCŁAWIA z dnia 18 listopada 2004r, sprzedawany grunt oznaczony jest symbolem 2AG ustala się przeznaczenie: aktywność gospodarcza z wyłączeniem sprzedaży paliw. Teren działki został przygotowany pod budowę obiektu biurowo-magazynowego. Wykonany został wstępny projekt budowy hali magazynowej o pow. 1800 mkw. i wysokości 8 m oraz budynku biurowego 2 – kondygnacyjnego w tradycyjnej technologii. Media: • złącze kablowe na granicy działki • warunki na przyłącze gazu • warunki wodno-kanalizacyjne ZADZWOŃ: 883 - pokaż numer telefonu - . Czekamy na telefon od Ciebie. --- Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka w atrakcyjnej lokalizacji Nowy Otok
Działka w atrakcyjnej lokalizacji Nowy Otok
287040 zł
Oława 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia897
Cena za m²320 zł/m²

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 897 m2Doskonała lokalizacja - na terenie Nowoczesnego Osiedla Reńskiego w Oławie.Przy ulicy Wandy Rutkiewicz ( Nowy Otok)Cicha i spokojna okolica, bezpośredni dojazd drogą utwardzoną - oświetloną .Działka ujęta w Miejskim Planie Zagospodarowania.Sprzedaż bez pośredników.

Bierzglinek - działka w atrakcyjnej lokalizacji wś
Bierzglinek - działka w atrakcyjnej lokalizacji wś
158000 zł
Września 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia637
Cena za m²248.04 zł/m²

NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH! Na sprzedaż dwie działki po 637m2 każda (na sprzedaz razem lub osobno), położone w ciekawej lokalizacji, na nowopowstałym osiedlu domów jednorodzinnych wolnostojących. Nieruchomość objęta planem zagospodarowania przestrzennego - dopuszcza się zabuowę o następującyhc parametrach: - lokalizację wolnostojących budynków mieszkalnych jednorodzinnych; - lokalizację nie więcej niż jednego budynku mieszkalnego na każdej działce budowlanej; - dopuszczenie lokalizacji garaży przybudowanych do budynku mieszkalnego lub wbudowanych w budynek mieszkalny lub możliwość lokalizacji garażu wolno stojącego; - wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych nie większą niż 7,0 m do okapu oraz nie większą niż 10 m do głównej kalenicy i do 2 kondygnacji nadziemnych z dopuszczeniem podpiwniczenia, przy czym wysokość poziomu parteru nie większa niż 0,5 m od poziomu terenu, - wysokość zabudowy dla garaży nie większą niż 3 m do okapu oraz nie większą niż 5,5 m do głównej kalenicy i 1 kondygnacja nadziemna, - dachy dwu lub wielospadowe o kącie nachylenia połaci dachowych od 20° - 45°; - pokrycia dachowe w kolorze ceglastoczerwonym, brązowym, grafitowym lub czarnym; - powierzchnię zabudowy nie większą niż 30% powierzchni działki budowlanej; - intensywność zabudowy od 0 do 0,9; - powierzchnię biologicznie czynną nie mniejszą niż 40 % powierzchni działki budowlanej; Wszytkie media w dordze przy działce: prąd, woda i gaz! Lokalizacja Birzeglinek ul. Cyprysowa. Więcej informacji: Przemysław Niedźwiedzki (licencja 8482 )kom. (użyj formularza kontaktowego). Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego

SOSNOWIEC - OSTROWY - DUŻA DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI
SOSNOWIEC - OSTROWY - DUŻA DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI
195300 zł
Sosnowiec 30+ kilka dni temu
Pow. działki2790
Rodzaj działkiRolna z warunkami

SOSNOWIEC - OSTROWY GÓRNICZE - DUŻA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej w statusie rolnym, złożonej z dwóch działek o numerach geodezyjnych 148/5 i 148/1. Nieruchomość położona w jednej z najbardziej zielonych dzielnic miasta oddalonej od centrum około 12 km. Łączna powierzchnia nieruchomości to 2790 mkw. Parcela w kształcie zbliżonym do trapezu, położona w drugiej linii zabudowy od ulicy Armii Krajowej. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, porośnięty krzewami. Parcela krótszym bokiem sąsiaduje z uregulowaną rzeką, dłuższym bokiem przylega do miejskiej drogi utwardzonej. Przyłącza mediów: prądu, wody, gazu w odległości około 100 m od granicy działki. Dla obszaru położenia nieruchomości nie został sporządzony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, ale sąsiednie działki są zabudowane domami jednorodzinnymi, nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej, teren nie jest leśnym, ani uprawnym - więc potencjalny nabywca będzie mógł wystąpić o wydanie warunków zabudowy. W " rogu"działki usytuowany jest czynny słup wysokiego napięcia, ale kształt i duża powierzchnia działki umożliwia wybudowanie domu w bezpiecznej odległości. Nieruchomość z założoną księgą wieczystą i uregulowanym stanem prawnym. CENA DO NEGOCJACJI - POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OSOBISTEGO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI OFERTY W TRAKCIE PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI Agencja Golden House Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną, kompleksową obsługę w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie nieruchomości oraz w specjalistycznym zarządzaniu nieruchomościami. Chętnie zajmujemy się obsługą rynku komercyjnego. Współpracujemy z doradcami finansowymi, którzy bezpłatnie pomogą Państwu w wyborze banku z najkorzystniejszą ofertą kredytową. Współpracujemy z agentami ubezpieczeniowymi, którzy ubezpieczą Państwa nieruchomość na preferencyjnych warunkach w renomowanych firmach. Współpracujemy z notariuszami i radcami prawnymi, którzy wspomagają nas w bezpiecznej realizacji zobowiązań zawartych w umowach. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości co daje nam możliwość prezentacji Państwu większości ofert dostępnych na rynku. Pomagamy w zakładaniu wspólnot mieszkaniowych. Reprezentujemy Wspólnoty w sprawach związanych z bezpiecznym i funkcjonalnym zarządzaniem nieruchomościami. Prowadzimy książki obiektów budowlanych, księgi rachunkowe Wspólnot, współdziałamy w zakresie pozyskiwania pożytków z nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu: Tel: 537 - pokaż numer telefonu - , 537 - pokaż numer telefonu - , 537 - pokaż numer telefonu - , lub osobistego w siedzibie naszego biura: 41-200 Sosnowiec, ul. Stawowa 4, czynne od pn. do pt. w godzinach: 9.00 - 18.00 Pośrednicy odpowiedzialni zawodowo za realizację umów: Anna Rajca – Licencja Pośrednika nr 22068, Małgorzata Rajca: Licencja Pośrednika nr 22573 , Licencja Zarządcy nr 28762 Zapraszamy na nasze stronę: www.goldenhouse.com.pl UWAGA! Prezentowane przez nas propozycje sprzedaży i wynajmu nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Działka w atrakcyjnej lokalizacji - Babsk, przy trasie S8
Działka w atrakcyjnej lokalizacji - Babsk, przy trasie S8
300000 zł
Rawa Mazowiecka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 650
Cena za m²38.15 zł/m²

ABSK – Działka Budowlana, z MPZP, 8650m2 Na sprzedaż działka w miejscowości BABSK, przy ulicy Akacjowej. DZIAŁKA OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO: - przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami - powierzchnia zabudowy max 30% - udział powierzchni terenu biologicznie czynnej, co najmniej 50% działki budowlanej - wysokość do dwóch kondygnacji naziemnych - dachy skośne - minimalna wielkość wydzielonej działki 500m2 MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE: Działka zgodnie z aktualnym planem miejscowym pozwala na przykład na: - podział na 9 działek i budowę domów wakacyjnych wolnostojących, lub - wydzielenie działki takiej wielkości jakiej potrzebujesz i odsprzedaż z zyskiem pozostałej części PARAMETRY: Powierzchnia: 8650m2. Świeżo ustanowione granice działki przez geodetę. Numer ew.: 386, Wymiary: ok.35x245m, prostokątna Media: prąd i woda w działce. LOKALIZACJA: Działka charakteryzuje się atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i cichej miejscowości, wśród malowniczych pól i zadrzewień z komfortowym dojazdem do miast. - 10min. Do Rawy Mazowieckiej - 10min. Do Białej Rawskiej - 14min. Do Mszczonowa - 25min. Do Skierniewic - 40min. Do Warszawy (drogą ekspresową S8) - tuż obok szkoła podstawowa oraz kościół - spokojna, cicha okolica. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów leśnych oraz rezerwatu przyrody.

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji
Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji
465000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²155 zł/m²

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica • piekny widok • blisko jeziora Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Działka położona w pięknej, spokojnej okolicy w dynamicznie rozwijającej się i atrakcyjnej turystycznie miejscowości. W pobliżu Jezioro Naterskie, Wulpińskie i pole golfowe. Do granic Olsztyna ok 7 km. W Miejscowym Planie Zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Przy działce gaz. W pobliżu wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna. Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: (użyj formularza kontaktowego). Czekamy na telefon od Ciebie. --- Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji
Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji
250000 zł
wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 651
Cena za m²151.42 zł/m²

Działka w atrakcyjnej lokalizacji w Małszycach gm. Łowicz, przy granicy miasta Łowicz, otoczona domami jednorodzinnymi, w spokojnej, malowniczej okolicy. Nieuciążliwe sąsiedztwo, brak zapachów hodowlanych. Szybki i prosty dojazd do węzła autostrady A2 w Nieborowie (ok. 15 min) oraz w Łyszkowicach ( ok. 17 min) - dojazd do Warszawy zajmuje ok. 1 godz., do Łodzi ok. 45 min. 8 minut do dworca głównego PKP w Łowiczu z dużym parkingiem. Blisko sklep Dino, szkoła podstawowa, kościół. Naprzeciwko przystanek autobusowy MZK linii nr 3. Działka ogrodzona, położona przy drodze asfaltowej, doprowadzona woda i prąd. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, ma założoną księgę wieczystą. Wymiary: szerokość ok. 21 m, długość ok. 80 m. Kształt działki i ukształtowanie terenu sprzyjające i ułatwiające zabudowę. Więcej informacji pod numerem telefonu: 5. 0. 6. 0. 4. 9. 0. 5. 2.

Działka w atrakcyjnej lokalizacji, z widokiem na Łysicę, 15km od Kielc
Działka w atrakcyjnej lokalizacji, z widokiem na Łysicę, 15km od Kielc
95000 zł
27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²88.18 zł/m²

Witam Działka położona u podnóża Gór Świętokrzyskich w ładnej okolicy blisko do centrum, miasta wojewódzkiego (Kielc). Znajduje się w drugiej linii zabudowy. Powierzchnia w przybliżeniu wynosi 11arów (1100m2) o wymiarach: szerokość 17,7m x 62m długości. Działka zaznaczona na zdjęciu jako czerwony prostokąt. W trakcie realizacji jest budowa drogi ekspresowej S74. Na tym odcinku powstaną 4 węzły drogowe w Radlinie na skrzyżowaniu z droga wojewódzką 745, W WOLI JACHOWEJ NA SKRZYŻOWANIU ISTNIEJĄCEJ DROGI Z S74. Dojazd do tego węzła będzie zajmował 2-3minuty. w Makoszynie na skrzyżowaniu z droga powiatową oraz w Łagowie na skrzyżowaniu z droga wojewódzką 756. Sklep spożywczy - 30 metrów Gmina - 1km Szkoa - 2,5km Park miniatur - 5km wita Katarzyna (Łysica) - 6km obek Gminny RADosna POLanka Marii Skłodowskiej-Curie w Radlinie - 6km obek Gminny w Cedzynie - 9km Kielce - 15km. Dziaka uposażona w wodę, prąd przebiega przez drogę wewnętrzną. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Działka usługowa w atrakcyjnej lokalizacji
Działka usługowa w atrakcyjnej lokalizacji
359000 zł
Jakubowice Konińskie 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 100
Cena za m²326.36 zł/m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjny grunt usługowy, zlokalizowany w miejscowości Jakubowice Konińskie, w gminie Niemce.  Narożna działka ulokowana jest w pierwszej linii zabudowy, przy ul. Lubelskiej - posiada obustronny dostęp do asfaltowych dróg gminnych. Oferowany grunt o powierzchni całkowitej 1100 m2, oraz szerokości frontu xm, to płaski i ustawny teren. Działka powstanie w wyniku podziału istniejącej nieruchomości.  Bliskie sąsiedztwo stanowią zabudowania jednorodzinne, oraz tereny zielone. Grunt jest bardzo atrakcyjny dla wszystkich Państwa, którzy myślą o lokacie kapitału w nieruchomości, oraz dla inwestorów, gdyż prezentowany grunt mieści się tuż przy głównej arterii, wspomnianej - ul. Lubelskiej.  Dostępne media:  -prąd-woda -gaz  W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, nieruchomość została oznaczona planem terenów usług komercyjnych (symbol U).  Dodatkowe ustalenia planu:  U - tereny usług komercyjnych - z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod:  a) banki, instytucje ubezpieczeń, dyrekcje lub zarządy jednostek gospodarczych, obiekty jednostek projektowych,b) obiekty handlu detalicznego i hurtowego, obiekty gastronomii, rzemiosła nieuciążliwego, skup złomu,c) obiekty turystyki, tereny koncentracji usług,d) usługi łączności. o ustaleniach:  1) dopuszcza się budynki wyszczególnione w pkt. 2.4. lit a) o wysokości do 2 kondygnacji nadziemnych z poddaszem użytkowym oraz 2 kondygnacji nadziemnych, z których druga stanowi poddasze użytkowe dla funkcji terenu określonych w ust. 2.4. lit. b), c),d),2) ustala się następujące wymogi wobec zabudowy kubaturowej:a) posadowienie parteru do 0,6 m. powyżej najniższego punktu terenu w obrysie budynku;b) wysokość kalenicy do 9 m.,c) dach o symetrycznych połaciach nachylonych pod kątem 30-45° z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp., pokryty materiałami posiadającymi atest;3) wprowadza się obowiązek tworzenia zieleni izolacyjnej i rozdzielającej tereny o odmiennych funkcjach,4) wprowadza się obowiązek zapewnienia miejsc parkingowych w ilości zaspokajającej potrzeby wynikające ze sposobu kompleksowego zagospodarowania obszaru,5) zakazuje się lokalizowania przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko,6) dopuszcza się rozbudowę istniejących obiektów z zachowaniem powierzchni zabudowy działki do 25% jej wielkości w obrysie ustalonym rysunkiem planu,7) dopuszcza się nadto lokalizację:a) terenów zieleni,b) usług publicznych,c) urządzeń komunikacyjnych,d) urządzeń infrastruktury technicznej,e) nieuciążliwych zakładów produkcyjnych,f) terenów zabudowy mieszkaniowej;8) obiekty lub urządzenia, o których mowa w pkt. 7 można lokalizować pod warunkiem:a) że stanowią one uzupełnienie lub wzbogacenie funkcji przeznaczenia podstawowego,b) zachowania zasady, aby takie obiekty lub urządzenia projektowane i istniejące z zakresu przeznaczenia dopuszczalnego łącznie nie zajmowały więcej niż 20% danego obszaru przeznaczenia (w/w współczynnik nie obowiązuje przy zmianie użytkowania istniejących pojedynczych obiektów zakwalifikowanych jako U na usługi publiczne (UP)),c) w zlokalizowanych obiektach usług publicznych wprowadza się obowiązek zapewnienia terenów zielonych w wielkości co najmniej 20% powierzchni terenu,d) nienaruszania ustaleń obowiązujących dla wiodącej funkcji terenu,  Dojazd do granic administracyjnych Lublina, wynosi zaledwie 3 minuty.  Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację oferowanego gruntu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi działkami na sprzedaż na stronie internetowej Biura:   Istnieje możliwość zakupu mniejszych działek .Opiekun oferty: Anita Górkiewicztelefon: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 5,  20-807 Lublin  

Działka pod budowę w atrakcyjnej lokalizacji!
Działka pod budowę w atrakcyjnej lokalizacji!
125000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²35 zł/m²
Powierzchnia854 m²
Typbudowlana
Drogaasfalt

Kompleks działek budowlanych w spokojnej okolicy, blisko większych ośrodków miejskich. Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności? Każdy krok, który przybliża nas do komfortowego życia, jest dobry. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Kompleks charakteryzuje się atrakcyjną lokalizacją - w spokojnej i pięknej okolicy, wśród malowniczych pól i zadrzewień, a równocześnie z komfortowym dojazdem do większych miast. W zaledwie 14 minut możesz dotrzeć do Sierpca, a w 15 min do Płocka. Zaledwie 4 minut drogi dzieli kompleks od siedziby gminy - miejscowości Gozdowo - w której dostępne są liczne punkty usługowe: sklepy i markety, szkoła, bank, apteka, poczta, a także stacja kolejowa obsługująca połączenia m. in. do Sierpca i Płocka. Dodatkowym atutem jest bliskość cennych przyrodniczo terenów, m. in. Rezerwatu przyrody Sikórz oraz Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego CHARAKTERYSTYKA DZIAŁEK Teren osiedla został podzielony na 20 działek budowlanych o zróżnicowanych powierzchniach od 707 m2 do 1358 m2. Foremne kształty parceli ułatwią ich przyszłe zagospodarowania, a zrealizowane badania geotechniczne gruntu potwierdzają korzystne warunki do budowy domu. Kompleks położony jest przy drodze o nawierzchni asfaltowej z bezpośrednim dostępem do sieci wodociągowej i elektroenergetycznej. MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA Wszystkie działki w kompleksie objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) z przeznaczeniem podstawowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Korzystne parametry zabudowy dają szerokie możliwości wyboru projektu domu: ● 40% powierzchni działki jako maksymalna powierzchnia zabudowy, ● wskaźniki intensywności zabudowy: minimalny - 0,3, maksymalny – 0,7, ● minimum 40% powierzchni działki jako powierzchnia biologicznie czynna, ● maksymalna wysokość zabudowy – 11,0 m w najwyższym punkcie kalenicy, ograniczenie wysokości do 3 kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe. WARUNKI ZAKUPU ● Atrakcyjne rabaty przy zakupie minimum 2 działek – zapytaj o aktualne promocje. ● Do ceny działki należy doliczyć kwotę 1.900 PLN za udział w drodze osiedlowej. ● Podane w ogłoszeniu ceny są kwotami brutto (wystawiamy fakturę VAT 23%). ● Kupując od nas działkę jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC) w wysokości 2% kwoty transakcji - właśnie tę kwotę zaoszczędzisz na akcie u notariusza. ● Zakup bezpośrednio od właściciela – brak prowizji. Zadzwoń i dowiedz się więcej: Maciej Piątek, tel. ***-***-*** Zachęcam do umówienia się na prezentację nieruchomości. Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC. Hasła kluczowe: kapitał, lokata kapitału, inwestycje, inwestycja, MPZP, kompleks, grunt to inwestycja, grunttoinwestycja, stopa zwrotu, rentowność, faktura, fv, VAT, 23%

Działka z mediami w atrakcyjnej lokalizacji
Działka z mediami w atrakcyjnej lokalizacji
199000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 700
Cena za m²117.06 zł/m²

Przepięknie usytułowana działka pod wymarzony dom w "Ziołowej Dolinie" kilometr od granic stolicy Warmii i Mazur, mieści się na malutkim osiedlu kilku domów jednorodzinnych, gdzie każdy usytułowany jest na sporej wielkości działce co daje kameralność oraz przestrzeń.W malowniczej okolicy lasów i jezior mamy również dorzecze Starej Łyny. Piękne miejsce na wymarzony dom, spokój cisza, natura oraz piękne widoki. Sama nieruchomość jest sporej wielkości bo 1700 metrów kwadratowych, media takie jak prąd i woda gminna znajdują się w drodze zaraz przed działką.Praktyczny projekt Domu "E-127" jest dołączony do oferty, na który zostały uzyskane warunki zabudowy oraz pozwolenie na budowę.Odległości : Las - 0,1km Rzeka Łyna - 0,2km Ziołowa Dolina - 0,4km Przestanek Autobusowy MPK 2,0km Biedronka - 2,4km Stacja Benzynowa BP 2,7km Szkoła Podstawowa nr19 im Mikołaja Kopernika - 2,7km Stacja Kolejowa Olsztyn-Gutkowo 2,8km Jezioro Redykajny - 3,2km Jezioro Ukiel - 3,5km Stare Miasto Olsztyna - 8,6km Numer ewidencyjny działki to 83/16 ,obręb Wilimowo Gmina Jonkowo, Powiat OlsztyńskiZapraszam do kontaktu.Jacek Sztertel. (użyj formularza kontaktowego)e-mail: Ta oferta objęta jest programem \\\\\\\\\\\\\\\"Współpracuję\\\\\\\\\\\\\\\", co oznacza że jest udostępnionainnym agencjom nieruchomości.Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.Zapraszam również do naszego olsztyńskiego oddziału, który mieści się przy ulicy Adama Mickiewicza 21/23 lok. 420 , IV piętro.Serdecznie Zapraszam,"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Działka budowlana 1000m2 w atrakcyjnej lokalizacji
Działka budowlana 1000m2 w atrakcyjnej lokalizacji
250000 zł
Władysławowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 040
Cena za m²240.38 zł/m²

Oferta przedstawia działke budowlana w Starzynskim Dworze,o powierzchni od 1040m2. Działka położona jest w pięknej i spokojnej okolicy w pobliżu znanych miejscowości turystycznych. Posiada media takie jak woda i prąd. Gaz i kanalizacja jest w trakcie podłączenia.W poblizu przebiegaja drogi rowerowe,obok jest palac ze stadnina koni w starzynskim dworze.bardzo dobry dojazd nad morze nawet w sezonie, 8km do Wladyslawowa , Pucka i Jastrzebiej Gory. obowiazuje mpzp. 30% zabudowy, 9m wysokosci do kaletnicy. i podpiwniczenie, Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.uchwala nr 12/106/19,rada gminy puck z dn,19.08.2019.

Okazja!!! Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji 3400m2
Okazja!!! Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji 3400m2
598400 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 400
Cena za m²176 zł/m²

OKAZJA !!! DO SPRZEDANIA DZIAŁKA BUDOWLANO -USŁUGOWA DUSZNIKI-ZDRÓJ , ŁĘŻYCE w pobliżu pięknej miejscowości Duszniki Zdrój zwanej "małym Zakopanem". 2000 M DO GRANICY MIASTA w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych. Działka o pow. 3400m2 o nieregularnym kształcie, objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego . Media na działce, energia i woda. Bardzo dobra lokalizacja przy drodze asfaltowej. Na granicy działki rosną drzewa , również uroku dodaje płynący obok strumyk górski i dużo zieleni. Wygodny zjazd z nowej drogi asfaltowej. Piękny teren pod budowę pensjonatu, domków, zabudowy mieszkaniowej i usługowej w pobliżu Gór Stołowych. Piękne tereny górskie, z wyciągami narciarskimi w ZIELEŃCU Wspaniała lokalizacja w pobliżu PIĘKNE MIEJSCOWOŚCI UZDROWISKOWE: DUSZNIKI ZDRÓJ, POLANICA ZDRÓJ, KUDOWA-ZDRÓJ, ZIELENIEC, KARŁÓW (ze Szczelińcem Wielkim). TEREN ATRAKCYJNY O KAŻDEJ PORZE ROKU.

Malownicza działka 1200m w atrakcyjnej lokalizacji BEZPOŚREDNIO
Malownicza działka 1200m w atrakcyjnej lokalizacji BEZPOŚREDNIO
99000 zł
11 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²82.5 zł/m²

Witam. Posiadam na sprzedaż uroczą działkę w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Studzieniec gm. Puszcza Mariańska, o powierzchni 1200m. ( wymiary: 24x50). Działka z pełnymi i uprawomocnionymi warunkami zabudowy, projektem umowy o przyłączenie do sieci energetycznej wraz z warunkami przyłączenia (ważne 2 lata) . Woda w granicy działki. Budowa sieci kanalizacyjnej planowana jest do końca 2023r. Dojazd do działki: asfalt. Na działce kilka nasadzeń w postaci brzózek. Teren suchy. Przepiękne widoki na Las, wschody i zachody słońca. Cudowny mikroklimat, cisza i spokój. Od działki do lasu, dzieli nas tylko 250m > Odległości: # Żyrardów 8 min # Suntago 10 min # Węzeł A2 ( Wiskitki ) 13min # S8 ( Mszczonów ) 15 min # Skierniewice 17 min # Puszcza Marianska 4 min. Tam znajdują się takie miejsca jak. Szkoła podstawowa, liceum , sklepy, ośrodek zdrowia, poczta , bank , kościół, restauracja W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny

Duża działka w Sławnie 1,5 ha w atrakcyjnej lokalizacji.
Duża działka w Sławnie 1,5 ha w atrakcyjnej lokalizacji.
2289190 zł
Sławno 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²87 zł/m²
Powierzchnia14912 m²
Typrolna
Ogrodzeniebrak

Działka nr 187. Działka rolna z możliwością przekształcenia w budowlaną. Położona przy ulicy Pułku Ułanów w Sławnie. Prąd, woda, kanalizacja i gaz przy granicy działki. 25km od morza.

Działka budowla w atrakcyjnej lokalizacji nr 12/26
Działka budowla w atrakcyjnej lokalizacji nr 12/26
129000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 324
Cena za m²111.03 zł/m²

OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE Biuro Dunajscy Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną o powierzchni 1324 m2, położoną w miejscowości Trękus gm. Purda w woj. Warmińsko Mazurskim. Wieś znajduje się w historycznym regionie Warmia. Wieś o charakterze podmiejskim, z coraz większą liczbą mieszkańców nie zajmujących się rolnictwem. Trękus znajduje się 9 km od granic Olsztyna, dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje około 15-20min, Miejscowość położona również ok. 2 km na południe od Klewek, blisko Obwodnicy Olsztyna, po południowej stronie Jeziora Linowskiego. Działki znajdują się ok 460 m od centrum wsi. Nieruchomość znajduje się przy drodze publicznej gminnej. Dojazd do działek - droga gruntowa utwardzona szeroka. Nieruchomość gruntowa objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (symbol C-1MN). Kształt regularny, prostokąt, wymiary:34mx40m. Teren płaski, w niektórych miejscach lekko pochyły, pokryty trawą. Działka została przygotowana do sprzedaży, wbite paliki geodezyjne, grunt wykarczowany, wyrównany. Media: prąd w odległość około kilkudziesięciu metrów , telekomunikacja – przy działce w drodze gminnej, kanalizacja – przydomowa oczyszczalnia ścieków bądź szambo, woda – studnia głębinowa. Najbliższe sąsiedztwo naszej nieruchomości to eleganckie osiedle domów jednorodzinnych wybudowanych w nowej technologi przez Dewelopera. W odległości ok 350 m od działek znajduje się kilkusethektarowy Las Państwowy który będzie stanowić fantastyczne miejsce do weekendowego wypoczynku i nie tylko. W Trękusie znajduje się Stadnina Koni. Edukacja: Żłobek, Przedszkole, Szkoła podstawowa –Purda bądź Olsztyn. Idealne miejsce dla osób które szukają swojego miejsca z dala od cywilizacji w otoczeniu lasów i jezior ale z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej. Ta unikalna lokalizacja powoduje, iż jest to wyjątkowe miejsce, łączące ze sobą uroki życia wśród zieleni z możliwością szybkiego dojazdu do Olsztynka. Dzięki takiemu położeniu mieszkańcy wsi mają idealne wyważenie pomiędzy ciszą i prywatnością a komfortowym dostępem do centrum miasta i miejsc codziennej użyteczności. UWAGA→Specjaliści z naszej Pracowni Projektowej DWD ARCHITEKCI ARCHITEKT DARIUSZ DUNAJSKI czekają na Państwa z propozycją projektu gotowego bądź projektu indywidualnego dla w/w nieruchomości gruntowej! BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA W/W NIERUCHOMOŚĆ WSPÓŁPRACUJEMY ZE WSZYSTKIMI BANKAMI Zapraszam serdecznie do kontaktu: Anna Dunajska tel. (użyj formularza kontaktowego) dunajscy pl Dunajscy Nieruchomości ul. Głowackiego 13/15 lok.2 10-447 Olsztyn Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Działka z obiektem produkcyjno-magazynowym w atrakcyjnej lokalizacji!
Działka z obiektem produkcyjno-magazynowym w atrakcyjnej lokalizacji!
12000000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia12 000
Cena za m²1000 zł/m²

W atrakcyjnej cenie sprzedam obiekt przemysłowy, w skład którego wchodzą hale magazynowe, produkcyjne, biura, pomieszczenia socjalne. Obiekt o charakterze produkcyjno-magazynowym ma powierzchnię 4200 m2, działka: 12000 m2 (z czego ok. 4000 m2 powierzchni wyasfaltowanej). Budynek murowany, docieplony, posiada rampy, ogrzewanie, ciepłą wodę. Wszystkie media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, Internet. Teren ogrodzony, brama wjazdowa. Obiekt chroniony z portiernią. Możliwość dobudowy hal o powierzchni 1000 m2 + 500 m2. Atrakcyjna lokalizacja przy głównej drodze wyjazdowej z Kielc, w sąsiedztwie inne duże firmy przemysłowo-handlowe. Możliwy każdy transport (idealny dla firmy: logistycznej, spedycyjnej, produkcyjno–handlowej). Numery działek: 759/3, 759/14, 759/15, 760/8, 760/9. Numery ksiąg wieczystych: KI 1L/00040962/0 KI 1L/00012877/2 Cena netto: 12000000 zł / brutto: 14760000 zł

Duża działka przy asfalcie na budowę 60,99 a w atrakcyjnej lokalizacji
Duża działka przy asfalcie na budowę 60,99 a w atrakcyjnej lokalizacji
155000 zł
Krzeszyce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia5 974
Cena za m²21.76 zł/m²

Witam, do sprzedania działka położona koło Krzeszyc, Krzeszyce osiedle. Powierzchnia 60,99 ara. Idealna spora działka w malowniczej okolicy. Wodociąg przy działce, blisko prąd. W pobliżu trzy nowe domki. Działka przypomina kwadrat więc bardzo ustawna. Dojazd drogą asfaltową do działki. Na działce obok powstanie dom jednorodzinny i drugi dom, wydane warunki zabudowy. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Duża działka przy asfalcie na budowę 60,99 a w atrakcyjnej lokalizacji
Duża działka przy asfalcie na budowę 60,99 a w atrakcyjnej lokalizacji
155000 zł
Krzeszyce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia5 974
Cena za m²25.95 zł/m²

Witam, do sprzedania działka położona koło Krzeszyc, Krzeszyce osiedle. Powierzchnia 60,99 ara. Idealna spora działka w malowniczej okolicy. Wodociąg przy działce, blisko prąd. W pobliżu trzy nowe domki. Działka przypomina kwadrat więc bardzo ustawna. Dojazd drogą asfaltową do działki. Na działce obok powstanie dom jednorodzinny i drugi dom, wydane warunki zabudowy. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Inflacja w kraju więc cena z dnia na dzień rośnie. Bezpieczna inwestycja w nieruchomości.

Działka rekreacyjna
Działka rekreacyjna
125500 zł
Łochów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia319
Cena za m²799.37 zł/m²

Działka rekreacyjna 319 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko lasu oraz rzeki Liwiec.

Działka budowlana w Nisku 15 arów
Działka budowlana w Nisku 15 arów
187500 zł
Nisko wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia15 000
Cena za m²12.5 zł/m²

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Dolnej w Nisku o łącznej powierzchni 15 arów.

Wynajmę Plac Dzialke
Wynajmę Plac Dzialke
5000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 500
Cena za m²0

Witam. Do wynajęcia działka o pow. 5500 m2. Utwardzona, Ogrodzona , Brama przesuwna 6m. Wymiary - 45x125m. Działka w atrakcyjnej lokalizacji polozona przy Drodze Wojewódzkiej 764 w Sukowie. 79*****25

Wynajmę Plac 5500 m2, Trasa 764 Kielce- Staszow  UTWARDZONA, OGRODZONA
Wynajmę Plac 5500 m2, Trasa 764 Kielce- Staszow UTWARDZONA, OGRODZONA
5500 zł
Kielce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 500
Cena za m²1 zł/m²

Witam. Do wynajęcia działka o pow. 5500 m2. Utwardzona, Ogrodzona , Brama przesuwna 6m. Wymiary - 45x125m. Działka w atrakcyjnej lokalizacji polozona przy Drodze Wojewódzkiej 764 w Sukowie. 79*****25

Działka Budowlana Pniewy, Super Lokalizacja.
Działka Budowlana Pniewy, Super Lokalizacja.
264960 zł
Pniewy 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 472
Cena za m²180 zł/m²

Na sprzedaż działka Budowlana przy ulicy Piastowskiej w Pniewach. Działka znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Kilkaset metrów do Przedszkola, Siłowni, Dyskontów czy miejskich Łazienek. W drodze wszystkie media, prąd, kanalizacja, gaz.

Działka budowlana Tatów
Działka budowlana Tatów
130000 zł
28 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 043
Cena za m²124.64 zł/m²

Na sprzedaż działka znajdująca się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Tatów, blisko drogi wylotowej, dojazd droga asfaltową. Działka o powierzchni 1043 m2 cena 150.000 Media: Prąd na działce Gaz w drodze

Działka budowlana Biała Podlaska/Cicibór Duży przy osiedlu Relax
Działka budowlana Biała Podlaska/Cicibór Duży przy osiedlu Relax
135000 zł
Biała Podlaska 16 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia904
Cena za m²149.34 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji. Działka znajduje się przy osiedlu Relax/Biała Podlaska/Cicibór Duży. Dojazd drogą asfaltową od ulicy Janowskiej i osiedla Amelin, Rakowiska. Powierzchnia działki 904m2.

Działka budowlana
Działka budowlana
165000 zł
12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 145
Cena za m²144.1 zł/m²

Na sprzedaż działka znajdująca się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Nowe Bielice, przy ulicy Astrów, blisko drogi wylotowej, dojazd droga asfaltową. Cicha, spokojna okolica. Działka posiada wydana decyzje o warunkach zabudowy. Media: dostęp do wszystkich mediów w niedalekiej odległości. Możliwość posiadania studni. Działka o powierzchni 1145 m2, cena 165.000 zł.

Sprzedam działkę naprzeciwko pola golfowego w Postołowie
Sprzedam działkę naprzeciwko pola golfowego w Postołowie
120000 zł
16 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia931
Cena za m²128.89 zł/m²

Sprzedam działkę zlokalizowaną naprzeciwko pola golfowego w Postołowie. Działka położona jest ok. 30km od Gdańska z doskonałym dojazdem do Trójmiasta. Działka w atrakcyjnej lokalizacji, dojazd droga gminną. Dookoła nowe domy. W pobliżu jeziorko oraz las.Wszystkie media w drodze przylegającej do działki. Działka 53/8. 1021m2. Lokalizacja atrakcyjna ze względu na bliskość Trójmiasta , a jednocześnie zapewniająca ciszę i bliskość terenów zielonych. Na pewno jest to jedna z ciekawszych lokalizacji w pobliżu Gdańska. Polecam

Działka budowlano- rolna, Rzędkowice obok Zawiercia
Działka budowlano- rolna, Rzędkowice obok Zawiercia
500000 zł
14 dnia plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia12 105
Cena za m²41.31 zł/m²

Witam, Do sprzedania działka budowlano-rolna, częściowo zalesiona (drzewa do 50cm w obwodzie więc jest możliwość wycięcia ich bez zezwolenia). Działka z możliwością przyłączenia wody i prądu. Działka ma powierzchnie 12105 m2, w tym 48m x56m to działka budowlana. Nieruchomość mieści się w atrakcyjnej lokalizacji w Rzędkowicach - tuż obok skał. Kontakt pod numerem 53*****15, Cena do negocjacji

Działka budowlana Radomia koło Zielonej Góry
Działka budowlana Radomia koło Zielonej Góry
300000 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 124
Cena za m²266.9 zł/m²

Sprzedam działke o powierzchni 1124mkw we wsi Radomia koło Zielonej Góry. Działka znajduje sie w sasiedztwie domów jednorodzinnych w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dojazd asfaltowy. Wokół las, cisza spokój, szybki dojazd do Zielonej Góry.

Nowoczesna Dzielnica - 14ar. - Działka Budowlana Uzbrojona
Nowoczesna Dzielnica - 14ar. - Działka Budowlana Uzbrojona
99000 zł
30 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 400
Cena za m²70.71 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji - w pobliżu powstaje elegancka dzielnica domków jednorodzinnych. Działka zbrojona Dojazd drogą asfaltową - ul. Zadwór 5 min od Drogi Krajowej Nr. 28 Zaleta tej nieruchomości to spokój i cisza

Ziemia 0,9ha dobra lokalizacjia blisko pola golfowego w Przytoku
Ziemia 0,9ha dobra lokalizacjia blisko pola golfowego w Przytoku
1800000 zł
Droszków 5 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia9 000
Cena za m²200 zł/m²

Sprzedam ziemię objętą MPZM. Działka w atrakcyjnej lokalizacji (500m od pola golfowego) z dostępem do mediów, 15min jazdy od Zielonej Góry. Dużym atutem są stare drzewa owocowe które mogą zostać w komponowane w projekt ogrodu.

Wynajmę Plac Działkę Stare Budkowice pod sklep/agencję ubezpieczeniową
Wynajmę Plac Działkę Stare Budkowice pod sklep/agencję ubezpieczeniową
400 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia200
Cena za m²2 zł/m²

Witam. Do wynajęcia działka o pow. 2 ar Możemy utwardzić, Ogrodzona , Wymiary - 12x14m. Na życzenie klienta mogę postawić kontener biurowy/handlowy. Działka w atrakcyjnej lokalizacji położona przy w samym centrum Starych Budkowic. Idealnie nadająca się pod działalność- np. sprzedaż ubezpieczeń Wydatki włożone przez najemcę zostaną odliczone od najmu.

Gryfino. Działka budowalana, ziemia z fundamentem
Gryfino. Działka budowalana, ziemia z fundamentem
510000 zł
Gryfino 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 750
Cena za m²302.29 zł/m²

Sprzedam działkę 1750m2 Działka w atrakcyjnej lokalizacji. Gryfino ul. Herberta, za ulicą Jana Pawła II Na działce znajduje się już fundament. Projekt Dom w pierwiosnkach (G2) przekształcony indywidualnie pod warunki zabudowy. Można oczywiście wykorzystać fundament pod dowolny inny projekt. Działka równa, położona na wzniesieniu. Media: prąd, woda już są

Działka budowlana w Grabowie gmina Tuplice
Działka budowlana w Grabowie gmina Tuplice
105000 zł
7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²35 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości GRABÓW gmina Tuplice. Działka znajduje się przy samym lesie,w spokojnej okolicy i bardzo atrakcyjnej lokalizacji (ok.20 km od granicy). Sprzedaż bez pośredników. Cena do negocjacji. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Sprzedam działkę budowlaną na terenie miasta Aleks
Sprzedam działkę budowlaną na terenie miasta Aleks
180000 zł
Aleksandrów Kujawski 30 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 024
Cena za m²175.78 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną -1024 m² , w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - przy ulicy Gwiezdnejw Aleksandrowie Kujawskim (niedaleko budynku KRUS).Działka jest ogrodzona, z doprowadzonym prądem (umowa z Energą), magistrala wodna w jezdni.Informacja pod numerem telefonu: (użyj formularza kontaktowego)

Nowa Ruda | Słupiec | Połoniny | Budowlana 2436m2
Nowa Ruda | Słupiec | Połoniny | Budowlana 2436m2
199000 zł
Nowa Ruda 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 436
Cena za m²89.9 zł/m²

Witam, Do sprzedania działka budowlana o pow. 2436m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Nowa Ruda Słupiec, ul. Połoniny. W pobliżu nowa, luźna zabudowa jednorodzinna. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media w granicy. Cena do negocjacji, zapraszam do kontaktu

Tylko U Nas! Działka budowlano-inwestycyjna
Tylko U Nas! Działka budowlano-inwestycyjna
520000 zł
23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 500
Cena za m²90 zł/m²

Piotr Reszka Kontakt (użyj formularza kontaktowego) Na sprzedaż działka budowlano-inwestycyjna w atrakcyjnej lokalizacji przy samym lesie z możliwością podziału na 5 działek. Droga dojazdowa utwardzona, blisko mediów. Okolica cicha i spokojna w miejscowości Kaliska przy ulicy Łąkowej. Działka posiada plan podziału oraz drogi wewnętrznej. tel. (użyj formularza kontaktowego) Nieruchomości Apartament  

Działka budowlana Grodztwo Kowal
Działka budowlana Grodztwo Kowal
159000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 180
Cena za m²50 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji miejscowość Grodztwo , nr działki 62/5 o powierzchni 0,3409 m 2 z której została wyodrębniona droga dojazdowa . Działka posiada księgę wieczystą . Zakup nieruchomości od właściciela . Cena za metr 50 zł

Działka na wynajem - Joniec.
Działka na wynajem - Joniec.
1200 zł
Joniec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 300
Cena za m²0.36 zł/m²

Witam serdecznie, oferuję na wynajem działkę na obrzeżach Jońca. Działka o powierzchni 3300m2. Działka znajduje się na terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dzięki czemu, nie jest wykluczony żaden rodzaj działalności. Do działki w najbliższym czasie zostanie doprowadzony prąd. Uzyskane pozwolenie na budowę sieci elektrycznej. Dojazd gruntowy utwardzony, szeroki zjazd. Działka w atrakcyjnej lokalizacji, bez infrastruktury. Cena wynajmu do negocjacji.

Działka 8,67ar ul. Królowej Jadwigi MIELEC
Działka 8,67ar ul. Królowej Jadwigi MIELEC
234000 zł
Mielec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia867
Cena za m²290.66 zł/m²

Działka budowlana 8,67 ara MIELEC UL. KRÓLOWEJ JADWIGI Działka leży w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta, w sąsiedztwie nowo budowanych domów jednorodzinnych.Położenie działki (działka winklowa - wjazd z dwóch stron) daje możliwość przeznaczenia działki pod zabudowę bliźniaczą.Kształt regularny zbliżony do kwadratu. Szerokość  33 x 27m.Dojazd drogą miejską asfaltową.Media: pełne  Cena: 251.000zł tj. 29. 000zł/arPolecam gorąco !!! DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW !!!

Działka Niewodnica Nargilewska - 5 km od Białegostoku
Działka Niewodnica Nargilewska - 5 km od Białegostoku
339000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 450
Cena za m²295.86 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, 5 km od Białegostoku, bardzo dobry dojazd. Przystanek BKM linii 109. Działka o powierzchni 1450 m2, kształt prostokąta, usytuowana w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Możliwość podłączenia do sieci gazowej, do sieci energetycznej. Zdjęcie z geoportalu nie ukazuje domów, które zostały postawione w międzyczasie. Oferta od właściciela - bez pośredników.

Działka budowlana
Działka budowlana
770000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 690
Cena za m²149.25 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji, blisko trasy S3 około 5km od Legnicy. Działka posiada wszystkie media oprócz gazu. Numer telefonu - 78*****31 lub 79*****51 - Pątnówek Bobrów, gmina Miłkowice, powiat legnicki - Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4690 m2 - Numer ewidencyjny działki 157/3 - Media: woda, kanalizacja, prąd - Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela

Działka rekreacyjna na sprzedaż
Działka rekreacyjna na sprzedaż
Łódź 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²65 zł/m²
Powierzchnia642 m²
Typrekreacyjna

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 642m² w miejscowości Mielinek, gm. Chodecz w powiecie włocławskim. Działka położona w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji w sąsiedztwie lasu i jeziora Szczytnowskiego ( odległość ok. 700m ). Działka w kształcie kwadratu, ogrodzona z bramą wjazdową. Dojazd drogą asfaltową z Chodcza, a następnie drogą gminną utwardzoną. Dostęp do energii elektrycznej przy drodze. Osoba do kontaktu w sprawie działki p. Jola tel.: 783-730-300

Sprzedam działkę -  0.97 ha
Sprzedam działkę - 0.97 ha
145000 zł
Dwikozy 30 dni plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia9 700
Cena za m²14.95 zł/m²

Sprzedam działkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - gmina Dwikozy, obręb Słupcza. Działka nr 1581 ma powierzchnię 0,97 ha - klasa gruntu II. Działka posiada księgę wieczystą. W bliskiej lokalizacji szkoła, kościół, przystanek, stacja benzynowa, sklepy, fryzjer, restauracje itd. Działka znajduję się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej co daje możliwość wybudowanie domu na jej obszarze. Po tej samej stronie drogi na sąsiedniej działce znajdują się wszystkie media co widać na załączonym zdjęciu. Działka nie znajduje się w strefie zagrożenia powodziowego (zdjęcie z platformy ISOK). Spokojne ciche miejsce z dala a jednak blisko drogi wojewódzkiej 777. Zapraszam do kontaktu. Dla zainteresowanych mogę wystąpić o warunki zabudowa

Działka Niewodnica Nargilewska - 5 km od Białegostoku
Działka Niewodnica Nargilewska - 5 km od Białegostoku
339000 zł
Białystok 19 dni plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 450
Cena za m²233.79 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, 5 km od Białegostoku, bardzo dobry dojazd. Przystanek BKM linii 109. Działka o powierzchni 1450 m2, kształt prostokąta, usytuowana w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Możliwość podłączenia do sieci gazowej, do sieci energetycznej, do kanalizacji. Zdjęcie z geoportalu nie ukazuje domów, które zostały postawione w międzyczasie. Oferta od właściciela - bez pośredników.

Atrakcyjna działka w świetnej lokalizacji-Strzelno
Atrakcyjna działka w świetnej lokalizacji-Strzelno
99000 zł
Strzelno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 424
Cena za m²69.52 zł/m²

Atrakcyjna działka w świetnej lokalizacji w Strzelnie!! * OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W WGN NIERUCHOMOŚCI * Prezentujemy Państwu do sprzedaży teren znajdujący się w centrum miasta Strzelno. Działka o powierzchni 1424m2 w atrakcyjnej lokalizacji w cenie 99 tys. zł.!! *WYNAGRODZENIE DLA BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!* Działka w atrakcyjnej lokalizacji w Strzelnie, na której znajdują się media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Niezabudowana działka oznaczona w ewidencji gruntów jako tereny mieszkaniowe, znajduje się w otoczeniu kamienic i domów, jedyne 250m od Rynku w Strzelnie. Wymiary działki: 66mx28m Zapraszam na prezentację! Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu - WSZYSTKIE BANKI W JEDNYM MIEJSCU. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. WGN Nieruchomości Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami o/Inowrocław ul. Laubitza 4, nr licencji 11367.

Działka przy Klimontowskiej Kukułki
Działka przy Klimontowskiej Kukułki
240000 zł
Sosnowiec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia377
Cena za m²794.69 zł/m²

Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji położona bezpośrednio przy ulicy Klimontowskiej, w rezydencjalnej dzielnicy Sosnowca. W bezpośrednim sąsiedztwie budowane są nowe domy w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i wolnostojący. Działka objęta jest obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą, z możliwością budowy nawet w granicy działki. Wymiary od frontu ok 28m kształt nieregularny. Oferta bezpośrednia, pośrednikom dziękuję. Ogłoszenie grzecznościowe.