Działka w borach tucholskich

Sortowanie:
Znaleziony: 24 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
55 404 zł
nowe Tuchola 30+ kilka dni temu

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki o powierzchni 2041 m2.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne i rolne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom.OPISDziałka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 25m x 82m. Około 400 m od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy i pola. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd.Dodatkowo w niedalekiej odległości od działki przebiega sieć wodociągowa i energetyczna.Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki budowlane (część działek objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego) położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości cechują się one podobnymi walorami, zbliżoną wielkością, ale też do dyspozycji są działki o innej wielkości. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia przylegającej do niej działki budowlanej.DLA KOGOJeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość.Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością.

Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
163 000 zł
Czersk 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę o pow. 2900 m2 w Osowie, gmina Karsin, województwo Pomorskie. Działka na skraju wsi pod lasem, w sercu Borów Tucholskich otoczona urokliwymi jeziorami. Aktualnie stoi tu domek holenderski, w pełni wyposażony z ogromną werandą i garaż. Jest prąd (także siła), własna znakomita woda. W koło przepiękne, grzybne lasy. Magiczne miejsce. Działka z domkiem obecnie służy rekreacji, ale możliwa jest również budowa domu całorocznego ( są warunki zabudowy). Cena do negocjacji. ewa2008@hotmail.com

Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
95910 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²55 zł/m²
Powierzchnia650 m²
Szerokość30 m
Długość22 m
Typbudowlana

Działka w miejscowości Krzywogoniec Otoczenie lasów i jezior.

Działka w Borach Tucholskich Lubińsk, Cekcyn,
Działka w Borach Tucholskich Lubińsk, Cekcyn,
250000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 215
Cena za m²59.31 zł/m²

Do sprzedania działka rolno-budowlana. Powierzchnia 4215 m kw. Można uzyskać warunki zabudowy i jak potrzeba to także podzielić na mniejsze działki. Bardzo dobra lokalizacja - Lubińsk to obok Cekcyna. W centrum pięknych Borów Tucholskich i wielu jezior. Ostoja ciszy i spokoju. Super powietrze i atmosfera. Idealne miejsce na dom letniskowy albo całoroczny. Prawie pełne uzbrojenie: prąd, woda i kanalizacja. Wszystko w drodze, która obecnie jest nieutwardzona, ale za około 1,5 roku będzie piękną drogą asfaltową z pełna infrastrukturą towarzyszącą. Gmina Cekcyn ma już pieniądze z Unii na tą inwestycję i wykupiła grunty na jej poszerzenie. Działka położona na bardzo małym ale wzniesieniu. Identyfikator działki 041601_2.0002.497/2, można oglądać ją w wielu portalach z działkami np. w geoportalu.

Działka letniskowa w Borach Tucholskich
Działka letniskowa w Borach Tucholskich
35 152 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Działka letniskowa w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu jeziora Gwiazda.Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 676 m2LOKALIZACJADziałka znajduję się w Borach Tucholskich w miejscowości Płazowo w powiecie Tucholskim w Gminie Lubiewo w odległości około 12km od Tucholi.OPISDziałka jest w kształcie zbliżonym do prostokąta i znajdują się w odległości około 200 m od jeziora Gwiazda. Omawiana nieruchomość graniczy z drogą publiczną, w której do dyspozycji mamy prąd (przy działce znajduje się skrzynka energetyczna) oraz wodę. Działka jest częściowo ogrodzona. Odległość od drogi asfaltowej (wojewódzkiej) to ok 1,2km.Należy zaznaczyć, że istnieje możliwość kupna sąsiedniej działki i tym samym podwojenia dostępnej powierzchni.Jezioro Gwiazda to przepiękne jezioro polodowcowe wyjątkowo przejrzyste z bogatą fauną i florą. Sąsiadujące z działką tereny to lasy sosnowe, jeziora i pola. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój pośród nieskażonej przyrody, w otoczeniu ścieżek rowerowych i pieszych.Malownicze sąsiednie lasy ucieszą mnogością grzybów i jagód nawet najbardziej wymagających zbieraczy runa leśnego.DLA KOGOIdealne miejsce na inwestycję prywatną dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w pobliżu jeziora i lasu. Jeżeli lubisz obcować z przyrodą to jest to miejsce właśnie dla Ciebie.Zachęcam do osobistego zapoznania się z nieruchomością.

Działka letniskowa w Borach Tucholskich
Działka letniskowa w Borach Tucholskich
36 764 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Działka letniskowa w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu jeziora Gwiazda.Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 707 m2LOKALIZACJADziałka znajduję się w Borach Tucholskich w miejscowości Płazowo w powiecie Tucholskim w Gminie Lubiewo w odległości około 12km od Tucholi.OPISDziałka jest w kształcie zbliżonym do prostokąta z jednym narożnikiem lekko ściętym, znajdują się w odległości około 200 m od jeziora Gwiazda. Omawiana nieruchomość graniczy z drogą publiczną, w której do dyspozycji mamy prąd oraz wodę. Odległość od drogi asfaltowej (wojewódzkiej) to ok 1,2km.Należy zaznaczyć, że istnieje możliwość kupna sąsiedniej działki i tym samym podwojenia dostępnej powierzchni.Jezioro Gwiazda to przepiękne jezioro polodowcowe wyjątkowo przejrzyste z bogatą fauną i florą. Sąsiadujące z działką tereny to lasy sosnowe, jeziora i pola. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój pośród nieskażonej przyrody, w otoczeniu ścieżek rowerowych i pieszych.Malownicze sąsiednie lasy ucieszą mnogością grzybów i jagód nawet najbardziej wymagających zbieraczy runa leśnego.DLA KOGOIdealne miejsce na inwestycję prywatną dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w pobliżu jeziora i lasu. Jeżeli lubisz obcować z przyrodą to jest to miejsce właśnie dla Ciebie.Zachęcam do osobistego zapoznania się z nieruchomością.

Działka siedliskowa w Borach Tucholskich • Suchom-Lisiny • 36 700 m2
Działka siedliskowa w Borach Tucholskich • Suchom-Lisiny • 36 700 m2
480 000 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu jeziora Suchom.LOKALIZACJADziałka znajduję się w Borach Tucholskich w miejscowości Suchom-Lisiny w powiecie tucholskim w Gminie Cekcyn w odległości około 14km od Cekcyna.OPISNieruchomość ma foremny kształt, zostały dla niej wydane warunki zabudowy pozwalające na wybudowanie w tym miejscu siedliska. Działka graniczy z drogą publiczną w której do dyspozycji mamy prąd i wodę. Jezioro Suchom znajdujące się w odległości około 100 m od nieruchomości to przepiękne jezioro polodowcowe z bogatą fauną i florą. Sąsiadujące z działką tereny to lasy sosnowe i malownicze pola. Z działki rozpościera się majestatyczny widok na okoliczne tereny. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój pośród nieskażonej przyrody. Piękne lasy ucieszą mnogością grzybów i jagód nawet najbardziej wymagających zbieraczy. Bliskość natury i leśnych ostępów zachwyci niejednego amatora pieszych czy rowerowych wycieczek.Zachęcam do osobistego zapoznania się z nieruchomością.Istnieje możliwość negocjacji ceny.

Działka budowlana w Borach Tucholskich
Działka budowlana w Borach Tucholskich
40 000 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Wyjątkowa nieruchomość położona w sąsiedztwie lasów, pól i jezior w Borach Tucholskich.LOKALIZACJADziałka położona jest w Borach Tucholskich w gminie Śliwice w miejscowości Okoniny Nadjeziorne. Najbliższe sąsiedztwo działki stanowi zabudowa letniskowa wśród lasów, łąk i jezior, co przekłada się na czyste powietrze i upragniony spokój, tak ważne w dzisiejszych czasach.OPISDziałka swoim kształtem zbliżona jest do prostokąta. Dużym atutem dla osób zainteresowanych jest możliwość dokładnego określenia wielkości działki przez kupującego. W łatwy sposób można zwiększyć powierzchnię nieruchomości.Nieruchomość znajduje się przy drodze gruntowej. Od drogi asfaltowej dzieli ją odległość około 500m. W drodze przy działce znajduje się sieć energetyczna oraz wodociągowa.Kolejnym atutem tego miejsca jest fakt, że dla działki zostały wydane warunki zabudowy z możliwością wybudowania na niej budynku mieszkalnego.W odległości około 2km mamy do dyspozycji również jezioro Okonińskie słynące z czystości i przejrzystości wody. Potencjalny nabywca na pewno zauroczy się tym miejscem, bliskością przyrody, szlaków rowerowych i pieszych a także niezapomnianymi widokami.Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji łączy w sobie cechy idealnego miejsca na wypoczynek z jednoczesnym dobrym skomunikowaniem jej z resztą gminy. Do miejscowości Śliwice jest około 8 km, w której mamy do dyspozycji: szereg sklepów przemysłowych oraz spożywczych, ośrodek zdrowia, poczta, PKP. W samych Okoninach Nadjeziornych znajduje się również sklep spożywczy (500m).DLA KOGOIdealne miejsce na inwestycję dla osób ceniących sobie ciszę i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku.Polecam tą nieruchomość i zachęcam do osobistego odwiedzenia tego miejsca.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
175 000 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu lasów i w pobliżu jeziora.Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki rekreacyjnej o powierzchni 3880 m2.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom.OPISDziałka posiada częściowo regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 42m x 92m. Około 150m od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Dodatkowo od północnej strony działka graniczy z niewielką rzeką. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy i pola. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd.Dodatkowo w niedalekiej odległości od działki przebiega sieć wodociągowa i energetyczna.Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości, cechują się one podobnymi walorami, zbliżoną wielkością, ale też do dyspozycji są działki o innej wielkości. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia przylegającej do niej działki budowlanej wraz z zabudowaniami.DLA KOGOJeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość.Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
58 227 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu lasów i w pobliżu jeziora.Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki rekreacyjnej o powierzchni 1493 m2.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom.OPISDziałka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 27m x 56m. Około 250m od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd.Teren działki jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dodatkowo przy omawianej działce znajduje się sieć energetyczna i wodociągowa.Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki budowlane położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości cechują się one podobnymi walorami, zbliżoną wielkością, ale też do dyspozycji są działki o innej wielkości. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia do niej zarówno działki budowlanej jak i działki typowo leśnej wedle upodobań kupującego.DLA KOGOJeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość.Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
39 708 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki rekreacyjnej o powierzchni 3301 m2.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom.OPISDziałka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 32m x 103m. Około 1km od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy i pola. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd.Dodatkowo w niedalekiej odległości od działki przebiega sieć wodociągowa i energetyczna.Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki budowlane (część działek objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego) położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości cechują się one podobnymi walorami, zbliżoną wielkością, ale też do dyspozycji są działki o innej wielkości. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia przylegającej do niej działki budowlanej.DLA KOGOJeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość.Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
111895 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²6 zł/m²
Powierzchnia7700 m²
Typrekreacyjna
Drogapolna

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki rekreacyjnej o powierzchni 7700 m2. LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w miejscowości Suchom w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom. OPIS Działka posiada nieregularny kształt. Około 300m od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd. Dodatkowo w niedalekiej odległości od działki przebiega sieć wodociągowa i energetyczna (około 200m od działki). Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki budowlane (część działek objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego) położone w niedalekiej odległości od omawianej nieruchomości cechują się one podobnymi walorami, zbliżoną wielkością, ale też do dyspozycji są działki o innej wielkości. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. DLA KOGO Jeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Biuro GRYF dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Działka budowlana w Borach Tucholskich na sprzedaż
Działka budowlana w Borach Tucholskich na sprzedaż
76 153 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Urokliwa nieruchomość położona w sąsiedztwie lasu.Oferta sprzedaży dotyczy bardzo atrakcyjnej nieruchomości o powierzchni 3311 m2.LOKALIZACJADziałka położona jest w miejscowości Zdroje, gmina Cekcyn przy asfaltowej drodze publicznej.OPISDziałka swoim kształtem zbliżona jest do prostokąta o wymiarach około 44m x 77m. Przy działce znajduje się sieć energetyczna oraz wodociągowa. Dodatkowym atutem tego miejsca jest fakt, że dla działki zostały wydane warunki zabudowy z możliwością wybudowania na niej budynku mieszkalnego jednorodzinnego.Najbliższe sąsiedztwo działki stanowią pola, łąki i lasy, co przekłada się na czyste powietrze, tak ważne w dzisiejszych czasach.W odległości kilku kilometrów mamy do dyspozycji również jezioro Trzebciny słynące z czystości. Potencjalny nabywca na pewno zauroczy się tym miejscem, bliskością przyrody, szlaków rowerowych i pieszych a także niezapomnianymi widokami.Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji łączy w sobie cechy idealnego miejsca na wypoczynek z jednoczesnym dobrym skomunikowaniem jej z resztą gminy. Do miejscowości Cekcyn jest około 12 km, w którym mamy do dyspozycji: szkołę, przedszkole, ośrodek zdrowia i szereg sklepów przemysłowych oraz spożywczych. W samych Zdrojach znajduje się również sklep i kościół.DLA KOGOIdealne miejsce na inwestycję prywatną dla osób ceniących ciszę i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku.Polecam tą nieruchomość i zachęcam do osobistego odwiedzenia tego miejsca.Cena podana w ogłoszeniu podlega negocjacji.Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Biuro GRYF dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Działka budowlana w Borach Tucholskich na sprzedaż
Działka budowlana w Borach Tucholskich na sprzedaż
47 344 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu lasów, jezior i pólOferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1076m2.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w miejscowości Okoniny Nadjeziorne w gminie Śliwice około 25 km od Tucholi. OPISDziałka posiada regularny kształt prostokąta o wymiarach 29m x 37m. Około 1 kilometra od nieruchomości znajduje się bardzo atrakcyjne turystycznie jezioro Okonińskie o pierwszej klasie czystości. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jezior także w malownicze lasy i pola. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jeziora to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 5 km od działki położona jest miejscowość Śliwice siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd.Teren działki jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zezwalającym na budowę w tym miejscu budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dodatkowo w drodze w odległości 2 m od działki przebiega sieć wodociągowa. Do sąsiednich działek została również doprowadzona sieć energetyczna.Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki budowlane położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości cechujące się podobnymi walorami i zbliżoną wielkością. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości.DLA KOGOJeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość.Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością.Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Biuro GRYF dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Działka budowlana w Borach Tucholskich nad jeziorem Chłodnym
Działka budowlana w Borach Tucholskich nad jeziorem Chłodnym
52650 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia810
Cena za m²65 zł/m²

Działki budowlane, media w drodze (prąd, gaz), spokojna okolica, dostęp do jeziora, lasy, pola.Telefon 604248210

Działka budowlana w Borach Tucholskich nad jeziorem Chłodnym
Działka budowlana w Borach Tucholskich nad jeziorem Chłodnym
52650 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia810
Cena za m²65 zł/m²

Działki budowlane, media w drodze (prąd, gaz), spokojna okolica, dostęp do jeziora, lasy, pola.Telefon 60*****10

Działka 3Hektary
Działka 3Hektary
230000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia300 000
Cena za m²0.77 zł/m²

Działka w Borach Tucholskich gmina Lubiewo.1hektar przekształcony na budowę fundamentalną cała działka jest na agroturystykę przekształcona.Pelna dokumentacja 1właściciel.Zapraszam po informacje pod numerem 72*****50

Sprzedam działkę budowlaną w Borach Tucholskich.
Sprzedam działkę budowlaną w Borach Tucholskich.
1215 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²70 zł/m²
Powierzchnia1700 m²
Typbudowlana
Drogapolna

Sprzedam działkę budowlaną w Borach Tucholskich a dokładnie w miejscowości Suchom. Działka liczy 1700 metrów kwadratowych. Suchom to spokojna i rekreacyjna wieś. Mieści się tutaj dużo lasów oraz jezioro. Cena wynosi 119 tys. (Do negocjacji).

Działka budowlana nad rzeczką
Działka budowlana nad rzeczką
145000 zł
Śliwice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 900
Cena za m²24.58 zł/m²

Piękna działka budowlana nad rzeką Prusiną w Borach Tucholskich. Duże Krówno, Gmina Osieczna, woj. Pomorskie. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej publicznej (powiatowej) oraz do rzeki Prusiny. Wodociąg przy granicy działki. Prąd w odległości ok. 60 metrów. Działka wpisana do księgi wieczystej. Zostały wydane warunki zabudowy. Powierzchnia 5900 m2. Jest wymarzonym miejscem na wypoczynek, jak i rodzinne siedlisko. Leży w odległości 6 km od miejscowości Śliwice, 3 km od Osiecznej, w pobliżu: Ocypel i Tleń. Działka doskonale skomunikowana. Blisko: sklepy, usługi, PKP, przychodnia lekarska. Wokół lasy, jeziora, ścieżki rowerowe. Kontakt telefoniczny i SMS: (użyj formularza kontaktowego) i (użyj formularza kontaktowego).

Działka budowlana w Cekcynku, koło Tucholi !!
Działka budowlana w Cekcynku, koło Tucholi !!
140 000 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Poszukujesz dużej działki pod budowę domu jednorodzinnego? Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2700 m2, położoną w miejscowości Cekcynek , koło Cekcyna, w województwie kujawsko – pomorskim. Media: woda, kanalizacja, prąd oraz gaz, znajdują się przy działce. Działka o idelanym kształcie prostokąta, płaska, bez nasadzeń umiejscowiona wśród zabudowań domów jednorodzinnych. Możliwość wybudowania domu na dużej działce, to idelana propozycja dla osób poszukujących miejsca poza miastem, cieniących sobie naturę i spokój.Cekcynek położony jest w Borach Tucholskich oraz nad Jeziorem Cekcyńskim Wielkim! Duża powierzchnia, dostępność wszystkich medii, lokalizacja. Zapraszamy do kontaktu!! oferta: 241-2019www.chbn.pl

NA SPRZEDAŻ DUŻA DZIAŁKA z warunkami zabudowy na 2 domy, Bory Tucholskie
NA SPRZEDAŻ DUŻA DZIAŁKA z warunkami zabudowy na 2 domy, Bory Tucholskie
200 000 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż duża atrakcyjna działka budowlana w Borach Tucholskich, w gminie Cekcyn. Nieruchomość o powierzchni ponad 3380 m2, ogrodzona, o wymiarach ok 60x50m. Działka częściowo zalesiona samosiejkami (z możliwością wycinki), dojazd drogą utwardzoną i kostką. Jest to działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy na 2 domy. NA DZIAŁCE WYBUDOWANO OBECNIE NOWY, solidny murowany BUDYNEK GOSPODARCZY o powierzchni 25 m2. Przyłącze wodne i kanalizacyjne doprowadzone do budynku oraz przyłącze energetyczne trójfazowe. Niezwykle atrakcyjne położenie działki, blisko lasu, z najbliższymi zabudowaniami w odległości około 100 m, do stacji kolejowej Wierzchucin około 800 m. Oferta szczególnie atrakcyjna dla Osób ceniących kontakt z przyrodą !! Serdecznie zapraszam na prezentację.790 753 535 (conversation aussi francais et russe) 501 485 747 (english)www.awkwadrat.pl

Działka z linią brzegową rzeki Brdy - Nadolna Karczma
Działka z linią brzegową rzeki Brdy - Nadolna Karczma
2100000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²76 zł/m²
Powierzchnia2764 m²
Typrolna

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 2.800 m2 z dostępem do linii brzegowej rzeki Brdy, malowniczo usytuowana w Borach Tucholskich, w miejscowości Nadolna Karczma, obręb Zapędowo, gmina Tuchola. Spokojne i urokliwe miejsce, otoczone drzewami, doskonałe na wypoczynek, spływy kajakowe, kąpiele, wędkowanie czy spacerowanie po lasach. W najbliższej okolicy: strugi Czerska i Raciąska, Wielki Kanał Brdy oraz jeziora Raciąż, Spierewnik i Stobno. Dziaka zapewnia dobrą komunikację z pobliskimi miastami: ok. 24 km do Czerska, ok. 27 km. do Chojnic. Dla działki zostało wcześniej wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego według projektu domu jednorodzinnego D-03 Grześ. Uzbrojenie: przyłącze prądu na działce. Dokładna lokalizacja działki zaznaczona na mapie w zdjęciach. Zapraszam do kontaktu i oglądania działki.

Działka, 1 540 m², Czersk
Działka, 1 540 m², Czersk
85000 zł
Czersk 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 540
Cena za m²55.19 zł/m²

Wyjątkowo urokliwa działka w Borach Tucholskich. Super oferta w ŚWIETNEJ CENIE  85000 tyś .  Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczony został pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.  Wjazd na posesję od strony zachodniej drogą utwardzoną. Działka około 1550 m2 płaska, nieogrodzona. Dostępne media: woda, prąd w drodze dojazdowej.   Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, a zarazem w pobliżu lasu. Niedaleko znajdziemy między innymi szkołę,  przedszkole, markety spożywcze, przychodnie. Dobra komunikacja - dwa kilometry od DK22.  Bory Tucholskie - jeden z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce. Teraz i Ty możesz tu zamieszkać.Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i możliwość obcowania z naturą, to ta propozycja jest dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. Zdjęcie poglądowe. Wyjątkowa oferta !!! Kontakt  tel : (użyj formularza kontaktowego) tel : (użyj formularza kontaktowego) ::LINK DO STRONY .olimp24.eu/oferta.aspx?id=5885284 ::DANE BIURA OLIMP Nieruchomości Libelta 10/2 85-080 Bydgoszcz (użyj formularza kontaktowego) .olimp24.eu

Działka z linią brzegową Wdy Klaniny do zabudowy
Działka z linią brzegową Wdy Klaniny do zabudowy
250000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 000
Cena za m²50 zł/m²

Atrakcyjna działka, położona w malowniczej miejscowości Klaniny nad rzeką Wdą w Borach Tucholskich. Rzeka Wda zwana również Czarną Wodą słynie ze spływów kajakowych. Przepisy pozwalają na budowę na tej działce budynku o powierzchni użytkowej do 240m².(z piwnicą i poddaszem) maksymalna powierzchnia zabudowy 80m². Działka płaska, styka się na długości 90m z rzeką, ma widok na las, kilka hektarów pól oraz malowniczą miejscowość Huta Kalna. Miejscowość znajduje się w gminie Osieczna, powiat Starogard Gdański województwo pomorskie w odległości ok 30km od Starogardu, 80km od Gdańska, Bydgoszcz 95km, Chojnice 50km, Warszawa 320km. Piękne widoki: rzeka, las i pobliska miejscowość.  Nieruchomość znakomita pod działalność gospodarczą agroturystyczną np. przystań kajakową. Możliwość uzyskania Dotacji Unijnej na rozwój turystyki kajakowej jak np. "Pomorskie Szlaki Kajakowe" lub podobnego. Oczywiście branie dotacji nie jest konieczne by wybudować budynek.  Działka ma dostęp do drogi publicznej. Na działce jest wodociąg. Jest promesa dostawy prądu przez firmę Energa. Dzięki małej powierzchni nie trzeba być rolnikiem by ją nabyć.  Cena do negocjacji. Pięć ostatnich zdjęć wraz z mapką pokazuje trasę dojazdu - początek trasy we wsi Klaniny za sklepem w prawo.