Działka w borach tucholskich

Sortowanie:
Znaleziony: 185 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Atrakcyjna działka w Borach tucholskich cisza, las, jezioro.
Atrakcyjna działka w Borach tucholskich cisza, las, jezioro.
8 zł
nowe 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²68 zł/m²
Powierzchnia3655 m²
Szerokość20 m
Długość180 m
Typrekreacyjna

Sprzedam działkę rekreacyjną nad kociewskim morzem czyli jeziorem Kałębie o powierzchni niemal 5km2. Latem żagle, zimą bojery. Działka ma długośc 180m częsciowo porośnięta iglakami i 27m szerokości w najszerszym miejscu oraz 17,5 w najwęższym. Linia brzegowa jeziora 400m od działki. Działka w kształcie nieregularnego prostokąta ma dostep do drogi z każdej węższej strony i z każdej strony dostęp do mediów- woda, prąd i kanalizacja co w przypadku podziału działki na 2 lub 3 mniejsze daje mozliwość niezaleznego przyłączenia. Ogłoszenie prywatne, pośredników proszę nie dzwonić. zdjęcia wkrótce. Wiecej informacji o uniktowości i atrakcyjności okolicy znajdziesz wyszukując w google "bory tucholskie na kociewiu"

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich w Lisinach
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich w Lisinach
5 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²50 zł/m²
Powierzchnia1493 m²
Szerokość27 m
Długość52 m
Typrekreacyjna
Drogapolna

Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu lasów i w pobliżu jeziora. Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki rekreacyjnej o powierzchni 1493 m2. LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom. OPIS Działka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 27m x 56m. Około 250m od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd. Teren działki jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dodatkowo przy omawianej działce znajduje się sieć energetyczna i wodociągowa. Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki budowlane położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości cechują się one podobnymi walorami, zbliżoną wielkością, ale też do dyspozycji są działki o innej wielkości. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia do niej zarówno działki budowlanej jak i działki typowo leśnej wedle upodobań kupującego. DLA KOGO Jeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość. Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Biuro GRYF dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Działka budowlana w Borach Tucholskich w Zdrojach
Działka budowlana w Borach Tucholskich w Zdrojach
5 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²23 zł/m²
Powierzchnia3311 m²
Szerokość77 m
Długość77 m
Typbudowlana
Drogautwardzona

Urokliwa nieruchomość położona w sąsiedztwie lasu. Oferta sprzedaży dotyczy bardzo atrakcyjnej nieruchomości o powierzchni 3311 m2. LOKALIZACJA Działka położona jest w miejscowości Zdroje, gmina Cekcyn przy asfaltowej drodze publicznej. OPIS Działka swoim kształtem zbliżona jest do prostokąta o wymiarach około 44m x 77m. Przy działce znajduje się sieć energetyczna oraz wodociągowa. Dodatkowym atutem tego miejsca jest fakt, że dla działki zostały wydane warunki zabudowy z możliwością wybudowania na niej budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Najbliższe sąsiedztwo działki stanowią pola, łąki i lasy, co przekłada się na czyste powietrze, tak ważne w dzisiejszych czasach. W odległości kilku kilometrów mamy do dyspozycji również jezioro Trzebciny słynące z czystości. Potencjalny nabywca na pewno zauroczy się tym miejscem, bliskością przyrody, szlaków rowerowych i pieszych a także niezapomnianymi widokami. Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji łączy w sobie cechy idealnego miejsca na wypoczynek z jednoczesnym dobrym skomunikowaniem jej z resztą gminy. Do miejscowości Cekcyn jest około 12 km, w którym mamy do dyspozycji: szkołę, przedszkole, ośrodek zdrowia i szereg sklepów przemysłowych oraz spożywczych. W samych Zdrojach znajduje się również sklep i kościół. DLA KOGO Idealne miejsce na inwestycję prywatną dla osób ceniących ciszę i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Polecam tą nieruchomość i zachęcam do osobistego odwiedzenia tego miejsca. Cena podana w ogłoszeniu podlega negocjacji. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Biuro GRYF dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich w Lisinach
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich w Lisinach
5 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²47 zł/m²
Powierzchnia3880 m²
Szerokość42 m
Długość92 m
Typrekreacyjna
Drogapolna

Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu lasów i w pobliżu jeziora. Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki rekreacyjnej o powierzchni 3880 m2. LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom. OPIS Działka posiada częściowo regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 42m x 92m. Około 150m od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Dodatkowo od północnej strony działka graniczy z niewielką rzeką. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy i pola. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd. Dodatkowo w niedalekiej odległości od działki przebiega sieć wodociągowa i energetyczna. Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości, cechują się one podobnymi walorami, zbliżoną wielkością, ale też do dyspozycji są działki o innej wielkości. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia przylegającej do niej działki budowlanej wraz z zabudowaniami. DLA KOGO Jeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość. Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Biuro GRYF dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich w Lisinach
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich w Lisinach
70000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²30 zł/m²
Powierzchnia3315 m²
Szerokość32 m
Długość103 m
Typrekreacyjna
Ogrodzeniebrak
Drogapolna

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom. Opis Działka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 32m x 103m. W niedalekiej odległości od działki przebiega sieć energetyczna i wodociągowa. Do działki prowadzi gminna droga gruntowa. Dodatkowym atutem nieruchomości jest fakt, że zostały dla niej wydane warunku zabudowy dla budowy domu. Około 1km od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy i pola. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd. Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki, położone w niedalekim sąsiedztwie omawianej nieruchomości, cechują się one podobnymi walorami. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia przylegającej do niej działki budowlanej. Dla kogo Jeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość. Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością.

Piękna, duża działka w borach tucholskich możliwość budowy 3
Piękna, duża działka w borach tucholskich możliwość budowy 3
8 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²53 zł/m²
Powierzchnia3204 m²
Typbudowlana

Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy na 3 domy jednorodzinne (możliwość podziału działki) znajdującą się w miejscowości Zajączek, gm Skórcz. WZ- pow. zabudowy domów do 120 m2, kąt nachylenia dachu od 25- 45, możliwość wybudowania domu(ów) parterowe, parterowe z zagospodarowanym poddaszem, możliwość podpiwniczenia. Działka położona na skraju borów tucholskich w otulinie lasów o pow. 3204 m2 (0,3204 ha). W bliskiej odległości jezioro głuche około 1000 m. Działka znajduje się w kompleksie kilkunastu działek z udziałem w drodze gruntowej w której znajduje się prąd i woda. Działka jest duża co stwarza wiele możliwości zagospodarowania oraz gwarantuje prywatność. Do Skórcza 3 km, Starogard Gd. 25 km, wjazd na autostradę A1 -9 km. Nr działki 59/5. Możliwość zamiany na mieszkanie 1-2 pokojowe z moją dopłatą lub przyjęcie w rozliczeniu samochodu.

Piękna działka w Borach Tucholskich 1940m Wycinki
Piękna działka w Borach Tucholskich 1940m Wycinki
200000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 940
Cena za m²103.09 zł/m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować bardzo atrakcyjną działkę budowlaną  o powierzchni 1940m2 o przeznaczeniu mieszkalnym. Działka położona jest w kociewsko borowiackiej wsi Wycinki nad największym jeziorem pojezierza kociewskiego, Jeziorem Kałębie, w gminie Osiek  przy ulicy Kociewskiej – działka nr 136/2  Teren objęty jest obowiązującym  Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczony jest symbolem:  75MN2 – tereny projektowanej zabudowy mieszkaniowej , towarzysząca zabudowa gospodarcza. Podstawowe informacje z MPZP: • Dopuszczalny procent zabudowy – 25% • Utrzymanie powierzchni biologicznie czynnej – 60% • Wysokość zabudowy do 8,5m, do 2 kondygnacji nadziemnych Działka jest o równym nachyleniu terenu, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Media techniczne: wodociąg i kanalizacja znajdują się w drodze a skrzynka z prądem na granicy działki. Działka znajduje się w centrum wsi w odległości 650 metrów od linii brzegowej jeziora. Położona jest w sąsiedztwie całorocznej i rekreacyjnej zabudowy mieszkalnej i zagrodowej, w otulinie sosnowego drzewostanu i pól uprawnych.  Dojazd utwardzoną drogą z betonowych płyt typu YOMB.    Zapraszamy na prezentacje: tel. (użyj formularza kontaktowego) Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Oferta różnych banków. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta. *Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Atrakcyjna działka budowlana w Borach Tucholskich
Atrakcyjna działka budowlana w Borach Tucholskich
94000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 388
Cena za m²67.72 zł/m²

Atrakcyjna działka budowlana w Borach Tucholskich Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną przy ulicy Zbożowej w Cekcynie.Działka położona jest blisko jeziora Główka, posiada dostęp do drogi publicznej, do której doprowadzony został już światłowód. Wkrótce doprowadzone zostaną również pozostałe media (kanalizacja, prąd, gaz). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia działki: 1383 m2Wymiary działki: 23m x 60mDziałka posiada głównie IV i V klasę gruntu, dzięki temu kupujący nie poniesie dodatkowych opłat w związku z wyłączeniem gruntu z produkcji rolniczej.W pobliżu znajdują się:- sklepy spożywcze- plaża w Cekcynie- przychodnia- dworzec- przedszkole- szkoła podstawowa- apteka

Działka w Borach Tucholskich 160 M od jeziora Hit!
Działka w Borach Tucholskich 160 M od jeziora Hit!
161685 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 593
Cena za m²45 zł/m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, z wydanymi warunkami zabudowy, na budowę domu parterowego częściowo podpiwniczonego,  z poddaszem użytkowym, w malowniczo położonej wsi - Janiej Górze, w Borach Tucholskich, w krainie pięciu jezior.Jania Góra - 30 km od Bydgoszczy, znajduje się w gminie Świekatowo, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie i jest jedną z wiosek tematycznych- Wioską Chlebową, znaną m.in. z organizowanych tam Festiwali Chleba. Działka jest przepięknie położona, na wzniesieniu, 160 metrów od tafli jeziora oraz 110 metrów od dużego, obfitego w grzyby lasu. Najbliższe jezioro o wielkości ponad 4ha, wyposażone w liczne pomosty, jest ostoją ciszy i prawdziwym rajem dla wędkarzy - miejscem idealnie stworzonym do wypoczynku. Jeśli jednak zapragną Państwo się rozerwać, można przejść lub przejechać się nad kolejne jezioro, gdzie wypijemy piwko, zjemy kebab na plaży lub obiad w pobliskiej Karczmie lub skorzystamy z wypożyczalni sprzętów wodnych. W weekendy również organizowane są tam potańcówki.Działka ma wydane warunki energetyczne, woda jest tuż przy działce, w drodze, co znacznie zmniejsza koszty podłączenia.Serdecznie zapraszam na prezentację.Cezary Marczukdoradca ds. nieruchomości  ::DANE BIURA KING Nieruchomości Poznańska 32/5 85-047 Bydgoszcz (użyj formularza kontaktowego) -W ramach obsługi biuro Nieruchomości King zapewnia również: OBSŁUGA KREDYTOWA: Ocena zdolności trwa zaledwie dwa dni, Po skompletowaniu dokumentów finansowych 100% skuteczności w uzyskani kredytu, Najniższe dostępne na rynku oprocentowanie, Wszystkie te czynności są bezpłatne (prowizje doradcy pokrywa bank) OBSŁUGA NOTARIALNA: 50% niższe opłaty notarialne Dogodne terminy OBSŁUGA PRAWNA: Weryfikujemy nieruchomość pod kątem formalno-prawnym, Przeprowadzamy przez cały proces transakcji: znalezienie idealnej lokalizacji – umowa przedwstępna – kompletowanie dokumentów - akt notarialny Służymy poradą prawną na każdym etapie

Działka inwestycyjna w Borach Tucholskich - 14ha
Działka inwestycyjna w Borach Tucholskich - 14ha
265000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia136 000
Cena za m²1.95 zł/m²

Biuro AKM NIERUCHOMOŚCI posiada w swojej ofercie do sprzedania inwestycyjną działkę rolną (rekreacyjną) o powierzchni 136000 m2 w miejscowości Ciemniki położoną w niedalekiej odległości od Grudziądza.Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury jak również osób chcących zainwestować pieniądze, chroniąc je tym samym przed dużą inflacją.Działka jest działką rolną częściowo zalesioną, w formie tzw. nieużytku.Więcej informacji udzielę telefonicznie, osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.Dane o ofercie podane są według informacji od właściciela nieruchomości zgłaszającego oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin na miejscu. Mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego uczestniczymy w kolejnych etapach realizacji transakcji. Zapewniamy pomoc przy kredytach hipotecznych, zbieramy dokumentację do Aktu Notarialnego, w którym bierzemy udział. Sprawdzamy stan prawny nieruchomości oraz uczestniczymy przy przekazaniu nieruchomości.Jesteśmy solidną firmą, która zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań i tego samego oczekujemy od innych. Oferujemy proste i klarowne zasady współpracy.Nadzór nad wykonaniem umowy prowadzi licencjonowany pośrednik o numerze nr licencji 22278. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a informacje w nim zawarte mogą ulec zmianie. Polecam i zapraszam do kontaktu.

Działka w Borach Tucholskich. Warunki Zabudowy- 1
Działka w Borach Tucholskich. Warunki Zabudowy- 1
65000 zł
Lipinki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²21.67 zł/m²

Dzień dobry, Mam na sprzedaż działki położone w Borach Tucholskich, w miejscowości Średnia Huta koło Lipinek, Gmina Warlubie. Do wszystkich działek wyznaczona własna droga dojazdowa. Media (prąd, woda) w drodze. -Działka 1-- (1011/1), powierzchnia 0,3 ha, maksymalna zabudowa budynku mieszkalnego do 195 m2, -cena 65 tyś.zł -Warunki przyłącza wody zostały wydane dla każdej z działek. -Warunki przyłącza prądu zostały wydane dla każdej z działek. - Największą zaletą działek są wydane Warunki Zabudowy (WZ) które umożliwia zabudowę domów jednorodzinnych. Jest to czasochłonny proces który potencjalny kupujący ma już za sobą. Szybka sprzedaż. Wszystkie dokumenty potrzebne do sprzedaży są przygotowane. Działki otoczone są łąkami i lasami, w niedalekiej odległości jeziora i rezerwaty – ze względu na malownicze widoki jest to lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. W okolicy wiele ścieżek rowerowych, teren idealny zarówno do stałego zamieszkania jak i wypoczynku. Obszar natura 2000 Bory Tucholskiego. Usytuowane zaledwie 12km od Autostrady, umożliwiającej płynny i szybki przejazd do Trójmiasta, Bydgoszczy czy Torunia. Dojazd od bramki z miejscowości Warlubie zajmuje ok. 15min. Od działek do najbliższej drogi asfaltowej oraz sklepu 900m. Dla zainteresowanych - posiadam film okolicy nakręcony z perspektywy lotu ptaka dornem. Nie odpowiadam na wiadomości. Zdecydowane osoby proszę kontakt telefoniczny.

Działka nad jeziorem w Borach Tucholskich
Działka nad jeziorem w Borach Tucholskich
123000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 070
Cena za m²114.95 zł/m²

Sprzedam działkę nad jeziorem w Świekatowie - odległość od jeziora 150m. Osiedle(11 działek), na którym znajduje się prezentowana nieruchomość posiada prywatny dostęp do linii brzegowej jeziora - pomost oraz linia brzegowa jeziora widoczna na zdjęciach. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkalna jednorodzinna. Na działce jest przyłącze wodne oraz elektryczne. Granice działki obsadzone są 6 letnimi świerkami, występują również nasadzenia sosny, jodły oraz brzozy. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna ze względu na walory przyrodnicze oraz turystyczne - w okolicy znajduje się mnóstwo lasów, zabudowania mieszkalne, plaża miejska oraz karczma. Świekatowo oferuję bogatą infrastrukturę do życia - sklepy, ośrodek zdrowia, bank, poczta, szkoła, bardzo dobre połączenie kolejowe z Bydgoszczą.

Duża działka w Borach Tucholskich. Warunki Zabudow
Duża działka w Borach Tucholskich. Warunki Zabudow
104000 zł
Lipinki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 700
Cena za m²28.11 zł/m²

Dzień dobry,Mam na sprzedaż działki położone w Borach Tucholskich, w miejscowości Średnia Huta koło Lipinek, Gmina Warlubie. Do wszystkich działek wyznaczona własna droga dojazdowa. Media (prąd, woda) w drodze.-Działka 4-- (1011/5), powierzchnia 0,37 ha, maksymalna zabudowa budynku mieszkalnego do 240 m2, - cena. 110 tyś.zł - do rozsądnej negocjacji.-Warunki przyłącza wody zostały wydane dla każdej z działek. -Warunki przyłącza prądu zostały wydane dla każdej z działek. - Największą zaletą działek są wydane Warunki Zabudowy (WZ) które umożliwia zabudowę domów jednorodzinnych. Jest to czasochłonny proces który potencjalny kupujący ma już za sobą.Szybka sprzedaż. Wszystkie dokumenty potrzebne do sprzedaży są przygotowane.Działki otoczone są łąkami i lasami, w niedalekiej odległości jeziora i rezerwaty – ze względu na malownicze widoki jest to lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. W okolicy wiele ścieżek rowerowych, teren idealny zarówno do stałego zamieszkania jak i wypoczynku. Obszar natura 2000 Bory Tucholskiego.Usytuowane zaledwie 12km od Autostrady, umożliwiającej płynny i szybki przejazd do Trójmiasta, Bydgoszczy czy Torunia. Dojazd od bramki z miejscowości Warlubie zajmuje ok. 15min. Od działek do najbliższej drogi asfaltowej oraz sklepu 900m.Dla zainteresowanych - posiadam film okolicy nakręcony z perspektywy lotu ptaka dornem.Nie odpowiadam na wiadomości. Zdecydowane osoby proszę kontakt telefoniczny.

Działka budowlana w Borach Tucholskich nad jeziorem media w drodze
Działka budowlana w Borach Tucholskich nad jeziorem media w drodze
80000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 450
Cena za m²55.17 zł/m²

Witam serdecznie Oferuję pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Bysławek w Borach Tucholskich. Działka położona w sercu Borów Tucholskich a co za tym idzie mamy bezpośredni dostęp do wszystkich walorów tej lokalizacji. Działka o powierzchni 1450m2 w prostokącie. Woda, prąd , kanalizacja w drodze, . Do jeziora Bysławskiego małego wystarczy przejść przez ulicę, do Bysławia, w którym znajdziesz wszystko co trzeba jest 2,4km. Jest tam również strzeżona plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Chętnie przyjmę płatność w Euro Więcej informacji udzielę telefonicznie 66*****87 Zapraszam do kontaktu

Działka z linią brzegową w Borach Tucholskich
Działka z linią brzegową w Borach Tucholskich
500000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 108
Cena za m²121.71 zł/m²

Sprzedam działkę o powierzchni 0,4108 ha z linią brzegową jeziora Miały w Borach Tucholskich. Lokalizacja: miejscowości Huta, gmina Cekcyn, woj. kujawsko-pomorskie; najbliższe miejscowości Cekcyn (2km), Tuchola (10km). Informacje dodatkowe: wydane warunki zabudowy; media w drodze, bezpośrednio przy posesji; działka ogrodzona. Znakomita inwestycja pod zabudowę mieszkaniową lub letniskową. Jezioro Miały położone jest w sąsiedztwie kilku jezior: Gwiazda, Dziuki, Drzycimskie i Cekcyńskie Wielkie. Są to tereny o zachowanej przyrodzie, malowniczych widokach, pięknych i grzybnych lasach. W okolicy organizowane są spływy kajakowe rzeką Brdą. Cena 500 000 zł Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 72*****27

Działka w Borach Tucholskich Lubińsk, gmina Cekcyn
Działka w Borach Tucholskich Lubińsk, gmina Cekcyn
259000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 215
Cena za m²61.45 zł/m²

Oferta dotyczy działki budowlano-rolnej. Powierzchnia 4215 m kw. Ziemia niskiej klasy. Można uzyskać warunki zabudowy i jak potrzeba to także podzielić na mniejsze działki. Bardzo dobra lokalizacja - Lubińsk to obok Cekcyna. W centrum pięknych Borów Tucholskich i wielu jezior. Ostoja ciszy i spokoju. Super powietrze i atmosfera. Idealne miejsce na dom całoroczny lub letni. Działka ma pełne uzbrojenie: prąd, woda i kanalizacja. Uzbrojenie przebiega wzdłuż drogi. Więc łatwo się przyłączyć. Droga, która obecnie jest nieutwardzona za około rok będzie piękną drogą asfaltową z pełna infrastrukturą towarzyszącą. Gmina Cekcyn ma już pieniądze z Unii na tą inwestycję i wykupiła grunty na jej poszerzenie.Identyfikator działki 041601_2.0002.497/2, można oglądać ją w wielu portalach z działkaminp. w geoportalu.

Na sprzedaż działka w Borach Tucholskich
Na sprzedaż działka w Borach Tucholskich
180000 zł
Osiek 30+ kilka dni temu
Pow. działki2224
SprzedażPośrednik

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę w Osieku nr 125/5. Miejscowość Osiek położona jest w powiecie starogardzkim w Borach Tucholskich pomiędzy jeziorem Kałębie i jeziorem Czarne. Osiek jest bardzo przyjazną miejscowością dla mieszkańców jak również osób wybierających tę lokalizację na spędzenie czasu wolnego podczas wakacji czy urlopu. Na miejscu są stanice żeglarskie, dzięki którym znajdziemy idealny pomysł na spędzenie dnia. Wspaniałe miejsce pozwalające cieszyć się lasami, punktami widokowymi, szlakami pieszymi oraz rowerowymi. Okolica jest spokojna, otoczona niskimi zabudowaniami. Na tym terenie nie ma sporządzonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Klasa ziemi - VI, grunty orne. Prąd na działce. Oferowana na sprzedaż działka ma powierzchnię 2224 m2. Jest w kształcie prostokąta. Jej ukształtowanie jest płaskie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 2%. Natalia Prokurat W siedzibie biura są dostępni eksperci finansowi NOTUS Finanse S.A., którzy bezpłatnie porównają i dobiorą finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura Freedom Nieruchomości w Elblągu, przy Alei Grunwaldzkiej 31. "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny." Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka budowlana w Borach Tucholskich
Działka budowlana w Borach Tucholskich
110000 zł
Starogard Gdański 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia724
Cena za m²151.93 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana Klaninach, Bory Tucholskie. Powierzchnia 724 m². Na działce rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego z podpiwniczeniem i garażem. Woda z ujęcia w budynku. Tylko 200 m do jeziora Klanińskiego. Pierwsza działka przy wjeździe do Klaniny. Z dwóch stron graniczy z lasami państwowymi. Cena 110 000 zł.

Działka nad jeziorem w Borach Tucholskich
Działka nad jeziorem w Borach Tucholskich
130000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 099
Cena za m²118.29 zł/m²

Sprzedam działkę nad jeziorem w Świekatowie - odległość od jeziora 150m. Osiedle(11 działek), na którym znajduje się prezentowana nieruchomość posiada prywatny dostęp do linii brzegowej jeziora - pomost oraz linia brzegowa jeziora widoczna na zdjęciach. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkalna jednorodzinna. Na działce jest przyłącze wodne oraz elektryczne. Granice działki obsadzone są 6 letnimi świerkami, występują również nasadzenia sosny, jodły oraz brzozy. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna ze względu na walory przyrodnicze oraz turystyczne - w okolicy znajduje się mnóstwo lasów, zabudowania mieszkalne, plaża miejska oraz karczma. Świekatowo oferuję bogatą infrastrukturę do życia - sklepy, ośrodek zdrowia, bank, poczta, szkoła, bardzo dobre połączenie kolejowe z Bydgoszczą. 

Duża Działka w Borach Tucholskich Trzebciny Tleń
Duża Działka w Borach Tucholskich Trzebciny Tleń
113432 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 289
Cena za m²88 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną 200m od jeziora Trzebcińskiego i ok. 5km od turystycznej wsi Tleń. Nieruchomość zajmuje miejsce w cenionej przez turystów cichej i spokojnej okolicy, sercu Borów Tucholskich. Doskonałe miejsce na wyrwanie się, z dala od smogu i hałasu miast, by odpocząć w bliskości przyrody. W pobliżu wiele "zielonych" atrakcji, m.in. szlaki rowerowe i piesze, obozowiska, plaża, punkt widokowy.Duże powierzchnie działek oraz ich częściowe zadrzewienie, zapewnią więcej komfortu i prywatności ich właścicielom. Ponadto nadają się na świetną inwestycję i bezpieczną lokatę kapitału. Teren posiada dostęp do drogi publicznej 1015C oraz posiada wewnętrzną drogę z placem manewrowym. Możliwości zabudowy: budynek dwu lub wielospadowy o wysokości do 9,0m i szerokości maksymalnie 15,0m. Maksymalna powierzchnia zabudowy jednego budynku: 150m2.Powierzchnie działek:26/27 - 1448m226/28 - 1289m226/29 - 1304m226/30 - 1314m226/31 - 1557m226/32 - 1562m226/33 - 1583m226/34 - 1602m226/36 - 1575m2 (sprzedana)26/37 - 1599m2 (sprzedana)26/38 - 1594m2 (sprzedana)26/39 - 1798m2 (sprzedana)

Perełka działka w Borach Tucholskich w otoczeniu Jezior Wdzydzkich
Perełka działka w Borach Tucholskich w otoczeniu Jezior Wdzydzkich
411190 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia3 163
Cena za m²130 zł/m²

Oferujemy Państwu PEREŁKĘ, na sprzedaż posiadamy uroczą działkę letniskową położona w malowniczym otoczeniu Borów Tucholskich, w miejscowości Wygoda. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje piękne widoki na okoliczne lasy oraz krajobrazy Kaszub, co zapewnia niepowtarzalny komfort zamieszkania na tym terenie. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy, co daje możliwość wybudowania na niej wymarzonego domku. Teren ten charakteryzuje się spokojem i ciszą, co idealnie nadaje się dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku oraz stresu. Bory Tucholskie to również raj dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury. W okolicy znajdują się liczne szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe, które umożliwiają cieszenie się pięknem przyrody i aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i zainwestuj w działkę letniskową położoną w malowniczym otoczeniu Borów Tucholskich, w miejscowości Wygoda. LOKALIZACJA: Bory Tucholskie – jeden z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce. Zajmuje ok. 3 tys. km²w dorzeczu Brdy i Wdy. Na terenie Borów Tucholskich jest wiele parków krajobrazowych w tym największy Wdzydzki Park Krajobrazowy, obejmuje jezioro Wdzydze i kilka mniejszych jezior otoczonych borami. Obszar parku wyróżnia się nieprzeciętnym pięknem krajobrazu NIERUCHOMOŚĆ: - działka w otoczeniu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego oraz Jezior Wdzydzkich, - rozprzestrzeniający się widok na piękne krajobrazy kaszub- Bory Tucholskie, - powierzchnia działek to 3163m2, -działka posiada bezpośredni dostęp do drogi, -do działki wydano warunki zabudowy - cena 130 zł za m2 Większe miasta w odległości: Kościerzyną - 34 km, Bytów-38 km. Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nieruchomości, zapytać o szczegóły lub porozmawiać o cenie , zapraszam do kontaktu. W sprawach prezentacji danej nieruchomości, proszę o wcześniejszy kontakt i umówienie terminu.

Tylko u Nas! Działka w Borach Tucholskich! Zalew Ż
Tylko u Nas! Działka w Borach Tucholskich! Zalew Ż
165000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia8 278
Cena za m²19.93 zł/m²

Kontakt: Mateusz Geszczyńśki tel: (użyj formularza kontaktowego) Na sprzedaż ATRAKCYJNA działka w miejscowości Wałkowiska w sercu BORÓW TUCHOLSKICH!!! OKAZYJNA CENA !!!!!! - płaski teren idealny pod budowę DOMKÓW REKREACYJNYCH lub domu jednorodzinnego, - możliwość budowy domków NA ZGŁOSZENIE do 35 m2 lub do 70 m2 - w pobliżu ELEKTROWNIA ŻUR, Zalew Żurski!! - zaledwie 10 kilometrów do TLENIA!!! - atrakcyjna lokalizacja, malownicze tereny, bliskość PRZYRODY i zielonych terenów!!!! - w pobliżu stadnina koni, kąpielisko, miejsce na grilla/ognisko!!!   Media (w drodze): - woda - prąd - kanalizacja IDEALNE miejsce na stworzenie kompleksu domków na zgłoszenie, pod wynajem (duża atrakcji w okolicy)!!! IDEALNA LOKALIZACJA!!!! Kontakt: Mateusz Geszczyńśki tel: (użyj formularza kontaktowego) Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Wyjątkowa Działka w Borach Tucholskich
Wyjątkowa Działka w Borach Tucholskich
267840 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 984
Cena za m²135 zł/m²

Działka znajduje się w samym sercu lasu, otoczona piękną przyrodą Borów Tucholskich i leży nad dwoma jeziorami. Położona niedaleko Skórcza, zapewnia bardzo dobry dojazd autostradą. To miejsce charakteryzuje się ciszą i spokojem, co pozwala na ucieczkę od zgiełku miasta. Jest to wyjątkowe miejsce w Wierzbinach, województwie pomorskim.

Działka w Borach Tucholskich. Warunki Zabudowy.
Działka w Borach Tucholskich. Warunki Zabudowy.
84000 zł
Lipinki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²28 zł/m²

Dzień dobry,Mam na sprzedaż 2 działki położone w Borach Tucholskich, w miejscowości Średnia Huta koło Lipinek, Gmina Warlubie. Do wszystkich działek wyznaczona własna droga dojazdowa. Media (prąd, woda) w drodze.-Działka 2/3-- (1011/2/3), powierzchnia 0,3 ha, maksymalna zabudowa budynku mieszkalnego do 195 m2, -cena 84 tyś.zł-Warunki przyłącza wody zostały wydane dla każdej z działek. -Warunki przyłącza prądu zostały wydane dla każdej z działek. - Największą zaletą działek są wydane Warunki Zabudowy (WZ) które umożliwia zabudowę domów jednorodzinnych. Jest to czasochłonny proces który potencjalny kupujący ma już za sobą.Szybka sprzedaż. Wszystkie dokumenty potrzebne do sprzedaży są przygotowane.Działki otoczone są łąkami i lasami, w niedalekiej odległości jeziora i rezerwaty – ze względu na malownicze widoki jest to lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. W okolicy wiele ścieżek rowerowych, teren idealny zarówno do stałego zamieszkania jak i wypoczynku. Obszar natura 2000 Bory Tucholskiego.Usytuowane zaledwie 12km od Autostrady, umożliwiającej płynny i szybki przejazd do Trójmiasta, Bydgoszczy czy Torunia. Dojazd od bramki z miejscowości Warlubie zajmuje ok. 15min. Od działek do najbliższej drogi asfaltowej oraz sklepu 900m.Dla zainteresowanych - posiadam film okolicy nakręcony z perspektywy lotu ptaka dornem.Nie odpowiadam na wiadomości. Zdecydowane osoby proszę kontakt telefoniczny.

Działka leśna na jeziorem w Borach Tucholskich
Działka leśna na jeziorem w Borach Tucholskich
86000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki leśne
Powierzchnia6 800
Cena za m²12.65 zł/m²

Na sprzedaż działka leśna, rekreacyjna ( w dokumentach las w wieku około 30 lat ) w miejscowości Kowalskie Błota w Borach Tucholskich nad jeziorem Okierskim. Działka ma powierzchnię 6800 metrów. Numer działki 458 obręb Zalesie gmina Cekcyn. Przybliżone wymiary działki to szerokość 20 metrów i długość 350 metrów. Jedną stroną działka przylega do drogi asfaltowej we wiosce, a z drugiej strony do drogi leśnej ( udostępnionej właścicielom działek do ruchu pojazdów ). Do lustra wody około 50 metrów. Na pierwszych zdjęciach widok z wioski na jezioro. Widok z działki na jezioro na ostatnich zdjęciach. Z obu stron działki prąd i woda w odległości około 100 metrów. Cicha i spokojna miejscowość idealna do odpoczynku. Do Tucholi i Cekcyna kilka kilometrów. Do rzeki Brda około dwa kilometry ( miejscowość Gołąbek ). Sprzedam lub ewentualnie zamienię na inną działkę budowlaną. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Sprzedaje właściciel, pośrednikom z góry dziękuje.

Działka inwestycyjna w Borach Tucholskich - 14ha
Działka inwestycyjna w Borach Tucholskich - 14ha
280000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia140 555
Cena za m²1.99 zł/m²

Biuro AKM NIERUCHOMOŚCI posiada w swojej ofercie do sprzedania inwestycyjną działkę rolną (rekreacyjną) o powierzchni 140555 m2 w miejscowości Ciemniki położoną w niedalekiej odległości od Grudziądza.Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury jak również osób chcących zainwestować pieniądze, chroniąc je tym samym przed dużą inflacją.Działka jest działką rolną częściowo zalesioną, w formie tzw. nieużytku.Więcej informacji udzielę telefonicznie, osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.Dane o ofercie podane są według informacji od właściciela nieruchomości zgłaszającego oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin na miejscu. Mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego uczestniczymy w kolejnych etapach realizacji transakcji. Zapewniamy pomoc przy kredytach hipotecznych, zbieramy dokumentację do Aktu Notarialnego, w którym bierzemy udział. Sprawdzamy stan prawny nieruchomości oraz uczestniczymy przy przekazaniu nieruchomości.Jesteśmy solidną firmą, która zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań i tego samego oczekujemy od innych. Oferujemy proste i klarowne zasady współpracy.Nadzór nad wykonaniem umowy prowadzi licencjonowany pośrednik o numerze nr licencji 22278. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, a informacje w nim zawarte mogą ulec zmianie. Polecam i zapraszam do kontaktu.

Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
107100 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 190
Cena za m²90 zł/m²

Działka budowlana w Borach Tucholskich, niedaleko Tlenia.OPIS NIERUCHOMOŚCIProponuję Ci działkę budowlaną w miejscowości Wierzchy. Powierzchnia działki 1190m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 29x40m. Przy działce skrzynka z prądem, kanalizacja, wodociągi. Dojazd drogą gruntową, około 100m od głównej drogi asfaltowej.LOKALIZACJANieruchomość położona w miejscowości Wierzchy gm. Osie, na obszarze Wdeckiego Parku Krajobrazowego,  2km od turystycznej miejscowości Tleń. Na niewielkim wzniesieniu, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. W sąsiedztwie lasy, szkoła podstawowa.INFORMACJE DODATKOWENieruchomość położona w odległości 2km od Tlenia, w którym możesz skorzystać z bogatej oferty wypoczynku na wodzie (liczne spływy kajakowe rzeką Wdą, rowerki wodne itp.) Kontakt i prezentacja  Sławomir Tabaczyński  tel. (użyj formularza kontaktowego) Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Mariola Kubacka-Czermak (licencja nr: 6029)-Potrzebujesz kredyt hipoteczny, gotówkowy, inwestycyjny lub konsolidacyjny? Nasi eksperci pomogą Ci sprawnie oraz pewnie załatwić wszelkie formalności i będą z Tobą na każdym etapie procesu kredytowego. Zadzwoń!-Firma Art-Centrum Nieruchomości zastrzega, że treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Proszę je traktować jako zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Perełka działka w Borach Tucholskich obok j. Wdzydzkich Nowa Cena
Perełka działka w Borach Tucholskich obok j. Wdzydzkich Nowa Cena
404864 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia3 163
Cena za m²128 zł/m²

Oferujemy Państwu PEREŁKĘ, na sprzedaż posiadamy uroczą działkę letniskową położona w malowniczym otoczeniu Borów Tucholskich, w miejscowości Wygoda. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje piękne widoki na okoliczne lasy oraz krajobrazy Kaszub, co zapewnia niepowtarzalny komfort zamieszkania na tym terenie. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy, co daje możliwość wybudowania na niej wymarzonego domku. Teren ten charakteryzuje się spokojem i ciszą, co idealnie nadaje się dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku oraz stresu. Bory Tucholskie to również raj dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury. W okolicy znajdują się liczne szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe, które umożliwiają cieszenie się pięknem przyrody i aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i zainwestuj w działkę letniskową położoną w malowniczym otoczeniu Borów Tucholskich, w miejscowości Wygoda. LOKALIZACJA: Bory Tucholskie – jeden z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce. Zajmuje ok. 3 tys. km²w dorzeczu Brdy i Wdy. Na terenie Borów Tucholskich jest wiele parków krajobrazowych w tym największy Wdzydzki Park Krajobrazowy, obejmuje jezioro Wdzydze i kilka mniejszych jezior otoczonych borami. Obszar parku wyróżnia się nieprzeciętnym pięknem krajobrazu NIERUCHOMOŚĆ: - działka w otoczeniu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego oraz Jezior Wdzydzkich, - rozprzestrzeniający się widok na piękne krajobrazy kaszub- Bory Tucholskie, - powierzchnia działek to 3163m2, -działka posiada bezpośredni dostęp do drogi, -do działki wydano warunki zabudowy - cena 128 zł za m2 Większe miasta w odległości: Kościerzyną - 34 km, Bytów-38 km. Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nieruchomości, zapytać o szczegóły lub porozmawiać o cenie , zapraszam do kontaktu. W sprawach prezentacji danej nieruchomości, proszę o wcześniejszy kontakt i umówienie terminu.

Okazja! Działka w Borach Tucholskich!
Okazja! Działka w Borach Tucholskich!
187000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia15 000
Cena za m²12.47 zł/m²

KONTAKT: MARCIN ŻOŁNIERKIEWICZ TEL: (użyj formularza kontaktowego) E-MAIL: DZIAŁKA 1,5 ha 300 METRÓW OD JEZIORA! Możliwość podziału działki i przekształcenia!  Działka wyłączona z produkcji rolnej i leśnej! Bliskość natury i Borów Tucholskich czyni tą działkę niesamowitą inwestycją! KONTAKT: MARCIN ŻOŁNIERKIEWICZ TEL: (użyj formularza kontaktowego) E-MAIL:

Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
100000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia1 100
Cena za m²90.91 zł/m²

Sprzedam urokliwą działkę w Borach Tucholskich o powierzchni 1100m². Działka położona jest w urokliwej miejscowości Upiłka (nieformalna nazwa Buksewo), obręb Borowy Młyn, gmina Lipnica, powiat Bytowski. Położona na skraju lasu, na działce mały drewniany domek, który trzeba wykończyć. 200 m od działki znajduje się leśne jeziorko (rybne), około 2 km duże, malownicze jezioro Katarzynki. Za gorką lokalne gospodarstwa (gospodarz od którego można "pociągnąć wodę i prąd. Polecam ze względu na spokój i szerokie możliwości uprawiania wszelakiej rekreacji (ryby, grzyby, piesze i rowerowe wędrówki oraz sporty wodne)

Działka w Borach Tucholskich - okolice wsi Bąk
Działka w Borach Tucholskich - okolice wsi Bąk
170000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia12 300
Cena za m²13.82 zł/m²

Sprzedam działkę zlokalizowaną w województwie pomorskim, powiecie kościerskim, gminie Karsin - wieś Bąk. W pobliżu kanału Wdy. Działka o powierzchni 1,23ha Nie jest użytkowana rolniczo Kształt prostokąta, w pobliżu krótszych boków biegnie linia niskiego napięcia Obszar pozwala na utworzenie gospodarstwa rolnego Zachęcam do kontaktu telefonicznego: 88*****07

Działka w Borach Tucholskich- 15min od A1, w+e
Działka w Borach Tucholskich- 15min od A1, w+e
42000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki leśne
Powierzchnia1 500
Cena za m²28 zł/m²

Własny las, Bory Tucholskie, blisko jeziora Kałębie, grzyby, ryby, mnóstwo leśnych ścieżek rowerowych.  Jest gdzie żeglować i zaszyć się w lesie- do jeziora Kałębie (tzw. Kociewskie Morze)  2,5km- plaża z pomostem i wypożyczalnią sprzętów wodnych, szkółką surfingową.Jeśli szukasz działki, w której podczas upalnych dni możesz schronić się w cieniu koron drzew- przyjedź i zobacz.Dojazd15min do A1 węzeł Kopytkowo, godzinę drogi od Trójmiasta. Dobry dojazd do działki- utwardzoną drogą gminną (obecnie układana jest droga z płyt jumbo).Spokój, cisza.....własne drzewa. Woda i prąd przy działce w drodze- mam zgodę na podłączenie.Świetne miejsce aby poczuć bliskość natury.Działka stanowi las sosnowy – wiek 50lat. Nie jest gęsto zadrzewiona, więc jest miejsce na TinyHouse, campera lub glamping.Nr działki 194/4. Wymiary 30 x 50m.ID 221308_2.0011.194/4Google maps: 53*********.5035Na prawdę fajne miejsce.Zapraszam do kontaktu: (użyj formularza kontaktowego)

Działka w Borach Tucholskich blisko do jeziora
Działka w Borach Tucholskich blisko do jeziora
65000 zł
Osiek 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka mieszcząca się w Borach Tucholskich przy linii lasu, blisko dwóch jezior, jeziora Kołębie oraz Słone.Zapewnienie dostawy prądu od Enea.Działka położona jest przy lesie, jeziorach oraz blisko ośrodka wypoczynkowo-rehabilitacyjnego "Dobry Brat" (około 5-10 min spacerem).W okolicy zabudowania jednorodzinne, rekreacyjne.Serdecznie zapraszam!-Dom & House - Specjaliści od marzeń. - Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji- Znajdziemy najtańszy kredyt- Pomoc prawna dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnym i prawnymi- Znajdziemy najtańsze ubezpieczenie nieruchomościPrezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
70000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²70 zł/m²

Mam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 1000 m. Działka ma wydane warunki zabudowy. W linku poniżej można obejrzeć okolice działki. Działka mieści się pomiędzy Lubiewem a Bysławiem do jeziora w Bysławiu jest 1 km. Działka graniczy z lasem państwowym. Droga dojazdowa jest gminna. Brak sąsiadów oraz dostęp do drogi powiatowej. Więcej informacji udzielę telefonicznie. www.youtube.com/watch?v=hpTOOp_eAa4

Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
36900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki leśne
Powierzchnia700
Cena za m²52.71 zł/m²

Działka leśna o powierzchni 700 m2 znajduje się w miejscowości Brzozie. W niedalekiej odległości mieści się plaża miejska z jeziorem Cekcyńskim. Teren został ogrodzony siatką leśną. Możliwość nabycia działki wraz z domkiem Tiny House który wykończony jest na zewnątrz (patrz zdjęcia), wewnątrz zaś stan surowy (do samodzielnego wykończenia). Brzozie to miejscowość w samym sercu Borów Tucholskich. Wokół lasy pełne grzybów, jagód, naturalnej i dzikiej przyrody. Do działki będzie zrobione przyłącze energetyczne oraz wodne, obecnie może być zasilane z działki sąsiedniej które jest również naszą własnością. Możliwość postawienia domku nie związanego na trwale z gruntem, tj. domki mobilne, domki tiny house, przyczepy kempingowe, glampingi, itp. Cena dotyczy samej działki i jest ceną brutto. Możliwość odliczenia podatku Vat 23%. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka nad jeziorem w Borach Tucholskich
Działka nad jeziorem w Borach Tucholskich
130000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 052
Cena za m²123.57 zł/m²

Atrakcyjna działka nad Jeziorem Kałębie o powierzchni 1052 m² położona we wsi Wycinki, gmina Osiek,powiat Starogardzki, województwo Pomorskim.Działka posiada wydane warunki zabudowy Odległość od jeziora to zaledwie 350 m.Media: Woda, prąd i kanalizacja.Mała miejscowość w Borach Tucholskich otoczona lasami i Jeziorem Kałębie, spełnia kryteria najbardziej wymaganych osób ceniących sobie ciszę i spokój na łonie natury.

Działka w malowniczych Borach Tucholskich
Działka w malowniczych Borach Tucholskich
89000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia5 000
Cena za m²17.8 zł/m²

Sprzedam działkę z możliwością zabudowy zlokalizowaną w Minikowie pow. Tucholski nr 272 lub całość z nr 266 mają razem 0.5 ha (zieloną linią zaznaczona jest zalesiona część działki z ok. 20-letnia olszyna). Jest możliwość podłączenia do prądu i wody. Działka jest położona przy lesie w pobliżu jezior blisko drogi dojazdowej. Więcej informacji udzielę pod numerem tel. 60*******50

Działka budowlana w Borach Tucholskich blisko jeziora
Działka budowlana w Borach Tucholskich blisko jeziora
460000 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 880
Cena za m²94.26 zł/m²

Mam na sprzedaż działkę budowlaną z warunkami zabudowy w mieście Tuchola. Działka zapewnione ma wszystkie media. Znajduje się w bliskiej odległości od: *jezioro Głęboczek *sklep Polo Market *sklep Biedronka itp. Powierzchnia działki 4880m², częściowo zalesiona (las 30.letni). Działka częściowo ogrodzona, posiada garaż typu blaszak. Działka na sprzedaż tylko w całości. Wiecej informacji pod numerem tel. 60*****66

Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
260000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²104 zł/m²

Działka budowlana, 2500 m kwadratowych. Działka jest położona w Borach Tucholskich, we wsi Wałkowiska, 4 km od miasteczka Osie, 10 km od letniskowej miejscowości Tleń, 21 km od Świecia i 30 km od Chełmna. Jest to jedna z ostatnich posesji na wsi, 300 m od granicy lasu i 500 od zalewu Żur. W okolicy wspaniale, obfitujące w grzyby lasy, jeziora doskonałe dla wędkarzy i wielbicieli sportów wodnych, miasta z gotyckimi zabytkami. Na działce jest prąd, woda, możliwość podłączenia kanalizacji. Sympatyczne,nienarzucające się sąsiedztwo. Działka to świetne miejsce zarówno na pobyty wakacyjne, jak i do życia. W tej chwili na działce stoi domek holenderski z tarasem. Domek, o powierzchni 30 m kwadratowych, składa się z dwóch sypialni dwuosobowch, saloniku i kuchni. Mieści się w nim siedmioosobowa rodzina. W domku jest bieżąca, ciepła woda, piecyk gazowy i piecyki elektryczne. Taras, dobudowany w 2018 roku, ma wymiary 7:3 m. Jest to super baza letniskowa lub na czas budowy. Cena działki z domkiem to 260 000 zł (do negocjacji).

Okazja! Działka w Borach Tucholskich!
Okazja! Działka w Borach Tucholskich!
180000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia15 000
Cena za m²12 zł/m²

Kontakt: Marcin Żołnierkiewicz Tel: (użyj formularza kontaktowego) E-MAIL: DZIAŁKA 1,5 ha 300 METRÓW OD JEZIORA! Możliwość podziału działki i przekształcenia!  Działka wyłączona z produkcji rolnej i leśnej!!! Bliskość natury i Borów Tucholskich czyni tą działkę niesamowitą inwestycją! Kontakt: Marcin Żołnierkiewicz Tel: (użyj formularza kontaktowego) E-MAIL: Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
260000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²104 zł/m²

Działka budowlana, 2500 m kwadratowych. Działka jest położona w Borach Tucholskich (Wałkowiska 92b), 4 km od miasteczka Osie, 10 km od letniskowej miejscowości Tleń, 21 km od Świecia i 30 km od Chełmna. Jest to jedna z ostatnich posesji na wsi, 300 m od granicy lasu i 500 od zalewu Żur. W okolicy wspaniale, obfitujące w grzyby lasy, jeziora doskonałe dla wędkarzy i wielbicieli sportów wodnych, miasta z gotyckimi zabytkami. Na działce jest prąd, woda, możliwość podłączenia kanalizacji. Sympatyczne,nienarzucające się sąsiedztwo. Działka to świetne miejsce zarówno na pobyty wakacyjne, jak i do życia. W tej chwili na działce stoi domek holenderski z tarasem. Domek, o powierzchni 30 m kwadratowych, składa się z dwóch sypialni dwuosobowch, saloniku i kuchni. Mieści się w nim siedmioosobowa rodzina. W domku jest bieżąca, ciepła woda, piecyk gazowy i piecyki elektryczne. Taras, dobudowany w 2018 roku, ma wymiary 7:3 m. Jest to super baza letniskowa lub na czas budowy. Cena działki z domkiem to 260 000 zł (do negocjacji).

Działka budowlana w Borach Tucholskich
Działka budowlana w Borach Tucholskich
240000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²96 zł/m²

Działka 2500 m. Działka jest położona we wsi Wałkowiska 92b, w Borach Tucholskich, 4 km od miasteczka Osie, 10 km od letniskowej miejscowości Tleń, 21 km od Świecia i 30 km od Chełmna. Jest to jedna z ostatnich posesji na wsi, 300 m od granicy lasu i 500 od zalewu Żur. W okolicy wspaniale, obfitujące w grzyby lasy, jeziora doskonałe dla wędkarzy i wielbicieli sportów wodnych, miasta z gotyckimi zabytkami. Na działce jest prąd, woda, możliwość podłączenia kanalizacji. Sympatyczne,nienarzucające się sąsiedztwo. Działka jest świetnym miejscem zarówno na pobyty wakacyjne, jak i do życia. Jest to działka budowlana. W tej chwili na działce stoi domek holenderski z tarasem. Domek, o powierzchni 30 m kwadratowych, składa się z dwóch sypialni dwuosobowch, saloniku i kuchni. Mieści się w nim siedmioosobowa rodzina. W domku jest bieżąca, ciepła woda, piecyk gazowy i piecyki elektryczne. Taras, dobudowany w 2018 roku, ma wymiary 7:3 m. Jest to super baza letniskowa lub na czas budowy. Cena działki z domkiem to 240 000 zł (do negocjacji).

Uwaga! Nowa atrakcyjna cena. Działka w Borach Tucholskich
Uwaga! Nowa atrakcyjna cena. Działka w Borach Tucholskich
98000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia1 100
Cena za m²89.09 zł/m²

Pilnie sprzedam urokliwą działkę w Borach Tucholskich o powierzchni 1100m². Działka położona jest w urokliwej miejscowości Upiłka (nieformalna nazwa Buksewo), obręb Borowy Młyn, gmina Lipnica, powiat Bytowski. Położona na skraju lasu, na działce mały drewniany domek, który trzeba wykończyć. 200 m od działki znajduje się leśne jeziorko (rybne), około 2 km duże, malownicze jezioro Katarzynki. Za gorką lokalne gospodarstwa (gospodarz od którego można "pociągnąć wodę i prąd. Polecam ze względu na spokój i szerokie możliwości uprawiania wszelakiej rekreacji (ryby, grzyby, piesze i rowerowe wędrówki oraz sporty wodne) Nowa atrakcyjna cena!

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
250000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia3 140
Cena za m²79.62 zł/m²

Witam serdecznie. W ogłoszeniu chciałbym przedstawić ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej. Działka położona w bardzo ustronnym miejscu blisko jeziora oraz lasu w Borach Tucholskich przy parku Cisów Staropolskich. Dodatkowo do działki należy udział w własności drogi dojazdowej oraz plaży. Działka: • Powierzchnia – 3140m2 • Odległość do jeziora około 100m • Odległość do lasu około 200m • Media – prąd, woda z sieci miejskie, zbiornik na wodę zużytą ( szambo ) • Zabudowa – domek holenderski, wiata narzędziowa • Działka ogrodzona • Teren działki obsadzony drzewkami Domek holenderski wraz z tarasem: • Domek o powierzchni użytkowej około 40m2 posiada pokój dzienny, kuchnię, łazienkę z prysznicem, osobną toaletę, dwie sypialnie dwuosobowe oraz sypialnie główną dwuosobową. Domek wielosezonowy wyposażony w ogrzewanie gazowe w części dziennej oraz elektryczne w części sypialnianej. Dodatkowe wyposażenie TV, kuchenka z piekarnikiem, lodówka, zmywarka, pralka oraz wiele innych rzeczy które sprawią że pobyt w tym miejscu będzie bardziej komfortowy. • Taras o powierzchni ponad 30m2 Dodatkowo wraz z działką: • Wiata narzędziowa 18m2 • Tunel ogrodowy • Traktorek ogrodowy z przyczepką • Łódka z przyczepką do traktorka • Oraz narzędzia ogrodowe potrzebne w ogrodzie. Zainteresowanych wizytą i obejrzeniem działki proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia daty i godziny wizyty.

Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
60000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia967
Cena za m²62.05 zł/m²

Sprzedam działkę w miejscowości Mukrz, Bory Tucholskie o powierzchni 0,0967 ha . Działkę otaczają piękne lasy, 200 m do jeziora oraz w pobliżu znajduję się Rezerwat Cisy Staropolskie . Ogłoszenie prywatne, bez pośredników . Zapraszam do kontaktu .

Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
29500000 zł
30+ kilka dni temu

Użlis Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu działkę położoną w świetnej lokalizacji!Przedmiotem oferty jest sprzedaż bardzo atrakcyjnej działki o przeznaczeniu budowlanym obszaru 3780 m2, położonej w miejscowości Osowo Leśne, gmina Lubichowo.Nieruchomość posiada wymiary ok. 108 m x 35 m, o równym nachyleniu terenu, w kształcie zbliżonym do prostokąta, woda oraz prąd znajdują się w drodze wewnętrznej.Dla przedmiotowej nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy polegające na budowie obiektu jednokondygnacyjnego z użytkowym poddaszem, dach symetryczny dwuspadowy o kącie nachylenia 35 - 45 stopni, wysokość budynku 7m - 9m, szerokość elewacji frontowej do 14m, powierzchnia zabudowy do 140m2. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w wyjątkowo malowniczym terenie w otoczeniu kociewskich lasów. Dodatkowym atutem nieruchomości mogą być w okolicy liczne jeziora, lasy cenione przez grzybiarzy oraz popularna wśród kajakarzy rzeka Wda. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących ciszę oraz spokój.Prezentowana nieruchomość to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać z dala od zgiełku miasta, jednak w niewielkiej odległości do  Zblewa 10 km, Lubichowa 9 km, od Starogardu Gdańskiego o 19 km, o 80 km od Gdańska.Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Wszelkie formalności załatwiamy na miejscu. Dobór do indywidualnych potrzeb klienta.Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.Więcej informacji pod numerem telefonu788-897-897.*Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Tylko u Nas! Działka w Borach Tucholskich!
Tylko u Nas! Działka w Borach Tucholskich!
88000 zł
30+ kilka dni temu

Kontakt:Mateusz Geszczyńskitel: 798 857 370Na sprzedaż ATRAKCYJNA działka w miejscowości Bysław, w sercu BORÓW TUCHOLSKICH!!!- płaski teren idealny pod budowę DOMKÓW REKREACYJNYCH lub domu jednorodzinnego,- możliwość budowy domków NA ZGŁOSZENIE do 35 m2 lub do 70 m2- 10 minut do jeziora  - atrakcyjna lokalizacja, malownicze tereny, bliskość PRZYRODY i zielonych terenów!!!!- Wydane warunki zabudowy - dom jednorodzinnyMedia (w drodze):- woda- prądKontakt:Mateusz Geszczyńskitel: 798 857 370Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Tylko u Nas! Działka w Borach Tucholskich!
Tylko u Nas! Działka w Borach Tucholskich!
88000 zł
27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 771
Cena za m²49.69 zł/m²

Kontakt: Mateusz Geszczyński tel: (użyj formularza kontaktowego) Na sprzedaż ATRAKCYJNA działka w miejscowości Bysław, w sercu BORÓW TUCHOLSKICH!!! - płaski teren idealny pod budowę DOMKÓW REKREACYJNYCH lub domu jednorodzinnego, - możliwość budowy domków NA ZGŁOSZENIE do 35 m2 lub do 70 m2 - 10 minut do jeziora  - atrakcyjna lokalizacja, malownicze tereny, bliskość PRZYRODY i zielonych terenów!!!! - Wydane warunki zabudowy - dom jednorodzinny Media (w drodze): - woda - prąd Kontakt: Mateusz Geszczyński tel: (użyj formularza kontaktowego) Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Atrakcyjna działka w Borach tucholskich cisza, las, jezioro.
Atrakcyjna działka w Borach tucholskich cisza, las, jezioro.
8 zł
25 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²68 zł/m²
Powierzchnia3655 m²
Szerokość20 m
Długość180 m
Typrekreacyjna

Sprzedam działkę rekreacyjną nad kociewskim morzem czyli jeziorem Kałębie o powierzchni niemal 5km2. Latem żagle, zimą bojery. Działka ma długośc 180m częsciowo porośnięta iglakami i 27m szerokości w najszerszym miejscu oraz 17,5 w najwęższym. Współrzędne 53°42'44.1"N 18°30'11.4"E Linia brzegowa jeziora 400m od działki. Działka w kształcie nieregularnego prostokąta ma dostep do drogi z każdej węższej strony i z każdej strony dostęp do mediów- woda, prąd i kanalizacja co w przypadku podziału działki na 2 lub 3 mniejsze daje mozliwość niezaleznego przyłączenia. Ogłoszenie prywatne, pośredników proszę nie dzwonić. zdjęcia wkrótce. Wiecej informacji o unikatowości i atrakcyjności okolicy znajdziesz wyszukując w google "bory tucholskie na kociewiu"

Bajkowa działka w Borach Tucholskich
Bajkowa działka w Borach Tucholskich
250000 zł
3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 622
Cena za m²95.35 zł/m²

Sprzedam piękną dużą działkę w Okoninach Nadjeziornych, oddaloną ok. 800 metrów od plaży. Działka płaska, równa, w prostokącie. 1/5 działki zalesiona (własne grzyby ;). Na działce znajduje się prąd, w drodze woda doprowadzona do granicy działki. Nieopodal mieszka tylko jeden sąsiad (przemiły, lokalny dostawca jajek od szczęśliwych kurek;). Na pozostałych sąsiednich działkach znajdują się domy letników, którzy przyjeżdżają tu dwa razy do roku na ok. dwa tygodnie. Działka otoczona jest lasami bogatymi w grzyby. Leśną dróżką można dojść lub dojechać samochodem do jednej z kilku plaż znajdujących się nieopodal. Jest na uboczu, na polanie w lesie. Piękna dzicz :) Okoniny Nadjeziorne to miejscowość turystyczna, posiadająca jezioro pierwszej klasy czystości. We wsi znajduje się sklep, kościół, bar, restauracja i lodziarnie. Działka posiada pozwolenie na budowę. Posiadam gotowy, przygotowany na zamówienie projekt budowy domu o powierzchni 110 m2 dostosowany do tej działki.