Działka w borach tucholskich

Sortowanie:
Znaleziony: 46 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Piękna działka w Borach Tucholskich blisko lasu!!!
Piękna działka w Borach Tucholskich blisko lasu!!!
70000 zł
nowe Nowa Wieś 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia4 400
Cena za m²15.91 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w Borach Tucholskich w miejscowości Lipinki gmina Warlubie. Działka z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny i gospodarczy. Działka usytuowana blisko lasu. W okolicy sklepy, szkoła, przedszkole, kościół i liczne jesiora

Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
244000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²30 zł/m²
Powierzchnia2048 m²
Szerokość25 m
Długość82 m
Typbudowlana
Drogapolna

LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne i rolne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom. OPIS Działka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 25m x 82m. Około 400 m od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy i pola. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd. Dodatkowo w niedalekiej odległości od działki przebiega sieć wodociągowa i energetyczna. Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki budowlane (część działek objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego) położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości cechują się one podobnymi walorami, zbliżoną wielkością, ale też do dyspozycji są działki o innej wielkości. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia przylegającej do niej działki budowlanej. DLA KOGO Jeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość. Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością.

Działka w Borach Tucholskich
Działka w Borach Tucholskich
835000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²31 zł/m²
Powierzchnia2052 m²
Szerokość25 m
Długość82 m
Typbudowlana
Drogapolna

LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne i rolne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom. OPIS Działka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 25m x 82m. Około 400 m od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy i pola. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd. Dodatkowo w niedalekiej odległości od działki przebiega sieć wodociągowa i energetyczna. Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki budowlane (część działek objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego) położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości cechują się one podobnymi walorami, zbliżoną wielkością, ale też do dyspozycji są działki o innej wielkości. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia przylegającej do niej działki budowlanej. DLA KOGO Jeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość. Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Biuro GRYF dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Duża działka w Borach Tucholskich!!!
Duża działka w Borach Tucholskich!!!
149 000 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Jeśli od dawna szukasz dużej działki, z możliwością posiadania, np.. własnego stawu na terenie Borów Tucholskich- to nie mogłeś trafić lepiej!!Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 7092 m2 z pozostałością po niewielkim stawie zlokalizowaną w miejscowości Lubiewo, w powiecie tucholskim, w województwie kujawsko-pomorskim.Działka posiada dostęp do drogi gminnej utwardzonej.Nieruchomość z możliwością ubiegania się o warunki zabudowy, działki sąsiednie zabudowane budynkami jednorodzinnymi.Media w drodze: woda i prąd.Działka równa, o płaskim ukształtowaniu terenu. W okolicy liczne lasy pełne zwierzyny i runa leśnego.Nieruchomość w kształcie idealnego prostokąta o wymiarach 20 m x 350 m.Miejscowość Lubiewo położona jest 20 km. od Tucholi, 35 km. od Świecia.Cena do rozsądnej negocjacji.Oferta nr: 2110-0244www.chbn.plDziałka w spokojnej i malowniczej okolicy, duża powierzchnia, możliwość pogłębienia stawu!!!Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń !

Atrakcyjna działka w Borach Tucholskich!
Atrakcyjna działka w Borach Tucholskich!
162000 zł
10 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia13 196
Cena za m²12.28 zł/m²

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE !!! KONTAKT DO AGENTA TEL: (użyj formularza kontaktowego) Szukasz ciszy i spokoju?  Masz już dość miejskiego zgiełku?  Właśnie znalazłeś swoje miejsce na Ziemi !  Na sprzedaż działka położona w miejscowości Pięćmorgi gm. Jeżewo. W skład działki o powierzchni 1,3196 ha wchodzi 0,1262 ha lasu i 1,1934 ha roli VI klasy. Malownicza okolica, działka OTOCZONA LASEM. Jezioro w odległości ok. 2km. Duża ilość drzew na działce, zapewnia prywatność mieszkańcom. Możliwość uzyskania warunków zabudowy Zapraszam na prezentacje. Małgorzata Klepacz TEL: (użyj formularza kontaktowego) Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Działka Budowlana W Borach Tucholskich
Działka Budowlana W Borach Tucholskich
150000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 680
Cena za m²40.76 zł/m²

Witam! Mam do sprzedania działkę budowlaną w Borach Tucholskich 10km od Świecia. Działka znajduje się w zalesionej, spokojnej okolicy przy nowo wybudowanej drodze asfaltowej. Do działki przyznane są warunki zabudowy. Działka rolna z warunkami zabudowy. Szczegóły na telefon.

Działka w Borach Tucholskich gm. Cekcyn
Działka w Borach Tucholskich gm. Cekcyn
79000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²26.33 zł/m²

działka rolna (zabudowa w sąsiedztwie) w malowniczej miejscowości Wysoka gm. Cekcyn z dostępem do drogi asfaltowej o znikomym lokalnym natężeniu ruchu, wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja obok działki. Teren malowniczo położony przy kompleksie leśnym z własnym zadrzewieniem do adaptacji. Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. W przypadku pytań proszę o kontakt tel. Polecam !!! Ogłoszenie prywatne!!!

Działka w Borach Tucholskich gm. Cekcyn
Działka w Borach Tucholskich gm. Cekcyn
74000 zł
27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²24.67 zł/m²

działka w sąsiedztwie istniejącej zabudowy w malowniczej miejscowości Wysoka gm. Cekcyn z dostępem do drogi asfaltowej o znikomym lokalnym natężeniu ruchu, wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja obok działki. Teren malowniczo położony przy kompleksie leśnym z własnym zadrzewieniem do adaptacji. Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy i podziału. W przypadku pytań proszę o kontakt tel. Polecam !!! Ogłoszenie prywatne!!!

Działka w Borach Tucholskich gm. Cekcyn
Działka w Borach Tucholskich gm. Cekcyn
74000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²24.67 zł/m²

działka rolna (istniejąca zabudowa w sąsiedztwie) w malowniczej miejscowości Wysoka gm. Cekcyn z dostępem do drogi asfaltowej o znikomym lokalnym natężeniu ruchu, wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja obok działki. Teren malowniczo położony przy kompleksie leśnym z własnym zadrzewieniem do adaptacji. Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. W przypadku pytań proszę o kontakt tel. Polecam !!! Ogłoszenie prywatne!!!

Działka w Borach Tucholskich, Wysoka gm. Cekcyn
Działka w Borach Tucholskich, Wysoka gm. Cekcyn
73000 zł
21 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 068
Cena za m²23.79 zł/m²

działka 3000m w miejscowości Wysoka gm. Cekcyn. Teren na uboczu urokliwej wsi, bezpośrednio przy lokalnej drodze asfaltowej o znikomym natężeniu ruchu. Działka porośnięta samosiejkami brzoza, sosna przylegająca bezpośrednio do kompleksu leśnego, media: prąd, wodociąg, kanalizacja.

Działka w Borach Tucholskich z wydanymi warunkami budowy
Działka w Borach Tucholskich z wydanymi warunkami budowy
44200 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 105
Cena za m²40 zł/m²

Witam, Mam do sprzedania działkę budowlaną o nr 629/5 z wydanymi warunkami zabudowy mieści się ona w pobliżu lasu oraz drogi powiatowej łączącej Bysław z Lubiewem. 1 km od tej działki znajduję się jezioro wraz z kąpieliskiem. Zdjęcia są poglądowe. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Działka z dostępem do jeziora w Borach Tucholskich!!!
Działka z dostępem do jeziora w Borach Tucholskich!!!
230 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²93 zł/m²
Powierzchnia3200 m²
Typbudowlana

Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka budowlana o powierzchni 3200 m2, z dostępem do jeziora w Cekcynie, w Powiecie Tucholskim, w województwie kujawsko – pomorskim. Nieruchomość położona jest w Borach Tucholskich nad jeziorem Główka. Działka częściowo zalesiona, z budynkiem do kapitalnego remontu. Wjazd z drogi asfaltowej. Wszystkie media (woda, prąd i kanalizacja ) na działce. W niedalekiej odległości zabudowa domów jednorodzinnych. Nieruchomość oddalona jest o około 500 m od centrum wsi (kościoła i sklepów), 8 km dzieli ją od najbliższej miejscowości – Tuchola. Miejscowość słynie z obfitości grzybów i od lat przyciąga grzybiarzy z najdalszych zakątków kraju (sezon grzybowy trwa nieprzerwanie od czerwca do listopada), oprócz lasów są liczne jeziora, których na tym terenie jest ponad 20. Na terenie gminy odbywa się też wiele imprez artystycznych, do najważniejszych z nich należą: „Noc Świętojańska”, Dni Gminy Cekcyn, czy Nocne Misteria Nadjeziorne. W sezonie letnim w amfiteatrze odbywa się „Parada cyrkowa” oraz koncerty: „Kocioł Festival” oraz prawdziwa gratka dla fanów el-muzyki Festiwal Muzyki Elektronicznej. Wszystko to sprawia że Cekcyn jest bardzo atrakcyjnym miejscem nie tylko dla turystów, ale i dla stałych mieszkańców. Wyjątkowa okazja dla ludzi ceniących kontakt z przyrodą i szukających odskoczni od zgiełku wielkich miast w otoczeniu malowniczych jezior i Borów Tucholskich. Działka w Borach Tucholskich, z dostępem do jeziora!!! Umów się na prezentację już dziś! oferta 235-2016 w*********l

Działka siedliskowa w Borach Tucholskich • Suchom-Lisiny
Działka siedliskowa w Borach Tucholskich • Suchom-Lisiny
244000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²13 zł/m²
Powierzchnia36700 m²
Typsiedliskowa
Ogrodzeniebrak
Drogapolna

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu jeziora Suchom. LOKALIZACJA Działka znajduję się w Borach Tucholskich w miejscowości Suchom-Lisiny w powiecie tucholskim w Gminie Cekcyn w odległości około 14km od Cekcyna. OPIS Nieruchomość ma foremny kształt. Działka graniczy z drogą publiczną w której do dyspozycji mamy prąd i wodę. Jezioro Suchom znajdujące się w odległości około 100 m od nieruchomości to przepiękne jezioro polodowcowe z bogatą fauną i florą. Sąsiadujące z działką tereny to lasy sosnowe i malownicze pola. Z działki rozpościera się majestatyczny widok na okoliczne tereny. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój pośród nieskażonej przyrody. Piękne lasy ucieszą mnogością grzybów i jagód nawet najbardziej wymagających zbieraczy. Bliskość natury i leśnych ostępów zachwyci niejednego amatora pieszych czy rowerowych wycieczek. Zachęcam do osobistego zapoznania się z nieruchomością. Istnieje możliwość negocjacji ceny. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Biuro GRYF dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Działka Budowlana W Borach Tucholskich
Działka Budowlana W Borach Tucholskich
150000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia3 680
Cena za m²40.76 zł/m²

Witam! Sprzedam działkę we wsi Nowe Krąplewice 10 km od Świecia. Działka ma powierzchnię 0.3679 ha , jest to ziemia rolna z możliwością zabudowy jednorodzinnej (warunki zabudowy z roku 2020). Działka jest zadrzewiona - Sosna Samosiejka, która stworzyła las. Działka jest częściowo ogrodzona i ma dostęp do nowo wybudowanej drogi gminnej. Cicha i spokojna okolica. Szczegóły na telefon.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
835000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²47 zł/m²
Powierzchnia3880 m²
Szerokość42 m
Długość92 m
Typrekreacyjna
Drogapolna

Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu lasów i w pobliżu jeziora. Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki rekreacyjnej o powierzchni 3880 m2. LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom. OPIS Działka posiada częściowo regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 42m x 92m. Około 150m od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Dodatkowo od północnej strony działka graniczy z niewielką rzeką. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy i pola. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd. Dodatkowo w niedalekiej odległości od działki przebiega sieć wodociągowa i energetyczna. Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości, cechują się one podobnymi walorami, zbliżoną wielkością, ale też do dyspozycji są działki o innej wielkości. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia przylegającej do niej działki budowlanej wraz z zabudowaniami. DLA KOGO Jeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość. Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Biuro GRYF dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
835000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²14 zł/m²
Powierzchnia3309 m²
Szerokość32 m
Długość103 m
Typrekreacyjna
Drogapolna

LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom. OPIS Działka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 32m x 103m. Około 1km od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy i pola. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd. Dodatkowo w niedalekiej odległości od działki przebiega sieć energetyczna. Dodatkowym atutem nieruchomości jest fakt, że zostały dla niej wydane warunku zabudowy dla budowy domu. Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki budowlane (część działek objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego) położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości cechują się one podobnymi walorami, zbliżoną wielkością, ale też do dyspozycji są działki o innej wielkości. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia przylegającej do niej działki budowlanej. DLA KOGO Jeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość. Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Biuro GRYF dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
244000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²8 zł/m²
Powierzchnia7600 m²
Typrekreacyjna
Drogapolna

Oferta sprzedaży dotyczy bardzo atrakcyjnej nieruchomości gruntowej w niezwykle spokojnej okolicy. Działka położona jest w sąsiedztwie lasów, łąk, jezior i rzeki. LOKALIZACJA Działka położona jest w miejscowości Legbąd, w gminie Tuchola. Otoczona jest przez lasy na zachód od działki w bliskiej odległości znajduje się rzeka Czerska Struga oraz Wielki Kanał Brdy. Na północny wschód od nieruchomości położny jest akwedukt w Fojutowie wraz z wieżą widokową i kompleksem rekreacyjno-wypoczynkowym. OPIS Działka ma nieregularny kształt zbliżony do trapezu. Na nieruchomości znajduje się sieć energetyczna i gazowa. Działka położona jest przy drodze gruntowej. Droga asfaltowa znajduje się w odległości około 3km. Najbliższe sąsiedztwo działki stanowią łąki i lasy, co wpływa na jakość powietrza, tak ważną w dzisiejszych czasach. W odległości około 70 m od nieruchomości przepływa rzeka Czerska Struga słynąca z czystości i przejrzystości wody. Najbliższa okolica to również Wielki kanał Brdy, malowniczo przecinający bory sosnowe. Kanał Brdy ze względu na swój urok i bogactwo przyrodnicze szczególnie upodobali sobie kajakarze jak również wędkarze. Wielki kanał Brdy to również połączone z nim Jezioro Dubielnik mające charakter rozlewiska przypominającego słynne rozlewiska Biebrzy. Kolejnym z atutów najbliższej okolicy jest kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy w Fojutowie dysponujący szeregiem atrakcji, począwszy od basenów, zjeżdżalni, kortu tenisowego, restauracji, a skończywszy na atrakcjach w sezonie zimowym takich jak lodowisko czy stok narciarsko-saneczkowy. Fojotowo to również XIX-wieczny akwedukt, największy tego typu obiekt hydrotechniczny w Polsce. Miłośnikom obserwacji natury przypadnie do gustu wieża widokowa położona w pobliżu akweduktu. Potencjalny nabywca na pewno zauroczy się tym miejscem, bliskością przyrody, szlaków rowerowych, kajakowych i pieszych a także niezapomnianymi widokami. Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji posiada cechy idealnego miejsca na wypoczynek. Do miejscowości Legbąd jest około 3 km, w której mamy do dyspozycji: szkołę, przedszkole, ośrodek zdrowia i szereg sklepów przemysłowych oraz spożywczych. W pobliżu: - Czerska Struga 70m - Wielki Kanał Brdy 150m - Akwedukt 500m - Wieża widokowa 500m - Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy w Fojutowie 1km - Jezioro Dubielnik 2,5km - Legbąd 3 km DLA KOGO Idealne miejsce na inwestycję dla osób ceniących sobie ciszę i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Ponadto działka daje możliwość podziału i odsprzedaży mniejszych parceli. Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość dokupienia drugiej większej działki w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości. Zakup dwóch działek niewątpliwie zwiększa możliwości inwestycyjne. Polecam tą nieruchomość i zachęcam do osobistego odwiedzenia tego miejsca.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
244000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²42 zł/m²
Powierzchnia1493 m²
Szerokość27 m
Długość52 m
Typrekreacyjna
Drogapolna

Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu lasów i w pobliżu jeziora. Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki rekreacyjnej o powierzchni 1493 m2. LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom. OPIS Działka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 27m x 56m. Około 250m od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd. Teren działki jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dodatkowo przy omawianej działce znajduje się sieć energetyczna i wodociągowa. Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki budowlane położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości cechują się one podobnymi walorami, zbliżoną wielkością, ale też do dyspozycji są działki o innej wielkości. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia do niej zarówno działki budowlanej jak i działki typowo leśnej wedle upodobań kupującego. DLA KOGO Jeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość. Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Biuro GRYF dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
138 400 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu

Oferta sprzedaży dotyczy bardzo atrakcyjnej nieruchomości gruntowej w niezwykle spokojnej okolicy. Działka położona jest w sąsiedztwie lasów, łąk, jezior i rzeki.LOKALIZACJADziałka położona jest w miejscowości Legbąd, w gminie Tuchola. Otoczona jest przez lasy na zachód od działki w bliskiej odległości znajduje się rzeka Czerska Struga oraz Wielki Kanał Brdy. Na północny wschód od nieruchomości położny jest akwedukt w Fojutowie wraz z wieżą widokową i kompleksem rekreacyjno-wypoczynkowym.OPISDziałka ma nieregularny kształt zbliżony do trapezu. Na nieruchomości znajduje się sieć energetyczna i gazowa. Działka położona jest przy drodze gruntowej. Droga asfaltowa znajduje się w odległości około 3km.Najbliższe sąsiedztwo działki stanowią łąki i lasy, co wpływa na jakość powietrza, tak ważną w dzisiejszych czasach.W odległości około 30 m od nieruchomości przepływa rzeka Czerska Struga słynąca z czystości i przejrzystości wody. Najbliższa okolica to również Wielki kanał Brdy, malowniczo przecinający bory sosnowe. Kanał Brdy ze względu na swój urok i bogactwo przyrodnicze szczególnie upodobali sobie kajakarze jak również wędkarze. Wielki kanał Brdy to również połączone z nim Jezioro Dubielnik mające charakter rozlewiska przypominającego słynne rozlewiska Biebrzy.Kolejnym z atutów najbliższej okolicy jest kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy w Fojutowie dysponujący szeregiem atrakcji, począwszy od basenów, zjeżdżalni, kortu tenisowego, restauracji, a skończywszy na atrakcjach w sezonie zimowym takich jak lodowisko czy stok narciarsko-saneczkowy.Fojotowo to również XIX-wieczny akwedukt, największy tego typu obiekt hydrotechniczny w Polsce. Miłośnikom obserwacji natury przypadnie do gustu wieża widokowa położona w pobliżu akweduktu.Potencjalny nabywca na pewno zauroczy się tym miejscem, bliskością przyrody, szlaków rowerowych, kajakowych i pieszych a także niezapomnianymi widokami.Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji posiada cechy idealnego miejsca na wypoczynek. Do miejscowości Legbąd jest około 3 km, w której mamy do dyspozycji: szkołę, przedszkole, ośrodek zdrowia i szereg sklepów przemysłowych oraz spożywczych.W pobliżu:- Czerska Struga 30m- Wielki Kanał Brdy 150m- Akwedukt 500m- Wieża widokowa 500m- Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy w Fojutowie 1km- Jezioro Dubielnik 2,5km- Legbąd 3 kmDLA KOGOIdealne miejsce na inwestycję dla osób ceniących sobie ciszę i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku.Ponadto działka daje możliwość podziału i odsprzedaży mniejszych parceli.Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość dokupienia drugiej nieco mniejszej działki w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości. Zakup dwóch działek niewątpliwie zwiększa możliwości inwestycyjne.Polecam tą nieruchomość i zachęcam do osobistego odwiedzenia tego miejsca.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
230 zł
20 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²30 zł/m²
Powierzchnia3315 m²
Szerokość32 m
Długość103 m
Typrekreacyjna
Ogrodzeniebrak
Drogapolna

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom. Opis Działka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 32m x 103m. W niedalekiej odległości od działki przebiega sieć energetyczna i wodociągowa. Do działki prowadzi gminna droga gruntowa. Dodatkowym atutem nieruchomości jest fakt, że zostały dla niej wydane warunku zabudowy dla budowy domu. Około 1km od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jeziora także w malownicze lasy i pola. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jezioro to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 10 km od działki położona jest miejscowość Cekcyn siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd. Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki, położone w niedalekim sąsiedztwie omawianej nieruchomości, cechują się one podobnymi walorami. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni, ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. W przypadku omawianej działki istnieje możliwość dokupienia przylegającej do niej działki budowlanej. Dla kogo Jeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość. Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością.

Działka rolna w Borach Tucholskich
Działka rolna w Borach Tucholskich
70000 zł
dzisiaj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia7 700
Cena za m²9.09 zł/m²

Na sprzedaż urokliwa działka otoczona lasem w miejscowości Osieczna w powiecie starogardzkim. Powierzchnia 7700 m2. Teren płaski. Droga dojazdowa gminna polna.  Działka o przeznaczeniu rolnym klasa VI. Nie jest uzbrojona. Prąd około 1 km.  W pobliżu jeziorko Starzyska z pomostem i kąpieliskiem  około 3 km.  Cena 70.000 zł do negocjacji Kupujący nie płaci prowizji.   Rzeka Wda w pobliżu - spływy kajakowe. Czarna Woda około 10 km Starogard Gdański około  35 km Gdańsk około 94 km Serdecznie zapraszam na prezentację. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Magdalena Delerue numer licencji 25532 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Działka pod zabudowę w Borach Tucholskich
Działka pod zabudowę w Borach Tucholskich
38000 zł
nowe 2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia667
Cena za m²56.97 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka numer 641 pod zabudowę jednorodzinną w urokliwej wsi Rzepiczna położonej na terenie Tucholskiego Parku Krajobrazowego.   Kształt działki przybliżony do prostokąta. Szerokość granicy frontowej około 38 m , tył około 43 m., długość prawy bok około 16 m , lewa granica długość około 18 m. Teren równy , porośnięty trawą. Dojazd droga gminna.  Skrzynka z prądem na działce.  Odprowadzanie ścieków sanitarnych - do szczelnego zbiornika bezodpływowego z wywozem do oczyszczalni ścieków. Zaopatrzenie w wodę - własna studnia. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy: 1. Funkcja - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. 2. Rodzaj inwestycji - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolno stojącego z garażem 3. Obiekt wolno stojący do dwóch kondygnacji naziemnych, z dopuszczeniem podpiwniczenia oraz garażu wbudowanego lub zespolonego. 4. Geometria dachu - jedno lub wielospadowy. 5. Położenie głównej kalenicy dachu - z uwzględnieniem odprowadzenia wód opadowych na wnioskowana działkę. 6. Maksymalna wysokość odgórnej krawędzi elewacji frontowej budynku ( do okapu) - 7,0 m. 7. Maksymalna szerokość elewacji frontowej - 15,0 m z zachowaniem przepisów odrębnych. 8. Maksymalna powierzchnia zabudowy 90 m2. 9. Łączną maksymalna powierzchnia terenu podlegająca przekształceniu - 500 m2 , pozostałą część powierzchni terenu objętego liniami rozgraniczającymi teren inwestycji pozostawić w formie biogeniczne czynnej ( nieutwardzonej i niezabudowanej) . Sklep spożywczy około 250 metrów . Kościół, Ośrodek Zdrowia, Szkoła Podstawowa w miejscowości Legbąd około 5 km. Atrakcje okolicy: Jezioro Bielickie - około 2 km - położone w dole lasu pomost ,możliwość łowienia ryb. Barłogi około 2 km - Wielki Kanał Brydy rozdziela się tu na mniejsze odnogi przechodzące w Mały Kanał Brdy . Wody kanału znajdują swoja kumulacje w miejscowości Zielonka.  Jezioro Białe - około 4 km - kąpielisko oraz możliwość łowienia ryb Akwedukt w Fojutowie - około 9 km - zabytek architektury hydrotechnicznej w Fojutowie, wzorowany na antycznych rzymskich budowlach, będący skrzyżowaniem dwóch cieków wodnych: Czerskiej Strugi i Wielkiego Kanału Brdy. Budowla ma 75 metrów długości, co czyni z niej najdłuższy obiekt tego typu w Polsce. Zajazdu Fojutowo - około 8 km - czynny cały rok atrakcje: baseny, stok narciarski, restauracja, plac zabaw dla dzieci , pokoje do wynajęcia Jezioro Ostrowite - około 6 km - kąpielisko, bar przy plaży, możliwość łowienia ryb. Czersk - około 12 km - Plac Ostrowskiego z słynną fontanną z czerskimi pstrągami - wokół sklepy, kawiarnie oraz restauracje.  Kościół pw. św. Mari Magdaleny.  Kręgi Kamienne w Odrach - rezerwat florystyczny ze skupieniami porostów na głazach. Powierzchnia rezerwatu 17 ha. Jest to największy i najbardziej znany w Polsce a drugi w Europie zespól kurhanów i Tuchola - około 14 km  -  dzielnica Starego Miasta Posiada zachowany układ urbanistyczny z VI wieku. Warto wybrać się tam na spacer i podziwiać walory naszej polskiej architektury. Muzeum Borów Tucholskich - atrakcja, która zainteresuje fanatyków historii, etnografii oraz przyrody. Jezioro Głęboczek - plaża , kąpielisko. Gołąbek okolice Tucholi - ścieżka przyrodniczo - dydaktyczna Jelenia Wyspa Zapraszamy do oglądania.

Działka w cichej okolicy w Borach Tucholskich!!!
Działka w cichej okolicy w Borach Tucholskich!!!
165000 zł
16 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia8 278
Cena za m²19.93 zł/m²

Kontakt: Mateusz Geszczyńśki tel: (użyj formularza kontaktowego) Na sprzedaż ATRAKCYJNA działka w miejscowości Wałkowiska w sercu BORÓW TUCHOLSKICH!!! OKAZYJNA CENA !!!!!!   JEDYNE 20ZŁ/M2!!! - płaski teren idealny pod budowę DOMKÓW REKREACYJNYCH lub domu jednorodzinnego, - możliwość budowy domków NA ZGŁOSZENIE do 35 m2 - woda i prąd w drodze - w pobliżu ELEKTROWNIA ŻUR, Zalew Żurski!! - zaledwie 10 kilometrów do TLENIA!!! - atrakcyjna lokalizacja, malownicze tereny, bliskość PRZYRODY i zielonych terenów!!!! - w pobliżu stadnina koni, kąpielisko, miejsce na grilla/ognisko!!! - woda i prąd w drodze IDEALNE miejsce na stworzenie kompleksu domków na zgłoszenie, pod wynajem (duża atrakcji w okolicy)!!! IDEALNA LOKALIZACJA!!!! Kontakt: Mateusz Geszczyńśki tel: (użyj formularza kontaktowego) Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Duża działka przy lesie w Borach Tucholskich
Duża działka przy lesie w Borach Tucholskich
205 000 zł
Tuchola 8 dni plecy

Witam. Sprzedam działkę o powierzchni 3710 m2 w Jesionowie - 2 km od centrum Tucholi, w spokojnej okolicy, z PIĘKNYM WIDOKIEM, przy lesie. Działka położona jest przy drodze Tuchola-Raciąż, przy której planowana jest kontynuacja budowy ścieżki rowerowej prowadzącej do Tucholi. Do działki doprowadzony jest prąd, a w drodze znajduje się kanalizacja i woda. Ze względu na dużą powierzchnię, istnieje możliwość późniejszego podziału na dwie mniejsze działki. V klasa ziemi - nie podlega opodatkowaniu. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich w pobliżu Legbąda
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich w pobliżu Legbąda
835000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²8 zł/m²
Powierzchnia17300 m²
Typrekreacyjna
Drogapolna

Oferta sprzedaży dotyczy bardzo atrakcyjnej nieruchomości gruntowej w niezwykle spokojnej okolicy. Działka położona jest w sąsiedztwie lasów, łąk, jezior i rzeki. LOKALIZACJA Działka położona jest w miejscowości Legbąd, w gminie Tuchola. Otoczona jest przez lasy na zachód od działki w bliskiej odległości znajduje się rzeka Czerska Struga oraz Wielki Kanał Brdy. Na północny wschód od nieruchomości położny jest akwedukt w Fojutowie wraz z wieżą widokową i kompleksem rekreacyjno-wypoczynkowym. OPIS Działka ma nieregularny kształt zbliżony do trapezu. Na nieruchomości znajduje się sieć energetyczna i gazowa. Działka położona jest przy drodze gruntowej. Droga asfaltowa znajduje się w odległości około 3km. Najbliższe sąsiedztwo działki stanowią łąki i lasy, co wpływa na jakość powietrza, tak ważną w dzisiejszych czasach. W odległości około 30 m od nieruchomości przepływa rzeka Czerska Struga słynąca z czystości i przejrzystości wody. Najbliższa okolica to również Wielki kanał Brdy, malowniczo przecinający bory sosnowe. Kanał Brdy ze względu na swój urok i bogactwo przyrodnicze szczególnie upodobali sobie kajakarze jak również wędkarze. Wielki kanał Brdy to również połączone z nim Jezioro Dubielnik mające charakter rozlewiska przypominającego słynne rozlewiska Biebrzy. Kolejnym z atutów najbliższej okolicy jest kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy w Fojutowie dysponujący szeregiem atrakcji, począwszy od basenów, zjeżdżalni, kortu tenisowego, restauracji, a skończywszy na atrakcjach w sezonie zimowym takich jak lodowisko czy stok narciarsko-saneczkowy. Fojotowo to również XIX-wieczny akwedukt, największy tego typu obiekt hydrotechniczny w Polsce. Miłośnikom obserwacji natury przypadnie do gustu wieża widokowa położona w pobliżu akweduktu. Potencjalny nabywca na pewno zauroczy się tym miejscem, bliskością przyrody, szlaków rowerowych, kajakowych i pieszych a także niezapomnianymi widokami. Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji posiada cechy idealnego miejsca na wypoczynek. Do miejscowości Legbąd jest około 3 km, w której mamy do dyspozycji: szkołę, przedszkole, ośrodek zdrowia i szereg sklepów przemysłowych oraz spożywczych. W pobliżu: - Czerska Struga 30m - Wielki Kanał Brdy 150m - Akwedukt 500m - Wieża widokowa 500m - Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy w Fojutowie 1km - Jezioro Dubielnik 2,5km - Legbąd 3 km DLA KOGO Idealne miejsce na inwestycję dla osób ceniących sobie ciszę i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Ponadto działka daje możliwość podziału i odsprzedaży mniejszych parceli. Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość dokupienia drugiej nieco mniejszej działki w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości. Zakup dwóch działek niewątpliwie zwiększa możliwości inwestycyjne. Polecam tą nieruchomość i zachęcam do osobistego odwiedzenia tego miejsca.

Działka budowlana ze ścianą lasu w Borach Tucholskich
Działka budowlana ze ścianą lasu w Borach Tucholskich
450000 zł
20 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²70 zł/m²
Powierzchnia1054 m²
Szerokość28 m
Długość37 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogapolna

Atrakcyjna nieruchomość w spokojnym i cichym otoczeniu, z pięknym widokiem na okolice. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Okoniny Nadjeziorne w gminie Śliwice około 25 km od Tucholi. Opis Działka posiada regularny kształt prostokąta o wymiarach ok 28m x 37m. W drodze w odległości 2 m od działki przebiega sieć wodociągowa. Do sąsiednich działek została również doprowadzona sieć energetyczna. Do działki prowadzi gminna droga gruntowa. Droga asfaltowa znajduje się w odległości ok 200m od działki. Teren działki jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zezwalającym na budowę w tym miejscu budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Około 1,5 kilometra od nieruchomości znajduje się bardzo atrakcyjne turystycznie jezioro Okonińskie o pierwszej klasie czystości. Teren otaczający działkę to obszar obfitujący oprócz jezior także w malownicze lasy i pola. Leśne ostoje to istny raj dla grzybiarzy a pobliskie jeziora to eldorado dla wędkarzy. W odległości około 5 km od działki położona jest miejscowość Śliwice siedziba gminy z szeregiem sklepów, szkołą, przedszkolem, apteką, kościołem itd. Należy zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych dostępne są również inne działki budowlane położone w bezpośrednim sąsiedztwie omawianej nieruchomości cechujące się podobnymi walorami i zbliżoną wielkością. Istnieje możliwość kupna kilku działek przylegających do siebie i tym samym powiększenia nie tylko powierzchni ale również możliwości inwestycyjnych danej nieruchomości. Dla kogo Jeśli jesteś miłośnikiem bliskiego kontaktu z przyrodą to jest to miejsce dla właśnie dla ciebie. Masz zamiar wybudować dom i cieszyć się ciszą i spokojem szczerze polecam tą nieruchomość. Polecam osobiście zapoznać się z nieruchomością.

Działka budowlana w Borach Tucholskich nad jeziorem Chłodnym
Działka budowlana w Borach Tucholskich nad jeziorem Chłodnym
83000 zł
12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia810
Cena za m²102.47 zł/m²

Działki budowlane 1270m2, media w drodze (prąd, gaz), spokojna okolica, dostęp do jeziora, lasy, pola.Telefon 60*****10

Działka budowlana w Borach Tucholskich z wydanymi warunkami zabudowy
Działka budowlana w Borach Tucholskich z wydanymi warunkami zabudowy
64760 zł
29 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 619
Cena za m²40 zł/m²

Działka o nr 629/5 położona w miejscowości Bysław. Działka znajdują się w pobliżu drogi powiatowej łączącą wieś Bysław-Lubiewo. Działka przylega do lasu sosnowego. W okolicy znajduję się kąpielisko oraz zalew koronowski. Więcej informacji udzielę telefonicznie. tel. 66*****77

Działka budowlana z linią brzegową jeziora
Działka budowlana z linią brzegową jeziora
1057950 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 053
Cena za m²150 zł/m²

Sprzedam działkę z linią brzegową jeziora. Działka posiada warunki zabudowy z mediami. Położona w Borach Tucholskich w powiecie chojnickim. Działka częściowo ogrodzona w sąsiedztwie zabudowy. Dojazd do działki drogą asfaltową. Pośrednikom dziękuję. Informacje tylko telefonicznie 69*****09

Sprzedam działkę budowlaną w Borach Tucholskich.
Sprzedam działkę budowlaną w Borach Tucholskich.
244000 zł
11 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²70 zł/m²
Powierzchnia1700 m²
Typbudowlana
Drogapolna

Sprzedam działkę budowlaną w Borach Tucholskich a dokładnie w miejscowości Suchom. Działka liczy 1700 metrów kwadratowych. Suchom to spokojna i rekreacyjna wieś. Mieści się tutaj dużo lasów oraz jezioro. Cena wynosi 119 tys. (Do negocjacji).

Atrakcyjna duża działka nad jeziorem
Atrakcyjna duża działka nad jeziorem
250000 zł
dzisiaj
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia14 618
Cena za m²17.1 zł/m²

Sprzedam bez pośrednika atrakcyjną działkę nad jeziorem w Borach Tucholskich, 1.4618ha (14618 m2) z linią brzegową Jeziora Radonek. Działka nr 693/1 w obrębie Legbąd, rolno-leśna, przylegająca do działki zabudowanej. Piękna okolica, cisza i spokój. Dobry dojazd od DW237 drogą gruntową. Blisko do zajazdu Fojutowo i innych atrakcji w okolicy. Dokładne położenie: Geoportal 041606_5.0004.693/1 Wiecej informacji mailowo lub na telefon.

Działka budowlana
Działka budowlana
248220 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 137
Cena za m²60 zł/m²

Działka budowlana położona w Borach Tucholskich, a dokładniej w miejscowości Klaniny. Dojazd do działki drogą żwirową, utwardzoną. Nieopodal znajdują się cztery jeziora, które są położone w linii prostej. W obrębie 2 km płynie Rzeka Wda, która niesie za sobą piękne krajobrazy. Jest to jedna działka o powierzchni 4137 m2, ale dajemy możliwość wybrania sobie działki jednej z trzech możliwych! 60 zl/m2 -> cena za metr kwadratowy. Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem : 72*******90

Działka budowlana z własnym lasem - LINÓWEK (Bory Tucholskie) 13500m2
Działka budowlana z własnym lasem - LINÓWEK (Bory Tucholskie) 13500m2
185000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia13 500
Cena za m²13.7 zł/m²

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży atrakcyjnej działki w Borach Tucholskich w malowniczej (rekreacyjnej) miejscowości Linówek. Działka pięknie zlokalizowana z własnym lasem i łąką. Wokół malownicze tereny leśne, łąki i jeziora. Szczegóły: - cz. budowlana 1700m2, - cz. leśna 9300m2, - cz. łąkowa 2500m2. - posiada dostęp do drogi gminnej, elektroenergetycznej i wodociągowej, - zabudowa budynku do 160m2 (o wys. 8-16m). Sprzedaję jako osoba prywatna - BEZ POŚREDNIKÓW. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.

Piękna Duża Działka Budowlana w Lesie, Bory Tucholskie, Kociewie 1 ha
Piękna Duża Działka Budowlana w Lesie, Bory Tucholskie, Kociewie 1 ha
399000 zł
dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia9 900
Cena za m²40.3 zł/m²

Piękna duża działka 0,99 ha na sprzedaż w Borach Tucholskich na granicy Kaszub i Kociewia w środku lasu w gminie Zblewo we wsi Cis 53°56'25.0"N 18°16'31.8"E Województwo Pomorskie, Powiat Starogardzki - Idealna lokalizacja 65 km od Gdańska. Informacje; • Wieś Cis, Gmina Zblewo, Kociewie, Bory Tucholskie, Powiat Starogardzki • Działka o wymiarach 60 m x 180 m • Powierzchnia działki 0,99 ha • Ustanowione warunki zabudowy umożliwiające budowę dużego domu bez ograniczeń • Las rośnie na 40% działki, łąka na 60% • Działka z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej • Dostępne media: prąd. Działka zlokalizowana jest na Kociewiu w Borach Tucholskich, na granicy z Kaszubami w gminie Zblewo, we wsi Cis. Odległość od Gdańska wynosi ok. 65 km i zajmuje niecałą godzinę. Dojazd jest szybki i komfortowy zarówno z północy jak i południa kraju – kilka rożnych urokliwych dróg dojazdowych albo autostradą A1. Wyjątkowość tego miejsca, to lokalizacja w środku lasu i rozległych łąk w niesamowitej ciszy i oazie spokoju. Wokół brak gęstej zabudowy – tylko dwa domy w promieniu 500 metrów. W okolicy duża liczba jezior, a najbliższe ogólnodostępne jeziorko znajduje się niecałe 1,5 km od działki. W odległości 5km znajduje się wieś Zblewo, gdzie są liczne sklepy zarówno spożywcze jak i budowlane, a także usługowe oraz restauracje. Regularnie odbywają się też w Zblewie przeróżne festyny bądź regionalne wydarzenia. W najbliższej okolicy wiele atrakcji, jak spływy kajakowe, jazda konna, wędkarstwo.

Działka budowlana pod lasem w Ocyplu
Działka budowlana pod lasem w Ocyplu
89000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia916
Cena za m²97.16 zł/m²

Oferuje Państwu wyjątkową działkę budowlaną o niepowtarzalnym położeniu w Borach Tucholskich wśród lasów i jezior. Jest ona zlokalizowana w miejscowości Ocypel nr 78/1 z dostępem do drogi powiatowej. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo lasów ( z dwóch stron działki, co zapewnia spokój i ciszę ) oraz łąk i tras rowerowych. Działka objęta MPZP jako D1MN2 zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz usługowa. Ponadto posiadam jeszcze dwie działki graniczące nr 78/2 o pow. 929 m2 oraz 78/3 o pow. 1134m2 wydzielone w tym roku z działki o nr 78.

Działka z linią brzegową rzeki Brdy - Nadolna Karczma
Działka z linią brzegową rzeki Brdy - Nadolna Karczma
720000 zł
12 dnia plecy
Rynekwtórny
Cena za m²72 zł/m²
Powierzchnia2764 m²
Typrolna

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 2.800 m2 z dostępem do linii brzegowej rzeki Brdy, malowniczo usytuowana w Borach Tucholskich, w miejscowości Nadolna Karczma, obręb Zapędowo, gmina Tuchola. Spokojne i urokliwe miejsce, otoczone drzewami, doskonałe na wypoczynek, spływy kajakowe, kąpiele, wędkowanie czy spacerowanie po lasach. W najbliższej okolicy: strugi Czerska i Raciąska, Wielki Kanał Brdy oraz jeziora Raciąż, Spierewnik i Stobno. Dziaka zapewnia dobrą komunikację z pobliskimi miastami: ok. 24 km do Czerska, ok. 27 km. do Chojnic. Dla działki zostało wcześniej wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego według projektu domu jednorodzinnego D-03 Grześ. Uzbrojenie: przyłącze prądu na działce. Dokładna lokalizacja działki zaznaczona na mapie w zdjęciach. Zapraszam do kontaktu i oglądania działki.

Działki w lesie koło jeziora w miejscowości Olpuch
Działki w lesie koło jeziora w miejscowości Olpuch
80000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia4 000
Cena za m²20 zł/m²

Oferuję na sprzedaż działki o powierzchni około 40 arów na niezalesionej części działki nr 72 w miejscowości wypoczynkowej Olpuch w obszarze Kaszub w Borach Tucholskich w obrębie gminy Stara Kiszewa. Działka znajduje się przy drodze gminnej, w pięknej scenerii, niedaleko wsi Olpuch z pięknym zabytkowym kościołem, niedaleko jeziora Przywłoczno (5 minut spacerkiem do linii brzegowej), w odległości 8 km znajduje się skansen w miejscowości Wdzydze Kiszewskie. Około 15 km do Kościerzyny. Z dwóch stron z działką sąsiadują lasy państwowe, z dwóch stron jest droga gminna. Do najbliższych zabudowań jest ok 250 m. Idealne miejsce na wypoczynek. Teren rolny (VI klasa), ziemia jest przepuszczalna (nie ma problemu z oczyszczalną ekologiczną), nie ma warunków zabudowy ani planu zagospodarowania przestrzennego. Pod linkiem poniżej można zobaczyć jak działka i jej okolica wygląda z drona: youtube.com/watch?v=zDSBERSKyuY&t=

Malownicza działka z warunkami zabudowy
Malownicza działka z warunkami zabudowy
363 510 zł
Czersk 30+ kilka dni temu

Poszukujesz malowniczej i dużej działki z możliwością wybudowania domu, gdzie z okiem rozciągać się będzie bajkowym pejzaż?Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 12177 m2, położoną w miejscowości Kurcze, obręb Ostrowite, w gminie Czersk, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.Urokliwe miejsce w Borach Tucholskich, położone blisko Jeziora Ostrowite ( ok.800 m), to wyjątkowa oferta dla osób poszukujących spokoju.Działka posiada wydane warunki zabudowy, polegające na budowie całorocznego domu jednorodzinnego.Media: dostęp do wody, kanalizacji i prądu ( ok. 70 m ).Dojazd droga polną- utwardzoną, działka porośnięta drzewkami iglastymi.Zamieszkaj bez najbliższego sąsiedztwa i cieszyć się otaczającą Cię naturą i przyrodą?Piękna lokalizacja, płaski teren, metraż zapewniający intymność i spokój. Jezioro Ostrowite w zasięgu ręki!Miejscowość Kurcze oddalona jest 8 km od Czerska, położona w obrębie Borów Tucholskich.Zadzwoń, dopytaj już teraz!Oferta: 2106-0093www.chbn.pl

Działka budowlana w Gródku
Działka budowlana w Gródku
94200 zł
Gródek 6 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 570
Cena za m²60 zł/m²

Na sprzedaż posiadam działkę nr 4 o powierzchni 1570 m2 w miejscowości Gródek, gmina Drzycim, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Cena za 1 metr kwadratowy wynosi 60 zł, cena do możliwej negocjacji. Działka posiada zapewnienie dostawy energii energetycznej oraz wody pitnej przez gestorów sieci. Możliwość uzyskania warunków zabudowy na budowę budynku mieszkalnego lub innego obiektu. Teren oczyszczony z drzew i krzewów. Lokalizacja miejsca położona jest w Borach Tucholskich przy Rodzinnych Działkach Ogrodowych oraz w odległościach jak poniżej: - 250 m od plaży, zalewu i kanału; - 1,5 km od kościoła oraz paczkomatu; - 2 km od szkoły podstawowej oraz oddziału przedszkolnego; - 5 km od Centrum Gminy Drzycim (Dino, Lewiatan, Myjnia samochodowa, Bank, Urząd Gminy, Poczta Polska, Przechodnia Zdrowia, Piekarnia); - 15 km od miejscowości Osie; - 16 km od miejscowości Świecie; - 60 km od miasta Bydgoszcz; - 66 km od miasta Toruń.

Działka otoczona lasem możliwość zabudowy
Działka otoczona lasem możliwość zabudowy
145000 zł
7 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia4 102
Cena za m²35.35 zł/m²

Na sprzedaż działka rolna numer 335/1  w spokojnej okolicy w miejscowości Złe Mięso gmina Czersk w powiecie chojnickim. Powierzchnia 4102 metrów kwadratowych. Szerokość około 37 metrów, długość około 110 metrów. Możliwość wystąpienia o warunki zabudowy, sąsiednia zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Skrzynka z prądem, kanalizacja, woda miejska w drodze. Spacerkiem około 750 metrów do rzeki Wda.Teren płaski o kształcie prostokąta częściowo porośnięty drzewami. Dojazd droga gminna asfaltowa.  Złe Mięso spokojna wieś w Borach Tucholskich otoczona lasem. Rzeka Wda w pobliżu - spływy kajakowe. Cena 145.000 zł do negocjacji. Kupujący nie płaci prowizji. Czarna Woda około 3 km Czersk około 11 km Starogard Gdański około 36 km Chojnice około 40 km Gdańsk około 90 km Serdecznie zapraszam na prezentację. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Magdalena Delerue numer licencji 25532 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Sprzedam grunt Łosiny 66500m2
Sprzedam grunt Łosiny 66500m2
11 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²9 zł/m²
Powierzchnia66500 m²
Typsiedliskowa
Drogapolna

Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży działki siedliskowej w Borach Tucholskich, w miejscowości Łosiny. Działka w zacisznym miejscu, wśród łąk i lasów.Bardzo dobra inwestycja jako teren do rekreacji i wypoczynku.Działka:- siedliskowa, - nie objęta w planie zagospodarowania jako las- powierzchnia działki 66 500 m.kw.- źródło wody na działce dla wybudowania studni Lokalizacja:- działka znajduje się w samym sercu Borów Tucholskich, między Czerskiem   a Chojnicami- 700 m od centrum wioski Łosiny, schowana za lasem- bardzo dogodny dojazd, 500 m od nowej drogi asfaltowej- działka położona na uboczu, droga dojazdowa prowadzi tylko do jednego   gospodarstwa- wokół działki łąki , lasy i pola  W pobliżu bardzo wiele atrakcji: - wspaniałe miejsce do wypoczynku, zarówno dla osób chcących zaszyć się   w głuszy jak i dla amatorów aktywnej turystyki i rekreacji zarówno na lądzie   jak i wodzie- liczne miejsca do zwiedzania, np. akwedukt, wieża widokowa i wiele innych- trasy do spływów kajakowych, - liczne czyste rzeki i jeziora, czyste lasy pełne darów natury, raj dla wędkarzy,    grzybiarzy, zbieraczy runa leśnego- 5 minut do Zajazdu Fojutowo z hotelem, restauracją z wyśmienitą kuchnią,   basen zewnętrzny i kryty, park zabaw dla dzieci- 15 minut do Czerska miasta z pełną infrastrukturą handlowo-usługowąZapraszamy do oglądania i składania ofert zakupu.---------------------------------------------------------------------------------U NAS NAJKORZYSTNIEJ, NAJSZYBCIEJ I BEZPIECZNIE! Jeżeli zainteresowało Cię powyższe ogłoszenie to:- Zadzwoń pod wskazany nr Telefonu.- Umów się na Prezentację. W trosce o naszych Klientów NIE PRZEKAZUJEMY adresów nieruchomości.- Przyjedź i Obejrzyj na żywo.- Zaproponuj Swoją cenę prezentowanej nieruchomości.Gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę.Mamy tylko AKTUALNE oferty.Oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.Wszystkie nasze transakcje są objęte ubezpieczeniem OC w PZU.Z nami u Notariusza dostaniesz nawet 50% zniżki.Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie:biurogentleman.pl

Atrakcyjna działka wśród drzew i blisko rzeki!!
Atrakcyjna działka wśród drzew i blisko rzeki!!
342160 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 277
Cena za m²80 zł/m²

Kontakt: Mateusz Geszczyński tel: (użyj formularza kontaktowego) Oferuję Państwu atrakcyjną działkę, położoną w najpiękniejszej miejscowości w Borach Tucholskich - STAREJ RZECE!!!! - Działka płaska, idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego!! - Działka znajduje się BLISKO LASU w CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY, sąsiednie działki są już zabudowane (dwa domy jednorodzinne). - Duża ilość drzew na działce, zapewnia prywatność mieszkańcom. - W pobliżu rzeka oraz duża ilość jezior!!!! - Działka Objęta MPZP - zabudowa jednorodzinna. Powierzchnia działki - 4277 m2 Cena 342 160 zł Kontakt: Mateusz Geszczyński tel: (użyj formularza kontaktowego) Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Atrakcyjna działka wśród drzew i blisko rzeki!!
Atrakcyjna działka wśród drzew i blisko rzeki!!
342160 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 277
Cena za m²80 zł/m²

Kontakt: Mateusz Geszczyński tel: (użyj formularza kontaktowego) Oferuję Państwu atrakcyjną działkę, położoną w najpiękniejszej miejscowości w Borach Tucholskich - STAREJ RZECE!!!! - Działka płaska, idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego!! - Działka znajduje się BLISKO LASU w CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY, sąsiednie działki są już zabudowane (dwa domy jednorodzinne). - Duża ilość drzew na działce, zapewnia prywatność mieszkańcom. - W pobliżu rzeka oraz duża ilość jezior!!!! - Działka Objęta MPZP - zabudowa jednorodzinna. - teren ogrodzony Powierzchnia działki - 4277 m2 Cena 342 160 zł Kontakt: Mateusz Geszczyński tel: (użyj formularza kontaktowego) Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Działka budowlana w sąsiedztwie lasu
Działka budowlana w sąsiedztwie lasu
225000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 692
Cena za m²47.95 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej okolicy w miejscowości Lipki Górne gmina Czersk w powiecie chojnickim.  Powierzchnia 4692 metrów kwadratowych. . Działka uzbrojona w wodę i kanalizację. Skrzynka z prądem w drodze około 120 metrów. Spacerkiem  około 1 km do rzeki Wda.Teren z  lekkim nachyleniem o kształcie nieregularnym częściowo porośnięty drzewami od strony lasu.  Dojazd droga gminna asfaltowa. Możliwość kupna sąsiedniej działki oraz części działki leśnej.   Wymiary front szerokość około 40 metrów, głębokość około 86 metrów.  Na działkę zostały wydane warunki zabudowy - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w bryle budynku :  - powierzchnia zabudowy do 200 metrów kwadratowych  -  szerokość elewacji frontowej budynku - do 20 metrów -  wysokość głównej kalenicy do frontu działki  - do 9 metrów - liczba kondygnacji do dwóch naziemnych -  dopuszcza się możliwość realizacji poddasza użytkowego oraz garażu w bryle budynku  - geometria dachu budynku - dwuspadowy - kąt nachylenia połaci dachowych - do 45 stopni - pokrycie dachu budynku - dachówką płytą warstwową, gontem bitumicznym, blachą lub blacho dachówką w stonowanej kolorystyce nawiązującej do kolorystyki pokryć dachowych budynków zlokalizowanych na sąsiednich działkach - zachować co najmniej 30% powierzchni działki biologiczne czynnej Lipki Górne spokojna wieś w Borach Tucholskich otoczona lasem. Rzeka Wda w pobliżu - spływy kajakowe. Cena 225.000  zł do negocjacji. Kupujący nie płaci prowizji. Czarna Woda około 3 km Czersk około 10 km Starogard Gdański około 36 km Chojnice około 40 km Gdańsk około 90 km Serdecznie zapraszam na prezentację. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Magdalena Delerue numer licencji 25532 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Działka budowlana w sąsiedztwie lasu
Działka budowlana w sąsiedztwie lasu
75000 zł
2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 400
Cena za m²53.57 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej okolicy w miejscowości Lipki Górne gmina Czersk w powiecie chojnickim. Powierzchnia 1400 metrów kwadratowych. . Spacerkiem około 1 km do rzeki Wda.Teren z lekkim nachyleniem o kształcie nieregularnym częściowo porośnięty drzewami od strony lasu. Dojazd droga gminna asfaltowa oraz służebność przejazdu.  Możliwość kupna sąsiedniej działki. Wymiary front szerokość około 26 metrów, głębokość około 48 metrów. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w bryle budynku : - powierzchnia zabudowy do 200 metrów kwadratowych - szerokość elewacji frontowej budynku - do 20 metrów - wysokość głównej kalenicy do frontu działki - do 9 metrów - liczba kondygnacji do dwóch naziemnych - dopuszcza się możliwość realizacji poddasza użytkowego oraz garażu w bryle budynku - geometria dachu budynku - dwuspadowy - kąt nachylenia połaci dachowych - do 45 stopni - pokrycie dachu budynku - dachówką płytą warstwową, gontem bitumicznym, blachą lub blacho dachówką w stonowanej kolorystyce nawiązującej do kolorystyki pokryć dachowych budynków zlokalizowanych na sąsiednich działkach - zachować co najmniej 30% powierzchni działki biologiczne czynnej Lipki Górne spokojna wieś w Borach Tucholskich otoczona lasem. Rzeka Wda w pobliżu - spływy kajakowe. Cena 75.000 zł do negocjacji. Kupujący nie płaci prowizji. Czarna Woda około 3 km Czersk około 10 km Starogard Gdański około 36 km Chojnice około 40 km Gdańsk około 90 km Serdecznie zapraszam na prezentację. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Magdalena Delerue numer licencji 25532 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Działka budowlana w sąsiedztwie lasu
Działka budowlana w sąsiedztwie lasu
81000 zł
2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²54 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej okolicy w miejscowości Lipki Górne gmina Czersk w powiecie chojnickim. Powierzchnia 1500 metrów kwadratowych. . Spacerkiem około 1 km do rzeki Wda.Teren z lekkim nachyleniem o kształcie nieregularnym częściowo porośnięty drzewami od strony lasu. Dojazd droga gminna asfaltowa oraz służebność przejazdu.  Możliwość kupna sąsiedniej działki oraz części działki leśnej.  Wymiary front szerokość około 28 metrów, głębokość około 48 metrów. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w bryle budynku : - powierzchnia zabudowy do 200 metrów kwadratowych - szerokość elewacji frontowej budynku - do 20 metrów - wysokość głównej kalenicy do frontu działki - do 9 metrów - liczba kondygnacji do dwóch naziemnych - dopuszcza się możliwość realizacji poddasza użytkowego oraz garażu w bryle budynku - geometria dachu budynku - dwuspadowy - kąt nachylenia połaci dachowych - do 45 stopni - pokrycie dachu budynku - dachówką płytą warstwową, gontem bitumicznym, blachą lub blacho dachówką w stonowanej kolorystyce nawiązującej do kolorystyki pokryć dachowych budynków zlokalizowanych na sąsiednich działkach - zachować co najmniej 30% powierzchni działki biologiczne czynnej Lipki Górne spokojna wieś w Borach Tucholskich otoczona lasem. Rzeka Wda w pobliżu - spływy kajakowe. Cena 81.000 zł do negocjacji. Kupujący nie płaci prowizji. Czarna Woda około 3 km Czersk około 10 km Starogard Gdański około 36 km Chojnice około 40 km Gdańsk około 90 km Serdecznie zapraszam na prezentację. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Magdalena Delerue numer licencji 25532 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.