Działka w centrum góry kalwarii.

Sortowanie:
Znaleziony: 7 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Sprzedam Dzialke Budowlano-uslugowa. Aleksandrow/Linin
Sprzedam Dzialke Budowlano-uslugowa. Aleksandrow/Linin
109000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia676
Cena za m²161.24 zł/m²

Sprzedam działkę budowlano-usługowa MNU1 (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami) położona na styku Aleksandrowa i Linina w lesie. Według planu możliwe jest wybudowanie domu jednorodzinnego dwulokalowego. Powierzchnia zabudowy - max 40% Maksymalna ilość kondygnacji - 3 Możliwość płaskiego dachu (maksymalne nachylenie połaci do 45 stopni) Działka jest płaska, porośnięta sosnami, narożna, dzięki czemu daje duża swobodę usytuowania domu. Działka graniczy z pięknym lasem (sosny, brzozy, akacje) oraz przez niedaleka okolice przepływa rzeka Czarna. Położenie działki zapewnia ciszę, piękne widoki i szybki dojazd do Góry Kalwarii (5km do centrum) i Warszawy (38km do Pałacu kultury) Media: Prąd oraz woda w ulicy. Działka ewid. nr 67/12 z obrębu Aleksandrów gm. Góra Kalwaria Tel: 51*******32 lub 79*******98

Budowlana-45 min do centrum Warszawy-blisko szkoły
Budowlana-45 min do centrum Warszawy-blisko szkoły
270000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²180 zł/m²

Zapraszam wszystkich bezpośrednio zainteresowanych kupnem do zapoznania się z ofertą i kontaktu. Działka jest położona we wsi Dobiesz, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, blisko szkoły podstawowej, z dobrym połączeniem z Warszawą i Górą Kalwarią. Okolica jest bardzo cicha, a sąsiedztwo spokojne.Szczegóły:- 1500 m2 - nr 79/12 (mapa wśród zdjęć)- przeznaczenie: działka budowlana- teren częściowo ogrodzony przez sąsiadów- dojazd drogą gruntową, utwardzoną, ok. 50 metrów od głównej drogi asfaltowej (ul. Wolskiej)- media: woda doprowadzona do granicy działki, prąd przy drodze głównej, brak kanalizacji i gazuOkolica:- sklep spożywczy - ok. 5 minut jazdy autem- szkoła podstawowa - 600 metrów - szkolna linia autobusowa przy wjeździe na drogą główną, 50 metrów od działki- ok. 5 minut autem do PKP (3 km), połączenie Radom-Warszawa - dojazd do stacji Warszawa-Okęcie 20 minut, a do Śródmieścia 40 minut- dojazd autem do centrum Warszawy to ok. 40-60 minut w zależności od pory dnia- dojazd autem do Góry Kalwarii to ok. 10-15 minut- "Pod Kogutem" - agroturystyka i jazdy konne - 900 metrówW razie zainteresowania poproszę o kontakt przez portal lub telefoniczny.

Działka budowlana Barcice Drwalewskie 1000 m² plus udział w drodze
Działka budowlana Barcice Drwalewskie 1000 m² plus udział w drodze
85000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²90 zł/m²

Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1000 metrów kwadratowych plus udział 180 metrów kwadratowych w drodze wewnętrznej dojazdowej we wsi Barcice Drwalewskie (gmina Chynów, powiat grójecki, województwo mazowieckie). Działka jest w odległości 40 km od centrum Warszawy (jadąc przez Piaseczno), 20 km od Piaseczna i 10 km od Grójca. W odległości 1 km przebiega trasa z Grójca do Góry Kalwarii. Nr ewidencyjny działki: 55/11, wymiary: 46,87 m x 21,34 m. Nr działki w geoportalu: 140603_2.0003.55/11. Przyłącze prądu na działkę jest w trakcie realizacji. Został złożony wniosek do PGE. Do końca lata działka powinna być przyłączona do linii energetycznej, ponieważ ta linia przebiega tuż przy samej działce. Wodociąg jest w drodze asfaltowej oddalonej od działki 230 metrów. Gmina zobowiązała się wybudować odnogę tego wodociągu wzdłuż drogi wewnętrznej, jeśli zaczną tam powstawać nowe domy. Jest już wykonany projekt. Planowana jest również budowa sieci gazowej. Obecnie trwa wstępna faza projektowa. Sąsiednia wieś oddalona o 1 km została niedawno zgazyfikowana. Dojazd do działki jest drogą asfaltową, a potem na końcu 230 metrów póki co drogą gruntową. Obszar, na której znajduje się działka jest objętym miejscowym planem zagospodarowania, który został uchwalony w 2016 roku i który pozwala na zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną. Teren działki jest w miarę suchy o każdej porze roku, ponieważ w odległości 60 metrów od działki znajduje się rów melioracyjny, który kilka lat temu został oczyszczony i udrożniony. Wiele działek w Barcicach, które są wystawione na sprzedaż jest regularnie zalewanych po obfitych opadach deszczu wbrew temu co jest napisane w ogłoszeniach. Znam bardzo dobrze tą wieś i niektórych mieszkańców na czele z panią sołtys, sprzedałem tam już kilka działek, stąd mam doskonałą wiedzę co tam się dzieje na bieżąco. Działka jest gruntownie oczyszczona ze wszelkiej niepotrzebnej roślinności co widać na zdjęciach. Zostawione są tylko dwa młode dęby z jednego końca działki. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1300 m², która również jest wystawiona na sprzedaż w innym ogłoszeniu.

Działka budowlana Barcice Drwalewskie 1000 m²
Działka budowlana Barcice Drwalewskie 1000 m²
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²90 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Szerokość21.34 m
Długość46.87 m
Typbudowlana

Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1000 metrów kwadratowych plus udział 225 metrów kwadratowych w drodze wewnętrznej dojazdowej we wsi Barcice Drwalewskie (gmina Chynów, powiat grójecki, województwo mazowieckie). Działka jest w odległości 40 km od centrum Warszawy (jadąc przez Piaseczno), 20 km od Piaseczna i 10 km od Grójca. W odległości 1 km przebiega trasa z Grójca do Góry Kalwarii. Nr ewidencyjny działki: 55/11, wymiary: 46,87 m x 21,34 m. Nr działki w geoportalu: 140603_2.0003.55/11. Przyłącze prądu na działkę jest w trakcie realizacji. Został złożony wniosek do PGE. Do końca lata działka powinna być przyłączona do linii energetycznej, ponieważ ta linia przebiega tuż przy samej działce. Wodociąg jest w drodze asfaltowej oddalonej od działki 230 metrów. Gmina zobowiązała się wybudować odnogę tego wodociągu wzdłuż drogi wewnętrznej, jeśli zaczną tam powstawać nowe domy. Jest już wykonany projekt. Planowana jest również budowa sieci gazowej. Obecnie trwa wstępna faza projektowa. Sąsiednia wieś oddalona o 1 km została niedawno zgazyfikowana. Dojazd do działki jest drogą asfaltową, a potem na końcu 230 metrów póki co drogą gruntową. Obszar, na której znajduje się działka jest objętym miejscowym planem zagospodarowania, który został uchwalony w 2016 roku i który pozwala na zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną. Teren działki jest w miarę suchy o każdej porze roku, ponieważ w odległości 60 metrów od działki znajduje się rów melioracyjny, który kilka lat temu został oczyszczony i udrożniony. Wiele działek w Barcicach, które są wystawione na sprzedaż jest regularnie zalewanych po obfitych opadach deszczu wbrew temu co jest napisane w ogłoszeniach. Znam bardzo dobrze tą wieś i niektórych mieszkańców na czele z panią sołtys, sprzedałem tam już kilka działek, stąd mam doskonałą wiedzę co tam się dzieje na bieżąco. Działka jest gruntownie oczyszczona ze wszelkiej niepotrzebnej roślinności co widać na zdjęciach. Zostawione są tylko dwa młode dęby z jednego końca działki. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1300 m², która również jest wystawiona na sprzedaż w innym ogłoszeniu.

Działka budowlana 1300 m² Barcice Drwalewskie, gmina Chynów
Działka budowlana 1300 m² Barcice Drwalewskie, gmina Chynów
75000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²77 zł/m²
Powierzchnia1300 m²
Szerokość27.73 m
Długość46.87 m
Typbudowlana

Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1300 m² plus udział 225 m² w drodze wewnętrznej dojazdowej we wsi Barcice Drwalewskie (gmina Chynów, powiat grójecki, województwo mazowieckie). Działka jest oddalona od ścisłego centrum Warszawy 36 km w linii prostej, a jadąc samochodem przez Piaseczno wychodzi 42 km. Do Piaseczna jest 20 km, a do Grójca 10 km. W odległości 1 km przebiega droga nr 50 z Grójca do Góry Kalwarii. Nr ewidencyjny działki: 55/10, wymiary: 46,87 m x 27,73 m. Nr działki w geoportalu: 140603_2.0003.55/10. Przy samej działce przebiega linia energetyczna w drodze wewnętrznej, ponieważ kilka sąsiednich działek jest już do niej podłączonych. Zatem przyłączenie do niej to żaden problem pod względem czasowym i kosztowym. Płaci się tylko za przydział mocy około 1200 zł brutto. Wodociąg jest w drodze asfaltowej oddalonej od działki 250 metrów. Gmina zobowiązała się wybudować odnogę tego wodociągu wzdłuż drogi wewnętrznej, jeśli zaczną tam powstawać nowe domy. Jest już wykonany projekt. Planowana jest również budowa sieci gazowej. Obecnie trwa wstępna faza projektowa. Sąsiednia wieś oddalona o 1 km została niedawno zgazyfikowana. Dojazd do działki jest drogą asfaltową, a potem na końcu 250 metrów póki co drogą gruntową. Obszar, na której znajduje się działka jest objętym miejscowym planem zagospodarowania, który został uchwalony w 2016 roku i który pozwala na zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną. Teren działki jest w miarę suchy o każdej porze roku, ponieważ w odległości 30 metrów od działki znajduje się rów melioracyjny, który kilka lat temu został oczyszczony i udrożniony. Wiele działek w Barcicach, które są wystawione na sprzedaż jest regularnie zalewanych po obfitych opadach deszczu wbrew temu co jest napisane w ogłoszeniach. Znam bardzo dobrze tą wieś i niektórych mieszkańców na czele z panią sołtys, sprzedałem tam już kilka działek, stąd mam doskonałą wiedzę co tam się dzieje na bieżąco. Działka jest gruntownie oczyszczona ze wszelkiej niepotrzebnej roślinności co widać na zdjęciach. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1000 m², która również jest wystawiona na sprzedaż w innym ogłoszeniu.

Działka budowlana Barcice Drwalewskie 1000 m² plus udział w drodze
Działka budowlana Barcice Drwalewskie 1000 m² plus udział w drodze
85000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²90 zł/m²

Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1000 metrów kwadratowych plus udział 180 metrów kwadratowych w drodze wewnętrznej dojazdowej we wsi Barcice Drwalewskie (gmina Chynów, powiat grójecki, województwo mazowieckie). Działka jest w odległości 40 km od centrum Warszawy (jadąc przez Piaseczno), 20 km od Piaseczna i 10 km od Grójca. W odległości 1 km przebiega trasa z Grójca do Góry Kalwarii. Nr ewidencyjny działki: 55/11, wymiary: 46,87 m x 21,34 m. Nr działki w geoportalu: 140603_2.0003.55/11. Przy samej działce przebiega linia energetyczna w drodze wewnętrznej, ponieważ kilka sąsiednich działek jest już do niej podłączonych. Zatem przyłączenie do niej to żaden problem pod względem czasowym i kosztowym. Płaci się tylko za przydział mocy około 1200 zł brutto. Wodociąg jest w drodze asfaltowej oddalonej od działki 230 metrów. Gmina zobowiązała się wybudować odnogę tego wodociągu wzdłuż drogi wewnętrznej, jeśli zaczną tam powstawać nowe domy. Jest już wykonany projekt. Planowana jest również budowa sieci gazowej. Obecnie trwa wstępna faza projektowa. Sąsiednia wieś oddalona o 1 km została niedawano zgazyfikowana. Dojazd do działki jest drogą asfaltową, a potem na końcu 230 metrów póki co drogą gruntową prowizorycznie utwardzoną. Obszar, na której znajduje się działka jest objętym miejscowym planem zagospodarowania, który został uchwalony w 2016 roku i który pozwala na zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną. Teren działki jest w miarę suchy o każdej porze roku, ponieważ w odległości 60 metrów od działki znajduje się rów melioracyjny, który kilka lat temu został oczyszczony i udrożniony. Wiele działek w Barcicach, które są wystawione na sprzedaż jest regularnie zalewanych po obfitych opadach deszczu wbrew temu co jest napisane w ogłoszeniach. Znam bardzo dobrze tą wieś i niektórych mieszkańców na czele z panią sołtys, sprzedałem tam już kilka działek, stąd mam doskonałą wiedzę co tam się dzieje na bieżąco. Działka jest gruntownie oczyszczona ze wszelkiej niepotrzebnej roślinności co widać na zdjęciach. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1300 m², która również jest wystawiona na sprzedaż w innym ogłoszeniu.

Działka budowlana
Działka budowlana
366000 zł
Góra Kalwaria 30+ kilka dni temu
Pow. działki1410
Rodzaj działkiBudowlana

Szanowni Klienci, Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana położona w centrum Góry Kalwarii. Nieruchomość objęta jest MPZP Przeznaczenie terenu 1MNU- jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy usługowej. W skład usług nieuciążliwych wchodzą: usługa handlu, gastronomii, usługi o funkcji publicznej, usługi rzemieślnicze oraz usługi związane z obsługą bytową mieszkańców. Na terenie istnieje możliwość realizacji następujących budynków: - budynku mieszkalnego jednorodzinnego jako wolno stojącego - budynku usługowego jako wolno stojącego - lokali usługowych jako dobudowanych lub wbudowanych w bryłę budynku mieszkalnego jednorodzinnego - budynku gospodarczego , garażowego , lub gospodarczo-garażowego jako wolno stojącego, jak również dobudowanie do budynku lub wbudowanie w bryłę budynku mieszkalnego. Zgodnie z planem ustala się max wysokość budynków: - mieszkalnego - 10m / max 3 kondygnacje nadziemne - usługowego - 10m / max 3 kondygnacje nadziemne - gospodarczego, garażowego, gosp-garaż - 6m / max 1 kondygnacja naziemna Obowiązuje nakaz zachowania udziału powierzchni biologicznej czynnej w wielkości nie mniejszej niż 40% powierzchni działki budowlanej. Max intensywność zabudowy dla budynków posiadających tylko kondygnacje naziemne- 0,8 Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie z dostępem do wszystkich niezbędnych obiektów i instytucji. ***Dla zainteresowanych*** Współpracujemy z firmą Notus, która pomoże Państwu w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu! Beata Bartosiak Doradca ds. nieruchomości 782 - pokaż numer telefonu - 22 308-78-00 @ Zapraszam również do naszego biura w Piasecznie ul. Młynarska 3 lok 6 "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny." Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Filtr