Działka w krakowie z pozwoleniem na budowę

Sortowanie:
Znaleziony: 21 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Bronowice działka z pozwoleniem na bud 3bliźniaków
Bronowice działka z pozwoleniem na bud 3bliźniaków
1620000 zł
nowe Kraków 30+ kilka dni temu
Powierzchnia2 650
Cena za m²611.32 zł/m²

Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę 3 bliźniaków, możliwość rozpoczęcia budowy od zaraz.Do sprzedania działka 26,5a w Krakowie dzielnica Bronowice Wielkie przy ulicy Szarotki (działka nr 498/5 obr. 34), bezpośredni wjazd z ulicy Szarotki.Powierzchnia użytkowa zaprojektowanych domów 840m2, 6 segmentów (2 kondygnacje: parter oraz piętro).Działka z dojazdem asfaltowym, w pierwszej linii zabudowy, wszystkie media przy działce w drodze ul. Szarotki: woda, kanalizacja, gaz i prądcena 62 tyś za ar plus vat 23%Nie współpracujemy z pośrednikami.Działka leży w planie zagospodarowania terenu Pasternik MN.26, który umożliwia zabudowę bliźniaczą: dla terenu MN.26:a) minimalny wskaźnik terenu biologicznie czynnego: 60%,b) wskaźnik intensywności zabudowy: 0,1 – 0,6,c) maksymalną wysokość zabudowy: 11 m,d) maksymalną wysokość budynków gospodarczych i garaży: 6 m;

Masłomiąca. Działka budowlana, 10 km od Krakowa
Masłomiąca. Działka budowlana, 10 km od Krakowa
320000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia996
Cena za m²321.29 zł/m²

Sprzedam piękną działkę widokową, w całości budowlaną, o pow. 996m2 (10 arów) w miejscowości Masłomiąca przy ul. Parkowej (nr działki 58/15). Działka znajduje się 10 km od granic Krakowa, 15 km od Rynku w Krakowie, 2 km od centrum Michałowic i trasy s7. Dodatkowo w cenie indywidualny projekt domu wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Oczywiście projekt można zmienić lub wnieść poprawki wg własnego uznania. Na działce wszystkie media: woda, prąd, gaz, światłowód, kanalizacja w trakcie budowy. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, gminnej. Działka objęta MPZP, istnieje możliwość wybudowania np bliźniaka. Posiadam do wglądu opinię geologiczną. Zapraszam do kontaktu i oglądania. Z góry dziękuje biurom i pośrednikom.

PnB 6 domów (3 bliźniaki) 42 ary pod kolejne domy
PnB 6 domów (3 bliźniaki) 42 ary pod kolejne domy
1500000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 800
Cena za m²192.31 zł/m²

Działka pod Krakowem (Borek Szlachecki - Zelczyna) - PNB 6 domów 1080m2LOKALIZACJA: Oferowana działka znajduje się w Zelczynie na granicy z Borkiem Szlacheckim. Działka o numerze 425 ma powierzchnię 78 arów. Niewątpliwą zaletą inwestycji jest bliskości infrastruktury w Krakowie i Skawinie oraz otaczająca działkę zieleń i natura. Działka od północy graniczy z lasem, więc przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się ciszą i spokojem.Działka: Oferowana nieruchomość zgodnie z powyższym zdjęciem na geoportalu jest fizycznie podzielona na 2 części. Na pierwszej prostokątnej części o powierzchni około 36 arów, zaplanowana jest inwestycja 6 domów w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 1080m2. 2 część działki o wyglądzie zbliżonym do trapezu ma 42 ary i pozostaje do zagospodarowania przez przyszłego właściciela (możliwość wybudowania kolejnych domów lub rezydencji). Parametry inwestycji:Łączna powierzchnia zaprojektowanych domów to 1080 m2. Ogromnym plusem inwestycji są wyróżniające się domy utrzymane w nowoczesnej stylistyce wedle projektu ZB28, firmy Z500. Każdy dom posiada duży 30 metrowy taras oraz 30 metrowe pomieszczenie, które może być zagospodarowane wedle potrzeb nabywców (pokój z bilardem, z ping pongiem)Niewątpliwą zaletą tej nieruchomości, są już otrzymane prawomocne pozwolenia na budowę, inwestor może natychmiast ruszać z budową.Działka posiada podłączoną wodę oraz prąd, oraz pozwolenia na kanalizację i gaz. Działka posiada wytyczoną drogę dojazdową, wraz z pozwoleniem na budowę zjazdu. współudział w działce 384/10. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

os. Oficerskie, PNB - bud wielorodzinny 450m2 PUM
os. Oficerskie, PNB - bud wielorodzinny 450m2 PUM
2000000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia450
Cena za m²4444.44 zł/m²

Przedmiotem niniejszej oferty sprzedaży jest działka inwestycyjna położona w samym sercu Osiedla Oficerskiego w Krakowie, przy ul. Jaworskiego 9 – objęta ostatecznym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego składającego się z 8 mieszkań, o powierzchni PUM 444,06 m2 wraz z garażem podziemnym, składającym się z 12 miejsc postojowych. Działka zabudowana jest obecnie domem jednorodzinnym – objętym ostatecznym pozwoleniem na rozbiórkę. Projektowany budynek mieszkalny wielorodzinny dwusegmentowy (segment A oraz segment B) posiada cztery kondygnacje nadziemne. Segmenty połączone są wspólnym garażem podziemnym. Na każdej z kondygnacji zlokalizowano po jednym mieszkaniu, do których komunikację zapewnia klatka schodowa, a w budynku A również winda osobowa.Nieruchomość jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, zarówno z poziomu ruchu samochodowego, jak również poprzez środki komunikacji publicznej. Dworzec Główny oddalony jest o 2 km, Rynek Główny o 2,8 km. Przystanek autobusowy oraz tramwajowy "Cmentarz Rakowicki" mieści się 400 m od nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. 

Kraków, Witkowice, działka inwest z pozwol. na bud
Kraków, Witkowice, działka inwest z pozwol. na bud
1690000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 166
Cena za m²1620.93 zł/m²

Działka usługowa o powierzchni 1166 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku usługowego o pow. 700 m2 wraz parkingiem podziemnym o pow. 285 m2. Położenie oraz opis nieruchomościNieruchomość położona jest przy ul. Zielone Wzgórze 7 w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza. Uzyskano prawomocne pozwolenie na budowę budynku usługowego o powierzchni 700 m2 z windą, parkingiem podziemnym. Budynek projektowany jako open space z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni (pozwolenie przepiszę na nabywcę).Działka znajduje się na uboczu osiedla w bezpośrednim sąsiedztwie 12 ha terenu inwestycyjnego, gdzie rozpoczyna się budowa "nowoczesnego obiektu usług medycznych" (źródło: gazetakrakowska: "opuszczony szpital w witkowicach ma zamienić się w nowoczesne miasteczko dla seniorów").Działka jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Krakowa - w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy, obecnie trwają prace przy budowie tramwaju do Górki Narodowej (900m) oraz budowa północnej obwodnicy Krakowa (650 m).Nieruchomość posiada wysokie walory inwestycyjne i może zostać przeznaczona na budynek usługowo-biurowy, hotel, restaurację, idealnie nadaje się pod usługi medyczne.Odległości (w linii prostej):Przystanek autobusowy – bezpośrednie sąsiedztwoPark Lasek Witkowicki 200 mAutostrada (północna obwodnica w budowie) 650mPrzystanek tramwajowy (linia tramwajowa w budowie) 900mSzkoła podstawowa oraz przedszkole 600mRynek Główny 4,8kmPrzyłącza i instalacje:Wodociągowo-kanalizacyjnaElektrycznaGazowaTeletechniczna Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, brak prowizji pośrednika.(Uprzejmie proszę pośredników o nie kontaktowanie się ze mną)

Działka budowlana z pozwoleniem 12 ar Kraków Wróblowice
Działka budowlana z pozwoleniem 12 ar Kraków Wróblowice
550000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
Pow. działki1200
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Szukasz działki w Krakowie z pozwoleniem na budowę? Świetnie trafiłeś! Do sprzedaży zielona działka budowlana: - powierzchnia 12 arów - wymiary: 14x87m - wydane pozwolenie na budowę domu 150m2 - Kraków, Wróblowice - cena 550 000 zł - media w działce Zapraszam, Patrycja Wawrzyniak-Czoch doradca ds nieruchomości mgr inż. budownictwa tel. 517 - 685 – 995 @ SUPEROPCJA Sp. z o.o. Kraków, ul. Morawskiego 5/316

Działka wraz z pozwoleniem na budowę domu
Działka wraz z pozwoleniem na budowę domu
660000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia983
Cena za m²671.41 zł/m²

Jeżeli poszukujesz działki wraz z pozwoleniem na budowę domu i rozpoczętym dziennikiem budowy zapoznaj się z moją ofertą: Działka o powierzchni 9,83 arów, to doskonała propozycja dla Klientów szukających dobrze skomunikowanej działki w Krakowie w otulinie przyrody, bez uciążliwego sąsiedztwa. Doskonały dojazd na obwodnicę miasta Krakowa oraz wyjazd na autostradę w kierunku Tarnowa, Rzeszowa. LOKALIZACJA: - Kraków Podgórze, Traczy, NAZWA INWESTYCJI: - Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z wbudowanym garażem, instalacjami wewnętrznymi: wodą, kanalizacją sanitarną, c.o., c.w.u., gazową, elektryczną, wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepłą oraz instalacjami zewnętrznymi: gazową, kanalizacją sanitarną wraz z utwardzonym dojściem i dojazdem oraz elementami zagospodarowania terenu. - Oficjalnie budowa rozpoczęta poprzez wpis wytyczenia w dzienniku budowy, budowę domu można rozpoczynać bez zbędnych formalności. - Jest to ostatnie wydane na tym terenie pozwolenie na budowę przed wprowadzeniem planu zagospodarowania terenu Miasta Krakowa, dlatego działki sąsiadujące z działką sprzedawaną już pozostaną terenami zielonymi. MEDIA: - gaz - prąd w sąsiedniej działce - kanalizacja Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia gruntów (tereny zielone) od sąsiada. Działka posiada własną wytyczoną drogę dochodzącą do drogi gminnej. Cena działki wraz z gotowym i zatwierdzonym pozwoleniem na budowę domu to 660 000 zł. Zapraszam na prezentację! Karolina Sadowska (użyj formularza kontaktowego)  

Jezioro Klimkówka - działka inwestycyjna z projektem
Jezioro Klimkówka - działka inwestycyjna z projektem
98000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²590 zł/m²
Powierzchnia5000 m²
Typinwestycyjna

Nieruchomość gruntowa wraz z projektem inwestycyjnym oraz pozwoleniem na budowę w Uściu Gorlickim. Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 5000 m2 położoną w malowniczym górskim terenie na południu Polski przy jeziorze Klimkówka. Działka o numerze 356/38 obok drogi krajowej numer 28, graniczy w pierwszej linii brzegowej z działką RZGW-Wody Polskie (z możliwością przejścia z działki wprost nad brzeg jeziora lub do ścieżki rowerowej biegnącej wzdłuż jeziora w kierunku zapory wodnej). Na działce znajduje się słup z trafem oraz studnia. Według projektu i pozwolenia na budowę, na działce przewidziane jest 9 domków o powierzchni użytkowej 72,40 m2 (42,10 m2 powierzchni użytkowej parteru oraz 30,30 m2 powierzchni użytkowej poddasza – nie licząc skosów). W projekcie uwzględnione jest jacuzzi na tarasie przy każdym z domków i duży parking. Nieruchomość położona jest w cichej i urokliwej okolicy oddalonej od zgiełku miasta przy jeziorze Klimkówka w gminie Uście Gorlickie. W najbliższej okolicy w odległości ok. 1,3km znajduje się centrum miasta, gdzie znajdziemy stadion sportowy, kościół, restauracje, sklepy spożywcze, aptekę. W niedalekiej odległości znajduję się również uzdrowisko Wysowa Zdrój, wyciąg narciarski ,,Magura Ski’’, ścieżka rowerowa, liczne restauracje oraz stadnina koni huculskich ,,Gładyszów’’. Typ własności: Odrębna własność. Uregulowany stan prawny. Nieruchomość bez obciążeń. O inwestycji: Planowany czas spłaty inwestycji około 6/7 lat. Koszt budowy i zakupu działki około 6/7 mln PLN. Istnieje możliwość rozliczenia lub zamiany na inną nieruchomość położoną w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu! Telefon / WhatsApp: +48 502 700 803 +48 883 735 459 +48 887 495 729 (contact in English)

Działka z pozwoleniem na budowę Mników k.Krakowa
Działka z pozwoleniem na budowę Mników k.Krakowa
850000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 000
Cena za m²212.5 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka o łącznej powierzchni wynoszącej 40 arów (4000m2) położona w miejscowości Mników w powiecie krakowskim gminie Liszki. Nieruchomość z gotowym projektem oraz prawomocnym pozwoleniem na budowę dla 10 lokali jednorodzinnych wolnostojących, 2 kondygnacyjnych każdy o powierzchni całkowitej wynoszącej 148.66m2, powierzchni użytkowej 107,71m2, domy połączone garażami w bryle budynku dającymi komfort akustyczny. Łącznie PUM wynosi 1020m2. Zgodnie z miejscowy planem zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony symbolem 1.MNU1 (tereny zabudowy mieszkaniowo jednorodzinnej i usługowej). Działka położona na wzniesieniu, widok na pobliskie góry oraz tereny zielone, w sąsiedztwie osiedle Panorama Mników.Nieruchomość w pełni przygotowana dla inwestora, w ofercie projekt, wizualizacje, uzgodnienia przyłączy mediów oraz pozwolenia na budowę co pozwala na rozpoczęcie prac od razu po zakupie nieruchomości.Istnieje możliwość zakupu nieruchomości w cenie 940.000zł netto, bądź spółki celowej w cenie 850.000zł brutto. Współpracujemy z firmami budowlanymi, wykończeniowymi oraz licencjonowanymi projektantami wnętrz.Odległości:- rynek w Krakowie: 20km- Wola Justowska: 12km- autostrada A4: 7km- lotnisko Balice: 6km- Tyniecki Park Krajobrazowy: 9km- Katowice: 60km.Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości, w razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Działka w centrum Krakowa
Działka w centrum Krakowa
440000000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

GRUPA KRAKOWIAK NIERUCHOMOŚCI przedstawia działkę z pozwoleniem na budowę o powierzchni 1,1 ha w Krakowie. Z wielką radością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki z prawomocnym pozwoleniem na budowę o łącznej powierzchni 1,1 hektara (11 000 m²). To doskonała inwestycja dla osób planujących realizację swojego projektu budowlanego w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce - Krakowie. Opis nieruchomości: Powierzchnia: Działka o powierzchni 1,1 hektara oferuje wiele możliwości zagospodarowania. To idealna przestrzeń, aby zrealizować swój wymarzony projekt, bez ograniczeń co do wielkości i funkcji budynku. Prawomocne pozwolenie na budowę: Działka posiada już uzyskane prawomocne pozwolenie na budowę, co znacząco skraca czas potrzebny na rozpoczęcie realizacji inwestycji. Przeznaczenie: Według planu zagospodarowania przestrzennego, działka jest przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe lub usługowe. To doskonała szansa dla deweloperów oraz osób indywidualnych poszukujących idealnej przestrzeni pod swój wymarzony dom. Media: Działka jest wyposażona w dostęp do niezbędnych mediów, co ułatwia proces budowy oraz eksploatacji gotowego obiektu. Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji w Krakowie, z łatwym dostępem do centrum miasta i głównych dróg komunikacyjnych. To doskonałe miejsce dla osób ceniących życie w bliskości natury, ale jednocześnie pragnących korzystać z udogodnień i atrakcji miasta. Potencjał inwestycyjny: Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę posiada duży potencjał inwestycyjny. Wzrastające zapotrzebowanie na nieruchomości w Krakowie sprawia, że to idealny moment na realizację projektu budowlanego i uzyskanie zwrotu z inwestycji. Nie przegap tej unikalnej okazji, aby stać się właścicielem działki z prawomocnym pozwoleniem na budowę w jednym z najatrakcyjniejszych rejonów Krakowa. To doskonała szansa na zrealizowanie swoich marzeń o własnym domu lub opłacalną inwestycję deweloperską. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą oraz do osobistego poznania potencjału tej niezwykłej nieruchomości. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 4023)

Piękna duża działka 29arów Kraków, z PNB domu
Piękna duża działka 29arów Kraków, z PNB domu
519000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 890
Cena za m²179.58 zł/m²

Duża działka 28,9 arów w Krakowie z PNB domu jednorodzinnego. Na sprzedaż działka 28,9 ar z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego z wbudowanym garażem oraz tarasem od strony południowej o powierzchni użytkowej 148,52m2 w pięknej i spokojnej okolicy Otuliny Lasów Tynieckich w granicy administracyjnej Miasta Krakowa. Wymiary działki: Długość wzdłuż drogi: ok 95mSzerokość: ok 43m Media: prąd, gaz, woda  w drodze publicznej którą jest ul. Bogucianka.Dojazd do działki wraz z zaprojektowanym domem z ul. Bogucianka drogą wewnętrzną którą jest ul. Janasówka o szerokości 3,5m. Możliwość zminimalizowania kosztów eksploatacji domu poprzez: wykopanie studni, założenie pompy ciepła, wkopanie szamba oraz montaż paneli fotowoltaicznych. Powierzchnia domu: PARTER: wiatrołap:               3,22m2hol:                        3,13m2spiżarka:                 1,16m2kuchnia:                  7,87m2salon + jadalnia:     26,34m2pokój:                     10,81m2schody:                   4,7m2korytarz:                 0,92m2łazienka:                  6,86m2garaż:                      18,87m2pom. gosp.:             3,83m2RAZEM:                   87,71m2 PODDASZE:hol:                          3,87m2łazienka:                  4,43m2sypialnia1:               12,6m2sypialnia2:               15,74m2sypialnia3:               9,16m2sypialnia master:     12,52m2garderoba do sm:    2,49m2RAZEM:                     60,81m2              Dojazd do centrum Krakowa zajmuje jedynie 20minut, do lotniska Balice dostaniemy się w ciągu 10 minut, a do centrum Skawiny w 6 minut. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój i bliski kontakt z naturą, pragnących zamieszkać z dala od zwartej zabudowy jednorodzinnej, nie rezygnując przy tym z bardzo szybkiej i dobrej komunikacji z najważniejszymi punktami na mapie Krakowa i okolicy. Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości oraz projektu domu: Maciej Wojtuń-  kom: (użyj formularza kontaktowego)Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z PLATINIUM NIERUCHOMOŚCI przy sprzedaży. Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. 

Wola Justowska działka z prawomocnym PnB
Wola Justowska działka z prawomocnym PnB
5700000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 162
Cena za m²1104.22 zł/m²

Nieruchomość znajduje się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej. Liczne tereny zielone, takie jak Park Decjusza, Lasek Wolski oraz Krakowskie Błonia. Lokalizacja nieruchomości zapewnia znakomity dojazd do Rynku Głównego (6 km) oraz na lotnisko w Balicach (5 km). Dodatkowo w okolicy znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, market oraz liczne piekarnie, kawiarnie, czy świetne restauracje. Działka znajduje się bezpośrednio przy ul.Pylnej w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.  DZIAŁKA Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w pobliżu Parku Decjusza na Woli Justowskiej w Krakowie z prawomocnym pozwoleniem na budowę pięciu domów jednorodzinnych. Działka o powierzchni 5162 m2. Lokalizacja i zapisy MPZP Działki  położone są przy ul. Pylnej,  w odległości 6km od centrum miasta. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą publiczną lokalną - KDL (ul. Pylna). Teren w całości objęty jest miejcowym planem zagospodarowania przestrzennego pn. REJON ULIC PODŁUŻNEJ I PYLNEJ z dnia 13 marca 2019 roku, oznaczony symbolem MN.11 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej). Minimalny wskaźnik terenu biologicznie czynnego: 70%. Wskaźnik intensywności zabudowy: 0,15 - 0,4. Przy dokonywaniu nowych podziałów geodezyjnych określa się minimalną powierzchnię nowo wydzielanych działek budowlanych: 800 m2. Maksymalna wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych przekrytych dachem: a) płaskim: 7,5 m, b) spadzistym: 9 m; Maksymalna powierzchnię zabudowy dla jednego budynku: 200 m2. Obecnie działka pozostaje niezagospodarowana. Zgodnie z mapą MPZP z dwóch stron otacza ją szpaler drzew. Cena: 5 700 000 zł netto Prowizja dla biura 2% netto plus VAT Serdecznie zapraszam do kontaktu. nr.tel: (użyj formularza kontaktowego) Tomasz Przewoźnik

Działka z pozwoleniem na budowę 3 bliźniaków!
Działka z pozwoleniem na budowę 3 bliźniaków!
1999999 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Szerokość25 m
Długość25 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Emmerson prezentuje, Działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę 6 budynków mieszkalnych. Teren ma powierzchnię 2600m2 i znajduje się przy ulicy Obronnej, nieopodal szpitala uniwersyteckiego w Krakowie. Etap 1. Budowa dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej wraz z instalacją wewnętrzną (elektryczna, wod-kan. c.o. i gazowa) ze szczelnymi zbiornikami wybieralnymi na ścieki sanitarne i śmietnikami (Działka nr 276 obr. 60 Podgórze oraz zjazdem z działki nr.345/3 obr. jw. przy ul. Obronnej w Krakowie. Etap 2. Budowa dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej "B" wraz z instalacją wewnętrzną (elektryczna, wod-kan., c.o. i gazowa) ze szczelnym zbiornikiem wybieralnym na ścieki sanitarne ze śmietnikiem na dz. nr 276 obr. 60 Podgórze przy ul. Obronnej w Krakowie. Etap 3. Budowa dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej "C" wraz z instalacjami wewnętrznymi (elektryczną, wod.-kan., c.o. i gazową), ze szczelnym zbiornikiem wybieralnym na ścieki sanitarne, z miejscami postojowymi i śmietnikiem na dz. nr 276 obr. 60 Podgórze przy ul. Obronnej w Krakowie. Budynek składać będzie się z: piwnicy, parteru, piętra oraz poddasza. jego wymiary to 9,48m szerokości na 10,14m długości. A)Piwnica (suterena) łącznie 50,21m2 - komunikacja, - schowek, - siłownia, - łazienka, - pomieszczenie tv/rozrywka. B)Parter, łącznie 59,21m2 - łazienka, - komunikacja, - jadalnia, - kuchnia, - salon. C)Piętro, razem 72, 98m2 - komunikacja, - salon, - kuchnia, - jadalnia, - sypialnia, - garderoba, - łazienka. Działka znajduje się w pobliżu szpitala uniwersyteckiego, dzięki świetnej lokalizacji bardzo szybko dojedziemy do autostrady A4. Wokół dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Zapraszam na prezentację. Opiekun oferty: Krystian Gradzi ______________ Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka z pozwoleniem na budynek wielorodzinny
Działka z pozwoleniem na budynek wielorodzinny
149000000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Do sprzedaży oferuję działkę przy ul. gen. Jakuba Jasińskiego 20 w Krakowie, z prawomocnym pozwoleniem na budowę 4 kondygnacyjnego bloku o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 608 m2. W cenie, poza projektem architektonicznym są uzgodnione projekty przyłączenia do sieci wod-kan, opadówki, projekt wjazdu oraz projekt rozbiórki obecnie istniejącego na działce budynku.Na blok składa się 13 lokali mieszkalnych. Działka zlokalizowana jest w świetnej części Krakowa, z bliskością do linii tramwajowej, autobusowej i Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej.Zapraszam do kontaktu!

Działka budowlana
Działka budowlana
1995000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
Powierzchnia5700

ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Działka Kraków/Swoszowice-Rajsko! Bezpośrednie sąsiedztwo małego las k u! Ciche i kameralne miejsce! z prawomocnym pozwoleniem i projektem na budowę domu jednorodzinnego! Jedyne i ostatnie takie miejsce wolne w Krakowie! 2 5 min od centrum Krakowa! Przedmiotem oferty jest ustawna działka 57,3 ara częściowo (ok.6 ar) zadrzewiona w bardzo cichym i kameralnym miejscu w Rajsku . Powierzchnia oferowanej działki ok.57,3 ara , kształt nieregularny. Grunt ustawny z pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. W okolicy wiele terenów zielonych i las ek oraz now e dom y jednorodzinn e i w trakcie budowy(powstanie mała kameralna enklawa tylko kilka domków ) . Dojazd drogą (utwardzoną). Media przy działce: prąd, gaz, woda. Idealna dla osób, które poszukują ciszy, spokoju a jednocześnie chcą mieszkać blisko miasta.(centrum Krakowa ok.2 5 min samochodem). W okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej jak i prywatnej. Bardzo dobry i szybki dojazd na obwodnicę Krakowa i autostradę A4) Gorąco polecam i zapraszam na prezentacje! Cena oferowanej działki 1 995 000 zł! warto zobaczyć! Kontakt: Piotr Dziadzio   :DODATKOWE INFORMACJE Prąd: jest Gaz: jest Woda: jest Dojazd: droga utwardzona Otoczenie: działki zabudowane Kanalizacja: szambo Komunikacja publ.: autobus Położenie: obrzeża miasta Zagosp. działki: częściowo zagospodarowana Ukształtowanie działki: lekko nachylona Kształt działki: nieregularny Ogrodzenie działki: brak Warunki zabudowy: są aktualne warunki zabudowy Zabudowa działki: dom wolnostojący jednorodzinny :LINK DO STRONY :KONTAKT DO AGENTA Piotr Dziadzio   :DANE BIURA Oddział BS1, Kapelanka Kapelanka 1A/1 30-347 Kraków   :GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. :GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na /zwrot-zadatku/ .

Działka budowlana Kraków
Działka budowlana Kraków
3700000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
Powierzchnia726

!NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA WRAZ Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ORAZ PROJEKTEM BUDOWLANYM! INFORMACJE OGÓLNE Do sprzedania działka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Działka niezagospodarowana o powierzchni ok. 7,26 ara zlokalizowana w Krakowie , dz. Krowodrza. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu i wymiarach ok.: 28m/ 24m/ 27m/ 29m. DOJAZD Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. MEDIA woda - na działce prąd - na działce kanalizacja - w drodze przy działce PRZEZNACZENIE TERENU I WARUNKI ZAGOSPODAROWANIA "MW.7" - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Przeznaczenie podstawowe: funkcja mieszkaniowa wielorodzinna. Kształtowanie zabudowy i zagospodarowanie terenu: maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy: 25% minimalny wskaźnik terenu biologicznie czynnego: 50% wskaźnik intensywności zabudowy: 0,25 - 1,6 maksymalna wysokość zabudowy 18m. LOKALIZACJA Działka usytuowana jest w I linii zabudowy w sąsiedztwie budynków wielorodzinnych. W bliskiej odległości: przystanek MPK, market, restauracje, przedszkola, stacja benzynowa, centrum medyczne czy Plac Imbramowski. Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budowę: budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią usługową, garażem podziemnym z rampą zjazdową. budynek 6-kondygnacyjny 19 lokali mieszkalnych lokal użytkowy na parterze PUM 1000 m2 Rozkład pomieszczeń: Piwnica (części wspólne): komunikacja (7,29m2), przedsionek (3,97m2), pom gospodarcze (6,17m2), garaż (474,37m2), pom techniczne-wodomierz (5,97m2), pom. techniczne-węzeł cieplny (17,74m2), pom. techniczne (4,58m2), pom. techniczne (6,71m2), pom. techniczne-elektryczne (8,45m2) - razem 535,25m2 Parter (lokal usługowy): lokal usługowy (175,24m2), WC (2,02m2), pom. socjalne (3,26m2), WC (5,83m2), przedsionek (3,4m2), śmietnik (4,57m2) - razem 194,32m2 1 Piętro: lokal mieszk. nr 1 (47,44m2), lokal mieszk. nr 2 (50,15m2), lokal mieszk. nr 3 (38,19m2), lokal mieszk. nr 4 (61,88m2) - razem 197,66m2 2 Piętro : lokal mieszk. nr 5 (47,44m2), lokal mieszk. nr 6 (50,15m2), lokal mieszk. nr 7 (38,19m2), lokal mieszk. nr 8 (61,88m2) - razem 197,66m2 3 Piętro: lokal mieszk. nr 9 (47,44m2), lokal mieszk. nr 10 (50,15m2), lokal mieszk. nr 11 (38,19m2), lokal mieszk. nr 12 (61,88m2) - razem 197,66m2 4 Piętro: lokal mieszk. nr 13 (36,29m2), lokal mieszk. nr 14 (53,28m2), lokal mieszk. nr 15 (138,18m2) - razem 227,75m2 5 Piętro: lokal mieszk. nr 16 (138,18m2). Cena: 3.700.000 zł netto + 23% VAT. Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezen tacji! Więcej podobnych ofert na naszej stronie ! Kontakt do opiekuna oferty:   Mieszko Pacanowski :DODATKOWE INFORMACJE Prąd: jest Gaz: jest Woda: jest Dojazd: asfalt Otoczenie: zabudowa mieszana Kanalizacja: tak Komunikacja publ.: MPK, autobus Położenie: blisko centrum Wymiary działki [m]: 28x24x27x29 Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: kwadrat Ogrodzenie działki: brak Warunki zabudowy: MPZP Zabudowa działki: brak :LINK DO STRONY =6446117 :KONTAKT DO AGENTA Mieszko Pacanowski   :DANE BIURA PACANOWSCY NIERUCHOMOŚCI Krakowskie Przedmieście 87 32-087 Zielonki   Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę
Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę
650000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia312
Cena za m²2083.33 zł/m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 3,12 a, zlokalizowanej przy ul. Bieżanowskiej w Krakowie. Działka sprzedawana jest z aktualnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażami na poziomie parteru (dziennik budowy, zgłoszenie rozpoczęcia robót). OPIS BUDYNKU: Parametry budynku: - pow. zabudowy 109 m2 - pow. całkowita 260 m2 - PUM 198 m2 Zaprojektowany budynek jest 3 kondygnacyjny. Na parterze znajduje się: * lokal użytkowy o pow. 11 m2 * garaż na 3 auta o pow. 49 m2 Na 1 piętrze znajduje się: * lokal mieszkalny o pow. 67,40 m2 Na 2 piętrze znajduje się: * lokal mieszkalny o pow. 67,40 m2 Poziom parteru można zaaranżować w całości na usługi. Po wybudowaniu mieszkania na piętrze można również wykorzystać jako gabinety lub biura. Budynek idealnie nadaje się na klinikę, gabinety lekarskie, siedzibę firmy lub zakup pod inwestycję.  Teren działki o wymiarach: 19m szer. x 17m dł., działka ma praktycznie kształt kwadratu i jest płaska. Bezpośredni dojazd do działki ulicą Bieżanowską.  Media: prąd na działce, kanalizacja, woda i gaz w ulicy bezpośrednio przy działce.  Cena 650.000 zł netto + 23% VAT. W cenie pozwolenie na budowę wraz z dziennikiem budowy. Działka jest w użytkowaniu wieczystym z założoną kw bez żadnych obciążeń. LOKALIZACJA: W okolicy dostępne: - sklepy ogólnospożywcze; - galeria handlowa; - szkoła podstawowa; - przedszkole; - kościół; - park; - szpital; Dojazd: - bezpośrednio przy ul. Bieżanowskiej znajduje się przystanek autobusowy - 300m od działki przy ul. Wielickiej jest przystanek tramwajowy - bardzo dobry wyjazd na obwodnicę A4 Oferta na wyłączność! W celu uzyskania szczegółowych informacji i prezentacji nieruchomości zapraszam do kontaktu. Ewa Korczyńska mobile: (użyj formularza kontaktowego) e-mail: Nr licencji: 22912 Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. 30-535 Kraków, ul. Krakusa 11 Telefon: (użyj formularza kontaktowego) e-mail: , Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

działka na sprzedaż Kraków Krowodrza Krowodrza Górka 726 m2
działka na sprzedaż Kraków Krowodrza Krowodrza Górka 726 m2
3700000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
LokalizacjaKraków, Krowodrza, Krowodrza Górka
Cena3 700 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkikwadrat

!NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA WRAZ Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ORAZ PROJEKTEM BUDOWLANYM! INFORMACJE OGÓLNE Do sprzedania działka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Działka niezagospodarowana o powierzchni ok. 7,26 ara zlokalizowana w Krakowie , dz. Krowodrza. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu i wymiarach ok.: 28m/ 24m/ 27m/ 29m. DOJAZD Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. MEDIA woda - na działce prąd - na działce kanalizacja - w drodze przy działce PRZEZNACZENIE TERENU I WARUNKI ZAGOSPODAROWANIA "MW.7" - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Przeznaczenie podstawowe: funkcja mieszkaniowa wielorodzinna. Kształtowanie zabudowy i zagospodarowanie terenu: maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy: 25% minimalny wskaźnik terenu biologicznie czynnego: 50% wskaźnik intensywności zabudowy: 0,25 - 1,6 maksymalna wysokość zabudowy 18m. LOKALIZACJA Działka usytuowana jest w I linii zabudowy w sąsiedztwie budynków wielorodzinnych. W bliskiej odległości: przystanek MPK, market, restauracje, przedszkola, stacja benzynowa, centrum medyczne czy Plac Imbramowski. Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budowę: budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią usługową, garażem podziemnym z rampą zjazdową. budynek 6-kondygnacyjny 16 lokali mieszkalnych lokal usługowy na parterze 15 miejsc parkingowych w garażu podziemnym PUM 958,88m2 Rozkład pomieszczeń: Piwnica (części wspólne): komunikacja (7,29m2), przedsionek (3,97m2), pom gospodarcze (6,17m2), garaż (474,37m2) , pom techniczne-wodomierz (5,97m2), pom. techniczne-węzeł cieplny (17,74m2), pom. techniczne (4,58m2), pom. techniczne (6,71m2), pom. techniczne-elektryczne (8,45m2) - razem 535,25m2 Parter (lokal usługowy): lokal usługowy (175,24m2), WC (2,02m2), pom. socjalne (3,26m2), WC (5,83m2), przedsionek (3,4m2), śmietnik (4,57m2) - razem 194,32m2 1 Piętro: lokal mieszk. nr 1 (47,44m2), lokal mieszk. nr 2 (50,15m2), lokal mieszk. nr 3 (38,19m2), lokal mieszk. nr 4 (61,88m2) - razem 197,66m2 2 Piętro : lokal mieszk. nr 5 (47,44m2), lokal mieszk. nr 6 (50,15m2), lokal mieszk. nr 7 (38,19m2), lokal mieszk. nr 8 (61,88m2) - razem 197,66m2 3 Piętro: lokal mieszk. nr 9 (47,44m2), lokal mieszk. nr 10 (50,15m2), lokal mieszk. nr 11 (38,19m2), lokal mieszk. nr 12 (61,88m2) - razem 197,66m2 4 Piętro: lokal mieszk. nr 13 (36,29m2), lokal mieszk. nr 14 (53,28m2), lokal mieszk. nr 15 (138,18m2) - razem 227,75m2 5 Piętro: lokal mieszk. nr 16 (138,18m2) . Cena: 3.700.000 zł netto + 23% VAT. Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.com.pl !!! Kontakt do opiekuna oferty: 503pokaż telefon Mieszko Pacanowski Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Mieszko Pacanowski (licencja nr: 21215) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: PAC-GS-6632-2Nr licencji zawodowej: 21215

Grunt Kraków 5700m2
Grunt Kraków 5700m2
1900000 zł
Kraków 18 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²350 zł/m²
Powierzchnia5700 m²
Typbudowlana
Drogautwardzona

ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Działka Kraków/Swoszowice-Rajsko !! Bezpośrednie sąsiedztwo małego las k u !! Ciche i kameralne miejsce!! z prawomocnym pozwoleniem i projektem na budowę domu jednorodzinnego! Jedyne i ostatnie takie miejsce wolne w Krakowie!! 2 5 min od centrum Krakowa!! Przedmiotem oferty jest ustawna działka 57,3 ara częściowo (ok.6 ar) zadrzewiona w bardzo cichym i kameralnym miejscu w Rajsku . Powierzchnia oferowanej działki ok.57,3 ara , kształt nieregularny. Grunt ustawny z pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. W okolicy wiele terenów zielonych i las ek oraz now e dom y jednorodzinn e i w trakcie budowy(powstanie mała kameralna enklawa tylko kilka domków ) . Dojazd drogą (utwardzoną). Media przy działce: prąd, gaz, woda. Idealna dla osób, które poszukują ciszy, spokoju a jednocześnie chcą mieszkać blisko miasta.(centrum Krakowa ok.2 5 min samochodem). W okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej jak i prywatnej. Bardzo dobry i szybki dojazd na obwodnicę Krakowa i autostradę A4) Gorąco polecam i zapraszam na prezentacje! Cena oferowanej działki 1 995 000 zł !!! warto zobaczyć!! Kontakt: Piotr Dziadzio +48 *** *** *** ::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: jest Gaz: jest Woda: jest Dojazd: droga utwardzona Otoczenie: działki zabudowane Kanalizacja: szambo Komunikacja publ.: autobus Położenie: obrzeża miasta Zagosp. działki: częściowo zagospodarowana Ukształtowanie działki: lekko nachylona Kształt działki: nieregularny Ogrodzenie działki: brak Warunki zabudowy: są aktualne warunki zabudowy Zabudowa działki: dom wolnostojący jednorodzinny ::LINK DO STRONY http*********************************** ::KONTAKT DO AGENTA Piotr Dziadzio +48 ***-***-*** pi**r@s*******.pl ::DANE BIURA Oddział BS1, Kapelanka Kapelanka 1A/1 30-347 Kraków 12 429-25-12 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Sadurski (licencja nr: 803)

Grunt 5000m2 Kraków Bugaj
Grunt 5000m2 Kraków Bugaj
Kraków 13 dnia plecy
Rynekwtórny
Cena za m²578 zł/m²
Powierzchnia5000 m²
Szerokość60 m
Długość90 m
Typbudowlana

Działka w Krakowie Podgórzu os. Przewóz z prawomocnym pozwoleniem na budowę 6 domów dwulokalowych (12 budynków) Działka o powierzchni przeszło 53a z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę 6 domów jednorodzinnych dwulokalowych wg projektu Archon "Dom w Narcyzach (R2)" Pozwolenie i projekty zrobione na podstawie WZiZT, działka w projekcie od frontu ma pozostawione miejsce na budowę dwóch dodatkowych domów, które będzie można wybudować po odłączeniu zabudowanych działek i wejściu w życie MPZP (w studium teren budowlany). Dojazd droga asfaltową i ostatnie 50m drogą prywatną. W pobliżu nowa i stara zabudowa jednorodzinna, obwodnica (słyszalna). Świetny dojazd do centrum miasta i obwodnicą w każdym innym kierunku. Cena z pozwoleniem, projektami - można od razu rozpoczynać inwestycję. Numer oferty: 22-08-007 Kontakt: Grzegorz, tel. 501 389 238 Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Działka inwestycyjna z PNB od 890 do 1300 PUM
Działka inwestycyjna z PNB od 890 do 1300 PUM
1950000 zł
Kraków 7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia24,50
Cena za m²79591.84 zł/m²

WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA Działka budowlana 24,50 ar z pozwoleniem na budowę oraz z indywidualnym nowoczesnym projektem budowlano-wykonawczym 3 bliźniaków (6 segmentów) oraz 1 domu jednorodzinnego wolnostojącego w Krakowie dzielnica Podgórze przy ulicy Działdowskiego (działki 132/1, 132/2, 132/3 obr. 82).Media: prąd, gaz, woda.Działka ogrodzona i przygotowana pod budowę.W bezpośrednim sąsiedztwie zaplanowany "PARK MIEJSKI NA KLINACH" Działka z dojazdem asfaltowym, w pierwszej linii zabudowy.Powierzchnia użytkowa zaprojektowanych domów 890 m2 z możliwością zmiany aż do 1300 m2- 6 segmentów (3 kondygnacje: parter, I piętro, poddasze częściowo nieużytkowe - schowek, garaż w bryle budynki + zewnętrzne miejsce postojowe 1 lub 2)- 1 dom jednorodzinny wolnostojący (3 kondygnacje: parter, I piętro, poddasze częściowo nieużytkowe, garaż w bryle budynki + zewnętrzne miejsce postojowe 1 lub 2) Działka leży w planie zagospodarowania terenu "SKOTNICKA-DZIAŁOWSKIEGO" w Krakowie 7MU - tereny zabudowy mieszkaniowej i usług.a) minimalny wskaźnik terenu biologicznie czynnego: 70%,b) wskaźnik powierzchni zabudowanej terenu nie może być większy niż 25%c) maksymalną wysokość zabudowy: 13 mCena 1.895.000,00 złBEZ POŚREDNIKÓWBEZ PROWIZJI 

Filtr