Las na sprzedaż

Sortowanie:
Znaleziony: 472 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Las na sprzedaż
Las na sprzedaż
5 zł
nowe Mszana Dolna 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż las położony w beskidzie wyspowym na górze Śnieżnica powiat Limanowski. Całość 4ha lasu świerk jodła. Sprzedaż wraz z ziemią. W tym jedna z działek szczytowych. Nie interesuje mnie wykup lasu na pniu. Cena: 5zł/m2 Możliwość zakupu mniej niż 4ha, las jest podzielony na kilka parceli.

na sprzedaż las w gm. Łapy
na sprzedaż las w gm. Łapy
42 000 zł
Łapy 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka leśna o pow. 1,02 ha położona w obrębie gruntów wsi Uhowo. Las osiemdziesięcioletni: 95% sosna, 5% brzoza. Zapraszamy na prezentację! Więcej informacji: PÓŁNOC Nieruchomości Oddział Łapy ul. Sikorskiego 26/6 18-100 Łapy tel. 85 715 26 26/ 797 990 180 www.polnoc.pl jroszkowska@polnoc.pl

Działka budowlana na sprzedaż Smołdziński Las
Działka budowlana na sprzedaż Smołdziński Las
109 000 zł
Słupsk 30+ kilka dni temu

Działka nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 109.000 ,- PLN.Na sprzedaż działka nr 361 w trakcie podziału, o powierzchni 1549 m kw w Smołdzińskim Lesie z widokiem na bliski las.CENA: 109.000 ,- PLNUzbrojenie działki w drodze gminnej ok. 300 m od nieruchomości.Działka ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Smołdziński Las.Działka położona blisko morza oraz w pobliżu największych jezior Polski - Gardno i Łebsko - z drogą nad morze prowadzoną przez sosnowy las.Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod letnią posiadłość.Możliwość nabycia sąsiednich działek sprawia, że jest to doskonała inwestycja agroturystyczna.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Smołdzino przyjętego uchwałą Nr XII/64/2001 z dnia 28.12.2001 r. działka położona jest na terenie projektowanego rozwoju osiedleńczego.OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.Smołdziński Las wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim.Okolice Smołdzińskiego Lasu mogą być rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą.W odległości ok 4 km od Smołdzińskiego Lasu znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie, Muzeum Przyrodnicze, Wieża Rowokół.W pobliżu znajduje się również Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki oraz Ruchome Wydmy zlokalizowane na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupskuul. Tuwima 8a/1276-200 SłupskJADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plPrzy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka budowlana na sprzedaż Smołdziński Las
Działka budowlana na sprzedaż Smołdziński Las
109 000 zł
Słupsk 30+ kilka dni temu

Działka nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 109.000 ,- PLN.Na sprzedaż działka nr 362 w trakcie podziału, o powierzchni 1504 m kw w Smołdzińskim Lesie z widokiem na bliski las.CENA: 109.000 ,- PLNUzbrojenie działki w drodze gminnej ok. 300 m od nieruchomości.Działka ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Smołdziński Las.Działka położona blisko morza oraz w pobliżu największych jezior Polski - Gardno i Łebsko - z drogą nad morze prowadzoną przez sosnowy las.Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod letnią posiadłość.Możliwość nabycia sąsiednich działek sprawia, że jest to doskonała inwestycja agroturystyczna.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Smołdzino przyjętego uchwałą Nr XII/64/2001 z dnia 28.12.2001 r. działka położona jest na terenie projektowanego rozwoju osiedleńczego.OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.Smołdziński Las wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim.Okolice Smołdzińskiego Lasu mogą być rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą.W odległości ok 4 km od Smołdzińskiego Lasu znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie, Muzeum Przyrodnicze, Wieża Rowokół.W pobliżu znajduje się również Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki oraz Ruchome Wydmy zlokalizowane na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupskuul. Tuwima 8a/1276-200 SłupskJADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plPrzy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka budowlana na sprzedaż Smołdziński Las
Działka budowlana na sprzedaż Smołdziński Las
219 000 zł
Słupsk 30+ kilka dni temu

Działka nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 219.000 ,- PLN.Na sprzedaż działka nr 354 nad morzem o powierzchni 3199 m kw w Smołdzińskim Lesie z widokiem na bliski las.CENA: 219.000 ,- PLNUzbrojenie w energię elektryczną znajduje się w odległości ok. 100 m od działki.Możliwość dobudowy własnego ujęcia wody lub podłączenia się do wodociągu gminnego, który znajduje się w odległości ok. 200 m od działki.Działka ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Smołdziński Las.Działka położona blisko morza oraz w pobliżu największych jezior Polski - Gardno i Łebsko - z drogą nad morze prowadzoną przez sosnowy las.Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod letnią posiadłość.Możliwość nabycia sąsiednich działek sprawia, że jest to doskonała inwestycja agroturystyczna.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Smołdzino przyjętego uchwałą Nr XII/64/2001 z dnia 28.12.2001 r. działka położona jest na terenie projektowanego rozwoju osiedleńczego.OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.Smołdziński Las wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim.Okolice Smołdzińskiego Lasu mogą być rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą.W odległości ok 4 km od Smołdzińskiego Lasu znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie, Muzeum Przyrodnicze, Wieża Rowokół.W pobliżu znajduje się również Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki oraz Ruchome Wydmy zlokalizowane na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupskuul. Tuwima 8a/1276-200 SłupskJADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plPrzy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na sprzedaż las na Gubałówce
Na sprzedaż las na Gubałówce
65 000 zł
Zakopane 30+ kilka dni temu

Powierzchnia 3743 m2 Cena 65 000 zł Nr ewid: 13/1 obręb 18 Do sprzedania działka leśna o powierzchni 3743 m2 oznaczonym w MPZP symbolem ZL-4 - tereny lasów. Działka bez dostępu do drogi publicznej, oddalona od drogi ok. 150 m. Działka nachylona o ekspozycji południowej o wymiarach 37,5 m szerokości i 100 m długości. Najbliższe zabudowania znajdują się w odległości ok. 170 m od działki. KOSZTY PROWIZJI POKRYWA WŁAŚCICIEL Zapraszam do obejrzenia i zakupu nieruchomości. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.Numer oferty w biurze: 1113/2680/OGSLokalizacja: Małopolskie, Tatrzański, ZakopanePowierzchnia: 3743Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Na sprzedaż las sosnowy - gm.Rokietnica
Na sprzedaż las sosnowy - gm.Rokietnica
400 000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Oferuję do sprzedaży las sosnowy o powierzchni 44017 m2, położony w gminie Rokietnica.W pobliżu tereny turystyczno- krajoznawcze, rzeka Samica, Łąki Pawłowickie,Pawłowicko-Sobocki Obszar Chronionego Krajobrazu-Rezerwat przyrody, Dolina Samicy Obszar Natura 2000, Pole Golfowe-Bytkowo.Dojazd drogą asfaltową a wzdłuż lasu drogą utwardzoną.Cena: 400 000złProwadzący ofertę:Krzysztof Stefaniak 604 978 997KPS INVESTOgłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 KC.

Działki na sprzedaż * las * piękna okolica
Działki na sprzedaż * las * piękna okolica
70000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 974
Cena za m²35.46 zł/m²

Interesuje Cię ciekawa działka w cichej i spokojnej miejscowości w bliskim sąsiedztwie z lasami ???? Jeśli tak - zadzwoń i dowiedź się więcej: Magdalena (użyj formularza kontaktowego) Mamy do zaoferowania kompleks działek, na sprzedaż w całości lub osobna według upodobania w miejscowości Ostrowina gmina Oleśnica: Poniżej wyszczególniona każda działka wraz z metrażem i ceną: Nr działki: 91/16 - 1974 m2 – 70 000 zł Nr działki 91/15 - 2034 m2 – 71 000 zł Nr działki 91/14 - 2066 m2 – 72 000 zł Nr działki 91/23 - 2118 m2 – 74 000 zł Nr działki 91/13 - 2160 m2 – 76 000 zł Nr działki 91/21 - 2259 m2 – 79 000 zł Nr działki 91/19 - 2326 m2 – 81 000 zł Nr działki 91/22 - 2364 m2 – 83 000 zł Nr działki 91/9  - 2505 m2 – 88 000 zł Nr działki 91/10 - 2514 m2 – 88 000 zł Nr działki 91/12 - 2655 m2 – 93 000 zł Nr działki 91/8  - 2764 m2 – 97 000 zł Nr działki 91/11 – 2820 m2 – 99 000 zł Nr działki 91/20 - 3038 m2 – 106 000 zł Nr działki 90/15 – 3100 m2 – 108 500 zł Nr działki 90/16 – 3100 m2 – 108 500 zł Nr działki 90/17 – 3100 m2 – 108 500 zł Nr działki 90/18 – 3100 m2 – 108 500 zł Nr działki 90/19 – 3100 m2 – 108 500 zł Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone symbolem MN – a więc tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej: Dojazd do działek drogą asfaltową, utwardzoną. W sąsiedztwie lasy, tereny rekreacyjne, nowo wybudowane domy jednorodzinne.   Miejscowość Ostrowina jest położona: - 15 km od Oleśnicy; - 15 km od Sycowa; - 40 km od Wrocławia. 1 km do drogi „25” –  droga Oleśnica- Ostrów Wlkp. 4 km do węzła drogi „S8” „E 68” – droga Wrocław - Warszawa Media: woda, prąd w drodze Więcej informacji Dowiedź się więcej! Zadzwoń i umów się na oglądanie gruntu i osobiście przekonaj się o jego atrakcyjności! Kontakt i prezentacja : Magdalena (użyj formularza kontaktowego)   Black Horse Nieruchomości ul. Rzemieślnicza 9F 56-400 Oleśnica Prowizja od kupna: 0% ceny Dostępność: od zaraz !!! Nad bezpieczeństwem przeprowadzanych transakcji prowadzi nadzór Licencjonowany Pośrednik Dorota Waliłko nr licencji nr: 6263. ******* Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości we wszystkich bankach.  Tekst i zdjęcia umieszczone w ogłoszeniu są autorskie. Kopiowanie i powielanie są zabronione.  

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 129 000,- PLN.
Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 129 000,- PLN.
129 000 zł
Słupsk 30+ kilka dni temu

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 129 000,- PLN.Na sprzedaż działka budowlana numer 298/34 o powierzchni 1001 m kw w Smołdzińskim Lesie, gmina Smołdzino, powiat Słupski z widokiem na bliski las. Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk. W cenie udział w dodatkowej drodze wewnętrznej. CENA: 129 000,-PLN Działka jest jedną z trzech sąsiadujących ze sobą działek, co daje możliwość nabycia sąsiednich działek.Uzbrojenie terenu w drodze: energia elektryczna oraz woda.Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk.Działka ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Smołdziński Las.Działka położona blisko morza oraz w pobliżu największych jezior Polski - Gardno i Łebsko - z drogą nad morze prowadzoną przez sosnowy las.Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod letnią posiadłość bądź całoroczną posiadłość.Możliwość nabycia sąsiednich działek sprawia, że jest to doskonała inwestycja agroturystyczna.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Smołdzino przyjętego uchwałą Nr XII/64/2001 z dnia 28.12.2001 r. działka położona jest na terenie projektowanego rozwoju osiedleńczego.OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:JADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plSmołdziński Las wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim.Okolice Smołdzińskiego Lasu mogą być rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą.W odległości ok 4 km od Smołdzińskiego Lasu znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie, Muzeum Przyrodnicze, Wieża Rowokół.W pobliżu znajduje się również Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki oraz Ruchome Wydmy zlokalizowane na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJECena: 129.000,-PLN Działka skrajna: nieKształt gł. działki: prostokątStan działki: zarośnięta oraz pusta Dojazd: droga powiatowaDostępne media: prąd oraz woda w drodze.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupskuul. Tuwima 8a/1276-200 SłupskJADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 / 693 780 660e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plPrzy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 109 000,- PLN.
Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 109 000,- PLN.
109 000 zł
Słupsk 15 dni plecy

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 109 000,- PLN.Na sprzedaż działka budowlana numer 298/34 o powierzchni 1001 m kw w Smołdzińskim Lesie, gmina Smołdzino, powiat Słupski z widokiem na bliski las. Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk. W cenie udział w dodatkowej drodze wewnętrznej. CENA: 109 000,-PLN Działka jest jedną z trzech sąsiadujących ze sobą działek, co daje możliwość nabycia sąsiednich działek.Uzbrojenie terenu w drodze: energia elektryczna oraz woda.Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk.Działka ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Smołdziński Las.Działka położona blisko morza oraz w pobliżu największych jezior Polski - Gardno i Łebsko - z drogą nad morze prowadzoną przez sosnowy las.Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod letnią posiadłość bądź całoroczną posiadłość.Możliwość nabycia sąsiednich działek sprawia, że jest to doskonała inwestycja agroturystyczna.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Smołdzino przyjętego uchwałą Nr XII/64/2001 z dnia 28.12.2001 r. działka położona jest na terenie projektowanego rozwoju osiedleńczego.OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:JADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plSmołdziński Las wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim.Okolice Smołdzińskiego Lasu mogą być rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą.W odległości ok 4 km od Smołdzińskiego Lasu znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie, Muzeum Przyrodnicze, Wieża Rowokół.W pobliżu znajduje się również Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki oraz Ruchome Wydmy zlokalizowane na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJECena: 109.000,-PLN Działka skrajna: nieKształt gł. działki: prostokątStan działki: zarośnięta oraz pusta Dojazd: droga powiatowaDostępne media: prąd oraz woda w drodze.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupskuul. Tuwima 8a/1276-200 SłupskJADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 / 693 780 660e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plPrzy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2305 m w miejscowości Sokolniki - Las
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2305 m w miejscowości Sokolniki - Las
276 000 zł
Ozorków 30+ kilka dni temu

POLECAM SZCZEGÓLNIE - TYLKO U NAS Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2305 m w miejscowości Sokolniki - Las. Przy działce prąd oraz wodociąg. Na działce kilka starych drzew dających cień, a zarazem tworzących niepowtarzalny klimat oraz mały budynek gospodarczy. Teren z trzech stron ogrodzony siatką oraz drewnianym płotem. Dojazd drogą asfaltową - bardzo dobre położenie pod względem komunikacyjnym - łatwo dojechać, a zarazem cicho i spokojnie. W pobliżu publicznie dostępny staw z rybami. W okolicy lasy, pola, domy całoroczne i wypoczynkowe. Doskonała komunikacja z całą Polską - do wjazdu na autostradę A2 ok. 5 km, pod Strykowem skrzyżowanie autostrad A1/A2. Łatwy dojazd do Łodzi (ok. 30 minuti), Zgierza (ok. 15 minut). Jesienią w lasach grzyby, doskonałe tereny spacerowe oraz na konne przejażdżki (stadniny w Białej, Ciosnach i Besiekierzu). Zapraszam na prezentację Brunon Skalski Doradca ds Nieruchomości tel. 881 357 222 Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837Numer oferty w biurze: 421692Lokalizacja: Łódzkie, Zgierski, OzorkówPowierzchnia: 2305Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 139.000,- PLN.
Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 139.000,- PLN.
139 000 zł
Słupsk 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana numer 298/35 o powierzchni 959 m kw w Smołdzińskim Lesie, gmina Smołdzino, powiat Słupski z widokiem na bliski las.Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk. W cenie udział w dodatkowej drodze wewnętrznej.CENA: 139.000,- PLNDziałka jest jedną z trzech sąsiadujących ze sobą działek, co daje możliwość nabycia sąsiednich działek.Uzbrojenie terenu w drodze: energia elektryczna oraz woda.Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk.Działka ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Smołdziński Las.Działka położona blisko morza oraz w pobliżu największych jezior Polski - Gardno i Łebsko - z drogą nad morze prowadzoną przez sosnowy las.Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod letnią posiadłość bądź całoroczną posiadłość.Możliwość nabycia sąsiednich działek sprawia, że jest to doskonała inwestycja agroturystyczna.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Smołdzino przyjętego uchwałą Nr XII/64/2001 z dnia 28.12.2001 r. działka położona jest na terenie projektowanego rozwoju osiedleńczego.OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:JADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plSmołdziński Las wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim.Okolice Smołdzińskiego Lasu mogą być rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą.W odległości ok 4 km od Smołdzińskiego Lasu znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie, Muzeum Przyrodnicze, Wieża Rowokół.W pobliżu znajduje się również Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki oraz Ruchome Wydmy zlokalizowane na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJECena: 139.000,-PLNDziałka skrajna: nieKształt gł. działki: prostokątStan działki: zarośnięta oraz pustaDojazd: droga powiatowaDostępne media: prąd oraz woda w drodze.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupskuul. Tuwima 8a/1276-200 SłupskJADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 / 693 780 660e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plPrzy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 99.000,- PLN.
Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 99.000,- PLN.
99 000 zł
Słupsk 15 dni plecy

Na sprzedaż działka budowlana numer 298/35 o powierzchni 959 m kw w Smołdzińskim Lesie, gmina Smołdzino, powiat Słupski z widokiem na bliski las.Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk. W cenie udział w dodatkowej drodze wewnętrznej.CENA: 99.000,- PLNDziałka jest jedną z trzech sąsiadujących ze sobą działek, co daje możliwość nabycia sąsiednich działek.Uzbrojenie terenu w drodze: energia elektryczna oraz woda.Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk.Działka ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Smołdziński Las.Działka położona blisko morza oraz w pobliżu największych jezior Polski - Gardno i Łebsko - z drogą nad morze prowadzoną przez sosnowy las.Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod letnią posiadłość bądź całoroczną posiadłość.Możliwość nabycia sąsiednich działek sprawia, że jest to doskonała inwestycja agroturystyczna.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Smołdzino przyjętego uchwałą Nr XII/64/2001 z dnia 28.12.2001 r. działka położona jest na terenie projektowanego rozwoju osiedleńczego.OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:JADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plSmołdziński Las wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim.Okolice Smołdzińskiego Lasu mogą być rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą.W odległości ok 4 km od Smołdzińskiego Lasu znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie, Muzeum Przyrodnicze, Wieża Rowokół.W pobliżu znajduje się również Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki oraz Ruchome Wydmy zlokalizowane na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJECena: 99.000,-PLNDziałka skrajna: nieKształt gł. działki: prostokątStan działki: zarośnięta oraz pustaDojazd: droga powiatowaDostępne media: prąd oraz woda w drodze.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupskuul. Tuwima 8a/1276-200 SłupskJADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 / 693 780 660e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plPrzy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka z pięknym widokiem na las w spokojnym miejscu na sprzedaż
Działka z pięknym widokiem na las w spokojnym miejscu na sprzedaż
124 900 zł
Tarnowskie Góry 30+ kilka dni temu

MIASTECZKO ŚLĄSKIE/ŻYGLIN - działka budowlana z widokiem na las na sprzedaż.Do zaoferowania posiadamy działkę o powierzchni 940 m.kw., z czego 100 m.kw., to droga dojazdowa.Dojazd na działkę prowadzi drogą utwardzoną.Wymiary działki:20 m x 42 mMedia:PRĄD - przy działceWODA - przy działceGAZ - brak.KANALIZACJA - brak.Piękna, spokojna okolica, w sąsiedztwie lasy, staw.W pobliżu zabudowa jednorodzinna, niedaleko sklepy, przychodnie, szkoła.Serdecznie zachęcamy do zakupu.

Dzialka budowlana turza slaska
Dzialka budowlana turza slaska
99000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 460
Cena za m²67.81 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana 1460m2 media w drodze cicha spokojna okolica las

Sprzedaż działki Smołdziński Las
Sprzedaż działki Smołdziński Las
190000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²76 zł/m²

Na Sprzedaż Działka Budowlana O powierzchni 2500m2 z decyzją o Warunkach zabudowy: media: Brak uzbrojenia Smołdziński Las położony jest w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, pomiędzy jeziorami Łebsko i Gardno, 3 km od morza, droga asfaltową przez las. Wspaniała przyroda, mało zaludnione miejsce. Więcej informacji pod numerem telefonu :) Sprzedaż bezpośrednia pośrednikom agencji nieruchomości dziękuję

Las 4,2 ha Zaniemyśl
Las 4,2 ha Zaniemyśl
380 000 zł
Środa Wielkopolska 18 dni plecy

Oferujemy na sprzedaż las o pow. 4,2487 ha. Gęsto porośnięty 70- letnią sosną oraz 26-letnią brzozą. Dojazd drogą utwardzoną. Ciche i spojone otoczenia.

Działka na sprzedaż
Działka na sprzedaż
90 000 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

RybakowoCena sprzedaży: 90 000 zł Powierzchnia: 700,00 m²Na sprzedaż działka budowlana, o pow. 700 mkw, zlokalizowana w Rybakowie.W pobliżu las, jezioro.Dojazd drogą asfaltową.nr oferty: 235/3106/ogs

Dzialka pod lasem 1000 metrów
Dzialka pod lasem 1000 metrów
Poznań 14 dnia plecy

Witam, posiadam działkę na sprzedaż - super miejsce na dom, domek letniskowy, lub inną formę dobrej miejscówki. Działka znajduje się w gminie Lubasz dookoła las przyroda a jednocześnie niedaleko sąsiedztwo. Działka jest nieuzbrojona-posiadam warunki zabudowy.

Działka budowlana
Działka budowlana
Lubochnia 30 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²18 zł/m²
Powierzchnia5200 m²
Szerokość82 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebetonowe
Drogautwardzona

Na sprzedaż działka budowlana, ogrodzona. Gmina Lubochnia k.Spały. Powierzchnia 5200 m, szerokość 82m, dojazd drogą utwardzoną cicha i malownicza okolica, las w sąsiedztwie 700m od S8 13km od Tomaszowa Mazowieckiego 98km od Warszawy.

Okazja! Działka wTarnówce (gm. Grzegorzew)!!!
Okazja! Działka wTarnówce (gm. Grzegorzew)!!!
42 000 zł
Koło 30+ kilka dni temu

Działka w cichej i spokojnej okolicy o powierzchni 6000 m2 w miejscowości Tarnówka (gm. Grzegorzew) na sprzedaż. W pobliżu znajduje się las. Do działki prowadzi droga utwardzona. Woda i prąd w granicy działki.

Na sprzedaż Działka Stróżki
Na sprzedaż Działka Stróżki
165000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 058
Cena za m²80.17 zł/m²

Na sprzedaż działka w miejscowości Stróżki k/Wronek o powierzchni 2058 m2 Istnieje możliwość podzielenia w połowie. Działka przy drodze asfaltowej w dogodnej lokalizacji. Blisko las, szkoła, sklepy, wjazd na obwodnice. Media: Gaz, Prąd,Woda,Światłowód

2 działki rolne zalesione 2.54 ha
2 działki rolne zalesione 2.54 ha
34000 zł
23 dnia plecy
Rynekwtórny
Cena za m²3 zł/m²
Powierzchnia25400 m²
Typrolna

Witam na sprzedaż mam 2 działki rolne (zalesione las od 40 do 70 lat sosna, świerk, jodła, jesion itd) z dostępem do drogi w m.Spieszyn. Blisko zabudowania. Cena do negocjacji. Po Więcej szczegółów proszę o kontakt.

Działka budowlana 26 ar Koźmice Wielkie
Działka budowlana 26 ar Koźmice Wielkie
275 000 zł
Wieliczka 9 dni plecy

Na sprzedaż działka budowlana 26 ar w Koźmicach WielkichW działce jest niewielka ilość lasu Dojazd drogą utwardzoną od asfaltu 50mMedia: przy drodze woda, gaz, prądWymiary: 76m x42m Działka w kształcie zbliżonym do prostokątaWidok na las, sąsiedztwo domy jednorodzinneZapraszam do oglądania

Sprzedam las w miejscowości Wronowice 0,85 ha
Sprzedam las w miejscowości Wronowice 0,85 ha
81000 zł
12 dnia plecy
RodzajDziałki leśne
Powierzchnia8 500
Cena za m²9.53 zł/m²

Witam, mam na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 85 arów (0,85 ha). Las w około 1/3 składa się z jodły, a 2/3 to sosna. Po przeliczeniu z grubsza tylko większych drzew jest około 300 kubików drewna. Pozdrawiam

Las na sprzedaz
Las na sprzedaz
Zielona Góra 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²6 zł/m²
Powierzchnia149997 m²
Typleśna

Sprzedam las ok.15ha, w wiekszosci w wieku rebnym, a takze przyległy grunt rolny ok. 6ha - razem 21ha Położenie działki lesnej idealne m.in na zamianę gruntów z LP. Cena za rolną do negocjacji. Możliwa sprzedaż drewna na pniu. Rozważę też inne propozycje.

Działka budowlana w Mieczewie
Działka budowlana w Mieczewie
220 000 zł
Mosina 18 dni plecy

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1 376 m2. Do gruntu zostały ustalone warunki na budowę domu jednorodzinnego wraz z garażem. Media: prąd w drodze przy działce, woda ze studni. W okolicy las, kilka nowych domów. Ciche i spokojne otoczenie.

Dzialka budowlana pod miastem
Dzialka budowlana pod miastem
72800 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²73 zł/m²
Powierzchnia3700 m²
Typbudowlana

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3700m2 w miejscowości Lwowiany ul. Glowna, pierwsza linia zabudowy przy drodze gminnej. Tylko 5 minut do Glubczyc. Działka plaska, na działce jest rurociag gminny, linia elektryczna i telefoniczna, wydana decyzja na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego.Na dzialce znajduje sie budynek gospodarczy o powierzchni 20 m.kw. kryty blacha. Nieruchomość znajduje się przy lesie i stawach rybnych. Malowniczym widok na pola i Las Marysienka. Cicha i spokojna okolica. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu . Media: prąd, telefon, woda Dojazd: asfaltowy Okolica: pod miastem, blisko las i stawy rybne

Działka leśna 2500 m kw k.Kołobrzegu
Działka leśna 2500 m kw k.Kołobrzegu
16500 zł
Błotnica 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²45 zł/m²
Powierzchnia2500 m²
Szerokość50 m
Długość50 m
Typleśna
Ogrodzeniesiatka
Drogautwardzona

Posiadam na sprzedaż działkę leśną w Błotnicy 9 km od Kołobrzegu w kierunku Trzebiatowa o powierzchni 2500 m kw. 500 m od zabudowań wsi Błotnica. Media oddalone o około 250 m. Wielkość działki można uzgodnić. Z Kołobrzegu do Błotnicy prowadzi ścieżka rowerowa. Otoczenie to łąki i las.

Działka inwestycyjna przy A2
Działka inwestycyjna przy A2
Poznań 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę inwestycyjną przy A2!!! Działka położona w gminie Dąbie, około 150m od pętli autostrady A2 (zjazd Dąbie/Uniejów). Dojazd do działki asfalt. Media, woda i prąd możliwości podłączenia. Przy działce znajduje się również fabryka szkła. Posiadam również na sprzedaż w pobliskiej lokalizacji działkę rekreacyjną oraz las.

Działka budowlana Rzuchowa 25a
Działka budowlana Rzuchowa 25a
18 dni plecy
Rynekpierwotny
Cena za m²62 zł/m²
Powierzchnia2500 m²
Szerokość65 m
Długość40 m
Typbudowlana

Posiadam na sprzedaż dwie działki przyległe do siebie o numerach 450/12 oraz 450/13 zlokalizowane w pobliżu drogi prowadzącej do miejscowości Pleśna.Powierzchnia łączna dwóch działek to około 25 arów. W promieniu 600m zlokalizowany jest Kościół, szkoła, przystanek, sklepy, ośrodek zdrowia, las. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Działka w Stroszkach
Działka w Stroszkach
1 000 000 zł
Września 18 dni plecy

Oferujemy na sprzedaż grunt o pow. 1,7034 ha. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego stanowi funkcję mieszkaniowo – rekreacyjną. Media: woda, prąd, gaz w drodze głównej. Do powyższej nieruchomości zostało wydane pozwolenie na budowę dziesięciu budynków dwulokalowych o pow. 90 m2 każdy z lokali gotowe projekty). Piękna okolica w otoczeniu stawy, las.

Działka budowlana przemysłowa 2,1000ha
Działka budowlana przemysłowa 2,1000ha
2940000 zł
21 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia21 000
Cena za m²140 zł/m²

Działka na sprzedaż 2,1000 ha Cena: 140 zł/m2 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położona w miejscowości Żelków-Kolonia (gmina Siedlce), o pow. 2,1000 ha. - 1000 m od drogi A2 ( Obwodnicy Siedlec )    - 1,8 km od planowanego zjazdu z Autostrady (węzeł SWOBODA ) - 2 km od Siedlec   Cicha, spokojna okolica, blisko las Według miejscowego planu zagospodarowania tereny produkcyjno-usługowe i rzemieślnicze (z dopuszczalną towarzyszącą funkcją mieszkaniową) Dojazd drogą gminną asfaltową.

Uraz działka budowlana 1500m2 MPZP
Uraz działka budowlana 1500m2 MPZP
90 000 zł
Oborniki Śląskie 28 dni plecy

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1500m2, położoną w miejscowości Uraz w gminie Oborniki Śląskie. Działka posiada MPZP z zabudową mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą. Teren, na którym znajduje się działka posiada wyjątkowy mikroklimat, w pobliżu las, szczególne walory zdrowotne, bliskość uzdrowiska w Obornikach Śl. dojazd drogą asfaltową. Polecam i zapraszam na prezentację Grażyna

Siedlisko na sprzedaż
Siedlisko na sprzedaż
370000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia18 000
Cena za m²20.56 zł/m²

Siedlisko na sprzedaż obok puszczy Knyszyńskiej,w miejscowości Wodziłówka,3 km od Knyszyna i 25km od Białegostoku,siedlisko jest na sprzedaż z budynkami gospodarczymi oraz domem drewnianym,na posesji jest podłączony prąd,linia telefoniczna,woda z wodociągu,siedlisko ma wielkość 1,8ha w tym piękny zadbany staw wielkości 15m na 60m z pomostem,przy siedlisku płynie rzeka Jaskranka wokół cisza i spokój oraz piękne widoki na las. Numery telefonu do kontaktu 856757145 lub komórkowy 690 323 644

Działki budowlane Czmoń
Działki budowlane Czmoń
242 000 zł
Kórnik 30+ kilka dni temu

Posiadamy na sprzedaż działki budowlane o pow. 2 100 m2, 2 200 m2. Do przedmiotowej nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na budowę domów jednorodzinnych wolnostojących oraz garaży. W pobliżu znajduje się las, gdzie można pospacerować oraz pojeździć na rowerze. Dogodny dojazd do Śremu, Środy Wlkp., Kórnika czy Poznania. Media: woda, prąd, gaz (w drodze przy działce).

Działka w Jodłówce Tuchowskiej
Działka w Jodłówce Tuchowskiej
130 000 zł
Tarnów 28 dni plecy

Oferujemy na sprzedaż widokową działkę o powierzchni 1,25 ha z czego 20 arów jest budowlane 27ar łąka a pozostała część to piękny las z dwoma strumykami . Dojazd z drogi asfaltowej gminnej, media w granicy. Nr działki 993/2 Jodłówka Tuchowska Zapraszamy do kontaktu i prezentacji oferty Biuro Nieruchomości Panorama 735-914-726

Działka rolna z lasem 2.56ha w miejscowości Gąsewo gm. Bodzanów
Działka rolna z lasem 2.56ha w miejscowości Gąsewo gm. Bodzanów
150000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia25 600
Cena za m²5.86 zł/m²

Sprzedam ziemię rolną w miejscowości Gąsewo gm. Bodzanów Działka (nr. 133) ziemi rolnej 1.67 ha oraz las olszyna 0.89 ha. Działka jest zmeliorowana. Klasa ziemi III i IV Łącznie posiadam na sprzedaż 4.16 ha w miejscowościach Niesłuchowo oraz Gąsewo, ogłoszenia można zobaczyć na moim profilu. Kontakt pod numerami: 695255476 660307482 W razie gdybym nie odebrał proszę o sms, oddzwonię.

Działka na sprzedaż - Wólka Książnicka
Działka na sprzedaż - Wólka Książnicka
425 000 zł
Mielec 3 kilka dni temu

Witam na sprzedaż działka: 17000 m2 działka rolno-budowlana z możliwością zabudowy. VI klasa ziemi. Media: woda, energia elektryczna, w planach gminy kanalizacja. Obok drogi utwardzonej. Teren bezzalewowy. W obrębie działki znajduje się las. W sąsiedztwie domki jednorodzinne. Cicha, spokojna okolica. Możliwość podziału na działki budowlane. Wólka Książnicka Cena: 25zł/m2 (425.000,00zł do negocjacji) Tel. 691-589-148

Sprzedam działkę Wygoda
Sprzedam działkę Wygoda
310 000 zł
Radomsko 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka w miejscowości Wygoda Nr działki: 408, 406 Powierzchnia: 2,88 ha Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. Woda i prąd w ulicy. Dookoła zabudowa domków jednorodzinnych, do centrum miasta Radomsko ok. 7,6 km. Cicha, spokojna i zielona okolica, dookoła las. Teren płaski, suchy. Działka do obejrzenia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: 888667750 Osoby zainteresowane zapraszam do oglądania.

Sprzedam działkę 8,1 ha - 40zł za 1m2 na Mazurach bezpośredni dostęp do jeziora i kanału Elbląsko-Ostródzkiego
Sprzedam działkę 8,1 ha - 40zł za 1m2 na Mazurach bezpośredni dostęp do jeziora i kanału Elbląsko-Ostródzkiego
Miłomłyn 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²39 zł/m²
Powierzchnia80100 m²
Typrekreacyjna
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Super cena i lokalizacja. 1m2 - 40zł. Działka 8,1 ha rekreacyjna na sprzedaż z bezpośrednim dostępem do jeziora Ilińsk i kanału Elbląsko-Ostródzkiego, a obok las. Działka na sprzedaż wraz ze sp. zoo nie prowadzącą działalności gospodarczej. Pięknie położona. Dobra na inwestycje. Teren łączy się wjazdem i zjazdem z trasą E7 za Ostródą. Zjazd i wjazd z terenu inwestycyjnego na S7 (1,5 km) drogą asfaltową. Kontakt bezpośredni: Imię: Piotr Telefon: 602493302 Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal w******************l

działka budowlana na sprzedaż, Biecz
działka budowlana na sprzedaż, Biecz
50 000 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż pięknie położona, 15-arowa działka budowlana, położona w Bieczu (przy ul. Bochniewicza). Działka znajduje się tuż przy drodze, w spokojnej okolicy i z widokiem na las. Idealna dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i komfortowe życie na przedmieściach (odległość do centrum Biecza ok. 2,5km). Cena to 50 000 zł (z możliwością niewielkiej negocjacji w przypadku zdecydowanych i poważnych ofert). Kontakt telefoniczny: 507620012 lub 509649326.

Okazja, Głuchołazy, działka inwestycyjna ponad 7 ha z pozwoleniami !
Okazja, Głuchołazy, działka inwestycyjna ponad 7 ha z pozwoleniami !
2 000 000 zł
Opole 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż piękna działka inwestycyjna w miejscowości Głuchołazy o powierzchni 7.04 ha. Działka jest położona tuż przy granicy Polsko-Czeskiej w spokojnej miejscowości, mocno zalesionej, idealnej do odpoczynku z bezpośrednim dostępem do Rezerwatu Przyrody Las Bukowy. Na sprzedaż jest kompletna inwestycja ze wszystkimi dokumentami pozwalającymi na to aby powstał tam ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy z sauną, basenami. Doskonała inwestycja ! cena: 500 000 EUR do negocjacji. Posiadamy wszystkie dokumenty ! zapraszamgoldhaus.plKancelaria GOLDHAUS & Partnerzy Sp. z o.o.tel. do biura 22 428 21 11Bartek, tel. 532 332 252, nr licencji 10623.

DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ
DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ
156 000 zł
Jelcz-Laskowice 7 dni plecy

**4 działki w cenie 120 zł/mkw***506 540 120*** Zapraszam***Na sprzedaż 4 działki budowlane położone w Chwałowicach. Teren płaski, niezalewowy. Dojazd drogą utwardzoną. Media: prąd ,woda, kanalizacja. W niedalekiej odległości las. Działki oddalone są od centrum Jelcza-Laskowic o ok.3 km. Dogodna lokalizacja, piękny teren.Działki o powierzchniach:8,5ar, dwie po ok 10 arów i jedna powyzej 13ar.KONTAKT: 506 540 120

Sprzedam działkę rolną z lasem 1.6ha Niesłuchowo gm. Bodzanów
Sprzedam działkę rolną z lasem 1.6ha Niesłuchowo gm. Bodzanów
80000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia16 000
Cena za m²5 zł/m²

Sprzedam ziemię rolną w miejscowości Niesłuchowo gm. Bodzanów Działka (nr. 215) w kształcie prostokąta, dojazd drogą asfaltową, ziemi rolnej 0.80ha oraz las sosnowy 0.80ha. Przez działkę przebiegają media prąd, woda, kanalizacja. Klasa ziemi IV Łącznie posiadam na sprzedaż 4.16 ha w miejscowościach Niesłuchowo oraz Gąsewo, ogłoszenia można zobaczyć na moim profilu. Kontakt pod numerami: 695255476 660307482 W razie gdybym nie odebrał proszę o sms, oddzwonię.

Duża 3900 M2. Gm. Mszczonów
Duża 3900 M2. Gm. Mszczonów
135 000 zł
Mszczonów 24 dnia plecy

Mam do sprzedania działkę o pow 3900 M2, o bardzo dobrych wymiarach, 35 m. szer. X 111 m dł. Sprzedaż promocyjna. Miejscowość: Pieńki Osuchowskie, gm. Mszczonów. Działka z trawką, po obrzeżach kilka drzew. Działka na prostym równym terenie, bezpośrednio przy ul. gminnej, gruntowej. Okolica cicha, spokojna, w ulicy luźna zabudowa jednorodzinna. Blisko piękny starodrzew, las sprzyjający odpoczynku, spacerom. Do Warszawy niespełna 50 km. szybki dojazd ok. 40 min. Dwie trasy dojazdowe: krakowska i katowicka. . Własność , kw. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela.

Działka siedliskowa po Bartoszycami
Działka siedliskowa po Bartoszycami
44000 zł
Bartoszyce 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²5 zł/m²
Powierzchnia10692 m²
Typsiedliskowa

Na sprzedaż działka siedliskowa w Wojciechach pod Bartoszycami. Nieruchomość znajduje się na kolonii wsi w odległości ok 9 km od Bartoszyc. Na działce o powierzchni 10692 m2 znajduje się niewielki staw, teren płaski. Dojazd drogą utwardzoną ok 500m od asfaltu. Przy granicy działki przebiega wodociąg gminny, w sąsiedztwie prąd. Okolica spokojna, las i łąki. Cena do negocjacji! Zapraszamy do kontaktu! Baza Nieruchomości Paweł Piątek tel. 796-628-391

Działka z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ CENTRUM REKREACJI
Działka z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ CENTRUM REKREACJI
2 200 000 zł
Nysa 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż piękna działka w miejscowości Głuchołazy o powierzchni 7.04 ha.Działka jest położona tuż przy granicy Polsko-Czeskiej w spokojnej miejscowości, mocno zalesionej, idealnej do odpoczynku.Działka z bezpośrednim dostępem do Rezerwatu Przyrody Las Bukowy.Na sprzedaż jest kompletna inwestycja ze wszystkimi dokumentami pozwalającymi na to aby powstał tam ośrodek Rekreacyjno-wypoczynkowy z sauną , basenem.Cena 500 000 EUR .Doskonała inwestycja !Posiadamy wszystkie dokumenty ! Zainteresowanych prosimy o kontakt.Więcej informacji pod numerem telefonu: 662237688Podaj nr oferty: 9308/2095/OGSZapraszamy: Kancelaria GOLDHAUS & Partnerzy. Bronisław, tel. 662237688; tel. do biura 22 42 82 111; nr licencji 10623.

Działka rolna z mozliwością zabudowy
Działka rolna z mozliwością zabudowy
85000 zł
26 dni plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 820
Cena za m²17.63 zł/m²

Sprzedam działkę rolna z możliwością zabudowy. W ogłoszeniu przedstawiona cena za połowę działki. Na ostatnim zdjęciu przedstawiona działka w całości. Sprzedaż połowy działki lub w całości. W okolicy: las, rzeka Ner, sklepik, do Jeziorska ok. 30minut drogi, około 10 minut drogi do nowo powstających term w Poddębicach. Dojazd droga asfaltową lub od drugiego końca działki drogą utwardzoną. Cena 17,60 zł/m2 Telefon 880177939 lub 503932939

Działka w Puszczy Noteckiej Międzychód
Działka w Puszczy Noteckiej Międzychód
694400 zł
Międzychód 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia12 400
Cena za m²56 zł/m²

!! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !! Polecam na sprzedaż działkę położoną w Puszczy Noteckiej, w miejscowości Kaplin koło Międzychodu , w przepięknej okolicy, wśród lasów i pól. Puszcza Notecka to największy las w Polsce, w którym znajdują się największe w Europie śródlądowe wydmy oraz ok. 100 jezior. Powierzchnia działki 12 400m, działka jest uzbrojona. Odległość od Międzychodu to zaledwie 6 km. *Informacja dla pośredników - współpracuję przy każdej ofercie

Filtr