Nadmorska działka budowlana

Sortowanie:
Znaleziony: 120 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka Władysławowo 6060m2
Działka Władysławowo 6060m2
nowe Władysławowo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²580 zł/m²
Powierzchnia6060 m²
Typbudowlana
Drogautwardzona

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego ! WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ Świetna propozycja pod budowę hotelu, pensjonatu czy domów wakacyjnych ! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6060m2 położona w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w odległości ok. 450 metrów od morza i plaży. Działka płaska, nasłoneczniona, w kształcie prostokąta, z mediami w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, prąd. Parcela położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej, bardzo dobrze oświetlona, dojazd drogą utwardzoną. W obowiązującym MPZP działka położona jest w jednostce o przeznaczeniu terenu: "funkcja mieszkalno - pensjonatowa z dopuszczeniem integralnie związanych funkcji mieszkaniowych" o następujących parametrach zabudowy: - wysokość zabudowy - do 10 m - kąt nachylenia dachu 35 - 45stopni (obustronnie symetryczny), kryty dachówką ceramiczną; - powierzchnia zabudowy działki: do 20%, czyli 1112m2 - powierzchnia biologicznie czynna: do 60%; - PUM - ok.1668m2; - obowiązuje wysoki standard architektury i wykończenia - projektowana zabudowa będzie istotnym elementem krajobrazu, kształtującym ekspozycję stoku doliny z traktu pieszego. Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan - Park, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem i idealnie czystą wodą. Bardzo ładna działka, pięknie położona blisko plaży i morza w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, doskonała pod Twój wymarzony dom lub pensjonat nad morzem. Cena: 580 zł/m2 - 3 515 000 zł - POLECAM ! Zadzwoń, zobacz, kup, inwestuj nad morzem ! W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.******************** nas na Facebooku :-) http**************************************** video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videosJeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z naszej pomocy a dodatkowo uzyskasz rabat 10% na zakupy w Leroy Merlin !

Działka budowlana 250m do morza Gąski koło Mielna
Działka budowlana 250m do morza Gąski koło Mielna
349000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia414
Cena za m²843 zł/m²

Działka budowlana o pow. 414 m2, pozwolenie na budowę, wykonane fundamenty pod budynek bliźniaczy 3 kondygnacyjny. Działka zagospodarowana trawa, tuje, chodniczki z kostki, duża wiata cała zabudowana ok.60 m2 ogrzewana. Na działce znajduje się domek pokój z łazienką 15 m2. Cała działka jest ogrodzona, narożna z dwóch stron są bramy wjazdowe. Na działce prąd, wodociąg miejski, kanalizacja miejska, gaz w drodze. Działka jest w odległości 250 m od morza z dostępem przez przejście gminne na plażę. Działka znajduje się w miejscowości Gąski, 10 km od Mielna. Gąski jest to mała, nadmorska miejscowość położona koło Mielna. Największą atrakcją miejscowości jest szeroka, piaszczysta plaża i latarnia morska. Z działki do latarni morskiej jest 1 km. Przez całą miejscowość są zrobione chodniki oraz ścieżka rowerowa, którą można jadąc zwiedzać następne miejscowości nadmorskie województwa zachodniopomorskiego.

Działka budowlana otoczona lasem, 30 min do Ustki!
Działka budowlana otoczona lasem, 30 min do Ustki!
103000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 065
Cena za m²96.71 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, przy lesie, 30 minut samochodem do Słowińskiego Parku Narodowego. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem. Działka przedstawiona w ofercie ma numer 3 oraz powierzchnię 1065 m². Nieruchomość jest płaska, zadrzewiona, otoczona lasem. GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej, - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu, - badania elektrooporowe, - utwardzoną droga dojazdowa. Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe, - Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut - parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki, -korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynymi właścicielami nieruchomości!

OKAZJA! Działka budowlana, tylko 30 minut do Ustki!
OKAZJA! Działka budowlana, tylko 30 minut do Ustki!
95000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 084
Cena za m²87.64 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, w otoczeniu lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem. Działka przedstawiona w ofercie ma numer 24 oraz powierzchnię 1084 m². Nieruchomość jest płaska, częściowo zadrzewiona. GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej. - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu - utwardzoną droga dojazdowa. Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe, - Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut - parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki, - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości!

Działka budowlana tylko 25 minut od nadmorskiej plaży!
Działka budowlana tylko 25 minut od nadmorskiej plaży!
63000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²78.75 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, blisko lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem. Działka przedstawiona w ofercie ma numer 43 oraz powierzchnię 800 m². Nieruchomość jest płaska, niezadrzewiona, blisko drogi wjazdowej (łatwiejszy, szybszy dojazd do działki). GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej. - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu - utwardzoną droga dojazdowa. Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe, - Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut - parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki, - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości!

Działka budowlana 25 minut od nadmorskiej plaży!
Działka budowlana 25 minut od nadmorskiej plaży!
95000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 084
Cena za m²87.64 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, w otoczeniu lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem. Działka przedstawiona w ofercie ma numer 24 oraz powierzchnię 1084 m². Nieruchomość jest płaska, częściowo zadrzewiona. GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej. - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu - utwardzoną droga dojazdowa. Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe, - Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut - parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki, - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości!

Działka Budowlana Kiszkowo - Warunki zabudowy
Działka Budowlana Kiszkowo - Warunki zabudowy
140000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²130 zł/m²
Powierzchnia1158 m²
Typbudowlana

Przedstawiamy Państwu działki w miejscowości Kiszkowo, gmina Będzino, woj. zachodniopomorskie. Kiszkowo to nadmorska wieś, która jest oddalona od morza 2,5km, dzięki tej odległości możemy codziennie podziwiać morskie wydmy, dzikie plaże oraz rozległy ponad 30km pas rowerowy wzdłuż morza bałtyckiego. Nieruchomość godna uwagi ze względu na wyjątkowo atrakcyjną lokalizację - 1 km od miejscowości Gąski, 2,5 km od Sarbinowa, 9 km do Mielna i 20 km od Koszalina. Najbliższa plaża oddalona jest o zaledwie 4 minuty jazdy samochodem. Nr działki 17/13 - 1204 m2 - 130 zł/m2 - Działka Budowlana na działki 17/15 - 1158 m2 - 130 zł/m2 - Działka Budowlana Nr działki 17/11 3000 m2 - 95zł/m2 - Działka Rolno-Budowlana Wszystkie działki mają udział w działce dojazdowej nr 17/7 Warunki zabudowy wydane na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Media Prąd - w drodze Woda - w drodze Możliwość podziału działki na życzenie Klienta zainteresowanego. Cena do negocjacji Zapraszam Paulina Kaliszczak

Inwestycja- działka budowlana,strefa nadmorska,warunki zabudowy,MEDIA
Inwestycja- działka budowlana,strefa nadmorska,warunki zabudowy,MEDIA
141955 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 595
Cena za m²89 zł/m²

Mam do sprzedania działkę w atrakcyjnej cenie 89 zł/ m2 czyli 141 955 zł z warunkami zabudowy w miejscowości Gąbin k. Trzebiatowa (0,1595 ha czyli 1595 m 2). Idealna lokalizacja, która pozwala wykorzystać ją na różne sposoby albo potraktować jako inwestycję, która z roku na rok zyskuje na cenie. Możliwość podzielenia na dwie osobne działki. To ostatnia moja działka w tym rejonie. Patrząc na samo zjawisko inflacji - ziemia jest idealnym sposobem nie tylko zabezpieczenia, ale zysku od tej kwoty. Atuty działki: Działka jest częścią nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych "Słoneczne osiedle nad Regą". Wraz z pojawiającymi się nowymi domami cena działki rośnie - kupienie jej na tym etapie powoduje gwarantowany, znaczny wzrost ceny. Znajduje się w cichym i spokojnym miejscu na wzgórzu. Na pieszo, około 600 metrów, można dojść do rzeki Regi (wpadającej do Morza Bałtyckiego) przy której znajduje się zadbana plaża nadrzeczna, z której korzystają lokalni mieszkańcy ( można też tam dojechać samochodem). Jest to idealne miejsce do rekreacji, rozpalenia ogniska jak i sportu kajakowego. Niedaleko, w miejscowości Kłodkowo znajduje się przystań kajakowa ( kajakiemdomorza.pl ), gdzie można wynająć kajak i dopłynąć do tego miejsca ( otwiera to wiele możliwości turystycznych, chociażby zapewnienia noclegu wielu przepływającym tamtędy kajakarzom, którzy doceniają niezwykłe krajobrazy rzeki Regi). Gąbin to ceniona miejscowość rekreacyjna, w której znajduje się Stadnina koni Fuzja (zobacz jej stronę na FB), Park Edukacji i Rekreacji Mandragora (http://hortus-ogrody.pl/park-edukacji-i-rekreacji-mandragora/ ), Ponadto w niedalekiej odległości znajduje się las, gdzie można udać się na spacer. Gąbin jest bardzo blisko (4 km) od miasta gminnego Trzebiatowa, gdzie mieszka około 10 tys. osób. Stąd oprócz załatwienia spraw administracyjnych, można tam skorzystać z różnorodnych usług. Najbliższa Biedronka i Mrówka PSB Składy Budowlane (4,5 km ), Lewiatan ( 3 km), sklep sieciowy Groszek (2 km). W Gąbinie znajduje się stacja PKP Gąbin z relacją kolejową Berlin - Szczecin - Kołobrzeg, duży dworzec w Trzebiatowie (4,6 km). Do nowo wybudowanej trasy S3 14 km ( wygodny dojazd z całego kraju). Najbliższa plaża morska w Mrzeżynie -10 km. Nie znajdziesz działki bliżej Morza w tej cenie. Jeśli chcesz kupić działkę spod której nie będzie trzeba dojeżdżać samochodem na plażę (do 1 km od Morza) ceny podobnie wyposażonych działek zaczynają się od 250 zł/ m2. Kołobrzeg z wieloma atrakcjami morskimi i portem - 23 km. 14 km (14 minut dojazdu) od działki jest budowany Hossoland w Brojcach (ogromne 40 hektarowe wesołe miasteczko i park rozrywki - na początek 4 baśniowymi krainami, które będą się rozwijać) nazwany nie bez powodu “polskim Disneylandem”. Zobacz jego stronę na Facebook, gdzie są umieszczone bieżące relacje z budowy: https://www.facebook.com/Hossoland Bliskość do takiego miejsca zakłada dużą ilość miejsc pracy oraz wielość turystów szukających atrakcji. Tym bardziej, że rejon Brojc nie ma wystarczającej bazy noclegowej. Nie trzeba wspominać, że wraz z postępami prac cena działki rośnie. Dobrze jest mieć lokalizację między Morzem Bałtyckim i parkiem rozrywki oraz obok rozwiniętej kajakarsko rzeki Regi. Więcej o sprawach technicznych: Atrakcyjność działki zwiększa możliwość podzielenia działek na dwie. Tym bardziej, że jest ona na tzw. wyspie - między dwoma drogami w których są wodociągi. Oznacza to, że po podzieleniu każdy z dwóch powstałych części może mieć wyjazd bez konieczności wytyczania drogi wewnętrznej i przez to tracenia metrów użytkowych. Działka budowlana w Gąbinie (województwo zachodniopomorskie, powiat Gryficki, gmina Trzebiatów) Numer działki w ewidencji gruntów: 130/43 Obręb ewidencyjny: 320508_5.0020, Gąbin Powierzchnia 0,1595 ha ( 1595 metrów kwadratowych) oraz 26/37 części działki nr 130/33 ( o powierzchni 0,7729 ha) - droga dojazdowa ( posiadacz działki 1595 metrowej musi mieć też w dokumentach część własności drogi dojazdowej, by mógł się poruszać w ramach kompleksu działek, które są obok jego własności). Dojazd do działki jest UTWARDZONY. Do działki został doprowadzony wodociąg. Obok działki znajduje się nawet hydrant ( jest ich niewiele na całym kompleksie działek, stąd jest tutaj zagwarantowane większe bezpieczeństwo przeciwpożarowe). Trzeba wybudować szambo zamknięte. Cały kompleks działek został objęty przez firmę ENEA planami doprowadzenia prądu do działek ( zostało to wpisane w ramach umowy notarialnej). W związku z tym została wydana decyzja Nr 5/2022 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego przez Burmistrza Trzebiatowa w postaci budowy stacji transformatorowej 15/0,4kV i linii kablowej SN wraz z budową złącz oraz linii kablowej nn w celu zasilenia. Dla działki została wydana DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY Nr 219/2019 na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego przez Burmistrza Trzebiatowa. Szczegóły decyzji o warunkach zabudowy: powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki szerokość elewacji frontowej do 14m maksymalna wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu, attyki lub okapu głównego dachu, liczona od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku: 4m geometria dachu: kąt nachylenia: od 35 stopni do 45 stopni maksymalna wysokość głównej kalenicy: 9 m układ połaci dachowych: dach stromy dwuspadowy kierunek głównej kalenicy dachu w stosunku do frontu działki: równolegle lub prostopadle Wszystkie dokumenty do wglądu mogę przesłać e-mailem lub w wiadomościach Piotr ( u mnie proszę pytać o szczegóły) osoba do umówienia prezentacji - Małgorzata tel. 51*******12

Działka w pobliżu morza i jeziora
Działka w pobliżu morza i jeziora
79000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²79 zł/m²

Do sprzedaży działka budowlana położona w pasie nadmorskim (plaża nadmorska + plaża jeziora Kopań) w miejscowości Sulimice, gm. Darłowo, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie. Dojazd na wschód od Darłowa drogą 203 w kier. Sławna. Powierzchnia działki 1000 m2 przy czym front ok. 38 m wzdłuż drogi od wschodu, bok 30 m od północy. Teren na którym leży działka objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zaś działka przeznaczona jest w części pod zabudowę wolnostojącym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i pozostałej części terenem zielonym. Media - prąd, woda, w drodze, Działka nie ogrodzona, poza 2 sąsiadami (bok dłuższy i krótszy), którzy wybudowali domy mieszkalne jednorodzinne i ogrodzili swoje tereny. W pobliżu las, malowniczy wąwóz, rzeka Wieprz w odległości 1 km, jezioro (ok. 5 km), morze (ok. 6 km). Ciekawa oferta, dla ludzi ceniących ciszę i spokój. Atrakcyjna cena 79.000 PLN, do zakupu od ręki (bez pierwokupu). Więcej informacji Przemysław Sawarzyński tel.(użyj formularza kontaktowego)

Inwestycja- działka budowlana,strefa nadmorska,warunki zabudowy,MEDIA
Inwestycja- działka budowlana,strefa nadmorska,warunki zabudowy,MEDIA
129900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 595
Cena za m²85.2 zł/m²

Mam do sprzedania działkę w atrakcyjnej cenie z warunkami zabudowy w miejscowości Gąbin k. Trzebiatowa (0,1595 ha czyli 1595 m 2). Idealna lokalizacja, która pozwala wykorzystać ją na różne sposoby albo potraktować jako inwestycję, która z roku na rok zyskuje na cenie. Możliwość podzielenia na dwie osobne działki. To ostatnia moja działka w tym rejonie. Patrząc na samo zjawisko inflacji - ziemia jest idealnym sposobem nie tylko zabezpieczenia, ale zysku od tej kwoty. Atuty działki: Działka jest częścią nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych "Słoneczne osiedle nad Regą". Wraz z pojawiającymi się nowymi domami cena działki rośnie - kupienie jej na tym etapie powoduje gwarantowany, znaczny wzrost ceny. Znajduje się w cichym i spokojnym miejscu na wzgórzu. Na pieszo, około 600 metrów, można dojść do rzeki Regi (wpadającej do Morza Bałtyckiego) przy której znajduje się zadbana plaża nadrzeczna, z której korzystają lokalni mieszkańcy ( można też tam dojechać samochodem). Jest to idealne miejsce do rekreacji, rozpalenia ogniska jak i sportu kajakowego. Niedaleko, w miejscowości Kłodkowo znajduje się przystań kajakowa ( kajakiemdomorza.pl ), gdzie można wynająć kajak i dopłynąć do tego miejsca ( otwiera to wiele możliwości turystycznych, chociażby zapewnienia noclegu wielu przepływającym tamtędy kajakarzom, którzy doceniają niezwykłe krajobrazy rzeki Regi). Gąbin to ceniona miejscowość rekreacyjna, w której znajduje się Stadnina koni Fuzja (zobacz jej stronę na FB), Park Edukacji i Rekreacji Mandragora (http://hortus-ogrody.pl/park-edukacji-i-rekreacji-mandragora/ ), Ponadto w niedalekiej odległości znajduje się las, gdzie można udać się na spacer. Gąbin jest bardzo blisko (4 km) od miasta gminnego Trzebiatowa, gdzie mieszka około 10 tys. osób. Stąd oprócz załatwienia spraw administracyjnych, można tam skorzystać z różnorodnych usług. Najbliższa Biedronka i Mrówka PSB Składy Budowlane (4,5 km ), Lewiatan ( 3 km), sklep sieciowy Groszek (2 km). W Gąbinie znajduje się stacja PKP Gąbin z relacją kolejową Berlin - Szczecin - Kołobrzeg, duży dworzec w Trzebiatowie (4,6 km). Do nowo wybudowanej trasy S3 14 km ( wygodny dojazd z całego kraju). Najbliższa plaża morska w Mrzeżynie -10 km. Nie znajdziesz działki bliżej Morza w tej cenie. Jeśli chcesz kupić działkę spod której nie będzie trzeba dojeżdżać samochodem na plażę (do 1 km od Morza) ceny podobnie wyposażonych działek zaczynają się od 250 zł/ m2. Kołobrzeg z wieloma atrakcjami morskimi i portem - 23 km. 14 km (14 minut dojazdu) od działki jest budowany Hossoland w Brojcach (ogromne 40 hektarowe wesołe miasteczko i park rozrywki - na początek 4 baśniowymi krainami, które będą się rozwijać) nazwany nie bez powodu “polskim Disneylandem”. Zobacz jego stronę na Facebook, gdzie są umieszczone bieżące relacje z budowy: https://www.facebook.com/Hossoland Bliskość do takiego miejsca zakłada dużą ilość miejsc pracy oraz wielość turystów szukających atrakcji. Tym bardziej, że rejon Brojc nie ma wystarczającej bazy noclegowej. Nie trzeba wspominać, że wraz z postępami prac cena działki rośnie. Dobrze jest mieć lokalizację między Morzem Bałtyckim i parkiem rozrywki oraz obok rozwiniętej kajakarsko rzeki Regi. Więcej o sprawach technicznych: Atrakcyjność działki zwiększa możliwość podzielenia działek na dwie. Tym bardziej, że jest ona na tzw. wyspie - między dwoma drogami w których są wodociągi. Oznacza to, że po podzieleniu każdy z dwóch powstałych części może mieć wyjazd bez konieczności wytyczania drogi wewnętrznej i przez to tracenia metrów użytkowych. Działka budowlana w Gąbinie (województwo zachodniopomorskie, powiat Gryficki, gmina Trzebiatów) Numer działki w ewidencji gruntów: 130/43 Obręb ewidencyjny: 320508_5.0020, Gąbin Powierzchnia 0,1595 ha ( 1595 metrów kwadratowych) oraz 26/37 części działki nr 130/33 ( o powierzchni 0,7729 ha) - droga dojazdowa ( posiadacz działki 1595 metrowej musi mieć też w dokumentach część własności drogi dojazdowej, by mógł się poruszać w ramach kompleksu działek, które są obok jego własności). Dojazd do działki jest UTWARDZONY. Do działki został doprowadzony wodociąg. Obok działki znajduje się nawet hydrant ( jest ich niewiele na całym kompleksie działek, stąd jest tutaj zagwarantowane większe bezpieczeństwo przeciwpożarowe). Trzeba wybudować szambo zamknięte. Cały kompleks działek został objęty przez firmę ENEA planami doprowadzenia prądu do działek ( zostało to wpisane w ramach umowy notarialnej). W związku z tym została wydana decyzja Nr 5/2022 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego przez Burmistrza Trzebiatowa w postaci budowy stacji transformatorowej 15/0,4kV i linii kablowej SN wraz z budową złącz oraz linii kablowej nn w celu zasilenia. Dla działki została wydana DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY Nr 219/2019 na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego przez Burmistrza Trzebiatowa. Szczegóły decyzji o warunkach zabudowy: powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki szerokość elewacji frontowej do 14m maksymalna wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu, attyki lub okapu głównego dachu, liczona od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku: 4m geometria dachu: kąt nachylenia: od 35 stopni do 45 stopni maksymalna wysokość głównej kalenicy: 9 m układ połaci dachowych: dach stromy dwuspadowy kierunek głównej kalenicy dachu w stosunku do frontu działki: równolegle lub prostopadle Wszystkie dokumenty do wglądu mogę przesłać e-mailem lub w wiadomościach Piotr ( u mnie proszę pytać o szczegóły) osoba do umówienia prezentacji - Małgorzata tel. 51*******12

Inwestycja- działka budowlana,strefa nadmorska,warunki zabudowy,MEDIA
Inwestycja- działka budowlana,strefa nadmorska,warunki zabudowy,MEDIA
129900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 595
Cena za m²83.32 zł/m²

Mam do sprzedania działkę w atrakcyjnej cenie z warunkami zabudowy w miejscowości Gąbin k. Trzebiatowa (0,1595 ha czyli 1595 m 2). Idealna lokalizacja, która pozwala wykorzystać ją na różne sposoby albo potraktować jako inwestycję, która z roku na rok zyskuje na cenie. Możliwość podzielenia na dwie osobne działki. To ostatnia moja działka w tym rejonie. Patrząc na samo zjawisko inflacji - ziemia jest idealnym sposobem nie tylko zabezpieczenia, ale zysku od tej kwoty. Atuty działki: Działka jest częścią nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych "Słoneczne osiedle nad Regą". Wraz z pojawiającymi się nowymi domami cena działki rośnie - kupienie jej na tym etapie powoduje gwarantowany, znaczny wzrost ceny. Znajduje się w cichym i spokojnym miejscu na wzgórzu. Na pieszo, około 600 metrów, można dojść do rzeki Regi (wpadającej do Morza Bałtyckiego) przy której znajduje się zadbana plaża nadrzeczna, z której korzystają lokalni mieszkańcy ( można też tam dojechać samochodem). Jest to idealne miejsce do rekreacji, rozpalenia ogniska jak i sportu kajakowego. Niedaleko, w miejscowości Kłodkowo znajduje się przystań kajakowa ( kajakiemdomorza.pl ), gdzie można wynająć kajak i dopłynąć do tego miejsca ( otwiera to wiele możliwości turystycznych, chociażby zapewnienia noclegu wielu przepływającym tamtędy kajakarzom, którzy doceniają niezwykłe krajobrazy rzeki Regi). Gąbin to ceniona miejscowość rekreacyjna, w której znajduje się Stadnina koni Fuzja (zobacz jej stronę na FB), Park Edukacji i Rekreacji Mandragora (http://hortus-ogrody.pl/park-edukacji-i-rekreacji-mandragora/ ), Ponadto w niedalekiej odległości znajduje się las, gdzie można udać się na spacer. Gąbin jest bardzo blisko (4 km) od miasta gminnego Trzebiatowa, gdzie mieszka około 10 tys. osób. Stąd oprócz załatwienia spraw administracyjnych, można tam skorzystać z różnorodnych usług. Najbliższa Biedronka i Mrówka PSB Składy Budowlane (4,5 km ), Lewiatan ( 3 km), sklep sieciowy Groszek (2 km). W Gąbinie znajduje się stacja PKP Gąbin z relacją kolejową Berlin - Szczecin - Kołobrzeg, duży dworzec w Trzebiatowie (4,6 km). Do nowo wybudowanej trasy S3 14 km ( wygodny dojazd z całego kraju). Najbliższa plaża morska w Mrzeżynie -10 km. Nie znajdziesz działki bliżej Morza w tej cenie. Jeśli chcesz kupić działkę spod której nie będzie trzeba dojeżdżać samochodem na plażę (do 1 km od Morza) ceny podobnie wyposażonych działek zaczynają się od 250 zł/ m2. Kołobrzeg z wieloma atrakcjami morskimi i portem - 23 km. 14 km (14 minut dojazdu) od działki jest budowany Hossoland w Brojcach (ogromne 40 hektarowe wesołe miasteczko i park rozrywki - na początek 4 baśniowymi krainami, które będą się rozwijać) nazwany nie bez powodu “polskim Disneylandem”. Zobacz jego stronę na Facebook, gdzie są umieszczone bieżące relacje z budowy: https://www.facebook.com/Hossoland Bliskość do takiego miejsca zakłada dużą ilość miejsc pracy oraz wielość turystów szukających atrakcji. Tym bardziej, że rejon Brojc nie ma wystarczającej bazy noclegowej. Nie trzeba wspominać, że wraz z postępami prac cena działki rośnie. Dobrze jest mieć lokalizację między Morzem Bałtyckim i parkiem rozrywki oraz obok rozwiniętej kajakarsko rzeki Regi. Więcej o sprawach technicznych: Atrakcyjność działki zwiększa możliwość podzielenia działek na dwie. Tym bardziej, że jest ona na tzw. wyspie - między dwoma drogami w których są wodociągi. Oznacza to, że po podzieleniu każdy z dwóch powstałych części może mieć wyjazd bez konieczności wytyczania drogi wewnętrznej i przez to tracenia metrów użytkowych. Działka budowlana w Gąbinie (województwo zachodniopomorskie, powiat Gryficki, gmina Trzebiatów) Numer działki w ewidencji gruntów: 130/43 Obręb ewidencyjny: 320508_5.0020, Gąbin Powierzchnia 0,1595 ha ( 1595 metrów kwadratowych) oraz 26/37 części działki nr 130/33 ( o powierzchni 0,7729 ha) - droga dojazdowa ( posiadacz działki 1595 metrowej musi mieć też w dokumentach część własności drogi dojazdowej, by mógł się poruszać w ramach kompleksu działek, które są obok jego własności). Dojazd do działki jest UTWARDZONY. Do działki został doprowadzony wodociąg. Obok działki znajduje się nawet hydrant ( jest ich niewiele na całym kompleksie działek, stąd jest tutaj zagwarantowane większe bezpieczeństwo przeciwpożarowe). Trzeba wybudować szambo zamknięte. Cały kompleks działek został objęty przez firmę ENEA planami doprowadzenia prądu do działek ( zostało to wpisane w ramach umowy notarialnej). W związku z tym została wydana decyzja Nr 5/2022 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego przez Burmistrza Trzebiatowa w postaci budowy stacji transformatorowej 15/0,4kV i linii kablowej SN wraz z budową złącz oraz linii kablowej nn w celu zasilenia. Dla działki została wydana DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY Nr 219/2019 na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego przez Burmistrza Trzebiatowa. Szczegóły decyzji o warunkach zabudowy: powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki szerokość elewacji frontowej do 14m maksymalna wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu, attyki lub okapu głównego dachu, liczona od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku: 4m geometria dachu: kąt nachylenia: od 35 stopni do 45 stopni maksymalna wysokość głównej kalenicy: 9 m układ połaci dachowych: dach stromy dwuspadowy kierunek głównej kalenicy dachu w stosunku do frontu działki: równolegle lub prostopadle Wszystkie dokumenty do wglądu mogę przesłać e-mailem lub w wiadomościach OLX Kontakt - tel. 51*******12

Działka budowlana, 25 minut od morza!
Działka budowlana, 25 minut od morza!
63000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia810
Cena za m²77.78 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, blisko lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem. Działka przedstawiona w ofercie ma numer 41 oraz powierzchnię 810 m². Nieruchomość jest płaska, niezadrzewiona, blisko drogi wjazdowej (łatwiejszy, szybszy dojazd do działki). GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej, - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu, - utwardzoną droga dojazdowa. Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe, - Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut, - parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki, - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości!

Inwestycja- działka budowlana,strefa nadmorska,warunki zabudowy,MEDIA
Inwestycja- działka budowlana,strefa nadmorska,warunki zabudowy,MEDIA
129900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 595
Cena za m²82.7 zł/m²

Mam do sprzedania działkę w atrakcyjnej cenie z warunkami zabudowy w miejscowości Gąbin k. Trzebiatowa (0,1595 ha czyli 1595 m 2). Idealna lokalizacja, która pozwala wykorzystać ją na różne sposoby albo potraktować jako inwestycję, która z roku na rok zyskuje na cenie. Możliwość podzielenia na dwie osobne działki. To ostatnia moja działka w tym rejonie. Patrząc na samo zjawisko inflacji - ziemia jest idealnym sposobem nie tylko zabezpieczenia, ale zysku od tej kwoty. Atuty działki: Działka jest częścią nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych "Słoneczne osiedle nad Regą". Wraz z pojawiającymi się nowymi domami cena działki rośnie - kupienie jej na tym etapie powoduje gwarantowany, znaczny wzrost ceny. Znajduje się w cichym i spokojnym miejscu na wzgórzu. Na pieszo, około 600 metrów, można dojść do rzeki Regi (wpadającej do Morza Bałtyckiego) przy której znajduje się zadbana plaża nadrzeczna, z której korzystają lokalni mieszkańcy ( można też tam dojechać samochodem). Jest to idealne miejsce do rekreacji, rozpalenia ogniska jak i sportu kajakowego. Niedaleko, w miejscowości Kłodkowo znajduje się przystań kajakowa ( kajakiemdomorza.pl ), gdzie można wynająć kajak i dopłynąć do tego miejsca ( otwiera to wiele możliwości turystycznych, chociażby zapewnienia noclegu wielu przepływającym tamtędy kajakarzom, którzy doceniają niezwykłe krajobrazy rzeki Regi). Gąbin to ceniona miejscowość rekreacyjna, w której znajduje się Stadnina koni Fuzja (zobacz jej stronę na FB), Park Edukacji i Rekreacji Mandragora (http://hortus-ogrody.pl/park-edukacji-i-rekreacji-mandragora/ ), Ponadto w niedalekiej odległości znajduje się las, gdzie można udać się na spacer. Gąbin jest bardzo blisko (4 km) od miasta gminnego Trzebiatowa, gdzie mieszka około 10 tys. osób. Stąd oprócz załatwienia spraw administracyjnych, można tam skorzystać z różnorodnych usług. Najbliższa Biedronka i Mrówka PSB Składy Budowlane (4,5 km ), Lewiatan ( 3 km), sklep sieciowy Groszek (2 km). W Gąbinie znajduje się stacja PKP Gąbin z relacją kolejową Berlin - Szczecin - Kołobrzeg, duży dworzec w Trzebiatowie (4,6 km). Do nowo wybudowanej trasy S3 14 km ( wygodny dojazd z całego kraju). Najbliższa plaża morska w Mrzeżynie -10 km. Nie znajdziesz działki bliżej Morza w tej cenie. Jeśli chcesz kupić działkę spod której nie będzie trzeba dojeżdżać samochodem na plażę (do 1 km od Morza) ceny podobnie wyposażonych działek zaczynają się od 250 zł/ m2. Kołobrzeg z wieloma atrakcjami morskimi i portem - 23 km. 14 km (14 minut dojazdu) od działki jest budowany Hossoland w Brojcach (ogromne 40 hektarowe wesołe miasteczko i park rozrywki - na początek 4 baśniowymi krainami, które będą się rozwijać) nazwany nie bez powodu “polskim Disneylandem”. Zobacz jego stronę na Facebook, gdzie są umieszczone bieżące relacje z budowy: https://www.facebook.com/Hossoland Bliskość do takiego miejsca zakłada dużą ilość miejsc pracy oraz wielość turystów szukających atrakcji. Tym bardziej, że rejon Brojc nie ma wystarczającej bazy noclegowej. Nie trzeba wspominać, że wraz z postępami prac cena działki rośnie. Dobrze jest mieć lokalizację między Morzem Bałtyckim i parkiem rozrywki oraz obok rozwiniętej kajakarsko rzeki Regi. Więcej o sprawach technicznych: Atrakcyjność działki zwiększa możliwość podzielenia działek na dwie. Tym bardziej, że jest ona na tzw. wyspie - między dwoma drogami w których są wodociągi. Oznacza to, że po podzieleniu każdy z dwóch powstałych części może mieć wyjazd bez konieczności wytyczania drogi wewnętrznej i przez to tracenia metrów użytkowych. Działka budowlana w Gąbinie (województwo zachodniopomorskie, powiat Gryficki, gmina Trzebiatów) Numer działki w ewidencji gruntów: 130/43 Obręb ewidencyjny: 320508_5.0020, Gąbin Powierzchnia 0,1595 ha ( 1595 metrów kwadratowych) oraz 26/37 części działki nr 130/33 ( o powierzchni 0,7729 ha) - droga dojazdowa ( posiadacz działki 1595 metrowej otrzymuje od razu udział w części własności drogi dojazdowej, by mógł się poruszać w ramach kompleksu działek, które są obok jego własności). Dojazd do działki jest UTWARDZONY. Do działki został doprowadzony wodociąg. Obok działki znajduje się nawet hydrant ( jest ich niewiele na całym kompleksie działek, stąd jest tutaj zagwarantowane większe bezpieczeństwo przeciwpożarowe). Trzeba wybudować szambo zamknięte. Cały kompleks działek został objęty przez firmę ENEA planami doprowadzenia prądu do działek ( zostało to wpisane w ramach umowy notarialnej). W związku z tym została wydana decyzja Nr 5/2022 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego przez Burmistrza Trzebiatowa w postaci budowy stacji transformatorowej 15/0,4kV i linii kablowej SN wraz z budową złącz oraz linii kablowej nn w celu zasilenia. Dla działki została wydana DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY Nr 219/2019 na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego przez Burmistrza Trzebiatowa. Szczegóły decyzji o warunkach zabudowy: powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki szerokość elewacji frontowej do 14m maksymalna wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu, attyki lub okapu głównego dachu, liczona od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku: 4m geometria dachu: kąt nachylenia: od 35 stopni do 45 stopni maksymalna wysokość głównej kalenicy: 9 m układ połaci dachowych: dach stromy dwuspadowy kierunek głównej kalenicy dachu w stosunku do frontu działki: równolegle lub prostopadle Wszystkie dokumenty do wglądu mogę przesłać e-mailem lub w wiadomościach OLX Kontakt - tel. 51*******12

Działka nad morzem, Jarosławiec działka na sprzedaż
Działka nad morzem, Jarosławiec działka na sprzedaż
337000 zł
Jarosławiec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia600
Cena za m²561.67 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana położona w Jarosławcu, gm. Postomino w woj. zachodniopomorskim. Jarosławiec to nadmorska miejscowość rekreacyjno-wypoczynkowa leżąca w pasie najczystszego w Polsce powietrza, w dodatku silnie najodowanego. Znajduje się tu wiele atrakcji zaczynając o największej sztucznej plaży w Europie tzw. „Polski Dubaj” poprzez Aquapark czy też przystań rybacka z możliwością zakupu świeżej ryby. Położona między jeziorami - Kopań i Wicko co daje możliwość wędkowania. W pobliżu las sosnowy oraz łąki, plaża w bliskiej odległości co nie wątpliwie stanowi o atrakcyjności działki. Wokół powstają nowe budynki mieszkalne co stworzy nowe osiedle domów jednorodzinnych. Działka budowlana o pow. 600 m2 położona 1200m od morza. Działka z dojazdem z dwóch stron, drogi gminnej jak i z wewnętrznej. Media w drodze obok działki: woda, kanalizacja, gaz, energia elektryczna. Działka idealna pod budowę domku letniskowego. Działka wskazana na zdjęciach. Sprzedaż bez pośredników. Więcej informacji pod telefonem 53*****52

Działka budowlana, strefa nadmorska, warunki zabudowy, MEDIA
Działka budowlana, strefa nadmorska, warunki zabudowy, MEDIA
129900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 595
Cena za m²81.44 zł/m²

Mam do sprzedania działkę w atrakcyjnej cenie z warunkami zabudowy w miejscowości Gąbin k. Trzebiatowa (0,1595 ha czyli 1595 m 2). Idealna lokalizacja, która pozwala wykorzystać ją na różne sposoby albo potraktować jako inwestycję, która z roku na rok zyskuje na cenie. Możliwość podzielenia na dwie osobne działki. To ostatnia moja działka w tym rejonie. Patrząc na samo zjawisko inflacji - ziemia jest idealnym sposobem nie tylko zabezpieczenia, ale zysku od tej kwoty. Atuty działki: Działka jest częścią nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych "Słoneczne osiedle nad Regą". Wraz z pojawiającymi się nowymi domami cena działki rośnie - kupienie jej na tym etapie powoduje gwarantowany, znaczny wzrost ceny. Znajduje się w cichym i spokojnym miejscu na wzgórzu. Na pieszo, około 600 metrów, można dojść do rzeki Regi (wpadającej do Morza Bałtyckiego) przy której znajduje się zadbana plaża nadrzeczna, z której korzystają lokalni mieszkańcy ( można też tam dojechać samochodem). Jest to idealne miejsce do rekreacji, rozpalenia ogniska jak i sportu kajakowego. Niedaleko, w miejscowości Kłodkowo znajduje się przystań kajakowa ( kajakiemdomorza.pl ), gdzie można wynająć kajak i dopłynąć do tego miejsca ( otwiera to wiele możliwości turystycznych, chociażby zapewnienia noclegu wielu przepływającym tamtędy kajakarzom, którzy doceniają niezwykłe krajobrazy rzeki Regi). Gąbin to ceniona miejscowość rekreacyjna, w której znajduje się Stadnina koni Fuzja (zobacz jej stronę na FB), Park Edukacji i Rekreacji Mandragora (http://hortus-ogrody.pl/park-edukacji-i-rekreacji-mandragora/ ), Ponadto w niedalekiej odległości znajduje się las, gdzie można udać się na spacer. Gąbin jest bardzo blisko (4 km) od miasta gminnego Trzebiatowa, gdzie mieszka około 10 tys. osób. Stąd oprócz załatwienia spraw administracyjnych, można tam skorzystać z różnorodnych usług. Najbliższa Biedronka i Mrówka PSB Składy Budowlane (4,5 km ), Lewiatan ( 3 km), sklep sieciowy Groszek (2 km). W Gąbinie znajduje się stacja PKP Gąbin z relacją kolejową Berlin - Szczecin - Kołobrzeg, duży dworzec w Trzebiatowie (4,6 km). Do nowo wybudowanej trasy S3 14 km ( wygodny dojazd z całego kraju). Najbliższa plaża morska w Mrzeżynie -10 km. Nie znajdziesz działki bliżej Morza w tej cenie. Jeśli chcesz kupić działkę spod której nie będzie trzeba dojeżdżać samochodem na plażę (do 1 km od Morza) ceny podobnie wyposażonych działek zaczynają się od 250 zł/ m2. Kołobrzeg z wieloma atrakcjami morskimi i portem - 23 km. 14 km (14 minut dojazdu) od działki jest budowany Hossoland w Brojcach (ogromne 40 hektarowe wesołe miasteczko i park rozrywki - na początek 4 baśniowymi krainami, które będą się rozwijać) nazwany nie bez powodu “polskim Disneylandem”. Zobacz jego stronę na Facebook, gdzie są umieszczone bieżące relacje z budowy: https://www.facebook.com/Hossoland Bliskość do takiego miejsca zakłada dużą ilość miejsc pracy oraz wielość turystów szukających atrakcji. Tym bardziej, że rejon Brojc nie ma wystarczającej bazy noclegowej. Nie trzeba wspominać, że wraz z postępami prac cena działki rośnie. Dobrze jest mieć lokalizację między Morzem Bałtyckim i parkiem rozrywki oraz obok rozwiniętej kajakarsko rzeki Regi. Więcej o sprawach technicznych: Atrakcyjność działki zwiększa możliwość podzielenia działek na dwie. Tym bardziej, że jest ona na tzw. wyspie - między dwoma drogami w których są wodociągi. Oznacza to, że po podzieleniu każdy z dwóch powstałych części może mieć wyjazd bez konieczności wytyczania drogi wewnętrznej i przez to tracenia metrów użytkowych. Działka budowlana w Gąbinie (województwo zachodniopomorskie, powiat Gryficki, gmina Trzebiatów) Numer działki w ewidencji gruntów: 130/43 Obręb ewidencyjny: 320508_5.0020, Gąbin Powierzchnia 0,1595 ha ( 1595 metrów kwadratowych) oraz 26/37 części działki nr 130/33 ( o powierzchni 0,7729 ha) - droga dojazdowa ( posiadacz działki 1595 metrowej otrzymuje od razu udział w części własności drogi dojazdowej, by mógł się poruszać w ramach kompleksu działek, które są obok jego własności). Dojazd do działki jest UTWARDZONY. Do działki został doprowadzony wodociąg. Obok działki znajduje się nawet hydrant ( jest ich niewiele na całym kompleksie działek, stąd jest tutaj zagwarantowane większe bezpieczeństwo przeciwpożarowe). Trzeba wybudować szambo zamknięte. Cały kompleks działek został objęty przez firmę ENEA planami doprowadzenia prądu do działek ( zostało to wpisane w ramach umowy notarialnej). W związku z tym została wydana decyzja Nr 5/2022 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego przez Burmistrza Trzebiatowa w postaci budowy stacji transformatorowej 15/0,4kV i linii kablowej SN wraz z budową złącz oraz linii kablowej nn w celu zasilenia. Dla działki została wydana DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY Nr 219/2019 na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego przez Burmistrza Trzebiatowa. Szczegóły decyzji o warunkach zabudowy: powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki szerokość elewacji frontowej do 14m maksymalna wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu, attyki lub okapu głównego dachu, liczona od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku: 4m geometria dachu: kąt nachylenia: od 35 stopni do 45 stopni maksymalna wysokość głównej kalenicy: 9 m układ połaci dachowych: dach stromy dwuspadowy kierunek głównej kalenicy dachu w stosunku do frontu działki: równolegle lub prostopadle Wszystkie dokumenty do wglądu mogę przesłać e-mailem lub w wiadomościach OLX Kontakt - tel. 51*******12

Działka Karwia 776m2
Działka Karwia 776m2
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²554 zł/m²
Powierzchnia776 m²
Szerokość19 m
Długość40 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego !Tylko 2 km do pięknej szerokiej plaży w KarwiCicha i spokojna widokowa okolicaPrawomocne pozwolenie na budowę i projekt w cenie ! Na sprzedaż nadmorska działka budowlana w Karwieńskich Błotach, położona zaledwie 2km od plaży w Karwi.Działka płaska, regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 19m x 40m, działka jest ogrodzona z trzech stron, dojazd drogą asfaltową. Wzdłuż granic działki przebiegają media: gaz, woda, kanalizacja i prąd.Cena działki obejmuje projekt i prawomocne pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 171m2 i użytkowej 162m2. Zaprojektowany nowoczesny budynek ma duży salon, oddzielną kuchnię z oknem, 6 dużych przestronnych pokoi (15-20m2) i dwie łazienki.Działka objęta jest MPZP - jednostka MN/U 4.23 - teren zabudowy mieszkalnej i usług, dopuszcza się pensjonaty i wynajem pokoi oraz usługi nieuciążliwe z poniższymi parametrami zabudowy:- zabudowa wolnostojąca i bliźniacza- powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki- powierzchnia biologicznie czynna min. 40% powierzchni działki- wysokość zabudowy do 9m (dwie kondygnacje)   Spokojna nadmorska okolica, wokół niska zabudowa jednorodzinna i pensjonatowa, blisko morze i piaszczysta plażaTo może być Twój nowy dom nad morzem.Cena: 430 000 zł - polecam !W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.******************** nas na Facebooku :-) http**************************************** video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videosJeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z pomocy naszego doradcy

Działka budowlana tylko 25 minut od nadmorskiej plaży!
Działka budowlana tylko 25 minut od nadmorskiej plaży!
79000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²98.75 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, blisko lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem. Działka przedstawiona w ofercie ma numer 57 oraz powierzchnię 800 m². Nieruchomość jest płaska, z pojedynczym zadrzewieniem, wygodna do zabudowy. GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej. - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu - utwardzoną droga dojazdowa. Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe, - Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut - parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki, - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości!

Działka budowla na Pomorzu, 25 minut do morza
Działka budowla na Pomorzu, 25 minut do morza
63000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia905
Cena za m²69.61 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, blisko lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem. Działka przedstawiona w ofercie ma numer 36 oraz powierzchnię 905 m². Nieruchomość jest płaska, z częściowo zadrzewiona, wygodna do zabudowy. GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej. - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu - utwardzoną droga dojazdowa. Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe, - Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut - parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki, - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości!

Działka budowlana, 25 minut do plaży w Poddąbiu
Działka budowlana, 25 minut do plaży w Poddąbiu
63000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia816
Cena za m²77.21 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, blisko lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem. Działka przedstawiona w ofercie ma numer 32 oraz powierzchnię 816 m². Nieruchomość jest płaska, z pojedynczym zadrzewieniem, wygodna do zabudowy. GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej. - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu - utwardzoną droga dojazdowa. Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe, - Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut - parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki, - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości!

Działka budowlana, tylko 25 min do morza! Blisko Słupska
Działka budowlana, tylko 25 min do morza! Blisko Słupska
63000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia978
Cena za m²64.42 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, blisko lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem. Działka przedstawiona w ofercie ma numer A30 oraz powierzchnię 978 m². Nieruchomość jest płaska w nasłonecznionym miejscu, położona blisko drogi wjazdowej (łatwiejszy, szybszy dojazd do działki). GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, - Bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej, - Wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu, - Utwardzoną droga dojazdowa. Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe, - Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut, - parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki, - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości!

Atrakcyjna Działka Budowlana 3491 m2 w Kiszkowie -
Atrakcyjna Działka Budowlana 3491 m2 w Kiszkowie -
298000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia3 491
Cena za m²85.36 zł/m²

Atrakcyjna Działka Budowlana 3491 m2 w Kiszkowie - Idealna Inwestycja w Pobliżu Morza - Logos Finanse Biuro Nieruchomości Opis działkiOferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o powierzchni 3491 m2, położoną w malowniczej miejscowości Kiszkowo, gmina Będzino, woj. zachodniopomorskie, oddaloną 3 km od morza. Działka posiada wydane warunki zabudowy na wolnostojącą zabudowę jednorodzinną, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, co czyni ją idealnym miejscem na realizację projektu domu marzeń.Szczegóły działki Metraż: 3491 m2 Nr działki: 17/6 Cena za m2: 85 za m2 Media: prąd, woda Zalety lokalizacjiKiszkowo, urokliwa wieś nadmorska oddalona o 2,5 km od morza, pozwala na codzienne podziwianie wydm, dziewiczych plaż i 30-kilometrowej ścieżki rowerowej wzdłuż Bałtyku. Działka wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją: 1 km od Gąsek, 2,5 km od Sarbinowa, 9 km od Mielna i 20 km od Koszalina. Najbliższa plaża oddalona jest o zaledwie 4 minuty jazdy samochodem, co gwarantuje szybki i wygodny dostęp do wybrzeża. Cena do negocjacji.Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat tej oferty oraz umówienia się na prezentację działki. Nie przegap tej okazji - działka o tak atrakcyjnej lokalizacji nie będzie długo dostępna!Skontaktuj się z Agentem ds. Nieruchomości Paulina Kaliszczak. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działka budowlana, strefa nadmorska, warunki zabudowy, MEDIA
Działka budowlana, strefa nadmorska, warunki zabudowy, MEDIA
122700 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 595
Cena za m²76.93 zł/m²

Mam do sprzedania działkę w atrakcyjnej cenie z warunkami zabudowy w miejscowości Gąbin k. Trzebiatowa (0,1595 ha czyli 1595 m 2). Idealna lokalizacja, która pozwala wykorzystać ją na różne sposoby albo potraktować jako inwestycję, która z roku na rok zyskuje na cenie. Możliwość podzielenia na dwie osobne działki. To ostatnia moja działka w tym rejonie. Patrząc na samo zjawisko inflacji - ziemia jest idealnym sposobem nie tylko zabezpieczenia, ale zysku od tej kwoty. Atuty działki: Działka jest częścią nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych "Słoneczne osiedle nad Regą". Wraz z pojawiającymi się nowymi domami cena działki rośnie - kupienie jej na tym etapie powoduje gwarantowany, znaczny wzrost ceny. Znajduje się w cichym i spokojnym miejscu na wzgórzu. Na pieszo, około 600 metrów, można dojść do rzeki Regi (wpadającej do Morza Bałtyckiego) przy której znajduje się zadbana plaża nadrzeczna, z której korzystają lokalni mieszkańcy ( można też tam dojechać samochodem). Jest to idealne miejsce do rekreacji, rozpalenia ogniska jak i sportu kajakowego. Niedaleko, w miejscowości Kłodkowo znajduje się przystań kajakowa ( kajakiemdomorza.pl ), gdzie można wynająć kajak i dopłynąć do tego miejsca ( otwiera to wiele możliwości turystycznych, chociażby zapewnienia noclegu wielu przepływającym tamtędy kajakarzom, którzy doceniają niezwykłe krajobrazy rzeki Regi). Gąbin to ceniona miejscowość rekreacyjna, w której znajduje się Stadnina koni Fuzja (zobacz jej stronę na FB), Park Edukacji i Rekreacji Mandragora ( hortus-ogrody.pl/park-edukacji-i-rekreacji-mandragora/ ), Ponadto w niedalekiej odległości znajduje się las, gdzie można udać się na spacer. Gąbin jest bardzo blisko (4 km) od miasta gminnego Trzebiatowa, gdzie mieszka około 10 tys. osób. Stąd oprócz załatwienia spraw administracyjnych, można tam skorzystać z różnorodnych usług. Najbliższa Biedronka i Mrówka PSB Składy Budowlane (4,5 km ), Lewiatan ( 3 km), sklep sieciowy Groszek (2 km). W Gąbinie znajduje się stacja PKP Gąbin z relacją kolejową Berlin - Szczecin - Kołobrzeg, duży dworzec w Trzebiatowie (4,6 km). Do nowo wybudowanej trasy S3 14 km ( wygodny dojazd z całego kraju). Najbliższa plaża morska w Mrzeżynie -10 km. Nie znajdziesz działki bliżej Morza w tej cenie. Jeśli chcesz kupić działkę spod której nie będzie trzeba dojeżdżać samochodem na plażę (do 1 km od Morza) ceny podobnie wyposażonych działek zaczynają się od 250 zł/ m2. Kołobrzeg z wieloma atrakcjami morskimi i portem - 23 km. 14 km (14 minut dojazdu) od działki jest budowany Hossoland w Brojcach (ogromne 40 hektarowe wesołe miasteczko i park rozrywki - na początek 4 baśniowymi krainami, które będą się rozwijać) nazwany nie bez powodu “polskim Disneylandem”. Zobacz jego stronę na Facebook, gdzie są umieszczone bieżące relacje z budowy: www.facebook.com/Hossoland Bliskość do takiego miejsca zakłada dużą ilość miejsc pracy oraz wielość turystów szukających atrakcji. Tym bardziej, że rejon Brojc nie ma wystarczającej bazy noclegowej. Nie trzeba wspominać, że wraz z postępami prac cena działki rośnie. Dobrze jest mieć lokalizację między Morzem Bałtyckim i parkiem rozrywki oraz obok rozwiniętej kajakarsko rzeki Regi. Więcej o sprawach technicznych: Atrakcyjność działki zwiększa możliwość podzielenia działek na dwie. Tym bardziej, że jest ona na tzw. wyspie - między dwoma drogami w których są wodociągi. Oznacza to, że po podzieleniu każdy z dwóch powstałych części może mieć wyjazd bez konieczności wytyczania drogi wewnętrznej i przez to tracenia metrów użytkowych. Działka budowlana w Gąbinie (województwo zachodniopomorskie, powiat Gryficki, gmina Trzebiatów) Numer działki w ewidencji gruntów: 130/43 Obręb ewidencyjny: 320508_5.0020, Gąbin Powierzchnia 0,1595 ha ( 1595 metrów kwadratowych) oraz 26/37 części działki nr 130/33 ( o powierzchni 0,7729 ha) - droga dojazdowa ( posiadacz działki 1595 metrowej otrzymuje od razu udział w części własności drogi dojazdowej, by mógł się poruszać w ramach kompleksu działek, które są obok jego własności). Dojazd do działki jest UTWARDZONY. Do działki został doprowadzony wodociąg. Obok działki znajduje się nawet hydrant ( jest ich niewiele na całym kompleksie działek, stąd jest tutaj zagwarantowane większe bezpieczeństwo przeciwpożarowe). Trzeba wybudować szambo zamknięte. 5 kwietnia tego roku otrzymałem zgodę na przyłącze do ENEA- V grupa przyłączeniowa (umowa ważna 2 lata) . Od działki jest blisko do innej infrastruktury zasilanej przez Enea, stąd nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów ( zgodnie z prawem opłata podstawowa obejmuje podłącza działek, które znajdują się do 200 m od ostatniej infrastruktury zasilanej przez ENEA ) stąd poniosą Państwo tylko koszt około 1500 zł. W ramach powyższej kwoty Enea wykona wszystkie elementy potrzebne do ostatecznego podłącza zarówno docelowego prądu zasilającego budynek jak i prądu budowlanego potrzebnego na czas budowy (tzw. prąd budowlany). Dla działki została wydana DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY Nr 219/2019 na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego przez Burmistrza Trzebiatowa. Szczegóły decyzji o warunkach zabudowy: powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki szerokość elewacji frontowej do 14m maksymalna wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu, attyki lub okapu głównego dachu, liczona od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku: 4m geometria dachu: kąt nachylenia: od 35 stopni do 45 stopni maksymalna wysokość głównej kalenicy: 9 m układ połaci dachowych: dach stromy dwuspadowy kierunek głównej kalenicy dachu w stosunku do frontu działki: równolegle lub prostopadle Wszystkie dokumenty do wglądu mogę przesłać e-mailem lub w wiadomościach OLX Kontakt - tel. 51*******12

Działka blisko morza MPZP, Wiklino Słupsk
Działka blisko morza MPZP, Wiklino Słupsk
54810 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia810
Cena za m²67.67 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, blisko lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem. Działka przedstawiona w ofercie ma numer 41 oraz powierzchnię 810 m². Nieruchomość jest płaska, niezadrzewiona, blisko drogi wjazdowej (łatwiejszy, szybszy dojazd do działki). GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej, - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu, - utwardzoną droga dojazdowa. Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe, - Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut, - parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki, - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości!

Działka budowlana, strefa nadmorska, warunki zabudowy, MEDIA
Działka budowlana, strefa nadmorska, warunki zabudowy, MEDIA
118500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 595
Cena za m²74.29 zł/m²

Mam do sprzedania działkę w atrakcyjnej cenie z warunkami zabudowy w miejscowości Gąbin k. Trzebiatowa (0,1595 ha czyli 1595 m 2). Idealna lokalizacja, która pozwala wykorzystać ją na różne sposoby albo potraktować jako inwestycję, która z roku na rok zyskuje na cenie. Możliwość podzielenia na dwie osobne działki. To ostatnia moja działka w tym rejonie. Patrząc na samo zjawisko inflacji - ziemia jest idealnym sposobem nie tylko zabezpieczenia, ale zysku od tej kwoty. Atuty działki: Działka jest częścią nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych "Słoneczne osiedle nad Regą". Znajduje się w cichym i spokojnym miejscu na wzgórzu. Na pieszo, około 600 metrów, można dojść do rzeki Regi (wpadającej do Morza Bałtyckiego) przy której znajduje się zadbana plaża nadrzeczna, z której korzystają lokalni mieszkańcy ( można też tam dojechać samochodem). Jest to idealne miejsce do rekreacji, rozpalenia ogniska jak i sportu kajakowego. Niedaleko, w miejscowości Kłodkowo znajduje się przystań kajakowa ( kajakiemdomorza.pl ), gdzie można wynająć kajak i dopłynąć do tego miejsca ( otwiera to wiele możliwości turystycznych, chociażby zapewnienia noclegu wielu przepływającym tamtędy kajakarzom, którzy doceniają niezwykłe krajobrazy rzeki Regi). Gąbin to ceniona miejscowość rekreacyjna, w której znajduje się Stadnina koni Fuzja (zobacz jej stronę na FB), Park Edukacji i Rekreacji Mandragora ( hortus-ogrody.pl/park-edukacji-i-rekreacji-mandragora/ ), Ponadto w niedalekiej odległości znajduje się las, gdzie można udać się na spacer. Gąbin jest bardzo blisko (4 km) od miasta gminnego Trzebiatowa, gdzie mieszka około 10 tys. osób. Stąd oprócz załatwienia spraw administracyjnych, można tam skorzystać z różnorodnych usług. Najbliższa Biedronka i Mrówka PSB Składy Budowlane (4,5 km ), Lewiatan ( 3 km), sklep sieciowy Groszek (2 km). W Gąbinie znajduje się stacja PKP Gąbin z relacją kolejową Berlin - Szczecin - Kołobrzeg, duży dworzec w Trzebiatowie (4,6 km). Do nowo wybudowanej trasy S3 14 km ( wygodny dojazd z całego kraju). Najbliższa plaża morska w Mrzeżynie -10 km. Nie znajdziesz działki bliżej Morza w tej cenie. Kołobrzeg z wieloma atrakcjami morskimi i portem - 23 km. 14 km (14 minut dojazdu) od działki jest budowany Hossoland w Brojcach (ogromne 40 hektarowe wesołe miasteczko i park rozrywki - na początek 4 baśniowymi krainami, które będą się rozwijać) nazwany nie bez powodu “polskim Disneylandem”. Zobacz jego stronę na Facebook, gdzie są umieszczone bieżące relacje z budowy: www.facebook.com/Hossoland Bliskość do takiego miejsca zakłada dużą ilość miejsc pracy oraz wielość turystów szukających atrakcji. Tym bardziej, że rejon Brojc nie ma wystarczającej bazy noclegowej. Więcej o sprawach technicznych: Atrakcyjność działki zwiększa możliwość podzielenia działek na dwie. Tym bardziej, że jest ona na tzw. wyspie - między dwoma drogami w których są wodociągi. Oznacza to, że po podzieleniu każdy z dwóch powstałych części może mieć wyjazd bez konieczności wytyczania drogi wewnętrznej i przez to tracenia metrów użytkowych. Działka budowlana w Gąbinie (województwo zachodniopomorskie, powiat Gryficki, gmina Trzebiatów) Numer działki w ewidencji gruntów: 130/43 Obręb ewidencyjny: 320508_5.0020, Gąbin Powierzchnia 0,1595 ha ( 1595 metrów kwadratowych) oraz 26/37 części działki nr 130/33 ( o powierzchni 0,7729 ha) - droga dojazdowa ( posiadacz działki 1595 metrowej otrzymuje od razu udział w części własności drogi dojazdowej, by mógł się poruszać w ramach kompleksu działek, które są obok jego własności). Dojazd do działki jest UTWARDZONY. Do działki został doprowadzony wodociąg. Obok działki znajduje się nawet hydrant ( jest ich niewiele na całym kompleksie działek, stąd jest tutaj zagwarantowane większe bezpieczeństwo przeciwpożarowe). Trzeba wybudować szambo zamknięte. 5 kwietnia tego roku otrzymałem zgodę na przyłącze do ENEA- V grupa przyłączeniowa . Od działki jest blisko do innej infrastruktury zasilanej przez Enea, stąd nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów ( zgodnie z prawem opłata podstawowa obejmuje podłącza działek, które znajdują się do 200 m od ostatniej infrastruktury zasilanej przez ENEA ) stąd poniosą Państwo tylko koszt około 1500 zł. W ramach powyższej kwoty Enea wykona wszystkie elementy potrzebne do ostatecznego podłącza zarówno docelowego prądu zasilającego budynek jak i prądu budowlanego potrzebnego na czas budowy (tzw. prąd budowlany). Dla działki została wydana DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY Nr 219/2019 na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego przez Burmistrza Trzebiatowa. Szczegóły decyzji o warunkach zabudowy: powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki szerokość elewacji frontowej do 14m maksymalna wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu, attyki lub okapu głównego dachu, liczona od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku: 4m geometria dachu: kąt nachylenia: od 35 stopni do 45 stopni maksymalna wysokość głównej kalenicy: 9 m układ połaci dachowych: dach stromy dwuspadowy kierunek głównej kalenicy dachu w stosunku do frontu działki: równolegle lub prostopadle Wszystkie dokumenty do wglądu mogę przesłać e-mailem lub w wiadomościach OLX Kontakt - tel. 51*******12

Działka budowlana z MPZP na pomorzu. Las, cisza i spokój! Wiklino
Działka budowlana z MPZP na pomorzu. Las, cisza i spokój! Wiklino
82000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia875
Cena za m²93.71 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, w otoczeniu lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego. W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem. Działka przedstawiona w ofercie ma numer 12 oraz powierzchnię 875 m². Nieruchomość jest płaska, sąsiaduje z dwiema innymi działkami i pięknym lasem. GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej. - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu - utwardzoną droga dojazdowa. Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe, - Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut - parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki, - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości!

Działka budowlana, 25 minut od morza!
Działka budowlana, 25 minut od morza!
57000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia810
Cena za m²70.37 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, blisko lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego.   W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem.  Działka przedstawiona w ofercie ma numer 41 oraz powierzchnię 810 m². Nieruchomość jest płaska, niezadrzewiona, blisko drogi wjazdowej (łatwiejszy, szybszy dojazd do działki).   GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego,  - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej,  - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu, - utwardzoną droga dojazdowa.   Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe,- Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut,- parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki,   - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości! 

Działka budowlana, 20 minut od Słupska!
Działka budowlana, 20 minut od Słupska!
54810 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia801
Cena za m²68.43 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, blisko lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego.   W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem.  Działka przedstawiona w ofercie ma numer 33 oraz powierzchnię 801 m². Nieruchomość jest płaska, niezadrzewiona.   GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego,  - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej,  - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu, - utwardzoną droga dojazdowa.   Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe,- Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut,- parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki,   - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości! 

Działka budowlana pod lasem, 30 min od Ustki!
Działka budowlana pod lasem, 30 min od Ustki!
76000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia805
Cena za m²94.41 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, blisko lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego.   W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem.  Działka przedstawiona w ofercie ma numer 29 oraz powierzchnię 805 m². Nieruchomość jest płaska, kameralna przy lesie, blisko drogi wjazdowej (łatwiejszy, szybszy dojazd do działki).   GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego,  - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej,  - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu, - utwardzoną droga dojazdowa.   Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe,- Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut,- parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki,   - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości! 

Działka budowlana, 25 minut od morza!
Działka budowlana, 25 minut od morza!
63000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia810
Cena za m²77.78 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, blisko lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego.   W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem.  Działka przedstawiona w ofercie ma numer 38 oraz powierzchnię 810 m². Nieruchomość jest płaska, niezadrzewiona, blisko drogi wjazdowej (łatwiejszy, szybszy dojazd do działki).   GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego,  - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej,  - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu, - utwardzoną droga dojazdowa.   Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe,- Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut,- parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki,   - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości! 

Działka budowlana, 25 minut od morza!
Działka budowlana, 25 minut od morza!
54810 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia828
Cena za m²66.2 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Wiklino, w gminie Słupsk, w woj. pomorskim. Działka położona w kameralnej części miejscowości, blisko lasu, 30 minut samochodem od Słowińskiego Parku Narodowego.   W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, Centrum Aktywności Lokalnej “Kuźnia Rybacka”, łowisko karpiowe, przystanek autobusowy. Najbliższą, większą miejscowością jest Słupsk, do którego dojedziemy w zaledwie 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca na wakacyjny odpoczynek lub spokojnej okolicy na swój wymarzony dom pod miastem.  Działka przedstawiona w ofercie ma numer 37 oraz powierzchnię 828 m². Nieruchomość jest płaska, delikatnie zadrzewiona, kameralna, przy lesie (zapewniona cisza oraz spokój).   GWARANTUJEMY: - Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego,  - bezpieczny zakup na podstawie aktu notarialnego i nieobciążonej księgi wieczystej,  - wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu, - utwardzoną droga dojazdowa.   Okolica inwestycji pełna jest bujnych lasów i malowniczych rzek. To również świetna baza wypadowa nad morze Bałtyckie - na najbliższą nadmorską plażę w Poddąbiu dojedziemy już w 25 minut! Atrakcyjna lokalizacja działki oferuje: - 8 łowisk wędkarskich - najbliższe tylko 3 minuty od działki, - spływy kajakowe,- Park Krajobrazowy “Dolina Słupi”, - nadmorska plaża - 25 minut,- parki linowe i parki rozrywki, - 7 stadnin koni – najbliższa 10 minut od miejscowości, - bulwary i promenady spacerowe - 10 minut od inwestycji, - rejsy wycieczkowe po Bałtyku - 30 minut od Twojej działki,   - korty tenisowe - najbliższy 25 minut od inwestycji. Zakup bez prowizji i bez pośredników - jesteśmy jedynym właścicielami nieruchomości! 

Działka budowlana, ul. Kolejowa
Działka budowlana, ul. Kolejowa
380000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia2047

Pomorskie Grunty mają przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość gruntową w Sztutowie. LOKALIZACJA: Działka znajduje się w Sztutowie, gmina Nowy Dwór Gdański. Jest to znana nadmorska miejscowość, która posiada wszelkie udogodnieni pozwalające mieszkać tam cały rok. Do Nowego Dworu Gdańskiego mamy zaledwie 23km, skąd możemy poprzez S7 szybko dostać się do Gdańska lub Elbląga. Miejscowość posiada wiele udogodnień takich jak: - szkoły, - przedszkola, - basen (Stegna) - sklepy spożywcze, - restauracje itp, Jest to idealna inwestycja dla rodziny chcącej osiedlić się w mniejszej miejscowości nad morzem, nie rezygnując przy tym z udogodnień i możliwości jakie daje miasto. NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana. Nieruchomość nie jest zabudowana, a jedynie porośnięta trawą. W promieniu kilku metrów znajdują się przyłącza: wody, prądu, gazu, kanalizacji, tak więc media to formalność. Działka ma powierzchnię 2050m2. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca + pas o szerokości 10m- wyłączony z zabudowy. Działka podlega pod miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Uchwała Nr XXX/271/09 Rady Gminy w Sztutowie z dnia 30 listopada 2009 roku. ATUTY: - blisko Gdańska oraz Elbląga (S7) - bardzo spokojna okolica - bardzo dobra inwestycja - nadmorska miejscowość Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.  

Działka budowlana Chłopy ul. Bosmańska 3005 m2 projekt w cenie!
Działka budowlana Chłopy ul. Bosmańska 3005 m2 projekt w cenie!
900000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 005
Cena za m²299.5 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w Chłopach przy ul. Bosmańskiej. Działka płaska w kształcie prostokąta. Wymiary: 22 m x 140 m. Wszystkie media: wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna, gaz. Odległość od morza 900 m. Na działkę wydane zostały warunki zabudowy pozwalające na budowę dwóch budynków jednorodzinnych (pensjonatów) o pow. użytkowej 549,96 m2 każdy. Wydane zostało również pozwolenie na budowę oraz prowadzony jest dziennik budowy. Chłopy urokliwa nadmorska wioska rybacka. Miejscowość posiada wyjątkowy mikroklimat stworzony przez Bałtyk oraz okoliczne lasy iglaste, powietrze tu jest nasycone jodem oraz mikroelementami. Znajdziemy tutaj również 90 metrowe molo z którego możemy podziwiać piękne widoki Bałtyku oraz genialne zachody słońca, liczne trasy rowerowe oraz ścieżki spacerowe. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Grunt Władysławowo 1461m2
Grunt Władysławowo 1461m2
Władysławowo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²750 zł/m²
Powierzchnia1461 m²
Typbudowlana
Drogautwardzona

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego ! WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ - ZAMIESZKAJ NAD MORZEM Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1461m2 położona w nadmorskim Władysławowie Chłapowie, w odległości ok. 450 metrów od morza i plaży. Działka płaska, nasłoneczniona, w kształcie zbliżonym do prostokąta, z mediami w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, prąd i gaz Działka położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej, dojazd drogą utwardzoną. W obowiązującym MPZP działka położona jest w jednostce o przeznaczeniu terenu: "funkcja mieszkalno - pensjonatowa z dopuszczeniem integralnie związanych funkcji mieszkaniowych" o następujących parametrach zabudowy: - wysokość zabudowy - do 10 m, 1,5 kondygnacji; - kąt nachylenia dachu 35 - 45stopni (obustronnie symetryczny), kryty dachówką ceramiczną; - powierzchnia zabudowy działki: do 20%, czyli 200m2 - powierzchnia biologicznie czynna: do 60%; - obowiązuje wysoki standard architektury i wykończenia - projektowana zabudowa będzie istotnym elementem krajobrazu, kształtującym ekspozycję stoku doliny z traktu pieszego. Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan - Park, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem i idealnie czystą wodą. Bardzo ładna działka, pięknie położona blisko plaży i morza w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, doskonała pod Twój wymarzony dom lub pensjonat nad morzem. Możliwość dokupienia sąsiedniej, przylegającej działki o powierzchni 2198m2 Cena: 1 096 000 zł - POLECAM ! Zadzwoń, zobacz, kup, zamieszkaj nad morzem ! https://youtu.be/TGd3EkNV95c   W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.*************** Polub nas na Facebooku :-) http********************************** Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videos Jeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z pomocy naszego doradcy

Grunt Karwia Karwieńskie Błoto Pierwsze 776m2
Grunt Karwia Karwieńskie Błoto Pierwsze 776m2
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²451 zł/m²
Powierzchnia776 m²
Szerokość19 m
Długość40 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego ! Tylko 2 km do pięknej szerokiej plaży w Karwi Cicha i spokojna widokowa okolica Prawomocne pozwolenie na budowę i projekt w cenie ! Zobacz na YT https://youtu.be/TejWj8r9yfY Na sprzedaż nadmorska działka budowlana w Karwieńskich Błotach, położona zaledwie 2km od plaży w Karwi. Działka płaska, regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 19m x 40m, działka jest ogrodzona z trzech stron, dojazd drogą asfaltową. Wzdłuż granic działki przebiegają media: gaz, woda, kanalizacja i prąd. Cena działki obejmuje projekt i prawomocne pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 171m2 i użytkowej 162m2. Zaprojektowany nowoczesny budynek ma duży salon, oddzielną kuchnię z oknem, 6 dużych przestronnych pokoi (15-20m2) i dwie łazienki. Działka objęta jest MPZP - jednostka MN/U 4.23 - teren zabudowy mieszkalnej i usług, dopuszcza się pensjonaty i wynajem pokoi oraz usługi nieuciążliwe z poniższymi parametrami zabudowy: - zabudowa wolnostojąca i bliźniacza - powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki - powierzchnia biologicznie czynna min. 40% powierzchni działki - wysokość zabudowy do 9m (dwie kondygnacje)   Spokojna nadmorska okolica, wokół niska zabudowa jednorodzinna i pensjonatowa, blisko morze i piaszczysta plaża To może być Twój nowy dom nad morzem. Cena: 350 000 zł - polecam ! W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.*************** Polub nas na Facebooku :-) http********************************** Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videos Jeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z pomocy naszego doradcy

Oferta sprzedaży gruntu 1200 metrów Władysławowo
Oferta sprzedaży gruntu 1200 metrów Władysławowo
723000 zł
Władysławowo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²750 zł/m²
Powierzchnia1200 m²
Typbudowlana
Drogautwardzona

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego ! WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ - ZAMIESZKAJ NAD MORZEM Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200m2 położona w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w odległości ok. 450 metrów od morza i plaży. Działka płaska, nasłoneczniona, w kształcie zbliżonym do prostokąta, z mediami w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, prąd. Działka położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej, dojazd drogą utwardzoną. W obowiązującym MPZP działka położona jest w jednostce o przeznaczeniu terenu: "funkcja mieszkalno - pensjonatowa z dopuszczeniem integralnie związanych funkcji mieszkaniowych" o następujących parametrach zabudowy: - wysokość zabudowy - do 10 m, 1,5 kondygnacji; - kąt nachylenia dachu 35 - 45stopni (obustronnie symetryczny), kryty dachówką ceramiczną; - powierzchnia zabudowy działki: do 20%, czyli 200m2 - powierzchnia biologicznie czynna: do 60%; - obowiązuje wysoki standard architektury i wykończenia - projektowana zabudowa będzie istotnym elementem krajobrazu, kształtującym ekspozycję stoku doliny z traktu pieszego. Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan - Park, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem i idealnie czystą wodą. Bardzo ładna działka, pięknie położona blisko plaży i morza w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, doskonała pod Twój wymarzony dom lub pensjonat nad morzem. Cena: 900 000 zł - POLECAM ! Zadzwoń, zobacz, kup, zamieszkaj nad morzem ! https://youtu.be/TGd3EkNV95c   W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.*************** Polub nas na Facebooku :-) http********************************** Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videos Jeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z pomocy naszego doradcy

Działka budowlana Damnica, ul. Dolna
Działka budowlana Damnica, ul. Dolna
139000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 052
Cena za m²45.54 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, Damnica,ul. Dolna,powiat słupski, województwo pomorskie,139 000,- PLNNa sprzedaż działka budowlana dla której została wydana decyzja o warunkach zabudowy z dnia 10.08.2009 roku, z której wynikają warunki zabudowy inwestycji polegającej na budowie budynkumieszalnego jednorodzinnego. Działka o numerze ewidencyjnym 115/2,o powierzchni 3052 m2.Nieruchomość w kształcie prostokąta ze spadkiem w stronę południową do rzeki (działka sąsiaduje z rzeką Chastnicą) w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.CENA: 139.000,-PLNOFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:- powierzchnia działki: 3052 m- działka w kształcie prostokąta o wymiarach: 34m x 90m- uzbrojenie w drodze, przy granicy działki (woda, energia elektryczna, kanalizacja)- dla nieruchomości wydano decyzję o warunkach zabudowy:budowa budynku mieszkalnegojednorodzinnegoGmina Damnica położona jest w północno-zachodniej części województwa pomorskiego, we wschodniej części powiatu słupskiego, w pobliżu miasta Słupsk- zachodnia granica gminy przebiega zaledwie 3 km od wschodniej granicy miasta oraz stosunkowo niewielkiej odległości od Morza Bałtyckiego- północne fragmenty gminy w linii prostej są oddalone o około 18 km od brzegu morskiego i graniczy z 4 gminami powiatu słupskiego.W niedalekiej odległości znajdują się:- Dolina Charlotty- Kurort Nadmorski Ustka- Plaża w Dębinie- Promenada Nadmorska- Wydma OrzechowskaW razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na . WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Działka budowlana - Darłowo
Działka budowlana - Darłowo
650000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia551
Cena za m²1179.67 zł/m²

Działka usługowa w strategicznej lokalizacji, przy marinie 300 m od plaży.Oferowana nieruchomość to budowlana działka gruntu o powierzchni 551 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 37 m i szerokości ok. 14 m.Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren przeznaczony pod zabudowę usługową, oznaczony symbolem 51U.Zasady zagospodarowania przestrzennego:dopuszcza się wyburzenia, rozbudowę i przebudowę,istniejące obiekty gospodarczo-magazynowe do likwidacji,dopuszcza się zabudowę szeregową,zakaz zagospodarowania obiektami tymczasowymi,dopuszcza się zabudowę na granicy działki,obowiązującą linię zabudowy stanowi linia rozgraniczająca z terenem drogi 5 KDL - zgodnie z rysunkiem planupowierzchnia zabudowy do 75 % powierzchni działki,wysokość zabudowy - do 7,5 m,dachy dwuspadowe o kącie nachylenia 45°;Zasady i warunki scalania i podziału nieruchomości:wielkość wydzielanej działki - min. 100 m2,szerokość frontu działki wydzielanej - min. 9,0 m,kąt położenia granic wydzielanych działek w stosunku do pasa drogowego 90°;Działka w użytkowaniu wieczystym do dnia 5 grudnia 2089 r.Plaża w odległości 300 m od granicy działki, marina w odległości 40m.Darłówko to malownicza, nadmorska dzielnica Darłowa, miejscowości pełnej ciekawych zabytków, sezonowych atrakcji i plaż pięknych o każdej porze roku.

Na sprzedaż działka budowlana, nad morzem, Wodnica Kolonia
Na sprzedaż działka budowlana, nad morzem, Wodnica Kolonia
16900000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana, nad morzem, Wodnica Kolonia, 169 000,- PLNNa sprzedaż działka budowlana nad morzem, w obrębie geodezyjnym Wodnica, gmina Ustka, dla której zostały wydane warunki zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka o numerze ewidencyjnym 256/31, o powierzchni 1196 m2. Nieruchomość położona zaledwie ok.3,5 km od Portu Ustka oraz około 3 km od plaży zachodniej Ustka. Działka powstanie po podziale działki o numerze 246/13. CENA: 169.000,- PLNOFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.W niedalekiej odległości znajdują się:- Rezerwat Przyrody Buczyna nad Słupią- Dolina Charlotty- Promenada Nadmorska- Wydma Orzechowska- Kurort Nadmorski w Ustce - 3,5 km- Centrum Miasta Słupsk - 10 kmNajważniejsze informacje:- Powierzchnia działki: 1196 m2- Wymiary działki: szerokość 23,36m x długość 51,44m- Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną- Uzbrojenie w drodze: woda, prąd, kanalizacja- Projektowana sieć energetyczna oraz gazowa w działce drogowejWodnica- Wodnica Kolonia to wieś położona w województwie pomorskim w powiecie słupskim, w gminie Ustka. Miejscowość leży na południe od Ustki. W sąsiedztwie znajduje się rezerwat przyrody Buczyna nad Słupią. Wodnica to wieś położona 3 km od morza, nad rzeką Słupią, sąsiedztwo rzeki stanowi punkt startowy dla spływów kajaków. Obecnie Wodnica to wieś sołecka, działają tu sklepy spożywcze, świetlica gminna, rozwija się tu ekologiczne rolnictwo, przetwórstwo oraz agroturystyka.

Działka budowlana Władysławowo
Działka budowlana Władysławowo
1884000 zł
Władysławowo 30+ kilka dni temu
Powierzchnia2512

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ ZAMIESZKAJ NAD MORZEM Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2512m2 położona w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w odległości ok. 450 metrów od morza i plaży. Działka nasłoneczniona, w kształcie wielokąta z mediami w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, prąd, gaz. Parcela położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej, bardzo dobrze doświetlona, dojazd drogą utwardzoną. W obowiązującym MPZP działka położona jest w jednostce o przeznaczeniu terenu: "funkcja mieszkalno - pensjonatowa z dopuszczeniem integralnie związanych funkcji mieszkaniowych" o następujących parametrach zabudowy: - wysokość zabudowy - do 10 m, 1,5 kondygnacji; - kąt nachylenia dachu 35 - 45stopni (obustronnie symetryczny), kryty dachówką ceramiczną; - powierzchnia zabudowy działki: 15% - powierzchnia biologicznie czynna: do 60%; - obowiązuje wysoki standard architektury i wykończenia - projektowana zabudowa będzie istotnym elementem krajobrazu, kształtującym ekspozycję stoku doliny z traktu pieszego. Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan - Park, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem i idealnie czystą wodą. Bardzo ładna działka, pięknie położona blisko plaży i morza w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, doskonała pod Twój wymarzony dom lub pensjonat nad morzem. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1461m2. Cena: 750 zł/m2 - 1 884 000 zł - POLECAM! Zadzwoń, zobacz, kup, zamieszkaj nad morzem! W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej Polub nas na Facebooku :-) Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube Jeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z pomocy naszego doradcy

Nadmorska działka z pozwoleniem na budowę
Nadmorska działka z pozwoleniem na budowę
350000 zł
30+ kilka dni temu

 Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego !Tylko 2 km do pięknej szerokiej plaży w KarwiCicha i spokojna widokowa okolicaPrawomocne pozwolenie na budowę i projekt w cenie !Zobacz na YT s://youtu.be/TejWj8r9yfY Na sprzedaż nadmorska działka budowlana o powierzchni 776m2 w Karwieńskich Błotach, położona zaledwie 2km od plaży w Karwi.Działka płaska, regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 19m x 40m, działka jest ogrodzona z trzech stron, dojazd drogą asfaltową. Wzdłuż granic działki przebiegają media: gaz, woda, kanalizacja i prąd.Cena działki obejmuje projekt i prawomocne pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 171m2 i użytkowej 162m2. Zaprojektowany nowoczesny budynek ma duży salon, oddzielną kuchnię z oknem, 6 dużych przestronnych pokoi (15-20m2) i dwie łazienki.Działka objęta jest MPZP - jednostka MN/U 4.23 - teren zabudowy mieszkalnej i usług, dopuszcza się pensjonaty i wynajem pokoi oraz usługi nieuciążliwe z poniższymi parametrami zabudowy:- zabudowa wolnostojąca i bliźniacza- powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki- powierzchnia biologicznie czynna min. 40% powierzchni działki- wysokość zabudowy do 9m (dwie kondygnacje) Spokojna nadmorska okolica, wokół niska zabudowa jednorodzinna i pensjonatowa, blisko morze i piaszczysta plażaTo może być Twój nowy dom nad morzem.Cena: 350 000 zł - polecam !W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej Polub nas na Facebooku :-) Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube Jeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z pomocy naszego doradcy

Grunt 776m2 Karwia
Grunt 776m2 Karwia
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²451 zł/m²
Powierzchnia776 m²
Szerokość19 m
Długość40 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego ! Tylko 2 km do pięknej szerokiej plaży w Karwi Cicha i spokojna widokowa okolica Prawomocne pozwolenie na budowę i projekt w cenie ! Zobacz na YT https://youtu.be/TejWj8r9yfY Na sprzedaż nadmorska działka budowlana o powierzchni 776m2 w Karwieńskich Błotach, położona zaledwie 2km od plaży w Karwi. Działka płaska, regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 19m x 40m, działka jest ogrodzona z trzech stron, dojazd drogą asfaltową. Wzdłuż granic działki przebiegają media: gaz, woda, kanalizacja i prąd. Cena działki obejmuje projekt i prawomocne pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 171m2 i użytkowej 162m2. Zaprojektowany nowoczesny budynek ma duży salon, oddzielną kuchnię z oknem, 6 dużych przestronnych pokoi (15-20m2) i dwie łazienki. Działka objęta jest MPZP - jednostka MN/U 4.23 - teren zabudowy mieszkalnej i usług, dopuszcza się pensjonaty i wynajem pokoi oraz usługi nieuciążliwe z poniższymi parametrami zabudowy: - zabudowa wolnostojąca i bliźniacza - powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki - powierzchnia biologicznie czynna min. 40% powierzchni działki - wysokość zabudowy do 9m (dwie kondygnacje)   Spokojna nadmorska okolica, wokół niska zabudowa jednorodzinna i pensjonatowa, blisko morze i piaszczysta plaża To może być Twój nowy dom nad morzem. Cena: 350 000 zł - polecam ! W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.*************** Polub nas na Facebooku :-) http********************************** Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videos Jeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z pomocy naszego doradcy

Działka budowlana Chłopy ul. Bosmańska 3005 m2 projekt w cenie!
Działka budowlana Chłopy ul. Bosmańska 3005 m2 projekt w cenie!
795000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 005
Cena za m²264.56 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w Chłopach przy ul. Bosmańskiej. Działka płaska w kształcie prostokąta. Wymiary: 22 m x 140 m. Wszystkie media: wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna, gaz. Odległość od morza 900 m w linii prostej. Na działkę wydane zostały warunki zabudowy pozwalające na budowę dwóch budynków jednorodzinnych (pensjonatów) o pow. użytkowej 549,96 m2 każdy! Wydane zostało również pozwolenie na budowę oraz prowadzony jest dziennik budowy. Chłopy urokliwa nadmorska wioska rybacka. Miejscowość posiada wyjątkowy mikroklimat stworzony przez Bałtyk oraz okoliczne lasy iglaste, powietrze tu jest nasycone jodem oraz mikroelementami. Znajdziemy tutaj również 90 metrowe molo z którego możemy podziwiać piękne widoki Bałtyku oraz genialne zachody słońca, liczne trasy rowerowe oraz ścieżki spacerowe. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Działka na sprzedaż Sarbinowo ul. Nadmorska 850 m2
Działka na sprzedaż Sarbinowo ul. Nadmorska 850 m2
500000 zł
Sarbinowo 30+ kilka dni temu
Cena500 000
Powierzchnia850 m²
Cena za m²588

Do sprzedania Dzialka Budowlana w Sarbinowie przy ulicy Nadmorskie/ Polnej o nr. 56/8 .o powierzchni 850m2. ul. Nadmorska, Sarbinowo, gmina Mielno, powiat koszaliński Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 850 m². Numer ewidencyjny działki: 56/8 Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia Media: woda nieprzyłączona, kanalizacja, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Sarbinowo, Nadmorska Poland - lokalizacja przybliżona

Grunt Karwia 776m2
Grunt Karwia 776m2
23 dnia plecy
Rynekwtórny
Cena za m²451 zł/m²
Powierzchnia776 m²
Szerokość19 m
Długość40 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego ! Tylko 2 km do pięknej szerokiej plaży w Karwi Cicha i spokojna widokowa okolica Prawomocne pozwolenie na budowę i projekt w cenie ! Zobacz na YT https://youtu.be/TejWj8r9yfY Na sprzedaż nadmorska działka budowlana o powierzchni 776m2 w Karwieńskich Błotach, położona zaledwie 2km od plaży w Karwi. Działka płaska, regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 19m x 40m, działka jest ogrodzona z trzech stron, dojazd drogą asfaltową. Wzdłuż granic działki przebiegają media: gaz, woda, kanalizacja i prąd. Cena działki obejmuje projekt i prawomocne pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 171m2 i użytkowej 162m2. Zaprojektowany nowoczesny budynek ma duży salon, oddzielną kuchnię z oknem, 6 dużych przestronnych pokoi (15-20m2) i dwie łazienki. Działka objęta jest MPZP - jednostka MN/U 4.23 - teren zabudowy mieszkalnej i usług, dopuszcza się pensjonaty i wynajem pokoi oraz usługi nieuciążliwe z poniższymi parametrami zabudowy: - zabudowa wolnostojąca i bliźniacza - powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki - powierzchnia biologicznie czynna min. 40% powierzchni działki - wysokość zabudowy do 9m (dwie kondygnacje)   Spokojna nadmorska okolica, wokół niska zabudowa jednorodzinna i pensjonatowa, blisko morze i piaszczysta plaża To może być Twój nowy dom nad morzem. Cena: 350 000 zł - polecam ! W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.*************** Polub nas na Facebooku :-) http********************************** Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videos Jeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z pomocy naszego doradcy

Działka budowlana we Władysławowie ul. Nadmorska - 1000m od morza
Działka budowlana we Władysławowie ul. Nadmorska - 1000m od morza
1000000 zł
Władysławowo 21 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia987
Cena za m²1013.17 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 987 m2, położoną we Władysławowie przy ul. Nadmorskiej, 1km od linii brzegowej morza. W sąsiedztwie osiedle domków jednorodzinnych. Media w drodze. W pobliżu liczne sklepy, restauracje i obiekty sportowe. W załączeniu do ogłoszenia mapka lokalizacyjna dla oferowanej działki. Sprzedaż bezpośrednia, bez agencji nieruchomości.

Grunt sprzedam 1200m2 Władysławowo
Grunt sprzedam 1200m2 Władysławowo
Władysławowo 20 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²750 zł/m²
Powierzchnia1200 m²
Typbudowlana
Drogautwardzona

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego ! WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ - ZAMIESZKAJ NAD MORZEM Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200m2 położona w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w odległości ok. 450 metrów od morza i plaży. Działka płaska, nasłoneczniona, w kształcie zbliżonym do prostokąta, z mediami w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, prąd. Działka położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej, dojazd drogą utwardzoną. W obowiązującym MPZP działka położona jest w jednostce o przeznaczeniu terenu: "funkcja mieszkalno - pensjonatowa z dopuszczeniem integralnie związanych funkcji mieszkaniowych" o następujących parametrach zabudowy: - wysokość zabudowy - do 10 m, 1,5 kondygnacji; - kąt nachylenia dachu 35 - 45stopni (obustronnie symetryczny), kryty dachówką ceramiczną; - powierzchnia zabudowy działki: do 20%, czyli 200m2 - powierzchnia biologicznie czynna: do 60%; - obowiązuje wysoki standard architektury i wykończenia - projektowana zabudowa będzie istotnym elementem krajobrazu, kształtującym ekspozycję stoku doliny z traktu pieszego. Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan - Park, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem i idealnie czystą wodą. Bardzo ładna działka, pięknie położona blisko plaży i morza w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, doskonała pod Twój wymarzony dom lub pensjonat nad morzem. Cena: 900 000 zł - POLECAM ! Zadzwoń, zobacz, kup, zamieszkaj nad morzem ! https://youtu.be/TGd3EkNV95c   W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.*************** Polub nas na Facebooku :-) http********************************** Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videos Jeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z pomocy naszego doradcy

Grunt 1461 metrów Władysławowo
Grunt 1461 metrów Władysławowo
Władysławowo 20 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²750 zł/m²
Powierzchnia1461 m²
Typbudowlana
Drogautwardzona

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego ! WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ - ZAMIESZKAJ NAD MORZEM Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1461m2 położona w nadmorskim Władysławowie Chłapowie, w odległości ok. 450 metrów od morza i plaży. Działka płaska, nasłoneczniona, w kształcie zbliżonym do prostokąta, z mediami w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, prąd i gaz Działka położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej, dojazd drogą utwardzoną. W obowiązującym MPZP działka położona jest w jednostce o przeznaczeniu terenu: "funkcja mieszkalno - pensjonatowa z dopuszczeniem integralnie związanych funkcji mieszkaniowych" o następujących parametrach zabudowy: - wysokość zabudowy - do 10 m, 1,5 kondygnacji; - kąt nachylenia dachu 35 - 45stopni (obustronnie symetryczny), kryty dachówką ceramiczną; - powierzchnia zabudowy działki: do 20%, czyli 200m2 - powierzchnia biologicznie czynna: do 60%; - obowiązuje wysoki standard architektury i wykończenia - projektowana zabudowa będzie istotnym elementem krajobrazu, kształtującym ekspozycję stoku doliny z traktu pieszego. Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan - Park, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem i idealnie czystą wodą. Bardzo ładna działka, pięknie położona blisko plaży i morza w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, doskonała pod Twój wymarzony dom lub pensjonat nad morzem. Możliwość dokupienia sąsiedniej, przylegającej działki o powierzchni 2198m2 Cena: 1 096 000 zł - POLECAM ! Zadzwoń, zobacz, kup, zamieszkaj nad morzem ! https://youtu.be/TGd3EkNV95c   W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.*************** Polub nas na Facebooku :-) http********************************** Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videos Jeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z pomocy naszego doradcy

Grunt do sprzedania 2512m2 Władysławowo
Grunt do sprzedania 2512m2 Władysławowo
Władysławowo 18 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²750 zł/m²
Powierzchnia2512 m²
Typbudowlana
Drogautwardzona

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego ! WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ ZAMIESZKAJ NAD MORZEM https://youtu.be/TGd3EkNV95c Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2512m2 położona w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w odległości ok. 450 metrów od morza i plaży. Działka nasłoneczniona, w kształcie wielokąta z mediami w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, prąd, gaz. Parcela położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej, bardzo dobrze doświetlona, dojazd drogą utwardzoną. W obowiązującym MPZP działka położona jest w jednostce o przeznaczeniu terenu: "funkcja mieszkalno - pensjonatowa z dopuszczeniem integralnie związanych funkcji mieszkaniowych" o następujących parametrach zabudowy: - wysokość zabudowy - do 10 m, 1,5 kondygnacji; - kąt nachylenia dachu 35 - 45stopni (obustronnie symetryczny), kryty dachówką ceramiczną; - powierzchnia zabudowy działki: 15% - powierzchnia biologicznie czynna: do 60%; - obowiązuje wysoki standard architektury i wykończenia - projektowana zabudowa będzie istotnym elementem krajobrazu, kształtującym ekspozycję stoku doliny z traktu pieszego. Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan - Park, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem i idealnie czystą wodą. Bardzo ładna działka, pięknie położona blisko plaży i morza w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, doskonała pod Twój wymarzony dom lub pensjonat nad morzem. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1461m2. Cena: 750  zł/m2 - 1 884 000  zł - POLECAM ! Zadzwoń, zobacz, kup, zamieszkaj nad morzem !  W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.*************** Polub nas na Facebooku :-) http********************************** Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videos Jeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z pomocy naszego doradcy

działka budowlana nad morzem
działka budowlana nad morzem
672000 zł
Sarbinowo 17 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 600
Cena za m²420 zł/m²

Działka budowlana MU (mieszkalno-usługowa) o powierzchni 1600 m2 w kształcie prostokąta i wymiarach ~51 m x 31 m, w nadmorskim Sarbinowie, gmina Mielno. Nad morze w linii prostej około 800 m do głównej plaży i centrum Sarbinowa. W sprzedaży posiadam również budowlane działki sąsiadujące z tą działką (ostatnie zdjęcie) dostępne w innych ogłoszeniach. Sarbinowo to urokliwa i spokojna miejscowość nadmorska z czystym powietrzem i piękną szeroką plażą. Promenada w Sarbinowie stanowi jeden z najpiękniejszych obiektów spacerowych w pasie nadmorskim.

Oferta sprzedaży działki Władysławowo Droga Chłapowska 3659m2
Oferta sprzedaży działki Władysławowo Droga Chłapowska 3659m2
Władysławowo 13 dnia plecy
Rynekwtórny
Cena za m²749 zł/m²
Powierzchnia3659 m²
Typbudowlana
Drogautwardzona

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego !  WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ Świetna propozycja pod budowę hotelu, pensjonatu czy domów wakacyjnych ! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3659 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w odległości ok. 450 metrów od morza i plaży. Działka płaska, nasłoneczniona, w kształcie prostokąta z mediami w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, prąd. Parcela położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej, bardzo dobrze oświetlona, dojazd drogą utwardzoną. W obowiązującym MPZP działka położona jest w jednostce o przeznaczeniu terenu: "funkcja mieszkalno - pensjonatowa z dopuszczeniem integralnie związanych funkcji mieszkaniowych" o następujących parametrach zabudowy: - wysokość zabudowy - do 10 m, 1,5 kondygnacji; - kąt nachylenia dachu 35 - 45stopni (obustronnie symetryczny), kryty dachówką ceramiczną; - powierzchnia zabudowy działki: do 20%, czyli 730m2 - powierzchnia biologicznie czynna: do 60%; - PUM - ok.1100m2; - obowiązuje wysoki standard architektury i wykończenia - projektowana zabudowa będzie istotnym elementem krajobrazu, kształtującym ekspozycję stoku doliny z traktu pieszego. Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan - Park, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem i idealnie czystą wodą. Bardzo ładna działka, pięknie położona blisko plaży i morza w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, doskonała pod Twój wymarzony dom lub pensjonat nad morzem. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1512m2. Cena: 750 zł/m2 - 2 744 000   zł - POLECAM ! Zadzwoń, zobacz, kup, inwestuj nad morzem !  https://youtu.be/TGd3EkNV95c W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.*************** Polub nas na Facebooku :-) http********************************** Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videos Jeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z pomocy naszego doradcy