Pod zabudowę wielorodzinną

Sortowanie:
Znaleziony: 779 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Pod zabudowę wielorodzinną
Pod zabudowę wielorodzinną
10000 zł
nowe Krosno 30+ kilka dni temu
Pow. działki15000
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyTereny budowlane pod zabudowę wielorodzinną szeregówki lub bliźniaki pod Krosnem okolicy lotnisko, specjalna strefa ekonomiczna ponad 50 firm takich jak Eurocash DPD, Sam Plast,Eurolot.2 działki 160ar.65ar.

działka pod zabudowę wielorodzinną
działka pod zabudowę wielorodzinną
2309700 zł
Opalenica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 209
Cena za m²443.41 zł/m²

Sprzedam część działki stanowiącej nieruchomość oznaczoną geodezyjnie nr 208, obręb Łęczyce w Gminie Opalenica, woj. wielkopolskie o powierzchni 5.209,3 m 2 , pod zabudowę mieszkalną wielorodzinną z funkcją usługową. Istnieje możliwość podziału wskazanej części nieruchomości. Przedstawiona część nieruchomości znajduje się w przedniej części działki równolegle do drogi powiatowej stanowiącej działkę nr 26/1 ( ul. 5 Stycznia) i sąsiaduje z drogą gminną nr 218 . Dla tej części nieruchomości uzyskano decyzję o warunkach zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną z funkcją usługową. Dla celów tej inwestycji uzyskano warunki przyłączenia do sieci gazowej, sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej. Działka posiada również przygotowaną przez profesjonalną pracownię architektoniczną propozycję jej zagospodarowania. Dla pozostałej części terenu oraz działek sąsiednich jest procedowany miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, w celu umożliwienia dalszych realizacji inwestycji mieszkaniowych. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji – na granicy Opalenicy. Posiada dobrą komunikację z Poznaniem i innym okolicznymi miastami, poprzez nieodległy zjazd do obwodnicy Opalenicy. W razie pytań lub chęci zapoznania się z dokumentacją proszę o kontakt pod nr telefonu 50*******87 lub 88*****62 .

Działka pod zabudowę wielorodzinną
Działka pod zabudowę wielorodzinną
2680000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Pow. działki581
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Opis ofertyNa sprzedaż działka w doskonałej lokalizacji na Grochowie przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną o kształcie prostokąta (szer. 15, dł. 40). Ustala się przeznaczenie terenu: 1) tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej lub usług 2) warunki zabudowy i zagospodarowania terenu oraz zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego: a) maksymalna wysokość zabudowy - 15 m, nie więcej niż 4 kondygnacje, b) maksymalna intensywność zabudowy na działce budowlanej - 2,0, c) maksymalna powierzchnia zabudowy na działce budowlanej - 60%, d) minimalna powierzchnia biologicznie czynna na działce budowlanej - 20%, e) maksymalna długość elewacji frontowych budynków: od strony ulicy - 30 m Na działce znajdują się dwa niezamieszkałe budynki przeznaczone do rozbiórki. Oferta biura nieruchomości Zapraszam do kontaktu

Działka pod zabudowę wielorodzinną OKAZJA
Działka pod zabudowę wielorodzinną OKAZJA
3444000 zł
Kamień Pomorski 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę pod zabudowę wielorodzinną w Kamieniu Pomorskim.  Możliwość wybudowania 4 kondygnacji, istnieje możliwość finansowania częściowo gotówkowo i częściowo w wybudowanych mieszkaniach. Zapraszam do kontaktu

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną
Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną
1025250 zł
Kutno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 101
Cena za m²250 zł/m²

Sprzedam działkę pod inwestycję deweloperską. Powierzchnia działki 4101 m2 Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona na zabudowę wielorodzinną. Działka znajduję się na osiedlu Łąkoszyn. W bezpośrednim sąsiedztwie powstają liczne apartamentowce. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka Pod Zabudowę Wielorodzinną, Centrum
Działka Pod Zabudowę Wielorodzinną, Centrum
435000 zł
Strzegom 30+ kilka dni temu

ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ Z PROJEKTEM ORAZ POZWOLENIEM NA BUDOWĘ. Działka o pow 607 m2 przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną położona blisko Rynku w Strzegomiu (ul. Parkowa) posiada pozwolenie na budowę budynku czterekondygnacyjnego (trzy kondygnacje nadziemne oraz garaż podziemny) składającego się z 11 lokali mieszkalnych. Powierzchnia całkowita budynku to 1119 m2 (pow całkow. kondygnacji podziemnych 402 m2, pow. całkow. kondygnacji nadziemnych to 717 m2), a wysokość zaprojektowanego budynku to 12,49 m2. Sieci bezpośrednio w drodze przy działce. W pobliżu znajdują się przedszkole oraz ścisłe centrum miasta.Więcej szczegółów zdjęć oraz ofert nieruchomości w Strzegomiu oraz gminie na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9, Strzegom.Oferujemy wsparcie, bezpieczeństwo i doradztwo w pośrednictwie nieruchomościami oraz darmową i skuteczną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnych warunków kredytu Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Dudziak (licencja nr: 12636)

Atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną
Atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną
100000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typbudowlana
Drogaasfalt

Do sprzedaży działka inwestycyjna położona w pobliżu nielicznej zabudowy w Górnej części Podgórza, ok, 300 m od głównej ulicy. Działka ma wydane warunki zabudowy pod  zabudowę wielorodzinną  (przewidziany jeden lub dwa budynki czterokondygnacyjne, z podpiwniczeniem ) lub obiekt hotelowy z polem kempingowym.  Cena do negocjacji !!   Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną
Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną
189000 zł
Tarnobrzeg 30+ kilka dni temu

Działka inwestycyjna z przeznaczeniem pod zabudowę Wielorodzinną - Doskonała Okazja do Lokaty Kapitału Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki o przeznaczeniu pod zabudowę wielorodzinną w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczonym jako 4MW, położonej w bardzo dobrze rozwijającej się części miasta, na osiedlu Mokrzyszów. W planach miasta nie ma za wiele terenów z takim przeznaczeniem co świadczy o wyjątkowości tej oferty. W sąsiedztwie nowopowstający galeria handlowa oraz sklep LEROY MERLIN, co świadczy o bardzo dużym zaangażowaniu inwestorów właśnie w pobliskie tereny. Jest to bardzo rzadka okazja inwestycyjna do lokaty kapitału, który w przyszłości może zaowocować dla przyszłego inwestora.Cechy działki: Lokalizacja: Mokrzyszów Powierzchnia: 0,5740 ha Numer działki: 1615 Przeznaczenie: działka pod zabudowę wielorodzinną - 4MW (zabudowa wielorodzinna z możliwością postawienia bloku/wieżowca w wysokości do 11 kondygnacji nadziemnych) Media: dostępne media w bliskim sąsiedztwie (prąd, woda, kanalizacja, gaz) Infrastruktura: W bardzo bliskiej odległości Miejscowy Plan przewiduje drogi oznaczone symbolem KDL - drogi lokalne Okolica: Prężnie rozwijająca się część miasta. W sąsiedztwie nowo powstającego marketu budowlanego oraz galerii handlowej.  Doskonała okazja do lokaty kapitału Cena: 189 000,00 zł DO NEGOCJACJI (szybka sprzedaż) Nie przegap tej wyjątkowej okazji na inwestycję w nieruchomość o znakomitym potencjale dochodowym! Skontaktuj się z nami już dziś i zainwestuj w przyszłość! Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na spotkanie.Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Nasze Biuro Nieruchomości to profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie. Pomożemy w sprzedaży/kupnie/wynajmie każdej nieruchomości.Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dla WAS !! Licencjonowane Biuro Nieruchomości:Pinezka biuro nieruchomości.39-400 Tarnobrzegul. Henryka Sienkiewicza 20tel:572 962 968tel:573 020 998*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66§1 Kodeksu Cywilnego.::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działka pod zabudowę wielorodzinną
Działka pod zabudowę wielorodzinną
2442000 zł
Lębork 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 010
Cena za m²608.98 zł/m²

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA PŁACI SPRZEDAJĄCYZapraszamy do skorzystania z unikalnej inwestycji deweloperskiej - działki o imponującej powierzchni 4010 m2, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną oraz usługową. Zgodnie z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), intensywność zabudowy wynosi 3663 m2, z możliwością wzniesienia aż trzech kondygnacji naziemnych. Co więcej, na kondygnacji parteru istnieje opcja prowadzenia działalności usługowo-handlowej, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną dla potencjalnych inwestorów.Nieruchomość posiada dogodny dojazd z drogi miejskiej, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla przyszłych mieszkańców, jak i klientów ewentualnej działalności handlowej. Dodatkowym atutem jest obecność sieci wodnej, energetycznej, gazowej oraz światłowodowej w ulicy, bezpośrednio przed granicami działki. Warto również zaznaczyć, że planowana sieć kanalizacyjna ma zostać zrealizowana do roku 2024, co stanowi dodatkową wartość tej lokalizacji.Cena nieruchomości jest elastyczna i podlega rozsądnym negocjacjom, dając potencjalnym inwestorom możliwość dopasowania oferty do ich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.Jeśli jesteś zainteresowany atrakcyjną inwestycją deweloperską w doskonałej lokalizacji, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji i zrealizować swój projekt deweloperski marzeń.Więcej ofert na: Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty oraz szczegółowe informacje do biura. więcej informacji pod numerem tel (użyj formularza kontaktowego)  Dzięki długoletniemu doświadczeniu biura, i ważnej polisy OC, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz że do podanej ceny nie zostanie doliczony żaden koszt.U NAS ZOSTANIESZ KOMPLEKSOWO OBSŁUŻONY NA KAŻDYM ETAPIE TRANSAKCJI, JEDNOCZEŚNIE NABYWAJĄC KREDYT I NIERUCHOMOŚĆ,  NIE TRACĄC CZASU NA ZBĘDNE FORMALNOŚCI.  UDZIELAMY BEZPŁATNEJ POMOCY W UZYSKANIU NAJKORZYSTNIEJSZEGO KREDYTU PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI  PORÓWNUJEMY OFERTY Z WIELU  BANKÓW.Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane zawarte w ofercie zostały opracowane w oparciu o informacje właściciela i mogą  ulec nowelizacji.::LINK DO STRONY Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Grzegorz Dykowski (licencja nr: )

TEREN INWESTYCYJNY POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ
TEREN INWESTYCYJNY POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ
9000000 zł
Kłodzko 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²38 zł/m²
Powierzchnia17000 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Na sprzedaż działki budowlane wraz z działką rolno - budowlaną o łącznej powierzchni 1,70 ha we wsi Jaszkowa Dolna, z czego 40 arów to działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową. Teren idealny pod zabudowę wielorodzinną deweloperską. Jaszkowa Dolna to urocza miejascowość w której łączy się sielskość dawnych czasów z nowoczesnością młodych pokoleń. Działka oddalona od drogi głównej około 150 m, otoczona malowniczym widokiem pól. Wszystkie media - prąd, woda i kanalizacja znajdują się przy granicy działek. Atutem jest bliskie położenie od Kłodzka (5 km) oraz nowa droga asfaltowa w całej wsi. W niedalekiej odległości znajduje się sklep spożywczy, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, kręgielnia, stacja benzynowa oraz obwodnica Kłodzka. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Teren niezalewowy, oddalony od rzeki. Cicha, spokojna i urokliwa okolica. Atrakcyjność podnosi również bliskość kurortów narciarskich i uzdrowiskowych. Oferta przeznaczona jest zarówno pod sprzedaż indywidualną, deweloperską, jak i inwestycyjną. Więcej informacji pod numerem telefonu *** *** ***. Sprzedam lub zamienię na inną nieruchomość. Zapraszam do kontaktu.

Działka pod zabudowę wielorodzinną Kalisz
Działka pod zabudowę wielorodzinną Kalisz
14442480 zł
Kalisz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia60 177
Cena za m²240 zł/m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe .   PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną - PUM ok. 30 tys. m2. DZIAŁKA nieruchomość gruntowa częściowo zabudowana, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Nieruchomość oznaczona działkami nr: -     10/4 i 10/5 o łącznej powierzchni 0,7883 ha, -     10/2, 11/2, 11/3, 11/4 i 11/5 o łącznej powierzchni 5,2294 ha, Na terenie nieruchomości posadowione są budynki gospodarcze oraz budynek z  pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi oraz z halą warsztatową. Zdjęcia przedstawiają wizualizację osiedla na przedmiotowym gruncie. Istnieje możliwość wydzielenia 6000 m2 działki przy głównej ulicy Łódzkiej pod zabudowę handlowo-usługową. LOKALIZACJA Działka położona w Kaliszu, powiat m. Kalisz, województwo wielkopolskie. Działka usytuowana na wzgórzu w atrakcyjnej części miasta. Szybki dojazd do centrum. INFORMACJE DODATKOWE Dla w/w działek została podjęta  Uchwała nr XVII/2592019 Rady Miasta Kalisza z dnia 28 listopada 2019 r. w sprawie uchwalenia Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla zabudowy mieszkaniowej nad rzeką Swędrnią . Wstępna koncepcja architektoniczna uwzględnia 14 bloków wielorodzinnych o wysokości do 12 m z miejscami parkingowymi, zielenią oraz częścią komercyjno-usługową. Istnieje możliwość podziału działek na działki nie  mniejsze niż 2500 m2. Opiekunem oferty jest: Aneta Tomczak Tel. (użyj formularza kontaktowego) JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI!   Nasze usługi to gwarancja weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, doradzamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zakupu nieruchomości, współpracujemy z 17 bankami, za usługi finansowe nie pobieramy wynagrodzenia. W przypadku skorzystania z finansowania zakupu nieruchomości za pośrednictwem Prime Finance wycena nieruchomości gratis.   PRIME FINANCE TO: KREDYTY HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, FIRMOWE; LEASINGI; UBEZPIECZENIA - NIERUCHOMOŚCI, NA ŻYCIE, KOMUNIKACYJNE, FIRM, UPRAW ; POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI; ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE; ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII.   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.     Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka pod zabudowę wielorodzinną Kalisz
Działka pod zabudowę wielorodzinną Kalisz
14442480 zł
Kalisz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia60 177
Cena za m²240 zł/m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe .   PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną - PUM ok. 30 tys. m2. DZIAŁKA nieruchomość gruntowa częściowo zabudowana, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Nieruchomość oznaczona działkami nr: -     10/4 i 10/5 o łącznej powierzchni 0,7883 ha, -     10/2, 11/2, 11/3, 11/4 i 11/5 o łącznej powierzchni 5,2294 ha, Na terenie nieruchomości posadowione są budynki gospodarcze oraz budynek z  pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi oraz z halą warsztatową. Zdjęcia przedstawiają wizualizację osiedla na przedmiotowym gruncie. Istnieje możliwość wydzielenia 6000 m2 działki przy głównej ulicy Łódzkiej pod zabudowę handlowo-usługową. LOKALIZACJA Działka położona w Kaliszu, powiat m. Kalisz, województwo wielkopolskie. Działka usytuowana na wzgórzu w atrakcyjnej części miasta. Szybki dojazd do centrum. INFORMACJE DODATKOWE Dla w/w działek została podjęta  Uchwała nr XVII/2592019 Rady Miasta Kalisza z dnia 28 listopada 2019 r. w sprawie uchwalenia Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla zabudowy mieszkaniowej nad rzeką Swędrnią . Wstępna koncepcja architektoniczna uwzględnia 14 bloków wielorodzinnych o wysokości do 12 m z miejscami parkingowymi, zielenią oraz częścią komercyjno-usługową. Istnieje możliwość podziału działek na działki nie  mniejsze niż 2500 m2. Opiekunem oferty jest: Aneta Tomczak Tel. (użyj formularza kontaktowego) JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI!   Nasze usługi to gwarancja weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, doradzamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zakupu nieruchomości, współpracujemy z 17 bankami, za usługi finansowe nie pobieramy wynagrodzenia. W przypadku skorzystania z finansowania zakupu nieruchomości za pośrednictwem Prime Finance wycena nieruchomości gratis.   PRIME FINANCE TO: KREDYTY HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, FIRMOWE; LEASINGI; UBEZPIECZENIA - NIERUCHOMOŚCI, NA ŻYCIE, KOMUNIKACYJNE, FIRM, UPRAW ; POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI; ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE; ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII.   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.     Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka pod zabudowę wielorodzinną Gostynin
Działka pod zabudowę wielorodzinną Gostynin
70000 zł
Gostynin 30+ kilka dni temu
Pow. działki145
Rodzaj działkiBudowlana

Działka budowlana o pow. 145 m2 pod zabudowę wielorodzinną położona na cichym i spokojnym osiedlu w odległości 1200 metrów od centrum miasta. Warunki zabudowy pozwalają na budowę 5 kondygnacyjnego budynku. W najbliższej okolicy szkoła podstawowa, przedszkole, hala sportowa, basen, kościół, markety. Dostępne media to prąd, wodociąg, kanalizacja miejska, ciepłowód. Cena: 70 000 zł Serdecznie zapraszamy!!! Kontakt: Paweł Szymański 501 04 33 55 @ Jako Agencja Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami pobieramy prowizję. * Znajdziemy działkę pod Twój wymarzony dom, lub odpowiedni projekt dla działki, którą u nas zakupisz. * Szybkie i sprawne podziały geodezyjne! * Profesjonalna obsługa transakcji, analiza stanu prawnego nieruchomości, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych. * Na życzenie klienta pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. * Informacje zawarte powyżej nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. * * 09-500 Gostynin, ul. Gerwatowskiego 7, email: @

Działka pod zabudowę wielorodzinną Kalisz
Działka pod zabudowę wielorodzinną Kalisz
16003200 zł
Kalisz 21 dni plecy
Powierzchnia53 344
Cena za m²300 zł/m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe .   PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną - PUM ok. 30 tys. m2. DZIAŁKA nieruchomość gruntowa częściowo zabudowana, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Nieruchomość oznaczona działkami nr: -     10/2, 11/2, 11/3, 10/4 o łącznej powierzchni 5,3344 ha, Na terenie nieruchomości posadowione są budynki gospodarcze oraz budynek z  pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi oraz z halą warsztatową. Zdjęcia przedstawiają wizualizację osiedla na przedmiotowym gruncie. LOKALIZACJA Działka położona w Kaliszu, powiat m. Kalisz, województwo wielkopolskie. Działka usytuowana na wzgórzu w atrakcyjnej części miasta. Szybki dojazd do centrum. INFORMACJE DODATKOWE Dla w/w działek została podjęta  Uchwała nr XVII/2592019 Rady Miasta Kalisza z dnia 28 listopada 2019 r. w sprawie uchwalenia Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla zabudowy mieszkaniowej nad rzeką Swędrnią . Wstępna koncepcja architektoniczna uwzględnia 14 bloków wielorodzinnych o wysokości do 12 m z miejscami parkingowymi, zielenią oraz częścią komercyjno-usługową. Istnieje możliwość podziału działek na działki nie  mniejsze niż 2500 m2. Opiekunem oferty jest: Aneta Tomczak Tel. (użyj formularza kontaktowego) JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI!   Nasze usługi to gwarancja weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, doradzamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zakupu nieruchomości, współpracujemy z 17 bankami, za usługi finansowe nie pobieramy wynagrodzenia. W przypadku skorzystania z finansowania zakupu nieruchomości za pośrednictwem Prime Finance wycena nieruchomości gratis.   PRIME FINANCE TO: KREDYTY HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, FIRMOWE; LEASINGI; UBEZPIECZENIA - NIERUCHOMOŚCI, NA ŻYCIE, KOMUNIKACYJNE, FIRM, UPRAW ; POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI; ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE; ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII.   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.     Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pod zabudowę wielorodzinną
Pod zabudowę wielorodzinną
10 zł
Krosno 30+ kilka dni temu
Pow. działki20000
Rodzaj działkiInwestycyjna
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyDziałka 200/100m.polozona między osiedlem blisko 10ha.lasu zabudowana budynkiem wielorodzinnym pow.1500m2. dodatkowo 2 działki pod zabudowę segment lub bliźniaki na osiedlu domów jednorodzinnych media na działce magistrala wodna kolektor kanalizacji sanitarnej oraz odwodnienia gazociąg średnio ciśnieniowy energia transformator kabel ziemny 4/150mm.Blisko centrum miasta Krosna 2 specjalna strefa ekonomiczna i kilkadziesiąt dużych firm bardzo niska cena do uzgodnienia

Działka pod zabudowę wielorodzinną Kalisz
Działka pod zabudowę wielorodzinną Kalisz
14690000 zł
Kalisz 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe (np. Bezpieczny Kredyt 2%).   PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną - PUM ok. 30 tys. m2. DZIAŁKAnieruchomość gruntowa częściowo zabudowana, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.Nieruchomość oznaczona działkami nr: ·       10/3 o powierzchni 0,8434 ha, ·       10/2, 11/1, 11/2 o łącznej powierzchni 5,2775 ha. Na terenie nieruchomości posadowione są budynki gospodarcze oraz budynek z  pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi oraz z halą warsztatową. Zdjęcia przedstawiają wizualizację osiedla na przedmiotowym gruncie.Istnieje możliwość wydzielenia 6000 m2 działki przy głównej ulicy Łódzkiej pod zabudowę handlowo-usługową.LOKALIZACJADziałka położona w Kaliszu, powiat m. Kalisz, województwo wielkopolskie. Działka usytuowana na wzgórzu w atrakcyjnej części miasta. Szybki dojazd do centrum.INFORMACJE DODATKOWE Dla w/w działek została podjęta  Uchwała nr XVII/2592019 Rady Miasta Kalisza z dnia 28 listopada 2019 r. w sprawie uchwalenia Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla zabudowy mieszkaniowej nad rzeką Swędrnią . Wstępna koncepcja architektoniczna uwzględnia 14 bloków wielorodzinnych o wysokości do 12 m z miejscami parkingowymi, zielenią oraz częścią komercyjno-usługową. Istnieje możliwość podziału działek na działki nie  mniejsze niż 2500 m2.Opiekunem oferty jest:Aneta Tomczak Tel. 887 879 878 JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI!   Nasze usługi to gwarancja weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, doradzamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zakupu nieruchomości, współpracujemy z 17 bankami, za usługi finansowe nie pobieramy wynagrodzenia. W przypadku skorzystania z finansowania zakupu nieruchomości za pośrednictwem Prime Finance wycena nieruchomości gratis.   PRIME FINANCE TO: KREDYTY HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, FIRMOWE; LEASINGI; UBEZPIECZENIA - NIERUCHOMOŚCI, NA ŻYCIE, KOMUNIKACYJNE, FIRM, UPRAW ; POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI; ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE; ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII.   Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.     Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Grunwald Junikowo - pod zabudowę wielorodzinną MW
Grunwald Junikowo - pod zabudowę wielorodzinną MW
2000000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Działka pod zabudowę wielorodzinną na Junikowie w dzielnicy Grunwald Możliwość uzyskania warunków zabudowy. W pobliżu tereny zielone, komunikacja miejska.Prestiżowa lokalizacja w Poznaniu przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. PKP, tramwaje, dworzec autobusowy itp. Media pełne w drodze dojazdowej. 0% prowizji od Kupującego! Wynagrodzenie za pośrednictwo pokrywa Sprzedający! istnieje również możliwość rozliczenia w formie innej nieruchomości Zapraszam do kontaktu tel. 669 707 722

Działki pod zabudowę wielorodzinną z usługami
Działki pod zabudowę wielorodzinną z usługami
2500000 zł
Białystok 6 dni plecy
Powierzchnia851
Cena za m²2937.72 zł/m²

Działki z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Atrakcyjne działki pod zabudowę wielorodzinną - osiedle BemaOsiedle bardzo rozwojowe, wyjątkowa oferta inwestycyjna.Nieruchomość ta objęta jest planem zagospodarowania - UCHWAŁA NR XI/81/11 RADY MIASTA BIAŁYSTOK z dnia 18 kwietnia 2011 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części osiedla Przydworcowe w Białymstoku (rejon ulic Kard. S. Wyszyńskiego i M. Kopernika), który umożliwia tam lokowanie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z usługami.- powierzchnia zabudowy max 60% terenu inwestycji, teren biologicznie czynny min. 10%. - wysokość budynków - od 19-25mDwie działki mają łączną powierzchnię 851m2 m2 i są w kształcie prostokąta, wymiary: ok.30 m x 33 m). Uzbrojenie: kanalizacja, wodociąg, gaz, sieć teletechniczna bezpośrednio przy działkach.Teren ten jest bardzo atrakcyjny lokalizacyjnie, szybki dojazd do centrum - wokół znajdują się domy jednorodzinne, zabudowa wielorodzinna.Nieruchomość tylko w naszym biurze. Zapraszam do kontaktu.Cena 2 500 000zł +VATZapraszamy! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Justyna Wińska (licencja nr: 19033)

Działka pod zabudowę wielorodzinną Strzyżów
Działka pod zabudowę wielorodzinną Strzyżów
1450000 zł
Strzyżów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 947
Cena za m²293.11 zł/m²

Jeżeli planują Państwo zakup działki pod inwestycje jaką jest zabudowa wielorodzinna to zapraszamy do zapoznania się z niniejszą inwestycją.Prezentowana działka o numerze ewidencyjnym 1406 obręb 1 znajduje się w Strzyżowie.Do działki prowadzi droga gminna o szerokości 8 m.W obecnej chwili działka posiada status działki budowlanej, wydane jest kilka decyzji o warunkach zabudowy na zabudowę wielorodzinną na budynki do 6 kondygnacji. Działka znajduje się w bliskim sąsiedztwie Wisłoka, gdzie miasto ma w planie przeprowadzić rewitalizacje gruntów przy Wisłoku w celu utworzenia miejsca do wypoczynku mieszkańców.Za kilka lat po powstaniu węzła drogi s-19 "Strzyżów", znacząco poprawi się komunikacja Strzyżowa z innymi miastami regionu.Działka jest idealnie płaska.Powierzchnia działki wynosi 49,47 ary.Zbliżone wymiary: długość około 107 m, szerokość około 57 m.Media: ujęcie wody: miejska na działce, prąd: na działce, gaz: w drodze, kanalizacja: na działce. kanalizacja deszczowa: na działce.Oferta tylko u nas.Opiekun oferty: Filip Bolanowski, Nr telefonu: (użyj formularza kontaktowego), Adres mailowy: Serdecznie zapraszamy-Kupując nieruchomość z firmą Ideal Home Nieruchomości otrzymasz: - kompleksową obsługę transakcji od momentu prezentacji po przekazanie nieruchomości tuż po akcie notarialnym, - doradztwo kredytowe, - doradztwo ubezpieczeniowe, - firmę budowlaną w sytuacji, gdy zdecydujesz się na wykonanie remontu w nowo zakupionej nieruchomości.Firma Ideal Home Nieruchomości została wybrana najlepszym biurem nieruchomości na terenie Podkarpacia. Jesteśmy biurem, które standard pracy, oraz zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu, dlatego też ORŁY NIERUCHOMOŚCI 2019 trafiły właśnie w Nasze ręce.Zakup nieruchomości łączy się z wydatkiem sporych nakładów pieniężnych, dlatego też zaufaj profesjonalistom i zgłoś się do Ideal Home. Sprawdź nasze opinie i dołącz do grona zadowolonych klientów. Dla nas liczysz się Ty i bezpieczeństwo całej transakcji. Dzięki czemu cieszymy się najlepszą opinią pośród tak wielu biur nieruchomości.Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży w Rzeszowie przy ulicy Generała Jarosława Dąbrowskiego 18.Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Ideal Home Nieruchomości lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Ideal Home Nieruchomości lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Ideal Home Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka pod zabudowę wielorodzinną
Działka pod zabudowę wielorodzinną
1550000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowalna o powierzchni 1299 m2. Położona na Dębcu. na ul Czechosłowackiej przy skrzyżowaniu z Dolną Wildą. Super lokalizacja, do centrum miasta 5 min autem, natomiast do pobliskiego parku Dębina 3 min pieszo. Przystanek autobusowy również 3 min pieszo od działki. Na tym terenie brak MPZP. Linia zabudowy od strony strony "starej" Czechosłowackiej. Powierzchnia zabudowy ok 30%, możliwość postawienia budynku do 3 kondygnacji. Świetny punkt pod firmę np na skład budowlany itp.... Obwodnica Poznania ok 1km od działki. Media: prąd, woda na działce, gaz i kanalizacja od strony linii zabudowy link do geoportalu:

Działka pod zabudowę wielorodzinną
Działka pod zabudowę wielorodzinną
210000 zł
30+ kilka dni temu

Zapraszam do zakupu działki 82/5 o powierzchni 27,85 ara, położonej w województwie opolskim, powiecie brzeskim, gminie Skarbimierz, miejscowości Bierzów. Działka objęta miejscowym planym zagospodarowania przestrzennego, który jest w oznaczeniu 1 MU oznaczający tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Działka położona w odległości 12 km od Brzegu, 8 od Skarbimierza Osiedle. Bliskość miasta Brzeg i bliskość Strefy Ekonomonicznej powoduje, że ten teren jest bardzo atrakcyjny i pozostaje w niszy, które warto wykorzystać. Możliwość zakupu sąsiadującej działki. Zapraszam po szczegóły i do kontaktu, chętnym wyślę wypis z miesjscowego planu zagospodarowania przestrzennego.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka pod zabudowę wielorodzinną
Działka pod zabudowę wielorodzinną
210000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 785
Cena za m²75.4 zł/m²

Zapraszam do zakupu działki 82/5 o powierzchni 27,85 ara, położonej w województwie opolskim, powiecie brzeskim, gminie Skarbimierz, miejscowości Bierzów.   Działka objęta miejscowym planym zagospodarowania przestrzennego, który jest w oznaczeniu 1 MU oznaczający tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej.  Działka położona w odległości 12 km od Brzegu, 8 od Skarbimierza Osiedle.  Bliskość miasta Brzeg i bliskość Strefy Ekonomonicznej powoduje, że ten teren jest bardzo atrakcyjny i pozostaje w niszy, które warto wykorzystać. Możliwość zakupu sąsiadującej działki.  Zapraszam po szczegóły i do kontaktu, chętnym wyślę wypis z miesjscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka pod zabudowę wielorodzinną mieszkaniową WZ
Działka pod zabudowę wielorodzinną mieszkaniową WZ
4200000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia675
Cena za m²6222.22 zł/m²

SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO, BEZ PROWIZJIWyjątkowa, niepowtarzalna działka o pow. 675 m2 z wydanymi, uprawomocnionymi warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną w cichej i spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz pełnej, miejskiej infrastruktury. LOKALIZACJA·         Warszawa Wawer - Marysin Wawerski centrum, działka nr ewidencyjny 2, obręb 3-07-17.·         Bezpośrednio przy lesie.·         Bezpośrednio przy asfaltowej drodze.·         W promieniu od kilkudziesięciu do kilkuset metrów pełna infrastruktura miejska Warszawy Marysina Wawerskiego: sklepy, szkoły, przedszkola, place zabaw, apteki, restauracje, biblioteka, przychodnia NFZ, piekarnia, urząd pocztowy, boiska sportowe, korty tenisowe, punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne, przystanki autobusowe, stacja PKP – SKM, bankomaty, hipermarket branży budowlanej, hurtownie dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, tereny zielone i rekreacyjne, skatepark, itp.·         Szybki dojazd do centrum Warszawy samochodem, autobusem z przystanku ZTM Potockich (8 linii autobusowych), pociągiem ze stacji PKP Warszawa Gocławek.·         Szybki i łatwy dojazd do obwodnic Warszawy Traktem Brzeskim, Trasą Siekierkowską, Wałem Miedzeszyńskim lub drogą nr 631 (ul. Żołnierska).  MEDIA·         Prąd, woda, kanalizacja, ciepłociąg, światłowód Idealna inwestycja dla dewelopera zainteresowanego budową budynku mieszkalnego wielorodzinnego - do wys. 20 metrów z sześcioma kondygnacjami - wraz z usługami oraz garażem podziemnym.Ok. 1000 m2 PUM, maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi ok. 256 m2, działka o wymiarach 24 x 28 m.

Działka pod zabudowę wielorodzinną w Centrum!
Działka pod zabudowę wielorodzinną w Centrum!
2475000 zł
Pruszków 30+ kilka dni temu

Pod zabudowę wielorodzinną w Centrum! Istniejący budynek z odr. lokalami, rozbudowa do 3 kondygnacjiGłówne atuty nieruchomości: • doskonała komunikacja z centrum• bliskość komunikacji miejskiej• bliskość szkoły/przedszkola W skład nieruchomości wchodzą też:• garaż• miejsce parkingoweDziałka wielorodzinna (mw). Typ własności: Odrębna własność. Zgodnie z przeznaczeniem w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego zabudowa wielorodzinna i jednorodzinna. Maksymalna wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej: 70%Minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej: 25%Maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 1,9Maksymalna wysokość zabudowy do 3 kondygnacji nadziemnych i nie więcej niż 12,5m,Doskonała lokalizacja ,w otoczeniu przeważająca zabudowa wielorodzinna i jednorodzinna.W promieniu 500 m szkoły,przedszkola,dworzec PKP ,Centrum Handlowe.Media miejskie podłączone do budynku.Wszelkie szczegóły pod niżej podanym numerem telefonu.Pruszków jest częścią aglomeracji warszawskiej w odległości 15 km od centrum Warszawy. Bogata infrastruktura sąsiedztwa tego inwestycyjnego terenu, cały wachlarz usług, przedszkola i szkoły, nowoczesne centrum handlowe i pięknie zagospodarowanie parków daje komfort do życia tu na miejscu.ZADZWOŃ: 668 867 637. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działki pod zabudowę wielorodzinną, Lipce 23 szt.
Działki pod zabudowę wielorodzinną, Lipce 23 szt.
11 zł
Chojnów 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²220 zł/m²
Powierzchnia1078 m²
Typbudowlana

Opis oferty: Sprzedam 23 działki pod zabudowę wielorodzinną położonych w Lipcach, w okolicach ulicy Widokowej, 3 km / 10 min od centrum Legnicy (przy drodze krajowej nr 94) Działki te są podzielone geodezyjnie, posiadają drogi wewnętrzne, w których udziały uzyska kupujący, są one skomunikowane z drogami gminnymi. Teren ten jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego MPZP. Działki te położone są na wzgórzu, porośnięte częściowo niewielkimi drzewami, samosiejkami. W pobliżu tych działek znajduje się woda, oraz prąd, działki te nie posiadają kanalizacji. W tej lokalizacji posiadam jeszcze 194 działki to tereny pod zabudowę jednorodzinną, oraz 14 działek pod zabudowę jednorodzinną wraz z usługami. Uwaga ! Podana w ogłoszeniu cena sprzedaży dotyczy przykładowej działki nr 151/214 obręb Lipce, o powierzchni 0,1078 ha. Wartość działki wynosi 237.160 zł jest ceną brutto i zawiera 23% Vat, ponadto kupujący zwolniony jest z opłaty PCC w wysokości 2%, oraz z prowizji. 1m2 = 220 zł brutto, tj.178,86 zł netto +23% Vat do uzgodnienia Uwaga ! Istnieje możliwość barteru, kompensaty, zamiany, lub inne propozycje. Jan Wengrzyn tel. kom +48 ********* tel/fax +48 768774444

Działki pod zabudowę wielorodzinną, Lipce 23 szt.
Działki pod zabudowę wielorodzinną, Lipce 23 szt.
237160 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 078
Cena za m²220 zł/m²

Sprzedam 23 działki pod zabudowę wielorodzinną położonych w Lipcach, w okolicach ulicy Widokowej, 3 km / 10 min od centrum Legnicy (przy drodze krajowej nr 94) Działki te są podzielone geodezyjnie, posiadają drogi wewnętrzne, w których udziały uzyska kupujący, są one skomunikowane z drogami gminnymi. Teren ten jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego MPZP.Działki te położone są na wzgórzu, porośnięte częściowo niewielkimi drzewami, samosiejkami. W pobliżu tych działek znajduje się woda, oraz prąd, działki te nie posiadają kanalizacji.W tej lokalizacji posiadam jeszcze 194 działki to tereny pod zabudowę jednorodzinną, oraz 14 działek pod zabudowę jednorodzinną wraz z usługami.Uwaga !Podana w ogłoszeniu cena sprzedaży dotyczy przykładowej działki nr 151/214 obręb Lipce, o powierzchni 0,1078 ha.Wartość działki wynosi 237.160 zł jest ceną brutto i zawiera 23% Vat, ponadto kupujący zwolniony jest z opłaty PCC w wysokości 2%, oraz z prowizji.1m2 = 220 zł brutto, tj.178,86 zł netto +23% Vat do uzgodnieniaUwaga !Istnieje możliwość barteru, kompensaty, zamiany, lub inne propozycje.Jan Wengrzyntel. kom (użyj formularza kontaktowego)tel/fax (użyj formularza kontaktowego)

Nieruchomość gruntowa w Kościerzynie pod zabudowę wielorodzinną !!
Nieruchomość gruntowa w Kościerzynie pod zabudowę wielorodzinną !!
2700000 zł
Kościerzyna 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 659
Cena za m²352.53 zł/m²

Nieruchomość w Kościerzynie 400 metrów od centrum miasta. Oferta składa się z pięciu działek (26/1, 26/2, 23/3, 26/4 i 26/7) o łącznej powierzchni 7659 m2. Dojazd z dwóch stron od ulicy Dworcowej i Skarszewskiej. Działki objęte planem zagospodarowania 4.MNU teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej gdzie dopuszcza się zabudowę wielorodzinną do 8 lokali w jednym budynku do 40% zabudowy oraz 163.U teren zabudowy usługowej powiązany funkcjonalnie z terenem o symbolu 4.MNU. Media prąd, woda i kanalizacja już na działce. Lokalizacyjnie blisko do centrum miasta, otoczenie to zabudowa jednorodzinna, usługowa, magazynowa i wielorodzinna. Bliskość licznych sklepów, przystanek autobusowy. Oferta dla inwestora w dobrej lokalizacji. POLECAM i zachęcam do oglądania, Pytania proszę kierować pod numer telefonu 60*******07.

Działka usługowa pod zabudowę wielorodzinną WIELICZKA CENTRUM 51ar
Działka usługowa pod zabudowę wielorodzinną WIELICZKA CENTRUM 51ar
450000000 zł
Wieliczka 30+ kilka dni temu

Działka pod zabudowę wielorodzinną lub usługowąo powierzchni 51,20 ar( 41,08 ar - powierzchnia budowlana wyłączo na z produkcji rolnej10,12 ar - tereny zielone PsV )Możliwa powierzchnia zainwestowania : 1643 m2Wysokości budynku 13 mok. 3800 PUMDziałka oznaczona w planie jako 2MUObręb : Wieliczka 1Wszystkie media w drodze lub na działceWydana również zgoda na bezpośredni zjazd z rondaDziałka bezpośrednio od właściciela :nr tel :570369369

Wrocław, grunt pod zabudowę wielorodzinną, 2,5 ha
Wrocław, grunt pod zabudowę wielorodzinną, 2,5 ha
4200000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia21 500
Cena za m²195.35 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjny grunt we Wrocławiu o powierzchni 2,15 ha przy al. Prezydenta R. Kaczorowskiego, pod zabudowę wielorodzinną i pod usługi podstawowe. NIERUCHOMOŚĆ Oferowany grunt jest objęty MPZP i przeznaczony pod zabudowę wielorodzinną (ok. 5000m2) oraz pod usługi podstawowe (ok.1300m2) jak np.: handel detaliczny małopowierzchniowy, gastronomia, drobne usługi rozrywki, biura, usługi drobne. Oferta obejmuje działki nr: 15; 16/2; 17/2; 18/2; 19/3. Obręb Ratyń, AM 7. Oferowany teren znajduje się przy obwodnicy Leśnicy. Na działkach oprócz zabudowy mieszkaniowej i usługowej, można utworzyć strefę relaksu do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. LOKALIZACJA Grunt znajduje się w szybko rozwijającej się, popularnej dzielnicy Wrocław-Fabryczna, w zachodniej i zielonej części miasta, blisko obwodnicy Leśnicy. W tym rejonie powstaje już kilka nowych inwestycji deweloperskich, a planowane są kolejne inwestycje mieszkaniowe i usługowe. Miejsce to ma olbrzymi potencjał rozwojowy.Atutem tej lokalizacji jest dobre skomunikowanie z pozostałą częścią miasta i dogodny dojazd do głównych arterii komunikacyjnych takich, jak wyjazd na drogę 94 w kierunku Środy Śląskiej i łatwość dotarcia do AOW oraz wrocławskiego lotniska. Nieoceniony okazać się może błyskawiczny dojazd zmodernizowaną ul. Kosmonautów do Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka i mającego powstać Szpitala Onkologicznego. Nieduża odległość do stacji kolejowej (ok. 1,4 km) i linii tramwajowej sprzyja szybkiemu i bezproblemowemu dojazdowi do ścisłego centrum Wrocławia. Wokół istnieje sieć tras rowerowych łączących się z miejskimi ścieżkami dla cyklistów, prowadzących do pozostałych dzielnic Wrocławia.Przyszli mieszkańcy tej okolicy z pewnością docenią tereny spacerowe i walory przyrodnicze Lasu Ratyńskiego oraz nieodległego Parku Krajobrazowego „Dolina Bystrzycy”. DLA KOGO Nieruchomość polecamy deweloperom i grupom kapitałowym poszukującym atrakcyjnych terenów pod inwestycję deweloperską w pożądanych częściach dużych miast w Polsce. Bezpłatnie i szybko sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz pomożemy w uzyskaniu finansowania. Zapraszam do kontaktu. Opiekun oferty: Paweł Wojtowicz Doradca ds. Nieruchomości T: (użyj formularza kontaktowego) Przedstawiona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie materiały - ilustracje, zdjęcia, prezentacje, tekst, etc., przedstawione na niniejszej stronie stanowią własność i podlegają ochronie prawa autorskiego. Jakiekolwiek przywłaszczanie sobie autorstwa, jak też kopiowanie, zwielokrotnianie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w jakimkolwiek zakresie bez zgody autora jest zabronione.

Działka pod zabudowę wielorodzinną i usługi- Chełm
Działka pod zabudowę wielorodzinną i usługi- Chełm
1150000 zł
Chełm 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 609
Cena za m²714.73 zł/m²

Na sprzedaż działka inwestycyjna w samym centrum Chełma!Działka znajduje się przy ul. Armii Krajowej - obok ronda Jana Pawła II, hotelu Kamena, KFC, Alior Banku, parku miejskiego.Działka o powierzchni 1608m2Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka nadaje się pod: - usługi, - zabudowę wielorodzinną, - zabudowę mieszkaniowa.Wszystkie media obok działki!Zadzwoń po więcej informacji.Patrycja Szmagalska (użyj formularza kontaktowego) Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Żukowo 8 działek pod zabudowę wielorodzinną
Żukowo 8 działek pod zabudowę wielorodzinną
2181760 zł
Żukowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 818
Cena za m²320 zł/m²

Zespół 8 działek budowlanych pod zabudowę wielorodzinną położonych przy ul. Polnej w Żukowie na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonego symbolem 29-MW,U z dnia 28.04.2020 o nr XXI/253/2020. Zapisy planu: 8. Dla terenu 29-MW,U (o powierzchni ok. 0,68ha), oznaczonego na rysunku planu, obowiązują następujące ustalenia: 1. Przeznaczenie terenu: teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z dopuszczeniem usług w parterach budynków lub zabudowy usługowej. 2. Zasady kształtowania nowej zabudowy oraz wskaźniki zagospodarowania terenu: 1) forma zabudowy: wolnostojąca; 2) linie zabudowy: nieprzekraczalne linie zabudowy, zgodnie z rysunkiem planu; 3) maksymalna powierzchnia zabudowy (dla działki budowlanej): 50% 4) maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 2, w tym dla kondygnacji nadziemnych 1,5; 5) minimalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0; 6) minimalna powierzchnia działki: w liniach rozgraniczających terenu; 7) minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej: 25%; 8) liczba kondygnacji nadziemnych: do 3; 9) dopuszcza się 1 kondygnację podziemną; 10) wysokość zabudowy: do 14m; 11) rodzaj wykończenia elewacji ścian oraz geometria i pokrycie dachu: Id: 072117A2-191F-4982-A131-25DDF6901391. Podpisany Strona 21 a) ustala się wykończenie elewacji ścian tynkiem naturalnym w kolorze białym, beżowym, piaskowym, pastelowych odcieniach żółtego, écru, szarym lub grafitowym. Dopuszcza się deskowanie lub licowanie cegłą, b) dla nowej zabudowy dla głównych połaci dachu dopuszcza się dach symetryczny dwuspadowy o kącie nachylenia 30-45 stopni. Dopuszcza się dach płaski, c) dopuszcza się pokrycie dachu dachówką cementową, ceramiczną lub materiałem dachówko podobnym w tonacji naturalnej dachówki ceramicznej lub grafitu, d) w nowych budynkach zlokalizowanych w granicach jednej nieruchomości należy stosować jednakową kolorystykę pokrycia elewacji oraz jednakową kolorystykę pokrycia dachów. Nie dotyczy dachów płaskich, e) nowe budynki na działkach należy lokalizować kalenicą równolegle lub prostopadle do frontowej granicy działki lub nieprzekraczalnej linii zabudowy. 3. Teren, zgodnie z rysunkiem planu, znajduje się częściowo w granicach strefy ochrony konserwatorskiej stanowiska archeologicznego, dla której obowiązują ustalenia zawarte w § 16. 4. Zasady budowy systemów komunikacji oraz minimalna liczba miejsc postojowych: zgodnie z § 25. 5. Ustala się stawkę procentową, na podstawie której ustala się opłatę, o której mowa w art. 36 ust. 4 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, w wysokości 30%. Dostępne  działki: 1. Działka xxx/14 - 0,0823 HA 2. Działka xxx/13 - 0,0866 HA 3. Działka xxx/12 -0,1008 HA 4. Działka xxx/11 - 0,0819 HA 5. Działka xxx/9 - 0,0865 HA 6. Działka xxx/10 - 0,0823 HA 7. Działka xxx/15 - 0,0811 HA 8. działka xxx/16 - 0,0819 HA Zakup działki z udziałem w drodze wewnętrznej nr xxx/8 o pow.850m2. Cena 1/8 udziału w drodze wynosi 34000zł brutto. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu działek. Teren idealny pod inwestycję deweloperską.

DZIAŁKA W ŚCISŁYM CENTRUM BIAŁEGOSTOKU pod zabudowę wielorodzinną lub
DZIAŁKA W ŚCISŁYM CENTRUM BIAŁEGOSTOKU pod zabudowę wielorodzinną lub
3560000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia712
Cena za m²5000 zł/m²

Nieruchomość położona w ścisłym CENTRUM BIAŁEGOSTOKU przy ul. Nory Ney z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną lub usługową. Działka z obowiązującym planem miejscowym. Nr ewid. gruntu: 1121, obręb 11 Śródmieście Powierzchnia: 712m² Cena: 3.560.000zł tj. 5.000zł/m² Kontakt: 50*******77

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną
Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną
720000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 070
Cena za m²118.62 zł/m²

Oferta na wyłączność!!!Do sprzedania duża działka inwestycyjna pod zabudowę bliźniaków dwulokalowych. Działka o powierzchni 60,70 ara w miejscowości Olszany przy drodze asfaltowej z wylotem na Świebodzice (2 km). Działka podzielona jest na dwie działki z osobnymi KW po 40,85 ar oraz 19,85 ar. Sprzedaż tylko w całości. Załączono wstępną koncepcję zabudowy bliźniaków zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Działki posiadają MPZP dla budynków mieszkalnych dwukondygnacyjnych niepodpiwniczonych, wydana opinia geotechniczna, posiadana dokumentacja pod warunki rozbudowy sieci wodno- kanalizacyjnej.Na działce zainstalowanie już przyłącze energetyczne po 16 KW dla każdego mieszkania, w sumie pięć skrzynek po 4 przyłącza na każdej.Droga dojazdowa utwardzona, woda i kanalizacja w drodze dojazdowej do działki.Cena podlega do negocjacji dla zainteresowanego zakupem całości działki.Zapraszam na bezpłatną prezentację!Kontakt: Beata Hytkowska, tel. (użyj formularza kontaktowego), mail: Współpraca z RenomaHome to gwarancja:- profesjonalnej obsługi przez licencjonowanych doradców ds. nieruchomości,- pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego,- opieki prawnej, notarialnej, rzeczoznawcy majątkowego,- rzetelnego przekazania nieruchomości- otrzymania atrakcyjnych zniżek na materiały wykończeniowe aż 15%Serdecznie polecam! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Justyna Żemło (licencja nr: 21154)-Renomahomeul. Świętej Małgorzaty 1-2ŚwidnicaTel. (użyj formularza kontaktowego)E-mail:

Działka pod zabudowę wielorodzinną - Okole
Działka pod zabudowę wielorodzinną - Okole
2600000 zł
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Działka inwestycyjna o powierzchni 5.379 m2 na osiedlu Okole w sąsiedztwie Brdy. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dla nieruchomości wydano decyzję ustalającą warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego o maksymalnej powierzchni zabudowy 43% i maksymalnej wysokości budynku 14 m. Parametry wskazane w decyzji pozwalają na budowę budynku o wskaźniku PUM na poziomie ok. 5.000 m2.

Kalety teren pod zabudowę wielorodzinną
Kalety teren pod zabudowę wielorodzinną
25215000 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam trzy działki położone w Kaletach (woj. śląskie) przy ul. Lompy o łącznej powierzchni 3 537 m2, księga wieczysta o nr GL1T/112708/0 (użytkowanie wieczyste).Nr 199/13 – 659,00 m2Nr 241/13 – 2 639,00 m2Nr 242/13 – 239,00 m2Działki niezabudowane, nieutwardzone, regularne (w kształcie prostokąta), z bardzo dogodnym dojazdem drogą asfaltową (ul. Lompy), usytuowane w centralnej części miasta.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (uchwała nr 102/XII/2011 Rady Miejskiej w Kaletach z dnia 01.12.2011 r.) przeznaczenie działek wygląda następująco:- Nr 199/13 – teren drogi wewnętrznej, ogólnodostępnej – 1KDW1;- Nr 241/13 – teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej – 2MW3;- Nr 242/13 – częściowo na terenie zieleni izolacyjnej – 1ZI2, częściowo na terenie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej – 2MW3.Media:- energia elektryczna,- instalacja wodno-kanalizacyjna (w drodze przy działce).Cena 252 150,00 zł brutto (zawiera 23% podatku VAT).Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub wiadomość.

Działka pod zabudowę wielorodzinną Świętochłowice.
Działka pod zabudowę wielorodzinną Świętochłowice.
188750 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Pow. działki755
Rodzaj działkiBudowlana

OGŁOSZENIE WŁAŚCICIELA - BEZ POŚREDNIKÓW. Na sprzedaż działka w Świętochłowicach, w rejonie ulicy Czajora/Przybyły o pow. 755 m2, wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Grunt o kształcie kwadratowym, obecnie porośnięty zielenią niską i krzakami. Super sąsiedztwo - zabudowa niska, przedszkole miejskie, park oraz market Biedronka. Nieruchomość posiada bardzo dobry zapis w aktualnym Planie miejscowym - symbol 128 MW, teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, pod blok do 4. kondygnacji naziemnych lub pod zabudowę bliźniaczą. Uzbrojenie na działce i w bezpośrednim sąsiedztwie. Cena sprzedaży - 188 750 złotych, nie współpracuję z pośrednikami !!! Sprzedaż lub zamiana na gotową kawalerkę - Katowice lub Chorzów - tylko rynek pierwotny. Tel. 501 945 - 665.

Działka pod zabudowę wielorodzinną - Bieżanów
Działka pod zabudowę wielorodzinną - Bieżanów
1377000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Na wyłączność Oferta dla inwestorów !Bieżanów, rejon Małej Góry/Smolenia/Łaczka.Teren 20a pod zabudowę mieszkaniową na ul.Jana Szastera, bez MPZP, o wymiarach 40m x 30m.Dodatkowo 45a terenu zadrzewionego pod Planem jako Obszar Przyrodniczy dla Krakowa do wykorzystania jako piękny park dla mieszkańców.Wg zabudowy sąsiadującej z tym terenem duże prawdopodobieństwo otrzymania WZ na wybudowanie domu wielorodzinnego o powierzchni szacowanej 600m2 - 1000m2.Złożone warunki o przyłaczenie mediów.Dojazd drogą asfaltową gminną. Działka zaopatrzona w kanalizację, wodę miejską, energie elektryczną, natomiast gaz w drodze na wysokości działki.Stan prawny uregulowany, bez jakichkolwiek obciążeń.Zapraszam na spotkanie !!! -Prezentacja nieruchomości odbywa się w obecności pośrednika i jest bezpłatna. Warunkiem zaprezentowania nieruchomości oraz podania jej lokalizacji jest podpisanie z biurem umowy pośrednictwa. Wynika to z obowiązujących nas przepisów i jest zgodne z oczekiwaniami właściciela nieruchomości.Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka pod zabudowę wielorodzinną, hotelową
Działka pod zabudowę wielorodzinną, hotelową
1400000 zł
30+ kilka dni temu

Polecam do sprzedaży działkę z aktualnym mpzp położoną w samym Radkowie obecnie wydane pozwolenie na budowę domu mieszkalnego wielorodzinnego ilość lokali 24 ale mpzp przewiduje na tym terenie również usługi hotelarskie przy działce wszystkie media.Polecam i serdecznie zapraszam do kontaktu, więcej informacji udzieli Krawiec Krzysztof tel 501-152-490. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie .

Atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną
Atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną
1850000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 289
Cena za m²1435.22 zł/m²

W sprzedaży atrakcyjne działki o nr 927 i 945/16. i łącznej powierzchni 1289 m2 Oznaczona w miejscowym planie U/MW2 czyli teren zabudowy usługowej i mieszkaniowej wielorodzinnej.  Specyfikacja działek działka o kształcie nieregularnym - w najszerszym punkcie 26 metrów w najwęższym 14,6 m długość w najdłuższym fragmencie 68 m a w najkrótszym 45,5 m Obecnie na działce stoją dwa budynki wymagające wyburzenia. Teren równy.  Działka obok 923/2 - należy do miasta i jeszcze w tym roku prawdopodobnie będzie na licytacji.  po zakupie których otrzymujemy ponad 2320 m2 dających nam możliwość zaprojektowania i wybudowania dość dużego bloku cztero-kondygnacyjnego w jednej z najlepszych lokalizacji Kielc - blisko Zalewu Kieleckiego . Na przestrzeni ostatnich pięciu lat w tej lokalizacji wybudowano wiele nowych osiedli tj. Rest Park, Przystań Klonowa, Nova Klonova, Klonowy Bulwar, Moja Klonova i wszystkie zostały wyprzedane co świadczy o atrakcyjności i o tym że jest to miejsce pożądane zarówno przez deweloperów jak i mieszkańców Kielc.  Opiekun Oferty  Mariusz Gaik  tel: (użyj formularza kontaktowego) 

Działka pod zabudowę wielorodzinną (ok. 670 Pum )
Działka pod zabudowę wielorodzinną (ok. 670 Pum )
970000 zł
Pruszków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia513
Cena za m²1890.84 zł/m²

Działka pod zabudowę wielorodzinną, obecnie zabudowana budynkiem (8 lokali) do przebudowy, rozbudowy, wyburzenia. Wjazd od ulicy Stalowej granicząca bezpośrednio z ulicą wewnętrzną przy C.H. NOWA STACJA. Obecnie budynek zamieszkały w 75%. Media: - prąd - woda - kanalizacja W MPZP najistotniejsze zapisy: Zasady zagospodarowania działki: a) minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 25%, przy czym minimum 20% należy lokalizować na gruncie rodzimym, a maksimum 5% na gruncie zapewniającym naturalną wegetację, b) maksymalna wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki inwestycyjnej - 70%, c) maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy- dla terenów 19MW - 1,7, d) ogrodzenia zgodnie z ustaleniami § 6 ust. 4, e) zasady rozmieszczania reklam zgodnie z ustaleniami § 6 ust. 3; 5) zasady kształtowania zabudowy: a) maksymalna wysokość zabudowy: - dla terenów 19MW- 4 kondygnacje nadziemne (czwarta kondygnacja w dachu) i nie więcej niż 14 m, b) maksymalna wysokość wolnostojącej zabudowy gospodarczej i garaży - do 5m, c) zasady lokalizacji garaży zgodnie z ustaleniami § 10 ust. 7 pkt 4 i ust. 10, d) kolorystyka dachu zgodnie z ustaleniami § 10 ust. 7 pkt 6, e) forma dachu: - dla zabudowy w strefie ochrony konserwatorskiej zgodnie z ustaleniami §8 ust.5 pkt1 (dotyczy terenów 19MW,); f) materiał i kolorystyka elewacji zgodnie z ustaleniami § 10 ust. 7 pkt 5. Całość treści planu udostępnię drogą mailową lub do pobrania z Osoby zainteresowane zapraszam na prezentację. Na wszelkie dodatkowe pytanie odpowiem na spotkaniu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Nieruchomość pod zabudowę wielorodzinną-centrum Gd
Nieruchomość pod zabudowę wielorodzinną-centrum Gd
6500000 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu

Proponujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowaną działkę zabudowaną narożną, czterokondygnacyjną kamienicą z wyodrębnionymi czterema nieruchomościami lokalowymi. Na pozostałej części działki znajdują się wolno stojący budynek mieszkalny ( niezamieszkały) oraz trzy garaże. Obiekty te mogą być wyburzone.Dla obszaru, w którym położona jest nieruchomość obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nr 1005 - karta terenu 037 MW3U, przewidujący zabudowę wielorodzinną i usługową.Podstawowe zapisy karty terenu są następujące:1.Cała powierzchnia terenu może być zbudowana kondygnacją podziemną .2.Nie ma potrzeby zapewnienia powierzchni biologicznie czynnej (KT 5e -_"dla działek narożnych - nie ustala się")_3. Szerokość elewacji frontowej jest nieograniczona od ul. Warszawskiej i wynosi maksymalnie 25m od ul.Słupeckiej (KT 5b - „_) wzdłuż ul. Słupeckiej - do25,0 m, wzdłuż ul. Warszawskiej - nie określa się_,").4.Maksymalny wskaźnik pow. zabudowy wynosi 0,72 ale może być wyższy (KT 5d- „_dla działek narożnych - do 0,72; dopuszcza się większą powierzchnię zabudowy, jeżeli wynika to z wyznaczonych w planie nieprzekraczalnych linii zabudowy;_")5. Wysokość zabudowy od strony Warszawskiej określona została następująco: (KT5b): „5 _kondygnacji nadziemnych i do 18,0 m, dopuszcza się tolerancję + 1,0 m w celu nawiązania wysokością do poziomu gzymsu lub attyki budynków sąsiednich_".6.Wysokość zabudowy od strony Słupeckiej określona została następująco (KT 5b): „_4 kondygnacje i do 15,0 m, dopuszcza się tolerancję + 1,0 m w celu nawiązania wysokością do poziomu gzymsu lub attyki budynków sąsiednich_".Narożna kamienica przy ul. Warszawskiej 16 podlega ochronie konserwatorskiej i zapisana jest do obiektów Grupy B ( ochrona historycznej formy i wyrazu architektonicznego budynku, w przypadku prac budowlanych należy przywrócić formę historyczną w zakresie podejmowanych działań).Znakomita lokalizacja proponowanej nieruchomości, wielkość działki, jak również zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego umożliwiają zrealizowanie bardzo atrakcyjnej zabudowy wielorodzinnej w śródmieściu Gdyni.Oczekwiana cena wynosi 6 500 000zł.(sześć i pół miliona złotych).Kontakt: Robert Zajączkowski: 602 388 309Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Działka pod zabudowę wielorodzinną, Katowice Ligota
Działka pod zabudowę wielorodzinną, Katowice Ligota
490000000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

W ofercie 2 działki deweloperskie o łącznej powierzchni 1,2618 ha,działki są budowlane - w 2016r. zostało wydanie pozwolenie nabudowę na 5500 PUM.Działki położone są w Katowicach na spokojnym osiedlu, otoczonymprzez naturę i ciszę - tak zwane zielone płuca Katowic. Do działekdoprowadzona jest droga dojazdowa, kanalizacja z odpowiedniąprzepustowością, oraz wszystkie media.Działki częściowo obejmuje plan zagospodarowania, na część musibyć wydana WZ.Zapraszam do kontaktu.

Działka z pozwoleniem pod zabudowę wielorodzinną
Działka z pozwoleniem pod zabudowę wielorodzinną
1050000 zł
Świdnica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia835
Cena za m²1257.49 zł/m²

Polecam do sprzedaży dwie działki budowlane w centrum Świdnicy , na które zostało wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalem usługowym , garażem podziemnym oraz z zagospodarowaniem terenu z niezbędną infrastrukturą techniczną.Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 31,42mx27,35m. Łączna powierzchnia działek 834,8 m2.Zgodnie z projektem i pozwoleniem na budowę łączna powierzchnia użytkowa netto części mieszkalnej to 1879,85 m2 ( 35 mieszkań ). Powierzchnia użytkowa netto części usługowej to 93,49 m2 ( jeden lokal usługowy ).Powierzchnia użytkowa netto części parkingowej na poziomie "0" 468,96 , a na poziomie -1 654,12 m2Wysokość budynku do attyki 17 m. Szerokość budynku , długość elewacji frontowej - 31,34 m. Długość elewacji bocznej - 26,74 m.Liczba kondygnacji nadziemnych 5 Liczba kondygnacji podziemnych 1W budynku zaprojektowanych jest 35 mieszkań o powierzchniach różnych od 34 m2 do 77 m2 oraz 35 miejsc postojowych w garażu i jedno miejsce dla lokalu usługowego.Cena 1 050 000,-zł nettoKontakt z pośrednikiem: Anna Kruk (użyj formularza kontaktowego) Kruk Nieruchomości Licencja 1007

Grunt pod zabudowę wielorodzinną Centrum Łodzi
Grunt pod zabudowę wielorodzinną Centrum Łodzi
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²3132 zł/m²
Powierzchnia3033 m²

Na sprzedaż zabudowana działka gruntu o pow. 3033 mkw Przeznaczenie gruntu: w/g MPZP - 1.4.MW/U - TEREN ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ WIELORODZINNEJ I USŁUGOWEJ. Lokalizacja: Centrum Łodzi - ul. Kilińskiego - 100 m do Al. Piłsudskiego. Powierzchnia gruntu - 3033 mkw. Szacowany PUM w oparciu o MPZP - 8,5 tyś. Ilość dopuszczalnych kondygnacji - 7 Media- woda, kanalizacja, gaz, prąd ( ogrzewanie miejskie w istniejącym budynku). Budynek na działce nie znajduje się w ewidencji oraz rejestrze zabytków. Budynek na działce ok 1200m2- aktualnie siedziba firmy- właściciela gruntu Zapraszam do kontaktu: Honorata Kołodziejczyk Doradca ds. nieruchomości Keller Williams Quality ul. Partynicka 27B Wrocław 53-031 Nr. tel. *********

Działka pod Zabudowę Wielorodzinną osiedle Wólki
Działka pod Zabudowę Wielorodzinną osiedle Wólki
740000 zł
Nowy Sącz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 000
Cena za m²740 zł/m²

Biuro Nieruchomości IMPERIUM ma przyjemność zaprezentować działkę położoną w Nowym Sączu na osiedlu Wólki z wydaną decyzją o warunkach zabudowy budynku wielorodzinnego.Działka o powierzchni 10 ar zabudowana budynkiem o powierzchni około 190 m2 składającym się z dwóch kondygnacji - niskiego parteru oraz piętra. Media miejskie: gaz, prąd, wodociąg, kanalizacja. Dodatkowo na działce jest studnia z wodą.Bardzo atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu wszelkie punkty użyteczności publicznej. Na całej długości ulicy nie posiada żadnych punktów usługowych, handlowych lub innych. Służy tylko i wyłącznie mieszkańcom co zapewnia niskie natężenie ruchu, spokój oraz ciszę mimo lokalizacji w bezpośrednio w mieście.Opis inwestycja:Dla działki wydano decyzję o warunkach zabudowy umożliwiającą realizację budynku wielorodzinnego. Na zdjęciach przedstawiono wizualizacje projektowanego bloku mieszkalnego. To wyjątkowa okazja dla tych, którzy marzą o budowie wielorodzinnego budynku mieszkalnego. Działka jest doskonale usytuowana i oferuje wiele możliwości.Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą lub masz pytania, prosimy o kontakt. To może być Twój pierwszy krok w stronę realizacji swojego projektu budowlanego.Serdecznie polecamy.Zapraszamy na prezentację nieruchomości! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Inwestycyjna - 7500 m2 pod zabudowę wielorodzinną
Inwestycyjna - 7500 m2 pod zabudowę wielorodzinną
259900 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym o łącznej powierzchni ponad 1.67 ha.To atrakcyjna lokalizacja w malowniczym rejonie Doliny Baryczy, Lokalizacja: gm. Twardogóra - Nowa Wieś GoszczańskaCzęść działki objęta jest Studium zagospodarowania i oznaczona symbolem MN - teren mieszkaniowy jednorodzinny lub wielorodzinny do 4 lokali i wysokości zabudowy do 3 kondygnacji. - ~7500 m2.Dopuszczenie usług nieuciążliwych.Druga część objęta MPZP 302.RKlasa ziemi R IVa-V oraz III PsR - pastwiskaUzbrojenieDziałka nieuzbrojona - w pobliżu prąd, woda, gaz i telekomunikacja.DojazdBezpośredni dostęp do utwardzonej drogi asfaltowej.InneCzęściowo w rejonie terenu górniczego Brzostowo (północy skrawek o przeznaczeniu rolnym)Zabudowa przeznaczona do rozbiórkiZapraszam do kontaktu po więcej szczegółów - +48 577 277 999 - Jacek KasprzakWRE Nieruchomościul. Piłsudskiego 91A50-019 WrocławNIP: 897 18 63 216Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Dla Dewelopera! Działka pod zabudowę wielorodzinną
Dla Dewelopera! Działka pod zabudowę wielorodzinną
500000 zł
Szamotuły 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Szerokość65 m
Długość65 m
Typbudowlana
Drogapolna

Oferujemy nieruchomość składającą się z 7 działek o łącznej powierzchni 2381m2, położoną w Szamotułach przy ul. Polnej i ul. Ogrodowej - prawie centrum miasta (900 metrów do rynku). W sąsiedztwie dominuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, jednorodzinna i bliźniacza. Nieruchomość składa się z 7 działek: 1546/4 - Powierzchnia: 447 m2 1546/5 - Powierzchnia: 48 m2 1547/1 - Powierzchnia: 668 m2 1547/2 - Powierzchnia: 148 m2 1547/3 - Powierzchnia: 654 m2 1546/1 - Powierzchnia: 92 m2 1548 - Powierzchnia: 324 m2 Dzielnica cicha, co jest dużym atutem dla osób ceniących sobie spokój, nie tracąc dobrej komunikacji z centrum. Kształt działki nieregularny; ukształtowanie terenu płaskie. Działka jest niezabudowana. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. W zasięgu ręki: dyskonty spożywcze, restauracje, kawiarnie, bary, cukiernie, apteki, lekarze, cukiernie, poczta, szkoły, przedszkola, usługi kosmetyczne, fryzjerskie. Na działce: Przyłącze wody, prądu, kanaliza Zachęcam do kontaktu - umów się na spotkanie! CASTLE Nieruchomości „Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC. Wszytkie dane zawarte w ofercie, uzyskane zostały od sprzedających." "Biuro Nieruchomości Castle zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatna pomoc przy doborze kredytu". Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka pod zabudowę wielorodzinną 1206m2 Centrum!
Działka pod zabudowę wielorodzinną 1206m2 Centrum!
530000 zł
Chełm 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 216
Cena za m²468.75 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1216m2, zlokalizowaną przy ulicy Adama Mickiewicza w Chełmie praktycznie w samym CENTRUM MIASTA! Działka jest w całości budowlana z możliwością zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz usług nieuciążliwych. Na tej działce istnieje wstępny projekt, który otwiera możliwość stworzenia budynków o łącznej powierzchni użytkowej mieszkalnej aż 1321m2. Lokalizacja tej działki jest niezwykle atrakcyjna, ponieważ sąsiedztwo to zabudowa wielorodzinna oraz bloki od 2-5 kondygnacji. Poza tym w okolicy znajdują się: sklepu, szkoły, apteka, płac zabaw, park, bank, restauracje. To doskonała okazja dla inwestorów poszukujących projektu o dużym potencjale zysku! Wysoka powierzchnia użytkowa oraz świetny projekt sprawiają, że ta działka jest doskonałą inwestycją dla tych, którzy chcą zainwestować w rozwijającym się rynku nieruchomości w Chełmie. Możliwość dokupienia działki obok (razem z kamienicą) oraz połączenia ich tworząc dużą działkę inwestycyjną (około 1600m2). Została zrobiona analiza chłonności działki z której wynika że w związku z powziętymi informacjami odnośnie warunków urbanistycznych dla obszaru dz. ew. nr 856/25 w odniesieniu do zabudowy sąsiadującej proponuje się: - 3-kondygnacyjny budynek, podzielony na dwie części, z prześwitem w parterze z uwagi na wydzielony pas służebności dla działki sąsiedniej. Część budynku (oznaczona nr 1) zlokalizowano bezpośrednio przy ul. Mickiewicza, w zabudowie pierzejowej (zgodnie z warunkami MPZP). Istnieje możliwość przeznaczenia projektowanej zabudowy pod lokale usługowe, jak i lokale mieszkalne, np. usługi w parterze oraz mieszkania na dwóch wyższych kondygnacjach. Dach dwuspadowy, trzy kondygnacje w odniesieniu do budynków sąsiednich. Część budynku (oznaczona nr 2) usytuowana w głębi działki ew. nr 856/25 w całości przeznaczona na lokale mieszkalne, z dopuszczeniem usług, jak również możliwością zlokalizowania na parterze miejsc postojowych. Ilość miejsc postojowych należy uzależnić od liczby lokali użytkowych w projektowanym budynku. Część budynku nr 2 może posiadać dach płaski. Ostatnia, 3 kondygnacja podniesiona do wysokości, pozwalającej na możliwość aranżacji antresol oraz wyjść na dach. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 24 lipca 2009 r. w sprawie przeciwpożarowego zaopatrzenia w wodę oraz dróg pożarowych najkorzystniejszym jest budowa obiektów o kategorii zagrożenia ludzi ZL IV, do wysokości 12 m. Zapraszam do kontaktu po więcej informacji Patrycja Szmagalska Polnoc Nieruchomosci Chelm (użyj formularza kontaktowego) Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka pod zabudowę wielorodzinną w Poznaniu.
Działka pod zabudowę wielorodzinną w Poznaniu.
4999000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Budownictwo wielorodzinne Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Poznaniu przy ul. Franciszka Firlika obręb Podolany.  Teren z pozwoleniem na budowę który przewiduje zabudowę dwóch  budynków  mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej sumie 48 mieszkań,wraz z halą garażową  tylko pod jednym z budynków,  tym samym uzyskując 2800 PUM.  Inwestycja została tak zaprojektowana, żeby zoptymalizować  koszty i uzyskać najlepszą cenę sprzedaży w Poznaniu. Klienci będą mieli możliwość zamieszkania w cichej kameralnej spokojnej okolicy jaką są Podolany. Inwestycja ta pozwoli na zakup  mieszkania w cenach zbliżonch do cen mieszkań w podpoznańskich miejscowościach. Cena netto plus VAT podlega negocjacji. Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 507103201, 601349573.

Działka pod zabudowę wielorodzinną w Poznaniu.
Działka pod zabudowę wielorodzinną w Poznaniu.
4999000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 321
Cena za m²1156.91 zł/m²

Budownictwo wielorodzinnePrzedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Poznaniu przy ul. Franciszka Firlika obręb Podolany. Teren z pozwoleniem na budowę który przewiduje zabudowę dwóch  budynków  mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej sumie 48 mieszkań,wraz z halą garażową  tylko pod jednym z budynków,  tym samym uzyskując 2800 PUM. Inwestycja została tak zaprojektowana, żeby zoptymalizować  koszty i uzyskać najlepszą cenę sprzedaży w Poznaniu. Klienci będą mieli możliwość zamieszkania w cichej kameralnej spokojnej okolicy jaką są Podolany. Inwestycja ta pozwoli na zakup  mieszkania w cenach zbliżonch do cen mieszkań w podpoznańskich miejscowościach. Cena netto plus VAT podlega negocjacji. Zapraszam do kontaktu pod nr tel. (użyj formularza kontaktowego), (użyj formularza kontaktowego).