Pod zabudowę wielorodzinną

Sortowanie:
Znaleziony: 122 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Pod zabudowę wielorodzinną
Pod zabudowę wielorodzinną
450 000 zł
nowe Białystok 30+ kilka dni temu

Centrum Białegostoku, przy ul.MALMEDA. DZIAŁKA o powierzchni 401m2 + drewniany dom z lat 30-tych XX i murowany budynek gospodarczy (nie wpisane do rej.zabytków). Druga linia zabudowy. Wokół zwarta zabudowa wielorodzinna. Dojazd drogą wewnętrzną utwardzoną polbrukiem. PRZEZNACZENIE działki w MPZP: - 3/4 pod zabudowę wielorodzinną wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi oraz zielenią urządzoną (2.3 MW) - 1/4 - pod pas drogi wewnętrznej (15 KD-W). INSTALACJE: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna. Gaz przy działce. SZCZEGÓŁY oferty: Agnieszka Rutkowska tel. 724 685 369. INVESTOR NIERUCHOMOŚCI o/Białystok. ul. Św.Rocha 5 (Zielona Kamienica). Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Numer oferty w biurze: 1570/9376/OGSLokalizacja: Podlaskie, Białystok, Centrum, Malmeda IcchokaPowierzchnia: 401Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka pod zabudowę wielorodzinną!
Działka pod zabudowę wielorodzinną!
509 000 zł
Oleśnica 17 dni plecy

Działką pod zabudowę wielorodzinną!Na sprzedaż działką o powierzchni 2348 mkw.Według Planu możliwość zabudowy wielorodzinnej. Szczegóły planu na foto.Wstępne założenia architekta obejmowały budynki mieszkalne wielorodzinne.Położenie: Oleśnica - Lucień - okolice ulicy Europejskiej.Wymiary poszczególne działki. Dostępne wszystkie media!Oferta na wyłączność!

Grunt pod zabudowę wielorodzinną
Grunt pod zabudowę wielorodzinną
4895450 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²2489 zł/m²
Powierzchnia723 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana budynkiem, w którym są lokale mieszkalne o łącznej pow. 151 m2. Grunt o pow. 723 m znajduje się bardzo blisko Centrum Gdańska- dzielnica Gdańsk Aniołki, ppołożenie w okolicach placu zebrań. Działka inwestycyjna pod zabudowę usługową, handlową, wielorodzinną. Na dany teren nie ma planu zagospodarowania przestrzennego. Dojazd do posesji drogą asfaltową.W/g studium zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest: centralne pasmo usług, czyli: obiekty, przede wszystkim usługowe, a także mieszkaniowe. Działka pod zabudowę wielorodzinną z usługami. Wydano warunki zabudowy na budowę 10 mieszkań, 6 miejsc postojowych, łączmy PUM 607 M. Cena brutto do negocjacji. Zapraszamy do prezentacji. Nie udzielamy szczegółowych informacji wskazania adresowego w kontakcie telefonicznym. Wskazanie adresowe może zainteresowany inwestor otrzymać tylko na podstawie podpisania oświadczenia o poufności wraz z umową współpracy z biurem nieruchomości.

Działka pod zabudowę wielorodzinną
Działka pod zabudowę wielorodzinną
750 000 zł
Legionowo 30+ kilka dni temu

opiekun oferty-Zbyszek-603-653-679;Do sprzedaży działka w Legionowie około 500m od stacji PKP. Działka o powierzchni 1140m2 przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną. Wszystkie media przy działce.W tej chwili do sprzedania jest udział 2/3 części, czyli 760m2, na których znajduje się stary murowany, dwupiętrowy budynek, w złym stanie technicznym.Na pozostałej części, tj. 380m2 znajduje się drugi budynek drewniany- na ten moment nie podlega sprzedaży.

Nieruchomość pod zabudowę wielorodzinną/hotelową
Nieruchomość pod zabudowę wielorodzinną/hotelową
150 zł
Chełmek 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²87 zł/m²
Powierzchnia23000 m²
Szerokość85 m
Długość270 m
Typbudowlana

Teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną lub infrastrukturę hotelarską na powierzchni 2,3 ha w Chełmku, powiat oświęcimski, małopolskie w otulinie lasu. Lokalizacja inwestycji odległa 5 km od zjazdu z A4 w okolicach Jaworzna

Działki pod zabudowę wielorodzinną w Chojnicach!
Działki pod zabudowę wielorodzinną w Chojnicach!
135 000 zł
Chojnice 30+ kilka dni temu

Sprzedam działki pod zabudowę wielorodzinną w Chojnicach przy ul.Żeromskiego o powierzchni ok.600 m2. Cena : 225 zł za 1 m2 brutto

Działki pod zabudowę wielorodzinną!
Działki pod zabudowę wielorodzinną!
380 000 zł
Oleśnica 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż 2 działki inwestycyjne z możliwością zabudowy o powierzchni ponad 4 tys m.Działki położone są na przeciwko siebie o powierzchni 2348 mkw oraz 1687 mkw.Według Planu możliwość zabudowy wielorodzinnej. Szczegóły planu na foto.Wstępne założenia architekta obejmowały budynki mieszkalne wielorodzinne.Położenie: Oleśnica - Lucień - okolice ulicy Europejskiej.Wymiary poszczególnych działek na foto.Możliwość zakupu jednej działki w cenie 225 zł / mkwCałość w cenie 210 zł / mkwOferta na wyłączność!

Teren 7000m2 z Mpzp pod zabudowę wielorodzinną
Teren 7000m2 z Mpzp pod zabudowę wielorodzinną
1260000 zł
14 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 000
Cena za m²180 zł/m²

Działka o powierzchni 7000m2 (62 x 110) w Wiskitkach, w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, oznaczenie 4MW/U. Wysokość zabudowy do 15m, powierzchnia biologicznie czynna 20%, na parterze budynków mieszkalnych przewidziano usługi. Plan przewiduje również możliwość podziału na działki po minimum 1000m2. Teren ogrodzony, posiada przyłącze elektryczne, własną studnię głębinową i podłączenie do kanalizacji. W asfaltowej ulicy przy działce biegnie wodociąg. Doskonałe połączenie z Warszawą - do autostrady A2 tylko 2km, do Żyrardowa 5km, do trasy S8 - 15km. Do podanej ceny należy doliczyć 23% podatku VAT. Zapraszam na prezentację - Agent prowadzący sprzedaż Łukasz Gilis tel. (użyj formularza kontaktowego) W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Kupię działkę pod zabudowę wielorodzinną w Międzyzdrojach i okolicach
Kupię działkę pod zabudowę wielorodzinną w Międzyzdrojach i okolicach
1 zł
Międzyzdroje 30+ kilka dni temu

Dzień dobry,jestem zainteresowany zakupem działki budowlanej pod zabudowę wielorodzinną w Międzyzdrojach i okolicach (tj. Świnoujście, Dziwnów, Pobierowo). Osoby posiadające grunt o powierzchni do 1h proszę o kontakt.

Teren pod zabudowę wielorodzinną z MPZP !
Teren pod zabudowę wielorodzinną z MPZP !
1 500 000 zł
Katowice 30 dni plecy

KATOWICE - BRYNÓW, UL. ZAŁĘSKA. Na sprzedaż działka o powierzchni 2384 m2 położona na terenie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonego jako 2MWU - teren zabudowy mieszkaniowo - usługowej: Przeznaczenie podstawowe: a) zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, wraz z przeznaczonymi dla potrzeb mieszkających w nich rodzin budynkami garażowymi i parkingami, z zastrzeżeniem dla terenu 8MWU w ust.3 pkt 2 lit.a, b) zabudowa usługowa użyteczności publicznej, w tym handel o powierzchni sprzedaży do 2000m2, z zapleczem parkingowym. Najważniejsze zapisy planu: maksymalnie 4 kondygnacje, 16 metrów maksymalna powierzchnia zabudowy 30% minimalna powierzchnia biologicznie czynna dla zabudowy wielorodzinnej - 35%, dla zabudowy usługowej -20% realizacja miejsc postojowych w budynkach, pod budynkami lub parkowanie na poziomie terenu Dostępne są w obrębie działki wszystkie media, zapewniony jest dostęp do drogi publicznej, teren jest ogrodzony i zabudowany budynkiem biurowo-mieszkalnym Z wstępnych szacunków odnośnie możliwości zagospodarowania działki wynika iż możliwy do uzyskania jest 2200-2800 PUM przy zabudowie wielorodzinnej co daje możliwość wybudowania dosyć ekonomicznych mieszkań. Działka bardzo dobrze skomunikowana, z dobrym dojazdem do centrum, do autostrady, w stronę Ligoty. Niedaleko od tego terenu planowana jest budowa nowego stadionu miejskiego. Niedaleko od działki znajduje się stacja PKP Brynów dzięki czemu w ekspresowym wręcz czasie można dotrzeć do centrum miasta bez korków i zmartwień o parkowanie. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Sebastian Kobiela (licencja nr: 19554) -------------------------- KUPIMY TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ LUB PRZYJMIEMY JĄ W ROZLICZENIU ! BEZPŁATNIE POMOŻEMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO ! WYREMONTUJEMY LUB WYKOŃCZYMY TWÓJ DOM, MIESZKANIE LUB LOKAL ! SKUTECZNIE SPRZEDAJEMY I WYNAJMUJEMY PONAD 98% NASZYCH OFERT ! POMAGAMY W ODDŁUŻANIU NIERUCHOMOŚCI ! DZIAŁAMY ZAWSZE FAIR PLAY ! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.Numer oferty w biurze: SKH-GS-169776Lokalizacja: Śląskie, Katowice, Brynów, ZałęskaPowierzchnia: 2384Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Rembertów działka pod zabudowę wielorodzinną , szeregową
Rembertów działka pod zabudowę wielorodzinną , szeregową
799 000 zł
22 dnia plecy

Do sprzedania działka w Warszawie, dzielnicy Rembertów, o powierzchni 1258m2, objęta planem zagospodarowania, który przewiduje: (...)Ustalenia szczegółowe dla terenu MN§ 7. 1. Na terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem MN ustala się jako przeznaczeniepodstawowe - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z usługami, których ewentualna uciążliwość ograniczasię do własnej działki.2. Dopuszcza się na terenie, o którym mowa w ust. 1 realizację budownictwa jednorodzinnegoszeregowego i małych domów mieszkalnych (do 12 lokali w jednym budynku) pod warunkiem podłączenia do uprzednio zrealizowanej kanalizacjizorganizowanej miejskiej.3. Ustala się wysokość zabudowy do 3 kondygnacji, dachy strome o równym lub większym od 30°pochyleniu połaci.4. Ustala się obowiązek lokalizowania garaży i parkingów na terenie własnej działki.5. Zaleca się realizację infrastruktury technicznej dla terenu MN w sposób zorganizowany.6. Ustala się obowiązek usytuowania na działce pojemników do wstępnej segregacji odpadów. (...)Przy działce są dostępne media do przyłączenia: wodociąg, kanalizacja, prąd, gaz.We wrześniu rusza remont ulicy przy działce , nowe media nowa nawierzchnia .

DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ lub komercję.
DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ lub komercję.
1 616 000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

KATOWICE - ZAWODZIE. ok. ul. 1 MAJA rejon KAMSOFT'u Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni około 3232 m2 zabudowana budynkiem do wyburzenia czy też remontu. Działka uzbrojona w media, położona na terenie nie objętym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jednakże ze względu na zabudowę średniowysoką w sąsiedztwie można wystąpić o warunki zabudowy dla nieruchomości ( do 12 kondygnacji ). W bliskiej odległości od nieruchomości planowana jest budowa centrum przesiadkowego Zawodzie. Działka w kształcie prawie idealnym prostokątnym o bokach około 22 na 150. Bardzo blisko centrum miasta oraz przy budowanym centrum przesiadkowym. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Sebastian Kobiela (licencja nr: 19554) -------------------------- KUPIMY TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ LUB PRZYJMIEMY JĄ W ROZLICZENIU ! BEZPŁATNIE POMOŻEMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO ! WYREMONTUJEMY LUB WYKOŃCZYMY TWÓJ DOM, MIESZKANIE LUB LOKAL ! SKUTECZNIE SPRZEDAJEMY I WYNAJMUJEMY PONAD 98% NASZYCH OFERT ! POMAGAMY W ODDŁUŻANIU NIERUCHOMOŚCI ! DZIAŁAMY ZAWSZE FAIR PLAY ! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.Numer oferty w biurze: SKH-GS-166607Lokalizacja: Śląskie, Katowice, ZawodziePowierzchnia: 3232Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Zgorzelec. Daszyńskiego. Działki pod zabudowę wielorodzinną
Zgorzelec. Daszyńskiego. Działki pod zabudowę wielorodzinną
118000 zł
Zgorzelec 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²584 zł/m²
Powierzchnia1713 m²
Szerokość43 m
Długość44 m
Typbudowlana

Zgorzelec. Dla inwestora! Dewelopera! Cztery działki pod budowę budynków wielorodzinnych w centrum miasta Zgorzelec. Główne atuty nieruchomości: • prestiżowa lokalizacja • z dobrym dojazdem • atrakcyjna miejscowość Działka wielorodzinna (mw). Cztery działki budowlane z oznaczeniem 4M/U w planie zagospodarowania przestrzennego. Wielkość tych działek to kolejno 225 m2,229 m2, 202 m2 i działka z tyłu na skarpie 1027 m2. Trzy są umiejscowiona między dwoma budynkami, co oznacza, że powstający tam budynek będzie prawdopodobnie łączył się ścianami w ciągu z sąsiadami, czyli powstanie tak zwana plomba. Działka z tyłu na skarpie może mieć przeznaczenie na przykład na parking dla samochodów należących do mieszkańców budynku. Działki mieszczą się zaraz przy ulicy Daszyńskiego. Od ulicy oddziela je chodnik dla pieszych, a znajdują się w niedalekiej odległości od Niemieckiej granicy, wyraźnie zauważalnej, bo w postaci płynącej tam rzeki - Nysy Łużyckiej. Jest to nieruchomość dla inwestora, który myśli o ulokowaniu kapitału w gruncie lub dewelopera, który będzie chciał wybudować, tam podobny budynek do innych, współistniejących, kilkupiętrowy, z wielorodzinnym przeznaczeniem do zamieszkania i dużym parkingiem dla samochodów. Zgorzelec to przygraniczne miasto w województwie Dolnośląskim z bogatą historią i wieloma zabytkami. Znajduje się w polskiej części Górnych Łużyc, na prawym brzegu Nysy Łużyckiej. Niegdyś stanowił prawobrzeżną część miasta Gorlitz. Liczba mieszkańców w tym mieście przewyższa 30 000. Oferta dostępna tylko w Metrohouse. Agnieszka Sadowska Broker nieruchomości Metrohouse S.A. ul. Józefa Piłsudskiego 13 50-529 Wrocław m: + 48 883 355 806 e: as******a@m*********.pl

Działka Jelenia Góra pod Zabudowę Wielorodzinną !!
Działka Jelenia Góra pod Zabudowę Wielorodzinną !!
400000 zł
Jelenia Góra 5 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 200
Cena za m²125 zł/m²

Malowniczo położona działka, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi  na Szklarską Porębę. GRUNT DLA DEWELOPERA -  JELENIEA GÓRA Działka pod budownictwo mieszkaniowe położona Jelenia  Góra ulica Spółdzielcza nr działki 448/4 obręb 3. PRZEZNACZENIE:  -WSTĘPNY PROJEKT NA 2 BLOKI PO 17 MIESZKAŃ -BUDOWNICTWO WIELORODZINNE KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ JEST ZWOLNIONY Z PODATKU 2 % PCC  CENA 400 000 TYŚ Kwota Netto. 

Górna - teren pod zabudowę wielorodzinną 8449 m2
Górna - teren pod zabudowę wielorodzinną 8449 m2
2 110 000 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż teren inwestycyjny o pow. 8449 m2 zlokalizowany w dzielnicy: Górna (os. Rokicie).Grunt płaski o wymiarach (front 65 m, dł. 140 m), niezabudowany, położony na obszarzedla którego nie ma obecnie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego.Teren posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.Uzyskano decyzje o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych:- wskaźnik zabudowy w przedziale od 0,10 do 0,24- szerokość elewacji frontowych od strony ulicy od 14 m do 19 m- wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej: od 4 m do 7 m- geometria dachów: dachy dwu lub wielospadowe o kątach nachylenia głównych połaci od 1 do 30 o równoległych lub prostopadłych kierunkach głównych kalenic oraz ich wysokościach w przedziale od 5 m do 8 mGrunty: RIVb i RV (na terenie nie występują grunty o klasyfikacji leśnej)MEDIA:- sieć wodociągowa i kanalizacyjna ZWiK- sieć gazowa PSG- energia elektryczna PGECena: 250 PLN netto / m2Zapraszamy na prezentację. Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci.net ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.LINK DO OFERTY:http://banknieruchomosci.net/numer/4425Numer oferty w biurze: 4425Lokalizacja: Łódzkie, Łódź, Górna, Teren pod zabudowę wielorodzinnąPowierzchnia: 8449Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Rokicie - teren pod zabudowę wielorodzinną 1, 4 ha
Rokicie - teren pod zabudowę wielorodzinną 1, 4 ha
4 895 450 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż teren inwestycyjny o pow. 1,4 ha m2 zlokalizowany w dzielnicy Górna (os. Rokicie).Uzyskano decyzje o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych:- wskaźnik zabudowy w przedziale od 0,08 do 0,32- szerokość elewacji frontowych od 22 m do 73 m- wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej: od 5,5 m do 10 m- geometria dachów: dachy dwu lub wielospadowe o kątach nachylenia głównych połaci od 1 do 10 o równoległych lub prostopadłych kierunkach głównych kalenic oraz ich wysokościach w przedziale od 6 m do 10 mTeren posiada dostęp do drogi publicznej.MEDIA:- sieć wodociągowa i kanalizacyjna- sieć gazowa PSG- energia elektryczna PGECena: 350 PLN netto / m2Zapraszamy na prezentację. Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci.net ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.LINK DO OFERTY:http://banknieruchomosci.net/numer/4424Numer oferty w biurze: 4424Lokalizacja: Łódzkie, Łódź, Górna, Teren pod budownictwo wielorodzinnePowierzchnia: 13987Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka pod zabudowę wielorodzinną PUM.ok.2500 m2- WIELISZEW
Działka pod zabudowę wielorodzinną PUM.ok.2500 m2- WIELISZEW
Legionowo 12 dnia plecy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki o powierzchni 4748m2, z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne, położoną w Wieliszewie, pow. Legionowski.Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, przedmiotowa nieruchomość oznaczona jest symbolem MW.Przeznaczenie podstawowe: zabudowa budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi.Na przedmiotową nieruchomość złożony został wniosek o pozwolenie na przebudowę istniejącego budynku wraz z rozbudową z przeznaczeniem na budynek mieszkalny wielorodzinny, o powierzchni zabudowy (po rozbudowie) 1054,05 m²; powierzchni całkowitej (po rozbudowie) 3771,11 m²; kubaturze (po rozbudowie) 12 586,52 m³.Cicha i spokojna okolica.Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani proponowaną nieruchomością, prosimy o kontakt z Kingą 508256593.***Prezentowane powyżej dane nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.***

kupimy działki pod zabudowę wielorodzinną : Gdańsk Sopot, Warszawa, Kraków
kupimy działki pod zabudowę wielorodzinną : Gdańsk Sopot, Warszawa, Kraków
500 000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Inwestycja w przyszłość Oferujemy możliwość wspólnego inwestowania firmom, osobom prywatnym oraz inwestorom. Jeżeli posiadasz nieruchomość lub grunt pod zabudowę, którą rozważasz sprzedać, skontaktuj się z nami. Odkupimy od Ciebie działkę lub znajdziemy rozwiązanie jak mądrze inwestować Twoje pieniądze bez ryzyka! Poszukujemy nieruchomości gruntowych pod budowę mieszkań i domów jednorodzinnych. Interesują nas nieruchomości niezabudowane i zabudowane z możliwością przeznaczenia na rozbiórkę. Jesteśmy zainteresowani kupnem atrakcyjnych terenów inwestycyjnych w Krakowie oraz w Katowicach. W Krakowie bierzemy również pod uwagę okoliczne gminy Zabierzów, Zielonki, Wieliczka. Szukamy działek dobrze skomunikowanych, położonych blisko pętli tramwajowej, autobusowej z dojazdem do dróg publicznych. Jeśli działka nie ma uregulowanej sytuacji prawnej, zajmiemy się tym sami we własnym zakresie. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie. Interesują nas również duże miasta takie jak : Warszawa, Lublin, Rzeszów, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Sopot. Elżbieta KucharskaDoradca Wawel Servicetel: 533 631 702email: e.kucharska@wawel-service.pl

✔️ ✔️ Olecko ulica Kościuszki, działka pod zabudowę wielorodzinną
✔️ ✔️ Olecko ulica Kościuszki, działka pod zabudowę wielorodzinną
192 000 zł
Olecko 20 dni plecy

Oferujemy: Działka budowlana z możliwością zabudowy wielorodzinnej położona w mieście Olecko ulica Kościuszki. Działka przeznaczona pod budownictwo wielorodzinne. Zostały wydane warunki zabudowy wraz z infrastrukturą techniczną. Budynek trzy kondygnacje wraz z poddaszem użytkowo-mieszkalnym oraz możliwość stworzenia miejsc parkingowych na działce lub w podpiwniczeniu budynku. Opis nieruchomości: Powierzchnia działki: 805 m2 Dojazd: utwardzony. Kształt zbliżony do prostokąta. Przy działce sieć energetyczna, kanalizacyjna oraz wodociągowa. Na działce sieć ciepłownicza. Dookoła zabudowa mieszkalna wielorodzinna. Lokalizacja: - do jeziora Oleckie Wielkie ok 700m. -do Lidla ok 400 m. sąsiedztwo szkół Doskonała działka pod inwestycję. Więcej informacji udzieli: Marcin Szczecina Tel.517185462 Kupuj bez żadnych prowizji Estatee Nieruchomości - Pośrednictwo Nieruchomościami http://estatee.pl/ Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Kupimy działki pod zabudowę wielorodzinną: m.in Gdańsk, Sopot, Wrocław, Lubliń, Warszawa, Rzeszów
Kupimy działki pod zabudowę wielorodzinną: m.in Gdańsk, Sopot, Wrocław, Lubliń, Warszawa, Rzeszów
300 000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Inwestycja w przyszłość Oferujemy możliwość wspólnego inwestowania firmom, osobom prywatnym oraz inwestorom. Jeżeli posiadasz nieruchomość lub grunt pod zabudowę, którą rozważasz sprzedać, skontaktuj się z nami. Odkupimy od Ciebie działkę lub znajdziemy rozwiązanie jak mądrze inwestować Twoje pieniądze bez ryzyka! Poszukujemy nieruchomości gruntowych pod budowę mieszkań i domów jednorodzinnych. Interesują nas nieruchomości niezabudowane i zabudowane z możliwością przeznaczenia na rozbiórkę. Jesteśmy zainteresowani kupnem atrakcyjnych terenów inwestycyjnych w Krakowie oraz w Katowicach. W Krakowie bierzemy również pod uwagę okoliczne gminy Zabierzów, Zielonki, Wieliczka. Szukamy działek dobrze skomunikowanych, położonych blisko pętli tramwajowej, autobusowej z dojazdem do dróg publicznych. Jeśli działka nie ma uregulowanej sytuacji prawnej, zajmiemy się tym sami we własnym zakresie. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie. Interesują nas również duże miasta takie jak : Warszawa, Lublin, Rzeszów, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Sopot. Elżbieta KucharskaDoradca Wawel Servicetel: 533 631 702email: e.kucharska@wawel-service.pl

KUPIĘ DZIAŁKĘ
KUPIĘ DZIAŁKĘ
30+ kilka dni temu

Poszukuję działek pod zabudowę wielorodzinną na terenie Warszawy i okolic.Rozważę każdą ofertę.

Sprzedam działkę.
Sprzedam działkę.
1 150 000 zł
17 dni plecy

Witam, sprzedam bezpośrednio działkę na ulicy Szafranów Warszawa Wawer Zerzeń. Powierzchnia działki to 1000m2. Działka pod zabudowę jednorodzinną bądź wielorodzinną. Zapraszam do kontaktu pod numer 663621271.

Działka inwestycyjna 12 km do Centrum
Działka inwestycyjna 12 km do Centrum
1 150 000 zł
17 dni plecy

Witam, sprzedam bezpośrednio działkę na ulicy Szafranów Warszawa Wawer Zerzeń. Powierzchnia działki to 1000m2. Działka pod zabudowę jednorodzinną bądź wielorodzinną. Zapraszam do kontaktu pod numer 663621271.

Sprzedam działkę pod inwestycje
Sprzedam działkę pod inwestycje
1 150 000 zł
9 dni plecy

Witam, sprzedam bezpośrednio działkę na ulicy Szafranów Warszawa Wawer Zerzeń. Powierzchnia działki to 1000m2. Działka pod zabudowę jednorodzinną bądź wielorodzinną. Zapraszam do kontaktu pod numer 663621271.

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
1 150 000 zł
17 dni plecy

Witam, sprzedam działkę działkę W Warszawie Wawer Zerzeń na ulicy Szafranów pod zabudowę jednorodzinną bądź wielorodzinną. Odległość do Centrum Warszawy to 12 km. Zapraszam do kontaktu pod numer 663621271

Działka pod inwestycję (Wola Justowska)
Działka pod inwestycję (Wola Justowska)
Kraków 30+ kilka dni temu

Sprzedam pod zabudowę wielorodzinną działkę inwestycyjną w Krakowie na Woli Justowskiej. Powierzchnia 750m2, w pełni uzbrojona, w znacznej części zabudowana z planem zagospodarowania przestrzennego "Piastowska".

Działka budowlana Parczew bezpośrednio
Działka budowlana Parczew bezpośrednio
915 000 zł
Parczew 9 dni plecy

Dzień dobry, Posiadam na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane pod zabudowę mieszkaniową, wielorodzinną przy ulicy Włodawskiej i Al. Zwycięstwa w Parczewie. Sprzedaż dotyczy dwóch działek nr.2292/3 o powierzchni 5594m2 oraz nr.2292/5 o powierzchni 4574m2, działki położone w strefie peryferyjnej miasta. Otoczenie działek stanowią działki niezabudowane. Obie działki według uchwały MPZP LI/309/2010 są przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Istnieje księga wieczysta. Drogi ujęte w planie miejscowym wykupione przez Urząd Miejski w Parczewie. Działki posiadają dostęp do drogi miejskiej, przyłącze energetyczne. Istnieje możliwość podłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Cena 90zł/mkw. Przy jednoczesnej sprzedaży obu działek cena do negocjacji. Telefon kontaktowy: 660731715 Pozdrawiam i Zapraszam

Sprzedam działki budowlane
Sprzedam działki budowlane
Wołomin 30+ kilka dni temu

Sprzedam działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną lub wielorodzinną i pod działalność gospodarczą w miejscowości Krzywica, k. Wołomina, gmina Klembów. Działki są różnego metrażu od 1.000 m2 do 5.000 m2, niektóre położone przy drodze nr 634 Wołomin - Tłuszcz. Cena w zależności od metrażu i miejsca położenia działki.

Strumień - bezpośrednio przy Wiślance 8000m2
Strumień - bezpośrednio przy Wiślance 8000m2
435 000 zł
Skoczów 30+ kilka dni temu

Działka inwestycyjna w świetnej lokalizacji z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową . Lokalizacja bezpośrednio przy drodze szybkiego ruchu nr 81 Katowice - Wisła. Drugi dojazd do działki od ulicy Sadowej oba dojazdy poprowadzone drogą asfaltową. Działka na planie prostokąta . Media w granicy tj. prąd, woda ,gaz. Działka na skrzyżowaniu ulic Wiślańskiej z Sadową. Przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną ewentualnie pod lokal gastronomiczny w kapitalnej lokalizacji .Możliwość połączenia z działką sąsiednią o 18300 m2 . Co da łącznie przeszło 26000 m2 .Obie działki są działkami budowlanym.

Działka inwestycyjna w Porażynie
Działka inwestycyjna w Porażynie
Opalenica 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę w Porażynie koło Opalenicy w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 307 na trasie Nowy Tomyśl- Buk. Dogodne skomunikowanie z Poznaniem. Zgodnie ze studium obszar obejmujący działkę jest przeznaczony pod usługi, zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i wielorodzinną. Powierzchnia działki- 1947 m2. Na działce budynek gospodarczy o powierzchni ok. 20,50 m2.Kanalizacja sanitarna . Wodociąg. Telekomunikacja. Prąd.

Działka pod budowę osiedla domków Strachocin
Działka pod budowę osiedla domków Strachocin
1 743 000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż duża działka na Strachocinie z MPZP pod zabudowę jednorodzinną dla dewelopera 5298 m2Na sprzedaż duża działka pod zabudowę jednorodzinną dla dewelopera. Z przodu działki często uczęszczana droga publiczna, z tyłu działki planowana również droga publiczna. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego jest w opracowaniu, w planie przeznaczenie na niską zabudowę jedno lub wielorodzinną. Na działce usytuowany jest przedwojenny 4 pokojowy dom jednorodzinny o powierzchni 87 m2, nie jest objęty ochroną Konserwatora Zabytków. Doskonała lokalizacja ze względu na rozbudowę okolicznych dróg publiczny i planowaną rozbudowę Wschodniej Obwodnicy Wrocławia oraz planowany tramwaj na Swojczyce (trasa tramwajowo-autobusowa) , która ma za zadanie wydłużyć zasięg tramwajów obsługujących pętlę Sępolno do nowej pętli, która ma powstać na Swojczycach.

Działka budowlana na sprzedaż, Warszawski Zachodni, Ożarów Mazowiecki gm, Wieruchów
Działka budowlana na sprzedaż, Warszawski Zachodni, Ożarów Mazowiecki gm, Wieruchów
520 000 zł
Ożarów Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Do sprzedania działka pod zabudowę wielorodzinną w Wieruchowie przy ul.Orzechowej. Działka budowlana WN o wymiarach 19x70m. z wjazdem od ul.Orzechowej . Powierzchnia działki 1328 m2 z mediami w ul. Wieruchowskiej. Korzystna inwestycja. Ta okolica stała się bardzo atrakcyjna ze względu na bliskość miasta przy jednoczesnej możliwości zamieszkania we własnym domu. Gratka dla inwestora lub dewelopera. OFERTA TYLKO W BAZIE METROHOUSE Typ zlecenia:SprzedażRodzaj nieruchomości:DziałkaPrzeznaczenie:Wielorodzinna (mw)Miasto:WieruchówLokalizacja:WieruchówPowierzchnia:1 328 m2Media:NieOgrodzenie::Bez ogrodzeniaDojazd:Droga gruntowa utwardzonaZagospodarowanie:Trawa

Ciechanów. Działka BEZ POŚREDNIKÓW. Dojazd z OBWODNICY.
Ciechanów. Działka BEZ POŚREDNIKÓW. Dojazd z OBWODNICY.
1 zł
Ciechanów 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²100 zł/m²
Powierzchnia36000 m²
Szerokość80 m
Długość300 m
Typrolna
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Działka o numerze 122/3 z bezpośrednim zjazdem z OBWODNICY. Powierzchnia to ok. 3.6 ha (36 000m2) Cena proponowana 100zł/M2. Nieruchomość znajduje się w Ciechanowie w obrębie o nr. 80 Śmiecin Kolonia położona przy obwodnicy (ul.Henryka Sławika). Szerokość wzdłuż drogi to ok 80 metrów, a natomiast długość ok 300 metrów. Możliwość wystąpienia o zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą i wielorodzinną lub usługi. W pobliżu stacja PKP Woda i prąd jest w pobliżu do 10 m punktu przyłączą Równe ukształtowanie terenu. Zgodnie z obowiązującą zmianą studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Ciechanów w roku 2017 dzialka położona jest na terenie przeznaczonym pod zabudowę USŁUGOWO-MIESZKALNĄ. Więcej informacji udzielę pod numerem 573113700

Świdnik - działka pod bud. wielorodzinne i usługi.
Świdnik - działka pod bud. wielorodzinne i usługi.
1 032 000 zł
Świdnik 30+ kilka dni temu

Działka dla dewelopera, media 100 %, świetna lokalizacja !ŚWIDNIK - polecam do zakupu działkę budowlaną o pow. 2580 m2 pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i zabudowę usługową (MWU). Na działce/przy wszystkie media (kanalizacja, wodociąg, prąd, gaz). Działka o kształcie prostokąta, słoneczna, ładnie położona, z bardzo dobrym i szybkim dojazdem/spacerem do centrum miasta. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej. POLECAM - DOBRA CENA !.** KUP ZANIM KUPI KTOŚ INNY **** CENA PODLEGA NEGOCJACJI ! **** ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ **Cechy fizyczne działki:- powierzchnia 2580 m2; - kształt prostokąt;- bez ogrodzenia;Przeznaczenie:-według MPZP - pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i zabudowę usługową (MWU). Media- na działce/w pobliżu wszystkie media (prąd, gaz, woda, kanalizacja);Lokalizacja: - działka w m. Świdnik;- według planu przez działkę ma przechodzić gminna droga dojazdowa;POMAGAMY SKUTECZNIE I BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP MIESZKANIA ORAZ W KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE NOTARIALNEJ Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania działki, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub drogą mailową.Kontakt : Sławomir tel. 660 432 172mail: kncslawomir@op.plDane nieruchomości są przedstawione na podstawie informacji dostarczonych przez oferującego.Za jakiekolwiek niezgodności ze stanem faktycznym biuro nie ponosi odpowiedzialności.Biuro KNC City Lublin - ponad 1500 ofert nieruchomości z Lublina i okolic!Lubelskie Mieszkania--Biuro Obrotu Mieszkaniami---- Krótka 4/pierwsze piętro (ścisłe Centrum- boczna Krakowskiego Przedm.)Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Numer oferty w biurze: 2336Lokalizacja: Lubelskie, Świdnicki, ŚwidnikPowierzchnia: 2580Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka inwestycyjna blisko Śródmieścia.
Działka inwestycyjna blisko Śródmieścia.
3 500 000 zł
Wola 30+ kilka dni temu

DZIAŁAK INWESTYCYJNA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ. Położenie- Warszawa, Dzielnica Wola. W pobliżu stacji METRA PŁOCKAPowierzchnia- 1407 mkw. Stan prawny własność osoby prawnejPrzeznaczenie MPZP- nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z dopuszczeniem terenu usług.W chwili obecnej został złożony wniosek o wydanie decyzji pozwolenia na budowę. Wniosek dotyczy budowy budynku wielorodzinnego o pow. 1053 PUM. Cena 3.500000 PLN nettoNumer oferty w biurze: 136072Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, Wola, MłynówPowierzchnia: 1407Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Olszynka z potencjałem pod WIELORODZINNE
Olszynka z potencjałem pod WIELORODZINNE
2 250 000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Działka inwestycyjna na Olszynce. 10 minut drogi do Starówki i Neptuna! Idealna na domy jednorodzinne, bliźniaki, szeregi. Z potencjałem po zabudowę wielorodzinną. DZIAŁKA:Działka 10000m2 (nr150/6)i 5000m2 (nr150/5) w kształcie prostokąta. Frontem od strony wjazdu działka ok 145m szerokości a długość 115mKlasa gruntu IV, V W drodze, 95m do granicy działki media takie jak GAZ, WODA, PRĄD, KANALIZACJA.Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W najbliższym sąsiedztwie domy jednorodzinne, domy z usługą.Nieruchomości położone przy drodze publicznej (gminnej) . Droga asfaltowa, oświetlona miejskimi latarniami. Masz pomysł na zagospodarowanie działki wystąpmy o warunki zabudowy. Potencjalnie działka pod zabudowę wielorodzinną. LOKALIZACJA:Olszynka oddalona 10 min. od Starego Miasta. W pobliżu przystanek autobusowy , PKP i SKM oddalone o 15 min. KUP Z NAMI - KORZYSTNIE, SZYBKO I BEZPIECZNIE!- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy wyłącznie ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych oraz ukrytych kosztów - gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycjęWięcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie www.partnerzy.plNumer oferty w biurze: PN660543Lokalizacja: Pomorskie, Gdańsk, Olszynka, GęsiaPowierzchnia: 15000Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Olszynka do podziału MIESZKANIOWA
Olszynka do podziału MIESZKANIOWA
2 250 000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Działka inwestycyjna na Olszynce. 10 minut drogi do Starówki i Neptuna! Idealna na domy jednorodzinne, bliźniaki, szeregi. Z potencjałem po zabudowę wielorodzinną. DZIAŁKA:Działka 10000m2 (nr150/6)i 5000m2 (nr150/5) w kształcie prostokąta. Frontem od strony wjazdu działka ok 145m szerokości a długość 115mKlasa gruntu IV, V W drodze, 95m do granicy działki media takie jak GAZ, WODA, PRĄD, KANALIZACJA.Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W najbliższym sąsiedztwie domy jednorodzinne, domy z usługą.Nieruchomości położone przy drodze publicznej (gminnej) . Droga asfaltowa, oświetlona miejskimi latarniami. Masz pomysł na zagospodarowanie działki wystąpmy o warunki zabudowy. Potencjalnie działka pod zabudowę wielorodzinną. LOKALIZACJA:Olszynka oddalona 10 min. od Starego Miasta. W pobliżu przystanek autobusowy , PKP i SKM oddalone o 15 min. KUP Z NAMI - KORZYSTNIE, SZYBKO I BEZPIECZNIE!- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy wyłącznie ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych oraz ukrytych kosztów - gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycjęWięcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie www.partnerzy.plNumer oferty w biurze: PN660543636Lokalizacja: Pomorskie, Gdańsk, Olszynka, GęsiaPowierzchnia: 15000Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Mińsk Mazowiecki 6900m2
Działka Mińsk Mazowiecki 6900m2
2495000 zł
Mińsk Mazowiecki 26 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²1100 zł/m²
Powierzchnia2400 m²
Typhandlowo-usługowa
Drogaasfalt

Teren o pow. 7600m2 objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę Wielorodzinną , usługowo -handlową pod supermarket, obiekt biurowo -magazynowy itp. do 2 kondygnacji. Wszystkie media bezpośrednio w ulicy. dojazd drogą asfaltową. W otoczeniu zabudowy wielorodzinnej i biurowo-magazynowej. Najbliższy obiekt handlowy ok. 1,5km. Własność os. fizyczne, cena brutto bez Vat-u. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (licencja nr: 3154) -------------------------- Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka 699m2, Warszawa, Praga Południe, Gocławek
Działka 699m2, Warszawa, Praga Południe, Gocławek
1 500 000 zł
30+ kilka dni temu

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną (4 kondygnacje) położona na Gocławku Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gocławka Północnego (uchwała nr.XC/2662/2010 z dnia 23.09.2010).Bardzo blisko centrum handlowe Real i Castorama, sklepy, stacja benzynowa. Media miejskieMH GrochowskaFUMI914Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka Ząbki 806m2 (nr: SOL-GS-49942-25)
Działka Ząbki 806m2 (nr: SOL-GS-49942-25)
1 225 000 zł
Ząbki 30+ kilka dni temu

Działka 806m2 objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną do 5 kondygnacji, 25% pow. biologicznie czynnej. Wszystkie media bezpośrednio w ulicy, dojazd drogą asfaltową. Doskonała lokalizacja, blisko MZK i PKP. Jest możliwość dokupienia sąsiedniej działki. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (licencja nr: 3154) -------------------------- Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.Numer oferty w biurze: SOL-GS-49942-25Lokalizacja: Mazowieckie, Wołomiński, ZąbkiPowierzchnia: 806Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Warszawa Białołęka 1200m2 (nr: SOL-GS-62229-15)
Działka Warszawa Białołęka 1200m2 (nr: SOL-GS-62229-15)
1 150 000 zł
30+ kilka dni temu

Działka o pow. 1200 m2 i szer.frontu 20m, objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną i usługową. Wytyczne Planu: - wysokość zabudowy do 12 m - 3 kondygnacji Obecnie nie jest przygotowywana zmiana MPZP. Teren bezpośrednio przy ul. Modlińskiej. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (licencja nr: 3154) -------------------------- Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.Numer oferty w biurze: SOL-GS-62229-15Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, BiałołękaPowierzchnia: 1200Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowl. 6762 m2, wszystkie media, Żelechów,pow.Grodzisk Maz. przy asfalcie, cena 156 zł/m2,
Działka budowl. 6762 m2, wszystkie media, Żelechów,pow.Grodzisk Maz. przy asfalcie, cena 156 zł/m2,
1 054 872 zł
Grodzisk Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Żelechów, gmina Żabia Wola, powiat Grodzisk Mazowiecki. Idealna pod zabudowę jednorodzinną lub wielorodzinną. Działka położona bezpośrednio przy asfaltowej ul.Chełmońskiego / róg ul.Majowej. Działka niezabudowana, o powierzchni 6 764 m2, prostokąt o wymiarach 62 m x 110 m, częściowo zadrzewiona. Działka narożna. Dojazd drogą asfaltową (ul. Chełmońskiego) lub utwardzoną (ul. Majowa). Ukształtowanie działki: płaska. Media: gaz, elektryczność, wodociąg,telefon. Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, tereny niezabudowane. Działka zlokalizowana w odległości 2,5 km od trasy katowickiej. Do przystanku autobusowego 0,5 km. Odległość 25 km od Warszawy. W okolicy sklepy, punkt apteczny, punkty usługowe. Teren przeznaczony w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą lub bliźniaczą wraz z budynkami gospodarczymi i garażami, lokalizację usług podstawowych. Możliwość podziału - dowolna konfiguracja podziału terenu wg. potrzeb inwestycyjnych. Cena do negocjacji. Oferta bezpośrednio od właściciela.

Działka Marki 1050m2 (nr: SOL-GS-132025-1)
Działka Marki 1050m2 (nr: SOL-GS-132025-1)
500 000 zł
Marki 30+ kilka dni temu

Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę usługową, jednorodzinną i wielorodzinną. Jednorodzinna: wolno stojąca, bliźniacza, szeregowa - min. działka 350 m2. Wielorodzinna: budynki 6-lokalowe. Wytyczne planu: - pow. biologicznie czynna 40% - wysokość zabudowy 3 kondygnacje - parter, I piętro + poddasze Wszystkie media w odległości 150 m. Własność os. fizyczne. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (licencja nr: 3154) -------------------------- Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.Numer oferty w biurze: SOL-GS-132025-1Lokalizacja: Mazowieckie, Wołomiński, MarkiPowierzchnia: 1050Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Grodzisk Mazowiecki 3270m2 (nr: 6419/3098/OGS)
Działka Grodzisk Mazowiecki 3270m2 (nr: 6419/3098/OGS)
720 000 zł
Grodzisk Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Do sprzedania działka budowlana z możliwością zabudowy bliźniaczej i szeregowej o powierzchni ok 3270 m2 w Grodzisku Maz. na granicy z Milanówkiem. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 38 m (od drogi) i długości ok 84 m. Przy działce prąd i woda, gaz i kanalizacja w sąsiedniej ulicy. Teren płaski objęty MPZP. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wolno stojącą, bliźniaczą bądź szeregową. Plan przewiduje również zabudowę wielorodzinną, do 4 lokali mieszkalnych w budynku. W bliskiej odległości przystanek autobusowy, WKD (ok 10 min pieszo), PKP, Tesco, Piotr i Paweł, Biedronka, KFC. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. licencja 4355; Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!Numer oferty w biurze: 6419/3098/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Grodziski, Grodzisk MazowieckiPowierzchnia: 3270Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Warszawa Włochy 700m2 (nr: 1148)
Działka Warszawa Włochy 700m2 (nr: 1148)
2 008 000 zł
28 dni plecy

BARDZO atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 700m2 położona w WARSZAWIE- WŁOCHY z dobrym dojazdem do centrum oraz w otoczeniu innych wysokościowców.Działka ustawna o szerokości 23 m i długości 30m .Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i wielorodzinną. Media: prąd, gaz na działce, wodociąg w odleglości 30m, kanalizacja w odległosci 30m, droga asfaltowa obok. Działka jest umiejscowiona w otoczeniu niskiej i wysokiej zabudowy. Jest to idealne miejsce pod inwestycję. Cena do negocjacji. SERDECZNIE POLECAM, JOANNA DĄBROWSKA tel; 889137801 , jdabrowska@komdar.plZobacz inne interesujące oferty publikowane jedynie na: WWW.KOMDAR.PLTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Numer oferty w biurze: 1148Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, WłochyPowierzchnia: 700Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Warszawa Praga Południe 650m2 (nr: SOL-GS-55857-20)
Działka Warszawa Praga Południe 650m2 (nr: SOL-GS-55857-20)
1 200 000 zł
30+ kilka dni temu

Działka o pow. 650m2, według MPZP intensywność zabudowy 4, wysokość zabudowy do 20m, pow. biologicznie czynna 20%, przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, dopuszczalne:f. usługowe z zakresu handlu detalicznego, biur, rzemiosła, kultury, turystyki, gastronomii, zdrowia (za wyjątkiem szpitali), oświaty, poczty i telekomunikacji wyłącznie jako lokale usługowe w parterach budynków. Wszystkie media bezpośrednio przy działce. Własność, cena brutto. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (licencja nr: 3154) -------------------------- Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.Numer oferty w biurze: SOL-GS-55857-20Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, Praga PołudniePowierzchnia: 650Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Warszawa Włochy 4110m2 (nr: SOL-GS-101651-24)
Działka Warszawa Włochy 4110m2 (nr: SOL-GS-101651-24)
6 500 000 zł
30+ kilka dni temu

Nieruchomość gruntowa, składająca się z dwóch działek, nie objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i wielorodzinną, należy wystąpić o WZ. Wszystkie media bezpośrednio w ulicy. Możliwość dwóch wjazdów. Własność, os. fizyczne. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa wielorodzinna do 6 kondygnacji. Przez teren przechodzi sieć kanalizacyjna. Cena do negocjacji. Inwestycja rzędu 4000 - 5000 m2 PUM. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (licencja nr: 3154) -------------------------- Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.Numer oferty w biurze: SOL-GS-101651-24Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, WłochyPowierzchnia: 4110Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

grunt 89711m2 Warszawa Białołęka
grunt 89711m2 Warszawa Białołęka
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²557 zł/m²
Powierzchnia89711 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilkunastu działek o łącznej powierzchni 89711 m 2 . Działki budowlane stanowią 76730 m 2 powierzchni natomiast pozostała część 12981 m 2 to działki drogowe. Nieruchomość zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego główne przeznaczenie terenu pod zabudowę wielorodzinną, a także obszary usług i usług publicznych. Dla działki o pow. 1,5 ha jest wydane pozwolenie na budowę mieszkań o pow. 13 000 pow. użytkowej . Cena 50 000 000,00 zł Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bogusław Mokwa (licencja nr: 12860) -------------------------- Szanuj czas i pieniądze Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Działka z pnb na Woli Justowskiej, 8 ar, zabudowa wielorodzinna
Działka z pnb na Woli Justowskiej, 8 ar, zabudowa wielorodzinna
2 300 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Oferujemy Państwu do sprzedaży niezabudowaną działkę pod zabudowę wielorodzinną położoną w centralnym i zielonym rejonie Woli Justowskiej. Działka płaska o powierzchni 8 ara posiada dojazd z drogi publicznej poprzez ustanowioną służebność drogową na sąsiadującej działce. Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budowę pod zabudowę wielorodzinną mieszkalno- usługową z wielostanowiskowym garażem podziemnym, wraz z wewn. instalacjami wod-kan, gaz, c.o, inst. elektryczna , wentylacja mechaniczną, wraz z wewnętrzną linią zasilającą (wlz) , wewnętrzną linią gazową (wlg), wraz z zewnętrznym odcinkiem instalacji kanalizacji . Pozwolenie zakłada budynek 3 kondygnacyjny : garaż podziemny, parter, I piętro, II piętro i antresolę. Szerokość elewacji frontowej: 11 m, wysokość budynku 12 m. Budynek pokryty dachem wielospadowym, mansardowym . Powierzchnia całkowita budynku to 967,09 m2, natomiast użytkowa 616,5 m2 , garaż podziemny: 259,49 m2. Projekt zakłada 6 lokali, w tym 5 lokali mieszkalnych i 1 lokal usługowy parterowy. Dostęp do infrastruktury technicznej; energia elektryczna, zaopatrzenie w gaz, wodę, kanalizację; przyłącz do sieci lokalnej. Nieruchomość położona w bardzo dobrym, zielonym miejscu w otoczeniu zabudowy jedno i wielorodzinnej .Polecam i zapraszam na prezentację . Bardzo dobra propozycja inwestycyjna.Kontakt:Urszula Szembek : 519 496 662Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo 2240.Biuro Nieruchomości SZEMBEK EWAGRODZKA 41FINANSE:-Cena działki: 2 300 000 zł netto-Cena za pum: 3 730 zł/ m2Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Ząbki Gajowa, działka 815 m2, 760.000 zł.
Ząbki Gajowa, działka 815 m2, 760.000 zł.
760 000 zł
Ząbki 30+ kilka dni temu

Ząbki ul. Gajowa, do sprzedania działka budowlana o pow. 815 m2, wymiary (19 x 45 m.), pusta, ogrodzona, w ulicy: gaz, prąd i kanalizacja miejska, ulica utwardzona; w/g miejscowego planu przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, jednorodzinną, szeregową lub wielorodzinną do 4-kondygnacji; cicha i spokojna okolica, niska zabudowa, w pobliżu komunikacja miejska, szkoła, przedszkole, sklepy i supermarkety, las; Cena: 760.000,- zł. do uzgodnienia;Kontakt: "Metropolis" NieruchomościZąbki ul. 3 Maja 10 lok.10Arkadiusz Sitkiewicz - licencja 2993tel. 601 898 715e-mail: biuro@metropolis.waw.plNasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości z certyfikatem firmy godnej zaufania, gwarantujemy sprawne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji, pełną obsługę prawno-organizacyjną oraz atrakcyjne warunki pośrednictwa.