Rybnik zamysłów

Sortowanie:
Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Sprzedam działki budowlane, Rybnik Zamysłów, 745m2
Sprzedam działki budowlane, Rybnik Zamysłów, 745m2
168000 zł
nowe Rybnik 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 489
Cena za m²112.83 zł/m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż działki budowlane znajdujące się w dzielnicy Rybnika- Zamysłów. Działki są dwie o powierzchni 744,5m2. Można zakupić obydwie o łącznej powierzchni 1489 m2 Cena za m2= 225zł. Cena nie podlega negocjacji Działki znajdują się w doskonałej lokalizacji- niedaleko zjazdu na drogę Pszczyna- Racibórz. Teren płaski i równy. Media takie jak prąd, woda, kanalizacja oraz gaz się tuz w granicy. Działki położone w cichej okolicy- nie słychać hałasu z drogi głównej. Serdecznie zapraszam na prezentację. Oferta na wyłączność naszego biura. Zapraszam! Agent prowadzący: Daria Gawlik-Stefanek Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Sprzedam działki budowlane, Rybnik Zamysłów, 745m2
Sprzedam działki budowlane, Rybnik Zamysłów, 745m2
168000 zł
Rybnik 23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 489
Cena za m²112.83 zł/m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż działki budowlane znajdujące się w dzielnicy Rybnika- Zamysłów. Działki są dwie o powierzchni 744,5m2. Cena za m2= 225zł. Można zakupić obydwie o łącznej powierzchni 1489 m2 Cena nie podlega negocjacji Działki znajdują się w doskonałej lokalizacji- niedaleko zjazdu na drogę Pszczyna- Racibórz. Teren płaski i równy. Media takie jak prąd, woda, kanalizacja oraz gaz się tuz w granicy. Działki położone w cichej okolicy- nie słychać hałasu z drogi głównej. Serdecznie zapraszam na prezentację. Oferta na wyłączność naszego biura. Zapraszam! Agent prowadzący: Daria Gawlik-Stefanek Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Sprzedam działkę budowlanę Rybnik Zamysłów Wrzosy
Sprzedam działkę budowlanę Rybnik Zamysłów Wrzosy
1000000 zł
Rybnik 2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 270
Cena za m²234.19 zł/m²

Sprzedam dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Rybniku dzielnica Wrzosy / Zamysłów. Położone w pomiędzy ulicami Wrzosową i Witosa.  Łączna powierzchnia 4270 m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego możliwość zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej, bliźniaczej lub szeregowej. Wszystkie media prąd, kanalizacja, woda, gaz znajdują się 15 m od granicy działki. Oferta idealna dla dewelopera. Ogłoszenie prywatne.

Do sprzedania Duża działka w Rybniku media WPGK
Do sprzedania Duża działka w Rybniku media WPGK
385000 zł
Rybnik 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 520
Cena za m²152.78 zł/m²

Duża działka Rybnik Zamysłów 2520m2!!! Do sprzedania działka budowlana, media w granicy woda prąd gaz kanalizacja Przeznaczenie Mieszkaniowo-Usługowe, teren płaski kształt prostokątny szerokość 23m Dojazd drogą publiczną Położenie blisko wylotu na drogę Pszczyna Racibórz W planie MPZP 1) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; 2) zabudowa usługowa, w ramach której dopuszcza się: a) biura b) gastronomię c) handel detaliczny d) sport i rekreację za wyjątkiem torów i tras służących do uprawiania sportów motorowych e) usługi drobne za wyjątkiem obiektów i lokali usług stolarskich f) usługi naprawcze, za wyjątkiem obiektów i lokali służących działalności związanej z naprawą i diagnostyką pojazdów g) usługi pielęgnacyjne h) usługi zdrowia wyłącznie w zakresie gabinetów lekarskich i zabiegowych i) usługi oświatowo-wychowawcze Zapraszam ZOJA Nieruchomości

Działka z domem! Idealna pod inwestycje
Działka z domem! Idealna pod inwestycje
670000 zł
Rybnik 12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 946
Cena za m²135.46 zł/m²

!!DLA ZDECYDOWANEGO KLIENTA DO SPOREJ NEGOCJACJI!! * WYŁĄCZNOŚĆ * **IDEALNA POD INWESTYCJE dla DEWELOPERA** Rybnik dzielnica Zamysłów. Nieruchomość znajduje się w spokojnym miejscu, pełnym zieleni - na końcu drogi. Na działce stoi dom wybudowany ok. 1970 roku. Dom do generalnego remontu. **DOM** -pow. Użytkowa 76m2 + garaż 18m2, -piwnica 8m2, - parter 4 pokoje (przechodnie) przedpokój, kuchnia i łazienka, -piętro(strych) 2 pokoje, 3 komórki. -ogrzewanie centralne, bojler, -okna drewniane ( rolety antywłamaniowe częściowo elektryczne - do reszty przygotowane akumulatory), -na dachu papa, Dodatkowo : studnia, hydrofor, solary(na dachu - do podłączenia). **DZIAŁKA** - 4946m2 Uzbrojona : gaz, prąd, woda, kanalizacja. W wyjątkowym przypadku istnieje możliwość sprzedaży osobno działki 1400m2 lub działki z domem 3500m2 5-7-3-1-9-4-6-3