Sprzedaż pilna

Sortowanie:
Znaleziony: 85 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Pilna sprzedaż - Działka rolno budowlana 6ha
Pilna sprzedaż - Działka rolno budowlana 6ha
95000000 zł
nowe Ińsko 30+ kilka dni temu

Szanowni Państwo pilna sprzedaż działki o powierzchni 6 hektarów, z podziałem na klasy gruntów:IVb: 1,96 haV: 3,75 haVI: 0,25 haCharakterystyka działki:Grunty orne oraz rolne zabudowane.Całkowita powierzchnia gruntów przeznaczonych do sprzedaży 5,96 haDodatkowo:W cenie działki właściciel oddaje dom jednorodzinny o powierzchni 200m2.Do nieruchomości dołączony jest również garaż oraz sprzęt ogrodniczy, obejmujący traktor ogrodniczy, kosiarkę bijakową, glebogryzarkę, przyczepkę i inne narzędzia.Informacje dodatkowe:Lokalizacja: StorkowoCena: 950 000 zł +48793 655 610Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oglądanie nieruchomości.Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi OFERTY HANDLOWEJ w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Pilna sprzedaż - Działka rolno budowlana 6ha
Pilna sprzedaż - Działka rolno budowlana 6ha
950000 zł
30+ kilka dni temu

Szanowni Państwo pilna sprzedaż działki o powierzchni 6 hektarów, z podziałem na klasy gruntów:IVb: 1,96 haV: 3,75 haVI: 0,25 haCharakterystyka działki:Grunty orne oraz rolne zabudowane.Całkowita powierzchnia gruntów przeznaczonych do sprzedaży 5,96 haDodatkowo:W cenie działki właściciel oddaje dom jednorodzinny o powierzchni 200m2.Do nieruchomości dołączony jest również garaż oraz sprzęt ogrodniczy, obejmujący traktor ogrodniczy, kosiarkę bijakową, glebogryzarkę, przyczepkę i inne narzędzia.Informacje dodatkowe:Lokalizacja: StorkowoCena: 950 000 zł Kontakt: +48 793 655 610Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oglądanie nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi OFERTY HANDLOWEJ w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pilna sprzedaż!
Pilna sprzedaż!
99999 zł
Rydułtowy 30+ kilka dni temu

Świetnie skomunikowana działka z możliwością podziału na 2.  Po więcej informacji, proszę o kontakt telefoniczny. 

Pilna sprzedaż! Okazja! cena 42,95zł Działka budowlana w Złotniku
Pilna sprzedaż! Okazja! cena 42,95zł Działka budowlana w Złotniku
109000 zł
27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 538
Cena za m²42.95 zł/m²

PILNA SPRZEDAŻ!OkazjaJedyne 42,94ł za metr!!! Piękna duża działka. Nowe osiedle domków jednorodzinnych.Jezeli marzysz o miejscu w którym powstanie Twój wymarzony dom,to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.Działka z możliwością podziału na dwie mniejsze.Pozwoli to na zabezpieczenie przyszłość.Wydane warunki zabudowy. Działka budowlana nr. 737/2 o powierzchni 0,2538 ha oraz udział 1/7 w niezabudowanej nieruchomości,działce 737/4 w m. Złotnik koło Żar. Tel 5*3*7*6*1*1*3*9*0

Kraków -Zbydniowice Pilna Sprzedaż
Kraków -Zbydniowice Pilna Sprzedaż
370000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia846
Cena za m²437.35 zł/m²

PILNIE SPRZEDAMY - OFERTA AKTUALNA DO 29.02 2024 r- oferta tylko w naszym biurze.Witam ZainteresowanychOferujemy do pilnej sprzedaży działkę położoną w Krakowie położoną w dzielnicy Zbydniowice .Działka zabudowana domem do rozbiórki z pustaków .Działka objęta MPZP  Gminy Kraków - w planie zabudowa jednorodzinna i bliżniacza .Teren bez osuwisk .Blisko tereny spacerowe - las .Media - prąd,woda,gaz,kanalizacja,internet.Działka o kształcie trójkąta o wymiarach 34x37x35 mbW okolicy zabudowa jednorodzinna .W okolicy sklep, remiza OSP, przystanek MPK , żabka,sklep warzywno-ogrodniczy ,przedszkole, delikatesy.pizzeria.Szybki dojazd do centrum Krakowa oraz do obwodnicy  Katowice - Rzeszów .więcej ofert na .geo-dom.oferty.netpolecam i zapraszam do prezentacji.

Okazja. Pilna sprzedaż. Pod budowę.
Okazja. Pilna sprzedaż. Pod budowę.
58500 zł
Stare Bielice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia995
Cena za m²58.79 zł/m²

Atrakcyjna oferta.Pod budowę domu jednorodzinnego (możliwość uzyskania warunków zabudowy - wydane warunki zabudowy na działkę przed podziałem na mniejsze parcele)Działka atrakcyjnie położona, na wzniesieniu z dobrym nasłonecznieniem od strony południowozachodniej.Wymiary działki 40 metrów na 25 metrów.Klasa gruntu RIVa i PsIV.Dojazd do działek drogą gruntową (służebność przejazdu i przechodu).Media:- prąd i woda w odległości około 150 metrów.                                                                                                                            

Działka Grochowska Mpzp Pilna Sprzedaż
Działka Grochowska Mpzp Pilna Sprzedaż
1620000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Powierzchnia203
Cena za m²7980.3 zł/m²

| Bardzo atrakcyjna działa inwestycyjna w Warszawie w pierwszej linii zabudowy ul. Grochowskiej. Stan prawny uregulowany - jeden właściciel. Dokumenty przygotowane do natychmiastowego aktu notarialnego.PILNA SPRZEDAŻ. Cena do negocjacji.Bezpośrednie sąsiedztwo to nowe biurowce i apartamentowce w wysokim standardzie.Według MPZP wielkość możliwej zabudowy to 609 m2. Wysokość zabudowy: do 25 metrów czyli budynek o 7 - 8 kondygnacjach. Zabudowa na cele mieszkaniowe i / lub usługowe bez wymogu usług w parterze. Obsługa komunikacyjna - wjazdy od ul. Grochowskiej. Od "podwórza" oaza spokoju z zielenią. Działkę można zabudować obiektem idealnym na siedzibę firmy ( eksponowana lokalizacja ) lub apartamentami premium (wg. koncepcji arch. 4 apartamenty - w sumie około 370 m/kw PUM + garaż na 6 stanowisk). Wymiary działki w zał foto.   Doskonałe skomunikowania: tramwajem w 12 minut do Nowego Światu, autobus, w bliskiej perspektywie ok. 1,2 km do stacji metra Mińska. ( planowana III linia ) co pozwoli na rezygnację z samochodu..Nieruchomość znajduje się w centrum dynamicznie zmieniającej się prawobrzeżnej Warszawy ( nowa zabudowa tej części Pragi, rejon modnego Soho, uznanego Uniwersytetu SWPS, ).W pobliżu piękne zielone tereny Parku Skaryszewskiego o powierzchni 58 ha, który w rankingach został uznany za najładniejszy park w Warszawie.Załączone wizualizacje w ramach wstępnej koncepcji architektonicznej, foto ul. Grochowskiej oraz mapa terenu i wyrys z MPZP oraz mapa planowanej sieci Metra z zaznaczeniem rejonu działki. ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: w budynku | Gaz: w ulicy | Woda: miejska | Dojazd: ulica asfaltowa | Otoczenie: tereny zurbanizowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus, tramwaj | Położenie: blisko centrum | Okolica: Grochowska, Kamionek, Mińska | Wymiary działki [m]: 15 | Zagosp. działki: zagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: prostokąt | Warunki zabudowy: aktualne | Zabudowa działki: jest | ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Tomasz Rożek | (użyj formularza kontaktowego) | (użyj formularza kontaktowego) | ::DANE BIURA | AKCES Nieruchomości Mokotów | Madalińskiego 50/52 lok.1 | 02-581 Warszawa | (użyj formularza kontaktowego) | |

Działka usługowa! OKAZJA cenowa, pilna sprzedaż
Działka usługowa! OKAZJA cenowa, pilna sprzedaż
55000 zł
Rybnik 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia797
Cena za m²69.01 zł/m²

Działka: Działka o numerze ewidencyjnym 2053/209 leży w terenach objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu U (tereny zabudowy usługowej). Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach 21,5m x 35,5m (od frontu 21,5m). Teren płaski z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Lokalizacja: Działka jest położona w województwie śląskim, w powiecie rybnickim, miejscowość Rybnik, obręb Grabownia przy ulicy Skowronków. Bardzo duży kompleks leśny który znajduje się nieopodal działki to idealne miejsce do spacerów, biegania i rekreacji. Szczegóły miejscowego plany zagospodarowania przestrzennego:  Przeznaczenie podstawowe - zabudowa usługowa, w ramach której dopuszcza się: biura, usługi zdrowia za wyjątkiem szpitali, usługi pielęgnacyjne, handel detaliczny, rzemiosło, usługi naprawcze, usługi oświatowo-wychowawcze, kulturę, usługi publiczne, gastronomię i rozrywkę, łączność i telekomunikację, opiekę nad zwierzętami za wyjątkiem schronisk dla zwierząt, usługi turystyczne, handel hurtowy, obsługę komunikacji drogowej; Przeznaczenie uzupełniające: zabudowa usług sportu i rekreacji, w ramach której dopuszcza się sport i rekreację wyłącznie w zakresie siłowni, łaźni i saun, zabudowa produkcyjna, w ramach której dopuszcza się: produkcję drobną oraz składy i magazyny. Zasady zagospodarowania terenu, parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: maksymalna wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej - 60 %, intensywność zabudowy: minimalna - 0,2 oraz maksymalna - 2,5, minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej w stosunku do powierzchni działki budowlanej - 20 %, maksymalna wysokość zabudowy: budynki - 16 m, obiekty małej architektury - 6 m, pozostałe obiekty budowlane - 25 m. Zapraszam na prezentację. Agencje nieruchomości zapraszam do współpracy.Nota prawna -Oferta na wyłączność biura. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Pilna sprzedaż! Atrakcyjna działka w Rębiechowie
Pilna sprzedaż! Atrakcyjna działka w Rębiechowie
365000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Duża działka niemalże na granicy Gdańska. To teren dla osób, które ceną sobie przestrzeń, bliskość natury z jednocześnie bardzo dobrym dojazdem do wszystkich wygód miasta.   Kształtna działka budowlana idealna do posadowienia budynku usługowego, dobry teren komunikacyjny.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1422 m2, położonej w Rębiechowie przy ul. Akacjowej.   Atuty działki: -regularny kształt, -uchwalone studium i sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej dają szereg możliwości budowlanych- możesz starać się o dowolne warunki zabudowy, -zapewniona infrastruktura drogowa- oświetlenie, chodnik, dojazd do działki -mocno rozwijająca się okolica,   Media: -prąd w działce, -woda, gaz w drodze tuż przy działce   Lokalizacja to najmocniejszy punkt prezentowanej oferty: -do Gdańska -1 km (15 min pieszo) do stacji PKM Rębiechowo -300 m do przystanku autobusowego, -15 minut autem do Portu Lotniczego Gdańsk, -5 minut autem do granicy Gdańska To idealna lokalizacja dla osób, które pracują w Gdańsku/Sopocie, a nie chcą mieszkać w jego centrum lub w mocno przeludnionych przedmieściach czy  dzielnicach „sypialnianych” Gdańska. Ponadto dzięki planowanej nowej trasy Słowackiego i air port city teren ten ma mocno dofinansowaną infrastrukturę drogową.   Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i kup już dziś! Kontakt w sprawie oferty Paulina Bień 501515727 Biuro Nieruchomości Castle   Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.  

Pilna sprzedaż! Atrakcyjna działka w Rębiechowie
Pilna sprzedaż! Atrakcyjna działka w Rębiechowie
360000 zł
Gdańsk 25 dni plecy

Kształtna działka budowlana idealna do posadowienia budynku mieszkalnego ale też usługowego, dobry teren komunikacyjny.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1422 m2, położonej w Rębiechowie przy ul. Akacjowej.   Atuty działki: -regularny kształt, -uchwalone studium i sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej dają szereg możliwości budowlanych- możesz starać się o dowolne warunki zabudowy, -zapewniona infrastruktura drogowa- oświetlenie, chodnik, dojazd do działki -mocno rozwijająca się okolica,   Media: -prąd w działce, -woda, gaz w drodze tuż przy działce   Lokalizacja to najmocniejszy punkt prezentowanej oferty: -do Gdańska -1 km (15 min pieszo) do stacji PKM Rębiechowo -300 m do przystanku autobusowego, -15 minut autem do Portu Lotniczego Gdańsk, -5 minut autem do granicy Gdańska To idealna lokalizacja dla osób, które pracują w Gdańsku/Sopocie, a nie chcą mieszkać w jego centrum lub w mocno przeludnionych przedmieściach czy  dzielnicach „sypialnianych” Gdańska. Ponadto dzięki planowanej nowej trasy Słowackiego i air port city teren ten ma mocno dofinansowaną infrastrukturę drogową.   Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i kup już dziś! Kontakt w sprawie oferty Paulina Bień 501515727 Biuro Nieruchomości Castle   Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

Pawlikowice, działka rolno budowlana PILNA SPRZEDAŻ
Pawlikowice, działka rolno budowlana PILNA SPRZEDAŻ
380000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia16 600
Cena za m²22.89 zł/m²

Na sprzedaż działka w miejscowości Pawlikowice o powierzchni 1,60 hektara z czego 2100 m2 stanowi część pod zabudowę. Istnieje możliwość wyodrębnienia dwóch mniejszych działek budowlanych. Działka o szerokości 30 m, zamknięta między drogą wiejską, a trasą S8. Bliska odległość do zjazdu z trasy S8 zjazdem Pabianice Południe (2 km) Pabianice ok 6 km - 10 min drogi Łódź 28,5 km- 30 min Filmik: youtu.be/rdcVRE5lXmc Atrakcyjne miejsce na inwestycję, budowę domu w niedalekiej odległości od Łodzi z możliwością wybudowania stawu, założenia sadu czy posiadania stajni przydomowej.

PILNA SPRZEDAŻ, nowa cena do negocjacji
PILNA SPRZEDAŻ, nowa cena do negocjacji
870000 zł
25 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia10 000
Cena za m²87 zł/m²

WitamNa sprzedaż teren o powierzchni ok 10 000 m kw. składający się z trzech działek, w późniejszym etapie istnieje możliwość podziału.Wydano warunki zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę sześciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojącychCisza i sąsiedztwo lasu jest niezaprzeczalnym atutemZdjęcia wykonane latem zeszłego rokuW cenie udział w drodze dojazdowej Teren jest zlokalizowany na końcu ulicy Leśnej.Cena do negocjacji

Pilna sprzedaż! Atrakcyjna działka w Rębiechowie
Pilna sprzedaż! Atrakcyjna działka w Rębiechowie
375000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Duża działka niemalże na granicy Gdańska. To teren dla osób, które ceną sobie przestrzeń, bliskość natury z jednocześnie bardzo dobrym dojazdem do wszystkich wygód miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1422 m2, położonej w Rębiechowie przy ul. Akacjowej.   Atuty działki: -regularny kształt, -uchwalone studium i sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej dają szereg możliwości budowlanych- możesz starać się o dowolne warunki zabudowy, -zapewniona infrastruktura drogowa- oświetlenie, chodnik, dojazd do działki -mocno rozwijająca się okolica,   Media: -prąd w działce, -woda, gaz w drodze tuż przy działce   Lokalizacja to najmocniejszy punkt prezentowanej oferty: -do Gdańska -1 km (15 min pieszo) do stacji PKM Rębiechowo -300 m do przystanku autobusowego, -15 minut autem do Portu Lotniczego Gdańsk, -5 minut autem do granicy Gdańska To idealna lokalizacja dla osób, które pracują w Gdańsku/Sopocie, a nie chcą mieszkać w jego centrum lub w mocno przeludnionych przedmieściach czy  dzielnicach „sypialnianych” Gdańska. Ponadto dzięki planowanej nowej trasy Słowackiego i air port city teren ten ma mocno dofinansowaną infrastrukturę drogową.   Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i kup już dziś! Kontakt w sprawie oferty Paulina Bień 501515727 Biuro Nieruchomości Castle   Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.  

OKAZJA! Pilna sprzedaż! Duża działka pod budowę
OKAZJA! Pilna sprzedaż! Duża działka pod budowę
620000 zł
Góra Kalwaria 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 452
Cena za m²96.09 zł/m²

OKAZJA!!! *** PILNA SPREDAŻ ***Działka znajduję się w CZARNYM LESIE- 9 km od Góry Kalwarii, 17 km od Piaseczna, 35 km od centrum Warszawy! Idealnie wpisuje się pod zabudowę szeregową.Położona blisko stacji PKP co zapewnia dobre połączenie z Warszawą.Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka niezagospodarowana porośnięta trawą z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni Prąd znajduje się w drodze przy działce!Woda - możliwa do doprowadzenia.Czarny Las to dopiero rozwijająca się okolica - przy tej działce nie ma jeszcze gazu ani kanalizacji.Numer działki 84/4

Pilna sprzedaż! Bezpośrednio* Dąbrowa nad jeziorem Sasek Wielki
Pilna sprzedaż! Bezpośrednio* Dąbrowa nad jeziorem Sasek Wielki
190000 zł
Dąbrowa 26 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 600
Cena za m²33.93 zł/m²

Okazyjnie! Bezpośrednio Sprzedam działkę niezabudowaną w atrakcyjnej turystycznie miejscowości - Dąbrowa gm. Dźwierzuty, nad jeziorem Sasek Wielki, o pow. 5600 m2. Działka oznaczona jest nr 28 i posiada dostęp do jeziora i pomostu poprzez służebność przejścia przez działkę o nr 90/1. Działka posiada WZ na trzy budynki mieszkalne. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie lasu. Odległość do jeziora i pomostu ok. 300 m. Cena: 190 tyś. zł . W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego 53*******16

Działka 20km od Gdyni 6km od morza Pilna sprzedaż
Działka 20km od Gdyni 6km od morza Pilna sprzedaż
218000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 898 m2, położona w Połchowie - tuż za Redą.To idealne miejsce do realizacji marzeń o własnym domu.Powierzchnia: 898 m2Kształt: regularny prostokątBudowa na podstawie WZ (warunki zabudowy)Media: prąd na działce, woda tuz przy drodze.Dojazd do działki od ulicy Łąkowej lub ulicy Górskiej.Doskonała lokalizacja:Połchowo to urokliwa miejscowość z dala od zgiełku miasta w niedalekiej odległości od:* Gdyni 20 km* Redy 8 km* Pucka 10 km* morza  6kmZAPRASZAM

Działka 20km od Gdyni 6km od morza Pilna sprzedaż
Działka 20km od Gdyni 6km od morza Pilna sprzedaż
205000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 898 m2, położona w Połchowie - tuż za Redą.To idealne miejsce do realizacji marzeń o własnym domu.Powierzchnia: 878 m2Kształt: regularny prostokątBudowa na podstawie WZ (warunki zabudowy)Media: prąd na działce, woda przy drodze.Dojazd do działki od ulicy Łąkowej lub ulicy Górskiej.Doskonała lokalizacja:Połchowo to urokliwa miejscowość z dala od zgiełku miasta w niedalekiej odległości od:* Gdyni 20 km* Redy 8 km* Pucka 10 km* morza  6kmZAPRASZAM

Pilna sprzedaż. Działka budowlana blisko Chełma, siedlisko,dobra cena!
Pilna sprzedaż. Działka budowlana blisko Chełma, siedlisko,dobra cena!
63500 zł
Chełm 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 300
Cena za m²19.24 zł/m²

Sprzedajemy działkę o pow. 3300 m2 ( 33 ary) budowlana, siedlisko , blisko do Chełma, Krasnegostawu, Rejowca. Na działce znajduje się: - studnia, - przyłącza elektryczne, wodne, światłowód. - Piękna, spokojna okolica. Kilka lat temu stał stary drewniany dom, bardzo ładna ziemia, nasadzenia. - dojazd drogą asfaltową, - bardzo miłe sąsiedztwo, - otoczenie lasów, Sprzedajemy z uwagi na zmianę planów życiowych - wyjazd do innego miasta. Na działce planowaliśmy wybudować dom parterowy (zdjęcie z czerwonym kwadratem, pow. ok 12 arów ] resztę chcieliśmy przeznaczyć na cele rekreacyjne - obsadzić sosnami i świerkiem, - działka w kształcie trójkąta (na zdjęciu oznaczone na czerwono) - możliwość podziału na o najmniej 2 działki - działka nie jest obciążona żadnymi wadami, w tym prawnymi - Polecamy, zachęcany do kontaktu, ogłoszenie prywatne. OFERTA Cenowa wyłącznie do końca maja.

Nowa cena, pilna sprzedaż - wyposazony dom w Gdańsku - taras, kominek,
Nowa cena, pilna sprzedaż - wyposazony dom w Gdańsku - taras, kominek,
249000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia500
Cena za m²498 zł/m²

Dzień dobry, Przedmiotem ogłoszenia jest domek całoroczny znajdujący się na działce ROD przy ul. Nowatorów Odpowiadam na najczęściej zadawane pytania - prąd i woda całoroczne :) także korzystać można okrągły rok :) Domek w pełni wyposażony. Ogrzewanie kominkowe oraz szambo pozwalają użytkować działkę o każdej porze roku. Działka o wielkości 500 metrów - trawnik i nasadzenia typu żywopłot, tuje, drzewka i krzewy owocowe oraz ozdobne. Na działce spokojnie zmieszczą się 2-3 samochody. Na działce dodatkowo znajduje się domek narzędziowy (dwa pomieszczenia) z drewutnią. Działka umiejscowiona w bardzo dobrej lokalizacji - zarówno na terenie ogródków - żywopłot pozwala na odizolowanie się od świata zewnetrznego :) oraz jeżeli chodzi o lokalizacje na mapie Gdańska - przystanek autobusowy pod bramą główna ogródków działkowych + bliskość obwodnicy. W pobliżu sklepy. W domku znajduje się; - w pełni wyposażona kuchnia, - salon z kominkiem i częścią jadalnianą oraz wyjściem na taras, - łazienka z prysznicem oraz pralką, - na piętrze - dwa pokoje - większy oraz mniejszy i pomieszczenie do przechowywania. Wszystko widoczne na zdjęciach zostaje dla nowego użytkownika. Zapraszam do kontaktu - w przypadku gdybym nie odbierała - proszę zostawić wiadomość SMS - napewno oddzwonię.

Działka inwestycyjna  przy DW214
Działka inwestycyjna przy DW214
990000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia9 900
Cena za m²100 zł/m²

!!! Pilna sprzedaż !!!Na sprzedaż działka pod zabudowę produkcyjną- usługową z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Nowa Kiszewa tuż przy skrzyżowaniu. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu

Bezpośrednio działka Warszawa Wawer Aleksandrów
Bezpośrednio działka Warszawa Wawer Aleksandrów
300000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Pilna sprzedaż działki leśnej w Aleksandrowie. Piękna zadbana okolica. Działka narożna- powierzchnia 2200m2, po odliczeniu udziału w drodze 1861

Działka budowlana Okazja
Działka budowlana Okazja
145000 zł
Dąbrowa Górnicza 25 dni plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 612
Cena za m²89.95 zł/m²

Sprzedam działkę 1612m w tym budowlanej ok 900 m Działka jest wyczyszczona gotowa do budowy Pozwolenie na budowę oraz media w działce Pilna sprzedaż dlatego też taka cena

Działka dla dewelopera
Działka dla dewelopera
400000 zł
Skoczów 4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 490
Cena za m²268.46 zł/m²

Na sprzedaż działka o nr 127 na działce oznaczenie pod zabudowę wielorodzinną. Do Działki daje projekt - w trakcie realizacji brakująca służebność w drodze ( brakuje około 30cm ) Jestem w stanie przeprowadzić od A do Z dokumentacje do pozwolenia na budowę. Sprzedaż pilna, zapraszam tylko z własnymi środkami.

Działka w pierwszej linii jeziora Budzisławskiego
Działka w pierwszej linii jeziora Budzisławskiego
9900000 zł
30+ kilka dni temu

Okazja! Pilna sprzedażNa sprzedaż działka rekreacyjna usytuowana w pierwszej linii krystalicznie czystego jeziora Budzisławskiego, zlokalizowana w miejscowości Adamowo, gmina Kleczew. Powierzchnia- 1200m2 (10x120m)Częściowo zadrzewiona, z prawem zabudowy domkiem letniskowym.Prąd i woda przy działce.Zapraszam do kontaktu.Asia Kowalewska787 923 020

Działka idealna pod rekreację Żółwieniec niedaleko jeziora i plaży
Działka idealna pod rekreację Żółwieniec niedaleko jeziora i plaży
12000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki leśne
Powierzchnia600
Cena za m²20 zł/m²

Mam na sprzedaż działkę znajdującą się w okolicy Ślesina - Żółwieniec. Cena 12 000 zł dotyczy powierzchni 600 m2, jedynie 20 za m2 !!! PILNA SPRZEDAŻ ! Pełną własność z księgą wieczystą. Działka leśna - brak możliwości zabudowy, jedynie można postawić coś na kołach (tiny House) lub inny obiekt nietrwale związany z gruntem. Do plaży nad jeziorem Ślesińskim dojście 500 metrów. Media w drodze. Polecam i zapraszam do kontaktu.

Działka na sprzedaż Dąbrowa Górnicza  1612 m2
Działka na sprzedaż Dąbrowa Górnicza 1612 m2
145000 zł
Dąbrowa Górnicza 25 dni plecy
Cena145 000
Powierzchnia1612 m²
Cena za m²90

Sprzedam działkę 1612m w tym budowlanej ok 900 m Działka jest wyczyszczona gotowa do budowy Pozwolenie na budowę oraz media w działce Pilna sprzedaż dlatego też taka cena Dąbrowa Górnicza Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1612 m². Dojazd: asfalt Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Dąbrowa Górnicza Poland - lokalizacja przybliżona

Sprzedam grunty 0,6 ha Lipsko-Polesie Zamość
Sprzedam grunty 0,6 ha Lipsko-Polesie Zamość
42000 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam grunty w Lipsku-Polesiu (k. Zamościa) przy ścianie lasu (Lasy Państwowe), na całość składają się 3 działki (obok siebie *sprzedaję tylko całość), całkowita powierzchnia 3 działek - 6000 m2 (0,6 ha), częściowo zalesione, ładne położenie, idealne na domek rekreacyjny, wypoczynek poza miastem, 6-7 km do Zamościa. Atrakcyjna cena = 7 zł/m2. Pilna sprzedaż. Działki wg zdjęcia, Geoportal: Identyfikatory działek: 062014_2.0012.218/2 062014_2.0012.21/2 062014_2.0012.22/2 Ogłoszenie prywatne bez pośredników.

OKAZJA CENOWA!!! DZIAŁKA PRZY SAMYM LESIE
OKAZJA CENOWA!!! DZIAŁKA PRZY SAMYM LESIE
20000000 zł
30+ kilka dni temu

Działka na cele inwestycyjne przy samym lesie!!!! W ciszy, w malowniczym miejscu, ale z szybkim dostępem do miasta (5 minut do Susza, 25 minut do Iławy), nową drogą asfaltową, z bezpośrednim dostepem do drogi publicznej, z niewielkim stawem, w planie zagospodarowania przestrzennego widnieje jako 2PU - cele produkcynjo-usługowe (działka po byłym tartaku). Teren obejmuje 2 działki o łącznej powierzchni ponad 1,5 hektara, nr 101/1, 101/3 w obrębie geodezyjnym Emilianowo. Sprzedaż pospadkowa, pilna, stąd cena okazyjna.

działka na sprzedaż Wólka 3002 m2
działka na sprzedaż Wólka 3002 m2
185000 zł
30+ kilka dni temu
Lokalizacjawarmińsko-mazurskie, Wólka

PILNA SPRZEDAŻ !!! DorDom Nieruchomości proponuje państwu zakup działki zlokalizowanej w pięknym zakątku Mazur, na terenie woj. warmińsko-mazurskiego oraz na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego . Działka znajduje się w miejscowości Wólka, w pobliżu jeziora Wygryny ( około 1 km ) i jeziora Bełdan ( około 2 km ), oraz szlaku Wielkich jezior Mazurskich. Nieruchomość ma powierzchnie 3002 m2, ma kształt prawie regularnego prostokąta o wymiarach 76m/38m i 76m/41 m . Grunty , które występują na tym terenie są klasy IV oraz V , i nie wymagają zmiany ich przeznaczenia jako grunty nierolnicze. Działka znajduje się ok 2 km od od popularnych miejscowości jak Ruciane Nida, 19km od Mikołajek, 27km od Mrągowa, 45km od Giżycka. 209 km Warszawa. Lokalizacja działki daje wiele możliwości . Z jednej strony jest blisko osady a jednocześnie z dala od zgiełku turystów. Bliskość ścieżek rowerowych, szlaków wodnych i spływów kajakowych ( np. spływ rzeką Krutynią ) , urozmaicone i malownicze tereny do jazdy konnej dają możliwość w pełni skorzystania z uroków tego regionu. Istnieje możliwość przyłączenia mediów jak woda i prąc z głównej drogi krajowej , będącej w odległości ok 800 m. Cena działki jest znacznie obniżona ze względu na pilna sprzedaż i sprzedający są jeszcze skłonni do rozsądnej negocjacji ceny. Treść tego ogłoszenia i zdjęcia należą do firmy DorDom Nieruchomości

Działka między Kazimierz Dolny a Puław PILNA SPRZE
Działka między Kazimierz Dolny a Puław PILNA SPRZE
399000 zł
Puławy 30+ kilka dni temu

Do sprzedania oferuję działkę budowlaną idealnie nadająca się na dom jednorodzinny, weekendowy, wypoczynkowy lub wybudowanie domu w zabudowie bliźniaczej. Działka zlokalizowana w Parchatce, 6 km od centrum Puław i 7 km od rynku w Kazimierzu Dolnym. Kształt prostokąta ok 25/30 m x 50 m Działka w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki rowerowej wzdłuż Wisły z Puław do Kazimierza. W odległości 100m od drogi między Puławami a Kazimierzem. Doskonała ekspozycja na dolinę Wisły oraz Krajobrazowy Park. Cena do lekkiej negocjacji, PILNA sprzedaż z uwagi na zmianę pracy i miejsca zamieszkania. Zapraszam.

Teren inwestycyjny na osiedle domków
Teren inwestycyjny na osiedle domków
239000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki8107
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Opis ofertyTEREN INWESTYCYJNY - POD ZABUDOWĘ MAŁEGO OSIEDLA Działka budowlana, własnościowa o pow. 81,07ara w kształcie prostokąta. Teren płaski, położony w Jezierzanach , w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Działka z możliwością podziału na działki pod zabudowę jednorodzinną lub pod zabudowę bliźniaczą. W przypadku lokalizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej -działki mogą być o pow. 800m2 W przypadku lokalizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej bliźniaczej- działki mogą być o pow. 550m2. Dopuszcza się wydzielenie dróg wewnętrznych , dla których minimalna szerokość wynosi 5m. Działka posiada dostęp do uzbrojenia: wody , energii elektrycznej i kanalizacji. Dojazd z drogi asfaltowej. Działka posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Cena za działkę 239000zł OKAZJA - PILNA Sprzedaż

Pilne pilne Działka budowlana Ładzyń Mińsk Mazowiecki 2114m2
Pilne pilne Działka budowlana Ładzyń Mińsk Mazowiecki 2114m2
169120 zł
Mińsk Mazowiecki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 114
Cena za m²80 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w Ładzyniu, gmina Stanislawów, do Mińska Mazowieckiego Ok. 9km, o łącznej powierzchni 2114 m2. Wymiary: szerokość 36m , długość 69m i 48 m. Prąd znajduje się już na działce, natomiast wodę można podciągnąć z drogi tuż obok. Cicha okolica, w sam raz dla rodzin (szkoła,przedszkole oraz sklepy w pobliżu) Działka ma duży potencjał, jest kilka brzózek które dodają uroku temu miejscu. Są to dwie działki sprzedawane jako całość, można śmiało odsprzedać jedną. Ze względu na pobyt właścicielki w Szwecji zależy mi na czasie. Zachęcam do podjechania i zobaczenia na żywo ul. Ogrodowa Cena do negocjacji, pilna sprzedaz

Hot inwestycyjny
Hot inwestycyjny
25000000 zł
12 dnia plecy

PILNA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANEJ Z DOMEM DO REMONTUOFERTA GODNA POLECENIA - BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO - WYCENA Z 2024 ROKU NA 550 TYS ZŁ DZIAŁKA INWESTYCYJNA NA CELE MIESZKALNE LUB DZIAŁALNOŚĆ - USŁUGILOKALIZACJA PNIÓWEK ULICA ZGODNA 12 NUMER DZIAŁKI 391/11DZIAŁKA PŁASKA POWIERZCHNIA 2190 M2 DOM 2 KONDYGNACYJNY BUDOWANY W TECHNOLOGII TRADYCYJNEJ O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 109M2 OZNACZENIE W MIEJSOWYM PLANIE: 26MN - PRZEZNACZENIE NA ZABUDOWE JEDNORODZINNĄ, BLIŹNIACZĄ,SZEREGOWĄ                                                               72 MU - TERENY ZABUDOWY MIESZKANIOWO USŁUGOWEJMEDIA : GAZ, PRĄD, KANALIZACJA, DOSTĘP D DROGI PUBLICZNEJ ASFALTOWEJ CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI ZAPRASZAM DO KONTAKTU - REJNOWICZ JOANNA Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

działka budowlano - rekreacyjna w Miłosławicach o pow.  10 arów
działka budowlano - rekreacyjna w Miłosławicach o pow. 10 arów
89000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²89 zł/m²

Pilna sprzedaż- cena do negocjacji Do sprzedania atrakcyjnie położona w parku krajobrazowym doliny Baryczy działka budowlano - rekreacyjna o powierzchni 10 arów w miejscowości Miłosławice powiat milicki. Dostęp do drogi utwardzonej, w bliskim sąsiedztwie domki rekreacyjne. Terem na mpzp - budownictwo jednorodzinne mieszkaniowe całoroczne i rekreacyjne. Na planie działka 137/166 o powierzchni 35 arów - w chwili obecnej podzielona i pozostała do sprzedania tylko działka nr 137/170 o powierzchni 1000 m2. Prąd w granicy działki, woda w drodze dojazdowej - 10 metrów od granicy działki. Działka z bardzo dużym potencjałem. Zainteresowanym udostępnię raport o terenie. Cena do negocjacji.

Grunt rolny, łąka, las, strumyk, asfaltowy dojazd, media
Grunt rolny, łąka, las, strumyk, asfaltowy dojazd, media
4800000 zł
Biecz 30+ kilka dni temu

Piękna, duża działka-okolice Biecza, Gorlic, Jasła, 58 km do Krynicy Zdrój i Nowego Sącza, 106 km do Rzeszowa (Głęboka 166/1), bardzo dobry dojazd asfaltowy, wszystkie media przy działce, na działce znajduje się drzewostan i łąka. W dole działki płynie strumyk. Teren pagórkowaty (pofałdowany i górski). Idealne miejsce na odpoczynek, pasiekę, uprawę, cisza, spokój, piękna okolica. W najbliższym sąsiedztwie: inne łąki i lasy, tereny rekreacyjne, agroturystyki, rozproszona zabudowa jednorodzinna i siedliskowa. Wyjątkowy teren. Identyfikator działki na Geoportalu: 120502_5.0003.166/1 Działka ma charakter rolny i typowo rekreacyjny, nie jest to działka budowlana. Atrakcyjna cena, pilna sprzedaż, tylko 10 zł/metr 2. Bez pośredników. Polecam.

Działka Kazimierz Dolny a Puławy PROMOCJA
Działka Kazimierz Dolny a Puławy PROMOCJA
349000 zł
Kazimierz Dolny 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 343
Cena za m²259.87 zł/m²

Do sprzedania oferuję działkę budowlaną idealnie nadająca się na dom jednorodzinny, weekendowy, wypoczynkowy lub wybudowanie domu w zabudowie bliźniaczej.Doskonała lokalizacja pod budowę kilku 3/4 domków bez pozwolenia i wynajem dla turystów.Działka zlokalizowana w Parchatce, 6 km od centrum Puław i 5 km od rynku w Kazimierzu Dolnym.Kształt prostokąta ok 25/30 m x 50 mDziałka w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki rowerowej wzdłuż Wisły z Puław do Kazimierza.Blisko wyciąg narciarski w Parchatce - pieszo oraz kawałek dalej wyciąg narciarski w Kazimierzu Dolnym.W odległości 100m od drogi między Puławami a Kazimierzem.Doskonała ekspozycja na dolinę Wisły oraz Krajobrazowy Park.Cena do lekkiej negocjacji, PILNA sprzedaż z uwagi na zmianę pracy i miejsca zamieszkania.Zapraszam.

OKAZJA ! Atrakcyjna działka budowlana Sosnowiec Dańdówka
OKAZJA ! Atrakcyjna działka budowlana Sosnowiec Dańdówka
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²219 zł/m²
Powierzchnia1060 m²
Szerokość26 m
Długość41 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

OKAZJA! PILNA SPRZEDAŻ ! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ ! POLECAMY ! Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy kupnie działki budowlanej o powierzchni 1060m2 w Sosnowcu dzielnica Dańdówka ulica Wojska Polskiego 123. Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na budownictwo jedno lub wielorodzinne. Atrakcyjna lokalizacja w parku około 150 metrów od głównej drogi . Media: gaz, woda ,prąd, szambo . Wymiary działki : 1/ szerokość działki około 26m, 2/ długość działki około 41m. Forma własności: użytkowanie wieczyste gruntu. Cena za 1 m2 : TYLKO 219 zł !!! Możliwość zakupu na kredyt. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Oglądanie nieruchomości jest możliwe za pośrednictwem Biura Nieruchomości TIMEX -telefon kontaktowy +48 *** *** ***

Działka budowlana, ul. Kamienna
Działka budowlana, ul. Kamienna
140140 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1078

PILNA SPRZEDAŻ, SUPER OKAZJA! W BARDZO OBNIŻONEJ CENIE - 130zł/m2 - NA SPRZEDAŻ JEDNA Z OŚMIU NOWO WYDZIELONYCH DZIAŁEK POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ W KOMPLEKSIE KILKUNASTU DZIAŁEK! Nieruchomość malowniczo położona, dojazd od drogi asfaltowej (ul. Leśna) poprzez drogę gruntową o nazwie Kamienna. Woda i prąd w pobliżu, w drodze. Teren z bardzo dobrą perspektywą. Działka płaska w kształcie prostokąta. Wymiary: ok. 28 m x 38 m; Wydane dla działek warunki zabudowy pozwalają na postawienie budynku mieszkalnego, jednorodzinnego - budynku parterowego z poddaszem użytkowym, lub nieużytkowym. Przewiduje się możliwość podpiwniczenia. Wysokość max do 9,0 m od średniego poziomu terenu w miejscu głównego wejścia do budynku do kalenicy. Szerokość elewacji frontowej do 16,0m z tolerancją do 20%. Dach dwu-, lub wielospadowy. powierzchnia zabudowy do 160m2. powierzchnia biologicznie czynna - min. 60% powierzchni działki nieprzekraczalna linia zabudowy - 6,0m od działki drogowej. BARDZO INTERESUJĄCA OFERTA. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Okazja Budowlana Serock
Okazja Budowlana Serock
139000 zł
Serock 19 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²139 zł/m²

CENA DO NEGOCJACJI Ze względu na zmianę planów, pilna sprzedaż działki. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2, położona na obrzeżach Serocka. Działka objęta MPZP z przeznaczeniem pod budowę domu jednorodzinnego, lub domu w zabudowie bliźniaczej. Numer działki 26/29Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy otoczonej lasem i oddalonej o ok. 40 kilometrów od centrum Warszawy. W odległości 1 km znajduję się przystanek autobusowy który umożliwia połączenie z Legionowem. Dojazd do Warszawy umożliwiają linie ZTM, KM jak również prywatni przewoźnicy.W bliskiej okolicy znajduje się również szkoła podstawowa, oraz sklep spożywczy.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: Wenicjusz Jankowski tel.(użyj formularza kontaktowego) Biuro Nieruchomości Interior (05-120) Legionowo ul. Władysława Reymonta 12 lokal 10.

Sprzedam działkę z WZ koło Mrągowa
Sprzedam działkę z WZ koło Mrągowa
99000 zł
30+ kilka dni temu

Działka na Mazurach o powierzchni 9900 m2 (w jednym kawałku, kształt regularny), 10 km od Mrągowa, przy utwardzonej drodze. 10 zł/m2 *cena obowiązuje tylko do końca stycznia 2024, pilna sprzedaż. Wydane warunki zabudowy (2021 r.). Identyfikator działki: 281003_2.0026.184/1 Wyjątkowe położenie działki, cicha, ustronna i spokojna okolica, działka na wzniesieniu-piękny widok - dookoła łąki, lasy, dojazd do działki drogą gminną (utwardzona, dobrej jakości), w pobliżu droga wojewódzka nr 59 (idealny dojazd z Mrągowa-Rynu); w sąsiedztwie rozproszona zabudowa jednorodzinna, dookoła rozległe łąki i jeziora, las. Działka utrzymana w dobrej kulturze rolnej, uporządkowana, bez zakrzaczeń. W pobliżu media (prąd, wodociąg). Odległość do Mikołajek: 16 km (jezioro Tałty) Odległość do Mrągowa: 10 km (jezioro Juksty) Odległość do Rynu: 14 km (jezioro Ryńskie) Najbliższe jezioro: ok. 3-5 km (Juksty, Notyst)

Działka budowlana blisko szkoły RUSIEC gm.Nadarzyn
Działka budowlana blisko szkoły RUSIEC gm.Nadarzyn
32000000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż ustawna działka w kształcie prostokąta. Działka położona jest w miejscowości Rusiec gm. Nadarzyn pow. pruszkowski przy ul. Borowej. Działka ma wymiary około 22 x 42m 972m2. Media w drodze do podciągnięcia około 45m, kanalizacja w trakcie realizacji. Światłowód Orange oraz lokalny dostawca PLJDziałka o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (M), maksymalnie 2,5 kondygnacji, powierzchnia biologicznie czynna 50%, dojazd do działki drogą prywatną - udziały w drodze.Działka położona w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.Żłobek, przedszkole gminne oraz szkoła podstawowa w odległości 1,5kmPrywatna szkoła Pitagoras - 3km Komunikacja ZTM Warszawa i podmiejskie linie nadarzyńskieDojazd do S8 - 3minuty / 2kmSpokojna, cicha i samowystarczalna okolica. Wokół mnóstwo ścieżek rowerowych. ponadto przepiękny Park Młochowski. W miejscowości Nadarzyn, załatwimy wszystkie niezbędne formalności, zrobimy również zakupy - okolica działa bardzo prężnie, duże nakłady na oświatę jak i infrastrukturę poprawiającą jakość życia mieszkańców.Do CH Janki dzieli nas około 10km trasą szybkiego ruchu a do CH Blue City dojedziemy w około 30 minut przy standardowym natężeniu ruchu.Zachęcam do kontaktu telefonicznego - interesuje nas pilna sprzedaż Sylwia Maciejewska661 131 636WESTA HOME

Działka budowlana blisko szkoły Rusiec gm.Nadarzyn
Działka budowlana blisko szkoły Rusiec gm.Nadarzyn
320000 zł
Rusiec 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż ustawna działka w kształcie prostokąta. Działka położona jest w miejscowości Rusiec gm. Nadarzyn pow. pruszkowski przy ul. Borowej. Działka ma wymiary około 22 x 42m 972m2. Media w drodze do podciągnięcia około 45m, kanalizacja w trakcie realizacji. Światłowód Orange oraz lokalny dostawca PLJDziałka o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (M), maksymalnie 2,5 kondygnacji, powierzchnia biologicznie czynna 50%, dojazd do działki drogą prywatną - udziały w drodze.Działka położona w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.Żłobek, przedszkole gminne oraz szkoła podstawowa w odległości 1,5kmPrywatna szkoła Pitagoras - 3km Komunikacja ZTM Warszawa i podmiejskie linie nadarzyńskieDojazd do S8 - 3minuty / 2kmSpokojna, cicha i samowystarczalna okolica. Wokół mnóstwo ścieżek rowerowych. ponadto przepiękny Park Młochowski. W miejscowości Nadarzyn, załatwimy wszystkie niezbędne formalności, zrobimy również zakupy - okolica działa bardzo prężnie, duże nakłady na oświatę jak i infrastrukturę poprawiającą jakość życia mieszkańców.Do CH Janki dzieli nas około 10km trasą szybkiego ruchu a do CH Blue City dojedziemy w około 30 minut przy standardowym natężeniu ruchu.Zachęcam do kontaktu telefonicznego - interesuje nas pilna sprzedaż Sylwia Maciejewska661 131 636WESTA HOME

okazja tylko do 24.11 z własną plażą, Warszawa
okazja tylko do 24.11 z własną plażą, Warszawa
400000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Oferta dodana 19.11.2023 i ważna być może tylko tydzień. Jedyna prywatna działka w Warszawie z własnym dostępem do Wisły, plażą oraz małym fragmentem Wisły. Wawer, w doskonałej lokalizacji blisko nowych inwestycji deweloperskich oraz kilka minut od mostu południowego i obwodnicy.  Powierzchnia: ponad 8tys m2. Działka leśna, "zerówka". Cena to niecałe 50zł/m2, czyli połowę mniej niż lasy bez żadnej infrastruktury w okolicy, natomiast jest to pilna sprzedaż, a sprzedawana działka posiada infrastrukturę i zabudowaną okolicę. Cena jest okazyjna i nie podlega już większej obniżce.  Media w ulicy: prąd, woda, gaz, światłowód. Dojazd w większości asfaltowy, kolejno utwardzony, oraz sam wjazd do zrobienia.  Działka jest około 5-7m nad poziomem rzeki. Kształt prostokąt:30m szerokości plaży oraz 280m długości. Proszę o kontakt telefoniczny, chętnie umówię się na miejscu i pokaże działkę, wypisy i wyrysy oraz inne dokumenty. Czysta księga, żadnych obciążeń. 

Hot inwestycyjny
Hot inwestycyjny
250000 zł
12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 190
Cena za m²114.16 zł/m²

PILNA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANEJ Z DOMEM DO REMONTU OFERTA GODNA POLECENIA - BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO - WYCENA Z 2024 ROKU NA 550 TYS ZŁ  DZIAŁKA INWESTYCYJNA NA CELE MIESZKALNE LUB DZIAŁALNOŚĆ - USŁUGI LOKALIZACJA PNIÓWEK ULICA ZGODNA 12 NUMER DZIAŁKI 391/11 DZIAŁKA PŁASKA POWIERZCHNIA 2190 M2  DOM 2 KONDYGNACYJNY BUDOWANY W TECHNOLOGII TRADYCYJNEJ O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 109M2  OZNACZENIE W MIEJSOWYM PLANIE 26MN - PRZEZNACZENIE NA ZABUDOWE JEDNORODZINNĄ, BLIŹNIACZĄ,SZEREGOWĄ                                                                 72 MU - TERENY ZABUDOWY MIESZKANIOWO USŁUGOWEJ MEDIA : GAZ, PRĄD, KANALIZACJA, DOSTĘP D DROGI PUBLICZNE ASFALTOWEJ  CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI  ZAPRASZAM DO KONTAKTU - REJNOWICZ JOANNA  Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka rekreacyjna Popowo Letnisko
Działka rekreacyjna Popowo Letnisko
100000 zł
Legionowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 112
Cena za m²89.93 zł/m²

PILNA SPRZEDAŻ - OBNIŻKA CENY Z przyjemnością prezentujemy działkę o powierzchni 1112 m2 położoną w malowniczej miejscowości Popowo Letnisko nieopodal rzeki Naraw oraz Bug. Działka ta uzyskała zgodę na wyłączenie z produkcji leśnej, co uprawnia do budownictwa letniskowego. Główne cechy działki: - Powierzchnia: 1112 m2 - Lokalizacja: Popowo Letnisko - dojazd do działki drogą leśną utwardzoną - w pobliżu znajdują się domy letniskowe i całoroczne, - z dwóch sterom działka jest ogrodzona przez sąsiadów, - Uzyskana zgoda na wyłączenie z produkcji leśnej - Możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy na budynek rekreacji indywidualnej. Ta wyjątkowa działka oferuje możliwość stworzenia własnego letniego azylu w otoczeniu natury. Dzięki zgromadzonej dokumentacji, proces budowy staje się łatwiejszy i bardziej przejrzysty. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację. Nie przegap tej wyjątkowej okazji na posiadanie własnej działki w urokliwym Popowie Letnisku! Tel do kontaktu: 50*****55

Bezposrednio działka budowlana 25km od PKiN
Bezposrednio działka budowlana 25km od PKiN
69900000 zł
30+ kilka dni temu

SUPER Działka. Pilna sprzedaż przez właściciela bez pośredników! Jedno z najlepiej usytuowanych miejsc w Wólce, samo centrum  : 200m od szkoły, sklepiku i przystanku autobusowego. Działka znajduje się na ulicy Topolowej, około 200m od skrzyżowania z ulicą Szkolną. Działka położona jest w miejscowości Wólka Radzymińska, gmina Nieporęt, 21,3km od Pałacu Kultury i Nauki. ( Miejscowość znajdująca się w połowie drogi między Warszawą, a Radzyminem na wysokości Słupna.) Działka budowlana, wymiary 24,5m * 274m ( 6700m2 ). Można ją podzielić na kilka mniejszych działek budowlanych. Przy działce przebiega droga gminna z mediami. ( prąd, gaz, i wodociąg w najbliższej przyszłości). Miejsce bardzo piękne, a sama działka wyrównana. Działki w najbliższej okolicy są oferowane od 200zł/m2 do 250zł/m2. 104 zł kwota jest za jeden metr kwadratowy!!!! Działka jest ogłoszona w innych mediach i zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji bez podawania przyczyny. Dodatkowe pytania proszę kierować pod nr594063998.

działka na sprzedaż Pryszczowa Góra 1801 m2
działka na sprzedaż Pryszczowa Góra 1801 m2
190000 zł
6 dni plecy
Lokalizacjalubelskie, Pryszczowa Góra

Pilna sprzedaż !!! Dużo niższa cena !!! Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1800m2 o wym. 30 x 60m , w atrakcyjnej lokalizacji z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do centrum Lublina. To urokliwe miejsce znajduje się 4 km od Majdana Krasienińskiego w Gminie Niemce. Prąd na działce, woda w sąsiedniej działce (właściciela). Dojazd z drogi asfaltowej w drogę utwardzoną (trzeci pas zabudowy). Zapach prawdziwego, świeżego powietrza - wystarczy tylko postawić swój wymarzony dom i być szczęśliwym. Przystanek ok. 700m. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty do sprzedaży. Zapraszam na bezpłatną prezentację tego magicznego zakątka... Umowa na wyłączność !!! Nasze biuro pomaga przy kredytowaniu nieruchomości. * Ze względów bezpieczeństwa prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: CTF-GS-2056-228

działka na sprzedaż Pryszczowa Góra 1801 m2
działka na sprzedaż Pryszczowa Góra 1801 m2
190000 zł
wczoraj
Lokalizacjalubelskie, Pryszczowa Góra

Pilna sprzedaż !!! Dużo niższa cena !!! Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1800m2 o wym. 30 x 60m , w atrakcyjnej lokalizacji z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do centrum Lublina. To urokliwe miejsce znajduje się 4 km od Majdana Krasienińskiego w Gminie Niemce. Prąd na działce, woda w sąsiedniej działce (właściciela). Dojazd z drogi asfaltowej w drogę utwardzoną (trzeci pas zabudowy). Zapach prawdziwego, świeżego powietrza - wystarczy tylko postawić swój wymarzony dom i być szczęśliwym. Przystanek ok. 700m. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty do sprzedaży. Zapraszam na bezpłatną prezentację tego magicznego zakątka... Umowa na wyłączność !!! Nasze biuro pomaga przy kredytowaniu nieruchomości. * Ze względów bezpieczeństwa prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: CTF-GS-2056-230

działka na sprzedaż Pryszczowa Góra 1801 m2
działka na sprzedaż Pryszczowa Góra 1801 m2
190000 zł
4 kilka dni temu
Lokalizacjalubelskie, Pryszczowa Góra

Pilna sprzedaż !!! Dużo niższa cena !!! Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1800m2 o wym. 30 x 60m , w atrakcyjnej lokalizacji z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do centrum Lublina. To urokliwe miejsce znajduje się 4 km od Majdana Krasienińskiego w Gminie Niemce. Prąd na działce, woda w sąsiedniej działce (właściciela). Dojazd z drogi asfaltowej w drogę utwardzoną (trzeci pas zabudowy). Zapach prawdziwego, świeżego powietrza - wystarczy tylko postawić swój wymarzony dom i być szczęśliwym. Przystanek ok. 700m. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty do sprzedaży. Zapraszam na bezpłatną prezentację tego magicznego zakątka... Umowa na wyłączność !!! Nasze biuro pomaga przy kredytowaniu nieruchomości. * Ze względów bezpieczeństwa prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także czytelnego podpisu na karcie odbioru adresu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: CTF-GS-2056-229

Działka budowlana blisko szkoły Rusiec gm.Nadarzyn
Działka budowlana blisko szkoły Rusiec gm.Nadarzyn
320000 zł
Rusiec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia972
Cena za m²329.22 zł/m²

Na sprzedaż ustawna działka w kształcie prostokąta.  Działka położona jest w miejscowości Rusiec gm. Nadarzyn pow. pruszkowski przy ul. Borowej. Działka ma wymiary około 22 x 44m 972m2. Media w drodze do podciągnięcia około 45m, kanalizacja w trakcie realizacji. Światłowód Orange oraz lokalny dostawca PLJ Działka o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (M), maksymalnie 2,5 kondygnacji, powierzchnia biologicznie czynna 50%, dojazd do działki drogą prywatną - udziały w drodze. Działka położona w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Żłobek, przedszkole gminne oraz szkoła podstawowa w odległości 1,5km Prywatna szkoła Pitagoras - 3km  Komunikacja ZTM Warszawa i podmiejskie linie nadarzyńskie Dojazd do S8 - 3minuty / 2km Spokojna, cicha i samowystarczalna okolica. Wokół mnóstwo ścieżek rowerowych. ponadto przepiękny Park Młochowski. W miejscowości Nadarzyn, załatwimy wszystkie niezbędne formalności, zrobimy również zakupy - okolica działa bardzo prężnie, duże nakłady na oświatę jak i infrastrukturę poprawiającą jakość życia mieszkańców. Do CH Janki dzieli nas około 10km trasą szybkiego ruchu a do CH Blue City dojedziemy w około 30 minut przy standardowym natężeniu ruchu. Zachęcam do kontaktu telefonicznego - interesuje nas pilna sprzedaż  Sylwia Maciejewska (użyj formularza kontaktowego) WESTA HOME