Tanie działki

Sortowanie:
Znaleziony: 13 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
TANIE DZIAŁKI
TANIE DZIAŁKI
nowe Bochnia 30+ kilka dni temu

Atrakcyjna działka z łatwym dojazdem do Niepołomic, Wieliczki, Krakowa pierwsza 1600 za 60 000 zł z przebiegającą instalacją gazową przez działkę druga działka 1100 za 160 000 zł Możliwość kupna obu, cena do negocjacji. Powierzchnia całkowita wynosi 2700 m2, kształt działki to trapez o wymiarach: od strony ulicy (wschodu) ok 88, 00 m, od zachodu ok. 66, 0 m, od strony domu sąsiada (południa) ok. 33.00 m, od północy ok. 41, 00 m. Kształt działki i warunki umożliwiają zabudowę bliźniaczą oraz siedliskową. Udogodnienia: wygodny dojazd drogą asfaltową, przystanek PKP, MPK, BUS, wjazd na autostradę umożliwiającą dotarcie do Krakowa w ok. 30 minut. Spokojne i ciche miejsce znajdujące się w okolicy Puszczy Niepołomice. Media: prąd, gaz, woda, telekomunikacja znajdują się w obrębie działki, możliwość przyłączenie kanalizacji do instalacji w drodze. Atrakcyjne i spokojne miejsce nieopodal Krakowa. Zadzwoń 503433844 https://youtu.be/w4Yx1G2AvRk https://goo.gl/maps/YExrQvgmhAR7dCNj7 49°59'10.8"N 20°21'48.9"E Opis oferty zawarty na stronie internetowej, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

tanie działki rolne
tanie działki rolne
Bielsk Podlaski 4 kilka dni temu

Kleszczele 1,01 ha;Kleszczele 0,49 ha,Suchowolce udz.1/2 w 0,84 - 15tys/ha,Suraż przy rzece 0,78ha 18tys.

Radziwiłłów, Budy Zaklasztorne, Puszcza Mariańska, tanie działki w dobrej cenie.
Radziwiłłów, Budy Zaklasztorne, Puszcza Mariańska, tanie działki w dobrej cenie.
72 000 zł
Żyrardów 30+ kilka dni temu

Kochasz las i ciszę, kup jedną z nich. Wystawiamy do sprzedaży tanie dwie działeczki budowlane po 1141m. w cenie 69 i 72 tyś. Działka o idealnych wymiarach 45x25. W MPZP 9 MN, budownictwo mieszkaniowe do 11m wysokości i 40% zabudowy, garaże i budynki gospodarcze do 6m wysokości. Mieści się zaledwie 1 km od centrum Puszczy Mariańskiej, w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. W ulicy prąd i woda miejska.Też inne działki po 3000 m, też z WZ. Kup i zamieszkaj w Bolimowskim Parku Krajobrazowym w kompleksie innych podzielonych działe, cena do małej negocjacji. Idealne miejsce do osiedlenia się, wkoło nowe wille i domy jednorodzinne, godna uwagi i zakupu. Gorąco zachęcam do oglądania, polecam również inne tanie działki, domy w tej Gminie. Jeśli Państwo zdecydują się na zakup, my pomożemy w uzyskaniu kredytu na dogodnych dla każdego warunkach. Posiadamy ofertę kilkunastu Banków. Więcej na stronie/ krepodom.pl Bąkowski Tel. 604-160-302 Za wykonywanie umowy pośrednictwa, odpowiada Licencjonowany pośrednik nr. licencji 8155. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jako biuro pracujemy za wynagrodzeniem wg Ustawy o gospodarce nieruchomościami? Większość naszych Klientów pochodzi z poleceń. Będziemy wdzięczni za polecenie naszej Firmy, Państwa znajomym i rodzinie. Dziękujemy.

Tanie działki budowlane blisko Bałtyku i Kołobrzeg
Tanie działki budowlane blisko Bałtyku i Kołobrzeg
43000 zł
Dębica 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²23 zł/m²
Powierzchnia2118 m²

DZIAŁKA MOŻE BYĆ TWOJA ZA 735 ZŁ MIESIĘCZNIE !! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. DZIAŁKI BUDOWLANE OK. 33 KM OD KOŁOBRZEGU Działki budowlane (działki w trakcie podziału geodezyjnego) ok. 33 km od morza i Kołobrzegu, bardzo ładnie położone, pod koniec wsi, w pobliżu nowo powstałych zabudowań mieszkalnych, w pobliżu ładnie zagospodarowanych posesji i nieruchomości ze stawami. Obecnie brak jest planu zagospodarowania przestrzennego.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest jako użytki rolne w obszarze Natura 2000 - Kemy Rymańskie. Na działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy pozwalająca na budowę domu jednorodzinnego. Klasy gruntów: grunty rolne RIVb. Przed wybudowaniem budynków działki podlegają procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Media: - prąd - linia napowietrzna przy drodze; - wodociąg - przebiega w drodze; - kanalizacja - przebiega w drodze. Dojazd: drogą brukowaną; Powierzchnie i ceny działek (powstałe z podziału geodezyjnego działki nr 198/2 obręb Dębica): - nr 198/6 o pow. 1764 m2, REZERWACJA; - nr 198/5 o pow. 1788 m2, cena 49 000 zł; - nr 198/4 o pow. 1771 m2, cena 49 000 zł; - nr 198/3 o pow. 2118 m2, cena 49 000 zł; Sprzedaż wraz z udziałem do 1/4 części w działce nr 198/7 o pow. 1005 m2 (drodze wewnętrznej). Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Kupno przez Pomorską Giełdę Nieruchomości to: - 0% prowizji, - bezpieczeństwo transakcji, - fachowa obsługa, - wsparcie w negocjacjach, - możliwość skorzystania z pośrednictwa kredytowego.

Puszcza Mariańska-tanie działki od 1500 m, też z WZ
Puszcza Mariańska-tanie działki od 1500 m, też z WZ
78 000 zł
Żyrardów 30+ kilka dni temu

Działki dla każdego, nie trzeba być rolnikiem? Do sprzedaży wystawiamy, kilka kształtnych działek też z WZ działki od 1500 m do 3150 m2, ładnej szerokości i długości. Prąd i woda na działce jak też wydane WZ na dom jednorodzinny. Działki mieszczą się w malowniczej miejscowości Zator, 2 km od Puszczy Mariańskiej. Dojazd do działek drogą asfaltową i do pozostałych prowadzi wewnętrzna droga 8 m. Idealne miejsce na budowę domu i osiedlenie się. Wkoło Bolimowski Park Krajobrazowy, lasy grzybowe i dzikie krajobrazy. Zamieszkaj w takim miejscu? Polecam również inne działki, domy w tej Gminie. Jeśli Państwo zdecydują się na zakup, my pomożemy w uzyskaniu kredytu na dogodnych dla każdego warunkach. Więcej na stronie/ krepodom.pl Polecam Bąkowski Tel 604-160-302. Gwarantujemy fachową obsługę oraz pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zakupem działki. Za wykonywanie umowy pośrednictwa, odpowiada Licencjonowany pośrednik nr licencji 8155. Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Jako biuro pracujemy za wynagrodzeniem wg Ustawy o gospodarce nieruchomościami? Większość naszych Klientów pochodzi z poleceń. Będziemy wdzięczni za polecenie naszej Firmy, Państwa znajomym i rodzinie. Dziękujemy.

Gdańsk Sobieszewo- 4 działki po 3 tys. m2 pod kilka domów- ostatnie taki tanie
Gdańsk Sobieszewo- 4 działki po 3 tys. m2 pod kilka domów- ostatnie taki tanie
199 000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Gdańsk, Sobieszewo, nad rzeką Martwa Wisła na Wyspie Sobieszewskiej - plaże 3 km. Można kupić jedną z poniższych 4- rech działek - 3.000 m2 każda, w odległościach około 300 m. od Martwej Wisły, 3 km od plaży nad Zatoką Gdańską. Powierzchnia podziału po 3 tys. wynika z tego, iż jest to minimalna wielkość siedliska w Sobieszowie (administracyjnie to dzielnica miasta Gdańsk). Każdy obywatel, który na kilka dni wydzierżawi 1 ha pobliskiej ziemi z automatu staje się rolnikiem i jako taki bez żadnych problemów uzyskuje pozwolenia na budowę siedliska, czyli domu i zabudowań gospodarczych n.p. wędzarni, hangaru na łodzie lub stajni na swoje konie. Tak postąpiło w okolicy już kilkadziesiąt osób i nie trzeba już „wyważać otwartych drzwi”. Zgodnie z planem zagospodarowania nr 2402, karta terenu nr 194-11, max. wysokość nowych domów to 10 m. Innych ograniczeń urbanistycznych nie ma. Najkorzystniej jest zakupić grupę 4-ch sąsiednich działek, czyli 1,2 ha. Rewelacyjnie niska cena (69 PLN/ m2), bliskość sobieszewskich plaż oraz centrum Gdańska ( 23 km.) sprawia, że sąsiedztwie powstają nowe domy jak grzyby po deszczu. Woda, prąd i gaz w drodze- ul. Przegalińskiej. Przy działkach już są skrzynki prądu. Kanalizacja jako pętla wokół całej wyspy- w budowie. Autobusy miejskie po wale- ul. Przegalińskiej kursują co 35 min. Przystanek przy działkach. Kontakt mailowy kawir@wp.pl , lub tel. 608 581 531.

Działka budowlana Kleszczele
Działka budowlana Kleszczele
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²29 zł/m²
Powierzchnia1687 m²
Szerokość20 m
Długość80 m
Typbudowlana

Działka budowlana w bliskości centrum Teren jest uzbrojony w media: - przyłącze wodne wyprowadzone na terenie działki - przyłącze kanalizacji miejskiej wyprowadzone na terenie działki - przyłącze energetyczne na granicy działki stoi słup energetyczny tanie podłączenie Malownicze miasteczko, spokojna okolica, asfaltowa droga dojazdowa. Obecnie wykonany wjazd i chodnik kostka (nie widać na zdjęciach) Szkoła, hala sportowa, park, poczta, sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, plac zabaw, przystanek autobusowy 300m Orlik MOKSiR 400M Biedronka 500m zalew Repczyce.3km

Działka budowlana w Ostrowie Lubelskim, Pojezierze Łęczyńsko - Włodawskie
Działka budowlana w Ostrowie Lubelskim, Pojezierze Łęczyńsko - Włodawskie
140 000 zł
Lubartów 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę budowlaną 3500 m2 w Ostrowie Lubelskim. Na działce stoi dom drewniany (zabytek) do remontu 60 m2 z kaflowym piecem. Woda i kanalizacja doprowadzona do granicy działki. Prąd - jest. Piękne miejsce do zagospodarowania na siedlisko. Na terenie działki dwa budynki gospodarcze drewniane. W pobliżu: sklepy, szkoła, bank, poczta, cotygodniowy targ, gdzie można zaopatrzyć się w świeże i tanie produkty od miejscowych rolników. Wokół jeziora i lasy. Dwie godziny drogi od Warszawy.

Oferta sprzedaży gruntu  Gołdap
Oferta sprzedaży gruntu Gołdap
66000 zł
Gołdap 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typbudowlana
Drogaasfalt

Na sprzedaż tanie działki budowlane położone w Gołdapi przy ul. Wojska Polskiego (przy obwodnicy). Działki posiadają optymalną powierzchnię, obecnie dostępne są 3 działki: - Działka 851/7 – 1 262 m2 – cena 48 000 zł - Działka 851/11 – 1 198 m2 – cena 45 000 zł - Działka 851/12 – 1 198 m2 – cena 45 000 zł W cenę wliczony jest udział w drodze wewnętrznej. Dojazd drogą asfaltową. Działki mają kształt kwadratu o wymiarach 38 x 32 m. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w którym oznaczone są jako 6 MNR – teren przeznaczony pod zabudowę o charakterze rolno-produkcyjnym, dopuszczalna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Media: - prąd, - brak wodociągu – można wykonać własne ujęcie wody – współpracujemy z firmą wykonującą studnie głębinowe - brak kanalizacji – można wykonać przydomową oczyszczalnię ścieków – współpracujemy z firmą wykonującą przydomowe oczyszczalnie ścieków KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Bezpłatnie przedstawimy oferty z różnych banków i pomożemy we wszystkich formalnościach. *Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Działka ROD Czeladź
Działka ROD Czeladź
Czeladź 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²117 zł/m²
Powierzchnia300 m²
Typrekreacyjna

Dzień dobry , do sprzedania Ogród działkowy w Czeladzi na Piaskach -ROD Pracowniczy Ogród Działkowy T. Kościuszki . Powierzchnia działki 300m2 . Jeden z najstarszych ogrodów działkowych , bezpieczny , rodzinny , cichy ,popularny w okolicy , niedaleko sklep , przystanek autobusowy. Na działce znajduje się drewniany domek z jednym pomieszczeniem wyposażonym w meble , stół i tapczan oraz z zadaszonym tarasem . nasadzenia z żywotników -tuje ,drzewa iglaste , sosny , świerki , świerk srebrny , wierzba niskopienna , reszta powierzchni trawa , pomieszczenie na narzędzia , ubikacja drewniana , huśtawka , drewniana furtka , ścieżka z kostki brukowej do domku , woda , rozliczenie na podstawie odczytu z licznika , brak prądu na działce, odległość od parkingu i bramy ok 50m. Idealna dla osób szukających odpoczynku wśród drzew i krzewów . Zdjęcia: jesień - zima - wiosna 2020/2021r. , tanie opłaty , wymaga wkładu pracy przed sezonem letnim, najlepszy moment na zakup, Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu

Turowa Wola, gospodarstwo z budynkami i sadem
Turowa Wola, gospodarstwo z budynkami i sadem
999 000 zł
Skierniewice 21 dni plecy

Do sprzedaży wystawiamy, gospodarstwo sadownicze 12 ha w jednym kawałku o ładnej szerokości 170 m, cała posesja ogrodzona siatką. W skład wchodzi 10 hektarów sadu drzewa owocowe; wiśnia 0,5 ha, śliwy 0,5 ha grusze 0,5 ha, czereśnie 1ha i reszta to jabłonie-champion ok 3-5 lat kortland 3-5 lat. Na końcu działki ok dwa ha starego lasu, sosna, brzoza. Na posesji stoi dom mieszkalny ok 150 m cały podpiwniczony. Mieszczą się cztery pokoje od 20 do 30m, oddzielna kuchnia i łazienka. Na podłogach w pokojach klepka dębowa. W podpiwniczeniu kotłownia, duży garaż i pomieszczenia gospodarcze. grunty klasy III i IV. Na ogrodzie zbiornik na wodę o pojemności 30tys. litrów, przystosowany do opryskiwania. Zabudowania gospodarcze: czynna chłodnia o pojemności 50 ton, magazyn o powierzchni 250 m2, i garaże na sprzęt rolniczy. też garaż na samochód. Obok niewielki murowany budynek, który wykorzystać można na czasowy pobyt pracowników sezonowych. Całość (sad, ogród i zabudowania) - ogrodzone. Gospodarstwo dobrze utrzymane i zadbane. Godne polecenia, cena bardzo atrakcyjna do negocjacji. Gorąco polecam również inne tanie działki, siedliska w tej Gminie. Zapraszam na naszą stronę; krepodom.pl, Jeśli Państwo zdecydują się na zakup, my pomożemy w uzyskaniu kredytu na dogodnych dla każdego warunkach. Posiadamy ofertę kilkunastu Banków. Polecam Paweł tel. 604-160-302. Za wykonywanie umowy pośrednictwa, odpowiada Licencjonowany pośrednik nr licencji 8155. Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Jako biuro pracujemy za wynagrodzeniem wg Ustawy o gospodarce nieruchomościami? Większość naszych Klientów pochodzi z poleceń. Będziemy wdzięczni za polecenie naszej Firmy, Państwa znajomym i rodzinie. Dziękujemy.

Idealna działka budowlana Świniotop 1004 m2 + udział w drodze nad Liwcem obok Kamieńczyka
Idealna działka budowlana Świniotop 1004 m2 + udział w drodze nad Liwcem obok Kamieńczyka
104 748 zł
Wyszków 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Świniotop nad Liwcem, powiat i gmina Wyszków.Jesteśmy z żoną właścicielami, nie jesteśmy żadnymi pośrednikami i pośrednikom serdecznie dziękujemy za współpracę, proszę o niedzwonienie.Działka jest idealna pod każdym względem. Pięknie położona w pięknej miejscowości leżącej u zbiegu dwóch rzek, Bugu i Liwca, w otoczeniu lasów pełnych grzybów w sezonie. Obok malowniczego Kamieńczyka, blisko Wyszkowa i Łochowa. Dojazd 30 min z Warszawy trasą S8 na Białystok.Leży poza strefą zalewową obu rzek, jest to bardzo ważne, ponieważ duża część działek w Świniotopie oraz Kamieńczyku leży w strefie zalewowej, przez co bardzo trudno lub wręcz niemożliwe jest otrzymanie pozwolenia na budowę.Na działce jest idealnie cicho, nie leży w pobliżu żadnej z dróg z intensywnym ruchem samochodowym.Działka ma nr 61/2, jest prostokątna, równa, niczym nie porośnięta, pod lasem, 1 km w linii prostej do Liwca, 2 km w linii prostej do Bugu w Kamieńczyku.Powierzchnia działki 61/2 to 1004 m2. Do działki przynależy udział 1/4 w drodze leżącej na działce nr 61/5 (wielkość udziału to 214 m2), dzięki czemu działka ma dostęp do drogi publicznej. Warunek niezbędny, żeby coś zbudować.Razem to daje 1218 m2.Cena 86 zł/1 m2 = 1218 m2 x 86 zł = 104 748 zł. Do negocjacji.Działka leży w strefie oznaczonej w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako MN15, czyli teren zabudowy jednorodzinnej. Można budować dom murowany lub drewniany.W Świniotopie ani w Kamieńczyku nie ma wodociągu, robi się studnie, ale z tego co się dowiedzieliśmy już na poziomie 7m jest woda, więc jest to tanie rozwiązanie. Obok na działkach jest prąd, więc również nie będzie problemu z podciągnięciem. Na ulicy jest także światłowód pod internet.Zamieszczam filmik z instrukcją, jak trafić na działkę.https://youtu.be/6pt3z-eOwmc

Idealna działka budowlana Świniotop 1006 m2 + udział w drodze nad Liwcem obok Kamieńczyka
Idealna działka budowlana Świniotop 1006 m2 + udział w drodze nad Liwcem obok Kamieńczyka
109 800 zł
Wyszków 5 dni plecy

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Świniotop nad Liwcem, powiat i gmina Wyszków.Jesteśmy z żoną właścicielami, nie jesteśmy żadnymi pośrednikami i pośrednikom serdecznie dziękujemy za współpracę, proszę o niedzwonienie.Działka jest idealna pod każdym względem. Pięknie położona w pięknej miejscowości leżącej u zbiegu dwóch rzek, Bugu i Liwca, w otoczeniu lasów pełnych grzybów w sezonie. Obok malowniczego Kamieńczyka, blisko Wyszkowa i Łochowa. Dojazd 30 min z Warszawy trasą S8 na Białystok.Leży poza strefą zalewową obu rzek, jest to bardzo ważne, ponieważ duża część działek w Świniotopie oraz Kamieńczyku leży w strefie zalewowej, przez co bardzo trudno lub wręcz niemożliwe jest otrzymanie pozwolenia na budowę.Na działce jest idealnie cicho, nie leży w pobliżu żadnej z dróg z intensywnym ruchem samochodowym.Działka ma nr 61/3, jest prostokątna, równa, niczym nie porośnięta, pod lasem, 1 km w linii prostej do Liwca, 2 km w linii prostej do Bugu w Kamieńczyku.Powierzchnia działki 61/3 to 1006 m2. Do działki przynależy udział 1/4 w drodze leżącej na działce nr 61/5 (wielkość udziału to 214 m2), dzięki czemu działka ma dostęp do drogi publicznej. Warunek niezbędny, żeby coś zbudować.Razem to daje 1220 m2.Cena 90 zł/1 m2 = 1220 m2 x 90 zł = 109 800 zł. Do delikatnej negocjacji.Działka leży w strefie oznaczonej w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako MN15, czyli teren zabudowy jednorodzinnej. Można budować dom murowany lub drewniany.W Świniotopie ani w Kamieńczyku nie ma wodociągu, robi się studnie, ale z tego co się dowiedzieliśmy już na poziomie 7m jest woda, więc jest to tanie rozwiązanie. Obok na działkach jest prąd, więc również nie będzie problemu z podciągnięciem. Na ulicy jest także światłowód pod internet.Pod poniższym linkiem zamieściłem filmik z instrukcją, jak trafić na działkę:https://youtu.be/6pt3z-eOwmc

Filtr