Teren blisko morza

Sortowanie:
Znaleziony: 580 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Atrakcyjny teren blisko morza
Atrakcyjny teren blisko morza
13900 zł
nowe Jarosławiec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia364
Cena za m²38.19 zł/m²

Na sprzedaż teren położony 2000 metrów od plaży nad Morzem Bałtyckim o powierzchni 364 m2. Teren stanowi udział w działce 646/40 z przypisaną powierzchnią do wyłącznego korzystania oznaczony na mapie i zdjęciach jako 40C Współwłasność działki i prawo do wyłącznego korzystania wpisane są w Księdze Wieczystej.Kompleks działek jest zlokalizowany w wyjątkowym miejscu - zaledwie 2000 m od piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim, pomiędzy Karwią, a Dębkami.Jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się niezakłóconym kontaktem z przyrodą. Bliskość morza, sąsiedztwo terenów zielonych, a także walory przyrodnicze terenu stwarzają idealne warunki rekreacji oraz wypoczynku.Działki stanowiące przedmiot umowy są działkami o przeznaczeniu rolnym, dla których miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nie przewiduje jakiejkolwiek zabudowy.Powierzchnia: 364 m2 Cena: 13 900 zł (38,19zł/m2) Do ceny należy doliczyć: - udział w drodze wewnętrznej zapewniający dojazd do terenu w cenie 1 000 zł, - prowizję pośrednika w kwocie 3 000 zł brutto od każdego udziału.Dołącz do ponad 2000 naszych zadowolonych Klientów! Tomasz Hombesz Tel. (użyj formularza kontaktowego) Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Atrakcyjny teren blisko morza
Atrakcyjny teren blisko morza
15900 zł
Władysławowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia358
Cena za m²44.41 zł/m²

Na sprzedaż teren położony 2000 metrów od plaży nad Morzem Bałtyckim o powierzchni 358 m2. Teren stanowi udział w działce 646/4  z przypisaną powierzchnią do wyłącznego korzystania oznaczony na mapie i zdjęciach jako 4G Współwłasność działki i prawo do wyłącznego korzystania wpisane są w Księdze Wieczystej. Kompleks działek jest zlokalizowany w wyjątkowym miejscu -  zaledwie 2000 m od piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim, pomiędzy Karwią, a Dębkami. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się niezakłóconym kontaktem z przyrodą. Bliskość morza, sąsiedztwo terenów zielonych, a także walory przyrodnicze terenu stwarzają idealne warunki rekreacji oraz wypoczynku.Działki stanowiące przedmiot umowy są działkami o przeznaczeniu rolnym, dla których miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nie przewiduje jakiejkolwiek zabudowy.Powierzchnia: 358 m2Cena: 15 900 zł (44,41 zł/m2)Do ceny należy doliczyć:- udział w drodze wewnętrznej zapewniający dojazd do terenu w cenie 1 000 zł,- prowizję pośrednika w kwocie 3 000 zł brutto od każdego udziału.Przy zakupie więcej, niż jednego udziału oferujemy atrakcyjne rabaty.Dołącz do ponad 2000 naszych zadowolonych Klientów! Tomasz Hombesz Tel. (użyj formularza kontaktowego)Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Atrakcyjny teren blisko morza
Atrakcyjny teren blisko morza
13900 zł
Władysławowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia358
Cena za m²38.83 zł/m²

Na sprzedaż teren położony 2000 metrów od plaży nad Morzem Bałtyckim o powierzchni 358 m2. Teren stanowi udział w działce 646/4  z przypisaną powierzchnią do wyłącznego korzystania oznaczony na mapie i zdjęciach jako 4G Współwłasność działki i prawo do wyłącznego korzystania wpisane są w Księdze Wieczystej. Kompleks działek jest zlokalizowany w wyjątkowym miejscu -  zaledwie 2000 m od piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim, pomiędzy Karwią, a Dębkami. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się niezakłóconym kontaktem z przyrodą. Bliskość morza, sąsiedztwo terenów zielonych, a także walory przyrodnicze terenu stwarzają idealne warunki rekreacji oraz wypoczynku.Działki stanowiące przedmiot umowy są działkami o przeznaczeniu rolnym, dla których miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nie przewiduje jakiejkolwiek zabudowy.Powierzchnia: 358 m2Cena: 13 900 zł (38,83 zł/m2)Do ceny należy doliczyć:- udział w drodze wewnętrznej zapewniający dojazd do terenu w cenie 1 000 zł,- prowizję pośrednika w kwocie 3 000 zł brutto od każdego udziału.Przy zakupie więcej, niż jednego udziału oferujemy atrakcyjne rabaty.Dołącz do ponad 2000 naszych zadowolonych Klientów! Tomasz Hombesz Tel. (użyj formularza kontaktowego)Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Teren inwestycyjny blisko morza dla Dewelopera!
Teren inwestycyjny blisko morza dla Dewelopera!
10777800 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 899
Cena za m²2200 zł/m²

ATRAKCYJNA I OBSZERNA DZIŁAKA Z DOMKAMI LETNISKOWYMI W SIANOŻĘTACH BLISKO MORZA!!!Posiadamy na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 0,4899 ha zlokalizowaną ok. 350 m od plaży przy ul. Północnej w nadmorskiej miejscowości Sianożęty, oddalonej ok. 11 km od Kołobrzegu, znajdującą się w powiecie kołobrzeskim, w gminie Ustronie Morskie.Nieruchomość gruntowa znajdująca się w północno-wschodniej części Sianożęt. Dojazd do działki odbywa się drogami utwardzonymi od strony ul. Lotniczej.Informacje szczegółowe:Działka nr 19/40: Powierzchnia 1500 m Obwód 159 m Teren niezabudowany w 100%, pokryty trawą samozagęszczającą oraz roślinnością ozdobną. Przeznaczenie terenu: 25 UTM (ok. 1500 m, pokrycie 100,0%), teren zabudowy usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej.Działka nr 19/31: Powierzchnia 3399 m Obwód 236 m Teren niezabudowany w większości pokryty trawą samozagęszczającą, w dolnej części działki przygotowane fundamenty pod domki letniskowe. Przeznaczenie terenu: 25 UTM (ok. 3399 m, pokrycie 100,0%), teren zabudowy usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej.Do działki przynależy większość udziału w gruncie do prywatnej drogi wewnętrznej o szerokości 6 m. W odległości 6 m od granicy działki znajduje się instalacja przeciwpożarowa.W przypadku zainteresowania się naszą ofertą lub pojawienia się jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub prezentacji!WYDANIE NIERUCHOMOŚCI: od zarazCENA: 10 777 800 zł ZAPARSZAMY DO KONTAKTU Z NAMI!APZ Property Nieruchomości (użyj formularza kontaktowego) (użyj formularza kontaktowego) (użyj formularza kontaktowego)Oferujemy pomoc w zakresie obsługi kredytowej wraz ze sprawdzeniem zdolności kredytowej.DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Kanalizacja: miejska Prąd: jest Gaz: jest Woda: miejska Kształt działki: nieregularny Długość działki: 80 Szerokość działki: 60 Typ drogi: kostka Typ ogrodzenia: metalowe Typ ulicy: lokalna Sąsiedztwo: Zabudowa apartamentowców oraz pensjonatów. Plan zagospodarowania: tak Wypis z rejestru gruntów: tak Wyrys z rejestru gruntów: tak Wypis z planu zagospodarowania: tak Akt nabycia: tak Typ działki: budowlanaDANE KONTAKTOWE: Patryk Talkowski (użyj formularza kontaktowego) Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Teren inwestycyjny blisko morza dla Dewelopera!
Teren inwestycyjny blisko morza dla Dewelopera!
9469767 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 899
Cena za m²1933 zł/m²

ATRAKCYJNA I OBSZERNA DZIŁAKA Z DOMKAMI LETNISKOWYMI W SIANOŻĘTACH BLISKO MORZA!!!Posiadamy na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 0,4899 ha zlokalizowaną ok. 350 m od plaży przy ul. Północnej w nadmorskiej miejscowości Sianożęty, oddalonej ok. 11 km od Kołobrzegu, znajdującą się w powiecie kołobrzeskim, w gminie Ustronie Morskie.Nieruchomość gruntowa znajdująca się w północno-wschodniej części Sianożęt. Dojazd do działki odbywa się drogami utwardzonymi od strony ul. Lotniczej.Informacje szczegółowe:Działka nr 19/40: Powierzchnia 1500 m Obwód 159 m Teren niezabudowany w 100%, pokryty trawą samozagęszczającą oraz roślinnością ozdobną. Przeznaczenie terenu: 25 UTM (ok. 1500 m, pokrycie 100,0%), teren zabudowy usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej.Działka nr 19/31: Powierzchnia 3399 m Obwód 236 m Teren niezabudowany w większości pokryty trawą samozagęszczającą, w dolnej części działki przygotowane fundamenty pod domki letniskowe. Przeznaczenie terenu: 25 UTM (ok. 3399 m, pokrycie 100,0%), teren zabudowy usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej.Do działki przynależy większość udziału w gruncie do prywatnej drogi wewnętrznej o szerokości 6 m. W odległości 6 m od granicy działki znajduje się instalacja przeciwpożarowa.W przypadku zainteresowania się naszą ofertą lub pojawienia się jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub prezentacji!WYDANIE NIERUCHOMOŚCI: od zarazCENA: 9 469 767 zł ZAPARSZAMY DO KONTAKTU Z NAMI!APZ Property Nieruchomości (użyj formularza kontaktowego) (użyj formularza kontaktowego) (użyj formularza kontaktowego)Oferujemy pomoc w zakresie obsługi kredytowej wraz ze sprawdzeniem zdolności kredytowej.DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Kanalizacja: miejska Prąd: jest Gaz: jest Woda: miejska Kształt działki: nieregularny Długość działki: 80 Szerokość działki: 60 Typ drogi: kostka Typ ogrodzenia: metalowe Typ ulicy: lokalna Sąsiedztwo: Zabudowa apartamentowców oraz pensjonatów. Plan zagospodarowania: tak Wypis z rejestru gruntów: tak Wyrys z rejestru gruntów: tak Wypis z planu zagospodarowania: tak Akt nabycia: tak Typ działki: budowlanaDANE KONTAKTOWE: Patryk Talkowski (użyj formularza kontaktowego) Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Teren inwestycyjny blisko morza dla Dewelopera!
Teren inwestycyjny blisko morza dla Dewelopera!
8499999 zł
30+ kilka dni temu

ATRAKCYJNA I OBSZERNA DZIŁAKA Z DOMKAMI LETNISKOWYMI W SIANOŻĘTACH BLISKO MORZA!!!Posiadamy na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 0,4899 ha zlokalizowaną ok. 350 m od plaży przy ul. Północnej w nadmorskiej miejscowości Sianożęty, oddalonej ok. 11 km od Kołobrzegu, znajdującą się w powiecie kołobrzeskim, w gminie Ustronie Morskie.Nieruchomość gruntowa znajdująca się w północno-wschodniej części Sianożęt.Dojazd do działki odbywa się drogami utwardzonymi od strony ul. Lotniczej.Informacje szczegółowe:Działka nr 19/40:Powierzchnia 1500 mObwód 159 mTeren niezabudowany w 100%, pokryty trawą samozagęszczającą oraz roślinnością ozdobną.Przeznaczenie terenu: 25 UTM (ok. 1500 m, pokrycie 100,0%), teren zabudowy usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej.Działka nr 19/31:Powierzchnia 3399 mObwód 236 mTeren niezabudowany w większości pokryty trawą samozagęszczającą, w dolnej części działki przygotowane fundamenty pod domki letniskowe.Przeznaczenie terenu: 25 UTM (ok. 3399 m, pokrycie 100,0%), teren zabudowy usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej.Do działki przynależy większość udziału w gruncie do prywatnej drogi wewnętrznej o szerokości 6 m. W odległości 6 m od granicy działki znajduje się instalacja przeciwpożarowa.W przypadku zainteresowania się naszą ofertą lub pojawienia się jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub prezentacji!WYDANIE NIERUCHOMOŚCI: od zarazCENA: 8 499 999 zł ZAPARSZAMY DO KONTAKTU Z NAMI!APZ Property Nieruchomości +48 505-509-506+48 507-555-050+48 94 35 555 55Oferujemy pomoc w zakresie obsługi kredytowej wraz ze sprawdzeniem zdolności kredytowej.DODATKOWE INFORMACJE:Typ własności: własnośćKanalizacja: miejskaPrąd: jestGaz: jestWoda: miejskaKształt działki: nieregularnyDługość działki: 80Szerokość działki: 60Typ drogi: kostkaTyp ogrodzenia: metaloweTyp ulicy: lokalnaSąsiedztwo: Zabudowa apartamentowców oraz pensjonatów.Plan zagospodarowania: takWypis z rejestru gruntów: takWyrys z rejestru gruntów: takWypis z planu zagospodarowania: takAkt nabycia: takTyp działki: budowlanaDANE KONTAKTOWE:Patryk Talkowski505 509 506Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana Darłówko
Działka budowlana Darłówko
1500000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 130
Cena za m²1327.43 zł/m²

Działka Budowlana 1130 m/2 , blisko morza Bałtyckiego w miejscowości nadmorskiej Darłówko wschodnie . Media : woda i kanalizacja . Teren płaski gotowy do zagospodarowania . 300 m od morza . W pobliżu Park Wodny . Bez pośredników.

Dzialka budowlana blisko morza bezposrednio
Dzialka budowlana blisko morza bezposrednio
220000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²300 zł/m²

Sprzedam piekna dzialke blisko morza 182/1 & udzial w drodze wewnetrznej (182/5) Jest plan zagospodarowania - MN76 Junoszyno, ulica topolowa, tuz obok inne zabudowania (media blisko - pogladowo zalaczam mapke) Szeroka plaza bardzo blisko Teren rowny

Działka teren do wynajęcia
Działka teren do wynajęcia
10000 zł
Łeba 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia100
Cena za m²100 zł/m²

Wynajmę Plac,Teren w dobrej lokalizacji blisko morza Ulica Westerplatte 5 a róg Sportowej o powierzchni do 100m2 Kontakt pod numerem 50*******81.

Działka budowlana nad morzem,  ul. Topolowa,   Mielenko
Działka budowlana nad morzem, ul. Topolowa, Mielenko
480000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 920
Cena za m²250 zł/m²

Witam, na sprzedaż działka przy ul. Topolowej w Mielenku (gmina Mielno, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie). Główne atuty nieruchomości: - prestiżowa lokalizacja, - atrakcyjna miejscowość (Mielenko to spokojna lecz szybko rozwijająca się nadmorska miejscowość), w pobliżu Mielno, Chłopy, Sarbinowo, Gąski, - blisko morza (10 minut spacerkiem), - dobra lokalizacja dla kogoś, kto chce mieszkać blisko morza, ale wciąż z dala od zgiełku turystycznych kurortów Kapitalna nieruchomość na: - poleżenie i nabranie wartości, - budowę własnego domu mieszkalnego, - budowę domków letniskowych. Forma własności: własność, księga wieczysta Powierzchnia: 0,192 ha (1.920 m2) Kształt: prostokąt ( długość: 64 m szerokość: 30 m ) Teren w planie miejscowym przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową. Teren płaski, dojazd drogą nieutwardzoną, działka pusta, nieogrodzona. Działka nieuzbrojona (lokalizacja położona blisko przyłączy mediów). Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Nr działki 205/ obręb Mielenko/ gmina Mielno Uwaga! Osoby zainteresowane proszę o SMS, oddzwonię, gdyż nie zawsze mogę odebrać telefon. Polecam :)

Działka rolna nad morzem w Ostrowie
Działka rolna nad morzem w Ostrowie
720000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia4 800
Cena za m²150 zł/m²

             Ziemia rolna nad samym morzem- Ostrowo   Oferuje do nabycia nieruchomość gruntowa niezabudowaną - działka o numerze 431 w miejscowości Ostrowo, bardzo blisko morza  i lasu. Według Uchwały Nr XLV/515/2006 z dnia 2006-09-13 teren oznaczony symbolem  Znz - tereny trwałych użytków zielonych.  Ps- V - 0,4800m2  Ws- teren wód powierzchniowych  Działka częściowo ogrodzona siatką. Dojazd Droga Wojewódzka 215 później przez most i drogą polną. Działka bardzo blisko morza.  Istnieje możliwość zakupu działek sąsiednich.  Zadzwoń i umów się na prezentację oraz po większa ilość informacji.    Dorota Parchem-Castillo Tel: (użyj formularza kontaktowego) Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana w Swarzewie - idealna inwestycja nad morzem!
Działka budowlana w Swarzewie - idealna inwestycja nad morzem!
189000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia2 000
Cena za m²94.5 zł/m²

Działka nad Bałtykiem. Swarzewo blisko morza! LOKALIZACJA: Swarzewo to wyjątkowa, duża miejscowość nadmorska, Odległość zaledwie 30 minut drogi od Redy i 50 minut od Gdyni oraz bliskość morza definitywnie podnosi atrakcyjność tego terenu. Miejscowość posiada dostęp do podstawowej infrastruktury usługowej w tym sklepów. Bardzo charakterystycznym elementem, poza bliskością morza, jest tu labirynt w kukurydzy będący co roku wyjątkowo obleganą miejscową atrakcją. DZIAŁKA: W sprzedaży działka budowlana nieuzbrojona, - woda i kanalizacja ok 30 metrów, prąd w drodze. Dojazd do działki od wewnętrznej drogi polnej, wcześniej główna droga asfaltowa. Teren nie jest ogrodzony, jest płaski, lekko zakrzewiony. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzeni, dopuszcza się zabudowę w ramach siedliska rolniczego. Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących miejsca o dużym potencjale mieszkalnym i inwestycyjnym. To miejsce czeka na nowego właściciela. Napisz lub zadzwoń i umów się na prezentację! Więcej informacji o ofercie znajdziecie Państwo na biurogentleman.pl

Tania działka rolna  pod Darłowem okazja
Tania działka rolna pod Darłowem okazja
65000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia7 263
Cena za m²8.95 zł/m²

Tania działka rolna na sprzedaż blisko morza. Na sprzedaż teren w lokalizacji: woj. zachodniopomorskie powiat sławieński gmina Darłowo obręb Jeżyczki nr działki 236 Obecnie teren rolny oznaczony jako RZ: łąki, pastwiska, nieużytki. Powierzchnia: 7263m2 Cena: 65 tys zł Piękny teren rolny z perspektywami na przyszłość w atrakcyjnej cenie! Jeżyczki znajdują się: - 9km od Darłowa - 10km od jeziora Bukowo - Spot Windsurfingowy - 16km od plaży w Dąbkach - 28km od Koszalina - 34km od Mielna Najbliższe atrakcje: parki rozrywki dla dzieci oraz dzikie, odludne plaże dla rodziców, wydarzenia sportowe: trasa kolarska wzdłuż wybrzeża, morsowanie w Mielnie, windsurfing, imprezy regionalne, agroturystyka. Działka znajduje się przy głównej drodze asfaltowej prowadzącej w stronę morza. Zabudowania wiejskie w odległości 50m. Teren równy, jednolity. Piękny widok przy rzece Grabowa. Pobliskie media: - wodociąg pod terenem działki - prąd i kanalizacja po drugiej stronie drogi Obszar z potencjałem i perspektywami, idealny pod lokatę kapitału na przyszłość.

Działka budowlana 5km do morza || Wieś Kaszubska
Działka budowlana 5km do morza || Wieś Kaszubska
324000 zł
11 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 503
Cena za m²215.57 zł/m²

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej w malowniczym Odargowie, blisko lasu i morza. 5km do miejscowości Dębki. Otoczenie Rezerwatów Przyrody. Ta działka o powierzchni 1503m2 to doskonałe miejsce do zrealizowania swoich marzeń o domu w pięknym i spokojnym miejscu blisko natury. Lokalizacja: Odargowo to malownicza wieś położona w gminie Krokowa. Niespełna 100m do lasu, 4km do pięknego jeziora i 5km od morza. Jest to zaciszne miejscu z dala od miejskiego gwaru. Na granicy narożnej działki znajdują się wszystkie niezbędne media: woda, prąd, gaz oraz kanalizacja. Teren na działce jest płaski. Co bardzo istotne, teren działki obejmuję Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.  Dodatkowe informacje: - brak zalesienia - min. udział powierzchni biologicznie czynnej to 40% - wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: max. 40% - max. wysokość zabudowy wynosi 8,5m (dwie kondygnacje) Dopuszcza się zabudowę: - jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą, - lokalizację obiektów usług hotelarskich za wyjątkiem kempingów i pól biwakowych, - obiekty rekreacji indywidualnej. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu, działka ta jest świetną inwestycją.

Duża działka -Jastrzębia Góra
Duża działka -Jastrzębia Góra
310000 zł
Jastrzębia Góra 11 dni plecy
RodzajDziałki leśne
Powierzchnia3 000
Cena za m²103.33 zł/m²

Piękna działka 1000 m od morza w pięknej miejscowości turystycznej. Jastrzębia Góra to znany kurort, który co roku przyciąga tysiące turystów. Czyste morze i piękne plaże to główne atuty tego miejsca. Główne zalety nieruchomości: Cicha i spokojna okolica Bliskość terenów zielonych Blisko morza Teren rekreacyjny. Rodzaj własności: Odrębna własność. Duża działka o powierzchni 3000 m2 w Jastrzębiej Górze, otoczona łąkami i lasem. W pobliżu znajduje się osiedle mieszkaniowe z domami rekreacyjnymi. Piękna plaża w Jastrzębiej Górze oddalona jest od obiektu o około 1 km. Świetna nieruchomość na kontakt z naturą i relaks. Doskonała inwestycja w dynamicznie rozwijającym się regionie turystycznym.

Działka w Hiszpanii
Działka w Hiszpanii
38000 zł
Płońsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²38 zł/m²

2 km od morza w miejscowości Otur, gmina Valdes. Luarca jest stolicą gminy. Sprzedajemy 1000 metrowe działki rolne. Teren nie jest budowlany, ale można stworzyć sobie działkę rekreacyjną na camper lub domek holenderski. Okolica bardzo ładna, blisko pole golfowe, zabudowania, sklepy i miejscowość turystyczna Luarca. Przez środek dzialkowiska przepływa mały strumyk. Nieopodal jest linia kolejowa i stacja. www.maps.app.goo.gl/gtVsqxcCz3Mj531v7 Cena działki 38 tys zł Tel. 69*******32

Działki w Hiszpanii
Działki w Hiszpanii
38000 zł
Płońsk 30+ kilka dni temu

2 km od morza w miejscowości Otur, gmina Valdes. Luarca jest stolicą gminy. Sprzedajemy 1000 metrowe działki rolne. Teren nie jest budowlany, ale można stworzyć sobie działkę rekreacyjną na camper lub domek holenderski.  Okolica bardzo ładna, blisko pole golfowe, zabudowania, sklepy i miejscowość turystyczna Luarca.  Przez środek dzialkowiska przepływa mały strumyk.  Nieopodal jest linia kolejowa i stacja.  s://maps.app.goo.gl/gtVsqxcCz3Mj531v7Cena działki 38 tys zł.Tel. 691 244 932

Działka rekreacyjna Cisowo
Działka rekreacyjna Cisowo
47500 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia308

Oferta 347/9434/OGS. Na sprzedaż mała działka rekreacyjna o powierzchni 308 m2 oddalona tylko 800 m od morza ale położona w strefie wiatrakowej. Jest to równy teren z dobrym dojazdem drogą asfaltową a później utwardzoną, położony w miejscu występowania dużej ilości podobnych działek, bardzo blisko morza. Mankamentem jest bliska ok 300 m odległość od najbliższego wiatraka. Kupujący musi się liczyć z ograniczeniami wynikającymi z obowiązujących przepisów o fermach wiatrowych. Niemniej w bezpośrednim sąsiedztwie występują liczne przyczepy, małe domki drewniane i inne obiekty zabudowy nietrwałej, prawdopodobnie postawione na zasadzie budynków gospodarczych, bez prawa zamieszkania. Do morza jest ok 800 m i prowadzą tam liczne drogi i ścieżki pomiędzy działkami. Ciekawa alternatywa aby za niewielkie pieniądze posiadać własną działkę blisko morza. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Uwaga! ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta. Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Działka w Hiszpanii
Działka w Hiszpanii
45000 zł
Płońsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²45 zł/m²

2 km od morza w miejscowości Otur, gmina Valdes. Luarca jest stolicą gminy. Sprzedajemy 1000 metrowe działki rolne. Teren nie jest budowlany, ale można stworzyć sobie działkę rekreacyjną na camper lub domek holenderski. Okolica bardzo ładna, blisko pole golfowe, zabudowania, sklepy i miejscowość turystyczna Luarca. Przez środek dzialkowiska przepływa mały strumyk. Nieopodal jest linia kolejowa i stacja. www.maps.app.goo.gl/gtVsqxcCz3Mj531v7 Cena działki 45 tys zł ok 10500 euro. Tel. 69*******32

Działka siedliskowa w Niegoszcz
Działka siedliskowa w Niegoszcz
245000 zł
Koszalin 20 dni plecy
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia3 159
Cena za m²77.56 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka blisko morza z pozwoleniem na budowę! Oferuje nieruchomość gruntową o powierzchni 3 159 m2 z bezpośrednim dostępem do utwardzonej drogi gminnej asfaltowej z oświetleniem . Teren działki jest równy i częściowo zakrzaczony. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa (domki jednorodzinne). Media: woda- na działce, energia-brak, kanalizacja- brak, gaz- brak Na działkę zostały już wydane warunki zabudowy i pozwolenie na budowę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz budynek gospodarczy.

Działka z pozwoleniem na budowę, w SPOKOJNEJ okolicy, blisko MORZA!
Działka z pozwoleniem na budowę, w SPOKOJNEJ okolicy, blisko MORZA!
250000 zł
4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 159
Cena za m²79.14 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka blisko morza z pozwoleniem na budowę! Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 3 159 m2 z bezpośrednim dostępem do utwardzonej drogi gminnej. Teren działki jest równy i częściowo zakrzaczony. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa (domki jednorodzinne). Media: woda- na działce, energia- na działce, kanalizacja- brak, gaz- brak Na działkę zostały już wydane warunki zabudowy i pozwolenie na budowę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz budynek gospodarczy.

działka na sprzedaż Duninowo 3194 m2
działka na sprzedaż Duninowo 3194 m2
99000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaDuninowo
Cena99 000 zł
Rodzaj działkirekreacyjna

Na sprzedaż działka rekreacyjna , blisko morza, Duninowo gm.Ustka, 99.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona blisko morza zaledwie 1,6 km od miejscowości Ustka. Działka o powierzchni 3194 m2 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 6/5 we wsi Duninowo PGR w gminie Ustka. Grunt oznaczony jest w ewidencji gruntów jako N nieużytek gruntowy. Teren jest płaski o równym ukształtowaniu częściowo zadrzewiony. CENA: 99.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 3194 m 2 - teren częściowo zadrzewiony - kształt działki zbliżony do prostokąta o wymiarach ok 40 m na 80 m - przyłącze energetyczne blisko granicy działki ok. 150 m - brak MPZP na danym terenie - odległość do morza ok.3,6 km - odległość od miasta Ustka ok.1,5 km - dojazd do działki drogą gruntową Działka położona jest blisko drogi wojewódzkiej nr 203 przy trasie Darłowo Ustka, zaledwie 1,5 km od miejscowości Ustka. Dojazd do działki drogą gruntową. Przyłącze energetyczne znajduje się w odległości ok.150 m od granicy działki. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a zarazem blisko miasta Ustka i morza. Duninowo, wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim blisko miasta Ustka i pięknych piaszczystych plaż w okolicy. Wieś leży przy drodze wojewódzkiej nr 203, na trasie Ustka - Darłowo. W miejscowosci znajduje się stary kościół, sklepy spożywcze oraz kilka firm produkcyjnych i agroturystycznych. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu na skraju wioski w otoczeniu pól oraz stawów rybnych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dzwoniąc pytaj o numer oferty 26149 biura 30 z systemu inetonline.pl Numer oferty: 26149-30Nr licencji zawodowej: 7278

działka na sprzedaż Duninowo 3054 m2
działka na sprzedaż Duninowo 3054 m2
109000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaDuninowo
Cena109 000 zł
Rodzaj działkirekreacyjna

Na sprzedaż działka rekreacyjna , blisko morza, Duninowo gm.Ustka, 109.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona blisko morza zaledwie 1,6 km od miejscowości Ustka. Działka o powierzchni 3054 m2 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 6/5 we wsi Duninowo w gminie Ustka. Grunt oznaczony jest w ewidencji gruntów jako N nieużytek gruntowy. Teren jest płaski o równym ukształtowaniu częściowo zadrzewiony. CENA: 109.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 3054 m 2 - teren częściowo zadrzewiony - kształt działki zbliżony do prostokąta o wymiarach ok 60 m na 48 m - przyłącze energetyczne blisko granicy działki ok. 100 m - brak MPZP na danym terenie - odległość do morza ok.3,6 km - odległość od miasta Ustka ok.1,5 km - dojazd do działki drogą gruntową Działka położona jest blisko drogi wojewódzkiej nr 203 przy trasie Darłowo Ustka, zaledwie 1,5 km od miejscowości Ustka. Dojazd do działki drogą gruntową. Przyłącze energetyczne znajduje się w odległości ok.100 m od granicy działki. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a zarazem blisko miasta Ustka i morza. Duninowo, wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim blisko miasta Ustka i pięknych piaszczystych plaż w okolicy. Wieś leży przy drodze wojewódzkiej nr 203, na trasie Ustka Darłowo. W miejscowosci znajduje się stary kościół, sklepy spożywcze oraz kilka firm produkcyjnych i agroturystycznych. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu na skraju wioski w otoczeniu pól oraz stawów rybnych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dzwoniąc pytaj o numer oferty 26105 biura 30 z systemu inetonline.pl Numer oferty: 26105-30

Na sprzedaż działka rekreacyjna ze stawem rybnym, blisko mor
Na sprzedaż działka rekreacyjna ze stawem rybnym, blisko mor
139000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki4070
Rodzaj działkiRekreacyjna
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż działka rekreacyjna ze stawem rybnym, blisko morza, Duninowo gm.Ustka, 139.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona blisko morza zaledwie 1,6 km od miejscowości Ustka. Działka o powierzchni 4070 m2 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 6/5 we wsi Duninowo w gminie Ustka. Grunt oznaczony jest w ewidencji gruntów jako N – nieużytek gruntowy. Teren jest płaski o równym ukształtowaniu częściowo zadrzewiony. Na terenie nieruchomości zagospodarowany duży staw rybny. CENA: 139.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Działka położona jest blisko drogi wojewódzkiej nr 203 przy trasie Darłowo – Ustka, zaledwie 1,5 km od miejscowości Ustka. Dojazd do działki drogą gruntową. Na terenie działki znajduje się duży zagospodarowany staw rybny. Przyłącze energetyczne znajduje się w odległości ok.50 m od granicy działki. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a zarazem blisko morza i miasta Ustka. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 4070m2 - teren częściowo zadrzewiony - na terenie działki duży staw rybny - kształt działki – zbliżony do prostokąta o wymiarach 53m na 70m - przyłącze energetyczne blisko granicy działki ok.50m - brak MPZP na danym terenie - odległość do morza – ok.3,6 km - odległość od miasta Ustka – ok.1,5 km - dojazd do działki drogą gruntową Duninowo, wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim blisko miasta Ustka i pięknych piaszczystych plaż w okolicy. Wieś leży przy drodze wojewódzkiej nr 203, na trasie Ustka – Darłowo. W miejscowosci znajduje się stary kościół, sklepy spożywcze oraz kilka firm produkcyjnych i agroturystycznych. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu na skraju wioski w otoczeniu pól oraz stawów rybnych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na sprzedaż działka rekreacyjna , blisko morza, Duninowo
Na sprzedaż działka rekreacyjna , blisko morza, Duninowo
99000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki3194
Rodzaj działkiRekreacyjna
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż działka rekreacyjna , blisko morza, Duninowo gm.Ustka, 99.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona blisko morza zaledwie 1,6 km od miejscowości Ustka. Działka o powierzchni 3194 m2 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 6/5 we wsi Duninowo PGR w gminie Ustka. Grunt oznaczony jest w ewidencji gruntów jako N – nieużytek gruntowy. Teren jest płaski o równym ukształtowaniu częściowo zadrzewiony. CENA: 99.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 3194m2 - teren częściowo zadrzewiony - kształt działki – zbliżony do prostokąta o wymiarach ok 40m na 80m - przyłącze energetyczne blisko granicy działki ok.150m - brak MPZP na danym terenie - odległość do morza – ok.3,6 km - odległość od miasta Ustka – ok.1,5 km - dojazd do działki drogą gruntową Działka położona jest blisko drogi wojewódzkiej nr 203 przy trasie Darłowo – Ustka, zaledwie 1,5 km od miejscowości Ustka. Dojazd do działki drogą gruntową. Przyłącze energetyczne znajduje się w odległości ok.150 m od granicy działki. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a zarazem blisko miasta Ustka i morza. Duninowo, wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim blisko miasta Ustka i pięknych piaszczystych plaż w okolicy. Wieś leży przy drodze wojewódzkiej nr 203, na trasie Ustka – Darłowo. W miejscowosci znajduje się stary kościół, sklepy spożywcze oraz kilka firm produkcyjnych i agroturystycznych. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu na skraju wioski w otoczeniu pól oraz stawów rybnych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na sprzedaż działka rekreacyjna , blisko morza, Duninowo
Na sprzedaż działka rekreacyjna , blisko morza, Duninowo
109000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki3054
Rodzaj działkiRekreacyjna
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż działka rekreacyjna , blisko morza, Duninowo gm.Ustka, 109.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona blisko morza zaledwie 1,6 km od miejscowości Ustka. Działka o powierzchni 3054 m2 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 6/5 we wsi Duninowo w gminie Ustka. Grunt oznaczony jest w ewidencji gruntów jako N – nieużytek gruntowy. Teren jest płaski o równym ukształtowaniu częściowo zadrzewiony. CENA: 109.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Działka położona jest blisko drogi wojewódzkiej nr 203 przy trasie Darłowo – Ustka, zaledwie 1,5 km od miejscowości Ustka. Dojazd do działki drogą gruntową. Przyłącze energetyczne znajduje się w odległości ok.100 m od granicy działki. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a zarazem blisko miasta Ustka i morza. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 3054 m2 - teren częściowo zadrzewiony - kształt działki – zbliżony do prostokąta o wymiarach ok 60m na 48m - przyłącze energetyczne blisko granicy działki ok.100m - brak MPZP na danym terenie - odległość do morza – ok.3,6 km - odległość od miasta Ustka – ok.1,5 km - dojazd do działki drogą gruntową Duninowo, wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim blisko miasta Ustka i pięknych piaszczystych plaż w okolicy. Wieś leży przy drodze wojewódzkiej nr 203, na trasie Ustka – Darłowo. W miejscowosci znajduje się stary kościół, sklepy spożywcze oraz kilka firm produkcyjnych i agroturystycznych. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu na skraju wioski w otoczeniu pól oraz stawów rybnych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka budowlana Ostróda
Działka budowlana Ostróda
170000 zł
Ostróda 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1900

Na sprzedaż działki budowlane w klimatycznym zakątku Mazur kilka minut od Ostródy. Otoczone ścianą wysokopiennego lasu mieszanego z łagodnym ukształtowaniem terenu i niewielkimi pagórkami. Teren położony jest w powiecie ostródzkim, w gminie Miłomłyn, nad brzegiem pięknego Jeziora Drwęckiego, które posiada urozmaiconą linię brzegową oraz malowniczą wyspę. Jest ono na szlaku żeglownym kanału Elbląskiego, co umożliwia przepłynięcie do wód Zatoki Gdańskiej i Morza Bałtyckiego. Spokojne miejsce na rodzinną inwestycje pod budowe wymarzonego domu bądź domku letniskowego. Teren jest objęty MPZP. Dogodny dojazd dzięki położeniu blisko drogi ekspresowej S7. Blisko atrakcyjnych miast takich jak Ostróda - 7km, Iława - 25km, Olsztyn - 37km. Powierzchnia działek od 1350m2 do 1900m2. Cena - od 170 000zł do 299 000zł Kupujący jest zwolniony z prowizji! ZAPRASZAM SERDECZNIE DO KONTAKTU Edyta Lisowska A-Zet Nieruchomości Tel.  

Działka Kopań - zachodniopomorskie
Działka Kopań - zachodniopomorskie
115000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia291
Cena za m²395.19 zł/m²

Sprzedam działkę 291 m2 w miejscowości Kopań - zachodniopomorskie (Plaża przy Bursztynowej Przystani) - Plaża Kopań. Miejscowość położona jest między Darłówkiem a Jarosławcem. Do morza jest 12 minut pieszo (jakieś 800 metrów) - blisko również jezioro Kopań Na działce jest prąd oraz woda podciągnięta do przyczepy - (szambo podłączone) Przyczepa zadaszona wraz z tarasem - na tyłach dobudówka Na froncie i bokach (brak zdjęć) posadzone tuje Działka ogrodzona panelami z bramą wjazdową i furtką Teren równy Tel. 737*#477*#707

Uzbrojona działka z projektem i pozwoleniem na budowe
Uzbrojona działka z projektem i pozwoleniem na budowe
234999 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²156.67 zł/m²

Pięknie położona działka blisko morza o powierzchni 1500 m2, uzbrojona w przyłącze energetyczne o mocy 40kw, instalację fotowoltaiczną o mocy 5kwp oraz własne ujęcie wody. Teren na skraju małej wsi, sąsiadujący z obszarem natura 2000. Dojazd urokliwą drogą brukowaną. Działka z projektem oraz wydanym pozwoleniem na przebudowę istniejącego budynku gospodarczego, a także budowę dodatkowego budynku gospodarczego, basenu oraz małej elektrowni wiatrowej. Na działce jest ogrodzenie z siatki leśnej, budowę można rozpocząć od zaraz.

Działka budowlana 20km od Kołobrzegu i Morza
Działka budowlana 20km od Kołobrzegu i Morza
100000 zł
Gościno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia789
Cena za m²126.74 zł/m²

Działka budowlana 20km od Kołobrzegu, Morza, w Gościno. Znajdująca się blisko głównej drogi oraz przystanku autobusowego. Do działki prowadzi inna urządzona droga, niż droga główna. Działka znajduje się na wzniesieniu ale ma równy teren z widokiem na duże pole z przodu. Obok są ogródki przydomowe tak że nie ma możliwości innej zabudowy. działka nr 11/22 z obrębu KARKOWO o powierzchni ogólnej 0,0789 ha. Działka nie posiada mpzp. Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej lub jednorodzinnej. Posiadam Promese od Energi, obok są media do przyłączenia. grunty orne: 0,0789 ha, (w tym kl: RIIIa - 0,0766 ha, RIIIb - 0,0023 ha) Filmik dla chętnych.

Działka budowlana 20km od Kołobrzegu i Morza OKAZJA
Działka budowlana 20km od Kołobrzegu i Morza OKAZJA
95000 zł
Kołobrzeg 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia789
Cena za m²120.41 zł/m²

Działka budowlana 20km od Kołobrzegu, Morza, w Gościno. Znajdująca się blisko głównej drogi oraz przystanku autobusowego. Do działki prowadzi inna urządzona droga, niż droga główna. Działka znajduje się na wzniesieniu ale ma równy teren z widokiem na duże pole z przodu. Obok są ogródki przydomowe tak że nie ma możliwości innej zabudowy. działka nr 11/22 z obrębu KARKOWO o powierzchni ogólnej 0,0789 ha. Działka nie posiada mpzp. Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej lub jednorodzinnej. Posiadam Promese od Energi, obok są media do przyłączenia. grunty orne: 0,0789 ha, (w tym kl: RIIIa - 0,0766 ha, RIIIb - 0,0023 ha) Filmik dla chętnych.

działka na sprzedaż Cisowo 308 m2
działka na sprzedaż Cisowo 308 m2
47500 zł
30+ kilka dni temu
Dostępne od1.01.2024r.
LokalizacjaCisowo
Cena47 500 zł
Rodzaj działkirekreacyjna
Kształt działkikwadrat

Oferta 347/9434/OGS. Na sprzedaż mała działka rekreacyjna o powierzchni 308 m2 oddalona tylko 800 m od morza ale położona w strefie wiatrakowej. Jest to równy teren z dobrym dojazdem drogą asfaltową a później utwardzoną, położony w miejscu występowania dużej ilości podobnych działek, bardzo blisko morza. Mankamentem jest bliska ok 300 m odległość od najbliższego wiatraka. Kupujący musi się liczyć z ograniczeniami wynikającymi z obowiązujących przepisów o fermach wiatrowych. Niemniej w bezpośrednim sąsiedztwie występują liczne przyczepy, małe domki drewniane i inne obiekty zabudowy nietrwałej, prawdopodobnie postawione na zasadzie budynków gospodarczych, bez prawa zamieszkania. Do morza jest ok 800 m i prowadzą tam liczne drogi i ścieżki pomiędzy działkami. Ciekawa alternatywa aby za niewielkie pieniądze posiadać własną działkę blisko morza. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości. Nasze biuro w Koszalinie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Uwaga! ze względu na ciągłą pracę w terenie, prosimy zawsze przed przyjściem do nas, wcześniej zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. Jesteśmy pod telefonem w weekandy i święta. Wszystkie nasze oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 347/9434/OGS

Działka komercyjna, ul. Spacerowa
Działka komercyjna, ul. Spacerowa
19500 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu
Powierzchnia4611

Pięknie położona działka do wynajęcia! Teren położony w Gdyni Orłowo przy ulicy Spacerowej, składający się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 4.611 m2. Wjazd od ulicy Spacerowej. Nieruchomość ogrodzona, o regularnym kształcie, teren płaski, grunt utwardzony. Idealne miejsce na parking samochodowy, aktywność sportową, czasową wystawę itp. Wydanie od zaraz. Lokalizacja Działka znajduje się w Gdyni Orłowo. Teren położony blisko plaży i morza w odległości 600 m. Okolica chętnie odwiedzana przez mieszkańców oraz turystów. - Dom & House - Specjaliści od marzeń. - Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - Znajdziemy najtańszy kredyt - Pomoc prawna dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnym i prawnymi - Znajdziemy najtańsze ubezpieczenie nieruchomości Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

działka na sprzedaż Duninowo 4010 m2
działka na sprzedaż Duninowo 4010 m2
119000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaDuninowo
Cena119 000 zł
Rodzaj działkirekreacyjna

Na sprzedaż działka rekreacyjna , blisko morza, Duninowo gm.Ustka, 119.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona blisko morza zaledwie 1,6 km od miejscowości Ustka. Działka o powierzchni 4010 m2 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 6/5 we wsi Duninowo PGR w gminie Ustka. Grunt oznaczony jest w ewidencji gruntów jako N nieużytek gruntowy. Teren jest płaski o równym ukształtowaniu częściowo zadrzewiony. CENA: 119.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 4010 m2 - teren częściowo zadrzewiony - kształt działki zbliżony do prostokąta o wymiarach ok 100m na 45m - przyłącze energetyczne blisko granicy działki ok.150m - brak MPZP na danym terenie - odległość do morza ok.3,6 km - odległość od miasta Ustka ok.1,5 km - dojazd do działki drogą gruntową Działka położona jest blisko drogi wojewódzkiej nr 203 przy trasie Darłowo Ustka, zaledwie 1,5 km od miejscowości Ustka. Dojazd do działki drogą gruntową. Przyłącze energetyczne znajduje się w odległości ok.150 m od granicy działki. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a zarazem bliskość miasta Ustka i morza. Duninowo, wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim blisko miasta Ustka i pięknych piaszczystych plaż w okolicy. Wieś leży przy drodze wojewódzkiej nr 203, na trasie Ustka Darłowo. W miejscowosci znajduje się stary kościół, sklepy spożywcze oraz kilka firm produkcyjnych i agroturystycznych. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu na skraju wioski w otoczeniu pól oraz stawów rybnych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dzwoniąc pytaj o numer oferty 26044 biura 30 z systemu inetonline.pl Numer oferty: 26044-30

Na sprzedaż działka rekreacyjna , blisko morza, Duninowo
Na sprzedaż działka rekreacyjna , blisko morza, Duninowo
119000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki4010
Rodzaj działkiRekreacyjna
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż działka rekreacyjna , blisko morza, Duninowo gm.Ustka, 119.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona blisko morza zaledwie 1,6 km od miejscowości Ustka. Działka o powierzchni 4010 m2 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 6/5 we wsi Duninowo PGR w gminie Ustka. Grunt oznaczony jest w ewidencji gruntów jako N – nieużytek gruntowy. Teren jest płaski o równym ukształtowaniu częściowo zadrzewiony. CENA: 119.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 4010 m2 - teren częściowo zadrzewiony - kształt działki – zbliżony do prostokąta o wymiarach ok 100m na 45m - przyłącze energetyczne blisko granicy działki ok.150m - brak MPZP na danym terenie - odległość do morza – ok.3,6 km - odległość od miasta Ustka – ok.1,5 km - dojazd do działki drogą gruntową Działka położona jest blisko drogi wojewódzkiej nr 203 przy trasie Darłowo – Ustka, zaledwie 1,5 km od miejscowości Ustka. Dojazd do działki drogą gruntową. Przyłącze energetyczne znajduje się w odległości ok.150 m od granicy działki. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a zarazem bliskość miasta Ustka i morza. Duninowo, wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim blisko miasta Ustka i pięknych piaszczystych plaż w okolicy. Wieś leży przy drodze wojewódzkiej nr 203, na trasie Ustka – Darłowo. W miejscowosci znajduje się stary kościół, sklepy spożywcze oraz kilka firm produkcyjnych i agroturystycznych. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu na skraju wioski w otoczeniu pól oraz stawów rybnych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka nad morzem - Kopań - zachodniopomorskie
Działka nad morzem - Kopań - zachodniopomorskie
119900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia291
Cena za m²412.03 zł/m²

Działka rolna 291 m2 w miejscowości Kopań - zachodniopomorskie (Plaża przy Bursztynowej Przystani) - Plaża Kopań. Miejscowość położona jest między Darłówkiem a Jarosławcem. Do morza jest 12 minut pieszo (jakieś 800 metrów) - blisko również jezioro Kopań Na działce jest prąd oraz woda podciągnięta do przyczepy - (szambo podłączone) Przyczepa zadaszona wraz z tarasem - na tyłach przyczepy dobudówka Na froncie i boku posadzone tuje Działka ogrodzona panelami z bramą wjazdową i furtką Teren równy pod kosiarkę Tel. 737*#477*#707

działka na sprzedaż Ostróda 1900 m2
działka na sprzedaż Ostróda 1900 m2
170000 zł
Ostróda 30+ kilka dni temu
LokalizacjaOstróda
Cena170 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Na sprzedaż działki budowlane w klimatycznym zakątku Mazur kilka minut od Ostródy. Otoczone ścianą wysokopiennego lasu mieszanego z łagodnym ukształtowaniem terenu i niewielkimi pagórkami. Teren położony jest w powiecie ostródzkim, w gminie Miłomłyn, nad brzegiem pięknego Jeziora Drwęckiego, które posiada urozmaiconą linię brzegową oraz malowniczą wyspę. Jest ono na szlaku żeglownym kanału Elbląskiego, co umożliwia przepłynięcie do wód Zatoki Gdańskiej i Morza Bałtyckiego. Spokojne miejsce na rodzinną inwestycje pod budowe wymarzonego domu bądź domku letniskowego. Teren jest objęty MPZP. Dogodny dojazd dzięki położeniu blisko drogi ekspresowej S7. Blisko atrakcyjnych miast takich jak Ostróda - 7km, Iława - 25km, Olsztyn - 37km. Powierzchnia działek od 1350m2 do 1900m2. Cena - od 170 000zł do 299 000zł Kupujący jest zwolniony z prowizji ! ZAPRASZAM SERDECZNIE DO KONTAKTU Edyta Lisowska A-Zet Nieruchomości Tel. 885pokaż telefon Numer oferty: 260740Osoba odpowiedzialna zawodowo: Edyta Lisowska

działka na sprzedaż Duninowo 4070 m2
działka na sprzedaż Duninowo 4070 m2
139000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaDuninowo
Cena139 000 zł
Rodzaj działkirekreacyjna

Na sprzedaż działka rekreacyjna ze stawem rybnym, blisko morza, Duninowo gm.Ustka, 139.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona blisko morza zaledwie 1,6 km od miejscowości Ustka. Działka o powierzchni 4070 m2 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 6/5 we wsi Duninowo w gminie Ustka. Grunt oznaczony jest w ewidencji gruntów jako N nieużytek gruntowy. Teren jest płaski o równym ukształtowaniu częściowo zadrzewiony. Na terenie nieruchomości zagospodarowany duży staw rybny. CENA: 139.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 4070 m 2 - teren częściowo zadrzewiony - na terenie działki duży staw rybny - kształt działki zbliżony do prostokąta o wymiarach 53 m na 70 m - przyłącze energetyczne blisko granicy działki ok. 50 m - brak MPZP na danym terenie - odległość do morza ok.3,6 km - odległość od miasta Ustka ok.1,5 km - dojazd do działki drogą gruntową Działka położona jest blisko drogi wojewódzkiej nr 203 przy trasie Darłowo, Ustka, zaledwie 1,5 km od miejscowości Ustka. Dojazd do działki drogą gruntową. Na terenie działki znajduje się duży zagospodarowany staw rybny. Przyłącze energetyczne znajduje się w odległości ok.50 m od granicy działki. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a zarazem blisko morza i miasta Ustka. Duninowo, wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim blisko miasta Ustka i pięknych piaszczystych plaż w okolicy. Wieś leży przy drodze wojewódzkiej nr 203, na trasie Ustka - Darłowo. W miejscowosci znajduje się stary kościół, sklepy spożywcze oraz kilka firm produkcyjnych i agroturystycznych. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu na skraju wioski w otoczeniu pól oraz stawów rybnych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dzwoniąc pytaj o numer oferty 26014 biura 30 z systemu inetonline.pl Numer oferty: 26014-30Nr licencji zawodowej: 7278

Działka budowlana Pobierowo 800m2 1,440,000zł
Działka budowlana Pobierowo 800m2 1,440,000zł
1440000 zł
Pobierowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²1800 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w centrum Pobierowa w zacisznej uliczce blisko morza! Doskonała pod inwestycje! Działka w kształcie prostokąta, ogrodzona, zabudowana. Odległość od morza: 500m (ok 5 minut spacerem) Powierzchnia: 800m2 (20mx40m) Cena: 1,440,000zł (1800zł/m2)Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, tereny usług turystycznych - pensjonaty.Na działce dostępny prąd, gaz, woda oraz kanalizacja. Obecnie na działce stoją dwa budynki, mieszkalny i gospodarczy (do generalnego remontu lub wyburzenia). Na podwórku dodatkowo studnia.Zapraszam na prezentacje KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ ZADZWOŃ (użyj formularza kontaktowego) Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Atrakcyjna działka nad jeziorem Marszewo zachodniopomorskie
Atrakcyjna działka nad jeziorem Marszewo zachodniopomorskie
24000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki72000
Rodzaj działkiRekreacyjna
SprzedażBez pośredników

Opis ofertySprzedam atrakcyjna działkę w gminie Postomino nad jeziorem Marszewo . Położenie działki bez sąsiadów jedynie na przeciwko pięknie zagospodarowany teren z końmi i danielami . Dzialka pod zabudowę rekreacyjną z możliwością podziału na mniejsze jednakże nam zależy na sprzedaży w całości . Dzialka bez przyłączy nieuzbrojona . Własne szambo i studnia co w dzisiejszych czasach jest dużym plusem jeśli chodzi o podwyżki . Blisko do morza 15 km do Ustki i 15 do Jarosławca . Jezioro Marszewo pięknie zagospodarowane . Gmina zmienia plan zagospodarowania i został złożony wniosek o zmianę na działkę budowlaną .

Działka na sprzedaż Kłanino ul. Polna 1238 m2
Działka na sprzedaż Kłanino ul. Polna 1238 m2
167130 zł
30+ kilka dni temu
Cena167 130
Powierzchnia1238 m²
Cena za m²135

Sprzedam działkę budowlaną położoną w Kłaninie . Teren płaski w kształcie prostokąta, blisko lasu i w odległości ok 10 km od morza. Spokojna okolica, media w drodze. ul. Polna, Kłanino, gmina Krokowa, powiat pucki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1238 m². Długość: 55 m, szerokość: 23 m Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia Media: woda, kanalizacja, prąd Cena do negocjacji Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Kłanino, Polna Poland - lokalizacja przybliżona

Działka siedliskowa uzbrojona Swarzewo
Działka siedliskowa uzbrojona Swarzewo
189000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia2000

Działka nad Bałtykiem. Swarzewo blisko morza! LOKALIZACJA: Swarzewo to wyjątkowa, duża miejscowość nadmorska, Odległość zaledwie 30 minut drogi od Redy i 50 minut od Gdyni oraz bliskość morza definitywnie podnosi atrakcyjność tego terenu. Miejscowość posiada dostęp do podstawowej infrastruktury usługowej w tym sklepów. Bardzo charakterystycznym elementem, poza bliskością morza, jest tu labirynt w kukurydzy będący co roku wyjątkowo obleganą miejscową atrakcją. DZIAŁKA: W sprzedaży działka budowlana nieuzbrojona, - woda i kanalizacja ok 30 metrów, prąd w drodze. Dojazd do działki od wewnętrznej drogi polnej, wcześniej główna droga asfaltowa. Teren nie jest ogrodzony, jest płaski, lekko zakrzewiony. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzeni, dopuszcza się zabudowę w ramach siedliska rolniczego. Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących miejsca o dużym potencjale mieszkalnym i inwestycyjnym. To miejsce czeka na nowego właściciela. Napisz lub zadzwoń i umów się na prezentację. - U NAS NAJKORZYSTNIEJ, NAJSZYBCIEJ I BEZPIECZNIE! Jeżeli zainteresowało Cię powyższe ogłoszenie to: - Zadzwoń pod wskazany nr telefonu. - Umów się na prezentację. W trosce o naszych Klientów NIE PRZEKAZUJEMY adresów nieruchomości. - Przyjedź i obejrzyj na żywo. - Zaproponuj swoją cenę prezentowanej nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę. W swoim portfelu posiadamy wyłącznie aktualne oferty. Oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu taniego kredytu. Wszystkie nasze transakcje są objęte ubezpieczeniem OC w PZU. Z nami u Notariusza dostaniesz nawet do 50% zniżki. Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej.

działka na sprzedaż Śmiechów 3000 m2
działka na sprzedaż Śmiechów 3000 m2
195000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaŚmiechów
Cena195 000 zł
Rodzaj działkirolna
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

!!!UMOWA WARUNKOWA!!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Uwaga, uwaga :) Jeszcze bliżej do morza? Nie ma problemu. Wytropiliśmy dużą działkę - 3000 m2 w bliskiej odległości do morza bo tylko 3 km w linii prostej. Nie chcesz tyle metrów? Podziel na trzy mniejsze i zyskaj :) Nieruchomość gruntowa idealnie wpasuje się w pomysł o własnej inwestycji: domki wczasowe, pole namiotowe lub w inne kreatywne działalności. W drodze dojazdowej znajduję się prąd a w działce po przeciwnej stronie ulicy- woda. Teren uporządkowany. Zaletą nieruchomości jest cicha i spokojna okolica oraz bliskość terenów zielonych, dająca możliwość aktywnego odpoczynku w bliskiej odległości od morza. Gąski to wieś letniskowa położona nad Morzem Bałtyckim, niezwykle urokliwe i spokojne miejsce dla osób lubiących szum morza :) Blisko do nadmorskich miejscowości takich jak Sarbinowo i Chłopy. Nie czekaj z zakupem! Stań się posiadaczem dobrze rokującej Nieruchomości :) Kontakt do agenta: Tymoteusz Lesiak, tel. 883pokaż telefon, e-mail: tymoteusz.skontaktuj się W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: GDF20693Nr licencji zawodowej: 26378

Działka nad morzem gmina Kołobrzeg
Działka nad morzem gmina Kołobrzeg
42000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia500
Cena za m²84 zł/m²

Super okazja dla każdego, kto poszukuje niedrogiego kawałka ziemi blisko morza, z przeznaczeniem na tzw. „bazę wypadową”. Działka rekreacyjna o powierzchni 471 m2 w Drzonowie, gmina Kołobrzeg. Do Grzybowa 10 km, niedaleko również do Dźwirzyna – 14 km oraz do Kołobrzegu 12 km. Działka jest do własnej aranżacji, nieogrodzona. Posiada księgę wieczystą – teren nie podlega pod żadne struktury (PZD, ROD). Kupić może każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania. Kształt działki prostokątny, regularny. Okolica spokojna. W Drzonowie znajduje się niezbędne zaplecze takie jak sklepy (w tym supermarket), bar, lekarz, apteka. Komunikacja autobusowa Kołobrzeg – Drzonowo przez Grzybowo.

działka na sprzedaż Człuchy 3000 m2
działka na sprzedaż Człuchy 3000 m2
249000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaCzłuchy
Cena249 000 zł
Rodzaj działkisiedliskowa

Na sprzedaż działka siedliskowa blisko morza i jeziora Gardno, Człuchy, gm. Smołdzino, 249.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 100/10, o powierzchni 3000 m2, blisko morza i jeziora Gardno nad rzeką Łupawą, we wsi Człuchy w gminie Smołdzino. Działka oznaczona w ewidencji gruntów jako RVI (rola klasy VI) o równym ukształtowaniu terenu, otoczona lasami oraz zabudową jednorodzinną. CENA: 249.000,- PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Działka położona w sąsiedztwie lasów - Słowiński Park Narodowy, pól uprawnych, zabudową jednorodzinną oraz droga gminną. Grunt o równym ukształtowaniu terenu o wymiarach ok. 41m x 74m, kształtem zbliżonym do prostokąta. Prąd oraz przyłącze wodociągowe w drodze gminnej około 180 m od granicy działki. Brak kanalizacji sanitarnej, szambo we własnym zakresie do wykonania. Na teren Człuchy brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Przez miejscowość przepływa rzeka Łupawa. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 3000 m2 - dojazd do działki z drogi gminnej - uzbrojenie: prąd, woda, telekomunikacja w drodze gminnej ok.180 m od granicy działki - kanalizacja we własnym zakresie (szambo) - teren równy, płaski - wymiary: 41m x 74m, - blisko jeziora Gardno, ok.2,6 km, rzeka Łupawa która przepływa przez wieś Człuchy, odległość do morza ok. 4,8 km - otulina Słowińskiego Parku Narodowego Człuchy - stara wieś słowińska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino nad rzeka Łupawą. Piękne tereny leśne Słowińskiego Parku Narodowego, blisko jeziora Gardno oraz blisko morza. Do miejscowości Człuchy dojazd drogą gminną oświetloną, działka z widokiem na wzgórze Rowokół. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12, 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dzwoniąc pytaj o numer oferty 26422 biura 30 z systemu inetonline.pl Numer oferty: 26422-30Nr licencji zawodowej: 7278

działka na sprzedaż Kołczewo 1270 m2
działka na sprzedaż Kołczewo 1270 m2
225000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaKołczewo
Cena225 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkinieregularny

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Kołczewie, blisko Pola Golfowego, jeziora Koprowo. Odległość do morza 8 km, do Międzyzdroje 14 km. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania. Teren uzbrojony w prąd. W naszej ofercie posiadamy działki o różnej powierzchni. Zadzwoń - umów się na prezentację. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie, Białymstoku, Lublinie i Zamościu. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: BON43798Nr licencji zawodowej: 319

Działka budowlana Ostróda,
Działka budowlana Ostróda,
190000 zł
Ostróda 30+ kilka dni temu
Pow. działki1834
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Opis ofertyNa sprzedaż działki budowlane w klimatycznym zakątku Mazur kilka minut od Ostródy. Otoczone ścianą wysokopiennego lasu mieszanego z łagodnym ukształtowaniem terenu i niewielkimi pagórkami. Teren położony jest w powiecie ostródzkim, w gminie Miłomłyn, nad brzegiem pięknego Jeziora Drwęckiego, które posiada urozmaiconą linię brzegową oraz malowniczą wyspę. Jest ono na szlaku żeglownym kanału Elbląskiego, co umożliwia przepłynięcie do wód Zatoki Gdańskiej i Morza Bałtyckiego. Spokojne miejsce na rodzinną inwestycje pod budowę wymarzonego domu bądź domku letniskowego. Teren jest objęty MPZP. Dogodny dojście na plażę oraz tereny rekreacyjne. Blisko atrakcyjnych miast takich jak Ostróda - 7km, Iława - 27km, Olsztyn - 37km. Powierzchnia działek od 1350m2 do 1834m2. Cena - od 190 000zł do 310 000zł Kupujący jest zwolniony z prowizji ! ZAPRASZAM SERDECZNIE DO KONTAKTU Numer oferty: 144639

działka na sprzedaż Ostróda 1834 m2
działka na sprzedaż Ostróda 1834 m2
190000 zł
Ostróda 30+ kilka dni temu
LokalizacjaOstróda
Cena190 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Na sprzedaż działki budowlane w klimatycznym zakątku Mazur kilka minut od Ostródy. Otoczone ścianą wysokopiennego lasu mieszanego z łagodnym ukształtowaniem terenu i niewielkimi pagórkami. Teren położony jest w powiecie ostródzkim, w gminie Miłomłyn, nad brzegiem pięknego Jeziora Drwęckiego, które posiada urozmaiconą linię brzegową oraz malowniczą wyspę. Jest ono na szlaku żeglownym kanału Elbląskiego, co umożliwia przepłynięcie do wód Zatoki Gdańskiej i Morza Bałtyckiego. Spokojne miejsce na rodzinną inwestycje pod budowę wymarzonego domu bądź domku letniskowego. Teren jest objęty MPZP. Dogodny dojście na plażę oraz tereny rekreacyjne. Blisko atrakcyjnych miast takich jak Ostróda - 7km, Iława - 27km, Olsztyn - 37km. Powierzchnia działek od 1350m2 do 1834m2. Cena - od 190 000zł do 310 000zł Kupujący jest zwolniony z prowizji ! ZAPRASZAM SERDECZNIE DO KONTAKTU Numer oferty: 144639Osoba odpowiedzialna zawodowo: Dominika Stepaniuk

działka na sprzedaż Zaleskie Zalewskie 391062 m2
działka na sprzedaż Zaleskie Zalewskie 391062 m2
790000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaZaleskie, Zalewskie
Cena790 000 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna

Na sprzedaż działka rolno - inwestycyjna , blisko morza, Zaleskie , gm.Ustka, 790.000,-PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 181/2, położona zaledwie 3 km od morza Bałtyckiego, blisko miejscowości Ustka w obrębie ewidencyjnym Zaleskie . Powierzchnia działki to 39,1400 ha. Teren oznaczony w ewidencji gruntów jako Lz- grunty zadrzewione i zakrzewione. Nieruchomość położona w otulinie rezerwatu przyrody w otoczeniu znajdują sie łąki i pola uprawne. CENA: 790.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Obszar działki o równym ukształtowaniu terenu zadrzewiony i zakrzewiony - głównie drzewa samosiejki z gatunku brzoza i olcha. Działka w otulinie rezerwatu przyrody - Zaleskie Bagna. W odległości ok.1 km jezioro Modła, zaś do plaży w Lędowie ok.3km. Dojazd do działki drogą gminną gruntową. Przyłącze wodociągowe oraz energetyczne w odległości ok.1 km od granicy działki. Grunt nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na terenie działki przy południowej granicy działki znajduje się staw. Teren lokalizacyjne idealny pod inwestycję, piękne tereny, dzika przyroda, jeziora i morze. Teren dla osób ceniących sobie ciszę i kontakt z przyrodą. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki to 39,1400 ha - teren zadrzewiony i zakrzewiony - kształt działki zbliżony do rownoboku o wymiarach: ok.770m x 550m - przyłącze energetyczne i wodociągowe ok.1 km od granicy działki - odległość od morza to ok.3km - odległość od jeziora Modła to ok.1 km - dojazd drogą gminną gruntową - brak MPZP - staw na terenie działki Zaleskie, obręb ewidencyjny przylegający do wsi Zaleskie w gminie Ustka w województwie pomorskim.Wieś Zaleskie położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 203. Teren działki położony w otulinie rezerwatu przyrody, w bliskiej odległości od morza Bałtyckiego. Obszar Zaleskie PGR to tereny dzikiej przyrody, bez przemysłu, w otoczeniu łąk i pól uprawnych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dzwoniąc pytaj o numer oferty 26310 biura 30 z systemu inetonline.pl Numer oferty: 26310-30

Działka budowlana Lubkowo
Działka budowlana Lubkowo
435000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia2259

Fantastyczna lokalizacja, świetne miejsce wypadowe nad morze, blisko Jeziora Żarnowieckiego. Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 2259 m2 położona w miejscowości Lubkowo. Działka uzbrojona w media, o regularnym kształcie z dostępem do drogi. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie terenu: MN/ML - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i rekreacji indywidualnej. Lokalizacja Lubkowo miejscowość położona w powiecie puckim, w gminie Krokowa nad wschodnim brzegiem Jeziora Żarnowieckiego. Do plaży miejskiej i przystani żeglarskiej 3 min, odległości do morza 6,9 km. Położenie działki między pięknym lasem a jeziorem. . Zalety - możesz zbudować dom i zamieszkać na stałe - zbuduj dom wakacyjny i korzystaj ze świetnej lokalizacji w pobliżu morza - Dom & House - Specjaliści od marzeń. - Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - Znajdziemy najtańszy kredyt - Pomoc prawna dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnym i prawnymi - Znajdziemy najtańsze ubezpieczenie nieruchomości Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Filtr