Garaż 100 metrów

Sortowanie:
Znaleziony: 26 ogłoszenie w kategorii Garaże i Parkingi Polska: Wszystkie miasta
Garaż tuż przy stacji Metro Zacisze ul.Gerwazego
Garaż tuż przy stacji Metro Zacisze ul.Gerwazego
85000 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu
Powierzchnia19
RodzajGaraż

Sprzedam murowany garaż tuż przy stacji Metro Zacisze (100 metrów od stacji). - 19 metrów, murowany - podłączony prąd, umowa z operatorem do przepisania- niskie opłaty; 600 zł rocznie za wieczyste (wrzucam fragment pisma z Urzędu Dzielnicy Targówek)- idealny punkt do zostawienia samochodu i przesiadki w metro dla dojeżdżających z Radzymina, Wołomina, Kobyłki, Tłuszcza czy Legionowa- bez pośredników, jestem właścicielem, nazywam się Tomasz Pilikowski, można mnie znaleźć na Youtube czy Instagramie, z zawodu jestem artystą malarzem :)- idealny jako narzędzie generujące dochód pasywny - np. przy cenie wynajmu 750 zł/mies za około 13 lat zwrot inwestycji plus pewny wzrost wartości nieruchomości (coraz dalej idące plany stworzenia w tamtych okolicach strefy płatnego parkowania pociągną za sobą konieczność płacenia za parkowanie na ulicy i znaczny wzrost ilości znaków zakazu parkowania).   

Garaż tuż przy stacji Metro Zacisze ul.Gerwazego
Garaż tuż przy stacji Metro Zacisze ul.Gerwazego
85000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Powierzchnia16,32
RodzajGaraż

Sprzedam murowany garaż tuż przy stacji Metro Zacisze (100 metrów od stacji). - 16,32 metrów, murowany - podłączony prąd, umowa z operatorem do przepisania- garaż: własność, księga wieczysta- grunt: użytkowanie wieczyste do 04 lipca 2096- niskie opłaty; 600 zł rocznie za wieczyste (wrzucam fragment pisma z Urzędu Dzielnicy Targówek)- idealny punkt do zostawienia samochodu i przesiadki w metro dla dojeżdżających z Radzymina, Wołomina, Kobyłki, Tłuszcza czy Legionowa- bez pośredników, jestem właścicielem od 4 lat - idealny jako narzędzie generujące dochód pasywny - np. przy cenie wynajmu 700 zł/mies za około 15 lat zarobek 100% plus pewny wzrost wartości nieruchomości (coraz dalej idące plany stworzenia w tamtych okolicach strefy płatnego parkowania pociągną za sobą konieczność płacenia za parkowanie na ulicy i znaczny wzrost ilości znaków zakazu parkowania).   

Garaż blaszak do wynajęcia - czytaj opis
Garaż blaszak do wynajęcia - czytaj opis
130 zł
Człuchów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia15
RodzajGaraż

Witam Posiadam garaż blaszak do wynajęcia od 10.04.2023r Garaż znajduje się na ul. TRAUGUTTA NA DRODZE W STRONĘ miejscowości Sieroczyn, a dokładnie 100 metrów od Cerkwi, obok zakładu Wulkanizacyjnego Pana Zakrzewskiego. Polecam i zapraszam. Płatne za 3 miesiące z góry( 400)

Garaż do wynajęcia
Garaż do wynajęcia
270 zł
Ząbkowice Śląskie 30+ kilka dni temu
Powierzchnia17
RodzajGaraż

Mam do wynajęcia garaż na ulicy Jasnej (Osiedle Słoneczne) w odległości 100 metrów od Biedronki. Tel. 72*****28.

Wynajmę garaż 290zł.
Wynajmę garaż 290zł.
310 zł
Kalisz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia16
RodzajGaraż

Wynajmę garaż przy ulicy dobrzeckiej. Garaż usytuowany jest na prywatnej posesji. Bardzo dobra lokalizacja a przede wszystkim duże bezpieczeństwo garażowania. Garaż posiada termoizolację i jest wykonany z grubej blachy. Bezpośredni kontakt z osiedlem "Dobrzec". 100 metrów od ronda "Dobrzec" w kierunku kościoła. Polecam !

Garaż murowany Kluczbork ul. Sybiraków
Garaż murowany Kluczbork ul. Sybiraków
300 zł
Kluczbork 30+ kilka dni temu
Powierzchnia18
RodzajGaraż

Garaż murowany o wymiarach 3x6 m. Oświetlenie, prąd. Wystawiam fakturę. Lokalizacja ul. Sybiraków, 100 metrów od starej Poczty.

Garaż do wynajęcia - Gdańsk Przymorze ul. Tysiąclecia
Garaż do wynajęcia - Gdańsk Przymorze ul. Tysiąclecia
16 zł
30+ kilka dni temu

Garaż do wynajęcia na Gdańskim Przymorzu przy ul. Tysiąclecia. Garaż murowany w szeregu, suchy, dojazd do garażu pomiędzy budynkiem 29 (Szkoła) a budynkiem 27 (blok). W odległości ok. 250 metrów falowiec przy ul. Piastowskiej 100. Powierzchnia ok. 18 m kw. UWAGA ! Ogłoszenie grzecznościowe - kontakt z właścicielem wyłącznie telefoniczny ***-***-*** Stanisław.

Garaż 6x6, Brama segmentowa 5m, Profil
Garaż 6x6, Brama segmentowa 5m, Profil
22000 zł
Lubaczów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia36
RodzajGaraż

Garaż 6x6 Grafit Konstrukcja z PROFILA ZAMKNIĘTEGO 5x5 oraz 5x3 Blacha z huty ArcelorMittal- AKRYL (kolory z palety RAL oraz MAT) grubość- 0,5 KOLOR DREWNOPODOBNY- 0,45 Dach pokryty blachą trapezową T14 Ściany wąski panel poziomy T7 Bramy szeroki panel poziomy T20 Szczegółowe informacje: Szerokość- 6 m Długość-6 m Dach dwuspadowy Wysokość standardowa Blacha akrylowa- GRAFIT 1 brama segmentowa szeroka na 5 metrów Całość wykonana z blachy w panelu POZIOMYM Konstrukcja mocna i stabilna! Nity w kolorze blachy. Za dodatkową dopłatą możliwość zamówienia *Filcu (powłoki zapobiegającej skraplaniu) *Drzwi dodatkowych *Rynien *Okien *Blachodachówki POWYŻSZE DODATKI NIE SĄ WLICZONE W CENĘ! Wykonuję konstrukcje pod indywidualne zamówienie klienta. Zapewniam SOLIDNE wykonanie. Wykorzystuję materiały wysokiej jakości! Blacha w I gatunku GWARANTUJE 100% zadowolenia zakupionych produktów! Montaż garaży gratis! W sprawach kosztów transportu proszę o kontakt telefoniczny Zachęcam do skorzystania z Mojej oferty.

Garaż w centrum tczewskich Suchostrzyg
Garaż w centrum tczewskich Suchostrzyg
59000 zł
Tczew 30+ kilka dni temu
Powierzchnia18
RodzajGaraż

Szanowni Państwo, Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość: Garaż jednostanowiskowy o powierzchni około 18 m2, położony przy ul. Gryfa Pomorskiego (dzielnica Suchostrzygi) w Tczewie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja na terenie dzielnicy Suchostrzygi (50 metrów od ulicy Armii Krajowej, naprzeciwko bloku nr 19 przy ul. Władysława Jurgo). Nieruchomość położona w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i usługowej, w kilka chwil dotrzesz stąd do przedszkola, parku handlowego, hurtowni i sklepów. Równie szybko wydostaniesz się z miasta w kierunku węzła A1 w Stanisławiu, czy też w drugą stronę do drogi krajowej a pod kątem rekreacyjnym – do Bulwarów nad Wisłą i Starego Miasta. Garaż o wymiarach 3 x 6 metrów, murowany, dach po remoncie, kryty styropapą, posadzka – wylewka betonowa. Brama wjazdowa stalowa, ręczna, zamki przeciwwłamaniowe. Instalacja energetyczna w garażu – rozliczenie wspólne z sąsiadami. Opłaty: opłata 25 zł / rok + podatek od nieruchomości około 100 zł / rok. Garaż dostępny od ręki dla zdecydowanego nabywcy! Nieruchomość stanowi udział w gruncie, na którym znajdują się garaże. Nowym nabywcom gwarantujemy: •Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu, •Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących), •Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.   Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. (użyj formularza kontaktowego). Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!   Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Garaż w centrum tczewskich Suchostrzyg
Garaż w centrum tczewskich Suchostrzyg
59000 zł
Tczew 30+ kilka dni temu
Powierzchnia16
RodzajGaraż

Szanowni Państwo, Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość: Garaż jednostanowiskowy o powierzchni około 16 m2, położony przy ul. Gryfa Pomorskiego (dzielnica Suchostrzygi) w Tczewie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja na terenie dzielnicy Suchostrzygi (50 metrów od ulicy Armii Krajowej, naprzeciwko bloku nr 19 przy ul. Władysława Jurgo). Nieruchomość położona w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i usługowej, w kilka chwil dotrzesz stąd do przedszkola, parku handlowego, hurtowni i sklepów. Równie szybko wydostaniesz się z miasta w kierunku węzła A1 w Stanisławiu, czy też w drugą stronę do drogi krajowej a pod kątem rekreacyjnym – do Bulwarów nad Wisłą i Starego Miasta. Garaż o wymiarach 3 x 6 metrów, murowany, dach po remoncie, kryty styropapą, posadzka – wylewka betonowa. Brama wjazdowa stalowa, ręczna, zamki przeciwwłamaniowe. Instalacja energetyczna w garażu – rozliczenie wspólne z sąsiadami. Opłaty: opłata 25 zł / rok + podatek od nieruchomości około 100 zł / rok. Garaż dostępny od ręki dla zdecydowanego nabywcy! Nieruchomość stanowi udział w gruncie, na którym znajdują się garaże. Nowym nabywcom gwarantujemy: •Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu, •Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących), •Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.   Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. (użyj formularza kontaktowego). Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!   Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Garaż  wynajmę w cenrum Gdańska 450 zł lub dwa  bliźniacze garaże
Garaż wynajmę w cenrum Gdańska 450 zł lub dwa bliźniacze garaże
450 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Powierzchnia34,20
RodzajGaraż

Wynajmę garaż o powierzchni 18,60 M2 oraz drugi bliźniaczy garaż o powierzchni 15, 60 M2 w centrum Gdańska na ul Kolejowej. Garaż znajduje się 100 metrów od przystanku tramwajowego zlokalizowany jest na zamkniętym terenie na tyłach myjni samochodowej NOVA, okamerowanym i chronionym przez ochronę garaż posiada prąd 230 V dostęp do wody bieżącej przed garażem jest duży obszar terenu do możliwości użytkowania ,garaż suchy bez przecieków bez jakichkolwiek pleśń grzybów i zawilgocenia ,garaż może spełniać funkcję magazynu i przechowywania rzeczy zbędnych lub służyć jako pomieszczenie gospodarcze do przechowywania urządzeń. Drugi garaż o powierzchni 15 , 60 M2 i jest do wynajęcia za kwotę 400 zł i posiada przejście do drugiego garażu możliwość wynajęcia dwóch garaży bliźniaczych

Garaż 100 metrów od starego browaru
Garaż 100 metrów od starego browaru
450 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
Powierzchnia14
RodzajGaraż

Garaż do wynajęcia znajdujący się tuż koło czerwonego budynku UE, za szkołą WSB; Bardzo bezpieczny, suchy, nadaje się do przechowywania rzeczy; Zamykany na bramę na pilota (dwie bramy - wjazd od ul. Kościuszki przy budynku UE lub Ratajczaka); Jest też możliwe kupno - 80 000 zł (prawo spółdzielcze własnościowe); Czynsz - 70 zł W sprawie ogłoszenia proszę dzwonić lub pisać SMS.

Wynajmę garaż, Górny Mokotów - 100 m od Metra
Wynajmę garaż, Górny Mokotów - 100 m od Metra
400 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Powierzchnia12
RodzajGaraż

Wynajmę miejsce parkingowe w garażu podziemnym przy ulicy Wiktorskiej 80. Garaż moniotorowany, 100 metrów od stacji Metra Racławicka. Brama automatyczna na pilota. Cena do lekkiej negocjacji.

Nowy garaż sprzedam
Nowy garaż sprzedam
20000 zł
Rybnik 30+ kilka dni temu
Powierzchnia52,50
RodzajGaraż

Sprzedam nowy garaż Lokalizacja: Rybnik, ul. Kolejowa Blisko dworca PKP Blisko centrum Garaż nowy, blaszany, można powiedzieć że nieużywany Stabilne podłoże na kostkach chodnikowych o wymiarach 50*50 Wymiary: długość 5 metrów, szerokość 3,5 metra, wysokość 3 metry Dach dwuspadowy Garaż posiada wzmacniany dach, 200kg/m2 przygotowany pod instalację fotowoltaiczną (na przyszłość) Garaż w trakcie ocieplania od wewnątrz płytami styropianowymi Brak prądu, brak wody Jedyne opłaty jakie ponosisz po zakupie to dzierżawa ziemi - koszt około 100 zł/miesiąc Więcej zdjęć mogę podesłać na email. Zapraszam do kontaktu

Garaż w apartamentowcu przy ulicy Suchej 7 na Widzewie - do wynajęcia.
Garaż w apartamentowcu przy ulicy Suchej 7 na Widzewie - do wynajęcia.
500 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
Powierzchnia18
RodzajGaraż

Dzień dobry, Wynajmę garaż usytuowany w zerowej kondygnacji apartamentowca przy ulicy Suchej 7 w Łodzi. Budynek jest oddalony około 80-100 metrów od ul. Piłsudskiego. Teren ogrodzony. Wjazd na posesję przez bramę otwieraną na pilota. Garaż środkowy, od frontu budynku z wygodnym wjazdem nawet dla dużego samochodu. Brama garażowa z napędem elektrycznym, otwierana na pilota. Garaż przestronny, o powierzchni 18 metrów kwadratowych (6m długość x 3 m szerokość). W garażu z powodzeniem zaparkuje duże auto Kombi czy Van. Całkowity koszt najmu dla przyszłego użytkownika to 500 zł miesięcznie, kwota ta nie podlega negocjacji. Czynsz płatny miesięcznie z góry. Garaż będzie dostępny od dnia 16 września 2023r.

Posiadam garaż blaszak do wynajęcia od zaraz
Posiadam garaż blaszak do wynajęcia od zaraz
150 zł
Człuchów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia15
RodzajGaraż

Witam Posiadam garaż blaszak do wynajęcia od zaraz Garaż znajduje się na ul. TRAUGUTTA NA DRODZE W STRONĘ miejscowości Sieroczyn, a dokładnie 100 metrów od Cerkwi, obok zakładu Wulkanizacyjnego Pana Zakrzewskiego. Zapraszam.

Garaż do wynajęcia
Garaż do wynajęcia
270 zł
Ząbkowice Śląskie 30+ kilka dni temu
Powierzchnia17
RodzajGaraż

Mam do wynajęcia garaż na ulicy Jasnej (Osiedle Słoneczne) w odległości 100 metrów od Biedronki. Wolny od października. Tel. 72*****28.

ul. Matejki (100m od Galaxy) garaż !!!
ul. Matejki (100m od Galaxy) garaż !!!
125000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Oferujemy na sprzedaż garaż o powierzchni 15,30m2 położony w przyziemiu wieżowca - w samym centrum Szczecina.Nieruchomość znajduje się przy ulicy Jana Matejki - zaledwie 100 metrów od Centrum Handlowego "Galaxy" !!!Garaż wyposażony w bramę uchylną metalową oraz w instalację wodno-kanalizacyjną.Właściciel garażu zyskuje dodatkowo możliwość parkowania samochodu przed garażem.Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej - 56,46zł/miesiąc.Tylko cztery garaże w całym budynku !!!Cena ofertowa za garaż - 125 000 zł.Zapraszamy.MARKOWSCY NIERUCHOMOŚCI, rok zał. 1993PROMOCJA: "Wycena nieruchomości do banku z 50% rabatem"Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa kredytowego, a wycenę nieruchomości do banku otrzymasz z 50% rabatem.Regulamin promocji dostępny na stronie Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Garaż murowany z kanałem 26 m2, pow. 43 m2 gruntu
Garaż murowany z kanałem 26 m2, pow. 43 m2 gruntu
78000 zł
Chrzanów 30+ kilka dni temu

Garaż sprzedam chętnemu  na zarobek. Murowany z kanałem 26 m2, powierzchnia gruntu 43m2 dookoła garażu. Może służyć jako magazyn . Solidne mury, strop, zabezpieczenia. Garaż po remoncie. Jest z monitoringiem,okolica bezpieczna 40 metrów od bloku mieszkalnego. Są chętni na podnajęcie od zaraz płacąc 250 zł miesięcznie. Położony w Chrzanowie Jest też chętny na odkupienie tego garażu w cenie 100 000  zł  po  24 miesiącach  lub 105 000 zł po 36 miesiącach. tel.697-322-283

Garaż 5x8, profil, brama segmentowa
Garaż 5x8, profil, brama segmentowa
25000 zł
Lublin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia40
RodzajGaraż

Garaż 5x8 Kolor RAL 7000 Konstrukcja z PROFILA ZAMKNIĘTEGO 5x5 oraz 5x3 Blacha z huty ArcelorMittal- AKRYL (kolory z palety RAL oraz MAT) grubość- 0,5 KOLOR DREWNOPODOBNY- 0,45 Dach pokryty blachą trapezową T14 Ściany wąski panel poziomy T7 Szczegółowe informacje: Szerokość- 5 m Długość-8 m Dach dwuspadowy Wysokość standardowa Blacha akrylowa- RAL 7000 1 brama segmentowa szeroka na 5 metrów w kolorze Grafit Mat 1 drzwi wejściowe w kolorze Grafit Mat Rynny Grafitowe Całość wykonana z blachy w panelu POZIOMYM Konstrukcja mocna i stabilna! Nity w kolorze blachy. Za dodatkową dopłatą możliwość zamówienia *Filcu (powłoki zapobiegającej skraplaniu) *Okien *Blachodachówki POWYŻSZE DODATKI NIE SĄ WLICZONE W CENĘ! Wykonuję konstrukcje pod indywidualne zamówienie klienta. Zapewniam SOLIDNE wykonanie. Wykorzystuję materiały wysokiej jakości! Blacha w I gatunku GWARANTUJE 100% zadowolenia zakupionych produktów! Montaż garaży gratis! W sprawach kosztów transportu proszę o kontakt telefoniczny Zachęcam do skorzystania z Mojej oferty.

Wynajmę garaż Rzeszów - centrum
Wynajmę garaż Rzeszów - centrum
350 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia17
RodzajGaraż

Oferta Wynajmu Garażu w Rzeszowie Czy marzysz o bezpiecznym i suchym miejscu na przechowanie swojego samochodu? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oto oferta wynajmu garażu w szeregowej zabudowie w Rzeszowie: Lokalizacja: Adres: Rzeszów, ulica Sienkiewicza (przy torach) Odległość do Galerii Rzeszów: mniej niż 100 metrów Łatwy dostęp do ważnych punktów miasta Charakterystyka garażu: Powierzchnia: 17 metrów kwadratowych Garaż świeżo po remoncie, w doskonałym stanie W pełni suchy - idealny na przechowywanie pojazdu lub innych wartościowych przedmiotów Wyposażenie: Pilot do szlabanu zapewniający wygodne i bezpieczne wjazd/wyjazd Oświetlenie wewnętrzne garażu Wieszaki oraz regał Warunki najmu: Koszt wynajmu: 350zł/miesiąc + media Preferowany długi okres najmu, jednak rozważam także krótsze okresy Możliwy upust dla najemców zainteresowanych dłuższym okresem najmu Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu To doskonała okazja, by zapewnić bezpieczne miejsce dla swojego samochodu w centrum Rzeszowa. Nie musisz się już martwić o niepogodę, kradzieże czy inne niespodzianki. Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i wynajmij nasz garaż już teraz! Jeśli jesteś zainteresowany/a, skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu: 53*******36/7********16 Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i umówimy się na oględziny. Nie zwlekaj! To unikalna okazja na wynajem garażu w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie.

DUŻY Garaż Murowany z KANAŁEM / Magazyn / Warsztat - Kraków, Bronowice
DUŻY Garaż Murowany z KANAŁEM / Magazyn / Warsztat - Kraków, Bronowice
750 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
Powierzchnia21,50
RodzajGaraż

Wynajmę DUŻY Garaż Murowany z KANAŁEM 21,5 m2 (2,9 m x 7,5 m) Może też być wykorzystany jako Magazyn lub Warsztat. W garażu jest światło oraz gniazda elektryczne (np. do ładowania samochodu elektrycznego). Przed garażem jest też możliwość zaparkowania drugiego samochodu. Wygodny dojazd. Lokalizacja: Kraków, Bronowice Małe, ul. Na Błonie, 100 metrów od pętli MPK (tramwajowej i autobusowej). Tramwajem 14 minut od Rynku. Garaż znajduje się w cichym i spokojnym miejscu. Opłata za prąd wg. licznika. Podatek od nieruchomości 20 zł/miesiąc. Kaucja 1000 zł.

Garaż w apartamentowcu przy ulicy Suchej 7 na Widzewie - do wynajęcia.
Garaż w apartamentowcu przy ulicy Suchej 7 na Widzewie - do wynajęcia.
550 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
Powierzchnia18
RodzajGaraż

Dzień dobry, Wynajmę garaż usytuowany w zerowej kondygnacji apartamentowca przy ulicy Suchej 7 w Łodzi. Budynek jest oddalony około 80-100 metrów od ul. Piłsudskiego. Teren ogrodzony. Wjazd na posesję przez bramę otwieraną na pilota. Garaż środkowy, od frontu budynku z wygodnym wjazdem nawet dla dużego samochodu. Brama garażowa z napędem elektrycznym, otwierana na pilota. Garaż przestronny, o powierzchni 18 metrów kwadratowych (6m długość x 3 m szerokość). W garażu z powodzeniem zaparkuje duże auto Kombi czy Van. Całkowity koszt najmu dla przyszłego użytkownika to 550 zł miesięcznie, kwota ta nie podlega negocjacji. Czynsz płatny miesięcznie z góry. Garaż dostępny od zaraz.

Wynajmę garaż 310zł.
Wynajmę garaż 310zł.
310 zł
Kalisz 30+ kilka dni temu
Powierzchnia16
RodzajGaraż

Wynajmę garaż przy ulicy Dobrzeckiej. Garaż usytuowany jest na prywatnej posesji. Bardzo dobra lokalizacja a przede wszystkim duże bezpieczeństwo garażowania. Bezpośredni kontakt z osiedlem "Dobrzec". 100 metrów od ronda "Dobrzec" w kierunku kościoła. Polecam !

Sprzedam garaż na ul. Wilczej przy osiedlu Książąt Pomorskich
Sprzedam garaż na ul. Wilczej przy osiedlu Książąt Pomorskich
76000 zł
Szczecin 25 dni plecy
Powierzchnia16
RodzajGaraż

Sprzedam garaż murowany o powierzchni 16 metrów kwadratowych. W garażu podłączony jest prąd. Garaż znajduje się na ulicy Wilczej przy Osiedlu Książąt Pomorskich na ogrodzonym terenie na którym znajduje się ponad 100 garaży. Garaż jest w drugiej linii od wjazdu ( wjazd na teren przez bramę zamykaną na pilota). Brama do garażu solidna, metalowa. Forma własności spółdzielcze-własnościowe. Czynsz do spółdzielni około 83 złote. Obecnie garaż jest wynajmowany do końca roku. Po zakupie możliwość przedłużenia umowy z wynajmującym lub rezygnacji z wynajmu ( wygaśnięcie umowy).

Wynajmę garaż 310zł.
Wynajmę garaż 310zł.
310 zł
Kalisz 3 kilka dni temu
Powierzchnia16
RodzajGaraż

Wynajmę garaż przy ulicy Dobrzeckiej. Garaż usytuowany jest na prywatnej posesji. Bardzo dobra lokalizacja a przede wszystkim duże bezpieczeństwo garażowania. Bezpośredni kontakt z osiedlem "Dobrzec". 100 metrów od ronda "Dobrzec" w kierunku kościoła.

Filtr