Szukam garażu
Dzień dobry szukam garażu lub miejsca postojowego w hali garażowej do wynajęcia w rejonie Glinki Boya Żeleńskiego Cmentarna Kontakt tel. Jak nie odbiorę to oddzwonię
Szukam garażu przy ul 11 Listopada proszę o kontakt
wynajmę miejsce postojowe w podziemnym garażu w nowym budownictwie w pobliżu centrum
Dzień dobry. Szukam garażu do wynajęcia.
szukam garażu do wynajęcia na dłuższy okres.
Pilnie szukam 50-100m2 Garażu/magazynu/stodoly/pomieszczenia magazynowego w gminie/powiecie Puckim, z dostępem do prądu (siły) . Szukam na wynajem długoterminowy. Prosze o propozycje na numer 5/0/7/4/0/0/2/3/1 Zdjęcia poglądowe.
Szukam garażu z kanałem i prądem, najem dlugoterminowy
Witam szukam garażu na ulicy Płockiej w okolicy 147B
Szukam garażu do wynajęcia na Świerczewie. Interesuje mnie najem długotrwały.
Dzień dobry. Szukam garażu na motocykl. Preferowana okolica Oś. Kościuszki.
szukam garażu do wynajęcia Oś Leśne Czerkaska/grabowa ewentualnie Kasztanowa /Grabowa
Szukam do wynajęcia garażu w Legnicy przy ul. Sudeckiej okolice byłego Stomadentu
Szukam miejsca postojowego w garażu podziemnym w rejonie ul. Deotymy i Ciołka.
Szukam garażu samochodowego do najęcia (lub odkupienia) w pobliżu ulic Traugutta, Mickiewicza, Miłosza
Szukam garażu do wynajęcia / okolice ul Stalmacha, Dąbrowskiego, Ogrodowa / powierzchnia 18/ 20 m2
Szukam garażu do wynajęcia w okolicy ul. Kamińskiego w Świdniku. Może być blaszak.
Witam, Szukam garażu do wynajecia z kanałem i dostępem do prądu. Najlepiej kontakt przez olx
Szukam do wynajęcia miejsca postojowego w garażu, ale zewnętrzne również rozważę. Warszawska 120-130 Parkowe Wzgórze (Nowy Bocianek)
szukam garażu do wynajęcia w Przasnyszu jak najbliżej kościoła ojców pasjonistów 6#0#0#1#9#5#2#7#1
Szukam do wynajęcia garażu lub miejsca postojowego przy ul. Fabrycznej 6, Fabrycznej 4 lub 3, lub Aleja Pokoju 29A i okolice
Miejsce na moto w garażu. Szukam współlokatora-ów - motocyklisty do wynajmowanego przeze mnie garażu. Garaż znajduję się w Rzeszowie przy ulicy Mikołajczyka. W garażu może zmieścić się 4 motocykle. W tej chwili jest nas dwóch. Cena podana jest przy jednym dodatkowym współlokatorze. Oferta ważna do 31-10.
OPIS Szukam garażu do wynajęcia w okolicy ulicy Witosa lub Wyspiańskiego w Brodnicy w rozsądnej cenie. Najlepiej od zaraz na dłuższy okres.
Szukam garażu na wynajem żeby był dostęp do prądu i weszło jedno auto i żeby dało się otworzyć drzwi w Żyrardowie Wiskitkach może być Korytów żeby był garaż zależy mi
Chętnie wynajmę miejsce w zamykanym garażu podziemnym – może być cały garaż lub współdzielony z innym motocyklistą. Lokalizacja: ul. Gen. Kopańskiego / Polskich Marynarzy / Gen. Maczka (Szczecin Gumieńce). Szukam miejsca dla motocykla, zależy mi na bezpiecznym, suchym i zamykanym garażu. Jeśli masz wolne miejsce lub chcesz się dogadać na spółkę – napisz lub zadzwoń!
Szukam garażu do wynajęcia w Częstochowie – najlepiej okolice Wrzosowiak / Raków / Ostatni Grosz. Ważne, żeby w środku było gniazdko z prądem. Powierzchnia ok. 16 m². Najlepiej dostępny od zaraz. Jeśli ktoś coś wie albo ma kontakt – proszę o wiadomość
Szukam garażu (nie miejsca postojowego) w okolicy Praga Północ na 2 lub więcej miesięcy. Gotów zapłacić trochę więcej niż rynek za krótkoterminowy najem. Potrzebny prąd. Garaż najlepiej przestronny (od 2,7 m) Proszę o kontakt tylko przez OLX lub SMS. Dziękuję bardzo!
Witam, wynajmę garaż o wielkości 18m2 na warszawskim Służewcu/Ursynowie. Garaż znajduje się na ulicy Bokserskiej i jest na terenie ogrodzonym z brama na pilota. W garażu nowa elektryka - siły brak. Cena za miesiąc 550zl Szukam kogoś kto chętnie wynajmie na dłuższy okres.
Dzień dobry, szukam osoby chętnej do wynajęcia miejsca postojowego w podziemnym garażu przy ul. Cystersów. Garaż jest dzielony (3 miejsca), ale zamykany osobną bramą. Do wynajęcia jest miejsce na zdjęciu - nr 7. Chciałabym wynająć garaż na dłuższy okres. Cena wynajmu: 350zł/mies. Kaucja za pilot: 200zł (jednorazowo) Wielkość: 12,5 m2 Zapraszam do kontaktu pod numerem: 53*******20
Witam, mam do wynajęcia garaż w Będzinie na ulicy Bilika 1. Wjazd przez zamykaną bramę na pilota, teren monitorowany. W garażu nie ma prądu ale jest kanał. Jest ocieplony styropianem Dach był robiony w tym roku Brama zamykana na zamek wewnętrzny oraz dwie kłódki. Proponuję wynajem minimum 6 miesięcy. Garaż przed wynajęciem zostanie całkowicie opróżniony i odkurzony, potrzebuję na to 1-2 dni. Cena NIE podlega NEGOCJACJI ! Mechanikom, stolarzom itp podziękuję. Szukam zdecydowanej osoby.
Poszukuję garażu lub miejsca parkingowego na wynajem w dzielnicy Bojary, najlepiej w pobliżu ulic: Sienkiewicza, Ryska lub Łąkowa. Kluczowym warunkiem jest możliwość ładowania samochodu elektrycznego – wystarczy zwykłe gniazdko 230V. Rozważę także posesje prywatne z dostępem do prądu, jeśli możliwe będzie bezpieczne parkowanie i podłączenie auta. Oferuję: Comiesięczny czynsz za miejsce parkingowe / garaż Pokrycie kosztów zużytego prądu zgodnie ze wskazaniem licznika lub na podstawie ustaleń Regularność i terminowość płatności Uczciwe warunki współpracy – nie szukam "darmowego prądu", tylko sprawiedliwego rozwiązania Proszę nie sugerować się podaną ceną.
Witam, mam do wynajęcia Garaż na Osiedlu w Mierzęcicach. Garaż jest w trakcie remontu, można się spotkać i zobaczyć, jest tam kanał i będzie prąd. Dach świeżo robiony, więc jest sucho. Aktualnych zdjęć nie dam bo jeszcze nie jest do końca otynkowany. Wymiary garażu (16,5 m2): 610 cm długości 270 cm szerokości 227 - 250 cm wysokości Wymiary kanału (2,5 m2): 320 cm długości 80 cm szerokości 145 cm wysokości Wymiary bramy wjazdowej: 248 cm szerokości 203 cm wysokości Szukam wynajmującego na dłużej, minimum rok czasu. Będzie dostępny gdzieś pod koniec września tego roku (można już teraz zarezerwować)
Wynajmę namiot magazynowy pod garaż, warsztat, magazyn lub inną działalność. Kwestie technkczne do ustalenia. Dobra lokalizacja pozwala wykorzystać to miejsce na wiele sposobów prowadzenia legalnej działalności gospodarczej. Idealnie nadaje się na magazyn, biuro techniczne czy maly warsztat samochodowy dla jednego/dwóch mechaników. Garaż znajduje się 50m od Alei Krakowskiej i przystanku tramwajowego. W okolicy niema strefy płatnego parkowania. Garaż znajduje sie pod adresem Cyprysowa 11 na Okęciu. Dla mechaników jest dostęp do toalety łazienki oraz kuchni. Jest internet, prąd w tym siła 11 kW, dostęp do wody i kanalizacji. Idealne miejsce na magazyn czy mała produkcję uwzględniająca potrzebyi sąsiadów. Zapraszam do obejrzenia i najmu. Wymiary: długość ponad 11 m, szerokość 3,4 m, wysokość garażu 2,1 m wjazdu 1,8 m. Wzdłuż garażu można zostawić 2 auta. Zapraszam do kontaktu. W cenie także dostęp do kuchni i łazienki. W przypadku zainteresowania mam także do najmu pokoje obok garażu. Szczegóły do ustalenia na miejscu. Kaucja za 1 mc. Możliwość najmu także pokoju dla pracownika. Szukam najemcy długoterminowego. W zależnością od zagospodarowania przestrzeni działki i namiotu, cena zostanie ustaleń podczas negocjacji . Zapraszam do współpracy.
Masz garaż lub miejsce parkingowe w Szczecinie i chcesz sprzedać je bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania? Szukam garaży i miejsc postojowych od właścicieli zainteresowanych sprzedażą w dobrej cenie – zajmuję się kompleksową pomocą przy transakcji. - Pomagamy sprzedać garaże i miejsca parkingowe szybko, bezpiecznie i z najlepszą ceną - Wyceniamy nieruchomość i doradzamy, jak przygotować ją do sprzedaży - Publikujemy ogłoszenia w wielu serwisach, docierając do realnie zainteresowanych kupujących - Obsługujemy cały Szczecin Dzięki temu możesz sprzedać swój garaż szybciej, bez stresu i bezpośrednio do gotowych kupców. Jeśli masz garaż lub miejsce parkingowe na sprzedaż – napisz lub zadzwoń. (Ogłoszenie informacyjne – oferta dotyczy pomocy w sprzedaży nieruchomości. Nie jest to konkretna oferta sprzedaży garażu.)
Masz garaż lub miejsce parkingowe w Szczecinie i chcesz sprzedać je bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania? Szukam garaży i miejsc postojowych od właścicieli zainteresowanych sprzedażą w dobrej cenie – zajmuję się kompleksową pomocą przy transakcji. Przygotowujemy ofertę sprzedażową oraz aktywnie poszukujemy kupców Prezentujemy nieruchomość zainteresowanym osobom – umawiamy spotkania i prowadzimy rozmowy z potencjalnymi nabywcami. Negocjujemy i doprowadzamy do finalizacji transakcji – pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków i przeprowadzamy Cię przez proces sprzedaży aż do podpisania umowy notarialnej. Dzięki temu możesz sprzedać swój garaż szybciej, bez stresu i bezpośrednio do gotowych kupców. Jeśli masz garaż lub miejsce parkingowe na sprzedaż – napisz lub zadzwoń. Jeśli szukasz miejsca dla swojego auta- zgłoś się- pomożemy. (Ogłoszenie informacyjne – oferta dotyczy pomocy w sprzedaży lub znalezieniu nieruchomości. Nie jest to konkretna oferta sprzedaży garażu.)
Masz garaż lub miejsce parkingowe w Szczecinie i chcesz sprzedać je bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania? Szukam garaży i miejsc postojowych od właścicieli zainteresowanych sprzedażą w dobrej cenie – zajmuję się kompleksową pomocą przy transakcji. Przygotowujemy ofertę sprzedażową – opracowujemy profesjonalny opis, robimy zdjęcia, pomagamy w dokumentacji i dopasowaniu ceny do rynku. Aktywnie poszukujemy kupców – korzystamy z serwisów ogłoszeniowych, własnych baz kontaktów, lokalnych grup, współpracujemy ze wspólnotami i inwestorami. Prezentujemy nieruchomość zainteresowanym osobom – umawiamy spotkania i prowadzimy rozmowy z potencjalnymi nabywcami. Negocjujemy i doprowadzamy do finalizacji transakcji – pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków i przeprowadzamy Cię przez proces sprzedaży aż do podpisania umowy notarialnej. Dzięki temu możesz sprzedać swój garaż szybciej, bez stresu i bezpośrednio do gotowych kupców. Jeśli masz garaż lub miejsce parkingowe na sprzedaż – napisz lub zadzwoń. (Ogłoszenie informacyjne – oferta dotyczy pomocy w sprzedaży nieruchomości. Nie jest to konkretna oferta sprzedaży garażu.)