Sortowanie:
Znaleziony: 9642 ogłoszenie w kategorii Nieruchomości w Zachodniopomorskie
Wynajmę miejsce na reklamę centrum powierzchnia reklamowa
Wynajmę miejsce na reklamę centrum powierzchnia reklamowa
700 zł
nowe Szczecinek dzisiaj

Wynajmę powierzchnię reklamową w centrum miasta przy głównej drodze centralnej przechodzącej przez centrum miasta. Atrakcyjne i prestiżowe miejsce o dużym natężeniu ruchu. Podana cena dotycza 1/4 części całej powierzchni reklamowej, która może być uzgodniona i negocjowana przy osobistym spotkaniu. Przy wynajmie dwóch i więcej części reklamowych - dobry rabat. Takoż jest do wynajęcia inna powierzchnie reklamowa duża standardowa (~12 m2) w centrum miasta. Zapraszam.

97/6207/OGS
97/6207/OGS
745000 zł
nowe Szczecinek dzisiaj
Powierzchnia14 305
Cena za m²52.08 zł/m²

Lokalizacja Szczecinek to miasto w północno-zachodniej Polsce, na Pomorzu Zachodnim, szósty ośrodek miejski województwa zachodniopomorskiego. Miasto leży na pograniczu Pojezierza Drawskiego i Pojezierza Szczecineckiego, pomiędzy trzema jeziorami: Trzesiecko, Wielimie i Wilczkowo. W Szczecinku krzyżują się drogi krajowe nr 11 i 20. Miasto od kilku lat rozbudowuje się intensywnie w kierunku zachodnim, w stronę miejscowości Trzesieka, która od stycznia 2010 roku została włączona w granice administracyjne Szczecinka. Nieruchomości położone są w północno-zachodniej części miasta, w pobliżu nowej obwodnicy miejskiej, u jej zbiegu przy rondzie z ulicą Kołobrzeską i ulicą Karlińską. Działki od strony północnej przylegają bezpośrednio do pasa drogowego obwodnicy. Opis i charakterystyka Działki to niezabudowany kompleks terenu o powierzchniach 0,0271 ha, 1,2935 ha i 0,1099 ha. Bliższe sąsiedztwo od zachodu stanowi działka nr 1/32, od południa osiedle domów jednorodzinnych. Teren posiada dostęp do drogi publicznej - dojazd drogą utwardzoną o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomości posiadają przeważnie płaską i lekko pagórkowatą charakterystykę. Granica działek przypomina trójkąt prostokątny o długiej podstawie. Nieruchomości są nieuzbrojone, jednak media są poprowadzone w przebiegającej obok drodze, co pozwala na przyszłe uzbrojenie działek. Przez działkę nr 1/16 przebiega napowietrzna linia średniego napięcia 15 kV. Szczegóły oferty Dobra lokalizacja i szerokie możliwości wykorzystania dają duży potencjał inwestycyjny. Zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez Urząd Miasta Szczecinek przedmiotowe działki stanowią część terenu oznaczonego w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego "Zachód III" w Szczecinku symbolem "1.U" – zabudowa usługowa. Termin przetargu: 06.03.2020 r. godz. 10:00 Kontakt: Agnieszka Soroka, Starszy specjalista (Dział ds. Nieruchomości) tel.: ((użyj formularza kontaktowego), e-mail:

199/6207/OGS
199/6207/OGS
2305000 zł
nowe Kołobrzeg dzisiaj
Powierzchnia6 868
Cena za m²335.61 zł/m²

Lokalizacja Kołobrzeg położony jest w północnej części województwa zachodniopomorskiego, w obrębie Pomorza Zachodniego, u ujścia rzeki Parsęty do Morza Bałtyckiego. Miasto słynie przede wszystkim z dużej liczby uzdrowisk i sanatoriów. W Kołobrzegu i okolicach występują źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady leczniczej borowiny. Od 1967 roku miasto posiada status uzdrowiska. Jednym z głównych atutów Kołobrzegu, poza wyjątkowym klimatem i nadmorską plażą, jest także port morski, pełniący rozmaite funkcje, m.in. handlową, rybacką, jachtową oraz pasażerską. Działka położona jest w peryferyjnej części miasta w sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, zabudowy wypoczynkowo-rekreacyjnej i terenów usługowych. Opis i charakterystyka Kształt działki regularny pozwalający na optymalną zabudowę, teren działki płaski, nasłonecznienie dobre. Działka jest niezabudowana i niezagospodarowana, teren nieogrodzony ogólnie dostępny. Występują pojedyncze samosieje drzew bez wartości użytkowej, do likwidacji. Infrastruktura techniczna znajduje się w ulicy biegnącej wzdłuż działki. Dostęp do drogi publicznej bezpośredni. Droga dojazdowa utwardzona. Nieruchomość posiada duży potencjał rozwojowy zgodny z planem zagospodarowania. Szczegóły oferty Według aktualnego wypisu z rejestru gruntów działka nr 2/12 oznaczona jest symbolem PsV – pastwiska trwałe. Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego części obszaru miasta Kołobrzeg przyjętym uchwałą Nr IX/97/03 Rady Miejskiej w Kołobrzegu z dnia 26.05.2003 r. (Dziennik Urzędowy Woj. Zachodniopomorskiego Nr 56, poz. 996), przedmiotowa działka znajduje się na obszarze oznaczonym na rysunku planu symbolem: „19U” teren projektowanych usług nieuciążliwych – osiedlowych z przeznaczeniem (funkcją) podstawowym pod usługi nieuciążliwe, osiedlowe tj. handel, gastronomia, rzemiosło, administracja z zapleczem socjalnym, punkty obsługi bankowej, telekomunikacyjnej i zdrowotnej. Termin przetargu: 28.05.2021 r. godz. 10.00 Kontakt: Marcin Walczyński, Główny specjalista (Dział ds. Nieruchomości) tel.: ((użyj formularza kontaktowego), e-mail:

Grzybowo,20min do morza,dzialka 1250m.,media,idealna na 1 lub 2 domy.
Grzybowo,20min do morza,dzialka 1250m.,media,idealna na 1 lub 2 domy.
442000 zł
nowe Grzybowo dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 250
Cena za m²353.6 zł/m²

Urokliwa dzialka budowlana ze wszystkimi mediami na działce, pow. 1250m2. wśród zabudowy ładnych domków, nie uciążliwych. Bardzo dobra lokalizacja 15 min pieszo do morza. Bardzo dobra inwestycja na zamieszkanie całoroczne lub wynajem, dla siebie i rodzinki baza wypadowa. Na ulokowanie pieniędzy to warte. Nieruchomość godna uwagi. Dzialka budowlana w wyjątkowo atrakcyjnej, urokliwej, bezpiecznej, zdrowe powietrze, dobra gleba, w bdb lokalizacji. Dużo zieleni, cudowne powietrze, wyjątkowo dogodne położenie, pomimo sąsiedniej zabudowy cisza i spokój, dużo zieleni blisko las. Klimat nadmorsko-naturalno-mieski. Grzybowo, działka budowlana na sprzedaż o pow. 1250m2., wszystkie media na działce (prąd,gaz,kanalizacja,woda) bardzo dobrze położona, dookoła domy pobudowane pensjonaty na mieszkanie całoroczne lub sezonowe, blisko las. Przystanek autobusowy. Żabka 5 min pieszo. Morze 20min pieszo droga osiedlowa pomiędzy domkami, ładnymi. Poczta 10min. I inne…. Bardzo dobra lokalizacja. Objęty MPZP. Wydane pozwolenie na budowę, projekt bydynku. Prowadzony dziennik budowy. Wylany porządnie uzbrojony fundament z wyprowadzonymi mediami. Oraz Fundament pod garaz lub domek gospodarczy z wyprowadzonymi mediami. A to są duze koszty. Dzialka ogrodzona z bramką wjazdową. Lekko porośnięta lekkimi drzewkami, krzewami. Cisza, spokój, ptaszki. Przeznaczenie MN U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. PW sąsiedztwie zabudowa domkami. W załączniku wypis z MPZP. Można postawić domek drewniany lub murowany, Cemping na działce jest posadowionych kilka drzew co jest niesamowitym urokiem tej działki, oraz funkcjonalny układ działki. Wielkim plusem jest szeroka droga. Bardzo urokliwa dzialka, idealny kształt blisko las, morze spacerkiem. W pobliżu są pensjonaty domy i inne. MEDIA: Do działki przynależy droga Gminna. Media doprowadzone, są na działce. Gaz - na działce. Prąd - na działce. Woda - na działce. Kanalizacja - na działce. Działka w kaształcie prostokąta, ustawną. Własność z KW bez obciążeń. Dojazd droga gminna. STAN PRAWNY: KW jest. Pełna własność. Bez obciążeń. Działki w okolicy są za ok od 450zł. w górę za 1m2. - dobra cena za te działkę. Zapraszam na prezentację, oferta przez biuro na wyłączność. Działak bardzo atrakcyjna ZAPRASZAM idelana na inwestycję lub na pensjonat albo dom całoroczny lub na wypady rodzinne.

sprzedam działkę Koszalin ul. Połczyńska.
sprzedam działkę Koszalin ul. Połczyńska.
199000 zł
nowe Koszalin dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 090
Cena za m²182.57 zł/m²

Sprzedam działkę Budowlaną w Koszalinie przy ul. Połczyńskiej nr. działki 76/11. Na działki zostały wydane warunki zabudowy, oraz została zrobiona opinia geotechniczna pod budowę domku jednorodzinnego. Jak wynika z opinii geologa działka jest sucha teren nie jest podmokły, opinia do wglądu dla zainteresowanych. Działka znajduje się przy ul .Połczyńskiej 150m od działki jest przystanek autobusowy i biedronka. Łatwy dostęp do centrum. Na przeciwko działki jest osiedle domków szeregowych. Działka widoczna na geoportalu. W razie pytań proszę o tel. udzielę wszystkich informacji 66*****31 . Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne lub działalność usługową.

Działka ogrodowa z domkiem - Gryf
Działka ogrodowa z domkiem - Gryf
140000 zł
nowe Szczecin dzisiaj
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia617
Cena za m²226.9 zł/m²

Mam do sprzedania ładną duża działka 617m: nowy domek drewniany ocieplony, kominek, przyczepa kempingowa, duże pomieszczenie gospodarcze ,szambo 5 m , woda całoroczna, 3 toalety, kabina prysznicowa, bolier elektryczny, duży taras. Działka zagospodarowana: tuje, borówki, róże, czereśnie Działka GRYF Szosa Polska. Jasia 60*****46

Szczecinek - działka budowlana nad jeziorem!
Szczecinek - działka budowlana nad jeziorem!
219000 zł
nowe Szczecinek dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²182.5 zł/m²

MEGA OBNIŻKA CENOWA! PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY JEZIORZE TRZESIECKO! SZCZECINEK UL. ŻEGLARSKA. CENA DO NEGOCJACJI. Działka budowlana nr 371/2 o pow. 1200 m2 położona nad jeziorem Trzesiecko, w sąsiedztwie domów mieszkalnych.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 34MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Dla terenów przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ustala się:1. lokalizację budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie: wolno stojącej lub bliźniaczej;2. dopuszczenie lokalizacji:a. budynków usługowych, wyłącznie na działkach budowlanych z budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi wolno stojącymi,b. budynków pomocniczych;3. minimalną powierzchnię działki budowlanej:a. dla zabudowy wolno stojącej - 800 m2,b. dla zabudowy bliźniaczej - 450 m2;4. maksymalną powierzchnię zabudowy działki budowlanej - 30%;5. minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej działki budowlanej - 50%;6. maksymalna wysokość zabudowy:a. budynków mieszkalnych i usługowych: 12,0 m, 3 kondygnacje nadziemne,b. budynków pomocniczych: 5,5 m, 1 kondygnacja;7. maksymalny kąt nachylenia połaci dachowych - 45°.Działka znajduje się w Obszarze Chronionego Krajobrazu "Pojezierze Drawskie".Media: prąd, woda, kanalizacja i gaz znajdują się w drodze – w ulicy Żeglarskiej.Dojazd drogą polbrukową (ul. Żeglarska), ostatni odcinek (ok. 65m) prowadzi przez drogę wewnętrzną prywatną (udział).Klasy gruntów: pastwiska trwałe PsV, PsVI. Przed wybudowaniem budynków działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym.Dostęp do jeziora poprzez wąską gminną działkę.Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości oraz wykonanie badań geologicznych gruntu. _ Kupuj z nami: – 0% prowizji, – fachowa obsługa, – wsparcie w negocjacjach, – możliwość skorzystania z pośrednictwa kredytowego.

Działka dla dewelopera Koszalin
Działka dla dewelopera Koszalin
3000000 zł
nowe Koszalin dzisiaj
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia18 300
Cena za m²163.93 zł/m²

Sprzedam działkę pod zabudowę osiedla domów jednorodzinnych o powierzchni 1,83 ha. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zabudowa jednorodzinna na działkach od 800 metrów do 1500 metrów. Woda i gaz na działce sąsiedniej. Prąd na tej działce. Działka położona na obrzeżach Koszalina, ale niedaleko centrum. Do centrum Koszalina 5 minut jazdy samochodem. Cicha, spokojna okolica. Działki sąsiadujące przeznaczone w mpzp również pod zabudowę jednorodzinną. W pobliżu nie będzie zlokalizowanych zakładów przemysłowych i autostrad ponieważ S11 jest zlokalizowana kilka kilometrów od tej działki. Zapraszamy deweloperów. Działkę chcemy sprzedać w całości.

Sprzedaż działki Ińsko już tylko cztery
Sprzedaż działki Ińsko już tylko cztery
235110 zł
nowe Ińsko dzisiaj
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia2 766
Cena za m²85 zł/m²

Działki na sprzedaż (77/28,77/26,77/24,77/16- obręb Wierzchucice gmina Ińsko), położone w jednym z najpiękniejszych miejsc na Pojezierzu Ińskim. Działki położone pomiędzy jeziorami Ińsko i Zamczysko-około 100m do każdego z jezior. Miejsce w klimatach rezerwatu przyrody. Dojazd drogą gminną, częściowo utwardzoną. Prąd w granicy działki. Woda przewidziana jako studnia. Kanalizacja-przewidziane szambo lub oczyszczalnia. Cena 85 PLN za 1m2. Działki o zróżncowanej wielkości 2987 m2, 2986m2, 2766m2, 2897m2. Przepiękny teren -polana w środki lasu przy jeziorze, z której rozciaga się widok na otaczającą przyrodę. Rozpościerające sie widoki oddające piękno natury o każdej porze roku. Cisza,spokój, urokliwe tereny o lekko pagórkowatych wzniesieniach. Miejsce sprzyja pełnemu relaksowi, spacerom umożliwiającym obserwację zmieniającej się przyrody wraz z nadchodzącymi porami roku. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek doskonały teren do wycieczek rowerowych jak i wypraw trekingowych. Blisko do nowo utworzonych ścieżek rowerowych. Idealna lokalizacja dla osób ceniących życie w otoczeniu ciszy,spokoju i przyrody. Teren położony w pobliżu miejscowości Ińsko około 2,5 km, co daje zaintetesowanym możliwość skorzystania z miejsowych atrakcji, dostępnych usług, zakupu miejscowych smakołyków jak i załatwienia coddziennych spraw.Każda z działek ma założoną księgę wieczystą. Możliwość indywidualnych ustaleń z właścicielem-otwarty na propozycje i współpracę. Zapraszamy do oglądania terenu. Dziś już coraz mniej takich zakątków. Kontakt do właściciela - Marek tel. 50*******08 lub 79*******86

Działka ROD Nowe Życie, ul. Hoża. Duża i zadbana. Ogródek działkowy.
Działka ROD Nowe Życie, ul. Hoża. Duża i zadbana. Ogródek działkowy.
39900 zł
nowe Szczecin dzisiaj
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia485
Cena za m²82.27 zł/m²

Sprzedam działkę na ROD Nowe Życie przy ulicy Hożej w Szczecinie (brama od ulicy Piaskowej). Powierzchnia działki to aż 485m2. Działka jest zadbana, regularnie nawożona i odchwaszczana. Miejsca z trawnikiem też regularnie koszone. Na działce znajduje się nieduża wiata, w której można odpocząć, z osobną częścią do trzymania narzędzi (magazynek). Do działki doprowadzony jest wodociąg (działający sezonowo), oraz jest możliwość doprowadzenia prądu. Na działkę jest dobry dojazd komunikacją miejską – linia 99, przystanek Piaskowa, 300 metrów od bramy. Przy bramie wejściowej jest monitoring. Na działce jest sporo drzew owocowych: dwie renklody czerwone, jedna biała, trzy czereśnie (wczesne i późne), trzy jabłonie (Jonatan, papierówki i deserowe), trzy morele, brzoskwinia, trzy wiśnie. Do tego krzewy owocowe (maliny, porzeczka czerwona, biała i dużo czarnej), winogrona białe i czerwone. Na działce jest szklarnia (folia), w której uprawiane były pomidory i papryka. Dzięki żyznej i regularnie nawożonej ziemi na działce co roku zbierane było dużo owoców i warzyw. Jest też miejsce na odpoczynek czy zrobienie grilla. Podsumowanie: - duża powierzchnia – 485m2, - dobra lokalizacja, blisko przystanek autobusowy, - woda sezonowo + możliwość doprowadzenia prądu, - działka zadbana, regularnie nawożona i odchwaszczana, - dużo drzew i krzewów owocowych, - szklarnia (folia) do uprawy warzyw, - monitoring przy bramie wejściowej, - możliwość negocjacji ceny.

Działka budowlana Lubczyna
Działka budowlana Lubczyna
205000 zł
nowe Szczecin dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 460
Cena za m²140.41 zł/m²

Działka budowlana w Lubczynie o powierzchni 1460 M2 uzbrojona. Woda prąd na działce. Wydane warunki zabudowy. Własność, księga wieczysta. Bez pośredników. Ogłoszenie prywatne.

Działka z pozwoleniem na budowę ul. Stokrotek
Działka z pozwoleniem na budowę ul. Stokrotek
152000 zł
nowe Koszalin dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia886
Cena za m²171.56 zł/m²

Cena 152 000 zł netto +23% VATSprzedam działkę budowlaną położoną w Koszalinie przy ul. Stokrotek. Na działkę zostało wydane pozwolenie na budowę domu typu bliźniak według projektu DOM W LUCERNIE 6 (B) firmy Archon.Nieruchomość o nr ew. 354 ma powierzchnię 886 m2 i jest działką narożną w kształcie prostokąta o wymiarach 40m na 22m.Działka jest położona w spokojnej okolicy, a jednocześnie w niewielkiej odległości (ok. 100m) od głównej ulicy osiedla Raduszka, gdzie znajduje się sklep oraz przystanek komunikacji miejskiej.Media: energia –złącze na działce; woda i kanalizacja w granicy działki; gaz  w drodze.Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, który pozwala na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą z dopuszczeniem zabudowy bliźniaczej.

Działka rekreacyjna ROD
Działka rekreacyjna ROD
3700 zł
nowe Białogard dzisiaj
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia800
Cena za m²4.63 zł/m²

Na sprzedaż działka rekreacyjna znajdująca się na ROD "Garbarnia" w Białogardzie.

Działka w otulinie lasu, blisko centrum!!
Działka w otulinie lasu, blisko centrum!!
1080000 zł
nowe Szczecin dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 400
Cena za m²450 zł/m²

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 2.400 m2 pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Działka jest położona w spokojnej okolicy tuż przy lesie w prestiżowej dzielnicy w odległości około 4,5 km od ścisłego centrum Szczecina. Dojazd do dziaki drogą aswaltową. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Wedłu planu miejscowego : - przeznaczenie :zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza, - maksymalna ilość kondygnacji 2 , wys. zabudowy 11m, - maksymalna powierzchnia zabudowy 25 % - minimalna powierzchnia nowej działki 1000 m2, - media: prąd, kanalizacja sanitarna i deszczowa oraz woda przy działce.Zalety - malownicze położenie tuż przy lesie, - teren wokół działki zagospodarowany : chodniki, oświetlenie, drogi dojazdowe, - piękna działka w unikatowym miejscu, - gotowa koncepcja zabudowy, - idealna lokalizacja pod zabudowę domów jednorodzinnych lub bliźniaczych w prestiżowym regionie, którego wartość ciągle wzrasta.Podana cena jest ceną netto , należy doliczyć podatek Vat. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana z widokiem na Jezioro...
Działka budowlana z widokiem na Jezioro...
990000 zł
nowe Koszalin dzisiaj
Powierzchnia9 661
Cena za m²102.47 zł/m²

Działka budowlana z widokiem na Jezioro Lubiatowskie.Idealne, ciche i urokliwe miejsce na wybudowanie własnego domu.Nieruchomość położona jest malowniczo na wzniesieniu, w otoczeniu lasu.Z działki rozlega się widok na Jezioro Lubiatowskie.Po przeciwnej stronie, idąc przez las w odległości około 400 metrów znajduje się kąpielowe Jezioro Policko.Powierzchnia działki: 0,9661 ha.Istnieje możliwość podziału na 5 mniejszych działek o powierzchni minimum 1200 m2.Uzbrojenie terenuWoda i prąd przy granicy działki, w drodze dojazdowej.Lokalizacja przy ulicy Lubiatowskiej w Koszalinie, Dojazd do Lubiatowa drogą asfaltową, a do działki drogą publiczną, gminną utwardzoną w dobrym stanie.Odległość do Centrum Koszalina około 10 km.Nieruchomość objęta jest Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem terenu symbolem L25 MN/U (od ulicy Lubiatowskiej) oraz L26 MN/U (od strony lasu).Przeznaczenie:podstawowe - pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.dopuszczalne - pod zabudowę usługową, w szczególności usługi: handlu, gastronomii, kultury i sztuki, rzemiosła oraz zdrowia.Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu:1) nieprzekraczalna linia zabudowy w odległości 12m od granicy lasu;2) maksymalna powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki budowlanej;3) wysokość zabudowy - 2 kondygnacje nadziemne, przy czym nie przekraczająca 9 m; druga kondygnacja w formie poddasza użytkowego;4) dachy symetrycznie strome,5) minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna - 50% powierzchni działki budowlanej,6) minimalna szerokość frontu działki budowlanej 20 m.Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację...Przeprowadzamy całą transakcję "od zapytania do wydania". Zapraszam do kontaktu! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działka inwestycyjna 2 km do plaży w Mielnie. Cena
Działka inwestycyjna 2 km do plaży w Mielnie. Cena
2525000 zł
nowe Mielno dzisiaj
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia10 109
Cena za m²249.78 zł/m²

Działka inwestycyjna 2 km do plaży w Mielnie. Cena netto. Płaska działka o powierzchni 1,0109 ha,położona przy głównej, ruchliwej drodze wjazdowej do Mielna,drogą i ścieżką rowerową zaledwie 2 km od morza.Wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie kompleksu budynków usługowych, hotelu z restauracją, marketu spożywczego oraz stacji paliw. Mielno to atrakcyjne, nadmorskie miasto cieszące się ogromną popularnością przez cały rok. Gmina Mielno realizuje długofalowe plany inwestycyjne wpływające na podniesienie atrakcyjności gminy co przyciąga turystów i inwestorów z całej Polski i Europy. Zainteresowała Cię ta oferta? ZadzwońPrzeprowadzimy całą transakcję "od zapytania do wydania"Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Więcej ofert działki nad morzem na sprzedaż na stronie biura nieruchomości Koszalin.Zadzwoń po więcej informacji ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działka inwestycyjna nad jeziorem, linia brzegowa
Działka inwestycyjna nad jeziorem, linia brzegowa
15661700 zł
nowe Czaplinek dzisiaj
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia156 617
Cena za m²100 zł/m²

Działka inwestycyjna z linią brzegową jeziora...Teren o powierzchni ponad 15 ha, leżący bezpośrednio nad jeziorem, dające szerokie możliwości inwestycyjne,ponad 1 kilometr linii brzegowej jeziora,działka nad cichym Jeziorem Czaplino,dojazd drogą publiczną, asfaltową,widok na miasto Czaplinek po drugiej stronie jeziora, drogą zaledwie 1,5 km do Centrum.Co można wybudować?Działka w całości objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z 2019 roku.Przeznaczenie terenów:1) ML - teren zabudowy rekreacji indywidualnej;2) Ut - teren zabudowy usług turystyki;3) Ut,US - teren zabudowy usług turystyki, teren sportu i rekreacji;4) ZL - teren lasu;5) KDW - teren drogi wewnętrznej.Podział na konkretne strefy terenu przedstawia załącznik graficzny z MPZP.Istnieje możliwość wydzielenie i zakupu konkretnego obszaru zgodnie z załącznikiem graficznym (ostatnie zdjęcie) -koncepcja podziału stworzona przez urbanistę np. cały teren 7UT, 5 ML, 3 ML itd.Możliwość budowy pensjonatów, osiedli domków rekreacji indywidualnej lub domów jednorodzinnych, lokali usług gastronomicznych oraz obiektów związanych ze sportem i rekreacją.Lokalizacja, Lokalizacja, Lokalizacja...Działka położona jest na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Czaplinek, który współcześnie jest miejscowością turystyczną. Znajduje się tutaj baza noclegowa oraz duża przystań żeglarska. Jest on położony między jeziorami Drawskim i Czaplino. W tym roku odbył się na lotnisku Czaplinek-Broczyno znany w całej Polsce jak również za granicą, organizowany przez WOŚP i Jurka Owsiaka Pol and Rock Festival. Na 2023 rok jest planowana jego kolejna edycja co z pewnością korzystnie wpływa na dalszy rozwój miasta i jego promocję.Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do mnie po więcej informacji.Przeprowadzamy cała transakcję "od zapytania, do wydania".Więcej ofert działka sprzedam linia brzegowa Drawskie na stronie biura nieruchomości Koszalin.Bezpłatnie pomożemy w wyborze najlepszego dla Ciebie kredytu.Zadzwoń po więcej informacji. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działka rekreacyjna wyspa Pucka ROD Jutrzenka
Działka rekreacyjna wyspa Pucka ROD Jutrzenka
55000 zł
nowe Szczecin dzisiaj
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia286
Cena za m²192.31 zł/m²

Sprzedam działkę rekreacyjną ROD Jutrzenka w Szczecinie na Wyspie Puckiej, pow. 286 m kw. Działka znajduje się 300 m od przystanku autobusowego linii 52. Domek murowany z poddaszem użytkowym (sypialnia), w domku znajduje się toaleta, łazienka z prysznicem i hydromasażem, pralką, kuchnia z dużą lodówką z zamrażarką, kuchenką gazową oraz pokojem z funkcją spania. Domek zaopatrzony jest w nową stolarkę okienną (okna plastikowe) i drzwiową. Z tyłu domku znajduje się pomieszczenie gospodarcze - stolarnia. Z przodu natomiast wiata ze stołem i ławką. Na terenie działki znajduje się ponadto altanka - namiot. Posiadam także urządzenia do stolarni, kosiarkę oraz narzędzia ogrodowe, które dostarczę potencjalnemu nabywcy działki. Prąd całorocznie, woda sezonowo (wyłączenie na zimę). Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.

Dzialka rolna Gryfice
Dzialka rolna Gryfice
79000 zł
nowe Gryfice dzisiaj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia3 009
Cena za m²26.25 zł/m²

Dzialka rolna 3009 m2 obręb Borzyszewo, obrzeże Gryfic dojazd od ulicy Pomorskiej wjazd w ul. Makowa sprzedam. Dzialki są wytyczone wraz udzialem w drodze. Dobra lokalizacja nowo budowane domy w poblizu.

Wydzierżawię teren w Mielnie
Wydzierżawię teren w Mielnie
40000 zł
nowe Mielno dzisiaj
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia130
Cena za m²307.69 zł/m²

Wydzierżawię teren w Mielnie przy zejsciu na promenade ul.orla bialego 10,mozliwosc dzierzawy polowy terenu

Sprzedam garaż na osiedlu Zawadzkiego
Sprzedam garaż na osiedlu Zawadzkiego
65000 zł
nowe Szczecin dzisiaj
Powierzchnia18,56
RodzajGaraż

Sprzedam garaż w Szczecinie na osiedlu Zawadzkiego. Garaż położony jest przy ulicy Marlicza (była Romera). Wchodzi w skład zespołu garaży dwukondygnacyjnych, zlokalizowany jest na górnym tarasie. Garaż jest murowany. Powierzchnia 16,5 m.kw. Wewnątrz jest oświetlenie i gniazdko prądu. Brama garażowa jest automatyczna, uruchomiania pilotem. Na wypadek awarii zasilania zainstalowane jest tzw. wysprzęglenie, które umożliwia fizyczne otworzenie bramy. Ważne! Właściciel garażu musi być mieszkańcem osiedla Klonowica-Zawadzkiego ! Błąd w oznaczeniu powierzchni, garaż ma 16,5 m.kw, nie 18,56, za pomyłkę przepraszam ! Cena 65.000,- Kontakt tel. 78*******64

Garaż - doinwestowany, elektryka, brama na pilota
Garaż - doinwestowany, elektryka, brama na pilota
49000 zł
nowe Szczecinek dzisiaj
Powierzchnia15
RodzajGaraż

Sprzedam bardzo zadbany, doinwestowany garaż przy ul. Sikorskiego. Garaż po generalnym remoncie. Wymalowany, czysty. Podloga - wylewka. Suchy. Dach żelbetowy z papą - nic nigdzie nie podcieka. Nowa instalacja elektryczna, brama uchylna docieplona - segmentowa na pilota. Obecnie przy garażu ukladane są alejki dojazdowe. Zapraszam.

Miejsce postojowe wraz z komórką lokatorską
Miejsce postojowe wraz z komórką lokatorską
75000 zł
nowe Szczecin dzisiaj
Powierzchnia17,58
RodzajGaraż

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym w apartamentowcu przy ul. Lubelskiej położonym w cichej okolicy dzielnicy Gumieńce. Miejsce postojowe (13,8m2, wym 5,3x2,4m) wraz z komórką lokatorską (3,78 m2, w której jest doprowadzony prąd, światło, wentylacja, regały).Czynsz miesięczny 100 zł.Roczny podatek od nieruchomości 270 zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

Sprzedam garaż Gryfino Górny Taras ul . Iwaszkiewicza
Sprzedam garaż Gryfino Górny Taras ul . Iwaszkiewicza
120000 zł
nowe Gryfino dzisiaj
Powierzchnia15
RodzajGaraż

Sprzedam garaż w Gryfinie na Górnym Tarasie przy ul. Iwaszkiewicza . Brama na pilota . Roczny koszt 150zl . Cena . Proszę pisać. Nie znam realnej ceny . Rozważę najwyższa proponowana kwotę

Garaż na os. Zachód oraz na 1 Maja
Garaż na os. Zachód oraz na 1 Maja
35000 zł
nowe Szczecinek dzisiaj
Powierzchnia18
RodzajGaraż

Witam, sprzedam garaż znajdujący się na Os.Zachòd oraz na ul.1 Maja przy Centrostalu. Cena za garaz na os.Zachod 40.000zł (posiada przyłączony prąd) drugi za 35.000zl Tel. do kontaktu 53*****69

Garaż przy 1 Maja
Garaż przy 1 Maja
330 zł
nowe Szczecin dzisiaj
Powierzchnia15
RodzajGaraż

Posiadam do wynajęcia garaż blaszany przy ul. 1 Maja. Garaż nie przecieka, betonowa wylewka w i przed garażem, podjazd asfaltowy, bez prądu. Cena zawiera opłate do zbilk. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 51*******54 Dostępny od 01.05.23 r.

Miejsce garażowe, 300 Faktura VAT
Miejsce garażowe, 300 Faktura VAT
300 zł
nowe Szczecin dzisiaj
Powierzchnia13
RodzajGaraż

Wynajmę miejsce postojowe w podziemnym garażowisku w budynku przy ulicy Kopańskiego, 2, 4. Ogłoszenie dotyczy miejsca nr 5. Cena zawiera wszystkie koszty i jest kwotą brutto (VAT 23%). Zapraszam do kontaktu, na wszelkie pytania najchętniej odpowiem telefonicznie.

Garaz murowany Przyjazni 26 Kwietnia Santocka do wynajecia centrum
Garaz murowany Przyjazni 26 Kwietnia Santocka do wynajecia centrum
599 zł
nowe Szczecin dzisiaj
Powierzchnia18
RodzajGaraż

Garaz murowany w ciagu garazy na Osiedlu Przyjazni wjazd od ul. 26 go Kweitnia koło postoju taxi i przystanku autobusowym lub ul. Santocka z osiedla , prad . Oświetlenie wewnatrz . woda na zewnatrz . garaz wys BRAMA 2m szer 2,5 m wewnatrz troszke szerszy i wyzszy, teren oswietlony i utwardzony dobre polaczenie z centrum miasta . dokladna mapka na zdjeciu do ceny nalezy doliczyc comiesieczny czynsz ok 100 zl prosze dzwonic godz 8-24 kaucja 1 mc. zwrotna w dniu zakonczenia wynajmu negocjacje tylko opcja na dluzszy wynajem minimum na rok wtedy oplata z gory za rok . weic prosze nie pisac ze interesuje dluzszy wynajem a placic bede mniej jak w ofercie i co miesiac .

Miejsce garażowe, Bieszczadzka
Miejsce garażowe, Bieszczadzka
400 zł
nowe Szczecin dzisiaj
Powierzchnia8
RodzajParking

Wynajmę miejsce garażowe przy ulicy Bieszczadzkiej za 400 zł/msc. zapraszam do kontaktu

Miejsce postojowe nr 8, Szczecin Warszewo ul. Maciejkowa 27
Miejsce postojowe nr 8, Szczecin Warszewo ul. Maciejkowa 27
350 zł
nowe Szczecin dzisiaj
Powierzchnia15
RodzajGaraż

Oferuję miejsce postojowe w nowoczesnym budynku przy ulicy Maciejkowa 27 Zamykana brama garażowa - na pilota. Wjazd od ulicy Kalinowej.

Miejsce postojowe Pomorzany Park
Miejsce postojowe Pomorzany Park
300 zł
nowe Szczecin dzisiaj
Powierzchnia7,50
RodzajGaraż

Miejsce postojowe na osiedlu Pomorzany Park, brama na pilota, cena 300 plus 49 zł zł koszty eksploatacyjne

Mielno, elegancki hotel z pięknym basenem i ze Spa
Mielno, elegancki hotel z pięknym basenem i ze Spa
19900000 zł
nowe Mielno dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia2 299,42

HOTEL ZE SPA w Mielnie, 100 miejsc noclegowych.LOKALIZACJA Ta przepiękna, wyróżnająca się swoją architekturą inwestycja, położona jest tylko 250 metrów od mieleńskiej plaży. Z okien Hotelu rozciąga się widok na Jezioro Jamno. W całej nieruchomości cały czas, na bieżąco realizowane są inwestycje mające na celu podwyższenie standardu hotelu.Hotel posiada dużą bazę wielu zadowolonych klientów, którzy co roku planują swoje wakacje w tym właśnie obiekcie.Ta nietuzinkowa nieruchomośc to nie tylko sam hotel, oprócz części hotelowej obiekt oferuje: kawiarnię, bar, część grillową, restaurację ze znakomicie wyposażoną kuchnią, część SPA (basen, jacuzzi, 3 sauny) z niezbędnym zapleczem techniczno-socjalnym (m.in.: pralnia, pokoje dla personelu, zsypy do brudnej pościeli, toalety, itp.).OBIEKTHotel ze SPA oferowany jest w standardzie wysokiej klasy wykończenia z absolutnie pełnym wyposażeniem hotelowym, jako gotowy i w pełni funkcjonujący Hotel ze SPA. Obiekt wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, jak i standardem oferowanych usług. Dotyczy to zakwaterowania, usług restauracyjnych, części SPA z basenem, pokoju do zabaw dla dzieci. Zarówno do budowy, jak i wykończenia wnętrz użyte są materiały i technologie najwyższej klasy.Technologia i systemy użytkowe: 16 kamer oraz rejestrator do monitorowania obiektu. Inteligentny system przeciwpożarowy obejmujący m.in. elektromagnesowe samozamykacze drzwi na wypadek alarmu, czujniki dymu, centralę przeciwpożarową, wentylatory przeciwpożarowe, inne. We wszystkich pokojach instalacja do Internetu. System nagłośnieniowy w korytarzach i hallach. 3 centrale klimatyzacyjne oraz wentylacyjne obsługujące restaurację, kuchnię, basen, kawiarnię + klimatyzator przy recepcji. Winda osobowa. Własna pralnia (2 pralnice: 16kG oraz 11kG, suszarka 16kG, magiel + system zsypów na brudne pranie). Parking na 35 samochodów + mały plac zabaw dla dzieci.POKOJE & APARTAMENTYHotel ze SPA dysponuje około 100 miejscami noclegowymi wraz z dostawkami w nowoczesnych pokojach i apartamentach: 35 pokoi dla gości, 8 pokoi wykorzystywanych dla personelu - w skład 35 pokoi wchodzi 11 apartamentów (2 pokojowych 2 + 2), liczonych jako 1 pokój. Każdy pokój wyposażony w łazienkę, tel., TV SAT z telewizorami LCD, łącze internetowe, duże balkony lub tarasy, sejf, lodówkę. We wszystkich pokojach umeblowanie przygotowane i zamontowane przez firmę KLER, wykładziny dywanowe najwyższej jakości - 100% wełny, firmy Agnella. 5 dodatkowych pokoi z dostawkami na poddaszu o tym samym standardzie wykończenia, które mogą być wykorzystywane dla personelu. System telewizji przemysłowej, kart magnetycznych przylgowych zintegrowanych z systemem zarządzania energią, nowoczesny system przeciwpożarowy. W pokojach najbardziej nasłonecznionych - klimatyzatory.SPA & REHABILITACJABasen i część SPA. Niezwykle atrakcyjny basen z przeciwprądem o wymiarach 11 x 4m z widokiem na Jezioro Jamno. Mini basen dla dzieci. Jacuzzi, 3 sauny: łaźnia rzymska, łaźnia solankowa, sauna sucha (wszystko wyłożone mozaiką). Pełne zaplecze sanitarne obejmujące prysznice, toalety, pomieszczenie dla ratownika, itp. taras z leżakami.GASTRONOMIARestauracja (49 miejsc restauracyjnych, a w przypadku konferencji 70 miejsc restauracyjnych) i barek. Całe zaplecze kuchenne zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi oraz HACCP.INFORMACJE DODATKOWE & CENAObiekt IV-kondygnacyjny, w idealnym stanie technicznym, nie wymaga żadnych nakładów finansowych związanych z ewentualnym remontem lub pracami naprawczymi. Jest dobrze prosperującym, wysoko rentownym obiektem - przedsiębiorstwem, z bazą stałych klientów.Powierzchnia działki: 2.740m2Powierzchnia użytkowa budynku: 2.299,42m2CENA: 19.900.000,- zł, wysokość podatku Vat wg obowiązujących na dzień sprzedaży przepisów w sprawie tego podatku.Oglądanie wyłącznie !!! po wcześniejszym kontakcie z biurem.OFERTA BEZPOŚREDNIA! WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY!! Adres strony sprzedaży Hotelu: Zainteresowała Cię ta oferta? Wejdź na stronę: lub zadzwoń: (użyj formularza kontaktowego).

Budynek biurowo-usługowy na Pogodnie.
Budynek biurowo-usługowy na Pogodnie.
18700000 zł
nowe Szczecin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia2 209
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Doskonale zlokalizowany budynek biurowo-handlowo-usługowy na Pogodnie, położony przy al. Wojska Polskiego, obok osiedla Gardenia, stanowiący część zespołu zabudowy przemysłowo-biurowej dawnej fabryki Stoewera.Budynek dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 2209 m2, położony na działkach o powierzchni 2579 m2. Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza nadbudowę obiektu o 3m.Na parterze obecnie znajdują się lokale biurowo-usługowe, na piętrze, z osobnym wejściem, hala z zapleczem socjalnym, ostatnio wykorzystywana jako hala sportowa.Ze względu na swój przemysłowy, historyczny charakter, stropy są przeznaczone do dużych obciążeń.Ogrzewanie na parterze powietrzną pompą ciepła oraz gazowe, na piętrze gazowe nadmuchowe. Wysokość piętra 7 m, parteru 2,7 m.Doskonała lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Szczecina, obok nowe osiedle Gardenia, w pobliżu szpital na Unii Lubelskiej, komunikacja, punkt o dużym natężeniu ruchu, możliwość prowadzenia działalności medycznej, handlowej, biurowej, usługowej oraz adaptacji na lokale mieszkalne.Zapraszam na prezentację. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Sprzedam lokal użytkowy w Wałczu
Sprzedam lokal użytkowy w Wałczu
115000 zł
nowe Wałcz dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia30
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do sprzedania lokal użytkowy w Wałczu przy ulicy bydgoskiej 8 o powierzchni 30 M2 wraz z działką o powieprzchni 74 M2 znajdującej się bezpośrednio za budynkiem Istnieje możliwość rozbudowy lokalu na działce Nieruchomość znajduje się w centrum miasta blisko przystanek kino dworzec sklepy szkoła punkty usługowe . Media : woda prąd WC Lokal jest po remoncie Kontakt 66*****65 Zapraszamy

Na sprzedaż piętro, o powierzchni 198 m2.
Na sprzedaż piętro, o powierzchni 198 m2.
669000 zł
nowe Koszalin dzisiaj
Poziom4 i wyżej
Powierzchnia198,37

Na sprzedaż piętro, o powierzchni 198 m2.Na piętrze znajduje się 10 pomieszczeń o powierzchniach od 14,03 m2 do 18,06 m2.Dzięki układowi pomieszczeń nieruchomość idealnie nadaje się na dowolną adaptację usługową.Mogą się tu znajdować: siedziby firm, gabinety, biura, mieszkania lub pokoje na wynajem,Ilość pomieszczeń znajdujących się na piętrze powala na niedrogą adaptację istniejących powierzchni na 10 mikro kawalerek na wynajem.Budynek wyposażony w dwie windy.Przed budynkiem duży parking.Przewidywany ROI- 14%.Więcej zdjęć i plan nieruchomości na stronie biura nieruchomości.Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Lokal na parterze. Z magazynem, e_commerce...
Lokal na parterze. Z magazynem, e_commerce...
339000 zł
nowe Koszalin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia128,87

Na sprzedaż lokal, o powierzchni 128,87 m2.Na lokal składa się 6 pomieszczeń.Dzięki układowi pomieszczeń nieruchomość idealnie nadaje się na dowolną adaptację usługową.Część magazynowa z osobnym wejściem, Parter budynkuBudynek wyposażony w dwie windy.Przed budynkiem duży parking.Więcej zdjęć i plan nieruchomości na stronie biura nieruchomości KoszalinZainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Molo- Restauracja z apartamentami.
Molo- Restauracja z apartamentami.
9500000 zł
nowe Ustronie Morskie dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia578

Bliżej morza być już nie może…. Tu poczujesz ”smak morza”….Jedyna taka nieruchomość w Polsce i jedna z nielicznych w Europie.Prezentujemy Państwu do sprzedaży obiekt restauracyjno- apartamentowy położony na prywatnym molo, na wodach terytorialnych Polski, posiadający niezapomniany widok na morze Bałtyckie.Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, przez co stała się znakiem rozpoznawczym Ustronia Morskiego.To znakomite miejsce na dobry początek dnia przy znakomitej kawie, lunchu, rodzinnym obiedzie czy romantycznej kolacji.Jest to gotowy model biznesowy z przygotowaną koncepcją rozwoju.Obiekt powstał w 2014 roku na podstawie projektu biura projektowego PROJMORS - Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o., które specjalizuje się w projektowaniu portów, stoczni, nabrzeży i falochronów. Generalnym wykonawcą była duńska firma Aarsleff Sp. z o.o., specjalizująca się w robotach geotechnicznych i hydrotechnicznych w wodach śródlądowych i morskich. Budowa została poprzedzona szczegółowymi analizami i badaniami związanymi z tak niespotykanym przedsięwzięciem.Molo zostało osadzone na 16,5 m palach z czego wysokość nad poziomem morza wynosi 4 m, zapewniając bezpieczne zabezpieczenie sztormowe.Nieruchomość o konstrukcji drewnianej (materiał budulcowy -sosna).Długość mola: 60,6m.Właściciele dysponują pełną dokumentacją techniczna i fotograficzną powstawania obiektu.Wnętrza restauracji przygotowane jest na przyjęcie 65 gości, dodatkowo zewnętrzny taras na morzu, który pomieści 72 gości.Cała część restauracyjna została przeszklona w duże witryny okienne co sprawia, że z każdego miejsca w restauracji można cieszyć się pięknym widokiem.Do dyspozycji gości pozostaje również 5 apartamentów zlokalizowanych na plaży i na morzu, urządzonych przy udziale projektanta wnętrz oraz sauna z koloroterapią.Każdy apartament posiada łazienkę (kabina prysznicowa, wc umywalka), klimatyzację i przepiękny widok na morze, szerokie piaszczyste plaże i wydmy.Rozkład pomieszczeń:Powierzchnia usługowa: 221,76 m²Sala restauracyjna z barem: 119,68 m², pomieszczenia porządkowe: 2,15 m², korytarz: 3,10 m², przedsionek: 2,05 m², wc damskie: 3,30 m², wc męskie: 4,45 m², magazyn: 3,20 m², kuchnia: 17,05 m² zmywalnia: 4,90 m², przygotowalnia: 4,90 m², magazyn: 8,30 m², przedsionek: 2,07 m², szatnia: 3 m², wc pracownicze: 3,16 m², wiatrołap: 7,83 m², pom. gospodarcze: 5,18 m², magazyn: 10,22 m², biuro: 7,65 m², magazyn: 4,90 m².Pokoje:Wszystkie apartamenty posiadają widok na plażę i morze.Obiekt funkcjonuje przez cały rok co sprawia, że o każdej porze roku można cieszyć się urokiem tego miejsca.Wnętrze nieruchomości zostało gustownie zaaranżowane, utrzymanym w lekkim morskim stylu.Obiekt w pełni uzbrojony – gaz, prąd, woda, kanalizacja.Dzierżawa na wodach terytorialnych na 35 lat.Dzierżawa terenu plaży 20 lat.Obiekt ubezpieczony.Aktualnie została wykonana koncepcja rozbudowy mola i ewentualnej zmiany przeznaczenia części restauracyjnej na apartamentową wraz z bazą SPA (jacuzzi w kuli szklanej oraz sauna) . Część projektowana powiększa powierzchnię o 137,41 m².Zapraszamy na wirtualny spacer:Apartamenty: Restauracja: Podana w ofercie cena jest kwotą netto, do której należy doliczyć Vat w stawce 23%.Zachęcamy do umówienia się na prezentację nieruchomości i poznanie szczegółów ofert. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Sprzedam Lokal Użytkowy dobra lokalizacja  107 m oferta bezpośrednia
Sprzedam Lokal Użytkowy dobra lokalizacja 107 m oferta bezpośrednia
245000 zł
nowe Sławno dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia107
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam Lokal Użytkowy położony na parterze kamienicy przy ulicy Koszalińskiej o powierzchni 80 m dodatkiwo trzy piwnice 27 m dwa pomieszczenia zaplecze ,łazienka oraz osobne wejście bezpośrednio z chodnika zamykana roletą antywłamaniową.Atrakcyjna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodek zdrowia,sklep ogrodniczy,cukiernia.Położenie lokalu sprzyja działalności typu apteka,gabinet lekarski,kosmetyczny,stomatologiczny,biuro rachunkowe,agencja reklamowa,bankowa,fryzjer,sklep... W lokalu media woda,ogrzewanie gazowe(nowa instalacja w całym budynku),prąd(nowa instalacja) osobne podliczniki na dwa pomieszczenia. Przeznaczenie lokalu zarówno na cele usługowe,handlowe,biurowe.Możliwość obejrzenia lokalu po wczesniejszym uzgodnieniu telefonicznym (Możliwość przekształcenia na mieszkanie).Oferta bezpośrednia Pozdrawiam i Zapraszam

do wynajęcia 30 m 2  usługi, produkcja, magazyn , itp  działalności
do wynajęcia 30 m 2 usługi, produkcja, magazyn , itp działalności
650 zł
nowe Koszalin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia28
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Witam mam do wynajęcia Lokal około 30 m 2 i 65 m 2 usługi, produkcje, magazyn, itp. prąd, woda, , odprowadzanie ścieków; siła ogrzewanie kominek lub gazowe , osobno podliczniki .Możliwość wynajęcia góry około 250 m2 , można mniej .Kretomino Ul . Kretomińska 22 przy asfalcie, koło kościoła , czyli centrum Kretomina Wynajmę od zaraz . Zapraszam do współpracy .

Stanowisko fryzjerskie
Stanowisko fryzjerskie
900 zł
nowe Szczecin dzisiaj
Powierzchnia10
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Samodzielne stanowisko fryzjerskie do wynajęcia w Studio urody&masażu przy ulicy Willowej w Szczecinie. Obiekt znajduje sie w pasażu handlowo-usługowym. Stanowisko wyposażone : Fotel Podnóżek Pomocnik fryzjerski Lustro ze szklaną półką Dostęp do szafek i półek Dostęp do myjki. Dodatkowo do dyspozycji wspólna recepcja. Dostęp jak i korzystanie z wyposażenia pomieszczeń socjalnych jak i toalety. Obiekt jest chroniony. Bezpłatne miejsca postojowe, w pobliżu przystanki tramwajowe jak i atobusowe. Cena podnajmu 900 zł/ miesiąc. Dodatkowo płatne media woda + prąd Kaucja wysokosci jednego najmu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt 50*****32

Lokal w centrum Koszalina do Wynajęcia
Lokal w centrum Koszalina do Wynajęcia
2700 zł
nowe Koszalin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia38
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia lokal w centrum Koszalina , przy ul. Zwycięstwa o pow. 38m2. Czynsz 2700 zł plus 23 % VAT Dodatkowo płatne media i opłata do Zarządcy około 300 zł

Lokal ul. Pocztowa 34/1 - róg z ul. Jagiellońską
Lokal ul. Pocztowa 34/1 - róg z ul. Jagiellońską
3000 zł
nowe Szczecin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia92,43
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Przeznaczony na wynajem lokal użytkowy położony jest na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy Jagiellońskiej. Budynek, w którym się znajduje został świeżo ocieplony i wyremontowany. Witryna i drzwi wejściowe PCV zabezpieczone roletami antywłamaniowymi, ogrzewanie gazowe (nowy gazowy kocioł kondensacyjny Condens 2200 W Junkers). W lokalu znajduje się instalacja alarmowa (czujniki ruchu w każdym pomieszczeniu) - wybór firmy ochroniarskiej po stronie przyszłego najemcy (korzystanie z ochrony nie jest obowiązkowe).  Lokalizacja to największy atut tej nieruchomości. Jest położona w samym centrum Szczecina na ul. Pocztowej, wejście do lokalu od ul. Jagiellońskiej. Jest to świetna lokalizacja do prowadzenia działalności handlowej, usługowej, biurowej lub gastronomicznej, nie tylko ze względu na możliwości adaptacji, ale także ze względu na położenie.Jest to nieruchomość z ogromnym potencjałem. Lokal o powierzchni 92,43 m2 usytuowany na dwóch poziomach, z czego jeden poziom stanowi piwnica o powierzchni 15,14 m2, która do tej pory służyła jako pomieszczenie do przechowywania dokumentów.Lokal składa się z:1.    trzech gabinetów o powierzchniach: 24,59 m2, 10,46 m2 oraz 7,71 m22.    korytarza o powierzchni około 6,91 m23.    poczekalni o powierzchni 17,36 m24.    WC o powierzchni 1,65 m25.    łazienki o powierzchni 3,79 m26.    piwnicy o powierzchni 15,14 m2Podana kwota czynszu stanowi kwotę netto i nie zawiera opłat eksploatacyjnych wynikających z użytkowania lokalu (260 zł - zaliczki na poczet kosztów zarządu, zimnej wody, kanalizacji, wywozu śmieci i funduszu remontowego). Prąd i gaz według zużycia.Lokal do odświerzenia. Ściany białe do własnej aranżacji. Podłoga w poczekalni i korytarzu panele winylowe, w dwóch gabinetach panele laminowane, w trzecim gabinecie wykładzina, w łazienkach płytki. Oferta prywatna, pośrednikom dziękuję, chyba że dzwonią Państwo z konkretnym klientem.Jeżeli nie będę mogła odebrać proszę o wiadomość sms to oddzwonię.

Lokal na biuro , gabinet ścisłe centrum Goleniów
Lokal na biuro , gabinet ścisłe centrum Goleniów
800 zł
nowe Goleniów dzisiaj
Poziom1
Powierzchnia14
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 14 m2 usytuowany na I piętrze budynku handlowego w ścisłym centrum Goleniowa przy ul.Szczecińskiej 3 (plac przy fontannie),gdzie występuje duża rotacja ludzi i jest wiele miejsc parkingowych. W bliskim sąsiedztwie na tym samym piętrze od lat działa agencja ubezpieczeniowa , gabinet masażu i salon kosmetyczny. Cena najmu 800 zł + opłaty eksploatacyjne(ok.220 zł ) Oferta bezpośrednia od właściciela bez prowizji dla biura nieruchomości.

Centrum biuro parter 24m ul.Podgórna, Szczecin
Centrum biuro parter 24m ul.Podgórna, Szczecin
1600 zł
nowe Szczecin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia24
Przeznaczenie lokaluUsługowe

24m2 parter , centrum Szczecin, Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy zlokalizowana przy ul. Podgórnej 46 w centrum miasta. Warunki wynajmu: - czynsz 1600zł* - 300zł ogrzewanie (płatne w sezonie grzewczym) - 100zł woda/ścieki plus VAT - prąd wg zużycia podlicznik - kaucja 3000 zł - zakaz palenia w lokalu Zapraszam do kontaktu telefonicznego * kwota uwzględnia rabat za terminową płatność

Centrum biuro 97m Szczecin Podgórna
Centrum biuro 97m Szczecin Podgórna
3600 zł
nowe Szczecin dzisiaj
Poziom3
Powierzchnia97
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Parter 97m, przestronne biuro, centrum Szczecin, Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy zlokalizowana przy ul. Podgórnej 46 w centrum miasta. Biuro składa się z 6 pomieszczeń biurowych oraz wewnętrznego korytarza. Warunki wynajmu: - czynsz 3600zł* + 400zł ogrzewanie zaliczka + 100zł woda/ścieki plus VAT - prąd wg zużycia podlicznik - kaucja 5000 zł - zakaz palenia w lokalu Zapraszam do kontaktu telefonicznego * kwota uwzględnia rabat za terminową płatność

Na wynajem lokal w ścisłym centrum Łobza
Na wynajem lokal w ścisłym centrum Łobza
3000 zł
nowe Łobez dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Mam do wynajęcia lokal w ścisłym centrum Łobza. Lokal składa się z sali sprzedaży zaplecza i pomieszczenia socjalnego. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa realizowana z pieca gazowego . Media woda prąd gaz w/g liczników zużycia. Lokalizacja sklepu to pl. 3-go Marca, czyli ściśłe centrum Łobza w pobliżu sklepy, usługi ,parking . Tel. 60*****64. Ostatnio był tam sklep odzieżowy.

Wynajmę stanowisko stylistce paznokci
Wynajmę stanowisko stylistce paznokci
600 zł
nowe Koszalin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia35
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę(nie zatrudniam) stanowisko stylistce paznokci w salonie kosmetycznym. Salon mieści się w centrum miasta. Zapraszam do kontaktu.

Wyposażony lokal na parterze * 72m2
Wyposażony lokal na parterze * 72m2
4500 zł
nowe Szczecin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 72m2.Lokal zlokalizowany jest na parterze nowego budynku z 2017 roku. Posiada dwa wejścia, klimatyzację oraz duże witryny wystawowe idealnie nadające się na reklamę. Przy lokalu znajduje się ogólnodostępny parking. Brak strefy płatnego parkowania jest dodatkowym atutem.Na powierzchnię 72m2 składają się: 2 zamykane pomieszczenia biurowe, sala sprzedaży, toaleta. Na podłogach położone zostały płytki gresowe oraz wykładzina.Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Opłaty: czynsz najmu- 4500zł netto (+23%VAT) czynsz administracyjny- 700zł brutto (w tym zaliczka m.in. na ogrzewanie, woda ciepła oraz zimna, fundusz remontowy, wywóz śmieci), prąd- według zużycia Wymagana kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu najmu (możliwość rozłożenia na 2 raty) oraz prowizja dla biura- 4500zł netto.Zapraszam do kontaktu i na prezentację Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Paulina Sasiuk-Owczarek (licencja nr: 27261)

Wynajmę gabinet kosmetyczny
Wynajmę gabinet kosmetyczny
1300 zł
nowe Szczecin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia12
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę gabinet kosmetyczny, kwota miesięcznego wynajmu 1300zł, w tej kwocie zawarte są wszystkie opłaty, również dostęp do szatni , pomieszczenia socjalnego z kuchnią. Gabinet zamykany na klucz. Jednorazowa kaucja w kwocie 1300zł. Ewentualny wynajem na godziny lub dni. W lokalu mieszczą się usługi fizjoterapii, masażu, kosmetologii, podologii, stylizacji rzęs. Gabinet preferowany linergistce na usługi makijażu permanentnego. Posiadam również maszynkę do makijażu permanentnego, którą mogę udostępnić. ul. 5 lipca 15 Szczecin Jeśli nie odbieram telefonu proszę o SMS.

Lokal usługowy/Jagiellońska/Deptak Bogusława/Rayskiego
Lokal usługowy/Jagiellońska/Deptak Bogusława/Rayskiego
2800 zł
nowe Szczecin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia80
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia lokal w przyziemiu przy Deptaku Bogusława. Świetna lokalizacja dla lokalu usługowego. Wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal składa się z sali handlowej podzielonej na kilka części oraz łazienki z wc Koszt najmu 2800zł + woda + prąd Golden Hawk Przemysław Gniedziejko tel. 73*******06 Zapraszam na prezentację!

Filtr