Sortowanie:
Znaleziony: 3048 ogłoszenie w kategorii Nieruchomości w Opolskie
Działka budowlana na sprzedaż Niemodlin
Działka budowlana na sprzedaż Niemodlin
92000 zł
nowe Niemodlin dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²115 zł/m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w bardzo dobrej lokalizacji w Niemodlinie województwo opolskie. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 800 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania działka posiada symbol D2MN,U. Dla terenów oznaczonych tym symbolem ustala się przeznaczanie podstawowe- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej: usługi bytowe, usługi z zakresu obsługi ludności lub przedsiębiorstw, obsługi komunikacji z wyłączeniem stacji paliw. Oferta dotyczy działki 1065/20. Istnieje możliwość kupienia sąsiadujących działek( cena do negocjacji przy większej ilości działek). Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja - w drodze. Działka znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji. W otoczeniu domy jednorodzinne, staw- gliniak, lasy. Bardzo dobry dojazd do Opola drogą wojewódzką oraz nowo wybudowaną obwodnicą Niemodlina. Do zjazdu na A4 nieruchomość dzieli 7km.  Bezpieczna transakcja za pośrednictwem INVESTOR NIERUCHOMOŚCI NIEMODLIN ✅ darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku ✅pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU ✅ kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji. Szczegóły oferty INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Oddział w Niemodlinie, ul. Drzymały 2 ☎️Elżbieta Kuzdrowska tel. (użyj formularza kontaktowego)  Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Sprzedam działkę budowlaną 920m2 w Niemodlinie
Sprzedam działkę budowlaną 920m2 w Niemodlinie
105000 zł
nowe Niemodlin dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia920
Cena za m²114.13 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży  działki budowlanej  o powierzchni 920 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Niemodlinie województwo opolskie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania działka posiada symbol D2MN,U. Dla terenów oznaczonych tym symbolem ustala się przeznaczanie podstawowe- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej: usługi bytowe, usługi z zakresu obsługi ludności lub przedsiębiorstw, obsługi komunikacji z wyłączeniem stacji paliw. Oferta dotyczy działki 1065/23. Istnieje możliwość kupienia sąsiadujących działek( cena do negocjacji przy większej ilości działek). Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja - w drodze. Działka znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji. W otoczeniu domy jednorodzinne, staw- gliniak, lasy. Bardzo dobry dojazd do Opola drogą wojewódzką oraz nowo wybudowaną obwodnicą Niemodlina. Do zjazdu na A4 nieruchomość dzieli 7km.  Bezpieczna transakcja za pośrednictwem INVESTOR NIERUCHOMOŚCI NIEMODLIN ✅ darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku ✅pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU ✅ kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji. Szczegóły oferty INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Oddział w Niemodlinie, ul. Drzymały 2 ☎️Elżbieta Kuzdrowska tel. (użyj formularza kontaktowego) Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka Na Sprzedaż Niemodlin 57,7 ar
Działka Na Sprzedaż Niemodlin 57,7 ar
400000 zł
nowe Niemodlin dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 770
Cena za m²69.32 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka  budowlana o powierzchni 5770 m2 z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową:  usługi bytowe, usługi z zakresu obsługi ludności lub przedsiębiorstw, obsługi komunikacji z wyłączeniem stacji paliw. (MPZP -symbol D2MN,U) Nieruchomość została podzielona na mniejsze działki, jest idealnym terenem pod inwestycje domków jednorodzinnych lub usług.  Działka znajduje się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, terenów zielonych i stawu gliniak. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja - w drodze.  Bardzo dobry dojazd do Opola drogą wojewódzką oraz nowo wybudowaną obwodnicą Niemodlina. Do zjazdu na A4 nieruchomość dzieli 7km.  Bezpieczna transakcja za pośrednictwem INVESTOR NIERUCHOMOŚCI NIEMODLIN ✅ darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku ✅pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU ✅ kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji. Szczegóły oferty INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Oddział w Niemodlinie, ul. Drzymały 2 ☎️Elżbieta Kuzdrowska tel. (użyj formularza kontaktowego) Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Garaz wynajmę w Głuchołazach
Garaz wynajmę w Głuchołazach
180 zł
nowe Głuchołazy dzisiaj
Powierzchnia18
RodzajGaraż

Garaz murowany do wynajęci przy ulicy Kościuszki w Głuchołazach od kwietnia

Sprzedam budynek mieszkalno - użytkowy
Sprzedam budynek mieszkalno - użytkowy
670000 zł
nowe Prószków dzisiaj
Poziom2
Powierzchnia715
Przeznaczenie lokaluHotelowe

Oferujmy budynek mieszkalny z częścią magazynowo-gospodarczą. Nieruchomość położona na niespełna 20 arowej działce w Prószkowie około 10 km od Opola. Lokalizacja w pobliżu zjazdu z autostrady A4(10km do węzła Krapkowice) oraz znacząca, ogrodzona powierzchnia działki czynią ten obiekt atrakcyjnym pod względem inwestorskim.Część mieszkalna to na 295 m2, obecnie zagospodarowana na 34 miejsca noclegowe dla pracowników tymczasowych powierzchnię dopełniają 2 kuchnie oraz 5 łazienek.Część magazynowo gospodarcza to z kolei dodatkowe około 420m2 przestrzeni do zagospodarowania według potrzeb nowego właściciela. Można nadać jej charakter mieszkaniowy lub przygotować pod prowadzenie działalności gospodarczej – usługowej, produkcyjnej lub magazynowej.Warto podkreślić, że obiekt jest częściowo podpiwniczony. Budynek użytkowany w trybie ciągłym,  jego stan techniczny wymaga remontu, jednak w zależności od  potrzeb nabywcy może być eksploatowany od dnia zakupu. Do działki prowadzi utwardzona droga dojazdowa, jej kształt jest nieregularny, jednak pozwala na manewrowanie większymi pojazdamiWybudowany w tradycyjnej technologii z pełnej cegły budynek o 715 m5 powierzchni wyposażony jest w instalację wodną, kanalizacyjną i centralnego ogrzewania (wyremontowana kotłownia z piecem centralnego ogrzewania na eko-groszek).Miejscowy plan zagospodarowania terenu nadaje działce przeznaczenie podstawowe: usługi z wyłączeniem stacji paliw oraz uzupełniające: mieszkania. Dlatego swoje ogłoszenie kieruję przede wszystkim do osób szukających zaplecza do prowadzenia: hotelu pracowniczego, warsztatu czy magazynu. Jednocześnie ze względu na położenie w spokojnej części miejscowości, na jej obrzeżach jest to także ciekawe miejsce pod inwestycję deweloperską.Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania i prezentacji nieruchomości.Uwaga! Ogłoszenie zostało opublikowane przez właściciela kupujący nie ponosi więc kosztów pośrednictwa.   

Sprzedam Lokal użytkowy 300m2 ul. Prężyńska  w Prudniku woj Opole
Sprzedam Lokal użytkowy 300m2 ul. Prężyńska w Prudniku woj Opole
325000 zł
nowe Prudnik dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia300
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Sprzedam działające przedsiębiorstwo produkcyjne o profilu cukierniczo-piekarniczym. Firma istnieje na rynku od 1973 roku i posiada rozpoznawalną markę. Powierzchnia zakładu produkcyjnego wynosi 300 metrów kwadratowych, powierzchnia działki natomiast wynosi 927 metrów kwadratowych. Budynek składa się z przestrzeni roboczej, magazynów, chłodni, węzła sanitarnego, szatni z aneksem kuchennym, sklepu oraz biura. Zakład produkcyjny jest w pełni wyposażony w maszyny do produkcji cukierniczej, w pełni wyposażony jest również sklep. Cukiernia ma bardzo dobrą lokalizację przy obwodnicy Prudnika . Jest możliwość wynajęcia .Więcej informacji telefonicznie

Kompleks budynków w centrum Paczkowa
Kompleks budynków w centrum Paczkowa
1790000 zł
nowe Paczków dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia1 351
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Obiekt dla inwestora Paczków ul. Pocztowa 11Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej kamienicy wraz z zespołem zabudowań. Paczków - malownicze miasto na prawach powiatu, które korzeniami sięga do 1254 roku.Obiekt składający się z czterech budynków użytkowych o powierzchni całkowitej 1351 m2 (użytkowej 1158 m2), znajdujący się na działce o powierzchni 2342 m2.Obiekt znajduje się niedaleko drogi krajowej 46 dzięki której dotrzesz do największych miast (Nysa, Złoty Stok, Otmuchów). A dodatkowym atutem jest niedaleko znajdująca się granica Czech, która ułatwi ci działania międzynarodowe. W skład nieruchomości wchodzą dwa budynki o przeznaczeniu biurowym oraz dwa budynki warsztatowe z czterema garażami do którego prowadzi wybrukowany podjazd. Budynki są w bardzo dobrym stanie technicznym. Cały teren jest ogrodzony, a za zapewnienie bezpieczeństwa całej nieruchomości odpowiada miłe, spokojne sąsiedztwo, solidne ogrodzenie z domofonem oraz alarm.Teren objęty MPZP - A lub UA - tereny obiektów i urządzeń administracji i usług administracyjnych i biurowych. S - tereny obiektów i urządzeń składów i magazynów. Dopuszczalna lokalizacja zapleczy administracyjno technicznych i socjalnych oraz zieleni urządzonej.INFORMACJE I DANE TECHNICZNE Pow. działki: 2342 m2 (35 m x 69 m) Stan działki: zabudowana Dojazd: asfalt Ogrodzenie front: metalowe oraz murowane Ogrodzenie działki: murowane Domofon: tak MEDIA woda miejska, gaz miejski (doprowadzony do budynku), prąd (siła), kanalizacjaBudynek administracyjno-biurowy: Rok budowy: ok. 1930 r. współcześnie odwzorowuje wygląd sprzed 90- ciu laty, nie ucierpiał podczas II wojny światowej. Na bieżąco wykonywane są obowiązujące przeglądy stanu technicznego. Pow. całkowita (z piwnicą i poddaszem): 602.80 m2 Pow. użytkowa: 409,60 m2 całości parter: 209,3m2 piętro: 200,3m2 poddasze: 111,9m2 Ciepła woda: podgrzewacz przepływowy Ogrzewanie: elektryczne System alarmowy: tak (strefowy) System PPOŻ: tak STANDARD WYKONANIA Fundamenty: ławy fundamentowe Stropy: kleina oraz drewniane Ściany: cegła pełna ceramiczna Elewacja: tynk cementowo-wapienny Okna: PCV Rynny: blacha ocynkowana Komin: ceglany Konstrukcja dachu: drewniana, stropodach Dach: blacha ocynkowana Dwa wejścia do budynku od strony ul. Pocztowej. Budynek RDR z łącznikiem: Rok budowy: 1988 r. Pow. użytkowa: 470,53 m2 Ciepła woda: podgrzewacz przepływowy Ogrzewanie: elektryczne System alarmowy: tak (strefowy) System PPOŻ: tak STANDARD WYKONANIA Fundamenty: ławy fundamentowe Strop: prefabrykowany DKZ (gęstożebrowy typ DZ3) Ściany: cegła pełna ceramiczna Elewacja: tynk cementowo-wapienny Okna: PCV Rynny: blacha ocynkowana Konstrukcja dachu: stropodach (prefabrykowany DKZ) Dach: blacha ocynkowana Wejście do budynku dla klientów od strony frontowej, ulicy Pocztowej, drugie wejście zlokalizowane od strony placu, wewnętrzne. Budynek warsztatowo-socjalny: Rok budowy: 1984 r. Pow. użytkowa: 89,60 m2 Ciepła woda: podgrzewacz przepływowy Ogrzewanie: elektryczne System alarmowy: tak (strefowy) System PPOŻ: tak STANDARD WYKONANIA Fundamenty: ławy fundamentowe Ściany: cegła pełna ceramiczna Elewacja: tynk cementowo-wapienny Okna: PCV Rynny: blacha ocynkowana Konstrukcja dachu: stropodach (prefabrykowany WPS) Dach: blacha falista Niezależne wejścia do poszczególnych pomieszczeń w budynku bezpośrednio z zewnątrz od strony komunikacji wewnętrznej. Budynek warsztatowo-garażowy: Rok budowy: ok. 1930 r. Pow. użytkowa: 189,10 m2 Ciepła woda: podgrzewacz przepływowy Ogrzewanie: elektryczne System alarmowy: tak (strefowy) System PPOŻ: tak Garaże: 4STANDARD WYKONANIA Fundamenty: ławy fundamentowe Ściany: cegła pełna ceramiczna Elewacja: tynk cementowo-wapienny Okna: drewniane Rynny: blacha ocynkowana Konstrukcja dachu w części garażowej: drewniany Konstrukcja dachu w części warsztatowej: stropodach (płyty prefabrykowane na dźwigarach stalowych) Dach w części garażowej: dachówka karpiówka Dach w części warsztatowej: papa termozgrzewalna W dwóch warsztatach kanały rewizyjne betonowe. ŚWIETNY ROZKŁAD, doskonała lokalizacja który zapewni Ci wygodę prowadzenia działalności i pełną funkcjonalność obiektu. Nieopodal znajduje się malowniczy zalew Paczkowski. Obiekt jest byłą siedzibą firmy Tauron. Nieruchomość posiada m.in.: 18 pomieszczeń biurowo-mieszkalnych, 5 pomieszczeń gospodarczych, 8 magazynów, 2 siłownie, sekretariat, punkt obsługi klienta, sala narad, 3 warsztaty oraz 4 garaże. Obiekt świetnie się nadaje na prowadzenie działalności takich jak: biurowo-usługowej, gabinet odnowy biologicznej, dom spokojnej starości, główna siedziba twojej firmy idealne rozwiązanie na najem krótko-terminowy bądź jako apartamenty pod wynajem booking. DOSKONAŁA LOKALIZACJA, która ułatwi ci prowadzenie twojej działalności. Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do mnie już teraz, umów się na osobistą prezentację. Transakcja zwolniona z VATCena do negocjacji! Doradca ds. nieruchomości odpowiedzialny za ofertę Dariusz Kowol, kontakt: (użyj formularza kontaktowego), mail: , pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: użytkowanie wieczyste Typ podłogi: inny Liczba pokoi: 33 Piętro: 0 Liczba pięter: 1 Rok budowy: 1930 Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: elektryczne Prąd: jest Gaz: miejski Woda: miejska Osiedle zamknięte: tak Typ budynku: kamienica Typ parkingu: garaż naziemny Stan lokalu: dobry Klimatyzacja: tak Liczba wejść: 4 Parking: tak Witryna: tak Pomieszczenie socjalne: tak Typ drogi: asfaltowaDANE KONTAKTOWE: Dariusz Kowol (użyj formularza kontaktowego) LINK DO OFERTY: BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: (użyj formularza kontaktowego).UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.

wynajmę obiekt handlowy usługowy magazynowy
wynajmę obiekt handlowy usługowy magazynowy
11000 zł
nowe Nysa dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia675
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Wynajmę: Jednokondygnacyjny budynkek handlowo-usługowy-magazynowy o powierzchni zabudowy 675 m2 , położony w Nysie przy ul. Słowiańskiej 23B Woda, Prąd, Kanalizacja, ogrzewanie, internet, Dojazd asfaltowy, parking.

Lokal 25m2 na usługi menicure, stylizacje rzęs
Lokal 25m2 na usługi menicure, stylizacje rzęs
1600 zł
nowe Opole dzisiaj
Poziom1
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wydzielony, samodzielny lokal 25m2 na usługi menicure, pedicure, stylizacje rzęs. Składa się z pomieszczenia do zabiegów, zaplecza, współdzielonej poczekalni. Umywalki w gabinecie i zapleczu. Lokal w przygotowaniu, dostępny od czerwca. Opłaty za media wg liczników. Cena netto Lokal na piętrze obok salonu fryzjerskiego, kosmetycznego , endormolicznego, solarium, fizjoterapeuty, W budynku klimatyzacja, winda, parking.

Lokal do wynajęcia w centrum Olesna 157 m2
Lokal do wynajęcia w centrum Olesna 157 m2
3500 zł
nowe Olesno dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia157
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

INFORMACJA O MOŻLIWOŚCI WYNAJĘCIA LOKALU OD LIPCA 2023 ROKUPosiadam do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Olesna w województwie opolskim ( deptak ul. Jana Pieloka ).Lokal jest zlokalizowany w najlepszym możliwym położeniu, na pasażu w ciągu sklepów (duże natężenie ruchu pieszych).Powierzchnię użytkową 156,67 m² stanowi głównie sala sprzedaży, wydzielona została mała część socjalna, wc oraz niewielki magazyn ( ściana karton-gips - możliwość usunięcia ).Lokal w kształcie prostokąta bez ścian nośnych, filarów, słupów.Obiekt oddany do użytku w 2014 r., posiada klimatyzację, system alarmowy oraz monitoring.Niewątpliwym atutem lokalu jest prywatna przestrzeń przed budynkiem, pozwalająca na umieszczenie różnego rodzaju reklamy bądź ekspozycję sprzedawanych produktów.Dodatkowym atutem jest również mieszczący się w obiekcie, dobrze prosperujący, największyw mieście sklep obuwniczy.Istnieje możliwość wynajęcia lokalu z kompletnym wyposażeniem sklepu odzieżowego.Kontakt:Przedsiębiorstwo Handlowe „Modeo” s.c.Krzysztof MatusiakTel. (użyj formularza kontaktowego)

Wynajem powierzchni pod lokal gastronomiczny w CUP w Opolu
Wynajem powierzchni pod lokal gastronomiczny w CUP w Opolu
59076 zł
nowe Opole dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia295,38
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Park Naukowo-Technologiczny w Opolu Sp. z o.o., ul. Technologiczna 2, 45-839 Opole, zaprasza do kontaktu w sprawie wynajmu powierzchni pod lokal gastronomiczny. Poszukujemy przedsiębiorców, którzy zainteresowani są wynajmem przestrzeni do prowadzenia swojego lokalu gastronomicznego. Od najemcy oczekujemy przedstawienia koncepcji prowadzenia działalności oraz propozycji aranżacji przestrzeni. Oferujemy wynajem powierzchni składającej się z • powierzchni restauracyjnej - 269,38 m2, • pokoju o powierzchni 4,74 m2, • pomieszczenia pomocniczego (magazynu) – 21,26 m2, w dogodnej lokalizacji przy ul. Płk. W. Pileckiego 1 (skrzyżowanie ulicy Ozimskiej i Plebiscytowej) w nowym obiekcie administracji samorządowej, który będzie pełnił funkcję usługową dla mieszkańców Opola zapewniając duży ruch i utrzymanie rotacji klientów. Lokal znajduje się w ruchliwej okolicy, a w jego pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych, osiedla mieszkaniowe oraz szkoły wyższe. Jest to idealne miejsce dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić lokal gastronomiczny z dużym potencjałem zysków. Do lokalu zostały doprowadzone wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja, klimatyzacja, wentylacja i ogrzewanie). Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniem, skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i umówienia się na spotkanie oraz obejrzenie lokalu. Informacji udziela Radosław Mazur, tel. 53*******77. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Wynajmujący informuje, iż kwota podana w ogłoszeniu jest kwotą szacunkową za wynajem przedmiotu ogłoszenia opublikowaną jedynie na potrzeby zamieszczenia ogłoszenia. Wynajmujący zastrzega sobie prawo do zmiany ceny wynajmu. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny .

Lokal 28m2 centrum - ul. 1 Maja 9 Parter - 1375 zł netto
Lokal 28m2 centrum - ul. 1 Maja 9 Parter - 1375 zł netto
1375 zł
nowe Opole dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia27,50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia OD ZARAZ. Lokal w centrum miasta przy ul.1 Maja 9. Biurowiec VI piętrowy Z WINDĄ, pełnymi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi, antywłamaniowymi. Części wspólne codziennie dezynfekowane i sprzątane. LOKAL ZNAJDUJE SIĘ BEZPOŚREDNIO PRZY WEJŚCIU DO BIUROWCA W CIĄGU KOMUNIKACYJNYM OBOK PIEKARNI HERT Powierzchnia: 27,5 m2 z wodą bieżącą i klimatyzacją CENA: 1375 zł netto + ok 121,4 zł netto (opłata sezonowa za ogrzewanie ) = 1496,4 zł netto KAUCJA: 1375 zł ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI POD POTRZEBY NAJEMCY W biurowcu ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: Samo centrum Opola - do rynku 7minut piechotą. W biurowcu sklep spożywczy, piekarnia Hert, Rossman. Z drugiej strony ulicy Dworzec PKP. W pobliżu hotele, restauracje, banki. Perfekcyjna komunikacja miejska (centrum przesiadkowe) W biurowcu swoją działalność prowadzą min. lekarze, radcy prawni, fizjoterapeuci, usługi IT, usługi z zakresu finansów, ubezpieczenia, szkoły nauki jazdy, szkoły dla dorosłych, akademia tańca. Jesteśmy do Państwa dyspozycji Mokrzycki Nieruchomości Szymon Mokrzycki nr lic. 23183 66*******03

DUŻE BIURO 134 m2 TOP lokalizacja OPOLE
DUŻE BIURO 134 m2 TOP lokalizacja OPOLE
6030 zł
nowe Opole dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia134
Przeznaczenie lokaluBiurowe

POLECAMY! TOP lokalizacja w Opolu Duży lokal biurowy o pow. 134,42 m2 na parterze biurowca z nowoczesnym wnętrzem. Atutem jest duży parking przy biurowcu dla samochodów i rowerów. Idealny dla oddziału lub siedziby firmy, kancelarii, biura rachunkowego, biura projektowego, ubezpieczenia, szkoły językowe.ZALETY:- TOP lokalizacja w Opolu- duży parking przy biurowcu- całodobowy monitoring- dostępny całą dobę- klimatyzacja- łącze światłowodowe- nowoczesne wnętrze biurowca- zaplecze socjalne- jasne pomieszczenia- otwierane okna- spokój i komfort pracy- bliskość Sądu Rejonowego i Okręgowego- w sąsiedztwie liczne sklepy- korzystny czynsz najmu- możliwość dostosowania pod swoje potrzeby Czynsz najmu 45zł/m2 netto + opłata eksploatacyjna Już teraz warto zarezerwować własne BIURO.Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu (użyj formularza kontaktowego)

Wynajmę Lokal gastronomiczny OLESNO ul.Mickiewicza
Wynajmę Lokal gastronomiczny OLESNO ul.Mickiewicza
5900 zł
nowe Olesno dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia142
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal gastronomiczny w Oleśnie przy ul. Mickiewicza 18 Obiekt projektowany, budowany i dostosowany pod gastronomię (z wszystkimi pozwoleniami, odbiorami) Klimatyzacja sali oraz kuchni, wydajna wentylacja mechaniczna, wydajne okapy. Wysokość lokalu ponad 3m Parking Ogród Ogrzewanie gazowe, elektryczne Monitoring, Alarm Powierzchnia lokalu 142m2 z możliwością własnej aranżacji. W skład lokalu wchodzi: - sala główna (dwie kondygnacje) - kuchnia - magazyn - zmywalnia - pomieszczenie socjalne - przygotowalnia - dwie toalety (w tym jedna przystosowana dla osób niepełnosprawnych) - pomieszczenie porządkowe - toaleta dla personelu - komunikacja wyposażenie lokalu do ustalenia

Lokal użytkowy, Opole
Lokal użytkowy, Opole
4400 zł
nowe Opole dzisiaj
Poziom1
Powierzchnia93
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Lokal w świetnej lokalizacji! Lokal w centrum/ parter! Przy Galerii Solaris, ul. Żeromskiego Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą najmu lokalu o powierzchni ok. 93m2 położonego w Centrum miasta przy jednej z głównych ulic Opola. Wejście z klatki schodowej. Miejsce idealne pod działalność biurową, usługową,... Lokal w stanie bardzo dobrym, zainstalowany alarm. Kamienica w której się znajduje odrestaurowana. Piętro: I/ III Media: ogrzewanie: gazowe NAJEM: Opłaty: 4400zł netto/mc + koszty dodatkowe ok. 700zł Wymagana kaucja: 8800złMiejsce na podwórzu do parkowania. Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do mnie już teraz, umów się na osobistą prezentację. Cena do negocjacji! Doradca ds. nieruchomości odpowiedzialny za ofertę Dawid Kołpak, kontakt: (użyj formularza kontaktowego), mail: , pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Materiał budowlany: cegła Standard: bardzo dobry Typ podłogi: deski Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Liczba pięter: 3 Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: gazowe Prąd: jest Gaz: miejski Woda: miejska Typ budynku: kamienica Typ parkingu: parking niestrzeżony Stan lokalu: bardzo dobry Domofon: tak Wysokość: 300 Oświetlenie: inne Liczba wejść: 1 Kaucja: 8800 PLN Pomieszczenie socjalne: tak Typ drogi: asfaltowaDANE KONTAKTOWE: Dawid Kołpak (użyj formularza kontaktowego) LINK DO OFERTY: BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: (użyj formularza kontaktowego).UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.

Dom, Stare Budkowice
Dom, Stare Budkowice
590000 zł
nowe Stare Budkowice dzisiaj
Cena za m²2360 zł/m²
RynekWtórny
Powierzchnia250
Powierzchnia działki800
Rodzaj zabudowyWolnostojący
Liczba pięterJednopiętrowy

Polecamy do zakupu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 250 m2, znajdujący się w miejscowości Stare Budkowice (gmina Murów). Nieruchmość położona jest przy ścianie lasu, posiada zjazd z ulicy Zagwiździańskiej. Całość posadowiona na działce o powierzchni 8,39 ara. Z boku domu znajduje się druga działka niezabudowana o pow. 8,90 ara, istnieje możliwość zakupu, cena do ustalenia. Dom przeznaczony jest do wykończenia - tzn. pozostało ok 10% prac wykończeniowych. Cała nieruchomość jest ogrodzona, wjazdy na działkę z drogi asfaltowej, podjazd w kostce granitowej. W domu zaplanowano ogrzewanie elektryczne piece akumulacyjne - przygotowano instalację elektr, (przyszły nabywca będzie musiał dokupić piece). Budynek ociepony, dach dachówka karpiówka ceramiczna w kolorz czarnym. W bryle budynku znajduje się garaż dwustanowiskowy. Całość podpiwniczona - piwnica można pełnić funkcję mieszkalną. Media: prąd (siła), woda, kanalizacja. Czas wydania: od zaraz. CENA DO NEGOCJACJI. Pomagamy w uzyskaniu korzystnej oferty kredytu hipotecznego. Szczegóły oferty: Łukasz Morzyk - tel. (użyj formularza kontaktowego) mail: , (Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, lic. nr 15530, polisa ubezp. PZU), INVESTHOUSE NIERUCHOMOŚCI OPOLE ul. Chabrów 1b, tel. (użyj formularza kontaktowego) Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Łukasz Morzyk (licencja nr: 15530, polisa ubezp. PZU)

Dom blisko centrum, w dobrej cenie Gorzów Śląski
Dom blisko centrum, w dobrej cenie Gorzów Śląski
299000 zł
nowe Gorzów Śląski dzisiaj
Cena za m²2450.82 zł/m²
RynekWtórny
Powierzchnia122
Powierzchnia działki194
Rodzaj zabudowyPozostałe

Dom w zabudowie szeregowej w segmencie środkowym o pow. 122 m2 użytkowych zlokalizowany w Gorzowie Śląskim w powiecie oleskim. Dom znajduje się na działce o pow. 194 m2. Na metraż domu składają się: - 4 pokoje, - łazienka, - kuchnia , - kotłownia, - klatka schodowa.Dom ocieplony, na ścianach zewnętrznych położony tynk typu \"baranek\", dach pokryty blachą. Nieruchomość ogrzewana za pomocą pieca na pelet. Do nieruchomości podłączone wszystkie media prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ciepła woda z bojlera.Na działce dodatkowo usytuowane są budynki gospodarcze o pow. 15m2 oraz garaż o pow 9m2.W niedalekiej odległości od prezentowanej nieruchomości znajduje się min. szkoła, przedszkole, sklepy.Chcesz dowiedzieć się więcej i obejrzeć nieruchomość na żywo? Zadzwoń i umów się na prezentację.ZapraszamPatrycja Rozpondek (użyj formularza kontaktowego) (użyj formularza kontaktowego)Zapraszam również do naszego biura w Częstochowie przy ul. Jasnogórskiej 102/2.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne.Rozważasz również kredytowanie nieruchomości?Zespół ekspertów Notus Finanse S.A. współpracujący z Freedom Nieruchomości porówna i dobierze finansowanie najlepiej dobrane do Twoich potrzeb"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Tam gdzie żyje się najlepiej - Gogolin-ostatnie 2
Tam gdzie żyje się najlepiej - Gogolin-ostatnie 2
470000 zł
nowe Gogolin dzisiaj
Cena za m²5875 zł/m²
RynekPierwotny
Powierzchnia80
Powierzchnia działki200
Rodzaj zabudowyBliźniak
Liczba pięterJednopiętrowy

OSTATNIE 2 domy na tym osiedlu na sprzedaż. Tylko 4 bliźniaki, kameralna zabudowa.Cena dotyczy domu nr 8 z większym ogródkiem.Interesuje Cię mniejszy ogród? Zapewni Ci go dom nr.7Planujesz zakup w celach inwestycyjnych? Świetnie trafiłeś - nasze nieruchomości przynoszą bardzo dobre stopy zwrotu.Na zdjęciach dom pokazowy.Osiedle Dębowa Park - domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej.Wyjątkowa, ponadczasowa architektura i funkcjonalność domów na pewno zadowolą każdego klienta.Cena domu w stanie deweloperskim w podwyższonym standardzie zawiera: 2 miejsca postojowe  ogrzewanie podłogowe na całym parterze oraz piętrze, kocioł gazowy, w standardzie okna trzyszybowe oraz rolety elektryczne, trzy okna dachowe na piętrze firmy Velux, drzwi wejściowe aluminiowe antywłamaniowe z elektrozaczepem, instalacja elektryczna na gotowo wraz z gniazdkami i włącznikami - dach kryty dachówką ceramiczną Wienerberger  Również w standardzie:  ogrodzenie, kostka brukowa, zieleń oraz zagospodarowanie ogródków wraz z oświetleniem tarasu oraz wejścia do domu - umów spotkanie na budowie i zarezerwuj swoją wymarzoną nieruchomość!  i wiele więcej :) Niskie koszty eksploatacyjne.Brak czynszu i innych opłat administracyjnych. Kupujesz dom( nie lokal ) na własnej działce - bez udziału w gruncie. Cena dotyczy domu z mniejszym ogródkiem. LOKALIZACJA: Osiedle DĘBOWA PARK znajduje się w Gogolinie przy ulicy Krótkiej – jest świetnie skomunikowane z centrum miasta.W okolicy mieści się szkoła podstawowa, przedszkola, sklepy spożywcze, ośrodek zdrowia, przychodnia.DOM:Czteropokojowy,Na parterze znajduje się: hall, łazienka, kuchnia oraz salon (41,91 m2)Na I piętrze znajduje się: hall, 3 sypialnie oraz przestronna łazienka (37,24 m2) - pow.calkowitaDo każdego zakupionego domu po podpisaniu umowy deweloperskiej otrzymujesz rabat 10% na materiały wykończeniowe, zabudowę kuchenną itd.Zostaniesz pod opieką koordynatora, poprowadzimy Cię krok po kroku tak abyś mógł się wprowadzić jak najszybciej do swojego wymarzonego domu. Przyłącza gaz, woda, kanalizacja, prąd - wybudowane - przyłączenie do prądu i gazu w ciągu tygodnia od podpisania umowy. Stan deweloperski wysoki - więcej informacji (dodatkowych wizualizacji) po kontakcie telefonicznym oraz na stronie internetowej debowapark .plMożliwość prezentacji na miejscu wybudowanych i wykończonych domów.Możliwość umawiania spotkań na budowie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym od pon-sob od godziny 8:00-20:00.Zapraszamy do odwiedzenia naszej  inwestycji wybudowanej przy ulicy Norwida 2a w Gogolinie.

Malownicza okolica, wyjątkowy dom nad jeziorem...
Malownicza okolica, wyjątkowy dom nad jeziorem...
1190000 zł
nowe Turawa dzisiaj
Cena za m²9260.7 zł/m²
RynekWtórny
Powierzchnia128,50
Powierzchnia działki500
Rodzaj zabudowyWolnostojący

woj. OpolskieTurawa, ul. Strażacka 26Dom kompletnie wyposażony w otoczeniu natury...Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wolnostojący budynek jednorodzinny o powierzchni 128,5m2 usytuowany na działce ok. 500m2 w okolicy północnego brzegu jeziora Turawskiego/Turawa w otoczeniu lasów. Dom ekologiczny, posiada nowoczesne instalacje grzewcze oraz inne rozwiązania technologiczne, które tworzą dom samowystarczalny i tani w utrzymaniu. Budynek kompletnie wyposażony, gotowy do zamieszkania. UKŁAD POMIESZCZEŃ: Na parterze: przestronny salon z kompletnie wyposażoną kuchnią (wysoki i panoramiczny-posiadający duże przeszklenia), wyjście na taras, pokój pełniący dziś funkcję miejsca do pracy, przedpokój, toaleta dla gości oraz garaż. Na piętrze: dwa pokoje, w tym jeden pełniący funkcję sypialni, garderoba, duża łazienka. Na zewnątrz budynku znajduje się oddzielne wejście do kotłowni.MEDIA: Zainstalowano pompę ciepła firmy Panasonic, budynek posiada własne ujęcie wody i jest podłączony do lokalnej kanalizacji. Ponadto dom jest wyposażony w system monitoringu, klimatyzację oraz automatykę budynkową, która umożliwia zdalne sterowanie instalacjami zamontowanymi w domu.BUDULEC: Do budowy domy zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały budowlane m.in. pustaki ceramiczne Porotherm 24 P+W, dachówka ceramiczna Braas Teviva, stolarka okienna wyposażona w potrójne pakiety trzyszybowe oraz okucia firmy Winkhaus. Jako warstwę izolacyjną budynku zastosowano styropian o grubości 15 cm, natomiast do wykończenia ścian elewacyjnych wykorzystano tynk silikatowy firmy Ceresit CT74 oraz wysokiej jakości deskę elewacyjną (drewnianą). Na piętro budynku prowadzą nowoczesne półkowe schody wykończone drewnem z jesionu.ZAGOSPODAROWANIE TERENU: Ogród zaprojektowany i wykonany przez firmę ogrodniczą, posiada ok. 9 miesięczne nasadzenia (Prunus laurocerasus L., Catalpa, rośliny z rodziny z Poaceae oraz inne). Wyposażony został w system automatycznego nawadniania firmy Rain Bird. Dodatkowo zamontowano siatkę na krety oraz zewnętrzne oświetlenie.Zakończenie prac budowlanych oraz oddanie budynku od użytkowania nastąpiło w maju 2021 roku.Dom jest pięknie usytuowany, w miejscu letniego wypoczynku ze względu na piękne otoczenie, porastające tu lasy, a przede wszystkim na atrakcyjne Jeziora Turawskiego. Te malownicze akweny zachęcają do przyjemnego plażowania, uprawiania sportów wodnych, wędkowania, a także obcowania z dziką przyrodą. Wokół znajduje się mnóstwo ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych.We wsi Turawa (oddalonej ok. 4 km) znajdują się sklepy, szkoła, poczta, apteka oraz urząd gminy. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości ok. 700 metrów. Jest idealnym miejscem dla osób, które kochają bliskość natury i pragną wypocząć z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd drogą asfaltową. Termin wydania: do uzgodnienia. Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do mnie już teraz, umów się na osobistą prezentację. Cena do negocjacji! Doradca ds. nieruchomości odpowiedzialny za ofertę Dawid Kołpak, kontakt: (użyj formularza kontaktowego), mail: , pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.DODATKOWE INFORMACJE: Typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: luksusowy Materiał budowlany: ceramiczny Porotherm Technologia wykonania: murowana Elewacja: tynk Standard: wysoki Typ podłogi: gres polerowany Typ ścian: gładź gipsowa Rodzaj okien: PCV Typ dachu: dachówka ceramiczna Garaż: w bryle Łącze internetowe: tak Liczba sypialni: 3 Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2021 Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: pompa ciepła Prąd: jest Gaz: - Woda: własna Kominek: tak Poddasze: nie Osiedle zamknięte: tak Typ balkonu: taras Meble: tak Domofon: tak Klimatyzacja: tak Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: mieszane Alarm: takDANE KONTAKTOWE: Dawid Kołpak (użyj formularza kontaktowego) LINK DO OFERTY: BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: (użyj formularza kontaktowego).UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.

Wejdź i zamieszkaj - dom Zawada
Wejdź i zamieszkaj - dom Zawada
999000 zł
nowe Zawada dzisiaj
Cena za m²6104.49 zł/m²
RynekWtórny
Powierzchnia163,65
Powierzchnia działki1 150
Rodzaj zabudowyWolnostojący

Wolnostojący dom pod OpolemZawada - granica administracyjna OpolaNieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym piętrowym domem z garażem w bryle, o łącznej powierzchni ok. 163,65m2. Działka o powierzchni ok. 1150m2 zagospodarowana z nasadzeniami.Dom położony w miejscowości Zawada, w okolicy niskiej zabudowy domów jednorodzinnych, oddalony od drogi głównej z bardzo dobrym dojazdem do miasta Opole. Rok budowy 2017Układ pomieszczeń: Parter: przedsionek 1,90m2, holl z komunikacją 8,20m2, salon 17,3m2, taras, kuchnia 7,35m2, sypialnia 8,20m2, łazienka 3,35m2 (obecnie przy gabinecie), kotłownia 3,30m2, garaż 17,9m2, który obecnie jest zaadoptowany na gabinet / biuro z osobną toaletą. Wyjście na taras Poddasze: holl z komunikacją 6,30m2, trzy sypialnie 8,25, 9,50, 11,40m2, łazienka 4m2, balkon. Na terenie działki znajduje się domek narzędziowy. Media: w całym domu oraz gabinecie ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła, wodociąg; własne ujęcie wody: studnia. Możliwość instalacji kominka. Wykończenie: okna PCV z roletami zewnętrznymi ręcznie sterowanymi; podłogi: gres; ściany: gładź. Taras wyłożony kostką brukową. Dane techniczne: Budulec: pustak ceramiczny Dach: dachówka ceramiczna Ogrodzenie: panelowe, od frontu: brak Zagospodarowanie terenu: Podjazd wyłożony kostką. Ogród zagospodarowany z zasadzeniami. Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do mnie już teraz, umów się na osobistą prezentację. Cena do negocjacji! Doradca ds. nieruchomości odpowiedzialny za ofertę Dawid Kołpak, kontakt: (użyj formularza kontaktowego), (użyj formularza kontaktowego), mail: , pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.DODATKOWE INFORMACJE: Typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: do zamieszkania Materiał budowlany: ceramika Technologia wykonania: murowana Elewacja: tynk Standard: bardzo dobry Typ podłogi: gres Typ ścian: gładź gipsowa Rodzaj okien: PCV Typ dachu: dachówka ceramiczna Garaż: w bryle Powierzchnia salonu: 17,3 Liczba sypialni: 4 Liczba pokoi: 5 Rok budowy: 2017 Kanalizacja: miejska Ogrzewanie: pompa ciepła Prąd: jest Gaz: brak Woda: miejska Piwnica: nie Typ balkonu: taras Typ kuchni: widna Meble: tak Typ drogi: szutrowa Typ ogrodzenia: mieszaneDANE KONTAKTOWE: Dawid Kołpak (użyj formularza kontaktowego) LINK DO OFERTY: BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: (użyj formularza kontaktowego).UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W BANKACH.

Dom Jednorodzinny 162m2 / działka 3341m2
Dom Jednorodzinny 162m2 / działka 3341m2
1168600 zł
nowe Kędzierzyn-Koźle dzisiaj
Cena za m²7213.58 zł/m²
RynekPierwotny
Powierzchnia162
Powierzchnia działki3 341
Rodzaj zabudowyWolnostojący
Liczba pięterJednopiętrowy

Całkowita powierzchnia mieszkalna budynku głównego (bez piwnicy i budynków gospodarczych): 162 m2 Wielkość działek: Numer_działki:           Powierzchnia (m2) 85.1                             1725 87                                800 88                                816 Razem:                        3341 Oglądanie możliwe po uzgodnieniu terminu (10 - 15.04.2023)Opis: 6 pokoi dwie łazienki balkon inne budynki gospodarcze, warsztat itd. Wysokość sufitów : 2,45m Mury domu: solidna konstrukcja (cegła na cegle) Ściany zewnętrzne ocieplone od wewnątrz płytami gipsowo-kartonowymiŚciany wewnętrzne częściowo obłożone płytami gipsowo-kartonowymi Schody na pierwsze piętro z litego drewna  Modernizacja: 1993: - Dach - Instalacja elektryczna (100% miedz) - Instalacja sanitarna (100% miedz) - Instalacja wody (100% miedz) - Instalacja grzewcza (100% miedz) - Instalacja satelitarna - Okna (plastikowe, podwójnie oszklone) - Drzwi (plastikowe, podwójnie oszklone) Pokoje są umeblowane, istnieje możliwość przejęcia mebli Kuchnia posiada następujące wyposażenia elektryczne: - Piec elektryczny - Kuchenka mikrofalow - Pralka - Suszarka do bielizny - Lodówka  Pozatym: - Cała posesja jest ogrodzona i niewidoczna z ulicy. - W słupach do bram położone są przewody elektryczne, przygotowane do elektrycznego napędu bramy. - Podwórko jest utwardzone, wyłożone kostką brukowaną. - Woda deszczowa z dachów odprowadzana jest do studzienek kanalizacyjnych.  Jast możliwość przejęcia innych urządzeń i maszyn należących do domu. Infrastruktura w okolicy:Kędzierzyn-Koźle  liczy około 58.000 mieszkańców.Pod względem liczby ludniści i obszaru, jest to drugie co do wielkości Miasto na Opolszczyźnie.Kędzierzyn-Koźle  jest miastem na poziomie europejskim.Znajdują się tu restauracje, hotele, supermarkety (Carrefour, Aldi, Lidl, Kaufland itd.), sklepy meblowe, stacje benzynowe, centra ogrodnicze, Castorama, MC Donalds i wiele innych, n.p. w centrum handlowym „Odrzańskie Ogrody“. Tu znajduje się ponad 60 sklepów i prawie 700 miejsc parkingowych.Lenartowice położone jest stosunkowo centralnie w Kędzierzynie-Koźlu. Posiada połączenie autobusowe z miastem.Jest to spokojna dzielnica, pomimo bliskości do centrum miasta. Pierwsza stacja benzynowa i pierwszy supermarket znajdują się niecałe 5 minut jazdy samochodem od domu.Przedszkole znajduje się na ulicy Nowowiejskiej, około 100m od domu.W ulicy przebiega rura z gazem ziemnym, dzięki czemu istnieje również możliwość przełączenia ogrzewania na gaz.Z tych powodów Lenartowice są bardzo popularnym miejscem, do którego przeprowadzają się rodziny z większych Miast w regionie (Opole, Gliwice, Katowice).Około 15 km od Lenartowic przebiega autostrada A4, do której można dojechać z Olszowej.W ciągu około 1,5 godziny tą autostradą można dojechać do Wrocławia i Krakowa. Obok tych dwuch miast najbliższe lotnisko to Katowice-Pyrzowice oddalone o 95 km.W pobliżu miasta znajdują się tereny rekreacji wodnej, w tym kilka małych jezior oraz duże tereny rekreacji wodnej, takie jak Turawa, Pławnowice, Jezioro Nyskie i Jezioro Otmuchowskie. Kędzierzyn-Koźle posiada dworzec główny. Do wszystkich większych miast w Polsce i krajach sąsiednich (Berlin, Wiedeń, Paga,  itp.) można dojechać pociągiem.Kędzierzyn-Koźle posiada trzy szpitale i kilku lekarzy weterynarii, a także przychodnię weterynaryjną.

Słoneczne, dwustronne, mieszkanie 37m2
Słoneczne, dwustronne, mieszkanie 37m2
140000 zł
nowe Głubczyce dzisiaj
Cena za m²3783.78 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia37
Liczba pokoi2

Sprzedam słoneczne 2-pokojowe mieszkanie. Standard wykończenia - Do zamieszkania. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 37 m2 W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój - piwnica Ogrzewanie miejskie, ciepła woda "junkers". Tel: 66*******03

Mieszkanie 2-poziomowe z ogrodem - Gosławice!
Mieszkanie 2-poziomowe z ogrodem - Gosławice!
799000 zł
nowe Opole dzisiaj
Cena za m²9386.75 zł/m²
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyPozostałe
Powierzchnia85,12
Liczba pokoi4

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego zlokalizowanego w dzielnicy Gosławice w Opolu.Nieruchomość posadowiona jest na niespełna 2-arowej (1,7ara) urządzonej działce i składa się z:PARTERU:-przedsionek,-pokój dzienny,-kuchnia,-toaleta ze schowkiem gospodarczym,oraz PIĘTRA:-korytarz,-łazienka,-3 sypialnie.Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 85,12 m2.Wykończenie oraz cechy szczególne:- Okna PCV wraz z elektrycznymi roletami zewnętrznymi, - część okien wyposażona w moskitiery,- ogrzewanie podłogowe na parterze budynku oraz w łazience na piętrze, w sypialniach zamontowano kaloryfery,- piec gazowy z zasobnikiem,- kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty (piekarnik, płyta gazowa, lodówka, zmywarka,),- urządzony ogród z wiatą garażową wraz ze schowkiem. Większa część wyposażenia nieruchomości została ujęta w cenie, reszta jest kwestią do uzgodnienia. Prestiżowa lokalizacja, bliskość terenów zielonych, obwodnicy miasta oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa (CH Turawa Park), przedszkola i szkoły, to niebywałe atuty inwestycji. ZAPRASZAMY do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz umówienia na prezentację!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Polecamy również bezpłatne porównanie ofert kredytowych na sfinansowanie zakupu.Makar Nieruchomości Finanse Ubezpieczenia Szymon Makar Plac Św. Sebastiana 345-030 OpolePodane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.C. Stan prawny i techniczny może ulec zmianie. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

3 pok Umeblowane z klimatyzacją i balkonem Kraszewskiego
3 pok Umeblowane z klimatyzacją i balkonem Kraszewskiego
459000 zł
nowe Opole dzisiaj
Cena za m²8345.45 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia55
Liczba pokoi3

Bezpośrednio:Apartament na 3 piętrze w odnowionej, ocieplonej, bardzo czystej kamienicy. Lokalizacja blisko centrum, a jednak w spokojnej, cichej uliczce; Dworzec PKP 900 m, Centrum Przesiadkowe 1,1km, Rynek 1,4 km, Politechnika 300 m, Uniwersytet Ekonomiczny 1,1 km, Uniwersytet wydział medyczny 1 km Lokal 63,9 m2, część mieszkalna po podłodze 59 m2, 55,21 m2 w KW ( bez liczenia skosy w 1 pokoju) plus balkon 4,9 m2, składa się z: salonu z aneksem kuchennym i jadalnianym- klimatyzowany (25,67 m2), 2 pokoi (1 ze skosami w pełni klimatyzowany 8,39 m2, 2 ma 8,7 m2), łazienki z oknem (5,86m2), przedpokój (3,29m2) oraz wyodrębnionej pralni/spiżarni (3,3 m2). Do mieszkania należą 2 piwnice oraz część wspólna na strychu. W mieszkaniu pozostają 2 szafy w zabudowie na wymiar, zabudowa kuchenna wraz ze sprzętami ( lodówka, piekarnik, zmywarka, mikrofala) z 2020 roku. W części okien moskitiery oraz rolety zewnętrzne. Pod blokiem umowne, bezpieczne miejsce postojowe. Istnieje możliwość adaptacji części strychu po uzgodnieniu ze wspólnotą. Czynsz około 230 zł w zależności od zużycia wody, plus wywóz śmieci, ogrzewanie gazowe- bardzo wydajny piec z zamkniętą komorą spalania viessmann z 2020 roku- umieszczony w pralni. Ogrzewanie przy 23 stopniach w okresie zimowym wynosi średniorocznie 200 zł miesięcznie. Cena do niewielkiej negocjacji. Sprzedaż bez Pośredników. Wydanie mieszkania do uzgodnienia.

Dom 100 m stan deweloperski, Łubniany, 15 km od m. Opole, bez PCC2
Dom 100 m stan deweloperski, Łubniany, 15 km od m. Opole, bez PCC2
560000 zł
nowe Łubniany dzisiaj
Cena za m²5490.2 zł/m²
RynekPierwotny
Powierzchnia102
Powierzchnia działki460
Rodzaj zabudowyWolnostojący
Liczba pięterJednopiętrowy

Wolnostojący dom 102 m2, piętrowy położony na działce nr 649/12 w pięknej okolicy przy ulicy Słonecznej, (boczna Powstańców Śląskich, równoległa do ul. Pięknej) o powierzchni 4,6 ar w miejscowości Łubniany. Wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaków ceramicznych, na działce położonej przy spokojnej drodze gminnej niedaleko lasu. Kupujący nie płaci PCC 2% Cena dotyczy domu w stanie deweloperskim z przyłączami, bez źródła ciepła (zastosować można pompę ciepła lub dwu-funkcyjny piec gazowy). Wszystkie media w drodze, czyli gaz, woda, kanalizacja, prąd. Stan deweloperski wykonany zostanie do końca czerwca. Zastosowane zostanie ogrzewanie podłogowe. Zastosowane zostanie ocieplenie wykonane ze styropianu grubości 20 cm. Działka bez obciążeń. Okna trzyszybowe wraz z roletami sterowanymi elektrycznie Dach dwuspadowy - dachówka ceramiczna w kolorze antracyt. Położony ok. 15 km zarówno od Opola jak i od Jezior Turawskich w prężnie działającej gminie Łubniany. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub na mail: gizmospzoo(małpa)op.pl Powierzchnia użytkowa 93 m2 w układzie : Parter: - salon z wyjściem na taras z dwóch stron budynku 24m2 - otwarta kuchnia 5m2 - spiżarka 2,7 m2 - pomieszczenie techniczne 6,7 m2 - toaleta 1,8 m2 - wiatrołap 4,3m2 - przedpokój 5,1m2 Piętro - 3 sypialnie 13,4 m2; 11,8m2; 10,5 m2 - łazienka 9 m2 - przedpokój 4 m2 Możliwy jest zakup również domu parterowego z garażem o powierzchni 92 m2 na sąsiedniej działce.

Dom parterowy stan deweloperski Łubniany , 15 km od m. Opole
Dom parterowy stan deweloperski Łubniany , 15 km od m. Opole
570000 zł
nowe Łubniany dzisiaj
Cena za m²7600 zł/m²
RynekPierwotny
Powierzchnia75
Powierzchnia działki490
Rodzaj zabudowyWolnostojący
Liczba pięterParterowy

Wolnostojący dom 92m2, parterowy z garażem położony na działce nr 649/13 przy ulicy Słonecznej 4 o powierzchni 4,9 ar w miejscowości Łubniany ( boczna Powstańców Śląskich) Piękna okolica w pobliżu jezior i lasów Turawskich. Położony w spokojnej części Łubnian, jednocześnie blisko centrum, przy drodze gminnej. Cena dotyczy domu w stanie deweloperskim z przyłączami, bez źródła ciepła (zastosować można pompę ciepła lub dwu-funkcyjny piec gazowy). Wszystkie media w drodze, czyli gaz, woda, kanalizacja, prąd. Stan deweloperski wykonany zostanie do końca czerwca. Zastosowane zostanie ogrzewanie podłogowe. Ocieplenie wykonane ze styropianu grubości 20 cm. Działka bez obciążeń. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub na mail gizmospzoo(małpa)op.pl Powierzchnia użytkowa 75 m2 w układzie : - salon z kominkiem i dużymi przesuwnymi drzwiami na taras 21,6m2 - otwarta kuchnia ze spiżarką 7,4 m2 - spiżarka 1,6 m2 - sypialnia z garderobą 10,4m2 + 2,2 m2 - druga sypialnia 12,9 m2 - pomieszczenie techniczne 3,7 m2 - wiatrołap 3,7 m2 - przedpokój 5 m2 - garaż z elektrycznie sterowaną bramą garażową 17,1 m2 - dwa miejsca postojowe przed i obok garażu - strych możliwy do adaptacji - okna trzyszybowe wraz z roletami sterowanymi elektrycznie - dach czterospadowy - dachówka ceramiczna w kolorze antracyt. - wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaków ceramicznych Możliwy jest zakup również domu piętrowego o powierzchni 102 m2 na sąsiedniej działce.

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim pod Piłą
Dom wolnostojący w stanie deweloperskim pod Piłą
1190000 zł
nowe Zawada dzisiaj
Cena za m²5043.87 zł/m²
RynekPierwotny
Powierzchnia235,93
Powierzchnia działki1 208
Rodzaj zabudowyPozostałe
Liczba pięterDwupiętrowy

Trzypoziomowy dom o powierzchni użytkowej 158,53m2 położony w miejscowości Zawada, 10 km od centrum Piły na działce o powierzchni 1208m2 (537m2 i 671m2).Nieruchomość w spokojnej okolicy na osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu lasu.We wszystkich pomieszczeniach rozprowadzono ogrzewanie podłogowe, a dodatkowo instalacje pod fotowoltaikę, monitoring, kamery, domofon oraz smart-home.Parter to ponad 103 m2 powierzchni użytkowej, na który składają się:Salon - 27, 24m2Kuchnia z jadalnią - 22, 15m2Łazienka - 7, 14m2WC - 1, 85m2Pokój - 14, 25m2 Pokój - 16, 90m2. Z salonu wyjście na taras 64m2 oraz ogród, a także zejście do piwnicy o wielkości ok. 54m2.Na piętrze zaprojektowano dwie sypialnie - 26m2 i 19m2, łazienkę, hall oraz taras.Cena obejmuje standard deweloperski. Możliwość wykończenia pod klucz.Przeprowadzimy transakcję "od zapytania do wydania" nieruchomości.Więcej zdjęć i ofert domy na sprzedaż Piła na stronie biura nieruchomości Wałcz.Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do mnie. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Dom jednorodzinny
Dom jednorodzinny
455000 zł
nowe Dalachów dzisiaj
Cena za m²5802.09 zł/m²
RynekWtórny
Powierzchnia78,42
Powierzchnia działki6 700
Rodzaj zabudowyWolnostojący
Liczba pięterJednopiętrowy

Dom jednorodzinny Powierzchnia domu 78,42 Ocieplony, przydomowa oczyszczalnia ścieków, podpiwniczony, możliwość adaptacji poddasza na pomieszczenia mieszkalne, dach wymieniony w 2012 na blachodachówkę,  wnętrze do remontu,  podciągnięty światłowód. Duża przestronna działka 6700 m2 Działka wokół domu ogrodzona płotem betonowym, szerokość działki 25m, dodatkowo wygrodzona cześć gospodarcza, możliwość hodowli kur kaczek, czy całodzienny wybieg dla psa, wydzielony ogrodzony i zadaszony kojec dla psa, na działce znajduje się altanka, własny prywatny zasadzony las sosnowy 41 arów. Budynek gospodarczy 49 m2 rok budowy 1997, dwupoziomowy, całkowita powierzchnia użytkowa około 98m2, suchy kanał samochodowy  Dom po dziadkach. Największą zaletą tej inwestycji jest cicha, spokojna okolica oraz życzliwi sąsiedzi. Wnętrza domu nie remontowałem, żeby dać możliwość urządzenia go "po swojemu", nie płacisz tu za czyjąś wizję, możesz wszystko zrobić według własnego uznania. Dom jest dobrze ocieplony i tani w ogrzaniu, wystarczy chwila i "robi się ciepło". Idealny pod pompę ciepła, dużo miejsca na panele fotowoltaiczne. Kolejną zaletą inwestycji jest budynek gospodarczy. Nie jest to żadna zaadoptowana stodoła czy obora wymagające kolejnych nakładów czasu i pieniędzy. Koszt budowy takiego obiektu, przy założeniu że dostanie się zgodę to w granicach 90tys zł  Kupisz tutaj dom o dobrze zagospodarowanej przestrzeni w cenie domu w stanie surowym na pustej działce.  Zachęcam do kontaktu, kupujesz bez pośrednika.

BEZ PROWIZJI. Tania kawalerka z mediami miejskimi.
BEZ PROWIZJI. Tania kawalerka z mediami miejskimi.
230000 zł
nowe Opole dzisiaj
Cena za m²7931.03 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia29
Liczba pokoi1

SPRZEDAŻ lub ZAMIANA NA WIĘKSZE. Jeśli poszukujesz: - niedrogiego w zakupie - niedrogiego w utrzymaniu - funkcjonalnego - posiadającego wszystkie media miejskie - położonego w nieuciążliwej lokalizacji z dala od ruchliwych ulic - dostosowanego także do potrzeb osób z problemami ruchowymi - niewielkiego mieszkania oto propozycja na miarę wszystkich w/w Twoich potrzeb: Polecamy do zakupu kompaktowy lokal mieszkalny położony na parterze niskiego budynku przy ul. Zwycięstwa. Przedmiotowe mieszkanie o pow niemal 29 m2 tworzą: - przedpokój - pokój dzienny - osobna, widna kuchnia - łazienka z kabiną prysznicową Stolarka okienna PCV. W oknach rolety zewnętrzne aluminiowe. Stolarka drzwiowa zewnętrzna nowego typu. Stolarka drzwiowa wewnętrzna starego typu. Ściany wykończone w gładzi gipsowej + malowane farbami emulsyjnymi. Ekspozycja lokalu południowa z widokiem na tereny zielone. Do lokalu przynależy piwnica (nie uwzględniona w ofertowej powierzchni nieruchomości) Pełna własność z udziałem w gruncie! Niski czynsz: 300 zł. Cena: 230.000 zł dotyczy zakupu lokalu w stanie do remontu. Możliwość wykonania za dopłatą remontu wg indywidualnych preferencji Nabywcy. Zapraszamy na prezentację. Idealna lokalizacja w spokojnej części Zaodrza ze świetnym dostępem do bogatej infrastruktury handlowej, usługowej i komunikacyjnej. W sąsiedztwie: pizzeria (30 m), szkoła podstawowa (100 m), przystanki komunikacji miejskiej (150 m), nowopowstałe Centrum Przesiadkowe Opole Zachód (250m), Biedronka (400m), Żabka (450 m), Polo Market (450 m), poczta (450 m), piekarnia (450 m), pętla autobusowa (450 m), bar obiadowy (450 m), lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do centrum jak i wyjazd na autostradę A4. Dla przedmiotowej nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta 1 właściciel, bez obciążeń i roszczeń. Zapraszamy na prezentację. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Obsługa tej nieruchomości objęta jest ochroną ubezpieczeniową gwarantowaną przez PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. NOTA PRAWNA: niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Opis przedmiotu sprzedaży został przygotowany na podstawie informacji uzyskanej od właściciela nieruchomości i może ulec aktualizacji

Mieszkanie w centrum
Mieszkanie w centrum
255000 zł
nowe Prudnik dzisiaj
Cena za m²4192.7 zł/m²
Poziom4
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia60,82
Liczba pokoi3

Witam. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60, 82 m2 znajdujące się na 4 piętrze w Prudniku przez ul. Batorego. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 7, 56 m. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i toalety. Zainteresowane osoby proszę o kontakt priv. Cena do negocjacji.

Mieszkanie, 2 pokoje z balkonem
Mieszkanie, 2 pokoje z balkonem
219000 zł
nowe Kędzierzyn-Koźle dzisiaj
Cena za m²4977.27 zł/m²
Poziom1
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia44
Liczba pokoi2

Sprzedam mieszkanie 44 m2, 2 pokoje, 1 piętro na osiedlu Blachownia. Mieszkanie jest ciepłe, posiada balkon i piwnicę, nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego, wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, gazowa i elektryczna. Klatka schodowa po remoncie, parking przed budynkiem, blok ocieplony z nową elewacją. Cicha , bezpieczna, spokojna okolica, Dużo zieleni, park obok, gdzie można wypocząć na ławce. W pobliżu przystanek autobusowy, przychodnie lekarskie, sklep, przedszkole. Zapraszam na oglądanie mieszkania i okolicy i negocjacje.

Mieszkanie na sprzedaż 49,5 m2
Mieszkanie na sprzedaż 49,5 m2
229000 zł
nowe Kędzierzyn-Koźle dzisiaj
Cena za m²4616.94 zł/m²
Poziom4
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia49,60
Liczba pokoi2

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje, balkon, 4 piętro z windą. Duży balkon. Mieszkanie jasne i ciepłe. Budynek ocieplony. Blisko sklepy, przystanek, przychodnie lekarskie, przedszkole. Zapraszam do obejrzenia.

Sprzedam 82 metrowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w Opole Wróblin
Sprzedam 82 metrowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w Opole Wróblin
505000 zł
nowe Opole dzisiaj
Cena za m²6089.47 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia82,93
Liczba pokoi3

Sprzedam mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 82,93 m2 z ogródkiem, który przynależy tylko do tego mieszkania, tarasem i altanką. W budynku, który jest ocieplony, ogrodzony z wyłożonymi panelami i płytkami na klatce schodowej jest 5 mieszkań( z przyjaznymi i miłymi sąsiadami). Całość to przedpokój, mały salonik z aneksem kuchennym, pokój, sypialnia, spiżarka z pomieszczeniem gospodarczym, łazienka z wanną i kabiną prysznicową z oknem. Na wyposażeniu znajduje się kuchnia w zabudowie, piekarnik, zmywarka, kuchenka indukcyjna, stół z krzesłami, zabudowana szafa w sypialni, duże łóżko z dwoma nocnymi szafkami, komoda, meble łazienkowe, regały w spiżarce. Wszystkie okna są wymienione w 2021 roku, wychodzą na północ i wschód. Mieszkanie jest po remoncie, jest ogrzewanie gazowe ze sterownikiem, w sypialni zamontowane są drzwi balkonowe z wyjściem na taras z którego jest zejście do ogrodu. W ogrodzie zbudowana w 2022 roku altanka. Jest skalniak, miejsce z warzywami oddzielne z pomidorami, część z borówkami, truskawkami, malino- jeżynami, są posadzone drzewka owocowe, znajduje się również zielnik, drewutnia, huśtawka, meble i akcesoria ogrodowe. Mieszkanie znajduje się w Opolu-Wróblinie niedaleko Czarnowąs blisko obwodnicy. W pobliżu jest pętla autobusowa, do centrum kursuje 10-tka. Jest też przedszkole, świetlica dla mieszkańców Wróblina z placem zabaw dla dzieci, boiskiem, urządzeniami do ćwiczeń dla dorosłych, w pobliżu budowany jest parking, który będzie od strony ogrodu oddzielony pasem nasadzanych drzew. Autobus szkolny z opiekunem wozi dzieci do szkoły podstawowej nr 7. Do mieszkania przynależy piwnica oraz wspólny strych. Czynsz wynosi 319 zł +fundusz remontowy 145 zł do wspólnoty mieszkaniowej, prąd i gaz wg zużycia.

Jedyna taka oferta w Krapkowicach
Jedyna taka oferta w Krapkowicach
254000 zł
nowe Krapkowice dzisiaj
Cena za m²6737.4 zł/m²
Poziom1
UmeblowaneNie
RynekPierwotny
Rodzaj zabudowyPozostałe
Powierzchnia37,70
Liczba pokoi2

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37.70 m2 + ogród ok. 45 m2.Inwestycja w stanie deweloperskim na nowym Osiedlu Zielonym w Krapkowicach przy ul. Platynowej.Mieszkania w kameralnym budynku z własnym ogródkiem od 40 do 110 m2.Każdy lokal ma oddzielne wejście - brak części wspólnych jest świetny dla ochrony prywatności i dobrych relacji z sąsiadami!Rozkład prezentuje się następująco: Korytarz 6,51 m2 Salon z kuchnią 16,49 m2 Sypialnia 9,69 m2 Łazienka 5,01 m2 DODATKOWO: OGRÓDEK 45 m2 i przestrzeń na strychu do przechowywania.Ekspozycja mieszkania: PŁD-ZACHPodana cena dotyczy lokalu w stanie deweloperskim pełnym:  - w pełni wykończonego od zewnątrz, z zagospodarowaniem terenu, chodnikiem itp. - z wykonanymi ścianami działowymi, kompletnymi instalacjami wewnętrznymi, tynkami, posadzkami, ogrzewaniem podłogowym oraz z zamontowanym piecem gazowym dwufunkcyjnym.Możliwość dokupienia miejsca postojowego (10.000 zł) oraz wiaty (8.000 zł)Termin realizacji: III kwartał 2024rOferta bez prowizji i PCC.Chcąc ułatwić proces zakupu domu oferujemy nieodpłatne konsultacje z doświadczonym doradcą, który pomoże Państwu na etapie finansowania, i sprawi, że cały proces zakupowy będzie jeszcze prostszy!Przedstawione w niniejszej ofercie wizualizacje, animacje mają charakter poglądowy. Zagospodarowanie terenu oraz wygląd budynków mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.).

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem
Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem
274000 zł
nowe Krapkowice dzisiaj
Cena za m²7129.85 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneNie
RynekPierwotny
Rodzaj zabudowyPozostałe
Powierzchnia38,43
Liczba pokoi2

Oferta bez prowizji i PCC.Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym Osiedlu Zielonym w Krapkowicach przy ul. Platynowej.Mieszkania w kameralnym budynku z własnym ogródkiem od 40 do 110 m2.Każdy lokal ma oddzielne wejście - brak części wspólnych jest świetny dla ochrony prywatności i dobrych relacji z sąsiadami!Rozkład prezentuje się następująco: Korytarz 4,7 m2 Salon z kuchnią 21,15 m2 Sypialnia 8,84 m2 Łazienka 3,74 m2 DODATKOWO: OGRÓDEK 45 m2Ekspozycja mieszkania: PŁD-ZACHPodana cena dotyczy lokalu w stanie deweloperskim pełnym:  - w pełni wykończonego od zewnątrz, z zagospodarowaniem terenu, chodnikiem itp. - z wykonanymi ścianami działowymi, kompletnymi instalacjami wewnętrznymi, tynkami, posadzkami, ogrzewaniem podłogowym oraz z zamontowanym piecem gazowym dwufunkcyjnym.Możliwość dokupienia miejsca postojowego (10.000 zł) oraz wiaty (8.000 zł)Termin realizacji: III kwartał 2024rChcąc ułatwić proces zakupu domu oferujemy nieodpłatne konsultacje z doświadczonym doradcą, który pomoże Państwu na etapie finansowania, i sprawi, że cały proces zakupowy będzie jeszcze prostszy!Przedstawione w niniejszej ofercie wizualizacje, animacje mają charakter poglądowy. Zagospodarowanie terenu oraz wygląd budynków mogą nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.).

Mieszkanie na sprzedaż Namysłów
Mieszkanie na sprzedaż Namysłów
320000 zł
nowe Namysłów dzisiaj
Cena za m²4863.22 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia65,80
Liczba pokoi4

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 65,80 m2 w centrum Namysłowa w bloku na parterze. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki, wc. Nieruchomość w pełni ustawna, umeblowana. Pokój dzienny posiada wyjście na balkon. Do mieszkania przynależy piwnica. Zapraszam.

Mieszkanie 2-pokojowe balkon Malinka bezpośrednio
Mieszkanie 2-pokojowe balkon Malinka bezpośrednio
389000 zł
nowe Opole dzisiaj
Cena za m²9261.9 zł/m²
Poziom2
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyApartamentowiec
Powierzchnia42
Liczba pokoi2

Sprzedam słoneczne, bardzo przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2. Świetna lokalizacja - ul. Koszalińska. Obok Biedronka, Castorama, Netto, plac zabaw itd. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze niskiego (3 piętrowego) budynku. Budynek z 2004 roku. Osiedle ogrodzone ze szlabanem. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe, komórka lokatorska i balkon. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki oraz dużego salonu który jest połączony z kuchnią. Z salonu jest wyjście na balkon. Wszystkie okna posiadają rolety zewnętrzne. W mieszkaniu znajdują się pojemne szafy w zabudowie. Na wyposażeniu kuchni: piekarnik, zmywarka do naczyń i płyta grzewcza. Dodatkowo do mieszkania przynależy pomieszczenie wspólne tzw. „Rowerownia/Wózkarnia”, gdzie można trzymać np. rowery lub inny sprzęt. W bloku dostęp do Internetu z UPC lub Orange. Niskie opłaty eksploatacyjne około 500zł dla dwóch osób (w tym; woda, ogrzewanie, utrzymanie części wspólnej, śmieci, fundusz remontowy). Brak spółdzielni. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie własnościowe. Sprzedaż bezpośrednia. Biurom nieruchomości dziękujemy za współpracę.

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe
Przytulne mieszkanie 2 pokojowe
2200 zł
nowe Opole dzisiaj
Poziom3
UmeblowaneTak
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia52
Liczba pokoi2
Czynsz (dodatkowo)650 zł

BRAK PROWIZJI - NAJEMCA NIE PONOSI DODATKOWYCH KOSZTÓW ! Przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m2 do wynajęcia OD ZARAZ. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym przy ul. Zwycięstwa 35 (Zaodrze). Dla mieszkańców dostępny jest parking za szlabanem, który znajduje się przed budynkiem. Lokal jest świeżo po remoncie, dostosowany oraz wyposażony tak, aby nie zabrakło w nim niczego co potrzebne do codziennego użytku. MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z: - Salonu wyposażonego w narożnik oraz meble - Sypialni z dużym łóżkiem oraz szafą - Przedpokoju z szafą w zabudowie - Łazienki z WC oraz wanną - Kuchni z meblami w zabudowie, zmywarki, piekarnika oraz lodówki OKOLICA: - Biedronka - 8 min pieszo - Apteka - 4 min pieszo - Piekarnia Hert - 5 min pieszo - Plac zabaw dla dzieci - 4 min pieszo - Publiczne Przedszkole nr 29 - 3 min pieszo - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 - 4 min pieszo CENA: 2200 zł czynsz najmu + 400 zł opłaty + woda + śmieci + prąd = całość około 2850 zł Przy podpisywaniu umowy pobieramy jednorazową kaucję zwrotną w wysokości 4400 zł Zapraszam do kontaktu Justyna +48**********00

W pełni wyposażona kawalerka blisko Centrum
W pełni wyposażona kawalerka blisko Centrum
1899 zł
nowe Opole dzisiaj
Poziom4
UmeblowaneTak
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia20
Liczba pokoiKawalerka
Czynsz (dodatkowo)1 zł

Zapraszamy do wynajęcia w pełni wyposażoną, kameralną kawalerkę w niskim i ocieplonym bloku przy ul. Armii Krajowej 30. Wolna od 1 kwietnia 2023. Dla studenta, pary, lub singla. Zalety mieszkania: - nowe wyposażenie, - szybki internet światłowód w cenie, - media miejskie, - cicha okolica, - niski blok piętro 4z4, - blisko Centrum i PKP. Zapraszamy do oglądania i wynajęcia. Karol 79*******59 Przemek 51*******46

Wynajmę mieszkanie Krzemieniecka
Wynajmę mieszkanie Krzemieniecka
2300 zł
nowe Opole dzisiaj
Poziom1
UmeblowaneTak
Rodzaj zabudowySzeregowiec
Powierzchnia38
Liczba pokoiKawalerka
Czynsz (dodatkowo)1 zł

Wynajmę kawalarkę z aneksem kuchennym, z balkonem od strony Alei Solidarności, na pierwszym piętrze przy ulicy Krzemienieckiej. Salon z wyjściem na balkon, przedpokój, łazienka. Mieszkanie jest wyposażone w podstawowy sprzęt AGD (pralka, piekarnik, lodówka). Wszystkie media miejskie. Przed budynkiem miejsce parkingowe, zamykane szlabanem. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w pobliżu Castoramy, Biedronki, Szpitala uniwersyteckiego, blisko przystanków komunikacji miejskiej. Koszt całkowity najmu: 2300 PLN z wszystkimi opłatami. Wymagana kaucja.

Wynajmę mieszkanie w Opolu (Gregor House)
Wynajmę mieszkanie w Opolu (Gregor House)
2300 zł
nowe Opole dzisiaj
Poziom6
UmeblowaneTak
Rodzaj zabudowyApartamentowiec
Powierzchnia40
Liczba pokoi2
Czynsz (dodatkowo)424 zł

Mieszkanie do wynajęcia w centrum Opola przy ul. Katowickiej 37 (Gregor-House). Budynek z dwoma windami i stałym monitoringiem. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, małego pokoju, łazienki z WC oraz dużym balkonem. Mieszkanie jest w pełni wyposażone (lodówka, zmywarka, kuchenka z piekarnikiem elektrycznym, pralka). Preferowane są osoby bez zwierząt oraz wynajem długoterminowy. Cena: 2300,00 zł plus czynsz (ok.424,00 zł) oraz c.o. i prąd wg wskazań liczników. Mieszkanie dostępne po dniu 10-15 kwietnia 2023 r. Wymagana kaucja. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Tel. 69*****26

Wynajmę 1/2domu Namysłów
Wynajmę 1/2domu Namysłów
2500 zł
nowe Namysłów dzisiaj
PoziomParter
UmeblowaneTak
Rodzaj zabudowyDom wolnostojący
Powierzchnia73
Liczba pokoi2
Czynsz (dodatkowo)1 zł

Wynajmę 1/2 domu 73m 1 poziom salon kuchnia 2 poziom sypialnia lazienka ,pralnia. Taras i oddzielne wejście spokojna okolica. Cena do uzgodnienia.

Mieszkanie z ogrodem do wynajęcia
Mieszkanie z ogrodem do wynajęcia
1800 zł
nowe Strzelce Opolskie dzisiaj
PoziomParter
UmeblowaneTak
Rodzaj zabudowyDom wolnostojący
Powierzchnia40
Liczba pokoiKawalerka
Czynsz (dodatkowo)1 800 zł

Do wynajęcia od zaraz przytulne mieszkanie na parterze z ogrodem w pełni wyposażone 6 km od Strzelec Opolskich

2 pokoje + kuchnia 49 m2 OD ZARAZ
2 pokoje + kuchnia 49 m2 OD ZARAZ
1900 zł
nowe Opole dzisiaj
Poziom4
UmeblowaneTak
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia49
Liczba pokoi2
Czynsz (dodatkowo)650 zł

Chcesz zamieszkać na Zaodrzu? Zależy Ci na cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy? Chciałbyś mieszkać blisko centrum miasta? Lepszej oferty nie znajdziesz! Wynajmę dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo spokojnej okolicy, osiedle Wojska Polskiego (blisko pasaż handlowy, ośrodek zdrowia, przedszkole, plac zabaw, szkoły, przystanki autobusowe), miejskie ogrzewanie z ciepłą wodą; zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD (zmywarka, kuchenka gazowa z piekarnikiem, okap, lodówko/zamrażarka) i akcesoria kuchenne niezbędne do przygotowywania posiłków. W mieszkaniu są 2 szafy typu "komandor" ( w przedpokoju i sypialni ). Mieszkanie jest jasne, przestronne i wygodne, spełni oczekiwania osób poszukujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania. Jest w pełni wyposażone ( również pościel i ręczniki ), gotowe do zamieszkania. Składa się ze słonecznego salonu z wyjściem na duży balkon loggia, sypialnią, jasną kuchnią i przedpokoju oraz łazienki z wanną i pralką. Mieszkanie bardzo ciepłe, środkowe i bardzo funkcjonalne. Przy podpisaniu umowy pobieramy jednorazową kaucję zwrotną w wysokości 1900 zł. Mieszkanie jest do wynajęcia od zaraz bezpośrednio od właściciela. Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego w kwocie 1900 PLN miesięcznie + czynsz ok. 650 PLN ( fundusz remontowy/eksploatacja, zaliczki - ogrzewanie, woda zimna/ciepła/ścieki/wywóz śmieci - liczone na 3 os) + prąd/gaz wg zużycia. Budynek znajduje się w przy centrum przesiadkowym Opole Zachód ( duża ilość bezpłatnych miejsc parkingowych). Stan wykończenia do zamieszkania

wynajmę mieszkanie
wynajmę mieszkanie
1300 zł
nowe Kędzierzyn-Koźle dzisiaj
Poziom4
UmeblowaneTak
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia54
Liczba pokoi2
Czynsz (dodatkowo)600 zł

Oferuję do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie 54m2, zlokalizowane na osiedlu NDM przy ulicy Harcerskiej. Opłaty: cena wynajmu 1300 zł plus czynsz i media według zużycia. Kaucja zwrotna w wysokości 1800 zł. Bez pośredników, bez prowizji. Mieszkanie dostępne od zaraz 2023 r. Opis nieruchomości Mieszkanie znajduje się na w centrum Kędzierzyna. W okolicy znajdują się sklepy, przystanki, park, szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia, apteka. Mieszkanie jest słoneczne i bardzo ciepłe, składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni, przedpokoju, dużego balkonu, łazienki. Pokoje częściowo umeblowane, mieszkanie wyposażone jest w lodówkę, czajnik elektryczny, pralkę, kuchenkę mikrofalową, przyłącze do kablówki. Opłaty miesięczne to odstępne 1300 zł + czynsz ok 600 zł do wspólnoty mieszkaniowej ,obecna kwota czynszu obliczona jest od zamieszkania 2 osób + media (gaz + prąd) wg zużycia. Interesuje nas wynajem okazjonalny. Możliwość korzystania z piwnicy. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Tel: 51*******14

Osiedle Przylesie Opole 45 m2  Do wynajęcia mieszkanie
Osiedle Przylesie Opole 45 m2 Do wynajęcia mieszkanie
2000 zł
nowe Opole dzisiaj
Poziom2
UmeblowaneTak
Rodzaj zabudowyApartamentowiec
Powierzchnia45
Liczba pokoi2
Czynsz (dodatkowo)850 zł

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Przylesie dla maksymalnie 2 dorosłych osób bez zwierząt. Mieszkanie ma dwa zamykane pokoje i oddzielną kuchnię od korytarza. Znajduje się na 2 piętrze. Metraż 45m 2 z balkonem. W budynku znajduje się winda. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone. W pobliżu znajdują się: stacje paliw, obwodnica, Centrum Karolinka. czynsz najmu 2000 zł + czynsz administracyjny 850 zł + prąd 120 + fundusz remontowy 90 zł). Wymagana kaucja 2000 zł. Możliwość wynajmu od zaraz. Osoby zainteresowane proszę o kontakt za pośrednictwem olx lub SMS. Oddzwonię.

Mieszkanie pierwszy najem wysoki standard
Mieszkanie pierwszy najem wysoki standard
2200 zł
nowe Dąbrowa dzisiaj
Poziom2
UmeblowaneTak
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia50
Liczba pokoi2
Czynsz (dodatkowo)400 zł

OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE Wynajmę mieszkanie 50.1 mkw plus piwnica 10mkw, w nowym bloku, blisko Atol, przedszkole i supermarkety oraz park i stawy miejskie. Drugie piętro w 5kondygnacyjnym bloku z windą. Balkon, dwa pokoje plus łazienka i kuchnia, pierwszy najem, kontakt wyłącznie telefoniczny po 18.00 od pon do pt, najem bez zwierząt, Kaucja 3000 zł, telefon 60*******94 UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO notarialne potwierdzona NA MIN. 9 miesięcy

Nowoczesne mieszkanie w pełni wyposażone
Nowoczesne mieszkanie w pełni wyposażone
1950 zł
nowe Opole dzisiaj
PoziomParter
UmeblowaneTak
Rodzaj zabudowyApartamentowiec
Powierzchnia44
Liczba pokoi2
Czynsz (dodatkowo)820 zł

Nowoczesne mieszkanie w pełni wyposażone, znajduje się na osiedlu Przylesie. Mieszkanie o powierzchni 44 m, składa się z kuchni połączonej z salonem, sypialni i łazienki oraz tarasu o powierzchni 12 m. Mieszkanie jest wyposażone w meble kuchenne wraz z płytą indukcyjna, piekarnikiem, zmywarką oraz lodówka, czajnik elektryczny, toster, talerze, szklanki, garnki oraz sztućce, jest stół i 4 krzesła. W salonie jest telewizor i szafka RTV oraz rozkładany narożnik z funkcją spania. W sypialni jest łóżko wraz z materacem oraz szafka nocna, w przedpokoju szafa, w łazience znajduje się pralka. W oknach rolety i siatki. Opłaty: kaucja 2100, najem 1950, opłaty ok. 820 zł, Internet w cenie. Mieszkanie dostępne od 16.04.2023. Spokojna okolica, przystanek autobusowy po drugiej stronie ulicy, w pobliżu sklep oraz centrum handlowe.

Mieszkania do wynajęcia
Mieszkania do wynajęcia
2300 zł
nowe Brzeg dzisiaj
Poziom2
UmeblowaneTak
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia42
Liczba pokoi2
Czynsz (dodatkowo)420 zł

Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, sypialni, garderoby, przedpokoju i salonu. ATUTY MIESZKANIA: - pierwszy najem wszystko jest nowe nieużywane - miejsce parkingowe na zamkniętym parkingu - duża piwnica - w pełni wyposażone w wysokim standardzie - bardzo jasne trzy duże okna słońce wpada cały dzień do mieszkania - odremontowana kamienica - odremontowana klatka schodowa - wybrukowany parking ze szlabanem - bardzo dobra lokalizacja blisko sklepy, szkoły, stacja PKP i PKS - spokojne sąsiedztwo - kaucja zwrotna 2500zł - czynsz ok 420zł - odstępne 2300zł Zapraszam do oglądania

Mieszkanie do wynajęcia w Głuchołazach
Mieszkanie do wynajęcia w Głuchołazach
1000 zł
nowe Głuchołazy dzisiaj
Poziom2
UmeblowaneNie
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia59,90
Liczba pokoi3
Czynsz (dodatkowo)830 zł

Od 01.05.2023 wynajmę mieszkanie 59,90 m2 przy ulicy Nałkowskiej w Głuchołazach, na 2 piętrze, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, duży balkon. Mieszkanie ciepłe, wymienione okna, gotowe do zamieszkania. Na podłogach panele i kafle, na ścianach gładzie. Nowa instalacja wodna i gazowa. W wyposażeniu mieszkania są meble kuchenne pod zabudowę, kuchnia gazowa, piekarnik, zmywarka. W kuchni znajduje się stolik i 3 hokery. Bez lodówki i pralki. W jednym pokoju jest duża szafa z Ikei. Zdjęcia mieszkania są jedynie poglądowe Do mieszkania przynależy mała piwnica. Duży parking przed blokiem, klatka schodowa z domofonem, czysta i zadbana. Okolica cicha, w pobliżu sklepy i szkoła. Istnieje możliwość kupna mieszkania. Wynajem możliwy po 01.05.2023 r. Więcej informacji pod numerem telefonu 60*******51.

Filtr