Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal sprzedam

Sortowanie:
Znaleziony: 33 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal sprzedam w Katowice
9 lokali handlowych parter Katowice Szopienice
9 lokali handlowych parter Katowice Szopienice
4500000 zł
nowe Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia662
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Nieruchomość w znakomitej lokalizacji, ścisłym centrum Katowice Szopienice. Parter dwóch kamienic, sąsiedztwo sklepy sieciowe, atrakcyjna lokalizacja. Otoczenie dwa duże ronda, kościół, dwa przystanki tramwajowe, generujące wysoki potencjalny ruch pieszych. -9 lokali o łącznej powierzchni 662m2 -jeden lokal wolny (niewynajęty) -jedna umowa długoterminowa (około 20lat), reszta umowy z 3 miesięcznymi okresami wypowiedzenia. Atrakcyjna stopa zwrotu, niskie koszty stałe. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Cena 4,5mln +vat do negocjacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC. Zdjęcie przedstawia bliskie otoczenie nieruchomości.

Lokal z witryną 145m2 w ścisłym centrum Katowic
Lokal z witryną 145m2 w ścisłym centrum Katowic
944125 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia145,25
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

OFERTA WŁAŚCICIELA KAMIENICY! 0% PROWIZJI! GOTOWIEC INWESTYCYJNY! LOKAL Z NAJEMCĄ! Przedstawiamy Państwu lokal usługowo-biurowy na sprzedaż, zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic w budynku biurowym przy ul. Dąbrowskiego 22. Prezentowany lokal ma powierzchnię 145,25m2.  Podstawowe informacje:  - Metraż: 145,25m2 - Piętro: parter  - Ogrzewanie: gazowe - Ciepła woda: miejska - Lokal z witryną na ul. Kobylińskiego - Cena: 944.125 zł (6500zł/m2 netto) do ceny należy doliczyć 23% VAT Lokal obecnie jest wynajmowany - możliwość zakupu jako gotowiec inwestycyjny!! Lokal jest dostępny od zaraz! W pobliżu: - rynek, - Galeria Katowicka, - przystanki autobusowe i tramwajowe, - szybki dojazd do dróg szybkiego ruchu, - lekarz,  - budynki użyteczności publicznej, - biblioteka, - park. Specyfikacja lokalizacji: Ulica Henryka Dąbrowskiego, przy której mieści się funkcjonalistyczny biurowiec zabudowana jest szeregiem przedwojennych kamienic, a w latach trzydziestych XX wieku powstał zespół biurowców o wysokim standardzie zbudowanych w stylu funkcjonalistycznym. W ofercie sprzedaży proponujemy zakup przestrzeni w pięciopiętrowej, podpiwniczonej nieruchomość z dwoma parterami (parter i niski parter) w której znajdują się lokale, które można zaadoptować na pomieszczenia usługowe takie jak: biura branżowe, instytucje sprzedażowe, instytucji finansowe czy małe magazyny. Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń:   Specjalista ds. sprzedaży: Marta Dębowska tel: (użyj formularza kontaktowego) mail: Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie rozmów.

Lokal z witryną 46m2 w ścisłym centrum Katowic
Lokal z witryną 46m2 w ścisłym centrum Katowic
297050 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia45,70
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

OFERTA WŁAŚCICIELA KAMIENICY! 0% PROWIZJI! Przedstawiamy Państwu lokal usługowo-biurowy na sprzedaż, zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic w budynku biurowym przy ul. Dąbrowskiego 22. Prezentowany lokal ma powierzchnię 45,70m2.  Podstawowe informacje:  - Metraż: 45,7m2 - Piętro: parter  - Ogrzewanie: gazowe - Ciepła woda: miejska - Lokal z witryną na ul. Kobylińskiego - Cena: 297.050zł (6500zł/m2 netto) do ceny należy doliczyć 23% VAT Poprzednio w lokalu była restauracja. Lokal jest dostępny od zaraz! W pobliżu: - rynek, - Galeria Katowicka, - przystanki autobusowe i tramwajowe, - szybki dojazd do dróg szybkiego ruchu, - lekarz,  - budynki użyteczności publicznej, - biblioteka, - park. Specyfikacja lokalizacji: Ulica Henryka Dąbrowskiego, przy której mieści się funkcjonalistyczny biurowiec zabudowana jest szeregiem przedwojennych kamienic, a w latach trzydziestych XX wieku powstał zespół biurowców o wysokim standardzie zbudowanych w stylu funkcjonalistycznym. W ofercie sprzedaży proponujemy zakup przestrzeni w pięciopiętrowej, podpiwniczonej nieruchomość z dwoma parterami (parter i niski parter) w której znajdują się lokale, które można zaadoptować na pomieszczenia usługowe takie jak: biura branżowe, instytucje sprzedażowe, instytucji finansowe czy małe magazyny. Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń:   Specjalista ds. sprzedaży: Marta Dębowska tel: (użyj formularza kontaktowego) mail: Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie rozmów.

Lokal z witryną 110m2 w ścisłym centrum Katowic
Lokal z witryną 110m2 w ścisłym centrum Katowic
719550 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia110,70
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

OFERTA WŁAŚCICIELA KAMIENICY! 0% PROWIZJI! Przedstawiamy Państwu lokal usługowo-biurowy na sprzedaż, zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic w budynku biurowym przy ul. Dąbrowskiego 22. Prezentowany lokal ma powierzchnię 110,70m2.  Podstawowe informacje:  - Metraż: 110.7m2 - Piętro: parter  - Ogrzewanie: gazowe - Ciepła woda: miejska - Lokal z witryną na ul. Kobylińskiego - Cena: 719.550zł (6500zł/m2 netto) do ceny należy doliczyć 23% VAT Obecnie w lokalu jest najemca. Lokal jest dostępny od zaraz! W pobliżu: - rynek, - Galeria Katowicka, - przystanki autobusowe i tramwajowe, - szybki dojazd do dróg szybkiego ruchu, - lekarz,  - budynki użyteczności publicznej, - biblioteka, - park. Specyfikacja lokalizacji: Ulica Henryka Dąbrowskiego, przy której mieści się funkcjonalistyczny biurowiec zabudowana jest szeregiem przedwojennych kamienic, a w latach trzydziestych XX wieku powstał zespół biurowców o wysokim standardzie zbudowanych w stylu funkcjonalistycznym. W ofercie sprzedaży proponujemy zakup przestrzeni w pięciopiętrowej, podpiwniczonej nieruchomość z dwoma parterami (parter i niski parter) w której znajdują się lokale, które można zaadoptować na pomieszczenia usługowe takie jak: biura branżowe, instytucje sprzedażowe, instytucji finansowe czy małe magazyny. Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń:   Specjalista ds. sprzedaży: Marta Dębowska tel: (użyj formularza kontaktowego) mail: Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie rozmów.

Kiosk handlowy lokal budka na targu. BRAK OPŁATY TARGOWEJ
Kiosk handlowy lokal budka na targu. BRAK OPŁATY TARGOWEJ
2300 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia8
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Witam serdecznie, UWAGA ! W związku z informacja Ministra handlujacy są caly rok zwolnieni z opłaty targowej !!! Do sprzedania mamy elegancki kiosk handlowy na targowisku miejskim w centrum Rudy Slaskiej. Budka jest w dobrym stanie. Znajduje się w jednej z głównych części targowiska. Blisko głównego wejścia na targ. Bardzo dobre warunkie i niskie koszty utrzymania. Budka o wym. 3m x 2.5m Wystawiamy FV. 2500 zł. Dodatkowy rabat z płatność z góry !

Lokal użytkowy Katowice
Lokal użytkowy Katowice
20000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia42,39
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam lokal użytkowy usytuowany w Katowicach przy ulicy Wincentego Pola, powierzchnia 42,39m2 Lokal położony jest na gruncie 80m2 należącym do Spółdzielni - czynsz 1040zł

Lokal użytkowy, 5 667 m², Katowice
Lokal użytkowy, 5 667 m², Katowice
30000000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia5 667
Przeznaczenie lokaluUsługowe

OFERTA PREMIUM !!! Nieruchomość pod kompleks biurowo-konferencyjny z hotelem, położona w świetnej lokalizacji w Katowicach przy ul. Francuskiej. Powierzchnia budynków: 5.667 m2 Powierzchnia gruntów: 22.342 m2 Na działce znajdują się 2 biurowce z lat 90., w dobrym stanie technicznym: - budynek o całkowitej pow. użytkowej 3.528,21 m2 - budynek o całkowitej pow. użytkowej 1.705,81 m2. Pozostałe budynki to: - portiernia o całkowitej pow. użytkowej 17,64 m2 - wiata o całkowitej pow. użytkowej 415,36 m2. Nieruchomość ogrodzona, z dostępem do wielu miejsc parkingowych. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa biurowo-usługowa. Zaledwie 150 m od nieruchomości znajduje się autostrada A4, prowadząca z zachodu na wschód przez południową Polskę, a także przystanek komunikacji miejskiej (50 m). Międzynarodowy Port Lotniczy \"Katowice\" w Pyrzowicach oddalony o ok. 35 km. W odległości ok. 800 m zlokalizowane jedno z największych centrów handlowych na Śląsku - \"3 Stawy\". W najbliższej okolicy mieszczą się również obiekty użyteczności publicznej (m.in. Urząd Miejski - 200 m). W pobliżu: - 50 m - przystanki komunikacji miejskiej - 150 m - autostrada A4 - 200 m - Urząd Miejski - 800 m - centrum handlowe, restauracje, usługi - 3,5 km - dworzec kolejowy i autobusowy - 4 km - katowicki Spodek - 35 km - lotnisko Katowice-Pyrzowice. MOŻLIWE WYKORZYSTANIE NIERUCHOMOŚCI: Na terenie nieruchomości możliwa jest budowa wielofunkcyjnego kompleksu komercyjnego o charakterze biurowo-konferencyjno-hotelowym. Koncepcja zakłada budowę 6 budynków (5 w strefie centralnej nieruchomości i 1 indywidualny w południowej części działki): - 3 biurowce - usytuowane wokół wewnętrznego dziedzińca, z funkcjami usługowymi w parterach, - Hotel - budynek połączony z 3-poziomowym centrum konferencyjnym, - Centrum konferencyjne - znajdować się będzie obok biurowców i w zależności od potrzeb możliwe przekształcenie w powierzchnie biurowe, - Aparthotel - budynek wyodrębniony, zlokalizowany w południowej części terenu. Funkcjonalność kompleksu dopełniona będzie lokalami usługowymi, przestronnym patio oraz rozbudowaną bazą parkingową, zarówno podziemną jak i naziemną. Wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację Sprzedającego i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty. UWARUNKOWANIA PLANISTYCZNE: Nieruchomość zgodnie z zaświadczeniem Urzędu Miasta Katowice znajduje się w granicach obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla obszaru w rejonie lotniska Muchowiec w Katowicach z przeznaczeniem pod tereny zabudowy usługowej. TYTUŁ PRAWNY: Użytkowanie wieczyste gruntu oraz własność budynków. STAN PRAWNY: Uregulowany, brak jakichkolwiek obciążeń. CENA: 30.000.000 zł, do negocjacji. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednika. Opiekun oferty: Artur Kupis Tel. (użyj formularza kontaktowego) E-mail: WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy! WGN Nieruchomości ul. Kopernika 10/12 42-217 Częstochowa

Sprzedam budynek użytkowy
Sprzedam budynek użytkowy
6000000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia570,11
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Nasz budynek mieści się w Katowicach przy ul. Brackiej 16, zaraz koło wiaduktu DTŚ  (drogi wojewódzkiej 902 i drogi krajowej 79), 3,5 km od zjazdu z autostrady A4.Niedaleko znajduje się także śląskie wesołe miasteczko, ZOO, Park śląski i cztery wielkie biurowce. Zaraz obok jest także stacja benzynowa . Droga przy głównej bramie jest bardzo ruchliwa, natomiast druga brama wychodzi  na bardzo rozległy parking(na około 100 samochodów). Budynek jest dwukondygnacyjny ma 570,11 m2 powierzchni użytkowej i 1363 m2 ogrodzonej działki. Posiadamy około 30-40 własnych miejsc parkingowych. Cały obiekt jest przystosowany do przyjęcia 300 osób na wszystkich trzech salach, posiada rozległą kuchnie i zaplecze, są także 4 łazienki (2 na parterze i 2 na piętrze). Jesteśmy głownie zainteresowani sprzedażą ale nie wykluczamy wynajmu.   W budynku na parterze znajduję sie: hol, szatnia dla konsumentów, toaleta( męska, damska i dla niepełnosprawnych), sala restauracyjna z barem ( na około 150 miejsc), zaplecze kuchenne. Pierwsze piętro: mała sala(około 50 miejsc), duża sala (około 100 miejsc), biuro i dwie łazienki. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska, miejski wywóz odpadów komunalnych, podłączone 5G, numery stacjonarne. Cały budynek jest klimatyzowany. Ogrzewanie gazowe tunelami powietrznymi . Budynek wybudowany w latach 70 ubiegłego wieku, była pralnia huty Baildon. Cena: 6 000 000 zł netto (sześć milionów złotych) Cena wynajmu: 45 000 zł netto (czterdzieści pięć tysięcy złotych) miesięcznie

lokal uzytkowy KATOWICE pod inwestycje sprzedam PROMOCJA
lokal uzytkowy KATOWICE pod inwestycje sprzedam PROMOCJA
169000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia124
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Sprzedam NOWA NIŻSZA CENA obecnie 169tys . Witam Sprzedam Lokal użytkowy do remontu Centrum Ligoty przy głównej drodze o powierzchni 124mk i ok 60 metrów poddasza do wykorzystania ( Stara Piekarnia ) przy ul Panewnickiej w Katowicach, lokal znajduje w podwórzu jednak częściowo widoczny z ulicy Panewnickiej, na przeciwko targu Ligota i ok 150m od Bazyliki.Lokal posiada samodzielność i odrębną księgę wieczysta.Lokal składa się z 5 pomieszczeń ,3xWc korytarza i komórki(magazynu) wewnątrz lokalu. Do lokalu jest przyłącze gazu, wody, i energii elektrycznej. Lokal do własnej aranżacji na biuro, pracownie , gabinety lekarskie .LOKAL DO KAPITALNEGO REMONTU

Lokal użytkowy - Katowice Piotrowice
Lokal użytkowy - Katowice Piotrowice
750000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia127,40
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Lokal użytkowy z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe w Katowicach - Piotrowicach Poszukujesz nieruchomości w której mógłbyś mieszkać, a zarazem prowadzić własną działalność gospodarczą? To mam idealną propozycję dla Ciebie! Zapraszamy na prezentację lokalu użytkowego z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe. Nieruchomość posiada doskonale skomunikowane połączenie z miastami ościennymi. Dojazd do centrum Katowic zajmuje tylko 20 min! Na terenie działki przynależącej do posesji znajduje się prywatny parking. Prezentowana posiadłość posiada: -5 pomieszczeń -2 łazienki -komunikację -duży lokal użytkowy -prywatny parking W bliskiej okolicy: -Technikum -Ksero -Podstawówka -Komisariat Policji -Jubiler -Myjnia samochodowa -Black Red White -Restauracje -Kawiarnie Prezentowana nieruchomość jest posiadłością z bardzo długą historią. Lokal użytkowy jest przystosowany do działalności usługowo - handlowej.

Pawilon handlowo-usługowy sprzedam
Pawilon handlowo-usługowy sprzedam
280000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Katowice Piotrowice - na sprzedaż murowany, parterowy pawilon handlowo-usługowy zlokalizowany w pobliżu ul. Jankego. Pawilon o powierzchni ok. 60m2, składa się z przestronnej sali sprzedaży oraz zaplecza socjalno-biurowego. Zlokalizowany na własnościowej działce o powierzchni ok. 80m2. Budynek doskonale nadaje się na gabinet lekarski, sklep, usługi, biura. Świetna lokalizacja, przy skrzyżowaniu dwóch ulic. Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i winna być interpretowana jako informacja. 

Lokal 1832 metry Katowice
Lokal 1832 metry Katowice
2287000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²927 zł/m²
Powierzchnia1832 m²

Nr oferty: 6/3/10/2019 Nieruchomość położona na terenie likwidowanej KWK „Wieczorek” w rejonie dzielnicy Giszowiec. Nieruchomość składa się z jednej działki ewidencyjnej. By uatrakcyjnić walory działki, powstanie drugi fragment działki o pow. około 1575 m2 (po dokonaniu podziału geodezyjnego działki nr 2752/55). Obie działki sąsiadują ze sobą bezpośrednio, tworząc kompleks o kształcie zbliżonym do prostokąta. Na terenie kompleksu zlokalizowany jest budynek łaźni, lampowni i cechowni. Kompleks obecnie nie posiada dostępu do drogi publicznej, jednakże po dokonaniu podziału geodezyjnego pozostałej częsci dz. nr 2752/55 kompleks będzie posiadać dostęp do drogi publicznej - ulicy Kosmicznej. Budynek czterokondygnacyjny o konstrukcji żelbetowej monolitycznej, częściowo podpiwniczony. Konstrukcję nośną stanowią słupy i stropy żelbetowe oraz żelbetowe ściany nośne. Konstrukcję dachu stanowią prefabrykowane żelbetowe wiązary dachowe kryte płytami prefabrykowanymi. Pokrycie dachu papą bitumiczną. Budynek posiada cztery klatki schodowe o konstrukcji żelbetowej. Budynek wyposażony w instalacje elektryczną, odgromową, wodno - kanalizacyjną i centralnego ogrzewania. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Lokal Katowice 65786m2
Lokal Katowice 65786m2
150000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²281 zł/m²
Powierzchnia65786 m²

Nr oferty: 4/3/04/2020 Kompleks sportowy KS Rozwój zabudowany budynkami i budowlami. Działki gruntu tworzą kompleks o nieregularnym kształcie, płaski. najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i jednorodzinna. W dalszym sąsiedztwie znajduje się teren KWK Wujek. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Zgody. W skład kompleksu oprócz opisanych budynków wchodzą również: Zespół boiska głównego do piłki nożnej z płytą o nawierzchni trawiastej, trybunami, w tym część trybu zadaszona oraz ogrodzenie wewnętrzne. Boisko trawiaste górne o powierzchni 5400 m2. Boisko trawiaste dolne o powierzchni 5760 m 2 . Boisko asfaltowe do piłki ręcznej o powierzchni 1360 m 2 . Budynek użytkowy Powierzchnia użytkowa : 394,25 Powierzchnia zabudowy : 569,32 Liczba kondygnacji : 1 Rok budowy : 1986 Obiekt parterowy, niepodpiwniczony, o konstrukcji z płyt prefabrykowanych. Ławy fundamentowe żelbetowe. Ściany nośne i osłonowe z płyt prefabrykowanych ocieplone styropianem. Elewacja tynk akrylowy. Ściany wewnętrzne z cegły pełnej. Stropodach z elementów prefabrykowanych, kryty papą. Stolarka okienna PCV, zabezpieczona stalowymi roletami zewnętrznymi. Posadki ceramiczne oraz z antypoślizgowej wykładziny PCV. Stolarka drzwiowa drewniana i aluminiowa. W obrębie budynku zlokalizowane są pomieszczenia biurowe z węzłem sanitarnym, szatnie dla zawodników wraz z pomieszczeniami odnowy biologicznej, pomieszczenia dla trenerów, pomieszczenia gospodarcze i magazyny sprzętu sportowego. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodnokanalizacyjną, co, odgromową i teletechniczną. Budynek użytkowy Powierzchnia użytkowa: 360,56 Powierzchnia zabudowy : 399 Liczba kondygnacji : 1 Rok budowy : 1986 Zespół trzech budynków w zabudowie szeregowej. Budynek 1 powierzchnia użytkowa 175,83 m 2 , Budynek 2 powierzchnia użytkowa 111,46 m 2 i Budynek 3 powierzchnia użytkowa 73,27 m 2 . Budynki wzniesione w technologii tradycyjnej murowanej. Tynki wapienno-cementowe. dach płaski kryty papą. Budynki pełnią funkcje pomocnicze w zakresie obsługi technicznej, magazynowo-warsztatowej, garażowej dla potrzeb obsługi obiektu. W zespole budynków znajduje się również sala konferencyjna oraz siłownia. Przeznaczenie terenu - Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren nieruchomości oznaczony jest symbolem US/ZP - teren zabudowy usługowej użyteczności publicznej z zakresu sportu i rekreacji z towarzyszącą zielenią urządzoną. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Oferta sprzedaży lokalu Katowice 680m2
Oferta sprzedaży lokalu Katowice 680m2
260000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²3382 zł/m²
Powierzchnia680 m²

Nr oferty: 5/1/04/2020 Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Katowicach przy ul. Białobrzeskiej 2, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 86 (Wzgórze Wandy). Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Najbliższe sąsiedztwo stanowią obszary leśne oraz droga DK 86. W dalszym otoczeniu zabudowa mieszkaniowo-usługowa (dzielnica Murcki). Teren nieruchomości płaski. Teren w całości ogrodzony. Nieruchomość stanowi kompleks byłego Zajazdu wraz z kortami tenisowymi. 7 kortów o nawierzchni z mączki ceglanej. Kort główny wraz z trybunami dla widzów o konstrukcji stalowej wspartej na murowanej ścianie nośnej, ogrodzony oraz 6 kortów treningowych zgrupowanych w dwóch zespołach po trzy korty. Budynek niemieszkalny o konstrukcji mieszanej szkielet żelbetowy z wypełnieniem murowanym, niepodpiwniczony, o trzech kondygnacjach naziemnych wzniesiony na przełomie lat 70 i 80 ubiegłego wieku. Na parterze budynku znajdują się pomieszczenia socjalno-usługowe, pokoje hotelowe, recepcja oraz kotłownia. Na pierwszym piętrze znajdują się pomieszczenia kuchni oraz pokoje gościnne. Na poddaszu znajduje się sala bankietowa. Kuchnia z poddaszem połączona jest windą kuchenną. W budynku znajduje się centralnie położona klatka schodowa łącząca wszystkie kondygnacje. Stan techniczny pogorszony wymagający kapitalnego remontu. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, teletechniczną oraz instalację centralnego ogrzewania z własnej kotłowni. Odporowadzenie ścieków następuje do dwóch bezodpływowych zbiorników. Przeznaczenie terenu - Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nie obowiązuje. Zgodnie z obowiązującym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jest symbolem Zu/U - obszary zieleni urządzonej i usługi rekreacji. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Lokal sprzedam Katowice 220 metrów
Lokal sprzedam Katowice 220 metrów
450000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1181 zł/m²
Powierzchnia220 m²

Nr oferty: 5/6/10/2019 W bezpośrednim otoczeniu budynku znajduje się zabudowa poprzemysłowa kopalni oraz budynki biurowe. Działka na której posadowiony jest przedmiotowy budynek nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Budynek 1-kondygnacyjny, fundamenty betonowe, ściany murowane, więźba dachowa drewniana pokryta dachówką ceramiczną, obiekt pod ochroną konserwatorską. Przedmiotowy budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, c.o., elektryczną. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Lokal Katowice
Lokal Katowice
Katowice 30+ kilka dni temu
Wejścieod ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal w nowo powstającej inwestycji w Centrum Katowic - Nova Mikołowska ul. Mikołowska 10 min spacerem od Galerii Katowickiej! Prezentowany lokal jest od strony ul. Strzeleckiej. Idealny na niemal każdą działalność! Powierzchnia 98,69m2 do aranżacji, możliwość przystosowania pod przyszłego najemcę. Duża witryna wystawowa, duże natężenie pieszych, duże ładne osiedle w Centrum Katowic. -------------------------- OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!! Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Oferta wynajmu lokalu  Katowice
Oferta wynajmu lokalu Katowice
Katowice 30+ kilka dni temu
Wejścieod ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal 1250m2 w samym sercu biznesowym Katowic - sąsiedztwo nowopowstających biurowców oraz bliskość Silesia City Center. - Parter, witryny, rampa. - Duży parking. - Open Space. - Klimatyzacja, wentylacja. - Magazyn wysokiego składowania. - Idealne pod sklep z magazynem, biura, lokal usługowy. -------------------------- OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!! Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my

Punkt gastronomiczny kolo BIEDRONKI
Punkt gastronomiczny kolo BIEDRONKI
25000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia12
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam punkt gastr. przy biedronce w katowicach. Zbudowany na bazie kontenera z mozliwosci przewozu w inne miejsce. Wszystkie sprzety prawie nowe, nowa instalacja elektr. Oraz meble na wymiar. - CENA 25 TYS. W PRZYPADKU CHECI INNEJ DZIAŁALNOSCI MOŻEMY ZABRAC NIEPOTRZEBNE PAŃSTWU SPRZETY CO JESZCZE OBNIŻY CENE

Odstąpię wyposażoną pizzerię
Odstąpię wyposażoną pizzerię
12500 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia65
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię w pełni wyposażoną pizzerię. Pizzeria zlokalizowana jest w Katowicach, na pograniczu Ligoty i Panewnik. Dobry dojazd do kilku dużych osiedli mieszkaniowych (m.in. Zadole, Manhattan), w pobliżu akademiki oraz szpital. Obecnie pizzeria oferuje posiłki na dowóz, natomiast jest to lokal wolnostojący z ogrodzonym, zacisznym ogródkiem, w którym istnieje możliwość postawienia stolików na zewnątrz (ok. 70 m2). Powierzchnia lokalu to 65 m2. Lokal składa się z czterech pomieszczeń: - główna sala - miejsce do przygotowania pizzy, strefa obsługi klientów oraz ubikacja dla gości - dwa pomieszczenia ze zlewem - zaplecze z wc dla pracowników i miejscem do przechowywania ubrań Odstąpię lokal z pełnym wyposażeniem: - profesjonalny piec jednokomorowy, mieszący dwie pizze po 50 cm - profesjonalny mikser spiralny do ciasta 1500W - 2 stoły do przygotowania pizzy - lodówka - regał kasowy - regały - szafki Pizzeria posiada pełny odbiór SANEPIDU na przygotowanie posiłków.

sprzedam lokal usługowo handlowo biurowy Katowice Centrum
sprzedam lokal usługowo handlowo biurowy Katowice Centrum
238000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia46,50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

SPRZEDAM LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM KATOWIC. BEZPOŚREDNIO JAKO WŁAŚCICIEL. TELEFON KONTAKTOWY 509893028. SPRZEDAŻ PILNA W ZWIĄZKU Z REORGANIZACJĄ SPÓŁKI BĘDĄCEJ WŁAŚCICIELEM LOKALU. Nieruchomość posiada Księgę Wieczystą. Możliwa sprawna bezpośrednia bezprowizyjna sprzedaż. Lokalizacja: Katowice Śródmieście ul. Fliegera 18 , okolice AWF blisko ulic Mikołowskiej i Poniatowskiego. Znakomita komunikacja: blisko Centrum, Autostrada A4, droga 81. Lokal użytkowy nadający się pod różne działalności zarówno biurowe, handlowe jak i usługowe. Prawdopodobnie istnieje możliwość przekwalifikowania lokalu na mieszkalny i wynajęcia z powodzeniem np.: dla studentów pobliskiej AWF. Powierzchnia lokalu 46,5 m plus magazyn dodatkowy zawarty w bryle lokalu o powierzchni 5m co razem stanowi 51,5 m powierzchni użytkowej. Pomieszczenia: przedsionek, sala główna, magazyn, pomieszczenie socjalne, WC. Lokal znajduje się w przyziemiu budynku mieszkalnego wybudowanego w 2000 roku. Drzwi wejściowe i cztery okna zabezpieczone roletami. Na podłogach posadzka w jednym pomieszczeniu podłoga podgrzewana. Obecnie prowadzona jest tam działalność w postaci sklepu spożywczego. Lokal do przejęcia w dogodnym dla kupującego terminie. Dla zdecydowanego klienta możliwe szybkie opuszczenie pomieszczeń w granicach miesiąca czasu. Poważnych klientów zapraszam do oglądania lokalu. Dla osób poważnie zainteresowanych możliwa negocjacja ceny. CENA OFERTOWA: 238.000 zł co daje w przeliczeniu za metr bardzo atrakcyjną cenę: 5120 zł (wg KW) 4620 zł ( licząc z magazynem).

Nowoczesny biurowiec w Centrum Katowic ! Film
Nowoczesny biurowiec w Centrum Katowic ! Film
13500000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia970
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Oferta dostępna tylko na wyłączność w Geltag Sp. z o.o. ! Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego biurowca zlokalizowanego w samym centrum Katowic - na ulicy Mikołowskiej 35. Budynek ma łącznie 970 m2 powierzchni użytkowej i składa się z 6 pięter. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce 1064 m2. Budynek położony jest w centrum Katowic, bezpośrednio przy wjeździe na autostradę A4 – najdłuższą autostradę w Polsce, która łączy się z przejściem granicznym z Niemcami na zachodzie Polski aż do wschodniej granicy z Ukrainą – jest to doskonale skomunikowana lokalizacja. W bezpośredniej okolicy liczne sklepy, lokale gastronomiczne, szpital, przychodnie oraz uczelnie. Odległość do Galerii Katowickiej to zaledwie 1,5 km. Więcej szczegółów i informacji przekażemy drogą emailową. Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie: Michał Hejak tel.: (użyj formularza kontaktowego) (numer zawodowej licencji pośrednika Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami - 1334) Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości. Nasza firma jest zarejestrowanym przez KNF pośrednikiem kredytu hipotecznego i konsumenckiego. Oferujemy kompleksową obsługę zakupu/sprzedaży nieruchomości. Przedstawione informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawnych.

Biura do wynajęcia Katowice przy DTŚ
Biura do wynajęcia Katowice przy DTŚ
1390 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia300 m²

Do wynajęcia biura o powierzchni łącznej ok. 300 m2 z osobnymi wejściami z korytarza, niektóre połączone ze sobą przejściem wewnętrznym znajdujące się na tym samym piętrze budynku (z możliwością wydzielenia całego korytarza). Do dyspozycji Najemcy kuchnia, toaleta, WC oraz sala konferencyjna wg indywidualnych ustaleń z Wynajmującym (GRATIS!). Instalacje: oświetlenie, prąd, co, woda, kanalizacja, telefon, internet, klimatyzacja. Przy obiekcie znajduje się obszerny parking (GRATIS!) do dyspozycji Najemcy i Klientów, dojazd do lokalu możliwy drogą asfaltową. Teren obiektu jest strzeżony, monitorowany 24h. Czynsz miesięczny: 32,00 zł netto/m2 + media według zużycia (do negocjacji). Doskonała lokalizacja – obiekt położony jest w pobliżu centrum Katowic, w niewielkiej odległości Drogowej Trasy Średnicowej, drogi S86 Katowice – Warszawa, co zapewnia bardzo dogodne połączenie z wieloma miastami Aglomeracji Śląskiej. W pobliżu znajduje się także komunikacja miejska. Posiadamy bogatą ofertę hal, magazynów oraz lokali użytkowych na wynajem i do sprzedaży na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy do kontaktu z nami pod nr tel. 792-093-123. Nieruchomości z myślą o Twoim biznesie! Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter wyłącznie informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i może ulec zmianie.

Pawilon gastronomiczny do rozebrania
Pawilon gastronomiczny do rozebrania
35000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia120
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Budynek wykonany z płyt obornickich, konstrukcja stalowa. Łatwe do demontażu i montażu. Postawiony w 2011 i użytkowany 5 lat. Obecnie budynek znajduje się w Chorzowie przy ulicy Niedźwiedziniec 10. Był używany jako pawilon gastronomiczny. Jest podzielony przestawnymi ściankami działowymi. Zainteresowanych proszę o kontakt. Obecnie rozpoczęła się rozbiórka budynku przez ekipę, która mogłaby postawić go w innym miejscu.

Katowice, katowice - 1070 m2
Katowice, katowice - 1070 m2
19900 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²15 zł/m²
Powierzchnia1070 m²
Piętroparter
Wejścieod ulicy

Magazyn 1070 m2, Katowice-Roździeń wjazd z poziomu 0 plac manewrowy 3 bramy do obiektu biura Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynową po remoncie o powierzchni 1070 m2 i wysokości 8,5 m, wyposażona w suwnicę, oświetlona, z dwoma kanałami, nową łaźnią z i szatniami oraz pomieszczeniami socjalnymi. Hala zasilana jest prądem- 150 kW. Po modernizacji hala przystosowana jest do ustawiania maszyn, obróbki skrawaniem oraz do spawania Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.* zdjęcia poglądowe. Warehouse.Option of shaping warehouse modules in a very flexible way allows tenants to create their own space. The complex is prepared for light production, warehouses and offices. It has social areas and additional, so-called technical areas. Apart from high standard of finish, a well-developed road infrastructure is an additional asset in efficient transport. The building is fully secured and well adapted to the required conditions, equipped with sprinklers and smoke vents, which are the basic requirement for effective fire protection. powierzchnia magazynowa, magazyn, hala produkcyjna, biuro i magazyn, magazyn wrocław, magazyn warszawa, magazyn kraków, magazyn gdynia, magazyn gdańsk, magazyn poznań, magazyn wrocław, powierzchnie magazynowe, najem magazyn, hala magazynowa, magazyny, tani magazyn, radom magzyn, łódź magazyn, kielce mazyn, białystok magazyn, panatoni, pannatoni, panattoni, panatoni magazyn , stryków magazyn, .

Biura do wynajęcia Katowice wydzielone piętro
Biura do wynajęcia Katowice wydzielone piętro
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia180 m²

Do wynajęcia 7 pokoi biurowych wraz z wydzieloną kuchnią i WC oraz oddzielnym korytarzem o łącznej powierzchni ok. 180 m2 znajdujących się na tym samym piętrze. Pomieszczenia mają zróżnicowaną powierzchnię, oddzielne wejścia z korytarza. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI I DOSTOSOWANIA POMIESZCZEŃ DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB NAJEMCY. Przed obiektem znajduje się parking do dyspozycji Najemcy i Klientów oraz plac manewrowy. Dojazd do budynku możliwy drogą asfaltową. Teren nieruchomości jest w całości ogrodzony, oświetlony, dozorowany 24h. Doskonała lokalizacja – obiekt położony jest w niedalekiej odległości od autostrady A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej, co zapewnia bardzo dogodne połączenie z centrum Katowic oraz miastami aglomeracji śląskiej. W pobliżu znajduje się także komunikacja miejska. Czynsz miesięczny - 26,50 PLN/m2netto (w tym ogrzewanie i woda!!!) + prąd wg. licznika Lokale do wynajęcia od zaraz. Posiadamy bogatą ofertę biur i lokali użytkowych oraz hal i magazynów na wynajem na terenie Śląska. Zapraszamy do kontaktu z nami pod nr tel. 792-093-123. Istnieje możliwość wynajęcia większej ilości lokali biurowych w tym samym budynku. Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter wyłącznie informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i może ulec zmianie.

Odstąpię lokal gastronomiczny
Odstąpię lokal gastronomiczny
70000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Witam. Odstąpię działający lokal gastronomiczny znajdujący się w Katowicach Ligocie. Biznes działa od dwóch lat pod siecią franczyzową Western Tortilla, która od samego początku zapewniła rozpoznawalność i bazę klientów, dzięki czemu lokal od początku zapewniał zysk, co w branży gastronomicznej jest rzadkością. W czasie pandemii obroty niestety spadły, ale jednak biorąc pod uwagę w jak bardzo ograniczonym stopniu prowadzimy tą działalność restauracja wciąż zapewnia dobry zysk co daje bardzo optymistyczny scenariusz na ten biznes po powrocie wszystkiego do normy. Lokal dwa lata temu przeszedł remont generalny(elektryka, kanalizacja, wentylacja, nowe posadzki oraz ściany). Lokal w pełni gotowy do przejęcia pod szyldem Western Tortilla lub otwarcia własnej restauracji. W cenie odstępnego lokal wraz z pełnym wyposażeniem. Czynsz 2400 netto+ media według zużycia . Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny. Interes ten nadaję się do osób chętnych rozpoczęcia swojej przygody z gastronomia bez doświadczenia w tej branży. Zapewniamy wsparcie ze strony franczyzodawcy jak i naszej. Istnieje możliwość zapłaty odstępnego w rozliczeniu.

Budynek biurowo usługowy
Budynek biurowo usługowy
3375 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²4500 zł/m²
Powierzchnia600 m²

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI OFERTA SPRZEDAŻY BUDYNKU BIUROWO-USŁUGOWEGO Przedstawiam bardzo interesujący pod względem architektonicznym i funkcjonalnym nowy budynek biurowo-usługowy. Budynek został zaprojektowany oraz wykonany w taki sposób aby był bardzo funkcjonalny, tani w eksploatacji i mógł pełnić różne funkcje LOKALIZACJA Najlepsza lokalizacja w Aglomeracji Śląskiej Budynek zlokalizowany w samym środku aglomeracji górnośląskiej co pozwala na łatwy dojazd pracowników z większości otaczających miast. Lokalizacja dokładnie przy ulicy stanowiącej granice pomiędzy Katowicami i Chorzowem (adres pocztowy Chorzów ul Ks Jana Gałeczki 76) w miejscu zapewniającym szybki dojazd bez korków zarówno samochodem jak i tramwajem, autobusem 500 m do zjazdu na DTŚ drogi szybkiego ruchu łączącej główne miasta Ślaską 3000 m do zjazdu na autostradę A-4, co ważne dojazd do autostrady drogą na której nie tworzą się korki 1000 m do zjazdu na ulice Chorzowską drogą łącząca Katowice Chorzów Bytom 500 m do przystanku tramwajowego – z tego przystanku tramwaj dojeżdża do dworca PKP Katowice Przy tak dobrym skomunikowaniu jednocześnie budynek mieści się w spokojnej miejscu, z większości okien rozpościera się widok na strefę zieloną – co zapewnia komfort pracy. ARCHITEKTURA, KONSTRUKCJA Kolejnym atutem jest architektura samego obiektu – budynek o nowoczesnym kształcie z dużymi powierzchniami przeszkleń – zdjęcie stanowią najlepszy opis. Liczne okna dają dużo naturalnego światła i przyjemne widoki na zewnątrz– jest to element, który przy intensywnej pracy umysłowej przy biurku pozwala na chwilę relaksu. Budynek jest 3 kondygnacyjny parter + 1 i 2 piętro. Nad 2 piętrem jest lity betonowy strop o wytrzymałości pozwalającej na bezproblemowe nabudowanie kolejnego piętra. Konstrukcja budynku szkieletowa jest oparta na słupach i belkach betonowych co daje nieograniczone możliwości w aranżacji, przebudowie, nie ma tzw „nośnych ścian” zarówno wewnętrznych jaki i zewnętrznych. Takie rozwiązanie pozwala praktycznie na usunięcie dowolnej ściany zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej. Budynek dobrze ocieplony 20 cm styropianu + termiczne przeszklenia, posiada własną kotłownie - całkowicie bezobsługowy piec Beretta Power Plus, koszty ogrzewania ponoszone tylko w w miesiącach zimowych wynoszą około 500 zł miesięcznie FUNKCJONALNOŚĆ Budynek ma powierzchnie około 600 m2 - 3 x 200 m2 na każdym poziomie Parter ma wysokość 4.2 m, natomiast piętra 3,2 m Parter Na parterze znajduje się pomieszczenie socjalne – rodzaj kafeterii do przygotowania i spożycia posiłków, małe pomieszczenie mieszkalne około 20 m2 – idealne dla osoby dozorującej, kotłownia, szatnia i 2 toalet. Poza tym w na parterze znajduje się pomieszczenie gospodarcze – hala około 120 m ze wzmocnioną posadzką, wyposażone w ciąg okien, bramy rolowane, instalacje 380V – pomieszczenie to może stanowić zarówno garaż, magazyn, pomieszczanie do produkcji usługowej lub po zaadoptowaniu dodatkowe powierzchnie biurowe . Posadzka w pomieszczeniach gospodarczych jest wzmocniona stalowym zbrojeniem dodatkowym co pozwala na posadowienia maszyn i urządzeń. Piętro 1 Piętro 2 Oba piętra aktualnie są przystosowane do pracy biurowej, są to pomieszczenia typu open space częściowo podzielone dźwiękoszczelnymi ściankami ze szkła i aluminium, na 1 pietrze w ten sposób jest wydzielone 5 pomieszczeń a na drugim 3 pomieszczenia . Na drugim piętrze znajdują się dodatkowo 2 toalety. Konstrukcja ścianek aluminiowo-szklanych pozwala na dowolną aranżacje i podział pomieszczeń przy niewielkich nakładach pracy. Wszystkie pomieszczenia na piętrach są wyposażone w klimatyzacje i wentylację grawitacyjna, większość okien ma uchylne naświetla. Pomieszczenia są wyposażone w sufity podwieszane i szacht techniczny łączący wszystkie kondygnacje- to rozwiązanie pozwala bez żadnego wiercenia ścian czy stropów połączyć przewodami, instalacjami dowolne punkty pomiędzy dowolnymi pomieszczeniami w całym budynku. Ciekawym rozwiązaniem jest instalacja elektryczna umieszczą nad podwieszanym sufitem co pozwala w dowolnym miejscu, także pośrodku pomieszczeń, aranżować stanowiska pracy, komputery, urządzenia elektryczne, oświetlenie itp. są zasilenie przewodami schodzącymi z sufitu i dzięki temu unikamy plątaniny kabli na podłodze lub konieczności usytuowania biurek tylko pod ściana . Budynek jest wyposażony w monitoring CCTV wewnątrz i na zewnątrz oraz nowoczesny system alarmowy chroniący wszystkie pomieszczenia pozwalający na tworzenie dowolnych stref chronionych wraz z uprawnieniami WYKOŃCZENIE Budynek został wykonane z trwałych materiałów - na podłogach w części biurowej panele drewniane klasa ścieralności A5, w pozostałych pomieszczeniach płytki gresowe antypoślizgowe, pomieszczenia gospodarcze na parterze mają wzmocnioną posadzkę betonową częściowo pokrytą farba kompozytową. Okna PCV w kolorze antracytu, stolarka drzwiowa aluminiowa, drzwi ogniowe Budynek mało eksploatowany bez oznak zużycia nie wymaga remontów OTOCZENIE Budynek jest na posadowiony na działce około 660 m2, ogrodzonej panelami 3D z dwiema bramami przesuwnymi z napędem Nice . Na terenie posesji wydzielone jest kilka miejsc parkingowych, dodatkowe bezpłatne miejsca są dostępne poza ogrodzeniem, jest sporo miejsca nie ma problemu z parkowaniem, jest również możliwości korzystania z niezależnego chronionego parkingu zlokalizowanego w odległości 200 m.. W odległości 500 m znajduje się centrum handlowe, stacja benzynowa Jest to ciekawa oferta dla firmy które szukają budynku dla swojej siedziby, budynku o niebanalnej architekturze, jasnych przyjemnych wnętrzach, budynku taniego i łatwego w eksploatacji, funkcjonalnego znakomicie skomunikowanego z miastami GOP, wydaje się że może być szczególnie polecany dla: zespoły projektowe, agencje marketingowo-reklamowe, firm poligraficzne,fir my z branży IT, nowoczesnych technologi itp Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zapraszam do kontaktu w celu przekazania dodatkowych informacji Cena 2700 000 zł + VAT kontakt bu***********w@g*****com tel 796 606 437 Kontakt bezpośredni: Imię: Mirosław Telefon: 796606437 Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal w******************l

sprzedam własnościowe prawo do lokalu centrum Katowic
sprzedam własnościowe prawo do lokalu centrum Katowic
500000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia148
Przeznaczenie lokaluBiurowe

odprzedam własnościowe prawo do lokalu użytkowego w centrum Katowic, po transakcji sprzedaży, cena netto

Odstąpię Restaurację KEBAB, kuchnia Arabska
Odstąpię Restaurację KEBAB, kuchnia Arabska
37500 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię prosperującą restaurację Kebab - w Katowicach. Restauracja pracuje mimo pandemii, sprzedajemy na wynos i dowozimy do klienta. Lokal jest w pełni wyposażony. Posiadamy ugruntowaną opinię na portalu Pyszne.pl - ze średnią 5,0/4,5 gwiazd (ponad 300 opinii klientów). Ponadto pracujemy z portalem UberEats, Glovo. Wraz z Restauracją oddamy w dobre ręce Nasze LOGO oraz nazwę, kompletny Know-How wraz z wszystkimi sprawdzonymi i unikalnymi recepturami tak na wyjątkowe mięso-baranina, sosy, sałatki i wyjątkowe pieczywo. Ponadto przekażemy pełny dostęp do kont i portali społecznościowych : GooGle, FB, Instagram oraz Twitter. Mamy bardzo dobry produkt, który jest już doskonale znany i lubiany przez ogromną bazą naszych klientów. Tak indywidualnych jak i korporacyjnych. Zapewniamy bardzo niski czynsz oraz strategiczną lokalizację. Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 505-808-600

Pawilon Handlowy
Pawilon Handlowy
18000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia18
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Pawilon ocieplany wykonany z płyt warstwowych w I-gatunku o wymiarach 6,00 x 3,00, wysokość wewnątrz 2,40 ze spadkiem na 2,30 - ściany - płyta warstwowa STYROPIANOWA o gr. 100mm i przenikalności termicznej 0,38W/m2K; kolor RAL 7016 - podłoga - płyta warstwowa POLIURETANOWA o gr. 100mm i przenikalności termicznej 0,22W/m2K, dodatkowo płyta OSB i wykładzina PCV; - dach jednospadowy - płyta warstwowa STYROPIANOWA o gr. 100mm i przenikalności termicznej 0,38W/m2K; kolor RAL 9006 - obróbka blacharska - zewnętrzna ZŁOTY DĄB - witryna - szyby (nieotwierane) - 2szt., wymiar 900x1900. - drzwi - ALUMINIOWE przeszklone, wymiar 1080x2100 - 1szt.; - element dekoracyjny KASETONY; - instalacja elektryczna - 2 lampa, 1 włączniki,2 gniazda podwójne, skrzynka na bezpiecznikami;

SUPER INWESTYCJA, lokal użytkowy w centrum Katowic
SUPER INWESTYCJA, lokal użytkowy w centrum Katowic
1198000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia150
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Polecam, lokal usługowo-handlowo-mieszkalny w świetnej lokalizacji, samo centrum Katowic ! ul. Kopernika, (na parterze), nadaję się pod różnego rodzaju działalności, do drobnego remontu. W sąsiedztwie parku oraz Galerii Katowickiej. Obok znajdują się liczne banki, eleganckie sklepy, restauracje oraz biura.  Blisko dworzec PKP, PKS, tramwaj  W lokalu jest 6 pomieszczeń , 2 łazienki , kuchnia i duży korytarz , z którego jest wejście do każdego pomieszczenia z osobna  Pomieszczenia można ze sobą w dowolny sposób połączyć i zrobic 1 duży lokal , 2 lub 3 z niezależnymi wejściami Świetnie nadaje się na placówkę medyczną: gabinety lekarskie, stomatologiczne, kosmetyczne (lokal spełnia również wymogi NFZ). Przewidziane 2 niezależne wejścia z poziomu chodnika. Jest to inwestycja na przyszłość, która na pewno szybko się zwróci. tel (użyj formularza kontaktowego) (proszę dzwonić lub pisać smsy o każdej porze) 

Sprzedam lokal handlowy
Sprzedam lokal handlowy
10500 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia20
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Sprzedam lokal handlowy w Katowicach ul Zawiszy Czarnego 7osiedle 100 lecia polecam..

Lokal własność RYNEK na sklep lub biuro | bezpośrednio KLIMA ALARM CO
Lokal własność RYNEK na sklep lub biuro | bezpośrednio KLIMA ALARM CO
86499 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia12,90
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Mam do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, wyremontowane. Znajdujące się zaraz obok rynku w Katowicach. Lokal doskonale nadający się pod działalność handlowo - usługową lub sklep. Nie jest założona KW. Lokal o powierzchni 12,9m2 składający się z sali sprzedażowej oraz dwóch składzików- każdy 150 cmx150 cm, znajduje się w podwórku przechodnim (pomiędzy ulicą 3-maja 5, a ulicą Adama Mickiewicza 6), czyli w samym centrum Katowic. Plac na którym lokal się znajduje przylega Galerii Skarbek. W odległości 100 m od rynku. W okolicy przystanki autobusowe i tramwajowe oraz parking. W pobliżu znajduje się także Dworzec PKP oraz galerie: Katowicka i Supersam. Lokal przeszedł remont generalny w listopadzie 2018 roku. W tym czasie zostały odświeżone ściany, położone nowe płytki podłogowe, wymieniona witryna sklepowa, dobudowana roleta zewnętrzna. Lokal wyposażony jest także w alarm oraz klimatyzację. Koszty utrzymania lokalu są bardzo niskie. Czynsz wraz z centralnym ogrzewaniem nie przekracza 165 zł miesięcznie. W cenie czynszu znajduje się też zaliczka na centralne ogrzewanie co jest rzadkością wśród lokali tak usytuowanych. Bez pośredników == bez prowizji. Zalety: - lokalizacja - klimatyzacja - alarm - roleta - po remoncie - centralne ogrzewanie, a nie na prąd! - bez pośredników - plac przed lokalem jest świeżo wyremontowany

Filtr