Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal sprzedam

Sortowanie:
Znaleziony: 156 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal sprzedam w Łódź
Sala bankietowa z hotelem
Sala bankietowa z hotelem
2250000 zł
nowe Łódź dzisiaj
Powierzchnia1 098
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Obiekt położony jest na na Widzewie, kilka kilometrów od centrum Łodzi, na działce o łącznej powierzchni 5621mkw.  W skład nieruchomości wchodzi budynek o powierzchni 1098mkw, w którym znajduje się sala bankietowa wraz w pełni wyposażoną kuchnią, która jest wyposażona w windę pozwalającą na organizację imprez na świeżym powietrzu. Budynek posiada pokoje nadające się na kwatery pracownicze. Dodatkowo zostało wybudowane pomieszczenie magazynowe, który ma 267mkw powierzchni użytkowej.  Dla inwestorów istnieje możliwość przerobienia całej nieruchomości na hotel pracowniczy wraz z jadłodajnią lub typowo sali wesolno-okolicznościowej oraz organizacji imprez na otwartym powietrzu lub pod dużym namiotem co stanowi niewątpliwy atut. Na posesji znajduje się parking. Budynek został wybudowany w 1986 roku z cegły ceramicznej.

Lokal pod działalność medyczną, beauty, handel itp. Śródmieście
Lokal pod działalność medyczną, beauty, handel itp. Śródmieście
990000 zł
nowe Łódź dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia254,30
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na sprzedaż lokal znajdujący się na parterze budynku z 1996 roku usytułowanego tuż obok NCŁ przy ulicy Kopcińskiego 41. Lokal posiada odrębne wejście z ulicy. Można go w porozumieniu ze spółdzielnią podzielić na mniejsze lokale. Całkowita powierzchnia, to 254,30 metrów kwadratowych Na parterze znajdują się: - Sala wykładowa 1: 50,72 m2 - Sala wykładowa 2 : 43,09 m2 - Sala wykładowa 3 : 49,30 m2 - Hall: 33,80 m2 - Wiatrołap: 5,27 m2 - Aneks kuchenny: 10,01 m2 - Pokój: 6,86 m2 - Przedpokój: 9,68 m2 Na poziomie -1 znajdują się toalety Dodatkowo lokal ma dostęp do magazynku z wyjściem na podwórko Zapraszamy na prezentację! Przemek Włastowski +48**********71 lub WhatsApp Szerszą ofertę mieszkań znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej - G A L I L E O E S T A T E . P L Powyższe ogłoszenie nie ma charakteru oferty i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego i innych jakichkolwiek przepisów prawnych.

Atrakcyjny lokal uzytkowy na Górnej
Atrakcyjny lokal uzytkowy na Górnej
465000 zł
nowe Łódź dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia128,13
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Zapraszam na prezentację ciekawego lokalu użytkowego położonego w Łodzi przy ulicy Rzgowskiej 71. Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalności sklepowej lub usługowej. Wcześniej znajdowała się tam cukiernia z cały zapleczem produkcyjnym. Oferowana cena za lokal obejmuje pełne wyposażenie przystosowane do produkcji wyrobów cukierniczych oraz meble. Powierzchnia lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych wynosi 128,13m2 Lokal do przejęcia od zaraz. Lokal stanowi odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Na prezentacje zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Katarzyna Kużnik tel (użyj formularza kontaktowego) adres e -mail K.Kuznik@fredom-nieruchomoś Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Doradcy finansowi współpracujący z Freedom - Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapraszam również do naszego oddziału. Freedom nieruchomości Łódź 1 | 90-039 Łódź, ul. Nawrot 85a/2 (wejście od ul.Wysokiej) tel.: (użyj formularza kontaktowego) | | "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Wyposażenie warsztatu samochodowego
Wyposażenie warsztatu samochodowego
390000 zł
nowe Łódź dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia160
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Sprzedam wyposażenie warsztatu samochodowego.... 1 podnośnik czterokolumnowy i dwa dwu kolumnowe, urządzenie do klimatyzacji, geometria 3 D i dużo innych urządzeń i narzędzi... wszystko w bardzo dobrym stanie. Jest również możliwość przejęcia warsztatu (lokal wynajmowany o powierzchni 160 m2, ogrzewanie miejskie ) bardzo dobrze prosperujący warsztat, duży plac przed warsztatem i dobra lokalizacja. Warsztat w aktualnym miejscu jest od 6 lat. Polecam!

Kawiarnia z wyposażeniem
Kawiarnia z wyposażeniem
20000 zł
nowe Łódź 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia65
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Działająca Kawiarnia z pełnym wyposażeniem znajdująca się na lotnisku w strefie ogólnodostępnej. Duży ogródek zewnętrzny z bezpośrednim wyjściem. Niskie opłaty czynszowe i eksploatacyjne (około 2500 brutto miesięczne). Chęć odstąpienia z powodu innej działalności.

Sprzedam obiekt mieszkalno-pensjonatowy
Sprzedam obiekt mieszkalno-pensjonatowy
7999999 zł
Łódź 2 dnia plecy
Powierzchnia912
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Kontakt telefoniczny: (użyj formularza kontaktowego) Sprzedam obiekt mieszkalno-pensjonatowy wraz z zabudowaniami gospodarczymi, garaże ,warsztat, stajnia , siodlarnia , stróżówka Budynek wpisany do rejestru zabytków . / kubaturowo, wnętrza nie podlegają regułom konserwatorskim / Obiekt wraz z basztą mieszkalną po rekonstrukcji, posiada kilkanaście pokoi z łazienkami, dwa hole, saunę i duży taras pod którym znajduje się salka klubowa. Teren ogrodzony ozdobnymi  przęsłami z litej stali   na betonowej podmurówce.Media miejskie ,ogrzewanie lokalne -olej opałowy. Aktualnie w obiekcie prowadzony jest rodzinny hotel. Obiekt wraz z zapleczem gospodarczym nadaje się na dom rodzinny-wielopokoleniowy, rezydencję biznesową, reprezentacyjny gościniec dla firmy lub przedstawicielstwa dyplomatycznego, handlowego, dla fundacji, małej kliniki usług medycznych np.terapi oczyszczającej itp. Kontakt tel. (użyj formularza kontaktowego).

Lokal handlowy - Hala Bałucki Rynek w Łodzi
Lokal handlowy - Hala Bałucki Rynek w Łodzi
82000 zł
Łódź 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia23
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam lokal handlowy w Hali Targowej Bałucki Rynek. Hala jest ogrzewana i klimatyzowana. Wielkość lokalu: 23m2, całkowicie wyposażony, regały z półkami szklanymi, lada, wydzielona część zaplecza z umywalką. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Pawilon handlowo-usługowy
Pawilon handlowo-usługowy
155000 zł
Łódź 4 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia42
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Kupujący nie ponosi kosztów związanych z obsługą biura. Do sprzedaży pawilon usługowo-handlowy zbudowany w technologii drewnianej plus beton na fundamentach,ocieplony,pokryty blachą falistą. Hala sprzedaży z witryną i bezpośrednim wejściem z ulicy ma powierzchnię ok.22m2. Zaplecze,magazyn,wc ma powierzchnię ok.20m2 Ogrzewanie elektryczne we własnym zakresie. Pawilon zlokalizowany przy ul.Pojezierskiej w ciągu innych pawilonów. Ze względu na duży ruch pieszych,bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz sąsiedztwo dużego osiedlowego pawilonu handlowo-usługowego, można prowadzić różne rodzaje działalności gospodarczej m.in. fryzjer,salon kosmetyczny,ciucholand. W pawilonie od 30.lat funkcjonuje kwiaciarnia. Własnościowy budynek jest posadowiony na gruncie należącym do gminy Łódź. Czynsz dzierżawny wynosi 1100zł miesięcznie. Dzierżawa jest od 30 lat przedłużana co 4 lata. Roczny podatek od nieruchomości wynosi 500zł. Oddzielnie rozliczane są opłaty za energię elektryczną,wodę i śmieci. Powyższe dane mają charakter informacyjny , pochodzą od oferującego i mogą odbiegać od stanu faktycznego. Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Są jedynie zaproszeniem do zapoznania się z ofertą i ewentualnych rokowań. Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Box handlowo-usługowy Okazja / pilne /cena brutto
Box handlowo-usługowy Okazja / pilne /cena brutto
39000 zł
Łódź 4 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia17,40
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Na sprzedaż oferuję box pod działalność handlowo - usługową o powierzchni 17,40m2 który znajduję się na rynku "Nowy Rynek" przy ulicy Felińskiego 2 w Łodzi . Wizualnie w bardzo dobrym stanie z meblami na wyposażeniu . Box podzielony na dwie części . Sprzedażowa i zaplecze wyposażone w umywalkę (zlew ciepła i zimna woda) . Licznik elektryczny , wodomierz , klimatyzacja . Toaleta mieści się w hali . Każdy box posiada kratę antywłamaniową , rynek monitorowany . Parking dla właścicieli . Box nie nadaję się na handel mięso-wędliny , pieczywo , nabiał i ryby . Cena 39000 brutto

Odstąpie lokal gastronomiczny Piotrkowska deptak
Odstąpie lokal gastronomiczny Piotrkowska deptak
140000 zł
Łódź 5 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia220
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Witam, Mam do odsprzedania lokal, który spełnia wszystkie wymogi sanapeidowskie i jest gotowy do prowadzenia od zaraz. Cena zawiera wszystko co znajduje sie z w środku oraz marke i przepisy. Lokal znajduje się między ulicami struga a 6 sierpnia ( najbardziej ruchliwy odcinek w całej Łodzi) 220m2, Sprzęt: piec indukcyjny, palniki, lodówki, zamrażarki 3 szt, grill gazowy, zapasy, kanapy, stolik (na 50 osób) ogródek, Lokal jest odnowiony i gotowy do prowadzenia. Wszelkie informacje pod nr telefonu 50*****83

Odstąpię lokal gastronomiczny
Odstąpię lokal gastronomiczny
35000 zł
Łódź 5 dni plecy
Powierzchnia120
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam działającą pizzerię za odstępne. Marka znana na rynku łódzkim od 12 lat. Produkty w ciągłej sprzedaży. Pizzeria położona jest w dobrej lokalizacji, posiada duże grono stałych klientów zarówno na miejscu, jak i z dostawą. Lokalizacja Łódź-Górna. Lokal ok. 120 m2 (parter + piętro) oraz ogródek zewnętrzny ok. 24 m2. W lokalu zostawiam sprzęt gastronomiczny potrzebny do prowadzenia w/w działalności. Cena 35,000 zł. Więcej szczegółów podam prywatnie. Możliwość oględzin lokalu za wcześniejszym kontaktem telefonicznym.

Lokal gastronomiczny za odstępne
Lokal gastronomiczny za odstępne
49000 zł
Łódź 5 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam odstapie lokal Gastronomiczny.Lokal dziala na zasadzie franczyzny i obsluguje rejon Lodz Poludnie. Dochodowy przez okres lockdawn,duzo dowozow i klientow na miejscu.Wszystkie odbiory.Lokal jest wynajomowany,nowa umowa na 5 lat do przepisania na nowego najemce.Mozna prowadzic dowolna dzialalnosc gastronomiczna.Wszystkie odbiory.Do przejecia od zaraz.

Lokal użytkowy 38 m +magazynowa piwnica
Lokal użytkowy 38 m +magazynowa piwnica
162000 zł
Łódź 5 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokal odświerzony po remoncie . W wolno stojącym pawilonie 38 m2 + piwnica 80m2 . Lokalizacja Łódź Widzew ul. Sacharowa 67 Doskonały na działalność handlową lub usługową. Lokal w pełnej własności na dzierżawionym gruncie w wysokości 540 zł /miesiąc. Kontakt :57*******54

Bałuty 68 m² frontowy lokal usługowy, parter, witryna, osiedle, park
Bałuty 68 m² frontowy lokal usługowy, parter, witryna, osiedle, park
320000 zł
Łódź 6 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia68
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Sprzedam bezpośrednio lokal usługowy o powierzchni 68 m² zlokalizowany na Bałutach. Posiadam do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 68 m² w bardzo dobrej lokalizacji, bezpośrednio przy parku, przystanku komunikacji miejskiej oraz szkole podstawowej (odległość pozwala na sprzedaż napojów alkoholowych). Wokół osiedle z licznymi blokami mieszkalnymi. Lokal położony jest w widocznym dla przechodniów i mieszkańców miejscu. Lokal usytuowany jest na parterze bloku mieszkalnego w ciągu handlowo-usługowym. Posiada wejście frontowe bezpośrednio z chodnika, witrynę oraz drugie wejście. Możliwość parkowania przy bloku. Wysokość pomieszczenia to ponad 3,5m. Aktualny rozkład pomieszczeń widoczny jest na rzucie lokalu. Powierzchnię można zaadaptować pod dowolną działalność. Stan lokalu jest do odświeżenia/ remontu według uznania. Zainstalowane media to prąd, woda, kanalizacja, ciepło miejskie. Miesięczne opłaty do administracji wynoszą około 500 zł. Lokalizacja: ul. Obrońców Westerplatte Cena: 320 000 zł Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 60*****96

Odstąpię działającą pizzerię! Zapraszam! :)
Odstąpię działającą pizzerię! Zapraszam! :)
39999 zł
Łódź 6 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia68
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię działającą od 2013 roku pizzerię na osiedlu Retkinia w Łodzi. Biznes znajduje się w lokalu wynajmowanym - powierzchnia to ok. 70 m2., na co składają się dwie sale dla gości, dwie toalety, zmywalnia, zaplecze. Pizzeria wyposażona jest w m.in. - stoły i ławy, - piec dwukomorowy, - mieszalnik do ciasta, - łopaty do pizzy, - torby do rozwożenia pizzy, - meble kuchenne, - grill, - frytownica, - lodówki, - regały, - szafki, - zlewy, - zmywarkę, - telewizor. Możliwość przejęcia franczyzy i prowadzenia lokalu pod dotychczasowym szyldem. Więcej informacji po numerem telefonu 60*****60. Zapraszam! :)

Market sala weselna centrum miasta główna ulica
Market sala weselna centrum miasta główna ulica
1890000 zł
Łódź 10 dni plecy
Powierzchnia1 000
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam nieruchomość zlokalizowaną w ścisłym centrum miasta. Istnieje możliwość przerobienia na market. Duży parking przed lokalem. Działka 2000 m2. Budynek wcześniej był wykorzystywany jako sala weselna oraz restauracja. Wnętrze do kapitalnego remontu. Duże natężenie ruchu pieszego. Zgierz ul. Długa.

Sprzedam lokal usługowo-gastronomiczny w centrum
Sprzedam lokal usługowo-gastronomiczny w centrum
450000 zł
Łódź 11 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia89
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam lokal gastronomiczny, w pełni wyposażony i przygotowany do rozpoczęcia działalności. Nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. Powierzchnia 89 m2. Lokal nie posiada sali konsumpcyjnej, produkcja żywności odbywa się tylko na wynos. W roku 2020 został przeprowadzony generalny remont. Zostały wymienione wszystkie instalacje w tym elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Lokal posiada wentylację oraz klimatyzację. Obecna specjalizacja lokalu - produkcja sushi. Lokal został odebrany przez Sanepid, posiada również opracowany system HACCP. Usytuowanie lokalu jest idealne do sprzedaży produkcji gastronomicznej pod zamówienie. Świetna lokalizacja pozwala szybko dotrzeć do kluczowych miejsc w Łodzi, zapewniając ciągłą ilość zamówień.  Lokal posiada pełną własność, zakup bez obciążeń. Oferta bezpośrednia bez prowizji. Podana cena jest kwotą netto, do której zostanie doliczony 23% podatek VAT.  Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Gabinet stomatologiczny 110m2, Łódź
Gabinet stomatologiczny 110m2, Łódź
525000 zł
Łódź 11 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia110
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- Zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży lokalu w Łodzi. Okolice ul. Rzgowskiej. Lokal przystosowany pod gabinet stomatologiczny usytuowany na parterze w bloku. Po generalnym remoncie. Na podłogach gres, na ścianach gładzie gipsowe. Okna PCV. Lokal posiada alarm oraz rolety antywłamaniowe. Meble przystosowane do gabinetu stomatologicznego w cenie (oprócz foteli). Na powierzchnię prezentowanej nieruchomości składają się: poczekalnia, 3 sale, pomieszczenie na rentgen, biuro oraz 2 łazienki. Możliwość podłączenia trzech foteli stomatologicznych. Ogrzewanie: miejskie. Media: miejskie. Wejście prosto z ulicy. Miejsca parkingowe. Możliwość przerobienia pod inną działalność np. przychodnię lekarską. Cena: 525.000 zł Kontakt: tel. Mariusz Lisowski tel. (użyj formularza kontaktowego) Właściciel wyraża zgodę na oglądanie nieruchomości tylko po uprzednio umówionym spotkaniu i w obecności przedstawiciela biura Nieruchomości Professional. Przed prezentacją nieruchomości podpisywana jest umowa pośrednictwa przy kupnie. Więcej podobnych ofert na stronie UWAGA ! Każdy klient korzystający z naszych usług może skorzystać z rabatów na usługi remontowo-budowlane w naszej firmie i zakupy materiałów budowlanych   u naszego partnera w hurtowni” ” grupa Nero w Zgierzu ul. Hoża 6. Biuro zajmuje się również wykupem zadłużonych mieszkań oraz sprzątaniem domów ( po remontach, przeprowadzkach itp.)   Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.   ::LINK DO STRONY

Sprzedam pawilon handlowo-usługowy
Sprzedam pawilon handlowo-usługowy
75000 zł
Łódź 11 dni plecy
Powierzchnia31
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam pawilon handlowo-usługowy. Powierzchnia 31m. Budynek jest murowany, bardzo dobrze ocieplony, Ogrzewanie centralne lokalne na piec el. toaleta. Lokal mieści się na osiedlu mieszkaniowym na ul. Uniejowskiej ( ok. Wielkopolska-Żabieniec). Czynsz za dzierżawę gruntu do UMŁ wynosi 670 zł. Więcej info pod nr. tel. 60*****11 - Joanna.

Bałuty 68 m² frontowy lokal usługowy, parter, witryna, osiedle, park
Bałuty 68 m² frontowy lokal usługowy, parter, witryna, osiedle, park
320000 zł
Łódź 11 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia68
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Sprzedam bezpośrednio lokal usługowy o powierzchni 68 m² zlokalizowany na Bałutach. Posiadam do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 68 m² w bardzo dobrej lokalizacji, bezpośrednio przy parku, przystanku komunikacji miejskiej oraz szkole podstawowej (odległość pozwala na sprzedaż napojów alkoholowych). Wokół osiedle z licznymi blokami mieszkalnymi. Lokal położony jest w widocznym dla przechodniów i mieszkańców miejscu. Lokal usytuowany jest na parterze bloku mieszkalnego w ciągu handlowo-usługowym. Posiada wejście frontowe bezpośrednio z chodnika, witrynę oraz drugie wejście. Możliwość parkowania przy bloku. Wysokość pomieszczenia to ponad 3,5m. Aktualny rozkład pomieszczeń widoczny jest na rzucie lokalu. Powierzchnię można zaadaptować pod dowolną działalność. Stan lokalu jest do odświeżenia/ remontu według uznania. Zainstalowane media to prąd, woda, kanalizacja, ciepło miejskie. Miesięczne opłaty do administracji wynoszą około 500 zł. Lokalizacja: ul. Obrońców Westerplatte Cena: 320 000 zł do lekkiej negocjacji Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 60*****96

Sprzedam boks handlowy
Sprzedam boks handlowy
88000 zł
Łódź 12 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia18
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam boks handlowy w nowej hali przy ul Piotrkowskiej 317, o powierzchni 18,5m2. Lokal posiada wszystkie media, znajduje się wewnątrz hali. Cena 88000 do negocjacji.

Lokal przy ul. P.O.W
Lokal przy ul. P.O.W
610000 zł
Łódź 12 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia77
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Lokal frontowy o powierzchni 77 m. kw. Około połowa to kuchnia/zaplecze. Jedno wejście od ulicy P.O.W, pozostałe 2 wejścia z bramy/podwórka. Czynsz do administracji około 400 pln/miesięcznie. Ogrzewanie gazowe.

Lokal użytkowy w nowym budynku na Os. Nowosolna
Lokal użytkowy w nowym budynku na Os. Nowosolna
249000 zł
Łódź 13 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia51
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Oferuję do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni 51 m2 w budynku znajdującym się w Łodzi przy ul. Pomorskiej 560. Lokal znajduje się na parterze i posiada bezpośrednie wejście od strony ulicy. Składa się z sali głównej, zalecza socjalnego oraz toalety. Jego wysokość to ok 270 cm.  Lokal w następującym standardzie: - tynki gipsowe - posadzka cementowa - stolarka aluminiowa - osprzęt elektryczny - dwufunkcyjny kocioł CO i grzejniki Oferowana cena jest kwotą netto, do której należy doliczyć 23% VAT.

Lokal usługowy z najemcą. Idealny na kancelarię!
Lokal usługowy z najemcą. Idealny na kancelarię!
215000 zł
Łódź 13 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia28
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Lokal idealny pod kancelarię, tuż przy sądzie, wejście z ulicy. Poczekalnia + pomieszczenie biurowe z opcją podziału na 2 oraz kuchenka i toaleta. Całość po remoncie 4 lata temu, ogrzewanie miejskie. Lokal sprzedaje jako gotowy biznes z najemcą płacącym regularnie. Mega ruchliwe i prestiżowe miejsce, zaraz koło sądu. Ruchliwa ulica.

Lokal 105 m2 przy deptaku CENTRUM - BEZPOŚREDNIO
Lokal 105 m2 przy deptaku CENTRUM - BEZPOŚREDNIO
830000 zł
Łódź 13 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia105
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam bezpośrednio w centrum Łodzi lokal 105 m2 lub 68 m2 (handel, usługi, biuro, gastronomia, inne) w odrestaurowanej kamienicy Finstera, przy woonerfie-deptaku Nowa KAMIENNA (róg z Kilińskiego). M.in. bogato zdobiona zabytkowa fasada, zachowane oryginalne ceglane wnętrza, odstrestaurowane drewniane ościeża. Możliwe dowolne konfiguracje powierzchni, aranżacji i lokalizacji lokali - rzut ma charakter wyłącznie poglądowy. Atrakcyjne ceny, rabaty, raty - pierwsza wpłata 5 tys. zł. Sprzedaż bezpośrednia, bezprowizyjna. Niski podatek od użytkowania nieruchomości. Amortyzacja 10% rocznie. Więcej na: kilinskiego33[kropka]pl Doskonała lokalizacja - jeden z lokali narożny. Centrum Łodzi – 500m/5min od Piotrkowskiej / Łodzi Fabrycznej / UMŁ. Samo serce rewitalizowanego kwartału – róg Kilińskiego i woonerfu Nowa Włókiennicza – tuż przy przystanku tramwajowym, parku kieszeniowym, zielonej ścianie, obok nowych ogródków restauracyjnych, Targu Jaracza. Przy budynku dostępny duży prywatny parking. Standard deweloperski premium, m.in. nowa elewacja, nowa okna, nowe drzwi, nowe parapety, wszystkie instalacje nowe, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej Veolia, nowa wentylacja, nowa elektryka, elektryczna, nowe piony wod-kan, nowe tynki, nowe stropy, nowe piękne klatki, nowe podwórko, zieleń urządzona, zamykana odrestaurowana brama, rowerownia, wszystkie media opomiarowane. Po zakończeniu rewitalizacji Nowej Włókienniczej oczekiwany jest wzrost cen w tej okolicy +50% w ciągu 2-3 lat. Tel. (użyj formularza kontaktowego)  

M4 , 57 m2 , mieszkanie przyziemne , Widzew Wschód
M4 , 57 m2 , mieszkanie przyziemne , Widzew Wschód
258000 zł
Łódź 14 dnia plecy
Powierzchnia57
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy, po remoncie, znajdujący się w bloku na poziomie 0. Ma dwa niezależne wejścia bezpośrednio z ulicy i drugie z klatki schodowej. Posiada 5 pomieszczeń, kuchnię oraz łazienkę. Mozliwość własnej, indywidualnej adaptacji, w zależności od przeznaczenia i prowadzonej działalności. Na podłodze położona jest terakotą, na ścianach gładzie. Kuchnia umeblowana. Wszystkie media miejskie. Lokalizacja na Widzewie Wschód blisko ulic Przybyszewskiego i Milionowej.  Duży parking pod blokiem. Nadaje sie na gabinet: masażu, kosmetyczny, fryzjerski lub biuro. Polecam i zapraszam na prezentację. Klucze mamy w biurze. 

Lokal biurowy, magazynowy centrum Łodzi
Lokal biurowy, magazynowy centrum Łodzi
2200000 zł
Łódź 15 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia337
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum miasta przy ul.Rewolucji 1905 r., którą stanowi zabudowana działka gruntu o powierzchni 1.142mkw z prawem wieczystego użytkowania gruntu. Na działce gruntu znajdują się 1). Metalowa wiata o powierzchni 42mkw 2). Metalowe garaże o powierzchni 82mkw 3). Dwukondygnacyjny, murowany budynek o powierzchni zabudowy 337mkw (w skład którego wchodzą na 1 pietrze pomieszczenia biurowe, na parterze 8 garaży, z czego garaze od 1-7 o powierzchni 25mkw, garaż ósmy 53,13mkw; wjazdowa wysokość garaży: 2,7x2,8mkw. 4). Miejsca Parkingowe Działka gruntu jest ogrodzona i posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Teren, na którym położona jest nieruchomość nie jest objęty obowiązującym, miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Media: energia W najbliższym sąsiedztwie wskazanej nieruchomości znajdziemy: - Wydziały Uniwersytetów: Łódzkiego i Medycznego - Basecamp UŁ - Kościół, Teatr Wielki - Sklepy Netto, Lidl, żabka - Poczta Polska, punkty kurierskie - Apteka, Przychodnia - Dworzec Łódź Fabryczna - Park miejski - Przystanki komunikacji miejskiej - Punkty usługowo-gastronomiczne Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Lokal jest dostępny od ręki. Cena: 2 200 000,00 netto

Główny punkt handlowy na mapie Łodzi
Główny punkt handlowy na mapie Łodzi
199000 zł
Łódź 15 dni plecy
Powierzchnia49,50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego w DOMU RZEMIOSŁA przy "Górniaku" Targowisko Górniak to obok rynku Bałuckiego jedno z głównych targowisk w Łodzi. Powstało ono w 1934 roku i od tego momentu nieustannie tętni życiem każdego dnia. W 2012 roku targowisko przeszło gruntowną modernizację dzięki czemu przyciąga nowych klientów oraz handlowców z całego województwa. Oferowany lokal posiada powierzchnie 49,5. Znajduje się na piętrze w zachodniej części budynku. Cena lokalu to 199000 zł. Budynek został wybudowany w 1973 roku przez rzemieślników prowadzących biznes na targowisku. Budynek jest przyłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej. Administratorem jest stowarzyszenie Rzemieślników. W skład czynszu wchodzą: -ogrzewanie -monitoring  -stróż -administracja części wspólnych -woda -wywóz odpadów -fundusz remontowy (Łączny koszt to około 700 zł/ms) Lokal po wymianie okien, instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Lokal dodatkowo posiada prywatną instalacje alarmową. Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

Całoroczny biznes w miejscu z panoramą na miasto
Całoroczny biznes w miejscu z panoramą na miasto
3990000 zł
Łódź 15 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia420
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na sprzedaż dobrze funkcjonujący obiekt rekreacyjno-gastronomiczny w miejscu pełnym perspektyw jakim jest Rudzka Góra. Aby zobaczyć walory lokalizacji zachęcam do obejrzenia filmu promocyjnego :) Myślę ,że jest to miejsce dobrze znane na mapie Łodzi więc poniżej trochę "suchych" informacji a jeśli chodzi o szczegóły zachęcam do kontaktu telefonicznego ! -Obiekt (karczma/restauracja) sprzedawany z pełnym wyposażeniem kuchni, sali konsumpcyjnych, baru oraz z bazą klientów.  -Tor saneczkowy w pełni sprawny, na bieżąco eksploatowany i konserwowany. -Nowa instalacja fotowoltaiczna zmniejszająca koszty utrzymania inwestycji. -Obok głównego budynku znajduje się drewniana altana o wymiarach 6x9 m z przylegającym do niej barem oraz altana grillowa o średnicy 6 metrów. -Dodatkowo jako bonus koncepcja na restaurację na szczycie góry oraz na zjazd narciarski. Grunt o powierzchni ponad 11 ha dzierżawiony jest od miasta. Jest to oferta sprzedaży przedsiębiorstwa a nie gruntu!!!. Poniżej zestawienie pomieszczeń: PARTER 245,31 mkw + dobudówka około 55 mkw -wiatrołap 3,36 mkw -sala konsumpcyjna I 79,04 mkw -sala konsumpcyjna II 82,29 mkw -bar 19,10 mkw -magazyn baru 1,89 mkw -w.c. dla mężczyzn 1,49 mkw -przedsionek 2,49 mkw -w.c dla kobiet i npspr 3,29 mkw -komunikacja 3,02 mkw -kuchnia 23,96 mkw -przygotowanie mięsa 2,0 mkw -przygotowanie warzyw i jaj 4,05 mkw -magazyn I 3,56 mkw -magazyn II 8,97 mkw -zmywalnia 4,05 mkw -komunikacja 2,05 mkw -dobudówka/salka bankietowa 56,28 PODDASZE 126,03 m2 -biuro 15,32 mkw -pom. socjalne 17,61 mkw -szatnia 4,82 mkw -umywalnia 3,39 mkw -natrysk 1,86 mkw -w.c. 2,07 mkw -pomieszczenie gospodarcze 14,05 mkw -pralnia 6,5 mkw -suszarnia 42,08 mkw -przedsionek 4,17 mkw -komunikacja 14,16 mkw Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

sprzedam pizzerie
sprzedam pizzerie
110000 zł
Łódź 15 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia110
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Mam do zaoferowania Państwu funkcjonującą Pizzerię. Obiekt posiada dobrą lokalizację. Nowoczesny wystrój sali konsumpcyjnej z kanapami i monitorami prezentującymi menu. Kuchnia profesjonalnie wyposażone w nowoczesny sprzęt w tym przelotowy piec oraz dedykowany stół do pizzy wraz z osprzętem. Zaplecza wyposażone w szafy chłodnicze i mroźnicze firmy stalgast oraz zmywarko wyparzarka do naczyń. Lokal jest wynajmowany, powierzchnia lokalu 112 mkw, w skład lokalu wchodzi sala dla klientów ok 60, kuchnia, pomieszczenia magazynowe, pomieszczenie socjalne i toaleta. Podana cena jest ceną netto/brutto (VAT – 0%) do rozsądnej negocjacji + leasing na sprzętw kuchni. Zapraszam do kontaktu – 66*******74 Osobom zainteresowanym przedstawię wszystkie informacje na spotkaniu. Nie odpowiadam na sms i email.

Sprzedam lokal gastronomiczny
Sprzedam lokal gastronomiczny
35000 zł
Łódź 15 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam odstapie lokal Gastronomiczny.Lokal dziala na zasadzie franczyzny i obsluguje rejon Lodz Poludnie. Dochodowy przez okres lockdawn,duzo dowozow i klientow na miejscu.Wszystkie odbiory.Mozliwosc przejecia Marki lub samego punktu.Osoby zainteresowane o kontakt.

Odstapie Lokal gastronomiczny/Restauracja Sushi 70 m2
Odstapie Lokal gastronomiczny/Restauracja Sushi 70 m2
70000 zł
Łódź 15 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię działającą restaruację Sushi wraz z wyposażeniem. Istnieje możliwość przeksztalcenia na restaurację o innym profilu gastronomicznym. Zaletą restauracji jest jej lokalizacja, dobra ekspozycja na główną ulicę oraz mnogość miejsc parkingowych. Mieści się ona w centrum handlowym ABC Factory przy ulicy Zgierskiej, w odległości 1 km od ścisłego centrum miasta. Lokal o powierzchni 70m2 jest po całkowitym remoncie, doskonale wyposażony w urządzenia gastronomiczne, meble restauracyjne, sprzęt barowy, meble magazynowe, klimatyzację, kamery,oprogramowanie do zarządzania gastronomią. Dodatkowo, przy lokalu na tarasie mieści się letni ogródek 25 m2. Lokal posiada niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności gastronomicznej, sanepid, koncesja. W skład odstępnego wchodzi całe wyposażenie lokalu (sali konsumpcyjnej, baru, kuchni, magazynów, tarasu) wszystkie urządzenia i wyposażenie gastronomiczne wraz z wystrojem. Chętnię odpowiem na wszelkie pytania telefonicznie. Kwota odstępnego do uzgodnienia na miejscu. Zapraszamy do kontatku!

PARTEROWY lokal usługowy Łódź Widzew 3 pomieszczenia bezpośrednio
PARTEROWY lokal usługowy Łódź Widzew 3 pomieszczenia bezpośrednio
210900 zł
Łódź 17 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia37
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Oferta bezpośrednia. Parterowy przestronny lokal użytkowy w dzielnicy Łódź Widzew przy ul. Węgierskiej do własnej aranżacji na dowolną działalność usługową. Wejście od ulicy. Możliwość parkowania kilka metrów od wejścia. Zadbane duże osiedle. Lokal składa się z 2 głównych pomieszczeń: pomieszczenie pierwsze , pomieszczenie drugie z umywalką, zaplecze i toaleta, Wszystko po remoncie. Lokal na różnego rodzaju usługi.

Lokal usługowy parter blok 108m Górna CZMP bezpośrednio sprzeda
Lokal usługowy parter blok 108m Górna CZMP bezpośrednio sprzeda
495000 zł
Łódź 17 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia107
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Oferta bezpośrednia. Na sprzedaż parterowy przestronny lokal użytkowy w dzielnicy Łódź Górna przy ul. Leszczyńskiej. Lokal do własnej aranżacji na różnego rodzaju usługi. Wejście od ulicy. Możliwość parkowania kilka metrów od wejścia. Zadbane duże osiedle.

Punkt lokal Łódź ul. Pomorska Rondo Solidarności
Punkt lokal Łódź ul. Pomorska Rondo Solidarności
100000 zł
Łódź 17 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluUsługowe

SPRZEDAM LOKAL handlowo-usługowy w znakomitej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo-usługowy znajdujący się w okolicy Ronda Solidarności przy ul. Pomorskiej 98. Powierzchnia użytkowa pawilonu wynosi 25m2 (część usługowa + pomieszczenie sanitarne) Lokal w ciągłym użytku, dostępny od zaraz. Wystawiam fakturę VAT. Podana cena netto - do negocjacji. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zachęcam do kontaktu. nr. kontaktowy +48**********50

Odstąpię lokal usługowy z wyposażeniem (trening EMS)
Odstąpię lokal usługowy z wyposażeniem (trening EMS)
130000 zł
Łódź 18 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Odstąpię (nie sprzedaż, tylko przekazanie wynajmu) wyremontowany lokal z wyposażeniem - urządzenie do treningu EMS marki X-body wraz z osprzętem (kamizelki, stroje, płyny), wybrany sprzęt do fitnes i treningu siłowego. Lokal dostosowany to treningów personalnych, z rozszerzeniem o masaż (2 osobne łazienki, toalety i szatnia). Możliwość rozpoczęcia działalności bez dodatkowych nakładów finansowych. Więcej informacji pod telefonem: 53*******00.

Lokal biurowy, balkon, winda, Piotrkowska 37
Lokal biurowy, balkon, winda, Piotrkowska 37
349900 zł
Łódź 19 dni plecy
Powierzchnia62,06
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Możliwość oglądania 7 dni w tygodniu. Mamy duży wybór mieszkań w różnych metrażach i cenach. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pełnej, aktualnej oferty. Na sprzedaż przestronne dwupokojowy lokal z balkonem, pow. 62.06 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze kompleksowo odnowionej kamienicy. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, drugiego pokoju, balkonu, łazienki i przedpokoju. Widok na ul. Zachodnią, wystawa okien zachodnia i pn -zach. Bardzo niskie koszty utrzymania. W budynku planowane jest zamontowanie nowej windy. Lokal jest dostępny od ręki. Pełna własność, własna księga wieczysta, zakup bez obciążeń.   Lokal w stanie deweloperskim.    W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje - elektryka, wod-kan, ogrzewanie i ciepła woda dostarczane są z sieci miejskiej. Klatki schodowe zostały całkowicie i oryginalnie odnowione.   Oprócz tego lokalu oferujemy na sprzedaż wiele innych mieszkań i lokali o różnych metrażach. Mieszkania znajdują się secesyjnej, całkowicie odnowionej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 37. Jest to jedyna tego typu inwestycja w ścisłym centrum. Ulica Piotrkowska to wizytówka Łodzi, najbardziej znana, reprezentacyjna część miasta. Z roku na rok coraz piękniejsza, przyciągająca tłumy mieszkańców i turystów, centrum życia rozrywkowego, kulturalnego i handlowego.      Idealne jako inwestycja, doskonała lokalizacja dla różnego typu najemców, 200 m od planowanej stacji łódzkiego "małego metra". Kamienica zlokalizowana jest kilkaset metrów od Dworca Łódź Fabryczna i dzielnicy Nowe Centrum Łodzi, w obrębie której istnieje lub wkrótce zostanie oddane do użytkowania wiele budynków biurowych. W odległości ok. 200 m od nieruchomości planowana jest stacja tunelu Kolei Średnicowej, tzw. małego metra łódzkiego. W tym miejscu będą zatrzymywać się wszystkie pociągi przejeżdżające przez Łódź. Tuż obok przebiega jedyna lina tramwajowa przecinająca poprzecznie ulicę Piotrkowska.  Wszytko to sprawia, że trudno znaleźć lepiej skomunikowane miejsce w Łodzi. Całe centrum poddawane jest obecnie intensywnej, kompleksowej rewitalizacji.  Kamienica, w której znajduje się mieszkanie posiada piękny budynek frontowy z niedawno odnowioną, secesyjna elewacją. W 2018 kamienica została wyróżniona w prestiżowym rankingu "Perły Łodzi".   Dodatkowym atutem jest to, że wszystkie lokale będą zasiedlane przez nowych mieszkańców. Znacząco podnosi to prestiż i bezpieczeństwo zamieszkiwania oraz ułatwia prowadzenie najmu krótkoterminowego. Ze względu na położenie i stan kamienicy spodziewana rentowność przy najmie długoterminowym to min. 7 % rocznie, więcej przy najmie krótkoterminowym.   Pełna oferta dostępna w biurze sprzedaży po wcześniejszym umówieniu terminu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego przez cały tydzień, także w weekendy.

Piotrkowska 37, lokal z balkonem, winda
Piotrkowska 37, lokal z balkonem, winda
355900 zł
Łódź 19 dni plecy
Powierzchnia63,07
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Możliwość oglądania 7 dni w tygodniu. Mamy duży wybór mieszkań w różnych metrażach i cenach. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pełnej, aktualnej oferty. Na sprzedaż przestronne dwupokojowy lokal z balkonem, pow. 63.07 m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze kompleksowo odnowionej kamienicy. W budynku planowane jest zamontowanie nowej windy. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, drugiego pokoju, balkonu, łazienki i przedpokoju. Widok na ul. Zachodnią, wystawa okien zachodnia i pn -zach. Bardzo niskie koszty utrzymania. Lokal jest dostępny od ręki. Pełna własność, własna księga wieczysta, zakup bez obciążeń.   Lokal w stanie deweloperskim.    W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje - elektryka, wod-kan, ogrzewanie i ciepła woda dostarczane są z sieci miejskiej. Klatki schodowe zostały całkowicie i oryginalnie odnowione.   Oprócz tego lokalu oferujemy na sprzedaż wiele innych mieszkań i lokali o różnych metrażach. Mieszkania znajdują się secesyjnej, całkowicie odnowionej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 37. Jest to jedyna tego typu inwestycja w ścisłym centrum. Ulica Piotrkowska to wizytówka Łodzi, najbardziej znana, reprezentacyjna część miasta. Z roku na rok coraz piękniejsza, przyciągająca tłumy mieszkańców i turystów, centrum życia rozrywkowego, kulturalnego i handlowego.      Idealne jako inwestycja, doskonała lokalizacja dla różnego typu najemców, 200 m od planowanej stacji łódzkiego "małego metra". Kamienica zlokalizowana jest kilkaset metrów od Dworca Łódź Fabryczna i dzielnicy Nowe Centrum Łodzi, w obrębie której istnieje lub wkrótce zostanie oddane do użytkowania wiele budynków biurowych. W odległości ok. 200 m od nieruchomości planowana jest stacja tunelu Kolei Średnicowej, tzw. małego metra łódzkiego. W tym miejscu będą zatrzymywać się wszystkie pociągi przejeżdżające przez Łódź. Tuż obok przebiega jedyna lina tramwajowa przecinająca poprzecznie ulicę Piotrkowska.  Wszytko to sprawia, że trudno znaleźć lepiej skomunikowane miejsce w Łodzi. Całe centrum poddawane jest obecnie intensywnej, kompleksowej rewitalizacji.  Kamienica, w której znajduje się mieszkanie posiada piękny budynek frontowy z niedawno odnowioną, secesyjna elewacją. W 2018 kamienica została wyróżniona w prestiżowym rankingu "Perły Łodzi".   Dodatkowym atutem jest to, że wszystkie lokale będą zasiedlane przez nowych mieszkańców. Znacząco podnosi to prestiż i bezpieczeństwo zamieszkiwania oraz ułatwia prowadzenie najmu krótkoterminowego. Ze względu na położenie i stan kamienicy spodziewana rentowność przy najmie długoterminowym to min. 7 % rocznie, więcej przy najmie krótkoterminowym.   Pełna oferta dostępna w biurze sprzedaży po wcześniejszym umówieniu terminu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego przez cały tydzień, także w weekendy.

Lokal w zrewitalizowanej kamienicy, Piotrkowska 37
Lokal w zrewitalizowanej kamienicy, Piotrkowska 37
599900 zł
Łódź 19 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia423,50
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Możliwość oglądania 7 dni w tygodniu. Mamy duży wybór mieszkań w różnych metrażach i cenach. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pełnej, aktualnej oferty. Na sprzedaż lokal użytkowy w oficynie pięknie odnowionej, secesyjnej kamienicy w części ul. Piotrkowskiej 37 (pomiędzy ulicami Zielona-Narutowicza a Jaracza- Więckowskiego). Rejon ten poddawany jest kompleksowej rewitalizacji, ponadto w pobliżu planowana jest stacja tunelu Kolei Średnicowej co również zwiększy atrakcyjność tego odcinka ulicy.   Lokal o łącznej powierzchni 423,5 m2 jest dwupoziomowy: - poziom parteru to prawie 102 m2 + ogródek około 20 m2 oddany do bezpłatnego korzystania - poziom -1 - powierzchnia 321,7 m2. Na obu kondygnacjach przewidziane są toalety. Lokal sprzedajemy w stanie do wykończenia. Do lokalu doprowadzone wszystkie media. Wszystkie instalacje nowe. W kamienicy zostało zamontowane centralne ogrzewanie.   Lokal dostępny od ręki. Pełna własność, własna księga wieczysta, zakup bez obciążeń.   W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje - elektryka, wod-kan, ogrzewanie i ciepła woda dostarczane są z sieci miejskiej. Klatki schodowe zostały całkowicie i oryginalnie odnowione.   Oprócz tego lokalu oferujemy na sprzedaż wiele innych mieszkań o różnych metrażach. Mieszkania znajdują się secesyjnej, całkowicie odnowionej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 37. Jest to jedyna tego typu inwestycja w ścisłym centrum. Ulica Piotrkowska to wizytówka Łodzi, najbardziej znana, reprezentacyjna część miasta. Z roku na rok coraz piękniejsza, przyciągająca tłumy mieszkańców i turystów, centrum życia rozrywkowego, kulturalnego i handlowego.      Idealne jako inwestycja, doskonała lokalizacja dla różnego typu najemców, 200 m od planowanej stacji łódzkiego "małego metra". Kamienica zlokalizowana jest kilkaset metrów od Dworca Łódź Fabryczna i dzielnicy Nowe Centrum Łodzi, w obrębie której istnieje lub wkrótce zostanie oddane do użytkowania wiele budynków biurowych. W odległości ok. 200 m od nieruchomości planowana jest stacja tunelu Kolei Średnicowej, tzw. małego metra łódzkiego. W tym miejscu będą zatrzymywać się wszystkie pociągi przejeżdżające przez Łódź. Tuż obok przebiega jedyna lina tramwajowa przecinająca poprzecznie ulicę Piotrkowska.  Wszytko to sprawia, że trudno znaleźć lepiej skomunikowane miejsce w Łodzi. Całe centrum poddawane jest obecnie intensywnej, kompleksowej rewitalizacji.  Kamienica, w której znajduje się mieszkanie posiada piękny budynek frontowy z niedawno odnowioną, secesyjna elewacją. W 2018 kamienica została wyróżniona w prestiżowym rankingu "Perły Łodzi".   Dodatkowym atutem jest to, że wszystkie lokale będą zasiedlane przez nowych mieszkańców. Znacząco podnosi to prestiż i bezpieczeństwo zamieszkiwania oraz ułatwia prowadzenie najmu krótkoterminowego. Ze względu na położenie i stan kamienicy spodziewana rentowność przy najmie długoterminowym to min. 7 % rocznie, więcej przy najmie krótkoterminowym.   Pełna oferta dostępna w biurze sprzedaży po wcześniejszym umówieniu terminu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego przez cały tydzień, także w weekendy.

Odstąpię działającą restaurację
Odstąpię działającą restaurację
235000 zł
Łódź 19 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia208
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię znany koncept restauracyjny. Restauracja z elementami kuchni lokalnej. Od 7 lat ceniona i prężnie działająca na rynku łódzkim. Od 2018 r. znajdująca się najbardziej rozpoznawanym na świecie francuskim przewodniku Gault&Millau. Ciesząca się grupą około 70 % stałych gości; osób prywatnych, firm oraz grup turystycznych. Restauracja o powierzchni 208 znajduje 2 poziomy w odrestaurowanej kamienicy w centrum Łodzi mieszczącej się przy ruchliwej, wyremontowanej ulicy Sienkiewicza, równoległej do ulicy Piotrkowskiej oddalonej o 300 m. Dookoła wiele znanych hoteli, hosteli, apartamentowców i biurowców. Na przeciwko pięknego zrewitalizowanego Parku z muzeum przyrodniczym. 2 poziomy restauracji to 2 sale jedna przeznaczona dla około 50 osób znajdująca się na parterze z możliwością zrobienia jeszcze jednej sali dla około 15 osób i pomieszczeniami dodatkowymi. Cała sala posiada duże okna i 2 duże przeszklone wejścia z roletami antywłamaniowymi. Wysokość sal ponad 4 m . 2 poziom to kameralna sala piętro niżej. Przeznaczona dla 35-40 osób. Z dużym barem i kuchnią oraz dodatkowymi pomieszczeniami. Kuchnia w pełni wyposażona. - kuchnia 6 palnikowa + 2 x indukcyjna - piec konwekcyjny unox . - stoły robocze - baseny 1 i 2 komorowe - termomix - lodówki - zamrażarki - drobny sprzęt garnki patelnie de. Buier. - zmywarko-wypażarka I wiele innych niezbędnych narzędzi i sprzętów. Zastawa wysokiej klasy RAK dla 100 osób. oraz CHURCHIL dla 35 osób. Pełne wyposażenie baru wraz z systemem Pos 2 expresy do kawy. 20 stołów loft z grubymi dębowymi blatami i 74 dębowych krzeseł. Stoły i krzesła roczne. Lokal na bieżąco remontowany. Nie wymaga wkładu finansowego. W pakiecie strona internetowa (obecnie w przebudowie.) Preferencyjny warunki najmu i niski czynsz. Lokal do przejęcia w ruchu, z rezerwacjami, z dnia na dzień. Możliwość wprowadzenia przez dotychczasowych właścicieli i szefa kuchni. Restauracje odstąpię w związku ze zmianą miejsca zamieszkania i planów biznesowych. Podana cena jest ceną netto.

Odstąpię działający lokal
Odstąpię działający lokal
50000 zł
Łódź 19 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia62
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

LOKAL: Odstąpię działający lokal typu: PIEKARNIA GRUZIŃSKA Z całe wyposażenie,po odbiorze sanepidu z Dokumentacja HACCP+GHP\GMP . oraz markę,oraz sprzedaż firmy spòłky z ograniczona odpowiedzialności .i ewentualny nowy najemca je "dziedziczy". PIEKARNIA znajdująca się w Lodzi na Śródmieściu. ul.GDAŃSKA 6. DOBRA LOKALIZACJA CENTRUM MIASTA, 300 METROW DO MANUFAKTURY CENTRUM HANDLOWEGO Lokal ma 62m2. W tym roku został zainstalowany cały system wentylacyjny. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony: 2 x Okapy ze stali nierdzewnej 2 x Zamrażarki STALGAST 2 x Lodòwki 1 x Witryna chłodnicza ARKTIC 1 x Duży profesjonalny piec do pizzy REDFOX 1 xTandyr (duży piec gruziński) 1 x Mieszarka do ciasta 2x Kasy FiskalneI i wiele innych narzędzi kuchennych PLUS DO TEGO SAMOCHOD Wszystkie szczegóły zostaną przedstawione zainteresowanym osobom podczas spotkania lub kontaktu telefonicznego. Przyczyna sprzedaży: Przeprowadzam się do USA Zapraszam do kontaktu 88*****41 Odstępne - 65 000 złotych (netto)- do negocjacji.

Lokal Gastronomiczny za odstępne w centrum Łodzi
Lokal Gastronomiczny za odstępne w centrum Łodzi
47000 zł
Łódź 19 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię lokal funkcjonujący z pełnym wyposażeniem i bardzo atrakcyjnym czynszem i niską taryfą prądu. Lokal ma powierzchnie około 60m2. Ponadto, lokal posiada ogród o powierzchni około 35m2. Cały lokal oraz ogród znajdują się pod osłoną dachu. Dookoła lokalu znajduje się wielki parking współdzielony z marketem który również jest pod osłoną dachu. Czynsz wynosi 1592 zł mc. W wyposażeniu są: stoły i krzesła, zarówno w środku jak i w ogrodzie na około 50 miejsc, klimatyzacja, wentylatory, okap z silnikiem, chłodnia, lodówka, zamrażalka, telewizor, szafki, zlewy. Lokal funkcjonuje nieprzerwanie od dwóch lat także w okresie pandemii. Powodem oddania lokalu jest to że potrzebuję większy lokal na rozwinięcie działalności. Chętnie udzielę więcej informacji przez telefon pod numerem 73*****32.

Sprzedam Pawilon ,Lokal ,Kiosk handlowo -usługowy Łodz
Sprzedam Pawilon ,Lokal ,Kiosk handlowo -usługowy Łodz
89900 zł
Łódź 19 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia29
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam w bardzo dobrej cenie Pawilon ,Lokal ,Kiosk handlowo-usługowy w dzielnicy Widzew , ul. Stanisława Przybyszewskiego 106/108 w Łodzi . Powierzchnia 29m2, osobne wejście, rolety zewnętrzne zabezpieczają okna , wc , prąd ,woda umywalka , klimatyzacja , Idealne miejsce na działalność handlowo usługową, centralny kierunek komunikacji autobusów i tramwaju,(lokal po piekarenki ) Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego. Sprzedaż lub wynajem Cena wyjściowa 89 000 zł do lekkiej negocjacji. Telefon kontaktowy: 51*******28

Odstąpię działającą restaurację
Odstąpię działającą restaurację
235000 zł
Łódź 20 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia208
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię znany koncept restauracyjny. Restauracja z elementami kuchni lokalnej. Od 7 lat ceniona i prężnie działająca na rynku łódzkim. Od 2018 r. znajdująca się najbardziej rozpoznawanym na świecie francuskim przewodniku Gault&Millau. Ciesząca się grupą około 70 % stałych gości; osób prywatnych, firm oraz grup turystycznych. Restauracja o powierzchni 208 znajduje 2 poziomy w odrestaurowanej kamienicy w centrum Łodzi mieszczącej się przy ruchliwej, wyremontowanej ulicy Sienkiewicza, równoległej do ulicy Piotrkowskiej oddalonej o 300 m. Dookoła wiele znanych hoteli, hosteli, apartamentowców i biurowców. Na przeciwko pięknego zrewitalizowanego Parku z muzeum przyrodniczym. 2 poziomy restauracji to 2 sale jedna przeznaczona dla około 50 osób znajdująca się na parterze z możliwością zrobienia jeszcze jednej sali dla około 15 osób i pomieszczeniami dodatkowymi. Cała sala posiada duże okna i 2 duże przeszklone wejścia z roletami antywłamaniowymi. Wysokość sal ponad 4 m . 2 poziom to kameralna sala piętro niżej. Przeznaczona dla 35-40 osób. Z dużym barem i kuchnią oraz dodatkowymi pomieszczeniami. Kuchnia w pełni wyposażona. - kuchnia 6 palnikowa + 2 x indukcyjna - piec konwekcyjny unox . - stoły robocze - baseny 1 i 2 komorowe - termomix - lodówki - zamrażarki - drobny sprzęt garnki patelnie de. Buier. - zmywarko-wypażarka I wiele innych niezbędnych narzędzi i sprzętów. Zastawa wysokiej klasy RAK dla 100 osób. oraz CHURCHIL dla 35 osób. Pełne wyposażenie baru wraz z systemem Pos 2 expresy do kawy. 20 stołów loft z grubymi dębowymi blatami i 74 dębowych krzeseł. Stoły i krzesła roczne. Lokal na bieżąco remontowany. Nie wymaga wkładu finansowego. W pakiecie strona internetowa (obecnie w przebudowie.) Preferencyjny warunki najmu i niski czynsz. Lokal do przejęcia w ruchu, z rezerwacjami, z dnia na dzień. Możliwość wprowadzenia przez dotychczasowych właścicieli i szefa kuchni. Restauracje odstąpię w związku ze zmianą miejsca zamieszkania i planów biznesowych.

Gotowy Gabinet Dentystyczny w Centrum Miasta
Gotowy Gabinet Dentystyczny w Centrum Miasta
399000 zł
Łódź 24 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia50,27
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Gabinet dentystyczny przy alei Kościuszki - w pełni wyposażony , sprzęt stomatologiczny w cenie Główne atuty nieruchomości: • lokalizacja w ruchliwym miejscu • prestiżowa lokalizacja • duży ruch pieszych Nieruchomość złożona z: • gabinet 19,5 m.kw • recepcja 16,5 m.kw • kuchnia 10,25 m.kw • wc 2 m.kw • hall 2,02 m.kw Typ ogrzewania: ogrzewanie elektryczne. Typ własności: własność. Kamienica w centrum miasta Prestiżowy gabinet Stomatologiczny w pełni wyposażony gotowy do prowadzenia działalności Lokal składa się z : - gabinet o powierzchni 19,5 m2 - poczekalnia/recepcja 16,5 m2 - kcuhnia/zaplecze socjalne i łazienka 10,5 m2 - WC 2 m2 - hall 4 m2 W gabinecie wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny m.in. dwa wysokiej jakości fotele dentystyczne. Zapraszam na prezentacje Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: (użyj formularza kontaktowego). Czekamy na telefon od Ciebie. --- Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Sprzedam pawilon handlowy Kiosk super lokalizacja Cena do negocjacji
Sprzedam pawilon handlowy Kiosk super lokalizacja Cena do negocjacji
18000 zł
Łódź 24 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia18
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Mam na sprzedaż pawilon handlowy w którym obecnie prowadzony jest Salonik Prasowy z punktem Lotto od 7lat (ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej/Puszkina). Obiekt umiejscowiony jest przy przystanku autobusowym MPK, między przejściem dla pieszych a dwoma dużymi osiedlami mieszkaniowymi. Dodatkowym atutem są przystanki tramwajowe (ok. 15m od kiosku) oraz parking dla sporej ilości aut. Dzięki znakomitej lokalizacji gwarantowany jest duży ruch pieszy. Czynsz opłacany do spółdzielni w kwocie 470zł za teren 27.44m2. (Kiosk+teren na zewnatrz) W razie pytań proszę o kontakt 53*****67 lub do oglądania w godz. 6-17 Wolne od stycznia.

Punkt handlowy, warzywniak 50m2 z zapleczem
Punkt handlowy, warzywniak 50m2 z zapleczem
40000 zł
Łódź 24 dnia plecy
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Sprzedam punkt handlowy o pow. 50m2 zlokalizowany przy ul. Aleksandrowskiej w Łodzi. Stoisko ustawione jest wzdłuż bardzo ruchliwej ulicy i cieszy się dużym zainteresowaniem. Do stoiska przynależy solidny, zamykany kontener stalowy o pow. 6m2, pełniący funkcję zaplecza. Punkt wyposażony jest w bardzo dobre oswietlenie led oraz monitoring. Wystawiam Fv VAT.

sprzedam lokal gastronomiczny, w centrum miasta!
sprzedam lokal gastronomiczny, w centrum miasta!
14999 zł
Łódź 25 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia92
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię wykończony lokal gastronomiczny w galerii w centrum miasta! W lokalu znajduje się pizzeria wraz z sałatkami i kebabem. Fantastyczne miejsce na własną pizzerię, w lokalu znajduje się piec do pizzy, bardzo dobrze działająca wentylacja z okapami. Wyposażenie zaplecza do uzgodnienia. Atrakcyjny czynsz (stara umowa)!

NOWY Lokal + miejsce parkingowe zamknięty teren
NOWY Lokal + miejsce parkingowe zamknięty teren
297000 zł
Łódź 25 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia53
Przeznaczenie lokaluHotelowe

BEZPOŚREDNIO Fantastyczny lokal na parterze, w nowo oddanym budynku z 2020 roku, o powierzchni 53 m2 MOŻLIWOŚĆ PARKOWANIA NA ZAMKNIĘTYM TERENIE PRZED BUDYNKIEM Świetnie przemyślana przestrzeń bez zbędnych metrów na komunikację! IDEALNY NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ - gabinet, biuro, usługi... Możliwość praktycznie dowolnej aranżacji na potrzeby prowadzonej działalności Wszystkie media miejskie! Niski czynsz. Ekspozycja okien południe i zachód, dzięki czemu lokal jest bardzo widny. Lokal w stanie deweloperskim. Nowe okna Wszystkie nowe instalacje Budynek wkomponowany za piękną kamienicą W sercu miasta i zielonego Polesia - 1 maja 39 / róg Pogonowskiego z wonerfem 5 minut od Manufaktury 10 minut od Piotrkowskiej obok budynku Zielony Wonerf z pięknymi nasadzeniami i ławeczkami Teren ogrodzony i monitorowany Brama automatyczna na pilota. Podwórko wyłożone nową kostką oraz nowe instalacja odwodnieniowa. Zdjęcia przedstawiają stan obecny (deweloperski) Nie czekaj! Dzwoń dziś i umów się na prezentację, zanim ktoś sprzątnie Ci go sprzed nosa! (użyj formularza kontaktowego)

Sprzedam pawilon handlowy super lokalizacja
Sprzedam pawilon handlowy super lokalizacja
18000 zł
Łódź 26 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia18
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Mam na sprzedaż pawilon handlowy w którym obecnie prowadzony jest Salonik Prasowy z punktem Lotto od 7lat. Obiekt umiejscowiony jest przy przystanku autobusowym MPK, między przejściem dla pieszych a dwoma dużymi osiedlami mieszkaniowymi. Dodatkowym atutem są przystanki tramwajowe (ok. 15m od kiosku) oraz parking dla sporej ilości aut. Dzięki znakomitej lokalizacji gwarantowany jest duży ruch pieszy. Czynsz opłacany do spółdzielni w kwocie 470zł. W razie pytań proszę o kontakt 53*****67 Wolne od stycznia.

Filtr