Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal wynajmę

Sortowanie:
Znaleziony: 104 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal wynajmę w Kraków
Lokal użytkowy 80m2 ul. Opolska/Pleszowska
Lokal użytkowy 80m2 ul. Opolska/Pleszowska
3500 zł
nowe Kraków 3 kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia80
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania lokal o powierzchni 80m2 / 1-sze piętro /. Lokal może pełnić funkcję biura lub lokalu usługowego. Lokal jest położony w narożnym budynku ul. Opolska-Pleszowska.

Lokal (handel,usługa z magazynem) 370m2 (200+170) przy ul. Opolska
Lokal (handel,usługa z magazynem) 370m2 (200+170) przy ul. Opolska
11000 zł
Kraków 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia370
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokal handlowo-usługowo-biurowy (w zależności od potrzeb) znajdujący się na pierwszym piętrze i przyziemiu biurowca przy ulicy Pleszowska 29. Lokal łącznie ma około 370m2 (200+170), dotychczas wykorzystywany na potrzeby salonu sprzedaży Sleeping Expert oraz sklepu BHP. Lokal w formie open-space z osobną łazienką na każdym poziomie. Do lokalu przyporządkowane są miejsca postojowe dla ewentualnych klientów W bardzo bliskim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy obsługujący linie – 172, 572, 207, 227, 237, 297. 5 minut „na nogach” do pętli na Krowodrzy Górce, zaś w 2020 perspektywa przystanku tramwajowego w odległości około 500m. Lokal posiada dostęp do szerokopasmowego internetu. Wywóz śmieci, ogrzewanie, woda oraz kanalizacja są przez Administratora jedynie re-fakturowane (w postaci opłaty eksploatacyjnej). W swojej ofercie posiadamy również biura o innym metrażu i lokalizacji. Lokal bezpośrednio od Właściciela, bez pośredników.

Sala szkoleniowa - wolne terminy
Sala szkoleniowa - wolne terminy
45 zł
Kraków 5 dni plecy
Poziom2
Powierzchnia27
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Oferujemy wynajem sali szkoleniowej na godziny na Rynku Głównym 34/15. Wolne terminy Wyposażenie -rzutnik, ekran, flipchart -układ taatralny 27 osób -układ szkolny 19 osób -układ podkowa 16 osób Rezerwacja on-line na stronie. Dostępna kawa, herbata, woda seriwis kawowy, catering. Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT.

Biuro serwisowane, wysoki standard, elastyczna umowa
Biuro serwisowane, wysoki standard, elastyczna umowa
Kraków 5 dni plecy
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia54

Niezależne biuro serwisowane na wynajem o wysokim standardzie w centrum Krakowa. Biuro znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym biurowcu przy alei 29 Listopada 85. Dużą zaletą tego biura jest dodatkowe przeszklone mniejsze pomieszczenie przynależące do tego lokalu, z którego jest wyjście na duży taras. Powierzchnia biurowa w Office Kraków to unikalne połączenie przestrzeni prywatnej oraz wspólnej. Do Państwa dyspozycji poza prywatną przestrzenią biurową pozostają: -Recepcja, która zadba o Państwa klientów oraz odbierze korespondencję. -7 sal konferencyjnych, które znajdują się na parterze naszego biurowca, sale posiadają projektory, stoły, krzesła oraz szklane tablice. -Aneksy kuchenne, które wyposażone są w czajnik, mikrofalówkę, lodówki, zamykane na klucz szafki, ekspres do kawy oraz kawę bez limitu :). -Przeszklone budki telefoniczne, w których można przeprowadzić spokojnie rozmowę oraz siąść wygodnie z laptopem. -Garaż podziemny. -Do każdego piętra przynależy osobna toaleta. -Dodatkowo części wspólne sprzątane są przez nasze Panie sprzątające. Lokal biurowy jest klimatyzowany oraz jasny, dodatkowo biuro jest bardzo dobrze oświetlone światłem ledowym. Dostęp do biurowca jest przez całą dobę w ciągu całego tygodnia. Biurowiec mieści się w doskonałej lokalizacji przy alei 29 Listopada 85, do którego zapewniony jest dojazd komunikacją miejską z różnych punktów miasta. Zaletą jest bliskość do ścisłego centrum, a jednocześnie położenie poza strefą płatnego parkowania. Lokalizacja zapewnia ogromny potencjał w każdej dziedzinie działalności. Cena najmu to 6500 zł netto. Bez prowizji. Umowa na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Biurowiec posiada 4 piętra, gdzie w ofercie również znajdują się inne lokale z małą jak i dużą powierzchnią biurową pod wynajem. Dodatkowo posiadamy jeszcze jeden biurowiec o tej samej idei na Kapelance 12. Więcej informacji na www.office-krakow.pl Zachęcamy do kontaktu.

Biuro serwisowane, wysoki standard, elastyczna umowa.
Biuro serwisowane, wysoki standard, elastyczna umowa.
Kraków 5 dni plecy
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia37

Niezależne biuro o wysokim standardzie w centrum Krakowa. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze w nowoczesnym biurowcu przy alei 29 Listopada 85. Dużą zaletą tego biura są okna, dzięki którym jest widok na dwie strony biurowca. W lokalu znajduje się jeszcze jedno przeszklone mniejsze dodatkowe pomieszczenie. Powierzchnia biurowa w Office Kraków to unikalne połączenie przestrzeni prywatnej oraz wspólnej. Do Państwa dyspozycji poza prywatną przestrzenią biurową pozostają: -Recepcja, która zadba o Państwa klientów oraz odbierze korespondencję. -7 sal konferencyjnych, które znajdują się na parterze naszego biurowca, sale posiadają projektory, stoły, krzesła oraz szklaną tablice. -Aneksy kuchenne, które wyposażone są w czajnik, mikrofalówkę, lodówki, zamykane na klucz szafki, ekspres do kawy oraz kawę bez limitu :). -Przeszklone budki telefoniczne, w których można przeprowadzić spokojnie rozmowę oraz usiąść wygodnie z laptopem. -Garaż podziemny. -Do każdego piętra przynależy osobna toaleta. -Dodatkowo części wspólne sprzątane są przez nasze Panie sprzątające. Lokal biurowy jest klimatyzowany oraz jasny, dodatkowo biuro jest bardzo dobrze oświetlone światłem ledowym. Dostęp do biurowca jest przez całą dobę w ciągu całego tygodnia. Biurowiec mieści się w doskonałej lokalizacji przy alei 29 Listopada 85, do którego zapewniony jest dojazd komunikacją miejską z różnych punktów miasta. Zaletą jest bliskość do ścisłego centrum, a jednocześnie położenie poza strefą płatnego parkowania. Lokalizacja zapewnia ogromny potencjał w każdej dziedzinie działalności. Cena najmu to 4000 zł netto. Bez prowizji. Umowa na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Biurowiec posiada 4 piętra, gdzie w ofercie również znajdują się inne lokale z małą jak i dużą powierzchnią biurową pod wynajem. Dodatkowo posiadamy jeszcze jeden biurowiec o tej samej idei na Kapelance 12. Więcej informacji na www.office-krakow.pl Zachęcamy do kontaktu.

Biuro serwisowane, wysoki standard, elastyczna umowa
Biuro serwisowane, wysoki standard, elastyczna umowa
Kraków 5 dni plecy
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia15

Prezentujemy Państwu niezależne biuro o wysokim standardzie w centrum Krakowa. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze w nowoczesnym biurowcu przy alei 29 Listopada 85. Dzięki swojemu położeniu oraz dużym przeszklonym oknom jest ono bardzo jasne. Powierzchnia biurowa w Office Kraków to unikalne połączenie przestrzeni prywatnej oraz wspólnej. Do Państwa dyspozycji poza prywatną przestrzenią biurową pozostają: -Recepcja, która zadba o Państwa klientów oraz odbierze korespondencję. -7 sal konferencyjnych, które położone są na parterze naszego biurowca, wyposażone są w projektory, stoły, krzesła oraz szklane tablice. -Aneksy kuchenne na każdym piętrze, w których znajduje się czajnik, mikrofalówka, lodówki, zamykane na klucz szafki, ekspres do kawy, kawa bez limitu oraz duży stół z krzesłami :). -Przeszklone budki telefoniczne, w których można przeprowadzić spokojnie rozmowę oraz usiąść wygodnie z laptopem. -Garaż podziemny. -Do każdego piętra przynależy osobna toaleta. -Dodatkowo części wspólne sprzątane są przez nasze Panie sprzątające. Lokal biurowy jest klimatyzowany oraz jasny, dodatkowo biuro jest bardzo dobrze oświetlone światłem ledowym. Dostęp do biurowca jest przez całą dobę w ciągu całego tygodnia. Biurowiec mieści się w doskonałej lokalizacji przy alei 29 Listopada 85, do którego zapewniony jest dojazd komunikacją miejską z różnych punktów miasta. Zaletą jest bliskość do ścisłego centrum, a jednocześnie położenie poza strefą płatnego parkowania. Lokalizacja zapewnia ogromny potencjał w każdej dziedzinie działalności. Cena najmu to 1900 zł netto. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Bez prowizji. Umowa na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Biurowiec posiada 4 piętra, gdzie w ofercie również znajdują się inne lokale z małą jak i dużą powierzchnią biurową pod wynajem. Dodatkowo posiadamy jeszcze jeden biurowiec o tej samej idei na Kapelance 12. Więcej informacji na www.office-krakow.pl Zachęcamy do kontaktu.

Biura serwisowane, wysoki standard, elastyczna umowa.
Biura serwisowane, wysoki standard, elastyczna umowa.
Kraków 5 dni plecy
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia20

Niezależne biura serwisowane o wysokim standardzie w bardzo dobrej lokalizacji, przy Al. 29 listopada 85, gdzie dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi najemcy czuli się komfortowo w naszym biurowcu. Biurowiec posiada 4 piętra, gdzie znajdują się lokale z małą jak i dużą powierzchnią od 12 m2 po 77m 2 pod wynajem. Powierzchnia biurowa w Office Kraków to unikalne połączenie przestrzeni prywatnej oraz wspólnej. Do Państwa dyspozycji poza prywatną przestrzenią biurową pozostają: -Recepcja, która zadba o Państwa klientów oraz odbierze korespondencję. -7 sal konferencyjnych, które znajdują się na tym samym piętrze co recepcja oraz wyposażone są w krzesła, stół, tablice oraz projektor. -Aneksy kuchenne, w których znajduje sie czajnik, mikrofalówka, lodówki, zamykane na klucz szafki, ekspres do kawy oraz kawa bez limitu :). -Do każdego piętra przynależy osobna toaleta. -Garaż podziemny. -Na każdym piętrze znajdują się dwie przeszklone budki telefoniczne, w których spokojnie będzie można przeprowadzić rozmowę oraz można wygodnie usiąść z laptopem. -Części wspólne są sprzątane przez nasze Pane sprzątające. Lokale biurowe są klimatyzowane oraz jasne, dodatkowo biura są bardzo dobrze oświetlone światłem ledowym. Dostęp do biurowca jest przez całą dobę, dodatkowo budynek jest monitorowany. Biurowiec mieści się w doskonałej lokalizacji, zaletą jest bliskość do ścisłego centrum, a jednocześnie położenie poza strefą płatnego parkowania. Dodatkowo niedaleko budynku znajdują się przystanki autobusowe. Lokalizacja zapewnia ogromny potencjał w każdej dziedzinie działalności. Ceny za wynajem przestrzeni biurowej zaczynają się od 1800 zł netto. Bez prowizji. Umowa na czas niekreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Więcej informacji na www.office-krakow.pl Chętnie również odpowiem na każde pytanie telefonicznie oraz oprowadzę po naszym biurowcu prezentując nasze lokale pod wynajem. Posiadamy również jeszcze jeden biurowiec o tej samej idei na Kapelance 12. Zachęcamy do kontaktu.

Biuro serwisowane, wysoki standard, elastyczna umowa.
Biuro serwisowane, wysoki standard, elastyczna umowa.
Kraków 5 dni plecy
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia25

Prezentujemy Państwu niezależne biuro o wysokim standardzie w centrum Krakowa. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze w nowoczesnym biurowcu przy alei 29 Listopada 85. Dzięki swojemu położeniu oraz dużym przeszklonym oknom jest ono bardzo jasne. Powierzchnia biurowa w Office Kraków to unikalne połączenie przestrzeni prywatnej oraz wspólnej. Do Państwa dyspozycji poza prywatną przestrzenią biurową pozostają: -Recepcja, która zadba o Państwa klientów oraz odbierze korespondencję. -7 sal konferencyjnych, które znajdują się na parterze naszego biurowca i wyposażone są w projektory, stoły, krzesła oraz tablice. -Aneksy kuchenne, w których jest czajnik, mikrofalówka, lodówki, zamykane na klucz szafki, ekspres do kawy oraz kawa bez limitu :). -Na każdym piętrze są dwie przeszklone budki telefoniczne, w których będzie można przeprowadzić spokojnie rozmowę oraz usiąść wygodnie z laptopem. -Garaż podziemny. -Do każdego piętra przynależy osobna toaleta. -Dodatkowo części wspólne sprzątane są przez nasze Panie sprzątające. Lokal biurowy jest klimatyzowany oraz jasny, dodatkowo biuro jest bardzo dobrze oświetlone światłem ledowym. Dostęp do biurowca jest przez całą dobę w ciągu całego tygodnia. Biurowiec mieści się w doskonałej lokalizacji przy alei 29 Listopada 85, do którego zapewniony jest dojazd komunikacją miejską z różnych punktów miasta. Zaletą jest bliskość do ścisłego centrum, a jednocześnie położenie poza strefą płatnego parkowania. Lokalizacja zapewnia ogromny potencjał w każdej dziedzinie działalności. Cena najmu to 3100 zł netto. Bez prowizji. Umowa na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Biurowiec posiada 4 piętra, gdzie w ofercie również znajdują się inne lokale z małą jak i dużą powierzchnią biurową pod wynajem. Dodatkowo posiadamy jeszcze jeden biurowiec o tej samej idei na Kapelance 12. Więcej informacji na www.office-krakow.pl Zachęcamy do kontaktu.

Centrum, wysoki standard, lokal na biura, gabinety.
Centrum, wysoki standard, lokal na biura, gabinety.
4500 zł
Kraków 5 dni plecy
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia155

CENTRUM – okolice ul. Królewskiej Do wynajęcia przestronny lokal biurowy, po generalnym remoncie, wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 155m2, składający się z 4 pokoi, kuchni i 2 łazienek, zlokalizowany na I piętrze III piętrowej, kompleksowo odnowionej kamienicy. Dzięki 2 niezależnym wejściom można uzyskać dwa osobne lokale biurowe. Lokal nadaje się doskonale na kancelarię, gabinety, sale wykładowe itp. Ogrzewanie i ciepła woda z dwu-funkcyjnego pieca gazowego. Doskonałe położenie w centrum miasta, komunikacja tramwajowa i autobusowa. Kamienica frontowa, miejsca parkingowe przy ulicy. Czynsz najmu 4500 zł + opłaty administracyjne 860 zł. Happy House Nieruchomości licencja nr 6423

Biuro serwisowane, wysoki standard, elastyczna umowa
Biuro serwisowane, wysoki standard, elastyczna umowa
Kraków 5 dni plecy
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia17

Prezentujemy Państwu niezależne biuro o wysokim standardzie w centrum Krakowa. Lokal biurowy znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Kapelanka 12. Office Kraków to unikalne połączenie przestrzeni prywatnej oraz wspólnej. Do Państwa dyspozycji poza prywatną przestrzenią biurową pozostają: -Recepcja, która zadba o Państwa klientów oraz odbierze korespondencję. -Sale konferencyjne, które znajdują się przy recepcji naszego biurowca. -Aneksy kuchenne, w których znajduje się czajnik, mikrofalówka, lodówki, zamykane na klucz szafki, ekspres do kawy oraz kawa bez limitu :). -Do każdego piętra przynależy osobna toaleta. -Części wspólne sprzątane są przez nasze Panie sprzątające. Lokal biurowy jest klimatyzowany oraz jasny, dodatkowo biuro jest bardzo dobrze oświetlone światłem ledowym. Dostęp do biurowca jest przez całą dobę. Biurowiec mieści się w doskonałej lokalizacji przy ul. Kapelanka 12, do którego zapewniony jest świetny dojazd komunikacją miejską z różnych punktów miasta. Zaletą jest bliskość do ścisłego centrum, a jednocześnie położenie poza strefą płatnego parkowania. Ponadto szybki dojazd do autostrady A4 oraz lotniska w Balicach. Lokalizacja zapewnia ogromny potencjał w każdej dziedzinie działalności. Cena najmu to 2 000 zł netto. Umowa na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez prowizji. Dodatkowo posiadamy jeszcze jeden biurowiec o tej samej idei z małą jak i dużą powierzchnią biurową pod wynajem przy alei 29 Listopada 85. Więcej informacji na www.office-krakow.pl Zachęcamy do kontaktu.

Starowilsna ,lokale ,apartamenty do wynajecia
Starowilsna ,lokale ,apartamenty do wynajecia
36000 zł
Kraków 6 dni plecy
Powierzchnia750
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Starowiślna Pracuj i Mieszkaj pięknie!! 15 apartamentów lub lokali biurowych o łacznej pow.ok 750m do wynajecia , Estetyczne i funkcjonalnie urządzone łazienki W pełni wyposażone aneksy kuchenne Wygodne meble wypoczynkowe doskonała lokalizacja L.p. Nazwa Metraż Opis Dla os. Piętro 1 Apartament 1 34 m Apartament składa się z sypialni, gdzie stoi podwójne łóżko (możliwość rozłożenia na 2 pojedyncze łóżka), salonu z rozkładaną dwuosobową kanapą oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego i łazienki.  1-4 os. 0 2 Apartament 2 50 m Apartament składa się z sypialni, gdzie stoi podwójne łóżko (możliwość rozłożenia na 2 pojedyncze łóżka), salonu z rozkładaną dwuosobową kanapą oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego i łazienki. 1-4 os. 0 3 Apartament 3 127 m Apartament składa się z trzech sypialni, gdzie stoją podwójne łóżka (możliwość rozłożenia na pojedyncze łóżka), salonu z rozkładaną dwuosobową kanapą, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego i dwóch łazienek, co z pewnością pozwoli lepiej zaplanować poranną toaletę.  1-8 os. 0 4 Apartament 4 22 m Apartament składa się z sypialni łączonej z salonem, gdzie stoi podwójne łóżko (możliwość rozłożenia na dwa łóżka pojedyncze) i rozkładana dwuosobowa kanapa oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego i łazienki.  1-2 os. 0 5 Apartament 5 50 m Apartament składa się z sypialni, gdzie stoi podwójne łóżko (możliwość rozłożenia na 2 pojedyncze łóżka), salonu z rozkładaną dwuosobową kanapą oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego i łazienki.  1-4 os. 1 6 Apartament 6A 25 m Apartament składa się z salonu, w którym znajduje się wygodne podwójne łóżko, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego i łazienki.  1-2 os. 1 7 Apartament 6b 23 m W apartamencie znajdują się dwa łóżka pojedyńcze oraz łazienka.  1-2 os 1 8 Apartament 7 103 m Apartament składa się z dwóch sypialni, gdzie stoją podwójne łóżka (możliwość rozłożenia na pojedyncze łóżka), salonu z rozkładaną dwuosobową kanapą, w pełni wyposażonej kuchni i dwóch łazienek, co z pewnością pozwoli lepiej zaplanować poranną toaletę.  1-6 os. 1 9 Apartament 8 32 m Apartament składa się z sypialni łączonej z salonem, gdzie stoi podwójne łóżko (możliwość rozłożenia na dwa łóżka pojedyncze) i rozkładana dwuosobowa kanapa oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego i łazienki.  1-4 os. 1 10 Apartament 9 39 m Apartament składa się z sypialni, gdzie stoi podwójne łóżko (możliwość rozłożenia na 2 pojedyncze łóżka), salonu z rozkładaną dwuosobową kanapą oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego i łazienki.  1-4 os. 1 11 Apartament 10 117 m Apartament składa się z trzech sypialni, gdzie stoją podwójne łóżka (możliwość rozłożenia na pojedyncze łóżka), salonu z rozkładaną dwuosobową kanapą, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego i dwóch łazienek, co z pewnością pozwoli lepiej zaplanować poranną toaletę.  1-10 os 2 12 Apartament 11 103 m Apartament składa się z dwóch sypialni, gdzie stoją podwójne łóżka (możliwość rozłożenia na pojedyncze łóżka), salonu z rozkładaną dwuosobową kanapą, w pełni wyposażonej kuchni i dwóch łazienek, co z pewnością pozwoli lepiej zaplanować poranną toaletę.  1-6 os. 2 13 Apartament 12 103 m Apartament składa się z dwóch sypialni, gdzie stoją podwójne łóżka (możliwość rozłożenia na pojedyncze łóżka), salonu z rozkładaną dwuosobową kanapą, w pełni wyposażonej kuchni i dwóch łazienek, co z pewnością pozwoli lepiej zaplanować poranną toaletę.  1-6 os. 2 miejsca parkingowe na parkingu wewnetrznym Kamienica przy ul. Starowiślnej 32 to znakomity przykład najlepszej secesyjnej architektury Galicji początku XX wieku. Zaprojektowana przez polskiego architekta o żydowskim pochodzeniu Ferdynanda Lieblinga wyróżnia się asymetryczną trójwymiarową elewacją i harmonią z umiarem użytych dekoracji. Centralnie umieszczony wykusz spaja 2 części budynku – część lewą o charakterystycznej geometrycznej lukarnie wspartej na dwóch pilastrach, oraz część prawą, o harmonijnym rytmie okien, zdobioną jedynie delikatnym płaskorzeźbieniem pod gzymsem dachowym. Wybudowana w latach 1902-1903 jako kamienica mieszkalna przeszła gruntowny remont od wewnątrz i od zewnątrz w latach 90 – tych. Wymienione zostały wtedy wszystkie instalacje, a elewację frontową i tylną odrestaurowano według oryginalnych planów. Podwórze ogrodzono i zaadaptowano na potrzeby parkowania pojazdów, uzyskano także dojazd do posesji od strony ulicy Wrzesińskiej. W latach 2017 – 2019 w toku kolejnych adaptacji podzielono lokale mieszkalne na mniejsze apartamenty uzyskując 13 mniejszych apartamentów o zróżnicowanym metrażu. Kamienicę objęto monitoringiem wizyjnym i systemem kontroli dostępu podnosząc bezpieczeństwo mieszkańców. Na podwórzu wydzielono 12 miejsc postojowych i utworzono ogrodzony, monitorowany parking. artamenty o podwyższonym standardzie posiadają wszystkie niezbędne udogodnienia do komfortowego zamieszkania: Na potrzeby mieszkańców w części wspólnej budynku dostępne są pralkosuszarki. W podziemiach budynku funkcjonuje znakomita pizzeria, oferująca także usługi cateringowe. Dobrze zaopatrzony sklep spożywczy znajduje się w sąsiednim budynku. polecam Piotr Plackowski licencja 3926 tel (użyj formularza kontaktowego)

lokal użytkowy przy Wiśle | PIANISSIMO/ GRZEGÓRZKI
lokal użytkowy przy Wiśle | PIANISSIMO/ GRZEGÓRZKI
5600 zł
Kraków 12 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia80,50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 80,5 m2 zlokalizowanego na Grzegórzkach w bardzo prestiżowym apartamentowcu Pianissimo przy ul. prof. Marka Stachowskiego 4. Idealna lokalizacja: - bliskość ścisłego centrum oraz Rynku Głównego (ok. 2,4 km), - możliwość korzystania z położonych nieopodal terenów zielonych, - rozbudowana sieć autobusów oraz tramwajów, - w okolicy znajdują się całodobowe sklepy oraz wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa usługowe Informacje dodatkowe: - wysokość pomieszczeń: 381 cm, - ogrzewanie centralne z kotłowni, - lokal jest wykończony, - lokal idealnie nadaje się pod działalność handlową lub usługową, - sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych, - lokal dostępny od zaraz Cena lokalu: 5600 zł netto + czynsz administracyjny + prąd Premium Property Partner Piotr Zaręba Kom.: +48 512 711 264 Nr.oferty: PZ/853

Lokal użytkowy, catering, 225mkw Kraków-Podgórze do do wynajęcia
Lokal użytkowy, catering, 225mkw Kraków-Podgórze do do wynajęcia
7500 zł
Kraków 13 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia225
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Wynajmę lokal o powierzchni całkowitej 225mkw. Cena 7500zł netto miesięcznie Faktura VAT. Położony blisko ul. Kalwaryjskiej. Bardzo dobra lokalizacja, łatwy dojazd. Lokal składa się z kilku pomieszczeń w tym cześć socjalna (szatnie, wc, prysznice), biurowa oraz duże pomieszczenie 20mkw chłodniczo mroźnicze. Ściany i podłogi w całym lokalu wyłożone są płytkami. Oferta bezpośrednia od właściciela. Nadaje się na produkcję cateringową, pierogarnię, małą hurtownię, magazyn, internetowy sklep i wiele innych branż. Preferowany kontakt telefoniczny.

Lokal Plac Wolnica Kazimierz 93,3m2 Handel Usługi Magazyn Biuro
Lokal Plac Wolnica Kazimierz 93,3m2 Handel Usługi Magazyn Biuro
4000 zł
Kraków 13 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia93,30
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na wynajem lokal o pow. 93,3m2 zlokalizowany na Kazimierzu w okolicy placu Wolnica. Składa się z 6 pomieszczeń oraz toalety. Oficyna kamienicy - brak witryny od strony ulicy Parter Ogrzewanie własne Lokal do adaptacji we własnym zakresie 2 wejścia do lokalu - istnieje możliwość podziału Czynsz najmu 4000 zł netto Dodatkowo płatne media według zużycia Kaucja Jednorazowe wynagrodzenie do biura. Zapraszam do kontaktu i składania ofert ! Właściciel rozpatrzy każdą złożoną propozycję. SALWATOR Nieruchomości osoba kontaktowa : Oskar Sułkowski tel. kom. 535 530 103 tel. 12 307 97 77 www.salwator.nieruchomosci.pl Numer oferty w biurze: SLW-LW-2850

Wynajem lokalu w domu jednorodzinnym pod usługi
Wynajem lokalu w domu jednorodzinnym pod usługi
3500 zł
Kraków 15 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia112,64
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia całe piętro w domu jednorodzinnym z niezależnym wejściem i parkingiem na posesji. Trzy pokoje z węzłem sanitarnym do własnej adaptacji zależnej od prowadzonej działalności. Zdjęcia na życzenie. Całkowita powierzchnia pod wynajem to 112,64m2 (przedpokój - 14,45m2, łazienka - 1,87m2, pokój -15,22m2, pokój - 24,30m2, pokój z aneksem kuchennym - 56,80m2).

Stańczyka - Parterowy lokal usługowy na wynajem
Stańczyka - Parterowy lokal usługowy na wynajem
8300 zł
Kraków 15 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia110,10
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Oferta: Do wynajęcia narożny lokal użytkowy o powierzchni 110 m2 w nowo powstającym budynku zlokalizowanym przy ulicy Stańczyka w dzielnicy Bronowice, z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Lokalizacja: Około 150 metrów od przystanku tramwajowego oraz autobusowego, dojazd do Rynku Głównego zajmuje 8 minut tramwajem. W pobliżu wszystkie istotne centra biurowe oraz Uczelnie Wyższe, UJ, Politechnika, AGH, UEK oraz Uniwersytet Pedagogiczny który znajduje się 7 minut pieszo.  Lokal: Zlokalizowany na parterze z przestronnymi witrynami zumożliwiającymi reklamę prowadzonej działalności oraz doskonałą ekspozycję. Lokal składa się z powierzchni użytkowej równej 110 mkw w skład której wchodzi duże pomieszczenie typu open-space. Ogrzewanie za pomocą sieci miejskiej stanowiącej najbardziej oszczędny sposób dostarczania energii cieplnej do lokalu.  Jest to doskonała propozycja dla klientów ceniących dobry dojazd oraz komfort miejsca pracy. USŁUGA COMMERCIAL PREMIUM Posiadamy własny dział projektowy oraz zaufanych wykonawców, doradzamy na każdym etapie aranżacji Twojej przestrzeni. W ramach usług COMMERCIAL PREMIUM zaprojektujemy Twój przyszły lokal i wykonamy wszelkie niezbędne prace remontowe, niezbędne dla Twojego biznesu. Już na etapie planowania przestrzeni, wskażemy najlepsze możliwe i dostępne rozwiązania. Nasz zespół prawny przygotuje bezpieczną umowę najmu a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Przy komercjalizacji przestrzeni pomagamy tworząc wizualizacje oraz projekty funkcjonalne jeszcze na etapie negocjacji.  Cena: 74 zł netto / mkw + opłaty administracyjne + media zgodnie ze zużyciem. Kontakt Newstate REI sp. z o.o. Telefon: (użyj formularza kontaktowego)

Frontowy lokal użytkowy, biurowy 94m2 St. Podgórze
Frontowy lokal użytkowy, biurowy 94m2 St. Podgórze
2250 zł
Kraków 15 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia94
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia wyremontowany lokal frontowy o pow. 94m2 w wyremontowanej kamienicy. Na powierzchnię całkowitą składa się : część parterowa – 20m2 (1 pom.) oraz część piwniczna 74m2 (3 pomieszczenia użytkowe + 2 wc + aneks kuchenny + 1 pom. gospodarcze). Wejście do lokalu bezpośrednio od ulicy przez szerokie przeszklone drzwi. Centralne ogrzewanie i ciepła woda - miejskie. Nowe instalacje elektryczne, CO i wod-kan. Oświetlenie sterowane z panelu – możliwość dowolnej aranżacji oświetlenia. Wysokiej klasy armatura, grzejniki dekoracyjne, monitoring, internet, TV sat, kable teletechniczne (pod rzutnik) oraz instalacja głośnikowa. Wentylacja mechaniczna. Szerokie schody między poziomami. Niebanalna aranżacja. Lokal idealny pod galerię, biuro, gabinet kosmetyczny czy sklep internetowy. 

Mam do wynajęcia pokój na biuro Bronowice
Mam do wynajęcia pokój na biuro Bronowice
1200 zł
Kraków 16 dni plecy
Poziom2
Powierzchnia20
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Mam do wynajęcia pokój z przeznaczeniem na biuro w nowoczesnym budynku w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Pokój znajduje się na drugim piętrze, w pięknym , nowym budynku. Przeznaczenie pod : kancelarie wszelkiego rodzaju, biuro podatkowe / księgowe, ewentualnie pod działalność z zakresu usług medycznych .. Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie za pośrednictwem olx swoich propozycji, tj. pod jaką działalność jest zgłoszenie. Skontaktuję się z osobami , z którymi będę chciał współdzielić swój biznes, tj. Nieruchomości, finansowanie. Pozdrawiam, Dariusz

Podnajmę stanowisko pedicure oraz manicure
Podnajmę stanowisko pedicure oraz manicure
1200 zł
Kraków 16 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia stanowisko samodzielnie do manicure i pedicure.Do dyspozycji wspólna recepcja,toaleta i kuchnia.Serdecznie zapraszam na prezentację salonu.Salon fryzjerski znajduje się w serwisie Mercedesa na Dabiu.(W lokalu osobny gabinet na łózko np.na rzęsy,zabiegi na twarz,masaz ciała.Cena do uzgodnienia za gabinet)Wiecej informacji na priv.Zapraszam do współpracy.

[O.K.A.Z.J.A] Lokal biurowy Kraków Podgórze Płaszów
[O.K.A.Z.J.A] Lokal biurowy Kraków Podgórze Płaszów
3500 zł
Kraków 18 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia65
Przeznaczenie lokaluBiurowe

OKAZJA - wynajmę lokal biurowy, może być również pod spokojną działalność gospodarczą, serwerownię, biuro księgowe, itp. Cena: Atrakcyjna = 3500 pln brutto + media w/g liczników. Powierzchnia: 65m2 , 3 ładne pomieszczenia + przedpokój + łazienka + kuchnia. Lokalizacja: ul.Sarmacka, Kraków, blisko centrum, w pobliżu ulic Klimeckiego, Powstańców Wielkopolskich, Nowohucka, Kuklińskiego. Komunikacja: tramwaje i autobusy (blisko - ok 300m), dogodny dojazd samochodem, miejsca postojowe. Inne: Lokalizacja parterze (strona południowo - zachodnia, czyli słoneczna) nowego (ok 15 lat) budynku, czysty, suchy, zabezpieczony (alarm, kamery, itp), osobne wejście, światłowód (b.szybki internet/telefon od Orange), prąd, woda, ogrzewanie (gaz, osobny licznik), klimatyzacja, ekonomiczne oświetlenie rastrowe, gotowy do wejścia od początku/połowy maja 2021 (oglądać można już teraz). Meble (biurka/krzesła/regały/itp) nie są częścią oferty. Spokojna okolica (brak bezpośredniego sąsiedztwa dużego natężenia ruchu), ale jednocześnie blisko do linii tramwaj/autobus (węzeł komunikacyjny ul. Kuklińskiego ). Oferta bezpośrednia.

Pomieszczenie pod kosmetykę
Pomieszczenie pod kosmetykę
500 zł
Kraków 18 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia5
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia pomieszczenie pod kosmetyke.Salon fryzjerski znajdujacy się w serwisie Mercedesa na Dabiu podnajme pomieszczenie pod kosmetyke zabiegi na twarz,zabiegi estetyczne badz rzesy.Dodatkowo zaplecze,recepcja,WC,internet.Zapraszam do współpracy

Biuro Wirtualne dla każdego
Biuro Wirtualne dla każdego
49 zł
Kraków 18 dni plecy
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia39

Adres DLA KAŻDEGO: a)obniżanie kosztów działalności gospodarczej b)optymalizacja działalności c)przekazywanie listów o dogodnych porach d)obsługa prawa taniej, szybciej, bez problemów Adresy dla: 1.firm 2.spółek 3. przedsiębiorców Obniżanie kosztów prowadzonej działalności gospodarczej

lokal usługowy | Atal Residence/ Zabłocie
lokal usługowy | Atal Residence/ Zabłocie
5666 zł
Kraków 19 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia57,82
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 57,82 m2 zlokalizowanego na Zabłociu w kompleksie Atal Residence III. W swojej ofercie posiadamy również inne lokale w podobnej lokalizacji lub o podobnym metrażu/układzie, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu. Wybierzemy najlepszą ofertę zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Idealna lokalizacja: - możliwość korzystania z położonych nieopodal terenów zielonych, - rozbudowana sieć autobusów oraz tramwajów, - w okolicy znajdują się całodobowe sklepy oraz wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa usługowe, - lokal przy wejściu na teren Hali Lipowej, - bardzo duże osiedle mieszkaniowe, - stacja kolejowa 'Kraków Zabłocie' znajduje się ok. 150m od lokalu Informacje dodatkowe: - ogrzewanie miejskie, - lokal idealnie nadaje się pod działalność handlową lub usługową, - lokal jest wyposażony we wszystkie instalacje: ogrzewanie, sanitarną, wentylację oraz teletechniczną, - lokal posiada bardzo duże witryny, - apartamentowiec z 2021 roku Cena lokalu: 5 666 zł netto + czynsz administracyjny + media wg. zużycia Premium Property Partner Piotr Zaręba Kom.: +48 512 711 264 Nr.oferty: PZ/888

Lokal handlowo-gastronomiczno-usługowy z ogródkiem. Karmelicka
Lokal handlowo-gastronomiczno-usługowy z ogródkiem. Karmelicka
3500 zł
Kraków 19 dni plecy
Powierzchnia35
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal handlowo-gastronomiczno-usługowy do odstąpienia. Jako jedyny na ul.Karmelickiej, posiada ogródek przed lokalem. Odbiory Sanepidu. Dwa wejścia. Po generalnym remoncie. Klimatyzacja, internet, ogrzewanie podłogowe, kamery. Pow. 35m2 + antresola. Możliwa umowa na dłuższy okres czasu. Podany czynsz jest orientacyjny. Wymagane odstępne.

Lokal gastronomiczny
Lokal gastronomiczny
1800 zł
Kraków 21 dni plecy
Powierzchnia17
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię lokal z pełnym wyposażeniem gastronomicznym, który działa od sierpnia 2020. Lokal znajduje się przy ruchliwej ulicy (ul. Starowiślna, blisko przystanków tramwajowych i autobusowych, ok. 1km do Rynku Głównego) Lokal spełnia wszystkie wymogi sanepidu- generalny remont był zrobiony w czerwcu 2020 Interesuje mnie odstąpienie lokalu z całym sprzętem, który jest widoczny na zdjęciach. Wyposażenie Szyld ledowy 2,5m x 1,5m Klimatyzacja Lampa owadobójcza gastronomiczna Soundbar LG 5 x krzesło hoker Lodówka podwójna gastronomiczna Stół chłodniczy sałatkowy z czterema szufladami Bemar grzewczy Kuchenka elektryczna jednopalnikowa Zlew dwukomorowy Frytownica gazowa 11l Lozamet Płyta grillowa firma Royal Opiekacz do bułek firma Hindi Podwójna Zamrażarka szufladowa Lodówka podblatowa na napoje Okap gastronomiczny z światłami led 1,80m (instalacja podwójna turbinowa) Dwa nierdzewne stoły gastronomiczne Zestaw monitorujący (4 kamery) Reklama - menu Mimo czasu pandemi lokal całkiem dobrze prosperuje Cena odstępu do dogadania Zapraszam zainteresowanych do kontaktu

Lokale do Wynajęcia
Lokale do Wynajęcia
5510 zł
Kraków 22 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia58
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam , Do wynajęcia posiadam lokale handlowe nr 6 i 7 w stanie deweloperskim . Lokale wielkośći 58 metrow istnieje możliwosc połaczenia 2 lokali 2x58 metrow . Inwestycja przy ulicy Przemysłowej/Zabłocie w Krakowie . Cena za metr najmu wynosi 95 pln netto . Ogłoszenie prywatne bez biura nieruchomości . Pośrednikom dziekuję.

Lokal biurowy (47m2) Kraków Zwierzyniec
Lokal biurowy (47m2) Kraków Zwierzyniec
1200 zł
Kraków 24 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia47
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Właściciel wynajmie lokal biurowy w atracyjnej dzielnicy Krakowa- w Przegorzałach. Powierzchnia lokalu to 46,8 m2. Na lokal składają się: - dwa pomieszczenia biurowe (ok. 22 m2 i 12 m2), - kuchnia, - łazienka. Dodatkowo do użytku balkon. Kuchnia i łazienka są do wyłącznego użytku najemcy. Lokal mieści się na parterze budynku. Wyposażenie kuchni: lodówka z zamrażalką, czajnik, umywalka, szafki. Wyposażenie biura: regał na dokumenty, biurko, stół z krzesłami, rozkładana kanapa (wyposażenie do dostosowania do potrzeb najemcy, tj. możliwe usunięcie mebli). OPŁATY: Czynsz najmu 1.200 PLN brutto /miesiąc + ryczałtowe opłaty za media 250 zł brutto / miesiąc (prąd, woda, ogrzewanie). Możliwość korzystania z Internetu za dodatkową opłatą (ok. 50 PLN netto / miesiąc). Kaucja w wysokości 1500 zł. Biuro jest oddalone: - 6 km od centrum Krakowa (Rynek), - 5 km od obwodnicy Krakowa (stopień wodny Kościuszki), - 10 km od lotniska w Balicach. Najem bezpośrednio od właściciela lokalu. Nie jesteśmy biurem nieruchomości i nie pobieramy prowizji. Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny/sms pod numerem 662249810. Zapraszam!

Wynajmę stanowisko fryzjerskie
Wynajmę stanowisko fryzjerskie
1000 zł
Kraków 24 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajecia stanowisko fryzjerskie na ulicy Rusznikarskiej os. Kroworza Górka w salonie fryzjersko kosmetycznym działającym od 9 lat. Posidamy dużą baze kllientów. W okolicy sklepy, piekarnia oraz obiekty sportowe. Parking przed lokalem ponadto blisko przystanki autobusowe oraz pętla Krowodrza Górka. Praca w młodym zgranym zespole. Salon po remoncie. W cenie wynajmu 1000 zł fotel fryzjerski lustro, myjnia szafki do przechowywania produktów, półki, do dyspozycji części wspólne recepcja poczekalnia, pokój socjalny(mikrofala, czajnik, lodówka) ubikacja, kawa herbata woda dla klientów, prąd, dodatkowo zużycie wody rozliczane raz na pół roku wg licznika. Zapraszam do kontaktu

Atrakcyjny lokal na biuro przy ul.Galla
Atrakcyjny lokal na biuro przy ul.Galla
40 zł
Kraków 24 dnia plecy
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia55

Posiadam na wynajem lokal pod biuro , kancelarię itd.. lokal składa się z 2 osobnych pomieszczeń dodatkowej kuchni , łazienki i dużego korytarza mieści się w kamienicy na parterze . Ogrzewanie miejskie , woda ciepła miejska brak gazu . Bardzo dobra lokalizacja blisko do centrum starego miasta . Koszt najmu tj. ceny od 40 zł do 80 zł za 1m-c plus media w/g zuzycia tel.885 - pokaż numer telefonu -

Lokal pod biuro , kancelarię itd ul.K.Galla
Lokal pod biuro , kancelarię itd ul.K.Galla
40 zł
Kraków 24 dnia plecy
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia85

Posiadam na wynajem lokal pod biuro , kancelarię itd.. lokal składa się z 3 osobnych pomieszczeń dodatkowej kuchni , łazienki i dużego korytarza mieści się w kamienicy na parterze . Ogrzewanie miejskie , woda ciepła miejska brak gazu . Bardzo dobra lokalizacja blisko do centrum starego miasta . Koszt najmu tj. ceny od 40 zł do 80 zł za 1 m2 plus media w/g zuzycia tel.885 - pokaż numer telefonu -

Do wynajęcia biuro/pokój o pow. 21 m2, atrakcyjnie położone
Do wynajęcia biuro/pokój o pow. 21 m2, atrakcyjnie położone
1200 zł
Kraków 24 dnia plecy
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia21

LOKALIZACJA Do wynajęcia biuro/pokój/gabinet o pow. 21 m2, bardzo atrakcyjnie położone ul. Świętokrzyska 12/róg Wrocławskiej. Bezpośrednio od właściciela. Biuro znajduję się na 3. Piętrze w budynku zus-u. Budynek zlokalizowany w centrum Krakowa i doskonale skomunikowany z resztą miasta. 30 m od wejścia do klatki znajduje się przystanek autobusowy 130A (dojeżdżający do Galerii Krakowskiej, Dworca Głównego) oraz autobus nocny. Znakomity dojazd do ścisłego centrum i autobusem na lotnisko. 15 minut spacerem przez Nowy Kleparz do Rynku Głównego. W najbliższej odległości od budynku znajdują się sklepy,piekarnie, BUDYNEK Budynek jest z lat 70-tych z windą, bezpieczny, czysty. Strzeżony całodobowo. W budynku znajduje się bankomat, kiosk i smaczny bar Możliwość płatnego parkingu lub miejsca postojowego przed samym wejściem. PARAMETRY LOKALU: 1 pokój 20,8,m2 Lokal na 3 piętrze z windą Na piętrze znajduje się kuchnia, wc damskie, wc męskie, z którego może korzystać najemca. WYPOSAŻENIE: Podłoga: wykładzina dywanowa położona w całym pokoju Instalacje: elektryczna, instalacja telefoniczna, gniazdo internetowe Wyposażenie: gniazdka elektryczne, gniazdko internetowe, gniazdko telefoniczne, grzejnik Okna: dobre Drzwi: antywłamaniowe drzwi z najnowocześniejszymi zamkami i kontrolą dostępu (czytnik linii papilarnych) Meble: elegancki stół konferencyjny, 2+2 wygodne krzesła biurowe, ew. beamer. PRZEZNACZENIE: Idealne pomieszczenie na małe biuro, nadaje się do natychmiastowego wejścia. FINANSE: Cena najmu: 1.200,00 zł/miesiąc (w tym prąd, centralne ogrzewanie, codzienne sprzątanie) Kaucja : 1 500,00 zł DODATKOWE INFORMACJE: - Wolne od zaraz Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Portiernia na parterze, Bufet na parterze, Windy osobowe Dojście: od ul. Wrocławskiej i ul. Świętokrzyskiej Znany biurowiec w Krakowie (budynek ZUS Kraków – Krowodrza i SM „Krakus”).

Niezalezne stanowisko w salonie kosmetycznym,  FULL WYPOSAZENIE!
Niezalezne stanowisko w salonie kosmetycznym, FULL WYPOSAZENIE!
800 zł
Kraków 25 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam, Mam do wynajęcia niezależne stanowisko w gabinecie kosmetycznym, który mieści się w Nowej Hucie w Krakowie. Do dyspozycji osoby wynajmującej jest pełne wyposażenie salonu, tj. -stanowisko do manicure -stanowisko do pedicure -łóżko kosmetyczne(masaż, rzęsy, makijaż, zabiegi kosmetyczne) Salon posiada duża bazę klientów, do dyspozycji osoby wynajmującej stanowisko. Mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej oraz typ umowy b2b(działalność gospodarcza) Więcej informacji pod podanym nr tel.

Hala Magazyny wiaty biuro pom.socj.
Hala Magazyny wiaty biuro pom.socj.
219000 zł
Kraków 26 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²0 zł/m²
Powierzchnia400 m²
Ilość pomieszczeń7
Piętro1
Wejścieod ulicy

OBIEKT PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWY sprzedam / wynajmę * Magazynowa (murowana) · Budynek murowany – magazynowo - biurowy * Przy wiacie nr.1 Budynek dwukondygnacyjny - biurowo-mieszkalny ( Zaadaptowane na mieszkanie - łazienka / kuchnia / 2x duże pokoje ) * Pod spodem 3 garaże / wysokie. Każdy po 30m2 - Przejście wewnątrz po każdym garażu. - Ogrzewanie centralne Wiata 1 -200m2 - Wiata 2 - murowana 300m2 Wiata 3 - 200 - Przystanek PKP - od razu obok obiektu - (29min Kraków) - Woda - tak - Kanalizacja - tak - Siła - tak / TRAFO ( możliwość podłączenie większej mocy ) - Internet - Ogrzewanie - centralne - Media Możliwość wykorzystania działki obok Adres : Wężerów 53a / Małopolska, powiat krakowski, gmina Słomniki Obiekt produkcyjno - magazynowy do wynajęcia ( współpraca biznesowa ) - całość ogrodzona i stróżowana. Przy stacji kolejowej 20m do przystanku - PKP Smroków – 1km dalej bocznica ) - 1km od głównej trasy E77 KRAKÓW –KIELCE- WARSZAWA . Położony w spokojnej, urokliwej okolicy leśnej. Trasa - autostrada S7 już niedługo wjazd/ zjazd 1km od obiektu. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia obiektu na miejscu. Telefon do właściciela obiektu: Kontakt : t: 500 059 914 t: 510 525 466

Podnajem stanowiska - fryzjer oraz np. stylizacja rzęs
Podnajem stanowiska - fryzjer oraz np. stylizacja rzęs
1500 zł
Kraków 26 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam. Zapraszam do współpracy. Podnajmę wyposażone stanowisko fryzjerskie oraz gabinet np. pod stylizację rzęs, makijaż bądż inne usługi po uzgodnieniu - znajdujące się w nowo otwartym salonie kosmetycznym. Salon znajduje się w Krakowie przy ul. Proszowickiej 8g (Prądnik Biały, okolice ul. Pleszowskiej, Białoprądnickiej, Opolskiej). Dobry dojazd komunikacją miejską, studio dysponuje czterema miejscami parkingowymi oraz stojakiem dla rowerzystów. W sprawie szczegółów proszę o kontakt telefoniczny nr 516 605 795 lub osobisty pod w/w adresem. Czynsz za stanowisko fryzjerskie 1 500,00 zł miesięcznie + media, za gabinet pod stylizację rzęs i makijaż 900,00 zł + małe media. Zapraszam

Klimatyzowane biuro serwisowane z miejscem parkingowym - ul. Conrada
Klimatyzowane biuro serwisowane z miejscem parkingowym - ul. Conrada
3499 zł
Kraków 26 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Posiadamy do wynajęcia gotowe, kameralne prywatne biura, pokoje i gabinety w kompleksie biurowym IMPOL OFFICE przy ul. Conrada 51 Biura są w pełni przygotowane do pracy dla 1 do 20 osób - umeblowane, klimatyzowane, z dostępem do Internetu. Zapewniamy następujące udogodnienia: • atrakcyjny adres do rejestracji Państwa firmy • obsługę recepcyjną • możliwość korzystania z infrastruktury biurowej: drukarka, scaner, ksero wraz z dostępem do papieru • Szybki Internet • Nieograniczony dostęp do wyposażonej kuchni z jadalnią: ekspres do kawy, mikrofalówka, lodówka, kawa, herbata bez limitu • Kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu • 1 miejsce postojowe gratis przy umowie na minimum 6 miesięcy • Dostęp do biurowca przez całą dobę 24h/7 CENA NAJMU: 1 600 zł netto za 2 os 2 000 zł netto za 3 os 2 600 zł netto za 4 os 3 499 zł netto za 6 os 13 200 zł netto za 20 osób BEZ PROWIZJI Podana cena netto, zawiera wszelkie opłaty eksploatacyjne (woda, energia, ogrzewanie, klimatyzacja, ochrona, sprzątanie), w tym ustalony pakiet godzin salki konferencyjnej oraz obsługę recepcji. Proponujemy dogodną, elastyczną umowę tj. zawartą na czas nieokreślony Istnieje również możliwość wynajmu biura dla większej ilości osób Jest to oferta dla przedsiębiorców, którzy poszukują elastycznego rozwiązania. Z jednej strony nie chcą wynajmować kosztownej powierzchni biurowej, a z drugiej zależy im na prestiżowej lokalizacji oraz dostępie do infrastruktury biurowej czy obsługi recepcyjnej bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dużą zaletą nawiązania współpracy jest możliwość wprowadzenia się i rozpoczęcia pracy, praktycznie z dnia na dzień, bez ponoszenia nakładów inwestycyjnych. Zapraszamy do obejrzenia biura w dogodnym dla Państwa terminie.

Radziwiłłowska studio for rent
Radziwiłłowska studio for rent
60 zł
Kraków 27 dni plecy
Poziom3
Powierzchnia100
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Sale do wynajęcia na sesje foto/wideograficzne, ćwiczenia taneczne i artystyczne, joge i inne aktywności przy ul. Radziwiłłowskiej 15 (blisko Galeria Krakowska). Znajdujemy się na trzecim piętrze kamenicy, a nasze okna wychodzą na zachód i lekko na południe, więc od południa do zachodu słońca w słoneczne dni wszystko w naszym studio jest skąpane w słońcu! Więcej informacji można znaleźć na naszym instagramie: radziwillowska_studio lub na naszej stronie na facebooku: radziwillowskastudio

Frontowy lokal na Karmelickiej
Frontowy lokal na Karmelickiej
3500 zł
Kraków 27 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia45
Przeznaczenie lokaluHandlowe

W lokalu znajduja sie dwie sale plus male pomieszczenie gospodarcze z toaleta. Wejscie jest po schodkach.

Lokal 105 m2 przy Galerii Krakowskiej, Lubicz
Lokal 105 m2 przy Galerii Krakowskiej, Lubicz
19900 zł
Kraków 28 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia105
Przeznaczenie lokaluHandlowe

[Bez Prowizji] Atrakcyjny lokal o powierzchni 105 m2 na parterze Pałacu Wołodkowiczów umiejscowionego na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego Obiekt dogodnie ulokowany przy ruchliwym przejściu pomiędzy Galerią Krakowską oraz Dworcem Głównym a zejściem podziemnym prowadzącym w kierunku ul. Floriańskiej oraz Rynku Głównego Lokal znajduje się na parterze i posiada wejście od strony placu jak i od strony ul. Lubicz. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe. - możliwość ulokowania ogródka sezonowego ok. 26 m2 od strony placu (dodatkowy czynsz) - energia elektryczna: 85 kW - w lokalu prowadzona była działalność gastronomiczna, lokal wyremontowany - c.o. Czynsz najmu miesięczny za lokal: 19.900 PLN netto Koszty eksploatacyjne Zabezpieczenie: kaucja lub gwarancja bankowa Kontakt: 606 212 701 Informacje dotyczące opisu nieruchomości, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych KC.

Wynajem- Lokal biurowy 70 m2
Wynajem- Lokal biurowy 70 m2
2600 zł
Kraków 28 dni plecy
Poziom2
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Posiadam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 70m2 mieszczący sie na 2 piętrze w nowoczesnym budynku na ul. Podbipięty w cichej i spokojniej okolicy (brak bezpośredniego sąsiectwa dużego natężęnia ruchu). Wejście do lokalu prowadzi przez osobną klatkę schodową. Powierzchnia 70m2 obejmuje: - 3 ładne i jasne pomieszczania oraz łazienkę Budynek posiada nowoczesny system monitorningu wizyjnego,a także wyposażony jest w internet i klimatyzację oraz duży parking dla gości. Cena wynajmu zawiera: - ogrzewanie - śmieci - ciepłą wodę - podatek od gruntu - miejsce postojowe zamknięte przynależne do budynku Lokal o dużym potencjale , serdecznie polecam Możliwe jest wynajęcie lokalu o podobnej powierzchni znajdującego się na parterze, cena do negocjacji. Koszt calkowity wynajmu to 2600zł. Telefon 609 479 817

Padnajmę pomieszczenie na manicure tipsy,pedicure, stylizacjia rzęs.
Padnajmę pomieszczenie na manicure tipsy,pedicure, stylizacjia rzęs.
800 zł
Kraków 30 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Pokój w salonie kosmetyczno -fryzjerskim rejon Zwierzynieckiej do podnajęcia . Na manicure,pedicure , żele. Najchętniej z klientelą Druga lokalizacja mala kosmetyka ,manicure ,pedicure. rejon N Huty obok Placu Bieńczyckiego. Zapraszamy do współpracy osoby pragnące pracować samodzielnie tel 663880034 Anna

Lokal na wynajem dla kancelarii adwokackiej, radcowskiej. Kazimierz
Lokal na wynajem dla kancelarii adwokackiej, radcowskiej. Kazimierz
1800 zł
Kraków 30 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia51
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Lokal na wynajem dla kancelarii adwokackiej, radcowskiej, prawnej. Odświeżenie lokalu i usunięcie mebli przy zawarciu umowy wg. ustaleń z najemcą na koszt właściciela. Kazimierz, Plac Wolnica w Krakowie. Parametry lokalu: - I piętro, - powierzchnia użytkowa ok. 51 m2, - 3 niezależne pokoje (18m2, 9m2, 13m2), - wyjście na balkon od strony podwórka (możliwość instalacji klimatyzacji), - łazienka i wc, - na podłogach parkiet lub płytki, - ogrzewanie gazowe (kotłownia w piwnicy). Przed budynkiem dużo ogólnodostępnych miejsc do parkowania. Opłaty: - czynsz najmu 1800 zł (w tym woda zimna, wywóz śmieci, fundusz remontowy, koszty zarządu), - gaz wg. zużycia 150-400 zł (lato-zima), - prąd wg. zużycia (umowę podpisuje najemca). Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna dla właściciela. Oglądanie lokalu w dni robocze godz. 9.00-16.00. Kontakt: 606 111 772 (Wioletta, dni robocze godz. 9.00-16.00).

Biuro płk Dąbka 22B Kraków Podgórze
Biuro płk Dąbka 22B Kraków Podgórze
8900 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia297
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia przestrzeń biurowa w budynku przy ul.Płk. Dąbka 22B (Rybitwy). Do dyspozycji 1 piętro budynku o powierzchni 297m2. Budynek z 2017 roku, posiada klimatyzacje, na piętrze pomieszczenia biurowe, pomieszczenie gospodarcze i łazienka. Ściany świeżo pomalowane. Czynsz 8900zł/mc netto + media wg zużycia Cena zawiera 14 miejsc parkingowych.

Do wynajęcia lokal biurowy 71,5 m2, Hubpoint Rondo Matecznego
Do wynajęcia lokal biurowy 71,5 m2, Hubpoint Rondo Matecznego
4290 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia71

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 71,5 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze wysokiej klasy biurowca. Lokal wykończony profesjonalne oświetlenie i wykładziny podłogowe. Do lokalu przypisane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W ramach części wspólnych przewidziany węzeł sanitarny obejmujący trzy toalety oraz aneks kuchenny. HUBPOINT to prestiżowa i funkcjonalna powierzchnia biurowo-usługowa zrealizowana w kameralnej formie, dopasowana do różnych potrzeb. Zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego. Dodatkowe informacje: - Biurowy - Domofon / Wideofon - Monitoring / Ochrona - Prąd - Internet - Garaż - Klimatyzacja - Dojazd Asfaltowy - Winda - Ogrzewanie - Parking Koszt najmu: 4290 zł netto + czynsz administracyjny + media Miejsce w garażu podziemnym 350 zł Dostępny od zaraz.

Lokal użytkowy – Kraków, os. Teatralne 3, przy Alei Wł. Gen. Andersa
Lokal użytkowy – Kraków, os. Teatralne 3, przy Alei Wł. Gen. Andersa
6000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia76
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Atrakcyjny lokal frontowy, handlowo-usługowy, parter, główna ulica, witryny, w Krakowie os. Teatralne 3, przy Alei Gen. Wł. Andersa, okolice Ronda Kocmyrzowskiego, 76,4 m². Bardzo dobra lokalizacja przy głównym szlaku handlowym, komunikacja samochodowa (przejeżdżających kilka tysięcy pojazdów w ciągu 1 godziny), komunikacja miejska: autobusy, tramwaje, duży ruch pieszych, rowerzystów - sprawia, że jest to idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej. Lokal ma 76,4 m², wysokość 4,2 m. Składa się z dużego pomieszczenia głównego z witrynami - ok. 50 m², łazienki, pomieszczenia socjalnego, biurowego, pomieszczenia gospodarczego, lokal bez piwnic. Do lokalu są dwa wejścia: jedno od strony frontowej budynku bezpośrednio z chodnika przy głównej ulicy i drugie z tyłu budynku. Wszystkie media miejskie. W sprawie oferty proszę o kontakt pod. nr tel. +48 739 908 885 (właściciel).

Lokal handlowo-usługowy 14 m 2 na placu targowym wynajmę
Lokal handlowo-usługowy 14 m 2 na placu targowym wynajmę
500 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia14
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokal handlowo-usługowy 14 m 2 na placu targowym os. Wandy 33 wynajmę Tel. 602150588

Gabinety Lekarskie Centrum Krakowa
Gabinety Lekarskie Centrum Krakowa
65 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia12
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajem Gabinetów Lekarskich - Kraków ul. Lea Podmiot leczniczy LEA MED (NZOZ) w Centrum Krakowa przy ul. Juliusza Lea, oferuje do wynajęcia nowoczesne, wyposażone ogólnomedyczne gabinety z możliwością adaptacji dla wielu specjalności. Możliwość wynajmu na godzinę, w konkretne dni tygodnia, lub współpraca w ramach umowy cywilnoprawnej z podmiotem leczniczym. Umowa ustalana jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.

Wynajmę frontowy lokal użytkowy ul. Grodzka Kraków
Wynajmę frontowy lokal użytkowy ul. Grodzka Kraków
10000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Dostępny na wynajem lokal frontowy przy ul. Grodzkiej w Krakowie. Powierzchnia lokalu: 50 m2 Szerokość witryny: 3 m Wysoki standard, lokal wyremontowany. Możliwa działalność handlowa lub gastronomiczna. Zapraszamy do kontaktu.

Komletnie urządzony lokal gastromiczny, róg Dietla i Starowiślnej
Komletnie urządzony lokal gastromiczny, róg Dietla i Starowiślnej
5500 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia43
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do wynajęcia kompletnie urządzony i wyposażony lokal gastronomiczny zlokalizowany na rogu ulicy Starowiślnej i Dietla. Na wyposażeniu m.in. ekspres do kawy 2-grupowy CMA Astoria, zmywarka z możliwością wyparzania KRUPSS, dwie zamrażarki podblatowe Liebherr, chłodziarka podblatowa Liebherr, witryna chlodniczo cukiernicza, system: monitoringu, nagłośnienia, alarmowy, meble barowe, krzesła, stoliki itp. Posiada odbiory sanepidu oraz możliwość przedłużenia koncesji na sprzedaż alkoholu. Bez odstępnego, cena obejmuje wszystkie sprzęty. W sprawie szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy ul Piastowska Miasteczko AGH
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy ul Piastowska Miasteczko AGH
10500 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia90
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do wynajęcia parterowy lokal położony w nowej inwestycji Piastowska Residence przy ul Piastowskiej 36. Prezentowany lokal o powierzchni ok 90m2 będzie dostępny na przełomie Marca/Kwietnia 2021r. Obecnie nieruchomość posiada powierzchnię typu open space do własnej aranżacji, znajduje się on  na parterze i  posiada duże witryny dzięki czemu jest bardzo widoczny z ulicy i  od przejeżdżających samochodów. Lokal posiada dwa wejścia i nadaje się pod każda działalność, handlową, usługową, biurową, gastronomiczną itp. Dodatkowy atutem lokalu jest ogródek o powierzchni ok 36m2  Bardzo dużą zaletą jest jego lokalizacja w najbliższej okolicy znajduje się miasteczko AGH, duże osiedle, biurowce. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej. Cena najmu 10500zł netto + media

Biuro 160m2, klimatyzacja, pełne wyposażenie w meble, lodówka, zlew
Biuro 160m2, klimatyzacja, pełne wyposażenie w meble, lodówka, zlew
5000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia160
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokale o powierzchni 160 m2. Budynek piętrowy z podpiwniczeniem. Parking na ponad 100 aut zadaszone lub nie. Możliwość najmu dodatkowego garażu murowanego, blaszaka lub zadaszenia. Budynek z klimatyzacją, meblami, telefon, internet, WC, lodówka, własna umywalka i pomieszczenie socjalne do dyspozycji. Pomieszczenia z salą konferencyjną Oświetlony parking, monitoring. Cichy i spokojny teren w śród zieleni. ul. Igołomska 1

Filtr