Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biura i Lokale

Sortowanie:
Znaleziony: 930 ogłoszenie w kategorii Biura i Lokale w Gdańsk
Obiekt biurowy z warsztatem i magazynem
Obiekt biurowy z warsztatem i magazynem
3325000 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia475
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokalizacja Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 221 w miejscowości Bąkowo. Budynek bardzo dobrze skomunikowany z Trójmiastem zlokalizowany w niedalekiej odległości od węzła komunikacyjnego Kowale (4 min samochodem), co gwarantuje szybki dostęp do obwodnicy Trójmiasta. Sama lokalizacja jak i obiekt daje duże możliwości dla różnego typu działalności. Opis:  Budynek biurowo - usługowy z możliwością rozbudowy na przylegającej działce. Wyposażony w instalacje klimatyzacji, wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła niezależną dla biur i pomieszczeń warsztatowych, system kamer, system alarmowy, kontrolę dostępu, rozbudowana instalacja elektryczna i oświetleniowa. Budynek ogrodzony z duża ilością miejsc parkingowych na posesji dla pracowników bądź gości - 13 miejsc parkingowych. Istnieje także możliwość parkowania za ogrodzeniem. Obiekt otrzymał pozwolenie na użytkowanie w 2017. Rozkład pomieszczeń istniejącego budynku: Powierzchnia łączna budynku - parter + piętro 475 m/2, działka 1093m/2. Na parterze pomieszczenia magazynowo warsztatowe, toaleta, pomieszczenie techniczne. Na piętrze powierzchnia biurowa - open space, wydzielony gabinet, kuchnia, toalety, salka konferencyjna. Druga część piętra zaadoptowana została pod powierzchnie magazynowa z bramą automatyczną, która ma funkcję ułatwiającą rozładunek. Zaraz obok magazynu znajduję się mały aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Nad całością pietra tzw. strych, wykorzystywany jako dodatkowa powierzchnia do przechowywania. Łączna powierzchnia gruntu to ponad 2000m/2: Działka 246/123 to 1093 m2 - zabudowana obiektem  Działka 246/124 to 1092 m2 - przylegająca, po rozbudowie możliwe uzyskanie dodatkowych 900 m/2, Informacje finansowe: - cena ofertowa 3 325 000 zł brutto zakup od osoby prywatnej  - możliwość wydania nieruchomości od zaraz.  Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela. Zespół White Wood dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Fajny gabinet w centrum Wrzeszcza :)
Fajny gabinet w centrum Wrzeszcza :)
200 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluUsługowe

To oferta dla kogoś, kto prowadzi swoją działalność z zakresu poradnictwa, doradztwa, terapii i podobnych. Kogoś, komu nie przeszkadza a raczej doceni fakt, że w lokalu jest ruch, życie, inni ludzie. Kogoś, kto szuka gabinetu na poniedziałki, czwartki, piątki lub soboty. Kogoś, kto rozumie, że cały dzień korzystania z gabinetu, wraz z jego otoczeniem, na który zarobi w ciągu niecałej jednej sesji, to naprawdę bardzo atrakcyjna oferta. A przede wszystkim kogoś kulturalnego, życzliwego, uśmiechniętego, emanującego pozytywną energią. W Trójmieście jest sporo ogłoszeń podnajmu gabinetu na godziny, ale nasze jest wyjątkowe ponieważ: - MY jesteśmy fajne. W jednym gabinecie pracuje NIEBIESKA SEKSPERTKA- czyli właścicielka lokalu, psycholog- seksuolog Magdalena Niewęgłowska a w drugim fantastyczna terapeutka Marika Malicka – i to ona pracuje w gabinecie tylko dwa dni w tygodniu, więc postanowiła się nim podzielić, ale tylko z kimś też fajnym. - Po drugie- w poczekalni, z klientami siedzi Ania. Od lutego, będzie to kto inny, ale w godzinach 10.00- 18.00 podzielimy się osobą, która otwiera drzwi, herbatę czy kawę klientom proponuje, dotrzymuje towarzystwa i buduje fajne relacje z naszymi klientami. Z Twoimi też może! - Ponadto, nasze gabinety są w samym sercu Wrzeszcza, praktycznie na pętli autobusowej 80 metrów od SKM, 300 od przystanku tramwajowego i 200 od Galerii Bałtyckiej (gdzie proponujemy naszym klientom zostawiać auto). To naprawdę dobre miejsce na gabinet. Ruch jest spory, wokół kręci się sporo ludzi, nikt wchodzący do budynku nie zwraca niczyjej uwagi, tym bardziej, że specjalnie lokal nie jest na zewnątrz oznaczony żadnym szyldem, a znaleźć i dojechać łatwo. - Poza super miejscem i fajną atmosferą dzielimy się wszystkim, co w gabinetach mamy: udostępniamy drukarkę, flipchart, pyszne herbaty i co tam jeszcze komu potrzeba... Cena tych przyjemności: Pół dnia w godzinach 9.30- 15.30 100 zł jednorazowo/ 80 zł w abonamencie miesięcznym Pół dnia w godzinach 16.30- 21.30 180 zł jednorazowo/150 zł w abonamencie miesięcznym Cały dzień 200 zł Przy dwóch dniach w tygodniu ( 8 w miesiącu) w abonamencie -15% zniżki ! Kto chętny do współpracy niechaj śmiało pisze lub dzwoni do Ani na numer +48**********38. Zapraszamy!

Lokal handlowy/usługowy - Gdańsk Śródmieście
Lokal handlowy/usługowy - Gdańsk Śródmieście
6654 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia88,72
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokalizacja: Lokal mieści się w inwestycji Riverfront Apartments, w doskonałej lokalizacji Gdańsk Śródmieście, tuż nad brzegiem rzeki Nowa Motława, w samym centrum Dolnego Miasta. W niedalekiej odległości od Wyspy Spichrzów. Budynek: Inwestycja wpisuje się w samorządowy projekt „Rewitalizacja Dolnego Miasta w Gdańsku”. Budynek został zaprojektowany w nowoczesnym i eleganckim stylu.To przemyślany w każdym szczególe mariaż dobrej architektury z wysoką jakością wykonania. Wszystkie materiały użyte do wykonania cechuje najwyższa jakość. Budynek wyróżnia się elegancką prostotą i wkomponowuje się w okoliczne zabytkowe obiekty. Komunikacja: Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki linii autobusowych oraz tramwajowych, posiada dogodny dojazd do tras wylotowych z miasta. Nieco ponad 1 km dalej stacja PKM. Lokal: Składa się z pomieszczeń usługowego i magazynowego, toalety oraz przedsionka. Możliwość aranżacji pod różnego rodzaju usługi, punkt handlowy, gastronomię, biuro. W ofercie lokale o metrażu od 82 - 90 m i 156 m. Wynajem długoterminowy. Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela. Zespół White Wood dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Lokal w stanie deweloperskim
Lokal w stanie deweloperskim
19200 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
Powierzchnia400
Przeznaczenie lokaluHandlowe

ATUTY: Własna aranżacja LOKALIACJA: Biurowiec usytuowany w pobliżu Międzynarodowych Targów Gdańskich oraz Stadionu. Nieopodal Osiedle Letnica oraz pełna infrastruktura. BUDYNEK: Budynek przeszedł generalny remont, nowa elewacja i wnętrza.  Do części wspólnych zalicza się: Podatki, utrzymanie części wspólnych, sprzątanie części wspólnych, zieleni, systemów wentylacji, ppoż, cctv i pozostałych w budynku Dodatkowe opłaty to: energia elektryczna = wg zużycia podlicznika najemcy ( instalacja HVAC jest tak zrobiona że każda połowa piętra ma swój agregat. Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela. Zespół White Wood dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Gdańsk Wrzeszcz / Młyniska - Lokal usługowy do wynajęcia - 369,82 m²
Gdańsk Wrzeszcz / Młyniska - Lokal usługowy do wynajęcia - 369,82 m²
8325 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia369,82
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokal usługowy do wynajęcia Lokal przy ul. Reja 36 w Gdańsku to nieruchomość mieszcząca się w centrum przemysłowym Gdańska. Lokal o powierzchni 369,82m2 przeznaczona na działalność handlowo-usługową znajduje się w Wrzeszczu przy skrzyżowaniu ulic: Reja 36 i Marynarki Polskiej w parterowym budynku/pawilonie w którym zlokalizowane są również inne usługi handlowe. Rodzaj nieruchomości: biuro/usługi Cena za m2: 22,50 zł netto/m2 Powierzchnia: 369,82 m2 Umeblowane: nie Typ ogrzewania: CO Dodatkowe informacje: instalacja elektryczna, instalacja wodno-kanalizacyjna Opłaty eksploatacyjne: rozliczane 1x w roku Dostępność: od zaraz Wynajmujący dopuszcza rozliczenie części nakładów na aranżację lokalu z czynszem najmu. Szczegółowy opis powierzchni: Sala główna usługowa/sprzedaży: 287,94m2 Wejście -5,30m2 (wiatrołap) Magazyn -24,06m2 Biuro 1-21,32m2 Biuro 2-26,27m2 Kuchnia-2,44m2 WC-2,49M2 Wiata metalowa-6m2

Coworking w Starterze
Coworking w Starterze
600 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia246
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Pracuj w coworkingu! Jeśli masz dość pracy w domu, a jednocześnie nie potrzebujesz wynajmować całego biura – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Dołącz do społeczności Startera. Starterowy coworking, zapewni Ci spokojne miejsce do pracy w kreatywnej przestrzeni, niższe koszty, ale także możliwość nawiązania wielu kontaktów. Gwarantujemy inspirujące otoczenie oraz twórczą atmosferę. Przestrzeń typu Open Space to powierzchnia 245,99 m², obejmuje powierzchnię biurową z 25 biurkami-stanowiskami pracy do wyboru. Zapewniamy dedykowane w pełni wyposażone biurko z regulowaną wysokością, WIFI, dostęp do drukarki, dostęp do wewnętrznej salki spotkań i wspólnej w pełni wyposażonej kuchni. Zapraszamy do kontaktu!

Lokal centrum Wrzeszcz, Al. Grunwaldzka
Lokal centrum Wrzeszcz, Al. Grunwaldzka
77976 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia1 000
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Lokal handlowo - usługowy położony w centrum dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz przy Al. Grunwaldzkiej 105 (budynek Cristal). Około 200m od nieruchomości znajduje się stacja PKP Gdańsk-Wrzesz, tramwaje, przystanki autobusowe. Lokal idealny na działalność biurową, usługi medyczne, gastronomiczne oraz klub fitness. Bardzo atrakcyjne otoczenie. Istnieje możliwości sprzedaży alkoholu oraz działalności gastronomicznej. WYNAJEM OD WŁAŚCICIELA LOKALU. Lokal posiada składa się z 3 poziomów: parter - 220 mkw, piętro - 560 mkw oraz piwnicy 303 mkw. Parter jest skomunikowany z piętrem schodami oraz windą. Powierzchnia na piętrze jest dobrze doświetlona. Lokal jest w stanie deweloperskim: do adaptacji przez nowego najemcę.  Czynsz 16 EUR/m2 . Dodatkowo płatna opłata eksploatacyjna w formie zaliczki w wysokości 7,50 PLN/m2 oraz zużycie mediów wg wskazań liczników. Umowa podpisywana na czas określony min. 5 lat. W przypadku pytań lub chęci obejrzenia lokalu, proszę o kontakt.

Sala/ Studio w Napoleonce Gdańskiej (146m)
Sala/ Studio w Napoleonce Gdańskiej (146m)
7000 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
Powierzchnia170
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Dla Kogo: Idealna przestrzeń na studio o profilu sportowym bądź kreatywne biuro w stylu 'open space'. Przestrzeń może zostać także idealnie zaadoptowana pod placówkę czy punkt opieki dziecięcej. Budynek: Gdańska „Napoleonka”: Dworek, w którym w 1807 roku gościł rzekomo sam Napoleon Bonaparte, mieści się w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Konrada Laczkowa. Zabytkowy i stylowy z zewnątrz zaskakuje swoim wnętrzem o europejskim standardzie, z przestronnymi, profesjonalnie wyposażonymi salami oraz z pełnym zapleczem sanitarnym (szatnie, łazienki z prysznicami, toalety). Lokal: Przestrzenny (170m2), dobrze doświetlony i słoneczny lokal znajduje się na poddaszu budynku Napoleonki. Sala o powierzchni 95,4m2 stanowi otwartą przestrzeń z bezpośrednim wejściem głównymi schodami łączącymi salę z recepcją na parterze. Wysoki sufit stwarza niesamowite uczucie przestrzeni mimo znajdujących się w pomieszczeniu oryginalnych, drewnianych słupów. Oferta najmu poddasza posiada także cztery dodatkowe (osobne) pomieszczenia kolejno o powierzchni: 20,8m2, 12,9m2, 12,1m2, 3,4m2, 3,7m2, 3,4m2. Możliwość aranżacji/dostosowania lokalu wedle upodobań i potrzeb najemcy. Informacje finansowe: Całkowity koszt miesięczny najmu 7000zł (NETTO) +  zryczałtowany koszt eksploatacyjny 1200 zł Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela. Zespół White Wood dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Przepiękny lokal na wynajem Stary Browar Wrzeszcz
Przepiękny lokal na wynajem Stary Browar Wrzeszcz
9800 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
Powierzchnia140
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokal usługowy wykończony w bardzo wysokim standardzie w inwestycji Browar Gdański w samym centrum Wrzeszcza. Lokalizacja, komunikacja, okolica: Browar Gdański to inwestycja położona w doskonale skomunikowanej części miasta, na terenie dawnego browaru w historycznej części Gdańska Wrzeszcza. W odległości ok. 300 m znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe, stacja SKM, PKM, Dworzec Kolejowy oraz Dworzec Autobusowy. Inwestycja mieści się w niedalekiej odległości od galerii handlowych (Galeria Bałtycka, Metropolia, Manhattan) oraz licznych punktów gastronomicznych. W pobliżu znajduje się również atrakcyjna ulica Wajdeloty. Budynek: Browar Gdański to przedsięwzięcie unikatowe, łączące historię z nowoczesnością. Osiedle tworzą budynki wykończone w wysokim standardzie. Kameralna zabudowa, elegancka architektura, bliskość zieleni oraz przepływający Potok Strzyża stwarzają wyjątkową atmosferę. Wokół zabudowy tereny zielone oraz plac zabaw. Na terenie osiedla sukcesywnie zostają udostępniane również obiekty kulturalno-rozrywkowe oraz rekreacyjne. Lokal: Lokal o powierzchni ok.140 m2 wykończony w bardzo wysokim standardzie. Posiada duże witryny, które doświetlają bardzo dobrze przestrzeń i dodatkowo pozwalają na zaprezentowanie obecności firmy w prestiżowej lokalizacji i wyeksponowanie reklam. Lokal składa się z dużej sali sprzedażowej i zaplecza (toaleta, aneks kuchenny). Informacje finansowe: Czynsz najmu: 9800 zł netto Opłaty administracyjne: lato ok. 300 zł, zima ok. 650 zł Lokal dostępny od 01.02.2022 r. Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela. Zespół White Wood dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Lokal biurowy/biuro 256,36 m2 - Gdańsk Oliwa / Przymorze
Lokal biurowy/biuro 256,36 m2 - Gdańsk Oliwa / Przymorze
15125 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
Poziom4 i wyżej
Powierzchnia256,36
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER to czteropiętrowy budynek biurowy, który znajduje się w Gdańsku w granicach dzielnicy Oliwa oraz Przymorze, przy ulicy Lęborskiej 3B. Powierzchnia użytkowa tego obiektu to ponad 10 tys. metrów kwadratowych, z czego 6,5 tys. metrów stanowi powierzchnia biurowa. Aktualnie w naszej ofercie posiadamy lokale o łącznej powierzchni 256,36 mkw. Znajdują się on na czwartym piętrze budynku i składają się na: lokal 1 o pow. 34,36 mkw, lokal 2 o pow. 52,94 mkw, lokal 3 o pow. 52,3 mkw, lokal 4 o pow. 60,1 mkw, korytarza o pow. 37,10 mkw, sali spotkań o pow. 11,22 mkw, własnej kuchni o pow. 8,34 mkw. Wśród atutów najmu powierzchni w Starterze należy wymienić: • brak dodatków czynszowych w postaci „współczynnika części wspólnych”, • czynsz oraz opłata eksploatacyjna denominowane w PLN, • elastyczne podejście do długości okresu najmu. W budynku ponadto znajdują się: • nowoczesne przedszkole, • lokal gastronomiczny, • centrum konferencyjne z salami spotkań. Do całkowitych kosztów najmu powierzchni zalicza się: • czynsz najmu (55,00-59,00 zł/m2, zależny od wynajmowanej powierzchni oraz okresu najmu), • opłata eksploatacyjna (zaliczka w wysokości 19,00 zł/m2; rozliczana 2 razy w roku), • media w lokalu. Istnieje także możliwość wykupienia miejsca parkingowego w hali garażowej. Poniżej zawarto dane obiektu Startera: • Klasa budynku: A • Termin realizacji: IV kw. 2011 • Powierzchnia całkowita: 10 000 m2 • Powierzchnia biurowa: 6 500 m2 • Powierzchnia piętra: 912 m2 • Minimalny moduł do wynajęcia: 21 m2 • Ilość wind: 3 (13-osobowe) • Ilość miejsc w hali garażowej: 104 • Ilość miejsc postojowych naziemnych: 31 • Okno uchylne w lokalu • Parking, szafki i prysznice dla rowerzystów • Dostęp do powierzchni 24/7, • Bezpieczeństwo: ochrona fizyczna 24h, system telewizji dozorowanej (CCTV), system sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), kontrola dostępu • System zasilania awaryjnego: zasilacze UPS oraz agregaty prądotwórcze zapewniające podtrzymanie systemów awaryjnych oraz kontroli • System zarządzania budynkiem (BMS) Zapraszamy do kontaktu!

Lokal biurowy/biuro 108,85 m2 - Gdańsk Oliwa / Przymorze
Lokal biurowy/biuro 108,85 m2 - Gdańsk Oliwa / Przymorze
6640 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
Poziom4 i wyżej
Powierzchnia108,85
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER to czteropiętrowy budynek biurowy, który znajduje się w Gdańsku w granicach dzielnicy Oliwa oraz Przymorze, przy ulicy Lęborskiej 3B. Powierzchnia użytkowa tego obiektu to ponad 10 tys. metrów kwadratowych, z czego 6,5 tys. metrów stanowi powierzchnia biurowa. Aktualnie w naszej ofercie posiadamy lokale o łącznej powierzchni 108,85 mkw. Znajdują się one na czwartym piętrze budynku i składają się na dwa pomieszczenia: jedno o wielkości 86,95 mkw, drugie natomiast o pow. 21,90 mkw. Wśród atutów najmu powierzchni w Starterze należy wymienić: • brak dodatków czynszowych w postaci „współczynnika części wspólnych”, • czynsz oraz opłata eksploatacyjna denominowane w PLN, • elastyczne podejście do długości okresu najmu. W budynku ponadto znajdują się: • nowoczesne przedszkole, • lokal gastronomiczny, • centrum konferencyjne z salami spotkań. Do całkowitych kosztów najmu powierzchni zalicza się: • czynsz najmu (57,00-61,00 zł/m2, zależny od wynajmowanej powierzchni oraz okresu najmu), • opłata eksploatacyjna (zaliczka w wysokości 19,00 zł/m2; rozliczana 2 razy w roku), • media w lokalu. Istnieje także możliwość wykupienia miejsca parkingowego w hali garażowej. Poniżej zawarto dane obiektu Startera: • Klasa budynku: A • Termin realizacji: IV kw. 2011 • Powierzchnia całkowita: 10 000 m2 • Powierzchnia biurowa: 6 500 m2 • Powierzchnia piętra: 912 m2 • Minimalny moduł do wynajęcia: 21 m2 • Ilość wind: 3 (13-osobowe) • Ilość miejsc w hali garażowej: 104 • Ilość miejsc postojowych naziemnych: 31 • Okno uchylne w lokalu • Parking, szafki i prysznice dla rowerzystów • Dostęp do powierzchni 24/7, • Bezpieczeństwo: ochrona fizyczna 24h, system telewizji dozorowanej (CCTV), system sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), kontrola dostępu • System zasilania awaryjnego: zasilacze UPS oraz agregaty prądotwórcze zapewniające podtrzymanie systemów awaryjnych oraz kontroli • System zarządzania budynkiem (BMS) Zapraszamy do kontaktu!

Lokal 20m2 Gdańsk Wrzeszcz, ul.Mickiewicza 9
Lokal 20m2 Gdańsk Wrzeszcz, ul.Mickiewicza 9
1400 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
Powierzchnia20
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Mamy do wynajęcia biuro o powierzchni 20m2 w kameralnym biurowcu w Gdańsku Wrzeszczu przy ul.Mickiewicza. Dogodny dojazd samochodem oraz tramwajem. W budynku znajduje się fryzjer, kosmetyczka, salon optyczny, sklep spożywczy oraz wiele innych biur doradczo-usuługowych. Podana cena jest ceną netto, dodatkowo opłaty to 290zł netto + zużyta energia elektryczna. Oferta bezpośrednio od zarządcy, zapraszam na prezentację.

Lokal biurowy/biuro 50,67 m2 - Gdańsk Oliwa / Przymorze
Lokal biurowy/biuro 50,67 m2 - Gdańsk Oliwa / Przymorze
3192 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
Poziom2
Powierzchnia50,67
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER to czteropiętrowy budynek biurowy, który znajduje się w Gdańsku w granicach dzielnicy Oliwa oraz Przymorze, przy ulicy Lęborskiej 3B. Powierzchnia użytkowa tego obiektu to ponad 10 tys. metrów kwadratowych, z czego 6,5 tys. metrów stanowi powierzchnia biurowa. Aktualnie w naszej ofercie posiadamy dwa lokale (w tym jeden przechodni) o łącznej powierzchni 50,67 mkw. Znajdują się one na drugim piętrze budynku. Wśród atutów najmu powierzchni w Starterze należy wymienić: • brak dodatków czynszowych w postaci „współczynnika części wspólnych”, • czynsz oraz opłata eksploatacyjna denominowane w PLN, • elastyczne podejście do długości okresu najmu. W budynku ponadto znajdują się: • nowoczesne przedszkole, • lokal gastronomiczny, • centrum konferencyjne z salami spotkań. Do całkowitych kosztów najmu powierzchni zalicza się: • czynsz najmu (59,00-63,00 zł/m2, zależny od wynajmowanej powierzchni oraz okresu najmu), • opłata eksploatacyjna (zaliczka w wysokości 19,00 zł/m2; rozliczana 2 razy w roku), • media w lokalu. Istnieje także możliwość wykupienia miejsca parkingowego w hali garażowej. Poniżej zawarto dane obiektu Startera: • Klasa budynku: A • Termin realizacji: IV kw. 2011 • Powierzchnia całkowita: 10 000 m2 • Powierzchnia biurowa: 6 500 m2 • Powierzchnia piętra: 912 m2 • Minimalny moduł do wynajęcia: 21 m2 • Ilość wind: 3 (13-osobowe) • Ilość miejsc w hali garażowej: 104 • Ilość miejsc postojowych naziemnych: 31 • Parking, szafki i prysznice dla rowerzystów • Okno uchylne w lokalu • Dostęp do powierzchni 24/7, • Bezpieczeństwo: ochrona fizyczna 24h, system telewizji dozorowanej (CCTV), system sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), kontrola dostępu • System zasilania awaryjnego: zasilacze UPS oraz agregaty prądotwórcze zapewniające podtrzymanie systemów awaryjnych oraz kontroli • System zarządzania budynkiem (BMS) Zapraszamy do kontaktu!

Lokal usługowy lawendowe wzgórze dostepny od zaraz
Lokal usługowy lawendowe wzgórze dostepny od zaraz
4800 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia54
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal usługowy o powierzchni 53,46 m2 usytuowany w atrakcyjnej części Gdańska, dzielnicy Jasień - Lawendowe Wzgórze. KWOTA PODANA W WARTOŚCI NETTO. Parterowy lokal w stanie deweloperskim , z dużymi witrynami do własnej aranżacji, rynek pierwotny. Zaletą lokalu jest jego usytuowanie na dużym osiedlu z widokiem na główną ulicę oraz fakt ,że w okolicy nie powstanie już więcej lokali usługowych. Atuty lokalu: - położone w środku osiedla, - dobra komunikacja, tramwaj oraz autobus, - atrakcyjna lokalizacja, - wysoka jakość wykonania pomieszczeń, - 2 miejsca postojowe przypisane do lokalu, - możliwość aranżacji według indywidualnych potrzeb. Lokale mogą być dostosowane do własnej działalności np. gabinety, salony, biura, sklepy lub gastronomia. - istnieje możliwość zrobienia ogródka letniego przed lokalem Istnieje również możliwość kupna lokalu. Wrazie wszelkich pytań służę pomocą

Gabinet dla psychologa psychoterapeuty
Gabinet dla psychologa psychoterapeuty
200 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
Poziom1
Powierzchnia10
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Poradnia psychologiczna dysponuje wolnym gabinetem z możliwością wynajęcia we wtorek od 15:00 oraz środy i piątki. Weekendy też wchodzą w grę. Poradnia mieści się w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej. Na tyłach budynku jest darmowy parking. Miejsce doskonale skomunikowane z Trójmiastem: autobusy, tramwaje, niedaleko SKM. Godziny najmu elastyczne: pn-sob 8:00-21:00 Ceny brutto: cały dzień (8:00 - 21:00) - 200 złotych.

Lokal Gdańsk Jabłoniowa
Lokal Gdańsk Jabłoniowa
4800 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia68
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajme ostatni wolny lokal w nowej inwestycji Jabłoniowej 18 w Gdańsku Jasień. Stan deweloperski Lokal ma 52m2 Odbiory Marzec. Lokal kolo pętli. Kontakt przez olx proszę. Biurom nieruchomości oraz pośrednikom Dziekuje.

Stanowisko Fryzjerskie bardzo dobra lokalizacja
Stanowisko Fryzjerskie bardzo dobra lokalizacja
1500 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajecia stanowisko fryzjerskie w salonie fryzjerskim na Morenie.Bardzo dobra lokalizacja.

Lokal usługowy NAD MOTŁAWĄ * 2 miesiące CZYNSZ 0zł
Lokal usługowy NAD MOTŁAWĄ * 2 miesiące CZYNSZ 0zł
3659 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia44

Lokal usługowy PRZY SAMEJ MOTŁAWIE w sercu Gdańska, przy ul. Stępkarskiej 7, w inwestycji CHLEBOVA APARTAMENTY wybudowanej przez NDI w 2021 roku. PIERWSZE 2 MIESIĄCE - CZYNSZ 0zł !!! Atutem lokalu jest jego umiejscowienie w intensywnie rozwijającej się okolicy. Bliskość Starówki oraz Muzeum II Wojny Światowej. Doskonała lokalizacja, zaledwie kilka minut pieszo od wszystkich atrakcji turystycznych, restauracji, kawiarni. Miejsce dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami Gdańska jak i całym Trójmiastem. Niedaleko przystanki ZTM, SKM i PKP. Nadaje się on do prowadzenia praktycznie każdej działalności handlowo-usługowo-biurowej czy gastronomicznej. Lokal znajduje się na parterze apartamentowca, w pierwszej linii zabudowy nad Motławą. Bardzo dobrze widoczny z zewnątrz, posiada wysokie witryny i dużo miejsca na reklamę. Przynależy do ciągu handlowo-usługowego. Słoneczny - strona południowa. Przestronny: powierzchnia 44,90m2 i wysokość 3,02m. Posiada dwa wejścia: frontowe od ulicy oraz tylne od strony apartamentów. Ogrzewanie miejskie, dostęp do mediów, założona moc 35kW (max. 40kW), pomiar bezpośredni zabezpieczenie 63A. Przy budynku znajduje się parking ogólnodostępny. W obiekcie jest lobby z recepcją, strefa fitness, business lounge oraz bawialnia dla dzieci. Na dachu taras wypoczynkowy z widokiem na panoramę Głównego Miasta. CHLEBOVA obejmuje 163 apartamenty i tylko kilka lokali usługowych, dodatkowo po sąsiedzku mieści się BRABANK Invest Komfort. Gwarantuje to stały przepływ ludzi i dużą atrakcyjność tego miejsca. Lokal jest w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Przeznaczenie może być bardzo szerokie, co pozwoli przyszłemu Najemcy dostosować go jak najlepiej do swoich potrzeb. Mogą być w nim prowadzone m.in. usługi o charakterze medycznym, kosmetyczno-fryzjerskim, handlowym, ogólnospożywczym, gastronomicznym, z możliwością sprzedaży i spożycia alkoholu wraz ze zgodą na uzyskanie koncesji w tym zakresie. Jest to świetne miejsce np. na biuro, kawiarnię, cukiernię, restaurację, salon kosmetyczny, delikatesy i wiele innych. Lokal ogólnodostępny, posiada swobodny niczym nieograniczony dostęp i dojście. Opis lokalizacji: - przy samej Motławie, - kilka kroków od starówki, - przy Muzeum II wojny Światowej, - miejsce dobrze skomunikowane. WAKACJE CZYNSZOWE - 2mies. 0zł !!! Czynsz 3659zł netto (FV23%) + opłaty do wspólnoty mieszkaniowej. OFERTA BEZPOŚREDNIA - Tel. 511 - pokaż numer telefonu - - Lokal dostępny od zaraz. Będzie to idealne miejsce na Twój biznes - Zapraszam!

Wynajmę lokal usługowy
Wynajmę lokal usługowy
3500 zł
nowe Gdańsk wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia102
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal usługowy o powierzchni 102m2 w Gdańsku przy ul. Goszczyńskiego 2. Loka składa się z głównego obszernego pomieszczenia, biura i toalety z osobnym WC oraz pomieszczenia gospodarczego z osobnym wejściem (wygodne rozwiązanie przy dostawach). Doskonale skomunikowana okolica.

Lokal użytkowy ,biuro Gdańsk ul.Uphagena
Lokal użytkowy ,biuro Gdańsk ul.Uphagena
2100 zł
Gdańsk wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia65
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal w centrum Wrzeszcza przy cichej ulicy Uphagena w pobliżu Gdańskiego Centrum Biznesu. Lokal posiada dwa ustawne pomieszczenia ,aneks kuchenny i toaletę. Wynajem od 1.03.2022 roku. Nieruchomość znajduje w samym centrum jednej z najważniejszych dzielnic Gdańska, przy głównym trakcie komunikacyjnym Trójmiasta

Lokal użytkowy - Gdańsk Śródmieście
Lokal użytkowy - Gdańsk Śródmieście
1450 zł
Gdańsk wczoraj
Powierzchnia15

Do wynajęcia lokal w centrum Starego Przedmieścia, po kapitalnym remoncie, mieszczącego się przy głównym skrzyżowaniu ulic Żabi Kruk i Toruńskiej. Do centrum Gdańskiej Starówki ok.500 m. Nieruchomość mieści się w trzykondygnacyjnym budynku na niskim parterze, posiadającym samodzielne wejście do lokalu, widoczne z pobliskiego skrzyżowania. Prezentowana nieruchomość posiada bardzo dobrą lokalizację. Od przystanku autobusowego Żabi Kruk ok.30 m, od przystanku tramwajowego Żabi Kruk ok.150 m, od nowo oddanego przystanku SKM"Gdańsk Śródmieście"ok.300 m W sąsiedztwie nieruchomości oprócz licznie zamieszkanej społeczności lokalnej, znajduje się wiele zabytków, inwestycji deweloperskich (apartamentowców), szkoła podstawowa, biurowiec oraz i urzędy tj. -Urząd Wojewódzki -Urząd Marszałkowski -Urząd Skarbowy -Urząd Paszportowy - Wydział Ksiąg Wieczystych Centrum zdrowia "ETER-MED". Obok nieruchomości znajduje się Hotel **** ALMOND Lokal w pełni przystosowany jest do prowadzenia działalności gospodarczej : biurowej i usługowo-handlowej itp. Składa się z sali głównej, toalety i korytarza, całość ma powierzchnię 15 m2. Posiada zabezpieczenia w postaci krat w oknie i drzwi antywłamaniowe "Gerda". Lokal w idealnym stanie nie wymaga nakładów finansowych. Centralne ogrzewanie z miasta. Czynsz letni 120 zł. miesięcznie/ zimowy powiększony o ok.100 zł. Kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu. Lokal wolny od 1 lutego 2022r.

Lokal usługowy uL. Hynka przy SKM ZASPA
Lokal usługowy uL. Hynka przy SKM ZASPA
5033 zł
Gdańsk wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia56,55
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 56,55 m2 zlokalizowany na parterze, w ciągu handlowo usługowym na terenie nowo powstałego bardzo nowoczesnego i ciągle rozbudowującego się osiedla ZASPAWITA. Lokal jest bezpośrednio i bardzo dobrze widoczny dla wszystkich pieszych i poruszających się autem wzdłuż głównej ulicy Hynka. Do lokalu wchodzi się bezpośrednio z chodnika. Cały front lokalu jest przeszklony. Wysokość lokalu ~3.3m. Witryna jest na całej szerokości lokalu. Wielką zaletą lokalu jest położenie w najbardziej zamieszkałej dzielnicy w przeliczeniu na km2 w Gdańsku jaką jest Zaspa Młyniec (informacja z oficjalnego biuletynu informacji publicznej Gdańsk). Powoduje to łatwość w pozyskaniu wielu potencjalnych klientów. W planie zagospodarowania przestrzennego na całej długości starego pasa startowego na Zaspie powstaną bloki. Dodatkowym atutem jest jego prostokątny kształt oraz stosunek szerokości (max. 546cm) do długości (max. 1049cm) oraz brak kolumn konstrukcyjnych w jego wnętrzu, które mogłyby powodować ograniczenia w zagospodarowaniu wnętrza. Lokal mieści się w kompleksie mieszkalnym w którym znajdują się dwie wieże każda ma 17 pięter (w każdej wierzy po 144 mieszkań). Lokal położony jest dosłownie 80m od przystanku autobusowego oraz ~220m od przystanku SKM ZASPA. Wnętrze w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji przez najemcę. Oferujemy dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca postojowego dla auta o powierzchni 11.5m2. Koszt miejsca parkingowego to 289zł (najem miejsca postojowego jest opcją nie koniecznością można z niego zrezygnować). Dodatkowo obok lokalu ogólnodostępne miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych. Po drugiej stronie ulicy ogólnodostępny niepłatny parking. Kwota najmu lokalu brutto 5033zł + opłaty (około 500zł) Cena za m2 brutto 89zł Miejsce postojowe 289zł brutto + opłaty(27zł) Kaucja jednomiesięczna Lokal do wynajęcia od osoby fizycznej.

Lokal użytkowy ul. Hynka 18 przy SKM ZASPA, os. ''ZASPA WITA'' 56,55m2
Lokal użytkowy ul. Hynka 18 przy SKM ZASPA, os. ''ZASPA WITA'' 56,55m2
5033 zł
Gdańsk wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia56,55
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 56,55 m 2 zlokalizowany na parterze, w ciągu handlowo usługowym na terenie nowo powstałego bardzo nowoczesnego i ciągle rozbudowującego się osiedla ZASPAWITA. Lokal jest bardzo bezpośrednio i bardzo dobrze widoczny dla wszystkich pieszych i poruszających się autem wzdłuż głównej ulicy Hynka. Do lokalu wchodzi się bezpośrednio z chodnika. Cały front lokalu jest przeszklony. Wysokość lokalu ~3.3m. Witryna jest na całej szerokości lokalu. Wielką zaletą lokalu jest położenie w najbardziej zamieszkałej dzielnicy w przeliczeniu na km2 w Gdańsku jaką jest Zaspa Młyniec (informacja z oficjalnego biuletynu informacji publicznej Gdańsk). Powoduje to łatwość w pozyskaniu wielu potencjalnych klientów. W planie zagospodarowania przestrzennego na całej długości starego pasa startowego na Zaspie powstaną bloki. Dodatkowym atutem jest jego prostokątny kształt oraz stosunek szerokości (max. 546cm) do długości (max. 1049cm) oraz brak kolumn konstrukcyjnych w jego wnętrzu, które mogłyby powodować ograniczenia w zagospodarowaniu wnętrza. Lokal mieści się w kompleksie mieszkalnym w którym znajdują się dwie wieże każda ma 17 pięter (w każdej wierzy po 144 mieszkań). Lokal położony jest dosłownie 80m od przystanku autobusowego oraz ~220m od przystanku SKM ZASPA. Wnętrze w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji przez najemcę. Oferujemy dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca postojowego dla auta o powierzchni 11.5m2. Koszt miejsca parkingowego to 289zł (najem miejsca postojowego jest opcją nie koniecznością można z niego zrezygnować). Dodatkowo obok lokalu ogólnodostępne miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych. Po drugiej stronie ulicy ogólnodostępny niepłatny parking. Kwota najmu lokalu brutto 5033zł + opłaty (około 500zł) Cena za m2 brutto 89zł Miejsce postojowe 289zł brutto + opłaty(27zł) Kaucja jednomiesięczna Lokal do wynajęcia od osoby fizycznej.

Sala / lokal - na imprezę, przyjęcie, urodziny, chrzciny, małe wesele
Sala / lokal - na imprezę, przyjęcie, urodziny, chrzciny, małe wesele
1000 zł
Gdańsk wczoraj
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia sala bardzo blisko morza, idealne miejsce do zorganizowania: - urodzin - chrzcin - komunii - spotkania ze znajomymi - konferencji - małego wesela - każdej innej imprezy jaka tylko przyjdzie wam do głowy :) Sala wyposażona jest w: - bar - nagłośnienie - oświetlenie dyskotekowe - toaletę Możliwość dokupienia: - cateringu - zastawy stołowej - roll baru z piwem Szczegółowe informacje dotyczące wynajmu na stronie www.morzeimpreza.pl lub pod numerem telefonu / mailem wskazanym w ogłoszeniu. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną szacunkową, ostateczna cena uzależniona jest od terminu rezerwacji. Zapraszam do kontaktu :)

Wynajmę budynek magazynowo-biurowy
Wynajmę budynek magazynowo-biurowy
34500 zł
Gdańsk wczoraj
Powierzchnia460
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Kontakt telefoniczny: (użyj formularza kontaktowego) Wynajmę Budynek Magazynowo Biurowy wraz z działką. Budynek składa się z parter 2 hale wysokość 5,50 m powierzchni po 120 m2. Piętro wysokość 3.0 m.Do tego socjale łazienki. Budynek stoi na działce ogrodzonej . Budynek w trakcie pracy wykończeniowych możliwość własnej aranżacji. Wynajem bez pośrednio od właściciela. Budynek położony jest na ul. Kartuska 300 m od obwodnicy Trójmiasta. Zapraszam do współpracy. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny na nr (użyj formularza kontaktowego).

Lokal handlowo-usługowy 52m2 - Letnica
Lokal handlowo-usługowy 52m2 - Letnica
3600 zł
Gdańsk wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia52
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Nowy lokal handlowo-usługowy 52 m2 do własnej aranżacji. Wspaniała lokalizacja na Letnicy - Osiedle Latarników. Letnica - najszybciej rozwijająca się dzielnica Gdańska,  w budowie kolejne etapy inwestycji mieszkaniowych oraz drogowych. Lokal z dużymi witrynami wychodzącymi na główną ulicę, blisko klatki wejściowej do budynku. koszt wynajmu 3600 netto + opłaty do wspólnoty mieszkaniowej.

Gabinet w Poradni dla psychologa, dietetyka, logopedy
Gabinet w Poradni dla psychologa, dietetyka, logopedy
35 zł
Gdańsk wczoraj
Poziom3
Powierzchnia18
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Zapraszamy do skorzystania z oferty najmu gabinetów w Poradni specjalistycznej. www.iprocare.pl 1. NOWOŚĆ! Gdańsk ul. Marszałka Ferdynanda Focha (4 gabinety - wynajem wyłącznie na pełne dni) 2. Gdańsk przy ul. Rzeczypospolitej (3 gabinety - wynajem na godziny, połówki dni, oraz pełne dni) Oferta skierowana jest do: * dietetyków * psychologów * psychoterapeutów * logopedów * seksuologów * hipnoterapeutów * coach'ów Gabinety są całkiem nowe, w pełni wyposażone w meble starannie dobrane i w bardzo wysokim standardzie. Przytulne, a jednocześnie przestronne. Każdy z nich posiada fotele i /lub kanapy, biurko z krzesłem, stolik kawowy. Na Rzeczypospolitej kącik kawowy i poczekalnia, na Focha przestronna poczekalnia i aneks kuchenny, cały lokal klimatyzowany. W ramach współpracy oferujemy dodatkowo: - indywidualny profil specjalisty na stronie gabinetów www.iprocare.pl - profil specjalisty na FB - wsparcie marketingowe Godziny najmu elastyczne: pn-nd 8:00-21:00 Cena brutto: 160 zł za każdy cały dzień  (cena przy 4 dniach w miesiącu) 35 zł z każdą godzinę - (tylko przy gabinetach na Rzeczypospolitej) rezerwacja on-line! Przy większej ilości dni możliwość negocjacji ceny.

Lokal na wynajem
Lokal na wynajem
4500 zł
Gdańsk wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia88
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Opis nieruchomości Atuty: • Duże witryny; • Wolnostojący budynek; • Korzystny i przestronny układ; • Miejsce na szyld; • Duże możliwości aranżacyjne lokalu; • Dostępne pomieszczenie socjalne z toaletą; • Miejsca parkingowe pod lokalem; • Lokal w atrakcyjnej lokalizacji; • Dworzec PKP - 4 min od nieruchomości, przystanek tramwajowy   oraz autobusowy - 3 min. Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum dolnego Wrzeszcza, w pobliżu placu Józefa Wybickiego. Wejście znajduje się od ulicy Pestalozziego oraz drugie od ul. Gołębiej. Dolny Wrzeszcz wciąż się zmienia, rozwija, przechodzi gruntowną rewitalizację. Infrastruktura w postaci Galerii Bałtyckiej, Galerii Metropolii oraz nowo wybudowanego osiedla Stary Browar nadaje lokalowi dodatkowej atrakcyjności. Lokal znajduje się naprzeciwko Liceum Ogólnokształcącego nr 2 oraz nr 19.   Lokal: Lokal wolnostojący usługowy o łącznej powierzchni 84 m2.. Pomieszczenie główne ok. 50 m2, drugie pomieszczenie ok. 20 m2, pomieszczenie socjalne z toaletą ok. 14  m2. Możliwość wynajęcia od zaraz.  Miesięczny koszt wynajmu to 4500 zł/brutto (istnieje możliwość negocjacji) + opłaty eksploatacyjne według zużycia. Dodatkowo lokal posiada piwnicę o tej samej powierzchni którą można również wynająć. Stan surowy.

Lokal Usługowy Gdańsk Orunia
Lokal Usługowy Gdańsk Orunia
2700 zł
Gdańsk wczoraj
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Lokal do wynajęcia o powierzchni 50m2 w Gdańsk Górna Orunia ul. Królowej Jadwigi 137d wyjście od ul. Świętokrzyskiej Cena: 2700zł + opłaty eksploatacyjne ( w tym prąd, woda, ogrzewanie) ok 600zł/m-c Opis: Lokal znajduje się na I piętrze, w dwupiętrowym budynku ( z 2012 roku) usługowo-mieszkalnym, z widną, podziemnym garażem (do lokalu przynależy jedno miejsce) oraz patio na dachu. Na 50m2 znajdują się dwa pomieszczeni, aneks oraz toaleta W ramach wyposażenia biura wchodzą: biura, krzesła, szafy oraz regały Lokalizacja: Tuż obok pętli tramwajowej, tramwajem można dojechać w 20 minut do dworca głównego, Obok znajdują się również przystanki autobusowe  w kierunku dworca głównego i również 20 minut zajmie nam podróż do dworca głównego. Lokal znajduję się 10 minut jazdy samochodem od obwodnicy Trójmiasta Przy budynku są usytuowane publiczne miejsca postojowe. dostępne od 1 maja 2021 roku Istnieje możliwość zakupu lokalu.

Lokal w centrum Moreny
Lokal w centrum Moreny
3900 zł
Gdańsk wczoraj
Poziom1
Powierzchnia76
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Świetnie zlokalizowany lokal przeznaczony na działalność usługową lub biurową. Lokal składa się z otwartej, dużej przestrzeni (przez odpowiednią aranżancje można ją podzielić na mniejsze obszary), toalety, szatni z pomieszczeniem socjalnym i niewelkiej antresoli. Całość klimatyzowana. Na podłogach panele. Ogrzewanie miejskie. W tym samym budynku od lat funkcjonują sklepy spożywcze, KFC, salon fryzjerski, salony kosmetyczne stomatolodzy, bank i inna działalność usługowa i handlowa. Cena najmu: 3900 brutto (VAT 0%) + media: zima 1000 zł, lato 500-600 + prąd

gabinet kosmetyczny gdańsk
gabinet kosmetyczny gdańsk
2000 zł
Gdańsk wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia200
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Powierzchnia to około 10 mkw Podnajme gabinet kosmetyczny na usługi kosmetyczne , masaże, tatuaże,makijaż pernamentny, usługi fryzjerskie. Gabinet znajduje w Gdańsku na starówce ul. Spichrzowa Gabinet urządzony gotowy do pracy. W salonie mamy paznokcie /manicure i pedicure, rzęsy , brwi. Salon jest w całości przystosowany. Wystarczą chęci i pomysł, jeśli jesteś ambitna z chęcią pomogę!

Powierzchnia biurowa 180 m2, idealna pod działalność - Gdańsk Osowa
Powierzchnia biurowa 180 m2, idealna pod działalność - Gdańsk Osowa
8 500 zł
Gdańsk wczoraj
Do wynajęcia przezAgencja
Powierzchnia180

Oferujemy na wynajem nieruchomość o powierzchni 180 m2 w dzielnicy Gdańsk Osowa. Budynek 3-kondygnacyjny. Parter oraz 2. piętro są zagospodarowane (zagraniczna firma softwareowa). Przedmiotem najmu jest 1. piętro. Rzut piętra ma 478m2 powierzchni użytkowej plus klatka schodowa i szyb windowy (w sumie ok. 500m2). Kondygnacja może być podzielona na 2 niezależne części odpowiednio: 180m2 i 298m2 plus węzeł sanitarny, winda i klatka schodowa. Kondygnacja ta ma dwie niezależne strefy klimatyzacji. Do budynku dochodzą przyłącza 3 operatorów telekomunikacyjnych. Budynek został wyposażony we wszelkie udogodnienia, które gwarantują wydajne i przyjemne środowisko pracy każdego pracownika. Doskonały dojazd do obwodnicy, w odległości 1,5 km stacja PKM. W pobliżu Selgros, Castorama, Renk, stacja paliw, restauracja. Odległości: Gdynia Centrum: 30 minut Sopot Centrum: 30 minut Gdańsk Centrum: 25 minut Warszawa: 3h 30 minut Koszt najmu 11 euro/m2 + media. Cena podlega negocjacji! Zadzwoń i umów się na prezentację! Małgorzata Staniszewska Specjalista ds. Nieruchomości Tel. 883 444 319 e-mail: malgorzatastaniszewska.koloseum@gmail.com Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/ Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837Numer oferty w biurze: 421559Lokalizacja: Pomorskie, Gdańsk, OsowaOgłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Powierzchnia298 m2 idealna pod biuro - Gdańsk Osowa
Powierzchnia298 m2 idealna pod biuro - Gdańsk Osowa
14 000 zł
Gdańsk wczoraj
Do wynajęcia przezAgencja
Powierzchnia298

Oferujemy na wynajem nieruchomość o powierzchni 298 m2 w dzielnicy Gdańsk Osowa. Budynek 3-kondygnacyjny. Parter oraz 2. piętro są zagospodarowane (zagraniczna firma softwareowa). Przedmiotem najmu jest 1. piętro. Rzut piętra ma 478m2 powierzchni użytkowej plus klatka schodowa i szyb windowy (w sumie ok. 500m2). Kondygnacja może być podzielona na 2 niezależne części odpowiednio: 180m2 i 298m2 plus węzeł sanitarny, winda i klatka schodowa. Kondygnacja ta ma dwie niezależne strefy klimatyzacji. Do budynku dochodzą przyłącza 3 operatorów telekomunikacyjnych. Budynek został wyposażony we wszelkie udogodnienia, które gwarantują wydajne i przyjemne środowisko pracy każdego pracownika. Doskonały dojazd do obwodnicy, w odległości 1,5 km stacja PKM. W pobliżu Selgros, Castorama, Renk, stacja paliw, restauracja. Odległości: Gdynia Centrum: 30 minut Sopot Centrum: 30 minut Gdańsk Centrum: 25 minut Warszawa: 3h 30 minut Koszt najmu 11 euro/m2 + media. Cena podlega negocjacji! Zadzwoń i umów się na prezentację! Małgorzata Staniszewska Specjalista ds. Nieruchomości Tel. 883 444 319 e-mail: malgorzatastaniszewska.koloseum@gmail.com Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/ Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837Numer oferty w biurze: 421560Lokalizacja: Pomorskie, Gdańsk, OsowaOgłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Wynajme pokój do pracy
Wynajme pokój do pracy
850 zł
Gdańsk 2 dnia plecy
Poziom2
Powierzchnia17
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Mam do wynajęcia w swojej pracowni pokój, który może być przeznaczony na odrębne miejsce do pracy - pracownię, gabinet itd.  Pracownia znajduje się w urokliwej, spokojnej dzielnicy Gdańska - Strzyża. To kamienica z lokalem na 2 piętrze. Latem całe studio zostało odmalowane, w tym pomieszczenie do wynajęcia. zapraszam!  Gdańsk Strzyża Michała Glinki 19/5

Biuro z własną łazienką i balkonem
Biuro z własną łazienką i balkonem
5870 zł
Gdańsk 2 dnia plecy
Powierzchnia62,23
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Niniejsze ogłoszenie dotyczy wynajmu lokalu wielkości ok. 62 mkw, znajdującego się na II piętrze kameralnego i reprezentacyjnego budynku biurowego w Gdańsku w dzielnicy Jasień. Lokal jest aktualnie przedzielony lekką ścianką działową z przeszkleniem. W lokalu jest wydzielona łazienka wielkości ok. 4,5 m2. oraz zaplecze socjalne. Lokal ma również bezpośrednie wyjście na balkon po stronie południowej budynku.              Charakterystyka: Wysoki standard wykończenia budynku, lokali i części wspólnych   Bardzo dobrze doświetlone, wysokie pomieszczenia biurowe   Otwierane okna we wszystkich biurach Internet światłowodowy Kontrola dostępu i monitoring Dedykowane miejsca parkingowe. Lokalizacja: Pomiędzy dwiema ważnymi arteriami komunikacyjnymi miasta – ul. Armii Krajowej oraz ul. Kartuską, co umożliwia sprawny dojazd do Śródmieścia Gdańska oraz trójmiejskiej obwodnicy Spokojne i dobre sąsiedztwo innych  biurowców oraz obiektów usługowych Blisko przystanki autobusowe     Prężnie rozwijająca się „młoda” dzielnica.   Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji lub umówienia spotkania.

Lokal przy GŁÓWNYM skrzyżowaniu przy PRZEJŚCIU !!!
Lokal przy GŁÓWNYM skrzyżowaniu przy PRZEJŚCIU !!!
2500 zł
Gdańsk 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia30
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 30 m kw. w Gdańsku przy głównym skrzyżowaniu przy przejściu dla pieszych – SUPER LOKALIZACJA !!! Nowa niższa cena za lokal – taniej niż 3 lata temu !!! Tylko 2500 zł + opłaty. Adres lokalu: Chłopska 59, 80-350 Gdańsk Lokal można wynająć na wszystko !!! Na sklep, monopolowy, biuro, usługi, gastronomię – bezpośrednie wejście od ulicy, naprzeciwko przejścia dla pieszych. Lokal posiada wentylacje przeznaczoną dla lokali gastronomicznych !!! NAJLEPSZA LOKALIZACJA W GDAŃSKU !!! JEDYNA TAKA !!! OBOK ZNAJDUJĄ SIĘ PRZYSTANKI TRAMWAJOWE I AUTOBUSOWE !!! Tysiące ludzi przechodzi koło tego lokalu codziennie !!! Tysiące samochodów przejeżdża codziennie obok tego lokalu !!! Lokal po całkowitym remoncie !!! Lokal ma nowy dach !!! Lokal doinwestowany – łatwa adaptacja dla nowego Najemcy !!! Kontakt do właściciela: Bardzo proszę o wysłanie SMSa na numer telefonu: (użyj formularza kontaktowego) W SMSie proszę napisać: - lokal w Gdańsku (mam parę lokali, muszę wiedzieć o który chodzi) - typ działalności jaką Państwo chcą prowadzić - swój adres e-mail Na podany przez Państwa adres e-mail wyślę ofertę oraz warunki najmu. Po akceptacji oferty umówimy się na obejrzenie lokalu. Lokal jest wolny od zaraz. Opis: - Lokal do wynajęcia na każdy cel – monopolowy, sklep, biuro, gastronomię, usługi - lokal w najlepszej lokalizacji jaka może być – przy głównym skrzyżowaniu w Gdańsku Żabiance – róg ul. Chłopskiej i Pomorskiej. Obok lokalu przebiegają główne drogi prowadzące do Sopotu, Ergo Areny, do plaży w Jelitkowie oraz do śródmieścia Gdańska i do Oliwy do autostrady. - lokal na parterze z bezpośrednim wejściem od ulicy w ciągu komunikacyjnym prowadzącym do przystanków tramwajowych i autobusowych. Wejście do lokalu naprzeciwko przejścia dla pieszych !!! - obok lokalu znajdują się 3 przystanki tramwajowe i 3 przystanki autobusowe, - lokal po całkowitym remoncie !!! Lokal ma nowy dach !!! Łatwa adaptacja dla nowego Najemcy - z tyłu lokalu znajduje się duży DARMOWY parking, dzięki czemu Twoi klienci będą mieli łatwą i darmową możliwość zaparkowania swoich samochodów. To samo dotyczy dostawców towarów którzy będą mogli podjechać pod same tylnie drzwi do lokalu wychodzące na darmowy parking. - lokal o powierzchni około 30 m. kw. - lokal składa się z 3 pomieszczeń, jednej dużej sali, pomieszczenia biurowego oraz łazienki - 2 niezależne wejścia do lokalu – główne od strony przejścia dla pieszych, drugie od strony parkingu. Główne drzwi do lokalu od strony przejścia dla pieszych to drzwi przystosowane do sprzedaży nocnej – takie jak się montuje w sklepach monopolowych, aptekach - z okienkiem otwieranym po środku drzwi - od strony parkingu zamontowane drzwi antywłamaniowe - możliwość powieszenia podświetlanego szyldu od strony głównego skrzyżowania !!! Twój szyld będzie powieszony naprzeciw głównego skrzyżowania w Gdańsku – będzie widoczny z dla samochodów i pieszych – dostajesz tym samym darmową reklamę !!! Nowa niższa cena za lokal – taniej niż 3 lata temu !!! Tylko 2500 zł + opłaty. Czynsz: 2500 zł netto + opłaty (250 zł administracja miesięcznie + woda i prąd) Co miesiąc na w/w kwoty wystawiam fakturę. Wodę i prąd nowy najemca przepisuje na siebie i sam się będzie z nich rozliczał. W/w ceny ostateczne. Adres lokalu: Chłopska 59, 80-350 Gdańsk Kontakt do właściciela: Bardzo proszę o wysłanie SMSa na numer telefonu: (użyj formularza kontaktowego) W SMSie proszę napisać: - lokal w Gdańsku (mam parę lokali, muszę wiedzieć o który chodzi) - typ działalności jaką Państwo chcą prowadzić - swój adres e-mail Na podany przez Państwa adres e-mail wyślę ofertę oraz warunki najmu. Po akceptacji oferty umówimy się na obejrzenie lokalu. Lokal jest wolny od zaraz. Opisz szczegółowy: Jeśli szukasz taniego lokalu który będzie znajdował się w centralnym miejscu w Gdańsku, a obok Twojego lokalu będą przechodzić co dziennie tysiące ludzi oraz przejeżdżać tysiące samochodów, oraz zależy Ci na dobrej reklamie (możliwość powieszenia szyldu na głównym skrzyżowaniu w Gdańsku ZA DARMO) to ten lokal jest dla Ciebie. W lokalu można prowadzić każdą działalność gospodarczą, może tam być sklep, monopolowy, biuro, gabinet, usługi a nawet gastronomia. Lokal został przystosowany do gastronomii – posiada specjalną wentylację przeznaczoną dla lokali gastronomicznych. Jest to jedyny lokal w Gdańsku który jest tak świetnie położony – główne skrzyżowanie w Gdańsku Żabiance (główna sypialnia Gdańska – dziesiątki tysięcy ludzi mieszkających w blokach) – róg ul. Chłopskiej i Pomorskiej. Obok lokalu przebiegają główne drogi prowadzące do Sopotu, Ergo Areny, do plaży w Jelitkowie oraz do śródmieścia Gdańska i do Oliwy do autostrady. Lokal jest na wprost przejścia dla pieszych, przy głównym ciągu komunikacyjnym prowadzącym do przystanków tramwajowych i autobusowych. Z tyłu lokalu jest olbrzymi darmowy parking – klienci będą mieli gdzie za darmo zaparkować swoje samochody. Jest też możliwość podjechania samochodem z dostawą towaru do tylnych drzwi do lokalu. Lokal posiada 2 niezależne wejścia – główne od strony przejścia dla pieszych, drugie od strony parkingu. Główne drzwi do lokalu od strony przejścia dla pieszych to drzwi przystosowane do sprzedaży nocnej – takie jak się montuje w sklepach monopolowych, aptekach - z okienkiem otwieranym po środku drzwi Lokal po remoncie, dodatkowo został wymieniony dach w lokalu – bardzo łatwa adaptacja lokalu dla nowego najemcy !!! Lokal ma powierzchnię około 30 metrów kwadratowych, składa się z 2 pomieszczeń oraz 1 łazienki. Nowy najemca ma dowolność w dostosowaniu lokalu do swoich potrzeb. Interesują mnie umowy długo terminowe. Nowa niższa cena za lokal – taniej niż 3 lata temu !!! Tylko 2500 zł + opłaty. Czynsz: 2500 zł netto + opłaty (250 zł administracja miesięcznie + woda i prąd) Co miesiąc na w/w kwoty wystawiam fakturę. Wodę i prąd nowy najemca przepisuje na siebie i sam się będzie z nich rozliczał. W/w ceny ostateczne. Adres lokalu: Chłopska 59, 80-350 Gdańsk Kontakt do właściciela: Bardzo proszę o wysłanie SMSa na numer telefonu: (użyj formularza kontaktowego) W SMSie proszę napisać: - lokal w Gdańsku (mam parę lokali, muszę wiedzieć o który chodzi) - typ działalności jaką Państwo chcą prowadzić - swój adres e-mail Na podany przez Państwa adres e-mail wyślę ofertę oraz warunki najmu. Po akceptacji oferty umówimy się na obejrzenie lokalu. Lokal jest wolny od zaraz.

Lokal gastronomiczny 180 m Wrzeszcz
Lokal gastronomiczny 180 m Wrzeszcz
9500 zł
Gdańsk 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia180
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Odstąpię lokal gastronomiczny o łącznej powierzchni ok. 180m2.  W pełni wyposażony, wentylacja, klimatyzacja, monitoring. Dobra lokalizacja, duży ruch pieszy. W lokalu przez kilka lat funkcjonowało bistro. Odstępne do uzgodnienia. Możliwość przejęcia z wyposażeniem lub bez.  Wolny od zaraz. Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni 100m2. Więcej informacji pod nr tel. (użyj formularza kontaktowego). 

Lokal usługowy - os Perspektywa
Lokal usługowy - os Perspektywa
8740 zł
Gdańsk 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia92
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Nowy środkowy lokal usługowy znajdujący się na osiedlu Perspektywa, dwa wejścia do lokalu: jedno od frontu wraz z dużą witryną a drugie od dziedzińca, duże witryny, stan deweloperski do własnej aranżacji. Wysokość lokalu 3,30m. Możliwość połączenia z sąsiednim lokalem pod żłobek/przedszkole. Wynajem pod działalność edukacyjną: żłobkowo/przedszkolną, usługowo/handlową, gastronomiczną (ze sprzedażą alkoholu), biurową. Warunki najmu: - preferowany wynajem długoterminowy, - kaucja 8740 zł - kwota najmu 8740 zł netto/ miesięcznie + opłaty W razie pytań proszę o kontakt --> (użyj formularza kontaktowego)

Wynajmę pomieszczebie po zakładzie fryzjerskim
Wynajmę pomieszczebie po zakładzie fryzjerskim
1500 zł
Gdańsk 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia35
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Gdańsk -Wrzeszcz Dolny-M.Reja22 wjazd od HALLERA.Salon znajduje się pomieszczenie gospodarcze.2 toalety, zaplecze dla personelu .W Salonie oddzielnie funkcjonuje Gabinet kosmetyczny .Do ceny wynajmu doliczamy +media +podatek .Lub inne propozycje możliwość przebranżowienia.

Gabinet lekarski do wynajęcia
Gabinet lekarski do wynajęcia
50 zł
Gdańsk 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia32
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Gabinet w samym centrum gdańska w prestiżowej lokalizacji oś. Wzgórze Focha. Łatwy dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Duża dostępność miejsc postojowych dla samochodów. W tym często możliwość zaparkowania przed samym gabinetem. Blisko szpital miejski Copernicus. W skład lokalu wchodzą 4 pomieszczenia: 2 x toaleta (w tym jedna z prysznicem ) 1 x poczekalnia 1 x gabinet 14m2 + aneks socjalny Wszystkie pomieszczeni klimatyzowane z niezależną wentylacją mechaniczną. Wysoka jakość oświetlenia umożliwia komfortową pracę. Istniej możliwość doposażenia gabinetu w dodatkowe meble. Dwie opcje najmu: NAJEM W STAŁYCH GODZINACH: stawka 50zł/h (minimum 2 godziny w tygodniu) -przez pierwsze 3 miesiące (40zł/h) NAJEM ELASTYCZNY: stawka abonamentu 60zł /miesięcznie + 60zł każda wykorzystana godzina - pierwsze 3 miesiące (50zł/h)

Sala / lokal - na imprezę, przyjęcie, urodziny, chrzciny, małe wesele
Sala / lokal - na imprezę, przyjęcie, urodziny, chrzciny, małe wesele
1000 zł
Gdańsk 2 dnia plecy
Poziom1
Powierzchnia100
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia sala z widokiem na morze, idealne miejsce do zorganizowania: - urodzin - chrzcin - komunii - spotkania ze znajomymi - konferencji - małego wesela - każdej innej imprezy jaka tylko przyjdzie wam do głowy :) Sala wyposażona jest w: - aneks kuchenny - toaletę - nagłośnienie - oświetlenie dyskotekowe Możliwość dokupienia: - cateringu - zastawy stołowej - roll baru z piwem - rzutnika - konsoli do gier Play Station Szczegółowe informacje dotyczące wynajmu na stronie www.morzeimpreza.pl lub pod numerem telefonu / mailem wskazanym w ogłoszeniu. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną szacunkową, ostateczna cena uzależniona jest od terminu rezerwacji. Zapraszam do kontaktu :)

Wynajme pomieszczenie kosmetyczne w salonie fryzjerskim w ,Gdansku
Wynajme pomieszczenie kosmetyczne w salonie fryzjerskim w ,Gdansku
100 zł
Gdańsk 2 dnia plecy
Powierzchnia10
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Podnajme pomieszczenie kosmetyczne w salonie fryzjerskim na dni ,w Gdańsku .Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie. 100 zł za jeden dzień w zależności od ilości dni cena ulega negocjacji .

Wyjątkowy salon kosmetyczny w centrum Wrzeszcza. Gotowy business.
Wyjątkowy salon kosmetyczny w centrum Wrzeszcza. Gotowy business.
123456 zł
Gdańsk 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia97
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Oddam w dobre ręce gotowy, dochodowy business w postaci wyjątkowego salonu kosmetycznego. Lokal jest nowo wyremontowany. Składa się z części głównej z 6 stanowiskami do manicure oraz 1 stanowiska do pedicure, recepcji, części do stylizacji rzęs z 3 stanowiskami, toalety dla klientów, gabinetu zabiegowego, zaplecza dla personelu z kuchnią i toaletą. Lokal wyposażony w klimatyzację. Niewielkie koszty czynszu. Świetna lokalizacja. Duże witryny. Wyposażenie salonu: ( laser nd yag, IPL, kombajn kosmetyczny, autoklaw,kosmetyki, meble itd.) Stała baza klientów. Dobrze rozwinięte i skutecznie działające social media. Salon można przejąć ze wszystkim jak stoi wraz z pracownikami . Od razu można działać i dalej zarabiać. Cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu.Tylko zdecydowanie osoby. Taka okazja może się nie powtórzyć! Masz pytania? Zadzwoń. Chętnie odpowiem.

Lokal usługowy Przystań Letnica
Lokal usługowy Przystań Letnica
15624936 zł
Gdańsk 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia158,79
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na sprzedaż lokal usługowy w inwestycji Przystań Letnica, położony przy ul. Letnickiej, zlokalizowanej na trasie ciągu komunikacyjnego między Brzeźnem, Nowym Portem, a dalszą częścią dzielnicy Letnica. Lokal usytuowany jest na parterze, w budynku zrealizowanym w ramach I etapu inwestycji.  Wystawa okien bezpośrednio na ul. Letnicką. W ramach całej inwestycji, do końca 2023 zostaną oddane do użytkowania 654 mieszkania. Do lokalu możliwość zakupu 2 miejsc postojowych w hali garażowej, w cenie 30 tys. zł netto/miejsce. Cena netto:  1 270 320,00 zł Cena brutto: 1 562 493,60 zł  Lokal w standardzie deweloperskim.  Zachęcamy do oględzin.

Pawilon Kontener biurowy / socjalny / handlowy Używany
Pawilon Kontener biurowy / socjalny / handlowy Używany
24000 zł
Gdańsk 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia18
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Okazja! Używane: 1. pawilon handlowo - biurowy z klimatyzacją i toaletą ( 6mx3m), 4 witryny+drzwi przeszklone 2. pawilon socjalny na ramie z toaletą (6mx2,43m),Okno rozwierno-uchylne plus okienko w toalecie 3. pawilon biurowy ( nie był użytkowany ) (5mx3m), 2 witryny plus drzwi przeszklone alu NA SPRZEDAŻ. Sprzedaż od osoby prywatnej na umowę cywilno-prawną. Bez faktury Cena za każdy 24 tys. Dostępne od ręki w Gdańsku tel 66*****03

LOKAL USŁUGOWY 60m2 przy ul. Toruńskiej
LOKAL USŁUGOWY 60m2 przy ul. Toruńskiej
3500 zł
Gdańsk 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę lokal usługowy przy ul. Toruńskiej.  Lokal znajduje się na parterze apartamentowca, tuż nad Motławą. Obok znajdują się inne lokale prowadzące działalność handlowo-usługową. Na wejściu znajduje się duża witryna. Parking znajduje się przy budynku. Lokal przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Osiedle na którym się znajduje objęte jest całorocznym monitoringiem i ochroną. Lokalizacja:  -kilka kroków od Starego Miasta (12min pieszo do Fontanny Neptuna) -w pobliżu restauracje, bistro, żabka, parking strzeżony -4 km od wjazdu na obwodnicę południową  -blisko komunikacji miejskiej, zarówno autobusowej jak i tramwajowej Czynsz 3500zł netto+ 23%VAT plus opłaty  Lokal dostępny od zaraz. Zapraszam do kontaktu i oględzin na miejscu!

Coworking - biurka na wynajem
Coworking - biurka na wynajem
599 zł
Gdańsk 3 kilka dni temu
Poziom2
Powierzchnia100
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Znudzony praca w domu ? Szukasz biura ale koszty są przerażające? Mamy świetne rozwiązanie dla Ciebie. Wynajem biurka w przystępnej cenie! W cenie wynajmu biurka jest również możliwość korzystania z: -sali konferencyjnej i rzutnika, - dostęp do urządzeń biurowych, - dostęp do kuchni (ekspres do kawy, mikrofala, lodówka, czajnik, dystrybutor z wodą) -dostęp do toalety, -możliwość zarejestrowania działalności na podany adres a także używania go do korespondencji. Nasze biuro to powierzchnia 100m2, z 12 miejscami do pracy samodzielnej. Biuro znajduje się na Przymorzu w świetnej lokalizacji pod względem dojazdu zarówno- SKM jak i autobusem czy tramwajem. W pobliżu sklepy, kawiarnia oraz parking. Aktualnie w biurze są pracownicy pełnoetatowi oraz podnajmujący biurka, którzy działają w branży ubezpieczeniowej i nie tylko. Zapewnimy Tobie spokojne miejsce do pracy w kreatywnej przestrzeni, niższe koszty, ale także możliwość nawiązania wielu kontaktów. Gwarantujemy miłą atmosferę w dobranym zespole. Przyjdź do nas na dzień próbny. Zapraszamy na kawę, rozgość się i sprawdź jak czujesz się w naszej przestrzeni. Kaucja w wysokości czynszu miesięcznego. Dokładna lokalizacja: Aleja Rzeczypospolitej 4D/176 Cena wynajmu: 599 zł/mc netto + VAT

Podnajme gabinet gosmetyczny na kilka dni w tygodniu
Podnajme gabinet gosmetyczny na kilka dni w tygodniu
100 zł
Gdańsk 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia18
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę gabinet kosmetyczny na kilka dni w tygodniu . Gabinet jest połączony z salonem fryzjerskim . Lokal Znajduje się nieopodal galerii Forum .

Podnajmę stanowisko, manicure, pedicure, stylizacja rzęs mile widziana
Podnajmę stanowisko, manicure, pedicure, stylizacja rzęs mile widziana
500 zł
Gdańsk 3 kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia5
Przeznaczenie lokaluUsługowe

W funkcjonującym salonie kosmetyczno-fryzjerskim DUET podnajmę stanowisko do manicure. Udostępniam stanowisko pracy, recepcję, pomieszczenie socjalne i sanitarne. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 60*****40 Gabinet jest do wynajęcia od zaraz Gdańsk Wrzeszcz ul.Słowackiego Ogłoszenie aktualne, proszę dzwonić. Miejsce z kalendarzem w BooksyBIZ

Wynajmę lokal użytkowy 23 m2, WRZESZCZ
Wynajmę lokal użytkowy 23 m2, WRZESZCZ
1500 zł
Gdańsk 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia23
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam. Mam do wynajecia lokal o powierzchni 23 m2, usytuowany na ul. Chrobreho 1 a Gdansk Wrzeszcz,na przeciwko przystanku tramwajowego plac Komorowskiego, 5 minut na piechote do SKM-WRZESZCZ. Lokal dostepny od 1 lutego. Nr kontaktowy: 69*******70 lub 79*******47

Filtr