Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biura i Lokale

Sortowanie:
Znaleziony: 8 ogłoszenie w kategorii Biura i Lokale w Mogilno
Wynajmę lokal w centrum Mogilna
Wynajmę lokal w centrum Mogilna
1800 zł
nowe Mogilno 7 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia31
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia dwa lokale lokal usługowe w samym centrum Mogilna przy ul. Jagiełły. Lokal o powierzchni 31,17 m2(sala główna) + 14,36 m2( zaplecze higieniczno – sanitarne). Po kompleksowym remoncie. Wysoki standard zgodnie z przepisami bhp i sanitarnymi umożliwiającymi prowadzenie cukierni, kawiarni. Nowa instalacja elektryczna oraz wod- kan. Nowa stolarka. Instalacja elektryczna + gniazda siłowe Możliwość podłączenia instalacji gazowej wg. uznania najemcy. Możliwość powiększenia powierzchni handlowej o dodatkowe 22 m2 (sąsiednie pomieszczenie z odrębnym węzłem sanitarnym) Drugi lokal – 22m2 z zapleczem. nr. tel 66*******54

Lokal do wynajęcia centrum miasta, 48m2.
Lokal do wynajęcia centrum miasta, 48m2.
2200 zł
Mogilno 12 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia48
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal do wynajęcia, powierzchnia 48m2 + toaleta. 88-300 Mogilno ul. Plac Wolności 4. Centrum miasta, obok restauracji "Józefina". Kontakt pod tel. 60*******85.

Lokal usługowy Mogilno
Lokal usługowy Mogilno
209000 zł
Mogilno 23 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do sprzedania lokal użytkowy po remoncie w centrum Mogilna. Powierzchnia użytkowa wynosi 70 m2. Lokal składa się z sali sprzedaży o pow. 60 m2 oraz zaplecza socjalnego z toaletą o pow. 10 m2. Lokal znajduje się na parterze kamienicy przy głównej ulicy miasta. Sala sprzedaży gotowa do prowadzenia działalności, na podłodze kafelki, na ścianach gładzie, na suficie kasetony z zamontowanymi lampami rastrowymi o dużej wydajności świetlnej i małym poborze energii elektrycznej. Wysokość pomieszczeń wynosi 3,20m. Zaplecze socjalne wyposażone w toaletę z umywalką. Lokal jest wyposażony w indywidualne centralne ogrzewanie za pomocą pieca gazowego. Od strony ulicy znajduje się główne wejście do lokalu oraz zamontowane jest okno witrynowe, dzięki któremu istnieje możliwość ekspozycji towarów lub umieszczenia na szkle odpowiedniej reklamy. Miejscowy plan zagospodarowania przewiduje i dopuszcza w tym miejscu obszar koncentracji usług ogólno miejskich i mieszkalnictwa. Lokal, swoimi walorami i usytuowaniem, w tym możliwością dobrego dojazdu, doskonale nadaje się na prowadzenie działalności o charakterze handlowym lub biurowym. Może stanowić dobrą bazę dla banków, punktów kasowych, punktów kredytowych bądź lokali handlowych. Podwyższony adaptacją lokalu standard sprawia, że oferta jest bardzo atrakcyjna, w związku z czym jest naprawdę godna polecenia. Szczegółowe informacje po uprzedniej wiadomości SMS pod num. Tel. 66*******59

Lokal użytkowy w Twój Market Mogilno ul. Padniewska 1
Lokal użytkowy w Twój Market Mogilno ul. Padniewska 1
2950 zł
Mogilno 30 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia147,50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Polecamy do wynajmu atrakcyjną powierzchnię na poziomie "0" z przeznaczeniem na handel, biura, usługi, lokal położony w Mogilnie – przy ul. Padniewskiej 1. Wejście do lokalu wewnątrz budynku Twój Market. Media: prąd zawierana odrębna umowa, woda refakturowana wg zuzycia, ogrzewanie proporcjonalne wg zajmowanej powierzchni. Adaptacja lokalu do uzgodnienia.

Lokal użytkowy w centrum miasta
Lokal użytkowy w centrum miasta
3000 zł
Mogilno 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia177
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Wynajmę lokal użytkowy w ścisłym centrum Mogilna (budynek SDH). Lokal składa się z sali sprzedaży (ok. 110m2), oraz zaplecza biurowo - sanitarnego (ok. 30m2). Do lokalu od strony zaplecza przynależy rampa dostaw. Parking dla klientów od strony ul. 900- lecia (prywatny) oraz ul. Hallera (miejski). Na drzwiach i oknach od strony wejścia głównego możliwość oklejenia reklamą najemcy. Dodatkowo na potrzeby najemcy istnieje możliwość zamontowania dodatkowego oznaczenia / logo najemcy na budynku (w miejscach ustalonych z wynajmującym). Lokal przygotowany do samodzielnej aranżacji najemcy. Idealnie nada się pod placówkę handlowo - usługową, jak i biurową.Lokal wyposażony we wszystkie media. Szeroki dostęp do klientów poprzez umiejscowienie lokalu przy głównym skrzyżowaniu ul. 900-lecia, ul. Hallera i ul. Plac Wolności, gdzie nieustannie spacerują przechodnie. W pobliżu Bank Millennium, Sklep meblowy Bodzio, bankomat Santander Bank i Centrum Chińskie. Więcej szczegółów udzielam telefonicznie. Zapraszam do osobistego obejrzenia lokalu. Podana cena jest ceną netto i obejmuje wyłącznie czynsz najmu, do którego doliczyć należy koszty zużycia mediów rozliczanych odrębnie.

Wynajmę lokal w centrum Mogilna.
Wynajmę lokal w centrum Mogilna.
2200 zł
Mogilno 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia31
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia dwa lokale lokal usługowe w samym centrum Mogilna przy ul. Jagiełły. Lokal o powierzchni 31,17 m2(sala główna) + 14,36 m2( zaplecze higieniczno – sanitarne). Po kompleksowym remoncie. Wysoki standard zgodnie z przepisami bhp i sanitarnymi umożliwiającymi prowadzenie cukierni, kawiarni. Nowa instalacja elektryczna oraz wod- kan. Nowa stolarka. Instalacja elektryczna + gniazda siłowe Możliwość podłączenia instalacji gazowej wg. uznania najemcy. Możliwość powiększenia powierzchni handlowej o dodatkowe 22 m2 (sąsiednie pomieszczenie z odrębnym węzłem sanitarnym) Drugi lokal – 22m2 z zapleczem. tel. 78*******41, 66*****54 Preferowany wynajem na: biuro, cukiernia, kawiarnia, działalność nieuciążliwa, odzież, obuwie, bank, sklep spożywczy. Możliwy kontakt przez olx.

Obiekt biurowo-magazynowy w Mogilnie
Obiekt biurowo-magazynowy w Mogilnie
2600000 zł
Mogilno 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia858
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Ofertą  sprzedaż  jest nieruchomość zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym zlokalizowana w Mogilnie w rejonie zabudowy magazynowo-produkcyjnej. Budynki o pow. 858m w zabudowie zwartej tworzą funkcjonalną całość w kształcie litery L. Nieruchomość  posadowiona jest na działce o pow. 2962m2 .Budynki murowane z bloczków betonowych , dach konstrukcja stalowa, płaski pokryty papą termozgrzewalną. W 2000 r przeprowadzono kapitalny remont części biurowo- socjalnej która składa się z pomieszczeń biurowych, sali konferencyjnej, części socjalnej, toalety, pomieszczeń technicznych o łącznej pow. 323,14m2. W 2018 r w części magazynowej  o pow. 480,15m2 przeprowadzono remont kapitalny.  Wszystkie pomieszczenia biurowe wyposażone są w klimatyzacje, monitoring przemysłowy i alarm. Na dachu obiektu została zamontowana instalacja fotowoltaiczna, która zaspokaja zapotrzebowanie na energię elektryczną przedsiębiorstwa. Pomieszczenia wykończone estetycznie. Gotowy obiekt na prowadzenie działalności. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze . Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na prezentacje Joanna Górska (użyj formularza kontaktowego) nr licencji 22224 Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Mogilno ul. Jagiełły 7 - idealny lokal na butik lub biuro
Mogilno ul. Jagiełły 7 - idealny lokal na butik lub biuro
1700 zł
Mogilno 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia36

Lokal użytkowy w samym centrum Mogilna, z witryną, wejście od ulicy Jagiełły 7, składa się z części sklepowej lub biurowej i w tylnej części z małego zaplecza z oknem. w którym znajduje się też toaleta z WC i umywalką. Całość wyposażona jest w inst. elektryczną i ogrzewanie. Lokal do wynajęcia od zaraz.

Filtr