Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biura i Lokale

Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Biura i Lokale w Mogilno
Dwa lokale użytkowe do wynajęcia w centrum Mogilna
Dwa lokale użytkowe do wynajęcia w centrum Mogilna
2300 zł
nowe Mogilno 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia32
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia dwa lokale lokal usługowe w samym centrum Mogilna przy ul. Jagiełły. Lokal o powierzchni 31,17 m2(sala główna) + 14,36 m2( zaplecze higieniczno – sanitarne). Po kompleksowym remoncie. Wysoki standard zgodnie z przepisami bhp i sanitarnymi umożliwiającymi prowadzenie cukierni, kawiarni. Nowa instalacja elektryczna oraz wod- kan. Nowa stolarka. Instalacja elektryczna + gniazda siłowe Możliwość podłączenia instalacji gazowej wg. uznania najemcy. Możliwość powiększenia powierzchni handlowej o dodatkowe 22 m2 (sąsiednie pomieszczenie z odrębnym węzłem sanitarnym) Drugi lokal – 22m2 z zapleczem. tel. 78*******41 , 66*******54 Preferowany wynajem na: biuro, cukiernia, kawiarnia, działalność nieuciążliwa, odzież, obuwie, bank, sklep spożywczy.

Obiekt biurowo-magazynowy w Mogilnie
Obiekt biurowo-magazynowy w Mogilnie
2600000 zł
Mogilno 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia858
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Ofertą  sprzedaż  jest nieruchomość zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym zlokalizowana w Mogilnie w rejonie zabudowy magazynowo-produkcyjnej. Budynki o pow. 858m w zabudowie zwartej tworzą funkcjonalną całość w kształcie litery L. Nieruchomość  posadowiona jest na działce o pow. 2962m2 .Budynki murowane z bloczków betonowych , dach konstrukcja stalowa, płaski pokryty papą termozgrzewalną. W 2000 r przeprowadzono kapitalny remont części biurowo- socjalnej która składa się z pomieszczeń biurowych, sali konferencyjnej, części socjalnej, toalety, pomieszczeń technicznych o łącznej pow. 323,14m2. W 2018 r w części magazynowej  o pow. 480,15m2 przeprowadzono remont kapitalny.  Wszystkie pomieszczenia biurowe wyposażone są w klimatyzacje, monitoring przemysłowy i alarm. Na dachu obiektu została zamontowana instalacja fotowoltaiczna, która zaspokaja zapotrzebowanie na energię elektryczną przedsiębiorstwa. Pomieszczenia wykończone estetycznie. Gotowy obiekt na prowadzenie działalności. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze . Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na prezentacje Joanna Górska (użyj formularza kontaktowego) nr licencji 22224 Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Mogilno ul. Jagiełły 7 - idealny lokal na butik lub biuro
Mogilno ul. Jagiełły 7 - idealny lokal na butik lub biuro
1700 zł
Mogilno 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia36

Lokal użytkowy w samym centrum Mogilna, z witryną, wejście od ulicy Jagiełły 7, składa się z części sklepowej lub biurowej i w tylnej części z małego zaplecza z oknem. w którym znajduje się też toaleta z WC i umywalką. Całość wyposażona jest w inst. elektryczną i ogrzewanie. Lokal do wynajęcia od zaraz.

Budynek Handlowo Usługowy z Częścią magazynową
Budynek Handlowo Usługowy z Częścią magazynową
39500 zł
Mogilno 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1835 zł/m²
Powierzchnia790 m²
Piętroparter

Budynek handlowo- usługowy z częścią magazynową cena: 1 450 000 zł netto cena wynajmu: 7 500 zł netto Powiat: mogileński, 88-300 Mogilno, ul.Kościuszki 38B, woj.Kuj Pomorskie Powierzchnia: 790.00 m2 Zabudowa składa się z części biurowo socjalnej, usługowej oraz z części magazynowej. Powierzchnia użytkowa: - części biurowej i usługowej – ok 350 m2; - części magazynowej (magazyn główny oraz magazyn specjalistyczny na środki ochrony roślin) – ok.440 m2. Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi ok. 790 m2. W całym budynku rozprowadzona jest sieć komputerowa i telefoniczna. Na zewnątrz budynku znajduje się rampa załadunkowa z deszczochronem dla części magazynowej. Stan techniczny budynków bardzo dobry. Na zewnątrz budynku zamontowano oświetlenie zewnętrzne LED oraz system alarmowy. Cały obiekt na zewnątrz i wewnątrz podłączony do kamer monitorujących. email: s.*******k@c********.pl nr kontaktowy: 509-686-136

Filtr