Wszystkie ogłoszenia w kategorii Działki do wynajęcia

Sortowanie:
Znaleziony: 127 ogłoszenie w kategorii Działki do wynajęcia w Gdańsk
Działka, ul. Litewska
Działka, ul. Litewska
25000 zł
nowe Gdańsk dzisiaj
Powierzchnia10000

Do wynajęcia nieutwardzona działka przy ulicy Litewskiej w Gdańsku Rudniki. Działka z bezpośrednim zjazdem z ulicy Litewskiej, do wydzielenia z większej powierzchni. Teren płaski porośnięty trawą. Na działce znajduje się przyłącze do sieci energetycznej. Ewentualne utwardzenie działki w zakresie przyszłego najemcy. Możliwe wynajęcie mniejszej powierzchni. Stawka czynszu: 2,50pln/m2 netto + VAT. Na terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego 1522 MPZP Rudniki z przeznaczeniem terenu 001-P/ U41 tereny zabudowy produkcyjno-usługowej W okolicy mamy również do wynajęcia działkę o podobnej powierzchni, w większości utwardzoną. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Plac nieutwardzony Gdańsk Rudniki
Plac nieutwardzony Gdańsk Rudniki
25000 zł
nowe Gdańsk dzisiaj

Do wynajęcia nieutwardzona działka przy ulicy Litewskiej w Gdańsku Rudniki. Działka z bezpośrednim zjazdem z ulicy Litewskiej, do wydzielenia z większej powierzchni. Teren płaski porośnięty trawą.Na działce znajduje się przyłącze do sieci energetycznej. Ewentualne utwardzenie działki w zakresie przyszłego najemcy.Możliwe wynajęcie mniejszej powierzchni.Stawka czynszu: 2,50pln/m2 netto + VAT.Na terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego 1522 MPZP Rudniki z przeznaczeniem terenu 001-P/ U41 tereny zabudowy produkcyjno-usługowejW okolicy mamy również do wynajęcia działkę o podobnej powierzchni, w większości utwardzoną. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.

działka na wynajem Gdańsk Rudniki Litewska 10000 m2
działka na wynajem Gdańsk Rudniki Litewska 10000 m2
25000 zł
nowe Gdańsk wczoraj
Lokalizacjapomorskie, Gdańsk, Rudniki, Litewska
Cena25 000 zł
Rodzaj działkiinna
Forma własnościWłasność

Do wynajęcia nieutwardzona działka przy ulicy Litewskiej w Gdańsku Rudniki. Działka z bezpośrednim zjazdem z ulicy Litewskiej, do wydzielenia z większej powierzchni. Teren płaski porośnięty trawą. Na działce znajduje się przyłącze do sieci energetycznej. Ewentualne utwardzenie działki w zakresie przyszłego najemcy. Możliwe wynajęcie mniejszej powierzchni. Stawka czynszu: 2,50pln/m2 netto + VAT. Na terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego 1522 MPZP Rudniki z przeznaczeniem terenu 001-P/ U41 tereny zabudowy produkcyjno-usługowej W okolicy mamy również do wynajęcia działkę o podobnej powierzchni, w większości utwardzoną. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego. Numer oferty: GB06114Nr licencji zawodowej: 20792

Grunt
Grunt
720000 zł
Gdańsk 15 dni plecy

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku oferuje do dzierżawy grunt o powierzchni 72,00 m2 położony w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Romana Dmowskiego, tuż przy stacji kolejowej PKP Wrzeszcz. Teren do dzierżawy stanowi grunt po zlikwidowanym dworcu tymczasowym (działka o nr ewidencyjnym 192/7, obręb 32 Gdańsk, nr inwentarzowy 9/200/447/032) - tuż przy wejściu do tunelu prowadzącego na perony. Działka przeznaczona jest na posadowienie pawilonu handlowo – usługowego - gastronomicznego, nietrwale związanego z gruntem, a preferowany rodzaj prowadzonej w tym miejscu działalności to handel i usługi, w tym gastronomia. Wyłonienie przyszłego Najemcy odbywać się będzie na zasadzie negocjacji - postępowanie wraz z niezbędną dokumentacją dostępne będzie na stronie internetowej www.pkp.pl w zakładce "Przetargi". ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA STRONY I UDZIAŁU W PRZETARGU.Szczegółowych informacji udziela opiekun oferty - Pani Anna Góraanna.gora@pkp.pl, tel.:786 857 306.

Plac na wynajem w różnych powierzchniach
Plac na wynajem w różnych powierzchniach
1440 zł
Gdańsk 20 dni plecy
Powierzchnia160
Cena za m²9 zł/m²

Plac na wynajem w doskonałej lokalizacji! Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Traugutta - od 100 do 3244 m² powierzchni - dopasuj do swoich potrzeb Przestrzeń idealna pod magazynowanie materiałów, użytkowanie jako składu, parkowanie pojazdów, a nawet postawienie kontenerów.  Lokalizacja w centrum Wrzeszcza umożliwia łatwy dostęp do punktów logistycznych oraz głównych dróg. Dojazd na teren odbywa się utwardzonym fragmentem drogi. W odległości 300 metrów przystanek komunikacji autobusowej, a najbliższa stacja SKM zaledwie 1,5 km od działki. Teren jest częściowo utwardzony. Istnieje możliwość utwardzenia na życzenie Najemcy w celu dostosowania pod planowaną funkcję. Cały plac ogrodzony i oświetlony, a wjazd na teren odbywa się poprzez szeroką, automatyczną bramę z centralką telefoniczną.  Teren monitorowany oraz z dostępem do wody, prądu i Internetu. Cena najmu od 9 zł/m² netto. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka Budowlana, Wynajem, 12 km od Gdańsk Południe
Działka Budowlana, Wynajem, 12 km od Gdańsk Południe
900 zł
Gdańsk 20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia925
Cena za m²0.97 zł/m²

Działkę budowlaną wynajmę / wydzierżawię. 900 pln miesięcznie. Działka położona w miejscowości Przyjaźń. Niedaleko od centrum Gdańska. Dojazd do pracy bez korków. Do obwodnicy trójmiejskiej 12 km (16 minut samochodem). Powstająca nowa obwodnica metropolitalna dodatkowo znacząco skróci dojazd do centrum Gdańska. W miejscowości szkoła podstawowa, przedszkole, plac zabaw, kościół, sklepy. Może być wynajem długoterminowy np.10 lat lub dłużej, 15 lat itd. Na budowę ekologicznego domu drewnianego, domu holenderskiego całorocznego bądź letnio sezonowego, do uprawy, do odpoczynku, na skład lub magazyn. Działka płaska, bez drzew, bez krzaków, wysoko położona, piękna okolica, przepiękny widok. Brak hałasu, doskonały odpoczynek po pracy, cisza, relaks. Czyste powietrze. Blisko las, dwa jeziora. Dojazd drogą utwardzoną. Przy drodze ładne domy jednorodzinne. Jest prąd, woda i gaz na granicy działki w drodze. Podana opłata miesięczna. 925 metrów kw. do wynajęcia. Ciekawa oferta. Polecam. Ireneusz. 60*****42

Teren przy Porcie Lotniczym w Gdańsku, Matarnia
Teren przy Porcie Lotniczym w Gdańsku, Matarnia
9000 zł
Gdańsk 21 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 950
Cena za m²2.28 zł/m²

Wynajmę teren o powierzchni 3950m2, bezpośrednio położony przy Porcie Lotniczym - ul. Słowackiego 185 w Gdańsku Matarni (dz. nr 21/5 – obręb 0025 Firoga). Teren ogrodzony, nieutwardzony. Droga dojazdowa asfaltowa, wjazd odpowiedni również dla TIR-ów. Pełne media (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Pełna możliwość dowolnego zagospodarowania, zabudowania terenu. Plan zagospodarowanie przestrzennego przewiduje pod usługi i działalność produkcyjną. Cena 9 000 zł brutto. Plac jest dostępny z wyłączeniem działalności sprzedaży powierzchni magazynowej, tzw. self-storage.

Działka, ul. Traugutta
Działka, ul. Traugutta
1440 zł
Gdańsk 27 dni plecy
Powierzchnia160

Plac na wynajem w doskonałej lokalizacji! Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Traugutta - od 100 do 3244 m² powierzchni - dopasuj do swoich potrzeb Przestrzeń idealna pod magazynowanie materiałów, użytkowanie jako składu, parkowanie pojazdów, a nawet postawienie kontenerów. Lokalizacja w centrum Wrzeszcza umożliwia łatwy dostęp do punktów logistycznych oraz głównych dróg. Dojazd na teren odbywa się utwardzonym fragmentem drogi. W odległości 300 metrów przystanek komunikacji autobusowej, a najbliższa stacja SKM zaledwie 1,5 km od działki. Teren jest częściowo utwardzony. Istnieje możliwość utwardzenia na życzenie Najemcy w celu dostosowania pod planowaną funkcję. Cały plac ogrodzony i oświetlony, a wjazd na teren odbywa się poprzez szeroką, automatyczną bramę z centralką telefoniczną. Teren monitorowany oraz z dostępem do wody, prądu i Internetu. Cena najmu od 9 zł/m² netto. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

działka na wynajem Gdańsk Wrzeszcz Romualda Traugutta 160 m2
działka na wynajem Gdańsk Wrzeszcz Romualda Traugutta 160 m2
1440 zł
Gdańsk 27 dni plecy
Lokalizacjapomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz, Romualda Traugutta
Cena1 440 zł
Rodzaj działkiinna

Plac na wynajem w doskonałej lokalizacji! Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Traugutta - od 100 do 3244 m² powierzchni - dopasuj do swoich potrzeb Przestrzeń idealna pod magazynowanie materiałów, użytkowanie jako składu, parkowanie pojazdów, a nawet postawienie kontenerów. Lokalizacja w centrum Wrzeszcza umożliwia łatwy dostęp do punktów logistycznych oraz głównych dróg. Dojazd na teren odbywa się utwardzonym fragmentem drogi. W odległości 300 metrów przystanek komunikacji autobusowej, a najbliższa stacja SKM zaledwie 1,5 km od działki. Teren jest częściowo utwardzony. Istnieje możliwość utwardzenia na życzenie Najemcy w celu dostosowania pod planowaną funkcję. Cały plac ogrodzony i oświetlony, a wjazd na teren odbywa się poprzez szeroką, automatyczną bramę z centralką telefoniczną. Teren monitorowany oraz z dostępem do wody, prądu i Internetu. Cena najmu od 9 zł/m² netto. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 8/14016/OGW

Plac na wynajem w różnych powierzchniach
Plac na wynajem w różnych powierzchniach
144000 zł
Gdańsk 27 dni plecy

Plac na wynajem w doskonałej lokalizacji!Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Traugutta - od 100 do 3244 m² powierzchni - dopasuj do swoich potrzebPrzestrzeń idealna pod magazynowanie materiałów, użytkowanie jako składu, parkowanie pojazdów, a nawet postawienie kontenerów. Lokalizacja w centrum Wrzeszcza umożliwia łatwy dostęp do punktów logistycznych oraz głównych dróg. Dojazd na teren odbywa się utwardzonym fragmentem drogi.W odległości 300 metrów przystanek komunikacji autobusowej, a najbliższa stacja SKM zaledwie 1,5 km od działki.Teren jest częściowo utwardzony. Istnieje możliwość utwardzenia na życzenie Najemcy w celu dostosowania pod planowaną funkcję.Cały plac ogrodzony i oświetlony, a wjazd na teren odbywa się poprzez szeroką, automatyczną bramę z centralką telefoniczną. Teren monitorowany oraz z dostępem do wody, prądu i Internetu.Cena najmu od 9 zł/m² netto.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Plac na wynajem w różnych powierzchniach
Plac na wynajem w różnych powierzchniach
1440 zł
Gdańsk 27 dni plecy

Plac na wynajem w doskonałej lokalizacji!Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Traugutta - od 100 do 3244 m² powierzchni - dopasuj do swoich potrzebPrzestrzeń idealna pod magazynowanie materiałów, użytkowanie jako składu, parkowanie pojazdów, a nawet postawienie kontenerów. Lokalizacja w centrum Wrzeszcza umożliwia łatwy dostęp do punktów logistycznych oraz głównych dróg. Dojazd na teren odbywa się utwardzonym fragmentem drogi.W odległości 300 metrów przystanek komunikacji autobusowej, a najbliższa stacja SKM zaledwie 1,5 km od działki.Teren jest częściowo utwardzony. Istnieje możliwość utwardzenia na życzenie Najemcy w celu dostosowania pod planowaną funkcję.Cały plac ogrodzony i oświetlony, a wjazd na teren odbywa się poprzez szeroką, automatyczną bramę z centralką telefoniczną. Teren monitorowany oraz z dostępem do wody, prądu i Internetu.Cena najmu od 9 zł/m² netto. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka handlowa
Działka handlowa
1800 zł
Gdańsk 29 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia30
Cena za m²60 zł/m²

Wynajmę teren o pow. ok 20m2 (na miejscu po żółtym kiosku na zdjęciach) pod handel, małą gastronomię , food-trucka. W pobliżu szkoła, przystanki tramwajowe/autobusowe. ulica Cieszyńskiego 1D tel 50*******03

Atrakcyjna działka przemysłowa, możliwy podział
Atrakcyjna działka przemysłowa, możliwy podział
20000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Atrakcyjna, duża działka przemysłowa przy ulicy Litewskiej w Gdańsku.Lokalizacja:Teren zlokalizowany blisko Trasy Sucharskiego, skąd łatwo dotrzeć do Obwodnicy Trójmiasta. Dogodny dojazd do Gdańska Śródmieścia.Do działki dojazd drogą asfaltową. W sąsiedztwie liczne zakłady produkcyjne i magazyny.Dodatkowe informacje:Możliwość korzystania z mediów (energii elektrycznej i wody).Czynsz najmu 2 zł PLN netto za m2 powierzchni.Ostateczna stawka jest uzależniona od długości i warunków umowy. Powyższe informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kartuska
Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kartuska
4920 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Powierzchnia820

TYLKO U NAS PLACE PRZEMYSŁOWE NA WYNAJEM Na wynajem place o różnych powierzchniach, blisko obwodnicy Trójmiejskiej, z bezkonfliktowym wyjazdem na nią. Plac ogrodzony, posiada media na działce (prąd, woda, kanalizacja), powierzchnie utwardzone w różnoraki sposób. Sugestywne wykorzystanie; składowanie materiałów, kontenerów, maszyn, komis samochodowy, wszelka działalność gospodarcza z zakresu produkcji, składów, baz i magazynów oraz usług, składowanie materiału szkółkarskiego oraz asortymentu ogrodniczego charakterystycznego dla sklepów ogrodniczych. Dopuszcza się mieszkania integralnie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Plac 820m2 utwardzony kostką brukową idealny na komis samochodowy Cena 6zł netto/m2 W pobliżu na wynajem budynek magazynowy o powierzchni 469m2 z częścią socjalną, usytuowany na działce 953m2. Polecam i zapraszam na prezentację

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kartuska
Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kartuska
6710 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1220

TYLKO U NAS PLACE PRZEMYSŁOWE NA WYNAJEM Na wynajem place o różnych powierzchniach, blisko obwodnicy Trójmiejskiej, z bezkonfliktowym wyjazdem na nią. Plac ogrodzony, posiada media na działce (prąd, woda, kanalizacja), powierzchnie utwardzone w różnoraki sposób. Sugestywne wykorzystanie; składowanie materiałów, kontenerów, maszyn, komis samochodowy, wszelka działalność gospodarcza z zakresu produkcji, składów, baz i magazynów oraz usług, składowanie materiału szkółkarskiego oraz asortymentu ogrodniczego charakterystycznego dla sklepów ogrodniczych. Dopuszcza się mieszkania integralnie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Plac 1220m2 utwardzony tłuczniem i odsiewem betonowym Cena 5,50zł netto/m2 W pobliżu na wynajem budynek magazynowy o powierzchni 469m2 z częścią socjalną, usytuowany na działce 953m2. Polecam i zapraszam na prezentację

Place do wynajęcia, Gdańsk, blisko obwodnicy
Place do wynajęcia, Gdańsk, blisko obwodnicy
6710 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

TYLKO U NAS  PLACE NA WYNAJEMNa wynajem place o różnych powierzchniach, blisko obwodnicy Trójmiejskiej, z bezkonfliktowym wyjazdem na nią. Plac posiada media na działce (prąd, woda, kanalizacja), powierzchnie utwardzone w różnoraki sposób. Sugestywne wykorzystanie; składowanie materiałów, kontenerów, maszyn, komis samochodowy, wszelka działalność gospodarcza z zakresu produkcji, składów, baz i magazynów oraz usług, składowanie materiału szkółkarskiego oraz asortymentu ogrodniczego charakterystycznego dla sklepów ogrodniczych. Dopuszcza się mieszkania integralnie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.Plac 1220m2 utwardzony tłuczniem i odsiewem betonowym Cena 5,50zł netto/m2W pobliżu na wynajem budynek magazynowy o powierzchni 469m2 z częścią socjalną, usytuowany na działce 953m2.Polecam i zapraszam na prezentację

Place do wynajęcia, Gdańsk, blisko obwodnicy
Place do wynajęcia, Gdańsk, blisko obwodnicy
4920 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

TYLKO U NAS  PLACE PRZEMYSŁOWE NA WYNAJEMNa wynajem place o różnych powierzchniach, blisko obwodnicy Trójmiejskiej, z bezkonfliktowym wyjazdem na nią. Plac ogrodzony, posiada media na działce (prąd, woda, kanalizacja), powierzchnie utwardzone w różnoraki sposób. Sugestywne wykorzystanie; składowanie materiałów, kontenerów, maszyn, komis samochodowy, wszelka działalność gospodarcza z zakresu produkcji, składów, baz i magazynów oraz usług, składowanie materiału szkółkarskiego oraz asortymentu ogrodniczego charakterystycznego dla sklepów ogrodniczych. Dopuszcza się mieszkania integralnie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.Plac 820m2 utwardzony kostką brukową idealny na komis samochodowyW pobliżu na wynajem budynek magazynowy o powierzchni 469m2 z częścią socjalną, usytuowany na działce 953m2.Polecam i zapraszam na prezentację

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kartuska
Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kartuska
4920 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Powierzchnia820

TYLKO U NAS Na wynajem place o różnych powierzchniach, blisko obwodnicy Trójmiejskiej, z bezkonfliktowym wyjazdem na nią. Plac posiada media na działce (prąd, woda, kanalizacja), powierzchnie utwardzone w różnoraki sposób. Sugestywne wykorzystanie; składowanie materiałów, kontenerów, wszelka działalność gospodarcza z zakresu produkcji, składów, baz i magazynów oraz usług, składowanie materiału szkółkarskiego oraz asortymentu ogrodniczego charakterystycznego dla sklepów ogrodniczych. Dopuszcza się mieszkania integralnie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Plac 820m2 utwardzony kostką brukową - idealny pod komis samochodowy W całości plac do wynajmu o powierzchni 4314m2 W pobliżu na wynajem budynek magazynowy o powierzchni 469m2 z częścią socjalną, usytuowany na działce 953m2. Polecam i zapraszam na prezentację Gwarantujemy ci: Pomoc przez cały etap sprzedaży aż do przekazania Nadzór licencjonowanego pośrednika Pomoc w uzyskaniu kredytu Bezpieczeństwo transakcji- każda transakcja jest objęta polisą OC w PZU

Borkowo - miejsce pod paczkomat, food truck ....
Borkowo - miejsce pod paczkomat, food truck ....
700 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Borkowo Kasztanowa 36. Wynajmę miejsce pod paczkomat, food truck, rozważę również inne pomysły.Możliwość postawienia paczkomatu obok budynku, przy ulicy o dużym nasileniu ruchu.Obok Żabka, piekarnia, szkoła podstawowa, duże osiedle domów. Do wynajęcia placyk o długości około 8m z dostępem do prądu.Cena wynajmu 700zł/mc.

działka na wynajem Gdańsk mjr. Mieczysława Słabego 1685 m2
działka na wynajem Gdańsk mjr. Mieczysława Słabego 1685 m2
3240 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Lokalizacjapomorskie, Gdańsk, mjr. Mieczysława Słabego
Cena3 240 zł
Rodzaj działkikomercyjna

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO OGŁASZA DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ POŁOŻONEJ W GDAŃSKU PRZY UL. MJR. MIECZYSŁAWA SŁABEGO Opis nieruchomości – nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w Gdańsku przy ul. mjr. Mieczysława Słabego, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 22/10 o pow. 0,1685 ha, obręb 0027, dla której Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku prowadzi księgę wieczystą nr GD1G/001pokaż telefon, przeznaczona na miejsca postojowe. Wywoławcza miesięczna stawka czynszu: 3 240,00 zł brutto. Wysokość wadium: 165,00 zł brutto. Minimalne postąpienie: 50,00 zł brutto. Przeznaczenie nieruchomości w planie zagospodarowania przestrzennego: Nieruchomość położona jest na terenie dla którego nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego; zgodnie z ustaleniami studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gdańska przyjętego Uchwałą nr LI/1506/18 Rady Miasta Gdańska z dnia 23 kwietnia 2018 r. i zmienionego Uchwałą nr XII/218/19 Rady Miasta Gdańska z dnia 27 czerwca 2019 r., działka nr 22/10 położona jest na obszarze o przeznaczeniu dominującym: teren mieszkaniowy wraz z usługami podstawowymi. Warunki przetargu: 1. Umowa dzierżawy zostanie zawarta na czas oznaczony do 5 lat, jednak nie dłużej niż do dnia zbycia nieruchomości. W uzasadnionych przypadkach Wydzierżawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania dzierżawy, która będzie jednak trwała nie dłużej niż okres, na który zostanie zawarta umowa. 2. Czynsz wnoszony w terminie najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca, z góry za dany miesiąc. Czynsz podlegać będzie podwyższeniu o procentowy wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych – raz w roku, od miesiąca następnego po ogłoszeniu Komunikatu Prezesa GUS-u w sprawie średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych o wskaźnik za rok poprzedni. 3. Wszelkie nakłady poniesione przez Dzierżawcę, bez względu na ich charakter (konieczne i ulepszenia) przypadają Wydzierżawiającemu. Dzierżawcy nie przysługuje roszczenie o zwrot ich wartości. Dzierżawca zobowiązany będzie do dostosowania nieruchomości do prowadzonej działalności we własnym zakresie i na własny koszt. 4. Na zabezpieczenie należności z tytułu dzierżawy nieruchomości, Dzierżawca dokona wpłaty kaucji gwarancyjnej na konto Wydzierżawiającego. Kaucja będzie wynosić 1 krotność miesięcznego czynszu brutto, obliczona według stawki obowiązującej w dniu zawarcia umowy dzierżawy. 5. Dopuszczalny sposób wykorzystania nieruchomości: grunt przeznaczony na miejsca postojowe. 6. Dzierżawca we własnym zakresie, według własnych potrzeb, zawrze umowę na wywóz nieczystości zgodnie z prawem miejscowym. 7. Dzierżawca zobowiązany będzie w szczególności do: 1) ponoszenia kosztów podatku od nieruchomości według stawek obowiązujących na podstawie właściwych uchwał Rady Miasta Gdańska, 2) dokonywania na własny koszt wszelkich prac dostosowujących oraz napraw, prac remontowych i konserwacyjnych niezbędnych dla zapewnienia właściwego stanu technicznego i eksploatacyjnego przedmiotu dzierżawy, zwłaszcza utrzymania go w stanie niepogorszonym. Przetarg odbędzie się w dniu 22 maja 2024 r. o godzinie 9.00 w pokoju nr 142, na I piętrze w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku przy ul. Augustyńskiego 2. Wadium płatne przelewem bankowym na konto PKO BP S.A. nr 62 1020 18pokaż telefon Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ul. Okopowa 21/2pokaż telefon Gdańsk w terminie do dnia 17 maja 2024 r. (ostateczny termin wpływu środków na konto urzędu) pod rygorem niedopuszczenia do uczestnictwa w przetargu. Wpłata wadium przez uczestnika przetargu jest równoznaczna z potwierdzeniem przez niego faktu zapoznania się z regulaminem przetargu i jego akceptacją. Wpłacone przez Zwycięzcę przetargu wadium nie podlega zwrotowi, jeżeli Zwycięzca przetargu nie przystąpi do zawarcia umowy najmu w terminie nie dłuższym niż 21 dni od dnia zamknięcia przetargu i na warunkach określonych w przetargu lub zawarcie umowy najmu stało się niemożliwe z przyczyn leżących po stronie Zwycięzcy przetargu. Dodatkowe informacje na temat przetargu: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Departament Majątku i Geodezji, ul. Augustyńskiego 2, Gdańsk, e-mail: dmg@pskontaktuj się, nr tel. 58 3pokaż telefon. Kontakt: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego tel: 58 3pokaż telefon dmg@pskontaktuj się Numer oferty: 2304/3186/OGW

Wynajmę teren przy Porcie Lotniczym w Gdańsku
Wynajmę teren przy Porcie Lotniczym w Gdańsku
10000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Wynajmę teren o powierzchni 3950m2, bezpośrednio położony przy Porcie Lotniczym - ul. Słowackiego 185 w Gdańsku Matarni (dz. nr 21/5 – obręb 0025 Firoga).Teren ogrodzony, nieutwardzony. Droga dojazdowa asfaltowa, wjazd odpowiedni również dla TIR-ów.Pełne media (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Pełna możliwość dowolnego zagospodarowania, zabudowania terenu. Plan zagospodarowanie przestrzennego przewiduje pod usługi i działalność produkcyjną.Cena 10 000 zł brutto, do negocjacji.Plac jest dostępny z wyłączeniem działalności sprzedaży powierzchni magazynowej, tzw. self-storage.

Działka komercyjna, ul. Galaktyczna
Działka komercyjna, ul. Galaktyczna
7116 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1186

WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem działka usługowa utwardzona o powierzchni 1186 m2. Szerokość 23,5 m, długość 50,5 m. Dzielnica Gdańsk Osowa. Działka widoczna z obwodnicy trójmiasta co daje dodatkowe walory reklamowe. Możliwość wstawienia masztu reklamowego. Teren ogrodzony oraz utwardzony płyty/tłuczeń. Na działce woda, prąd, szambo. Możliwość postawienia kontenerów biurowych oraz hal magazynowych. Dojazd drogą asfaltową, najbliższy węzeł obwodnicy - Owczarnia w odległości 800m ; Osowa 2500 m. Czynsz najmu 7 116 zł (właściciel nie jest podatnikiem VAT) Kaucja 2 msc czynsz najmu Media według zurzycia. Zapraszamy na prezentację. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, 1. Kodeksu Cywilnego.

Działka usługowa przy zjeździe obwodnicy Trójmiast
Działka usługowa przy zjeździe obwodnicy Trójmiast
7116 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem działka usługowa utwardzona o powierzchni 1186 m2.Szerokość 23,5 m, długość 50,5 m.Dzielnica Gdańsk Osowa.Działka widoczna z obwodnicy trójmiasta co daje dodatkowe walory reklamowe. Możliwość wstawienia masztu reklamowego.Teren ogrodzony oraz utwardzony płyty/tłuczeń.Na działce woda, prąd, szambo.Możliwość postawienia kontenerów biurowych oraz hal magazynowych.Dojazd drogą asfaltową, najbliższy węzeł obwodnicy - Owczarnia w odległości 800m ; Osowa 2500 m.Czynsz najmu 7 116 zł (właściciel nie jest podatnikiem VAT)Kaucja 2 msc czynsz najmuMedia według zurzycia.Zapraszamy na prezentację. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.

Działka usługowa - Gdańsk Rudniki
Działka usługowa - Gdańsk Rudniki
1200000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

PLAC WRAZ Z MAGAZYNEM BLISKO CENTRUMCena obejmuje wynajem placu 2000 m2 wraz z magazynem 360 m2.Przedstawiamy ofertę magazynu wraz z dużym placem w doskonałej lokalizacji blisko Centrum Gdańska. Hala magazynowo-składowa o powierzchni 360 m2, podzielona na 4 części po 90 m2, z niezależnymi bramami o wymiarach 2,8x 2,8m. Wysokość hali w szczycie ok 4m.Teren bezpośrednio graniczy z nabrzeżem Martwej Wisły. Doskonała lokalizacja blisko Trasy Sucharskiego, Mostu Wantowego, i wyjazdu na ul. Elbląską. Łatwy dojazd na Obwodnicę Południową i S7. Teren ogrodzony z dwiema bramami wjazdowymi. Infrastruktura alarmowa, czujki ruchu na ogrodzeniu, monitoring. Dostęp do prądu 230V, siły. Możliwość podłączenia wody i kanalizacji.Proponowany czynsz najmu placu z magazynem: 12 000 PLN za miesiąc + media. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.Preferowany najem długoterminowy.Polecam i zapraszam na prezentację Adam Sawicki575-772-320

Dzierżawa działki letniskowej
Dzierżawa działki letniskowej
800 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 050
Cena za m²0.76 zł/m²

Proponuję dzierżawę działki o powierzchni 1050m2 w malowniczej kaszubskiej wsi Żakowo nieopodal Sulęczyna. Dokoła działki lasy, jeziora, przepiękne tereny. Znakomite siedlisko na weekendy 60 km od Trójmiasta. Działka całkowicie ogrodzona. Na działce woda, prąd, szambo. Na działce znajduje się domek letniskowy z kuchnią i łazienką. Niestety stan domku jest mocno niezadowalający ale po odmalowaniu na zewnątrz i wewnątrz posłuży jeszcze kilka sezonów. Interesuje mnie dzierżawa na co najmniej 2 lata, najlepiej więcej. Płatność za cały rok z góry. Podana cena to cena za miesiąc. Zapraszam do kontaktu.

Wynajmę plac utwardzony 400m2
Wynajmę plac utwardzony 400m2
3000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia350
Cena za m²8.57 zł/m²

Mam do wynajęcia plac utwardzony, ogrodzony o powierzchni 400 m2 Gdańsk Orunia. Bardzo dobry dojazd, blisko obwodnicy połudnoiwej i autostrady. Istnieje możliwość wynajęcia placu pod składowanie np . materiałów budowlanych itp. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Nr.tel. 53*******67

WYDZIERŻAWIĘ GRUNTY POD FARMĘ FOTOWOLTAICZNĄ
WYDZIERŻAWIĘ GRUNTY POD FARMĘ FOTOWOLTAICZNĄ
17000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Pow. działki10000
Rodzaj działkiRolna
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyW związku z rozwojem, poszukujemy lokalizacji pod kolejne elektrownie fotowoltaiczne. Wydzierżawiamy grunty na terenie całego kraju: - niezacienione (przez budynki lub drzewa) - mające powierzchnię od 1 ha do nawet 100 ha - grunty klas IV, V , VI Jesli posiadasz działkę spełniającą powyższe kryteria skontaktuj się z nami. Możesz zarobić od 17000 do 22000zł za hektar rocznie na samym posiadaniu działki. Każdy teren wyceniamy indywidualnie w zależności od położenia gruntu. Proponujemy korzystniejsze warunki niż dopłaty unijne dla gruntów niskich klas. Możesz zyskać pewny i regularny dochód pasywny. Gwarantujemy długoletnią dzierżawę- podpisujemy umowy na 29 lat.

Wynajem Gdańsk- działka usługowo-budowlana, cena wynajmu do uzgodnieni
Wynajem Gdańsk- działka usługowo-budowlana, cena wynajmu do uzgodnieni
10000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 940
Cena za m²3.4 zł/m²

CENA DO UZGODNIENIA. DZIAŁKA NIE JEST NA SPRZEDAŻ. Proszę nie sugerować się ceną. Cena za wynajem jest ustalana indywidualnie. Działka znajduje się przy ul.Kartuskiej w Kokoszkach. Działka usługowo-budowlana o powierzchni 2940m2. Niedaleko działki znajdują się media. Działka znajduje się przy ul. Kartuskiej obok Biedronki. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. Na działce znajduje się skrzynka elektryczna. Działka znajduje się w świetnej lokalizacji. Proszę o kontakt telefoniczny.

Dzierżawa działki letniskowej
Dzierżawa działki letniskowej
800 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 050
Cena za m²0.76 zł/m²

Proponuję dzierżawę działki o powierzchni 1050m2 w malowniczej kaszubskiej wsi Żakowo nieopodal Sulęczyna. Dokoła działki lasy, jeziora, przepiękne tereny. Znakomite siedlisko na weekendy 60 km od Trójmiasta. Działka całkowicie ogrodzona. Na działce woda, prąd, szambo. Na działce znajduje się domek letniskowy z kuchnią i łazienką. Niestety stan domku jest mocno niezadowalający ale po odmalowaniu na zewnątrz i wewnątrz posłuży jeszcze kilka sezonów. Interesuje mnie dzierżawa na co najmniej 2 lata, najlepiej więcej. Płatność za cały rok z góry. Zapraszam do kontaktu.

działka na wynajem Gdańsk Rębiechowo 10000 m2
działka na wynajem Gdańsk Rębiechowo 10000 m2
20000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
LokalizacjaGdańsk, Rębiechowo
Cena20 000 zł
Rodzaj działkiinna
Kształt działkiprostokąt

Lokalizacja: Działka zlokalizowana jest w Rębiechowie, w niedalekiej odległości od Obwodnicy Trójmiasta portu lotniczego, co gwarantuje łatwy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych. W sąsiedztwie znajdują się tereny o przeznaczeniu przemysłowym, magazynowym, produkcyjnym i składowym, co czyni tę nieruchomość idealną dla przedsiębiorców poszukujących strategicznego miejsca dla swojej działalności. Działka: Powierzchnia: 10 000m2 Bezpośredni dostęp do ulicy Piaskowej (nawierzchnia asfaltowa) Uzgodniony wjazd na działkę Teren płaski, o kształcie zbliżonym do prostokąta Przyłącza: prąd, woda, kanalizacja oraz gaz dostępne w pobliżu Możliwość utwardzenia placu przez najemcę we własnym zakresie Dodatkowe informacje: Idealna lokalizacja dla firm z różnych branż Możliwość wieloletniego najmu Dobre połączenie z Obwodnicą Trójmiasta oraz portem lotniczym Dostępność mediów ułatwiająca rozwój działalności Cena dzierżawy 2 pln/m2 netto Właściciel dopuszcza podział na mniejsze działki: - o powierzchni 2 000 m2 - o powierzchni 6 000 m2 Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. ::LINK DO STRONY http://www.quercoproperty.pl/oferta.aspx?id=6658294 Numer oferty: QRC-GW-7248

Wynajem/Dzierżawa Działki Ok 3Ha W Rębiechowie
Wynajem/Dzierżawa Działki Ok 3Ha W Rębiechowie
20000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Lokalizacja:Działka zlokalizowana jest w Rębiechowie, w niedalekiej odległości od Obwodnicy Trójmiasta portu lotniczego, co gwarantuje łatwy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych. W sąsiedztwie znajdują się tereny o przeznaczeniu przemysłowym, magazynowym, produkcyjnym i składowym, co czyni tę nieruchomość idealną dla przedsiębiorców poszukujących strategicznego miejsca dla swojej działalności.Działka:Powierzchnia: 10 000m2Bezpośredni dostęp do ulicy Piaskowej (nawierzchnia asfaltowa)Uzgodniony wjazd na działkęTeren płaski, o kształcie zbliżonym do prostokątaPrzyłącza: prąd, woda, kanalizacja oraz gaz dostępne w pobliżuMożliwość utwardzenia placu przez najemcę we własnym zakresieDodatkowe informacje:Idealna lokalizacja dla firm z różnych branżMożliwość wieloletniego najmuDobre połączenie z Obwodnicą Trójmiasta oraz portem lotniczymDostępność mediów ułatwiająca rozwój działalnościCena dzierżawy 2 pln/m2 nettoWłaściciel dopuszcza podział na mniejsze działki:- o powierzchni 2 000 m2- o powierzchni 6 000 m2 Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Dzierżawa terenu dla punktów handlowych i gastronomicznych, sekt. K
Dzierżawa terenu dla punktów handlowych i gastronomicznych, sekt. K
12000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia15
Cena za m²800 zł/m²

Oferujemy Państwu teren pod dzierżawę w głównej arterii plażowej całego Trójmiasta. Dysponujemy miejscami zarówno dla wystawców handlowych jak i gastronomicznych. Obiekt położony jest w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Gdańska, tuż przy plaży w Brzeźnie. Przez jego teren przebiega centralna Trójmiejska ścieżka rowerowa. Jego metraż wynosi ponad 7500m2. Zlokalizowany jest on pomiędzy głównymi alejkami prowadzącymi na plażę w tej części Gdańska, mianowicie pomiędzy wejściem na plażę 41 a 42. Cały plac zlokalizowany jest niedaleko Domu Zdrojowego, który od lat uznawany jest za jeden z najbardziej charakterystycznych punktów Trójmiasta. Fakt ten przyczynia się do obecności dużej ilości turystów. Cena dzierżawy dla punktów handlowych i gastronomicznych: 12 000-30 000zł/sezon +48**********10 +48**********84

działka na wynajem Gdańsk UJEŚCISKO CEDROWA 2317 m2
działka na wynajem Gdańsk UJEŚCISKO CEDROWA 2317 m2
11585 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
LokalizacjaGdańsk, UJEŚCISKO, CEDROWA
Cena11 585 zł
Rodzaj działkiinna
Forma własnościWłasność

NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, WYNAGRODZENIE AGENCJI POKRYWA WYŁĄCZNIE WYNAJMUJĄCY! Osoba do kontaktu: Grażyna Kupper, tel. 531pokaż telefon Oferujemy na wynajem teren pod usługi o powierzchni całkowitej 2317 m2, zlokalizowany w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Możliwość wynajęcia połowy oferowanego terenu (cena do uzgodnienia). Teren w trakcie niwelacji i uprzątania, docelowo (w ciągu kilku tygodni) ogrodzony zostanie siatką, z trzema otwieranymi ręcznie bramami wjazdowymi (szer. 4,7 m, 4,2 m i 4 m). Wjazd możliwy z dwóch stron: od ulicy Cedrowej oraz miejskiej utwardzonej drogi prostopadłej do ulicy Cedrowej. Media: prąd, woda, kanalizacja sanitarna (wszystkie media na działce), gazociąg (w ulicy Cedrowej, tuż przy działce). Obszar objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony symbolem: M/U31 - teren zabudowy mieszkaniowo - usługowej, zawierającej zabudowę mieszkaniową M23 i usługową U33 (Uchwała nr XXVI/680/16 Rady Miasta Gdańska z dnia 30.06.2016 r., karta terenu 006-M/U31). Funkcje wyłączone: obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m², garaże boksowe, stacje paliw, warsztaty samochodowe blacharskie i lakiernicze, stacje obsługi samochodów ciężarowych i autobusów Zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu: linia zabudowy wzdłuż ulicy Cedrowej - 5 m, wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki – maks. 40%, intensywność zabudowy – maks. 1,6 w tym dla kondygnacji nadziemnych max. 0,6 minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej - 40% powierzchni działki, wysokość zabudowy – maks. 13 m, formy zabudowy - dowolne, kształt dachu - płaski lub stromy o symetrycznym układzie połaci, o kącie nachylenia połaci maksymalnie 45 stopni. Dojazd drogą asfaltową (ulica Cedrowa). Bardzo dobra lokalizacja. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem dzięki pobliskiej Alei Armii Krajowej i Alei Vaclava Havla. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa, przystanki tramwajowe i autobusowe oraz duże osiedla mieszkaniowe. Preferowany najem długookresowy (minimum 1 rok). Czynsz najmu: 5 zł/m2 plus opłaty eksploatacyjne, kaucja: jednomiesięczny czynsz najmu. POLECAM! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!  PAMIĘTAJ! PRZY WYNAJĘCIU DANEJ NIERUCHOMOŚCI GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OBSŁUGĘ PRAWNĄ - WSZYSTKIE NASZE TRANSAKCJE SĄ UBEZPIECZONE! BEZPŁATNIE POMOŻEMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP, REMONT NIERUCHOMOŚCI - DO WYBORU OFERTY Z PONAD 25 BANKÓW. Ofertę prowadzi: Grażyna Kupper, tel. 531pokaż telefon Numer oferty: NY018306Nr licencji zawodowej: 8138

TEREN DO WYNAJĘCIA POD USŁUGI, 2317 M2, UJEŚCISKO
TEREN DO WYNAJĘCIA POD USŁUGI, 2317 M2, UJEŚCISKO
1158500 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, WYNAGRODZENIE AGENCJI POKRYWA WYŁĄCZNIE WYNAJMUJĄCY!Osoba do kontaktu: Grażyna Kupper,531-222-726 Oferujemy na wynajem teren pod usługi o powierzchni całkowitej 2317 m2, zlokalizowany w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Możliwość wynajęcia połowy oferowanego terenu (cena do uzgodnienia).Teren w trakcie niwelacji i uprzątania, docelowo (w ciągu kilku tygodni) ogrodzony zostanie siatką, z trzema otwieranymi ręcznie bramami wjazdowymi (szer. 4,7 m, 4,2 m i 4 m).Wjazd możliwy z dwóch stron: od ulicy Cedrowej oraz miejskiej utwardzonej drogi prostopadłej do ulicy Cedrowej.Media: prąd, woda, kanalizacja sanitarna (wszystkie media na działce), gazociąg (w ulicy Cedrowej, tuż przy działce).Obszar objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony symbolem: M/U31 - teren zabudowy mieszkaniowo - usługowej, zawierającej zabudowę mieszkaniową M23 i usługową U33 (Uchwała nr XXVI/680/16 Rady Miasta Gdańska z dnia 30.06.2016 r., karta terenu 006-M/U31).Funkcje wyłączone: obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m², garaże boksowe, stacje paliw, warsztaty samochodowe blacharskie i lakiernicze, stacje obsługi samochodów ciężarowych i autobusówZasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu: linia zabudowy wzdłuż ulicy Cedrowej - 5 m, wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki – maks. 40%, intensywność zabudowy – maks. 1,6 w tym dla kondygnacji nadziemnych max. 0,6 minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej - 40% powierzchni działki, wysokość zabudowy – maks. 13 m, formy zabudowy - dowolne, kształt dachu - płaski lub stromy o symetrycznym układzie połaci, o kącie nachylenia połaci maksymalnie 45 stopni.Dojazd drogą asfaltową (ulica Cedrowa).Bardzo dobra lokalizacja. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem dzięki pobliskiej Alei Armii Krajowej i Alei Vaclava Havla. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa, przystanki tramwajowe i autobusowe oraz duże osiedla mieszkaniowe.Preferowany najem długookresowy (minimum 1 rok). Czynsz najmu: 5 zł/m2 plus opłaty eksploatacyjne, kaucja: jednomiesięczny czynsz najmu. POLECAM! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!  PAMIĘTAJ! PRZY WYNAJĘCIU DANEJ NIERUCHOMOŚCI GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OBSŁUGĘ PRAWNĄ - WSZYSTKIE NASZE TRANSAKCJE SĄ UBEZPIECZONE! BEZPŁATNIE POMOŻEMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP, REMONT NIERUCHOMOŚCI - DO WYBORU OFERTY Z PONAD 25 BANKÓW.Ofertę prowadzi: Grażyna Kupper,531-222-726

Teren Do Wynajęcia Pod Usługi, 2317 M2, Ujeścisko
Teren Do Wynajęcia Pod Usługi, 2317 M2, Ujeścisko
11585 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, WYNAGRODZENIE AGENCJI POKRYWA WYŁĄCZNIE WYNAJMUJĄCY!Osoba do kontaktu: Grażyna Kupper, tel. 531-222-726 Oferujemy na wynajem teren pod usługi o powierzchni całkowitej 2317 m2, zlokalizowany w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Możliwość wynajęcia połowy oferowanego terenu (cena do uzgodnienia).Teren w trakcie niwelacji i uprzątania, docelowo (w ciągu kilku tygodni) ogrodzony zostanie siatką, z trzema otwieranymi ręcznie bramami wjazdowymi (szer. 4,7 m, 4,2 m i 4 m).Wjazd możliwy z dwóch stron: od ulicy Cedrowej oraz miejskiej utwardzonej drogi prostopadłej do ulicy Cedrowej.Media: prąd, woda, kanalizacja sanitarna (wszystkie media na działce), gazociąg (w ulicy Cedrowej, tuż przy działce).Obszar objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony symbolem: M/U31 - teren zabudowy mieszkaniowo - usługowej, zawierającej zabudowę mieszkaniową M23 i usługową U33 (Uchwała nr XXVI/680/16 Rady Miasta Gdańska z dnia 30.06.2016 r., karta terenu 006-M/U31). Funkcje wyłączone: obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m², garaże boksowe, stacje paliw, warsztaty samochodowe blacharskie i lakiernicze, stacje obsługi samochodów ciężarowych i autobusów Zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu: linia zabudowy wzdłuż ulicy Cedrowej - 5 m, wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki – maks. 40%, intensywność zabudowy – maks. 1,6 w tym dla kondygnacji nadziemnych max. 0,6 minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej - 40% powierzchni działki, wysokość zabudowy – maks. 13 m, formy zabudowy - dowolne, kształt dachu - płaski lub stromy o symetrycznym układzie połaci, o kącie nachylenia połaci maksymalnie 45 stopni.Dojazd drogą asfaltową (ulica Cedrowa).Bardzo dobra lokalizacja. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem dzięki pobliskiej Alei Armii Krajowej i Alei Vaclava Havla. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa, przystanki tramwajowe i autobusowe oraz duże osiedla mieszkaniowe.Preferowany najem długookresowy (minimum 1 rok). Czynsz najmu: 5 zł/m2 plus opłaty eksploatacyjne, kaucja: jednomiesięczny czynsz najmu. POLECAM! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!  PAMIĘTAJ! PRZY WYNAJĘCIU DANEJ NIERUCHOMOŚCI GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OBSŁUGĘ PRAWNĄ - WSZYSTKIE NASZE TRANSAKCJE SĄ UBEZPIECZONE! BEZPŁATNIE POMOŻEMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP, REMONT NIERUCHOMOŚCI - DO WYBORU OFERTY Z PONAD 25 BANKÓW.Ofertę prowadzi: Grażyna Kupper, tel. 531-222-726

Teren przy Porcie Lotniczym w Gdańsku, Matarnia
Teren przy Porcie Lotniczym w Gdańsku, Matarnia
10000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 950
Cena za m²2.53 zł/m²

Wynajmę teren o powierzchni 3950m2, bezpośrednio położony przy Porcie Lotniczym - ul. Słowackiego 185 w Gdańsku Matarni (dz. nr 21/5 – obręb 0025 Firoga). Teren ogrodzony, nieutwardzony. Droga dojazdowa asfaltowa, wjazd odpowiedni również dla TIR-ów. Pełne media (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Pełna możliwość dowolnego zagospodarowania, zabudowania terenu. Plan zagospodarowanie przestrzennego przewiduje pod usługi i działalność produkcyjną. Cena 10 000 zł brutto. Plac jest dostępny z wyłączeniem działalności sprzedaży powierzchni magazynowej, tzw. self-storage.

Działki na wynajem Gdańsk Wrzeszcz
Działki na wynajem Gdańsk Wrzeszcz
945 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Powierzchnia3 244
Cena za m²0.29 zł/m²

Wynajmę place o różnych powierzchniach na działce o powierzchni 3244 m2 Możliwe jest wynajęcie pojedynczego placu bądź ich połączenia w większą powierzchnię (np. 600 m2, 1092 m2). Łączna powierzchnia obiektu 3244 m2. Najmniejsza możliwa powierzchnia do wynajmu to 105 m2. Szeroka, przesuwna, automatyczna brama wjazdowa z centralką telefoniczną. Plac w całości ogrodzony, oświetlony i monitorowany. Dostępne media (woda, prąd, Internet). Plac częściowo utwardzony. Istnieje możliwość utwardzenia na życzenie Najemcy w celu dostosowania pod daną działalność. Plac idealnie nadaje się do magazynowania materiałów, użytkowania jako składu , postawienia kontenerów, parkowania pojazdów itp.  Lokalizacja: Doskonała lokalizacja w centrum miasta przy ul. Traugutta 109A, Gdańsk w dzielnicy Wrzeszcz. Łatwy dojazd, droga utwardzona i bliskość komunikacji miejskiej, stacji SKM. Cena od 9 zł za m2 netto. Potrzebujesz dodatkowo reprezentacyjnej przestrzeni dla swojej działalności? Dodatkowo jest możliwość wynajęcia powierzchni biurowej, wirtualnego adresu firmy lub reprezentacyjnych sal spotkań z klientami w atrakcyjnych pakietach.

Działka komercyjna, ul. Cedrowa
Działka komercyjna, ul. Cedrowa
11585 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Powierzchnia2317

NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, WYNAGRODZENIE AGENCJI POKRYWA WYŁĄCZNIE WYNAJMUJĄCY! Osoba do kontaktu: Grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na wynajem teren pod usługi o powierzchni całkowitej 2317 m2, zlokalizowany w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Możliwość wynajęcia połowy oferowanego terenu (cena do uzgodnienia). Teren w trakcie niwelacji i uprzątania, docelowo (w ciągu kilku tygodni) ogrodzony zostanie siatką, z trzema otwieranymi ręcznie bramami wjazdowymi (szer. 4,7 m, 4,2 m i 4 m). Wjazd możliwy z dwóch stron: od ulicy Cedrowej oraz miejskiej utwardzonej drogi prostopadłej do ulicy Cedrowej. Media: prąd, woda, kanalizacja sanitarna (wszystkie media na działce), gazociąg (w ulicy Cedrowej, tuż przy działce). Obszar objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony symbolem: M/U31 - teren zabudowy mieszkaniowo - usługowej, zawierającej zabudowę mieszkaniową M23 i usługową U33 (Uchwała nr XXVI/680/16 Rady Miasta Gdańska z dnia 30.06.2016 r., karta terenu 006-M/U31). Funkcje wyłączone: obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2, garaże boksowe, stacje paliw, warsztaty samochodowe blacharskie i lakiernicze, stacje obsługi samochodów ciężarowych i autobusów Zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu: linia zabudowy wzdłuż ulicy Cedrowej - 5 m, wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - maks. 40%, intensywność zabudowy - maks. 1,6 w tym dla kondygnacji nadziemnych max. 0,6 minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej - 40% powierzchni działki, wysokość zabudowy - maks. 13 m, formy zabudowy - dowolne, kształt dachu - płaski lub stromy o symetrycznym układzie połaci, o kącie nachylenia połaci maksymalnie 45 stopni. Dojazd drogą asfaltową (ulica Cedrowa). Bardzo dobra lokalizacja. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem dzięki pobliskiej Alei Armii Krajowej i Alei Vaclava Havla. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa, przystanki tramwajowe i autobusowe oraz duże osiedla mieszkaniowe. Preferowany najem długookresowy (minimum 1 rok). Czynsz najmu: 5 zł/m2 plus opłaty eksploatacyjne, kaucja: jednomiesięczny czynsz najmu. POLECAM! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! PAMIĘTAJ! PRZY WYNAJĘCIU DANEJ NIERUCHOMOŚCI GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OBSŁUGĘ PRAWNĄ - WSZYSTKIE NASZE TRANSAKCJE SĄ UBEZPIECZONE! BEZPŁATNIE POMOŻEMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP, REMONT NIERUCHOMOŚCI - DO WYBORU OFERTY Z PONAD 25 BANKÓW. Ofertę prowadzi: Grażyna Kupper, tel.  

Działka budowlana /dzierżawa długoterminowa/
Działka budowlana /dzierżawa długoterminowa/
10500 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Powierzchnia10 510
Cena za m²1 zł/m²

ATUTY: - 10 510 m2 - Prąd na działce, - 15 minut samochodem do centrum Gdańska, - Idealna na skład dla tirów, łódek i innego sprzętu wielkogabarytowego - Idealny teren pod magazyny - Wolna od zaraz LOKALIZACJA: - ziemia płaska, leżąca przy głównej drodze - droga betonowa - ul. Przegalińska - ziemia ma dostęp do drugiej drogi ul. Dulkowej - droga utwardzona - na działce znajduje się słup elektryczny - jest dostęp do prądu. - 15 minut od Centrum Gdańska - 2 niezależne drogi do obwodnicy - droga S7 - ziemia leży blisko rafinerii i węzła Karczemki oraz portu Gdańskiego, - ziemia leży zaledwie 300 metrów od martwej Wisły oraz w bliskiej odległości znajduje się marina do spuszczania łódek ZASTOSOWANIE: - działkę można wynająć na każdy cel: parking, plac, magazyny, skład materiałów budowlanych i innych rzeczy wielkogabarytowych - działkę można utwardzić i ogrodzić dzięki czemu można zrobić parking o powierzchni 10 510 metrów kwadratowych dla ciężkiego sprzętu, sprzętu budowlanego, tirów lub innego sprzętu wielkogabarytowego, - idealna lokalizacja na prowadzenie działalności takiej jak: skład opału, żwiru, węgla, kruszywa lub innych materiałów które wymagają dużych powierzchni, - istnieje możliwość ustawienia kontenerów biurowo - socjalnych, można wykorzystać dużą powierzchnię i lokalizację blisko centrum Gdańska. CENA: 1 zł / metr netto. / za miesiąc (wynajem tylko całej ziemi) Razem: 10500 zł netto / miesiąc Możliwość podpisania kilkuletniej umowy. Zapraszam na prezentację Kamila Paluch (użyj formularza kontaktowego) Galeria Nieruchomości

Borkowo - miejsce pod paczkomat, food truck ....
Borkowo - miejsce pod paczkomat, food truck ....
700 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Wynajmę miejsce pod paczkomat, food truck, rozważę również inne pomysły.Możliwość postawienia paczkomatu obok budynku, przy ulicy Kasztanowej 36 w Borkowie - o dużym nasileniu ruchu.Obok Żabka, piekarnia, szkoła podstawowa, duże osiedle domów. Do wynajęcia placyk o długości około 8m z dostępem do prądu.Cena wynajmu 700zł/mc.

Wynajmę Plac Utwardzony
Wynajmę Plac Utwardzony
8000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 046
Cena za m²3.91 zł/m²

Mam do wynajęcia plac utwardzony, ogrodzony o powierzchni 2000 m2 Gdańsk Orunia. Bardzo dobry dojazd, blisko obwodnicy południowej i autostrady. Istnieje możliwość wynajęcia części placu pod składowanie np . materiałów budowlanych itp. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Nr.tel. 51*******98

Plac składowy 4700 m2 - Kokoszki
Plac składowy 4700 m2 - Kokoszki
28200 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Plac składowy w całości utwardzony kotką brukową, oświetlony, możliwość podpięcia prądu. Plac znajduje się na terenie kompleksu budynków magazynowo biurowych. Swobodny dojazd dla pojazdów ciężarowych. Dwie drogi dojazdowe. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto.

Działka Utwardzona Trakt Św. Wojciecha
Działka Utwardzona Trakt Św. Wojciecha
27500 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Znakomita lokalizacja :Nieruchomość jest położona przy ulicy Trakt Św. Wojciecha - głównym ciągu komunikacyjnym prowadzącym do centrum miasta od południowej strony , 2 km do centrum miasta i 4 km od obwodnicy południowej.W sąsiedztwie budynek biurowy i magazynowy .Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni.Teren utwardzony.Możliwość zagospodarowania terenu jako składu materiałów budowlanych, parkingu.Koszt miesięczny to 27.500PLN netto.

działka na wynajem Gdańsk Rębiechowo Barniewicka 30000 m2
działka na wynajem Gdańsk Rębiechowo Barniewicka 30000 m2
60000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
LokalizacjaGdańsk, Rębiechowo, Barniewicka
Cena60 000 zł
Rodzaj działkiinna
Kształt działkiprostokąt

Lokalizacja: Działka zlokalizowana jest w Rębiechowie, w niedalekiej odległości od Obwodnicy Trójmiasta portu lotniczego, co gwarantuje łatwy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych. W sąsiedztwie znajdują się tereny o przeznaczeniu przemysłowym, magazynowym, produkcyjnym i składowym, co czyni tę nieruchomość idealną dla przedsiębiorców poszukujących strategicznego miejsca dla swojej działalności. Działka: Powierzchnia: 30000m2 Bezpośredni dostęp do ulicy Piaskowej (nawierzchnia asfaltowa) Uzgodniony wjazd na działkę Teren płaski, o kształcie zbliżonym do prostokąta Przyłącza: prąd, woda, kanalizacja oraz gaz dostępne w pobliżu Możliwość utwardzenia placu przez najemcę we własnym zakresie Dodatkowe informacje: Idealna lokalizacja dla firm z różnych branż Możliwość wieloletniego najmu Dobre połączenie z Obwodnicą Trójmiasta oraz portem lotniczym Dostępność mediów ułatwiająca rozwój działalności Cena dzierżawy 2 pln/m2 netto Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. ::LINK DO STRONY http://www.quercoproperty.pl/oferta.aspx?id=6641217 Numer oferty: QRC-GW-7232

Wynajem/Dzierżawa Działki Ok 3Ha W Rębiechowie
Wynajem/Dzierżawa Działki Ok 3Ha W Rębiechowie
60000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Lokalizacja:Działka zlokalizowana jest w Rębiechowie, w niedalekiej odległości od Obwodnicy Trójmiasta portu lotniczego, co gwarantuje łatwy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych. W sąsiedztwie znajdują się tereny o przeznaczeniu przemysłowym, magazynowym, produkcyjnym i składowym, co czyni tę nieruchomość idealną dla przedsiębiorców poszukujących strategicznego miejsca dla swojej działalności.Działka:Powierzchnia: 30000m2Bezpośredni dostęp do ulicy Piaskowej (nawierzchnia asfaltowa)Uzgodniony wjazd na działkęTeren płaski, o kształcie zbliżonym do prostokątaPrzyłącza: prąd, woda, kanalizacja oraz gaz dostępne w pobliżuMożliwość utwardzenia placu przez najemcę we własnym zakresieDodatkowe informacje:Idealna lokalizacja dla firm z różnych branżMożliwość wieloletniego najmuDobre połączenie z Obwodnicą Trójmiasta oraz portem lotniczymDostępność mediów ułatwiająca rozwój działalnościCena dzierżawy 2 pln/m2 nettoZapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Wynajmę teren pod ogródek gastronomiczny w nadmorskiej dzielnicy!
Wynajmę teren pod ogródek gastronomiczny w nadmorskiej dzielnicy!
20 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 500
Cena za m²0.01 zł/m²

Poszukujemy najemcy terenu, który przygotuje ogródek gastronomiczny wraz z alkoholami. Możliwość organizowania eventów, imprez okolicznościowych, muzyki na żywo itp. Teren znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - w centrum Wyspy Sobieszewskiej. Powierzchnia do wynajęcia - ok. 1500 m2. Więcej szczegółów i informacji pod podanym numerem telefonu. Cena do uzgodnienia po indywidualnym kontakcie i rozmowie.

TEREN, PLAC 4x1000m2, Gdańsk Matarnia, Budowlanych
TEREN, PLAC 4x1000m2, Gdańsk Matarnia, Budowlanych
6000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²6 zł/m²

Wynajmę teren o powierzchni 4000m2, bezpośrednio położony przy ul. Budowlanych w Gdańsku Matarni (dz. nr 231/21 – obok Budowlanych nr 69).Preferowany najem całego terenu, ale dopuszczam podział na mniejsze działki w konfiguracji:- 2x2000m2- 1000m2 + 1000m2 + 2000m2- 1000m2 + 1500m2 + 1500m2- 4x1000m2Przy podziale, cena najmu m2 zależna od odległości od ul. BudowlanychWyjątkowa lokalizacja, doskonały dojazd z całego Trójmiasta dzięki bliskiej odległości do obwodnicy (węzeł Matarnia - 1km) oraz przystanku kolei metropolitarnej PKM (200m). W bezpośrednim sąsiedztwie lotnisko (4km), liczne obiekty usługowe, przemysłowe, centra handlowe i obiekty biurowe.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nr 2608 Matarnia, karta terenu 001-P/U41. Podstawowa funkcja, to zabudowa produkcyjno – usługowa (działalność gospodarcza z zakresu produkcji, składów, baz i magazynów oraz usług).Wjazd na działkę bezpośrednio z ul. Budowlanych.Teren płaski, w kształcie trapezu (wymiary w galerii zdjęć), ogrodzony (płot panelowy i brama przesuwna).Dodatkowe utwardzenie terenu do uzgodnienia.Wszystkie media w bezpośrednim sąsiedztwie.Preferowany długoterminowy wynajem całego terenu.Średnia cena najmu netto, podana w ogłoszeniu to 6zł/m2 za miesiąc x 1000m2 = 6000zł netto**(Ostateczna cena najmu zależy od odległości danej działki od ul. Budowlanych) Zapraszam do kontaktu, rozpatrzę każdą propozycję.

WYNAJEM/DZIERŻAWA DZIAŁKI OK 3HA W RĘBIECHOWIE
WYNAJEM/DZIERŻAWA DZIAŁKI OK 3HA W RĘBIECHOWIE
200 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Lokalizacja: Działka zlokalizowana jest w Rębiechowie, w niedalekiej odległości od Obwodnicy Trójmiasta portu lotniczego, co gwarantuje łatwy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych. W sąsiedztwie znajdują się tereny o przeznaczeniu przemysłowym, magazynowym, produkcyjnym i składowym, co czyni tę nieruchomość idealną dla przedsiębiorców poszukujących strategicznego miejsca dla swojej działalności. Działka: Powierzchnia: 30000m2 Bezpośredni dostęp do ulicy Piaskowej (nawierzchnia asfaltowa) Uzgodniony wjazd na działkę Teren płaski, o kształcie zbliżonym do prostokąta Przyłącza: prąd, woda, kanalizacja oraz gaz dostępne w pobliżu Możliwość utwardzenia placu przez najemcę we własnym zakresie Dodatkowe informacje: Idealna lokalizacja dla firm z różnych branż Możliwość wieloletniego najmu Dobre połączenie z Obwodnicą Trójmiasta oraz portem lotniczym Dostępność mediów ułatwiająca rozwój działalności Cena dzierżawy 2 pln/m2 netto Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. ::LINK DO STRONY

działka na wynajem Gdańsk 30000 m2
działka na wynajem Gdańsk 30000 m2
2 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
LokalizacjaGdańsk
Cena2 zł
Rodzaj działkiinna
Kształt działkiprostokąt

Lokalizacja: Działka zlokalizowana jest w Rębiechowie, w niedalekiej odległości od Obwodnicy Trójmiasta portu lotniczego, co gwarantuje łatwy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych. W sąsiedztwie znajdują się tereny o przeznaczeniu przemysłowym, magazynowym, produkcyjnym i składowym, co czyni tę nieruchomość idealną dla przedsiębiorców poszukujących strategicznego miejsca dla swojej działalności. Działka: Powierzchnia: 30000m2 Bezpośredni dostęp do ulicy Piaskowej (nawierzchnia asfaltowa) Uzgodniony wjazd na działkę Teren płaski, o kształcie zbliżonym do prostokąta Przyłącza: prąd, woda, kanalizacja oraz gaz dostępne w pobliżu Możliwość utwardzenia placu przez najemcę we własnym zakresie Dodatkowe informacje: Idealna lokalizacja dla firm z różnych branż Możliwość wieloletniego najmu Dobre połączenie z Obwodnicą Trójmiasta oraz portem lotniczym Dostępność mediów ułatwiająca rozwój działalności Cena dzierżawy 2 pln/m2 netto Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. ::LINK DO STRONY http://www.quercoproperty.pl/oferta.aspx?id=6637109 Numer oferty: QRC-GW-7219

Działka do wynajęcia Gdańsk Wrzeszcz ul. Romualda Traugutta 105 m2
Działka do wynajęcia Gdańsk Wrzeszcz ul. Romualda Traugutta 105 m2
945 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Pow. działki105

Wynajmę działkę podzieloną na place o różnych powierzchniach.  Możliwe jest wynajęcie pojedynczego placu bądź ich połączenia w większą powierzchnię (np. 600 m2, 1092 m2). Łączna powierzchnia obiektu 3244 m2. Najmniejsza możliwa powierzchnia do wynajmu to 105 m2. Szeroka, przesuwna, automatyczna brama wjazdowa z centralką telefoniczną. Plac w całości ogrodzony, oświetlony i monitorowany. Dostępne media (woda, prąd, Internet). Place są nieutwardzone (możliwość utwardzenia na życzenie Najemcy). Plac idealnie nadaje się do magazynowania materiałów, użytkowania jako składu , postawienia kontenerów, parkowania pojazdów itp.  Lokalizacja: Doskonała lokalizacja przy ul. Traugutta 109A, Gdańsk Wrzeszcz zapewnia lokalizacje w centrum miasta, łatwy dojazd i bliskość komunikacji miejskiej, stacji SKM. Cena od 9 zł za m2 netto. Dodatkowo jest możliwość wynajęcia powierzchni biurowej, wirtualnego adresu firmy lub reprezentacyjnych sal spotkań z klientami w atrakcyjnych pakietach. ul. Romualda Traugutta 109A, Gdańsk Wrzeszcz Do wynajęcia działka o powierzchni 105 m². Dostępne do wynajęcia od zaraz Dojazd: utwardzony Media: woda, prąd Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Gdańsk Wrzeszcz, Romualda Traugutta 109A Poland - lokalizacja dokładna

Filtr