Wszystkie ogłoszenia w kategorii Działki do wynajęcia

Sortowanie:
Znaleziony: 45 ogłoszenie w kategorii Działki do wynajęcia w Katowice
Działka, ul. Dudy-Gracza
Działka, ul. Dudy-Gracza
650 zł
nowe Katowice 6 dni plecy
Powierzchnia25

KATOWICE - CENTRUM, UL. DUDY-GRACZA obok LIDLA Na sprzedaż lub do wynajęcia dwie działki o łącznej powierzchni 8 m2 pod reklamę. Działki znajdują się w różnej lokalizacji po dwóch stronach Lidla przy bardzo ruchliwej ulicy Dudy-Gracza. Bardzo duże natężenie ruchu samochodowego przy tej ulicy, sąsiedztwo siedmiu 24 piętrowych bloków wielorodzinnych, liczne grono odwiedzających LIDL powoduje, że są duże możliwości dotarcia z reklamą do klientów. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo KUPIMY TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ LUB PRZYJMIEMY JĄ W ROZLICZENIU! BEZPŁATNIE POMOŻEMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO! WYREMONTUJEMY LUB WYKOŃCZYMY TWÓJ DOM, MIESZKANIE LUB LOKAL! SKUTECZNIE SPRZEDAJEMY I WYNAJMUJEMY PONAD 98% NASZYCH OFERT! POMAGAMY W ODDŁUŻANIU NIERUCHOMOŚCI! DZIAŁAMY ZAWSZE FAIR PLAY! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

działka na wynajem Katowice Bocheńskiego 12501 m2
działka na wynajem Katowice Bocheńskiego 12501 m2
Katowice 14 dnia plecy
Lokalizacjaśląskie, Katowice, Bocheńskiego

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Syndyk masy upadłości British Automotive Silesia sp. z o.o. w upadłości ogłasza konkurs ofert na najem nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości, o poniższych parametrach: Miejscowość: Katowice Dzielnica: Śródmieście – Załęże Adres: Bocheńskiego Powierzchnia łączna budynków: brak, nieruchomość jest niezabudowana Nr działki: 38/1, 30/1, 39/4, 37/8, 28/5, 37/12, 37/13 Powierzchnia działki: 12 501 m2 Nr KW: KA1K/000pokaż telefon Regulamin konkursu ofert dostępny jest na stronie internetowej kancelarii syndyka, Aleksandry Strynkiewicz-Kondrackiej, w biurze syndyka - ul. Pańska 75/6, 00-834 Warszawa. Regulamin może być również udostępniony za pośrednictwem poczty e-mail. Oferty spełniające warunki regulaminu konkursu ofert należy składać do dnia 12 sierpnia 2024 r. do godziny 12:00. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl Numer oferty: 28207

Syndyk masy upadłości British Automotive Silesia sp. z o.o. w upadłości ogłasza konkurs ofert na naj
Syndyk masy upadłości British Automotive Silesia sp. z o.o. w upadłości ogłasza konkurs ofert na naj
Katowice 14 dnia plecy
SprzedażBez pośredników

Opis ofertySyndyk masy upadłości British Automotive Silesia sp. z o.o. w upadłości ogłasza konkurs ofert na najem nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości, o poniższych parametrach: Miejscowość: Katowice Dzielnica: Śródmieście – Załęże Adres: Bocheńskiego Powierzchnia łączna budynków: brak, nieruchomość jest niezabudowana Nr działki: 38/1, 30/1, 39/4, 37/8, 28/5, 37/12, 37/13 Powierzchnia działki: 12 501 m2 Nr KW: KA1K/00029737/6 Regulamin konkursu ofert dostępny jest na stronie internetowej kancelarii syndyka, Aleksandry Strynkiewicz-Kondrackiej, w biurze syndyka - ul. Pańska 75/6, 00-834 Warszawa. Regulamin może być również udostępniony za pośrednictwem poczty e-mail. Oferty spełniające warunki regulaminu konkursu ofert należy składać do dnia 12 sierpnia 2024 r. do godziny 12:00.

Wydzierżawię działke grunt plac w Katowicach ul. Armii Krajowej
Wydzierżawię działke grunt plac w Katowicach ul. Armii Krajowej
5500 zł
Katowice 22 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 000
Cena za m²1.1 zł/m²

Wydzierżawię działkę przy ulicy Armii Krajowej w Katowicach. Działka znajduje się przy ruchliwej ulicy w pobliżu osiedla Bażantowo. W sąsiedztwie osiedli i punktów usługowo - handlowych: Restauracja, ogrodnictwo, sklep spożywczy, firma transportowa, autokomis, przedszkole i kilka innych. Działka ma powierzchnię 5000 m2. Możliwość wynajęcia mniejszej części (do ustalenia). Na działce znajduje się podłączenie do prądu i wody. Działka w większości utwardzona i w całości ogrodzona. Zapraszam!

Działka do wynajęcia Katowice Kostuchna ul. Armii Krajowej 2500 m2
Działka do wynajęcia Katowice Kostuchna ul. Armii Krajowej 2500 m2
3350 zł
Katowice 22 dnia plecy
Pow. działki2500

Wydzierżawię działkę przy ulicy Armii Krajowej w Katowicach. Działka znajduje się przy ruchliwej ulicy w pobliżu osiedla Bażantowo. W sąsiedztwie osiedli i punktów usługowo - handlowych: Restauracja, ogrodnictwo, sklep spożywczy, firma transportowa, autokomis, przedszkole i kilka innych. Działka ma powierzchnię 2500 m2. Możliwość wynajęcia do 5000m2 (do ustalenia). Na działce znajduje się podłączenie do prądu i wody. Działka częściowo utwardzona i w całości ogrodzona. Zapraszam! ul. Armii Krajowej, Katowice Kostuchna Do wynajęcia działka inwestycyjna o powierzchni 2500 m². Dostępne do wynajęcia od zaraz Dojazd: utwardzony Media: woda, prąd Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Katowice Kostuchna, Armii Krajowej Poland - lokalizacja przybliżona

Wynajmę działkę grunt plac
Wynajmę działkę grunt plac
3350 zł
Katowice 22 dnia plecy

Wydzierżawię działkę przy ulicy Armii Krajowej w Katowicach. Działka znajduje się przy ruchliwej ulicy w pobliżu osiedla Bażantowo.W sąsiedztwie osiedli i punktów usługowo - handlowych:Restauracja, ogrodnictwo, sklep spożywczy, firma transportowa, autokomis, przedszkole i kilka innych. Działka ma powierzchnię 2500 m2.Możliwość wynajęcia do 5000m2 (do ustalenia). Na działce znajduje się podłączenie do prądu i wody.Działka częściowo utwardzona i w całości ogrodzona. Zapraszam!

WYNAJMĘ TEREN Katowice--Mikołów od 1000m do 20.000
WYNAJMĘ TEREN Katowice--Mikołów od 1000m do 20.000
20000 zł
Katowice 28 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 000
Cena za m²4 zł/m²

Dzień dobry.Oferuję teren do wynajęcia na trasie DK 81 i granicy KATOWICE/MIKOŁÓW Teren leży przy drodze krajowej PRZYSTANEK AUTOBUSOWY PRZY SAMYM TERENIEi również po DRUGIEJ STRONIE drogi krajowejJedyny ,,MOSTEK’’ -KŁADKA na tej DRODZE KRAJOWEJ (Nazywanej wiślanką) KATOWICE od  CENTRUM w stronę ŻORY ,RYBNIK,WISŁY.SZCZYRKU,USTRONIA Kładka  jest charakterystycznym punktem tłumacząc klientom że przed widoczna kładką lub za nią jest zjazd ponieważ jest tylko jedna na tej trasie. Zjazdy/wyjazdy są nie zależne z drogi krajowej za i przed kładką. Zjazdy są rewelacyjnie rozwiązane ponieważ jak dowozimy towar LAWETY,TIRY nikomu nie blokujemy drogi nie ma też ograniczeń tonażowych. Teren ma 4 BRAMY .Teren jest utwardzony oraz podłączona jest  woda i prąd SĄSIEDZTWO ;Z lewej strony terenu budynek NFZ i dom kultury z prawej salon (znanej marki) łazienek, basenów i wszystko dla ogrodówTeren ogrodzony ma 5000 metrów z tego terenu jest brama na kolejny teren który ma ok 20,000 tys metrów ( z niezależnymi wyjazdami)  i tutaj temat do rozmowy odnośnie ceny od 2-5zł za metrTel kontaktowy (użyj formularza kontaktowego)

Teren usługowy przy trasie S86 ul. Roździeńskiego
Teren usługowy przy trasie S86 ul. Roździeńskiego
2000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 000
Cena za m²0.67 zł/m²

Do wynajęcia teren usługowy o pow. ok 3000m2 znajdujący się w Katowicach ul. Dytrycha z wjazdem z ulicy Roździeńskiego (droga S86). Lokalizacja terenu to tył pawilonów handlowych znajdujących się bezpośrednio przy drodze. Teren o nieregularnym kształcie , częściowo utwardzony, woda i prąd na działce. Czynsz dzierżawy 2000zł plus podatek Biuro Nieruchomości Tek Nieruchomości Katowice ulica Modelarska 18 Szczegółowych informacji udziela Tomasz Król Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Teren utwardzony pod składowanie od 2000m do 7000m2
Teren utwardzony pod składowanie od 2000m do 7000m2
6600 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 500
Cena za m²1.02 zł/m²

Do wydzierżawienia teren usługowy przeznaczony pod dowolne przeznaczenie. Dostępna powierzchnia od 1000m2 do 7000m2 Teren przemysłowy, utwardzony płytami z dostępem do mediów- prąd. Cena dzierżawy 2,2 zł 1m2 Lokalizacja Katowice Szopienice ok 2km od drogi S86- dojazd drogą asfaltową bez ograniczeń tonażowych. Biuro Nieruchomości Tek Nieruchomości Katowice ulica Modelarska 18 Szczegółowych informacji udziela Tomasz Król Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wynajmę ogródek działkowy na rok / garażyk / altanka Katowice
Wynajmę ogródek działkowy na rok / garażyk / altanka Katowice
3600 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia100
Cena za m²36 zł/m²

Dzień dobry , wynajmę na rok z możliwością przedłużenia , ogródek działkowy jest na nim usytuowany: - Zbiornik retencyjny wody -Garażyk altanka 1 -Altanka 2 -Drzewa owocowe -Winorośl -2 ławki Możliwość aranżacji po swojemu z zamysłem Utrzymania Ogrodu Możliwość rozliczenia jako Koszt w firmie. Powierzchnia Ok 10 m x 10 m ( 1ar)

Działka inwestycyjna Katowice
Działka inwestycyjna Katowice
8100 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1350

Plac składowy z suwnicą 5T. Plac ogrodzony. Teren zamknięty. Bezpieczny. Dozorowany. Bezkolizyjny dojazd dla TIR. Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK CODZIENNIE NOWE OFERTY! UWAGA: Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1 3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części." 2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

wynajmę działkę pod działalność gospodarczą 750 m2 Katowice Kostuchna
wynajmę działkę pod działalność gospodarczą 750 m2 Katowice Kostuchna
200 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia750
Cena za m²0.27 zł/m²

Witam mam do wynajęcia działkę o powierzchni 750 m2 w Katowicach Kostuchna ulica Żarnowcowa 19 .Działka budowlana ma zgodę na działalność gospodarczą , wynajmę pod jakąś ekspozycję, do magazynowania lub przechowywania czegoś ,itp, działka ma prąd, kanalizację , wodę , gas .Znajduje się na terenie gdzie prowadzone są działalności gospodarcze ,teren zamykany monitorowany dojazd tylko busy, osobówki bez tirów, wymiary długość 31 metrów szerokość 24 metrów cena do uzgodnienia ,kontakt telefon 60*******62

Parking Katowice Witosa
Parking Katowice Witosa
3000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Do wynajęcia część parkingu w bardzo dobrej lokalizacji Katowic. Szybki dojazd do A4 oraz DTŚ. Możliwość zagospodarowania pod działalność np. myjnia.  Dysponujemy także pojedynczymi miejscami parkingowymi w abonamencie miesięcznym. 

5277 m2 Roździeń Katowice- obok salonu Volskwagen
5277 m2 Roździeń Katowice- obok salonu Volskwagen
10500 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 277
Cena za m²1.99 zł/m²

Duża działka o powierzchni 5277 m2 do wynajęcia.Tuż obok salonu i serwisu Volskwagena ( NOMA). Działka w większości utwardzona.na działce znajduje się budynek ok. 80 m2 i niewielki magazyn ok. 100 m2, które mogą pełnić funkcje biurowe, stróżówki, magazynu lub inne.Nieruchomość zapewnia dojazd z dwóch stron.Możliwa długoterminowa umowa najmu.

Wynajme teren Swietochlowice gornicza 57
Wynajme teren Swietochlowice gornicza 57
1700 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²1.7 zł/m²

Witam, Wynajmę ogrodzony teren w swietochlowicacb przy ul. Górniczej 57. Działka o powierzchni około 1000m2. Możliwość postawienia kontenera. Wystawiam fakturę VAT.

wynajmę działkę pod działalność gospodarczą 750 m2 Katowice Kostuchna
wynajmę działkę pod działalność gospodarczą 750 m2 Katowice Kostuchna
200 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia750
Cena za m²0.27 zł/m²

Witam mam do wynajęcia działkę o powierzchni 750 m2 w Katowicach Kostuchna ulica Żarnowcowa 19 .Działka ma zgodę na działalność gospodarczą , wynajmę pod jakąś ekspozycję, do magazynowania lub przechowywania czegoś ,itp, działka ma prąd, kanalizację , wodę , gas .Znajduje się na terenie gdzie prowadzone są działalności gospodarcze ,teren zamykany monitorowany dojazd tylko busy, osobówki bez tirów, wymiary długość 31 metrów szerokość 24 metrów cena do uzgodnienia ,kontakt telefon 60*******62

Działka na wynajem, krzemienna, meteorologów Katowice
Działka na wynajem, krzemienna, meteorologów Katowice
5000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia415
Cena za m²12.05 zł/m²

Wynajmę działkę 400m2 zabudowaną 6 garażami. Atrakcyjna lokalizacja przy stawie Grunfeld w Katowicach, okolica Francuskiej, Celglanej i Meteorologów.

Działka do wynajęcia Katowice Brynów ul. Alfonsa Zgrzebnioka 400 m2
Działka do wynajęcia Katowice Brynów ul. Alfonsa Zgrzebnioka 400 m2
5000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Pow. działki400

Wynajmę działkę 400m2 zabudowaną 6 garażami. Atrakcyjna lokalizacja przy stawie Grunfeld w Katowicach, okolica Francuskiej, Celglanej i Meteorologów. ul. Alfonsa Zgrzebnioka, Katowice Brynów Do wynajęcia działka budowlana o powierzchni 400 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Katowice Brynów, Alfonsa Zgrzebnioka Poland - lokalizacja przybliżona

Wynajmę działkę w Katowicach w centrum Podlesia
Wynajmę działkę w Katowicach w centrum Podlesia
3200 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 081
Cena za m²2.96 zł/m²

Wydzierżawię działkę na rogu ulicy Kaskady i Antoniego Lazara w Katowicach. Działka znajduje się w przy głównej ulicy Podlesia - Uniczowskiej. Działka ma powierzchnię 1081 m2. Działka jest ogrodzona. Zapraszam.

Katowice Murck utwardzony teren do wynajęcia 10000m²
Katowice Murck utwardzony teren do wynajęcia 10000m²
3000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia900
Cena za m²3.33 zł/m²

Lokalizacja Katowice Murcki Teren utwardzony, ogrodzony z dwoma bramami wjazdowymi, powierzchnia ok 1 ha, możliwość długoterminowego wynajęcia, od zaraz, warunki wynajęcia do uzgodnienia.

Działka, 1 500 m², Katowice
Działka, 1 500 m², Katowice
3000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Do wynajęcia ogrodzony teren z miejscami postojowymi na 30 samochodów osobowych lub busów. Parking nie nadaje się na samochody ciężarowe, Tir , autobus. Świetna lokalizacja 100m od ul. Obroki. dojazd asfaltowy. Możliwość wynajęcia pojedyńczych miejsc parkingowych w cenie 150zł/ m-c Pośredenik prowadzący ofertę tel. 600296350 ID:15325430

Wynajmę działkę w Katowicach w okolicy os. Bażantowo
Wynajmę działkę w Katowicach w okolicy os. Bażantowo
1900 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 200
Cena za m²1.58 zł/m²

Wydzierżawię działkę przy ulicy Armii Krajowej w Katowicach. Działka znajduje się przy ruchliwej ulicy w pobliżu osiedla Bażantowo. W sąsiedztwie osiedli i punktów usługowo - handlowych: Restauracja, ogrodnictwo, sklep spożywczy, firma transportowa, autokomis, przedszkole i kilka innych. Działka ma powierzchnię 1200 m2 z możliwością powiększenia do 2500m2 Możliwe podłączenie do prądu i wody. Działka ogrodzona. Zapraszam!

300000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Do wynajęcia ogrodzony teren z miejscami postojowymi na 30 samochodów osobowych lub busów.~~Parking nie nadaje się na samochody ciężarowe, Tir , autobus.~~Świetna lokalizacja 100m od ul. Obroki. dojazd asfaltowy.~Możliwość wynajęcia pojedyńczych miejsc parkingowych w cenie 150zł/ m-c~~Pośredenik prowadzący ofertę600296350

Działka do wynajęcia Katowice Brynów ul. Rzepakowa 12 m2
Działka do wynajęcia Katowice Brynów ul. Rzepakowa 12 m2
350 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia12

wynajmę miejsce parkingowe zewnętrzne na osiedlu Nowy Brynów przy ul. Rzepakowej ul. Rzepakowa 4, Katowice Brynów Do wynajęcia działka inna o powierzchni 12 m². Dostępne do wynajęcia od zaraz Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Katowice Brynów, Rzepakowa 4 Poland - lokalizacja dokładna

Działka do wynajęcia Katowice Murcki
Działka do wynajęcia Katowice Murcki
3000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia10000

Lokalizacja Katowice Murcki Teren utwardzony, ogrodzony z dwoma bramami wjazdowymi, powierzchnia ok 1 ha, możliwość długoterminowego wynajęcia, od zaraz, warunki wynajęcia do uzgodnienia. Katowice Murcki Do wynajęcia działka inwestycyjna o powierzchni 10000 m² (1 ha). Dostępne do wynajęcia od zaraz Dojazd: utwardzony Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Katowice Murcki Poland - lokalizacja przybliżona

Wynajmę grunt działkę w Katowicach
Wynajmę grunt działkę w Katowicach
2500 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 500
Cena za m²1 zł/m²

Wydzierżawię działkę przy ulicy Armii Krajowej w Katowicach. Działka znajduje się przy ruchliwej ulicy w pobliżu osiedla Bażantowo. W sąsiedztwie osiedli i punktów usługowo - handlowych: Restauracja, ogrodnictwo, sklep spożywczy, firma transportowa, autokomis, przedszkole i kilka innych. Działka ma powierzchnię 2000 m2. Możliwość wynajęcia mniejszej części (do ustalenia). Możliwe podłączenie do prądu i wody. Działka jest utwardzona i w całości ogrodzona. Zapraszam!

Działka, 5 000 m², Katowice
Działka, 5 000 m², Katowice
7500 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Oferte prowadzi Marian Włoszek tel. 600296350 Polecamy do wynajęcia utwardzoną (asfalt) działkę widoczną z głównej drogi przelotowej. Teren ogrodzony. idealne miejsce na parkingi , składy itp. Całośc terenu to prawie 2 ha . Możliwość wynajecia mniejszych powierzchni. ID:13002047

Działka, 4 000 m², Katowice
Działka, 4 000 m², Katowice
8800 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Oferujemy do wynajmu grunt utwardzony w kształcie prostokąta o pow. ok 4 000m2 zlokalizowanego w Katowicach Szopienicach, blisko DK79 i drogi ekspresowej S89. Działka zlokalizowana na terenach przemysłowych, bezpośrednio przy drodze publicznej z bezpośrednim wjazdem. Na placu bezpośredni dostęp do mediów: wody, prądu. Możliwość korzystania z budynku o powierzchni około 200m2 w którym znajduje się kuchnia, zaplecze socjalne, oraz istnieje możliwość wynajęcia pokoi dla pracowników lub kierowców. Idealnie nadaje się na skład budowlany, parkingi dla Tirów. Możliwość wynajęcia mniejszej ewentualnie większej powierzchni placu. Czynsz najmu - 8 800zł netto Opiekun oferty: Marzena tel 728 129 375 ID:14272632

Ok. Libero działka 2115m usługi komis ekspozycja
Ok. Libero działka 2115m usługi komis ekspozycja
900000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Ok. Libero działka 2115m usługi komis ekspozycja Proponujemy do dzierżawy działkę o pow. 2500m2 położoną przy ul. Kościuszki w pobliżu Galerii Libero w Katowicach Brynowie. Wjazd z głównej drogi, duży ruch samochodowy, bardzo dobry punkt, lokalizacja odpowiednia na ekspozycję, skład, komis, wypożyczalnię sprzętu budowlanego itp.Działka ogrodzona.Istnieje możliwość dzierżawy gruntu, także długoterminowej.Prowizja biura - 1 czynsz dzierżawy + VATZAPRASZAMY!!! Villa Nova Blanka Przewdzing-Lis, ul. Pocztowa 16 Katowice. Informacje o ofercie691027438.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Działka Katowice
Działka Katowice
8800 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia4000

Oferujemy do wynajmu grunt utwardzony w kształcie prostokąta o pow. ok 4 000m2 zlokalizowanego w Katowicach Szopienicach, blisko DK79 i drogi ekspresowej S89.~Działka zlokalizowana na terenach przemysłowych, bezpośrednio przy drodze publicznej z bezpośrednim wjazdem.~Na placu bezpośredni dostęp do mediów: wody, prądu. Możliwość korzystania z budynku o powierzchni około 200m2 w którym znajduje się kuchnia, zaplecze socjalne, oraz istnieje możliwość wynajęcia pokoi dla pracowników lub kierowców.~Idealnie nadaje się na skład budowlany, parkingi dla Tirów.~Możliwość wynajęcia mniejszej ewentualnie większej powierzchni placu.~Czynsz najmu 8 800zł netto~Opiekun oferty: Marzena tel  

Działka rolno-budowlana na granicy Władysławowa i Łebcza
Działka rolno-budowlana na granicy Władysławowa i Łebcza
175000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²250 zł/m²
Powierzchnia1279 m²
Szerokość53 m
Długość24 m
Typbudowlana

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem, na granicy Władysławowa i Łebcza przy ul. Klonowej o powierzchni 1279m2. Cicha spokojna okolica w otoczeniu powstałych domów jednorodzinnych. Idealne miejsce na wypoczynek całoroczny lub tylko wakacyjny z dala od zgiełku kurortu a jednocześnie blisko ok. 5 - 7 min. samochodem do centrum Władysławowa.( Lidl, Biedronka, Polomarket i wszelkie ,,atrakcje'' miasta zimą a kurortu latem) Doskonałe miejsce dla kochających nasze polskie morze a w szczególności dla amatorów surfingu i nie tylko, gdyż bliskość zatoki jest dodatkowym atutem dla osób uprawiających sporty wodne, jest też coś dla rowerzystów, liczne ścieżki rowerowe. Do najbliższego sklepu Lewiatan około 2 km i nowopowstałej Biedronki 2 km w stronę Władysławowa. Puck i Jastrzębia Góra po sąsiedzku ok 10 km. No i oczywiście najważniejsze: cudowny morski klimat, pełny jodu. Kto był choć raz, ten wie jak jest ;) każdy znajdzie coś dla siebie. A na tę chwilę doskonała lokata, inwestycja. Media: prad w granicy działki, woda w drodze. Wymiary działki to około 53/24. Polecam!!!

Gospodarstwo 33200m2 Dom Działk budowlane Las zabudowa
Gospodarstwo 33200m2 Dom Działk budowlane Las zabudowa
38000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²30 zł/m²
Powierzchnia33200 m²
Typbudowlana
Drogaasfalt

Gospodarstwo usytuowane w miejscowości Zaborowice gm. Mniów 14km do Sielpia Wielka 26km do Kielce 24km do Końskie 5km do Mniów w skład gospodarstwa wchodzi: Dom murowany o powierzchni około 92m2 do zamieszaknia dom jest parterowy, podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym. zabudowa gospodarcza w której skład wchodzi: Kuchnia letnia Stajnia Obora Chlew Kurnik Wiata do zabudowy należy również Stodoła Na terenie gospodarstwa znajduje się: Łąka Las sosnowy Lasy mieszane Łączna powierzchnia gospodarstwa to 33200m2 Więcej szczegółowych informacji udzielę telefonicznie BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA BEZ POŚREDNIKÓW Zapraszam .

Działka do wynajęcia Katowice Załęże  1368 m2
Działka do wynajęcia Katowice Załęże 1368 m2
4100 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1368

Oferujemy do wynajmu nieruchomość komercyjną w Katowicach ( Załęże) w bliskiej odległości od DTS. Przedmiotem najmu jest działka o powierzchni 1368 m2 IDEALNA KOMUNIKACJA . W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren o symbolach 1 MW/U , 2 MW/U przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i/lub zabudowę usługową użyteczności publicznej . Wszystkie media są w drodze obok działki tj. woda, kanalizacja, gaz, prąd Podana cena jest ceną netto . Dodatkowo płatne ewentualne media według zużycia . Kaucja do ustalenia indywidualnie . PROPOZYCJA GODNA POLECENIA !!! ZAPRASZAMY DO OSOBISTEGO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ . Osoba prowadząca Mariusz Wichary tel. [numer] Numer oferty w biurze W 16 Załączone zdjęcie przedstawia koncepcję zagospodarowania działki . Obecnie istnieje możliwość zmiany koncepcji budynku pod indywidualne potrzeby najemcy. Niniejsza propozycja nie jest ofertą handlową w myśl art. 66 kodeksu cywilnego lecz ma charakter wyłącznie informacyjny . Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Mariusz Wichary (licencja nr: 5190) Katowice Załęże Do wynajęcia działka inwestycyjna o powierzchni 1368 m². Dostępne do wynajęcia od zaraz Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości. Oferta dodana dzisiaj Katowice Załęże Poland - lokalizacja przybliżona

Katowice Murck utwardzony teren/garaż do wynajęcia 10000m²
Katowice Murck utwardzony teren/garaż do wynajęcia 10000m²
3000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia900
Cena za m²3.33 zł/m²

Lokalizacja Katowice Murcki Teren utwardzony, ogrodzony z dwoma bramami wjazdowymi, powierzchnia ok 1 ha, możliwość długoterminowego wynajęcia, od zaraz, warunki wynajęcia do uzgodnienia. Garaż z kanałem i oświetleniem 70m².

Działka przemysłowa
Działka przemysłowa
19250 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia3500

Wynajmę ogrodzony plac ok 3500 m kw z suwnicą 5t w Katowicach w bardzo dobrej lokalizacji. Teren ogrodzony, monitorowany i strzeżony 24h przez 7 dni/tydzień. Cena wynajmu 5,50 zł/ m kw netto, w przypadku wynajmu całego placu. Możliwość wynajęcia biur w budynku obok za 33 zł/ m kw. Serdecznie zapraszam na prezentację. Pozdrawiam Zbigniew Grabiec BN Nieruchomości   tel.   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Działka budowlana w Katowicach
Działka budowlana w Katowicach
170000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1554 zł/m²
Powierzchnia579 m²
Szerokość72 m
Długość7 m
Typbudowlana

Oferta tylko w OPOKA nieruchomości. Działka w centrum Katowic , na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Jerzego Dudy - Gracza. Cena zawiera podatek VAT. Kupujący nie płaci podatku PCC. Wymiary działki;7 m x 72m. Na działce posadowione są dwa fundamenty; mogą być zaadoptowane na punkt gastronomiczny, z jedzeniem na wynos lub niewielki lokal handlowy. W znacznej części działka wymaga utwardzenia, tak bo dostosować ją na parking samochodowy, parking dla food - trucków itp. Możliwa również dzierżawa. Dodatkowe informacje; *** *** ***. Cena nieruchomości nie zawiera kosztów związanych z jej zakupem; podatku PCC, opłat sądowych, taksy notarialnej i prowizji biura. Zapraszam na stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej ofert www.********************** Zapraszam na facebook`a; http********************************** Opis oferty jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela i w KW, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka na parking, centrum Katowic
Działka na parking, centrum Katowic
600000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Oferta tylko w OPOKA nieruchomości.Działka w centrum Katowic , na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Jerzego Dudy - Gracza.Cena zawiera podatek VAT. Wymiary działki; 7 m x 72m.Na działce posadowione są dwa fundamenty; mogą być zaadoptowane na punkt gastronomiczny, z jedzeniem na wynos lub niewielki lokal handlowy.W znacznej części działka wymaga utwardzenia, tak bo dostosować ją na parking samochodowy, parking dla food - trucków itp.Możliwa również sprzedaż.Dodatkowe informacje;537 443 783.Zapraszam na stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej ofert Zapraszam na facebook`a;Opis oferty jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela i w KW, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka budowlana ogrodzona, Józefowiec
Działka budowlana ogrodzona, Józefowiec
700 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia100

Ikaro Nieruchomości oferuje do wynajęcia utwardzony teren o powierzchni 100m² istnieje możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni za niższą cenę.Plac znajduje się w północnej dzielnicy Katowic Wełnowiec Józefowiec. Miejsce znajduje się przy głównej drodze w bezpośrednim sąsiedztwie z lokalami użytkowymi , teren jest ogrodzony , zamykany brama wjazdowa + furtka . Na miejscu znajduje się dostęp do wody i energii elektrycznej. Świetne miejsce na małą działalność gastronomiczną ( food truck , lody rzemieślnicze , burgerownia itd ) Na placu jest wystarczająco dużo miejsca by rozstawić kilka stolików. Serdecznie zapraszamy!

Katowice Józefowiec - wynajmę plac
Katowice Józefowiec - wynajmę plac
700 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Ikaro Nieruchomości oferuje do wynajęcia utwardzony teren o powierzchni 100m² - istnieje możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni za mniejszą kwotę. Plac znajduje się w północnej dzielnicy Katowic Wełnowiec – Józefowiec.  Miejsce znajduje się przy głównej drodze w bezpośrednim sąsiedztwie z lokalami użytkowymi , teren jest ogrodzony , zamykany – brama wjazdowa + furtka . Na miejscu znajduje się dostęp do wody i energii elektrycznej. Świetne miejsce na małą działalność gastronomiczną ( food truck , lody rzemieślnicze , burgerownia itd ) Na placu jest wystarczająco dużo miejsca by rozstawić kilka stolików. Serdecznie zapraszamy !

wynajem na godziny działka szukasz spokoju zapraszamy
wynajem na godziny działka szukasz spokoju zapraszamy
70 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Pow. działki300
Rodzaj działkiRekreacyjna

Witam możliwie spędzenie czasu na grillu osobą które nie posiadają działki własnej a chciały by spokojnie spędzić dzień i nie tłoczyć się w publicznych parkach. Działka posiada prąd, wode ,mała piaskownice ,gril,aktualnie basen. Zabawki do dzieci typu samochody ,hulajnoga ,lotki ,pistolety na wodę. Toaleta murowana,garnek na pieczonki , radio,czajnik bez przewodowy kubki jedno razowe talerzyki,leżaki. Reszta w własnym zakresie. Cały dzień 100 zł Wekend od 12 do wieczora 70 zł A w tygodniu dostępny od 15 do wieczora w cenie 50 zł. Proszę czytać uważnie tylko krótkoterminowo. Do końca lipca zostały wolne tylko niektóre niedziele oraz w tygodniu od 15. Soboty juz obłożone

Działka do wynajęcia Katowice ul. Sokolska
Działka do wynajęcia Katowice ul. Sokolska
7410 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Pow. działki2470
Rodzaj działkiUsługowa

Oferta bezpośrednia. Oferujemy do wynajęcia działkę w kształcie zbliżonym do prostokąta o pow. ok. 2470 m2. Nieruchomość jest zlokalizowana w pobliżu centrum w Katowic, przylega bezpośrednio do ul. Sokolskiej. Teren jest utwardzony i ogrodzony. Prąd odłączony, ale możliwy do przywróceni. Pozostałe media w drodze. Idealne miejsce na parking lub plac do składowania materiałów i sprzętu w czasie budowy. Na terenie działki zlokalizowany wielkoformatowy słup ogłoszeniowy. Cena 3zł/m2/m-c W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. tel.: 663 - pokaż numer telefonu -

Sprzedam ponad 450. ha gruntów na Mazurach z linią brzegową
Sprzedam ponad 450. ha gruntów na Mazurach z linią brzegową
48000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²0 zł/m²
Powierzchnia16200 m²
Typbudowlana

80. działek budowlanych - Powierzchnia działek: od 1 500 m2 do 16 200 m2 - Pozwolenia na budowę nieruchomości letniskowych i komercyjnych - Cena: od 220 000 zł do 1 500 000 zł - Oferta bezpośrednia bez kosztów pośrednictwa i ukrytych opłat Info i 1. kontakt telefonicznie lub e-mailem

wynajem na godziny działka
wynajem na godziny działka
70 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Pow. działki300
Rodzaj działkiRekreacyjna

Witam możliwie spędzenie czasu na grillu osobą które nie posiadają działki własnej a chciały by spokojnie spędzić dzień i nie tłoczyć się w publicznych parkach. Działka posiada prąd, wode ,mała piaskownice ,gril,aktualnie basen. Zabawki do dzieci typu samochody ,hulajnoga ,lotki ,pistolety na wodę. Toaleta murowana,garnek na pieczonki , radio,czajnik bez przewodowy kubki jedno razowe talerzyki,leżaki. Reszta w własnym zakresie. Cały dzień 100 zł Wekend od 12 do wieczora 70 zł A w tygodniu dostępny od 15 do wieczora w cenie 50 zł. Proszę czytać uważnie tylko krótkoterminowo. Do końca lipca zostały wolne tylko niektóre niedziele oraz w tygodniu od 15. Soboty juz obłożone

dzialka budowlana Chełm Śląski 1830m wydane warunki zabudowy
dzialka budowlana Chełm Śląski 1830m wydane warunki zabudowy
120000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²0 zł/m²
Powierzchnia1890 m²
Szerokość18.5 m
Długość105 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

sprzedam dzialke budowlana w Chełmie Śląskim powierzchnia 1830m2 działka prosta na działce rosna drzewa czereśnia, grusza orzech cicha spokojna okolica, blisko centrum, sklepy, szkola zalew dzieckowice lasy , szybki dojazd do Katowic, Oswiecimia, Tych, Krakowa wydane warunki zabudowy

Działka na grila na doby
Działka na grila na doby
100 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
Pow. działki300
Rodzaj działkiRekreacyjna

Witam udostepnie działkę w katwoicach Dąbrówka mała na dobę lub kilka po uzgodnieniu opłata za prąd i wodę 100 zł za dobę. Znajduje się tam altanka mała.piskownica do dzieci garnek do pieczonek,mały gril

Filtr