Wszystkie ogłoszenia w kategorii Działki do wynajęcia

Sortowanie:
Znaleziony: 70 ogłoszenie w kategorii Działki do wynajęcia w Rzeszów
Rzeszów, Podkarpacka
Rzeszów, Podkarpacka
12000 zł
nowe Rzeszów 12 dnia plecy
Powierzchnia1 300
Cena za m²9.23 zł/m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem działkę inwestycyjną o pow. 13 ar przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. Działka usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim zjazdem z asfaltowej drogi głównej. Nieruchomość jest ogrodzona z murowanym budynkiem biurowym.Informacje o działce: - murowany budynek biurowy o pow. 70m2,- działka utwardzona na całej powierzchni kostką brukowa,- magazyn blaszany,- prąd, woda, szambo na działce, - powierzchnia ok. 13 ar, - kształt: kwadrat,- szybki dojazd do centrum Rzeszowa. Nieruchomość idealnie nadaje się na skład materiałów budowlanych, punkt dystrybucji/odbioru produktów i wiele innych.Cena wynajmu: 12 000 zł brutto+ media (prąd, woda, szambo, Internet światłowodowy). Media najemca przepisuje na siebie  Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizję! Zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem If you have any questions, please do not hesitate to call!Agent odpowiedzialny: Karolina KulupaTel.: (użyj formularza kontaktowego)E-mail.: Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Karolina Kulupa (licencja nr: 28883)

Działka utwardzona 8 ar przy drodze asfaltowej
Działka utwardzona 8 ar przy drodze asfaltowej
5500 zł
Rzeszów 12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²6.88 zł/m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia działkę znajdującą się na Os. Biała - boczna Al. Sikorskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę o powierzchni około 8 ar: - komunikacja: przylega bezpośrednio do gminnej drogi asfaltowej, zjazd z Ul. Robotniczej. - położenie działek na terenie płaskim, okolicy zwarta zabudowa mieszkaniowa jedno i wielorodzinna. - gaz, woda, energia elektryczna, kanalizacja na działce - kształt prostokąta - szerokość około 20 m na 40 m. - w pełni ogrodzona. Cena : 5500 zł + media Nie czekaj i umów się na prezentację. Opiekun oferty: Karolina Leś tel. 79*******90 licencja Pośrednika nr 22954

Działka utwardzona 8 ar przy drodze asfaltowej
Działka utwardzona 8 ar przy drodze asfaltowej
5500 zł
Rzeszów 12 dnia plecy

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia działkę znajdującą się na Os. Biała - boczna Al. Sikorskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę o powierzchni około 8 ar:- komunikacja: przylega bezpośrednio do gminnej drogi asfaltowej, zjazd z Ul. Robotniczej.- położenie działek na terenie płaskim, okolicy zwarta zabudowa mieszkaniowa jedno i wielorodzinna.- gaz, woda, energia elektryczna, kanalizacja na działce- kształt prostokąta - szerokość około 20 m na 40 m.- w pełni ogrodzona.Cena : 5500 zł + mediaNie czekaj i umów się na prezentację.Opiekun oferty:Karolina Leśtel. 791 767 990licencja Pośrednika nr 22954 ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działka Rzeszów
Działka Rzeszów
5500 zł
Rzeszów 13 dnia plecy
Powierzchnia800

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia działkę znajdującą się na Os. Biała - boczna Al. Sikorskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę o powierzchni około 8 ar: - komunikacja: przylega bezpośrednio do gminnej drogi asfaltowej, zjazd z Ul. Robotniczej. - położenie działek na terenie płaskim, okolicy zwarta zabudowa mieszkaniowa jedno i wielorodzinna. - gaz, woda, energia elektryczna, kanalizacja na działce - kształt prostokąta - szerokość około 20 m na 40 m. - w pełni ogrodzona. Cena : 5500 zł + media Nie czekaj i umów się na prezentację. Opiekun oferty: Karolina Leś tel.   licencja Pośrednika nr 22954 :oferta eksportowana z programu mediaRent:

Plac do wynajęcia ul. Jana Pawła II Rzeszów przy drodze głównej.
Plac do wynajęcia ul. Jana Pawła II Rzeszów przy drodze głównej.
1200 zł
Rzeszów 14 dnia plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia2 000
Cena za m²0.6 zł/m²

Dzień dobry, Wynajmę działkę, plac około 20ar częściowo utwardzony znajdujący się w Rzeszowie przy głównej ulicy Jana Pawła II około 100m od sklepu Centrum Delikatesy. Istnieje możliwość utwardzenia całości, postawienia lekkiej konstrukcji na hale lub dostępu do prądu.

Działka na wynajem 39 ar ul. Sikorskiego
Działka na wynajem 39 ar ul. Sikorskiego
6000 zł
Rzeszów 15 dni plecy
Powierzchnia2 600
Cena za m²2.31 zł/m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia ogrodzoną i utwardzoną działkę o powierzchni ok. 26 a. Nieruchomość położona jest na ul. Sikorskiego. Wjazd na działkę odbywa się z drogi asfaltowej.Na działce znajduje się gotowy do użytku całoroczny kontener biurowy z przyłączem energetycznym  gazowym oraz wodnym. Wjazd odbywa się przez bramę otwieraną obustronnie. Jest również furtka obok bramy. Pozostałe informacje :- na działce znajduje się prąd, woda, gaz- teren całkowicie utwardzony- działka jest ogrodzona siatkąKwota wynajmu : 6 000 zł brutto  + media (według zużycia)Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizję.Zapraszamy do kontaktu z Naszym biuremIf you have any questions, please do not hesitate to cal!Agent odpowiedzialny: Tomasz SondejTel.: (użyj formularza kontaktowego)e-mail.: 

działka na wynajem Rzeszów Sikorskiego 2600 m2
działka na wynajem Rzeszów Sikorskiego 2600 m2
6000 zł
Rzeszów 15 dni plecy
Lokalizacjapodkarpackie, Rzeszów, Sikorskiego

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia ogrodzoną i utwardzoną działkę o powierzchni ok. 26 a . Nieruchomość położona jest na ul. Sikorskiego. Wjazd na działkę odbywa się z drogi asfaltowej. Na działce znajduje się gotowy do użytku całoroczny kontener biurowy z przyłączem energetycznym gazowym oraz wodnym. Wjazd odbywa się przez bramę otwieraną obustronnie. Jest również furtka obok bramy. Pozostałe informacje : - na działce znajduje się prąd, woda, gaz - teren całkowicie utwardzony - działka jest ogrodzona siatką Kwota wynajmu : 6 000 zł brutto + media (według zużycia) Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizję. Zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem If you have any questions, please do not hesitate to cal! Agent odpowiedzialny: Tomasz Sondej Tel.: +48 7pokaż telefon e-mail.: tomasz.skontaktuj się Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: GDL-GW-1221

Działka na wynajem 39 ar ul. Sikorskiego
Działka na wynajem 39 ar ul. Sikorskiego
7000 zł
Rzeszów 16 dni plecy
Powierzchnia3 900
Cena za m²1.79 zł/m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia ogrodzoną i utwardzoną działkę o powierzchni ok. 39 a. Nieruchomość położona jest na ul. Sikorskiego. Wjazd na działkę odbywa się z drogi asfaltowej.Na działce znajduje się gotowy do użytku całoroczny kontener biurowy z przyłączem energetycznym  gazowym oraz wodnym. Wjazd odbywa się przez bramę otwieraną obustronnie. Jest również furtka obok bramy. Pozostałe informacje :- na działce znajduje się prąd, woda, gaz- teren całkowicie utwardzony- działka jest ogrodzona siatkąKwota wynajmu : 7 000 zł brutto  + media (według zużycia)Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizję.Zapraszamy do kontaktu z Naszym biuremIf you have any questions, please do not hesitate to cal!Agent odpowiedzialny: Tomasz SondejTel.: (użyj formularza kontaktowego)e-mail.: 

Działka z budynkuiem / biurem - CENTRUM
Działka z budynkuiem / biurem - CENTRUM
6000 zł
Rzeszów 16 dni plecy

Do wynajęcia budynek wraz z działką o powierzchni 13,69 ara położony w sąsiedztwie centrum Rzeszowa. W budynku dostępna pow.biurowa - pokój około 15m2, wc - 2,5m2 oraz pom. magazynowe - około 35m2. Dostępne wszystkie media (woda, prąd, gaz, siła). Obiekt położony w niedalekiej odległości od drogi ekspresowej S19, autostrady A4, obwodnicy Rzeszowa. Budynek posiada 2 bramy wjazdowe, niezależne wejście do magazywnu oraz powierzchni biurowej. Budynek murowany, ogrzewany przy pomocy pieca gazowego. WOLNY OD ZARAZ! Główne atuty nieruchomości: dobra komunikacja, bliskość komunikacji, nowy budynek w bardzo dobrym standardzie ogólnodostępne miejsca parkingowe teren ogrodzony Cena wynajmu : 6000 brutto + media (gaz, woda, prąd, wywóz nieczystości).

Działka, al. Sikorskiego
Działka, al. Sikorskiego
7000 zł
Rzeszów 21 dni plecy
Powierzchnia3900

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia ogrodzoną i utwardzoną działkę o powierzchni ok. 39 a . Nieruchomość położona jest na ul. Sikorskiego. Wjazd na działkę odbywa się z drogi asfaltowej. Na działce znajduje się gotowy do użytku całoroczny kontener biurowy z przyłączem energetycznym gazowym oraz wodnym. Wjazd odbywa się przez bramę otwieraną obustronnie. Jest również furtka obok bramy. Pozostałe informacje : - na działce znajduje się prąd, woda, gaz - teren całkowicie utwardzony - działka jest ogrodzona siatką Kwota wynajmu : 7 000 zł brutto + media (według zużycia) Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizję. Zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem If you have any questions, please do not hesitate to cal! Agent odpowiedzialny: Tomasz Sondej Tel.:   e-mail.:   Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

działka na wynajem Rzeszów Sikorskiego 3900 m2
działka na wynajem Rzeszów Sikorskiego 3900 m2
7000 zł
Rzeszów 21 dni plecy
Lokalizacjapodkarpackie, Rzeszów, Sikorskiego

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia ogrodzoną i utwardzoną działkę o powierzchni ok. 39 a . Nieruchomość położona jest na ul. Sikorskiego. Wjazd na działkę odbywa się z drogi asfaltowej. Na działce znajduje się gotowy do użytku całoroczny kontener biurowy z przyłączem energetycznym gazowym oraz wodnym. Wjazd odbywa się przez bramę otwieraną obustronnie. Jest również furtka obok bramy. Pozostałe informacje : - na działce znajduje się prąd, woda, gaz - teren całkowicie utwardzony - działka jest ogrodzona siatką Kwota wynajmu : 7 000 zł brutto + media (według zużycia) Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizję. Zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem If you have any questions, please do not hesitate to cal! Agent odpowiedzialny: Tomasz Sondej Tel.: +48 7pokaż telefon e-mail.: tomasz.skontaktuj się Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: GDL-GW-1221

Działka na wynajem 39 ar ul. Sikorskiego
Działka na wynajem 39 ar ul. Sikorskiego
7000 zł
Rzeszów 21 dni plecy

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia ogrodzoną i utwardzoną działkę o powierzchni ok. 39 a. Nieruchomość położona jest na ul. Sikorskiego. Wjazd na działkę odbywa się z drogi asfaltowej.Na działce znajduje się gotowy do użytku całoroczny kontener biurowy z przyłączem energetycznym gazowym oraz wodnym. Wjazd odbywa się przez bramę otwieraną obustronnie. Jest również furtka obok bramy.Pozostałe informacje :- na działce znajduje się prąd, woda, gaz- teren całkowicie utwardzony- działka jest ogrodzona siatkąKwota wynajmu : 7 000 zł brutto + media (według zużycia)Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizję.Zapraszamy do kontaktu z Naszym biuremIf you have any questions, please do not hesitate to cal!Agent odpowiedzialny: Tomasz SondejTel.: +48 790 840 726e-mail.:

Działka budowlana ogrodzona Rzeszów
Działka budowlana ogrodzona Rzeszów
6000 zł
Rzeszów 23 dnia plecy
Powierzchnia1369

Do wynajęcia budynek wraz z działką o powierzchni 13,69 ara położony w sąsiedztwie centrum Rzeszowa. W budynku dostępna pow.biurowa - pokój około 15m2, wc - 2,5m2 oraz pom. magazynowe - około 35m2. Dostępne wszystkie media (woda, prąd, gaz, siła). Obiekt położony w niedalekiej odległości od drogi ekspresowej S19, autostrady A4, obwodnicy Rzeszowa. Budynek posiada 2 bramy wjazdowe, niezależne wejście do magazywnu oraz powierzchni biurowej. Budynek murowany, ogrzewany przy pomocy pieca gazowego. WOLNY OD ZARAZ! Główne atuty nieruchomości: dobra komunikacja, bliskość komunikacji, nowy budynek w bardzo dobrym standardzie ogólnodostępne miejsca parkingowe teren ogrodzony Cena wynajmu : 6000 brutto + media (gaz, woda, prąd, wywóz nieczystości).

Wynajem | Garaż podziemny | Krajobrazowa |
Wynajem | Garaż podziemny | Krajobrazowa |
250 zł
Rzeszów 30 dni plecy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wynajem bezkolizyjnego miejsca postojowego w garażu podziemnym, zlokalizowanego na osiedlu "Projektant" w Rzeszowie, na ulicy Krajobrazowej 30. Miejsce znajduje się między ścianami oddzielającymi przestrzeń od reszty miejsc parkingowych. Położenie to zapewnia komfort w użytkowaniu, a jednocześnie zabezpiecza pojazd przed ewentualnym obrysowaniem. Oferta idealna do użytku własnego.Największe zalety oferty:✔ miejsce oddzielone ścianami od reszty przestrzeni,✔ blisko wejścia do klatki,✔ komfort parkowania,✔ pojazd zabezpieczony przez zarysowaniem.Lokalizacja:✔ osiedle Projektant, Krajobrazowa 30,✔ Bi1 ok. 750 m,✔ Leroy Merlin ok. 700 m.Komunikacja:➜ w pobliżu przystanek autobusowy.Usługi w pobliżu:➜ sklepy spożywcze: Bi1, Leroy Merlin, Delikatesy Centrum,➜ punkty usługowe: fryzjer, kosmetyczka, weterynarz,➜ liczne punkty gastronomiczne, kino, restauracje, klub fitness,➜ stacja paliw Orlen.*****Najem nieruchomości to ważna decyzja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom. Opaliński Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Podkarpackim według serwisu otodom.Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.Profesjonalna i kompleksowa obsługa transakcji na każdym etapie.Nasi eksperci bezpłatnie przygotują dla Was najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeniową.__________Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."

Plac dzialka wynajme o powierzni 18x31 m
Plac dzialka wynajme o powierzni 18x31 m
1200 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia560
Cena za m²2.14 zł/m²

Wynajmę plac o powietrzni 18x31 m przy drodze głównej na Sikorskiego 83 na przeciw karczma biała przy placu parking i możliwością wynajęcia przy placu lokalu od 7 m do 30 m

Dzierżawa działki 25ar, Rzeszów os. Kotuli
Dzierżawa działki 25ar, Rzeszów os. Kotuli
10000 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²4 zł/m²

Mam do wynajęcia działkę usługową. Działka znajduje się w Rzeszowie, w centrum osiedla Kotuli /" Projektant" - jednego z najnowszych i największych osiedli w Rzeszowie. Działka znajduje się w rejonie ulic Krośnieńska / Biecka / Leska. Możliwy najem krótko lub długoterminowy. Na tą chwilę działka nie jest zagospodarowana.

Działka do wynajęcia Rzeszów  2500 m2
Działka do wynajęcia Rzeszów 2500 m2
10000 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Pow. działki2500

Mam do wynajęcia działkę usługową. Działka znajduje się w Rzeszowie, w centrum osiedla Kotuli /" Projektant" - jednego z najnowszych i największych osiedli w Rzeszowie. Działka znajduje się w rejonie ulic Krośnieńska / Biecka / Leska. Możliwy najem krótko lub długoterminowy. Na tą chwilę działka nie jest zagospodarowana. Rzeszów Do wynajęcia działka budowlana o powierzchni 2500 m². Dostępne do wynajęcia od zaraz Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Rzeszów Poland - lokalizacja przybliżona

Do wynajęcia teren przy skrzyżowaniu w Rzeszowie
Do wynajęcia teren przy skrzyżowaniu w Rzeszowie
400 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia25
Cena za m²16 zł/m²

Do wynajęcia utwardzony teren ok.25 arów przy skrzyżowaniu ul.Wyzwolenia i ul.Okulickiego w Rzeszowie. Działka posiada pełne uzbrojenie w media , cena 390/ar. Informacja tel. 60*****55

Działka komercyjna, Wilkowyja
Działka komercyjna, Wilkowyja
2300 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia900

Działka na osiedlu Wilkowyja o powierzchni 9 arów w kształcie prostokąta Znajdująca się w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu ul. Olbrachta, w odległości 650 m od ul. Lwowskiej. Teren działki jest w całości utwardzony i wysypany klińcem oraz ogrodzony i zamykany bramą. W pobliżu znajduje się zabudowa mieszkaniowa. Działka idealnie nadaje się na magazyn materiałów budowlanych oraz wszelką działalność na świeżym powietrzu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie, Białymstoku i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Wydzierzawie działke 15 ar
Wydzierzawie działke 15 ar
2000 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 499
Cena za m²1.33 zł/m²

Wydzierżawię działkę w Jasienicy Rosielnej o pow. 1499 m2. Dojazd do działki bardzo dobry, drogą asfaltowa. Działka jest położona przy domu więc ma dostęp do mediów. Nr działki 614/5.

Działka 12 ar Leszka Czarnego Rzeszów
Działka 12 ar Leszka Czarnego Rzeszów
3800 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 245
Cena za m²3.05 zł/m²

Mam do wynajęcia działkę o powierzchni 1245 m2 , położoną w Rzeszowie przy ul. Leszka Czarnego. Działka bezpośrednio przy ruchliwej drodze , ogrodzona z dwóch stron. tel. 790_ 35_ 77_ 11

Wydzierzawie działke 15 ar
Wydzierzawie działke 15 ar
1700 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 499
Cena za m²1.13 zł/m²

Wydzierżawię działkę położona w Jasienicy Rosielnej o powierzchni 0.1499 ha, działka jest równa /kwadratowa. Na miejscu znajduje się budynek gospodarczy 46 m2 który może posłużyć jako składzik lub pomieszczenie na sprzęt. Zapraszam do obejrzenia.

Działka komercyjna ogrodzona
Działka komercyjna ogrodzona
6000 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia2900

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni 29 ar (2900 m2). Plac znajduje się bezpośrednio przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie na trasie Rzeszów Tyczyn. Plac jest częściowo utwardzony płytami drogowymi oraz kamieniem. Możliwość wjazdu oraz manewrowania zestawami ciężarowymi. Media na działce: - prąd - podlicznik, - woda, - kanalizacja Dodatkowe informacje: Na działce znajduje się kontener wyposażony w sprawną instalację elektryczną, wodną, kanalizacyjną. Kontener zostanie wyczyszczony oraz opróżniony ze zbędnych rzeczy lub może zostać usunięty z nieruchomości. Kaucja: 6000 zł Kwota najmu: 6000 zł netto/brutto Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizję! Agent: Mariusz Pięciak e-mail:   tel.   Nota prawna: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. :DODATKOWE INFORMACJE Dojazd: asfalt Otoczenie: działki zabudowane Internet: TAK Komunikacja publ.: autobus miejski Odległość do komunikacji publicznej [m]: 100 Odl. do sklepu [m]: 50 Wymiary działki [m]: 65x85 Zagosp. działki: zagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: nieregularny Ogrodzenie działki: metalowe Zabudowa działki: niezabudowana :LINK DO STRONY =6666608 :KONTAKT DO AGENTA Mariusz Pięciak   Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka do wynajęcia Rzeszów ul. Dębicka 500 m2
Działka do wynajęcia Rzeszów ul. Dębicka 500 m2
2500 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Pow. działki500

Wynajmę działkę uzbrojoną w media o powierzchni 5 arów przy ulicy Dębickiej w Rzeszowie. Możliwość postawienia kontenera pod dowolną działalność. Więcej informacji pod numerem telefonu ul. Dębicka, Rzeszów Do wynajęcia działka budowlana o powierzchni 500 m². Dostępne do wynajęcia od zaraz Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Rzeszów, Dębicka Poland - lokalizacja przybliżona

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Konfederatów Barskich
Działka komercyjna ogrodzona, ul. Konfederatów Barskich
2500 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1150

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia działkę inwestycyjną wraz z domem i budynkiem gospodarczym , położoną przy ulicy Konfederatów Barskich 11 . Działka o powierzchni 0,1151 h a jest uzbrojona w wodę, kanalizację, gaz i światłowód, co stanowi doskonałą bazę dla różnorodnych projektów inwestycyjnych. Na terenie działki znajduje się dom, który można wykorzystać jako biuro, magazyn lub szatnie, oraz budynek gospodarczy, idealny na magazyn. Doskonała lokalizacja w pobliżu wjazdu na drogę ekspresową i autostradę zapewnia łatwy dostęp do głównych tras komunikacyjnych, ponadto ma świetny dojazd do centrum Rzeszowa. Nieruchomość składa się z: Działki o powierzchni 11,51 arów Dom wolnostojący o powierzchni ok.80m2 Budynek gospodarczy ok.50m2 Lokalizacja: Charakteryzuje się niezwykle dogodna lokalizacją ze względu na bliskość głównych tras komunikacyjnych, w pobliżu wjazdu na drogę ekspresową oraz autostradę, co ułatwia szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych regionu. Do Rzeszowskiego rynku dojedziesz w mniej niż 10 minut. Ponadto, okolica jest spokojna i cicha, co sprzyja prowadzeniu działalności gospodarczej. Dostępność mediów oraz infrastruktury miejskiej stanowi dodatkowy atut, umożliwiając sprawną realizację różnorodnych projektów inwestycyjnych. Cena: 2500 zł netto + prąd + woda + gaz Kaucja: 2500 zł Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizję. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem! Michał Wlazło, tel:   . Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka na wynajem
Działka na wynajem
2500 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia500
Cena za m²5 zł/m²

Wynajmę działkę uzbrojoną w media o powierzchni 5 arów przy ulicy Dębickiej w Rzeszowie. Możliwość postawienia kontenera pod dowolną działalność. Więcej informacji pod numerem telefonu: 79*****37

Działka do wynajęcia Rzeszów Śródmieście  3515 m2
Działka do wynajęcia Rzeszów Śródmieście 3515 m2
4000 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Pow. działki3515

Do wynajęcia działka o pow. 3515m2 ( zaznaczona na żółto) w rejonie ulicy Rzecha i Ciepłowniczej. Działka z Miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu P/U - przeznacza się pod zabudowę produkcyjną, składów i magazynów oraz zabudowę usługową. Działka posiada dodatkowo drogę dojazdową o szerokości 13m wzdłuż całej długości działki utwardzoną jumbami ( zaznaczona na czerwono) co jest dodatkowym atutem. Media w drodze. Rzeszów Śródmieście Do wynajęcia działka inwestycyjna o powierzchni 3515 m². Dostępne do wynajęcia od zaraz Dojazd: utwardzony Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Rzeszów Śródmieście Poland - lokalizacja przybliżona

działka na wynajem Rzeszów Karkonoska 4000 m2
działka na wynajem Rzeszów Karkonoska 4000 m2
2000 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Lokalizacjapodkarpackie, Rzeszów, Karkonoska
Cena2 000 zł
Rodzaj działkiinna
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

40 arów działki pod parkingi, składy Rzeszów ul. Karkonoska Na wynajem - 40 arów - posiada 5 metrowy dojazd do ul. Karkonoskiej - bardzo dobre miejsce pod składy, parkingi czy inne pomysły nie wymagające pozwolenia na budowę - zlokalizowana w niedalekiej odległości od zjazdu na S19 - nieutwardzona, lekko pochylona - możliwość wynajęcia mniejszego lub większego areału OPIS NIERUCHOMOŚCI: - wymiar działki 37m x 125m - dojazd: droga utwardzona bez ograniczeń tonażowych MEDIA: - dostępne na działkach sąsiednich (jest zgoda) NR OFERTY W BIURZE MK-265 Cena: 2 000 PLN– miesięcznie Osoba prowadząca: Marcin tel. 695pokaż telefon Licencjonowane Biuro Nieruchomości Rzeszów, ul. Gen. Dąbrowskiego 67 e-mail: marcin.krupaskontaktuj się www.super-nieruchomosci.com Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 29/3256/OGW

Działka, ul. Karkonoska
Działka, ul. Karkonoska
2000 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia4000

40 arów działki pod parkingi, składy Rzeszów ul. Karkonoska Na wynajem - 40 arów - posiada 5 metrowy dojazd do ul. Karkonoskiej - bardzo dobre miejsce pod składy, parkingi czy inne pomysły nie wymagające pozwolenia na budowę - zlokalizowana w niedalekiej odległości od zjazdu na S19 - nieutwardzona, lekko pochylona - możliwość wynajęcia mniejszego lub większego areału OPIS NIERUCHOMOŚCI: - wymiar działki 37m x 125m - dojazd: droga utwardzona bez ograniczeń tonażowych MEDIA: - dostępne na działkach sąsiednich (jest zgoda) NR OFERTY W BIURZE MK-265 Cena: 2 000 PLN miesięcznie Osoba prowadząca: Marcin tel.   Licencjonowane Biuro Nieruchomości Rzeszów, ul. Gen. Dąbrowskiego 67 e-mail:   Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

40 arów działki pod parkingi, składy
40 arów działki pod parkingi, składy
2000 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

40 arów działki pod parkingi, składyRzeszów ul. KarkonoskaNa wynajem- 40 arów- posiada 5 metrowy dojazd do ul. Karkonoskiej - bardzo dobre miejsce pod składy, parkingi czy inne pomysły nie wymagające pozwolenia na budowę- zlokalizowana w niedalekiej odległości od zjazdu na S19- nieutwardzona, lekko pochylona- możliwość wynajęcia mniejszego lub większego areałuOPIS NIERUCHOMOŚCI:- wymiar działki 37m x 125m- dojazd: droga utwardzona bez ograniczeń tonażowychMEDIA:- dostępne na działkach sąsiednich (jest zgoda)NR OFERTY W BIURZE MK-265Cena: 2 000 PLN– miesięcznieOsoba prowadząca: Marcintel. 695-873-250 Licencjonowane Biuro NieruchomościRzeszów, ul. Gen. Dąbrowskiego 67e-mail: Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Plac utwardzony pod Rzeszowem obok autostrady a4
Plac utwardzony pod Rzeszowem obok autostrady a4
3 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²0

Do wynajęcia plac utwardzony w miejscowości Rogoźnica koło Rzeszowa blisko zjazdu z autostrady a4. Teren jest ogrodzony zamykany posiada monitoring oraz w nocy jest stróż. Dostęp dla najemcy 24h/7. Jest prąd woda według podlicznikow opomiarowanie zużycia są dostępne toalety. Istnieje możliwość wynajęcia biura. Jest również rampa wyładowcza oraz wózki widłowe do rozładunku. Cena 3 złote m 2 zapraszam do kontaktu 60*******39

Działka do wynajęcia, super lokalizacja, wszystkie media, Zapraszam.
Działka do wynajęcia, super lokalizacja, wszystkie media, Zapraszam.
2500 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia600
Cena za m²4.17 zł/m²

DO WYNAJĘCIA DZIAŁKA 6ar ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty 73 OPIS NIERUCHOMOŚCI : - wymiar działki 24m x 25m - dojazd: droga asfaltową - kształt: kwadrat - WSZYSTKIE MEDIA NA DZIAŁCE ATUTY DZIAŁKI: - pierwszy pas zabudowy - obwodnica Rzeszowa - świetna lokalizacja - bliska zabudowa - dostępne media ( dodatkowo płatne według zużycia ) Świetne miejsce na plac wystawowy czy komis samochodowy. Bardzo dobrze widoczna z głównej ulicy. Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela, bez pośredników. Zapraszam do kontaktu.

Działka na wynajem teren plac parking skład tir 2ar Rzeszów centrum
Działka na wynajem teren plac parking skład tir 2ar Rzeszów centrum
970 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia200
Cena za m²4.85 zł/m²

Teren znajduje się na ul. Trembeckiego w Rzeszowie. Wymiary działki to około 20mx10m Dojazd drogą asfaltową, obok działki plac manewrowy Działka znajduje się blisko centrum Rzeszowa, bo jedynie 2km od Rynku oraz blisko wjazdu na Autostradę A4 Wystawiam FV na wynajem Zapraszam do kontaktu

Działka na wynajem
Działka na wynajem
2500 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia500
Cena za m²5 zł/m²

Do wynajęcia działka uzbrojona w media o powierzchni 5 arów przy ulicy Dębickiej w Rzeszowie. Możliwość postawienia kontenera pod dowolną działalność .Więcej informacji pod numerem telefonu 79*****37

Działka reklamowa w doskonałej lokalizacji
Działka reklamowa w doskonałej lokalizacji
3783 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia582
Cena za m²6.5 zł/m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia działkę płaską o powierzchni 582 m2 w doskonałej lokalizacji blisko ulic Warszawskiej i Wyzwolenia. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność reklamową i wystawienniczą. Opis nieruchomości: - działka w kształcie trapezu, płaska o powierzchni 582 m2 - wymiary 14,08x34,34x35,87x20,26 - brama wjazdowa  - teren ogrodzony Atuty nieruchomości: - bardzo dobra lokalizacja - działka zlokalizowana w natężeniu ruchu  - duże możliwości reklamy  Cena nieruchomości: - 3 783 zł + VAT  Zapraszam na prezentacje, za pośrednictwo pobieramy wynagrodzenie. Gabriela Mucha  tel. (użyj formularza kontaktowego) Numer propozycji: GM 194 The First Floor Real Estate Agency presents a flat plot of 582 m2 for rent in an excellent location close to Warszawska and Wyzwolenia streets. The property is ideal for advertising and exhibition activities. Property description: - trapezoidal, flat plot with an area of 582 m2 - dimensions 14.08x34.34x35.87x20.26 - Entry gate - fenced area Advantages of the property: - very good location - plot located in a heavily trafficked area - great advertising opportunities Property price: - PLN 3,783 + VAT I invite you to presentations, we charge fees for intermediation. Gabriela Mucha tel. (użyj formularza kontaktowego) Proposal number: GM 194 10 % rabatu na zakupy w Merkury Market dla naszych Klientów Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pole rolne do wydzierżawienia  woj podkarpackie okolice Rzeszowa
Pole rolne do wydzierżawienia woj podkarpackie okolice Rzeszowa
1800 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia10 000
Cena za m²0.18 zł/m²

Mam do wynajęcia pole rolne w okolicy Rzeszowa o powierzchni 1 ha Dzierżawa zgłaszana na minimum 10 lat Przy takiej dzierżawie istnieje możliwość ubezpieczenia w KRUS ze składką kwartalną 610 zł po 3 latach ubezpieczenia jest możliwość założenia działalności gospodarczej i pozostania w KRUS ze stawką kwartalną ok 1000 zł Pole do zaorania,zasiania wg uznania Cena 1800 zł za 1 ha rocznie(bez możliwości pobierania dopłat rolnych) Umowa do podpisania w Rzeszowie informacje: poniedziałek-sobota 8-20 6*6*4*6*6*6*0*0*0

Działka do wynajęcia Rzeszów ul. Warszawska 582 m2
Działka do wynajęcia Rzeszów ul. Warszawska 582 m2
4365 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Pow. działki582

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia działkę płaską o powierzchni 582 m2 w doskonałej lokalizacji blisko ulic Warszawskiej i Wyzwolenia. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność reklamową i wystawienniczą.Opis nieruchomości:- działka w kształcie trapezu, płaska o powierzchni 582 m2- wymiary 14,08x34,34x35,87x20,26- brama wjazdowa - teren ogrodzonyAtuty nieruchomości:- bardzo dobra lokalizacja- działka zlokalizowana w natężeniu ruchu - duże możliwości reklamy Cena nieruchomości:- 4 365 zł + VAT Zapraszam na prezentacje, za pośrednictwo pobieramy wynagrodzenie.Gabriela Mucha ul. Warszawska, Rzeszów Do wynajęcia działka inwestycyjna o powierzchni 582 m². Ogrodzenie: siatka Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości. Oferta dodana dzisiaj Rzeszów, Warszawska Poland - lokalizacja przybliżona

Działka utwardzona 10 arów okolice lwowskiej !wynajem
Działka utwardzona 10 arów okolice lwowskiej !wynajem
1999 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia10 000
Cena za m²0.2 zł/m²

Witam posiadam utwardzony plac około 10 arów na wynajem

Działka reklamowa w doskonałej lokalizacji
Działka reklamowa w doskonałej lokalizacji
4365 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia działkę płaską o powierzchni 582 m2 w doskonałej lokalizacji blisko ulic Warszawskiej i Wyzwolenia. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność reklamową i wystawienniczą.Opis nieruchomości:- działka w kształcie trapezu, płaska o powierzchni 582 m2- wymiary 14,08x34,34x35,87x20,26- brama wjazdowa - teren ogrodzonyAtuty nieruchomości:- bardzo dobra lokalizacja- działka zlokalizowana w natężeniu ruchu - duże możliwości reklamy Cena nieruchomości:- 4 365 zł + VAT Zapraszam na prezentacje, za pośrednictwo pobieramy wynagrodzenie.Gabriela Mucha tel. 781 483 383Numer propozycji: GM 194 10 % rabatu na zakupy w Merkury Market dla naszych Klientów Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka reklamowa w doskonałej lokalizacji
Działka reklamowa w doskonałej lokalizacji
4365 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Pow. działki582
Rodzaj działkiUsługowa
SprzedażPośrednik

Opis ofertyBiuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia działkę płaską o powierzchni 582 m2 w doskonałej lokalizacji blisko ulic Warszawskiej i Wyzwolenia. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność reklamową i wystawienniczą. Opis nieruchomości: - działka w kształcie trapezu, płaska o powierzchni 582 m2 - wymiary 14,08x34,34x35,87x20,26 - brama wjazdowa  - teren ogrodzony Atuty nieruchomości: - bardzo dobra lokalizacja - działka zlokalizowana w natężeniu ruchu  - duże możliwości reklamy  Cena nieruchomości: - 4 365 zł + VAT  Zapraszam na prezentacje, za pośrednictwo pobieramy wynagrodzenie. Gabriela Mucha  tel. 781 483 383 @ Numer propozycji: GM 194 10 % rabatu na zakupy w Merkury Market dla naszych Klientów Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Warszawska
Działka komercyjna ogrodzona, ul. Warszawska
4365 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia582

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia działkę płaską o powierzchni 582 m2 w doskonałej lokalizacji blisko ulic Warszawskiej i Wyzwolenia. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność reklamową i wystawienniczą. Opis nieruchomości: - działka w kształcie trapezu, płaska o powierzchni 582 m2 - wymiary 14,08x34,34x35,87x20,26 - brama wjazdowa - teren ogrodzony Atuty nieruchomości: - bardzo dobra lokalizacja - działka zlokalizowana w natężeniu ruchu - duże możliwości reklamy Cena nieruchomości: - 4 365 zł + VAT Zapraszam na prezentacje, za pośrednictwo pobieramy wynagrodzenie. Gabriela Mucha tel.   Numer propozycji: GM 194 10 % rabatu na zakupy w Merkury Market dla naszych Klientów Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Do wynajęcia teren przy skrzyżowaniu w Rzeszowie
Do wynajęcia teren przy skrzyżowaniu w Rzeszowie
390 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia25
Cena za m²15.6 zł/m²

Do wynajęcia utwardzona działka uzbrojona w media o powierzchni ok.25 arów przy skrzyżowaniu ul.Wyzwolenia i ul.Okulickiego w Rzeszowie. Informacja tel. 60*****55

Rzeszów/Mpzp - produkcja/usługi - ul. Ciepłownicza
Rzeszów/Mpzp - produkcja/usługi - ul. Ciepłownicza
8500 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia5 804
Cena za m²1.46 zł/m²

Na wynajem działka komercyjna o powierzchni 5804 m2 położona w Rzeszowie przy ul. Ciepłowniczej. Na działce obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego numer 136/7/2006. Przeznaczenie działki w planie to: - P/U - przeznacza się pod zabudowę produkcyjną, składów i magazynów oraz zabudowę usługową. Dojazd drogą miejską asfaltową, ostatnie 60 metrów drogą szutrową. Uzbrojenie: Wodociąg, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, prąd, sieć ciepłownicza - znajdują się w drodze miejskiej w bliskiej odległości nieruchomości. Działka płaska o kształcie prostokąta. przybliżone wymiary: 43m x 135m Istnieje możliwość powiększenia powierzchni poprzez zakup działek sąsiadujących Cena: 8500 zł netto + 23% VAT - do negocjacji. Zapraszam do kontaktu: Kamil Zajączkowski - tel. (użyj formularza kontaktowego)Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka Rzeszów
Działka Rzeszów
8900 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia2900

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia działkę o łącznej powierzchni około 29a . Nieruchomość położona jest w Rzeszowie przy rondzie Pobitno . Wjazd i wyjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej. Informacje o działce: - powierzchnia ok. 29 ar, - kształt: zbliżony do prostokąta - front działki o szerokości 75m - wjazd na działkę przystosowany pod przejazd samochodów ciężarowych - działka zlokalizowana jest obok drogi głównej, - wjazd na działkę bezpośrednio z głównej drogi - utwardzona powerzchnia Media dostępne na działce: - prąd, - wodociąg miejski, - kanalizacja. Cena: 9 8 00 zł netto Za wynajem nieruchomości pobieramy prowizję! Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem! Agent odpowiedzialny: KAMIL DUMA Tel:   Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka parking Rzeszów wynajem Pobitno
Działka parking Rzeszów wynajem Pobitno
8900 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia działkę o łącznej powierzchni około 29a. Nieruchomość położona jest w Rzeszowie przy rondzie Pobitno. Wjazd i wyjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej. Informacje o działce:- powierzchnia ok. 29 ar,- kształt: zbliżony do prostokąta- front działki o szerokości 75m- wjazd na działkę przystosowany pod przejazd samochodów ciężarowych- działka zlokalizowana jest obok drogi głównej,- wjazd na działkę bezpośrednio z głównej drogi- utwardzona powerzchniaMedia dostępne na działce:- prąd,- wodociąg miejski,- kanalizacja.Cena: 9 800 zł nettoZa wynajem nieruchomości pobieramy prowizję!Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!Agent odpowiedzialny: KAMIL DUMATel: +48 534 933 442

działka na wynajem Rzeszów 900 m2
działka na wynajem Rzeszów 900 m2
2200 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
LokalizacjaRzeszów
Cena2 200 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna

| Do wynajecia działka o powierzchni 900m2. Działka w kształcie prostokąta, ogrodzona. Wjazd z drogi polnej. Prąd jest na dzialce Dzielnica Wilkowyja ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: brak | Woda: brak | ::LINK DO STRONY | http://www.rzeszow.aspect.info.pl/oferta.aspx?id=1060640 ::KONTAKT DO AGENTA | Sylwia Szurlej | +48 5pokaż telefon | sylwiaszuskontaktuj się ::DANE BIURA | Aspect Nieruchomości - Rzeszów | FHU INTEGRA Leszek Ładoś | Grunwaldzka 17 e | 35-068 Rzeszów | +48 5pokaż telefon | www.rzeszow.aspect.info.pl | Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Numer oferty: ASR-GW-47984

Działka inwestycyjna Rzeszów
Działka inwestycyjna Rzeszów
2200 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia900

| Do wynajecia działka o powierzchni 900m2. Działka w kształcie prostokąta, ogrodzona. Wjazd z drogi polnej. Prąd jest na dzialce Dzielnica Wilkowyja :DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: brak | Woda: brak | :LINK DO STRONY | =1060640 :KONTAKT DO AGENTA | Sylwia Szurlej |   | Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Działka, 900 m², Rzeszów
Działka, 900 m², Rzeszów
2200 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

| Do wynajecia działka o powierzchni 900m2.Działka w kształcie prostokąta, ogrodzona.Wjazd z drogi polnej.Prąd jest na dzialceDzielnica Wilkowyja::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: brak | Woda: brak | ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Sylwia Szurlej | +48 501 753 357 | ::DANE BIURA | Aspect Nieruchomości - Rzeszów | FHU INTEGRA Leszek Ładoś | Grunwaldzka 17 e | 35-068 Rzeszów | +48 530 555 010 |

Utwardzony Działka
Utwardzony Działka
1500 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia900
Cena za m²1.67 zł/m²

Do wynajecia działka w Rzeszowie na ulicy Ciepłowniczej 9 arow utwardzona możliwość podzielenia na 2 mniejsze lub 3

Działka do wynajęcia / plac do wynajęcia
Działka do wynajęcia / plac do wynajęcia
2300 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 000
Cena za m²1.15 zł/m²

Witam wynajmę działkę o powierzchni 20 arów.Na działce jest prąd i woda, działka ogrodzona. Na działkę zjazd bezpośrednio z drogi publicznej

Filtr