Wszystkie ogłoszenia w kategorii Działki na sprzedaż

Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Działki na sprzedaż Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana ogrodzona, ul. Podgórna
Działka budowlana ogrodzona, ul. Podgórna
139000 zł
nowe Barcin dzisiaj
Powierzchnia1276

Na sprzedaż działka budowlana 1276m2 Barcin-Wieś, równoległa do ul. Podgórnej z dostepem do wody, prądu i systemu kanalizacji miejskiej. W pełni ogrodzona, z 3 stron betonowy płot, z przodu siatka. Z tylu obsadzona tujami. Przewiedziana w miejskim planie zabudowy, wśród istniejącej zabudowy mieszkalnej, dojazd nową drogą z kostki brukowej. Działka ma kształt prostokątny z możliwością budowy domu jednorodzinnego lub zabudowy typu bliźniak, dobra na inwestycje. Cicha i spokojna okolica. Działka ze wszystkimi przyłączami gotowa do rozpoczęcia budowy.

Działka budowlana ogrodzona, ul. Merkuriusza Polskiego
Działka budowlana ogrodzona, ul. Merkuriusza Polskiego
880000 zł
nowe Kraków dzisiaj
Powierzchnia1750

2 ładne działki w Krakowie w centrum dzielnicy Swoszowice przy ul. Merkuriusza Polskiego z skrzyżowaniem z ul. Chałubińskiego. SPRZEDAŻ TYLKO W CAŁOŚCI Spokojna cicha okolica z domkami jednorodzinnymi Blisko centrum handlowe z dużym parkingiem przystanki autobusowe sklepy siłownia, cukiernia Przedszkola szkoła park uzdrowiskowy boisko piłkarskie z terenami rekreacyjnymi wszystko w odległości do 500 m Działki umiejscowione są na obszarze oznaczonym w planie zagospodarowania 11 MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Działka budowlana, ul. Gimnazjalna
Działka budowlana, ul. Gimnazjalna
231000 zł
nowe Krapkowice dzisiaj
Powierzchnia1155

Szanowni Państwo, posiadam na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w Krapkowicach przy ulicy Gimnazjalnej o powierzchni 1155 m². Jest to działka rolna pod zabudowę o numerze 1198 oznaczona w MPZP symbolem MN:10 - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka ta nie podlega opłacie z tytułu odrolnienia. Po naniesieniu przez geodetę niezbędnych informacji na mapę automatycznie stanie się działką budowlaną. Kształt zbliżony do kwadratu (wymiary na załączonym zdjęciu). W zależności od preferencji nasłonecznienia domu możliwe jest zaprojektowanie wjazdu na posesję z dwóch stron, gdyż jest to działka narożna (informacja z Urzędu Miasta i Gminy Krapkowice). Teren porośnięty trawą, brak ogrodzenia. Gmina Krapkowice jest w trakcie doprowadzania do działki mediów (wody i kanalizacji). Kupującemu pozostaje złożenie wniosku o warunki przyłączenia prądu które nie stanowi problemu, gdyż linia przebiega w drodze przy działce. Istnieje możliwość doprowadzenia gazu. Aktualny dojazd drogą nieutwardzoną jednak zarówno ulica Gimnazjalna jak Sosnowa będą przez gminę Krapkowice wyasfaltowane. Gmina nie stosuje opłaty adiacenckiej z tytułu wzrostu wartości nieruchomości na skutek budowy infrastruktury technicznej, więc nie będzie żądać poniesienia kosztów. Zasady kształtowania zabudowy oraz wskaźniki zagospodarowania terenu wgl. MPZP: 1) nakazuje się powierzchnię biologicznie czynną nie mniej niż 40%; 2) nakazuje się intensywności zabudowy 0,1 0,4; 3) nakazuje się wysokość zabudowy nie przekraczającą 9,0 m do kalenicy; 4) nakazuje się zasadniczy dach budynków mieszkalnych (głównych) dwuspadowy o jednakowym nachyleniu połaci w granicach 30 45 ; dopuszcza się dach wielospadowy o jednakowym nachyleniu połaci w granicach 30 45 ; 5) nakazuje się dla dachu stromego krycie dachówką lub materiałami dachówko podobnymi w kolorze ceglastym lub grafitowym; 6) nakazuje się zapewnienie min. 2 miejsc postojowych samochodów osobowych na terenie działki budowlanej (w tym miejsca garażowe); 7) dopuszcza się w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej lokalizację budynków garażowych, dla których nakazuje się wysokość nie wyższą niż 4,5m; wystrój architektoniczny nawiązujący do budynku głównego (z dopuszczeniem zadaszeń płaskich); 8) dopuszcza się wiaty na samochody osobowe o wysokości nie wyższej niż 4,0m przy dachach o spadkach budynku głównego lub 3,0m przy dachach płaskich. Kupujący pokrywa koszta notarialne oraz opłatę za umiejscowienie znaków granicznych. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu w razie dodatkowych pytań.

Działki z domem - Grudza
Działki z domem - Grudza
390000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia5 600
Cena za m²69.64 zł/m²

Działki w malowniczej miejscowości Grudza z widokiem na pasmo gór , oddalone 15 km od Świeradowa Zdroju. Budynek do generalnego remontu . Media - prąd + woda (studnia) . Sprzedaż tylko w całości . 

Działka budowlana Wroniniec
Działka budowlana Wroniniec
199000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 926
Cena za m²103.32 zł/m²

Działka budowlana Wroniniec . Przy drodze wojewódzkiej 324 Powierzchnia 1926 m2. Budynek mieszkalny przyłącza energetyczne

**Działka przy lesie w Henrykowie*
**Działka przy lesie w Henrykowie*
340000 zł
nowe dzisiaj
Powierzchnia1 343
Cena za m²253.16 zł/m²

Marzysz o własnym domu? W spokojnej okolicy a zarazem blisko Białegostoku? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Henrykowo, zaledwie kilka kilometrów od granic miasta. Nieruchomość o powierzchni 1343 m2 jest idealna by zaprojektować i wybudować dom a do tego - duży ogród! Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach: około 23m x 55m, z wjazdem od zachodu. Media w drodze: prąd, wodociąg, kanalizacja, światłowód. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą asfaltową. Odległość do szkoły około 5 km. Do najbliższego sklepu około 5 km. Przystanek komunikacji miejskiej oddalony około 200m.   Nie czekaj, kup działkę już dziś i spełnij marzenie o własnym domu.   Jesteś zainteresowany? Zadzwoń! Zapraszam do obejrzenia osobiście. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze NAJ Nieruchomości. Anna Janowska tel : (użyj formularza kontaktowego) Prezentowana oferta oraz zawarte w niej dane mają charakter wyłącznie informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis oferty oraz zawarte w niej dane sporządzone są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela, mogą podlegać aktualizacjom oraz zmianom. Zalecamy weryfikację oferty podczas osobistego kontaktu z agentem oraz oględzin na miejscu nieruchomości. Opis oferty oraz zamieszczone zdjęcia są własnością wytwórcy, nie wyrażamy zgody na kopiowanie ich w całości lub fragmentach co jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) Proponujemy pomoc, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, w znalezieniu rozwiązania kredytowego dotyczącego zakupu oferowanej nieruchomości. Prosimy o uszanowanie prywatności właścicieli nieruchomości i  kontaktowanie się wyłącznie przez nasze biuro. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka rolno-budowlana, światłowód
Działka rolno-budowlana, światłowód
160000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia11 100
Cena za m²14.41 zł/m²

Działka o powierzchni 1.11 ha z przyłączem elektrycznym w miejscowości Braciejowice. 500 m do Wisły, ok 400 m do sklepu i szkoły, światłowód. Piękna okolica. Obecnie na działce znajduje się plantacja malin.

Działka Lublin w rej. ul. Relaksowej zabudowa usługowa / mieszkaniowa
Działka Lublin w rej. ul. Relaksowej zabudowa usługowa / mieszkaniowa
1476000 zł
nowe Lublin dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1,49
Cena za m²990604.03 zł/m²

Sprzedam działkę w rejonie ul. Relaksowej w Lublinie.( w obszarze położonym pomiędzy ul. Willową, ul. Sławinkowską, ul. Poligonową i ul. Zelwerowicza). Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna / usługowa. Działka nr 229/4 arkusz 2 obręb 32 Sławinek Wieś. Powierzchnia: 0,1485ha. Sprzedaż tylko FAKTURA VAT. Podana cena jest brutto. Więcej informacji 66*****20.

Działka Budowlana 11ar Jankówka okolice Wieliczki
Działka Budowlana 11ar Jankówka okolice Wieliczki
210000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²190.91 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Jankówka Powierzchnia działki to 11 arów Działka lekko nachylona, z jednej strony graniczy z terenem zalesionym, Na terenie działki znajduje się prąd i woda, natomiast w granicy działki znajduje się gaz. Dla osób szukających działki na mapach google informacja: Aktualnie przy działce znajduję się droga dojazdowa, oraz inne zabudowy domów jednorodzinnych. Na mapie tego jeszcze nie ma. Więcej informacji pod numerem telefonu. Dziękuje ze oferty pośrednikom oraz agencją nieruchomości. Oferta Prywatna

Działka Łosewo gm. Pokrzywnica
Działka Łosewo gm. Pokrzywnica
120000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²40 zł/m²

55 km od Warszawy w powiecie pułtuskim w miejscowości Łosewo gm pokrzywnica mam działkę 3000 m z budynkiem gospodarczym murowanym. Działka znajduje się przy asfaltowej drodze, gdzie jest prąd i wodociąg. W sąsiedztwie są domy jednorodzinne. Dla działki jest brak planu zagospodarowania przestrzennego, można więc wystąpić o warunki zabudowy na dom całoroczny. Cena 120 tys zł Pozdrawiam serdecznie Sikora Izabela tel 69*****32 strona: www.sikora-nieruchomosci.pl

Działka budowlana Strzyżewo Smykowe
Działka budowlana Strzyżewo Smykowe
87000 zł
nowe Gniezno dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²87 zł/m²

Działka budowlana uzbrojona 1001m2 dojazd drogą asfaltową

Dzialdka budowlana
Dzialdka budowlana
125850 zł
nowe Nidzica dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 678
Cena za m²75 zł/m²

Sprzedam dzialkę budowlana o powierzchni 0,1678 ha. Dzialka polozona jest w obrebie Napiwody okolo 6 km od Nidzicy ( gmina Nidzica, powiat nidzicki, woj. warminsko- mazurskie). Dzialka ogradzona, blisko lasu. Cena za m2 - 75 zl.

Siadło Górne pod dom działka uzbrojona 1088 m2 wszystkie media
Siadło Górne pod dom działka uzbrojona 1088 m2 wszystkie media
399000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 088
Cena za m²366.73 zł/m²

Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę w Siadle Górnym. W cenie jest działka pod zabudowę jednorodzinną (MPZ) + udział 1/3 w drodze dojazdowej. Obecnie w ewidencji gruntów działka figuruje jako grunt rolny. Jednak wg obowiązującego planu zagospodarowania działka przewidziana jest pod zabudowę jednorodzinną, więc nie będzie problemu z odrolnieniem. Działka uzbrojona. Na granicy jest: -woda -prąd -gaz -kanalizacja. Na sąsiedniej działce budynek posadowiony jest na ławach fundamentowych. Polecam działkę ze względu na pełne uzbrojenie, piękną okolicę, oraz miłe sąsiedztwo:) Przy zakupie istnieje możliwość uzyskania rabatu na indywidualny projekt domu dla tej działki.

Sprzedam działki budowlane  40 złm2 13km od wielunia
Sprzedam działki budowlane 40 złm2 13km od wielunia
300000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 000
Cena za m²50 zł/m²

Sprzedam dzialki budowlane gmina mokrsko powierzchnia 6000 m2 50m2 dojazd drogs asfaltowa woda prąd

Działka budowlana! oś. Gutwin, wszystkie media, asfalt, jedyna taka.
Działka budowlana! oś. Gutwin, wszystkie media, asfalt, jedyna taka.
254000 zł
nowe Ostrowiec Świętokrzyski dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 088
Cena za m²233.46 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1088 m2 o wymiarach 37m x 29,5m mieszczącą się w Ostrowcu Św. ul. Akacjowa /boczna/. Dojazd do działki stanowi nowo wybudowana droga asfaltowa. W ulicy przebiegają wszystkie media tj. prąd, woda, kanalizacja, gaz. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, z dala od większego ruchu ulicznego. W pobliżu usytułowane są sklepy ABC i Delikatesy Centrum, przystanki MZK, Szkoła PSP nr 10, oraz Ośrodek Rekreacyjny "Gutwin". Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego. Działka idealna pod szeregowca, bliźniaka, bądź zabudowę jednorodzinną.

Grunt rolny o powierzchni 2,14 h
Grunt rolny o powierzchni 2,14 h
155000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia21 400
Cena za m²7.24 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest grunt rolny o powierzchni 2, 14 h. Numer działki 3/1 . Podana działka umiejscowiona jest przy głównej drodze między miejscowości Świdry a Szczygły Górne gmina Łuków.

Działka 43.62 arów Podzamcze-Łęczna
Działka 43.62 arów Podzamcze-Łęczna
100000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 362
Cena za m²22.93 zł/m²

Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę 0.4362 arów aktualnie od 2021 roku w studium do przekształcenia pod zabudowę jednorodzinną. Szerokości działki ok 48 m druga linia zabudowy z udziałem w drodze o szer 5 m. Nie odpisuję na wiadomości OLX.

Duża działka-uzbrojona-2 jeziora-Okuniowiec-Suwalszczyzna!
Duża działka-uzbrojona-2 jeziora-Okuniowiec-Suwalszczyzna!
280000 zł
nowe Suwałki dzisiaj
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia4 850
Cena za m²57.73 zł/m²

Działka blisko dwóch jezior-Okuniowiec-Suwalszczyzna! Jeśli marzysz o cichym spokojnym miejscu tuż za miastem- na budowę swojego domu w przyszłości-Ta oferta jest dla Ciebie! 5 min drogi autem od Suwałk znajduje się działka z doprowadzonym prądem -przestronna na wzniesieniu co zapewnia wspaniałe widoki na okolicę. W planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę siedliskową co znacznie skraca formalności związane z pozwoleniem na budowę. Przepiękna okolica ok.1000 metrów do plaży wiejskiej przy jeziorze Dąbrówka; ok 2 km do jeziora Krzywe. Okuniowiec jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji na Suwalszczyźnie pod budowę domu. W takiej cenie nie znajdziesz ziemi w tej okolicy- jest to wspaniała okazja aby zainwestować. Jeśli chcesz obejrzeć nieruchomość i zobaczyć czy to miejsce jest dla Ciebie- zapraszam na prezentację w ustalonym wcześniej terminie.

Działka w Tłuszczu ul. Radzymińska
Działka w Tłuszczu ul. Radzymińska
150000 zł
nowe Tłuszcz dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia603
Cena za m²248.76 zł/m²

Sprzedam działkę w Tłuszczu przy ul. Radzymińskiej. Działka nr 327/23 o powierzchni 603 M2. Działka ma dojazd z drogi publicznej asfaltowej. Blisko stacji, szkoły, kościoła. Świetna lokalizacja.

Działka Budowlana 14 arów-Ogrodzona i uzbrojona
Działka Budowlana 14 arów-Ogrodzona i uzbrojona
107000 zł
nowe Ciechanów dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 401
Cena za m²76.37 zł/m²

Sprzedam działkę budowlana 14 arów w Ujazdówku (nr działki 144/5) przy gminnej drodze asfaltowej. Działka uzbrojona w media i ogrodzona nowym ogrodzeniem panelowym, na działce znajduje się kontener oraz ogródek a reszta działki pokryta jest trawa. Dzialka jest objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego dla budowy domu. Zapraszam do kontaktu.

Działki Starcza ul.Brzozowa
Działki Starcza ul.Brzozowa
890000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia970
Cena za m²917.53 zł/m²

Do sprzedania działki w miejscowości Starcza przy ul. Brzozowej, o łącznej powierzchni ok. 970 m2. Szerokość frontowa działki ok. 28 m, natomiast głębokość działki ok. 35 m. Działka usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę domów. Dojazd do działki drogą asfaltową jak widać na zdjęciach. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - ciche i spokojne miejsce. Blisko szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia, straż, sklepy, kościół. Media w drodze: kanalizacji, woda, prąd, gaz. Na tej ulicy posiadamy również kilka innych działek o takiej samej powierzchni, z możliwością wykorzystania pod dwa budynki mieszkalne lub do indywidualnej rekreacji. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Działka Tłuszcz ul. Kasprowicza
Działka Tłuszcz ul. Kasprowicza
185500 zł
nowe Tłuszcz dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 092
Cena za m²169.87 zł/m²

Sprzedam działki budowlane o łącznej powierzchni 1092 M2. (540 i 552). Działki prze drodze gminnej. Działka idealna pod zabudowę bliźniaczą.

działki w Sokolnikach Lesie - od 1000 do 3100 m2
działki w Sokolnikach Lesie - od 1000 do 3100 m2
175000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²175 zł/m²

Sprzedam działki budowlane w Sokolnikach Lesie - kilka lokalizacji i różne metraże od 1000 m2 do 3100 m2. Proszę o kontakt telefoniczny. Nie odpowiadam na wiadomości z portalu.

Sprzedam działkę budowlaną
Sprzedam działkę budowlaną
421400 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 010
Cena za m²140 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w Kuźnicy Skakawskiej o powierzchni 3010 m2. Media w drodze.

Nieruchomość w Budach Czarnockich blisko Łomży
Nieruchomość w Budach Czarnockich blisko Łomży
680000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 215
Cena za m²130.39 zł/m²

Sprzedam nieruchomość mieszczącą się w Budach Czarnockich 83 o powierzchni 0,5215 m2 znajdującą się ok. 8 km od Łomży. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 120 m2, parterowy z poddaszem użytkowym oraz piwnicą do zaadaptowania na użytkową. Stan domu surowy, zamknięty, ocieplony i bez struktury. Ponadto obok domu znajduje się duży staw ok 15ar powierzchni z wyspą. Działka jest ogrodzona, zagospodarowana drzewami i krzewami. Kształt nieruchomości nie jest regularny i każdy może znaleźć tam przestrzeń dla siebie. Zapraszam do zakupu, ewentualnie do wcześniejszego kontaktu, aby umówić się na spotkanie i uzyskać pozostałe informacje.

Działka budowlana
Działka budowlana
2000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 800
Cena za m²0.42 zł/m²

Sprzedam działkę o powierzchni 48 arów w miejscowości Kopytowa. Więcej informacji pod nr telefonu 57*******76

Sprzedam pole uprawne.
Sprzedam pole uprawne.
400000 zł
nowe Siedlce dzisiaj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia454 000
Cena za m²0.88 zł/m²

Pole o pow. 4,54 ha. Dz. 128 Liwki Włościańskie gm. Huszlew. Woj. mazowieckie.

Działka rolno -budowlana
Działka rolno -budowlana
190000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia6 100
Cena za m²31.15 zł/m²

Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 62a z możliwością wydzielenia mniejszej działki. Działka (nr 190) położona jest w pieknej i spokojnej miejscowosci Grzymałków w odległości 25km od KIelc, dojazd drogą utwardzoną. W pobliżu znajdują się: sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, kościół. Idealne miejsce na budowę domu . Osoby zainteresowane proszę o kontakt 731x742x138

Ogródek Rod Perła
Ogródek Rod Perła
34900 zł
nowe Bytom dzisiaj
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia306
Cena za m²114.05 zł/m²

Sprzedam ogrodek Rod Perła w Bytomiu. Jest murowana altanka z dodatkowa drewniana otwarta altanka, gdzie jest hustawka i ławka, jest prąd i woda, plac zabaw, kilka drzew owocowych, basen itp. Cena do niewielkiej negocjacji.

Sprzedamy działkę rolną zabudowaną Stara Krobia / grunty rolne / łąki
Sprzedamy działkę rolną zabudowaną Stara Krobia / grunty rolne / łąki
2500000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia115 500
Cena za m²21.65 zł/m²

Sprzedamy działki zlokalizowane w obrębie Stara Krobia, gmina Krobia, powiat Gostyń. Działki składają się z: 1. działki rolnej zabudowanej o powierzchni 0,25 ha z domem oraz zabudowaniami gospodarczymi 2. gruntów rolnych o całkowitej powierzchni 11,3 ha Razem 11,55 ha Dla zainteresowanych możliwość otrzymania wypisu z rejestru gruntów. Gospodarstwo nie posiada żadnych obciążeń. Po więcej informacji proszę o kontakt.

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
10000 zł
nowe dzisiaj
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia300
Cena za m²33.33 zł/m²

Sprzedam działkę ogrodową w Koszalinie. Dzielnica Niekłonice (rodzinne ogrody działkowe Tulipan). Proszę o kontakt smsowy pod numer telefonu 45*****16 - oddzwonię.

Działka budowana okolice Świeradowa Zdrój
Działka budowana okolice Świeradowa Zdrój
582000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia9 700
Cena za m²60 zł/m²

Działka budowlana ,wydane warunki zabudowy , prąd ,kanalizacja , dojazd drogą asfaltową oświetloną . Działka "widokowa" ,widok na kotlinę jeleniogórską i nartostradę w Świeradowie , blisko do Zalewu złotnickiego i Zamku Czocha , rozpoczęta procedura podziału .Dokładna lokalizacja Giebułtów Augustów. Bez pośredników

Żelazowa Wola w sąsiedztwie! Piękna okolica!
Żelazowa Wola w sąsiedztwie! Piękna okolica!
179000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 355
Cena za m²76.01 zł/m²

Bezpośrednio! W pięknej okolicy- sprzedam działkę budowlaną, w spokojnym, bezpiecznym sąsiedztwie -ok.1,5 km od Żelazowej Woli-miejsca urodzenia naszego Wielkiego Rodaka-Fryderyka Chopina, w miejscowości Nowe Mostki. Działka oznaczona nr 194/4 o pow.2355 m2 przylega do nowo powstałej drogi gminnej utworzonej z działki oznaczonej nr 194/6 o szerokości 10 metrów, obecnie jeszcze nie utwardzonej- wjazd z drogi asfaltowej. Cena: 76 zł/m2  (Działka nr 194/3 o pow. 2269 m2 - przylegająca do asfaltowej drogi gminnej - już SPRZEDANA) . Dzięki korzystnemu usytuowaniu oraz odpowiedniej powierzchni, działka ta posiada duzy potencjał zarówno do jej zagospodarowania jak i wzrostu wartości. W okolicy i wzdłuż dalszej części widocznej na zdjęciach drogi asfaltowej, powstało na przestrzeni ostatnich kilku lat wiele bardzo ładnych, elegancko i solidnie wykończonych domów wraz z przylegającymi do nich terenami - zachęcam do odwiedzin Nowych Mostków i przekonania się o tym na własne oczy. Media w pobliżu. Niedaleko Puszcza Kampinoska - wspaniałe miejsce na rowerowe lub piesze wycieczki. Szczegóły dotyczące wymiarów ww działki i jej usytuowania na mapach geodezyjnych, dostępne na stronie internetowej Geoportalu.     Sprzedaż prywatna. W razie pytań, proszę o KONTAKT TELEFONICZNY pod nr tel. (użyj formularza kontaktowego)

Urokliwa działka na siedlisko
Urokliwa działka na siedlisko
350000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia16 000
Cena za m²21.88 zł/m²

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,6 ha położoną w spokojnej okolicy pośród lasów, 45 km od centrum Warszawy. Działka położona we wsi Redlanka (gmina Żabia Wola, powiat grodziski) w połowie drogi między Tarczynem i Mszczonowem. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej od ul. Świerkowej. W przeważającej części stanowi kilkuletni odłóg po uprawie roli, a niewielką część (ok. 200 m kw.) zajmuje las. Działka uzbrojona w przyłącze wodociągowe. Przez nieruchomość przebiega linia energetyczna, od której możliwa jest realizacja przyłącza elektroenergetycznego. W okolicy zabudowa zagrodowa i rekreacyjna. W sąsiedniej wsi stadnina koni. Obszar nieruchomości jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i w planie stanowi tereny przeznaczone pod grunty rolne. Dopuszczalnym przeznaczeniem w planie jest zabudowa zagrodowa. DANE NIERUCHOMOŚCI Identyfikator działki: 140506_2.0027.99/1 Województwo: mazowieckie Powiat: grodziski Gmina: Żabia Wola Obręb: Redlanka (0027) Numer działki: 99/1 Powierzchnia: 16 000 m kw. Zdjęcia wykonane w sierpniu 2023 r.

Sprzedam działkę budowlaną
Sprzedam działkę budowlaną
79000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²79 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną nr 85/4 o powierzchni 10 arów z dojazdem. Działka znajduje się w miejscowości Mortęgi. Jest to ostatnia działka na tej ulicy, blisko do doprowadzenia mediów . Więcej informacji udzielę telefonicznie po godzinie 15. Zapraszam do kontaktu

Działka rolna Skutki
Działka rolna Skutki
80000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia16 400
Cena za m²4.88 zł/m²

Nieruchomość składa się z dwóch działek rolnych o łącznej powierzchni 1,64ha i położona jest na obrzeżach wsi Skutki. W pobliżu las państwowy. Klasa ziemi IVb i V.Cena 80 000zł do negocjacji.Pozostałe informacje pod numerem (użyj formularza kontaktowego).

Działka budowlana Garbów
Działka budowlana Garbów
120000 zł
nowe Garbów I dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²120 zł/m²

Dzień dobry. Chcę zaoferować Państwu działki budowlane w miejscowości Garbów przy ulicy Słonecznej. Jest to 9 działek w trzech liniach zabudowy. Ich powierzchnie wyglądają następująco: 1227/4 - 0,1017 ha 1227/5 - 0,1046 ha 1227/6 - 0,1008 ha 1227/7 - 0,1005 ha 1227/9 - 0,1123 ha 1227/10 - 0,1159 ha 1227/11 - 0,1271 ha Wszystkie media znajdują się w pobliżu. Kanalizacja oraz linia telefoniczna przy drodze po stronie działek. Gaz, woda, prąd oraz światłowód po przeciwnej stronie drogi. Do działek została wytyczona droga dojazdowa o szerokości 5m. Bardzo blisko do takich miejsc jak: -Sklepy -Szkoła, przedszkole -Ośrodek zdrowia -Urząd gminy -Fryzjer, kosmetyczka -Stacje benzynowe -Węzeł drogi s12/s17 5.5km -Lublin 23km DZIAŁKI NIE SĄ ZADŁUŻONE! JEST JEDEN WŁAŚCICIEL. Ceny za 1 ar kształtują się następująco: -12 080zł 1 ar w pierwszej linii zabudowy -11 065zł 1 ar w drugiej linii zabudowy -10 036zł 1 ar w trzeciej linii zabudowy UWAGA! Podana cena zawiera koszt udziału w drodze. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam! OFERTA PRYWATNA! POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ!

Działki budowlane Ośmiałowo 2x15 arów
Działki budowlane Ośmiałowo 2x15 arów
80000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²53.33 zł/m²

Sprzedam dwie piękne działki po 15 arów czyli razem 30 arów osiedle spokojna okolica . ..Sprzedam działki 1500 m2 w Ośmiałowie . 4 kilometry od lipna. Działka z wydanymi warunkami zabudowy. Prąd i woda Więcej informacji udzielę na priv

Sprzedam działkę z zabudowaniami
Sprzedam działkę z zabudowaniami
220000 zł
nowe Rawa Mazowiecka dzisiaj
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia21 600
Cena za m²10.19 zł/m²

Witam sprzedam działkę nr 111,obręb 0049,o pow. 2,16ha w miejscowości Wilcze Piętki, gmina Biała Rawska, powiat rawski, woj. Łódzkie . Na działce znajdują się zabudowania; dom, i budynki gospodarcze, i prąd i woda(studnia) Nieruchomość jest pomiędzy miastami Grójec 25 km i Biała Rawska 10 km. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. polecam

Działka rolna
Działka rolna
75000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia9 200
Cena za m²8.15 zł/m²

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,92ha usytuowaną przy drodze między Wężykami a Nową Wsią.Klasa ziemi IVA i IVB. Szerokość boku przylegającego do drogi ok 52mCena 75 000zł do negocjacji.Kontakt   (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana w Nowosiedlicach, Gmina Dobroszyce
Działka budowlana w Nowosiedlicach, Gmina Dobroszyce
155000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia804
Cena za m²192.79 zł/m²

Oferuję działkę budowlaną położoną są w zacisznej strefie polnej, częściowo już zabudowanej w miejscowości Nowosiedlice (Gmina Dobroszyce). Główne media, a więc woda, prąd, kanalizacja, gaz są w drodze przy ul. Dobroszyckiej oraz przy ul. Szafirowej. Obok świetlica oraz bezpieczny plac zabaw i boisko. Na mapce działka ma numer 16/7. Działka ma powierzchnię 826 m2 . Działka w cenie 155 000 zł. Nowosiedlice to cicha miejscowość doskonale położona oraz skomunikowana. Trasa S8 w odległości 3 km - dojazd samochodem do Wrocławia 25 min (Korona, Most Milenijny). W pobliżu stacje kolejowe (Dobroszyce, Dąbrowa Oleśnicka, Oleśnica Rataje) oraz przystanki autobusowe (Nowosiedlice, Dobroszyce, Oleśnica). W odległości kilku kilometrów duże obszary leśne oraz Wzgórza Trzebnickie. Do Dobroszyc (1,5 km) i do Oleśnicy (4 km) prowadzi również asfaltowy ciąg pieszo-rowerowy. W Dobroszycach znajdują się: • żłobek i przedszkole • duża szkoła podstawowa (dzieci dowożone są autobusem szkolnym lub mogą podjechać rowerem) • hala sportowa (mieszkańcy mogą korzystać) • ośrodek zdrowia • sklepy spożywcze: Auchan, Biedronka, Dino • stacja paliw MOYA • kościół • Dom Opieki • skrzynki inPOST • centrum logistyczne LIDL Więcej o Dobroszycach na Dobroszyce.pl Zapraszam do kontaktu telefonicznego tel. 69********73

Gospodarstwo rolne Wężyki
Gospodarstwo rolne Wężyki
850000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia60 000
Cena za m²14.17 zł/m²

Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 6ha zlokalizowane we wsi Wężyki. Gospodarstwo składa się z dwóch oddzielnych działek. Działki przedzielone drogą gminną, jedna z nich przylega do drogi wojewódzkiej. Działka o wymiarach 64m na 470m i powierzchni 3,1ha z budynkami mieszkalnym i gospodarczymi, druga o wymiarach 64m na 450m ma powierzchnię 2.9ha i krótszym bokiem przylega do drogi gminnej. Na działce niezabudowanej istnieje możliwość zabudowy. Cena 850 000 zł do negocjacji.Pozostałe informacje pod numerami:(użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego)Nie odpowiadam na maile.

Ostatnie działki blisko lasu 110zł/m2 !
Ostatnie działki blisko lasu 110zł/m2 !
186000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 688
Cena za m²110.19 zł/m²

Na sprzedaż pozostały 3 działki pod zabudowę jednorodzinną w Szemudzkiej Hucie k. Szemudu, o powierzchni kolejno: -działka nr 700/10 pow. 1688 m2 -działka nr 700/9 pow. 2269 m2 -działka nr 700/15 pow. 2264 m2. CENA ZA 1 M2 WYNOSI 110 ZŁ.! Na powyższe działki wydano warunki zabudowy ustalające możliwość zabudowy budynków mieszkalnych i budynków gospodarczych. Wodociąg biegnie wzdłuż drogi gminnej (ul. Przejazdowa), prąd przy działkach. Działki płaskie, bez nasadzeń, usytuowane blisko lasu. Do węzła Trasy  Kaszubskiej ok. 4 km. Zapraszam na prezentację. Pośrednik odpowiedzialny za realizację umowy upr. zaw. Nr 16346. OFERUJEMY POMOC W UDZIELANIU KREDYTÓW. PORÓWNAJ OFERTĘ 26 BANKÓW. ZADZWOŃ ! ! !

Wyjątkowa działka w Bobolicach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
Wyjątkowa działka w Bobolicach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
130000 zł
nowe Bobolice dzisiaj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia9 700
Cena za m²13.4 zł/m²

Wieś Bobolice gmina Niegowa powiat myszkowski Jura Krakowsko-Częstochowska GPS 50******* 19.4935583 Sprzedam ok. 0,67 ha ziemi rolnej klasa VI porośniętej lasem samosiejnym. Status urzędowy ziemi: działka rolna, klasa VI. Teren można karczować w celu przywrócenia właściwości rolnych. Całość widnieje na załączonej mapce poglądowej. Działka przylega do drogi asfaltowej i ma status parceli rolnej. W pobliżu przebiegają sieci energetyczna, wodociągowa i telekomunikacyjna. Działka o nietypowej konfiguracji stwarza możliwość nowatorskiego, nieszablonowego zagospodarowania. Oferowane działki leżą w pobliżu znanych zamków w Bobolicach (ok. 700m) oraz w Mirowie (ok. 1500m). Dla miłośników turystyki i przyrody okolica oferuje urokliwe skały i groty oraz liczne zamki i warownie od Olsztyna k. Częstochowy aż po Wawel w Krakowie, które dają możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, wspinaczkowej, speleologicznej, stwarzają warunki do nordic walkingu, gier w paintball i innych możliwych w terenie. Cena do negocjacji. Nie odpowiadam na e-mail. Kontakt telefoniczny 5 1 1 5 3 6 7 3 1 W przypadku problemów z połączeniem głosowym proszę wysłać sms.

Atrakcyjna działka budowlana w Droszkowie 1265 m2
Atrakcyjna działka budowlana w Droszkowie 1265 m2
255000 zł
nowe Droszków dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 265
Cena za m²201.58 zł/m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1265 m2 w malowniczej miejscowości Droszków, usytuowaną na osiedlu Ceglanym, zaledwie 10 km od Zielonej Góry. Działka sąsiaduje z malowniczymi lasami, stawami i łąkami, tworząc wyjątkowe otoczenie.Nieruchomość posiada dostęp do wszystkich niezbędnych mediów, takich jak prąd, gaz i woda, co sprawia, że jest gotowa do natychmiastowego zagospodarowania. Działka podlega miejscowemu planowi zagospodarowania przestrzennego gminy Zabór, co gwarantuje zgodność z lokalnymi regulacjami.Dojazd do działki drogą brukową. Lokalizacja nieruchomości jest szczególnie atrakcyjna ze względu na bliskość sklepów, takich jak Dino i Biedronka, znajdujących się w miejscowości Droszków.Dodatkowym atutem jest położenie w niewielkiej odległości od specjalnej strefy ekonomicznej w gminie miejskiej Zielona Góra. Dogodny dojazd do drogi ekspresowej S3 umożliwia szybkie podróże, a po około 50 km można dotrzeć do autostrad A2 i A18/A4.Dla wygody mieszkańców istnieje dobrze rozwinięta komunikacja publiczna, a autobus linii 25 zapewnia szybki dojazd z Zielonej Góry do Droszkowa. Dodatkowo, w ciągu zaledwie 30 minut można dotrzeć do urokliwej miejscowości wypoczynkowej Sława i korzystać z atrakcji pobliskich jezior.Zainteresowanych zakupem zapraszamy do kontaktu w sprawie działki: GREENTOWN Nieruchomości, Pośrednik Andrzej Kraś ( numer licencji PFRN 28971 ) Tel. (użyj formularza kontaktowego) ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy. Dobrzelów 1000m2
Atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy. Dobrzelów 1000m2
120000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia10
Cena za m²12000 zł/m²

Witam. Atrakcyjna działka -budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia działki to 1000m2 Szerokości ok 30m. Nr dzialki 196. Służebność od granicy pas szerokości 5m. Linia zabudowy 9m od granicy. Prad w drodze przy działce woda i kanalizacja. Wjazd drogą utwardzoną Działka w części tylnej ogrodzona płotem panelowym. Położona w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Dobrzelów - 3 km od centrum Bełchatowa. Dzialka nie posiada zadnych obciążeń finansowych ani prawnych. Jeden wlasciciel. W sąsiedztwie nowo pobudowane domy. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu tel. Oferta prywatna

Ziemia Rolna
Ziemia Rolna
2700000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia38 000
Cena za m²71.05 zł/m²

Do sprzedaży oferujemy grunty rolne o pow. ok. 38 ha + ok. 10 ha. Grunty stanowią użytki rolne zabudowane, lasy, łąki trwałe, pastwiska trwałe, grunty orne. Cena do uzgodnienia. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zapraszam na prezentację. Opiekun oferty - Andżelina Jankowska Tel. (użyj formularza kontaktowego) Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30-16:30   Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.   Czy wiesz, że z nami możesz kupić nieruchomość kompleksowo w jednym miejscu? Agenci nieruchomości pomogą Ci znaleźć odpowiednią nieruchomość, a nasi doradcy finansowi znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązania finansowe w celu sfinansowania planowanej inwestycji

Dzialka rolna 45 arów !
Dzialka rolna 45 arów !
112500 zł
nowe Stary Sącz dzisiaj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia4 500
Cena za m²25 zł/m²

Sprzedam piękną działkę rolną nr: 869/1 o powierzchni 45 arów, cena za ar 2500 zł do negocjacji Działka z dojazdem droga Asfaltowa z pięknymi widokami na góry oraz na zabytkowe miasto Stary Sącz w miejscowości Barcice . Więcej informacji pod telefonem 502 9x7x5 758

Działka - war.zab. 3 domy S5 Aleksandrowo Osielsko,  Borówno, Wilcze
Działka - war.zab. 3 domy S5 Aleksandrowo Osielsko, Borówno, Wilcze
390000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 071
Cena za m²126.99 zł/m²

Nieruchomość gruntowa – działka Nr 109/2, zlokalizowana w miejscowości Aleksandrowo, gm. Dobrcz o powierzchni 3071,0m2. Działka posiada wydaną prawomocną decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji - 3 domy jednorodzinne. Jednakże lokalizacja i istniejąca zabudowa w okolicy daje podstawę do uzyskania decyzji na inny obiekt np. usługowy, zamieszkania zbiorowego (DPS), obiektu magazynowego. Wygodny dojazd – zjazd poprzez węzeł Aleksandrowo z trasy S5, lokalizacja - ul. Lisia. Odległość do Gdańska autostradą A1 ok. 150km, odległość do Poznania trasą S5 ok. 150km., Bydgoszcz centrum 12km.

Piękna działka przy lesie w Czarnym Błocie
Piękna działka przy lesie w Czarnym Błocie
129000 zł
nowe dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²129 zł/m²

Witam, sprzedam pięknie położone działki w płn-wsch. części Czarnego Błota, około 14 km do Plaza Toruń, również szybki dojazd do Bydgoszczy. Okolice to lasy oraz nowe domy. Media są w drodze i w działce. Istnieje możliwość powiększenia o działkę sąsiadującą. Powierzchnia działki ok. 1000m2. Dla zdecydowanych Klientów oczywiście możliwość negocjacji ceny. Proszę o kontakt telefoniczny po godz. 17.00. Nie odpisuję na SMS. Dziękuję pośrednikom.

Filtr