Widokowa działka budowlana

Sortowanie:
Znaleziony: 955 ogłoszenie w kategorii Działki na sprzedaż Polska: Wszystkie miasta
Widokowa działka budowlana
Widokowa działka budowlana
187500 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 500
Cena za m²90 zł/m²

Widokowa działka budowlana (w 2007 r. wydane warunki zabudowy), o lekkim nachyleniu położona przy ul . Skalnej w Porębie Spytkowskiej. Działka ustawna, w kształcie prostokąta o powierzchni 25ar z możliwością podziału na dwie mniejsze. Nieruchomość nie ogrodzona. Teren uzbrojony w sieć wodociągową, gazową i elektroenergetyczną. Bezpośredni dostęp do drogi gminnej. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Zapraszam do oglądania!

Widokowa działka budowlana
Widokowa działka budowlana
39900 zł
Bochnia 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²50 zł/m²
Powierzchnia4017 m²
Typbudowlana

Na sprzedaż przepiękna, widokowa działka budowlana z lasem, usytuowana w Pogwizdowie (powiat bocheński). W skład całości wchodzą działki o numerach 89/1, 89/8, 89/6 - jak na załączonym zdjęciu satelitarnym. Do działki doprowadzona jest woda. Obok znajduje się słup z przyłączem prądu oraz gazu (po przeciwnej stronie drogi). Wygodny dojazd z Wiśnicza, Łapczycy (drogi krajowej 94) Bochni, Brzeska, Niepołomic, Krakowa. Pośrednikom i innym agentom nieruchomości dziękujemy.

Widokowa działka budowlana Wisła
Widokowa działka budowlana Wisła
399999 zł
Wisła 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 355
Cena za m²295.2 zł/m²

Widokowa działka budowlana o powierzchni 1355 metrów w pięknym cichym miejscu w Wiśle Głębcach. Do działki prowadzi utwardzona droga ze służebnością. Media w okolicy. Działka w kształcie prostokąta teren płaski w okolicy znajduje się las.

widokowa działka budowlana STRACONKA
widokowa działka budowlana STRACONKA
400000 zł
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu
Pow. działki1836
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników
Zainteresowanie ofertą

Widokowa, nasłoneczniona działka budowlana/ pogranicze Parku Krajobrazowego Beskidu Małego / Luźna zabudowa wszystkie media na działce, atrakcyjna lokalizacja i cena. POLECAM. Informacja 666 - pokaż numer telefonu - sprzeda właściciel. Działka Bielsko-Biała Straconka Mała. Istnieje możliwość podziału działki.

Widokowa działka budowlana | Rysulówka
Widokowa działka budowlana | Rysulówka
4650000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 090
Cena za m²2224.88 zł/m²

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 20,09 a znajdująca się w spokojnej części Kościeliska w rejonie ul. Rysulówka.LOKALIZACJA:Dystans do Krupówek to ok. 7,7 km i 17 min drogi samochodem lub 7 km i ok. 1,5 h drogi pieszej.MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY:Przeznaczenie w MPZP: MU1: przeznaczenie podstawowe terenu: tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowej (min. budynki mieszkalne jednorodzinne, mieszkalno- usługowe, usługowo-mieszkalne, usługowe z zakresu turystyki i wypoczynku)Działka daje szerokie możliwości zagospodarowania. Obecnie w trakcie uzyskiwania PNB (budowa 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz remont istniejącego budynku jednorodzinnego zarejestrowanego w gminnej ewidencji zabytków, łącznie ok 625 PUM).Połączenie z drogą publiczną ul. Rysulówka poprzez działki (100% własność): 1269/4 (0,0290 ha) oraz 1278 (0,0076 ha)

Widokowa działka budowlana 1118 m2
Widokowa działka budowlana 1118 m2
12100000 zł
18 dni plecy

Widokowa działka budowlana składająca się z dwóch o powierzchni 543 m2 oraz 575 m2 w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego F-1A.MN 16. Połowa wyrównana przygotowana pod budowę w drugiej mniejszej części znajduje się sad owocowy który można dowolnie zagospodarować. Posiada również dodatkowo własne ujęcie wody studnia (woda źródlana)Media:- woda(gminna) i kanalizacja na działce,- prad w trakcie realizacji. Dojazd drogą gminna (płyty betonowe/ażurowe). Działka znajduje się w Pewli Ślemieńskiej gmina Świnna województwo śląskie.Więcej informacji telefonicznie508-866-535

Widokowa działka budowlana 1118 m2
Widokowa działka budowlana 1118 m2
122980 zł
24 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 118
Cena za m²110 zł/m²

Widokowa działka budowlana składająca się z dwóch o powierzchni 543 m2 oraz 575 m2 w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego F-1A.MN 16. Połowa wyrównana przygotowana pod budowę w drugiej mniejszej części znajduje się sad owocowy który można dowolnie zagospodarować. Posiada również dodatkowo własne ujęcie wody studnia (woda źródlana) Media: - woda(gminna) i kanalizacja na działce, - prad w trakcie realizacji. Dojazd drogą gminna (płyty betonowe/ażurowe). Działka znajduje się w Pewli Ślemieńskiej gmina Świnna województwo śląskie. Więcej informacji telefonicznie 50*******35

Widokowa działka budowlana góra Liwocz
Widokowa działka budowlana góra Liwocz
200000 zł
Ujazd 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 305
Cena za m²46.46 zł/m²

Widokowa działka budowlana 0,43 ha na malowniczym Pogórzu Ciężkowickim Ujazd, gm. Brzyska, powiat jasielski Odległość do Rzeszowa- 70 km, odległość do Jasła 10 km Na sprzedaż działka budowlana położona w niewielkiej, spokojnej miejscowości w malowniczym, górzystym regionie, u podnóża góry Liwocz (562 m n.p.m.). Wyjątkowo spokojna i urokliwa okolica, idealna dla ludzi szukających odpoczynku, prywatności i życia w harmonii z naturą. Wokół panorama łagodnych gór i wzniesień oraz urzekających dolin, liczne szlaki turystyczne, rozległe kompleksy leśne i naturalne łąki, tradycyjna wiejska architektura, przyjaźni i pomocni ludzie, cisza, spokój i świeże powietrze... Działka budowlana o pow. 4305 m2 (nr ewid. 233) zlokalizowana bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej, w otoczeniu wiejskiej zabudowy oraz terenów rolnych, z malowniczą panoramą na okolicę. Teren płaski, porośnięty samosiejkami drzew. Prąd, gaz idzie przez działkę. Woda i kanalizacja do wykonania we własnym zakresie (własne ujęcie wody, zbiornik bezodpływowy lub przydomowa oczyszczalnia).

Widokowa działka budowlana w Ostrowsku
Widokowa działka budowlana w Ostrowsku
15750000 zł
30+ kilka dni temu

Widokowa działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 3,71 ar (w projekcie MPZP zdefiniowana B.5 MU2 - mieszkaniowa) przy wjeździe do miejscowości Ostrowsko, płaski teren z widokiem na Tatry i na Gorce. Działka wzdłuż bezpośrednio przylega do drogi powiatowej nr 4623 Ostrowsko - Gronków oraz do drogi wiejskiej wewnętrznej Idealna na reklamę, paczkomat, itp. lub inwestycja przy zakupie później działek sąsiednich. Nierównomierny kształt działki. Cena działki: 157 500 zł Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Kontakt Paweł Konarski Agencja Nieruchomości EFEKT,728 719 189 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Paweł Konarski (licencja nr: 19563)

Krzywcza - Widokowa Działka Budowlana, 29 ar
Krzywcza - Widokowa Działka Budowlana, 29 ar
105000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²41 zł/m²
Powierzchnia2900 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniesiatka
Drogaasfalt

Krzywcza - Widokowa Działka Budowlana, 29 ar Krzywcza, powiat przemyski – do sprzedania atrakcyjna działka budowlana, o powierzchni 29 arów. Działka jest uzbrojona, ogrodzona, z drzewostanem (brzozy, jodły), o regularnym kształcie. Położona jest w centralnej części miejscowości, na wzgórzu, w cichym i widokowym miejscu. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka jest podzielona geodezyjnie na dwie części. Dogodna lokalizacja, 19km do Przemyśla, 12km do Dubiecka. Cena do negocjacji.

Krzywcza - Widokowa Działka Budowlana, 29 ar
Krzywcza - Widokowa Działka Budowlana, 29 ar
120000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²61 zł/m²
Powierzchnia2900 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniesiatka
Drogaasfalt

Krzywcza - Widokowa Działka Budowlana, 29 ar Krzywcza, powiat przemyski – do sprzedania atrakcyjna działka budowlana, o powierzchni 29 arów. Działka jest uzbrojona, ogrodzona, z drzewostanem (brzozy, jodły), o regularnym kształcie. Położona jest w centralnej części miejscowości, na wzgórzu, w cichym i widokowym miejscu. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka jest podzielona geodezyjnie na dwie części, możliwość sprzedaży jednej. Dogodna lokalizacja, 19km do Przemyśla, 12km do Dubiecka. Cena do negocjacji.

Widokowa działka budowlana w Bukownie
Widokowa działka budowlana w Bukownie
150000 zł
Bukowno 30+ kilka dni temu

Widokowa działka budowlana, położona przy ulicy Widokowej w miejscowości Bukowno, gmina Olsztyn, Idealna oferta dla osób szukających spokoju i ciszy na obrzeżach miasta, wyśmienite miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w otoczeniu łąk i lasów.Działka znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych i posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej.Działka o powierzchni ok. 1479 m2, posiada przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny mieszkalne jednorodzinne.Parametry nieruchomości:• Działka o numerze ewidencyjnym: 31/14• Kształt prostokątny• Wymiary działki: szerokość ok. 21m. x 71m.• Działka nachylona widokowa, bez żadnych nasadzeń Media: prąd, gaz oraz woda w drodze.Odległości:Droga krajowa nr1 kierunek Częstochowa/Katowice w odległości ok. 14 km.Olsztyn - ok. 6 km. Myszków - ok 30 km.Katowice – ok. 78 km.CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DO BIURA.Zapraszam na prezentację!W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Widokowa działka budowlana Puńców/Cieszyn
Widokowa działka budowlana Puńców/Cieszyn
280000 zł
3 kilka dni temu

Sprzedam działkę budowlaną Puńców/Cieszyn, o powierzchni 10 ar. Niezwykle widokowa i nasłoneczniona działka budowlana nieopodal miasta w spokojnej spacerowej dzielnicy. Plan zagospodarowania określa zabudowę jednorodzinną (MN). Działka posiada wyjątkowo rozległy panoramiczny widok na pasmo Czantorii oraz Beskidy Morawsko Śląskie. Działka położona na wzniesieniu. Otoczenie i bliskość przyrody, regularny kształt działki zbliżony do kwadrat, spokojna miejscowość położona z dala od ruchliwych dróg - Media w drodze (Gaz, Woda, Kanalizacja), dojazd drogą utwardzoną, droga gminna w trakcie realizacji (Ul. Wielodroga, Cieszyn-Puńców). Lokalizacja : - 1500 m do granicy z Czechami w Kojkovicach; - 2500 m do górskich szlaków pasma Czantorii; - Bezpośrednio przy szlaku dziedzictwa przyrodniczo-kulturowego GREENWAYS; - 5 km do rynku w Cieszynie; - 9 km do Ustronia;

Urokliwa Widokowa działka budowlana MUTNE
Urokliwa Widokowa działka budowlana MUTNE
180000 zł
30+ kilka dni temu

Urokliwa Widokowa działka budowlana nr 768 o powierzchni 1338m oraz przylegający do niej teren zieleni nieurządzonej o nr 787 pow. 147 m, położona w miejscowości Mutne, gmina Jeleśnia, Beskid Żywiecki. Działka położona w malowniczym krajobrazie górskim skąd rozciągają się piękne widoki na okolice. Bardzo spokojne i ciche miejsce na wypoczynek. MEDIA:1. droga dojazdowa asfaltowa , w drugiej części utwardzona2. wymiary działki budowlanej : szer. 22,4m x dł. 69m x 20 x 68,5 obw : 179 m3. wymiary terenu zieleni nieurządzonej : 6,5m x 19,7m x 8 x 20,5 obw: 54m4. prąd na sąsiedniej działce 5. 30 m do kanalizacji6. 45 m do wody7. w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka jest oznaczona symbolem MM 18- tereny zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat tej wyjątkowej oferty, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i odpowiemy na Twoje pytania. MW NieruchomościGabriela, Jarosław

Widokowa Działka Budowlana Leńcze / Przytkowice
Widokowa Działka Budowlana Leńcze / Przytkowice
250000 zł
30+ kilka dni temu

Opis Właściciel bezpośrednio prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o całkowitej pow. 13 Arów, zlokalizowana w miejscowości Leńcze Małopolska, oddalona 18 km. od granicy z Krakowem oraz 11 km od granicy ze Skawiną, z bardzo dobrym dojazdem. Działka mieści się bezpośrednio przy drodze gminnej która jest stale konserwowana i odśnieżana przez służby. Dziaka piękna i widokowa,  z niej rozpościerają się piękne widoki na Babia Górę , Lanckoronę oraz górę Kalwarię Zebrzydowską . Działka Budowlana, o całkowitej powierzchni 0,13 ha- 13 Arów. Jedyny właściciel, hipoteka nie obciążona,  w Miejscowym Leńcze. Działka teren Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jako 11.MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. MEDIA: działka uzbrojona, woda i gaz w pasie drogi dojazdowej, prąd w pobliżu około 100 m. ATUTY: – regularny kształt: prostokąt – wymiary : … m – bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej oświetlonej. – blisko centrum miasta, łatwy dojazd, spokojna okolica LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana jest niedaleko centrum miasta, a jednocześnie okolica jest bardzo spokojna. Zapraszam do kontaktu prezentację i po więcej informacji: Kupno działki to świetna inwestycja, a to miejsce w przyszłości może stać się oazą dla Ciebie i Twojej rodzinny! Cena podlega negocjacji.

Widokowa działka budowlana - 1500 m2- Czechówka
Widokowa działka budowlana - 1500 m2- Czechówka
1499000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typbudowlana
Ogrodzeniesiatka

Działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w Czechówce K/ Sieprawia Działka widokowa lekko nachylona w kierunku południowym. W kształcie zbliżonym do prostokąta. Oznaczona jest w miejscowym planie jako MN2- teren zabudowy jednorodzinnej Dojazd do działki bezpośrednio z utwardzonej drogi gminnej . Media: woda, prąd i gaz na działce obok. Działka ogrodzona . Działka krótszym bokiem przylega bezpośrednio do drogi, wjazd od północy. Z działki roztacza się panoramiczny widok , przy ładnej pogodzie widoczne góry. W pobliżu luźna zabudowa jednorodzinna. Miejsce zaciszne i spokojne. Działka w bardzo dobrej lokalizacji : - przystanek 700m, - sklep 600m, - Ski Siepraw- 1,5 km -szkoła podstawowa- 1,8 km Zapraszam do oglądania Opiekun oferty: Renata Lasoń Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Widokowa działka budowlana
Widokowa działka budowlana
235040 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²128 zł/m²
Powierzchnia703 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Działka budowlana 7 ar w Beskidzie Wyspowym w miejscowości Jodłownik lekko nachylona z której widoczne jest pasmo Śnieżnicy oraz góra Kostrza. Media: prąd,gaz w drodze, studnia i szambo do wykopania tak jak na innych działkach. Blisko do sklepu, szkoły ,przystanku 300m Nr.działki 259/10

Widokowa działka budowlana, Mchawa, Bieszczady
Widokowa działka budowlana, Mchawa, Bieszczady
98000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1152
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Widokowa działka budowlana, Mchawa, Bieszczady W malowniczym terenie powiatu leskiego, w gminie Baligród rozlokowana jest niewielka wioska o nazwie Mchawa. Bieszczadzka miejscowość rekreacyjna leżącą przy trasie z Leska do Cisnej, ze względu na swoje walory turystyczne zapewnia idealne warunki do wypoczynku oraz spędzenia wolnego czasu w każdej porze roku. Obiekty noclegowo-gastronomiczne, trasy turystyczne piesze i rowerowe, stadniny, stawy rybne i czyste wody niewielkiej rzeki Hoczewki dostęne dla wędkarzy to tylko nieliczne atrakcje tego terenu. Urokliwe kapliczki, ruiny obiektów sakralnych, gołoborza, kamieniołomy a przede wszystkim zachwycające widoki dostępne dzięki stokom okalającch miejscowść wzgórz przyciągają uwagę amatorów spokojnej prywatnej wędrówki i zorganizowanych wypadów grup turystycznych. Popularne wśród Polaków miejscowości takie jak Baligród, Polańczyk, Bezerka, Wołkowyja oddalone od Mchawy od kilku do kilkunastu kilomterów zapewniają dodatkowo w sezonie wiele atrakcji kulturalnych, sportowych i artystycznych. Wszystkich odwiedzających te tereny wciąga w kuliarną wędrówkę lokalna kuchnia necąca zmysły szerokim wachlarzem smaków i zapachów. W tej to wspaniałej okolicy leży idealnej wielkości działka rekreacyjno-budowlana usytuowana na tyle wysoko aby zapewniać atrakcyjne widoki i na tyle nisko żeby pozwalać na swobodny dojaz zwyczajnym samochodem osobowym. Działka przylega do utwardzonej szutrem drogi gminnej, która wiedzie ok. 290 m od wjazdu na wojewódzką drogę nr 893 Hoczew - Cisna. Identyfikacja nieruchomości: * powierzchnia działki: 0,1152 ha (11,52 arów /1152 m2) * numer ewidencyjny działki 202 obręb Mchawa, gm. Baligród, pow. leski (182101_2.0009.202), * nieruchomość o charakterze rolnym: całość Lzr-PsV, przy staraniach o zabudowę nie będzie wymagać odpłatnej zmiany przeznaczenia, * całą szerokością granicu zachodniej posesja przylega do gminnej drogi polnej (dz. nr 176) skąd prowadzi szeroki 8 m wjazd na działkę, * walory terenu: nawierzchnia pokryta trawą, drzewami i krzewami, * wymiary działki: kształtem zbliżona do trapezu ma 60-39 m szerokości i 30-15 m długości. Jeśli jesteś rolnikiem poszukującym nowego terenu, bo chcesz rozbudowując posiadane już gospodarstwo, wystarczy jeden telefon do naszego Agenta, doskonale wie i chętnie poda Ci wielkość działki w hektarach przeliczeniowych. Uzbrojenie: Działka nie posiada mediów na swojej nawierzchni, najbliższa linia energatyczna oddalona jest ok. 145 m od granicy działki. Miejscowość Mchawa nie ma jeszcze dostępnej wodnej i kanalizacyjnej infrastruktury sieciowej dlatego wszystkie stare i nowo budowane domy zapezpieczają się w studnie i bezodpływowe zbiorniki na nieczystości lub ekologiczne oczyszczalnie ścieków. Widokowe, usytuowanie działki na wzgórzu, wśród pól i niewielkich lasów daje możliwość wykorzystania gruntu w kierunku wielokierunkowej turystyki i stworzenia poszukiwanego przez globtroterów miejsca wypoczynku (domki stacjonarne, domki mobilne, glamping, camping, pole namiotowe). Zaś spokojna uprawiana roliniczo okolica otwiera naszej nieruchomości perspektywy zasiedlenia przez rodziny pszczele i pozyskiwanie miodu na potrzeby własne i sprzedaż. Najbliższy przystanek znajduje się ok. 650 m od granicy działki zapewniając możliwość skorzystania z komunikacji zbiorowej prywatnych przewożników. Ważne punkty lokalizacyjne takie jak szkoła, sklep, kościół znajdują się w centralnej części wsi tj. od 1,2 do 1-5 km od działki. Do okolicznych miast dojechać można dobrej jakości drogami wojewódzkimi i powiatowymi: Lesko 17 km, Sanok 31 km, Ustrzyki Dolne 58 km, Przemyśl 85 km , Rzeszów 105 km. Poznaj naszą nieruchomość osobiście, poczuj się jak właściciel spacerując po jej terenie. Zadzwoń podamy Ci namiary lokalizacyjne gps. Z nimi z powodzeniem dotrzesz na miejsce. Możesz także spotkać się na nieruchomości z jej opiekunem, który doprecyzuje przedstawione w tej ofercie informacje. Oferta tej nieruchomości dostępna wyłącznie w naszym biurze Freedom nieruchomości w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lokal 18L. Opiekun oferty: Agnieszka Żmuda Starszy Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości Tel. 531 - pokaż numer telefonu - e-mail: @ Zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę odpowiedzi na szczegółowe pytania. Zachęcamy do zakupu tej działki. Niezależnie od statusu Kupującego i rozpatrywanego przeznaczenia skorzystanie z naszej oferty to doskonała lokata kapitału. Nieruchomość widokowa, blisko lasu. "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny." Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Duża i widokowa działka budowlana
Duża i widokowa działka budowlana
600000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki6000
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Duża i widokowa działka budowlana pod zabudowę wolnostojącą, szeregową i bliźniaczą Cena za 1m2 gruntu – 80 zł, co daje kwotę 480 000 zł Cena za dom do kapitalnego remontu – 120 000 zł Na sprzedaż piękna działka budowlana o pow. 6000m2 z widokiem na góry, położona w miejscowości Gorzyczki, przy ul. Wiejskiej, w cichej, spokojnej i zielonej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Zapraszam na prezentację na youtube: https://youtu.be/A8CJZIKyN90 Działka lekko nachylona o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach ok. 33m x 181m, w całości ogrodzona ogrodzeniem z siatki na słupach stelażowych i bramą wjazdową metalową. Dojazd drogą publiczną asfaltową. Na terenie nie występują szkody górnicze. Media na działce: prąd, woda, gaz, szambo nowe trzykomorowe (niepodłączone) Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i oznaczona symbolem E50MNI oraz w niewielkiej części na terenie zieleni niskiej E7ZN. 1. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. 2. Przeznaczenie uzupełniające: - usługi z zakresu: handlu detalicznego, gastronomii, opieki zdrowotnej, społecznej, opieki przedszkolnej, hotelarskie, ogrodnictwa, agroturystyki, administracji, a także obiekty biurowe, - rzemiosło, - rozbudowa istniejących obiektów związanych z działalnością rolniczą za wyjątkiem obiektów chowu i hodowli zwierząt, - sieci i urządzenia infrastruktury technicznej, - drogi wewnętrzne, dojścia, parkingi, - budynki gospodarcze, garaże, wiaty, - obiekty małej architektury, - urządzenia sportu i rekreacji, - zieleń urządzona. 3. Zasady kształtowani zabudowy i zagospodarowania terenów: budynki mieszkalne mogą być realizowane w zabudowie wolno stojącej, szeregowej i bliźniaczej. Na działce stoi dom parterowy wolnostojący z lat pięćdziesiątych do całkowitego remontu bądź wyburzenia. Budynek jest częściowo podpiwniczony, wybudowany z cegły, nieocieplony, pokryty dachówką betonową (do wymiany), stropy betonowe na dźwigarach stalowych, okna stare drewniane, drzwi stare drewniane. Budynek aktualnie nie posiada ogrzewania, ogrzewany był piecami typu koza. Dom składa się z dwóch pokoi z oknami od północnego zachodu, dużej kuchni z oknem od południowego wschodu, łazienki z oknem od południowego wschodu, dużego przedpokoju z wejściem na strych oraz zejściem do piwnicy, a także wiatrołapu (wiatrołap nadaje się do wyburzenia). Pokój można połączyć z kuchnią poprzez wyburzenie ściany, dzięki czemu uzyskamy kuchnię otwartą na salon. Ponadto na miejscu wiatrołapu można zrobić taras widokowy lub ogród zimowy. Do przystanku PKS 400m, szkoła i przedszkole (350m), szkoła języka angielskiego (550m), dom dziecka (200m), centrum rekreacyjno-sportowe (260m), siłownia na wolnym powietrzu (400m), sklepy: Dino (1,1 km), Delikatesy (2 km), Biedronka (3,1 km), salon fryzjerski (1,4 km), Urząd Gminy w Gorzycach (1,9 km), kościół (2 km), apteka (2,4 km), Gminny Ośrodek Turystyki, Sportu i Rekreacji w Gorzycach (2,9 km), restauracja McDonald’s (2,9 km), Gminny Ośrodek Zdrowia (3,9 km), etc. Gorzyczki leżą na Górnym Śląsku, na historycznej ziemi wodzisławskiej w pobliżu wsi Gorzyce, Łaziska, Uchylsko i Wierzniowice. Miejscowość położona jest około 10 km na południe od Wodzisławia Śląskiego, przy granicy polsko-czeskiej. W Gorzyczkach autostrada A1 (Gdańsk-Gorzyczki) przekracza granicę Polski i łączy się z czeską autostradą D1 prowadzącą w kierunku Ostrawy, Brna i Pragi. W miejscowości zlokalizowany jest również ostatni/pierwszy węzeł autostradowy autostrady A1. Przy węźle działają stacje benzynowe. W pobliżu wsi istnieją tereny strefy gospodarczej. W odległości 2,3 km od nieruchomości znajduje się duże centrum logistyczne Panattoni (na działce można wybudować kilka domków i wynajmować dla pracowników), do Gorzyc 2 km, do zjazdu na autostradę A4 1,5 km, do Ostrawy 15 km. Zapraszam do obejrzenia i zakupu nieruchomości. Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży. CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. Szczegółowy opis na stronach: www.remax-gold.pl lub www.remax-polska.pl/marta_kulawik Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.

Duża i widokowa działka budowlana
Duża i widokowa działka budowlana
600000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki6000
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Duża i widokowa działka budowlana pod zabudowę wolnostojącą, szeregową i bliźniaczą Cena za 1m2 gruntu – 80 zł, co daje kwotę 480 000 zł Cena za dom do kapitalnego remontu – 120 000 zł Na sprzedaż piękna działka budowlana o pow. 6000m2 z widokiem na góry, położona w miejscowości Gorzyczki, przy ul. Wiejskiej, w cichej, spokojnej i zielonej okolicy wśród zabudowy jendorodzinnej. Zapraszam na prezentację na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=KwgCiGQXL64 Działka lekko nachylona o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach ok. 33m x 181m, w całości ogrodzona ogrodzeniem z siatki na słupach stelażowych i bramą wjazdową metalową. Dojazd drogą publiczną asfaltową. Na terenie nie występują szkody górnicze. Media na działce: prąd, woda, gaz, szambo nowe trzykomorowe (niepodłączone) Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i oznaczona symbolem E50MNI oraz w niewielkiej części na terenie zieleni niskiej E7ZN. 1. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. 2. Przeznaczenie uzupełniające: - usługi z zakresu: handlu detalicznego, gastronomii, opieki zdrowotnej, społecznej, opieki przedszkolnej, hotelarskie, ogrodnictwa, agroturystyki, administracji, a także obiekty biurowe, - rzemiosło, - rozbudowa istniejących obiektów związanych z działalnością rolniczą za wyjątkiem obiektów chowu i hodowli zwierząt, - sieci i urządzenia infrastruktury technicznej, - drogi wewnętrzne, dojścia, parkingi, - budynki gospodarcze, garaże, wiaty, - obiekty małej architektury, - urządzenia sportu i rekreacji, - zieleń urządzona. 3. Zasady kształtowani zabudowy i zagospodarowania terenów: budynki mieszkalne mogą być realizowane w zabudowie wolno stojącej, szeregowej i bliźniaczej. Na działce stoi dom parterowy wolnostojący z lat pięćdziesiątych do całkowitego remontu bądź wyburzenia. Budynek jest częściowo podpiwniczony, wybudowany z cegły, nieocieplony, pokryty dachówką betonową (do wymiany), stropy betonowe na dźwigarach stalowych, okna stare drewniane, drzwi stare drewniane. Budynek aktualnie nie posiada ogrzewania, ogrzewany był piecami typu koza. Dom składa się z dwóch pokoi z oknami od północnego zachodu, dużej kuchni z oknem od południowego wschodu, łazienki z oknem od południowego wschodu, dużego przedpokoju z wejściem na strych oraz zejściem do piwnicy, a także wiatrołapu (wiatrołap nadaje się do wyburzenia). Pokój można połączyć z kuchnią poprzez wyburzenie ściany, dzięki czemu uzyskamy kuchnię otwartą na salon. Ponadto na miejscu wiatrołapu można zrobić taras widokowy lub ogród zimowy. Do przystanku PKS 400m, szkoła i przedszkole (350m), szkoła języka angielskiego (550m), dom dziecka (200m), centrum rekreacyjno-sportowe (260m), siłownia na wolnym powietrzu (400m), sklepy: Dino (1,1 km), Delikatesy (2 km), Biedronka (3,1 km), salon fryzjerski (1,4 km), Urząd Gminy w Gorzycach (1,9 km), kościół (2 km), apteka (2,4 km), Gminny Ośrodek Turystyki, Sportu i Rekreacji w Gorzycach (2,9 km), restauracja McDonald’s (2,9 km), Gminny Ośrodek Zdrowia (3,9 km), etc. Gorzyczki leżą na Górnym Śląsku, na historycznej ziemi wodzisławskiej w pobliżu wsi Gorzyce, Łaziska, Uchylsko i Wierzniowice. Miejscowość położona jest około 10 km na południe od Wodzisławia Śląskiego, przy granicy polsko-czeskiej. W Gorzyczkach autostrada A1 (Gdańsk-Gorzyczki) przekracza granicę Polski i łączy się z czeską autostradą D1 prowadzącą w kierunku Ostrawy, Brna i Pragi. W miejscowości zlokalizowany jest również ostatni/pierwszy węzeł autostradowy autostrady A1. Przy węźle działają stacje benzynowe. W pobliżu wsi istnieją tereny strefy gospodarczej. W odległości 2,3 km od nieruchomości znajduje się duże centrum logistyczne Panattoni (na działce można wybudować kilka domków i wynajmować dla pracowników), do Gorzyc 2 km, do zjazdu na autostradę A4 1,5 km, do Ostrawy 15 km. Zapraszam do obejrzenia i zakupu nieruchomości. Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży. CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. Szczegółowy opis, 19 zdjęć i film na stronach: www.remax-gold.pl lub www.remax-polska.pl/marta_kulawik Nr licencji zawodowej 19584 Agent prowadzący: Marta Kulawik Tel.: +48 665 - pokaż numer telefonu - e-mail: @ www.marta-kulawik.pl www.remax-gold.pl http://www.remax-polska.pl/marta_kulawik RE/MAX Gold ul. Mikołowska 35 40-066 Katowice Tel.: +48 32 776 01 70 e-mail: @ www.remax-gold.pl www.remax-polska.pl/gold Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.

Widokowa działka budowlana 18 arów z pozwoleniem
Widokowa działka budowlana 18 arów z pozwoleniem
370000 zł
30+ kilka dni temu

Szukasz do zakupu widokowej działki pod budowę domu z pełnym dostępem do infrastruktury i blisko Krakowa? To jest to miejsce!Oferta tylko u nas!DANE TECHNICZNE:- działka budowlana, widokowa i  słoneczna o powierzchni 1800m2- obowiązuje MPZP MU zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca lub w zabudowie bliźniaczej z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe- media na działce (woda, prąd, gaz, kanalizacja w trakcie)- działka południowo wschodnia z pozwoleniem na budowęINFRASTRUKTURA:- 1 min przystanek komunikacji miejskiej- sklepy, szkoła itp- 15 km do centrum Krakowa- 3 km stacja narciarska Podstolice SKI LOKALIZACJA:- bardzo dogodna, Rzeszotary, malownicza miejscowość na południe od Krakowa- tereny spacerowe i rekreacyjneWYTYCZNE MPZP:- maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy - 1,0- minimalny wskaźnik intensywności zabudowy - 0,01- minimalny procentowy udział powierzchni biologicznie czynnej - 30%- maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy - 50%- 30x60mZapraszam serdecznie na prezentację.

Widokowa działka budowlana ze spadkiem terenu
Widokowa działka budowlana ze spadkiem terenu
306280 zł
19 dni plecy

Tąpkowice, powiat tarnogórski – do sprzedania działka budowlana (widokowa). Powierzchnia całkowita działki wynosi 2 356 m2. Posiada ona kształt prostokąta o orientacyjnych wymiarach 24 m x 98 m. Działka jest niezabudowana, porośnięta trawą i drzewami, o zróżnicowanym ukształtowaniu (działka ze spadkiem terenu). Ciekawym wykorzystaniem działki ze spadkiem terenu może być wkomponowanie podpiwniczenia lub garażu w miejscu spadku. Wszystko zależy od inwencji twórczej architekta projektującego dom. Samo zagospodarowanie spadku w dużej mierze zależy od kierunku nachylenia spadku. Jeśli nachylenie skierowane jest do drogi, dobrym rozwiązaniem jest budowa garażu, jeśli od strony ogrodu – posiada się doskonałe miejsce na rozległy taras widokowy. Pięknie zaprojektowane ogrody to duma właściciela i miejsce przyjemnego relaksu. W przydomowym ogrodzie można odpocząć, a także spotkać się ze znajomymi, to także miejsce rodzinnych zabaw i leniwego relaksu w pełnym słońcu. Każdy chciałby mieć ciekawie i funkcjonalnie zaprojektowany ogród. O ile aranżacja ogrodu na płaskim terenie nie sprawia większości problemów, o tyle lokowanie domów na działkach o dużym spadku sprawia, że ogród jest prawdziwym wyzwaniem co do projektowania. Jednakże ogrody na skarpach mogą być trudne do zagospodarowania, jednak posiadają niepowtarzalny urok i odpowiednio zaaranżowane zachwycą jak nic innego, dając jednocześnie niepowtarzalny klimat. Dostępne media w drodze gminnej utwardzonej przy granicy działki: prąd, woda, gaz, kanalizacja (dostępna w drodze gminnej kilka działek wcześniej). Działka zlokalizowana jest w dogodnym miejscu, której sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne oraz pola i łąki, z dala od drogi o dużym natężeniu ruchu. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego posiada symbol 44MNU – przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa usługowa nieuciążliwa, w tym zabudowa rzemiosła usługowego lub wytwórczego, przeznaczenie dopuszczalne: zabudowa towarzysząca – budynki gospodarcze, garaże, wiaty; terenowe urządzenia sportu i rekreacji; miejsca do parkowania. W bardzo bliskiej odległości tej nieruchomości znajduje się szkoła podstawowa i przedszkole, sklepy spożywcze oraz punkty usługowe. Wszelkie uzgodnienia w trakcie indywidualnych rozmów. Zachęcam do oglądania. Zapewniamy obsługę kredytową w przeprowadzeniu transakcji zakupu nieruchomości. Podana cena jest sugerowaną przez właściciela nieruchomości, a ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Tuliszów widokowa działka budowlana
Tuliszów widokowa działka budowlana
250000 zł
30+ kilka dni temu

Tuliszów działka budowlana o powierzchni 930m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 32m od ulicy, 28,5m w głąb.Przepiękny widok na okolice, sąsiedztwo nowych domów, cisza i spokój, otoczenie zieleni.Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną.Media: prąd przy działce, gaz w drodze przy działce, brak jest wody- sąsiedzi maja studnie głębinowe, brak kanalizacji miejskiej.Dojazd do działki drogą utwardzoną, część droga jest we współwłasności, część Skarbu Państwa.Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacji- S1, 86, A1 w niedalekiej odległości.Do jeziora przeczyckiego kilka minut piechotą.Cena działki 250000zł wraz z udziałem w drodzeZAPRASZAMInformacja1.Prezentacja działki domu czy mieszkania oraz udostępnienie danych adresowych tylko po podpisaniu umowy pośrednictwa zgodnie z art 180 pkt 3 Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami2. Za obejrzenie domu mieszkania czy działki nie pobieram żadnych opłat.3.Usługa pośrednictwa na podstawie art 179b Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami jest usługą odpłatną.

Widokowa działka budowlana Slotwina
Widokowa działka budowlana Slotwina
210000 zł
30+ kilka dni temu

Witam, mam do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną u podnóża Skrzycznego w miejscowości Słotwina. Działka o lekkim nachyleniu, ma kształt zbliżony do prostokąta, z pięknym widokiem na góry oraz jezioro Żywieckie. Nieruchomość posiada wszystkie media , dojazd do działki drogą gminną asfaltową, działka znajduje się w dogodnej odległości do zjazdu z drogi S1 z możliwością szybkiej komunikacji do Bielska- Białej, Żywca,Szczyrku. Działka idealna dla osób poszukujących miejsca w cichej spokojnej okolicy w otoczeniu domów jednorodzinnych a zarazem blisko lasów. Zapraszam do kontaktu

Jeleśnia - widokowa działka budowlana
Jeleśnia - widokowa działka budowlana
10325000 zł
30+ kilka dni temu

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Jeleśni w powiecie żywieckim.Działka położona jest w ustronnym, cichym i spokojnym miejscu w sąsiedztwie lasów i łąk. Z działki rozciąga się piękny widok na okoliczne pasma gór. Jeleśnia leży na pograniczu dwóch regionów geograficznych : Beskidu Makowskiego i Beskidu Żywieckiego, a granicę między nimi stanowi rzeka Koszarawa. Miejscowość leży u stóp wysokich szczytów Beskidu Żywieckiego: Pilska, Rysianki i Romanki. Jest to zatem idealna miejsce dla miłośników narciarstwa i pieszych wycieczek.Działka ma piękny widok, jest w kształcie prostokąta, nieogrodzona z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, która jest tylko drogą dojazdową do posesji.Serdecznie zapraszam na prezentację.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ropki, widokowa działka budowlana
Ropki, widokowa działka budowlana
59000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²87 zł/m²
Powierzchnia2528 m²
Typbudowlana

Sprzedam działkę budowlaną w Ropkach. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako MNR teren zabudowy zagrodowej, mieszkaniowej, jednorodzinnej i usługowej. Media: prąd (skrzynka dostępna w sąsiedniej działce). Działka przylega do drogi gminnej (droga zimą jest odśnieżana). Na działkę wykonany jest 6m wjazd. Wymiary działki podane na zdjęciu mapki - działka numer 3/17. Sprzedawana bezpośrednio przez właściciela. Większe miejscowości w pobliżu: Hańczowa: 2,5km Wysowa-Zdrój: 7km

Widokowa działka budowlana 10a
Widokowa działka budowlana 10a
140000 zł
17 dni plecy

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1074m2 /10,07 a (numer działki 644), dojazd drogą gruntową (część drogi jest już utwardzona przy bieżącej zabudowie) 200 metrów od działki znajdują się media, które bez większego problemu będzie można doprowadzić do działki. Sama wieś ma dostęp do światłowodu, kanalizacji oraz wodociągu (niespotykane w pobliskich miejscowościach). Działka znajduję się w urokliwym miejscu, wsi Mutne, która jest jednym z najlepszych w okolicy punktów wypadowych. Okolica zapewnia spokój i ciszę, jednocześnie będąc w niewielkiej odległości od Żywca (10 minut) czy Korbielowa (20 minut). Zachęcam do kontaktu, odpowiem telefonicznie na wszystkie pytania. Cena do lekkiej negocjacji. 

Widokowa działka budowlana inwestycyjna
Widokowa działka budowlana inwestycyjna
189000000 zł
30+ kilka dni temu

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 94,5 ara, nadająca się pod inwestycję

Widokowa działka budowlana Lubcza
Widokowa działka budowlana Lubcza
55000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 800
Cena za m²11.46 zł/m²

Sprzedam piękną, widokową 48 ar działkę budowlaną w miejscowości Lubcza, gmina Ryglice, powiat tarnowski. Działka położona jest przy drodze powiatowej Kowalowa-Lubcza-Strzegocice. Wydane są warunki zabudowy. Działka ma nr 1195/1. Cena: 55 000 PLN. Szerokość przy drodze to ok. 70m Identyfikator działki: 121606_5.0004.1195/1. Jest możliwość kupienia także trzech sąsiednich działek.

Widokowa Działka budowlana OKAZJA!
Widokowa Działka budowlana OKAZJA!
189000 zł
Sobótka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 132
Cena za m²166.96 zł/m²

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonej działki budowlanej stanowiącej wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Biała, oddalonej zaledwie 5 km od Sobótki czy 16 km od Świdnicy.Usytuowanie działki zapewnia panoramiczny widok na Ślęże oraz  magiczne wschody i zachody słońca.Naturalna i cicha okolica gwarantuje ciszę, spokój oraz ucieczkę od miejskiego zgiełku, a jednocześnie szybki kontakt do niezbędnej infrastruktury. W sąsiedztwie lasy, liczne szlaki górskie czy trasy rowerowe. Ponad 11 ar powierzchni działki zapewnia komfortowe warunki zabudowy oraz możliwość spełnienia marzeń o własnym domu! Dojazd do samej działki drogą asfaltową! Media: prąd, woda. Zapraszamy do kontaktu!Oferta z klauzulą  na wyłączność.Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Siemonia widokowa działka budowlana
Siemonia widokowa działka budowlana
400000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki2412
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Opis ofertyJedyna unikatowa działka znajdująca się w otoczeniu zieleni usytuowana na górce, z której jest widok na okolicę. Działka o powierzchni 2412m2, w kształcie nieregularnego trójkąta wymiary ok 99x88x58, z dojazdem do działki szutrowym czy też polnym. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną z ograniczeniem zabudowy wysokości ze względu na lotnisko. Na działce stoją dwa budynki, pierwszy dom jednorodzinny wolnostojący do kapitalnego remontu albo wyburzenia, dom ma ok 90m2 powierzchni. Drugi budynek gospodarczy o powierzchni ok 25m2, również do kapitalnego remontu albo wyburzenia. Działka otoczona jest drzewami, sama działka porośnięta trawą. Jest to propozycja dla osób, które chcą uciec od sąsiadów, gdyż tutaj ich nie ma, najbliższe zabudowania są ok 200m od działki. Zapraszam na prezentację Cena 400tys zł Informacja 1.Prezentacja działki domu czy mieszkania oraz udostępnienie danych adresowych tylko po podpisaniu umowy pośrednictwa zgodnie z art 180 pkt 3 Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami 2. Za obejrzenie domu mieszkania czy działki nie pobieram żadnych opłat. 3.Usługa pośrednictwa na podstawie art 179b Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami jest usługą odpłatną.

Duża widokowa działka budowlana w Beskidzie Wyspowym.
Duża widokowa działka budowlana w Beskidzie Wyspowym.
199900 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki2466
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Opis ofertyNa sprzedaż duża widokowa działka budowlana w Beskidzie Wyspowym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaż działki budowlanej, położonej w miejscowości Kasinka Mała, gmina Mszana Dolna, 45 min od Krakowa. Kupujący nieruchomość nie ponosi kosztów prowizji. Informacje zawarte w ogłoszeniu: 1) Główne informacje 2) Dostęp do drogi 3) Media 4) Opis działki 5) Opis okolicy 1) Główne informacje: - działka o powierzchni 2466 m² (25 arów) - grunt o statusie budowlanym MN/MR, - prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz w drodze - malownicza miejscowość, działka widokowa - 45 min od Krakowa 2) Dostęp do drogi. Przedmiotowa działka ma zapewniony dostęp do drogi publicznej poprzez drogę gminną. Ostatni fragment ok 10 m to droga służebna. 3) Media. Działka do uzbrojenia. Na przyległej gminnej działce drogowej znajduje się sieć wodociągowa, kanalizacyjna oraz gazowa. Na sąsiedniej działce znajduje się słup z siecią energetyczną – jest zgoda właściciela na przeprowadzenie przyłącza. 4) Opis działki. Przedmiotowa nieruchomość jest zlokalizowana na terenie miejscowości Kasinka Mała, gmina Mszana Dolna, powiat limanowski, województwo małopolskie. Działka o numerach ewidencyjnych 3272/4, 3272/5, 3272/6 ma łączną powierzchnie 2466 m2 (25 arów) i kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok 40 x 60 metrów. Działka została wyplantowana, prezentuje się jako teren płaski. Parcela objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i ma status MN/MR (w małym fragmencie R) czyli: TEREN ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ O NISKIEJ INTENSYWNOŚCI. Dopuszcza się nową zabudowę jednorodzinną, usługi nieuciążliwe, zabudowę zagrodową, budowę gospodarstw agroturystycznych i zabudowę letniskową. 5) Opis lokalizacji. Zapraszamy do odkrycia uroku unikatowej lokalizacji, gdzie zieleń Beskidu Wyspowego splata się z panoramicznymi widokami, tworząc idealne miejsce na spełnienie marzeń o własnym domu. Działka, usytuowana u stóp majestatycznej góry Lubogoszcz, otwiera przed Tobą nieograniczone możliwości życia w zgodzie z przyrodą. Tutaj bije serce Beskidu Wyspowego, tutaj natura staje się Twoim sąsiadem. Również tutaj górskie szlaki PTTK prowadzą do nieodkrytych zakątków, a bliskość wyciągu narciarskiego Kasina Ski&Bike sprawia, że zimowe szaleństwo staje się codzienną przyjemnością. Wyobraź sobie swój własny dom, wkomponowany w malowniczy krajobraz, z oknami, przez które rozpościera się widok na zielone łąki i piękne szczyty gór. To nie tylko działka - to zaproszenie do stworzenia wymarzonego miejsca, gdzie codzienne życie nabiera nowego, inspirującego wymiaru. Niech ta lokalizacja stanie się Twoim azylem, gdzie zgiełk miejskiego życia ustępuje miejsca spokojowi, a każdy dzień zaczyna się od wschodu słońca malującego niebo odcieniami pomarańczy i różu. A co najważniejsze, mimo tego majestatycznego otoczenia, masz zaledwie 45 minut do Krakowa i 10 minut do Mszany Dolnej co sprawia, że zawsze możesz skorzystać z uroków miejskiego życia, gdy tylko zechcesz. Odległości: najbliższy sklep spożywczy – 1 km Mszana Dolna – 10 km Myślenice – 27 km Kraków – 50 km Rabka Zdrój – 22 km Limanowa – 28 km Kasina Wielka Ski&Bike – 6 km Termy Gorce – 20 km Gorczański Park Narodowy (Koninki) – 25 km Zapraszam do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji. Posiadasz nieruchomość na sprzedaż? – zapraszam do współpracy! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Damian Wydra RE/MAX Duo tel. 660 - pokaż numer telefonu - ul. Bonarka 8 biurowiec SAWIG, IIP, 30-415 Kraków Powyższy opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Widokowa działka budowlana z WZ w m. Dobrzechów
Widokowa działka budowlana z WZ w m. Dobrzechów
584000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki7300
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyAtrakcyjna widokowa działka budowlana o pow. 0,73 ha (8 tys./ ar) z wydaną decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu położona w miejscowości Dobrzechów (ok. 32 km od Rzeszowa). Posiada wjazd z drogi wojewódzkiej DW988 bezpośrednio przez własnościową drogę gruntową. Sąsiaduje z działkami budowlanymi. Działka ma kształt prostokątny o wymiarach ok. 82 m x ok. 89 m. Uzbrojenie: na terenie działki nie ma zlokalizowanych mediów, istnieje możliwość przyłączenia do sieci: elektroenergetycznej, gazowej, teletechnicznej z działek sąsiadujących oraz budowy własnego ujęcia wody oraz osadnika ścieków. Działka jest częściowo ogrodzona od strony zachodniej. Dla działki wydano warunki zabudowy i zagospodarowania terenu z dopuszczeniem budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego, osadnika ścieków, studni kopanej, przyłącza energetycznego wraz z propozycją podziału działki. Ukształtowanie terenu działki pozwala na optymalne usytuowanie budynków mieszkalnych (nasłoneczniony stok południowy) oraz zapewnia wysokie walory widokowe (panorama okolicznych Pogórzy). Ok. 500m od działki zlokalizowana jest szkoła podstawowa oraz przedszkole. Miejscowość Dobrzechów sąsiaduje z miastem gminnym i powiatowym Strzyżów, co daje szybki dostęp do podstawowych usług oraz urzędów. Kontakt pod nr tel: 696 - pokaż numer telefonu -

Widokowa działka budowlana koło Wadowic
Widokowa działka budowlana koło Wadowic
90000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia995
Cena za m²100.5 zł/m²

Planujesz budowę domu i szukasz wygodnej działki w zacisznym miejscu blisko Wadowic? To jest oferta dla Ciebie.Działka położona u stóp Goryczkowca w miejscowości Gorzeń Dolny. Idealne wzgórze na spacery i wycieczki, także rowerowe. Miejsce bogate w wyjątkowe widoki i panoramy w różnych porach roku i porach dnia. Na jego szczycie usytuowany jest drewniany krzyż, a miejsce to daje Ci możliwość obserwacji wyjątkowo uroczych zachodów słońca. Spod krzyża dostrzeżesz stronę Zawadki i Andrychowa. Do centrum Wadowic dzieli odległość 2 km, a do Jeziora Mucharskiego - 6 km.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 26 m na 38 m. Teren równy, dobrze nasłoneczniony. Od strony południowej widoki na stok porośnięty lasami. Działka nieogrodzona, częściowo obsadzona pojedynczymi drzewami od strony drogi dojazdowej, której remont gmina planuje w najbliższym czasie. Obecnie utwardzona. Obszar oznaczony symbolem MN - zabudowa jednorodzinna. Masz możliwość zabudować 30% działki domem o wysokości maksymalnie 10 m. Taka powierzchnia pomieści piękny dom z tarasem i garażem. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna oraz letniskowa i tereny niezabudowane. Wszystkie media w bliskim sąsiedztwie, dzięki czemu szybko zrealizujesz swoje plany.Działka położona niedaleko miasta i pełnej infrastruktury, a jednocześnie zapewnia obcowanie ze wspaniałym beskidzkim krajobrazem i czystym klimatem, który w zależności od pory dostarcza wyjątkowych wrażeń. Niedaleko Jezioro Mucharskie daje szansę na sprawdzenie się w sportach wodnych i odpoczynek. Zadzwoń i umów się na prezentację.Zakup tej nieruchomości wiąże się z kosztami pośrednictwa.Powyższa oferta objęta jest programem "Współpracuję", co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości.Grażyna Ślusarz tel. ((użyj formularza kontaktowego) e-mail: Zapraszam do naszej placówki w Wadowicach przy ulicy Spadzistej 1. tel. ((użyj formularza kontaktowego), "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Widokowa działka budowlana w Pobiednej
Widokowa działka budowlana w Pobiednej
135000 zł
30+ kilka dni temu

ŚWIETNA OFERTA DZIAŁKI BUDOWLANEJ W WSI POBIEDNA OBOK ŚWIERADOWA ZDROJUOFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE.Proponuję Państwu działkę budowlaną w świetnej lokalizacji w Pobiednej, tylko 10 minut do wyciągu SKI & SUN Świeradów Zdrój.Działka objęta są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną.Działka płaska, bardzo dobrze nasłoneczniona z pięknym widokiem na Izery.Dojazd drogą utwardzoną.Metraż działki 1100 m2Media dostępne w pobliżu:* woda - wodociąg miejski lub budowa studni* kanalizacja - budowa przydomowej oczyszczalni bądź szamba ekologicznego.* prąd - w pobliżu sąsiadujących zabudowań.Dużym atutem nieruchomości jest jej położenie, nieopodal licznych szlaków turystycznych, tras rowerowych, wyciągów narciarskich. Dookoła dużo zieleni, cisza spokój.Ośrodek narciarski SKI&SUN – 7 km.Mirsk - 10 km.Lubań – 22 km. Szklarska Poręba – 25 km.Nové Město pod Smrkem, Czechy - 5 km.Nie czekaj z kontaktem w sprawie tej nieruchomości – zadzwoń do mnie lub wyślij mi wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Udzielę Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tej nieruchomości oraz umówimy termin spotkania w celu prezentacji.Oferujemy również pomoc naszym klientom we wszelkich formalnościach dotyczących kredytowania. Kowalski MaciejSowa Nieruchomości506-717-014Ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny i może podlegać aktualizacji. Wszelkie informacje na temat nieruchomości zostały uzyskane podczas oględzin oraz informacji od właściciela.Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Widokowa działka budowlana w Pobiednej
Widokowa działka budowlana w Pobiednej
13500000 zł
Leśna 30+ kilka dni temu

ŚWIETNA OFERTA DZIAŁKI BUDOWLANEJ W WSI POBIEDNA OBOK ŚWIERADOWA ZDROJUOFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE.Proponuję Państwu działkę budowlaną w świetnej lokalizacji w Pobiednej, tylko 10 minut do wyciągu SKI & SUN Świeradów Zdrój.Działka objęta są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną.Działka płaska, bardzo dobrze nasłoneczniona z pięknym widokiem na Izery.Dojazd drogą utwardzoną.Metraż działki 1100 m2Media dostępne w pobliżu:* woda - wodociąg miejski lub budowa studni* kanalizacja  - budowa przydomowej oczyszczalni bądź szamba ekologicznego.* prąd - w pobliżu sąsiadujących zabudowań.Dużym atutem nieruchomości jest jej położenie, nieopodal  licznych szlaków turystycznych, tras rowerowych, wyciągów narciarskich. Dookoła dużo zieleni, cisza spokój.Ośrodek narciarski SKI&SUN – 7 km.Mirsk  - 10 km.Lubań – 22 km. Szklarska Poręba – 25 km.Nové Město pod Smrkem, Czechy - 5 km.Nie czekaj z kontaktem w sprawie tej nieruchomości – zadzwoń do mnie lub wyślij mi wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Udzielę Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tej nieruchomości  oraz umówimy termin spotkania w celu prezentacji.Oferujemy również pomoc naszym klientom we wszelkich formalnościach dotyczących kredytowania. Kowalski MaciejSowa Nieruchomości506-717-014.plOgłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny i może podlegać aktualizacji. Wszelkie informacje na temat nieruchomości zostały uzyskane podczas oględzin oraz informacji od właściciela.Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Widokowa działka budowlana w Pobiednej
Widokowa działka budowlana w Pobiednej
329000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typbudowlana
Drogautwardzona

ŚWIETNA OFERTA DZIAŁKI BUDOWLANEJ W WSI POBIEDNA OBOK ŚWIERADOWA ZDROJU OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. Proponuję Państwu działkę budowlaną w świetnej lokalizacji w Pobiednej, tylko 10 minut do wyciągu SKI & SUN Świeradów Zdrój. Działka objęta są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Działka płaska, bardzo dobrze nasłoneczniona z pięknym widokiem na Izery. Dojazd drogą utwardzoną. Metraż działki 1100 m2 Media dostępne w pobliżu: * woda - wodociąg miejski lub budowa studni * kanalizacja  - budowa przydomowej oczyszczalni bądź szamba ekologicznego. * prąd - w pobliżu sąsiadujących zabudowań. Dużym atutem nieruchomości jest jej położenie, nieopodal  licznych szlaków turystycznych, tras rowerowych, wyciągów narciarskich. Dookoła dużo zieleni, cisza spokój. Ośrodek narciarski SKI&SUN – 7 km. Mirsk  - 10 km. Lubań – 22 km.  Szklarska Poręba – 25 km. Nové Město pod Smrkem, Czechy - 5 km. Nie czekaj z kontaktem w sprawie tej nieruchomości – zadzwoń do mnie lub wyślij mi wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Udzielę Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tej nieruchomości  oraz umówimy termin spotkania w celu prezentacji. Oferujemy również pomoc naszym klientom we wszelkich formalnościach dotyczących kredytowania.   Kowalski Maciej Sowa Nieruchomości ***-***-*** www.********************* Ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny i może podlegać aktualizacji. Wszelkie informacje na temat nieruchomości zostały uzyskane podczas oględzin oraz informacji od właściciela. Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Widokowa działka budowlana k/Krakowa
Widokowa działka budowlana k/Krakowa
75000000 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedamy malowniczo położoną działkę w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego w miejscowości Sąspów ( Wymysłów) , Gmina Jerzmanowice-Przeginia . Teren o powierzchni około 50 arów , w kształcie zbliżonym do prostokąta , do wydzielenia z większej powierzchni . Szerokość działki : 48 m , długość : 48 m ( krótszy bok) , 98 m ( dłuższy bok). Dojazd drogą asfaltową z dwóch stron.Media: prąd , wodociąg , światłowód - na działce; gaz po drugiej stronie drogi. Brak kanalizacji.Zgodnie z zapisami w MPZP działka ma oznaczenie M- tereny mieszkalnictwa zagrodowego jednorodzinnego.Przybliżone odległości: szkoła 1,2 km, sklep spożywczy 1 km, market 1,8 km. Droga krajowa nr 94 Kraków-Olkusz 1,8 km, do Rynku Głównego w Krakowie 27 km, do Modlniczki 15 km.Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości.Wynagrodzenie dla Biura Nieruchomości płaci tylko Sprzedający. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Widokowa działka budowlana, 23a, Kielnarowa
Widokowa działka budowlana, 23a, Kielnarowa
310500 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki2300
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

KUPUJĄCY nie płaci podatku PCC. Na sprzedaż działka widokowa w Kielnarowej (gmina Tyczyn), 15 minut drogi do Rzeszowa. Działka widokowa o powierzchni 23 a. Cicha i spokojna okolica, w okolicy osiedle domów jednorodzinnych. Kształt działki zbliżony do prostokąta, wymiary działki to 32m x 71m Dojazd do działki drogą utwardzoną. Nieruchomość idealna pod zabudowę domów jednorodzinnych lub domy bliźniaki. Możliwość podzielenia na mniejsze działki. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Media: -prąd na działce -kanalizacja na sąsiedniej działce -woda na działce (studnia) -sieć wodociągowa w sąsiedztwie -gaz w drodze Cena: 310.500,-zł Zapraszam do kontaktu tel. 508 - pokaż numer telefonu - Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Widokowa działka budowlana w Rzuchowej
Widokowa działka budowlana w Rzuchowej
380000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 600
Cena za m²105.56 zł/m²

Sprzedam działkę o powierzchni 36 arów, zlokalizowaną pod numerem ewidencyjnym 438/2. Działka ta, będąca w pełni uzbrojoną i gotową do zabudowy, stanowi idealną okazję dla inwestorów oraz osób szukających idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu. Szczegóły oferty: Powierzchnia: 36 arów Numer działki: 438/2 Uzbrojenie: Działka w pełni uzbrojona, co zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych mediów i usług. Dojazd: Bezpośredni dostęp z drogi gminnej, zapewniający łatwy i szybki dojazd. Podział: Istnieje możliwość podziału działki, co daje elastyczność w planowaniu i realizacji inwestycji. Zabudowa: Działka idealnie nadaje się pod zabudowę szeregową, co stanowi atrakcyjną opcję dla deweloperów oraz osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań mieszkaniowych. Działka ta stanowi doskonałą inwestycję zarówno dla osób prywatnych, jak i deweloperów. Jej lokalizacja, możliwość podziału i potencjał zabudowy szeregowej czynią ją wyjątkowo atrakcyjną na rynku nieruchomości. Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji oraz umówienia się na oglądanie.

Widokowa działka budowlana w Tylmanowej
Widokowa działka budowlana w Tylmanowej
399999 zł
Nowy Targ 21 dni plecy
Pow. działki3528
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Opis ofertyNa sprzedaż wyjątkowa oferta działki budowlanej zlokalizowanej w sąsiedztwie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Tylmanowej, osiedle Grzebaki Górne. Działka z przepięknymi widokami na pobliską okolicę, blisko lasu. Idealne miejsce zarówno pod budowę domu jednorodzinnego jak i kilku domków letniskowych. Oferta skierowana do osób pragnących ciszy i spokoju. Powierzchnia działki: 3528 m2 (nr działki: 2235). Działka w kształcie prostokąta o lekkim nachyleniu. Szerokość: ok. 24 m, długość ok. 160 m. Lokalizacja: https://maps.app.goo.gl/jFkFtsYkaZs7yspdA Dojazd do działki bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej. Media: prąd i kanalizacja w bliskim sąsiedztwie. Cena: 399 999 zł Istnieje możliwość podziału i zakupu działki o mniejszej powierzchni . Zgodnie z aktualnie obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka znajduje się w terenie oznaczonym symbolem MMJ (tereny zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności, jednorodzinnej, zagrodowej i pensjonatowej). 1) przeznaczenie podstawowe: mieszkalnictwo jednorodzinne i zagrodowe z towarzyszącymi zabudowaniami gospodarczymi i garażami, 2) przeznaczenie dopuszczalne : a) mieszkalnictwo pensjonatowe; b) mieszkalnictwo rekreacyjne; c) usługi publiczne; d) usługi komercyjne wbudowane, nieuciążliwe dla otoczenia; e) urządzenia infrastruktury technicznej, związane z użytkowaniem podstawowym; f) dojazdy i miejsca parkingowe; Tylmanowa – wieś położona w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, w gminie Ochotnica Dolna. Wieś rozciąga się na przestrzeni kilku kilometrów w dolinie Dunajca, pomiędzy gorczańskim pasmem Lubania i Beskidem Sądeckim. Odległości: Krościenko nad Dunajcem - 10 km. Szczawnica - 15 km. Jezioro Czorsztyńskie -22 km. Nowy Sącz - 37 km. Nowy Targ - 40 km. KOSZTY PROWIZJI POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Skontaktuj się ze mną jak najszybciej. Zadzwoń teraz!!! tel. 736 - pokaż numer telefonu - Bartłomiej Kamysz RE/MAX Duo Ogrodowa 74 nr do biura: 182 - pokaż numer telefonu - @

Widokowa działka budowlana Żywiec, Radziechowy
Widokowa działka budowlana Żywiec, Radziechowy
149000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 383
Cena za m²216.2 zł/m²

Film do oglądnięcia w załączniku na stronie otodom!  ^ Do sprzedania dwie widokowe działki budowlane w gminie Radziechowy-Wieprz w powiecie Żywieckim. 1. Numer:  3912/14 Powierzchnia geometryczna:  730 m2 2. Numer:  3912/12 Powierzchnia geometryczna:  653 m2 =1383m2 Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Media w drodze. 3,3km  -> Wjazd na drogę ekspresową S1. 5km     -> Żywiec 14km   -> Szczyrk 21km   -> Bielsko - Biała 8km     -> Jezioro Żywieckie 1,4km  -> Sklep Dino 0,6km  -> Sklep Delikatesy Centrum 1,6km  -> Kościół Usytuowanie idealne do życia i wypoczynku. W tym zacisznym miejscu można jednocześnie cieszyć się spokojem i wyjątkowym widokiem, które są gwarantowane. Pewność, że nikt nigdy nie zaburzy tego widoku, wynika z lekko podwyższonego umiejscowienia nad okolicą. Ponadto, bliskość głównych miast umożliwia szybki dojazd do najważniejszych punktów. W zimie, brak stromych wzniesień zapewnia bezpieczny i bezproblemowy dojazd. Tak, jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, jest to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia swoich odczuć na żywo.

Widokowa działka budowlana obok Wieliczki
Widokowa działka budowlana obok Wieliczki
780000 zł
30+ kilka dni temu

Działka budowlana znajduje się w malowniczo położonej miejscowości Sygneczów, na stoku południowym skąd rozpościera się piękny widok na okoliczne góry.Powierzchnia działki - 60 arWymiary działki - 78 m x 78 mMedia - woda i kanalizacja w drodze, prąd na działce, gaz w odległości 150 m od działkiWjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej gminnej. W pobliżu nowe domy już zamieszkałe lub w trakcie budowy.Działka budowlana w całości i oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako MNO - tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej z ograniczonym rozwojem (teren osuwiska nieaktywnego - do pozwolenia na budowę wymagane badania geologiczne).Warto zwrócić uwagę na bardzo dobrą lokalizację; do Wieliczki tylko 3 km, delikatesy 800 m, szkoła i przedszkole 700 m, przystanek MPK 100 m dodatkowo codziennie obok działki przejeżdża bus do Krakowa i Wieliczki.Serdecznie polecam! -Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Widokowa działka budowlana z Mpzp
Widokowa działka budowlana z Mpzp
332500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 330
Cena za m²250 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o pow. 0,1330 ha położonej w Nielepicach gmina Zabierzów. Nielepice to wieś położona na terenie Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego, po północno-zachodniej stronie Krakowa. Znajduje się w malowniczej, pełnej przeróżnych atrakcji okolicy. W pobliżu wsi wytyczono kilka szlaków turystycznych: czarny - poprowadzony między pobliskimi miejscowościami Brzoskwinia i Rudawa, zielony - zataczający pętlę po zachodnich terenach wioski oraz niebieski, który również odwiedza kilka wartych uwagi miejsc w najbliższej okolicy, między innymi powojenne bunkry, niewielką jaskinię, ciekawy park w centrum, kamieniołom, wapienne skałeki wspinaczkowe, wzgórze z krzyżem, punkty widokowe i mnóstwo leśnych ścieżek. Do Nielepic jest dobry dojazd MPK z Krakowie (linia 258). Można również wybrać liczne busa lub linie, które kursują do Rudawy.Parametry: powierzchnia : 0,1330 ha media: prąd, gaz, woda, kanalizacja miejska kształt: prostokątny, lekko nachylona dojazd: droga publiczna asfaltowaDziałka o regularnym kształcie i lekko nachylonym ukształtowaniu terenu sprawia, że idealnie nadaję się pod budowę wymarzonego domu i rozciąga się z niej piękny widok na pobliskie lasy i łąki. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy działka została wskazana jako M1-zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, przy czym budynek jednorodzinny winien być realizowany w układzie wolnostojącym, bliźniaczym lub szeregowym. Wysokość budynku do 9m, min. maksymalna intensywność zabudowy działki budowlanej mieszkaniowej 0,35; % minimalnej powierzchni biologicznie czynnej na działce budowlanej mieszkaniowej 40 Oferta bardzo atrakcyjna, dla osób które cenią sobie spokój i bliskość otaczającej natury.Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentacje."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Widokowa działka budowlana Niebylec media
Widokowa działka budowlana Niebylec media
170000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia4 073
Cena za m²41.74 zł/m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu działkę budowlaną w kształcie trójkąta o powierzchni 41 arów w gminie Niebylec.  Działka położona jest w bardzo atrakcyjnej okolicy wśród terenów zielonych i w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja nieruchomości umożliwia szybki dojazd do Rzeszowa, a jednocześnie pozwala cieszyć się spokojem i urokami przyrody. Media:Na działce: prąd, woda, kanalizacja, gaz.Dojazd do działki drogą asfaltową.Przeznaczenie:Nieruchomość idealnie nadaje się pod zabudowę jednorodzinną lub jako inwestycja na przyszłość.Wymiary działki:Szerokość:102 mDługość:       80 m                                                                                                                                                                                                                      Obwód działki:272 mAtuty nieruchomości: widokowa lokalizacja  bardzo atrakcyjna lokalizacja   spokojna okolica  szybki dojazd do Rzeszowa  bezpośrednie sąsiedztwo domów jednorodzinnych (brak zakładów przemysłowych w pobliżu)  możliwość uzyskania warunków zabudowy Cena nieruchomości:  170 000 zł Numer ewidencyjny działki 181903_2.0004.790  Za sprzedaż nieruchomości pobieramy prowizje.Agent odpowiedzialny: KAMIL DUMATel: (użyj formularza kontaktowego)

Widokowa działka budowlana 10ar Zawoja!
Widokowa działka budowlana 10ar Zawoja!
280000 zł
30+ kilka dni temu

Zawoja /Grzechynia/Maków PodhalańskiBardzo ładna działka oznaczona w planie zagospodarowania jako 20ML- Tereny zabudowy mieszkaniowo letniskowejDziałka płaska z dostępem do podłączeń medialnych oraz drogi asfaltowej.Położona w bezpośrednim sąsiedztwie drogi gminnej.Okoliczna zabudowa to domki jednorodzinne całoroczne, domki letniskowej oraz tereny zielone.Powierzchnia całkowita: 10aTeren niezwykle atrakcyjny pod względem weekendowych wyjazdów za miasto!Działka znajduję się na zielonym i malowniczym terenie z widokiem na Babią GóręOferta dostępna tylko w naszym biurze.Centrum Doradców NieruchomościOpiekun oferty Karol Wadowskitel.513-338-566::LINK DO STRONY s://virgo.galapp.net/Moduly/Virgo/virOfertaDrukuj.aspx?numid=6598457&id=7299959800::KONTAKT DO AGENTA Halina Wadowska+48 512 142 750Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Halina Wadowska (licencja nr: 1450)

Widokowa działka budowlana 10ar Zawoja!
Widokowa działka budowlana 10ar Zawoja!
280000 zł
30+ kilka dni temu

Zawoja /Grzechynia/Maków PodhalańskiBardzo ładna działka oznaczona w planie zagospodarowania jako 20ML- Tereny zabudowy mieszkaniowo letniskowejDziałka płaska z dostępem do podłączeń medialnych oraz drogi asfaltowej.Położona w bezpośrednim sąsiedztwie drogi gminnej.Okoliczna zabudowa to domki jednorodzinne całoroczne, domki letniskowej oraz tereny zielone.Powierzchnia całkowita: 10aTeren niezwykle atrakcyjny pod względem weekendowych wyjazdów za miasto!Działka znajduję się na zielonym i malowniczym terenie z widokiem na Babią GóręOferta dostępna tylko w naszym biurze.Centrum Doradców NieruchomościOpiekun oferty Karol Wadowskitel.513-338-566::LINK DO STRONY s://virgo.galapp.net/Moduly/Virgo/virOfertaDrukuj.aspx?numid=6616238&id=F3734E9181::KONTAKT DO AGENTA Halina Wadowska+48 512 142 750Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Halina Wadowska (licencja nr: 1450)

Widokowa działka budowlana uzbrojona Ząb
Widokowa działka budowlana uzbrojona Ząb
799000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia856
Cena za m²933.41 zł/m²

Na sprzedaż:działka budowlana w malowniczej, spokojnej i widokowej miejscowości Ząb.Nieruchomość tuż obok kompleksu wyciągów narciarskich Potoczki.Idealna do wybudowania domków pod wynajem lub jako własną przystań. 

Ząb jest to najwyżej położona miejscowość w Polsce, z pięknymi widokami na Tatry tuż obok miasta Zakopane.Jest jedną z najpiękniejszych miejscowości turystycznych, z licznymi szlakami pieszymi.Powierzchnia działki: 856 m2Nr działki 8309/21 ( ul. Pod Ogród )
Wymiary działki: 
Długość ok. 38 m
Szerokość ok. 23 m

Działka ma przepiękny widok na góry, bezpośredni dostęp do drogi, jest w całości ogrodzona, prowadzi do niej dojazd drogą asfaltową.Media: działka uzbrojona: woda, kanalizacja, prąd, gaz w granicy.Nieruchomość w pełni budowlana, posiada MPZP oznaczona symbolem: 22MU2 czyli tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej. 
Jest to działka w centrum miejscowości:* Tuż przy dwóch wyciągach narciarskich 
* 250m Centrum Handlowe Lewiatan
* w pobliżu przystanek dla busów 
* Kilka restauracji i karczm.W sąsiedztwie rezydencji naszego skoczka olimpijskiego Kamila Stocha.Po więcej informacji zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu!Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Widokowa działka Budowlana Nowy Targ
Widokowa działka Budowlana Nowy Targ
489000 zł
Nowy Targ 3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 026
Cena za m²476.61 zł/m²

Na sprzedaż unikatowa działka budowlana w Nowym Targu, osiedle Oleksówki.Działka jest najprawdopodobniej najwyżej położoną działką budowlaną w Nowym Targu,za nią już tylko szlaki górskie. (809mnp)Dodatkowo na w cenie sprzedażny jest udział w drodze dojazdowej.Numer działki 8616/3 obręb miasto Nowy TargPowierzchnia 1026 m2Numer drogi dojazdowej 8616/4; 8621/1Na sprzedaż również dwie działki rolne widokowe o numerach 8619/2; 8618/2Powieszchnia 2560m2.cena 100 tyś zł.W razie pytań zapraszamy do Biura adres: Nowy Targ Waksmundzka 93b

Ogrodzona widokowa działka budowlana (Łuczanowice)
Ogrodzona widokowa działka budowlana (Łuczanowice)
279000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²262.73 zł/m²

Informacje ogólnePrzedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się z jednej działki ewidencyjnej o powierzchni 0,1100 hektara. Działka położona w drugiej linii zabudowy względem ul. Józefa Pankiewicza, w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa - Łuczanowicach. Urządzony dojazd drogą utwardzoną od drogi gminnej publicznej - ul. Pankiewicza.Współrzędne działki: 50******** 20.117467Lokalizacja - pinezka Google Maps: s://maps.app.goo.gl/fP7Fn1qcXFu6EiBz8Kształt działki, ukształtowanie powierzchni terenuDziałka charakteryzuje się regularnym kształtem, wymiary konturu granic działki to ok. 31,5 m x 34,5 metra. Teren działki płaski, regularny, brak deniwelacji. Działka cechuje się walorami widokowymi (widok na otwartą przestrzeń, tereny niezabudowane) oraz jednostajnym nachyleniem w kierunku północno-zachodnim.Zagospodarowanie i ogrodzenie działkiTeren działki ogrodzony z trzech stron - ogrodzenie w postaci siatki ogrodzeniowej metalowej rozciągniętej na słupkach metalowych, ogrodzenie na podmurówce. Działka niezabudowana, niezalesiona i niezakrzaczona, pokryta jest wyłącznie regularnie koszoną roślinnością trawiastą.Dostęp do sieci infrastruktury technicznejW bezpośrednim sąsiedztwie (wzdłuż zachodniej granicy działki) przebiega sieć gazowa oraz sieć elektroenergetyczna. Wzdłuż ul. Pankiewicza sieć kanalizacyjna, wodociągowa oraz telekomunikacyjna (wykonane przyłącza do budynku sąsiadującego z przedmiotową działką).Przeznaczenie w MPZPPrzeznaczenie nieruchomości w MPZP obszaru „Łuczanowice II – część A”: MN.12 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Działka doskonale nadaje się dla celów realizacji zabudowy mieszkaniowej lub jako inwestycja - zabezpieczenie kapitału przed inflacją (nieruchomość zlokalizowana na obszarze cieszącym się rosnącym zainteresowaniem nabywców, realna perspektywa znacznego wzrostu wartości nieruchomości w czasie).Nieruchomość posiada wyznaczone geodezyjne granice wraz ze stabilizacją punktów granicznych.Brak obciążeń w postaci służebności gruntowych, służebności przesyłu itp.UWAGA: DLA NIERUCHOMOŚCI WYKONANE ZOSTAŁY BADANIA GEOLOGICZNE (POTWIERDZAJĄCE MOŻLIWOSĆ ZABUDOWY), WARUNKI PRZYŁĄCZENIA MEDIÓW CZĘŚCIOWO WYDANE, CZĘŚCIOWO W TOKU.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.Szczegółowych informacji chętnie udzielimy drogą telefoniczną.Kontakt: Krzysztof, tel. (użyj formularza kontaktowego)