Wszystkie ogłoszenia w kategorii Działki i grunty

Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty w Jasienica
Działka inwestycyjna - prawomocne WZiZT MYJNIA (dwa stanowiska)
Działka inwestycyjna - prawomocne WZiZT MYJNIA (dwa stanowiska)
122000 zł
nowe Jasienica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia600
Cena za m²203.33 zł/m²

Do sprzedania działka inwestycyjna zlokalizowana w m. Jasienica bezpośrednio przy drodze powiatowej relacji Myślenice - Sułkowice, o pow. 6 ar. Wydane WZiZT na myjnię bezdotykową na 2 stanowiska. Dostępne wszystkie media (woda, kanalizacja, prąd, gaz). Cena netto + 23% VAT

Działka ROLNA Jasienica_1.31ha_INWESTYCYJNA
Działka ROLNA Jasienica_1.31ha_INWESTYCYJNA
720500 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia13 100
Cena za m²55 zł/m²

Witam, posiadam działkę o powierzchni ok. 1,31 ha (13100m2) w Jasienicy, pow. Bielski, woj. Śląskie. Numer działki na sprzedaż: 3694/1. Działka położona niespełna 2 km od ścisłego centrum Jasienicy (gmina, Shell, Mc Donalds, szkoła, Biedronka, Stokrotka, ośrodek zdrowia). Działka na ten moment jest rolna. W obowiązującym studium zagospodarowania przestrzennego: MM – tereny zabudowy mieszkaniowej ekstensywnej i rezydencjonalnej. Ok. 40% sprzedawanego gruntu to klasa IV, ok. 60% to klasa III. Teren uporządkowany, od lat uprawiany. Ciek wodny obecny na działce uregulowany – przebiega po wschodniej granicy gdzie dokonano nasadzenia drzew. Na ten moment brak dostępu do drogi publicznej. Jak się uda dogadać z sąsiadami to w linii prostej możliwość utwardzenia 80m drogi i łączymy się z drogą gminną asfaltową (ul Porzeczkowa), jeżeli nie będzie zgody to pozostaje wniosek o ustanowienie drogi koniecznej. Działka o charakterze inwestycyjnym. Jestem osobą prywatną. Nie jestem zainteresowany pośredniczeniem w transakcji. Biurom nieruchomości dziękuję. Cena za działkę: 720 500 zł (tj. 55 zł/m2 do niewielkiej negocjacji) Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i winna być interpretowana wyłącznie jak informacja i zaproszenie do rokowań.

Działka budowlana 6ar, doskonała lokalizacja, media
Działka budowlana 6ar, doskonała lokalizacja, media
175000 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia600
Cena za m²303.33 zł/m²

Witam Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 6 ar. Wymiary działki to 20m x 30m, częściowo ogrodzona. Dojazd do działki drogą asfaltową. Do wyboru jedna z dwóch działek o tych samych wymiarach. Działka z delikatnym nachyleniem, bardzo widokowa. Wszystkie media łącznie z kanalizacją są w granicy. Urokliwe i spokojne miejsce z luźną zabudową (droga ślepa). Spełnia wymagania do budowy domu bez pozwolenia. Odległości: - ul. Cieszyńska - 700m - Tężnia w Jasienicy - 700m - Jaworze - 1km - Biery - 800m Zgodnie z MPZP teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej.

Działka ROLNA Jasienica_1.31ha_INWESTYCYJNA
Działka ROLNA Jasienica_1.31ha_INWESTYCYJNA
1048000 zł
Jasienica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia13 100
Cena za m²80 zł/m²

Witam, posiadam działkę o powierzchni ok. 1,31 ha (13100m2) w Jasienicy, pow. Bielski, woj. Śląskie. Numer działki na sprzedaż: 3694/1. Działka położona niespełna 2 km od ścisłego centrum Jasienicy (gmina, Shell, Mc Donalds, szkoła, Biedronka, Stokrotka, ośrodek zdrowia). Działka na ten moment jest rolna. W obowiązującym studium zagospodarowania przestrzennego: MM – tereny zabudowy mieszkaniowej ekstensywnej i rezydencjonalnej. Ok. 40% sprzedawanego gruntu to klasa IV, ok. 60% to klasa III. Teren uporządkowany, od lat uprawiany. Ciek wodny obecny na działce uregulowany – przebiega po wschodniej granicy gdzie dokonano nasadzenia drzew. Na ten moment brak dostępu do drogi publicznej. Jak się uda dogadać z sąsiadami to w linii prostej możliwość utwardzenia 80m drogi i łączymy się z drogą gminną asfaltową (ul Porzeczkowa), jeżeli nie będzie zgody to pozostaje wniosek o ustanowienie drogi koniecznej. Działka o charakterze inwestycyjnym. Jestem osobą prywatną. Nie jestem zainteresowany pośredniczeniem w transakcji. Biurom nieruchomości dziękuję. Cena za działkę: 1 048 000 zł (tj. 80 zł/m2 do niewielkiej negocjacji) Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i winna być interpretowana wyłącznie jak informacja i zaproszenie do rokowań.

Filtr