Wszystkie ogłoszenia w kategorii Działki i grunty

Sortowanie:
Znaleziony: 80 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty w Toruń
Toruń, ul. Rudacka 8- działka niezabudowana
Toruń, ul. Rudacka 8- działka niezabudowana
510000 zł
nowe Toruń dzisiaj
Powierzchnia4 129
Cena za m²123.52 zł/m²

Sprzedaży podlega nieruchomość niezabudowana położona w Toruniu przy ul. Rudackiej 8 obejmująca działki ewidencyjne nr 34 i 36 o łącznej powierzchni 0,4129 ha, opisaną w KW nr TO1T/(użyj formularza kontaktowego). Cena wywoławcza: 510 000 zł Wadium: 50 000 zł do ceny sprzedaży zostanie doliczony obowiązujący wg stanu na dzień sprzedaży podatek VAT Przetarg rozpocznie się w dniu 6 kwietnia 2023 roku o godz. 10:00 w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium, przelewem na konto Bank Gospodarstwa Krajowego nr (użyj formularza kontaktowego) do dnia 3 kwietnia 2023 roku – tytuł przelewu "Wadium Toruń ul. Rudacka, działka ewidencyjna nr 34 i 36". Za datę wpływu uznaje się ujawnienie środków na rachunku Sprzedającego. - nieruchomość wolna od długów, ciężarów i roszczeń na rzecz osób trzecich; - nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków; - odległość od centrum miasta Torunia – 3 km; - działka w części utwardzona; - kształt działki regularny, teren płaski; - działka niezabudowana; - uzbrojenie terenu w sieć energetyczną; - działka posiada dostęp do drogi publicznej; - nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą TO1T/(użyj formularza kontaktowego). - działka nieogrodzona. Kontakt: Jacek Smoczyński, Starszy Specjalista (Dział ds. Nieruchomości), tel: (użyj formularza kontaktowego), e-mail: Agata Atamańska-Pyrc, Starszy specjalista (Dział ds. Marketingu i PR), tel: ((użyj formularza kontaktowego), e-mail:

Oferta dla inwestora - zabudowa wielorodzinna.
Oferta dla inwestora - zabudowa wielorodzinna.
800000 zł
nowe Toruń wczoraj
Powierzchnia772
Cena za m²1036.27 zł/m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 772m2 zabudowana jest budynkiem wolnostojącym, podpiwniczonym, zbudowanym z cegły w latach 50tych. Budynek o powierzchni całkowitej ok 250m2 na zewnątrz ocieplony, położona izolacja, wymienione okna. Szeroka klatka schodowa pozwala na uzyskanie dwóch niezależnych lokali mieszkalnych. Całkowicie podpiwniczony, teren ogrodzony, do budynku doprowadzona energia elektryczna, zimna woda i kanalizacja, w ulicy gaz.  Płaska nieruchomość o ustawnym kształcie prostokąta oraz bezpośrednim dostępem do drogi publicznej o nawierzchni ulepszonej pozwala na wykorzystanie potencjału pod zabudowę wielorodzinną. Jest to rzadki okaz pośród pozostałych nieruchomości gruntowych znajdujących się w okolicy.Pobliska okolica zdominowana jest nieruchomościami zabudowanymi budynkami wielorodzinnymi oraz nieliczną zabudową jednorodzinną.Świetnie skomunikowana z pozostałą częścią miasta, bliskość drogi Szosy Chełmińskiej sprawia, że dojazd do większości miejsc przebiegnie bez utrudnień.W bliskim sąsiedztwie pełna infrastruktura tj. sklepy, markety, usługi, szkoła, przedszkole, przychodnia, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej. Chcesz zobaczyć tą nieruchomość z potencjałem lub uzyskać o niej dodatkowe informacje? Zachęcam do kontaktu (użyj formularza kontaktowego).Masz wątpliwości?  Najlepszą ofertę finansowania zakupu nieruchomości pomogą wybrać Ci eksperci z którymi współpracujemy.  

Działka budowlana - Jezuicka Struga gm. Rojewo, kujawsko-pomorskie
Działka budowlana - Jezuicka Struga gm. Rojewo, kujawsko-pomorskie
39900 zł
Toruń wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia837
Cena za m²47.67 zł/m²

Mam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Jezuicka Struga, gm. Rojewo. Działka budowlana nr ewidencyjny 59/9, 837m2, wydane warunki zabudowy. Działka znajduje się przy głównej drodze, 100m dalej sklep spożywczy. Działka równa, wzdłuż bocznej granicy linia drzew iglastych. Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 737 A 174 A 600

Wydzierżawię działkę rolną w Vierpicach nr 8/1 obr 2, klasa III
Wydzierżawię działkę rolną w Vierpicach nr 8/1 obr 2, klasa III
800 zł
Toruń wczoraj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia6 600
Cena za m²0.12 zł/m²

Wydzierżawię do celów rolniczych działkę rolną o powierzchni 6.600m2 w miejscowości Cierpice, gmina Wielka Nieszawka k. Torunia. Nr geodezyjny działki: 8/1 obr. 2, kategoria: użytki zielone III. Lokalizacja - pomiędzy wałem przeciwpowodziowym a budowlą hydrotechniczną.

Lody pawilon budka teren zewnętrzny Kaufland Toruń
Lody pawilon budka teren zewnętrzny Kaufland Toruń
1999 zł
Toruń 2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia18
Cena za m²111.06 zł/m²

Do wynajęcia miejsce zlokalizowane przed wejściem do marketu Kaufland w Toruniu, ul. Gen. Józefa Bema 44-58, pod pawilon / budkę z lodami. Zapraszamy firmy/osoby prywatne, które chcą przenieść/rozpocząć działalność w dobrze rozpoznawalnym miejscu. Dajemy Państwu powierzchnię z ogromnym potencjałem oraz stabilną, bardzo wysoką frekwencją. W obiekcie znajduje się ok. 180 miejsc parkingowych, które są dostępne dla Państwa i naszych klientów bezpłatnie. Brak prowizji W przypadku pośrednictwa przez osobę trzecią (brokera) wyklucza się wypłatę prowizji lub innego wynagrodzenia przez Kaufland Polska Markety. Do podanej kwoty należy doliczyć opłatę za media. Zapraszamy do kontaktu w dni robocze w godzinach 7-16. „Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.

Działka na Podgórzu pod zabudowę wielorodzinna
Działka na Podgórzu pod zabudowę wielorodzinna
799000 zł
Toruń 3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia514
Cena za m²1554.47 zł/m²

Dzień dobry ;)prezentuję do sprzedaży działkę o powierzchni 514 m2 o nieregularnym kształcie, położoną na Podgórzu w Toruniu.Działka obecnie jest pusta. Został wykonany wstępny projekt zakładający budowę budynku wielorodzinnego o całkowitej powierzchni ok ok 1000 m2 przy ok 630 m2 powierzchni mieszkalnej. Zaprojektowane mieszkania mają powierzchnię od 30 do 47 m2.Na danym obszarze brak MPZP. W sąsiedztwie ciąg kamienic 2 i 3 kondygnacyjnych.Czy wiesz, że: pierwsza wzmianka w źródłach o Podgórzu jest datowana na 16 maja 1555 rok. Ze względu na lokalizację, nowa osada przyjęła nazwę Podgórz. Ze względu na trudności z pisownią nazwą, zawierającą litery ó i rz, do 1793 roku w źródłach pojawiały się formy: Podgurz, Podgorz, Podgusz, Podgoz.Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szukasz mieszkania? Skorzystaj ze specjalnej usługi: Dedykowany doradca. Dedykowany doradca to osoba która przez umówiony czas jest oddelegowana wyłącznie na potrzeby Państwa poszukiwań. Jego zadaniem jest m.in.: sprawdzenie i wyszukanie spośród wszystkich dostępnych ofert (oraz tych niedostępnych) tej właściwej spełniającej oczekiwania klienta. Nasz dedykowany doradca pomoże również uzyskać kredyt na nieruchomość w jednym z 25 banków.

Działka budowlana - Grabowiec w gm. Lubicz, 1619 m2
Działka budowlana - Grabowiec w gm. Lubicz, 1619 m2
100000 zł
Toruń 3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 619
Cena za m²61.77 zł/m²

Podana cena jest ceną ostateczną, oferta ważna do końca marca. Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o całkowitej powierzchni 1619 m2 położoną w Grabowcu w gm. Lubicz, powiat Toruński. Warunki zabudowy w trakcie procesu. Działka o regularnym kształcie. Woda oraz prąd w działce. Działka przy ulicy Nostalgicznej. Na okolicznych działkach domy jednorodzinne na działkach o dużej powierzchni. Proszę o nie kontaktowanie się przez biura nieruchomości oraz innych pośredników. 6-0-6-4-3-1-1-4-3

Działka budowlana - Jezuicka Struga gm. Rojewo, kujawsko-pomorskie
Działka budowlana - Jezuicka Struga gm. Rojewo, kujawsko-pomorskie
39900 zł
Toruń 3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia837
Cena za m²47.67 zł/m²

Mam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Jezuicka Struga, gm. Rojewo. Działka budowlana nr ewidencyjny 59/9, 837m2, wydane warunki zabudowy. Działka znajduje się przy głównej drodze, 100m dalej sklep spożywczy. Działka równa, wzdłuż bocznej granicy linia drzew iglastych.

Żwirownia na sprzedaż
Żwirownia na sprzedaż
250000 zł
Toruń 3 kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia50 000
Cena za m²5 zł/m²

Dzień dobry mam do sprzedania złożę piasku dobrze się zagęszczający w zasobach 400 tyś ton pod Toruniem z dużą KONCESJĄ. Zainteresowanych proszę o kontakt 60*****94

Syndyk sprzeda udział 1/24 w działce w Toruniu ul. Poznańska
Syndyk sprzeda udział 1/24 w działce w Toruniu ul. Poznańska
Toruń 4 kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²4 zł/m²
Powierzchnia1747 m²
Typbudowlana

Syndyk masy upadłości Roberta Wojdyło zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania ofert zakupu udziału 1/24 (jedna dwudziesta czwarta) nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Toruniu przy ul. Poznańskiej 317, działka ewidencyjna nr 956, KW nr TO1T/00008919/1. Sprzedaż odbywa się z wolnej ręki w trybie pisemnego zbierania ofert zgodnie z regulaminem sprzedaży. Cena wywoławcza wynosi 6 596,00 zł (sześć tysięcy pięćset dziewięćdziesiąt sześć złotych) i jest to najniższa cena za jaką składnik masy upadłości będzie mógł zostać sprzedany. Syndyk informuje, że wyżej opisany udział w prawie własności nieruchomości wszedł do masy upadłości wskutek bezskuteczności z mocy art. 127 ust. 1 prawa upadłościowego umowy o częściowy dział spadku z 31 maja 2022 r. (do wglądu w aktach sprawy oraz w zbiorze dokumentów syndyka), albowiem upadły w okresie 1 roku przed dniem złożenia wniosku upadłościowego dokonał nieodpłatnego działu spadku w ten sposób, że przysługujący mu udział w nieruchomości przeszedł na wyłączną własność jego siostry. Oferty należy składać w terminie do dnia 12 kwietnia 2023 r. do godziny 16:00 do Syndyka – Centrum Restrukturyzacji i Upadłości sp. z o.o. ul. Grudziądzka 74-76, lok. 101, 87-100 Toruń lub przesłać listem poleconym za pośrednictwem operatora pocztowego. Uwaga! Decyduje data wpływu do biura Syndyka. Oferta powinna zawierać: szczegółowe dane oferenta w tym dane kontaktowe, oferowaną cenę, dowód wpłaty wadium, oświadczenia: o akceptacji regulaminu, zapoznaniu się ze stanem przedmiotu sprzedaży i jego akceptacji, wyrażenia zgody na wyłączenie rękojmi, prawa zwrotu oraz prawa do odstąpienia od umowy oraz inne dane wskazane w regulaminie. Warunkiem przystąpienia do Sprzedaży z wolnej ręki jest wpłata wadium do dnia 11 kwietnia 2023 r. w wysokości 650,00 zł (sześćset pięćdziesiąt złotych) na rachunek bankowy zgodnie z poniższymi danymi: a) Nazwa podmiotu: Centrum Restrukturyzacji i Upadłości sp. z o.o. b) Numer rachunku: 65 1090 2590 0000 0001 5156 1327 Rozpoznanie ofert odbędzie się 12 kwietnia 2023 r. o godzinie 16:15 u Syndyka – Centrum Restrukturyzacji i Upadłości sp. z o.o. ul. Grudziądzka 74-76, lok. 101, 87-100 Toruń. Sprzedaż z wolnej ręki zostanie przeprowadzona zgodnie z Regulaminem, który znajduje się w siedzibie syndyka. Syndyk oświadcza, że informacje o sprzedaży wraz z regulaminem i operat szacunkowy będą dostępne na stronie internetowej: www.************************* a także w biurze syndyka w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 74-76, lok. 101. Wszelkie informacje dostępne pod nr telefonu: +48 ********* lub mailowo: bi**o@r*********com.

Działka nad jeziorem - Toruń
Działka nad jeziorem - Toruń
116500 zł
Toruń 4 kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 136
Cena za m²102.55 zł/m²

Pięknie położone działki z dostępem do Jeziora Chełmżyńskiego w sąsiedztwie pięknego parku w Pluskowęsach. W zasięgu 25 minut samochodem od Torunia. Możliwość budowy m.in. budynku rekreacji indywidualnej. Każda działka ma dostęp do Jeziora Chełmżyńskiego. Działka nr 167/14 - to działka ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców. Teren będzie stanowić część większego kompleksu, jest to atrakcyjna oferta inwestycyjna. Cena 116 500 zł dotyczy działki nr 167/25. Pozostałe ceny ustalane indywidualnie dla każdej z działek. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, udzielę wszelkich informacji.

Działka budowlana 860 m2-Grota Roweckiego(Vat23%)
Działka budowlana 860 m2-Grota Roweckiego(Vat23%)
410000 zł
Toruń 4 kilka dni temu
Powierzchnia860
Cena za m²476.74 zł/m²

Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy ul. Grota - Roweckiego w dzielnicy Rudak. Powierzchnia 860m2Przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej i bliźniaczej.Cena brutto, zawiera 23% podatku VAT. Kupujący nie płaci PCC oraz prowizji.Numery geodezyjne: 236/1, 225/6, 226/1Media w drodze. Aktualne warunki przyłączenia wod-kan.Wymiary działki: 45,5x,31,5x49Polecam! ::KONTAKT DO AGENTA Piotr Kapała (użyj formularza kontaktowego) ::DANE BIURA Agora - Nieruchomości Kurij & Wspólnicy Sp. z o.o. Polskiego Czerwonego Krzyża 3/3 87-100 Toruń (użyj formularza kontaktowego) Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Kapała (licencja nr: 22942)

Doskonała inwestycja! Działka 1209m w TORUNIU!
Doskonała inwestycja! Działka 1209m w TORUNIU!
250000 zł
Toruń 9 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 209
Cena za m²206.78 zł/m²

   Oferuję Państwu do sprzedaży działkę usługowo-budowlaną położoną administracyjnie w mieście Toruniu przy ul Papowskiej. Działka o powierzchni 1209m2 jest położona w otoczeniu lasów, łąk w spokojnej dzielnicy. Jest to też najwyżej położony punkt miasta Torunia :-), skąd można podziwiać panoramę Rubinkowa. Wzdłuż granicy działek biegnie wodociąg oraz prąd. Oferowana działka graniczy bezpośrednio z lasem. Odległości z ulicy Papowskiej:  ·   700m do pętli autobusu 21, 30, 37, 44 (ul. Wapienna) , ·   1,8 km do Dworca Papowo Toruńskie i autobusu nr 21, 37,·   1,7 km do Aldi na ul. Wapiennej 1   ·   2,7 km do Carrefoura ,·   2,7 km do Grębocina ( szkoły podstawowej i gimnazjum ) , ·   7,5 km do Placu Teatralnego (ważniejszych urzędów miejskich i wojewódzkich),   Do działek można dojechać:-drogą asfaltową od ul. Wapiennej (pętla autobusowa), później utwardzoną/gruntową (ok 700m) -drogą gruntową od strony dworca w Papowie Toruńskim,  -drogą w części asfaltową/utwardzoną a później gruntową od strony kościoła w Grębocinie, -drogą asfaltową (ul. Ukośna, Kłopot) i ok. 500m droga gruntową (ul. Przy Lesie).     Jest to cicha i spokojna okolica idealna dla klientów indywidualnych jak i deweloperów.Działka graniczy bezpośrednio ze ścianą lasu, z tego względu położenie działki zapewnia ich właścicielom poczucie intymności, a otoczenie spokój i harmonię ( w odległości ok. 200m znajduje się małe jeziorko z pomostem ).Bardzo atrakcyjna cena 207 zł za m2, jak i położenie działek, zachęcają do zakupu.Cena do negocjacji :-)

7 min do cent. w pięknym otoczeniu, jezioro, las!!
7 min do cent. w pięknym otoczeniu, jezioro, las!!
630000 zł
Toruń 13 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 213
Cena za m²519.37 zł/m²

Zapraszam do oglądania jednej z ostatnich wolnych działek, pięknie usytuowanej, położonej w cichej i spokojnej części Torunia. Znajduję się 7 minut od centrum Torunia. Malownicze położenie blisko natury (dużo zieleni, sąsiedztwo jedynego jeziora w Toruniu, las, Wisła).Nieruchomość o powierzchni liczącej 1213 m2 ogrodzonej z trzech stron i ze wszystkimi mediami w ulicy, częściowo zalesiona zasłaniając sąsiadów. Wszystkie działki graniczące zabudowane. Bardzo dobre i przyjazne sąsiedztwo. Krótko o działce:- dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, gaz,- działki ogrodzona z trzech stron,- w niedługim czasie ma zostać wybudowana droga asfaltowa,

Działka 20 minut od Torunia - warunki zabudowy, przepiękna okolica
Działka 20 minut od Torunia - warunki zabudowy, przepiękna okolica
138000 zł
Toruń 14 dnia plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia3 194
Cena za m²43.21 zł/m²

Sprzedam działkę 3194 m2 w Kawęczynie. Działka w przepięknej, spokojnej okolicy. 20 minut drogi od Torunia. Posiada wydane warunki zabudowy oraz przyłącze prądu. Proszę pisać na Olx bądź SMS- mogę nie odbierać.

Działka pod myjnię bezdotykową - DOSKONAŁA LOKALIZACJA - TORUŃ
Działka pod myjnię bezdotykową - DOSKONAŁA LOKALIZACJA - TORUŃ
3500 zł
Toruń 18 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia600
Cena za m²5.83 zł/m²

Dzień dobry, producent myjni bezdotykowych oferuje doskonałą lokalizację z przeznaczeniem pod budowę trzystanowiskowej myjni bezdotykowej... TORUŃ UL. POZNAŃSKA - OBOK BIEDRONKI Teren do wynajęcia długoterminowego w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka oraz punktów handlowych. Bardzo wysokie natężenie ruchu kołowego. Zaawansowane prace projektowe do pozwolenia na budowę. MYJNIA TRZYSTANOWISKOWA - KONTENEROWA CAR WASH PREMIUM Inwestycja z opcją realizacji ,, pod klucz ,, KONTAKT tel. 53*******88 Łukasz Kucharczyk *** Prosimy o kontakt telefoniczny.

Sprzedam ogródek działkowy ROD 500m2
Sprzedam ogródek działkowy ROD 500m2
28000 zł
Toruń 19 dni plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia500
Cena za m²56 zł/m²

Sprzedam dużą działkę zlokalizowaną w ROD "Koło Kani" na Rudaku. Jej powierzchnia to aż 500m2, czyli prawie dwa razy więcej niż typowej działki ROD. Na działce znajdują się domek gospodarzy typu blaszak o powierzchni 15m2, toaleta, szklarnia o powierzchni 21m2 oraz pergola, w której cieniu można odpocząć w upalne dni. Na działkę doprowadzone są media: prąd oraz woda miejska. Na działce można postawić piętrowy budynek do 35m2 na każdą kondygnację. Wielkość trawnika oraz odpowiednie umiejscowienie nasadzeń sprawia, że bez problemu można umieścić tu np. basen, trampolinę czy też boisko do gry w piłkę, lub po prostu cieszyć się przestrzenią i świeżym powietrzem. W szklarni rośnie słodkie i obficie owocujące ciemne winogrono. Dwie inne odmiany winogrona rosną poza szklarnią. Na działce rosną również owocujące drzewa i krzewy: jabłoń, śliwa, mirabelka, dereń, aronia, borówki, maliny żółte, maliny czerwone, porzeczki i agrest. Znajdą tu Państwo również krzewy takie jak hibiskus i hortensja. Cena 28 tys, do negocjacji. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość dostosowania działki do potrzeb klienta.

Działka ROD w Brodnicy
Działka ROD w Brodnicy
31000 zł
Toruń 20 dni plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia310
Cena za m²100 zł/m²

Sprzedam działkę ROD (rodzinne ogrody działkowe) w Brodnicy-Kominy o powierzchni 310 m². Działka jest w kształcie prostokąta z podłączoną woda , prądem i wylewka betonową na postawienie domku. Domek może mieć maksymalnie 35 m² po ziemi , wysoki przy dachu spadowym 5m a płaskim 4m. Reguluje to regulaminu ROD, a nie prawo budowlane według którego można budować dom do 70 m² bez pozwoleń na tzw. "zgłoszenie". Działka usytuowana jest w sąsiedztwie doliny rzeki Drwęcy, jeziorka i dużych terenów leśnych. Więcej informacji udzielam telefonicznie.

Sprzedam działkę rekreacyjną.
Sprzedam działkę rekreacyjną.
65000 zł
Toruń 24 dnia plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia300
Cena za m²216.67 zł/m²

Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m² . Domek jest murowany z werandą. Działka posiada dostęp do wody z wodociągów i prądu, dodatkowo działka wyposażona jest w studnię z pompą elektryczną do podlewania roślin. Na działce jest murowany grill z płytą żeliwną. Na terenie działki znajdują się liczne krzewy i rośliny ozdobne oraz drzewka owocowe. Lokalizacja działki ROD "Koło Kani" ul. Rudacka.

Działka Stawki
Działka Stawki
451800 zł
Toruń 24 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia753
Cena za m²600 zł/m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę SPRZEDAŻY działki na osiedlu Stawki.Nieruchomość o powierzchni 753m2 objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania (MPZP)Wraz z działką sprzedawane są:- projekt domu w zabudowie bliźniaczej- prawomocne pozwolenie na budowę w/w domu- projekt przyłączy (w tym również gazu)NAJWAŻNIEJSZE ZAPISY PLANUDla obszaru oznaczonego na rysunku planu symbolem 23 MJ/UR ustala się podstawowe przeznaczenie: - zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą (w tym zabudowa jednorodzinna dwulokalowa)- zabudowę usług rzemiosła nieuciążliwego.Działka o wymiarach 22m x 34mOkolica malownicza z dużą ilością domków jednorodzinnych oraz bliskością lasu.W odległości zaledwie 900m znajdują się sklepy:Biedronka, Lidl, Piekuś, Bartkowscy, Sowa, PEPCO, KIK, MC Donald, Nieco dalej znajdują się Żłobek Publiczny, Przedszkole Miejskie oraz Szkoła Podstawowa nr 14Media: Prąd, Woda, Kanalizacja, Gaz,Cena: 451 800złDo negocjacjiZapraszam na PREZENTACJĘ!Andrzej (użyj formularza kontaktowego)Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa:Licencja nr 27399Oferujemy kompleksową pomocw procesie kredytowania nieruchomości.Blue-Home NieruchomościSzosa Chełmińska 175a/6, 87-100 Toruńwł. Agnieszka PłachtaNIP (użyj formularza kontaktowego)

Wydzierżawię 10 ha łąk na mazurach
Wydzierżawię 10 ha łąk na mazurach
1500 zł
Toruń 24 dnia plecy

Wydzierżawię 10 ha łąk na mazurach gmina Lidzbark Warmiński. Może brakuje komuś do młodego rolnika czy innego programu z ARiMR. Możliwość umowy na kilka lat.Dopłatę bierze dzierżawca. Czynsz płatny z góry w dniu podpisania umowy.

Plac magazynowy utwardzony, 700m2
Plac magazynowy utwardzony, 700m2
2800 zł
Toruń 24 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia700
Cena za m²4 zł/m²

Sellmet sp. z o.o. wynajmie utwardzony plac w Toruniu / od zaraz Plac mieści się w ogrodzonym kompleksie magazynowo-biurowym, w przemysłowej części Torunia. Plac ma powierzchnię 700 m², cena 4zł netto / 1 m2 placu. W całości jest utwardzony, ogrodzony, oświetlony. Plac może służyć jako skład materiałów, parking, baza transportowa. Na terenie jest prąd Jest możliwość postawienia kontenera biurowo-socjalnego. Zapraszamy do zobaczenia na miejscu!!!

Działka budowlana - doskonała lokata kapitału !!!
Działka budowlana - doskonała lokata kapitału !!!
36000 zł
Toruń 28 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 101
Cena za m²32.7 zł/m²

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni:1101 m2 cena 33500 zł na terenie NIZINY CIECHOCIŃSKIEJ, w miejscowości Probostwo Dolne, gmina Lubanie, w niedalekiej odległości od Torunia.Podana w ogłoszeniu cena jest kwotą brutto (wystawiamy fakturę VAT 23%). Kupując od nas działkę jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC) w wysokości  2% kwoty transakcji.Zakup bezpośrednio od właściciela – brak prowizji! ATUTY LOKALIZACJI: - atrakcyjny teren rekreacyjny, bliskość rzeki Wisły (0,5 km), - widok na las (0,2 km), duża, przestronna działka z możliwością zabudowy, - nowe domy w okolicy, - szybki dostęp do aglomeracji miejskich (Toruń -25 km, Ciechocinek - 15 km), - liczne trasy rowerowe wzdłuż Wisły, - centrum Lubania z wszelkimi usługami (szkoła, market, bank, urzędy, szybka kolej podmiejska) zaledwie oddalona o 0,4 km. ATUTY TECHNICZNE OFEROWANYCH NIERUCHOMOŚCI: - BRAK WYSOKIEGO NAPIĘCIA NAD GRUNTEM WYKLUCZAJĄCEGO ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ, - działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa wolnostojąca jednorodzinna z możliwością usług nieuciążliwych (rezydencje), - szeroka 6 m droga osiedlowa, komfortowa w użytkowaniu,  - wszystkie media w drodze w sąsiedztwie oferowanych działek (woda, prąd, telekomunikacja). Możliwy zakup jednej jak i kilku działek bezpośrednio od właściciela gruntu, brak prowizji dla pośrednika. Zapraszam na prezentację nieruchomości. Właściciel (użyj formularza kontaktowego)

Działka Rod Żuraw
Działka Rod Żuraw
65000 zł
Toruń 28 dni plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia412
Cena za m²157.77 zł/m²

Domek murowany podpiwniczony woda , prąd Ogrody działkowe żuraw Działka zadbana i uprawiana W razie pytań proszę o telefon

Sprzedam działkę rekreacyjna ROD Tramwajarz CENTRUM Lotników
Sprzedam działkę rekreacyjna ROD Tramwajarz CENTRUM Lotników
42000 zł
Toruń 29 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia467
Cena za m²89.94 zł/m²

Sprzedam działkę w najlepszej lokalizacji w Toruniu ROD Tramwajarz. Działka posiada przyłącza: woda oraz prąd.

działka inwestycyjna położona w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska
działka inwestycyjna położona w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska
10306500 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia89 570
Cena za m²115.07 zł/m²

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości Bańkowski, Winiarski Nesta – Bis Spółka jawna z siedzibą w Toruniu zaprasza do składania ofert na zakup wchodzących w skład masy upadłości w/w Spółki: nieruchomości gruntowych niezabudowanych położonych w Toruniu, w obrębie 23 przy ulicy Szosa Bydgoska Nieruchomości położone są w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Torunia, na obszarze przy drodze krajowej nr 80. W sąsiedztwie znajdują się tereny Castoramy, Motoareny i stacji paliw. Nieruchomości stanowią teren inwestycyjny z możliwością wykorzystania pod zabudowę komercyjną. Istnieje możliwość zakupu poszczególnych działek gruntu. Termin składania ofert upływa w dniu 14 marca 2023 roku. Otwarcie i rozpoznanie ofert odbędzie się 15 marca 2023 r. o godz. 12:00 w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego w Toruniu, przy ul. Warszawskiej 6/5. Z opisem i oszacowaniem przedmiotu sprzedaży oraz Warunkami sprzedaży można zapoznać się po uprzednim uzgodnieniu terminu (tel. 56 664 09 40) w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 16:00. Regulamin sprzedaży został zamieszczony w załączeniu do niniejszego ogłoszenia. Poniżej przesyłam także ogólną prezentację multimedialną przedmiotu sprzedaży.

Syndyk sprzeda udział 1/8 do działki w Batorzu Pierwszym
Syndyk sprzeda udział 1/8 do działki w Batorzu Pierwszym
Toruń 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²0 zł/m²
Powierzchnia2203 m²
Typrolna

Regulamin sprzedaży, operat szacunkowy oraz pełna treść ogłoszenia są dostępne na stronie internetowej rbbcenter.com/ogloszenia Syndyk masy upadłości Michała Mudraka w I próbie sprzedaży zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania ofert zakupu udziału 1/8 (jedna ósma) do nieruchomości położonej w Batorzu Pierwszym gm. Batorz działka nr 541/1, KW nr ZA1J/00036900/3. Cena wywoławcza wynosi 534,10 zł (pięćset trzydzieści cztery złote i dziesięć groszy) i jest to najniższa cena za jaką składnik masy upadłości będzie mógł zostać sprzedany. Oferty dotyczące Przedmiotu Sprzedaży, Oferenci należy składać w terminie 15 marca 2023 r. g. 16:00 (pod rygorem odrzucenia oferty) do Syndyka – Centrum Restrukturyzacji i Upadłości sp. z o.o., ul. Grudziądzka 74-76, lok. 101, 87-100 Toruń, lub przesłać na ten adres listem poleconym za pośrednictwem operatora pocztowego lub kuriera. Uwaga! Decyduje data wpływu do biura Syndyka. Rozpoznanie ofert nastąpi u Syndyka – Centrum Restrukturyzacji i Upadłości sp. z o.o., ul. Grudziądzka 74-76, lok. 101, 87-100 Toruń w dniu 15 marca 2023 r. o g. 16:30. Uwaga! Decyduje data wpływu do biura Syndyka. Oferta powinna zawierać: szczegółowe dane oferenta w tym dane kontaktowe, oferowaną cenę, dowód wpłaty wadium, oświadczenia: o akceptacji regulaminu, zapoznaniu się ze stanem przedmiotu sprzedaży i jego akceptacji, wyrażenia zgody na wyłączenie rękojmi, prawa zwrotu oraz prawa do odstąpienia od umowy oraz inne dane wskazane w regulaminie sprzedaży rbbcenter.com/ogloszenia Warunkiem przystąpienia do Sprzedaży z wolnej ręki jest wpłata wadium do dnia 14 marca 2023 roku w wysokości 150,00 zł (sto pięćdziesiąt złotych). Warunkiem uznania wadium za wpłacone jest jego zaksięgowanie na rachunku bankowym masy upadłości najpóźniej w dniu 14 marca 2023 r. Wadium należy wpłacić zgodnie z poniższymi danymi: Nazwa podmiotu: Centrum Restrukturyzacji i Upadłości sp. z o.o., Numer rachunku: 98 1090 2590 0000 0001 4895 2500\

działka na flipa
działka na flipa
250000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia7 000
Cena za m²35.71 zł/m²

Zrób Flipa na gruncie . Kup dobrą duża działkę podziel, sprzedaj i zyskaj. Jak? Z kim? Jaką działkę kupić ? Nie kupuj mieszkań, Inwestuj w ziemię i dzwoń do Hajsplon. HajsPlon to firma inwestująca w nieruchomości gruntowe oraz platforma pozwalająca połączyć właścicieli nieruchomości gruntowych z inwestorami oraz podmiotami inwestującymi w grunty w naszym kraju. *działka 7000m2 IV klasa *wydane WZ *koncepcja podziału na 7 działek *woda i prąd w odległości 50m *dojazd asfaltowy *wytyczona i wybudowana droga wewnętrzna *działka sucha, równa, prosta *brak MPZP *czas inwestycji 12m-cy *Rzeczywista Roczna Stopa Zwrotu 55% Sprzedaż nieruchomości, obsługa inwestycji 5*7*6*3*1*0*9*1*4

Działka budowlana na Wrzosach
Działka budowlana na Wrzosach
799000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 366
Cena za m²584.92 zł/m²

Działka budowlana objęta MPZP o symbolu 42.03-MN20 z przeznaczeniem podstawowym zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca.Powierzchnia działki to 1366m2 , szerokość frontu działki wynosi około 24m Dojazd do działki droga asfaltową w której znajdują się niezbędne media ( woda, prąd, kanalizacja, gaz)Polecam , działka położona w zacisznym miejscu a jednocześnie na tyle blisko aby można było w pełni korzystać z całej niezbędnej infrastruktury  WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TEL.: (użyj formularza kontaktowego)LUB E-MAIL: -Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka rekreacyjna ROD Rudak - 300 m2
Działka rekreacyjna ROD Rudak - 300 m2
40000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia300
Cena za m²133.33 zł/m²

Sprzedam działkę ROD - Rudak "Zacisze". Działka o powierzchni 300 m2, z drewnianym domkiem letniskowym, piętrowym. Na parterze znajduje się duży pokój oraz wydzielona część na toaletę i "mini kuchenkę". Na piętrze jedna powierzchnia. Ogród zagospodarowany, zadbany. Wydzielona część rekreacyjna z miejscem na basen oraz ogródek pod uprawę, 3 drzewka owocowe (jabłonka, śliwa, czereśnia). Taras z zadaszeniem wyłożony kaflami, miejsce na grilla, hamak, plac zabaw oraz drewniany domek dla dzieci. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Kontakt w dni powszednie po godz. 16 Zapraszam!!

Działka Budowlana Inwestycyjna 4650m2
Działka Budowlana Inwestycyjna 4650m2
511500 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 650
Cena za m²110 zł/m²

Atrakcyjna działka inwestycyjna 4650m2(nr 450) położona w Toruniu Duża działka położona w Toruniu przy granicy z Małą Nieszawką, z wieloma możliwościami inwestycyjnymi (m.in. hala magazynowa, biura lub nieuciążliwa produkcja). Spokojna, cicha i zielona okolica, praktycznie poza miastem, a jednak w Toruniu (według granic miasta jest to ostatnia działka w Toruniu). Dojazd do centrum miasta zajmuje tylko 10min. Teren płaski, bez naniesień, wjazd z drogi dojazdowej. Media: woda, gaz, możliwość założenia oczyszczalni lub szamba, prąd. Działka nie jest ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego, więc nie ma konieczności płacenia podatku od nieruchomości do czasu rozpoczęcia działalności. Cena działki 4650m2 (nr 450) to 511 500 netto + vat Możliwość negocjacji ceny. Istnieje możliwość dokupienia działek graniczących o łącznej powierzchni 3628m2 w innej cenie (Wariant 2): działki o nr 448/1, 448/2, 448/6 , 448/8, które w sumie mają 3628m2. _ Łączna powierzchnia wszystkich działek możliwych do zakupu to 4650m2 + 3628m2 = 8278m2 Adres położenia wszystkich działek: ul. Nieszawska 29B, 87-100 Toruń. Numery działek: 45**********448/2, 448/6 , 448/8 Na rysunkach: granica wszystkich działek – kolor żółty (wariant 2) Woda przy granicy działki. Są warunki techniczne wodociągów. Oczyszczalnia lub samodzielnie szambo. Przyłącze gazowe zostało wykonane, jego moc to 10m3/h. Posiadamy opinie, badania geologiczne łącznie z 5 odwiertami. Działki położone są w atrakcyjnej lokalizacji zaraz przy ul. Nieszawskiej. Dla zainteresowanych na końcu galerii zdjęć dodaliśmy projekt hali magazynowej, który był w trakcie realizacji. Jednakże z powodu zakupu innej nieruchomości w innej lokalizacji projekt nie został dokończony. Wymagana dokumentacja jest gotowa. Ogłoszenie wystawione bezpośrednio przez właściciela. Numer telefonu: 50*******22 Dodatkowy nr tel.: 57*******20 _ Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Dodatkowy numer telefonu 57*****20 Cena do z możliwością negocjacji.

Działka budowlana inwestycyjna 4650m2
Działka budowlana inwestycyjna 4650m2
511500 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 650
Cena za m²110 zł/m²

Atrakcyjna działka inwestycyjna 4650m2(nr 450) położona w ToruniuDuża działka położona w Toruniu przy granicy z Małą Nieszawką, z wieloma możliwościami inwestycyjnymi (m.in. hala magazynowa, biura lub nieuciążliwa produkcja). Spokojna, cicha i zielona okolica, praktycznie poza miastem, a jednak w Toruniu (według granic miasta jest to ostatnia działka w Toruniu). Dojazd do centrum miasta zajmuje tylko 10min. Teren płaski, bez naniesień, wjazd z drogi dojazdowej. Media: woda, gaz, możliwość założenia oczyszczalni lub szamba, prąd.Działka nie jest ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego, więc nie ma konieczności płacenia podatku od nieruchomości do czasu rozpoczęcia działalności.Cena działki 4650m2 (nr 450) to 511 500 netto + vatMożliwość negocjacji ceny.Istnieje możliwość dokupienia działek graniczących o łącznej powierzchni 3628m2 w innej cenie (Wariant 2):działki o nr 448/1, 448/2, 448/6 , 448/8, które w sumie mają 3628m2.____________________Łączna powierzchnia wszystkich działek możliwych do zakupu to 4650m2 + 3628m2 = 8278m2Adres położenia wszystkich działek: ul. Nieszawska 29B, 87-100 Toruń. Numery działek: 450, 448/1, 448/2, 448/6 , 448/8Na rysunkach:granica wszystkich działek – kolor żółty (wariant 2)Woda przy granicy działki. Są warunki techniczne wodociągów. Oczyszczalnia lub samodzielnie szambo.Przyłącze gazowe zostało wykonane, jego moc to 10m3/h. Posiadamy opinie, badania geologiczne łącznie z 5 odwiertami.Działki położone są w atrakcyjnej lokalizacji zaraz przy ul. Nieszawskiej. Dla zainteresowanych na końcu galerii zdjęć dodaliśmy projekt hali magazynowej, który był w trakcie realizacji. Jednakże z powodu zakupu innej nieruchomości w innej lokalizacji projekt nie został dokończony. Wymagana dokumentacja jest gotowa.___________________Ogłoszenie wystawione bezpośrednio przez właściciela.Numer telefonu: (użyj formularza kontaktowego)Dodatkowy nr tel.: (użyj formularza kontaktowego)____________________Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.Dodatkowy numer telefonu (użyj formularza kontaktowego)Cena do z możliwością negocjacji.

Działka budowlana 1235 m2 w Toruniu ul. Poznańska
Działka budowlana 1235 m2 w Toruniu ul. Poznańska
420000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 235
Cena za m²340.08 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w Toruniu Powierzchnia: 1235 m2 Lokalizacja : ul. Poznańska nr działki 308/29 i 308/10 obręb 0002. Działka w kształcie prostokąta. W drodze wszystkie media: woda, prąd, gaz, telefon, internet Działka przy ulicy Poznańskiej w Toruniu Przystanek MZK w odległości ok. 100 m : autobus nr 20 Przystanek MZK (drugi) w odległości ok. 1000 m : autobus nr 20 i 44 Odległość do centrum miasta: 7 km Wokół las i spokojna okolica, cisza Działka łączy dwie najlepsze z możliwych cech : leży w relatywnie bliskiej odległości od centrum miasta (7 km) z komunikacją miejską i jednocześnie leży z dala od zgiełku miejskiego, w sąsiedztwie lasów i spokojnej okolicy. Dojazd do centrum Torunia nie jest obarczony korkami (2 mosty do dyspozycji), a cisza i spokój tego miejsca to rzeczy bezcenne ! Cena : 420.000 zł Zapraszam

Działka nad jeziorem - Toruń
Działka nad jeziorem - Toruń
68160 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 136
Cena za m²60 zł/m²

Pięknie położone działki z dostępem do Jeziora Chełmżyńskiego w sąsiedztwie pięknego parku w Pluskowęsach. W zasięgu 25 minut samochodem od Torunia. Możliwość budowy m.in. budynku rekreacji indywidualnej. Każda działka ma dostęp do jeziora. Działka nr 167/14 - to działka ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców. Teren będzie stanowić część większego kompleksu, jest to atrakcyjna oferta inwestycyjna. Cena 60 zł/m2 dotyczy działki nr 167/29. Pozostałe ceny ustalane indywidualnie dla każdej z działek. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, udzielę wszelkich informacji.

Sprzedam działkę Grabowiec gm. Lubicz
Sprzedam działkę Grabowiec gm. Lubicz
121425 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 619
Cena za m²77 zł/m²

Oferuję działkę budowlaną o całkowitej powierzchni 1619 m2. Położenie - Grobowiec gm. Lubicz, powiat Toruński. Proszę o nie kontaktowanie się przez biura nieruchomości oraz innych pośredników. 6-0-6-4-3-1-1-4-3

Działka ROD z murowanym domkiem Międzyrzecze Toruń Kaszczorek
Działka ROD z murowanym domkiem Międzyrzecze Toruń Kaszczorek
99000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia380
Cena za m²260.53 zł/m²

Sprzedam Działkę na terenie ROD Międzyrzecze w Toruniu - Kaszczorek. Powierzchnia działki 380m2 Dwukondygnacyjny, murowany domek, wyremontowany w 2021r: - salon o powierzchni 17m2, nowe panele podłogowe, świeżo pomalowane ściany i ramy okienne, 2 kanapy z funkcją spania, regał, komoda - w salonie piecyk typu 'koza' - umeblowana kuchnia (zabudowa na wymiar wykonana w 2021r) - łazienka z toaletą, prysznicem i elektrycznym podgrzewaczem wody - taras, drewniane, odświeżone balustrady - duża, sucha piwnica z oknami i z regałami, którą można zaadaptować na pokój - oddzielne pomieszczenie piwniczne na narzędzia ogrodowe - instalacja wod-kan, hydrofor - nowa instalacja elektryczna w całym domku - dach drewniany pokryty papą, bez uszkodzeń, bardzo dobrze utrzymany - szambo Na działce znajdują się 2 niezależne ujęcia wody: - własne ujęcie czystej wody głębinowej wykonane w 2021r, zasilane hydroforem elektrycznym, - woda ze wspólnej hydroforowni i sieci rozprowadzonej na terenie ROD Międzyrzecze, czynna w sezonie Działka jest otoczona lasem, położona 60 metrów od rzeki Drwęcy (idealne miejsce dla wędkarzy). Nie jest to teren zalewowy, koryto rzeki położone jest w dole skarpy. W pobliżu duża, naturalna piaskownica dla dzieci. Wejście na działkę znajduje się na zewnątrz, bezpośrednio przy drodze dojazdowej. Przed działką 3 miejsca parkingowe. Na terenie działki rośnie owocująca jabłoń oraz brzozy i świerki. Jest to idealne miejsce do weekendowej i wakacyjnej rekreacji. Opłata roczna wynosi aktualnie 380pln + energia elektryczna zgodnie ze zużyciem. W opłacie jest m.in. woda 'działkowa' i wywóz śmieci.

Działka budowlana  oś, Mokre Toruń
Działka budowlana oś, Mokre Toruń
515000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia680
Cena za m²757.35 zł/m²

Witam Posiadam na sprzedaż własnościową działkę budowlaną 680m2 na działce budynek ok 30 m2 ujęty w planach działki. Na działce prąd i woda opłacany na bieżąco .przy ul. Batorego rozpoczęto budowę nowego osiedla mieszkaniowego z pełną infrastrukturą. Dogodny dojazd z dwóch stron od ul.polnej i ul. mazowieckiej ul. Andrzeja Sobkowiaka, Toruń Mokre Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 680 m². Długość: 50 m, szerokość: 13 m Dojazd: utwardzony Media: woda, prąd Projekt domu MADERA na wąską działkę Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela

syndyk sprzeda udział 1/2 - nieruchomość TORUŃ
syndyk sprzeda udział 1/2 - nieruchomość TORUŃ
69000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
Powierzchnia318
Cena za m²216.98 zł/m²

W postępowaniu o sygn. TO1T/GUp-s/299/2022 syndyk sprzeda udział 1/2 części w prawie własności nieruchomości gruntowej składającej się z działki ewidencyjnej nr 490/6, położonej w Toruniu przy ul. Turystycznej, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr TO1T/(użyj formularza kontaktowego) za cenę nie niższą niż 69.000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt dziewięć tysięcy złotych 00/100) Oferty zgodne z warunkami sprzedaży należy składać do dnia 27 lutego 2023 roku osobiście lub listem poleconym na adres: Syndyk Anna Grudzień-Kurpiewska, Al. J. Ch. Szucha 8, 00-582 Warszawa do godziny 16:00. Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 1 marca 2023 roku o godzinie 12:00 w Kancelarii Syndyka Anny Grudzień-Kurpiewskiej. Operat szacunkowy oraz warunki sprzedaży są udostępnione do wglądu w Kancelarii syndyka Anny Grudzień-Kurpiewskiej – Al. J. Ch. Szucha 8, 00-582 Warszawa, w godz. 8.00 – 16.00. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Działka budowlana 4 km od Torunia Papowo Toruńskie Osieki
Działka budowlana 4 km od Torunia Papowo Toruńskie Osieki
229000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 102
Cena za m²207.8 zł/m²

Oferuję działkę budowlaną położoną w Papowie Toruńskim - Osieki ul. Modrzewiowa nr działki 22/9. Świetna lokalizacja, bardzo blisko Torunia w otoczeniu nowo powstałych domów jednorodzinnych. Działka o powierzchni 1102 m2 Dla działki zostały wydane warunki zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Wydane zostało również pozwolenie na budowę wraz z adaptacją gotowego projektu Kasjopea. Możliwość nabycia działki wraz z projektem lub wybranie zupełnie inny projekt- występując ponownie warunki zabudowy. Na granicy działki przy drodze jest skrzynka energetyczna. Sieć wodociągowa i gaz w drodze. Działka została przygotowana pod budowę. Postawiony został domek gospodarczy 4x3m na przygotowanym wcześniej fundamencie. Na działce również widać nasypy z piasku przygotowane pod budowę domu. W niedalekiej odległości znajduje się plac zabaw dla dzieci, nieopodal sklep, przystanek autobusowy. Szkola podstawowa w odległości 1.2 km.

Działka ROD Rudak
Działka ROD Rudak
40800 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia300
Cena za m²136 zł/m²

Sprzedam działkę rekreacyjną z murowanym domkiem podzielonym na 3 pomieszczenia plus ubikacja. Działka jest uzbrojona w wodę miejska oraz głebinową. Możliwość wjazdu na samą działkę. Posiada liczne posadzenia: jabłonki, śliwki, gruszka. Itp. Niskie opłaty roczne około 300-400 złotych. Więcej informacji udzielę telefonicznie. 6.0.1.6.2.6.2.7.1.3

Działka budowlana 1324m2 Toruń Wielka Nieszawka
Działka budowlana 1324m2 Toruń Wielka Nieszawka
159000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 324
Cena za m²120.09 zł/m²

Działka budowlana o wielkości 1324m2 (1184m2 działka plus 1/3 udziału w drodze 140m2).Położona pod Toruniem w miejscowości Wielka Nieszawka Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennegopod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Media: energia i woda w drodze.Możliwość zakupu dodatkowo działki 1184m2 oraz 1773m2Działka położona w malowniczym miejscu z widokiem na las i pola.Cicha spokojna okolica.Dojazd do Torunia 10min.

Wydzierżawię działkę przemysłowo-budowlaną, Toruń ul. Wapienna
Wydzierżawię działkę przemysłowo-budowlaną, Toruń ul. Wapienna
6600 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 600
Cena za m²1 zł/m²

Wydzierżawię działkę przemysłowo-budowlaną o powierzchni 6600m2 uzbrojoną w media pod działalność lub magazyn energii. Lokalizacja działki Toruń ul. Wapienna. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 kodeksu Cywilnego.

Działka w Kawęczynie 20 km od Torunia - 3194 m2 - warunki zabudowy
Działka w Kawęczynie 20 km od Torunia - 3194 m2 - warunki zabudowy
149000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia3 194
Cena za m²46.65 zł/m²

Sprzedam działkę 3194 m2 w Kawęczynie. Działka w przepięknej, spokojnej okolicy. 20 km od Torunia. Posiada wydane warunki zabudowy oraz przyłącze prądu. Proszę pisać na Olx bądź SMS- mogę nie odbierać.

Stawki-idealna działka pod Twój dom !
Stawki-idealna działka pod Twój dom !
490000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia850
Cena za m²576.47 zł/m²

Na sprzedaż działka w ciekawym miejscu, przy ul. Okólnej 88 w Toruniu, nr 287/2, wszystko w zasięgu ręki, sklepy, żłobek, przedszkole, przychodnia, dobra komunikacja, zaledwie 10 min od Starówki, a przede wszystkim sympatyczni sąsiedzi, co jest bardzo ważne w codziennym życiu. Wszystkie media w granicy działki. Zapraszam do kontaktu.

Sprzedam atrakcyjną działkę w okolicy lasów
Sprzedam atrakcyjną działkę w okolicy lasów
58000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²58 zł/m²

Sprzedam atrakcyjną działkę 1000m2 w spokojnej okolicy blisko lasu , dojazd drogą asfaltową ,media woda prąd doprowadzone . Miejscowość Obrowo - Trasa Toruń -Lipno tel. 60*******91

Działka ROD pod Sosnami PIĘKNA
Działka ROD pod Sosnami PIĘKNA
44000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia410
Cena za m²107.32 zł/m²

Witam. Na sprzedaż mam piękną działkę, która znajduje się w Toruniu działki ROD pod Sosnami ul. Poznańska. Działka ma 418m2 i cała jest ogrodzona- w tym brama wjazdowa i furtka. Na działce znajduje się garaż blaszany a w nim czynna ubikacja WC. Miejski prąd, woda oraz kanalizacja. Małe nasadzenia takie jak maliny, jabłka, winogrono. Dużym atutem są trzy duże sosny, które dają cień latem oraz relaks na hamaku (podpięte uchwyty do hamaku). Meble ogrodowe oraz bujaczka pozostawiam dla nowych właścicieli. Całe działki ROD pod Sosnami są ogrodzone i mają bramę na pilot tylko dla działkowców oraz kamery w ramach bezpieczeństwa. Działki są oświetlone. Kolejny atut: Przy działkach przystanek autobusowy, łatwy dojazd z centrum Torunia,5 min pieszo do sklepu osiedlowego. Moja działka jest idealna pod budowę czy po prostu na wypoczynek dla całej rodziny. Chętnych zapraszam do kontaktu na nr 66*******11.

Działka budowlana Toruń
Działka budowlana Toruń
460000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia747
Cena za m²615.8 zł/m²

Lokalizacja: Toruń Rubinowa 20 Wielkość: 747m2 Wszystkie media: woda, kanalizacja, prąd, gaz, światłowód

Działka INWESTYCYJNA 7242 m.kw. MPZP Park Przemysłowy ELANA
Działka INWESTYCYJNA 7242 m.kw. MPZP Park Przemysłowy ELANA
869040 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 242
Cena za m²120 zł/m²

Na sprzedaż działka w użytkowaniu wieczystym o pow. 7242 m.kw., objęta MPZP (miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego) - 36.11-KP/S 9 - PARKINGI i PLACE SKŁADOWE. Bardzo dobra działka na wszelkie place składowe, komis samochodowy itp., z wyłączeniem składowania odpadów. Bezpośrednio przy ul. Płaskiej. LOKALIZACJA - Bezpośredni dostęp do dróg publicznych - Bliskość dróg krajowych nr 1, 10, 15, 80 - Dostęp do autostrady A1 – 4 km - Port lotniczy w Bydgoszczy – 60 km Jeżeli poszukują Państwo innej działki, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. KONTAKT Eastside-Bis Sp. z o. o. Oddział Elana Nieruchomości w Toruniu ul. M. Skłodowskiej-Curie 73 87-100 Toruń + 488*****04 www.nieruchomosci.elana.pl

Działka INWESTYCYJNA ok. 7000 m.kw. MPZP Park Przemysłowy ELANA
Działka INWESTYCYJNA ok. 7000 m.kw. MPZP Park Przemysłowy ELANA
1225000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 000
Cena za m²175 zł/m²

Park Przemysłowy ELANA Na sprzedaż działka w użytkowaniu wieczystym o pow. ok. 7000 m.kw., objęta MPZP (miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego) - 36.11-U.10 - USŁUGI. Idealna działka na hurtownię z dużym placem, warsztat samochodowy itp. Bezpośrednio przy rondzie na ul. Płaskiej z gotowymi dwoma zjazdami na nowy asfalt. Przyłącza wodnokanalizacyjne w działce do sieci miejskiej. LOKALIZACJA - Bezpośredni dostęp do dróg publicznych - Bliskość dróg krajowych nr 1, 10, 15, 80 - Dostęp do autostrady A1 – 4 km - Port lotniczy w Bydgoszczy – 60 km Jeżeli poszukują Państwo innej działki, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. KONTAKT Eastside-Bis Sp. z o. o. Oddział Elana Nieruchomości w Toruniu ul. M. Skłodowskiej-Curie 73 87-100 Toruń + 48*******04 www.nieruchomosci.elana.pl

Działka ROD 315m Ogrody im. XXX-lecia LWP
Działka ROD 315m Ogrody im. XXX-lecia LWP
45000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia315
Cena za m²142.86 zł/m²

Działka letniskowa ROD o powierzchni ok. 315m umiejscowiona u zbiegu ulic Okólnej i Łącznej na lewobrzeżu w Toruniu. Działka jest narożnikowa tj z dwóch stron za płotem jest las, sąsiaduje tylko z jednej strony z inną działką co niewątpliwie jest jej dużym atutem. Do działki poprowadzona jest woda i prąd. Na działce znajduje się domek o powierzchni ok. 35m + poddasze. Domek do delikatnego remontu, do zrobienia papa na dachu i wykończenie w środku. Domek został zbudowany z cegły i obity drewnem dlatego w lato jest tam przyjemnie chłodno. Wstawione zostały plastikowe okna. Działka znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy a większość działkowiczów to osoby w podeszłym wieku co sprawia, że można tam naprawdę odpocząć od miejskiego zgiełku.

Filtr