Garaż alfa 4x6 złoty dąb

Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Garaże i Parkingi sprzedam Polska: Wszystkie miasta
GARAŻ ALFA 4X6 ZŁOTY DĄB
GARAŻ ALFA 4X6 ZŁOTY DĄB
1 zł
nowe Gdańsk 30+ kilka dni temu

GARAŻ 4x6 ALFA ZŁOTY DĄB Opis: W tym kolorze wygląda bardzo estetycznie. Wzmocniona konstrukcja i blacha hutniczo pokryta kolorem pozwalają cieszyć się wyglądem i funkcjonalnością garażu przez długie lata. Garaż 4x6 z dachem dwuspadowym, bramą uchylna i dodatkowymi drzwiczkami. Wymiary: szerokość 4 m (3,96m) długość 6 m (5,96m) - brama uchylna (wys. 2m) - wysokość światła wjazdu 1,95 m ( z możliwością zamontowania automatu przez klienta) - szerokość bramy – 3m - wysokość całkowita 2,70 m - wysokość ściany bocznej 2,125 m - szerokość drzwiczek 0,90m - wysokość drzwiczek 2m - okucia na bokach w kolorze ORZECH lub ZŁOTY DĄB - okucia na dachu w kolorze dachu - blacha trapezowa akrylowa I gatunek ORZECH LUB ZŁOTY DĄB - blacha na dachu w kolorze GRAFIT (lub inny z podstawowej palety kolorów) - konstrukcja pomalowana farbą podkładową - nity pod kolor blachy - wkręty na dach aluminiowe (w kolorze srebrnym) - zamek KASTEL przy drzwiczkach (z klamką) Specyfikacja materiałowa: Dach - zbudowany z profili zimno giętych obitych blachą trapezową T-14 akrylową w pierwszym gatunku, wzmocniony kratownicą. Okucia z blachy akrylowej w kolorze blachy dachowej. Brama - ręcznie uchylana do góry w kolorze orzech. Po obu stronach bramy w dolnych rogach zamontowano sprężyny wspomagające podnoszenie bramy do góry. Ściany - samonośne skręcane śrubami na rogach garażu. Spawane profile w formie krzyża zapewniają stabilność i wytrzymałość konstrukcji garażu. Konstrukcja - wykonana jest przede wszystkim z profili zamkniętych, jak również z kątowników i ceowników. Całość jest bardzo wytrzymała i solidna. Proponujemy również inne wymiary i parametry garaży .Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie. NA TEN GARAŻ ZAWSZE WYMAGAMY ZALICZKI W KWOCIE 2000-3000 ZŁ. O szczegóły zapytaj naszych specjalistów. Wyposażenie dodatkowe(odpłatne): - dach ze spadem na: przód, tył, lewo, prawo - brama dwuskrzydłowa - dodatkowe małe drzwi - otwory okienne na wymiar - blacha ocynkowana - możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość - możliwość zmiany koloru na złoty dąb - możliwość zamontowania okien 50x80 - kotwiczenie do podłoża Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Szukasz innego garażu? Spójrz w inne nasze ogłoszenia, bądź zadzwoń, a my wyprodukujemy dla Ciebie konstrukcję, która spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski. PODANA CENA NIE JEST CENĄ FAKTYCZNĄ Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia ceny po wybraniu konfiguracji.

GARAŻ ALFA 4X6 ORZECH
GARAŻ ALFA 4X6 ORZECH
1 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

GARAŻ 4x6 ALFA ORZECH Opis: W kolorze orzech wygląda bardzo estetycznie. Wzmocniona konstrukcja i blacha hutniczo pokryta kolorem pozwalają cieszyć się wyglądem i funkcjonalnością garażu przez długie lata. Garaż 4x6 z dachem dwuspadowym, bramą uchylna i dodatkowymi drzwiczkami. Wymiary: szerokość 4 m (3,96m) długość 6 m (5,96m) - brama uchylna (wys. 2m) - wysokość światła wjazdu 1,95 m ( z możliwością zamontowania automatu przez klienta) - szerokość bramy – 3m - wysokość całkowita 2,70 m - wysokość ściany bocznej 2,125 m - szerokość drzwiczek 0,90m - wysokość drzwiczek 2m - okucia na bokach w kolorze ORZECH lub ZŁOTY DĄB - okucia na dachu w kolorze dachu - blacha trapezowa akrylowa I gatunek ORZECH LUB ZŁOTY DĄB - blacha na dachu w kolorze GRAFIT (lub inny z podstawowej palety kolorów) - konstrukcja pomalowana farbą podkładową - nity pod kolor blachy - wkręty na dach aluminiowe (w kolorze srebrnym) - zamek KASTEL przy drzwiczkach (z klamką) Specyfikacja materiałowa: Dach - zbudowany z profili zimno giętych obitych blachą trapezową T-14 akrylową w pierwszym gatunku, wzmocniony kratownicą. Okucia z blachy akrylowej w kolorze blachy dachowej. Brama - ręcznie uchylana do góry w kolorze orzech. Po obu stronach bramy w dolnych rogach zamontowano sprężyny wspomagające podnoszenie bramy do góry. Ściany - samonośne skręcane śrubami na rogach garażu. Spawane profile w formie krzyża zapewniają stabilność i wytrzymałość konstrukcji garażu. Konstrukcja - wykonana jest przede wszystkim z profili zamkniętych, jak również z kątowników i ceowników. Całość jest bardzo wytrzymała i solidna. Garaż w kolorze orzech z okuciami wygląda bardzo estetycznie. Jest to bardzo funkcjonalna konstrukcja, ze względu na zastosowanie bramy uchylnej w garażu blaszanym. Proponujemy również inne wymiary i parametry garaży .Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie. NA TEN GARAŻ ZAWSZE WYMAGAMY ZALICZKI W KWOCIE 2000-3000 ZŁ. O szczegóły zapytaj naszych specjalistów. Wyposażenie dodatkowe(odpłatne): - dach ze spadem na: przód, tył, lewo, prawo - brama dwuskrzydłowa - dodatkowe małe drzwi - otwory okienne na wymiar - blacha ocynkowana - możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość - możliwość zmiany koloru na złoty dąb - możliwość zamontowania okien 50x80 - kotwiczenie do podłoża Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Szukasz innego garażu? Spójrz w inne nasze ogłoszenia, bądź zadzwoń, a my wyprodukujemy dla Ciebie konstrukcję, która spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski. PODANA CENA NIE JEST CENĄ FAKTYCZNĄ Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia ceny po wybraniu konfiguracji.

Garaż ALFA 4x6 drewnopodobny na zamówienie
Garaż ALFA 4x6 drewnopodobny na zamówienie
8660 zł
Poznań 10 dni plecy
Powierzchnia24
RodzajGaraż

ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ GRATIS (tego garażu) NA TERENIE CAŁEGO KRAJU KONTAKT: 66*******33 GARAZ 4x6 ALFA Opis: W kolorze orzech wygląda bardzo estetycznie. Wzmocniona konstrukcja i blacha hutniczo pokryta kolorem pozwalają cieszyć się wyglądem i funkcjonalnością garażu przez długie lata. Garaż 4x6 z dachem dwuspadowym, bramą uchylna i dodatkowymi drzwiczkami. Wymiary: - szerokość 4 m (3,96m) - długość 6 m (5,96m) - brama uchylna (wys. 2m) - wysokość światła wjazdu 1,95 m ( z możliwością zamontowania automatu przez klienta) - szerokość bramy – 3m - wysokość całkowita 2,70 m - wysokość ściany bocznej 2,125 m - szerokość drzwiczek 0,90m - wysokość drzwiczek 2m - okucia na bokach w kolorze ORZECH lub ZŁOTY DĄB - okucia na dachu w kolorze dachu - blacha trapezowa akrylowa I gatunek ORZECH LUB ZŁOTY DĄB - blacha na dachu w kolorze GRAFIT (lub inny z podstawowej palety kolorów) - konstrukcja pomalowana farbą podkładową - nity pod kolor blachy - wkręty na dach aluminiowe (w kolorze srebrnym) - zamek KASTEL przy drzwiczkach (z klamką). Specyfikacja materiałowa: Dach - zbudowany z profili zimno giętych obitych blachą trapezową T-14 akrylową w pierwszym gatunku, wzmocniony kratownicą. Okucia z blachy akrylowej w kolorze blachy dachowej. Brama - ręcznie uchylana do góry w kolorze orzech. Po obu stronach bramy w dolnych rogach zamontowano sprężyny wspomagające podnoszenie bramy do góry. Ściany - samonośne skręcane śrubami na rogach garażu. Spawane profile w formie krzyża zapewniają stabilność i wytrzymałość konstrukcji garażu. Konstrukcja - wykonana jest przede wszystkim z profili zamkniętych, jak również z kątowników i ceowników. Całość jest bardzo wytrzymała i solidna. Garaż w kolorze orzech z okuciami( obróbka blacharska) wygląda bardzo estetycznie. Jest to bardzo funkcjonalna konstrukcja, ze względu na zastosowanie bramy uchylnej w garażu blaszanym. Proponujemy również inne wymiary i parametry garaży .Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie. NA TEN GARAŻ ZAWSZE WYMAGAMY ZALICZKI W KWOCIE 1750 ZŁ. O szczegóły zapytaj naszych specjalistów. Wyposażenie dodatkowe(odpłatne): - dach ze spadem na: przód, tył, lewo, prawo - możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość - możliwość zmiany koloru na ZŁOTY DĄB - GRATIS - brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja -300 zł) - otwory okienne na wymiar +150 zł - 2-gie dodatkowe małe drzwi +150 zł - możliwość zamontowania okien uchylnych 50x80 – 300 zł - kotwiczenie do podłoża – 150 zł Dostawę zapewniamy GRATIS Produkt dostarczamy własnym zapleczem samochodowym. Kotwiczenia do podłoża nie jest usługa standardową. Płatność przy montażu. Działamy na terenie całego kraju. O terminie montażu informujemy 1-4 dni przed przyjazdem. Kontakt: 66*******33

Filtr