Garaż blaszany 4x5

Sortowanie:
Znaleziony: 67 ogłoszenie w kategorii Garaże i Parkingi Polska: Wszystkie miasta
Garaż blaszany 4x5 profil zamknięty
Garaż blaszany 4x5 profil zamknięty
6000 zł
nowe Czechowice-Dziedzice 30+ kilka dni temu

Garaż blaszany 4x5 brama uchylna drzwi 90 cm konstrukcja profil zamknięty 30x30. Transport montaż gratis. Dostępne różne kolory i wymiary.

Garaż Blaszany 4X5
Garaż Blaszany 4X5
Police 30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

Garaż Blaszany 4x5
Garaż Blaszany 4x5
Opatów 30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 667561233 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż. Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłożaTel.: 667561233

Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Konstrukcja garażu wykonana jest z kątowników oraz ceowników zimno giętych zabezpieczonych lakierem podkładowym. Całość obłożona jest blachą ocynkowaną ogniowo i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie.Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż. Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłożaZapraszamy do kontaktu telefonicznego 668777519 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Zelów 30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Konstrukcja garażu wykonana jest z kątowników oraz ceowników zimno giętych zabezpieczonych lakierem podkładowym. Całość obłożona jest blachą ocynkowaną ogniowo i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie.Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż. Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłożaZapraszamy do kontaktu telefonicznego 667561233 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Wieluń 30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż. Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłożaKonstrukcja garażu wykonana jest z kątowników oraz ceowników zimno giętych zabezpieczonych lakierem podkładowym. Całość obłożona jest blachą ocynkowaną ogniowo i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 664383968 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Tuszyn 30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Konstrukcja garażu wykonana jest z kątowników oraz ceowników zimno giętych zabezpieczonych lakierem podkładowym. Całość obłożona jest blachą ocynkowaną ogniowo i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie.Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż. Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłożaZapraszamy do kontaktu telefonicznego 881200863 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Tomaszów Mazowiecki 30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż. Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłożaKonstrukcja garażu wykonana jest z kątowników oraz ceowników zimno giętych zabezpieczonych lakierem podkładowym. Całość obłożona jest blachą ocynkowaną ogniowo i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 668307725 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Głowno 30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Konstrukcja garażu wykonana jest z kątowników oraz ceowników zimno giętych zabezpieczonych lakierem podkładowym. Całość obłożona jest blachą ocynkowaną ogniowo i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie.Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż. Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłożaZapraszamy do kontaktu telefonicznego 664383968 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Kęty 30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż. Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłożaKonstrukcja garażu wykonana jest z kątowników oraz ceowników zimno giętych zabezpieczonych lakierem podkładowym. Całość obłożona jest blachą ocynkowaną ogniowo i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 881200863 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Chrzanów 30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż. Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłożaKonstrukcja garażu wykonana jest z kątowników oraz ceowników zimno giętych zabezpieczonych lakierem podkładowym. Całość obłożona jest blachą ocynkowaną ogniowo i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 667561233 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Żychlin 30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Konstrukcja garażu wykonana jest z kątowników oraz ceowników zimno giętych zabezpieczonych lakierem podkładowym. Całość obłożona jest blachą ocynkowaną ogniowo i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie.Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż. Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłożaZapraszamy do kontaktu telefonicznego 668307725 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Zgierz 30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż. Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłożaKonstrukcja garażu wykonana jest z kątowników oraz ceowników zimno giętych zabezpieczonych lakierem podkładowym. Całość obłożona jest blachą ocynkowaną ogniowo i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 668777519 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Garaż Blaszany 4X5 OKAZJA
Pisz 30+ kilka dni temu

WymiarySzerokość: 4mDługość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I GatunekDach dwuspadowyokucia na dachu i ścianach bocznychBrama podnoszona do góryzamek kastelkonstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJIDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż. Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłoża

GARAŻ BLASZANY 4X5 DWUSKRZYDŁOWY + DRZWICZKI
GARAŻ BLASZANY 4X5 DWUSKRZYDŁOWY + DRZWICZKI
Opole 24 dnia plecy
Do wynajęcia przezWłaściciel
ParkingGaraż

WymiarySzerokość: 4m Długość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Ocynkowana I Gatunek- Dach ze spadem w tył- okucia na dachu i ścianach bocznych- Brama dwuskrzydłowa- zamek kastel- konstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładową- drzwiczki (do wyboru po której stronie: prawa/lewa)Możliwość KONFIGURACJI!Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia ceny.

GARAŻ BLASZANY 4X5 OCYNK BLASZAK
GARAŻ BLASZANY 4X5 OCYNK BLASZAK
2400 zł
Starogard Gdański 3 kilka dni temu

Parametry garażu: - szerokość 4m - długość 5 m - brama dwuskrzydłowa - dach ze spadkiem do tyłu - zamek na środku i dwa uchwyty na kłódki - rygle od środka - blacha trapezowa obustronnie ocynkowana w I gatunku WYKONANIE GARAŻU: - kątowniki zimnogięte zabezpieczone farbą podkładową w kolorze brązowym - powierzchnia dachu jest wzmocniona poprzeczkami ocynkowanymi - na miejscu u klienta gotowe ściany garażu są ze sobą skręcane śrubami Zapewniamy : - darmowy montaż - konkurencyjne ceny - dostawę do klienta - miłą i fachową obsługę - możliwość przytwierdzenia garażu do podłoża - szybki termin realizacji zamówienia Dostawa do ustalenia indywidualnie w zależności od miejsca montażu garażu . Montaż GRATIS !!! ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I ZAKUPU !!!

Garaż blaszany 4x5 4x6 Garaże blaszane WZMOCNIONE Cały Kraj
Garaż blaszany 4x5 4x6 Garaże blaszane WZMOCNIONE Cały Kraj
1889 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
Typ garażuBlaszany
Powierzchnia20

Oferujemy garaż blaszany np 4x5 GWARANTUJMY BARDZO SZYBKI TERMIN NA TERENIE CAŁEJ POLSKI !!! T 512 - pokaż numer telefonu - Opis sprzedawanego garażu: szerokość np. 4,00 m długość np. 5,00 m wysokość całkowita z przodu 2,13 m wysokość wjazdu 2,00 m wysokość z tyłu garażu 1,90 m brama dwuskrzydłowa otwierana na boki spad dachu do tyłu konstrukcja wzmocniona blacha trapezowa ocynkowana I gatunek zamek na środku z dwoma kluczami 2 uchwyty na kłódki u góry i dołu rygle od środka OFERUJEMY PRODUKTY WYKONANE TYLKO Z WYSOKIEJ JAKOŚCI BLACHY ORAZ STALI Działamy na terenie CAŁEJ POLSKI Zapewniamy szybki termin realizacji MOŻLIWE DODATKI: dach dwuspadowy lub jednospadowy (spad do przodu lub boku) brama uchylna dodatkowe drzwi wejściowe otwór okienny blacha ocynkowana + powlekana akrylem (kolor do wyboru) blacha ocynkowana + powlekana okleiną (ZŁOTY DĄB, ORZECH, MAHOŃ) NOWOŚĆ Dla Nas liczy się KLIENT i jego ZADOWOLENIE Zapraszamy do zakupu

Garaż blaszany 4x5 4x6 GARAŻE BLASZANE CAŁA POLSKA szybko!
Garaż blaszany 4x5 4x6 GARAŻE BLASZANE CAŁA POLSKA szybko!
5600 zł
Bełchatów 30+ kilka dni temu

Przez wiele lat, jakie istniejemy na rynku zdobyliśmy ogromne doświadczenie, o czym świadczy zadowolenie naszych klientów. Tak duża sprzedaż pozwala nam oferować Państwu produkty po najniższych cenach. Nasze produkty wyróżnia solidne oraz bezpieczne wykonanie. ~~~ TEL: 507-963-363, 664-727-300 ~~~ Dostarczamy nasze produkty na terenie całej Polski !!! ZAPRASZAMY !!! GARAŻ BLASZANY O WYMIARZE 4x5 W I GATUNKU ~~ WYMIARY GARAŻU: ~~ - szerokość - 4,00 m - długość - 5,00 m - wysokość przodu - 2,13 m - wysokość tyłu - 1,90 m - światło wjazdu (wysokość bramy) - 2,00 m ~~ PARAMETRY GARAŻU: ~~ - brama dwuskrzydłowa o szerokości 3,00 m usytuowana centralnie, z prawej lub lewej strony garażu - spadek dachu do tyłu - konstrukcja z kątownika malowanego farbą podkładową - blacha ocynkowana w I gatunku !!! KONSTRUKCJA WZMOCNIONA !!! DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI SZYBKI TERMIN REALZIACJI WYKONUJMEY RÓŻNE WYMIARY GARAŻY OFERUJEMY: najwyższej jakości garaże blaszane na każdy wymiar fachową poradę darmowy montaż dostawę w całej Polsce *** ZADZWOŃ I SPYTAJ O SZCZEGÓŁY *** **** tel 507-963-363, 664-727-300 *****

GARAŻ BLASZANY 4x5 4x6 GARAŻE BLASZANE CAŁA POLSKA raty
GARAŻ BLASZANY 4x5 4x6 GARAŻE BLASZANE CAŁA POLSKA raty
1870 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
Typ garażuBlaszany
Powierzchnia20

Zajmujemy się produkcją garaży blaszanych, schowków budowlanych, magazynków, pomieszczeń gospodarczych, kojców dla psów, konstrukcji stalowych lekkich, bram garażowych uchylnych oraz dwuskrzydłowych, ogrodzeń panelowych i systemów ogrodzeniowych. Przez wiele lat, jakie istniejemy na rynku zdobyliśmy ogromne doświadczenie, o czym świadczy zadowolenie naszych klientów. Tak duża sprzedaż pozwala nam oferować Państwu produkty po najniższych cenach. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawi, że jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie na jak najwyższym poziomie. Nasze produkty wyróżnia solidne oraz bezpieczne wykonanie. Dostarczamy nasze produkty na terenie całej Polski !!! ZAPRASZAMY !!! KONTAKT: 507 - pokaż numer telefonu - lub 664 - pokaż numer telefonu - GARAŻ BLASZANY O WYMIARZE 4x5 W I GATUNKU WYMIARY GARAŻU: - szerokość - 4,00 m - długość - 5,00 m - wysokość przodu - 2,13 m - wysokość tyłu - 1,90 m - światło wjazdu (wysokość bramy) - 2,00 m PARAMETRY GARAŻU: - brama dwuskrzydłowa o szerokości 3,00 m usytuowana centralnie, z prawej lub lewej strony garażu - spadek dachu do tyłu - konstrukcja z kątownika malowanego farbą podkładową - blacha ocynkowana w I gatunku !!! KONSTRUKCJA WZMOCNIONA !!! MOŻLIWE DODATKI: dach dwuspadowy lub jednospadowy (spadek do przodu lub na bok) brama uchylna dodatkowe drzwi wejściowe na ścianie lub z tyłu otwór okienny blacha ocynkowana + powlekana akrylem (kolor do wyboru) blacha ocynkowana + powlekana okleiną drewnopodobną (ZŁOTY DĄB, ORZECH, MAHOŃ) NOWOŚĆ konstrukcja z kątowników ocynkowanych NOWOŚĆ konstrukcja z profili zamkniętych ocynkowanych NOWOŚĆ kotwiczenie do podłoża ZAPRASZAMY DO ZAKUPU

Garaż blaszany 4x5 ocynkowany z bramą uchylną
Garaż blaszany 4x5 ocynkowany z bramą uchylną
2 600 zł
Rabka-Zdrój 30+ kilka dni temu
Do wynajęcia przezWłaściciel
ParkingGaraż

Przedmiotem ogłoszenia jest garaż blaszany ocynkowany o wymiarach 4x5m z bramą uchylną podnoszoną do góry. Garaż pokryty jest ocynkowaną blachą trapezową w I gatunku. Wymiary garażu:- szerokość: 4m,- długość/głębokość: 5m,- wysokość z przodu: 2,14m,- wysokość z tyłu: 1,9m,- światło wjazdu: 3x2m,Za dodatkową dopłatą:- powiększenie garażu,- dodatkowe drzwi wejściowe,- okna, świetliki,- dach z blachodachówki,- automat do bramy uchylnej,- inne wg życzeniaZajmujemy się produkcją i montażem m.in. garaży blaszanych, bram garażowych, wiat/magazynów blaszanych oraz konstrukcji stalowych na indywidualne zamówienie. Zapewniamy transport i montaż na terenie całego kraju.Transport ustalany telefonicznie. Montaż jest bezpłatny.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.tel. 728169004email: grzywstal@wp.pl

Garaż blaszany 4x5 4x5.5 4x6 profil zamknięty
Garaż blaszany 4x5 4x5.5 4x6 profil zamknięty
7400 zł
Skawina 30+ kilka dni temu

Garaż blaszany brama uchylna 4m konstrukcja z profila zamkniętego malowanego farbą podkładową. Transport montaż gratis.

GARAŻ BLASZANY 4X5 SPAD W TYŁ BRAMA
GARAŻ BLASZANY 4X5 SPAD W TYŁ BRAMA
Płock 24 dnia plecy
Do wynajęcia przezWłaściciel
ParkingGaraż

Przedmiotem oferty jest garaż blaszany o wymiarach 4x5m z bramą uchylną. Garaż z zewnątrz obity jest blachą trapezową w I gatunku odporną na warunki atmosferyczne. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową zabezpieczającą garaż przed korozją. Szkielet konstrukcji wykonany jest z kątowników i profili zamkniętych.Całość wykonana jest solidnie i estetycznie.Wymiary: szerokość 4 m długość 5 m wysokość całkowita z przodu 2,13 m wysokość tyłu 1,90 m brama uchylna otwierana do góryspadek dachu w kierunku tyłu zamekkonstrukcja pomalowana lakierem podkładowymMożliwość KONFIGURACJI!Dodatki:dach dwuspadowydach o spadku na bramę lub na bokbrama uchylna (wyposażona w 6 sprężyn)różne kolory blachy (z palety RAL)dodatkowe drzwi w garażuotwór okiennykotwiczenie do podłożazmiana wymiarów garażuDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia ceny.

Garaże Garaż blaszany 4x5 z dostawą i montażem Łódź całe woj. łódzkie
Garaże Garaż blaszany 4x5 z dostawą i montażem Łódź całe woj. łódzkie
3180 zł
Łódź 17 dni plecy
Powierzchnia20
RodzajGaraż

Oferuję garaż blaszany o wymiarze: 4x5 (szerokość x długość) z bramą dwuskrzydłową 3m szeroką (usytuowanie bramy do wyboru: z prawej, z lewej lub pośrodku), ze spadem dachu do tyłu, blacha ocynkowana w I gatunku za cenę 3180 zł brutto z dostawą i montażem na miejscu. Płatność za garaż następuje gotówką po montażu. Istnieje możliwość wykonania garażu w dodatkowych opcjach: * otwór na okno * drzwi wejściowe 90cm * blacha powlekana akrylem (kolor do wyboru) lub w okleinie (złoty dąb, orzech, mahoń) * podwyższenie garażu * dach dwuspadowy * spad do przodu lub na bok * brama uchylna * konstrukcja z profili zamkniętych zapewniamy: - wysoką jakość produktu w dobrej cenie - transport i montaż bezpłatnie - płatność przy odbiorze gotówką - krótki termin realizacji - około 7 dni - satysfakcję z zakupu - miłą i fachową obsługę oferujemy: - bramy garażowe na wymiar: uchylne, dwuskrzydłowe - drzwi stalowe na wymiar - garaże na wymiar, schowki, hale, wiaty - nietypowe konstrukcje stalowe - kojce dla psów - wiaty śmietnikowe - inne konstrukcje na życzenie klienta Przygotowanie podłoża oraz przytwierdzenie garażu jest po stronie klienta. Masz pytania? Interesuje Cię inny wymiar? Zadzwoń.796-618-033 Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Garaż blaszany 4x5+1m Drewnopodobny Garaże Blaszane Wiaty
Garaż blaszany 4x5+1m Drewnopodobny Garaże Blaszane Wiaty
7450 zł
Łódź 30+ kilka dni temu

Zajmujemy się produkcją garaży najwyższej jakości. Profesjonalna i stabilna konstrukcja, idealny garaż na samochód czy schowek na najróżniejsze materiały. Nowoczesne garaże blaszane charakteryzują się estetyką, jakością wykonania oraz dbałością o każdy szczegół. Położenie poziome blachy, nity w kolorze oraz pełna obróbka blacharska, sprawia, że garaż prezentuje się nowocześnie i elegancko.Blacha na garażu jest ocynkowana, powlekana hutniczo w kolorach drewnopodobnych. Konstrukcja garażu wykonana jest całkowicie z profili zamkniętych, która gwarantuje stabilność oraz wytrzymałość na każde warunki pogodowe. Cechy Garażu: -szerokość 4,00 -długość 5,00 m -wiata 1,00m -wysokość wjazdu 1,90m -wysokość ściany bocznej: 2,13m -wysokość w szczycie garażu 2,60m -blacha drewnopodobna -poziomy panel blachy -dach dwuspadowy -brama uchylna -konstrukcja wykonana z profili zamkniętych! -obróbki blacharskie dookoła Wyposażenie Dodatkowe: -dach ze spadem do tyłu -dach o spadku na bramę lub na bok -brama uchylna -dodatkowe małe drzwi -otwory okienne na wymiar -blacha akrylowa oraz drewnopodobna (różne kolory) -możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, -wysokość -blacho dachówka -kotwiczenie do podłoża Transport oraz montaż: Nasz produkty są montowane i rozwożone na terenie całego kraju. Montaż oraz transport w cenie Zapraszamy pod kontakt telefoniczny, gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pomoc w wyborze odpowiedniej konstrukcji stalowej dopasowanej do Państwa potrzeb. Termin Realizacji: Zazwyczaj około 14 dni Dołącz do setek zadowolonych klientów, sprawdź Nas! Telefon: 791713038

Garaż blaszany 4x5 ocynkowany blaszak garaże GRATIS montaż
Garaż blaszany 4x5 ocynkowany blaszak garaże GRATIS montaż
3800 zł
Skomielna Biała 30+ kilka dni temu

GARAŻ BLASZANY 4x5m w NAJLEPSZEJ CENIE NA RYNKU!!! Zapewniamy bezpłatny transport i montaż na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego. WYMIARY: - szerokość: 4 m, - długość: 5 m, - wysokość z przodu: 2,13 m, - wysokość z tyłu: 1,9 m, - wysokość wjazdu: 2 m, Garaż pokryty jest blachą trapezową ocynkowaną, konstrukcja wykonana z kątowników zabezpieczona farbą antykorozyjną. Wyposażony jest w bramę dwuskrzydłową otwieraną na boki. Dach ze spadem na tył. Możliwość usytuowania bramy po lewej lub prawej stronie. Zobacz nasze pozostałe ogłoszenia Tel. 607 262 853 * informujemy, że na chwilę obecną realizujemy zamówienia tylko na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego

GARAŻ BLASZANY 4X5 SPAD W TYŁ BRAMA DWUSKRZYDŁOWA
GARAŻ BLASZANY 4X5 SPAD W TYŁ BRAMA DWUSKRZYDŁOWA
Łódź 24 dnia plecy
Do wynajęcia przezWłaściciel
ParkingGaraż

Przedmiotem oferty jest garaż blaszany o wymiarach 4x5m z bramą dwuskrzydłową. Konstrukcja z zewnątrz obita jest blachą trapezową akrylową I gatunku, odporną na warunki atmosferyczne. Całość wykonana jest solidnie i estetycznie.Konstrukcja garażu pomalowana jest farbą podkładową zabezpieczającą wszystkie elementy przed korozją. Szkielet konstrukcji wykonany jest z kątowników i profili zamkniętych.Wymiary:szerokość 4 mdługość 5 mwysokość całkowita z przodu 2,13 mwysokość tyłu 1,90 mbrama dwuskrzydłowa otwierana na bokispadek dachu w kierunku tyłuzamek na środku z dwoma kluczamidwa uchwyty na kłódki (góra i dół)rygle od środkablacha akrylowa w I gatunkiMożliwość KONFIGURACJI!Dodatki:dach dwuspadowydach o spadku na bramę lub na bokbrama uchylna (wyposażona w 6 sprężyn)różne kolory blachy (z palety RAL)dodatkowe drzwi w garażuotwór okiennykotwiczenie do podłożazmiana wymiarów garażuDuży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia ceny.

Garaż blaszany 4x5 garaże transport i montaż gratis blaszak
Garaż blaszany 4x5 garaże transport i montaż gratis blaszak
1530 zł
30+ kilka dni temu

GARAŻ BLASZANY 4x5m w NAJLEPSZEJ CENIE NA RYNKU!!! Zapewniamy bezpłatny transport i montaż na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego. WYMIARY: - szerokość: 4 m, - długość: 5 m, - wysokość z przodu: 2,13 m, - wysokość z tyłu: 1,9 m, - wysokość wjazdu: 2 m, Garaż pokryty jest blachą trapezową ocynkowaną, konstrukcja wykonana z kątowników zabezpieczona farbą antykorozyjną. Wyposażony jest w bramę dwuskrzydłową otwieraną na boki. Dach ze spadem na tył. Możliwość usytuowania bramy po lewej lub prawej stronie. Zobacz nasze pozostałe ogłoszenia Tel. 607 262 853 * informujemy, że na chwilę obecną realizujemy zamówienia tylko na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego

Garaż blaszany 4x5 złoty dąb, dach spad boczny, małopolska
Garaż blaszany 4x5 złoty dąb, dach spad boczny, małopolska
1 zł
Nowy Targ 30+ kilka dni temu

Producent Garaży Blaszanych: STAL JAN TELEFON: 608 777 040 STRONA: w*************l Przedmiotem ogłoszenia jest garaż blaszany o następujących parametrach: -blacha akrylowa -blacha I gatunek -kolor -> złoty dąb (drewnopodobny) -szerokość 4m -głębokość 5m -dach jednospadowy - spad boczny -brama standardowa -dodatkowe drzwi wejściowe -dowóz i montaż na terenie województwa małopolskiego GRATIS -nity w kolorze ocynkowym W ofercie również: różne wymiary i kolory (RAL), hale, wiaty, kioski, magazyny, kojce, altany śmietnikowe.

Garaż blaszany 4x5 4x6 blacha kolor bramy uchylne do góry
Garaż blaszany 4x5 4x6 blacha kolor bramy uchylne do góry
11000 zł
Słomniki 30+ kilka dni temu

Oferta dotyczy garażu blaszanego o wymiarach 4x5m z bramą uchylną podnoszoną do góry i dachem jednospadowym (dodatkowe drzwi wejściowe widoczne na zdjęciu +200zł) Stabilna i mocna konstrukcja pokryta blachą trapezową w wybranym przez Państwa kolorze z palety RAL lub drewnopodobnym. PODANA CENA JEST CENĄ BRUTTO I OBEJMUJE TRANSPORT I MONTAŻ GARAŻU. PARAMETRY GARAŻU: - szerokość: 4 m, - długość: 5 m, - wysokość z przodu: 2,13 m, - wysokość z tyłu: 1,9 m, - wysokość wjazdu: 2 m, - dach jednospadowy do tyłu, - brama uchylna na sprężynach podnoszona do góry - poszycie z blachy trapezowej I gatunku w wybranym kolorze W ofercie również wymiary 3,5x5, 3,5x6, 4x6, 5x6, 6x6 i inne. OPCJE DODATKOWO PŁATNE: - poszycie z blachy trapezowej drewnopodobnej - spadek dachu na przód, prawo/lewo lub dach dwuspadowy - dodatkowe drzwi w jednej ze ścian - otwór pod okno - inny wymiar garażu WYKONUJEMY GARAŻE W RÓŻNYCH ROZMIARACH I KONFIGURACJI. Jeżeli interesują Cię inne wymiary zobacz nasze pozostałe ogłoszenia lub skontaktuj się z nami. Tel. 607 262 853 WAŻNE! Aby zapobiec niekontrolowanemu przemieszczeniu konstrukcji (np. na skutek silnego wiatru) należy zakotwiczyć garaż do podłoża. Można to zrobić samemu lub za dodatkową opłatą zlecić tę usługę ekipie montującej. Zlecenie kotwienia garażu odbywa się podczas składania zamówienia. * informujemy, że na chwilę obecną realizujemy zamówienia tylko na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego

PROMOCJA Garaż Blaszany Akryl 4X5 DOSTAWA CAŁA POLSKA
PROMOCJA Garaż Blaszany Akryl 4X5 DOSTAWA CAŁA POLSKA
Toruń 30+ kilka dni temu

Garaż Blaszany 4X5 AkrylWymiary:Szerokość: 4m Długość: 5mWysokość w szczycie: 2,35mWysokość ściany bocznej: 2,13mBlacha: Akryl ZŁOTY DĄB I Gatunek- Dach dwuspadowy- okucia na dachu i ścianach bocznych- Brama podnoszona do góry- zamek kastel- konstrukcja wykonana z kątownika malowanego farbą podkładowąMożliwość zamówienia garażu w kolorze ORZECH i dodatkowych modyfikacji.Konstrukcja garażu wykonana jest z kątowników giętych na zimno oraz profili. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową.Całość obłożona jest blachą akrylową I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych.Całość jest stabilna i bezpieczna.W cenie możliwe usytuowanie bramy na środku, po prawej lub lewej stronie garażu.Wybór prosimy zgłosić pod numerem telefonu:667561233. Produkt dostarczamy własnym zapleczem samochodowym.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 667561233 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".Klient zobowiązany jest przygotować podłoże pod garaż we własnym zakresie. Istnieje kilka sposobów przygotowania podłoża pod garaż.\ Najlepszym sposobem jest wylanie wylewki betonowej, fundamentu lub ułożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych (płyty chodnikowe, trylinka). W przypadku wykonania fundamentu lub ułożenia bloczków betonowych, powierzchnię pod garaż można wyłożyć kostką chodnikową lub wypełnić kruszywem. Należy pamiętać, że do wymiarów garażu trzeba dodać 20 cm, aby przygotowane podłoże wystawało poza garaż, a garaż nie znajdował się na krawędzi przygotowanego podłoża.

Garaz blaszany 4x5 garaż
Garaz blaszany 4x5 garaż
1900 zł
Tarnów 30+ kilka dni temu

Garaż blaszany pierwszy gatunek 4m szeroki 5m długi Wysokość przód 2.13m Wysokość tył 1.90m Wysokość wjazdu 2m Spad dachu w tył Drzwi dwuskrzydłowe Zamek Dwa kluczyki Dwa rygle od środka Dodatkowe uszy na dwie kłódki Konstrukcja wzmocniona profilem zamknietym malowana farbą podkladowa Dodatkowe opcje: Kolor Okno plastikowe uchylane do środka Otwor okienny Małe drzwi Dach dwuspadowy spad w prawo w lewo w przód Brama uchylana do góry Czas realizacji do 14 dni roboczych transport montaż gratis cale województwo Małopolski Producent garaży blaszanych typowych i nietypowych wiat pomieszczen gospodarczych konstrukcji stalowych Schowkow budowlanych w***************************l ko****t@g*********************.pl Tel.693344132 785508537

Garaż blaszany 4x5 z bramą uchylną ocynk Dostawa Montaż kujaw-pomor
Garaż blaszany 4x5 z bramą uchylną ocynk Dostawa Montaż kujaw-pomor
3280 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
Powierzchnia20
RodzajGaraż

W sprzedaży garaż o parametrach: - wymiar 4m x 5m (szerokość x długość) - spad dachu do tyłu (wysokość: przód 2,13m, tył 1,90m) - brama uchylna (podnoszona do góry) o szerokości 3m - umiejscowienie bramy do wyboru: pośrodku, z prawej lub lewej strony - brama wyposażona w zamek, klamkę i klucze - poszycie garażu stanowi blacha ocynkowana w I gatunku - konstrukcja garażu z kątownika zimnogiętego pomalowanego na brązowo, konstrukcja bramy z profila zamkniętego Dostawa i montaż garażu gratis Płatność gotówką na miejscu Termin realizacji wynosi około 7 dni Istnieje możliwość zakupu w systemie ratalnym Garaż może mieć dodatkowe opcje: - dach dwuspadowy lub spad na bok czy przód - blacha w kolorze RAL lub drewnopodobna - dodatkowe drzwi jednoskrzydłowe - otwór okienny - inne opcje na życzenie klienta - inne wymiary garaży W zakresie klienta jest przygotowanie podłoża oraz przymocowanie garażu do podłoża. Zapraszam do kontaktu tel. 794 004 224

GARAŻ BLASZANY GARAŻE BLASZANE 4x5
GARAŻ BLASZANY GARAŻE BLASZANE 4x5
4799 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Cena 5700 brutto Transport Montaz Gratis Cała Polska -Profil Zamkniety -blachodachówka -brama uchylna -zamki wkładki 3 klucze -dach dwuspadowy -okucja narozne ,dachowe -fak vat

Garaż Blaszany Drewnopodobny 4x5 dwuspad
Garaż Blaszany Drewnopodobny 4x5 dwuspad
5500 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Witam do zaoferowania mamy garaż blaszany drewnopodobny o stabilnej i mocnej konstrukcji. Parametry garażu: - szerokość garażu: 4 m - długość: 5 m - dach dwuspadowy - kratownica + 8 belek z profili zamkniętych 60x40 - brama uchylna podnoszone do góry wyposażona w klamkę i zamki wkładkowe - blacha drewnopodobna panel poziomy - konstrukcja w całości wykonana z profili zamkniętych pomalowanych farba podkładową - dach z blachy trapezowej - okucia dachowe oraz narożne Dodatkowe opcje do garażu: -okno PCV o wymiarach 80 cm x 50 cm -furtka -kotwiczenie do podłoża -blachodachówka Ponadto wykonujemy garaże pod indywidualne zamówienie klienta o dowolnej szerokości, długości oraz wysokości. Możliwe warianty do wyboru: 1. Garaż pokryty blachą w dwóch wariantach: panel pionowy lub panel poprzeczny. 2. Dwa rodzaje wjazdu: brama uchylna podnoszona do góry lub bram dwuskrzydłowa. 3. Warianty dachu: spad na tył, dwuspadowy, spad na bok oraz spad na przód. 4. Możliwość wykonania dodatkowych drzwi lub okien. 5. Dodatkowe okucia narożne oraz dachowe. W celu uzyskania wyceny oraz informacji o produkcie zadzwoń lub napisz do nas na e-mail. Zachęcam do skorzystania z naszej oferty.

GARAŻ BLASZANY 3x5 4x5 4x6 garaże blaszane PODLASKIE raty
GARAŻ BLASZANY 3x5 4x5 4x6 garaże blaszane PODLASKIE raty
7800 zł
Białystok 30+ kilka dni temu

WITAM. Oferuję garaż blaszany typowy w I gat, WZMOCNIONY. Standardowa konstrukcja: - szerokość 3, 00 m - długość 5, 00 m - wysokość z przodu 2, 13 m - wysokość z tyłu 1, 90 m - światło wjazdu 2, 00 m - brama dwuskrzydłowa na boki otwierana - dach jednospadowy do tyłu - blacha ocynkowana w I gatunku - zamek pośrodku - uszy na kłódki góra i dół - rygle od środka Garaże blaszane mogą być dodatkowo wyposażone w takie elementy jak: •brama podnoszona, •dach dwuspadowy, spad w lewo, spad w prawo, spad do przodu •dodatkowe drzwi wejściowe, •otwór okienny, •podwyższenie światła wjazdu, •blacha akrylowa. RÓŻNE WYMIARY: 1x1, 2x2, 2x3, 2x4, 2.5x4, 3x4, 3x5, 3x5.5, 3.5x5, 3.5x5.5, 3x6, 3.5x6, 4x5, 4x6, 4x7, 3x7, 5x6, 6x5, 6x6, 8x5, 8x6, 6x7, 8x7, 10x5, 12x6 i wiele wiele innych na zamówienie. Montaż wykonujemy gratis. Prowadzimy sprzedaż na raty. Oferujemy garaże blaszane różnych wymiarów, produkowane z materiałów najwyższej jakości, pochodzących wyłącznie z polskich hut. Garaże blaszane opieramy na konstrukcji wykonanej z kątowników zimnogietych, które następnie powlekane są farbą podkładową. Konstrukcja garażu blaszanego jest przykrywana blachą trapezową, która może być ocynkowana lub powlekana. Przygotowanie wszystkich elementów oraz montaż wykonany przez naszych pracowników to gwarancja stabilnej konstrukcji garażu. Atutem firmy jest terminowość w wywiązywaniu się z zawartych transakcji, jakość i trwałość produktu, profesjonalizm i zaangażowanie w relacjach z klientami. Bogata oferta firmy: garaże blaszane, niestandardowe konstrukcje stalowe, kojce, drzwi oraz bramy uchylne, dwuskrzydłowe i segmentowe. MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ DZIAŁAMY NA TERENIE WSZYSTKICH WOJEWÓDZTW. GWARANCJA SZYBKIEGO TERMINU. GARAŻE PROSTO OD PRODUCENTA Zapraszamy serdecznie.

Garaż blaszany 3x5 3x6 4x5 4x6
Garaż blaszany 3x5 3x6 4x5 4x6
2650 zł
Kutno 2 dnia plecy
Powierzchnia15
RodzajGaraż

Garaż blaszany 3x5 Wysokość przód 213cm Wysokość tył 188cm Wysokość swiatła wjazdu 200cm Spad dachu w tył Blacha ocynk pierwszy gatunek Konstrukcja dachu profil zamkniety Drzwi otwierane na boki Zamek dwa kluczyki Transport montaż gratis na terenie całego województwa Łódzkiego Jako producent oferujemy garaże na dowolny wymiar Tel.693344132

Garaż jednostanowiskowy 3x5 4x5 garaż blaszany na wymiar
Garaż jednostanowiskowy 3x5 4x5 garaż blaszany na wymiar
Pińczów 25 dni plecy
ParkingGaraż

Oferujemy Państwu garaże najwyższej jakości! Jesteśmy producentem, NIE pośrednikiem! Wykonujemy garaże: z blach: drewnopodobnych, RAL, BTX i ocynk. drzwi: dwuskrzydłowe bądź uchylne z możliwością montażu automatyki! dach: wykonujemy garaże dwuspadowe przód-tył i na boki, jednospadowe oraz ze spadem na jeden bok dodatkowo oferujemy Państwu: filc antykondensacyjny pod dach, okienka uchylne PCV lub nie otwierane, dodatkowe drzwi wejściowe 90cm i wiele innych! Zajmujemy się produkcją garaży jednostanowiskowych i wielostanowiskowych oraz hal! ! Podana cena jest ceną przykładową, w celu dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu ! Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerami: 787-453-796 788-406-208 lub do kontaktu w wiadomości prywatnej!

Garaż blaszany 4x6!Garaż blaszak!Garaże blaszane 3x5 4x5 6x6
Garaż blaszany 4x6!Garaż blaszak!Garaże blaszane 3x5 4x5 6x6
3300 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Sprzedam garaż: -4m szeroki -6m długi -wysokość światła wjazdu-2m -brama standardowa 3m z możliwością umiejscowienia centralnie lub do boku(brama może mieć również szerokość 4m) -wysokość tyłu-1,9m -wysokość przodu-2,18 Blacha ocynk w pierwszym gatunku o wzmocnionym trapezie T14! Transport i montaż w cenie garażu całe woj! Możliwość zakupu na raty! Podłoże należy przygotować i po montażu zakotwiczyć garaż. Czas realizacji 2-14 dni/o aktualny termin proszę pytać/. Wyceny innych wymiarów oraz szczegóły,zamówienia tel.796-822-246

Garaż w kolorze 4x5, garaż blaszany, dowolne wymiary szybka realizacja
Garaż w kolorze 4x5, garaż blaszany, dowolne wymiary szybka realizacja
3890 zł
Bełchatów 18 dni plecy
Powierzchnia20
RodzajGaraż

Oferujmy GARAŻ BLASZANY Z BLACHY TRAPEZOWEJ AKRYLOWEJ idealny jako pomieszczenie gospodarcze, magazynowe. Parametry: - szerokość 4,00 m - długość 5,00 m - wysokość wjazdu ok 2,00 m - wysokość całkowita 2,35 m - wysokość ścian bocznych 2,13 m - blacha trapezowa akrylowa I gatunek (kolor do wyboru) - dach dwuspadowy - brama podnoszona do góry - konstrukcja pomalowana lakierem podkładowym TRANSPORT NA TERENIE CAŁEGO KRAJU Dodatkowe opcje: - dach dwuspadowy - dach o spadku na bramę lub na bok - brama lub bramy uchylne podnoszone do góry - okucia - dodatkowe małe drzwi - otwory okienne na wymiar - blacha akrylowa (różne kolory) - kotwiczenie do podłoża KONSTRUKCJA wykonana jest z kątowników i ceowników zimnogiętych zabezpieczonych lakierem podkładowym. Całość obłożona jest blachą akrylową i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych. Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznie. NASZA FIRMA - jest producentem - posiada wieloletnie doświadczenie - oferuje najniższe ceny - zapewnia transport na terenie całego kraju - oferuje montaż gratis - zapewnia płatność po montażu - udziela rocznej gwarancji - oferuje system ratalny - gwarantuje terminową dostawę - zapewnia miłą i fachową obsługę W celu ustalenia ceny wraz z kosztami dostawy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 668777519 lub 881200863 Nasze biuro pracuje dla Państwa w godzinach: pn.-pt.: 8-18 sob.: 8-12

GARAŻ BLASZANY, garaz, blaszak 4x5 zielony  NA WYMIAR
GARAŻ BLASZANY, garaz, blaszak 4x5 zielony NA WYMIAR
2200 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Sprzedaż dotyczy garażu 4x5 z dachem jednospadowym do tyłu, wyposażonego w drzwi dwuskrzydłowe. Konstrukcja wykonana jest z kątownika zimnogiętego pomalowanego farbą podkładową, a na niego zanitowana została blacha ocynkowana + podkład + kolor włąsciwy. Drzwi posiadają zamek pośrodku oraz dwa dodatkowe rygle (góra, dół) oraz uchwyty na kłódkę. Opis garażu: ~ wysokość standardu (w najwyższym punkcie): 2.13m ~ wysokość standardu (z tyłu): 1.90m ~ szerokość bramy w standardzie: 3m ~ wysokość bramy w standardzie: 2m ~ spad dachu: tył Dodatkowe opcje: ~ dodatkowe małe drzwi wejściowe ~ otwór okienny ~ brama uchylna - podnoszona do góry ~ blacha akrylowa (paleta RAL lub BTX) ~ podwyższenie garażu ~ poszerzenie garażu ~ dach dwuspadowy ~ dach ze spadkiem na bok (prawo, lewo) Podstawowe informacje: Szkielet: wykonany z kątownika zimnogiętego konstrukcja dachu: ceownik 50mm zimnogięty lub w przypadku dachu dwuspadowego kratownica wykonana z kątownika pokrycie: blacha ocynkowa trapezowa lub akrylowa (matowa, połysk) całość konstrukcji pokryta jest podkładem Przygotowanie podłoża należy do wykonania we własnym zakresie przez kupującego. Teren gdzie będzie on ustawiony należy wyrównać, a w przypadku, gdy nie ma wylewki trzeba rozstawić bloczki betonowe i je wypoziomować, a po zakończeniu montażu należy konstrukcję zakotwiczyć do podłoża. Dysponujemy własnym transportem, a także zapewniamy montaż gratis zakupionych u nas garaży. OBSŁUGUJEMY CAŁĄ POLSKĘ - DOWÓZ NA WSZYSTKIE WOJEWÓDZTWA!!! ZADZWOŃ - ZAPYTAJ - ZAMÓW 888 770 222 TERMIN OKOŁO 7 DNI. ZAPRASZAM SERDECZNIE.

Garaż blaszany 3x5 standard!Schowek! Magazynek! Wiata! 4x5
Garaż blaszany 3x5 standard!Schowek! Magazynek! Wiata! 4x5
4400 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Witam. Sprzedam garaż blaszany o standardowych parametrach *szerokość 3m *długość 5m *spad dachu do tyłu *konstrukcja stalowa pomalowana farbą podkładową wzmocniona pod dachem trzema poprzeczkami z ceownika ocynkowanego *brama dwuskrzydłowa z zamkiem, dwoma ryglami od środka oraz dodatkowymi uchwytami na kłódki *wysokość przodu 2,13m *wysokość tyłu 1,9m *wysokość wjazdu 2m *blacha ocynkowana pierwszego gatunku Wykonujemy również inne wymiary garaży z dodatkowymi drzwiami, bramą uchylną lub np. otworem okiennym. Co więcej posiadamy w ofercie tańsze garaże 3x5m pokryte blachą w drugim gatunku !!! Zamówienie można złożyć dzwoniąc pod nr 502-872-960 Zapraszam

Garaż Blaszany Drewnopodobny 4x5 Garaże Blaszane Hala Wiata
Garaż Blaszany Drewnopodobny 4x5 Garaże Blaszane Hala Wiata
10300 zł
Czechowice-Dziedzice 30+ kilka dni temu

Zajmujemy się produkcją garaży najwyższej jakości. Profesjonalna i stabilna konstrukcja, idealny garaż na samochód czy schowek na najróżniejsze materiały. Nowoczesne garaże blaszane charakteryzują się estetyką, jakością wykonania oraz dbałością o każdy szczegół. Położenie poziome blachy, nity w kolorze oraz pełna obróbka blacharska, sprawia, że garaż prezentuje się nowocześnie i elegancko.Blacha na garażu jest ocynkowana, powlekana hutniczo w kolorach drewnopodobnych. Konstrukcja garażu wykonana jest całkowicie z profili zamkniętych, która gwarantuje stabilność oraz wytrzymałość na każde warunki pogodowe. Cechy Garażu: -szerokość 4,00 m -długość 5,00 m -wysokość wjazdu 1,90m -wysokość ściany bocznej: 2,13m -wysokość w szczycie garażu 2,50m -blacha drewnopodobna orzech/złoty dąb/akrylowa -poziomy panel blachy -dach dwuspadowy pokryty blachą trapezową -bramy uchylne -konstrukcja wykonana z profili zamkniętych! -obróbki blacharskie dookoła Wyposażenie Dodatkowe: -dach ze spadem do tyłu -dach o spadku na bramę lub na bok -brama uchylna -dodatkowe małe drzwi -otwory okienne na wymiar -blacha akrylowa oraz drewnopodobna (różne kolory) -możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, -wysokość -blacho dachówka -kotwiczenie do podłoża Transport oraz montaż: Nasz produkty są montowane i rozwożone na terenie całego kraju. Montaż oraz transport w cenie Zapraszamy pod kontakt telefoniczny, gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pomoc w wyborze odpowiedniej konstrukcji stalowej dopasowanej do Państwa potrzeb. Termin Realizacji: Zazwyczaj około 14 dni Dołącz do setek zadowolonych klientów, sprawdź Nas! Telefon: 791713038 w***************l

Garaż blaszany 3x5! Blaszak (Schowek, Magazyn ) 2x3, 4x5 6x6
Garaż blaszany 3x5! Blaszak (Schowek, Magazyn ) 2x3, 4x5 6x6
2280 zł
Starachowice 30+ kilka dni temu

Sprzedam garaż blaszany 3x5m Parametry ; 3m szeroki 5m głęboki 2,13m wysokość przodu 2m wysokość wjazdu 1.9 wysokość tyłu spad dachu do tyłu blacha ocynkowana pierwszego gatunku brama dwuskrzydłowa Posiadamy inne wymiary blaszaków Więcej informacji i wycena pod nr - 502-872-960 Zapraszam

Garaż blaszany 3x5 PRODUCENT! Garaże! 3x5, 4x5, 6x5, 6x6
Garaż blaszany 3x5 PRODUCENT! Garaże! 3x5, 4x5, 6x5, 6x6
2900 zł
Kolbuszowa 30+ kilka dni temu

Sprzedam Garaż: -3m szeroki -5m długi -spad w tył -brama dwuskrzydłowa WYSOKOŚCI: -2,13m przód -2m brama -1,9 tył Garaż pokryty blachą ocynkową w pierwszym gatunku! Posiadamy również garaże o innych parametrach !!! Oferuję darmowy transport i montaż na terenie całego województwa Informacje i wyceny tel. 502-872-960

Garaż blaszany, garaże na wmiar, garaż 4x5 3x5 6x6 6x5 od producenta
Garaż blaszany, garaże na wmiar, garaż 4x5 3x5 6x6 6x5 od producenta
Zduńska Wola 24 dnia plecy

Oferujemy Państwu garaże najwyższej jakości! Jesteśmy producentem, NIE pośrednikiem! Wykonujemy garaże: z blach: drewnopodobnych, RAL, BTX i ocynk. drzwi: dwuskrzydłowe bądź uchylne z możliwością montażu automatyki! dach: wykonujemy garaże dwuspadowe przód-tył i na boki, jednospadowe oraz ze spadem na jeden bok dodatkowo oferujemy Państwu: filc antykondensacyjny pod dach, okienka uchylne PCV lub nie otwierane, dodatkowe drzwi wejściowe 90cm i wiele innych! Zajmujemy się produkcją garaży jednostanowiskowych i wielostanowiskowych oraz hal! ! Podana cena jest ceną przykładową, w celu dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu ! Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerami: 787-453-796 788-406-208 lub do kontaktu w wiadomości prywatnej!

Garaż blaszany 3x5 3x6 4x5 4x6 6x5 WZMOCNIONE garaże blaszak
Garaż blaszany 3x5 3x6 4x5 4x6 6x5 WZMOCNIONE garaże blaszak
1477 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu
Typ garażuBlaszany
Powierzchnia15

Zajmujemy się sprzedażą najlepszej jakości garaży blaszanych, wiat, hal, kojców dla psów oraz bram garażowych dostępnych na polskim rynku. Gwarantujemy doskonałą obsługę oraz profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniej konstrukcji stalowej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Cechuje nas profesjonalizm oraz doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu jakie zostaje wyznaczone przez klienta. Wybierając nasze produkty zyskujesz nie tylko doskonały kontakt oraz pomoc, ale także produkty najwyższej jakości. Cechy Garażu: szerokość 3,00 m długość 5,00 m wysokość wjazdu 2,00 m wysokość z przodu garażu 2,13 m wysokość z tyłu garażu 1,90 m blacha trapezowa ocynkowana I gatunek spad dachu na tył brama dwuskrzydłowa otwierana na boki WYKONUJEMY RÓŻNE WYMIARY od 2x2 do 12x7 i wiele innych na zamówienie. Dodatkowe Opcje: Jesteśmy wstanie stworzyć konstrukcję stalową dopasowaną do potrzeb klienta. - dach dwuspadowy - dach o spadku na bramę lub na bok - brama podnoszona do góry dodatkowe małe drzwi - otwory okienne na wymiar - blacha akrylowa oraz drewnopodobna (różne kolory) - możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość - kotwiczenie do podłoża - konstrukcja wykonana całkowicie z profili zamkniętych Transport Oraz Montaż: Nasze produkty montowane oraz dostarczane są na terenie całego kraju, korzystamy tylko z własnego transportu, montaż jest gratis! Teren musi zostać przygotowany przez klienta, powinien być wyrównany oraz przystosowany pod montaż konstrukcji stalowej. DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI MASZ PYTANIA ZADZWOŃ - pomożemy - doradzimy tel. 787 - pokaż numer telefonu - , 507 - pokaż numer telefonu - ZAPRASZAMY

Garaż blaszany 2x3 2x4 3x5 4x5  Garaże Blaszak CAŁA POLSKA
Garaż blaszany 2x3 2x4 3x5 4x5 Garaże Blaszak CAŁA POLSKA
2750 zł
30+ kilka dni temu

KONTAKT: 507-963-363, 664-727-300 Oferujemy garaż blaszany 2x3 w I gatunku Cena obowiązuje do wyczerpania zapasów !!! Parametry garażu: szerokość 2 m długość 3 m wysokość całkowita przodu 2,13 m wysokość tyłu 1,90 m brama dwuskrzydłowa otwierana na boki spadek dachu w kierunku tyłu zamek na środku z dwoma kluczami dwa uchwyty na kłódki (góra i dół) rygle od środka Prosimy o wcześniejsze przygotowanie terenu pod garaż we własnym zakresie: 1.Teren pod garaż powinien być wyrównany i wypoziomowany. 2. Preferowana jest wylewka powiększona o ok. 20 cm na szerokość i długość. 3. Jeżeli rezygnują Państwo z wylewki, wystarczy wylać fundament pod garaż, można też zalać stopy betonowe (minimum cztery, na każdym rogu). Najłatwiej jednak ułożyć na każdym rogu płyty betonowe (chodnikowe) lub cegłówki. ZAPEWNIAMY: darmowy montaż konkurencyjne ceny dostawę do klienta miłą i fachową obsługę krótkie terminy realizacji OBSŁUGUJEMY CAŁĄ POLSKĘ - WSZYSTKIE WOJEWÓDZTWA ZAPEWNIAMY BARDZO SZYBKI TERMIN REALIZACJI Garaże prosto od PRODUCENTA WYKONUJEMY RÓŻNE WYMIAR od 1x1 do 12x7 i wiele innych na zamówienie pod klienta. Dodatkowe warianty dla garaży: - brama uchylna (podnoszona do góry) - spad dachu do przodu lub na bok - dach dwuspadowy - drzwi 80-90 cm - otwór okienny - blacha akrylowa w kolorze (paleta dostępnych kolorów obok) - podwyższenie i poszerzenie garażu ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Garaże 3x5 4x5 4x6 GARAŻ BLASZANY SZYBKI TERMIN CAŁA POLSKA
Garaże 3x5 4x5 4x6 GARAŻ BLASZANY SZYBKI TERMIN CAŁA POLSKA
1622 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu
Typ garażuBlaszany
Powierzchnia15

*** Oferta dotyczy sprzedaży garaży blaszanych *** Parametry garażu: szerokość 3,00 m długość 5,00 m wysokość wjazdu 2,00 m wysokość całkowita z przodu 2,13 m wysokość z tyłu garażu 1,90 m blacha trapezowa ocynkowana I gatunek spad dachu na tył brama dwuskrzydłowa otwierana na boki dwa uchwyty na kłódki z góry i dołu zamek z dodatkowymi kluczami rygle góra i dół montaż gratis (nie obejmuje kotwiczenia) CAŁA POLSKA - SZYBKI TERMIN Tel. 507 - pokaż numer telefonu - , 664 - pokaż numer telefonu - RÓŻNE WYMIARY GARAŻY od 1x1 do na zamówienie..... Możliwe dodatki: - dach dwuspadowy - spad dachu na bok lub do przodu - brama uchylna do góry - dodatkowe drzwi wejściowe - blacha w kolorze RAL - okleina ZŁOTY DĄB , ORZECH POSIADAMY GARAŻE RÓWNIEŻ NA BUDOWĘ W II GATUNKU BLACHY. Zadzwoń i spytaj o szczegóły tel 507 - pokaż numer telefonu - , 664 - pokaż numer telefonu - ----- Po stronie klienta jest przygotowanie podłoża i mocowanie garażu do gruntu. !!!! SUPER JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ !!!!!! NASZ ATUT: SZYBKOŚĆ REALIZACJI ORAZ JAKOŚĆ WYKONANIA Zapraszam :)

Garaż blaszany drewnopodobny 3x5 profil solidny 3,5x5 3,5x6 4x5 4x6
Garaż blaszany drewnopodobny 3x5 profil solidny 3,5x5 3,5x6 4x5 4x6
6200 zł
Rzeszów 7 dni plecy
Powierzchnia15
RodzajGaraż

Oferta przedstawia garaż blaszany jedno stanowiskowy konstrukcja wykonana z solidnych profili zamkniętych pomalowana farbą antykorozyjna . Garaż pokryty jest blachą kolorze orzech lub złoty dąb dach zaś blachą trapezową w kolorze z palety RAL. Dodatkowo wyposażony jest w barame uchylna . Parametry Szerokość 3 Długość 5 Wysokość w Szczecie 2.6 Wysokość ściany bocznej 2.13 Brama uchylam (do góry) Kontakt 791 750 779 Perfekcyjnegaraze.pl Konstrukcja nadaje się pod montaż paneli fotowoltaicznych Opcje : Okno Małe drzwi Orynnowania Automatyka do bram

Garaż blaszany 3x5 standard!Schowek! Magazynek! Wiata! 4x5 6x5 9x5itp
Garaż blaszany 3x5 standard!Schowek! Magazynek! Wiata! 4x5 6x5 9x5itp
2500 zł
Busko-Zdrój 2 dnia plecy
Powierzchnia15
RodzajGaraż

Witam. Sprzedam garaż blaszany o standardowych parametrach *szerokość 3m *długość 5m *spad dachu do tyłu *konstrukcja stalowa pomalowana farbą podkładową wzmocniona pod dachem trzema poprzeczkami z ceownika *brama dwuskrzydłowa z zamkiem, dwoma ryglami od środka oraz dodatkowymi uchwytami na kłódki *wysokość przodu 2,13m *wysokość tyłu 1,9m *wysokość wjazdu 2m *blacha ocynkowana pierwszego gatunku Wykonujemy również inne wymiary garaży z dodatkowymi drzwiami, bramą uchylną lub np. otworem okiennym. Co więcej posiadamy w ofercie tańsze garaże pokryte blachą w drugim gatunku !!! Więcej informacji i wycena pod nr. 502-872-960 Zapraszam

Filtr